PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Trabzonspor Hukuk Kurulu İstifa Etti

Tayfun
26.06.2015, 13:31
Trabzonspor'un TFF seçimlerindeki tutumu üzerine Trabzonspor Hukuk Kurulu açıklaması

https://pbs.twimg.com/media/CIa15l6W8AAC4fo.jpg

ilzinho61
26.06.2015, 13:35
Yani IHO şike mücadeleskni göz göre göre kendi elleriyle bitirdi. Geçmiş olsun

Gesendet von meinem SM-N910F mit Tapatalk

gurur6134
26.06.2015, 14:13
Yani bu ihoya kotu anlamda ki butun sifatlar hafif kaliyor artik ben soylicek bisey bulamiyorum..nasil uyuttu bizi 2 senedir utanmaz adam..bi cirpida 4 senelik emegi bitirdi inanilir gibi degil sehirde hala gereken tepki yok ne duruyorsunuz trabzondaki arkadaslar neden uyuyorsunuz protesto icin..uyanin artik 15 yillik uykunuzdan ozunuze degerlerinize donun trabzonspor olun..

alone_6161
26.06.2015, 14:30
İHO seni Allah bildiği gibi yapsın. Adamın "namus davam" dediği konuda yaptıklarına bak arkadaş.
..

Ertan1982
26.06.2015, 14:32
İHO seni Allah bildiği gibi yapsın. Adamın "namus davam" dediği konuda yaptıklarına bak arkadaş.
..

dili sivri iho nun kafasi ama ayni seviyede degil.Söyedigi laflar nereye varacagini bilmiyor.Misal satici otyakmaza kefil olmak akabinde ayni satici bizi sike ile suclamasi kaniti olmadan bide.

Yiğit Gayretli
26.06.2015, 14:35
Olmasalar bir adım atamayacağın "Namus Davanı" taşıyan insanlar istifa etmiş sevgili İHO. Neden acaba?

yattarinho61
26.06.2015, 14:35
İyi iyi.. Anlayacağınız kaos var bu ortsmda ne transfer olur ne başka bişey. Yani 2015/2016 yılı başlamadan bitti!!!

Yiğit SARI
26.06.2015, 14:40
Kaosspor. Geçmiş olsun

Murat'
26.06.2015, 14:40
Kusura bakmayın ama bir buçuk seneden beri somut olarak bir şey yaptıklarını görmedik.

Bu iş rayından çıktı, bu saatten sonra gelen başkanları bile götürür bu olay.

halil ibo
26.06.2015, 14:43
Dün de söylediğim gibi eğer varsa Trabzonspor camiasının duayenleri,gerçek emekçileri,sözde değil özde ONURLU eski başkanları;
çok değerli kulübümüzü daha büyük zararlara uğratmadan bu iğrenç insanımsıdan kurtarmak için harekete geçmelidir !

HOPA'LI TS'Lİ
26.06.2015, 14:51
4 yıldır verdiğimiz büyük, onurlu, yılmaz mücadele bu kadar kolay mı bitecekti?

TS sevgisi o kadar büyük ki içimde onun bu duruma düşürülmesini hazmedemiyorum ve ağlamak istiyorum sinirimden

Yüreğim kanıyor.

Kamil Çakmak
26.06.2015, 14:59
İho ve ekibi derhal istifa ettirilmelidir. İnandığımız umut bağladığımız davayı alın terini onursuzca heba etmektedir.
Trabzon ve Trabzonspor camiası Şikeciler gibi onursuz,umursuz olamaz. Vurdumduymaz olamaz.

Derhal Klupten uzaklaştırılmalıdır.

volkan_627
26.06.2015, 15:00
Namus davasını İHO kaybetmiştir... şimdi kendisine ne isim taksak yakışır????

Serdar A
26.06.2015, 15:05
Hacıosmanoğlu yapabileceği en büyük hatayı yaptı.

Burada gerçekten samimiyetle , en başından beri federasyon seçimlerine dikkati çekmeye çalışıyordum . Teknik olarak değil ama psikolojik olarak köprüden önce son çıkıştı.Buna katılmayanların istisnasız her biri dünden beri en çok ver yansın eden arkadaşlarım ...

