PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İlk Yarıda Kimler Gelmeli? Kimler Gönderilmeli?

Sayfa : [1] 2 3 4

28TS61
05.11.2006, 13:51
GELMELI:
Altan, Lazarov, Ceyhun (bu tip oyuncumuz eksik oyun kurucu olarak ve direk kaleye giden)

GÖNDERILMELI:
Ömer Riza, Ahmet Sahin, Ferhat, Musampa

ya aklima gelen bunlar suan

LaZoNi
05.11.2006, 13:54
Arkadaslar Aldigim habere gore Stepanov Inter'e gidiyor.. Yerine yine Sirbistan Milli Takimindan yanilmiyorsam Partizan'dan takim arkadasi geliyormus Kaynak : CNN TURK

jefferson61sefa
05.11.2006, 14:00
Arkadaslar Aldigim habere gore Stepanov Inter'e gidiyor.. Yerine yine Sirbistan Milli Takimindan yanilmiyorsam Partizan'dan takim arkadasi geliyormus Kaynak : CNN TURK

TV mi söledi

champions
05.11.2006, 14:02
önemli olan ne kadara gittiği

Berk Eren
05.11.2006, 14:06
kayseriden mehmet topuz ve gokhan unali mutlaka almalıyız..
genclerden mehmet cakır..
sakaryadan musa aydın..
vestelden hakan balta,nızamettın,sezer ozturk..
stepanovda gıtsın,yonetım Trabzonspor'dan iyi kar elde etti,iş hayatlarında başarilar...!!

LaZoNi
05.11.2006, 14:06
TV mi söledi

Evet TV'de soyledi.. Daha fazla detayli bilgi vermediler fiyat vs.. gibi

coolank
05.11.2006, 14:08
bu topic gerçi sanırım kapanır ama olsun yazayım ...

güle güle olacaklar veya olmalılar

yönetimden .....:::::: Başkanlıga artık ayan beyan oynayan HAŞİM SAYİtOGLU VE EKİBİ gitmeli aslında bu aday çok arkadaşın işine gelir kulube 5 kuruş vermez ne 5 kuruşu 1 kuruş vermez almazsa iyi hatta ...

teknik direktörden ....korkak kişiliksiz futbol oynatan futbol cahili olan sadece agzına kondisyon diye bir şey almış olan kiiiiiiiiii ben takımın kondisyonun öle çok kötü olduguna inanmıyorum ...hucum oynarsa aklı dengesini kaybedecek olan ziya dogan ın gitmesi .. gerçi galiba gidiyor zaten ...öyle hava var .. ama ayıp sezonda 3 hoca aferin yönetime :mad: :mad:

futbolculardan ....
1)JEFF ... allahını seven bunu gönderir
2)celalettin ..... sen topu artık top seni bırakmış babacan ... sen gel ankarada kafeni işlet ohhhhhhhh. ya da git bir takımda oyna işte kınalı celo ...
3)hüseyin .....yorum yapmak gereksiz artık sıkıldım ve yoruldum
4)hasan ... en yakın uzakdogu sporu yapan merkezlere gönderilmeli ...kung fu hasan
5) şimek .... mazide hep yerin iyi olacak ama artık kredin bitti .. hoşçakal .. bu taraftar seni unutmaz ama ilk halini ....
6) ferhat .... gençsin ama senin gibi adam çok yavuz selim de
7)ahmet şahin .... yolun açık olsun
8)ömer rıza ... önce bir marangozhaneye git ayagının ve kafanın ayarını düzelt ...
aklıma gelmedi daha ama yani kiralıkların da bu kapıdan yani takımdan içeri girmemesi gerek ... ne erdinçi emrahı vs vs ya ... def olsun gitsinler onlar topçu mu kaç mak yaktılar bizi ayıp ya ayıp yolladıgımız adamı geri alıyoruz rezillige bak ....

alınacaklar ...
çok detay yazmak istemiyorum ama ilk başta kaleci ve ön libero ....sonra forvet ve sag bek .. ama ben kaleci ve ön liberoya razıyım .. öle yusuf ceyhun tarzı adamlar biz de olmaz burası patagonya spor değil

coolank
05.11.2006, 14:10
hahhhhhhhhhhhhhhhhh tamam bir de aradan hüseyini ruslara varsa öle bi şi satsınlar .... bu yönetim iyi adam satıyor fatih i rekor ücretle sattılar 7.4 milyon euro bu stephanovu 4 milyon euro ye chalse ye vermediler hatta 5 6 da vereceklermiş demek ki intere 8 9 milyon euro ya sattılar .. vay be paralar yagıyor ama çar çur oluyor yazık günah ççok yazık

jefferson61sefa
05.11.2006, 14:13
GELECEKLER
KALECİ:Serkan Kırıntılı(ankaragücü),
DEFANS:Hakan Balta(vestel manisa),wederson(ankaraspor),erdinç(sakarya)
ORTA SAHA:Ceyhun Eriş(Ankaragücü),Lucas Zelenka(vestel manisa),Mehmet Nas(gençlerbirliği),adem kocak(ankaraspor),
FORVET:Zdravko Lazarov(k.erciyes),mehmet çakır(gençlerbirliği),ali güzeldal(istanbul b.bld)
GİDECEKLER
Ahmet Sahin,Ömer Riza,Musa Büyük,Mustafa Keçeli,Kiki Musampa,Miroslaw Szymkowiak,Feridun Sungur(oynıyamıo bir yere kiralıyalım yakıoz çocuğu)

Remzi
05.11.2006, 14:14
Geleceklerden erdinç hariç hepsine katılıyorum.

champions
05.11.2006, 14:15
partizanlı Nenad Djordjevic diye bi adam var bumudur acaba
stepanova karşılık olarak kimi alsak acaba:) adriano falan:) hazır oynamazken:) interden para alsak zaten bişey yapamıyolar yok bilmem ne borcu falan kapatırlar parayı

jefferson61sefa
05.11.2006, 14:15
eger satılacaksa stepanov 7-8 milyon euro ya en az satılmalı bence 10 milyon euro yu getiren alır dielim
ayrıca
hüseyin ve jeff kalsın sezon sonu düşünürüz

jefferson61sefa
05.11.2006, 14:17
stepanov=adriano+stankovic+crespo+zlatan ibrahimovic+20 milyon paund :D

TSelif
05.11.2006, 14:24
Zenit'ten Fatih Tekke gelsin
Yattara ve Gökdeniz hariç diğerleri gitsin bu takım ilk 3'e girer

LaZoNi
05.11.2006, 14:24
champions tam ustune bastin Nenad Djordjevic 'i alacaklar

diskus
05.11.2006, 14:28
baslamisiz gine sacmalamaya bu yönetim lazarov la anlasmisti sezon öncesi burda yönetime sövmeyen kalmadi lazorov futbolcumu diye.simdide bakiyorum herkes lazorov u istiyor.

altancakular
05.11.2006, 14:32
amaç stephanov ve hüseyin i satmak zaten
gökdniz efendi yi de tabiiki
20 trilyon açık nasıl kapanacak yoksa

emin olun
bu yönetimin şampiyonluk diye bir derdi yok
tesadüfen olursa olsun diye bakıyorlar
önemli olan denk bütçe ve borçsuz kulüple seçime gitmektir

nasıl oluyor muş sayın albayrak. başkalarının parası ile başkalarının şirketlerini yönetmeye benzemiyor di mi?

Emre B.
05.11.2006, 14:32
Ceyhun veya Yusuf, Abdurrahman Dereli, Ankaragücünden stoper Emre, Adem Koçak, Mehmet Çakır, sağlam bir kaleci almalıyız Erginle Ali geri çağrılmalı.Celaleddin, Szymek, Ahmet Şahin gidebilir.Katardan teklif gelirse Marceyide ve Hüseyinide Zenite verebiliriz.

Emre GÜRDAL
05.11.2006, 14:34
ya bu takımdan gıtmesı gereken omer rıza hasan huseyın ferhat musa ersen martın gıtsınler evlerıne bunlara trabzonspor forması yakısmıyo gelenlere ıse ben bı ayman ısterdım ortasahaya formete alı guzledal ya kısmetse hepsı olur

subay
05.11.2006, 14:35
GELMELI:
Altan, Lazarov, Ceyhun (bu tip oyuncumuz eksik oyun kurucu olarak ve direk kaleye giden)

GÖNDERILMELI:

Musampa bence kesinlikle kalmasi gereken bir oyuncu.

Gönderilmeli:
Ahmet Sahin, Celaleddin, Hüseyin, Ömer Riza, Cem Demir ve Ersen Martin

Gelmeli:
Gökhan Ünal ve Ali Güzeldal

Szymkowiak veya Ferhat Hüseyinin yerinde de oynar. Yattara, Gökdeniz, Marcelinho, Szymkowiak ve Musampa ile kurulu bir orta saha türkiyede hicbir takimda yok ve ispanyada ilk 5 e bile girer.

diskus
05.11.2006, 14:38
gönderilecek: ahmet sahin,symek,celo ve taraftarin istemedigi hüseyin.kiralik jefferson,tolga,feridun,ferhat,ufukhan bunlar gitsin baska takimlarda tecrübe kazansinlar sonra ne olacaklari düsünülür.
gelecek:iki tane kaleci,iki tane ön libero,bir tane sagbek.

ÇaGaTaY
05.11.2006, 14:44
Arkadaşlar musampa yı niye gönderiyosunuz? Adamı hiç tek yarı oynarken gördükmü?? Elbet onu oynatacak bir antrenör çıkar...Ben idman eksiği olduğuna inanmıyorum...Adam kaç aydır antreman yapıyo daha ne açığı?Her zamanda son dakikalarda sahada kaldığında olumlu işler yapıyor.Son vuruşları kuvvetli gözüküyor.Kötü bir hareketini görmedim sahada..Sadece ona sahada şans veren bir teknik adam lazım...Musampa aylardır antreman yapıp hazır hale gelemiyorsa yattara bu seneyi kapattı demektir ziya doğanın gözünde...

Lafın özü Musampa kesinlikle kalmalı,marcede iyi futbolcu zaman tanınmalı
Jefferson kesin gitmeli yerine martinez...
Szymek kazanılamıyosa gitmeli yerine top dağıtıcı bir orta saha...
Forvete gökhan ünal...

Murat'
05.11.2006, 15:15
gidecekler:yine milyonalrımız çöpe atmış olacağız
gelecekler:çok futbolcu çok para çok borç

Gürkan
05.11.2006, 15:16
Üç kişi ilemi. başka kimse gelmesin mi.

Murat'
05.11.2006, 15:20
diğer kadroda hani bizim toprağımız dediğimiz oyunculardan kurarız yani aynı tas aynı hamam

ismail-dede
05.11.2006, 15:28
yattara -şimek-umut-çağdaş-muratocak dışında trabzonda yönetim ve hoca dahil kalması gereken bir kişi yok hepsi si......ip gitmeli beceriksizler utanmazlar

tsmaniac
05.11.2006, 15:33
yeter artık yaa fatihten sonra milanı gönderecekler başka kim kalıyo geriye doğru dürüst top oynayan böyle saçma iş olurmu sata sata bişey bırakmadılar bu yönetimin kesin Trabzonspora kastı var anlaşıldı bize rakiplerimiz bile bu kadar çok zarar vermedi yakında takımı komple ruslara satarsa hiç şaşırmayın ayrıca jeff, musa,murat,ahmet şahin,szymek,celo,td ve yönetim kesinlikle GİTMELİ bir saat bile durmaları ve mümkünse tesislere giriş yasağı bile konulmalı, bizi cümle aleme rezil ettiler

AYYILDIZ
05.11.2006, 16:02
musa-keçeli-çağdaş-akyel-celalettin-ferhat gitsin
ibrahim akın-suat usta-mineoro-abdurrahman-gökhan ünal-martinez

jefferson61sefa
05.11.2006, 16:11
Bursaspor:4-0:manİsaspor

Tahsin Armutcu
05.11.2006, 16:20
stepanov iyi bir paraya satilsin tamam da fatih den gelen paranin ne oldugu belli degil?baskanin ve bir isadaminin verdigi sozu ise zaten saymiyorum.bazi arkadaslarimin ceyhun onerisine de karsiyim.sebebine gelince.bu tarz adamlar buyuk takimlarda oynayamazlar.burda ankaragucunu ya da digerleri kucumsemek gibi ibr niyetim yok.ama ceyhun topu aldigi zaman direkt kaleye giden bir adamdir.sistem adami degildir.kaleci olarak da hasagic olabilir.defansa wederson kesinlikle alinmali.forvete bence oncelikli ihtiyac yok.alinsa da oynatilmayacak zaten...

TSelif
05.11.2006, 16:32
Fatih satıldı. 10 küsür olan borç 20 küsüre çıktı. Stepanov satılsın 20 küsür olan borç 40 küsüre çıkar ....

ÇaGaTaY
05.11.2006, 16:49
yattara -şimek-umut-çağdaş-muratocak dışında trabzonda yönetim ve hoca dahil kalması gereken bir kişi yok hepsi si......ip gitmeli beceriksizler utanmazlar

çağdaşı koymuşsunda gökdenizi koymamışsın... yorum tabi saygı duymak lazım kendi toprağımızdan çıkan yıldızı satmışsın istanbul hayali olanları tutmuşsun...

Travelair
05.11.2006, 16:50

Galiba bütçe açığımızın "2 ay içinde gelecek" kaynağı bulundu. Kimsenin günahını almayayım yine de

bordoylamavi
05.11.2006, 16:53
gidecekler : fatih akyel çağdaş umut ersen keçeli musampa marcelinho hüseyin hasan szymek
böyle çok uzun oldu gökdeniz ve yattara hariç herkesin satılması lazım

gelecekler : mehmet topuz 3 tane ucuz görev adamı yabancı mehmet yozgatlı gerisi de altyapıdan

Ali Özcan
05.11.2006, 17:04

Yapma Elif bari sen dur...Szymek i sen de gönderdin anında...:o :(

Şentürk
05.11.2006, 17:08
kulübü ticaret merkezine çevirmeden ilk gitmesi gereken Albayrak Şirketler grubu A.Ş.

UğurB
05.11.2006, 17:13
Ben kimseyi gondermeden once bir kez de su kadroyla sahaya cikmayi deneseler ve sonucu gorsek:
Jefferson ya da Tolga hic farketmez
Fatih-Stepanov-Cagdas-Murat Ocak
Huseyin -Szymek
Gokdeniz-Marcelinho-Musampa
Umut

macka61
05.11.2006, 17:13
yattara gökdeniz steponav umut çağdaş musampa ama dha belli değil çünkü hoca oynatmıyor

Adem Erdoğan
05.11.2006, 17:22
GELMELI:

GÖNDERILMELI:

Ceyhunun kişiliğini hiç sevmem ama futbolculuğuna laf etmem.Forvetin arkasında çok ii işler yapar.Çünkü şut çeken adamımız yok.Dün akşamda gördükki musayla umutla olmıcak.

Sarıalibey
05.11.2006, 17:32
Yattara,Stepanov,Ersen,Umut,Gökdeniz,ve Hasan üçüncü Dışında herkes gitsin.

Jefferson,ufukhan,kaleci tolga, cem demir gibilr kiralık gönderilsin

Volkan Yavuz
05.11.2006, 17:34
[QUOTE=28TS61;517888]GELMELI:

100000% katiliyorum bunlarin 3ü nü den bende düsünmüstüm!

Volkan Yavuz
05.11.2006, 17:36
aslinda transfer lazim degil kasimda yeni YILDIZ TRANSFERIMIZ:...............
....... IBO YATTARAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

Sarıalibey
[quote=28TS61;517888]GELMELI:

100000% katiliyorum bunlarin 3ü nü den bende düsünmüstüm!

iyi oyuncular ama hepsi 30 u devirmiş papaz olmuş

vatandas61
Gitmeli: Fatih Akyel, Musampa, Symkowiak, Ömer Riza, Musa Büyük
Gelmeli: cok iyi bir yabanci forvet, cok iyi bir yabanci orta saha oyunu adam gibi kurup yönetecek bir futbolcu, ondan sonrasi pek önemli degil kim gelirse gelsin

oguzkoc
05.11.2006, 17:46
uzun dönemli başarıszılığa ve uzun dönemli başarıya bakmak gerekir arkadaşlar.. burada çoğumuz bikaç haftada yıldız olan oyuncuları alalım, bikaç haftada kötü oynayan oyuncuları gönderelim tarzı bi mantık gütmüş.. bi futbolcuyu alıyosak onun geçmişinide, geçmişindeki başarılarıda bilmek gerekir. bu doğrultuyla

Gidecekler:
jeff (1.5 yıldan beri başarısı görülmedi)
musa (ankaraspora geldğnden beri(2.5 yıl) başarılı olamadı)
celaleddin (trabzondaki devri zaten geçen sene sonunda bitmeliydi)
syzmek (kendisinin kredisi hala var fakat kafasında bitirmiş herşeyi, ayrıca yabancı transferi için kurban edilecek ilk oyuncu)
ömer rıza ( anadolu takımlarının kontraatak yıldızı, büyük takımda işi yok)

Gelecekler:
Martinez (kalitesi tartışılmaz, türkiyeye alıştı zaten bizim jeff hala alışamadı)
Emre(savunmaya alternatif bir yedek)
Mehmet Topuz (genç yaşına rağmen yıllardan beri top oynuyor çok başarılı)
Yusuf (Fenerbahçeden ayrıldığından beri kendine geldi, Marcenin yedeği)

Ve çok kalite dünya standartlarında bir önlibero. onuda artık yönetim bulsun

ve hücum futbolunu benimseyen bir yabancı td

GULER
05.11.2006, 17:53
gitmesi gerekenler: Fatih Akyel, Celalettin, Ferhat, Musa, Hasan, Huseyin.Jefferson, birde Omer Riza tabiiki..
Gelmesi Gerekenler:iyi bir kaleci, iyi bir yabanci on numara.. iyi bir yabanci sagbek.. Ali Guzeldal..

