PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yeni Teknik Direktörümüz Shota Arveladze!

Oğuz B.
03.07.2015, 00:24
Profesyonel Futbol Takımımız Teknik Direktörlüğü konusunda Sayın Shota Arveladze ile görüşmelere başlanmıştır.

--

Ne diyelim inşallah başarılı olur.

Oruç
03.07.2015, 00:26
10 haftalık ömrü var.

Hakan
03.07.2015, 00:27
Max 5 ay.

Mustafa Ayazoğlu
03.07.2015, 00:32
erken oldu , belkide yazık

yada muhteşem

cyberentalpi
03.07.2015, 00:33
çok severim kendisini.
Tolunay, Hami,yi de severdim.

Umarim sonu benzemez

Sefaenes
03.07.2015, 00:36
Allah utandirmasin insallah bu Baskana ragmen basarili olur

zafer6161
03.07.2015, 00:45
Ligi 3.bitirecegiz puan 72 yazin kenara,

Emre EFENDİOGLU
03.07.2015, 00:45
Bu başkan ile ligin başını görür mü bilemem.
A K P tayfası ile Avni Aker'de seçimlerden önce maç yapması çok yaralamıştı beni.

bariskaratas
03.07.2015, 00:59
2 yıl anlaşma sağlanmış
NTV

MaEsTrO
03.07.2015, 01:00
Bu başkan ile ligin başını görür mü bilemem.
A K P tayfası ile Avni Aker'de seçimlerden önce maç yapması çok yaralamıştı beni.

Sota mi mac yapti?

Bera B.
03.07.2015, 01:01
Uzun zaman sonra taraftarın neredeyse tamamının güzel anılarla hatırladığı birini takımın başına geçiriyoruz. Taraftar desteği olacak, inşallah yönetim de alışkanlıklarını dizginler -pek sanmıyorum ama-, güzel sonuçlar alırız.

Ayrıca ücretini fazla buldum.

Tuğrul
03.07.2015, 01:02
Hollanda ekolünden, Van Gaal'ın tedrisatından geçmesi hasebiyle.

İşin teknik ve taktik boyutunda iyi. Atak ve pozitif bir futbolu benimsiyor.

Ancak oyuncuları motive etme, konsantre etmede zorluk yaşadığını öngörüyorum.

Biraz mizahi bir konuşma ve üsluba sahip olması. Sahaiçi ve dışında gayriciddi bir hava yansıttığından zaaf oluşturuyor.

Van Gaal gibi dikbaşlı olsun istemem ama kazanma isteğini oyunculara hissettirebilmeli.

U.Sadıkoğlu
03.07.2015, 01:05
Olumlu bir hava var ancak pek pozitif netice alacağımızı düşünmüyorum... Hakkımızda hayırlısı olsun hocaya tam destek veriyorum... Bu sezon alacağım formamın arkasınada ismini yazdıracağım...

EMİR
03.07.2015, 01:05
Yazık olmuş Şota ya bu yönetimle başarılı falan olunmaz!

Umarım yanılıyorumdur...

special one
03.07.2015, 01:36
Eskisi gibi sessiz oldu gelişin

O zaman da senden beklentisi az olan çoktu

Ama sen mucizeleri seversin

Hoşgeldin büyük insan.

Adem Akyüz'
03.07.2015, 01:37
Hoş geldin hocam. Keşke daha güzel bir zamanda gelseydin.
İHO yönetimi altında yazık olacak sana..
Bütün güvenimle ve destekleğimle arkandayım hocam.
İnşallah her şey çok güzel olur.

mete61bordomavi
03.07.2015, 01:39
Nihayet, Ersun Yanal gitti.
Akıllıca alınmış güzel bir karar olarak görüyorum.
Çünkü olmayacağı geçen sezon Ersun Hoca'nın geldiği günden beri oynattığı futbolla belli olmuştu zaten.
Ayrıca O kadar para verilerek alınmış yıldızlarla daha yakından ilgilenip takıma kazandırması beklenirdi. Oysa Ersun hoca onlarla küsmeyi tercih etti.
Şota ise bizden,içimizden biri. Oynattığı takımlardaki futbol kalitesini genel olarak hep beğenmişimdir.
Şimdi iddialı olan hedefleri olan takımda göreceğiz hocamızı...

Şota'dan zaten direk şampiyonluk isteyen yok. Ama gelecek sene direk POZİTİF FUTBOL oynatacak bir teknik direktöre ihtiyacımız vardı.
Şota herkese hayırlı olsun.

Yasin T.
03.07.2015, 01:52
Şota başarılı olur veya olmaz orasını bilemem ama tek şanssızlığı iho gibi vizyonsuz bir adamla çalışacak olması.

Ekrem D.
03.07.2015, 02:02
İki taraf için de hayırlı olsun. Şu anki yönetim ve zihniyet ile kim gelirse gelsin en fazla şubatı görür.

E. Okan Bülbül
03.07.2015, 02:11
Küstürmediğimiz kim varsa teker teker küstürüp yolluyoruz demek sırada Şota varmış. Ne diyim hayırlı olsun.

EMİR
03.07.2015, 02:28
https://www.youtube.com/watch?v=kTpeV0WWD5I

Videonun sonuna bakarsanız "Biz Trabzona,Trabzonspor kulubüne gelmiş geçmiş en büyük zararı veren ekibiz." ta o zaman diyor bunu Çakıroğlu

Zarar vermeye devam ediyor biricik yönetimimiz

Şota yı bu dönemde getirmesi çok büyük bir zarardır bence çünkü;Bu yönetim ile bir başarı sağlanamayacak ve Şota günah keçisi ilan edilip yollanacaktır.

Umarım taraftar sorunun Şota da olmadığını anlar.Bunu bu kadar net söylüyorum ki Şota nın teknik adamlık süresince oluşacak her türlü başarısızlıktan İHO ve ekibi sorumludur.

Şota ya yazık olucak...

CEMEFKER
03.07.2015, 03:43
Şota' nın " dili " çok baş ağrıtacak...bi de bizim gibi vitrin bi yerde...Ohoooo ho....

3 Temmuzdan sonra Ğüneş, Başkan, herkes.....o kadar çok etik, ahlaktan bahsedip felsefe dahi yaptı ki " takan" olmadı ( o kadar boyunsuzdular)...

Böyle bir süreç yine başlıyor....

..yoksa teknik taktik hikâye...ortalık demeç savaşlarından geçilmez artık...

Güneş, Vaha , şimdi Şota ..son 5 yılda fazla bu tarz...