Hukuk kurulu neden istifa ediyor ? Oraya Hacıosmanoğluna destek olmak amacıyla mı gelmişlerdi de şimdi desteklerini çekiyorlar ? Yoksa tüm zorluklara rağmen Trabzonspor'un gaspedilen hakkını aramak için oluşturdukları bu kurulun bir sonuç alamayacağını düşündükleri için mi istifa ettiler ?

Hacıosmanoğlunun bu öngörüsüzlüğü daha başına çok işler açacak. Fitili yaktı bir kere...

HOPA'LI TS'Lİ
26.06.2015, 16:09
İho gibilerini gördükçe asabim bozuluyor. Çarkını döndürdü, adam değilken kulüp başkanlığı yaptı bu adam tövbe tövbe . Cidden o beyniyle mi dalga geçti bunca yıl. İlk geldiğinde asarım keserim durumları ne oldu da tersine döndü. Demek ki dava adamı değilmiş, Trabzonlu ve Trabzonsporlu değilmiş. Velhasılı kelam adam değilmiş. Canları cehenneme. Bordo mavi sevgim BAKİDİR.

HOPA'LI TS'Lİ
26.06.2015, 16:10
İho ve ekibi derhal istifa ettirilmelidir. İnandığımız umut bağladığımız davayı alın terini onursuzca heba etmektedir.
Trabzon ve Trabzonspor camiası Şikeciler gibi onursuz,umursuz olamaz. Vurdumduymaz olamaz.

Derhal Klupten uzaklaştırılmalıdır.

Ramazan ayımızda keyfimizi kaçırdılar.
ÇOK SİNİRLİ VE ÖFKELİYİM.

Derhal kulübü terketmeliler.

selcuk
26.06.2015, 16:18
Hacıosmanoğlu yapabileceği en büyük hatayı yaptı.

Burada gerçekten samimiyetle , en başından beri federasyon seçimlerine dikkati çekmeye çalışıyordum . Teknik olarak değil ama psikolojik olarak köprüden önce son çıkıştı.Buna katılmayanların istisnasız her biri dünden beri en çok ver yansın eden arkadaşlarım ...

Hukuk kurulu neden istifa ediyor ? Oraya Hacıosmanoğluna destek olmak amacıyla mı gelmişlerdi de şimdi desteklerini çekiyorlar ? Yoksa tüm zorluklara rağmen Trabzonspor'un gaspedilen hakkını aramak için oluşturdukları bu kurulun bir sonuç alamayacağını düşündükleri için mi istifa ettiler ?

Hacıosmanoğlunun bu öngörüsüzlüğü daha başına çok işler açacak. Fitili yaktı bir kere...

iho nun yaptiklari adamlarin attigi adimlari baltalamasi olamazmi yeterli neden

adamlar yanali sikayet ediyor, sen onu td yapiyorsun
adamlar tüpkafayi sikayet ediyor, sen fenerasyon baskanligi yolunda adamlari kol kanat oluyorsun....

daha az nedenlerden istifa edenler olmusdur bu dünyada

ve bence öngörüsüzlügü yok
bunlarin olacagini hau ufak oglu bilen öngörebilirdi

bu adimi atmasinda ona verilen sahsi sözler olduguna adim gibi eminim

Mollasalihoğlu
26.06.2015, 16:21

Şike sürecine zarar veren bir harekette istifa ederiz dediler.

YD'nin şikeyi kapatmak için geldiği temeline savunma kurmuşlardı. Şimdi de YD'ye destek verince temeli çöktü savunmanın.

Fatih Öztürk
26.06.2015, 16:37
Yazık oldu.

A.Ali Karanis
26.06.2015, 16:39
1 ayda kupayı getireceğim diyen İHO,bu lafından 2.5 sene sonra şike ile mücadele eden tek kurum olan hukuk kurulunu da kaçırdı.Tebrikler.

Ne onur kaldı ne haysiyet,camianın duruşunu ayaklar altına aldınız,şimdi davasını da sattınız.Helal olsun.

Ibrahim Gaygusuz
26.06.2015, 16:42
Bagimsiz olarak isin takipcisi olmayacaklarmi ?

arifberkay
26.06.2015, 16:56
Çok üzülmeye gerek yok zira ellerinden birşey gelmiyordu çünkü hukuku kurulunun önü önce sadri sonrada iho tarafından kapatılmıştı zaten...

bordomavi1
26.06.2015, 16:57
Atilla'dan kurtulduk.

