PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Stepanov İnter'le Prensipte Anlaştı!

tamer__61
05.11.2006, 21:17
kaynak cnn türk spor haberleri

td mancininin yardimcisi mihajlovic önermis

italyanlar hafta ici görüsmeye gelecekmis

trabzonsporda djordjevic ( milli takim stoperi yas 25 ) alip milanin yerini dolduracakmis

ne kadar dogru ne kadar yalan oldugu yakinda ortaya cikar

TSelif
05.11.2006, 21:28
Ohhh süper ....Fatih'in yerine 30 tane forvet aldılar doldu yeri maşallah..Sırada Stepanov var...sonra Yattara ve Gökdeniz zira takımın şuan en çok para eden isimleri.
Yeter artık ( habere inanmıyorum ama ) bu sefer ciddi ciddi tepki vermemiz gerekiyo

Hekimoğlu
05.11.2006, 21:34
hafta içi görüşüp ne yapacaklar kardeşim devre arası konuşulur bunlar.tamda kötü durumdayız yönetime tepki var zaten olur mu böyle birşey,bizans basınının oyunu işte.daha da karışmamızı istiyorlar.bu kadar basit.

frango
05.11.2006, 21:35
twklif varsa kesın gıder hem kendı gıtmek ister hemde bizim yonetıcıler onu gonderir nede olsa bu işi iyi biliyolar

Emre B.
05.11.2006, 21:36
Adriano veya Recobayla takas olsun :D

TSelif
05.11.2006, 21:37
Bence de aslında bekleyelim .Hemen tepki verdik ama offf yönetim güven vermiyo ki herşeye inanır olduk :(

TSelif
05.11.2006, 21:38
twklif varsa kesın gıder hem kendı gıtmek ister hemde bizim yonetıcıler onu gonderir nede olsa bu işi iyi biliyolar

Bu satış işini iyi bildikleri gibi bide alışta iyi olsalar:mad:

altancakular
05.11.2006, 21:58
şimdi oyun şöyle sürecek
stephanov bu ve sonraki maçlarda kötü oynar
BİR ileri bu nedenle onu acımasızca eleştirir
stephanov bunu protesto eder
yöneticiler açıklama yapar "kimse trabzonspor dan büyük deldir" diye
stephanov gene kötü oynar
yöneticiler "kimse vazgeçilmez değldir" der

sonra "stephanov gitmek istiyordu. oyuncu gitmek istedi biz de iyi bir paraya sattık" derler

ve gerçekten de satarlar
parasıyla borç öderler
bir de yıldız alırlar
en yaşlısından

bu film böyle sürer gider

gökten üç göktaş düşer

umarım hepsi albayrak ın başına.....

vesselam

Nytre
05.11.2006, 21:59
öyle senin keşfettiğin değerleri böyle harcarsan gelecekte kimi elinde tutup şampiyonluğa oynayacak takım kurabileceksin

frango
05.11.2006, 22:01
Bu satış işini iyi bildikleri gibi bide alışta iyi olsalar:mad:

olmuyo ama sizde taraftar olarak çok şey istiyosunuz onlar ıyı satış yaparlar alış işine pek karısmıyolar bu aralar

macka61
05.11.2006, 22:06
satarlarsa bu yönetime yuh olsun

TSelif
05.11.2006, 22:09
olmuyo ama sizde taraftar olarak çok şey istiyosunuz onlar ıyı satış yaparlar alış işine pek karısmıyolar bu aralar

Alış işini bize bıraksınlar o zaman .Yemin ederim şu bmn 'den çıkaralım bir kaç temsilci valla da billa da onlardan çok daha iyi futbolcu alırlar.Çünkü onlar sadece TRABZONSPOR nasıl şampiyon olur diye düşüneceklerdir. Yönetim gibi yok kulüp menfaati yok takım dengesi gibi dertleri olmayacaktır.

Emre7
05.11.2006, 22:15
şidmi küfür edecem bu istanbul basınına ha tövbe tövbe gidin sidikli eziklerle uğraşın doğanın ....

dr ali batur
05.11.2006, 22:18
güvenilir bir kaynak haberin kısmen doğru olduğunu söyledi indirekt bir yolla teklif gelmiş ama görüşme yokmuş (kaynak ismi belirtemem ama yönetime çok yakın birinden aldım haberi)
valla satılırsa satılsın artık adama üzülüyorum valla değmez bu akıl yoksunlarının içinde top oynanmaz gitsin kurtarsın kendini
hatta gökdeniz in de gitmesi gerekiyor ne de olsa gençlerden antepten farkımız yok ki

Kobalas61
05.11.2006, 22:21
durun bakalım konuşmak için henüz cok erken
ama benim düşüncem yönetim böyle bir sey yapacak kadar cesur değil
çünkü alacağı tepki sonunu getirir

Emre7
05.11.2006, 22:26
güvenilir bir kaynak haberin kısmen doğru olduğunu söyledi indirekt bir yolla teklif gelmiş ama görüşme yokmuş (kaynak ismi belirtemem ama yönetime çok yakın birinden aldım haberi)
valla satılırsa satılsın artık adama üzülüyorum valla değmez bu akıl yoksunlarının içinde top oynanmaz gitsin kurtarsın kendini
hatta gökdeniz in de gitmesi gerekiyor ne de olsa gençlerden antepten farkımız yok ki

başladık gene yok kaynak belirtemem muhabbetine kaynak belirtemeyeceksen yazmayın da milletin kafası daha çok karışmasın uff....:mad:

altancakular
05.11.2006, 22:27
cnn turk te haber böyle verilmiş

http://www.cnnturk.com/SPOR/FUTBOL/haber_detay.asp?PID=177&haberID=255493

dr ali batur
05.11.2006, 22:28
fatih tekke için de aynısını diyorduk hatırlarsanız ayrıca bu yönetim sonunu düşünebilecek kadar zekimi bakalım

Çetin
05.11.2006, 22:28
hadi fatih için bahane buldular ama milanıda satarlarsa ne diyecekler merak ediyorum

TSelif
05.11.2006, 22:30
Fatih için bahane yarattılar. İyi ki fenerden falan teklif yok Stepanov'a

KuĞu
05.11.2006, 22:32
nesine şaşırıyorsunuz ki chalse ye gidemediği için zaten üzgündü bi ara performansı da kötüydü, şimdi inter kapısı açıldı onu takımda tutamayacakları kesin, e kadroya bakınca da tutmanın manası yok bu adamın önünü kesmeye hakkımızda yok elinden geldiğince takımımız için yüreğiyle oynadı, kritik zamanlarda hırsından çimleri yumrukladığına defalarca şahit oldum, en güzel şekilde teşekkür edip uğurlamalıyız ileride bizi çevresine ve yabancı medyaya iyi anlatıp reklamımıza katkıda bulunması için böylece onun referansıyla gelecek futbolcular da oluşur.
Özetle kalması için sebep yok kalırsa bu anlayışla sadece vakit kaybedip harcanacak.
Olurya radikal kararlarla devrim olur çok ciddi bir takım oluşturulur ozaman gitmesine gerek yok denir ikna edilip faydalanıla bilir.

Enes Berfin
05.11.2006, 22:34
Yani bu stepanova kalmis birsey ama bunlari sonradan görecegiz haber dogru olabilir bundan kuskum yok.

bu arada tselif bakiyorumda bugün sabahtan beri bmndesin cok yakti bu ts seni herhalde :)

dr ali batur
05.11.2006, 22:37
abiciğim inanmak zorunda değilsiniz ama siz fatih in de inanmıyordunuz gideceğine
sizin büyük hayallerinize karşılık biz küçük kafalı yöneticilerimizle küçük takımımızın küçük geleceğinin ve hayallerinin peşinde koşmaya devam edelim

Recep Çaltepe
05.11.2006, 22:37
Peki ne kadar para alacağız bu işten?

okan6161
05.11.2006, 22:38
bu yönetime güven olmaz yapar bunu takımda kaç kişi var da kimi satacaksın ah ah ah ne diyelim bunlar minareyi çalmışlardır kılıfınıda çok önceden hazırlamışlardır fatihte olduğu gibi

Enes Berfin
05.11.2006, 22:40
Peki ne kadar para alacağız bu işten?