Muhammed Ayaz
03.07.2015, 03:47
Bir sonraki çatırdamada şota hoca değil, iho başkan gidecek attık yeter 6.hoca şota değiş değiş nereye kadar, şota yı taraftar olarak yedirmememiz lazım bu yönetime ve sürekli arkasında olmamız lazım.

kalavara
03.07.2015, 04:01
shota'yı sevmek başkabir şey ama td olarak kesinlikle trabzonspor seviyesinde değil. yani shota taktik anlamda şu konuda çok iyidir diyecek çıkmaz çünkü değil. ligimizin vasat hocalarından biri maalesef...
e şehir ölmüş, yönetim aşağılık ve satılık, taraftar duyularını kaybetmiş, oyuncular vurdumduymaz hoca da shota! normal!

erenslash
03.07.2015, 07:23
Küstürmediğimiz kim varsa teker teker küstürüp yolluyoruz demek sırada Şota varmış. Ne diyim hayırlı olsun.

Şota medyatik bir insan.Süreci idare eder,o da gider.Derbi de alamaz.O alamayacağından değilde bu kadroyla alamaz.

HOPA'LI TS'Lİ
03.07.2015, 08:17
ERSUN ZORAKİ GELMİŞTİ.
AKLI BODRUM’DA KARI KIZDAYDI.
MAÇI VARKEN, Trabzon’a 2 gün kala antrenmana gelir mi bir insan.
ÖNEMLİ OLAN İSİMLER DEĞİL.
İHO DENEN KABADAYININ 2 YILDA 5 T.D. ÖĞÜTMESİDİR.
TOLUNAY, M. REŞİT AKÇAY, HAMİ, HALİLHODZIC, ERSUN
Aralık’taki kongrede adayım diyor dürzü, ikinci Aziz YILDIRIM bu adam, defolup gidecek.
5 ay daha sabır.
Fenerbahçe yaptığı transferlerle 4. Yıldızı takar, biz de yine kahroluruz.

İ. SARAL
03.07.2015, 08:19
Hayırlı olsun arkasındayız.

HOPA'LI TS'Lİ
03.07.2015, 08:23
Şota Avni Aker'e ilk çıktığında,

I LOVE YOU ŞOTA diye bağırmak hatta büyük bir flama yaptırıp tribünlere asmak lazım.

Sabır ve ümitle Şota'nın yanında olmalıyız.

bora53
03.07.2015, 08:56
bi sotayı harcamamıştık o kadrodan oda olsun tam olur

serdar61
03.07.2015, 08:58
Ünal a yazık değilmi ? önce onu harcamalıydık. sıra onda idi.

signal
03.07.2015, 09:04
Hayırlı olsun. Yanlış bir yönetimle geldi. Umarım herşeye rağmen başarılı olur.

Mehdi
03.07.2015, 09:10
Şu her ciddi soruya şakayla komiklikle cevap verme gayretinden vazgeçerse daha güzel olacaktır diye tahmin ediyorum. Bu önce "ya çok şirin" ile başlar, "ne kadar komik" ile devam eder ve "zevzeklik yapma ulan" ile biter. Hayırlı uğurlu olsun. Sevmediğimiz bir kişi değil. Şota sonuçta. Başarılar dilerim.

sarpcore
03.07.2015, 09:20
ne olursa olsun tam destek vermeliyiz.

Adem Erdoğan
03.07.2015, 09:29
Hayırlı uğurlu olsun. En mantıklı tercih. Hem yabancı, hem yerli, hem özevlat, hem değil.
5 dil bilmesi ve sıcakkanlılığı ile futbolcularla çok daha üst seviyede bir iletişim kuracağını düşünüyorum.

h@msi61
03.07.2015, 10:06
Attigi gollerle buyudum. Ilk gelisindeki son maci fenerle oynadigimiz basbakanlik kupasi maciydi. Hattrick yapmisti, 4-3 almistik. Gidicek diye aglamaktan kupaya bile sevinememistim. Yine feneri yen, yine kupalar getir insallah. Allah utandirmasin Trabzonun cocugu.

alone_6161
03.07.2015, 10:18
Hayırlı olsun. Şota bizim kahramanlarımızdan birisi. Bol pas yapan, ayağa top oynayan, topa ve oyuna hakim bir anlayış izlettirirse çok memnun olacağım. Bizi zaten şampiyon yapacakları yok, bari güzel futbol, bol gol izleyelim.

Badaloğlu
03.07.2015, 10:33
Yazık olacak Şota'ya!

Ama kendi kaşındı...

Bile bile lades dedi...

Yatabare ile Babel'i Kasımpaşa ile takas etse ne iyi olur :)

Kovulana kadar hayırlısı olsun!

Hüseyin Gündoğdu
03.07.2015, 11:04
Öleceksek de sen vur bizi Şota!
Hoşgeldin.
Biz seni şampiyonluk karşılığı sevmemiştik zaten.
Yine şampiyon yapama bizi.
96'daki çılgın heyecanımızı tekrar yaşat yeter.
Sen dik oyna bizim de başımız dik dursun.

Aydın Danış
03.07.2015, 11:24
Hayırlı olsun inşallah efsaneliğine bir efsanelik daha katar diye umuyorum... Arkandayız...

Gökhan ARSLAN
03.07.2015, 11:30
Hayırlı olsun..

f1bekir
03.07.2015, 11:50
Şu her ciddi soruya şakayla komiklikle cevap verme gayretinden vazgeçerse daha güzel olacaktır diye tahmin ediyorum. Bu önce "ya çok şirin" ile başlar, "ne kadar komik" ile devam eder ve "zevzeklik yapma ulan" ile biter. Hayırlı uğurlu olsun. Sevmediğimiz bir kişi değil. Şota sonuçta. Başarılar dilerim.

Bence bu süreç hiç yaşanmadan direk "zevzeklik yapma ulan" ile başlar :) Özellikle kaybettiğimiz bir maç sonrası böyle konuşursa...

Hayırlı olsun diyorum ama umudum yok, keşke gelmeseydin Şota, senin de dediğin gibi herşey sonuca bağlı, kahraman Şota olarak kalsaydın keşke...

pascalli
03.07.2015, 11:57
ERSUN ZORAKİ GELMİŞTİ.
Aralık’taki kongrede adayım diyor dürzü, ikinci Aziz YILDIRIM bu adam, defolup gidecek.
5 ay daha sabır.

M.Reşit Akçay'ı taraftar gönderdi..adama demediğini bırakmadılar ne cahilliği kaldı ne köylülüğü..Tolunay, sadri şener getirdiği için gitti..hami'ye yarım devre sözü verilmişti.süresini tamamladı gitti..en büyük beklenti Halilhodziç'teydi ama beklentileri karşılayamadığı için mecburen gönderildi. ersun yanal'da başarısız oldu ve gitti...hami dışında başarı gösteren olmadı..ancak onda da yıldız futbolculara karşı bir kapris vardı..aslında yönetim taraftarımızın istediği tüm teknik adamlara görev verdi..onlar bir türlü istikrarlı bir kadro kuramadılar..keşke başarılı olabilselerdi..belkide bugün yönetimi tartışmayacaktık.

a f s
03.07.2015, 11:58
Şu forvetlere "gol nasıl atılır"ı öğretsin o bile yeter.