Hiç üzülmedim, bir cacık beceremediler zaten. Doğru olan daha büyük bir avukatlık bürosuyla anlaşmaktı, 3 tane yerlinin yerlisiyle değil.

Sercan Keleş
26.06.2015, 16:58
Bahane yapacakları çok bariz belliydi. Biliyordum böyle bir şeyi bahane ederek süreçten çekileceklerini. Hiçbir şey yapmayan insanlardı sonuçta. Doğruya doğru. Kötü günde bırakıp kaçan değil kalıp savaşan adamdır benim için.

Erdal DİLEK
26.06.2015, 17:00
Iho nun numarasini bilen var mi. Ben bir görüşeyim kendileriyle

My
26.06.2015, 17:01
Şike davasına vereceği zararı onca uyarıya rağmen herkesin tepkisini nefretini toplama pahasına sen Demirören'e desek ver. Çok bariz, gün gibi her şey ortada dostlar. İhanete uğradık. Bu herif çok bariz Trabzonspor'un içine sokulmuş truva atıymış.

Murat'
26.06.2015, 17:02
Bu üç avukat somut olarak ne yaptı, herhangi bir ilerleme kaydettiler mi?

Erdal DİLEK
26.06.2015, 17:03
Arkadan vuran, emanete hiyanet eden, kahpelik yapan ŞEREFSİZDİR. ..

Mollasalihoğlu
26.06.2015, 17:03
Atilla'dan kurtulduk.

Hiç üzülmedim, bir cacık beceremediler zaten. Doğru olan daha büyük bir avukatlık bürosuyla anlaşmaktı, 3 tane yerlinin yerlisiyle değil.

Erdem Egemen'in cv'sini bulabilirsen bir incele.

Adem Erdoğan
26.06.2015, 17:04
Yoktan var edemediler(!) iyi oldu.

Neyse biraz da transfer konuşalım.

arifberkay
26.06.2015, 17:21
Iho nun numarasini bilen var mi. Ben bir görüşeyim kendileriyle

Ben 1 haftadır arıyorum açmıyor teli...Eski iho değil artık kırmızı hattı vardır

Bera B.
26.06.2015, 17:23
Zaten İHO gibi biriyle Hukuk Kurulu'nun aynı masada oturuyor olması bile enteresandı.

ccd6167
26.06.2015, 17:28
Kaos tan güç doğar ve bu durumdan bence güçlnerek çıkacagız

Burada bence bizim sucumuz daha cok herkesten hiç bi konuda organize olamadık

İho insan olsan yüzüne tükürmeye değmezsin

DeAgLeMaNyAq
26.06.2015, 18:51
Hukuk Kurulu hiçbir şey yapmadı demek doğru değil ellerinden ne geldilerse yaptılar lâkin onların yapabilecekleri de bir yere kadardı ama sürekli ümit pompalayınca insanlarda ister istemez bir beklenti oluştu. Özellikle geçtiğimiz yıl UEFA'nın resmi sitesinde bile yayınlanma gereği duyulmayan 17 Temmuz soruşturmasını "UEFA tarihinde bir ilki başardık" şeklinde lanse etmelerini hiç hoş karşılamamıştım. Nitekim FB'nin başvurusuyla da bize soruşturma açılmıştı ama hiç de bir şey olmamıştı. Yine de emekleri için teşekkürler...

Erdal DİLEK
26.06.2015, 19:14
Cumhurbaşkanı mutlu mesuttur artik...

Terzioğlu
26.06.2015, 19:16
Bu Atilla Dilaver bütün günü twitter basinda gecirerek mi ariyordu hakkimizi? Adam durmadan makinali gibi yaziyor, ne ara davayla ilgilendi merak ediyorum acikcasi.

memozcan
26.06.2015, 20:20
şike meselesi bitmiştir artık tamamen.. bu saatten sonra o kupanın geleceğine inanan benim gözümde polyannadır.. bu kirli düzende de bizim şampiyon olma gibi bir ihtimalimiz zaten yok.. sıradan bir takımız artık eses gibi bursa gibi.. 4-5 senede bir türkiye kupasını kazanabilirsek ne ala..

kimse fazlasını bekleyip de hayal kırıklığına uğramasın!!

Sacit
26.06.2015, 22:46
Bu Atilla Dilaver bütün günü twitter basinda gecirerek mi ariyordu hakkimizi? Adam durmadan makinali gibi yaziyor, ne ara davayla ilgilendi merak ediyorum acikcasi.