GULER
05.11.2006, 17:57
uzun dönemli başarıszılığa ve uzun dönemli başarıya bakmak gerekir arkadaşlar.. burada çoğumuz bikaç haftada yıldız olan oyuncuları alalım, bikaç haftada kötü oynayan oyuncuları gönderelim tarzı bi mantık gütmüş.. bi futbolcuyu alıyosak onun geçmişinide, geçmişindeki başarılarıda bilmek gerekir. bu doğrultuyla

Gidecekler:
jeff (1.5 yıldan beri başarısı görülmedi)
musa (ankaraspora geldğnden beri(2.5 yıl) başarılı olamadı)
celaleddin (trabzondaki devri zaten geçen sene sonunda bitmeliydi)
syzmek (kendisinin kredisi hala var fakat kafasında bitirmiş herşeyi, ayrıca yabancı transferi için kurban edilecek ilk oyuncu)
ömer rıza ( anadolu takımlarının kontraatak yıldızı, büyük takımda işi yok)

Gelecekler:
Martinez (kalitesi tartışılmaz, türkiyeye alıştı zaten bizim jeff hala alışamadı)
Emre(savunmaya alternatif bir yedek)
Mehmet Topuz (genç yaşına rağmen yıllardan beri top oynuyor çok başarılı)
Yusuf (Fenerbahçeden ayrıldığından beri kendine geldi, Marcenin yedeği)

Ve çok kalite dünya standartlarında bir önlibero. onuda artık yönetim bulsun

ve hücum futbolunu benimseyen bir yabancı td

Arkadaslar hepiniz Martinez gelsin diyorsunuz ama Sakarya verir mi kolay kolay??
Hic sanmam...Verirse de ya bize vermez, yahuda cok pahaliya verir(3-5 miljon avro)yani havada bulut martinezi unut

Punisher-61
05.11.2006, 18:01

para icin satsinlar..fatih ve stepanovdan gelen para ile cepleri iyi dolmustur bunlarin...

bence ilk yari bitti mi kendini futbolcu olarak gören su hesapta futbolcu gitsin:

MUSA,M.KECELI,FERHAT,HÜSEYIN,

TSelif
05.11.2006, 18:04
Üç kişi ilemi. başka kimse gelmesin mi.

Hı hı evet 3 kişi ile

Küçükalioğlu
05.11.2006, 18:04
Valla kim gelir kim gider bilmemde bazı arkadaşlar Ceyhun Eriş ismini yazmışlar lütfen yazdığınız adamların karakterine de bir bakın bu adam Trabzon'da geçinemez, barınamaz gerçi sizde haklısınız gökdeniz efendi o kadar şey yaptıda ne oldu. Neyse bize sağlam bir devrim yapacak adam lazım gerisi hikaye.

AYYILDIZ
05.11.2006, 18:06
kulübü ticaret merkezine çevirmeden ilk gitmesi gereken Albayrak Şirketler grubu A.Ş.

Katılıyorum şimdi stephanovu satıp yerine bi tane musa gibi adam alır.

Barış
05.11.2006, 18:10

o adam bundan sonra burda top oynamaz gitmek istiyor zaten,niye her maç yedek sanıyosun.

yoksa o adam oynasa bizim orta saha aramamıza gerek yok ki.

coolank
05.11.2006, 18:14
şimek çok ii olsa dahi bu oyun sistemi ile ilk geldiği sene ki gibi verimli olacagına inanmıyorum

ismail-dede
05.11.2006, 18:17
çağdaşı koymuşsunda gökdenizi koymamışsın... yorum tabi saygı duymak lazım kendi toprağımızdan çıkan yıldızı satmışsın istanbul hayali olanları tutmuşsun...
gökdenizi koymadım kalsada olur gitsede mevcut kadroyla o da kendini bitirir gitsin başka yerde oynasın adam aslında hüseyin marcel vb gibi beceriksizlerin oynadığı takımda gödeniz de fazla işe yaramaz ayrıca satmaya alıştık fatih gitti o da gitse ne olacak kalsa takımı şampiyonmu yapacak gitsin kendini kurtarsın bu takımdan bi b..k olmaz

AYYILDIZ
05.11.2006, 18:30
kadro baştan aşağı değişmeli

sweetrose
05.11.2006, 18:35
Yeni bir kaleci...Gitsin artık jef...

TSelif
05.11.2006, 18:39

Ben de ne diyceğimi şaşırdım valla ya.Şu Syzmek'i Avni Aker'de avuçlarım patlayana kadar alkışladım.Ama bu adamın var bir derdi valla bak.Off keşke düzelse de orta saha toparlansa yaaaa:(

ismail-dede
05.11.2006, 18:43
öyle bir takımız ki yönetim yok,hoca yok,kaleci yok,defans yok,orta saha yok,kanatlar yok,forvet yok,ruh yok.SADECE TARAFTAR VAR

Cem Akyüz
05.11.2006, 18:43
gökdeniz ve yattara kalsın hepsi gitsin .kayseriden gökhan ünal mehmet topuz ve fatih ceylan.aslında her takımdaki 61 numaraları alsak iyi işler yaparız suat

Travelair
05.11.2006, 18:44
Milan giderse çok üzülürüm

TSelif
05.11.2006, 19:01
gökdeniz ve yattara kalsın hepsi gitsin .kayseriden gökhan ünal mehmet topuz ve fatih ceylan.aslında her takımdaki 61 numaraları alsak iyi işler yaparız suat

Zenit'te ki 61 de alalım:D

KuĞu
05.11.2006, 19:20
martinez, risp, ceyhun, i.akın, gökhan ünal. m.topuz, wederson

Travelair
05.11.2006, 19:28
Yusuf Şimşek, Bilyaletdinov, Martinez, Carlos Alberto üstüne de fındıklı çikolata sosu :) Vedran Corluka ise gelecek vaat eden bir defans oyuncusu (1,93cm) Zagrep oyuncusu. Milan'ın yerine araştırılabilinir

http://www.transfermarkt.de/bilder/spielerfotos/s_7034_2005_1.jpghttp://www.sakaryamiz.net/images/stories/Yenihaberler/martinez.jpg

http://www.transfermarkt.de/bilder/spielerfotos/s_16690_2005_1.jpghttp://www.transfermarkt.de/bilder/spielerfotos/s_15783_2004_1.jpghttp://www.transfermarkt.de/bilder/spielerfotos/s_34393_2005_1.jpg

bingolts
05.11.2006, 19:30
ziya doğan

--------------------------------------------------------------------------------

her dönemeçte ışıkla yüz yüze gelebiliriz önemli olan kendi hayalimizdeki karanlığa yenik düşmeyelim.
Bizi hayallerindeki karanlıklara yenik düşürenler lider olamayacakları aşikar işte o lider olma vasfını gösteremeyip cesraetten de yoksun olan adam bırakıp gitmeli gitsin ve bir daha 3. ziya doğan dönemini de hüsranla yaşatmasın.
bu yıl kayıp bir yıl ve kaybolan yıllarda kazançlar elde etmek gerekir. bence kupalara katılma umudunu da rafa kaldırmak gerekir ve derli toplu bir yapılanma işine girilmeli.
ilk iş sadece yaptığı iş yıldızları kaydırma işi olan ziya doğanı göndermekle başlanılmalı
ondan sonra gençlere önem verecek bir lider bulunulmalı ve bu da ünal karaman veya giray bulak olabilir

enis kahraman
takıma monte edilmeli
ufukhan oynatılmalı
cem demir kazalnılmalı
murat ocaka şans verilmeli
umut bulut cesaretlendirilmeli
symkoviaka kaybettiği ruh kazandırılmalı

bir oyuncuyu oynatmamak ceza mı
yoksa ödül mü?
bence bu tartışma konusu
ve ben ödül göçzüyle bakıyorum ısrarcı olmakta yarar var oynat symeki taraftar görsün kötü oynadığını oynat kikiyi taraftar görsün formsuz olduğunu ve bu adamlar tepki alarak düzelebilirler sen kenarda oynat yenik duruma düş dakika 91 oyuncu değiştir. oyunu okuma takımı sabote mi etmeye geldik sen kim adına çalışıyorsun arkanda kimler var diye sorarlar adama ADAM GİBİ ADAM DEDİĞİNİZ ADAM KOMİSYONLA ÇALIŞIYORMUŞ GİTTİĞİ TAKIMLARDA GÖTÜRDÜĞÜ FUTBOLCULARLA VE ŞİMDİ BUNUN ZEMİNİNİ HAZIRLIYOR BU ADAM
BUNLARLA OLMAZ ALIN BUNLARI BUNLARI DİYEREK ZİYANIN İŞİ BU BAKIN GİTTİĞİ TAKIMLARA GÖTÜRDÜĞÜ FUTBOLCULAR OLAN TEKNİK ADAMLARIN BAŞINDA GELİR HATTA TRABZONSPORA BİLE GETİRDİKLERİ ORTADA MALATYA GENÇLER TRABZONSPOR BAKIN SİMSARA ONDAN SONRA ADAM GİBİ ADAM DİYELİM
HEP BERABER
MALATYADA BU ADAM BÖYLE BİLİNİR
CAVCAV BU ADAMIN YAPTIKLARINI AÇIĞA ÇIKARMIŞ BİZ ALMIŞIZ ADAM GİBİ ADAM
NE ADAMLAR GÖRDÜK BİZ AMA SEN DEĞİL
ÜNAL ÜNAL
GİRAY BULAK GİRAY BULAK
DEFOLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL ZİYA

kivancpehlivan
05.11.2006, 19:31
hüseyin gitsinde kim gelirse gelse nasılsa ondan iyi oynar!!!

agahozlu
05.11.2006, 19:33
il başta yönetimin derhal gitmesi lazım.Stephanov bizden her türlü gidecek adamın kalitesi ortada.birde şunu biliyorum ki albayrak Trabzonspor u kullanıyor.Derhal gitsin.sonra futbolculara bakarız.

Oğuuz
05.11.2006, 19:48
yaa lanet olsun kimi alırsanız alın farketmez yaa, a.gücünden agustin diye gol kralı alırız bizde iki sezonda tek gol atar, marce almanyada olmadık goller atar bizde sahada var mı yok mu belli diil, ömer denizlide milli takıma yükselir oda iki sezonda ya iki ya üç gol(hepsi boş kale), umut a.gücünde inanılmaz goller, çalımlar, şutlar atar bize gelir iki metreden topu içeri itemez,jeff brezilya miili takımına seçilir bize gelir bi tane top tutmaz,m.keçeli feneri yıkan adamdır bize gelir yaptığı tüm ortalar dağlara taşlara,arada bi adam gibi topçu gelir (şimek) bi sene oynar sonra oda modaya uyar, yine bi adam gibi topçu çıkar bu sefer hoca oynatmaz... offfff off bu Trabzonun havasında mı var suyundamı bilmiyorum ki, dünkü maçta bize gol atan adamı alın koyun Trabzona aynı yerden vurdurun topa o top bırakın kaleyi taca gitmezse adam diilim... arkadaşın birinin dediği gibi Türkiyededaki 61 numaralı oyuncaları topla valla bundan daha iyi oynarız, bence Trabzonsporda bırakın yabancı topçuyu Trabzonlu olmayan topçu oynamasın..( yattara hariç:) )

tamuğ yamtar
05.11.2006, 19:52
Milan bu takım da hırslı oynayan tek futbolcu.

Kendisine yazık oluyor.

Kim gelir kim gider daha belli olmaz.

Bakalım yönetim ve Ziya kalabilecek mi?

Ziya kalıp da AYMAN'ı alırsa yazıklar olsun derim.

Şimdilik bu yeterli.

Adnan Mollasalihoğlu
05.11.2006, 20:16
gökdeniz,milan,yattara gerisi full satılsın paf takımla çıkalım...

cipses
05.11.2006, 21:02
sağda solda kim gitsin kim gelsin muhabbeti yapanlar

bordox
05.11.2006, 21:08
sağda solda kim gitsin kim gelsin muhabbeti yapanlar

Kimse gelmez bu saatten sonra zaten bu kadar problemin yaşandığı bir ortama kim gelmek ister ki?
Burda listeler havada uçusuyor,bir hafta sonra başka listeler oluşur.Sonra listelerde ufak tefek oynamalar yapılır.
Taraftarın isteğini kimse kaalede almıyor aslında öyle olsa ne Fatih Akyel alınırdı ne de Çağdaş ne de diğerleri.Ama gerçek olan bir şey var mağlubiyet aldığımız haftaların sonunda iyi bir deşarj alanı oluyor bu tür başlıklar.
Faydası yok değil.

Emre B.
05.11.2006, 21:12
Samet Aybaba döneminde olduğu gibi genç ve başarıya aç oyuncular alınmalı.

adherent_1
05.11.2006, 21:21
arkadaşlar butakıma transfer edilmesi gereken birçok futbolcu sayabiliriz. Ancak ben burada bu takımda kesinlikle kalması gereken bir futbolcu söyleyeceğim o da STEPHANOV. Takımda oynayan Trabzonlu oyunculara nazire yaparcasına tam bir Trabzonsporlu gibi yüreğini sahaya koyuyor ve elinden geleni yapıyor.
Bu takımdan kesinlikle gitmesi gereken üç kişi sayıyorum. Bunlar: Hüseyin Çimşir, Marchelinho ve Musa Büyük.
Bu takımda özellikle dört mevkiye iyi transsferler yapılmalı.Bur mevkiler Defansın sağı, Orta sahanın solu (Yattara gibi),forvet(Fatih Tekke gibi), ve en önemlisi de kale...

Bartuğ13
05.11.2006, 21:37
ben size yerleri söyleyeyim siz transferleri isim olarak belirleyin.

bir kaleci adam akıllı(tolga da oynayabilir),bir stoper(fatihin yerine),bir sağ bek,
hüseyinin yerine bir adam kesinlikle yada yanına bilmem ama forvetle savunma arası pas bağlantısını sağlayacak biri(szymek de olabilir ama adam lazım yani),
bir de forvet.

tabi en öenlisi bunları alacak bir başkan ve oynatacak bi teknik direktör bilmem anlatabildim mi

Erdem Keser
05.11.2006, 22:32
jefferson haric herkes kalsin kadro iyi ortasahaya bi 10 numara onliberoyada selcuk inan yada ugur inceman tarzi bir adam alinmali erman ozgurde dusunulebilir ama gitmesi gereken tek sahis jefferson neolur git artik ya

Enes Berfin
05.11.2006, 22:58
Ali güzeldali gerimi alsak acaba :rolleyes:

vse61
05.11.2006, 23:01
Yıldızı mıldızı geçtik.. başkansa alsın sakarya'nın kalecisini, kayseri'den mehmet topuz'u.. milan'ın yanına bi tane adam gibi stoper alsın.. musamba güle güle..Daha fazlasını zaten becerebileceğini beklemiyorum.. Bu kadarını da yapamıyorsa o da yorulmasın bizi de yormasın..

AYYILDIZ
05.11.2006, 23:54
jefferson haric herkes kalsin kadro iyi ortasahaya bi 10 numara onliberoyada selcuk inan yada ugur inceman tarzi bir adam alinmali erman ozgurde dusunulebilir ama gitmesi gereken tek sahis jefferson neolur git artik ya

Kardeş bende jeffersondan bıktım ama bu adam yerine buffon olsa bu savunmayla yine gol yriz stephanov hariç savunma berbat.Sağ bek yok akyel hermaç hata yapıyor önce 2004deki gibi savunmayı iyi kurmalıyız.

