PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İbrahim Hacıosmanoğlu Kongre Kararı Aldı...

grandmaster
25.06.2015, 19:06
Türkiye Futbol Federasyonu Başkanlığı seçimlerinde Yıldırım Demirören'i destekleyen Trabzonspor'da başkan İbrahim Hacıosmanoğlu'na büyük bir tepki gelmişti.

Tayfun Kahyaoğlu, Ömer Demir, Köksal Sadıklar, Erol İbrahimağaoğlu, Ahmet Emre Turan'ın TFF seçimlerinin ardından Trabzonspor Yönetim Kurulu'ndan istifa etmesi gözleri bir anda İbrahim Hacıosmanoğlu'na çevirdi.

Konu hakkında trabzonhaber.com.tr'ye açıklamalarda bulunan İbrahim Hacıosmanoğlu, kongre kararı aldıklarını ve yeni seçilecek olan yönetime kadar transfer yapmayacaklarını ifade etti.

"İSTERSEM KONGREYE GİTMEM"

Hacıosmanoğlu, 'İstersem kongreye gitmem. Çünkü yönetim 8 kişi kalana kadar devam edebilir. Fakat haksızlığa uğradığımı düşünüyorum. Yönetici arkadaşlarımın ve Trabzon kamuoyunun TFF seçimlerinde beni anlamadığını düşünüyorum. O sebeple seçime gidelim diyorum" ifadelerini kullandı.

'HERKES HAZIR OLSUN'

Özellikle şike davasında çok büyük mücadele verdiklerini söyleyen İbrahim Hacıosmanoğlu ' Demek ki Allah bize bu kadar görev yapma yetkisi vermiş. Rabbimizin takdiri böyle. Şimdi hemen olağanüstü kongreye gidiyoruz. Transfer o zamana kadar yapmayacağız. Herkes hazır olsun. Hazırlığını yapsın. Transferi gelecek olan arkadaşlar yapar. Daha önemlisi Şike mücadelesini de yapar. Bekleyip göreceğiz. Özellikle şike mücadelesini yakın takip edeceğim' şeklinde konuştu.

61ronin61
25.06.2015, 19:08
ben açıcaktım bu başlığı be.:Daslında mesajları 500 ün altında olanlar başlık açamamalı:confused:

angraf
25.06.2015, 19:09
biranda cocuklar gibi kızıp banane ben oynamıyorum der gibi erken kongre diyor peki söylesenize sayın iho bu takıma transferleri geciktirmekte ki amacınız neydi ? Defolun mümkünse.

hanifta
25.06.2015, 19:10
Türkiye Futbol Federasyonu Başkanlığı seçimlerinde Yıldırım Demirören'i destekleyen Trabzonspor'da başkan İbrahim Hacıosmanoğlu'na büyük bir tepki gelmişti.

Tayfun Kahyaoğlu, Ömer Demir, Köksal Sadıklar, Erol İbrahimağaoğlu, Ahmet Emre Turan'ın TFF seçimlerinin ardından Trabzonspor Yönetim Kurulu'ndan istifa etmesi gözleri bir anda İbrahim Hacıosmanoğlu'na çevirdi.

Konu hakkında trabzonhaber.com.tr'ye açıklamalarda bulunan İbrahim Hacıosmanoğlu, kongre kararı aldıklarını ve yeni seçilecek olan yönetime kadar transfer yapmacaklarını ifade etti.

"İSTERSEM KONGREYE GİTMEM"

Hacıosmanoğlu, 'İstersem kongreye gitmem. Çünkü yönetim 8 kişi kalana kadar devam edebilir. Fakat haksızlığa uğradığımı düşünüyorum. Yönetici arkadaşlarımın ve Trabzon kamuoyunun TFF seçimlerinde beni anlamadığını düşünüyorum. O sebeple seçime gidelim diyorum" ifadelerini kullandı.

'HERKES HAZIR OLSUN'

Özellikle şike davasında çok büyük mücadele verdiklerini söyleyen İbrahim Hacıosmanoğlu ' Demek ki Allah bize bu kadar görev yapma yetkisi vermiş. Rabbimizin takdiri böyle. Şimdi hemen olağanüstü kongreye gidiyoruz. Transfer o zamana kadar yapmayacağız. Herkes hazır olsun. Hazırlığını yapsın. Transferi gelecek olan arkadaşlar yapar. Daha önemlisi Şike mücadelesini de yapar. Bekleyip göreceğiz. Özellikle şike mücadelesini yakın takip edeceğim' şeklinde konuştu.

yüzsüz herif bide nispet yapıyor, Allah ın köylüsünü başkan seçersren olacağı bu.

Fatih Öztürk
25.06.2015, 19:11
Hadi bakalım inşallah.

Hami_41
25.06.2015, 19:13
Çok ters bir zamanda bırakıyor transfer döneminin ortasında bari seçim biran evvel yapılsa...

61ronin61
25.06.2015, 19:13
biranda cocuklar gibi kızıp banane ben oynamıyorum der gibi erken kongre diyor peki söylesenize sayın iho bu takıma transferleri geciktirmekte ki amacınız neydi ? Defolun mümkünse.

olurmu canım ne transferi son darbeyide vurup öyle gitti işte.bu gidiş ona çok yakıştı takımı tam yüzüstü bırakıp gitti yani anlıyacağımız bu senede başlamadan bitti.

DeAgLeMaNyAq
25.06.2015, 19:14
Çok kötü bir final...

Mehmet Fatih Silik
Bir türlü cevap bulamiyorum su son bir kac gün de yasananlara...

Düsünüyorum düsünüyorum ama yok!...

angraf
olurmu canım ne transferi son darbeyide vurup öyle gitti işte.bu gidiş ona çok yakıştı takımı tam yüzüstü bırakıp gitti yani anlıyacağımız bu senede başlamadan bitti.

gelecek transferleri yeni yönetim yapar demek ne demek biliyor musun biz hiçbirşey yapmadık yapamıyacaktık ta cebimize indirdik indireceğimizi Bu Trabzonsporu kurtaramaz zaten kimse bari yakamızı kurtaralım.
Bu sene bir feda da biz yaparız.

Arda'
25.06.2015, 19:17
S. gitsin de kurtulalım

Hami_41
25.06.2015, 19:18
Ne zaman seçim olacak ne zaman yeni yönetim göreve başlıycak ne zaman transfer yapılacak ?????

gurur6134
25.06.2015, 19:19
defolsun..ınsallah aday olmaz bıdaha..

katre-i.matem
25.06.2015, 19:20
Aldigin nefes bu klube zarar.

Murat'
25.06.2015, 19:21
Bence İHO Demirören'i desteklemekle harakiri yaparak finalini yaptı.

angraf
25.06.2015, 19:23
ihoya yukarıdan belediye başkanlıgı sözü verilmiştir bence trabzonsporda ki vazifesini yeterince yaptı. Şimdide transferleri bile yapmadan kaçacak yazık.

Erdal DİLEK
Gorevi tamam.

bkandil
Ne zaman seçim olacak ne zaman yeni yönetim göreve başlıycak ne zaman transfer yapılacak ?????

Her şeyden çok sevdiği!!! Kulübe en fazla zararı böyle verebilirdi....
Şimdi her aday kendine göre ekip kurar, Yanal ve Hurma kaçar, Gelsin kaos...

karayamayman
25.06.2015, 19:24
Bundan daha kötü başkan gelemez merak etmeyin.

Koca Trabzondaki en olmayacak adamı seçtik zamanında. 3 Temmuzun en büyük kazığı oldu bize.

Yaptığı tahribatın izahı mümkün değil. İnşallah tez zamanda toparlanırız.

Transfer döneminden önce gitmesi de kardır. Daha fazla zarar vermesinin önüne geçildi.

Bu arada yapılacak başka bir yanlış kötü bir İHO kopyası olan Çakıroğlunu seçmek olur, onu da söyleyeyim.

İ. SARAL
Bence şov yapıyor tekrar aday olur.

gurur6134
kendısıne verılen gorevı ıvedıkle yerıne getırdı vıcdanı cok rahattır!!!

ilyskm
Palavra atıyor patrona sormadan tuvalete gidemez o. 1 kaç saat sonra kim yapmış o açıklamayı öyle bir şey yok daha 2010 11 kupasını alacağız deyip çark eder...

Sent from my iPhone using Tapatalk

Tayfun
25.06.2015, 19:25
Bence İHO Demirören'i desteklemekle harakiri yaparak finalini yaptı.

Bu finali daha önce seyretmiştik sanırım (bkz: Sadri Şener)

Hiç akıllanmıyor yönetimler hiç

Gelecek olan yeni yönetim finali nasıl yapacak göreceğiz. Coming soon ...

Ertan1982
25.06.2015, 19:25
Tüm Trabzonsporlulardan hayatindan 2 senesini caldin.Sadece bunu diyorum.

61ronin61
25.06.2015, 19:28
Çok ters bir zamanda bırakıyor transfer döneminin ortasında bari seçim biran evvel yapılsa...

bu sene transferleri unut renkdaş.başkan kaçtı gitti.daha kongre kararı alınıcakta bilmem nede o zamana kadar zaten transfer sezonu kapanır ayrıca yeni gelicek yönetim daha futbolcu bulacakta kısacası bu sene kimse bişey beklemesin ortalarda geziniriz en kötü yılımız olucak sıralamada 10.luk bekliyorum.

TSemih61
25.06.2015, 19:28
Sonunda def ediyoruz bu adamı. Kongrede oy kullanacak arkadaşlar önce vicdanlarını dinlesinler sonra akıllarını kullansınlar.