En az en az 5 million

dr ali batur
05.11.2006, 22:41
henüz görüşme olmamış zaten ondan ne kadar alacağımızı bilmiyorum hatta anlaşılıp anlaşılmayacağı da belirsiz ama ister 10 milyon avro alalım ne yazar ne de olsa para haybeye gidecek

TSelif
Dimi haklısın arkadaşım .Sanki TRABZONSPOR 'u ben kurtaracakmışım gibi:D

altancakular
fatih i satanlar sadece bir futbolcuyu değil
bir anlayışı da satmışlardır
o anlayış
milan ı da satar
yattarayı da

parayı bulsun daha neler satılır kimbilir

bu durum bana bir olayı anımsttı
şampiyonluğa oynayan antep in soyunma odasına 3-0 önde girdiği maçı
bir şeylerin karşılığında febe ye satması

korkum nedir biliyor musnuz? ben maalesef bu yönetim anlayışının bu şekilde davranmayacağından emin değilim

ne de olsa bu anlayış tüccar siyaset geleneğinden geliyorlar

TSelif
05.11.2006, 22:43
bu yönetime güven olmaz yapar bunu takımda kaç kişi var da kimi satacaksın ah ah ah ne diyelim bunlar minareyi çalmışlardır kılıfınıda çok önceden hazırlamışlardır fatihte olduğu gibi

Bunun kılıfı sakın stad projesinin hayata geçirilmesi olmasın. Eee nede olsa stadımız yapılacak .Bi 10 trilyonda Stepanov'dan gelse hiç fena olmaz.:mad:

Recep Çaltepe
05.11.2006, 22:45
En az en az 5 million

Yok ya olmaz, 5 milyon az. Yönetim uyuma!! Pazarlık yap pazarlık, 5'e gitmesin oyuncu!

dr ali batur
05.11.2006, 22:47
valla stad için olabilir
gerçi bunlar para için stadın adını aziz yıldırım bile koyabilirler
bu arada stadın masrafının ne olduğunu öğrenecekler yani stad yapılacak değil yapılabilir anlıyacağınız
hala stadı beşirli söğütlü arasına yapalım diyolar
yani ne olacağı belli değil çok pahalı gelirse onu da yapmayabilirler

turkercan
05.11.2006, 22:47
stephanov'uda satın gökdenizide satın hüseyinide satın bütün takımı satın bizide satın... size bu yakışır...

ibrahim_yattara
05.11.2006, 22:48
fatih i satanlar sadece bir futbolcuyu değil
bir anlayışı da satmışlardır
o anlayış
milan ı da satar
yattarayı da

parayı bulsun daha neler satılır kimbilir

bu durum bana bir olayı anımsttı
şampiyonluğa oynayan antep in soyunma odasına 3-0 önde girdiği maçı
bir şeylerin karşılığında febe ye satması

korkum nedir biliyor musnuz? ben maalesef bu yönetim anlayışının bu şekilde davranmayacağından emin değilim

yattarayı NAHHHHH satarlar!!! bu taraftar o kadarda sakin anlayışlı boynu bükük taraftar değildir. kimse trabzonspordan büyük değil derken bunun içinde başkanı da var listeside var

herkes akıllı olacak. önce takıma müdahale etsinler hocam musadan hüseyinden hasandan ferhattan mustafadan kurduğun ortasahayla beş maçtır neler yapmayı planladın hesap ver desinler ama diyemezler. futboldan değil ticaret ve siyasetten anlıyorlar..
ne de olsa bu anlayış tüccar siyaset geleneğinden geliyorlar

okan6161
05.11.2006, 22:49
haklısın abla bunların kendi çabasıyla yapacağı bişi yok fatih gitti dünya yıldızı geldi Stepanov gider stad olur yattara gider şunu yapacağız gökdeniz gider bunu yapacağız taraftarı satıyoruz bunu yapacağız klübü satıyoruz şampiyon olacağız yıktınız bizi bu kişiler masaya oturmaktan acizken nasıl masaya yumruklarını vuracak bilmiyorum artık bu işide yaparsanız ne diyceksiniz of sporun sahasında oynarız artık fatih satıldı yerine cem alındı ya pendikten

turkercan
05.11.2006, 22:49
ben 11 tane şenol yada 11 tane ali kemal yada 11 tane dobi hasan hatta 11 tane şota (yabancı olsa dahi) istiyorum. isterseniz 89. ligde oynayın ama ruhunuzla, bizi rezil etmeden oynayın..

agahozlu
05.11.2006, 22:51
bu yönetim gitsin,stepanov sonra satılabilir.stepanovu zaten takımda tutamayız adam şu anki takıma göre bir kaç gömlek fazla oynuyor.aslında bir sene daha oynasaydı hiç fena olmazdı ama bu yönetim iyi satıyor satar onuda

vse61
05.11.2006, 22:53
Adamın aklına inter'de oynamak girerse sonra bize bi faydası olmaz ki.. niye oynasın..
zaten kurtarmış olur kendini...

Enes Berfin
05.11.2006, 22:55
Yok ya olmaz, 5 milyon az. Yönetim uyuma!! Pazarlık yap pazarlık, 5'e gitmesin oyuncu!

5 milliona satilir demedim, en az 5 milliona satilir.

eren_61
05.11.2006, 23:30
adriano ya karşılık verelim olmaz mı?

Barış
05.11.2006, 23:33
Stepanov gerçekten giderse, Inter in maçlarında rakiplerin halini düşünmek bile düşünemiyorum. Materazzi ve Stepanov. :D ben rakip forvetlerin yerinde olsam çıkmam maça,boş yere futbol hayatımı tehlikeye mi atacam :) gerçi İtalyanlar 2 uzun ve ağır stoperi bi arada oynatmaz ya neyse.

osmanli.61
05.11.2006, 23:50
ya kardeşim yönetim devre arasında oyuncu göndermeyeceğimizi daha sezonun başında söyledi. bence yalan haber.gerçek olsada göndermezler.

Hüseyin Çümen
05.11.2006, 23:56
herkesi satabilirler ama yattara yı asla satamazlar 50 bin kişi yürürüz ozman öle bişi de olmaz zaten sanmıyorum stephanov çok ii bi paraya satılabilir bence çünkü defansımız zate kötü stephanov da hata yapan bi adam yerini doldururuz bi şekilde en kolay iş defans oyuncusu bulmak

jefferson61sefa
06.11.2006, 00:03
Trabzonspor'un Sırp savunmacısı Milan Stepanov, Serie A şampiyonu Inter Milan ile prensipte anlaştı.

Milan Stepanov'u Inter teknik direktörü Roberto Mancini'nin yardımcılığını yapan eski Sırp futbolcu Sinisa Mihajlovic'in tavsiye ettiği belirtildi.

Hafta içinde İtalyan yöneticilerin Trabzon'a gelerek 23 yaşındaki stoper Stepanov ve kulüp yöneticileriyle son görüşmeyi yapması bekleniyor.

Karadeniz ekibi, Stepanov'un boşluğunu Partizan'ın 25 yaşındaki stoperi Nenad Djordjevic ile doldurmayı planlıyor.

Trabzonspor, Sırbistan milli takımında da forma giyen 1.82 boyundaki futbolcucyu ara transferde renklerine katmak için görüşmelerini sürdürüyor
off off stepanov da giderse yandık

Muhalif
06.11.2006, 00:30
Saka bir yana kayseri maçinda son 15 dk lik oyunuyla bile belli etmisti kalitesini.. bizden avrupaya gider kesin 2-3 sene sonra.. bu sürede bizimle sampiyonluk yasamasini dilerim..

Geçen yıl Şubat'ta Stepanov'u 90 dk izledikten sonra bu yorumu yapmışım.. Ne bekliyorduk ki? Adama İnter'den teklif gelecek ve biz zorla alıkoyacağız? Yerlinin yerlisi oyuncularımız var ki gizli kapaklı Fb'ye imza atmıştı zamanında.. Hatta eski kaptanımız sürekli Avrupa'ya gideceğim deyip duruyordu 2 sene flaş bir çıkış yaptıktan sonra.. gerçi Asya'ya gitti ama olsun.. Şimdi Stepanov İnter'e gitmek isterse kal diyebilir miyiz ki?
Adam kumaşını 2 maçta belli etmişti zaten.. ben keşke bir şampiyonluk yaşasak da öyle gitse diyordum ama o da olmayacak anlaşılan.. Büyük kulüpsen şampiyonluğa oynuyorsan sana gerekli oyuncunu satmayacaksın demesin kimse.. karşınızdaki daha büyük kulüp olunca kazın ayağı hiç de öyle olmuyor maalesef..
Hayırlısı olsun.. 10 milyon euro gibi bir rakam istemeliyiz bence..
Bu arada bir takımda çıkıp Jeferson'u keşfetse, Zurawski tuttursa Szymek'isz olmaz diyerek onu Celtic'e aldırsa, Katar şeyhleri de Marce'yi gelip alsaydı çok iyi olurdu doğrusu..