Zeki adam

Allah mahcup etmesin.

DNA-TS
03.07.2015, 12:34
Tek sıkıntısı bu yönetimle çalışacak olması.Hayırlı olsun inşallah başarılı olur.

My
03.07.2015, 12:48
Yeni günah keçimiz.

piskopatrizeli
03.07.2015, 13:02
bence şota bu sezon futbolcu olarak gelse daha faydalı olur. futbolcu olduğu yıllardan beri hiç değişmemiş. benden büyük ama kardeşimden bile genç görünüyor.

piskopatrizeli
03.07.2015, 13:04
fenerbahçe kasımpaşa maçı sonrası

spiker - yenilgiyi neye bağlıyorsunuz
şota - fenerbahçeye

HOPA'LI TS'Lİ
03.07.2015, 13:21
fenerbahçe kasımpaşa maçı sonrası

spiker - yenilgiyi neye bağlıyorsunuz
şota - fenerbahçeye

ne giydirmişti ama spikere

Harun-61
03.07.2015, 13:21
Yazık olacak Şota'ya!

Ama kendi kaşındı...

Bile bile lades dedi...

Yatabare ile Babel'i Kasımpaşa ile takas etse ne iyi olur :)

Kovulana kadar hayırlısı olsun!

Ahmet ABi, gecti bolu'nun pazari :)

Babel Arap ligine transfer oldu.

Selçuk Sarı
03.07.2015, 14:24
Sadi Tekelioğlu 2000 2001
Hans-Peter Briegel 2001 2002
Samet Aybaba 2002 2003
Turgay Semercioğlu 2003 2003
Ziya Doğan 2003 2004
Şenol Güneş 2004 2005
Vahid Halilhodžić 2005 2006
Sebastião Lazaroni 2005 2006
Ziya Doğan 2006 2007
Ersun Yanal 2007 2009
Hugo Broos 2009 2009
Şenol Güneş 28 Kasım 2009[1] 27 Ocak 2013[2]

Tolunay Kafkas 28 Ocak 2013[3] 27 Mayıs 2013[4]
Mustafa Reşit Akçay 27 Mayıs 2013[5] 10 Şubat 2014[6]
Hami Mandıralı 18 Şubat 2014[7] 9 Haziran 2014[8]
Vahid Halilhodžić 14 Temmuz 2014[9] 8 Kasım 2014[10]
Ersun Yanal 12 Kasım 2014[11] 01 Temmuz 2015

Ve şimdi şota... Farkındaysanız son 15 yıllık teknik direktörlerimizden sadece 1 kez istikrarlı davrandık ve orda da şampiyon olduk... O kadar çok istiyordum ki ersun yanalın en az 5 sene kalmasını... Yapmasın şampiyon gerekirse ama kalsın bir 4-5 sene bir kere de bu şekilde şampiyon olamayalım! Sıkıldım artık teknik direktör değişikliği ve istikrarsız gidişattan... Şota'nın da 1 senede hiçbir şey yapamayacağına adım gibi eminim bu nedenle seneye de gönderileceğine...

Nolur istikrar artık...

Nolur istikrar...

Badaloğlu
03.07.2015, 14:52
Ahmet ABi, gecti bolu'nun pazari :)

Babel Arap ligine transfer oldu.

Ben çok beğeniyordum onu...

Kasımpaşa'da iyi bir partneri olsaydı Türkiye şimdi onu konuşuyordu.

Belki de, şikebahçe Fernandao yerine, Babel'i alırdı...

gurur6134
03.07.2015, 16:58
ERSUN ZORAKİ GELMİŞTİ.
5 ay daha sabır.

O 5 ayda cok sey kaybederz ozellikle sike mucadelesinde fifa asamasina gelinmisken hukuk kuruluda istifa etmisken meydan bosken ati alan uskudari gecer.. gitse bileki ben artik kolayina gitcegine dusunmuyorum malum sahis arkasindayken ve trabzondaki siyasi konjektur ortadayken biraktigi enkaz kolayina temizlenmez..

gurur6134
03.07.2015, 16:59
Sotanin daha istikrarli bir zamanda daha iyi sartlarda gelmesini isterdim umarim taraftar uzerindeki kredisini tuketmez bu dip donemdeyken klup..

Teoman Karadeniz
03.07.2015, 17:09
Ünal Karaman, Hami Mandıralı, Tolunay Kafkas, George Hagi, Aykut Kocaman, Ertuğrul Sağlam.

Loading... Şota Arvaladze

serdarblue
03.07.2015, 17:13
Muhabir : Trabzonspor ile anlaşma sağladınız mı ?
Şota : Ben Trabzonspor ile zaten 25 yıl önce anlaşma sağladım ! :)

Bunu duyduğumda hem güldüm hem de gözlerim doldu ..

Eveeeet , nerede kalmıştık KRAL ? Kaldığımız yerden devam etme zamanı !
EVİNE HOŞ GELDİN "EFSANE" !

halil ibo
03.07.2015, 17:45
Bu değirmen kimleri öğütmedi ki ? Şota biraz hafif kalacak gibi duruyor.
Yine de hakkında hayırlısı olsun.Dilerim yanılırım.Çünkü bizlerde yeri ayrıdır.

Vkgz
03.07.2015, 20:45
şota'nın ne başarısı varda trabzonspor'a geliyor?

bu sefer 5.liğe değil 10.luğa oynarız.

batugol
03.07.2015, 20:49
la artik bir yerde durun
takim dusmeye oynasa da hocayi degistirmeyin
sotayi severim hem de cok
insallah basarili olur
basarili olmasa da takimin basinda kalsin

Punisher-61
03.07.2015, 20:57
Bu baskana teknik adam dayanmiyor

tristram
03.07.2015, 21:25
sota'yi daha akilli saniyordum.yerinde olsaydim teknik direktorleri bu kadar kolay harcayan bir iho varken trabzonspor'a gelmezdim.uc bes mac takilsin aninda gonderilir.
basarili olsun veya olmasin sota bu kulube gelen en kral en kaliteli en efsane yabanci topcuydu..yolu acik olsun..

DeAgLeMaNyAq
03.07.2015, 21:59
Kredisi çok az gözüküyor...

SosyalFanatik
03.07.2015, 22:01
Ersun gibi kadın ve ego düşkününden öyle veya böyle kurtulduk darısı İHOdan kurtulmaya,Allah hayırlı etsin ben shotaya güveniyorum.

S.Seymen
03.07.2015, 22:57
Hep söylüyorum

gelen hocalar ince elenip sıkı düşünlmeli ve sözleşmeleri tamamlanmalı

Shota da n şampiyonluk beklemeyip alt yapıyı kurmasını bu arada da takımı oluşturmasını istesek

misyonu doğru oluştursak diyorum...

chener
04.07.2015, 00:07
Sota tenik olarak ne verir bilemem ama Gürcistan la vize olmadığı için bol bol gürcü taraftarımiz olur.