61ronin61
25.06.2015, 19:30
ya sadri şener ya sebahattin çakıroğlu başkan olsun.

Murat'
25.06.2015, 19:31
En erken ne zaman yapılır seçim?

Temmuz ayının sonunu bulur mu?

volkan_627
25.06.2015, 19:31
bu kadarla beraber kısa vadede zarar, uzun vadede yarar görüyorum...

bu zamansız kongre kararı gelecek olan yönetimin elini kolunu bağlar. gerekli takviyelerin yapılamayacağı gibi yüksek rakamların döneceği bir borç yüküyle karşı karşıya kalır. bu da gelecek sezonu şimdiden bitirir. uzun vade de ise bu adamdan kurtulduğumuzun yararını görürüz. daha akıllı ve yararlı transferlerle tekrar yarışın içinde olabiliriz... bu süreçte elimizdeki adam akıllı topçuları kaçırmasak bari. onur, mehmet gibi adamlar bırakıp gitmese....

angraf
25.06.2015, 19:32
trabzonspor tüzüğünü bilen arkadaşlar lütfen yardımcı olsun kongre en erken ne zaman toplanır ? İlk turda hemen birisi seçilebilir ?
Ben transferlerin yapılabileceğini düşünüyorum sonucunda transferle klübün çalışanı olan hurma ilgileniyor yönetim kurulundan birisi değil.

61ronin61
25.06.2015, 19:34
hurma kesinlikle kalmalı sayın hurma sakın istifa etme trabzonsporun sana ihtiyacı var.

Ertan1982
25.06.2015, 19:34
trabzonspor tüzüğünü bilen arkadaşlar lütfen yardımcı olsun kongre en erken ne zaman toplanır ? İlk turda hemen birisi seçilebilir ?
Ben transferlerin yapılabileceğini düşünüyorum sonucunda transferle klübün çalışanı olan hurma ilgileniyor yönetim kurulundan birisi değil.

Bildim karar alindi an 45 gün icinde.

Yiğit SARI
25.06.2015, 19:35
Defolsun gitsin

Punisher-61
Albayrak dönemindede ayni senaryo yasandi.. Transfer döneminde yönetim degisti ve bitime 1-2 hafta kala transfer icin zaman kalmamisti.. Iho da o dönem albayrak yönetimindeydi...
Kulübü batirdilar hainler

angraf
Bildim karar alindi an 45 gün icinde.

o kadar zamanımız yok bence bu yönetim işinin 15 gün içerisinde yapılması gerekiyor.

gurur6134
25.06.2015, 19:36
Ender Kuyumcu @kuyumcuender 1 sa.1 saat önce
İho, şike mücadelesinin takipçisi olacakmış!

Ulan sahtekâr! Ortada dava mı bıraktın?
.

angraf
25.06.2015, 19:37
Yeni gelen yönetim eğer trabzonsporu seviyorsa hurmayla çalışmaya devam etmelidir. Takımın eksikleri var bu eksiklikler çözülmeli.

~UniCef~
25.06.2015, 19:40
Bir yil daha gitti..

memozcan
25.06.2015, 19:44
15 ağustos gibi kongre olur.. kongre olana kadar hurmaya belli bir bütçe verilip işlerine kesinlikle karışılmaması gerekir.. yönetime talip olanlar da belli bir güvence verebilirler hurmaya.. aksi taktirde gelecek sezon heba olur ki , mali kriterler dikkate alındığında halimiz bursaspor gibi olur..

Emre B.
25.06.2015, 19:44
Kesin vazgeçer.

Fatih Öztürk
25.06.2015, 19:47
Kongre kararı aldıda gideceğini kim söyledi? 2000'in üzerinde kendi akrabası ve köylüsü üye var.tekrar aday olursa karşısına birden fazla aday çıkarsa oylar bölünür ve çok rahat başkan seçilir.bunu kimse gözardı etmesin.

Ali Can
25.06.2015, 19:48
Sürekli yeni başlıklar açılmasın lütfen.

gurur6134
25.06.2015, 19:48
Kongre kararı aldıda gideceğini kim söyledi? 2000'in üzerinde kendi akrabası ve köylüsü üye var.tekrar aday olursa karşısına birden fazla aday çıkarsa oylar bölünür ve çok rahat başkan seçilir.bunu kimse gözardı etmesin.

oyle bı durum olursa ben bu camıanın..

MuratJ
25.06.2015, 19:50
Klubun bu hallere dusmesinin en bas nedeni Muharrem Usta'ya yonelik baslatilan cahil karalama kampanyasidir. Bu aptal karalama kampanyasi en basta fazlasiyla bu forumda yapildi. Cahilce herkes konusuyordu. Takim seviye atlayabilecegi bir baskan tipine kavusacakti ilk defa ama iste cogu taraftarin diyelim capi bunu algilayamadi. Aptalca karalama kampanyasi yaptilar sonrada bu capsiz ihonun secimine vesile oldular. O isimler grup olarak bir bir aklimda burada. Simdi burada gelip miymiy etmesinler sinir bozucu oluyorlar. Zira ihonun secilmesine vesile olanlar Muharrem Usta gibi buyuk bir sans icin karalama kampanyasi yapanlardir. Kongre dogru karar ancak sonucunda Muharrem Usta ikna edilip secilecekse. Diger cikacak herhangi bir adayla bak cok emin konusuyorum durum iho doneminden daha da kotu olacaktir. Trabzonspor Trabzon denen sehirden tamamen arinmalidir. Trabzonculuk arabeskligi yapacak bir aptal bir daha bu klupten iceri girmesin. Gorduk buyuk efsane Trabzonlu Senol Gunesi dahi kendisi de bugun tupcuyu destekleyerek aslinda yavsak birisi oldugunu gostermistir. Yani memleketim diye soylemiyorum Turkiyenin en namert sehridir Trabzon. Senelerdir destekledigim tezdir Trabzonlu baskanada hocayada topcuyada taraftarada hayir.

memozcan
25.06.2015, 19:51

o akrabalarının oy kullanma vakti aralık ayında doluyor.. o yüzden zaten akıllının ayak diremesinin nedeni.. ben kesinlikle aralık ayına kadar direneceğini düşünüyorum..

MuratJ
Bu kongreyi en cabuk sekilde uygun hazirlamazsa haciosmanoglu serefsiz bir yavsaktir bu arada belirtmeyi unuttum. Bu bir hakaret degil suan sadece hain bir Trabzonspor dusmani sifatini tasiyor. Dedigimi yapmazsa serefsiz yavsak sifatlari gecerli olacaktir. Bu aciklamayla potansiyel sazan yonetici ceza ihtimalini ortadan kaldirayim dedim.

Tolga
Tarih ne zaman bilen veya kestirebileniniz var mı ?

El Cordobes
25.06.2015, 19:52
tüpçüye destek olan kendisine tepki gösterene gerizekalı muamelesi yapıyor ya ona dayanamıyorum işte.

sadri ince zeka lazım der,iho beni anlamadılar der.bizler aptal bi akıllı sizsiniz.

yeni gelecek yönetim staddaki jan mari denen yalakayı da bi def etse de rahat rahat maç izlesek.

gurur6134
25.06.2015, 19:52
fıfada alehımıze kullanılacak kozu verdı tff nın elıne defolup gıtcek sımdı..tff madem sıke vardı neden benı destekledı ts klubu dıycek...

Nihat Günay
25.06.2015, 19:55
Çok şükür.

Öyle bir noktadayiz ki gelenin gideni aratmasina imkan yok.

Tolga
25.06.2015, 19:55
Çok şükür.

Öyle bir noktadayiz ki gelenin gideni aratmasina imkan yok.

Burası Trabzonspor ...

Fatih Öztürk
25.06.2015, 19:58
o akrabalarının oy kullanma vakti aralık ayında doluyor.. o yüzden zaten akıllının ayak diremesinin nedeni.. ben kesinlikle aralık ayına kadar direneceğini düşünüyorum..

Çok büyük bölümünün oy kullanma hakkı 1-2 aya kadar doğacak.Hacıosmanoğlu kongre kararı alırken herşeyi düşünmüştür.

Sefaenes
25.06.2015, 19:59
Defolup gitsin aslinda bu karektersizi karadeniz bolgesinden kovacaksin. Yd emirle oy verdi bu acik .Trabzonspor taraftari bu haini asla unutmiyacak

Yavuz Bektaş
25.06.2015, 20:00
Bi de acikca soylemeyip kalmasini isteyenler var yahu adam kume mi dusursun ne istiyosunuz BECEREMEDI babasi bu kadar savunmazdi

Nihat Günay
25.06.2015, 20:01
IHO denen truva atini, aidat odeyip uye yaptigi akrabalari, koyluleri dahi kurtaramaz artik.

7can61
25.06.2015, 20:12
diyelim ki paralı askerleri tarafından tekrar seçildi , ne olacak? parası yok pulu yok bütün camia karşısında, ne yapacak kulübü satın mı alacak. Bu aziz ayaklarını beceremez iho, becerdiği tek şey var yalan söylemek.

7can61
25.06.2015, 20:13
Bi de acikca soylemeyip kalmasini isteyenler var yahu adam kume mi dusursun ne istiyosunuz BECEREMEDI babasi bu kadar savunmazdi

görmezden gel dostum bunları çok mu zor salla bayır aşşağa

ccd6167
25.06.2015, 20:15
Aklı basında birisi gelsin kafi başka bişi istemeyiz

Böyle cahil adamlardan kurtulmamız lazım derhal. Yönetim trabzondan adam mümkünse olmasın en fazla 1-2.