BDiler61
06.11.2006, 00:35
yönetim satarsa kendi ile çelişir Hüseyine ihtiyacımız var hedeflerimiz var diyerek kimseye vermiyorlar(daha doğrusu kurtarmıyorlar bizi hüseyinden) stepanovu verirlerse saçmalamış olurlar

turkercan
06.11.2006, 00:47
şimdi tv de izledim. tv8 de sanırım bi spor programı var. ibrahim hacıosmanoğlu telefonla bağlandı. stephanov için sadece chelsea den teklif gelmiş. ve ziya doğanın gönderilmesi gibi bişe söz konusu değilmiş. ziya ve step kalıyor kısacası. step kalıyor sevindim ziya kalıyor üzüldüm.

Adem Erdoğan
06.11.2006, 00:53
inşallah oda simko gibi bozulmaz bu tekliflerden sonra.

Halit M. MOLLASALİHOĞLU
06.11.2006, 01:11
5-6 m € verilirse hemen satılmasında sakınca görmüyorum

Sarıalibey
06.11.2006, 01:12
yaşı daha çok genç o yüzden gidecekse baya yüklü bi paraya gitmelidir.10 milyonl euro+sonraki Transferden % 30 pay maddesi

Adem Erdoğan
06.11.2006, 02:20
en büyük sorunumuz defans 10 milyon euroda verilse gitmesin bence.Tolga gitti defans belini doğrultamadı tekke gitti forvetler haftalardır suskun.Stepanovu göndermek yerine defansa takviye yapılmalı.Çünkü ondan gelecek para yine bi şekilde çarçur olacak.

nesta61
06.11.2006, 02:27
Nenad geliyor

İnter'li yöneticiler, Stepanov için bu hafta içinde son görüşmeyi yapacak Karadeniz ekibi, elde edilecek parayla Partizan'dan Nenad Djordjevic'i alacak.

Hedef ara dönem
Trabzon'da hareketli günler erken başladı. Daha önce Chelsea'nin de istediği Stepanov için devreye giren İnter yönetimi, bu transferi bitirmek için birkaç gün içinde Trabzon'a gelecek. Görüşmede anlaşma sağlanmasına kesin gözüyle bakılırken, Trabzonspor, Stepanov'un boşluğunu dolduracak yıldızı buldu bile. Bordo-mavili ekip,
İnter'den alacağı parayla, ara transferde, Partizan'ın 23 yaşındaki stoperi Nenad Djordjevic'i renklerine bağlayacak.

ALIN BUYRUN BURDAN YAKIN BU YONETIM 2SUPER YILDIZ ALCAM DEDI BIB.K BECEREMEDI 1SUPERYILDIZIMIZI SATTI SIRADA IKINCI YILDIZDA EVET BU YONETIM YILDIZ ALMAYA DEYIL YILDIZ SATMAYA GELMIS ! yaziklar olsun beee daha kadronu koruyamiyorsan nediye sampiyonluga oyniyacaksin !!!
YONETIM ISTIFA

TSKara61
06.11.2006, 02:35
YAA noldu ne transfer haberleri duyduk. Yok Szymkowiak Juventusa, Yok Gökdeniz Juventusa, Cimboma. Bu haberemi inacaz.

Adem Erdoğan
06.11.2006, 02:42
nenad kim yaa.
tahminimce djokaj gibi bi ayyaş çıkacak oda.

Tansu Onur Erdoğan
06.11.2006, 03:20
eğer böle bi teklif warsa stepanov durmaz bu takımda
siz kendinizi stepanovun yerine koyun hasan ücüncülerle futbol oynicamdiye mi debelenirsiniz

yoksa dünyaca ünlü futbolcularlamı oynarsınız + daha fazla para hemde kariyer komik olmayın haber dogruysa durmaz adam burda dursada ii oynamaz

coolank
06.11.2006, 03:37
arkadaşlar bu haberin dogrulugunu başkan kendi agzından zimmi olarak verdi zaten ...

bakın bu konuda hiç kimseye bir şey sormadım duyumum da yok gerek de yok ...
kısa bir beyin fırtınası yapalım ...

sayın başkan fatih tekke ile açıklamarı yaptıgı gün ne dedi ? tabii stephanov meselesine değindi ama bu konu fatih tekke nin gölgesinde kaldı ve kalacagı da gayet bariz belli idi .. ne dedi sayın başkan efendim ingilizler 4 milyon euro verdiler ama biz vermedik gerçi daha da artıracaklarını söylediler rakamı ama biz gene şimdilik yok dedik (şimdilik ??) hem böyle genç oyuncunun satışından ilerde de yüzde almak lazım kendisi çok istikbal vadediyor çok başarılı oyuncu ..... e tabiii kendi gitmek istedi ama biz göndermedik yılda 300.000 euro ya oynuyor ingilizler yılda 2 .000.000 euro teklif ettiler .....

evet kısaca anlatılan bu... şimdiiiiiii sayın başkan bakalım ne mesajlar vermiş ....

1) sayın başkan zaten yolunu yapıyor satışın ... sizce yani bir anda 4 milyon euro rakamının ortaya çıkması ilahi adalet mi .)))))))) yani diyor bakın ben 4 milyona vermedim hatta biraz daha çıkacaklardı ona da vermedim ....şimdilik satmadım ama yani ocakta satarım diyor .... italyanlara da diyor ki bakın haaaaaaaaaaaaaa hiç öle 5 6 milyon euro için gelmeyin daha çok hazırlayın hem bu oyuncudan ilerde satış hakkı olarak % de isteriz italyanlar ....ona göre .... siz hiç satmayı düşünmediğiniz bir oyuncunun bedelini açıklar mısınız ? gelen teklifi açıklıyor ve sonra da nasıl satılması gerektiğini açıklıyor sayın başkan ... yani hem rakam telaffuz ediyor hem de ilerde alınacak yüzdeyi konuşuyor italyanlara da mesajı basıyor. ...bu iş bitmiş arkadaşlar :)

2)taraftara da mesajı yollamış sayın başkan .... bakın sayın taraftarlar bu adamı çok isteyen var durum böyle zaten biz 300.000 euro ancak veriyoruz daha çok veremeyiz çünkü takımın dengeleri bozulur jeff var hüseyin var celo var ömer rıza var onlar daha iyi futbolcu şimdi fark veremeyiz iyileştirme yapamayız ..)))))))))))))))))))))))))))hem yazık bırakın adamı bakın adamlar yıllık 2.000.000 teklif ediyorlar adamın da önünü kesmeyin...

satmayacagınız bir adam için ne gelen teklifleri söylersiniz ne teklif edilen parayı futbolcuya ne de futbolcunun aldıgı parayı ... başkan bu işin yolunu yapmış arkadaşlar .. olur olmaz bilmem ama yol tamam yapılmış yol inceden ..

şimdi gelelim işin boyutuna .... benim şahsi fikrim gerçekten öyle 7 8 milyon euro veriyorlarsa satmak gerek ....bu takım koskoca fatih tekke yi sattı stephanovu hayde hayde satmalı o paralara ... fatih tekke nin yeri dolmadı zaten çok da zor dolar ama bir stoper bulma şansımız daha yüksek yani onun yeri daha kolay dolar ......bu paralar çok ciddi paralar ...özellikle kuzey ülkelrinden çok rahat adam bulunur ....ama nerde biz de o yetenekli adamlar ... gidecek bulacak gelecek ...

ama bu iş bitmiş gibi ben öle hava aldım ....

muhalif arkadaşımız şöyle yazmış .....

Hayırlısı olsun.. 10 milyon euro gibi bir rakam istemeliyiz bence..
Bu arada bir takımda çıkıp Jeferson'u keşfetse, Zurawski tuttursa Szymek'isz olmaz diyerek onu Celtic'e aldırsa, Katar şeyhleri de Marce'yi gelip alsaydı çok iyi olurdu doğrusu..

arkadaşım en büyük keşif jeff i keşfetmeleri olur ... yeni bir kıta keşfi gibi olur ... imkansız biliyorum malesef :mad:

ve asıl büyük icadımızı nasıl unutmuşsun.... HÜSEYİN ÇİMŞİR .... büyük takımın küçük kaptanı .... taraftardan takımı saklayan kaptanı ....bu kaptanı da bir ruslar keşfetse .... fatih tekke yap bir kıyak da şunu ruslara satalım yoksa elimizde patlayacak ve bizi de patlatacak ....