:alkış: :alkış:

61ronin61
26.06.2015, 22:50
valla 4 yıl geçti ben hukuk kurulunun bir faydasını görmedim istifa etmiş olmaları benim için hiçbir anlam taşımıyor.

hatta düzen öyle bir düzen ki onlardanda şüphelenmeye başlamıştım istifa etmeleri iyi oldu zaten pozitif sonuç olarak bir işe yaramadılar .

My
26.06.2015, 22:59
7/A'RÂF-155: Musa, bizimle buluşma vakti için toplumundan yetmiş adam seçti. Şiddetli sarsıntı onları yakalayınca Musa şöyle dedi: "Rabbim, dileseydin, onları da beni de daha önce helak ederdin. İçimizdeki beyinsizlerin yaptıkları yüzünden bizi helak mı edeceksin? Bu iş senin imtihanından başka birşey değildir. Onunla dilediğini şaşırtır, dilediğine yol gösterirsin. Sen bizim Veli'mizsin. O halde affet bizi, acı bize. Sen affedenlerin en hayırlısısın."

Cabri61
26.06.2015, 23:17
Bu üç avukat somut olarak ne yaptı, herhangi bir ilerleme kaydettiler mi?

Başkan casa müdahil olmadı onlar ne yapsın.

Ona rağmen en son tff ve fenerbahçe hakkında uefaya açtıkları soruşturma ile ihoya tutunacak dal yarattılar.

Fakat iho o dalı da kesti.

En son fb hakkında açtıkları ek ceza soruşturması da casta uefayı sıkıştıracak iyi bir hamle

Uefa tff ve siyasetin şikecilere çalıştığı otamda hukuk kurulundan 1.5 senede kupayı mı alıp getirmesini bekliyordunuz?

Murat'
26.06.2015, 23:24
Başkan casa müdahil olmadı onlar ne yapsın.

Ona rağmen en son tff ve fenerbahçe hakkında uefaya açtıkları soruşturma ile ihoya tutunacak dal yarattılar.

Fakat iho o dalı da kesti.

En son fb hakkında açtıkları ek ceza soruşturması da casta uefayı sıkıştıracak iyi bir hamle

Uefa tff ve siyasetin şikecilere çalıştığı otamda hukuk kurulundan 1.5 senede kupayı mı alıp getirmesini bekliyordunuz?

Ben hukuk kurulundan kupayı getirmesini falan beklemiyordum elbette, yalnız kabul edelim ki bu süre zarfında somut bir gelişme kaydedemediler. Bunun neden İHO'dur ya da başka bir şeydir onu bilemem.

Cabri61
26.06.2015, 23:29
Ben hukuk kurulundan kupayı getirmesini falan beklemiyordum elbette, yalnız kabul edelim ki bu süre zarfında somut bir gelişme kaydedemediler. Bunun neden İHO'dur ya da başka bir şeydir onu bilemem.

Uefadan bir gerekçeli kararı adamlar 6 ayda isviçre mahkemesine gideriz tehditi ile zorla alabildiler . Durum böyle. Süreçte attıkları adımlar bence eksiksiz ama güçleri işi kısa sürede somut yanıt almaya yetmiyor.

Şayet iho casa müdahil olmaya izin verseydi kupa bizdeydi çoktan

HOPA'LI TS'Lİ
27.06.2015, 01:17
Şike bitmiş.

Mollasalihoğlu
27.06.2015, 03:28
Beğenirsiniz beğenmezsiniz, ailelerinden, işerinden, ceplerinden ayırıp Trabzonspor'a verdiler.

Bildiğiniz, bilmediğiniz onlarca iş yaptılar.

Ama klasik beğenmezliğimiz: "ne yaptılar ki?"

Allah sonumuzu hayır etsin.

28TS61
27.06.2015, 06:41

katiliyorum:alkış:

GÖLONSA
27.06.2015, 10:11
Bu davayı canlı tutanların başında hukuk kurulumuz geliyordu.Ellerinden gelenden bile daha fazlasını yaptılar.

Üstelik Sadri Şener'e,İho'ya ve koskoca Türkiye Cumhuriyeti'nin geri kalanına rağmen.

Tehdit edilen onlar,küfür yiyen onlar,gelecek kaygısı taşımadan ellerini değil kafalarını taşın altına sokan onlar....