Hüseyin Çümen
06.11.2006, 00:11
yapılcak en ii iş futbolu hala severek oynayan insanları takımda tutmak gerisini göndermek yapılanma şart yeniden gitmesi gerekenler
musa marcelinho kiki mustafa keçeli hüseyin jefferson hasan
gerisi gelecek vaad eden futbolcular ve taş gibi bi teknik direktörle canavar gibi bi trabzon u yapmak için bekliycez yamalı trabzon bitsin artık

mehmet yıldırım
06.11.2006, 00:31
1.mustafa keçeli (bu adamı transfer eden yöneticiye de göndermeli)
2.musa büyük
3.ferhat çökmüş
4.ersen martin
bu dörtlü kesinlikle şampiyon olmak isteyen takımda olamaz.
herkes saymış süper ligde sivrilmiş topçuların ismin.boşuna isim saymayın.mehmet topuz-mehmet çakır-martinez-gökhan ünal v.s bu tip prim yapmış topçuları ancak istanbulun 3 takımından biri istemezse alabiliriz.biz trabzonlu topçularda ısrar edelim.sürekliliği olsunlar bak pişerler.

BDiler61
06.11.2006, 00:55
gerçek szymek i geri getirsinler.Tabi bunun için takımın başına hoca lazım

Berk Eren
06.11.2006, 00:56
yaa bu jefforson muhabetınıde anlamıyorum..herkes tutturmus jeff gitsin..adam ne yapıyorda bukadar son haftalarda elestırılıyor..adam bjk macında,gs macında,deplasmandakı osasuna macında dunyaları cıkardı..bu sezonda son maclarda takımın en ıyısı kim ne derse desin!!!jeffi gonderene kadar bu takımın yarısı gider..artık birakin su jeff takıntısını...

Adem Erdoğan
06.11.2006, 00:57
1.mustafa keçeli
2.musa büyük
3.ferhat çökmüş
bunlar gitsin.araklısporda oynasınlar.

ceyhun gelsin.ortasahayı o adam ayağa kaldırır.maliyetide fazla değil zaten.gökhan ünal topuz mopuz onkların hepsi yalan.

İleli
06.11.2006, 00:59
hasan
huseyin
ersen
ferhat
celaleddin
jefferson
murat ocak

hasagic yada martinez
ibrahim akin
servet yada tolga
hakan balta
gokhan unal
mehmet yozgatli

Adem Erdoğan
06.11.2006, 01:01
yazılanlara baktım genelde ersen gitsin diyiliyo ama o adamın bi kabahati yok ortasahadan düzgün pas alamayınca ne yapsın.yattara gelince görün siz erseni.beraber sadece 20 dk. oynadılar ve neler yapabileceklerini o g.antep maçında gösterdiler.

Halit M. MOLLASALİHOĞLU
06.11.2006, 01:03
zırt pırt birilerini göndermeye meraklı futbol ulemaları gönderilmeli ilkönce...

Rasim YILMAZ
06.11.2006, 07:35
gidecekleri bilmem ama kayseriden gökhan ünal,sakaryadan rasim,son anda alamadığımız brezilyalı önlibero,sivastan servet..

Musampa hemen gönderilmeli..adam bitik sahada kıçını kaldıramıo.
üzülerek yazıyorum ama syzmekte ümitsiz vaka.onuda vasat bi fiyata satmalıyız yaşı 30 oldu zaten..
birde sağbekte musayı oynatmamalıyız:)

Rasim YILMAZ
06.11.2006, 07:41
yaa bu jefforson muhabetınıde anlamıyorum..herkes tutturmus jeff gitsin..adam ne yapıyorda bukadar son haftalarda elestırılıyor..adam bjk macında,gs macında,deplasmandakı osasuna macında dunyaları cıkardı..bu sezonda son maclarda takımın en ıyısı kim ne derse desin!!!jeffi gonderene kadar bu takımın yarısı gider..artık birakin su jeff takıntısını...

hay ağzınla bin yaşa!!!jeff son 7 haftanın eniilerinden..daha nasıl bir kaleci olsunki? jeff e destek olun..haksızlık etmeyin...
jeff ten önce musampa ve syzmek gitmeli takımdan!!!

Ve ara transferde yönetimin elini çabuk tutması lazım..milanı da satacaklar galiba..işte o zaman gercekten şu andaki lig sıralamamısda bitiririz süper ligi...
marcelinho kazmasıda seneye dağıtır bu ligi..bu sene besliyeceğiz başka çaremiz yok..

Jester
06.11.2006, 08:57
Eğer ortada ciddi bir şampiyonluk planı varsa büyük operasyon devre arası başlamalı. Bu operasyon da sadece oyuncu değişimini değil ayrıca hoca, menajer, yönetim revizyonu ve iki üç senelik bir vizyonu da içermeli.

Yok bunlar yapılmayacaksa o zaman mali durumu daha da bozmayıp sadece bu yıl UEFA'ya katılımı sağlayacak denge ayarı yapılmalı.

Küçük operasyon

Gidenler: Celaleddin, Musampa, Ömer Rıza
Gelenler: Mehmet Çakır veya Hasan Kabze, Cumhur(Bursa), Serkan(fb), Mineiro

Büyük operasyon

Gidenler: Celaleddin, Musampa, Ömer Rıza, Marce, Szymek, Hüseyin, Jeff, Fatih
(Gönderilebilen devre arası, kalanlar sezon sonu)
Gelenler: Mehmet Çakır veya Hasan Kabze, Can Arat, Ümit Karan, Hamit, Orkun veya Özden, Mineiro, Feinduono, Martinez, Edmilson veya Hyppia
(Yarısı devre arası, yarısı sezon sonu)

OFLU
06.11.2006, 09:30
yaa lanet olsun kimi alırsanız alın farketmez yaa, a.gücünden agustin diye gol kralı alırız bizde iki sezonda tek gol atar, marce almanyada olmadık goller atar bizde sahada var mı yok mu belli diil, ömer denizlide milli takıma yükselir oda iki sezonda ya iki ya üç gol(hepsi boş kale), umut a.gücünde inanılmaz goller, çalımlar, şutlar atar bize gelir iki metreden topu içeri itemez,jeff brezilya miili takımına seçilir bize gelir bi tane top tutmaz,m.keçeli feneri yıkan adamdır bize gelir yaptığı tüm ortalar dağlara taşlara,arada bi adam gibi topçu gelir (şimek) bi sene oynar sonra oda modaya uyar, yine bi adam gibi topçu çıkar bu sefer hoca oynatmaz... offfff off bu Trabzonun havasında mı var suyundamı bilmiyorum ki, dünkü maçta bize gol atan adamı alın koyun Trabzona aynı yerden vurdurun topa o top bırakın kaleyi taca gitmezse adam diilim... arkadaşın birinin dediği gibi Türkiyededaki 61 numaralı oyuncaları topla valla bundan daha iyi oynarız, bence Trabzonsporda bırakın yabancı topçuyu Trabzonlu olmayan topçu oynamasın..( yattara hariç:) )

Yattara ben sürmeneliyim diyo ya zaten hocam...

ozcan_asanoglu
06.11.2006, 09:39
benim için gidenler/gitmesi gerekenler önemli değil, önemli olan alınması gerekenler ve takviye yapılması gereken mevkiler...

kaleci, iki bek, teknik kapasitesi yüksek ön libero,
marce veya şimek düzelmese hemen satılarak yerine çok iyi bir virtiöz.

yönetimin bunları yapabileceğine olan inancım ise az...

geronimo_61
06.11.2006, 12:25
aslında şu an için gidenler gelenler önemli değil
düşünüyorum düşünüyorum
kalması gerekenler nelerdir diyorum.

kendi açımdan kalması gerekenler.

1- Jefferson
2- Tolga Zengin
3- Milan Stephanov
4- Murat Ocak
5- Mustafa Keçeli
6- Hasan Üçüncü
7- SZymek
8- Ömer Rıza
9- Marcelinho
10- Umut Bulut
11- Musampa
12- Ersen Martin
13- Ufukhan Bayraktar

Bakalım ne olacak

H.Emre
06.11.2006, 12:47
bence marcelinho,fatih akyel,ferhat,musampa gitmeli.bunlar gitmeyecekse bari stepanov,umut ve yattara gitsin.burada harcanmasınlar.

KuĞu
06.11.2006, 13:12
ısrarla ceyhun erişin alınmasıni öneriyorum

her hafta özellikl eizliyorum sürekliliği devam ediyor ve muhteşem oynuyor oyunkurucu dikine kaleye inen atan attıran harika oynuyor, şu futboluna denk futbolcu avrupada 7 8 milyona zor alınır. Son oynadığı maçı da izledin ronaldinho dan farksızdı.

birdost
06.11.2006, 13:23
Ben takımıma gönülden bağlı bir Fenerbahçe taraftarıyım..

Trabzonsporla geçmişte yaşadığımız tonlarca acı tatlı anımız var.

Bana en çok keyif ceren sezonlar , Trabzonsporla şampiyonluk mücadelesi yaptıklarımız olmuştur..

Bu mücadeleyi özlüyorum..

Ve diyorum ki, lütfen geçici tedbirler yerine kalıcı hamleler yapın..

Trabzonspor'un rakibimiz olamadığı günleri bize daha fazla yaşatmayın..

Sevgiler..

Travelair
06.11.2006, 13:24
Ceyhun Eriş iyi de çok bencil oynuyor. katiyen pas vermiyor. Ben Yusuf Şimşek derim biraz toparladı kendini

nesta61
06.11.2006, 13:52
Martinez için teklif verdiler

Kolombiyalı kaleci için, Sakarya'ya Jefferson artı iki futbolcu önerildi.

Beşiktaş'ın da istediği Martinez'e Trabzonspor teklif verdi. Sakaryaspor karşılaşması öncesinde yeşil-siyahlı kulübün başkanı Rıdvan Duran ile bir araya gelen Trabzonspor Başkanı Nuri Albayrak'ın, "Eğer satmayı düşünürseniz kaleci Jefferson ve iki oyuncumuzu size verebiliriz. Başka tekliflerimiz de olabilir. Bizimle görüşmeden karar vermeyin. Sizden
en kısa zamanda yanıt bekliyoruz" dediği öğrenildi.
kaynak : fotomac

Jester
06.11.2006, 13:55
Ola ki birileri duyar diye yazıyim, Mineiro iki haftalık sakatlığı sonrası bu hafta çıktığı maçta Sao Paolo'yu attığı golle Santos karşısında 1-0'lık galibiyete taşıdı ve maçın adamı seçildi.
Adamın kötü oynadığı tek bir maç bile yok.
Arkadaşların iyi niyetle yazdıkları Ceyhun, Yusuf falan bu adamın yanında jübelisini yapmış halı saha şöhreti gibi kalır.
Gelin bu adamı kaçırmayın kardeşim.
Artık bekleyecek birşey de kalmadı.
Şu bir ayda aldınız aldınız, yoksa geçmiş olsun.
Sonra yine diğer takımların ve bizim yaptığımız transferlere bakıp dövünücez.

lazutlarlivera
06.11.2006, 14:10
Ne zamandır aynı isimleri yazıyorum.Ben yazmaktan bıktım onlar hala gitmemekte ısrarcı.Ama bu sefer ALLAh ın izniyle gönderem bu yazdıklarımı

1-fatih akyel
2-celaleddin
3-hüseyin
4-szymkowiak
5-mustafa keçeli
6-musa büyük
7-ömer rıza
ve birçoğunuzun belki karşı çıkacağı bir isim
8-ersen martin TRABZONSPOR un forveti olarak mı oynuyor yoksa rakibin son adamı gibi mi oynuyor belli değil.Ben hayatımda bu kadar faul yapan bi forvet oyuncusu görmedim ve takımımda da görmek istemiyorum.Resmen kendini komik durumlara düşürüyo.ve emin olun ki herkes de gülüyo kendisine
9-jeffersonn (eminimki sen bile şaşırıp içinden diyosundur ben bu kadar aptal aptal goller yiyom neden hala beni kalede tutuyolar diye)
Allah ım bizi şu yukarıda ismi yazılan isimlerden bir an önce kurtulmamızı nasip et YA RAB-BİM

Alınması gerekenler kısmına gelecek olursak

1-senderos
2-ceyhun
3-odemwingie
4-oyunu yönlendirecek kolay adam geçebilecek biri
5-adam gibi bi sağ bek ismi cismi hiç önemli değil

KuĞu
06.11.2006, 14:50
Ceyhun Eriş iyi de çok bencil oynuyor. katiyen pas vermiyor. Ben Yusuf Şimşek derim biraz toparladı kendini

dostum pas vermiyor dediğin adamı kaç maçtır izliyorum verdiği paslar muhteşem oturup konuşulmalı kafası trabzonda oynayacak durumdaysa ve bunu gönülden isteyecekse kaçırılmamalı bizim ortasahamızda böyle bir oyuncu hiç olmadı. Bir tek ünalı hatırlıyorum akıl dolu pasları olan 96 dan beri kazma diye nitelendirdiğimiz teknik becerisi zayıf yada çelimsiz futbolcularla oynuyoruz ortasahada.

Ayağında top tutacak ortasaha adamın yoksa fatih akyelle stephanovla ortasahayı kullanmadan forvete uzun pas atarsın döneni sadece koşmaya yarayan ortasahanla toplamaya çalışırsın! Taktiğimiz bu değil mi? Yakışıyormu TS ye böyle basit seyir zevki olmayan futbol! ben dönen topu kovalamak üzerine taktikle oynayan bir TS kabullenemiyorum maçın her anına hakim oyununu kabul ettirmiş rakibi korkudan 11 kişi defans yapmak zorunda kalmış TS yi özlüyorum!

coolank
06.11.2006, 15:04
arkadaşlar çok büyük ihtimalle faruk kanca nın adamını alırlar o kadar ugraştılar alamadılar şimdi fırsat geçerse bence ilk onu alırlar ...zaten öyle de olacak gibi ... eger fotomaç ın haberi dogru ise yani martinezi alabilirsek yaşı kaç bilmiyorum ama 7 8 sene kaleci sıkıntımız olmaz ...

gamsız
06.11.2006, 15:41
kimler gitsinden çok kalsınları yazsak daha kolay olacak gibi.

zeki gursoy
06.11.2006, 15:49
dostum senin özlediğini ben ve tüm trabzonlular istiyor...
ama bu ceyhun yusuf..bunlar tabiri caizse bayat futbolcular..
ikiside trabzona tatil için gelebilirler ancak..
ikisde kokonanın teki...
bence artık abarttık ama kim gelirse gelsin kel ziya mantalitesiyle biz maç kazanamayız...
adam saldırgan baskılı futbol oynatmıyoki...
8 defans 1 forvetle oynuyoruz..
bazende delidana gibi ne yaptığı belli olmayan ömeri alıyo oyuna gene tek forvet..hoş ben ersenide forvet olarak görmüyorumya...
ziya gitmeli diyicem herkes bana bi sezonda kaç tane değişik hoca gelecek artık yuh diyecek..
diyin...ziya gitmeli ilk önce..
sonra acilen sağ beke bir sağlam transfer ve kesin bi ön libero...
forvetti ortasahaydı bunları şimdi almak zor...
ama ziya olursa yine aynı tas aynı hamam olacak..
sen avni akerde rizeye 8 savunma tek forvet çıkamazsın kardeşim..

dostum pas vermiyor dediğin adamı kaç maçtır izliyorum verdiği paslar muhteşem oturup konuşulmalı kafası trabzonda oynayacak durumdaysa ve bunu gönülden isteyecekse kaçırılmamalı bizim ortasahamızda böyle bir oyuncu hiç olmadı. Bir tek ünalı hatırlıyorum akıl dolu pasları olan 96 dan beri kazma diye nitelendirdiğimiz teknik becerisi zayıf yada çelimsiz futbolcularla oynuyoruz ortasahada.

Ayağında top tutacak ortasaha adamın yoksa fatih akyelle stephanovla ortasahayı kullanmadan forvete uzun pas atarsın döneni sadece koşmaya yarayan ortasahanla toplamaya çalışırsın! Taktiğimiz bu değil mi? Yakışıyormu TS ye böyle basit seyir zevki olmayan futbol! ben dönen topu kovalamak üzerine taktikle oynayan bir TS kabullenemiyorum maçın her anına hakim oyununu kabul ettirmiş rakibi korkudan 11 kişi defans yapmak zorunda kalmış TS yi özlüyorum!

Analyzer
06.11.2006, 15:58
Ola ki birileri duyar diye yazıyim, Mineiro iki haftalık sakatlığı sonrası bu hafta çıktığı maçta Sao Paolo'yu attığı golle Santos karşısında 1-0'lık galibiyete taşıdı ve maçın adamı seçildi.
Adamın kötü oynadığı tek bir maç bile yok.
Arkadaşların iyi niyetle yazdıkları Ceyhun, Yusuf falan bu adamın yanında jübelisini yapmış halı saha şöhreti gibi kalır.
Gelin bu adamı kaçırmayın kardeşim.
Artık bekleyecek birşey de kalmadı.
Şu bir ayda aldınız aldınız, yoksa geçmiş olsun.
Sonra yine diğer takımların ve bizim yaptığımız transferlere bakıp dövünücez.