Hüseyin Çümen
06.11.2006, 04:10
arkadaşlar ne olursa olsun stephanovun son senesidir trabzonda adam çok dikkat çekti chealse ve inter ilgileniyo bu adamlar ve bu takımlar biriyle ilgileniolarsa alırlar onu engellemek sıkra burda yapılacak iş iyi yöneticilikle onu çok ii bi fiyata satmak 10 milyon eurodan az olmamalı bu bara ve eğer becerebilirlerse bi futbolcu ordan alınabilir stephanov u elde tutmak gibi şansımız bence kalmadı

cyberentalpi
06.11.2006, 04:21
Inter Huseyin in kesfedememis mi? EE diyo ya Ziya Bey samet vazgecmedi fatih ersun vazgecmedi lazoroni vazgecmedi. Ulan vazgecmiyorlarda Transfer edende yok.
Gelelim Stephanov a. Kim ne derse desin gercek ve Tek yildizimiz su an o takimda.Benim fikrimce birakin satilmasini Ts de alinacak en yuksen Ucretle adamimizi elde tutulmali. (1.5 milyon dolar) Stephanov su an avrupanin en iyi stoperlerinde ilk 3 yapar.Yasi 23. Fener in Anelka gibi bir okuze aldigi paralari duyunca ona 10 milyon uro bile az olur. Ama adamdan verim bekliyorsak bu saatten sonra cidden gonulenmeli. Syzmel gibi gormek istemem acikcasi.

OFLU
06.11.2006, 04:32
Yolu acik olsun insallah gider bu takim bu adama fazla hafif hem bizde gururla takip ederiz Inter gibi avrupanin buyuk bi takiminda oynayacak olmasindan dolayi...Fatih efendide görsün iste Avrupanin buyuk takimina transfer olmak demenin ne oldugunu..Götü boklu zenit bizden iyiydi ya..

Hüda Topaloğlu
06.11.2006, 04:33
Esteban zaten olayi en mantikli sekilde yorumlamis, bende eger sirbistanin 12.si olan bir takimda futbolcu olsaydim ve beni italyanin o anki lideri isteseydi ayni parayi hatta daha az parayi bile verseler giderdim, banane elin sirp takimi 24 yildir sampiyon olacakmis benim derdimdi sanki, ama helal olsun stephanova adam bazi gerçek Trabzonlular gibi hergun "gitmek istiyorum" diye medyaya malzeme vermiyor, takimin zaten darmadagan olmus su anki ruhunu demeçler veripte dahada berbat etmiyor. Saygi duyuyorum bukadar, biz yine avuturuz kendimizi her sene oldugu gibi, alistikda aslinda ...

Ustaalioğlu
06.11.2006, 07:31
Italyan klupleri para vermezki adama, Chelsea ye gitseydi daha iyiydi bence...

Travelair
06.11.2006, 09:00
Gelmesi muhtemel defansın yaşı gazetelerde çıktığı gibi 23 veya 25 değil 28

Full name: Nenad Ðordević
Date of birth: August 07, 1979
Birthplace: Paraćin, Serbia
Nationality: Serbian
EU passport: No
Height: 182 cm
Weight: 73 kg

Club: Partizan (http://www.footballdatabase.com/index.php?page=club&Id=38&b=true&cont=Europe)
Position: Defender [C]
Number: 14
Previous clubs: Zemun > Jedinstvo Paraćin > Obilić > Partizan

International debut: April 2002, v Lithuania
Caps: 17
Goals: 1
World cups: Germany 2006
Serbian League (2005)

http://www.footballdatabase.com/images/sm/sm_career_stats.gif

SeasonClubCountryLevelGPGS 2004-05 Partizan http://www.footballdatabase.com/images/flags/185.gif SCG A 27 2 2003-04 Partizan http://www.footballdatabase.com/images/flags/185.gif SCG A 25 2 2002-03 Obilic http://www.footballdatabase.com/images/flags/185.gif SCG A 33 3 2001-02 Obilic http://www.footballdatabase.com/images/flags/185.gif YUG A 27 1 2000-01 Obilic - - 21 0 1999-00 Obilic - - 14 0 1998-99 Jedinstvo Paracin - - 18 3 1997-98 Zemun - - 12 2 1996-97 Zemun - - 0 0 Career Totals:17713

bordoylamavi
06.11.2006, 09:08
bırak gitsin sanki süper bi adammış gibi stepanov u da herkes övüp duruyor. adam sırp milli takımında sistemin içinde olan bir oyuncu. bizde kazmalarla o da kazmalaşıyor. o yüzden zaten bizim işimize yaramaz ama yanındaki kazmaları gönderip iyi adam alacaz derlerse kalsın ki öyle bişi olmayacağına göre. gitsin kim durur milli takımda olup oynadığı kulüp küme düşme potasındayken

Naim
06.11.2006, 09:28
Bayram değil seyran değilken başkan Stepanovu öptü 300 bin dolara oynuyor kim bu paraya oynarken diye
Sonra 15 milyon dolar açık var bunu kapatacağız dedi
peşine birde öze dönüş yapacağız deyince
bu kadar cümleden bir Elvada çıkardı
divanda belli oldu bu iş
Marceyide bir arap takıma gagalayabilirlerse
yönetimden mutlusu yok
işin garibi Takımda Stepanovdan başka satılacak oyuncuda yok
gökdeniz mi?
O zaten gidici...

oskanonur
06.11.2006, 09:32
Eger haberler dogruysa Stepanov ayagina gelmis bu ikinci firsati tepmek istemeyecektir.Dolayisiyla yapilmasi gereken tek sey Trabzonsporumuz icin avantaja donusturmek olacak bu transferi.Burda iki tane sorun gozukuyor:
1-Haberler dogruysa diyorum, cunki bu yonetimin soylediklerine inanmiyorum artik.
2-Yonetimimizin bu transferi bizim icin avantaja donusturebilecegi konusunda ciddi kuskularim var.

ozcan_asanoglu
06.11.2006, 09:36
yerine, hava hakimiyeti iyi olduğu kadar yerden de kolay çalım yemeyen çok kaliteli birinin alınması şartıyla satılabilir...

Travelair
06.11.2006, 09:45
Bu futbol takımı kurulmak için mi var? Satılmak için mi? Yoksa borç kapatmak için mi? Yoksa millete tazminat dağıtmak, peşin peşin € saçmak için mi?

Yok kardeşim takım kuruluyorsa satılmaması lazım. Ama 1 tane iyi transfer yapıp yanına aynı kalitede oyuncular almaktan aciz kalırsanız o iyi transferinizi de böyle size yar etmezler siz de hedeflerinize ulaşamazsınız. Yazık oldu

frango
06.11.2006, 09:51
bencede adam gitmek istıyosa zorlada durdurmak yanlıs olur adamında hakkı avrupaya gıtmek onemlı olan onu ıyı bı fıyata satmak ama yerıne mutlaaka kalıtelı bı topçu almak malesef bızım yonetım ikincisini pek beceremıyo

Volkan Yavuz
06.11.2006, 09:57
Adriano´yu verecekseler satsinlar stepaovu ! yani HAYIRRRRRRRRRRRRR STepanov TRABZONUN Puyoludur!

altancakular
06.11.2006, 09:58
ne demişti ünlü roma hükümdarı NERO

yakarım romayı da yakarım

ne diyor Trabzonspor başkanı NURİ

satarım herkesi satarım

Allah sonunu benzetmesin. Zira yaptığı haksızlık, adaletsizlik ve beceriksizliklerle dolu yönetim anlayışının bedelini onu iadam ederek ödetmek isteyenlere teslim olmaktansa NERO intiharı seçmişti

Allah korusun......

Emorfo
06.11.2006, 09:59
Albayrak döneminde yapılan en iyi transferdi. Ocak'ta takımda büyük revizyon var. Stepanov'un gitmesini istiyorum. Zorla güzellik olmaz. Admın hedefi Avrupa'da futbol oynamak.
Devre arasında Büyük bir operasyon gelecek gibi. Verimsiz yabancılar gönderilmeli. Bzie yıldız oyuncudan ziyade Stepanov gibi bizde yıldız olacak, gelecek vaad eden ayağı yere sağlam basan isimler lazım...

aaahmet61
06.11.2006, 10:00
bir futbolcu oynamak istemiyorsa kesin gitmeli.örnek :ogün ve abdullah .kaldiki bu inter.kalmasını tabiki isterim ama gerçeklerde gün gibi ortada.nerde türkiye ligi nerde italyan ligi.inşallah kalır.

sweetrose
06.11.2006, 10:12
Pazar meselesine döndü bu iş yine.. Transfer olayında yine matıktan çok para konuşmaya başladı. Aslında yönetimin başında ki adam kongrede bazı şeyleri dile getirmişti; kokusu gelmişti ama anlaşılan daha bu bişi değil...bu takımı ıceberg e dönüştürme çabası var..

Şentürk
06.11.2006, 10:25
yerel kanallarda böyle bir şeyden bahsetmediler!