Ama n'apmışlarki değilmi?

Hiç olmazsa bu forumdakilerin saygılarını hakediyorlar.

N'aptıklarını o kadar merak ediyorsanız bi zahmet oturup araştırıverin.

Travelair
27.06.2015, 10:28
Hacıosmanoğlu tarafını belli etti

umitçebi
27.06.2015, 10:37
Trabzonspor umun düştüğü duruma bak...

Gün ben demiştim! hanı derde ıhocular! bu hukuk kuruluda ne yaptı ki! vs vs gıbı bolucu moral bozucu açıklamalar ın günü değil.Gün bir şekilde hemen kongre yapılıp ortak bir hukuki aklın ve sportif aklın birleşerek Trabzonspor u düştüğü yerden kaldırması günüdür.

Bizim camia için gerçekten imkansız bu soyledıklerım ama işte umut..Yol harıtanızda beğenmediğimiz nefret ettiğimiz Fenerbahçenn 2012 yılındaki birliği..Nerde bizde oyle kenetlenme diyeceğim ama gerçekten aklı selim insanlar bu camia da var ve inşallah onların öncülüğünde tek hedefte birleşir yolumuza devam ederiz..

Allah sonumuzu hayır etsin..

DEEP BLUE
27.06.2015, 11:46
Bu ülkenin demokrasi ve hukuk anlayışının, zayıfları enseleyip güçlülere yol veren örümcek ağından ibaret olduğunu, çalınan hayallerin haklı mücadelesinin üç avukat, bir başkan, bir eski teknik adam ve üç beş romantik oğlanla yürümeyeceğini, şikecilerin müzesine konulan tenekenin anayasanın koruması altında olduğunu, İHO'nun geldiği günü "siyasete vurulan darbe" olarak addeden popülist çığırtkanların bu kulübün dibindeki gerçek çürük demirler olduğunu, mevcut otoritenin binbir oyunla afırttığı bir hakkın, aynı otoritenin kontrolündeki mahkemeler yoluyla geri alınacağını zanneden tiplerin Ulubatlı Hasan sayıldığını, ancak gerçek savaşın, sadece ve sadece dünyanın her köşesini yangın yerine çevirecek kitlesel bir "sivil anarşizm" yoluyla yapılabileceğini, bu mücadeleye götü yemeyip, % 60'larla kendi hırsızına teslim olan "Stockholm Sendromlu" akşamcıların söz sahibi olduğu yerde tavuk gibi tüneyenlerin "ak tolgalı beylerbeyi" sayıldığını, asıl hıyanetin, "mücadele sekteye uğradı" ayaklarıyla topuklamak olduğunu anlamayanlar boşuna bağırıp çağırmasın buralarda...

Biz hak arama iradesi, topyekün mücadele, değerleri kişisel menfaatlerin üzerinde tutabilme anlayışı ve stratejik hamle konularında çoktan sınıfta kalmıştık zaten... Bari çuvaldızı batıracağımız yer konusunda sınıfı geçelim... Çünkü kupa mücadelesini kaybeden İHO değil, Trabzonspor kulübünün "kendi kendini yiyen" o meşhur dinamikleridir... Yani, sen, ben, o ve hepimiz... Gelmiş ve geçmiş olsun...

MaEsTrO
27.06.2015, 11:48
Emeklerini inkar edemem, haklarini yadsiyamam lakin; Uefa'nin basit bir sorusturma prosedürünü yüzyilin olayiymis gibi bize aktarmalari ve Atilla Dilaver'in o kendini begenmis hali illallah dedirtmisti artik.

Hele Ati'nin Senol Günes olayinda o cok savundugu degerler karsisinda 180 derece birden dönmesi ne mal oldugunu anlamamiza yardimci oldu.

gurur6134
27.06.2015, 12:21
Beğenirsiniz beğenmezsiniz, ailelerinden, işerinden, ceplerinden ayırıp Trabzonspor'a verdiler.

Bildiğiniz, bilmediğiniz onlarca iş yaptılar.

Ama klasik beğenmezliğimiz: "ne yaptılar ki?"

Allah sonumuzu hayır etsin.
O begenmeyenler dilaverin efendilerine siyirmasini begenmeyenler gun dogdu onlara ya ondan mutlular..