Nexus 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

poetricus
04.07.2015, 00:14
Bahsi açıyorum:
Şota Trabzonspor'da bir sezonu tamamlayamaz!

Samet Yildirim
04.07.2015, 00:28
Insallah basarili olur. Hayirli olsun.

Efsanemiz.

uzungöllü
04.07.2015, 01:10
Seni de yiyecek bu yönetim. Allah yardımcı(mız)n olsun.

zafercalikoglu
04.07.2015, 01:13
Hoşgeldin Shota ,zor zaman da geldin Allah yardımcın olsun,doğruları yalnışları söylemekten çekinme ,bu yönetim gitsede sen takımın başında kalacaksın,taraftar sana inanıyor,sende sana inanan oyuncularla yürü,

Allah yardımcın olsun,

cakalkerem
04.07.2015, 01:45
çok başarılı olabileceğini sanmamakla birlikte başarılar dileriz....

güneyli
04.07.2015, 01:47
İho ve yönetiminin planlı yaptığı şeyler sonuç vermedi.Tek ümidim eğrisi doğrusuna gelipte bu kargaşadan başarılı çıkmamız.Şota başarılı olsun.Birde başarılı olursa iho başta kalacak.İki ucu garip bir durum.Ben hala 2 yıldır sistemi olmayan bir takım 2-3 klas ayağı ve kalecisiyle bu kadar puan topluyor.Az kalsın bjk yı yenip potaya giriyorduk.Ona şaşıyorum.Şu takımı canlı ve sistemli şekilde göreyim bu yıl bana yeter.Şampiyonluk beklemiyorum.

poetricus
04.07.2015, 03:55
Sezonu tamamlayamayacağına bir arkadaşla iki haftalık Avrupa tatiline bahse girdim.

Çağatay_
04.07.2015, 05:07
Hem sevindim, hem üzüldüm.

Şota'nın ilk Trabzonspor deneyimi, daha güçlü ve destek gören bir Trabzonspor yönetimi ile ve daha hazır olduğu bir dönemde olmalıydı. Biraz erken ve zamansız oldu. Umarım uygun bir çalışma imkanı bulur ve fazla zorluk yaşamaz. Ama yine de zor gözüküyor. Süleyman Hurma kilit adam. Hocayı ve tüm teknik ekibi, ayrıca takımı yönetimdeki dalgalanmalardan uzak tutarak onlara uygun çalışma ortamını tesis etmeli.

Hoşgeldin Şota Arveladze... Çocukluğumuzun efsanesi bizim için. Halamların muhabbet kuşu bile Şota Şota Şota diyordu :) Umarım taraftar duyarlı ve sabırlı davranır...

memmedaga
04.07.2015, 05:27
Ligi 3.bitirecegiz puan 72 yazin kenara,

Zafer abiyi tanımayanlar bu mesajı dikkate almamıştır , kendisinin yanılma payı %3 tür

memmedaga
04.07.2015, 05:52
Zamanlama yanlış.

20 ayda 5 hoca harcayan yalancı İho.
MRA ile gençleşme ve öze dönüş yapıcaz dediler el ele batırdılar sözlerini.

Hami ye bizi Avrupaya taşı seninle "devam edelim" ve transferleri belirle dedi.sonuç malum.

Vahid hoca gelmeden 10 transfer yaptı dediki Vahid Hocaya danışıp yaptık, Vahid H bizzat yalanladı anladık ki Haminin listesi imiş,rastgele transfer yapmak zorunda kaldılar.

Ersun Y. gelirken tam yetki ile geldi sezon sonundan hemen sonra gidecek kalacaklar ve transfer listesi verdi, mali açıdan girdiği girdaptan Hurma aracılığıyla Ersun'dan kurtulma hamlesiyle çıkmaya çalıştı.

Sözden dönülmez diye bir şey profesyonel kulüplerde saçma bir durum aslında durumlar şartlar değişirse kulübün menfaatleri için söylediklerinizden farklı şeyler yapabilirsiniz(şike meselesi dışında) ama adamın her bir hamlesi beceriksizlik ve cehalet örneği.

Bu yönetimle daha doğrusu tek adam İHO ile başarıya ulaşması çok zor Şota'nın.

Şota bir şekilde Avrupa'da bir kulüp çalıştırmalı ve ondan sonra gelmeliydi Trabzonspor'un başına...

Baktığınız zaman hocalık kariyeri hiç başarılı değil oynattığı futbol tipik orta sıra Hollanda takımlarının oyunu, iyi top yapıp iyi pozisyona girip ve çok gol atabilir bu takımlar ama özelikle orta ve defansta ciddi zafiyet gösteriyorlar.

Mra'dan bile daha başarısız olma ihtimali yok değil.

kalavara
04.07.2015, 06:50
Zamanlama yanlış.

20 ayda 5 hoca harcayan yalancı İho.
MRA ile gençleşme ve öze dönüş yapıcaz dediler el ele batırdılar sözlerini.

Hami ye bizi Avrupaya taşı seninle "devam edelim" ve transferleri belirle dedi.sonuç malum.

Vahid hoca gelmeden 10 transfer yaptı dediki Vahid Hocaya danışıp yaptık, Vahid H bizzat yalanladı anladık ki Haminin listesi imiş,rastgele transfer yapmak zorunda kaldılar.

Ersun Y. gelirken tam yetki ile geldi sezon sonundan hemen sonra gidecek kalacaklar ve transfer listesi verdi, mali açıdan girdiği girdaptan Hurma aracılığıyla Ersun'dan kurtulma hamlesiyle çıkmaya çalıştı.

Sözden dönülmez diye bir şey profesyonel kulüplerde saçma bir durum aslında durumlar şartlar değişirse kulübün menfaatleri için söylediklerinizden farklı şeyler yapabilirsiniz(şike meselesi dışında) ama adamın her bir hamlesi beceriksizlik ve cehalet örneği.

Bu yönetimle daha doğrusu tek adam İHO ile başarıya ulaşması çok zor Şota'nın.

Şota bir şekilde Avrupa'da bir kulüp çalıştırmalı ve ondan sonra gelmeliydi Trabzonspor'un başına...

Baktığınız zaman hocalık kariyeri hiç başarılı değil oynattığı futbol tipik orta sıra Hollanda takımlarının oyunu, iyi top yapıp iyi pozisyona girip ve çok gol atabilir bu takımlar ama özelikle orta ve defansta ciddi zafiyet gösteriyorlar.

Mra'dan bile daha başarısız olma ihtimali yok değil.

shota takıma iyi top yaptırıp çok gol attırsın yeter zaten. ben asıl bunu yaptırabileceğine inanmıyorum. ayrıca iho gibi dengesiz bir karakterle, saha içine müdahil olma potansiyelindeki bir başkan ile hiçbir hoca başarılı olamaz. geçen süreç içinde bunu çok kez gördük!