Gelen yönetim politik konusmamalı. Olacakları vaad etmeli. Öncelik ekonomi olmalı

kulup ekonomisi , altyapıdan üste yeteri oyncu cıkmaması en öncelikle çözüme kavusturmalı

Gelen yönetim korkmasın artık zaten staddan belli bi gelir gelecek

hamdi_61
25.06.2015, 20:16
başlamadan biten bir sezon daha.yaşasın kaos.yaşasın namuslu futbol paydaşları.

Aydın Danış
25.06.2015, 20:17
Muharrem Usta olmazsa eğer aday biz biteriz.. Ben taaa başında Muharrem Usta dediğimde burda üstüme çullandılar ama gel görki şimdi tam tersi oldu kimse İHO'yu istemiyor.. Neyse inşallah çok yara almadan atlatırız şu dönemide bu sene müthiş bir Trabzonspor izleriz.

MuratJ
25.06.2015, 20:18
Ulan ne zorun vardi da destekledin en pis zamanda karistirdin klubu. Niye destekledin niye cok mu zordu kirmizi cizgilerini belirtmek adamlik durusu gostermek. Neydi zorun anlamiyorum yahu ??? Bundan oncesi tff kurullarinda ki aciklamalarin ortada bugun ki zorun neydi anlayamiyorum ya.

dağlıca61
25.06.2015, 20:21

iho için trabzonspor‘da başkanlık dönemi kapanmıştır,ne yaparsa yapsın.

Yavuz Bektaş
25.06.2015, 20:23
Usta-hekimoglu-kulacoglu bir araya gelirse güzel bir yönetim ortaya çıkar zaten hekimoglu-usta yakın kulacoglu egosuz bir kişilik Trabzonspor için ne gorev olsa yapar allah yolumuzu aydinlik,açık eylesin
Capsiz-omurgasız-yalancı-yanci kişilerden uzak eylesin

Travelair
25.06.2015, 20:36
Ne oldu da buraya geldik? Tepki önelemeye yönelik (bjk başkanının geçende yaptığı gibi) bir karar mı? Yoksa gerçek mi?

Gerçekse herkese karşı çatır çatır konuşup hakkını savunan biri son zamanlarda neden sessizliğe gömülüp bu son Demirören adımını attı?

Yavuz Bektaş
25.06.2015, 20:37
Doğuda bile kimsenin 2000 akrabasi yoktur bu nasıl sulale arkadaş bilmem kac sene önce bir baskan stadda birsey söylemişti kendi taraftari icin aklima o geldi aynisi gecerli galiba

Oğuzhan Fidan
25.06.2015, 20:40
Muharrem Usta olmazsa eğer aday biz biteriz.. Ben taaa başında Muharrem Usta dediğimde burda üstüme çullandılar ama gel görki şimdi tam tersi oldu kimse İHO'yu istemiyor.. Neyse inşallah çok yara almadan atlatırız şu dönemide bu sene müthiş bir Trabzonspor izleriz.

zamanında bağırdık etmeyin eylemeyin diye. şimdi o salonda siyaset trabzondan ellerini çek diye bağıranların yüzlerini görmek isterim eğer yüzleri varsa. yalnız müthiş sezonu felan unutun en az 3-4 yıl geriye gittik.derhal kongre yapılmalı. şu sebo çakıroğlu denen şerefsizide hiç sevmiyorum o gelsin marmariste gençlerle bira içip sohbet etsin dangalak herif satıcı !

Tolga
25.06.2015, 20:42
Doğuda bile kimsenin 2000 akrabasi yoktur bu nasıl sulale arkadaş bilmem kac sene önce bir baskan stadda birsey söylemişti kendi taraftari icin aklima o geldi aynisi gecerli galiba

nasıl yok ...

bir arkadaşım (abim sayılır) d.bakırlı, köylüleriyle kendi aralarında bir husumet çıkmıştı. çok değil 1 saat içinde (İstanbul/Bostancı'da oldu olay) 2 otobüs birkaç tane de özel araç abinin işletmesinin önünü kapatmıştı :)

hâlâ daha o sahneyi unutamam ...

SosyalFanatik
25.06.2015, 20:42
muharrem ustaya çağrı yaptığımızda anamıza kadar sövdünüz şimdi muhtaç kaldınız olum muhtaç

Tolga
25.06.2015, 20:48
muharrem ustaya çağrı yaptığımızda anamıza kadar sövdünüz şimdi muhtaç kaldınız olum muhtaç

bununla övünen biriyle aynı Trabzonspor'u mu destekliyorum şimdi :confused:

SosyalFanatik
25.06.2015, 20:51

gel sen başkan ol o zaman burası senin veya sizin pis siyaset meydanı değil konu trabzonspor bilmem anlatabildim mi???

M. Akif Yücesan
25.06.2015, 20:56
"İHO istifa" diyordunuz seçime gidiyor işte ama yine beğenmedi kimse :D

Bu arada, transferi tabi ki seçilecek yönetime bırakacak çünkü doğru olan o. Sorun, kongre ne zaman?

Tolga
25.06.2015, 20:56
gel sen başkan ol o zaman burası senin veya sizin pis siyaset meydanı değil konu trabzonspor bilmem anlatabildim mi???

ok
kib
aeo
öptm...
byyy

tristram
25.06.2015, 20:57

adam dogru yazmis..o donemi hatirliyorum, biz usta'yi destekleyenlere denmedik kalmamisti..hatta kamilin teki muharrem usta'dan onu savunmamiz icin para aldigimizi falan soylemisti..iho'nun baskanlik yolunda bu forumun cok buyuk emegi var, muharrem usta en cok bu forumda karalanmisti..simdi hepsi tukurduklerini yaliyorlar o ayri..siyaset disari diye adami yuhalayanlarin suratini bende cok merak ediyorum..
ayrica esas sorun iho'ya oy verenlerle ayni takimi nasil destekliyoruz olmali..

biltrabzon
25.06.2015, 21:00
Muharrem Usta tek aday olmali.Haciosmanoğlu giderken şu şakşakcilarinida alsin bir zahmet:)

SosyalFanatik
25.06.2015, 21:00
ok
kib
aeo
öptm...
byyy
inadina MUHARREM USTA Ulannnn!!!!!!!

Tolga
25.06.2015, 21:04
adam dogru yazmis..o donemi hatirliyorum, biz usta'yi destekleyenlere denmedik kalmamisti..hatta kamilin teki muharrem usta'dan onu savunmamiz icin para aldigimizi falan soylemisti..iho'nun baskanlik yolunda bu forumun cok buyuk emegi var, muharrem usta en cok bu forumda karalanmisti..simdi hepsi tukurduklerini yaliyorlar o ayri..siyaset disari diye adami yuhalayanlarin suratini bende cok merak ediyorum..
ayrica esas sorun iho'ya oy verenlerle ayni takimi nasil destekliyoruz olmali..

ön plana çıkan konu şu ...

Önce Trabzonspor diyemiyoruz ... Hâlâ daha kendi düşüncemizin doğruluğunu savunuyoruz. Ne Usta nede İHO kimsenin babasının oğlu değil zaten. Herkes sağda solda duyduğuyla yorum yaptı. Kaldı ki İHO'nun yalancı olduğu daha göreve gelir gelmez anlaşıldı.

Kimse kimsenin adamı olmasın. Herkes Trabzonspor'un adamı olsun dedik it olduk anlaşılmadan ... Ne diyeyim ...

Kasım BEKTAŞ
bu kafayla ne bu takımdan ne bu şehirden bi cacık olmaz

poetricus
Kongre tarihi belli mi?

SosyalFanatik
25.06.2015, 21:08
ön plana çıkan konu şu ...

Önce Trabzonspor diyemiyoruz ... Hâlâ daha kendi düşüncemizin doğruluğunu savunuyoruz. Ne Usta nede İHO kimsenin babasının oğlu değil zaten. Herkes sağda solda duyduğuyla yorum yaptı. Kaldı ki İHO'nun yalancı olduğu daha göreve gelir gelmez anlaşıldı.

Kimse kimsenin adamı olmasın. Herkes Trabzonspor'un adamı olsun dedik it olduk anlaşılmadan ... Ne diyeyim ...

adam gibi konuş adam gibi cevap al burada muharrem ustayı savunduk diye özelden anamıza küfür yedik,akp yalakası olduk paralı maşa olduk simdi Allah sizi önümüze getirdi ya şükürler olsun yüzlerce defa

Giallorossi
25.06.2015, 21:10
utanmaz herif trt 3te / trt spor

Tolga Kurt
25.06.2015, 21:12
utanmaz herif trt 3te / trt spor

ne diyor?

Tayfun
Trtspor açın millet

hamdi_61
başkan şuan da trtspor da canlı yayına bağlandı ve "şuan için kongre kararı almadık,arkadaşlarla değerlendirme yapacağız" dedi

Tayfun
"Seçim kararı almadık "

Diyor :D

Giallorossi
25.06.2015, 21:13
iho secim istiyor ama kankalariyla beraber degerlendirecekmis

Bud Spencer
25.06.2015, 21:14
5-10tane gereksiz baslik var
yöneticierden biri el atsa basliklari birlestirmek icin cok iyi olur

Giallorossi
25.06.2015, 21:15
suan ki düsüncesi aday olmayacakmis

hamdi_61
25.06.2015, 21:16
başkan : KONGRE kararı alırlarsa aday olmayacakmış

Tayfun
25.06.2015, 21:18
İHO'nun uykusu var gibi konuşuyor bırakın yatsın aşağı, bir dediği diğerini tutmuyor zaten.

Bud Spencer
"Su an secim gereksiz kaos yaratir. Aralikta zaten secim olacak. Yeni gelen yönetim transfer yapamaz biz gidersek...."