Mollasalihoğlu
27.06.2015, 13:59
Bu ülkenin demokrasi ve hukuk anlayışının, zayıfları enseleyip güçlülere yol veren örümcek ağından ibaret olduğunu, çalınan hayallerin haklı mücadelesinin üç avukat, bir başkan, bir eski teknik adam ve üç beş romantik oğlanla yürümeyeceğini, şikecilerin müzesine konulan tenekenin anayasanın koruması altında olduğunu, İHO'nun geldiği günü "siyasete vurulan darbe" olarak addeden popülist çığırtkanların bu kulübün dibindeki gerçek çürük demirler olduğunu, mevcut otoritenin binbir oyunla afırttığı bir hakkın, aynı otoritenin kontrolündeki mahkemeler yoluyla geri alınacağını zanneden tiplerin Ulubatlı Hasan sayıldığını, ancak gerçek savaşın, sadece ve sadece dünyanın her köşesini yangın yerine çevirecek kitlesel bir "sivil anarşizm" yoluyla yapılabileceğini, bu mücadeleye götü yemeyip, % 60'larla kendi hırsızına teslim olan "Stockholm Sendromlu" akşamcıların söz sahibi olduğu yerde tavuk gibi tüneyenlerin "ak tolgalı beylerbeyi" sayıldığını, asıl hıyanetin, "mücadele sekteye uğradı" ayaklarıyla topuklamak olduğunu anlamayanlar boşuna bağırıp çağırmasın buralarda...

Biz hak arama iradesi, topyekün mücadele, değerleri kişisel menfaatlerin üzerinde tutabilme anlayışı ve stratejik hamle konularında çoktan sınıfta kalmıştık zaten... Bari çuvaldızı batıracağımız yer konusunda sınıfı geçelim... Çünkü kupa mücadelesini kaybeden İHO değil, Trabzonspor kulübünün "kendi kendini yiyen" o meşhur dinamikleridir... Yani, sen, ben, o ve hepimiz... Gelmiş ve geçmiş olsun...

Bu dediklerin görevi "hukuk" olan hukuk kurulu'nun yaptıklarını sıfırlamıyor ki abi.

Bu dediklerin yapılsaydı dahi olayın hukuki boyutu boş bırakılamazdı ve bu adamlar fb'nin bjk'nin milyon €'lar döktüğü ortamda 5 kuruş almadan bu süreci götürdüler. Karşılığında değil senin dediğin sivil anarşizmi yapmak, süreçte kılını kıpırdatmayanlar dahi "ne ettiler ki?" diyor.

Bunu görüp de, bunun farkında olup da Trabzonspor için karşılıksız hizmet eden geri zekalıdır sanırım. (Çoğumuz gibi.)

Mollasalihoğlu
27.06.2015, 14:01
O begenmeyenler dilaverin efendilerine siyirmasini begenmeyenler gun dogdu onlara ya ondan mutlular..

Adamın ya da diğer kurul üyelerinin siyasi görüşünden bize ne oysa, değil mi?

Ama camianın %90'ı siyaseti Trabzonspor'un önüne koymuş. Bunu nerden mi biliyorum?

BMN olarak ne zaman CHP'ye sallasak AKP'li,
AKP'ye sallasak MHP'li, ve diğer aklınıza gelen bütün kombinasyonlarda siyasi olmakla itham ediliyoruz.

Ama ithamda bulunanlar kendilerinin ne olduğunun farkında değiller.

DEEP BLUE
27.06.2015, 21:44
Bu dediklerin görevi "hukuk" olan hukuk kurulu'nun yaptıklarını sıfırlamıyor ki abi.

Bu dediklerin yapılsaydı dahi olayın hukuki boyutu boş bırakılamazdı ve bu adamlar fb'nin bjk'nin milyon €'lar döktüğü ortamda 5 kuruş almadan bu süreci götürdüler. Karşılığında değil senin dediğin sivil anarşizmi yapmak, süreçte kılını kıpırdatmayanlar dahi "ne ettiler ki?" diyor.

Bunu görüp de, bunun farkında olup da Trabzonspor için karşılıksız hizmet eden geri zekalıdır sanırım. (Çoğumuz gibi.)

Biz ne deduk :)

piskopatrizeli
28.06.2015, 00:03
atilla dilaver artık bol bol yazar twitterde. hukuk mukuk işlerinden vakit bulupta twittere giremiyordu garibim.