PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Trabzonspor - Eskişehirspor (Türkiye Kupası)

Sayfa : [1] 2 3 4 5

HapSi
04.11.2006, 22:49
( Tarih: 08.11.2006 16:00 )

Umarim hersey düzelir ve bu mac takimin moralini yerine getirir ;)
haydi Bismillah

jefferson61sefa
04.11.2006, 23:00
eskişehir tehlikeli yenilriiz

oguzkoc
04.11.2006, 23:01
neden şöyle şu maçı rahat rahat alırız diyemiyorum? neden korkuyorum hala hele de avniakerde? nedennnn?

cableTS
04.11.2006, 23:07
ziya hoca koca eskişehirspora karşı bi önlem alır herhalde..
hocam : rakip eskişehir gözünü seveyim bak çift forvetle çıktın (!) perişan ettin bizi, bu maça mutlak 5 önlibero ile çıkman lazım bide avni akerdeyiz üstüne üslük. beraberlik bile bize yeter hocam seni seviyoruz....
hey allahım ne hallere düştük yaaa:mad:

Emre B.
04.11.2006, 23:09
Takıma güveniyorum.İnşallah yenip moralimizi düzeltiriz.

jefferson61sefa
04.11.2006, 23:09
eskisehirspor muhtemel 11
tolga-jefferson-ahmet sahin
(tolga solu ahmet sağı jeff ortayı koruyacak)
defans: ufukhan-musa-f.akyel-cağdaş-stepanov-m.keçeli-m.ocak
Hüseyin

pacos_bill
04.11.2006, 23:11
eskişehirin sakaryadan farkı yok merak etme. sizde hala küçümsiyorsanız bu takım harbi kazanamaz

Katılıyorum Eskişehirspor hiç de yabana atılacak bir rakip değil, hele Trabzonspor şu haldeyken.

diskus
04.11.2006, 23:12
tüh be maca bakamiycam saat 16 macmi olurmus be.bakamiyacagima göre belki kazaniriz.artik yavas yavas kötü gidisin sorumlusu olarak kendimi görmeye basladim,ben bakamasam belki ugurlu olur takim icin.

Punisher-61
04.11.2006, 23:15
bazi arkadaslar takima güveniyorum diyor...nesine güveniyorlar??

Semih58
04.11.2006, 23:19
Trabfobi
Bu fobi 22 yıldır yoğun bir şekilde var olmaktadır.Ya derbileri alıp küçüklere yenilir,ya da küçükleri yener derbilerde yenilir.Ne zaman geleceği belli olmaz.Özellikle 3 istanbul cırtlağı yenildiği haftalar da ortaya çıkar ve bir süre devam eder.Çözüm güçlü bir birleşme,akıllı Transfer ve tek amaç şampiyonluk olmalıdır.Musampa-Ersen-Hüseyin ile zor dostum çok zor.En önemlisi geçmişindeki anlı şanlı Şampiyonlukları hatırlayıp,başarılı olmaktır.

Emre B.
04.11.2006, 23:22
bazi arkadaslar takima güveniyorum diyor...nesine güveniyorlar??

Takımın adına güveniyorum.Bu maçı alırsak ismimizle alırız.

Bartuğ13
04.11.2006, 23:23
ben emin dğilim eskişehir bizi eynebilir.ziya hoca da ciddi önlem alır zaten 4 ön libero gibi

Punisher-61
04.11.2006, 23:23
Takımın adına güveniyorum.Bu maçı alırsak ismimizle alırız.

güzel düsünce kardesim ama malesef bu Formanin hakkini veremeyen futbolcular bu gidisle Takimin adini bile kirletiyorlar

cableTS
04.11.2006, 23:31
Katılıyorum Eskişehirspor hiç de yabana atılacak bir rakip değil, hele Trabzonspor şu haldeyken.

işte benim demeye çalıştığımda bu bizi ne hale düşürdüler:
bir kaç sene evvel biri gelecek diyecek ki tabzon kendi evinde 2. lig takımı ile maç yapacak sonuç ne olur??
kim derdi taraftar hafife almamak lazım diyeceğini, yok yeni hoca gelmiş havaları iyimiş yok takımın durumu kötüymüş...
bizi bu duruma düşürenler daha beter olsunlar inşallah

bordoylamavi
04.11.2006, 23:37
öncelilkle 1 puan kontra ataklarla golü bulmaya çalışalım. 1 puan alırsak heralde Trabzon kümeye die bağırmazlar

pacos_bill
04.11.2006, 23:38
Bir zamanlar Trabzonspor formasını koysanız sahaya o yeter derdik ama; şimdi bizi mazimize hapsedenler utansın demekten başka ne gelir elden.