Dün Mineiro gol atınca aklıma direkt sen geldin he Jester:D Zurawski gol atınca da aklıma The Londoner geliyor. Celtic İskoç liginde 13 maçta 13 puan farkla lider (oha). Zurawski, Nakamura'yla beraber takımın en çok gol atan oyuncusu.
Brezilya liginde Sao Paulo 33 maç sonunda 5 puan farkla lider ve Mineiro takımın en değerli futbolcusu olarak kabul ediliyor. Şimdilik dövünmeye devam.

Analyzer
06.11.2006, 16:00
Bu arada Ceyhun, Yusuf sesleri çokça çıkmaya başlamış bu forumda. Yapmayın etmeyin yaw, kel ziya en çok oy alan t.d. çıktı bu forumda. Trabzonspor taraftarı futboıldan çok anlıyor geyiğiyle getirdiler başımıza keli. Şimdi Ceyhun ve Yusuf da gelir tam olur anasını satiym.

Sacit
06.11.2006, 16:05
öncelikle hasan ve hüseyin gitsın de kım gelirse gelsin.
bırakın gidin yaa yetti artık bee :mad:

onların yerıne bence yabancı adam alalım.jeff kesin kalmalı

Yağız
06.11.2006, 16:12
Kim Gider Kalır bilemem ama
1.Kaleci
2.Sağbek
3 Sol bek
4Sol açık
5Stoper
6 Ön libero
7Oyun kurucu Ortasaha
8.Golcü

19 kişi alıp 18 kişi gönderen takımda 8 adet eksik olmasınada ne demeli bilemiyorum.

sümela61
06.11.2006, 16:15
bu konuda da uzun uzun yazmak lazım ama bir isim var ki yazmadan edemeyeceğim...

Wederson...

champions
06.11.2006, 16:17
celo szymek jeff ahmet şahin ömer rıza hüseyin gitmeli
aklı başında bi teknik adam ,laf değil iş yapabilcek yöneticiler gelmeli

Murat'
06.11.2006, 16:27
Gidecekler:celalaeddin,ömer rıza,hasan,hüseyin,
Gelecekler:Volkan yaman(antalya) Ali güzeldal,tolga seyhan,gökhan ünal

coolank
06.11.2006, 16:35
kim gelirse gelsin ama lütfen bu takımdan gönderilenler gelmesin ... hemen fatih tekke örnegini vermeyiniz o bir istisnadır ...

Fanatik28
06.11.2006, 17:10
Gitmesi gereken ilk isim Ziya Dogan`dir.

En azindan devre arasi,

Gidecekler: Celalettin, Musa Büyük , Ömer Riza, Symek,

Gelecekler:Wederson, Mehmet Topuz, Gökhan Ünal, Mineiro, Emre (A.gücü)

Rüstü veya Mondragon alinacaksa Jefferson gitsin. Diger kalecilerin hicbiri ondan cok daha iyi degil.
Wederson türk statüsünde ise alinir.Yanilmiyorsam öyle.
Musampa`yi daha hic 90 dk. izlemeden yorum yapmak istemiyorum.
Hüseyin`i cikarip cift forvetlede oynayabiliriz.

--------------------------Jefferson ?--------------------------

Mehmet Topuz-------Emre---------Stepanov----------Wederson

-----------------Hüseyin-----------Mineiro--------------------

Yattara------------------Marcelinho-------------------Gökdeniz

------------------------Gökhan Ünal----------------------------

eross61
06.11.2006, 17:17
sag ve sol bekimiz yok orta sahada bir futbolcu pas atan sut ceken devre arasına yetısırse bunlar belkı biseyler olur

jefferson61sefa
06.11.2006, 18:29
Gitmesi gereken ilk isim Ziya Dogan`dir.

En azindan devre arasi,

Gidecekler: Celalettin, Musa Büyük , Ömer Riza, Symek,

Gelecekler:Wederson, Mehmet Topuz, Gökhan Ünal, Mineiro, Emre (A.gücü)

Rüstü veya Mondragon alinacaksa Jefferson gitsin. Diger kalecilerin hicbiri ondan cok daha iyi degil.
Wederson türk statüsünde ise alinir.Yanilmiyorsam öyle.
Musampa`yi daha hic 90 dk. izlemeden yorum yapmak istemiyorum.
Hüseyin`i cikarip cift forvetlede oynayabiliriz.

--------------------------Jefferson ?--------------------------

Mehmet Topuz-------Emre---------Stepanov----------Wederson

-----------------Hüseyin-----------Mineiro--------------------

Yattara------------------Marcelinho-------------------Gökdeniz

------------------------Gökhan Ünal----------------------------

bu kadro varya türkiyeni ligini soldan dağıtır sağdan biçer gerçekten aklımmadaki 11 i yazmışssın tbrk ederim
evt türk milli takımının sağ bek sorunu wedersonla hallolsun wedersn nasıl olsa milli takıma alınmaz bize gelsin süper frikikçi zaten allah bu kadroyu yönetime fakslıyalımmm

Berk Eren
06.11.2006, 18:46
jefferson61sefa;hangısı aklındakı onbır bu mu,imzandaki mi:)ikiside olur bence ama:)
fanatik28 hepsı super olmus,ama benım ayrı bı tesekkurum olacak sana,jeff ıcın soyledıklerın ıcın..bence suanda rustu ve mondragon bıle degıl,Turkıye lıgınde en ıyı kaleci martınez sonra jeffdır..
bu kadroda mıneroyu ızlemedım ama on lıberoya dıarra,appıah tıpınde bı oyuncu sart..

Gürkan
06.11.2006, 18:49
bakıyorumda fb bjk veya gs den dırek alınınca "biz istanbulun çöplüğümüyüz diyenler aynı oyuncular başka takıma gidip oradan gelince kurtarıcı oluyorlar.

örnek:ceyhun,yusuf.bu oyuncular şimdi fb de olsalardı ve alınmak ıstenselerdı kurtarıcı mı yoksa çöp mü olacaklardı.

cemilsezgin
06.11.2006, 19:06
bu ruh gitsin trabzonun gerçek rugu gelsin

Gürkan
06.11.2006, 19:07
bırakalımda kımın gıdıp kımın gelecegıne hoca karar versın.

Salih61
06.11.2006, 21:07
GELMELI:

GÖNDERILMELI:

ya aklima gelen bunlar suanDüşünülen futbolculara bir bakalım
ALTAN:galatasaraya gitti dikiş tutturamadı takım takım gezdi şimdi nerde oynuyor haberim yok...
LAZAROV:Kısaca küçük takımların büyük futbolcusu bushi gibi hiçbir özelligi yok...
CEYHUN:Yaşlı ve kondisyonu düşük
Allah aşkına siz TRABZONSPORDAN mı? bahsediyorsunuz ya da herhangi bir anadolu takımından mı?
Gönderilecekler:
Ferhat:Adam canla başla oynuyor bana ibrahim egenin ilk senesini hatırlatıyor ve zamanla kendini geliştiriyor..
Musampa:Adam kaç dakika oynadı ki gördünüz karar verdiniz...
Ahmet Şahin ve Ömer Rızaya katılıyorum...

Kasım Hilal
06.11.2006, 21:31
Bir kere Hüseyin kesinlikle kalmalı..
O adam mevkisinin en iyilerinden.
İki kötü yönü var (uzaktan şut çekememek ve uzun pas veremeek) onu öyle kabul etmeli ve onun çnüne Hüseyin'in eksiklerini kapatacak bir oyuncu alınmalı..
Szymek'in ıynadığı zamanlardaki gibi oynayacak biri olabilir. Ya da Szymek artık kendine gelsin, yeter benim sabrımı kalmadı.

Sakaryalı Martinez öyle böyle değil harbi iyi kaleci.. Eğer becerebilirsek Jefi le onu değiş tokuş edelim. Üzerine biraz para verelim n'olsun!

Ve kesinlikle bir de forvete ihtiyacımız var.. Aslında Drogba tam bizim aradığımız adam, tam da Shevo gelince gözden düşer dedim Chelsea'de ama dünya kupasında çyle bir oynadı ki yeri garanti onun alamayız.
Eski Deportivolu (şu anda Mallorca'da oynuyor, bazen de yedek çıkıyor) Diego Tristan Türkiye ligi için üst düzel bir forvet sayılır. Eski formunda değil belki ama dediğim gibi, bu lig için o gayet başarılı olur. Eğer biraz paraya kıyabilirsek Frederic Kanute de alınabilir. Sevilla ile ilk fırsatta yollarını ayıracağını tahmin ediyorum şu idia olayı yüzünden (olayı bilmeyenler Kanute iddia oynadı sanmasınlar).. Olmadı Umut Bulut'da ısrar edilmeli..

Geri dörtlünün de sıkıntıları büyük gibi..
Eğer Çağdaş ortada oynayamayacaksa oraya biri alınsın ama Çağdaş da gönderilmesin. Alternatif olarak düşünülebilir. Zira geride alternatif sıkıntımız çok.

Orta sahada büyük bir yığılma var.. Mushampa, Marche, Gökdeniz, Yattara, Szymek, Hüseyin, Ferhat, M. Keçeli... Orta sahanın bence takviyeye ihtiyacı yok.. Eğer Szymek oymamakta ısrar ederse gönderilebilir.. Sağ açıkta iyileşinde Yattara oynar. Gökdeniz de Hüseyin'in önünde oynayabilir. Bir önlibero değil de orta saha (daha doğrusu Hüseyin ile) ileri ucun arasında bir köprü kurmak için.

Ersen Martin'İ daha geçenlerde tartıştık neden milli takım alınmıyor diye. Şimdi ise bir penaltı kaçırdı diye üzerine yüklenmeyelim. Bence aradığımız forvet değil ama yedek de olsa takımda kalmalı..
Elimizde yedekleri de kalburüstü bir takım bulundurmamız lazım!

Salih61
06.11.2006, 21:38
Bir kere Hüseyin kesinlikle kalmalı..
O adam mevkisinin en iyilerinden.
İki kötü yönü var (uzaktan şut çekememek ve uzun pas veremeek) onu öyle kabul etmeli ve onun çnüne Hüseyin'in eksiklerini kapatacak bir oyuncu alınmalı..
Szymek'in ıynadığı zamanlardaki gibi oynayacak biri olabilir. Ya da Szymek artık kendine gelsin, yeter benim sabrımı kalmadı.

Sakaryalı Martinez öyle böyle değil harbi iyi kaleci.. Eğer becerebilirsek Jefi le onu değiş tokuş edelim. Üzerine biraz para verelim n'olsun!

Ve kesinlikle bir de forvete ihtiyacımız var.. Aslında Drogba tam bizim aradığımız adam, tam da Shevo gelince gözden düşer dedim Chelsea'de ama dünya kupasında çyle bir oynadı ki yeri garanti onun alamayız.
Eski Deportivolu (şu anda Mallorca'da oynuyor, bazen de yedek çıkıyor) Diego Tristan Türkiye ligi için üst düzel bir forvet sayılır. Eski formunda değil belki ama dediğim gibi, bu lig için o gayet başarılı olur. Eğer biraz paraya kıyabilirsek Frederic Kanute de alınabilir. Sevilla ile ilk fırsatta yollarını ayıracağını tahmin ediyorum şu idia olayı yüzünden (olayı bilmeyenler Kanute iddia oynadı sanmasınlar).. Olmadı Umut Bulut'da ısrar edilmeli..

Geri dörtlünün de sıkıntıları büyük gibi..
Eğer Çağdaş ortada oynayamayacaksa oraya biri alınsın ama Çağdaş da gönderilmesin. Alternatif olarak düşünülebilir. Zira geride alternatif sıkıntımız çok.

Orta sahada büyük bir yığılma var.. Mushampa, Marche, Gökdeniz, Yattara, Szymek, Hüseyin, Ferhat, M. Keçeli... Orta sahanın bence takviyeye ihtiyacı yok.. Eğer Szymek oymamakta ısrar ederse gönderilebilir.. Sağ açıkta iyileşinde Yattara oynar. Gökdeniz de Hüseyin'in önünde oynayabilir. Bir önlibero değil de orta saha (daha doğrusu Hüseyin ile) ileri ucun arasında bir köprü kurmak için.

Ersen Martin'İ daha geçenlerde tartıştık neden milli takım alınmıyor diye. Şimdi ise bir penaltı kaçırdı diye üzerine yüklenmeyelim. Bence aradığımız forvet değil ama yedek de olsa takımda kalmalı..
Elimizde yedekleri de kalburüstü bir takım bulundurmamız lazım!Bu saydıgın isimleri bu yönetim alamaz gerçekden bak zaten zamanında bunları alsaydı şimdi böyle olmazdık

Kasım Hilal
06.11.2006, 21:46
Bence yönetim kafaya koyarsa Martinez ve Tirstan'ı çok zorlanmadan alır..
Geriye de benim tercihim El Saka..
Olmadı başka biri..

Salih61
06.11.2006, 21:48
Bence yönetim kafaya koyarsa Martinez ve Tirstan'ı çok zorlanmadan alır..
Geriye de benim tercihim El Saka..
Olmadı başka biri..Martinez gerçekden iyi kaleci Tristan çok yaşlı ama süper ligde iyi işler yapabilir el saka artık miladi dolmuş bir futbolcu onun yerine çok genç ama yetenekli bir futbolcu alınabilir mesela Antalya dan Ali Bilgin...

Kasım Hilal
06.11.2006, 21:49
Birader ben de onu diyorum işte..
Hem Tristan 30yaşında o kadar da yaşlı değil..
Ama uznu süre gözönünde olduğu için öyle sanılıyor..

Salih61
06.11.2006, 21:56
Birader ben de onu diyorum işte..
Hem Tristan 30yaşında o kadar da yaşlı değil..
Ama uznu süre gözönünde olduğu için öyle sanılıyor..Ama yine bir sorun var o da bizim yöneticiler almazlar

Travelair
06.11.2006, 23:13
Yusuf Şimşek, Martinez, Nihat, Bilyaletdinov, Carlos Alberto ve Vedran Corluka Gelecek vaat eden bir defans oyuncusu (1,93cm) Zagrep oyuncusu. Milan'ın yerine araştırılabilinir. Nihat ise bomba transfer olur. Villareal'de gözden düşmüş durumda. Takımda istediği düzeni bulamadı, fiyatı düştü, tam alınacak zaman...

http://www.transfermarkt.de/bilder/spielerfotos/s_7034_2005_1.jpghttp://www.sakaryamiz.net/images/stories/Yenihaberler/martinez.jpghttp://www.transfermarkt.de/bilder/spielerfotos/s_6569_2005_1.jpg http://www.transfermarkt.de/bilder/spielerfotos/s_16690_2005_1.jpghttp://www.transfermarkt.de/bilder/spielerfotos/s_15783_2004_1.jpghttp://www.transfermarkt.de/bilder/spielerfotos/s_34393_2005_1.jpg

Bunlar gelsin sorunumuz kalmaz (En azından büyük sorunlarımız)

coolank
07.11.2006, 03:49
SENİ TRİBÜNDE ÇÜRÜTÜRÜM
GİTMEK İSTİYOR
Sakaryaspor maçı öncesi Musampa'yı ağır dille eleştiren Doğan'ın Szymkowiak'ı da fırçaladığı ortaya çıktı. Teknik Patron Ziya Doğan, Szymek ile özel bir görüşme yaparak sıkıntılarını dinlediği ardından 'Hocam devre arası gitmek istiyorum' sözleri üzerine adeta çileden çıktığı belirtildi. Doğan'ın bunun üzerine, "Devre arasına kadar bu takıma herşeyini vereceksin" dedi.
ZARAR ETTİRME
Doğan, daha sonra ise adeta Szymek'e ültimatom vererek, "Gitmek istiyorsan devre arası gidersin. Ancak Trabzonspor'a para kazandırmadan bedava gitmeyi aklından çıkart. Bu kulübü zarara uğratmana izin vermem. Eğer Trabzonspor'a para kazandırmayacaksan, seni göndermem ve tribünde çürütürüm. Bunu sakın unutma" dediği ifade edildi.

bu dogru ise .................................................. ...............

coolank
07.11.2006, 03:51
OCAK YOLCUSU KALMASIN!