Mert M.
04.07.2015, 07:44
Şüphesiz hepimizce sevilen Şota'yı başkan, üzerini kapatamayacağı fahiş hatalar yaptığından dolayı taraftara karşı kullanıp politik bir manevra ile icraatlerini halı altına süpürme gayreti içerisindedir bağlı bulunduğu iradade olduğu gibi. Yerseniz. Yazık oldu kendisine.
Sevgi nefrete dönüşmese bari!

Orhan Aydın
04.07.2015, 08:29
Sezonu tamamlayamayacağına bir arkadaşla iki haftalık Avrupa tatiline bahse girdim.

Abi, ne sezonu Allah aşkına:) En geç 10.-15. haftalar arasında 'Yeni Teknik Direktörümüz Kim Olmalı' başlığının açılması çok yüksek bir ihtimal, bence.

İnşallah başarılı olur, orası ayrı...

Travelair
04.07.2015, 08:33
Merak etmeyin. Başkan Hurma'yı korur, Hurma Shota'yı, Shota Hurmayı korur... Biz de eleştirmeye devam ederiz

poetricus
04.07.2015, 09:11
Abi, ne sezonu Allah aşkına:) En geç 10.-15. haftalar arasında 'Yeni Teknik Direktörümüz Kim Olmalı' başlığının açılması çok yüksek bir ihtimal, bence.

İnşallah başarılı olur, orası ayrı...
Bence o başlık hep açık kalsın!

LaZuRiBeRe_53
04.07.2015, 09:23
abi bu kadar acımasız olmayın şota artık trabzonsporumuzun hocasıdır. destek olmak gerek şunu bilelimki yaşanan süretçe şotanın hiçbir suçu yok inşallah başarılı olur. Ben yarın öbür gün tolunay hoca gibi şotanında küsüp gitmesini istemem ki şota böyle birşey yapmaz bence. Şota ts ye geldiğine çok mutlu bence bi sinerji oluşabilir inşallah faydalı olur, şayet başarılı olursa bu şotanın kendi başarısı olacaktıur yönetimin değil. o yüzden şotamıza sahip çıkalım çünkü kendisi artık trabzonsporumuzun hocasıdır.

muratt
04.07.2015, 09:53
abi bu kadar acımasız olmayın şota artık trabzonsporumuzun hocasıdır. destek olmak gerek şunu bilelimki yaşanan süretçe şotanın hiçbir suçu yok inşallah başarılı olur. Ben yarın öbür gün tolunay hoca gibi şotanında küsüp gitmesini istemem ki şota böyle birşey yapmaz bence. Şota ts ye geldiğine çok mutlu bence bi sinerji oluşabilir inşallah faydalı olur, şayet başarılı olursa bu şotanın kendi başarısı olacaktıur yönetimin değil. o yüzden şotamıza sahip çıkalım çünkü kendisi artık trabzonsporumuzun hocasıdır.

Biz hep destek oluyoruz da gelen hocanın 6 ayda gitmesine engel olamadık hiç.
MRA hariç hepsinin kalmasını istedim ben Şenol, Ersun, Hami, Vahid, Tolunay.. Ama hiçbiri dayanamadı İHO'ya. Acaba İHO soruyor mu kendine niye kimseyle çalışamıyorum diye ?

LaZuRiBeRe_53
04.07.2015, 10:04
sonuçta yeni sezona bu yönetim ve hoca ile başlayacağız elden gelen birşey yok. bekleyip göreceğiz bu sözü hiç sevmiyorum ama, ayrıca ersun hocanın gitmesini açıkçası bende istemedim kalsa iyi olurdu

GÖLONSA
04.07.2015, 10:15
Shota ilk sezonunda takımı Hami Mandıralı'nın oynattığı gibi oynatacaktır.Daha hücuma yönelik.

Bu oyun tarzı gözümüze daha hoş görünecek ve yeni hocamızı kısmen dahi olsa başarılı sayacağız.

Defansta ise Mustafa Yumlu'nun yanında kimin oynayacağı ve birbirlerine uyum sağlayıp sağlayamayacakları asıl belirleyici etken olacaktır.

Onur'unda takıma kazandıracağı ekstra puanlarıda hesaba katarsak geçtiğimiz sezondan daha iyi bir sonuç elde edeceğiz.

Şampiyonluk ise çok büyük bir mucize olur.

Bu durumda Shota Hoca'nın ikici sezonu görebileceğini tahmin ediyorum.

CEMEFKER
04.07.2015, 11:39
Şota'nın takımda kalma süresinin uzunluğu " sahadışı etkilerin azlığı" oranında olacaktır...

Şota'nın Kasımpaşa macerasına bakıldığında tff 'ye , hakemlere , sisteme sallaması hiç de az değil ve bunu Kasımpaşa gibi iddiasız bir klupte yapabiliyordu....

Haksızlığa gelemiyor, hakkını aramada geri kalmıyordu...

Trabzonspor gibi bir takımda baskısıyı hissettikçe, "en ufak bir başkaldırışta" (sezona iyi girip en yakın rakibe 4-5 puan fark atma durumu ortaya çıkarsa) tff devreye girip hakemler eli ile ayar verdiğinde şirazesi kaybolup psikolojisi bozulacak bir yapıda....

Ve kafasını toparlayaman bir Şota'nın takımda sağlıklı işler yapması çok zor...

Yoksa teknik manada Hamzaoğlu'ndan aşağı kalır yanı yoktur...Hatta kariyer olarak fazlası vardır, tecrübesi de....

"Yeni Teknik Direktörümüz Kim Olmalı" başlığında Yabancı teknik adamın daha başırılı olacağını söylememin nedeni buydu...

Yerli olmayan, yerli düşünmeyen, duygu fışkırmalarını bastırıp mantıki hareket edebilen biri....

Yoksa Yabancı anlamında MORİNHO'yu getirsen hayatta iş yapmaz Trabzonspor'da ...

Niye ?

tff'ye her maçtan sonra küfür etmekten vakit bulamayacağı için....

Sonuç olarak ülke futbolunu yönetenlerin Trabzonspor operosyonlarına rahat bir şekilde karşılık verip işini yapacak bir Alman bu iş için biçilmiş kaftan olurdu...

ESER
04.07.2015, 12:27
2011 yili fener deplasmaninda ortasahayi bile gecmeyen, mac boyu sahada yürüyen ve komedi goller yiyen o sümsük kayserispordan bir hafta sonra bize karsi bir arsenal yaratmisti yeni hocamiz. o bize karsi oynattigi oyunu fenere karsi oynatmasini istiyoruz kendisinden,

suleyman hurma ve sotadan sonra kaleye de volkan babacan alinsin,,

dede_100
04.07.2015, 12:31
şampyonlar ligine gideces bu sene şotayla ...

oflukaan
04.07.2015, 12:39
duran toplardan savunmasına çok çalışması lazım... shotanın en zayıf yönü bu...