Gibi cümleler kurup, pahali ve pili bitmis br kac topcu getirip şampiyonluga oynamayi isteyecektir cahil herif..gercekci olursak...araliga kadar ligi tepede bitirirse tekrsr secilecektir....çabuk unutuyor bizim millet

Hekimoğlu
Rezil kepaze.

Enes Ünal Kaya
25.06.2015, 21:19
Hala bazı yerel gazateler ve kendini bilmezler tepki veriyor diyor..

Biz TRABZONSPOR taraftarıyız İHO .. Senide istemiyoruz .. Yapıştın koltuğa be..

Birinin bu adama Taraftarın istemediğini göstermesi lazım. bu yürüyüş olur başka bişey olur

SosyalFanatik
25.06.2015, 21:20
"Federasyon alacağımız parayı 15 gün erken aldık"
bu söz herseyi özetliyor İHO

toksoy61
25.06.2015, 21:22
kongreye gitmez bu adam. sonuna kadar direnecektir. her türlü pisliği yapar bence. kendi üye yaptığı adamlara oy kullandırtmak isteyecektir. aralık ayını bekleyecektir yada zaman isteyecektir. yönetimden birilerinin daha istifa etmesi lazım yoksa aralığa kadar orada kalır

Mustafa YILMAZ
25.06.2015, 21:23
en büyük kavgamızı satan iho bizi sırtımızdan bıçaklayan iho defol git !! tarih sizi en büyük utancımız diye yazacak

DeAgLeMaNyAq
25.06.2015, 21:23
Kalan yöneticiler kongreye karşıymış... :)

Hekimoğlu
25.06.2015, 21:25
Söylediği hangi sözün arkasında durdu ki bu dönek kongreye gideceğine inanalım.

tristram
25.06.2015, 21:26
bu destegin sikeyle alakasi yokmus,bu ayri bir davaymis..yav he hee tupcude gol federasyonunun baskanligina secildi..adam gram utanmiyor.

F. Yıldırım
25.06.2015, 21:26
Arkadaşlarla değerlendirecek miş miş

desene kongre yok

Tolga
25.06.2015, 21:27
İHO'nun bilmem kaçıncı ihaneti,
Bizim bilmem kaçıncı sövüşümüz,

Ama bu sefer olur gibi ...

Buğra Çora
25.06.2015, 21:30
Bu iho gitmeyecek.. hic kimse erkenden sevinmesin.. bu adamin niyeti suan taraftarinin gazini almaktir... Tff ve istanbul takimlarina pislik derdik..megersem pisligin icinde yüzen bir Trabzonspor varmis..

Ertan1982
25.06.2015, 21:34
Kalan yöneticiler kongreye karşıymış... :)

Zaten kac kisi kaldiki.Rezil edin kalanlari gördünüz yerde küfür edin suratlarina tükürün.Zaten bu olaydan sonra orda kalan Trabzonsporu düsünmüyor kendini düsünüyor.Rezil edin sereflerini 2 paralik edin köpekten beter edin.yüzleri varsa istifa ederler.

gurur6134
25.06.2015, 21:35
Bunun gitmeye niyeti yok baskiya devam..aklinca gaz aliyor cakal.

Ertan1982
25.06.2015, 21:36
kalan yöneticilerin isi yazilsin buraya.

Oğuzhan Fidan
25.06.2015, 21:36
olum kak hadi desin anam uyandırsın beni.. rüya olsun bu yaşadıklarımız :/

gurur6134
25.06.2015, 21:37
Biri yuzune tukurmeden gitmicek anlasildi..arkasindaki siyasi iradeye guveniyor kendini piskinlige vuruyor acik kimse bukadar baskiya karsi direnemezdi

Cihad Varlı
25.06.2015, 21:39
Muharrem Usta'yı haksız bir şekilde yerden yere vuranlara gelsin bu günler.. Adama siyası aday dediniz, yediniz bitirdiniz adamı. Neyse...

İ. C. Ertem
25.06.2015, 21:43
ne umutlarla geldin ne hayaller vardı elimizde avucumuzda bir şey bırakmadılar.. anadolu devrimini yapmış böylesi efsane bir kulübü siyasetin partizanlığın zirve noktası haline getirdiler... utanıyoruz. ancak bu kadar kötü bu kadar rezil olunabilirdi. siyasetin oyunuyla gölge yönetim olan demiröreni desteklemesi parti mensubu gibi hareket ederek siyasetin eteğinde gezinmesi midemi bulandırıyor iğreniyorum artık...

Zafer Fidan
25.06.2015, 21:53
https://www.facebook.com/Divaneyiz/videos/vb.510166199009108/1205038029521918/?type=2&theater

kalavara
25.06.2015, 21:54
iho kadar yalancısını da zor buluruz...

HOPA'LI TS'Lİ
25.06.2015, 21:56
Defol git İHO.

Kulübü düşürdüğün duruma bak. Utanmaz.

Hüseyin Başoğlu
25.06.2015, 21:57
şu saatten sonra gitse ne olacak ki misyonunu yerine getirdi...

HOPA'LI TS'Lİ
25.06.2015, 21:58
İstifalar bile danışıklı dövüş olabilir. Bu İHO'dan herşeyi beklerim artık.

HOPA'LI TS'Lİ
25.06.2015, 21:59
1- Celil HEKİMOĞLU
2- Muharrem USTA

HOPA'LI TS'Lİ
25.06.2015, 22:00
Şenol GÜNEŞ de YD'ye oy vermiş.

HAİNLER SADECE BİR DEĞİL Kİ

BySeHzAdE
25.06.2015, 22:01
Tek aday olarak Muharrem Usta'nın aday olması gerekiyor.

Murathan
25.06.2015, 22:01
Trabzon = bir tarafı siyasete karşı Trabzonsporu kulanan taraf, bir tarafı öze dönüş düşüncesinde olan taraf, diğer taraf ise bu ikiliye karşı bir şeyler ispatlamaya çalışan ama yüzüne gözüne bulaştıran kimi zaman da siyasetin kucağında olan taraf.

zor be işimiz çok zor.

Ömer Sak
25.06.2015, 22:08
IHO haftaya cikar yönetimdeki arkadaslarim ve yakin cevren bana baski yapti ve göreve devam etme karari aldik diyecek :)

Buraya yaziyorum.

emre duman
25.06.2015, 22:10
Haydaa hurraa istifa etmesine karşıyım ama gitmeli fakat planlamalar t.direktörün istediği transferler bitince yoksa cok zarar görürüz

Ali Can
25.06.2015, 22:13
1- Celil HEKİMOĞLU
2- Muharrem USTA

Celil Hekimoğlu adaylığını mutlaka koyacaktır ama Muharrem Usta'dan emin değilim.

Ali Can
25.06.2015, 22:15
Facebook'taki videoyu açtım ne açıklama yaptı izleyeyim dedim.

2 dk dayanamadım, bu kadar insanı dinlerken yoracak bir şekilde konuşulur mu ya, özet geçebilecek biri var mı?

Ali Can
25.06.2015, 22:17
5-10tane gereksiz baslik var
yöneticierden biri el atsa basliklari birlestirmek icin cok iyi olur

Sabahtan beri forum kendi halinde maalesef, bütün herkes farklı başlıklarda tartışıyor.

Transfer forumu gitti, TFF Seçimi ve & İHO Başlığı geldi..

karayamayman
25.06.2015, 22:17
Hala transfer diyor bazıları...

Ergen kafasıyla transfer yaptı İHO yönetimi. Aynını zamanında Albayrak da yapmıştı.

Bu kafanın yapacağı transfer bitirir takımı.

Bir önceki dahil bu yönetimlerdeki bazı kişilerin transferlerden nemalandığı iddiaları var. Profesyonel idarecilerle bunun da önüne geçilmesi lazım. Kaynağı belli olmayan paraları da sokulmaması lazım kulübe. Sabit gelirler + sponsorlukla çok rahat yürür takım. Gidip saf saf Cobstant gibi adamlar yıllık 2,5 milyon Euro vermeyeceksin ama.

fanatikdevri
25.06.2015, 22:18
Facebook'taki videoyu açtım ne açıklama yaptı izleyeyim dedim.

2 dk dayanamadım, bu kadar insanı dinlerken yoracak bir şekilde konuşulur mu ya, özet geçebilecek biri var mı?

Her zamanki gibi üfürüyor,tutarlı bir açıklaması yok.
Federasyondan para almışlar o gerçek ortaya çıktı,bizim paramız 15 gün önce aldık ne var bunda diyor seçim öncesi aldık rüşvet olarak demiyor da.
Allah bu ve benzeri boş teneke misali çok ses çıkaranları bu kulübün taraftarı bile yapmasın.

Ali Can
25.06.2015, 22:24
Her zamanki gibi üfürüyor,tutarlı bir açıklaması yok.
Federasyondan para almışlar o gerçek ortaya çıktı,bizim paramız 15 gün önce aldık ne var bunda diyor seçim öncesi aldık rüşvet olarak demiyor da.
Allah bu ve benzeri boş teneke misali çok ses çıkaranları bu kulübün taraftarı bile yapmasın.

Anladım.

Teşekkürler Renkdaş :) Paydaş :D

mackali_81
25.06.2015, 22:28
Öyle bir esaret altına alındı ki kulüp futbol bitti Trabzon'da. Kesinlikle siyasi baskı ile nefesimizi kesmeye çalıştılar son kaç yıldır. Mevcut başkanın truva atı olduğu Demirören'i desteklemesi ile net ortadadır. Koskoca Trabzonspor'u malum parti yalakaları bitirdi.

Mert Zaman
25.06.2015, 22:28
Gelen gideni aratmasında ...