OCAK HAREKATI
Trabzonspor'da Teknik Patron Ziya Doğan, 'Ocak harekatı' için şimdiden kolları sıvadı. Ard arda alınan başarısız sonuçların yanında kötü futbol devre arasında takıma önemli takviyeler yapılması gerçeğini gözler önüne sererken, yönetimin bu yönde tam yetki verdiği Doğan, devre arası için düğmeye bastığı ve listesinin başında yabancıların olduğu, yedek kalan bazı isimlerin takasta kullanılmasının düşündüğü, gençleri de kiralık göndereceği ifade edildi.
BİLETLERİNİ KESTİ
Doğan'ın liste başında Kiki Musampa, Szymkowiak ve kaleci Jefferson'un olduğu belirtildi. Sakarya maçı öncesi özel toplantı yaparak sert bir şekilde uyardığı Musampa'nın fiziki yetersizliğinin yanı sıra isteksik olması ve uyarıları dikkate almayan tavrı nedeniyle Doğan'ın siyahi oyuncunun biletini şimdiden kestiği, inişli çıkışlı grafiği ile güven vermeyen kaleci Jefferson ile bir türlü b
ekleneni veremeyen Szymek'i de göndermeyi planladığı belirtildi.
FATİH BÖYLE GİDERSE!
Doğan, sakatlığı nedeniyle devreyi kapatan Ömer Rıza'yı iyi bir teklif gelmesi durumunda satılmasını istediği ifade edilirken, genç oyuncular Feridun, Enis ve Cem'in de tecrübe kazanması için başka takımlara gitmesi gerektiği görüşünde. Son maçlarda hataları ile tepki çeken Fetih Akyel'in de bu kötü gidişinin sürmesi durumunda gönderilmesinin gündeme gelebileceği, Celaleddin'in de devre sonuna kadarki performansı kaderini belirleyecek.

ender77
07.11.2006, 08:07
Bir Trabzon düşünün

Ersen Martin tek santrfor. Gökdeniz ve Yattara iki kanatta. Ortalarında Marcelinho. Arkasında Musampa, Şimek. Adını baştan koyalım: Buna mükemmel bir hücum gücü denir. Bu 6'lıdan savunma zaafı olan tek oyuncu İbrahim Yattara. Trabzon, onu taşır. Çünkü o da, Trabzon'u taşıyacak bir yetenek. Bunu zaten görmeyen bilmeyen yok Trabzon'a gönül verenler arasında.
Bu güç, doğru hazırlıkla ve yeterli oyun motivasyonuyla ligin her şeye rağmen şampiyonluk adayıdır. Yeter ki, ilk yarıyı liderden 10 puandan fazla farkla bitirmesin.
Bu hakikaten saygı duyulacak kadar önemli güç, Doğan'ın elindeki en önemli silah.
Eğri oturup doğru konuşalım. Hiçbir yönetim planlaması, hiçbir futbol programı olmadan, denk gelmiş bir kadro bu. Savunmanın zaaflarını gördüğünüzde zaten bu ortaya çıkıyor. Bir futbol planıyla oluşturulmuş bir takımın, bir yönü bu kadar güçlü, diğer tarafı bu kadar vasat olamaz zira.

Adaletli dağıtım lazım
Trabzonspor'un Marcelinho, Gökdeniz ve Yattara üzerindeki herşeyi yapma zorunluluğunu kaldırıp, yükü adaletli dağıtması gerekiyor. Marcelinho ve Gökdeniz bugün hem oyun organizasyonunu yapmak hem gol yollarında Ersen'i beslemek ve de gol atmak yükümlülükleriyle sahaya çıkıyor. Bunu yapabilirler tabii. O yetenekteler, ama bu bir zorunluluk ve tek yol olunca sorun çıkıyor.
Bu yükü omuzlamak konusunda Hüseyin'in performansında bir artış yok. Burada sadece Türkiye'de değil Avrupa çapında vasatın çok üstü bir ikili olan Musampa-Şimek'ten yararlanmak zaruret. Bu oyuncuları yeniden üst düzey forma yükseltmek kolay değil. Ama Trabzonspor gibi kulüplere hoca olmak bu oyuncuları kazanma görevini de içerir. Eğer olmuyorsa onların yapabileceklerini yapan oyuncular çıkarırsınız tabii. Ve o zaman herkes sizi ayakta alkışlar ve yönetime dönüp sorar.
'Bu adamlara niye bu kadar para verdiniz'.
Bugün Trabzon, yüksek motivasyonun otomatik olarak sağlandığı ve rakibin paldır küldür üzerinize geldiği derbilerde kontratak oyunuyla kazanılan zaferler dışında kötü oynuyor. Daha kötüsü elindeki gücü kullanamıyor. Ziya Doğan fizik yetersizlikten şikayetçi. Haklı da olabilir. Ama bütün sıkıntıyı buna bağlamak ne doğru ne adil bir yaklaşım. Asıl mesele eldeki kadroyu kullanma ve kadronun oyun konsantrasyonunun sağlanmasıyla alakalı.
Ziya Doğan bu ülkenin en derli toplu hocalarının başında gelir. Çok takım değiştirmiş olabilir ama onu diğer birgün orda bir gün burada tüccar antrenörleriyle karıştırmak çok ayıp olur. İlkelidir, çalışkandır. Güvenilirdir (maalesef ülkede ekstra bir özellik oldu bu).
Ama kusura bakmasın hiç ama hiç esnek değil. Onu sadece Türkiye'nin değil, Avrupa'nın en iyilerinden biri yapacak olan biraz olsun esneyebilme kabiliyeti. Futbolda tek doğru yoktur. Her insan aynı değildir. Herkesin belli standart özelliklere sahip olması beklenemez.

Savunma garantisi şart
Ziya Doğan eğer ligin 2. yarısında Yattara'yı bir önceki dönemde olduğu gibi yedeğe çekecekse. Ve söylendiği gibi Musampa ve Marcelinho'yu kafasında silmişse, yine vasat üstü, iyi mücadele eden ama kıt bir takım olacak Trabzon.
Bu, bu takımda yapılabilecek en büyük yanlış olur. Marcelinho belki kariyerinde ilk kez bu kadar tırmalıyor. Ama öyle ağır ve içinden çıkılmaz görevlerle sahadaki.
O bir avcıdır. Ersen, Gökdeniz, Yattara rakip defans dengesini bozarken, Şimek ve Musampa dikine, yüzdeli paslı oynarken görmek lazım Marcelinho'yu. Rakip savunmanın tamamı onun önünü kapatırken, ondan bir şey beklenemez. Ronaldinho'dan da beklenemez ya neyse.
Bu kadroyu oynatmayı başarırsa Doğan, sadece Trabzon'un değil lig tarihinin unutulmazları arasına adını yazdırır. Bunu yapmak için Doğan'ı bekleyen bir başka tamamlayıcı görev daha var tabii.
Trabzon'da gerçekten eksik olan ve sağlanması gereken savunma garantisi. Oyun rakip alana yığılmışken doğal kriz anlarını giderecek güç.
Bu anlamda Trabzon'un elindeki tek standart üstü oyuncu Stepanov. Ziya Doğan övünmekte haklı olduğu oyuncu bulma yeteneğini işte burada kullanmalı. Kaleciden solbeke. Doğan işte burada asıl hünerini gösterecek.

Tigana neden sorumlu?

Beşiktaş'ın teknik direktörü transferden sorumlu mu? Bütün transferleri o mu yapıyor? Hayır. Oyuncu yetiştirmekten sorumlu mu? Alt yapı planlaması onun programıyla mı işliyor? Hayır.
Yani futbol takımının oluşmasında onun gerçek bir sorumluluğu yok. Peki bundan sorumlu olan kim? Yok. İsmi çıkarın, Zico ve Gerets'i koyun, Kulüp de Galatasaray, Trabzon, Fenerbahçe olsun. Geçen hafta Fenerbahçe üzerine yazdığımı bir Futbol Genel Koordinatörü gerekliliği yazısı her kulüp için geçerli aslında. Bu kulüplerin bu bütçedeki yapıların futbolunu programlayacak bir yönetici gerekliliği var. Rastgele menajer listelerinden seçilmiş transferlerle bugün olduğumuz nokta bile hak etmediğimiz bir yerdir.
Buna uyanan kulüp yol alacak. Geçen hafta özellikle Fenernahçe üzerine yazılmasının sebebi, Fenerbahçe'nin tek eksiğinin bu oluşu. Aziz Yıldırım'ın tek bir hamlesi ile çözülecek iş. Real ve Barça, Manchester ve Bayern bunu yapıyorsa, bizimkilerin yapmayışından başka şeyler aramak lazım.

Luis Martinez Neco

Gözümün önünden gitmiyor. Ersen, ortaya sert garanti bir vuruş yapmış. Martinez sağına yatmasına rağmen o anda en yumuşak, en kontrol dışı uzvuyla ayaklarıyla topu çeliyor. Ersen bir dev, - abartıyorum bir adımı 3 metre-. O yetişene kadar kalkıp uçuyor ve topu tutuyor. Ersen'e sert girdiği için kızamazsınız, çünkü o da beklemiyor Martinez'in topa yetişmesini. Bir oyuncu vücuduna bu kadar hakim olabilir mi? Ayaklar, kollar, gövde, beyin, yürek. Her şey var. Bir kaleci için maça gidilir mi? Onun için gidilir. Bir takımın bol pozisyon görmesini taraftarı ister mi? Ben Sakaryalı olsam onun performansını görmek için isterim. Abartmıyorum, bugüne kadar gördüğüm en heyecan verici kaleci ve hatta sporculardan biriyle karşı karşıyayız.

ozcan_asanoglu
07.11.2006, 09:28
mehmet demirkol süper bir yazı yazmış, adam taa ordan takımdaki potansiyeli görmüş..darısı ziya hocanın başına...

oguzkoc
07.11.2006, 16:22
tanıdığımız bildiğimiz gözlerimizin önünde efsane kurtarışlar yapan martinez gelmeyecekse jefferson gönderilmesin.. gelecek olan kaleci jeff den daha iyi olmayacaktır...

coolank
07.11.2006, 16:56
katılmıyorum gelecek olan her kaleci jeff den iyi olur

Sefa Murat Dokuz
07.11.2006, 20:38
kim gelirse gideni arattirir biz ole bi kaleci arioz takimi tek basina batiran biz takin olarak ii olsak jeffde cok ii olur jefferson bence gelecek kaleciden bin katt ii
ecen sene 26 macta 28 gol yemis ligin en az gol yiyen ortalamaali 2.kalecisiymis

Can basten
07.11.2006, 20:44
Musampa, Marcelinho, Szymek ve Jefferson'a derhal yol verilmeli. Yerlerine kim mi alınacak? Defansa Konya'dan El Saka, orta sahaya Gençler'den Ayman, forvete Manisa'dan Rafael, kaleye Sakarya'dan Martinez, sol açığa da Erciyes'ten Lazarov. Al sana gibi 5 tane süper topçu. Hadi bakalım acaba hangileri daha iyi, ilk saydıklarımız mı, yoksa kıytırık takımlarda bile aslan gibi oynayan ama transferinden bazılarının ne yazık ki para yiyemeyeceği ikinci sıradakiler mi?

Ayrıca Fatih Akyel ve Celalleddin de bir an önce yollanırsa çok sevineceğim. Onların yerine adam alınmasa da olur...

Fatih Ay
07.11.2006, 21:30
hüseyin gitsin gitmiyosa bile hoca almasın kadroya yeter artık gormeye dayanamıyom

Gürkan
08.11.2006, 09:41
hasan kabze gs de kadro dısı gonderılmesı gundemde.

Jester
08.11.2006, 10:11
Bugün gazetelerde iki olası transfer haberi var. İkisi de umut verici.

Birincisi Heerenveen'den İsveçli stoper Peter Hansson. Geçen yıl da adı geçmişti. Bize çok faydalı olabilecek bir futbolcu. Kaynak: Fanatik

İkincisi Zico Hüseyin'i istiyormuş, biz de karşılığında Serkan'ı isteyecekmişiz. Bu da çok iyi olur.Yanında Can'ı da isteyelim. Ama sanırım Hüseyin gitmek istemez. Kaynak :Fotomaç

Bu arada hocanın ve yöneticilerin her gün çıkıp biz transferle ilgilenmiyoruz demeleri biraz komik kaçıyor. Belli ki bal gibi ilgileniyorlar. Zaten ilgilenmemeleri ayıp olur. Öyleyse neden bu açıklamalar?

ozcan_asanoglu
08.11.2006, 10:14
bir kaç sebebi olabilir, isimlerin önceden duyulup işin sulanmaması, mevcut futbolcuların konsantrasyonunun bozulmaması vs.

oskanonur
08.11.2006, 11:08
Hic Dikkat Ettiniz Mi Arkadaslar Su Topic De Kac Futbolce Gonderildi Ve Kac Yeni Transfer Yapildi.orda Kac Farkli Isim Dolasiyor.allah Bu Ve Bundan Sonraki Trabzonspor Yonetimlerine Kolaylik Versin.(amin)

Nytre
08.11.2006, 11:13
hiç uzaklara gitmeye gerek yok.. can kardeşime katılıyorum.. zaten transfer dönemindede dedim.. yurticinde iyi oyuncular var. hem bu adamlar lige de hazır'

champions
08.11.2006, 11:22
GİDİYORLAR !
Trabzonspor yönetimi 3 yabancı dan da umudunu kesti. Marcelinho,Musampa ve Szmykowiak gözden çıkarıldı...
GİDİYORLAR
Trabzonspor yönetimi 3 yabancı dan da umudunu kesti. Marcelinho,Musampa ve Szmykowiak gözden çıkarıldı
TEKLİF ALIYORLAR
Büyük umutlarla transfer edilen ancak bir türlü bekleneni veremeyen Marcelinho ve Szmykowiak ile birlikte Musampa nın bileti kesiliyor.Hayal kırıklığı yaratan Bordo-mavili takımın 3 yabancısı için çeşitli alternatifler değerlendirilmeye alınacak.Marcelinho ya ya Arabistan’ın Al-Hilal takımı talip oldu.Musampa için yönetim kulüp araştırmaya başlarken menajerini de Trabzon’a çağırma kararı aldı.Szmykowiak ise Ayman transferinde takas olarak değerlendirilecek.
ARAPLAR TAKİPTE
Trabzonspor’un 3 yıl için 5 .5 trilyona transfer ettiği Marcelinho yu Araplar takibe aldı.Bu futbolcu için Trabzon’a gelmeye hazırlanan Al-Hilal li yöneticilerin 3 milyon Euro yu gözden çıkardıkları öğrenildi.İsminin açıklanmamasını isteyen bir Trabzonspor yöneticisi Marcelinho için Araplar’ın devrede olduğunu doğruladı ancak yinede son kararı 15.nci hafta A.Aker de oyanacak olan F.Bahçe maçından sonra vereceklerini söyledi.

champions
08.11.2006, 11:24
APİAH GİBİ OLSUN.
Doğan, Brezilya kasetlerini incelemeye başladı, transferini düşündüğü orta saha oyuncusunun tarifini yönetime yaptı..
APİAH GİBİ OLSUN:
Doğan, Brezilya kasetlerini incelemeye başladı, transferini düşündüğü orta saha oyuncusunun tarifini yönetime yaptı
Devre arasında takıma 3 oyuncu takviyesi isteyen Trabzonspor’un teknik patronu G.Birliği’nden göz ağrısı Ayman ve hucuma dönük oynayan 2 futbolcu üzerinde duruyor
KASETLER İZLENİYOr
Sezon başında yapılan pahalı transferlerden beklediğini alamayan Trabzonspor da devre arası transferi için çalışmalar başladı.İlk planda yönetici Faruk Kanca nın Brezilya dan getirdiği kasetler Ziya Doğan tarafından izlemeye alındı.Ön liberoda eski göz ağrısı G.Birliği takımında oynayan Ayman’ın alınmasını isteyen Teknik Direktör Ziya Doğan diğer oyuncular içinde yönetime “Apiah gibi olsun”tarifini yaptı.
AROUCA İLK PLANDA
ziya Doğan’ın “Apiah gibi olsun”tarifine en uygun futbolcu Brezilya nın Figurunense takımında oynayan 21 yaşındaki Arouca Da Silva. Yönetici Faruk Kanca nın alınmasını istediği oyuncular listesinde de yer alan bu oyuncu orta alanda hucuma dönük olarak görev yapıyor.Öte yandan teknik direktör Ziya Doğan futbolcu izleme komitesinde görev yapan Cemil Canalioğlu ve Ömer Uzun ile de görüşerek durum değerlendirmesi yaptı.

sbay
08.11.2006, 11:35
mehmet topuz,fatih tekke.gökhan zan

Barış BAKIRTAŞ
08.11.2006, 11:47
Böyle giderse bjkden bi farkımız kalmayacak her sene transfer şampiyonu olacağız.

Berk Eren
08.11.2006, 13:00
hüseyine zenitden sonra fenerbahcede talipmis..zico kesin alınmasını ıstıyormus..
KAYNAK:fotomac!!

coolank
08.11.2006, 13:01
Heerenveen'den İsveçli stoper Peter Hansson.

bu adamı ziya dogan gençlerde iken izlettirmişti ....izleyen kişiyi de çok iyi tanıyorum ve futbol bilgisine çok güvenirim onun demesine göre muhteşem bir adammış ... ama o zaman 1 milyon euro istedikleri için cavcav almamıştı...ve isveç de ligler geçen hafta bitti ...

Burçak
08.11.2006, 13:08
Hakikaten Fotomaçın habere bakarmısınız :)
http://www.fotomac.com.tr/fen114.html

Muhalif
08.11.2006, 13:18
Heerenveen'den İsveçli stoper Peter Hansson.

bu adamı ziya dogan gençlerde iken izlettirmişti ....izleyen kişiyi de çok iyi tanıyorum ve futbol bilgisine çok güvenirim onun demesine göre muhteşem bir adammış ... ama o zaman 1 milyon euro istedikleri için cavcav almamıştı...ve isveç de ligler geçen hafta bitti ...