Murat Acar
04.07.2015, 14:34
2011 yili fener deplasmaninda ortasahayi bile gecmeyen, mac boyu sahada yürüyen ve komedi goller yiyen o sümsük kayserispordan bir hafta sonra bize karsi bir arsenal yaratmisti yeni hocamiz. o bize karsi oynattigi oyunu fenere karsi oynatmasini istiyoruz kendisinden,

Ne diyosun sen eser Allah aşkına Bu takımda en son laf edilecek adamdır Şota şua aşamada!!! Neyin peşindesiniz anlamadımki arkadaş.Adam fenere maçmı sattı sonrada bize karşı aslanmı kesildi bunumu ima ediyosun.Hemde şota için.Kusura bakmadan yazık ediyosun başkada bir şey değil...

talsuv61
04.07.2015, 14:54

Aynen 4-4 maçı unutamıyorum mümkün de değil. Yine de inşallah başarılı olur

ESER
04.07.2015, 20:41
Ne diyosun sen eser Allah aşkına Bu takımda en son laf edilecek adamdır Şota şua aşamada!!! Neyin peşindesiniz anlamadımki arkadaş.Adam fenere maçmı sattı sonrada bize karşı aslanmı kesildi bunumu ima ediyosun.Hemde şota için.Kusura bakmadan yazık ediyosun başkada bir şey değil...

kayseri fenere bariz sekilde yatti ve bize aslan kesildi diyorum evet.

o volkan babacanin yedigi komedi goller ve fener macinda orta sahayi gecmeyen kayserinin diger satilmislardan bir farki yoktu.

aksamvakti
04.07.2015, 20:49
Zaten bu başkan varken bu sezon maçları takip etmeyecektim şimdi şota geldi tam oldu. Efsane Ünal, Hami ve Tolunaya az tazminat verdik öz evlat Şota 1 milyon eurodan aşağı olmaz

Cafer KILIÇSOY
04.07.2015, 22:47
Şüphesiz hepimizce sevilen Şota'yı başkan, üzerini kapatamayacağı fahiş hatalar yaptığından dolayı taraftara karşı kullanıp politik bir manevra ile icraatlerini halı altına süpürme gayreti içerisindedir bağlı bulunduğu iradade olduğu gibi. Yerseniz. Yazık oldu kendisine.
Sevgi nefrete dönüşmese bari!
Bu mudur? Budur.:alkış:

Courage
04.07.2015, 23:08
Sezonu tamamlarmı ,tamamlamaz mı bilemem ama kötü bir şekilde giderse içim acır.

Tıpkı Ünal ,Hami ,Tolunay ve diğerlerine yapıldığı gibi. Hele ki Tolunaya yapılan büyük ayıptı.Ah İHO , nereden başlasam senin için yazmaya !!!!

...

Herşeye rağmen hayırlı olsun, Allah muvaffak etsin.

Cafer KILIÇSOY
04.07.2015, 23:09
Şota'nın adamlığına, karakterine, Trabzonsporluluğuna, oynadığı süre boyunca emeğinin karşılığını verdiğine kimse laf edemez. Adam gibi adamdır Şota. Bir çok tanıdığımız özevlattan daha Trabzonsporludur. Bana sorarsanız Mustafa Yumlu'dan da Zeki Yavru'dan da daha çok Trabzonsporludur. Buraya kadar herşey normal.

Gelelim teknik direktör olarak Trabzonspor'la anlaşmasına; Bana göre Şota derinliğini bilmediği suya balıklama atladı. Erken ve zamansız oldu. Gerek çalışacağı yönetimin beceriksizliklerini gerekse de takımın içinde bulunduğu durumu hesap edemedi. Şota bence gelmeden önce Ersun hocanın neden ayrıldığını çok iyi analiz edebilmeliydi. Hepimiz biliyoruz ki Ersun hoca kendisine verilen sözler tutulmadığı için gitti. Bu kadroyla birşey yapılamayacağı gün gibi ortadaydı zaten. Şimdi bu durumda Şota ne verebilir Trabzonspor'a?

Eğer yanılırsak ve Şota başarılı olursa tükürdüğümüzü yalarız. Utanırız bu yazdıklarımızdan. İnşallah Şota utandırır bizi. Yolu açık, ALLAH yar ve yardımcısı olsun.

piskopatrizeli
06.07.2015, 09:30
çürük tahta çivi tutmaz.

poetricus
06.07.2015, 09:37
çürük tahta çivi tutmaz.
Özellikle çivi de çürükse...

Faik Yılmaz
06.07.2015, 09:55
Bahsi açıyorum:
Şota Trabzonspor'da bir sezonu tamamlayamaz!

çok iyimser gördüm sizi hocam........

ben o kadar iyimser değilim maalesef.....

Faik Yılmaz
06.07.2015, 09:56
çürük tahta çivi tutmaz.

tahta çürük..

çivi çürük....

vuracağımız çekiç çürük.....

poetricus
06.07.2015, 09:59
tahta çürük..

çivi çürük....

vuracağımız çekiç çürük.....
Vuran adam(!) SülO çürük!

Yiğit Gayretli
06.07.2015, 11:27
Ben bu viran edebiyatını doğru bulmadığımı daha önce söylemiş miydim? :)

bkandil
06.07.2015, 11:49

Eldekilerle ancak enkaz edebiyatı yapılabilir, millet haklı...

En büyük transfer Şota'ymış. (Sanki Şota oynayacak)

Şota Waris'i parlatacakmış 2 katı fiyatına satacakmışız. (Gençlerbirliği moduna girmişiz bile)

Hurma ile Şota uyumlu çalışırmış. (Teknik ekiple uyumlu çalışacak menajer ya da oyuncu transfer etmek yerine, eldeki menajer ve oyuncularla idare edecek hoca transfer ediyoruz.)

poetricus
06.07.2015, 11:52
Bu arada zaruri bir hatırlatma:
Şota'yı teknik direktör olarak aldık, golcü olarak değil. Yarın öbür gün eleştirildiğinde attığı golleri sayıp dökecek arkadaşları şimdiden uyarayım dedim.

Benzerini Şenol Güneş'te yaşadık.

salihismet
06.07.2015, 11:56
Yeni hocamiz icin Trabzonspor alehine yaptigi veya söyledigi bir seyler bulunupta
yazilmayacak diye cok korkmustum, allaha cok sükür korktugum basima gelmedi.
Arastirmaya devam arkadaslar, belki baska unutulan seylerde vardir......

Faik Yılmaz
06.07.2015, 11:59

Eldekilerle ancak enkaz edebiyatı yapılabilir, millet haklı...