Serdar A
25.06.2015, 22:35
Yaşasın kaos.
Sı.tın , üzerine bir de sıvadın başkan ...

Aydın Danış
25.06.2015, 22:37
Haydaa hurraa istifa etmesine karşıyım ama gitmeli fakat planlamalar t.direktörün istediği transferler bitince yoksa cok zarar görürüz

Katılıyorum tamamen en az zararla çıkmalıyız

güneyli
25.06.2015, 22:39
İhanete o kadar alıştırıldık ki,garipsemedim doğrusu.Bizi bu hale düşürenleri Allaha havale ediyorum.Dışımızdakilere tamam da baltanın sapı bizden olunca daha da acı verici.Futbol pastası çok büyük tamam herkes kendi çıkarını düşünüyor.Şahsen benim tek isteğim şahsiyetli bir duruş ve şahsiyetli bir futbol..Bunları şike yılından sonra göremedim maalesef.Ben büyük transferler istemiyorum.En büyük transfer onurlu duruş sergilemektir.

Sercan Keleş
25.06.2015, 22:39
Oldum olalı şu özgürlük, demokrasi gibi saçmalıklara karşıyımdır örgüt kültüründe. Biz burada insan yönetmiyoruz. O yüzden tüm örgütlerde özgürlükler mümkün olduğunca kısıtlanmalı ve dikta tarzı yönetim sergilenmeli.

Eğer İho azıcık Dikta biri olaydı kulüpten çıt çıkmaz, birliktelik bozulmaz, Futbolculara bu kaos ortamı yaşatılmazdı. Bilgisiz olmayacaksın. Sözün geçecek arkadaş. Senin x yöneticin çıkıp tv önünde kulübün çıkarlarına ters düşen açıklamalar yapamayacak.

Varlıbaş61
25.06.2015, 22:47
Fırsat bu fırsat kaç tabi !! Bu sezon da gider ..

Fatih Birinci
25.06.2015, 22:50
Aziz şerefsizini götürmeden gitmemeli

Serdar A
25.06.2015, 22:52
Aziz şerefsizini götürmeden gitmemeli

Aziz koleksiyon yapıyor , bu kaçıncı götürdüğü adam ...
Kabul edelim ki bizde şikebahçe başkanının koltuğunu sallayacak ne siyasi güç var ne de taraftar gücü . Üstüne üstlük mitoz bölünme ile parçalara ayrılmaya devam ediyoruz.

Fatih Birinci
25.06.2015, 22:55
Kabul edelim ki bizde şikebahçe başkanının koltuğunu sallayacak ne siyasi güç var ne de taraftar gücü . Üstüne üstlük mitoz bölünme ile parçalara ayrılmaya devam ediyoruz.
Benim anlamadigim şu....rte azizi sevmiyor...iho ile kanki...17 aralik paralel meselesi kurtardi bence azizi

AnakinSkywalker
25.06.2015, 22:56
nereden bulaştım bu belaya...bitmedi...bitmiyor...bitmeyecekkkkkkkkk

İbrahim61
25.06.2015, 22:58

Hem böyle düşünüyoruz siyasi güç istiyoruz hemde Cumhurbaşkanıyla vs görününce başkan laf atıyoruz. Şuna dikkat ediyorum özellikle bazı tayfa burda günler öncesinden başkana saydırmaya başladılar daha ne olduğunu bilmeden, dinlemeden.(bu sözlerimde size hiçbir lafım yok)

vendercan
25.06.2015, 23:01
Kongre şart kesinlikle...

M.Ali Yılmaz ile başlayan dejenerasyon bu kongrede son bulur inşallah...

Biz Trabzonsporlular artık Fenev ve Cin conu taklit etmeyi , transfer ile onlarla boşu boşuna boy ölçüşme saçmalığını bırakmayınız...

Kendimize ,aslımıza, özümüze dönmeliyiz...

Anıl C
25.06.2015, 23:01
böyle herseyi Allah'a kitaba bagliyolar ya uyuz oluyorum.
Takimin icine et sonra Rabbin takdiri de.

selcuk
25.06.2015, 23:58

1 babayigit cikmadi ya
dünya üzerinde temiz oksijen kalmamis

gökçay61
25.06.2015, 23:59
oh beee, dünya kadar paralar saçmadan inşallah kongre olurda rahat bir nefes alırız. zararın neresinden dönersek kardır. 1 haftaya kupa gelecekti? aziz sokaklara çıkamayacaktı? vs vs hepsi boş laftı. hele hele gidip birde demiröreni desteklemek??!! trabzonspor tarihimizin mehmet ali yılmaz vakasından sonra gördüğü en kötü başkandır. hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum.. rabbim önce trabzonsporluyu sonrada türkü korusun..

bkandil
26.06.2015, 00:02
Hacıosmanoğlu; "Kongre kararımız yok"

Trabzonspor'un, Türkiye Futbol Federasyonu Genel Kurulu'nda Yıldırım Demirören'e destek vermesi bordo mavili camiayı karıştırdı.

Üst üste gelen istifa haberlerinin ardından İbrahim Hacıosmanoğlu, açıklama yaptı.

Hacıosmanoğlu "Ortada bir seçim yoktu. 1 kişi adaydı. Biz de onun yönetimine adam koyduk. Bunun sebebi de davamızın haklarını daha iyi savunmaktır" dedi.

Trabzonspor Başkanı, Haluk Ulusoy'a imza vermemesinin sebebi olarak da Trabzon'da kendisine karşı düzenlenen imza kampanyasında aktif rol almasını gösterdiTrabzonspor Başkanı, Haluk Ulusoy'a imza vermemesinin sebebi olarak da Trabzon'da kendisine karşı düzenlenen imza kampanyasında aktif rol almasını gösterdi.
Davamızdan asla vazgeçmedik diyen İbrahim Hacıosmanoğlu "Aksine 2 kişiyi federasyon yönetimine koyarak, geçmişi daha fazla sorgulayacağız. İstifa eden arkadaşlardan Ahmet Emre Turan beni aradı. "sen benim abimsin. bu yüzden istifa etmiyorum. Kişisel sorunlarım var" dedi. Diğerleri ise neden Yıldırım Demirören'e destek verdiğimizi biliyorlardı ve bunu doğru bulmuşlardı. Ancak yapılan haksız karalama kampanyasına yenik düştüler" ifadelerini kullandı.

Hacıosmanoğlu açıklamasında "Şimdi kalan yöneticilerle bir durum değerlendirmesi yapıyoruz. Çoğu devam etmekten yana. Biz bu davayı sonuna kadar sürdüreceğiz. Ama arkadaşlar isterse kongre kararı da alabiliriz" dedi.

Trabzonspor'da istifa eden yöneticilerle telefon görüşmesi yapan Hacıosmanoğlu istifa eden yöneticileri kararlarını geri döndürme çabası içerisinde olduğu iddia edildi. Öte yandan Başkan Yardımcısı Yakup Aslan, Genel Sekreter Köksal Güney istifa etmemeleri koltuk sevdalarının olduğu yorumlarına neden oldu.

http://www.haber61.net/haciosmanoglu-kongre-kararimiz-yok-222867h.htm
............................

Yine çark etmiş,

Semih AYDIN
26.06.2015, 00:05
Güzel günler yakında çok az kaldı

İ. C. Ertem
26.06.2015, 00:39
gidecek arkadaş ben onu bunu bilmem çark etsin etmesin bu saatten sonra bu enkazın üzerinde durmaları yıkım olur onlar için.. yaptıklarının hesabını vermeleri kesinlikle lazım onuru gururu olan insanlar daha yönetimin ilk haftalarında aylarında istifa ettiler başlamadan istifa edenler oldu.. şu saatten sonra bu yönetimin trabzonspor sevdalılarına vereceği bir şey yok. aksine daha da antipatik oluyorlar farkında değiller.

kalavara
26.06.2015, 00:51
noldu şimdi kongre kararı almış mı iho efendi almamış mı?

zafer6161
26.06.2015, 01:01
iho nun bu saatten sonra gitmesini harbi harbi istiyormusunuz,,,simdi giderse en az 3 yilimiz gidecek farkindasiniz dimi,,takim hoca yonetim hepsi bolunecek,belkide hocada istifa edecek,yani lisaca kaos olacak,,,bence aralikta gitmesi daha hayirli olur,,,

zafer6161
26.06.2015, 01:05
Bu rada iho salona azizle karsilastimi,sonucta ikiside ordaydi,,,

AYYILDIZ
26.06.2015, 01:09
Ben kongre kararı alacaklarını zannetmiyorum.

durito
26.06.2015, 01:13
Yaşasın kaos.
Sı.tın , üzerine bir de sıvadın başkan ...

Daha boncuk konduracak, az daha bekleyelim

Uğur Demircioğlu
26.06.2015, 01:15
Hepsi düzmece bana kalırsa. Camiayı zaten kendine muhtaç etti. En azından öyle bir intiba bıraktı milletin üzerinde. Birkaç yalaka çıkar başkanı yalar yutar bu mevzu da kapanır gider.

61ronin61
26.06.2015, 01:16
iho nun bu saatten sonra gitmesini harbi harbi istiyormusunuz,,,simdi giderse en az 3 yilimiz gidecek farkindasiniz dimi,,takim hoca yonetim hepsi bolunecek,belkide hocada istifa edecek,yani lisaca kaos olacak,,,bence aralikta gitmesi daha hayirli olur,,,

katılıyorum.çok haklısın.

poetricus
26.06.2015, 01:19
katılıyorum.çok haklısın.
Yahu bu adamın her şeyi bir tuhaf. Kongre kararı aldı mı almadı mı? İstifa etti mi etmedi mi?

memmedaga
26.06.2015, 01:35
bu adam neye? neyine güveniyor ?

kongrede yeni usulsüzlükler ve hilelerin peşinde değilse hiç bir şey bilmiyorum.