Hocam İsvec'de ligler geçen hafta bitti de adam Hollanda takımında oynuyor:) İzleyen kişiyi tanıyormuşsunuz, eğer İsveç'de birini izlediyse yanlış adamı izlemesi kuvvetle muhtemeldir söyleyim:)

AtalaY_BuğrA
08.11.2006, 13:35
Marce,Musampa, Szymek gitsin yerine Elvan Abelegese, Süreyya Ayhan orta sahada koşmaları için , Rakiple boğuşması için ise Hamza Yerlikaya gelsin.

EmrahYalçınalp
08.11.2006, 13:42
Marce,Musampa, Szymek gitsin yerine Elvan Abelegese, Süreyya Ayhan orta sahada koşmaları için , Rakiple boğuşması için ise Hamza Yerlikaya gelsin.
:D :D :D
Allah da seni güldürsün Atalay yaw.

galyanlim
08.11.2006, 13:44
kalan varmı takımda biz kime destek verecez

ARAF
08.11.2006, 13:48
hoca olarak ben geleyim 3-1-3-3 hücum futbolu oynatacam söz forvetede şotayı alacam hüseyinide oynatmıycam:)

oskanonur
08.11.2006, 13:54
Eldeki kadroyu dogru kullanamazken cozun diye yeni isimler alip paralari sokaga sacmayi kabul edemiyorum.Bir donemlerin ezikbahcesine donduk mantalite olarak.

Tunga
08.11.2006, 15:02
Yattara'yı unutmuşsun. O kalacak mı?

Onun yerine ben de Sinan Şamil Sam'ı öneriyorum. :)

coolank
08.11.2006, 15:34
muhalif kardeşim izleyen kişiyi iyi değil çok çok ii tanırım .... ben ziya dogan gençlerbirliğinde iken demiştim ... eger isim benzerliği yoksa ve bunamadıysam bu adam o adam ...o zaman 1 milyon euro idi bonservisi ... sonra hollanda yı mı gitti bilmem ...

coolank
08.11.2006, 15:39
dogru o adam o değilmiş haklısın özür dilerim ... bunların hepsi son lu kardeşim ama sen uyarınca sordum dogrusun bu o değil ve danimarkalı biri imiş...

CIRAKJEO
08.11.2006, 17:04
GİTMELİLER
+ Szymek için yeter diyorum artık verim alamıyoruz.. yarardan çok zararı var abicim
+ Hüseyin zenitle anlaştı galiba.. gitmesi hem bizim hem de kendi için çok olumlu bir hareket olur..
+ Ömer Rıza yerine bana bu kadar şansı verselerdi, daha verimli olurdum diye düşünüyorum

GELMELİLER
+ Ersen martin ile bu iş olmaz.. umut da bekleneni veremedi.. yeni bi forfet kesinlikle şart.. bizimkiler çok iii yedek olabilir yada gelenin yanına biri olabilir
+ Şöyle yaşı 30 un üstünde bi orta saha.. koşmasın, pres yapması gerekmez (onlardan biz de çok var ).. Juninyo ( PSV ) muhteşem olurdu..

isaret parmagi
08.11.2006, 18:10
Mümkünse taraftar gitsin yerine avrupa dan taraftar transfer edelim...

umraniye34
08.11.2006, 18:13
1-hüseyin 2-jefferson yerine iyi bi kaleci ve önlibero gelsin yeter ... aslında ceyhun veya yusuf şimşek iyi futbolcular keşke birini transfer etseler

AKSOY_61
08.11.2006, 18:50
eğer hüseyin zenitle iyi paraya anlaşırsa gönderilmeli
fatiih akyelin ne yaptığını anlayamamaya başladım acayip hatalar yapıyo
szmekin kesinlikle gönderilmesi lazım artık yeter yani
celalettin bir işe yaramıyo
jefersonun yerine iyi bir kaleci bulurlarsa gönderilmeli ama yerine gelecek olan kaleci gerçektende iyi kaleci olması lazım yoksa kalsın

Sarıalibey
08.11.2006, 18:51
Fatih Akyel kesinlikle gitmeli.

Kasım Hilal
08.11.2006, 22:08
Abi Marche gitsini diyenlere bir nebza de olsa hak veririm de (anlamasam bile) Mushampa gitsin diyenlkerin inyeti nedir..
Kaç kere şans verildiki adama?

Tevfik Kılıç
08.11.2006, 23:56
Takımımızın tüm futbolcuları yetenekli ve iyi futbolcular amaç bu çocukları ehil ellere teslim edip henüz ortada olmayan bir takım yaratıp 2007-2008 sezonuna hazırlamaktır.

alpi53
09.11.2006, 01:58
en iyi taransfer avrupadan yapilacak taraftar transferi olur..
yahuu marce yi gecen sene birisi alacagiz deseydi hadi lan o adam gelirmi trabzona derdik simdi begenmiyoruz ki adam canavar gibi top oynuyor..
erseni milli takima niye almiyorlar diye kiyamet kopuyor..
huseyin turk olan tek on libero.

bunlar bizim begenmedigimiz adamlar ..
arkadaslar takim hata yapar mac kaybedilir bunlar normal seyler ..
biz trabzonspor trabzonsporlu oldugumuz icin destekliyoruz ve seyrediyoruz yendigi icin veya sampiyon oldugu icin degil...
bizim herkezden bir farkimiz var taraftarimiz bidi bidi etmeyi birakip destek vermesi lazim..
trabzonda her kahve de 20 tane hoca var.
eylul ayinda rize de yim mac seyrediyom antep e yenildik adam ben bu trabzonu daha iyi oynatirim diyo yahuu yeter be yeter
bis susun da bi adama 1 sezon calisma sansi verin ..
hoca degistirerek bisey olmadigini gorduk..

abbas
09.11.2006, 02:29
herkes hüseyin gitsin diyor anlamıyorum yahu...

hüseyinin ölüsü bu takımda ilk 11 oynar!!!

abbas
09.11.2006, 02:32
bu takımdan bir tek szymek yollanıp yerine kaliteli bir teknik kapasitesi yüksek olan önlibero alınmalı.. bakın o zaman hüseyinin performansı nasıl artıyor.. takım nasıl işliyor...

önceki seneler szymek bu dediğim kritere uyduğu için hüseyin sırıtmıyordu.. şimdi hasanla ferhatla oynayınca tabi top yapamıyolar.. bu kadar basit...

Sphinx
09.11.2006, 09:23
Erman Özgür, Sergen gelmeli.. fatih akyel, hüseyin gitsin!.. şimdilik bunlar..

ibrahim_yattara
09.11.2006, 09:29
takımda aşırı tekniği zayıf adam var.

ferhat hüseyin hasan musa mustafa ortasahadan

ömer rızada forvetten silinmeli

jefferson da o boyla o kadar uzaktan şutla gol yiyorsa oda gitsin yani artık..

bunların yerine anadolu takımlarından 3 iyi oyuncu 2 gelecek vaad eden genç oyuncu alınırsa seneye bişeyler olur belki..

Travelair
09.11.2006, 09:35
http://www.transfermarkt.de/bilder/spielerfotos/s_3914_2004_1.jpg

Pascal Feindouno

Marcelinho ile iyi bir ikili olurlar. Ortasahada direncimizi katlar diye düşünüyorum

Faik Yılmaz
09.11.2006, 10:33
Yattara'yı unutmuşsun. O kalacak mı?

Onun yerine ben de Sinan Şamil Sam'ı öneriyorum. :)

rakibi dövme işini bizim haso ağa çok iyi yapıyo zaten...... :)

Mehmet_Mercanlı
09.11.2006, 10:54
Nurİİİ.......

Ustaalioğlu
09.11.2006, 12:07
Huseyin Zenit'e giderse Fatih Tekke'nin bize bir iyiligi daha olur, hele karsiliginda iyi bir para alinabilirse..
Yerine Kayseri'den Ragip alinabilir, hem sehrin cocugu hemde yararli olabilecek bir futbolcu...

goldeneye61
09.11.2006, 12:08
bana kalırsa gs den hasan kabze ayrılmqyı dusunuyor onu hemen takımımıza kazandırmalıyız cokıyı bor golcu bence..ayrıca stepavou neden sqtıyorlarkı defantakı adamlar co mu ıyıde bufazlalık satılıyor bende ne phasına olursa olsun satılmmamalı eger satılırsada ya onun gıbı yada daha kalıtelı defans alınmalı yoksa sonumuzu dusunemıyom..

Ustaalioğlu
09.11.2006, 12:09
takımda aşırı tekniği zayıf adam var.

ferhat hüseyin hasan musa mustafa ortasahadan

ömer rızada forvetten silinmeli

jefferson da o boyla o kadar uzaktan şutla gol yiyorsa oda gitsin yani artık..

bunların yerine anadolu takımlarından 3 iyi oyuncu 2 gelecek vaad eden genç oyuncu alınırsa seneye bişeyler olur belki..

Ferhat'la Musa iyi birer yedek olabilir bence, ama huseyin, hasan kesin gitmeli, omer riza ve jeff'de, symkowiak da...
symkowiak'in bu hale gelebilecegi aklima bile gelmezdi, dunya kupasinda da iyiydi bu adam, ne oldu niye oynamiyor anlamiyorum..

Ustaalioğlu
09.11.2006, 12:11
gs'den h.kabze iyi bir golcu, ama bizde de yedek kalir, gelmez o yuzden...
onun disinda, gs sampiyonlar liginden elenince para edecek futbolcularini satacaklarini duydum, song bize gelirse, stephanovla muhtesem olurlar...

Ustaalioğlu
09.11.2006, 12:12

sergen yardimci antrenor olarak gelir herhalde, ya da atli spor klubu kurarsa Trabzonspor o zaman..
erman'da buyuk takimin topcusu degil...

Ustaalioğlu
09.11.2006, 12:13
Hirvat kaleciyi alabilecek miyiz devre arasinda, bilen var mi? Pletikosa miydi :)

Mehmet_Mercanlı
09.11.2006, 12:31
gs'den h.kabze iyi bir golcu, ama bizde de yedek kalir, gelmez o yuzden...
onun disinda, gs sampiyonlar liginden elenince para edecek futbolcularini satacaklarini duydum, song bize gelirse, stephanovla muhtesem olurlar...
daha anlayamadın galıba bizim yönetim 2 iyi adamı bir arada oynatamaz stepanov gitmeden song gibi birini alamazlar. 2 sini bir arada oynatmak marıfet ister. oda bizimkilerde yok

sametaydin
09.11.2006, 12:33
bence rizespordan altan, emrah eren, bjk dan ibrahim akın gelmeli. orta sahaya 2 iyi futbolcu defansta stoper olarakda 1 tane iyi oyuncu bulursak takım şu anki durumundan çok daha iyi olur.

Berk Eren
09.11.2006, 14:11
serhat akın,mehmet cakır,mehmet topuz,gokhan unal..vesteldende cok ıyı oyuncular transfer edılebılır..

Burçak
09.11.2006, 14:20
Sergen mi :) :)

zanoylu
09.11.2006, 15:05
GİTMESİ GEREKENLER :
Ahmet Şahin
Celaleddin
Çağdaş
Ferhat
Hasan
Hüseyin
Miroslaw
Ömer Rıza
Jeferson
Fatih

Ustaalioğlu
09.11.2006, 15:06
bence jeff in yerine iyi bir yabanci kaleci, stephanov'un yanina iyi bir stoper, cagdasi ve fatihi gonderebiliriz, symko yu gonderip onun eski hali gibi bir onlibero yeterli olur....

Ustaalioğlu
09.11.2006, 15:08
GİTMESİ GEREKENLER :
Ahmet Şahin
Celaleddin
Çağdaş
Ferhat
Hasan
Hüseyin
Miroslaw
Ömer Rıza
Jeferson
Fatih

Bu listeye buyuk oranda katiliyorum, takim iyi kazanan formsuz futbolculardan kurulu tamamen, bu da gelir gider dengesizligi ve takimi borclandirmaya itiyor, karsiliginda da sifir basari...

Emorfo
09.11.2006, 15:51
GİTMESİ GEREKENLER :
Ahmet Şahin
Celaleddin
Çağdaş
Ferhat
Hasan
Hüseyin
Miroslaw
Ömer Rıza
Jeferson
Fatih

Şu listeden Ferhat, Hasan, Hüseyin ve Fatih dışındakilere katılıyorum.

coolank
09.11.2006, 17:59
GİTMESİ GEREKENLER :
Ahmet Şahin
Celaleddin
Çağdaş
Ferhat
Hasan
Hüseyin
Miroslaw
Ömer Rıza
Jeferson
Fatih

listeye aynen katılıyorum ama acaba ferhat kalsa mı ? çok genç ve bence yani beklenebilir

volkanferhan
09.11.2006, 22:52
GİTMESİ GEREKENLER :
Ahmet Şahin
Celaleddin
Çağdaş
Miroslaw
Ömer Rıza
Jeferson
Fatih

hüseyinde zenith e gidecekseki satılsın derim yoksa kalsın...

kingfisher
09.11.2006, 23:22
abi oynamayan adamlar belli zate gönderin gitsin oynamayanı ya artistlerle (çağdaş) işimiz yok

TSKara61
10.11.2006, 00:05
Mehmet Çakır
Mehmet Topuz
İbrahim Akın
Wederson
Emre
CANER ERKİN
NİZAMETTİN ÇALIŞKAN
SEZER ÖZTÜRK
Selçuk İnanç (Çocoğun ismini hatırlayadım Vestelde oynuyor.Doğru tahmin etmişimdir galiba.)
Hakan Balta

focus61
10.11.2006, 00:10
Ahmet Şahin
Çağdaş
Ferhat
Miroslaw
Ömer Rıza
Jeferson

Erdem Keser
10.11.2006, 11:50
jefferson
huseyin
mustafa keceli
musa buyuk

gelenler
mehmet cakir
ozden
sezer
ceyhun

since1967_
10.11.2006, 12:07
GİTMESİ GEREKENLER :
Ahmet Şahin
Celaleddin
Çağdaş
Ferhat
Hasan
Hüseyin
Miroslaw
Ömer Rıza
Jeferson
Fatih

ferhat hariç listeye aynen katılıyorum.

champions
10.11.2006, 12:12
gitmeli:ömer rıza celo ahmet szymek jeff hüseyin
gelmeli:mehmet çakır mehmet topuz yerli kaleci carlos alberto, yabancı stoper

Özkan Erdem
10.11.2006, 12:21
mehmet topuz ve gökhan ünal'ı alabilirsek büyük başarı..

Vegas
10.11.2006, 12:27
Albayrak ve yaptigi transferler; F akyel, Cagdas, Marce.. bunlar gitmeli, geriye kalanlar motive olurlr.

Hüseyin Sahtiyan
10.11.2006, 13:22
valla yıllardır ıstedıgım ıkı uc ısım var
lazarov
yordanov
wederson

ama dunya capında bayerndekı podolsky keske gelse :D

takımda standart kemık futbolcular harıc baslıbasına degısesı lazım celalettınlerle ferıdunlarla kecelilerle ocaklarla bu ıs olmaz

canavar61
10.11.2006, 13:32
ziya doğan

--------------------------------------------------------------------------------

her dönemeçte ışıkla yüz yüze gelebiliriz önemli olan kendi hayalimizdeki karanlığa yenik düşmeyelim.
Bizi hayallerindeki karanlıklara yenik düşürenler lider olamayacakları aşikar işte o lider olma vasfını gösteremeyip cesraetten de yoksun olan adam bırakıp gitmeli gitsin ve bir daha 3. ziya doğan dönemini de hüsranla yaşatmasın.
bu yıl kayıp bir yıl ve kaybolan yıllarda kazançlar elde etmek gerekir. bence kupalara katılma umudunu da rafa kaldırmak gerekir ve derli toplu bir yapılanma işine girilmeli.
ilk iş sadece yaptığı iş yıldızları kaydırma işi olan ziya doğanı göndermekle başlanılmalı
ondan sonra gençlere önem verecek bir lider bulunulmalı ve bu da ünal karaman veya giray bulak olabilir

enis kahraman
takıma monte edilmeli
ufukhan oynatılmalı
cem demir kazalnılmalı
murat ocaka şans verilmeli
umut bulut cesaretlendirilmeli
symkoviaka kaybettiği ruh kazandırılmalı

bir oyuncuyu oynatmamak ceza mı
yoksa ödül mü?
bence bu tartışma konusu
ve ben ödül göçzüyle bakıyorum ısrarcı olmakta yarar var oynat symeki taraftar görsün kötü oynadığını oynat kikiyi taraftar görsün formsuz olduğunu ve bu adamlar tepki alarak düzelebilirler sen kenarda oynat yenik duruma düş dakika 91 oyuncu değiştir. oyunu okuma takımı sabote mi etmeye geldik sen kim adına çalışıyorsun arkanda kimler var diye sorarlar adama ADAM GİBİ ADAM DEDİĞİNİZ ADAM KOMİSYONLA ÇALIŞIYORMUŞ GİTTİĞİ TAKIMLARDA GÖTÜRDÜĞÜ FUTBOLCULARLA VE ŞİMDİ BUNUN ZEMİNİNİ HAZIRLIYOR BU ADAM
BUNLARLA OLMAZ ALIN BUNLARI BUNLARI DİYEREK ZİYANIN İŞİ BU BAKIN GİTTİĞİ TAKIMLARA GÖTÜRDÜĞÜ FUTBOLCULAR OLAN TEKNİK ADAMLARIN BAŞINDA GELİR HATTA TRABZONSPORA BİLE GETİRDİKLERİ ORTADA MALATYA GENÇLER TRABZONSPOR BAKIN SİMSARA ONDAN SONRA ADAM GİBİ ADAM DİYELİM
HEP BERABER
ÜNAL ÜNAL
GİRAY BULAK GİRAY BULAK
DEFOLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL ZİYA

cok ilginc

Gercekten DOGRUMU Bu?