En büyük transfer Şota'ymış. (Sanki Şota oynayacak)

Şota Waris'i parlatacakmış 2 katı fiyatına satacakmışız. (Gençlerbirliği moduna girmişiz bile)

Hurma ile Şota uyumlu çalışırmış. (Teknik ekiple uyumlu çalışacak menajer ya da oyuncu transfer etmek yerine, eldeki menajer ve oyuncularla idare edecek hoca transfer ediyoruz.)

Şota Waris'i patlatacakmış....

Constant'a seviye atlatacakmış....

Takımı maçta 90 dakika koşturup çatlatacakmış....

Geçen sene dökülen kadroyu hızla üst sıralara zıplatacakmış.....

Mışta mış mış....

Hangi kadroyla , hangi parayla yapacak bu işleri çok merak ediyorum....

61ronin61
06.07.2015, 12:04
Yeni hocamiz icin Trabzonspor alehine yaptigi veya söyledigi bir seyler bulunupta
yazilmayacak diye cok korkmustum, allaha cok sükür korktugum basima gelmedi.
Arastirmaya devam arkadaslar, belki baska unutulan seylerde vardir......

:alkış: zaten bundan başarılı olamıyoruz ya.gerçektende bu trabzon içi kalaylı kazan.

salihismet
06.07.2015, 12:13

Mışta mış mış....

Futbol böyle bir sey iste, yeni umutlar asilayip milleti sahalara cekmek, sonra
yine yeniden baslamak, bu hep böyle devam edip gidiyor. Bunlarin icerisinden
zevk alinacaklari bulup zevkini cikarmak, yada sezon baslamadan oturup
karalar baglayacaksin bizim gibi.....

bkandil
06.07.2015, 13:13
Futbol böyle bir sey iste, yeni umutlar asilayip milleti sahalara cekmek, sonra
yine yeniden baslamak, bu hep böyle devam edip gidiyor. Bunlarin icerisinden
zevk alinacaklari bulup zevkini cikarmak, yada sezon baslamadan oturup
karalar baglayacaksin bizim gibi.....

Aynı şeyleri yapıp, farklı sonuç bekleyenlere ne diyordu Einstein?

salihismet
06.07.2015, 13:44
Aynı şeyleri yapıp, farklı sonuç bekleyenlere ne diyordu Einstein?

Ben Einsteinin futbolu bildigini düsünmüyorum, bilsede Trabzonspor taraftarlarini
cözebilecegini hic düsünmüyorum. Birde sunu söyleyeyim, Einsteinin dedigi futbol
icin gecerli degildir. futbolda ayni seyleri yapip farkli seyler elde edilebiliyor.

CAFER ÖZER
06.07.2015, 13:56
Trabzonsporda Hocanın İsmi önemli değil Kim gelirse gelsin Bu kafa ile başarılı olma şansı yok
Trabzonsporda bir defa Yönetim diye bir şey yok Trabzonspor Koltuğu İşgal altında
Biz hala hoca ve Transfer tartışıyoruz

carantinas
06.07.2015, 14:06
Takımdan beklentini nedir bu sezon ve bu beklentiyi şota karşılayabilir mi?

Bu yıl takımımzın hedefi net 3 ya da 4. lüktür. Fikstür avantajı ile hava yakalanır belki Şampiyonlar ligi. EEeeee bana kalırsa mevcut takıp bir iki takviye ile bunu yapar bence sıkıntı yok. Hocamıza güveniyorum. Tek sıkıntı abuk sabuk yönetimin olması ve kongre.

Hiç şampiyon olacaktık her mevkiye adam alacaktık demeyin hala. O iş bitti.

salihismet
06.07.2015, 14:08
Su ana kadar $ark kurnazligini cözebilen bir bilim dali icat edilmedi, o yüzdendir ki
Haciosman gibilerle hic bir bilim dali ugrasmiyor. Onlarda bunu firsat bulup ineklerin
pesinde Trabzonspor baskanligi hayalini kurup gerceklestirebiliyor.

halil ibo
06.07.2015, 14:37
Trabzonsporda Hocanın İsmi önemli değil Kim gelirse gelsin Bu kafa ile başarılı olma şansı yok
Trabzonsporda bir defa Yönetim diye bir şey yok Trabzonspor Koltuğu İşgal altında
Biz hala hoca ve Transfer tartışıyoruz

Bu söyledikleriniz bir yana.3 Temmuz'da dükkanı kapatmış bir ligden bahsediyoruz.
O sezonun pislikleri temizlenmeden yaşanılan tüm sezonlar yok hükmündedir.
Ve dahi şikelerine şike kattı namussu.lar.
Her çeşit pislik-artarak- yapılmaya devam etti o sezondan sonra,içimizdeki İrlandalıların gayretleri ve yataklıkları dahil...

demir
06.07.2015, 15:24
ıcımızdekıler olmasa zaten en az 10 gomlek buyur bu takım lanet bır sıyaset havası ıgrenc bır adam kollama durumu var bızde agzıyla kus tutacak adamı getır bır araya getıremezsın hıc bır yonetımı taraftar ondanda beter 5 bin kısı gelıyor maca ıcerde 24 tane taraftar gurubu var yok boyle bır mallık... bakın sıkecılere hepsı bırbırıne destek oluyor adamlar dunyanın en buyuk hırsızlık olayını kapattılar gıttı bız ne yapıyoruz pekı ??? bızden degıl deyıp sureklı bırbırımızı erlwstırıp yerden yere vuruyoruz bızden hıc bır cacık olmaz ...

bundan oncekılerın gıttıgı gıbı ihoda gıdecek pekı ne degısecek soleyın bana ??? yada bundan oncekıler gıttıgınde ne degıstı

CEMEFKER
06.07.2015, 15:52
ıcımızdekı yavsaklar olmasa zaten en az 10 gomlek buyur bu takım lanet bır sıyaset havası ıgrenc bır adam kollama durumu var bızde agzıyla kus tutacak adamı getır bır araya getıremezsın hıc bır yonetımı taraftar ondanda beter 5 bin kısı gelıyor maca ıcerde 24 tane taraftar gurubu var yok boyle bır mallık... bakın sıkecılere hepsı bırbırıne destek oluyor adamlar dunyanın en buyuk hırsızlık olayını kapattılar gıttı bız ne yapıyoruz pekı ??? bızden degıl deyıp sureklı bırbırımızı erlwstırıp yerden yere vuruyoruz bızden hıc bır cacık olmaz ...

bundan oncekılerın gıttıgı gıbı ihoda gıdecek pekı ne degısecek soleyın bana ??? yada bundan oncekıler gıttıgınde ne degıstı

İşe Trabzonspor tarihine altın harflerle geçmiş değerlere her ne olursa olsun sahip çıkmakla başlamalı....