Akıl hocasına bakarsanız dediğimi anlarsınız.

Hırsız kafa heryere yerleşti...

ibrahim
26.06.2015, 01:48
Plan aynen şu şekilde olacak;

Birinci evre: Kongreye gidiyorum, bırakacağım.
İkinci evre: Yoğun ısrarlar üzerine tekrar aday oldum.
Üçüncü evre: Tekrar seçildiğim için ve güven oyu aldığım için mutluyum, bana güvenenlerin yüzlerini kara çıkarmayacağım.

Murathan
26.06.2015, 01:49

Üçüncü evre: Tekrar seçildiğim için ve güven oyu aldığım için mutluyum, bana güvenenlerin yüzlerini kara çıkarmayacağım.

bknz: Sadri Şener :)

Manu61
26.06.2015, 01:52

Dördüncü evre: Şike davası bizim namusumuzdur.
Beşinci evre: Önce askerliğini yapsın
Altıncı evre: Başkanınız gelsin ulan

Gibi gibi.

Mert'
26.06.2015, 01:55
Muharrem Usta aday olduğunda AKP nin adamı kulübü ele geçirecek ajan deniyordu. Şuanki Hacıosmanoğlu da kurtarıcı güvenilir delikanlı başkan adayıydı.

ibrahim
26.06.2015, 02:02
bknz: Sadri Şener :)
İbrahim Ustalı Demiröreni desteklemesi ile onun tayfasını garanti altına aldı. Artı kulübe üye yaptığı kendi timi var. Sadri bey Faruğun oylarıyla gelebildi başa, iho ise neredeyse tek tabanca.

Cem Zırıh
26.06.2015, 02:23
hacioglu her ne olursa olsun su sartlar altinda gitmesi kaostur . Ersun hoca da gider buyuk ihtimal bu sartlarda futbolcularda etkilenir ( kimi olumlu kimi olumsuz ) aralikda olagan secimli kongreyle gitmesi en normal olanidir.

Nihat Günay
26.06.2015, 02:30
hacioglu her ne olursa olsun su sartlar altinda gitmesi kaostur . Ersun hoca da gider buyuk ihtimal bu sartlarda futbolcularda etkilenir ( kimi olumlu kimi olumsuz ) aralikda olagan secimli kongreyle gitmesi en normal olanidir.

IHO tez defolup gitmeli.

Bu saatten sonra hiç bir şey daha kötü olmaz.

Ersununu da alsin gitsin istiyorsa.

Takim baskansiz ve hocasiz kalsa dahi şu anki kepaze durumdan beter olmayiz

Anıl C
26.06.2015, 02:30

Gören de Ersun Hocanin sampiyon olmak icin geldigini sanir. Haciosmanoglu'nun baskanliginda basarinin gelecegini inanan insanin psikolojik problemleri var demektir. Ersun hoca da saglam olduguna göre tek aciklamasi:
Bos zamanini milyon euro kazanmak icin takim yönetmek.
Ortada yönetim mi kaldi bölünecek?
Hayir bide 3 yilimiz gidecek demissin.
Iho ve yönetimi bos laf ve borc disinda ne verdi ki kulube ne gitsin onlardan sonra.

Anıl C
26.06.2015, 02:31

Yav kulupte olumlu hangi sart kalmis ki de o gidince olumsuz etkilenicez?
Iho secildigi günden bu yana bu kulup kaos icinde zaten!

CEMEFKER
26.06.2015, 02:34
Ne Garip Değil mi ? (veya ) Garip Olan Şu ...:

- 20 gün önce yaşanan siyasi değişim sonucu siyasetle bu kadar içiçe birinin bu kararı alması....

Akla birçok soru geliyo...

Para musluklarının kesilmesi ihtimaline binaen transferlerin yapılamayışına kadar....Acaba transferler yapılacaktı da siyasi konjktörün değişmesi, kartların yeniden dağıtılması sonucu kaptırılan köşelerin bunda etkisi var mı....

...bir sürü soru...

Eeee güvenilen dağlara kar yağarsa olacağı budur...

CEMEFKER
26.06.2015, 02:44
...defalarca yazdım....

Başkan'ın dünya görüşü,yaşantısı,siyasi düşüncesi benim dünyaya baktığım açıya ne kadar yakın olsa da yaptığı onca yanlış ve acemi iş hele ki konu Trabzonspor gibi günlük vaktimin en az 2-3 saatini alan bir alanı etkiliyo ise eleştrimi yaparım....

bu yönetim kaybedeli yaklaşık 7-8 ay oluyo aslında ...En son "kadim dost" Vaha olayı noktayı koymuştu acemice ve acelece Tolunay Hoca'nın gönderilmesi ile başlayan garip serüvene ...

....Ersun Hoca pansuman için getirilmişti, ancak benim öngörüm gidici kendisi....demedi demeyin....

Çözüm :

Yeni ve Trabzon merkezli bir yönetim...

Mali ve Kadro olarak Küçülme....

Altyapıya önem veren , ülkede kaldıramadığımız kupaları dünyada kaldıran gençlere odaklı bir yapı üzerine yeni bir sistem....

Hakan KULAÇOĞLU favori adayım mesleki kariyeri, amatör bakışı, dürüst, etik yaklaşımı ile...

Şimdilik bu kadar..daha yazacak çok şey var...

(benim için son 1 hafta yoğun geçti....olsun bize HER YER TRABZON)

AYYILDIZ
26.06.2015, 03:00
Bugün konuşanlardan hangisi davaya sahip çıktı ki? Aziz ordusuyla duruşmalara girerken Sadri Şener yalnız değil miydi? Mehmet Ali Yılmaz neredeydi? Muharrem Usta ve diğer başkan Adayları neredeydi? Sahi efsanemiz Şenol hoca o sıralarda neredeydi? Kore'de tatilde önemli işleri vardı. Tarih bugünü yazar diyordu peki bugünü yazmayacak mı? Sayın Özak neredeydi? Biz başta kaybettik. İho sana oy veren biri olarak büyük hayal kırıklığı içindeyim.

Erdal DİLEK
26.06.2015, 03:01
Tam Bağımsız Trabzonspor. (alıntı)

memmedaga
26.06.2015, 03:57
Kongre kararı kesinmi?

bilgisi olanlar cevap verirse sevinirim.

Vazgeçti şeklinde haberler var

selcuk
26.06.2015, 04:41
Kongre kararı kesinmi?

bilgisi olanlar cevap verirse sevinirim.

Vazgeçti şeklinde haberler var

yok
gaz alma operasyonu sadece
2 yönetici daha istifa etmeli olmasi icin

Sefa
26.06.2015, 04:51
yok
gaz alma operasyonu sadece
2 yönetici daha istifa etmeli olmasi icin

Kaç kişi ettiği de net değil ki 2 de şüpheli.. :)

TSercaN
26.06.2015, 05:05
IHO ILE GUNESLI gunlere [emoji2]

Sefaenes
26.06.2015, 05:27
Iho yarin ben vazgectim derse şasirmam. Iho nun yönetimde hepsi istifa etmeli iho sahtekari vazgectim dememesi icin

Ibrahim Gaygusuz
26.06.2015, 05:46
Aralik ayini beklemek daha mantikli

Sefa
26.06.2015, 05:56
Seçim olursa ki ben hiç sanmıyorum gelen yönetim 5 ay sonra güvenoyu almak durumunda kalacak.. Fazla şey yapamaz ama umut verip vermediği anlaşılır..

İskender Çakmak
26.06.2015, 07:04
sezon öncesi krizlere bak. IHO'nun beceriksizliği, yanlışları ne derseniz deyin..
Eline yüzüne bulaştırdı.

fanatikdevri
26.06.2015, 08:15
Nasıl bir körlükte insanlar var,İho şimdi giderse kaos olurmuş.
Yemin ediyorum insanı hayattan soğutursunuz.

Külünkoğlu
26.06.2015, 08:17
Sen Trabzonspor'un başına gelmiş en büyük belasın!

Umarım bundan sonra ismin hiçbir zaman Trabzonspor'la yan yana gelmez.

selcuk
26.06.2015, 08:21

nuri albayraklan halen kafa kafaya yarisdiklarini düsünüyorum
rakipsizler

hodlu
26.06.2015, 08:26
Daha nasıl bir senaryo olacaktı ki ne itibarımız ne gururumuz ne de davamız ayaklar altına alınsın. Üstüne birde böyle bir zamanda ben oynamıyorum ne hâliniz varsa görün deyip transfer sezonunda kaçıyorsun. Bu ihanetin Hesabını sormalıyız sana ama nasıl soracağız onu bilmiyorum...

ozturk
26.06.2015, 09:12
Böylesi daha iyi.İnşallah borçları eritebiliriz.

Erdinç Dilek
26.06.2015, 09:15
vay arkadaş ne kadar da kolay transferi gelen yapar giden bakar şike mücadelesini gelen yapar giden bakar, bu kadar basit hemi ihocan... beceremedim diyemiyorsun da, birde yol göstermeye çalışıyorsun

tsukru61
26.06.2015, 09:23
Göztepe başkanı gibi biri olmalı.

LittleFinger
26.06.2015, 09:24
5 yönetici istifa etmiş
2 yönetici daha istifa ederse kongre kararı olmak zorunda kalacaklar kesinlikle
Her ne kadar şimdi böyle kongre kararı aldım dese de ben bu adamın bir tek sözüne bile inanmıyorum

LaZuRiBeRe_53
26.06.2015, 09:30
Göztepe başkanı gibi biri olmalı.