Murat'
10.11.2006, 14:21
abi oynamayan adamlar belli zate gönderin gitsin oynamayanı ya artistlerle (çağdaş) işimiz yok

şimdi büyük insan mustafa çağdaşa artist demişsin ne artistliğini gördün lan çocuğun...bari de ki forma şansı bulamıyor takımda gitsin adamın ne artistliğini gördün...

Mehmet Çakır
Mehmet Topuz
İbrahim Akın
Wederson
Emre
CANER ERKİN
NİZAMETTİN ÇALIŞKAN
SEZER ÖZTÜRK
Selçuk İnanç (Çocoğun ismini hatırlayadım Vestelde oynuyor.Doğru tahmin etmişimdir galiba.)
Hakan Balta

isimlerin çoğu vestel masinadan..bu oyuncuları sene başında alsaydık çok daha ucuza gelirlerdi bize ama bizim kulüpte gurbetçi oyuncu araştırması hiç yapılmıyor anladığım kadarıylaaa.son sözüm tevfik köse alınsın genç vede iyi bir oyuncu ayrıca ankaragücünden emre

ozgur_mke
10.11.2006, 15:05
Takım alanları tek tek incelendiğinde orta sahadaki zaaf ortaya çıkıyor. 2.Yarı bu bölgeye transfer şart.

Kalecimize güveniyorum. Gelecekte Brezilya milli takımını koruyacak.

Defans bloğu geçen yıl çok iyiydi. Fatihteki formsuzluk dışında bir sorun görünmüyo aslında. Şanssızlık ve hata yapma korkusu var Fatihte sadece.

Forvet hattı Türkiyede tartışılmaz bence.

Orta sahaya geldiğimizde Enis'in artık ön liberoya monte edilmesi gerekir. Ziya hocadan cesaret bekliyorum. Ve Ceyhun ERİŞ mutlaka alınmalı ara transferde.

cIlgInIm
10.11.2006, 15:54
bize beyin lazım orta alana başka bişe lazım degil..

Burçak
10.11.2006, 16:11
yıllardır gönder al gönder al. ee nedeğişti ki. Yönetimlerin iş bilir cesaretli olmaları gerek.

Mayls
10.11.2006, 16:21
Gidecekler: Fatih Akyel, Hüseyin Cimsir, Miroslaw Szymkowiak, Marcelinho, Ömer Riza

Gelecekler: Tolga Seyhan, Sezer Öztürk, Caner Erkin, Ali Güzeldal

Egemen Yılmaz
10.11.2006, 17:05
arkadaşlar iyi güzel yazmışsınız ama devre arasında bir takıma bence en fazla 2 futbolcu alınmalı. çünkü başarı istkrarla gelir. bazı arkadaşlar 10 kişiyi göndermiş 15 kişiyi getirmiş, hem de devre arasında. biraz komik olmuş bence

chigannes
10.11.2006, 17:50
gelmeli;
yasin(rize)
martinez(sakarya)
ibrahim akın(bjk)
gitmeli;
jefferson
çağdaş

-----------------martinez---------------
f.akyel------milan-----yasin------m.keçeli
----------------h.üçüncü----------------
yattara---marcelinho---gökdeniz-----i.akın
----------------e.martin-----------------

coolank
10.11.2006, 17:52
değiştir. oyunu okuma takımı sabote mi etmeye geldik sen kim adına çalışıyorsun arkanda kimler var diye sorarlar adama ADAM GİBİ ADAM DEDİĞİNİZ ADAM KOMİSYONLA ÇALIŞIYORMUŞ GİTTİĞİ TAKIMLARDA GÖTÜRDÜĞÜ FUTBOLCULARLA VE ŞİMDİ BUNUN ZEMİNİNİ HAZIRLIYOR BU ADAM
HEP BERABER

bu yazı gerçekten çok ilginç eger dogru ise 10 defa oturup düşünmek lazım

FoReVeR-TS
10.11.2006, 18:11
Gitmmesi gerekenler---- jefferson.bu adamın bize hiçbir katkısı yok. hüseyin kesinlikle gitmeli.takımın pas trafiğini bozuyor ve çok yavaş.ömer rıza da gitmeli.bu adamın forvetlikle alakası yok.direk akçaabata.ama önce marangoza..syzmekde gitmeli.artık kabul edelim şyzmek hiçbir zaman eskisi gibi bizim istediğmiz gibi olamayacaktır.HİÇBİRZAMAN.yabancı kontenjanı açısından mutlaka gitmeli
gelemsi gerekenler----kaleye sakaryanın kalecisi martinez mutlaka alınmalıdır.ama devre arasında bu kaleci çok pahalanacağı için ankaragücünün kalecisi serkan bize ilaç olur.hemde türk.ama martinez trabzon yeni şenol güneşi olur bence çünkü çok hareketli..
defansa stoper olarak ankaragücünden emre alınabilir.çok ii bir stoper ve stepanovla çok iyi bir ikili olurlar..ön liberoya ayman mutlaka alınmalı..musampa marce gökdeniz kesinlikle kalmalı..
forvete--- kayseriden gökhan ünal tam istediğimiz bir forvet.genelde tek forvet oynadığımız için gökhan tam aradığımız isim..

------ martinez(serkan) -----

ufukhan---emre---stapanov---keçeli

-----ayman musampa----

gökdeniz ------ yattara

---------marcelinho-----

----- ----- gökhan ünal(ersen martin) ---

zedboysts
10.11.2006, 18:57
Gidecekler:
Celaleddin (Bu adam bu takımda oynuyosa ben tek bacağımı bağlarım öyle oynarım.)
Marcelinho (Nerde Herta Berlin'deki marcelinho)
Jefferson (Bari kiralansın)
Hüseyin (Abi yeter artık ya!!!!)
Tolga (Biraz daha soğuk kanlı olsa bu takımın as kalecisi)
Ahmet Şahin (Yatmaya geldi valla)

Gelecekler:
Wederson
Altan Aksoy
Abdurrahman (artık bu takıma sağ bek istiyorum l:( )
Martinez
Ayman
Ali Güzeldal

eross61
10.11.2006, 21:15
ya arkadsalr herkes 7 8 kişi gonderıp yıne 7 8 kişi almıs ne bu allah askına boyle nereye varabılırız

Berk Eren
11.11.2006, 01:47
herseyi anlıyorumda marcelınhoya gıtsın dıyenlerı bır turlu anlayamıyorum...

Telha TANYILDIZI
11.11.2006, 10:18
gitmesi gerekenler
1- hüseyin
2-musa
3-celalettin
4-f.akyel
5-ö.rıza
6-symek
kiralanması gerekenler
1 jeff.
2 ferhat
3 feridun
4 hasan
5 cem demir
6 ufukhan
gelmesi gerekenler
1 i.akın.
2 t.seyhan
3g. ünal
4 m. topuz
5 martinez
6 serhat akın
7 ali güneş

cınar#7
11.11.2006, 13:26
GİDECEKLER:
1.Hüseyin
2.Celalettin
3.Jefferson(kira olabilir)
4.Szymek

GELECEKLER:
1.Martinez(Rüştü-Kingston)
2.Davids
3.Ali Guzeldal
4.Caner Erkin
5.Wederson
6.İbrahim Akın

toksoy61
11.11.2006, 13:35
Hepsi kalmalı sezon sonuna kadar bence. Gitmek isteyen varsa gönderilmeli sadece.
Şimkovyakta eğer böyle devam edecekse gönderilen ilk kişi o olmalı. Oynamak istemeyen adamın burada işi yok.

OLCAY ÇAKIR
11.11.2006, 13:44
haklısın kardeşim,

Outlook Express,gönder-al...

bir önceki sezondan dersler çıkaran yönetim ve taraftar lazım bize...

yıllardır gönder al gönder al. ee nedeğişti ki. Yönetimlerin iş bilir cesaretli olmaları gerek.

WERTHeR
11.11.2006, 14:32
Bu takımın en büyük problemi hüseyin denilen meczup futbolcudur. Adamı senelerdir gazladılar iyi oynuyor sandı. Takımı yavaşlatan tek futbolcu.Yenildiğimiz maçların baş aktörü. Smek de gitmeli onun olayı bitmiştir.Yerine bir defans oyuncusu alınmalı. Jefersona yol gösterilmeli
ve paraya kıyılıp yerine sakaryadan martinez alınmalı. Orta sahaya Yusuf şimşek yeterlidir. Forvet gerekmez bu takıma yeterli derecede var. Musampa gönderilip yerine genç yıldız adayı bir futbolcu alınmalı.Ama bence ilk gitmesin gereken insan Nuri Albayraktır. Aslında biz iyi bir başkan transfer etmeliyiz:)

OFLU
11.11.2006, 14:45
kimse gitmesin kiralansin ama adam gibi bir kaleci,sağlam bi sağ bek ve orta sahada sazı eline alacak bi herif gelmeli..

tsmaniac
11.11.2006, 15:43
gelecek adamlar şimdiden belli çivrilspordan ali, köstence belediyeden rifat, bize kaliteli topçu lazım anlamıyorlarki fransa liginde oynayan orta saha var bir tane keitamıdır nedir alsınlar işte onu

Mustafa Mahmutoğlu
12.11.2006, 20:56
gitmesi gereken;
hüseyin
hasan
celaleddin
gelmesi gereken;
martinez
mehmet topuz
lazarov

ahmetansu61
12.11.2006, 21:18
celaleddin
musa büyük
ferhat

şimdilik bu üçü gitsin yerine sadece sağ back alınsın yeter.
takım şampşyonluğa oynamıyo ozaman 24 kişilik kadroyada gerek yok boşuna.
yarım devrede olsa boş insanlara çuvalla para vermeye gerek yok. sezon sonu göndermeyi düşündükleri topcuları hemen şimdiden yollasınlar lütfen.
açkcası bu 3 futbolcuyuda sebata hibe ederim. ama sebat da hepten küme düşer be kardeşim....

jefferson61sefa
12.11.2006, 21:34
martinez de bugun cuvalladi

Nadir Bekar
12.11.2006, 21:49
yattara hariç bütün takım gidecek
TRABZON un amatör liglerinden ve paff takımdan yeni genç futbolcular alınarak lige devam edilecek merak etmeyin bundan daha kötü olmayız
haftaya sivasla oynayacaz bjk ye diş gösteren bizede gösteriyo sivasa da yenildik mi fenerin karşısına nasıl çıkacaz bu gidişle daha peşpeşe 9 veya 12 puan daha kaybederiz ehhh sene sonunada ligden düşeriz
ACİLEN BİŞEYLER YAPILMALI

jefferson61sefa
12.11.2006, 21:52
martinein yedigi goller evlere senlik butun gollere cikabilirdi hele son gole kesin cikamsi lazim alti pasa gelen ortaya cikmio
3.gol o feci bi gol terse ayaklarina kapancagina
2.gol hadi
ilk golde de cikmio topa ortalara hic cikmio bu adam bizim kaleci bole olamazz bize kaleci alincaksa bu martinez olmamali 26-28 yaslari cibarinda bir kaleci alinmali

İleli
12.11.2006, 21:56
devre arasi revizyona gidilmeli gidilecekte hepimiz goruyoruz bu futbolculardan takim oyunu cikmayacagini..ziya simdiye kadar gitmisti ama siddetle devre arasini bekliyor bence..musampa szymek akyel bunlar gidecek olanlardan bikaci bence..

AYYILDIZ
12.11.2006, 22:53
revizyon devre arası olmalı sene sonuna kadar alışmış olurlar.Syzmek kesin gidecek onun yerine süper genç yetenekli adam alınmalı sağ bek olarak emrah eren derim stopere tolgaseyhan veya yabancı stephanov gibi bir adam forvetede sonvuruşu iyi olan bir adam aldıkmı takım toparlanır.

jefferson61sefa
12.11.2006, 23:03
gıtmesı gerekenler
musa buyuk 500 mılyar desek
hasan ucuncu 500 mılyar desek
mustafa kecelı 500 mılyar desek
kıkı musampa 500 mılyar desek
mıroslaw szymkowıak 1.5 trilyon desek
cem demır(kıralık 1 sene) onemlı degıl
ahmet sahın 250 mılyar

gelmesı gerekenler
Charles-Hubert Itandje LENS 1.94 stopper
muthıs fır fransız 24 yasında ve gercekten cok yeteneklı stepanov la muthıs ıkılı olurlar 2 mılyon euro cıvarında bır fıyata muthıs bır yıldız almıs oluruz

Gnegneri Yaya Touré Monaco 1.89 on lıbero
aynı patrıck vıera grcekten 23 yasındakı fıldısılı mıllı takımdada oynuo ve arsenaldekı kolo tourenın kardesı bu oyuncuyuda 3 mılyon euroya alabıırız ama vıera dıebılırım sıze vıeranın geclıgı boy fızık yetenek hersey vıera arıka bır adam

ıste musampa ve szymek yerıne bu 2 oyuncuyu alalım kesın lıkle 2 yarıda en az 14-15 mac kazanacagız
jefferson
ufukhan stepanov ıtandje murat ocak

yattara marcelınho yaya toure gokdenız

umut bulut ersen martın

forvet yetersız dıcenız ama devre arasında kalıtelı bır forvet bulmak gercekten zor

sezon sonunda tomas jun dan kurtulursak ve ellerı cok ıı bır fıyata ınternacıonel e satarsak eger boylece yabancı sorunumuz ortadan kalkar ellerden suphe yok ancak jundan da kurtulduk mu
onumuzde sadece sampıonluk kalıo
eger ıstersenız jeff ı de 1 sezon kıralarız ıı bır kalecı kıralarız ornegın vıllareal den VIera olabılır ama bence ole bır defansın arkasında pek onemlı degıl
deyın kı bu kadro sampıon olamaz

jhun
12.11.2006, 23:32
BU FORMA KUTSALDIR NASİP OLMAZ HERKESE!Celaleddin,musampa,fatih akyel,musa büyük,marcelinho artık bunları gönderelim.bunlar trabzonsporu ne zannediyor?üzerlerinde bir ciddiyetsizlik,lakayitlik sanki sıradan bir anadolu takımında oynuyorlar?trabzonun forması bunların terlettiği tüm formalardan daha degerlidir!!!TRABZONSPOR TÜRKİYENİN 4.BÜYÜK TAKIMI DEĞİLDİR!4 BÜYÜK TAKIMINDAN BİRİDİR BUNU HERKES ANLASIN...
ALINACAK ADAM:GENÇ YETENEK ARGENTİNOS'LU LEANARDO PİSCULİCHİ

cipses
12.11.2006, 23:44
gıtmesı gerekenler
musa buyuk 500 mılyar desek
hasan ucuncu 500 mılyar desek
mustafa kecelı 500 mılyar desek
kıkı musampa 500 mılyar desek
mıroslaw szymkowıak 1.5 trilyon desek
cem demır(kıralık 1 sene) onemlı degıl
ahmet sahın 250 mılyar

gelmesı gerekenler
Charles-Hubert Itandje LENS 1.94 stopper
muthıs fır fransız 24 yasında ve gercekten cok yeteneklı stepanov la muthıs ıkılı olurlar 2 mılyon euro cıvarında bır fıyata muthıs bır yıldız almıs oluruz

Gnegneri Yaya Touré Monaco 1.89 on lıbero
aynı patrıck vıera grcekten 23 yasındakı fıldısılı mıllı takımdada oynuo ve arsenaldekı kolo tourenın kardesı bu oyuncuyuda 3 mılyon euroya alabıırız ama vıera dıebılırım sıze vıeranın geclıgı boy fızık yetenek hersey vıera arıka bır adam

ıste musampa ve szymek yerıne bu 2 oyuncuyu alalım kesın lıkle 2 yarıda en az 14-15 mac kazanacagız
jefferson
ufukhan stepanov ıtandje murat ocak

yattara marcelınho yaya toure gokdenız

umut bulut ersen martın

forvet yetersız dıcenız ama devre arasında kalıtelı bır forvet bulmak gercekten zor

sezon sonunda tomas jun dan kurtulursak ve ellerı cok ıı bır fıyata ınternacıonel e satarsak eger boylece yabancı sorunumuz ortadan kalkar ellerden suphe yok ancak jundan da kurtulduk mu
onumuzde sadece sampıonluk kalıo
eger ıstersenız jeff ı de 1 sezon kıralarız ıı bır kalecı kıralarız ornegın vıllareal den VIera olabılır ama bence ole bır defansın arkasında pek onemlı degıl
deyın kı bu kadro sampıon olamaz

olamaz
biraz uçmuşsun
onu bu fiyata
şunu şu fiyata
bu kadar basit mi bunlar
hem söylediğin adamlar kim ki
futbol takım oyunu
yoksa bizim elimizdeki adamlar da geldikleri takımda çoğu süperdiler
ama gel gör ki
elde var sıfır

ahmetansu61
13.11.2006, 00:23
ne gelmesi. sadece ligde avrupaya kupadada mücadele ettiğini düşünürsek. 24 kişilik kadro çok. bu sayı 20 ye düşürülmeli. kimse alınmamalı da. nisan ayında kim alınacaksa kararlaştırılmalı ve hemen alınmalı.