Jester
06.11.2006, 10:39
Adı geçen Djordjevic hakkında biraz ilave bilgi.
Defansın göbeğinde olduğu gibi orta sahada da oynayabiliyor.
Hava hakimiyeti yüksek, tek sorunu istikrar olarak gösteriliyor.
Son Dünya Kupası'nda Sırbistan'ın 3 maçında da ilk onbir çıktı.
Arjantine 6-0 yenildikleri maçta da oynadı, taraftarlar takımın ayakta kalan tek adamı ve mücadeleyi bırakmadı diye kendisini övmüşler.
Muhtemelern yaşından dolayı(79 doğumlu) bundan sonra milli takımda onu değil, Milan'ı oynatacaklar.

Şentürk
06.11.2006, 10:42
Adı geçen Djordjevic hakkında biraz ilave bilgi.
Defansın göbeğinde olduğu gibi orta sahada da oynayabiliyor.
Hava hakimiyeti yüksek, tek sorunu istikrar olarak gösteriliyor.
Son Dünya Kupası'nda Sırbistan'ın 3 maçında da ilk onbir çıktı.
Arjantine 6-0 yenildikleri maçta da oynadı, taraftarlar takımın ayakta kalan tek adamı ve mücadeleyi bırakmadı diye kendisini övmüşler.
Muhtemelern yaşından dolayı(79 doğumlu) bundan sonra milli takımda onu değil, Milan'ı oynatacaklar.

bu adamı stephanowu satmadan alsak ta onunla beraber oynasa ne olur!!
ille de biri gidecek biri gelecek hep aynı kısır döngü!:mad:

Faik Yılmaz
06.11.2006, 10:44
gitsin abi bu takımdan kaçan kurtulur....

Erman
06.11.2006, 12:45
Bu takımın gelmiş geçmiş en hırslı, en coşkulu, en ateşli yabancısı. Sana helal olsun. İnter sana az; Barcelona'da görelim seni. Bu kadar ruhsuzun arasında seni izlemek bize moral veriyordu. İzlemeye devam edeceğiz.

geronimo_61
06.11.2006, 12:50
abi sizde hiç bir şey bilmiyosunuz anlamadınız mı
stephanov'un inter'e gitmeyeceğini
inter'e gitmez ahanda buraya yazıyom
hemm teklif edilen para da az..

şöle bu olay bir sürümcemede bırakılır. bütün kulüplere göz kırpılır. tak en çok parayı veren stephanov'u kapar. yönetim ne yapsın 5 yıllık mukavele önerir ama bir kere stepanov gitmeyi kafasına koymuştur. hem fatih vaken stephanov lüks değil midir? yapmayın allah aşkına. bu yönetim onu şimdi hemen inter'e satmaz.

hme durun da bir düşünü yaa yönetimimiz yerine adam almadan oyuncu satar mı hiç. aklınız alıyor mu. yapmayın yaa. mutlaka onların da bir beta(klavyede öle bir harf bulamadım yazıyorum, anlarsınız) planı vardır. siz yönetimi bu kadar plansız mı zannediyorsunuz.

ha bide benden duymuş olmayın ama....
yönetim ingiltere'de geleceği çok parlak olan, orta sahada oynayan, takımın adında united olan ve manchester da bulunan soyadı car.... ile başlayan bir ingiliz oyuncuyla anlaşmış. yine benden duymayın ama bonservisini de başlkan kendi cebinden ödeyecekmiş..

yapmayın ya yönetime böle haksız eleştiri yapmayın yaa. ban bir tane yanlış politiklarını gösterin. sizi gidi sizi albayrak düşmanları sizi gid sizi şampiyonluğun en favori takımını ayak oyunlarıyla yerle bir etmeyenler sizi..

Car... ön libero, Trabzon Şampiyon. Albayrak Cumhurbaşkanı..
oh be gelecek ne kadar da güzelmiş

TSelif
06.11.2006, 13:12
hme durun da bir düşünü yaa yönetimimiz yerine adam almadan oyuncu satar mı hiç. aklınız alıyor mu. yapmayın yaa. mutlaka onların da bir beta(klavyede öle bir harf bulamadım yazıyorum, anlarsınız) planı vardır. siz yönetimi bu kadar plansız mı zannediyorsunuz.

.

Iıı ııı hiç satmaz :D :D

Faik Yılmaz
06.11.2006, 13:32
Iıı ııı hiç satmaz :D :D

evet fatihin yerine buıldukları gibi bi adam bulurlar.....

Doğan BULAT
06.11.2006, 13:43
Bizimde bu yönetimi satabileceğimiz bi takım yok mu yaw? Hatta üstüne para bile verelim:D

My
06.11.2006, 14:09
Bayram değil seyran değilken başkan Stepanovu öptü 300 bin dolara oynuyor kim bu paraya oynarken diye
Sonra 15 milyon dolar açık var bunu kapatacağız dedi
peşine birde öze dönüş yapacağız deyince
bu kadar cümleden bir Elvada çıkardı
divanda belli oldu bu iş
Marceyide bir arap takıma gagalayabilirlerse
yönetimden mutlusu yok
işin garibi Takımda Stepanovdan başka satılacak oyuncuda yok
gökdeniz mi?
O zaten gidici...

Yattara var ya :) Sene sonunda da bir kulup bulup göndeririler hiç merak etme. Ama febe olur ama beceke artık orası Allah kerim. Kapatılacak dünya borç var.

champions
06.11.2006, 14:37
özel olarak izledim desem yalan olur 27 yaşında 2006 milli takım kadrosunda yer almış 1-0 yenildikleri hollanda(45 dakika) 3-2 yenildikleri fildişi maçlarında oynamış (90 dakika) 6 yedikleri arjantin maçında oynamamış:)2003 den beri partizanda oynuyo 72 maç 5 gol euro 2008 kadrosunda var ama şu ana kadar hiç oynamamış stepanov oynuyo:)partizan uefa gruplarında ilk maçta livornoyla berabere kaldı çıkma şansı var o maçta 90 dakka oynamış ne kadar kaliteli olduğu izlemeden bilinmez ama step oynayıp bu adam oynamadığına göre ondan iyi olmadığı kesin stepanovun en az 1-2 sene daha bizde kalması gerektiğini düşünüyorum eğer satılacaksa en az 7-8 milyon euro olmalı rakam yerine alınacak adamın fiyatıda gelicek paranın en fazla yarısı olmalı

coolank
06.11.2006, 15:09
iyi futbolcu ama yani öyle 7 8 milyon euro gibi bir rakam kaçırılmamalı ve bence yeri illaki dolar ...biz fatih tekke nin yerini zor doldururduk zaten dolduramadık da... ama stephanov için aynı şeyler geçerli değil ...

coolank
06.11.2006, 15:09
aradan bir hüseyin ile jeff i kaptırabilsek ...:)

Ozan
06.11.2006, 15:19
tüm takımı satsınlar zaten para para diye geldik bu duruma . fatihi sattık yeri acayip doldu . buda gitsin doldururlar yerini zaten :mad: . hayırlısı olsun ne diyelim .bana soracak olursanız gitmesin derim tabiki...

Özsu
06.11.2006, 15:55
Stepanow giderse , yazık olur derim hemde çok yazık..

Özge
06.11.2006, 15:59
defansımızı zaten stepanov toparlıyo o da giderse defansımızı düşünemiyorum

macka61
06.11.2006, 16:20
fotomaçta musampa szymek stepanov gökdeniz ömer rıza gidiyormuş bu şerefsiz istanbul basını bizim her futbolcumuzu gönderiyor böyle ibnelik olmaz

İleli
06.11.2006, 16:28
fotomaçta musampa szymek stepanov gökdeniz ömer rıza gidiyormuş bu şerefsiz istanbul basını bizim her futbolcumuzu gönderiyor böyle ibnelik olmaz

hata sende hemserim fotomac gibi yalanin babasini yazan bi gazete okursan sinirlenirsin tabi :)

oskanonur
06.11.2006, 16:29
evet arkadaslar ya, herne hikmetse daha dune kadar gazetelerde transferi simdilik dusunmuyoruz diyen yoneticiler ve hocanin gazetelerde carsaf carsaf transfer haberleri cikiyor.Hadi bu istanbul basininin adiligi diyelim.ayni haberler yerel gazetelerde de var.Olan bitene anlam vermek imkansiz.

Bu arada butcedeki acigin nerden nasil kapatilacagi belli oldu.Stepanov transferi+ulker reklam gelirleri=denk butce

Burçak
06.11.2006, 16:32
arkadaşlar ben afyonun dinar ilçesinde buluna az sayıda trabzonspor taraftarının en fanatiğim bu kahır dolu günlerimiz ne zaman sona erecek ben yide EN BÜYÜK TRABZONSPOR ve MEHMET ALİ YILMAZ diyorum
Abicim öncelikle BMN'ye Hoşgeldin diyorum.
şampiyonlukları o coşkulu yılları yaşamış biri olarak eminimki takımın bu haline sizler çokdaha fazla üzülüyorsunuzdur. tahmin edebiliyorum. İnşallah en kısa zamanda düzeliriz .