İzmirde yaşıyorum göztepeyide ayrıca destekliyorum maçlarına da giderim gerçekten adam gibi adam senelerdir olmayan ruhu takıma yakalattı sana sonuna kadar katılıyorum kesinlikle böyle kararlı bi başkan lazım bize...

Ayrıca sabah haberleri okudum sayın hacıosmanoğlu kongre kararı almadık oturup durum değerlendirmesi yapacağız diyor, ben zannetmiyorum aralıktan önce olağanüstü kongre kararı alınsın , alınsa bile kesinlikle tekrar aday olacaktır

Faik Yılmaz
26.06.2015, 09:31
Ben kogre olana kadar inanmam...

Trabzonspor sevdası ağır bastı deyip bizi yoketmeye devam edebilir.....

Tayfun
26.06.2015, 09:35
Ben kogre olana kadar inanmam...

Trabzonspor sevdası ağır bastı deyip bizi yoketmeye devam edebilir.....

Dün de söyledi, oturup arkadaşlar ile değerlendireceğiz dedi.

Kesin bir şey yok .

zeki gursoy
26.06.2015, 09:41
Katılıyorum....
Demirörene destek vermesini Trabzonspor için değil; Ulusoyun geçen yıl kendisinin gitmesi için imza toplamasına bağlıyor...Yoksa adam Trabzonlu desteklerdim yani diyor...
pes be..

Kemence_61
26.06.2015, 09:42
Böyle konuşarak şikeci Azizeden ne farkın kalıyor ki... Her demeçte "beni anlamadılar, yanlış yapıyorlar" yapma etme Başkan, bunları artık 3 yaşında ki çocuklar bile kanmıyor. Kongre kararı alın sonra da erken seçim olursa Tayyip amcanın yanına git o sana bi koltuk ayarlar rütbesi yüksek olan.. Bir daha da milleti salak yerine koyma lütfen...

alone_6161
26.06.2015, 09:42
Şu ana kadar ki icraatlarına bakarak konuşuyorum, İHO kongreye gidiyoruz dediyse kesinlikle gitmez....

samway
26.06.2015, 09:43
kongre paydaşları !!!

Jackdaniels
26.06.2015, 09:48
Ben olaya birde şu açıdan bakıyorum... Başkanın Demiröreni desteklemesi ne kadar rezil bir durumsa kimse kusura bakmasın Ulusoyu desteklememesi o denli doğru bir karar.

alone_6161
26.06.2015, 09:59
Bu adaylardan hiçbiri Türk futbolunun mevcut rezili, kepaze, pespaye durumunu düzeltecek, iyileştirecek kapasitede adaylar değillerdir demesi gerekirdi.

Gitti tüpçüyü destekledi....

7can61
26.06.2015, 10:01
Ben olaya birde şu açıdan bakıyorum... Başkanın Demiröreni desteklemesi ne kadar rezil bir durumsa kimse kusura bakmasın Ulusoyu desteklememesi o denli doğru bir karar.

yalnız adamın Ulusoyu desteklememesinin nedeni kendine karşı imza toplamış olması.

Jackdaniels
26.06.2015, 10:07
yalnız adamın Ulusoyu desteklememesinin nedeni kendine karşı imza toplamış olması.

Gerekçesi bu evet zaten İHO zeki bir adam olsaydı önce Galatasaraylıyım diyen bir Trabzonsporlu Trabzonun adamı olamaz diyip işin içinden kolaylıkla sıyrılabilirdi...

Adem Akyüz'
26.06.2015, 10:24

Aynen bu şekilde olacağını düşünüyorum. Kesinlikle kongre kararı alacaklarına ve aralıktan önce kongre yapacaklarına inanmıyorum ben.
Zira dün kongre kararı alacağız dedikten sonra henüz kesin bir şey yok diyerek ilk dönüşlere başladı.
Demirören'e oy vermesinden dolayı oluşan gerginlikte pek görünmüyorlardı ama sonralardan destekçileri de yavaş yavaş ortaya çıkmaya başladı nasılsa.

Bir lafım da şu an giderse kulüpte kaos olur, bir sezon daha gider tarzı mesajlara..
Yahu daha ne kadar bir kaos olacak.
Senin başkanın sabah akşam hakaret ettiği, şikeyi kapatmakla suçladığı adama oy verdi, destek oldu.
Bundan büyük kaos mu olur? Bırakın artık şu saha içiyle ilgilenmeyi yahu !
Saha içi diye diye ortada Trabzonspor kalmayacak, hala farkında değil misiniz?

Zafer Fidan
26.06.2015, 11:17
Illa ikisinden birini secmek zorundamisin?

toksoy61
26.06.2015, 11:31
başlık yanlış olmuş. kongre kararı almamışlar ki. konuşacaklarmış.

ben kongre kararı alacaklarına inanmıyorum. sonuna kadar direnecekler. amaçları aralık ayındaki kongre. üye yaptıkları 1600 kişiye oy kullandırtmak isteyeceklerdir. amaçları odur. yoksa boşuna o kadar üye yapmazlardı.

bu arada bol bol transfer yapacaklar. milletin gözünü boyayacaklar, kulübü iyice borca batıracaklar ki kimse aday olmasın. bol bol transfer ile milletin gazı alınacak. aralık ayında da takım iyi gidiyorsa tekrar seçiliriz, kötüyse gideriz diyeceklerdir.

gurur6134
26.06.2015, 11:35
Sozde trabzonspor ozde koltuk sevdalisi ihonun kongreye gitcegini sanmiyorum heleki aralikda kendi yaptirdigi en az 1500 uye varken..zaman kazaniyor sicagi sicagina milletin gazini aliyor aklinca tepkileri azaltmak icin..baskiya kongreye zorlanmaya devam edilmeli en agir protestolar yapilmali..gerekirse taraftar dernekleri iho baskanken maclara gitmicez karari almali..agir baski olmadikca arkasindaki siyasi guc onu ilerebet ts baskani birakir yapiatimi o koltuga bidaha kalkmaz iho gibi menfaat duskunu adamlar..

Faik Yılmaz
26.06.2015, 11:40
Başkanın Ulusoya oy vermemesi mantıklıdır haklıdır....

Ancak tüpçüye oy vermesi hem mantıksız hemde saçmadır...

Sebebi ne olursa olsun Trabzonspor Başkanı tek kişi kalsa bile tüpçüye karşı çıkmalı oy vermemeliydi....

Fenerbahçe tüpçüye oy attı bizim başkanda attı....şikecilerle aynı grupta yan yana yer aldı.....

special one
26.06.2015, 11:41
Kendi kulübünün yönetimine bile şu durumda kongre kararı aldıramayan taraftar, camia

TFF ye hükmedecek, kupa alacak öyle mi

Hadi Oradan...

Kongre kararını arkadaşlarıyla değerlendirecekmiş

Ya Taraftar,

Camia

Bunları değerlendirmek yok

Seni beni takan yok

Bu kitle ne zaman o koltuğa hükmeder, orada oturan bunu hisseder

İşte o gün güzel günler gelmiş demektir.

Yoksa gelen gideni aratır...

carantinas
26.06.2015, 11:44
bir yıl daha çöpe gitti.

olacak iş mi bu tam da transfer sezonunda. neyse. MRA geri gelsin bari. Marta kadar idare etsin. Sonra Hami gelir sezon sonunda da yeni t.direktör

Ozan Yılmaz
26.06.2015, 11:46
Yalan haber...!!!

oflubektas
26.06.2015, 11:47
Şu ana kadar ki icraatlarına bakarak konuşuyorum, İHO kongreye gidiyoruz dediyse kesinlikle gitmez....

Bu kadar basit, aynı fikirdeyim.

kemencheci
26.06.2015, 11:50
seçildikten sonra gidip fenerbahçenin koruyucu melekleri pisliklerini örtpas eden xxx partisinin kazlıçeşme mitinginde boy gösteren, kürsüye çıkan, uşaklığını yapan başkandan ne bekliyordunuz. takmış büyük trabzonsporu ve biz şerefli taraftarını günahına...

kemencheci
26.06.2015, 11:51
adam açık açık bizi tehdit ediyor, kongreye gideceğiz; bir daha aday olmam diye..

Travelair
26.06.2015, 11:54
Baskıdan sıyrılmaka amacıyla söylediğini düşündüğüm bir söz. Öyle bir karar almaz

emre duman
26.06.2015, 11:55

O konuda iho haklı ulusoyamı kaldı bizim iç meselelerimiz gitsin gaysesinde at sürsün

kemencheci
26.06.2015, 11:56
baktı ki desteklediği para kaynağı olan hükümeti iktidardan düştü, tek tutunacak dalı tff nin başındaki diğer uşağı tüp kafalı kaldı destekledi.

kemencheci
26.06.2015, 11:58
siz asıl bundan sonra seyredin gümbürtüyü, uzun dönem olarak takılan borçları ödeyecek para kaynağı bulunamadığında. battı takım battı...

kemencheci
26.06.2015, 12:01
kendi adamları baştaydı istediği gibi at oynatıyor, yüksekten atıp tutuyordu şimdi kara kara düşünmeye başladı; batağın içindeki takımı da bırakıp kaçmanın peşinde.

kemencheci
26.06.2015, 12:01

:alkış::alkış::alkış:

Erdinç Barutçu
26.06.2015, 12:13
Haberin doğruluğunu yada yalnışlığını bir kenara bırakırsak.... Hangi birimizin oy hakkı var?Kulübe bu konuda baskı yapılması lazım.bildiğim kadarıyla ilk giriş aidatı hala 500 TL ve bu yüksek bir bedel bana göre.Gerçi düşük olduğu zamanlarda da kimsenin hevesli bir şekilde kulübe üye olmaya çalıştığını da görmedim..