Recep Çaltepe
13.11.2006, 00:25
Ahmet-Mehmet'ten önce, TEMBELLİK gönderilmeli, yerine RUH gelmeli.

Trabzonsporluluk Ruhu...
Bordo Mavi Ruhu...
1976 Ruhu...

İsim koymak serbesttir arkadaşlar!

Adem Erdoğan
13.11.2006, 00:33
anadolu takımlarından futbolcuya pek sıcak bakmıyorum artık ama ceyhun eriş hiçte fena olmazdı.

Bülent Bayraktar
13.11.2006, 00:41
yattara hariç hepsi gitsin
yönetim toplasın oyuncularını ziyasını ara dönemde gitsinler

bu ziyanın aklıyla ara transferde emrahı volkanı falan döndürürler

atlantis
13.11.2006, 14:08
Ceyhun,Altan ve orta sahaya kaliteli bir yabancı gelsin

Szymkowiak, celaleddin. musa, musampa, gitsin

Gamze
13.11.2006, 14:16
nuri toplasın pılını pırtını,alsın ziya ve kişiliksiz futbolcularını defolsun gitsin!!!bıraksınlar yakamızı..

champions
13.11.2006, 14:21
jefferson61sefa

1-itandje stepanovun yanında oynamaz çünkü stoper değil kaleci kendisi:)(hangi maçta nası izledin merak ettim )
2-yaya toureyi 3 milyon euroya alamazsın çünkü monaco 4.5 milyon euroya aldı kendisini:)

Telha TANYILDIZI
13.11.2006, 14:25
aslında fenerde busene sözleşmesi biten alex ve tuncaya basacan parayı gel kardeşim diyecen bak noluyor

kudu_61
13.11.2006, 16:26
hüseyin, şimek, cello, ferhat gitsin kimse gelmesede olur çünkü bunlar gidince bi daha bizde oynamayacaklarına göre ziya da bunları saha ya süremez ve takım düzelir...

Yağız
13.11.2006, 16:48
Gelenler gidenler bakarken Sezer ÖZTÜRK ismine takıldım.
Gerçekten alınmalı .Ama daha önce bir arkadaşımız onun alınmasını söylemişti.Hemde ne zaman ve nasıl.

Jun artisti geçen yılın sonunda Gitmek için Nunbergle görüşürken bzizm arkadaşımız Onu verelim Sezer i alaım demişti. 5 milyon Euro luk adama karşı pek ticaret sayılmazdı.

Ama bizim arkadaşımız haklı çıktı Jun a Nunberg 1 milyon Euro verdi.Vestel Sezeri 2 milyon Eoro ya bitirdi.Keşke biz Jun un üstüne 1 milyon Euro daha verip Sezeri alsaydık.Şimdi almaya kalksak en az 5 milyon Euro isterler.

Bizim Ticaret ehli Yönetim acaba bu transferi akıl edebilirlermiydi.

Gelde Seze ÖZTÜRK denilince aklına böyle acayip şeyler gelmesin.

Cem Yavuz
13.11.2006, 17:08
gidecekler

Jeferson: denge balans güvenilirlik sıfır.yan top hiç yok kesinlikle satılmalı.piyasası var .aradaq atlayıp zıpladığı için millet bise zannediyor....

FATİH AKYEL: takımın yapısına uygun değil.istanbul eskileri.hiç bir fayda getirmezler.müşterileride hazır.ya ankaraspor yada sekerspor. aynısı ÇAĞDAS içinde geçerli...

CELALEDDİN : birak yavuz selimi trabzonda mahalle aralarında bile 20 tane celaleddin var...

ÖMER RIZA : geldiği gün sevinmiştim.ama bu kadar kazma olduğunu bilmiyordum.fuzuli bi adam...benim takımımda ilk 18 e girmez....

HÜSEYİN: Bu adam satılmazsa ona da yazık olacak.yok kardesim bitti bu adam .kafa olarakta bitti ..Bu adamı takımda tutmanın kimseye faydası yok.Satılması hem kendi hemde takım açısından da faydalı olur
Futbolculuğu hakkında bise yazmadım.çünkü bence topla uyzaktan yakından ilgisi yok.İnsaatlarda kolon diye kullanılabilir.

HASAN: Hırsına diyecek bişeyim yok ama futbolcudan çok ULUSOY MUAVİNLERİNE benziyor...

TSunami
13.11.2006, 17:10
inşaallah takımda köklü değişiklik gibi bir saçmalığa gitmezler. çok oyuncu gönderme/alma kimseye faydası olmadı. eğer planlı bir transfer politikası olacaksa başka. yeni oluşan takıma en az 1-2 sene sabretmek gerekir ki bizde bu imkansız.
(tercihen fransadan) mücadele gücü yüksek ortasahaya bir iki oyuncu alınsa iyi olur.

coolank
14.11.2006, 03:15
TRANSFER ARAYIŞI
HER YERE
Trabzonspor, devre arasında kadrosuna önemli takviyeler yapacak. Bordo-Mavililer'in listesinde kale için; Sakarya'dan Martinez, F.Bahçe'den Rüştü ve Shaktar Doneks'den Pletikosa, Defans için; Erdinç, F.Bahçeli Can, A.Gücü'nden Emre ve A.Rahman, Rize'den Emrah, Kayserispor'dan M.Topuz, orta saha için G.Birliği'nden Ayman var.
HIZLI FORVET
Trabzonspor'un Ömer Rıza'nın da ikinci yarının ancak 4.haftasından itibaren takıma girebileceğini de düşünerek kaliteli yerli bir forvet arayışında. İstenilen forvetin yurt içinde bulunamaması durumunda rotanın yurt dışına çevrileceği ifade edildi. Başkan Nuri Albayrak'ın Doğan'a 'Raporunu hazırla' talimatı verdiği belirtildi.

hayret ya adamda ayman hastalıgı var ....b...kunda boncuk mu var bu adamın ....bir de erdinç emrah ... yahu biz ne takımız be .. nerde kovdugumuz adamlar var gidip yapışıyoruz ..hele erdinç allah muhafaza ....

ziya dogan defol git ve aymanı nereye götürürsen götür yanına erdinçle emrahı da ....inadına kafayı üşüttürmek için mi yapıyor anlamak mümkün değil ....

şu yukarıdaki listede 3 adam var sadece.....

martinezi almak sanırım çok zor olur ....

rüştü çok iyi olur ... gerçi biliyorum şimdi herkes ayaklanacak o kaleci mi diye veya fb oynayan adamın bizde ne işi var diye ..veya başka sebep illaki bulunur .. dogru bize kaleci yakışmaz bize çuval lazım ..rüştü bence hala daha en iyi türk kalecidir... ve en azından yabancı hakkımız açık kalır ... ama nasıl olsa şimdiden eleştiriler başlar ... bu arada şunu belirteyim sezon başı geliyordu direkten döndü bilen arkadaşlar vardır illaki bu konuyu ...

emre gerçekten iyi bir stoper çok yarar bize hırslı ve saglam arada topu kırmak için giriyor ama olsun iyi ve genç adam ... başkan umutla beraber istemişti alamadı ..

mehmet topuz tam aradıgımız adam ... o gelebilir yanlış bilmiyorsam sezon sonu mukalevesi bitiyor o yüzden kayseri satabilir ... kayseri uyanıktır para almadan göndermeyi istemez ....

digerleri gelecekse hiç gelmesinler gidenlerden ne farkı olacak onların ..

bu haberden çıkacak iyi bir haber var ... sanırım hüseyini satacaklar ruslara .....agaoglu da tv de bu gece laf arasında öyle bir şey söyledi ..

TSKara61
14.11.2006, 03:28
Gelenler gidenler bakarken Sezer ÖZTÜRK ismine takıldım.
Gerçekten alınmalı .Ama daha önce bir arkadaşımız onun alınmasını söylemişti.Hemde ne zaman ve nasıl.

Jun artisti geçen yılın sonunda Gitmek için Nunbergle görüşürken bzizm arkadaşımız Onu verelim Sezer i alaım demişti. 5 milyon Euro luk adama karşı pek ticaret sayılmazdı.

Ama bizim arkadaşımız haklı çıktı Jun a Nunberg 1 milyon Euro verdi.Vestel Sezeri 2 milyon Eoro ya bitirdi.Keşke biz Jun un üstüne 1 milyon Euro daha verip Sezeri alsaydık.Şimdi almaya kalksak en az 5 milyon Euro isterler.

Bizim Ticaret ehli Yönetim acaba bu transferi akıl edebilirlermiydi.

Gelde Seze ÖZTÜRK denilince aklına böyle acayip şeyler gelmesin.

Bende takip ediyorum ve önceden yazdım belki görmüşsündür ama şimdi artık çok pahalıya patlar galiba. Ama Vestelde çok göze girmedi belki yine 2 milyon civarında alınabilinir. Yanında Nizamettin Çalışkan ve Caner Erkinde alınması lazım bence.

Fanatik28
14.11.2006, 04:33
Eger gönderdigimiz adamlari geri alirsak, bu bittigimizin resmidir. Hele su Ayman`i transfer ed ersek ki, Ziya Dogan basimizda kalirsa kesin alinir, hemde Allah bilir kac paraya? Yani dünya`da baska futbolcu kalmamis gibi, hala bu adamin adi geciyor ya!!!
Trabzon formasini tasiyamayip degerini bilmeyenler, bir daha bu kapidan iceri girmemeli ki, Trabzonspor formasini giyenler onun degerini bilsin. Kutsal formayi birakin, Emrah`a bir sorun, Trabzon`da ne kadar aliyordu, simdi Rize`de ne kadar kazaniyor?
Artik nokta transferi yapmak zorundayiz. Bunlar en azindan sagbek, önlibero, stoper ve bitirici bir forvet olmasi gerek. Daha iyisini bulabileceksek kaleci ve solbek de alinabilir.

Türkiye`de alinabilecek en iyi,

Sagbek Mehmet Topuz
Stoper Emre, Hakki
Forvet Gökhan Ünal, Ümit Karan, Tuncay

Önlibero icin Symek gidici, yerinede cok iyi bir yabanci
Solbek icinde Wederson olabilir, eger türk vatandasi ise.

Mehmet
14.11.2006, 07:57
İyi bir kaleci değişikliği ve iyi bir defans alınabilse iyi olurdu.

kurtefe
14.11.2006, 07:58
hamit,olcan,istanbulkaradenizspordan adem ve erhan karadenizspordan daha önce uğur boral ve rıza şen(bjk) Trabzonspora tekin küçükali tarafından bedelsiz önerilmiş ve özkan sümer reddetmişti

Travelair
14.11.2006, 09:11
Szymek pazarlığı http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif Devre arasında İnamoto ile Carrusca’yı gönderme kararı alan Galatasaray Yönetimi, transferde rotayı belirledi. Sarı-Kırmızılı ekibin hedefi, Trabzonspor’da mutsuz olduğu öğrenilen ve gitmeyi kafasına koyan Szymkowiak. 14.11.2006 http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif http://www.e-kolay.net/fanatik/images1/futbol/galatasaray/miroslaw1411.jpg
Bombalar patlayacak
Şampiyonluk yolundaki rakipleri, birer birer yıldızları Türkiye’ye getirirken, suskun kaldığı için eleştirilen Galatasaray Yönetimi, sessiz ama derinden attığı adımlarla, transfer bombalarını patlatmaya hazırlanıyor. İlk olarak Kayserisporlu Mehmet Topuz ve Gökhan Ünal için devreye giren ve Sarı-Kırmızılı yönetim, yabancı transferinde de rotayı belirledi. İnamoto ile Carrusca’yı ilk yarının bitimiyle göndermeyi planlayan idarecilerin hedefindeki isim; Trabzonsporlu Szymkowiak.

‘Ön liberoya ilaç’
Bordo-Mavili kulüpte mutsuz olduğu öğrenilen ve teknik direktör Ziya Doğan’ın, son Antalyaspor karşılaşmasında 18 kişilik kadroya dahi almadığı Szymkowiak’ın devre arasında Trabzonspor’dan ayrılmak istediği ileri sürüldü. Galatasaray’ın ön libero mevkiinde yaşanan sıkıntıya ilaç olabileceği düşünülen Polonyalı yıldızı, Eric Gerets’in de çok beğendiği kaydedildi. Sarı-Kırmızılı yöneticilerin, gelişme üzerine şimdiden düğmeye bastığı ifade edildi.

Serhat DEMİRTAŞ ------> Fanatik Trabzonspor köşesinin de yazarı, bakalım doğru mu?

champions
14.11.2006, 09:33
szymek zaten gidecektir gsye giderse para yerine bence takas olması daha iyi olur mesela işe yarayacak hasan kabze

bu arada musampayı gimnastic ve sociedad takımları istiyomuş peşin para almadımı bu adam daha doğru düzgün oynamadan giderse tam komedi olur

Ahmet AYDIN-28
14.11.2006, 11:26
Yukarıda yazılanlar üzerinden küçük bir değerlendirme de ben yapayım.
-Rüştü Türkiye'nin bence en iyi kalecisi. Bazen bariz hataları oluyor ama tek başına fbye kazandırdığı çok maç hatırlıyorum. Gelmesi bence çok zor.
-Szymek gsye giderse Hasan Kabze mutlaka alınmalı. Bence hakan-necati-ümit üçlüsüne beş basar. Ama gs oynatmayacak olsa da vereceğini zannetmiyorum. Hele ki son maçlarda oynamaya ve gol atmaya başladı almamız çok zor.
-Vestelden Caner, Nizamettin, Sezer gibi oyuncuları alabilirmiyiz bilmiyorum. Genç ve gelecek vaadeden futbolcular ama oldu da aldık. Oynatacakmıyız?
-Bir genç oyuncu da Giresunspor'dan öneriyorum. Emre Karaman. 19 yaşında 2 yıldır Giresunspor'da sürekli forma giyen bir stoper. Sitede daha önce de gündeme gelmişti. 14 kez A Genç Milli Takım (U19) forması giymiş ve giymeye de devam eden 1 gol atmış bir futbolcu. Geriden oyun kurabilen duran toplarda ileri çıkıp gol atan bir stoper. Geçen yıl kart sıkıntısı yaşıyordu ama bu yıl onu da aşmış gözüküyor. Devre arasında değil ama sene sonunda alınabilir. Mayıs 2008'e kadar sözleşmesi devam ediyor. Hiç bir işe yaramayan futbolcu!lara milyon dolarlar vermektense bir bölge takımına bir kaç yüz bin dolar verilerek böyle bir futbolcunun alınması takdir edersiniz ki çok daha faydalı olur.

Bülent Bayraktar
14.11.2006, 12:07
bnce kaleci olarak volkan düşünülmeli şu aralar fbde mutsuz ama tabi ne olursa olsun fb bırakmaz
ama teşke alsak sorun morun kalmaz

H.Emre
14.11.2006, 12:48
serkan balcı sağ bek değilmi?ocak ayına kadar oynatılmazsa ayrılmak istediğini açıklamış. bu gidişle oynatılamayacak ta.en çok ihtiyacımız olan mevkilerden biri sağ bek.musa veya ferhatla olacak iş değil bu.serkan çok kaliteli bir oyuncu ve eğer gitmek isterse bu fırsatı kaçırmamamız gerekir..

tsonur61
14.11.2006, 12:53
Jefferson
Hamİt Stepanov ? ?

Yattara HÜseyİn Marcelİnho

GÖkdenİz

Ersen Martİn ?

( ? ) Olan Yerlere Oyuncu Lazim

ergin cesit
14.11.2006, 12:56
Çİle ÇektİĞİmİz Yeter Artik GerÇek YÖnetİcİler İstİyoruz