Oğuzhan Görkan
06.11.2006, 17:06
bu takımı gençlerbirliğinden ve diğer anadolu takımlarından farksız hale getirdiler amacı olmayan sadece futbolcu keşfedip büyük takımlara oyuncu satan bi takım...yazık

golebshera
06.11.2006, 17:34
İstanbul basını mı daha sinsi? Bizim yönetim mi? Bunlar satarlar Stephanovu eminim. Yerine bir yedek daha alırlar. Yattara da satılacak, Gökdenizde.. Para etsinler yeter.. İzlemeye devam edelim.. Tek rakibimiz Cavcav..

asimetrik
06.11.2006, 17:41
takımdaki en yürekli adam . herşeyini veriyor. ya iyi takım yapacaksın ve vermeyeceksin. yada şu anda olduğu gibi adamı rezil edip futbol hayatını bitirmeyeceksin, göndereceksin. yanlız yanında Ziyayıda almaları şartıyla.

Adem Erdoğan
06.11.2006, 17:43
bu takımı gençlerbirliğinden ve diğer anadolu takımlarından farksız hale getirdiler amacı olmayan sadece futbolcu keşfedip büyük takımlara oyuncu satan bi takım...yazık

+1967

bu mantaliteyle şampiyonluk hep hayal olarak kalır.sTAEpanov gitmek isterde diğerleri kalmak için canmı atıyo.Zor bu kafayla zor.

sweetrose
06.11.2006, 17:44
İstanbul basını yine başladı asparagaslara.. Trabzon sürüklenmeye başlayınca yokuşa hemen döktüler yağı arkamızdan... Ama bilsinler; bu takım çok badireler atlattı bunu da atlatacak... Eğer fotomaça kalsa; gökdeniz, musampa hüseyin... nerdeyse takımın yarısı gidiyor... ş...sizlker..

asimetrik
06.11.2006, 17:52
yattara bize yeter. takımıda yattara yapsın

Emorfo
06.11.2006, 17:56
Stepanov: "Aklım Chelsea'de değil.."

Trabzonspor'da daha önce Premier League ekiplerinden Chelsea'den transfer teklifi aldığı açıklanan Sırp oyuncusu Milan Stepanov, "Benim aklım Chelsea'de değil, burada" dedi..

Milan Stepanov, basın mensuplarına sitemde bularak, ''Benim aklım, Chelsea'de değil, burada. Ben profesyonel bir oyuncuyum'' dedi.

zky_ts
06.11.2006, 17:57
inşallah öyle birşey olmaz...giderse çok üzülürüm o gerçekten iyi bir oyuncu...takımda da iyi şeyler yaptığını düşünüyorum...

asimetrik
06.11.2006, 18:04
----------------------jef-------------------------------
fatih akyel-----Stepanov-----Çağdaş(ferhat)-------murat
----------------------Syzmek--------------------------
----------gökdeniz----Marcelinho-----Kiki---------------
----------------Umut-----------Ersen------------------

Syzmek kendini toplayana kadar ön libero oynamalı ama oynamalı

Derbiler ve zor maçlarda
-----------------Syzmek--Hasan------------------------
----------gökdeniz----marcelinho-----Kiki---------------
----------------------Ersen------------------
(Umut)
Yattara gelince
----------------------Syzmek--------------------------
-Yattara---------gökdeniz------Kiki------Marcelinho-----
------------------------Ersen------------------
(umut)

sweetrose
06.11.2006, 18:08
İstanbul basını yüklenmeye başladı yine... Yüklensin ş..sizler stephanoc vermiş cevabını..

FERO61
06.11.2006, 18:11
Fatihi Satan YÖnetim Trabzonuda Satar::stepanow Da Kim Oluyor

asimetrik
06.11.2006, 18:12
defanstan kullanilabilir top çıkartamıyoruz. Orta sahadan forvete kullanılabilecek top taşıyamıyoruz. yani çok kötüyüz. çözüm yukarıda . Szymek ön libero. oyun kuracak ve baskı altında olmayacak (orta sahaya göre) . tempolu oynamamız şart. ilk yarı skoru buluruz. gol yesekte fazlasını atarız. hele yattara geldimi rakip ileri çıkamaz bile kanatlardan. çıksada bize yarar. kalabalık defanslarıda aşarız. sağ ve sol kanatı çalıştırırsak. ersende o zaman işe yarar. her iki kanadımız bu şekilde türkiyenin en iyisi olur. Gökdeniz ve musampa içeri girebilir . hücumda rahat çoğalırız. Şampiyon bile oluruz.

asimetrik
06.11.2006, 18:13
Stepanov kalmalı ve kalacaktır.

#10 Fietra
06.11.2006, 18:17
Stepanov'a verdiğim müddet bu sezon sonu bitiriyor.Avrupa'da bir klübe gitmesine kesin gözüyle bakıyorum.Önünü açmalıyız.

Adem Erdoğan
06.11.2006, 18:25
Stepanov'a verdiğim müddet bu sezon sonu bitiriyor.Avrupa'da bir klübe gitmesine kesin gözüyle bakıyorum.Önünü açmalıyız.

la ne dersun.Az daha uzat müddeti daa.

#10 Fietra
06.11.2006, 18:28
la ne dersun.Az daha uzat müddeti daa.
Valla o kendisine kalmış.Kalırsa hayır demem:)

Lapina
06.11.2006, 19:20
Stepanov bu takimi gonulden seven bir topcu.Hatalari olmustur insandir ama Sakarya macinda futbolculari tek tek cagirdigimizda gonlu ile bize dogru gelen iki kisiden birisi Milandir..Harun abi kizma ama digeride Hasan UCUNCU..Bence Milan gitmez bir yere..

#10 Fietra
06.11.2006, 19:22
Stepanov bu takimi gonulden seven bir topcu.Hatalari olmustur insandir ama Sakarya macinda futbolculari tek tek cagirdigimizda gonlu ile bize dogru gelen iki kisiden birisi Milandir..Harun abi kizma ama digeride Hasan UCUNCU..Bence Milan gitmez bir yere..
Hiç kusura bakmayın ama bal gibi de gider.Trabzonspor'u seviyordur evet sevmek zorundadır çünkü gelişiminde büyük etkisi olmuştur ancak Stepanov yetenekli bir topçu burası onun için bir basamaktır ve bunu o öyle görüyor bence.

Fırtına_
06.11.2006, 20:02
stepanov gibi bir defans oyuncusunu bize yedirmezler

zorla tutmanın alemi yok , yolu açık olsun

Lapina
06.11.2006, 20:57
Hiç kusura bakmayın ama bal gibi de gider.Trabzonspor'u seviyordur evet sevmek zorundadır çünkü gelişiminde büyük etkisi olmuştur ancak Stepanov yetenekli bir topçu burası onun için bir basamaktır ve bunu o öyle görüyor bence.

Abi kivirtayim biraz.Bu ortamda kalmak istemez sanirim.Hayirlisi olsun.

sbay
06.11.2006, 22:22
bence gitsin.yoksa aklı orda kalır...

Kasım Hilal
06.11.2006, 22:29
Fatihi Satan YÖnetim Trabzonuda Satar::stepanow Da Kim Oluyor
Her fırsatta yönetime yüklenilmemeli..

Vallahi kalırsa çok memnun olurum ama belli mi..
İnşallah gitmez, ne diyelim!

GULER
06.11.2006, 23:01
Arkadaslar,

Ilk olarak bu topicteki 5 sayfayida okudum.. Dogrusu sasirmamak mumkun degil.. Basindan cikan habere bukadar spekulasyon yapmaniza sasirdim diyebilirim. Hele hele bu medya turkiye spor medyasi ise.. Ortada fol yok yumurta yok.. Stepanov mutlaka bir gun gidecek avrupaya, ama su an Trabzonsporlu bir oyuncu.. Siz her cikan habere inanacaksaniz ohhhhhhhh ohhh isimiz yas..

Saygilarimla

Volkan Yavuz
06.11.2006, 23:12
Stepanov giderse hic unutmam onu!!! cok iyi bir Futbolcu olarak aklimda kalacaktir! gercekten cok yetenekli gelecek onun bence CHelseaye gitsin!

empty61
07.11.2006, 11:17
Her iyi oynayan topçuyu satarsak bizi kim şampiyon yapacak?
İyi oynayanlar değil kötü olanlar gitsin..İyileri bizim hedeflerimiz için bize lazım..

fincher
07.11.2006, 11:27
Stepanov hakkında çıkan transfer haberlerinden rahatsız..
Trabzonspor'un yıldız oyuncusu Milan Stepanov, kendisi hakkında çıkan transfer haberlerinden rahatsızlık duyduğunu söyledi.
7 Kasım 2006, 10:05

İngiltere'nin Chelsea ve İtalya'nın İnter Milan takımından teklif aldığı yönünde gazetelerde çıkan haberler üzerine Bordo-mavili takımın savunma oyuncusu Milan Stepanov kendisi hakkında çıkan transfer haberlerinin gerçeği yansıtmadığını açıkladı.