SZYMEK55
26.06.2015, 12:49
IHO gelirken de söyledik bu adam Albayrak uzantısı kulübü siyasete bulastiracak diye aynısı oldu. Gitmiş İstanbul'da Cumhurbaşkanı karşılamaya... Sadri Şener zamanında Fenerbahçeli M. ALİ Aydınlari destekledi diye yaygara çıkaranlar şimdi para için tüpçüye destek veriyor. Senin miadın çoktan doldu IHO, şimdi git ne fırıldaklar çeviriyorsan çevir kendi çöplüğünde ama Trabzonspordan uzak dur

Yiğit SARI
26.06.2015, 13:09
Gidene kadar yazacam... DEFOOOL YALANCI

61baron61
26.06.2015, 13:10
yumrugunu masaya vuran tek baskanimizdi yazik oldu

Sefaenes
26.06.2015, 13:14
Acaba iho ailesinden birisine tecavuz etse ve o aileye baska gelin verirmi o ailede
tff sana geldiginden beri tecafuz ediyor sende oraya aklinca Trabzonun hakkini korumasi icin adam koydugunu soyluyorsun. Bunu Trabzonspor taraftari yemez sen emir altin Truva ati

Yiğit SARI
26.06.2015, 13:14

Yumruğu masaya vurmak kolay renktaş ee gerisi?

Faik Yılmaz
26.06.2015, 13:16

daha çok baltayı taşa vuruyordu.......

Erman Aydın
26.06.2015, 14:11

Maalesef demokrasinin içinde siz ve sizin gibiler bir hayli fazla olduğu için, ülkemizde demokrasi genel olarak kötü sonuçlar getirmiştir.

yüregimts
26.06.2015, 14:16

Para yüzünden davayı satmak ta nedir? Paraya ihtiyacın olduğunu adam gibi

dim dik söylesen O yaylalarda ki annelerimiz ineklerini satar onlar bile para

verirlerdi. Şimdi gitsin başını taşlara vursun. He onun yerine Usta gelse durum

yine aynı olur onu da söyleyim.

Napoli
26.06.2015, 14:57
Şu ramazan günün'de dualarımızı kabul et Allahım,şu insandan kurtulalım

61ronin61
26.06.2015, 15:14
bence iho nun devam etmesi tamamen siyasi durumla alakalı.mevcut destek verdiği parti iktidarı alırsa devam eder koalisyon yaparsa yine devam eder iktidarı kaybederse devam etmez.

tabi bence iho aslında gerçekten bırakmak istiyor. bir roportajında diyorki bana ne baskılar yapıldı bilemessiniz .(şike olayları için diyor heralde)

iho balık burcu bir işte hevesi kaçtımı konsantresi bittimi o işi kafasında bitirir. heves ve konsantresinin bitmesi içinde çok sebep var bence iyi bile dayandı.

Enes Coşkun
26.06.2015, 15:17
Her ne olursa olsun...yeni yönetim olacaksa...Hocayı-Hurmayı göndermemeli sil baştan 1 sezonu daha çöpe atamayız insanın sinirleri bozuluyor.

elohim_61
26.06.2015, 15:18
bu kongreden bişey çıkmaz

Sefaenes
26.06.2015, 15:23
Bu aslan kadar dansöz varmi acaba
http://www.medyatrabzon.com/mobi/aslan-alinmis-bir-kongre-kararimiz-yok-170484h.htm

61ronin61
26.06.2015, 15:26
Her ne olursa olsun...yeni yönetim olacaksa...Hocayı-Hurmayı göndermemeli sil baştan 1 sezonu daha çöpe atamayız insanın sinirleri bozuluyor.

aynen .zaten hocada kalmadı efsaneyide kaybettik :) kesinlikle hurma kalmalı hurma bu kulüpten gidecek son kişidir .ya anlamadığım en önemli değerlerimizin değerini bilmiyoruz bakın kayseri dünyanın parasını kazandı hurma sayesinde ne adamlar buldu getirdi hemde sudan ucuz kayserililerağladı yalvardı hurma bizi bırakma diye ama o memlketinin takımına geldi.bir kere gerçekten değer vermemeiz gereken insanlara değer verelim be.

aynı şey şenol güneş içinde geçerli türkiyenin gelmiş geçmiş en iyi hocasıdır bana göre.ve çoook hoca onun taktiklerini kopyalıyor. kurutluş formülü diye bir başlık açmıştım tüm dayanak şenol hocaya göreydi o başlıkta onun trabzonsporun fergusonu olmasını istiyordum ne yazıkki onuda kaybettik ve elin beşiktaşı kaptı onu tüm yetkiyi tüm kurulları ona bağladı çok kurnaz bu bjk liler ve işin tuhaf yanı sanki şenol bjk liymiş bjk nin altyapısından gelmiş gibi sahiplendiler sanki o onlardan hep bjk liymiş gibi oysaki o trabzonlu ve trabzonsporlu neyse kolpalık böyle bişey demek ki

felaket senaryosunda hocada giderse hami ve fatih tekke gelsin ikisininde oynattığı futbol eski fırtınanın oynadığı cesur saldırgan yenilgiyi kabullenmeyen ofansif futbol ayrıca takıma trabzonlu ruhunuda verirler başkada bir hoca yok zaten.

Enes Coşkun
26.06.2015, 15:40
aynen .zaten hocada kalmadı efsaneyide kaybettik :) kesinlikle hurma kalmalı hurma bu kulüpten gidecek son kişidir .ya anlamadığım en önemli değerlerimizin değerini bilmiyoruz bakın kayseri dünyanın parasını kazandı hurma sayesinde ne adamlar buldu getirdi hemde sudan ucuz kayserililerağladı yalvardı hurma bizi bırakma diye ama o memlketinin takımına geldi.bir kere gerçekten değer vermemeiz gereken insanlara değer verelim be.

aynı şey şenol güneş içinde geçerli türkiyenin gelmiş geçmiş en iyi hocasıdır bana göre.ve çoook hoca onun taktiklerini kopyalıyor. kurutluş formülü diye bir başlık açmıştım tüm dayanak şenol hocaya göreydi o başlıkta onun trabzonsporun fergusonu olmasını istiyordum ne yazıkki onuda kaybettik ve elin beşiktaşı kaptı onu tüm yetkiyi tüm kurulları ona bağladı çok kurnaz bu bjk liler ve işin tuhaf yanı sanki şenol bjk liymiş bjk nin altyapısından gelmiş gibi sahiplendiler sanki o onlardan hep bjk liymiş gibi oysaki o trabzonlu ve trabzonsporlu neyse kolpalık böyle bişey demek ki

felaket senaryosunda hocada giderse hami ve fatih tekke gelsin ikisininde oynattığı futbol eski fırtınanın oynadığı cesur saldırgan yenilgiyi kabullenmeyen ofansif futbol ayrıca takıma trabzonlu ruhunuda verirler başkada bir hoca yok zaten.

Tanımladığın taktiğe yakın isim elimizdeki Ersun hoca...Türkiyede klasiktir yeni yönetim geliyorsa hocada gidiyor ve 1 sezonda gidiyor...Bizim buna sabrımız kalmadı...bırakalım artık efsaneyi kimin ne yapacağı belli olmuyor artık...hayırlısı olsun diyebiliyoruz elden birşeyler gelmesi için konuşuyoruz fakat kimsenin birşey yaptığıda yok.

Cüneyt Canlıca
26.06.2015, 15:41
Iho kongre falan yapmaz bosuna umitlenmemek lazim. Keske yapsa ve gitse ama yapmaz

cınar#7
26.06.2015, 15:42
bir an önce yapılmalı kongre, Aralık'a sarkarsa 2 senemiz kaybolur

HIZIR_IR
26.06.2015, 15:42

Katiliyorum ulusoyu desteklememesi cok dogru, demiroreni desteklemesi ihanet. Her ikisini de desteklememeli idi. ulusoy gitsin gslilere aglasin. gsnin sampiyonluk macinda gs tribunlerinde seviniyordu gs ulusoyu desteklemedi gitsin onlara aglasin

Tayfun Aydın
26.06.2015, 15:46
İHO gidici Şenol Güneş jimnastikin başında Sadri Şener i tekrar seçmezler valla süper billaha süper en iyi yerli hoca bizde kadro hiçte çöp falan değil basimizdaki bela gitsin adam gibi yönetim gelsin zaten Şenol Güneş in Allah ima şükürler olsun ki gelme ihtimali yok şimdi kurtuluş zamanı ayağa kalkma zamani

dağlıca61
26.06.2015, 16:42
İHO kongre kararı almaz o şu anda Trabzonspor'a geleceğinin teminatı Akyazı'nın isim hakkı ve locaların satışını başkanlığım bitmeden nasıl ve ne şekilde yaparım hesabı peşindedir, camianın kapısına kilit vurmadan derhal gitmesi için gereken yapılmalıdır.

erenslash
26.06.2015, 16:44
Yönetime kim gelirse gelsin eğer adam gibi takıma düzgün takviyeler yapacaksa ister iho gelsin ister sülo ister maho farketmez.Fazla zaman kalmadı transfer işlerinin bir an önce jet hızında bitmesi gerekiyor.

A.Ali Karanis
26.06.2015, 16:45
Resmi bir kongre kararı yok,zaten başlıkta da kaynak belirtilmemiş.Konuyu kilitliyorum,kongre olursa tekrar açılır.