En azından " adam sahada oynasında dışarda ne halt yerse yesin, hatta bir dönem şampiyonluk mücadelesi verdiğin rakip takımın stoperi ile kanka olup istanbul alemlerine aksın " anlayışının bir etik değermiş gibi gösterildiği, TS'nin kendileri için paradan başka bir anlam ifade etmeyen 4 sezon parasına yarım sezonluk yabancı futbolcu hayranlığına bir son vermeli...

My
07.07.2015, 01:17
Şota nasıl bu tongaya düştü anlamıyorum. Önceden sorduklarında mevcut sistemin kendisini de öğüteceğini söyleyen adam bu yönetime hoca geldi?

hodlu
07.07.2015, 01:34
Hiçbirinizin yazısını okumadım ama anladığım kadarıyla herkes bir şeyler arıyor. Ne yapsaydı Şota, kulüp yönetilemiyor benim ne işim var mı deseydi. İHO eleştiriliyor bende eleştiriyorum ama şimdi transfer zamanı tam gaz yola devam etme zamanı. Çünkü futbol topu hızla dönüyor ve herkes bir gayret transfer yapıyor. Ya da tamamen kulübü kapatalım bu iş de bitsin.
İHO'nun eleştirilme noktalarına başlayanlar, Sadri Şener'in nasıl gelip neler yaptığını da hatırlasın sonra ikisini de yüce divana hep beraber göndersin. (Yüce divan derken kongrede hesap vermeleri açısından kullandım.)

61ronin61
07.07.2015, 01:58
şotayıda kaybedersek daha hoca kalmadı trabzonsporun başına getiricek hatırlatıyım dedimde.

Erdal DİLEK
07.07.2015, 03:52
Bol gol yeriz bol atarmayiz supheli. Ama disardan maclarimiz cok zevkli geçer gibi İnşallah. ..

CEMEFKER
07.07.2015, 20:30
Sorun "Shota Arveladze" veya bi başkası değil...<br />
<br />
....sorun adeta yakın geçmişi öğütme, zihinlerden yok etme, değersiz kılma niyeti ile yola çıkmış zihniyet....<br />
<br />
...2 sene gibi kısa sürede TSli kimleri yemedi ki...<br />
<br />
Çok çabuk öğütüyor ve her türlü önünü göremicek kadar obez bir zihniyet ve Nefs...<br />
<br />
MRA' dan bile neler bekledim şahsen..." compact" deyimini kazandırması + Yusuf Erdoğanla bile yeter...<br />
<br />
Yoksa "Şota" ' nın da bi tarzı, saygı duyulacak kariyeri var elbette...

piskopatrizeli
08.07.2015, 11:58
yazık oldu şotaya daha yaşıda gençti.

kudu_61
08.07.2015, 18:04
en sevindiğim transfer inşallah yıllarca bizde kalır 3-4 transfer yapın şu adama hadi hurma boş durma

SamZuk
08.07.2015, 22:42
Şota değil Morinho gelse ne farkeder bu yönetimle? Koltuk sevdasına kulübü batiriyorlar. İlk fırsatta yönetim geri gelmemek üzere gitmeli ve yeni gelen yönetim aldığı enkazı istikrar sağlayarak düzeltmeli.
Şota Trabzonun adamıdır, elinden geleni yapacağına şüphe yok ama helva yapmak için de malzemeler belli...

erenslash
09.07.2015, 16:49
Göndereceğimiz bunca teknik adamlar yerine her sene kalite adam alınsaydı düzenli kadromuz çoktan kurulmuş olurdu :))

erenslash
09.07.2015, 17:06

Mışta mış mış....

Yapsa bile kadro belli malzeme belli.Zaten eksikleri seviye atlatarak gideriyoruz.Valla baya bir seviye atladık gönderdiğimiz teknik adam sayısı konusunda seviye atladık aslında :))

halil ibo
10.07.2015, 12:36
2010-11 sezonu hakkındaki görüşlerini bilmiyorum.Cahilliğimi maruz görün.
Gerçi anlı-şanlı yerel medya 3 maç iyi giderse düzeni bozmak,3 maç kötü giderse yollamak için gündeme getirir ama...
Ben önceden buraları bir karıştırayım dedim. :)

reddevils11
10.07.2015, 14:03
sorun yönetimde. siz hala bu hoca iyi iş yapar bu kötü iş yapar yorumlarına takmışsınız.
yönetim futboldan çok siyasete karışmaya başladı futbolu unuttular.
geçmişi geçmişte bırakıp önümüzde ki şampiyonluklara bakmassak bu yönetim burda kalmaya da devam ederse 10-15 sene şampiyonluk göremeyiz

yaranozlu
10.07.2015, 14:50
Şota fazla dayanamamış; antrenmanda düz pasta sıkıntı çeken salih, fatih, sonere çıkışmış. Sabır şota sabır; biz nelerle uğraşıyoruz yıllardır haberin yok tabi. Hele bir de cardozoyu gör, muhtemelen sen kendin santrafora geçersin

Faik Yılmaz
10.07.2015, 15:07
Yönetim 26 ayda 5 tane teknik direktörü üstelik hhiçte etik olmayan şekillerde yollamış....

6.ile anlaşmış.....

ve bazı arkadaşlar başarı bekliyor...

Trabzonsporun sorunu td değildir....

bizatihi yönetimdir....

dişi çürük adam nasılki ağrı kesici ile iyileşemezse Trabzonsporda bu değişiklikler ile uzun vadeli başarıya ulaşamaz....

daha kötü bir diş ağrısı olana kadar idare eder sadece....

günü kurtarır....

onun için mevcut yönetim terki diyar eyleyene kadar fazla umutlu olmayın derim ben....

hay1699
10.07.2015, 16:54
Problem sadece yönetim değil! Aslında bu sene de pek ümitli değildim ama Şota gelir gelmez çok doğru bir tespit yaptı: "Taraftar destek olmalı". insanın uzakta olunca içi içini yiyor. Nasıl gitmezsiniz arkadaş maça, nasıl boş bırakırsınız tribünleri! en iddiasız maç bile olsa 20-25 binlik bir stadı doldurmak çok mu zor? Biletler mi pahalı, nedir?
Açıp youtubedan Benfica'nın tribün şovlarını izleyince diyorum ki, bu motivasyonla Cardozo gene iyi oynamış.

Sibel
11.07.2015, 19:49
Hayırlı olsun inşallah.
Allah utandırmasın. Umarım güzel futbolla yoluna devam eder.
Umarım bu yönetimle yok olup gitmez.
Yeni kan olur inşallah.

laztranot
12.07.2015, 12:24
inşallah Şota'ya yazık etmez bu yönetim. Trabzonsporun acilen KEMOTERAPİYE ihtiyacı var.

Ufuk Turgut
12.07.2015, 22:41
basarıı olur ınsallah.bu yonetım seklı ıle cok zor

gökçay61
13.07.2015, 17:28
shotadan önce yönetim gidecektir. aralıkta yeni yönetim gelir shotanın geleceği yıl sonu değil sonraki yıl belli olur.