Milan Stepanov, "Ben profesyonel bir futbolcuyum ve işime bakıyorum. Ancak insan ister istemez çıkan bu tür transfer haberlerinden etkileniyor. Özelikle hiçbir teklif gelmeden, geldi gibi gösterilen ve gideceğim söylenen İngiltere'nin Chelsea ve İtalya'nın İnter Milan takımlarından teklif almadım" dedi.

Basın mensuplarıyla sohbet eden Trabzonspor'un Sırp yıldızı, yapılan haberlerin daha dikkatli ve gerçekleri yansıtarak yapılması gerektiğini ifade ederek, "Transfer mevsimi değil, bu dönemde çıkan transfer haberlerinin oyuncuları yıpratmaya ve bulundukları takıma zarar vermek için yapıldığını düşünüyorum" diye konuştu.

Özge
07.11.2006, 12:27
açıklamada yaptı ve haberin doğru olmadığı anlaşıldı çok sevindim bu habere

TSelif
07.11.2006, 13:17
Evet bu konularda o kadar başarılılar ki kimse ellerine su dökemez. En iyi adamlarımızdan biri ya hemen satılsın çıkar bir haber yıprat herkesi

Telha TANYILDIZI
07.11.2006, 17:57
giderse en çok ben sevinirim o kadar karakterli o kadar efendi bi oyuncu kii bence o bunu hakkediyor senede 2 milyon euroyu dünyada adından söz ettirmeyi

zafercalikoglu
07.11.2006, 18:11
fatihi sattık 20 trilyon TLborca girdik,bunuda satrsak borcu herhalde 40 yaparız,
nede olsa baskanda para bol,kapatır acıgı ,

BOZOHAN
07.11.2006, 18:54
ancak sene sonu gönderirler

Can basten
07.11.2006, 19:00
Teknik açıdan, Stepanov'un geçen seneki performansının yarısına bile ulaşamadığı, bu nedenle de iyi bir transfer ücreti karşılığında gönderilmesinin yerinde olduğu rahatlıkla söylenebilir. Bulunmaz hint kumaşı değil Stepanov.

Fakat çok iş bilen yönetimlerimizin giden topçunun yerine doğru dürüst adam alma konusundaki becerisi ve gelen paraların da daima kaybolup gitmesi hesaba katılırsa satılmasın daha iyi.

Selçuk Sarı
07.11.2006, 19:39
Ya ben anlamıyorum bu işi bu çocuk geçen seneden farklı değil kiiiiiiiiiii..........Canavar gibi oynuyorr yeri geliyoo gol arıyo artık..Top sektirmiyo defansta...Hata yaptığını düşündüğünüz yerlerde bi bakın bakalım kaçan adam kimin adamı..Başkasının hatalarını kapatmaya çalışıyor..Siz hala geçen seneki gibi değil diyorsunuz..Yemin ederim şu takıma bugün en katkılı kişi..Gitme Stepanov sende gitme........

A.T.R
07.11.2006, 19:48
Milan gibi bir stoper daha bulmak hadi buldun onun takıma adapte olduğu gibi adapte etmek kırk yılda bir olur ,Tabii ki Milan bize gerçekten iyi bir ücret ödeyen bir AVRUPA takımına satılabilir ama yerine adam bulmak o kadar da kolay olmaz

A.T.R
07.11.2006, 19:49
Ha bir de şu durum var Milanın transferi ile alakalı haberler neden hep aynı yayyın kuruluşuna ait gaztelerde çıkıyor? NEDEN ACABA??

Murat'
07.11.2006, 19:51
gideceğini sanmıyorum sezon ortasında ama sezon sonu belki gidebilir stepanov

KuĞu
07.11.2006, 19:58
Teknik açıdan, Stepanov'un geçen seneki performansının yarısına bile ulaşamadığı, bu nedenle de iyi bir transfer ücreti karşılığında gönderilmesinin yerinde olduğu rahatlıkla söylenebilir. Bulunmaz hint kumaşı değil Stepanov.

Fakat çok iş bilen yönetimlerimizin giden topçunun yerine doğru dürüst adam alma konusundaki becerisi ve gelen paraların da daima kaybolup gitmesi hesaba katılırsa satılmasın daha iyi.

yazının ilk bölümüne kesinlikle katılmıyorum. bu şekilde sadece stephanovun satışını nasıl sessiz sedasız geçiştiririz diye düşünecek bir yönetim taktiği olur komuoyu bunlarla uyuşturulur, stephanov talih kuşunun babası. Böyle aldığın gibi cuk diye mevkisine oturan takıma uyumu gayet iyi yüreğiyle oynayan chelse milanın istediği iddia edilen bir yabancıyı sen bulunmaz hit kumaşı değilsin demek pek doğru değil. Bu futbolcu fazlasıyla hakettiği halde tribünde sesi çıkan taraftar kitlesi bile yok!

yazının 2. bölümüne katılıyorum o nedenle tedirginim!

Can basten
07.11.2006, 20:17
Sorun Stepanov'un sahip olduğu kapasite değil, bu oyuncunun futbol aklını ve yeteneğini reddetmem sözkonusu olamaz. Ancak üstün özelliklerine karşın bu adam durduk yerde ceza sahasında topu elle kesip penaltıya sebep oluyorsa, Trabzonspor'un tarihinde yediği en skandal golün (Rize maçı) altında imzası bulunan üç adamdan biriyse vs. o zaman Stepanov'un moral kondisyonu üzerinde durmalıyız, yani ya gamsız bir karaktere sahip oluşu ya da kendisi kabul etmese de başka kulüplerde aklının kalmasında... Aynı durumda olan futbolcuların o aşamadan Trabzonspor'a ne kadar yararlı olduğu da tecrübeyle sabit.

Taraftarın gözüne girdiken sonra Fatih Akyel gibi olayı boşlamış olması kuvvetle muhtemel. Malum bizim taraftarın gözüne bir kere girdin mi çıkman hayli zor. Örnek Szymkowiak, bir seneyi aşkındır yatmasına rağmen hala başımızın tacı...

Hüseyin Çümen
07.11.2006, 20:58
bencede geçen seneki performansıyla alakası yok çok hata yapıyo busene ama genede çok kaliteli tutmamız çok zor

Fatih Ay
07.11.2006, 21:24
stepanov iyidir hiç degılse azimli otursun nere gidiyo ne işi var orda ancak kulubede oturur burda deneyım kazansın sonra ıyı bı paraya satarız hem lazım o bize ..

sweetrose
08.11.2006, 07:58
Geçen senki performansına hemen hemen yaklaştı ama aynı seviyede değil; geçen sezona rağmen bu sezonda fazlaca bir etkinlik gösteremedi.

oskanonur
08.11.2006, 10:51
Trabzonspor'un yıldız oyuncusu Milan Stepanov, kendisi hakkında çıkan transfer haberlerinden rahatsızlık duyduğunu söyledi.

İngiltere'nin Chelsea ve İtalya'nın İnter Milan takımından teklif aldığı yönünde gazetelerde çıkan haberler üzerine Bordo-mavili takımın savunma oyuncusu Milan Stepanov kendisi hakkında çıkan transfer haberlerinin gerçeği yansıtmadığını açıkladı. Milan Stepanov, "Ben profesyonel bir futbolcuyum ve işime bakıyorum. Ancak insan ister istemez çıkan bu tür transfer haberlerinden etkileniyor. Özelikle hiçbir teklif gelmeden, geldi gibi gösterilen ve gideceğim söylenen İngiltere'nin Chelsea ve İtalya'nın İnter Milan takımlarından teklif almadım" dedi.

Basın mensuplarıyla sohbet eden Trabzonspor'un Sırp yıldızı, yapılan haberlerin daha dikkatli ve gerçekleri yansıtarak yapılması gerektiğini ifade ederek, "Transfer mevsimi değil, bu dönemde çıkan transfer haberlerinin oyuncuları yıpratmaya ve bulundukları takıma zarar vermek için yapıldığını düşünüyorum" diye konuştu.

YUKARIDAKI YAZI TAKA GAZETESININ INTERNET SITESINDEN ALINMISTIR.HERHALDE BU KONU UZERINDE YAPILACAK EN IYI VE SON YORUM BUDUR....FORUM YONETICILERINE DUYURULUR

oskanonur
08.11.2006, 11:02
BENİ RAHATSIZ ETMEYİNTrabzonspor'un yıldız oyuncusu Milan Stepanov, kendisi hakkında çıkan transfer haberlerinden rahatsızlık duyduğunu söyledi. Milan Stepanov, "Ben profesyonel bir futbolcuyum ve işime bakıyorum. Ancak insan ister istemez çıkan bu tür transfer haberlerinden etkileniyor. Özelikle hiçbir teklif gelmeden, geldi gibi gösterilen ve gideceğim söylenen İngiltere'nin Chelsea ve İtalya'nın İnter Milan takımlarından teklif almadım" dedi.

BU DA KARADENIZ GAZETESINDEKI AYNI KONU ILE ILGILI HABER...BILMEM BISEY ANLATABILIYORMUYUM

My
08.11.2006, 14:22
Adamın İnter'den haberi bile yok belkide. Biz burada ona İnter'e çoktan imza attırıp satılıp satılamayacağını tartışıyoruz. İlginç doğrusu.

Sacit
08.11.2006, 15:04
Adamın İnter'den haberi bile yok belkide. Biz burada ona İnter'e çoktan imza attırıp satılıp satılamayacağını tartışıyoruz. İlginç doğrusu.

kendisi de tv den duymuştur kesin :(

Burçak
08.11.2006, 15:24
yarın bi gün fotomaçta Stepanov İnterde ilk idmanına çıktıda yazarlar :))))

coolank
08.11.2006, 15:44
fotospor da yazan habere göre 9 milyon euro ya sezon sonu chealse ye gitmiş :)

adherent_1
08.11.2006, 20:31
Arkadaşlar eğer bu haber gerçek olursa, yönetim filan dinlemem bildiğim ve bilmediğim ne kadar küfür ve ne kadar eleştiri varsa bu yönetime iletirim...
Ey yönetim eğer bu haber doğruysa aklını başına al. Takımınen iyi yabancı defans oyuncusunu satmak haddinize değil. Fatih tekke'yi sattınız ve yerine onun kalitesinde, ayağında top tutabilen bir oyuncu getiremediniz. Biz taraftarlar bunu asla unutmayacağız. Aynı hatayı bir kez daha tekrar edrseniz taraftar sizi boğar haberiniz olsun...!

kingfisher
08.11.2006, 20:48
bence gitsin zaten adamı daha tutamazlar bugün inter yarın başkası

jefferson61sefa
08.11.2006, 21:00
fotosporda chelsea yle 9 milyon euro pesin paraya sezon sonu gidio yazio

Özge
08.11.2006, 21:03
fotosporda fotomaçtan aşağı kalmaz yani:D:D

sweetrose
08.11.2006, 21:15
fotosporda fotomaçtan aşağı kalmaz yani:D:D

İstanbul basını susmaz; susmayacakta; hata izleyip; dinleyenlerde..:mad:

Kasım Hilal
08.11.2006, 22:21
Büyük takım elindeki değerlere sahip çıkan olnları elden çıkarmayan takımdır.
Doğrusu bu haber bana pek de inandırıcı gelmedi ama doğru olduğunu varsaysak bile gönderilmemeli.
Eğer gücü varsa yönetimin sözleşmesini uzatsın.
Ancak böyle ileri adımlar atılır.
Fatih Tekke gitti ve forvet hattının hali şu an ortada (bence bunun en büyük nedeni Umut'un yerine Ersen'de ısrar edilmesi).. Bir de defansın beynini yollarsak..
Gol atmayı unuttuk yemeye elışır hale geliriz maazalah!

Bülent Bayraktar
08.11.2006, 22:41
hep bizmi iyi çıkan oyuncuları millete verecez biz şampiyonluk istiyosak stepanov iyi oyuncularımızı alayı gelse wermemeliyiz

İlker
08.11.2006, 22:44
ArkadaŞlar
Bunlarin Hepsİ Azİz Yildirim Ve Medyasinin Takimimizi Yipratmaya YÖnelİk,Özel Olarak HazirlanmiŞ yalanlar Dir.yok HÜseyİn Zetİne Gİdecek,yok Stepanov Chelse İle AnlaŞmiŞ.chelse Stepanov İle AnlaŞsaydi Tazmİnatini Öder 2 GÜnde Alirdi.ayni Konulara Zİya Hocada DeĞİndİ Benİm Bİle Haberİm Yok Dedİ.ama Medya 2-3 Futbolcumuzu DiŞariya Verdİ Dedİ!!!bunlari Kİm Çikariyor?syzmek GİdecekmİŞ İzİn İstemİŞ:) ArkadaŞlar Trabzonspor Web Sayfasini Takİp Edİn.asil GerÇeklerİ Orda Okuyun.fatİhde Bİ Ara Fenerle AnlaŞmiŞti:)bunlara Sadece GÜlÜp GeÇİn..

jefferson61sefa
08.11.2006, 22:48
bu arada gecen sezon chelsea den faxla resmi teklif gelmisti 4 milyon paund ancak reddedilmisti

Nytre
08.11.2006, 22:50
milan bu konuda açıklama yaptı ve bu haberleri yalanladı.. biz de yalan bir haber üzerine konuşmaya devam edip hem milanın hem de kendimizin motivasyonunu bozmayalım

İlker
08.11.2006, 22:54
hep bizmi iyi çıkan oyuncuları millete verecez biz şampiyonluk istiyosak stepanov iyi oyuncularımızı alayı gelse wermemeliyiz
SANA AYNEN KATILIYORUM BİZDE FUTBOLCULAR PARLADIMI İSTANBUL KULÜPLERİNİN HEMEN AĞZININ SUYU AKIYOR.BU AYNI ZAMANDA O ANKİ TRABZONSPORU ÇÖKERTME OPERASYONU OLUYOR.HEP KANDIRILIP HEP YÜKSEK FİYATLARLA FUTBOLCUYU SAPITTIRIYORLAR.HA BİDE GÖNÜLLÜLER VAR ONLAR AYRI.ABDULLAH,OGÜN,TOLUNAY,KÜÇÜK ORHAN,F.TEKKE,ŞOTA,VE AKLIMA GELMEYENLER.BUNLAR TRABZONSPORDA ÇOKMU KÖTÜYDÜLER HAYIR.O ZAMANKİ YÖNETİMLERDE NEDENSE TUTAMADILAR FUTBOLCULARI.ŞİMDİDE STEPANOV,HÜSEYİN.KOMİK BUNLAR BAŞKA BİŞEY DEĞİL.

FATİH TEKKE ŞU ZAMANDA BİZDE OLSAYDI,GOL YOLLARINDA SIKINTI ÇEKİYORUZ DİYEN ZİYA DOĞAN NE DÜŞÜNÜRDÜ?

Sphinx
09.11.2006, 09:27
stepanov gibi defans oyuncusu bulmuşsun. niye satıyorsun.. Takımda tutulması lazım..Defansta, son dönemde gördüğüm ve beğendim tek oyuncu.. Kesinlikle kalmalı..

Egemen
09.11.2006, 09:29
haberi yalanlamış genc. daha yazmanın anlamı yok. kilit istiyorum yönetim uyuma yazanlara sahip çık :D:D:D

ibrahim_yattara
09.11.2006, 09:37
tolga gitti bu adam gelmese nasıl olacaktı o defansın hali merak ediyorum. bu geldi iyi çıktı ya satmasalar olmaz.

töre61
09.11.2006, 12:26
stepanov da yoksa bu takım ne olacak allah aşkına....

28TS61
09.11.2006, 12:28
size bui haber yalan diye yazip durmaktan biktim artik ya inanmayin bu topicte kapansin artik

Özsu
09.11.2006, 12:49
haberi yalanlamış genc. daha yazmanın anlamı yok. kilit istiyorum yönetim uyuma yazanlara sahip çık :D:D:D

Benda kilit isteyrum egemen uşağım kibi:D:D:D

BOZOHAN
09.11.2006, 18:50
abi ne iş ya stepanov için milanda girmiş devreye bi tane adam gibi topcumuz var tüm dünya peşine düştü ne iş anlamadım.

Nytre
09.11.2006, 22:25
bu konu neden kapanmıyor? resmi bir dayanağı yok ki? bmn yönetimi transfer döneminde resmi dayanağı olmayan her haberi kilitlerken neden bu haber hala kilitlenmiyor;?

Mellih
09.11.2006, 22:34
Stepanov Lazım Bize Yavv!!!
Ama Nuri Albayrak'a parayı gösterdin mi hemen satar STEPANOVu
Adi oyuncularla yerini doldururuz