Barış
04.11.2006, 23:56
ziya doğan ın son maçı olma ihtimalinden dolayı,(bundan sonra her maç topun ağzında gerçi)fazla risk alacağını sanmıyorum.mustafa keçeli-murat ocak-çağdaş-ferhat 4 lüsü arasında yapılacak değişiklikler dışında bi değişiklik olacağını da düşünmüyorum.

tsmaniac
04.11.2006, 23:57
çok ama çoook zor maç olacak şanslar eşit 1 0 alırız belki

U.Sadıkoğlu
04.11.2006, 23:58
es es in taraftarı sakaryadan daha pis

AKSOY_61
05.11.2006, 00:02
6 defans 3 ön libero 1 forvetle çıkar 1-1 berabere kalır 1 puan kaparız

Orhan_Gazi
05.11.2006, 00:22
zar zor 1-0 yeneriz diye düsünüyorum.

adherent_1
05.11.2006, 00:27
Değerli okuyucular öncelikle Trabzonspor için şunu söylemek yerinde olur.”Balık baştan kokar.”:Ne yazık ki Nuri ALBAYRAK” ve yönetimi sezon başında takıma gerekli olan transferleri yapamamışlardır. Yapılan birçok transferde ise şu anki durumuyla ancak 3. ligde forma giyebilecek oyuncular, vasat oyuncular takıma satın alınmıştır. Burada şunu belirtmekte yarar var. Bu takımın çok büyük paralarla transfer edilen oyunculara veya vasat oyunculara ihtiyacı yoktur. Bu takımın öncelikle sahaya yüreğini koyacak, futbolunu daima üst seviyeye doğru taşıyabilecek, kaliteli oyunculara ihtiyacı vardır. Bu oyuncunun Trabzonlu olması önemli olmakla beraber bu, ikinci derecede önem taşır. Dolayısıyla yönetim, Lazaroni gibi bir çobana 600 bin dolar para kaptıracağına, marcelinho gibi vasat bir oyuncuya dünyanın parasını vereceğine, bu paraları alt yapıdan futbolcu yetiştirmek için harcasa, gelecek vad eden “Türk” oyuncuları için kullansa iyi olmaz mıydı? Bizim, taraftar için oynayacak, para kazanmayı ikinci planda görecek, disiplinli, karakterli ve en önemlisi istikrarlı futbolculara ihtiyacımız var. Onun için yönetimin kendine bir çekidüzen verip bu yönde uzun vadeli politikalar izlemesinde bence yarar var. Öyle kısa vadeli politikalarla örneğin marcelinho yu transfer edip, “tamam bu transfer taraftarı epey oyalar” anlayışıyla hareket eden ve bu zihniyette ısrar eden yönetimler yok olmaya, kötü yad edilmeye mahkumdur.
Diğer taraftan takımın şu anki durumuna ve futbolcularına baktığımda bana göre takımın kadrosu doğru bir şekilde ve doğru bir taktikle sahaya sürülse bu takım, en azından ilk beş sıraya oynar. Ancak bu kadro, başına ancelotti bile gelse kesinlikle şampiyon olamaz bunu da eklemek gerek. Arkadaşlar şunu söylemek gerek ki uzun süreden beri yakından takip ettiğim kadarıyla özellikle Musa Büyük ve Hüseyin Çimşir kesinlikle bu takımda yeri olmayan oyuncular. Allah aşkına arkadaşlar Hüseyin Çimşir bu takımda senelerden beri forma giyiyor. Bu adamın futbolunda bir adım olsun ilerleme görebildiniz mi? Nedir b oyuncunun hali? Hiç Trabzonluya yakışır şekilde top oynuyor mu ya? Ha diğer oyuncular çok mu iyi? Hayır. Bana göre birkaç futbolcu daha amatör ligde oynamaya layık oyuncular. Ancak onlar da yeri geldiğinde bu takımdan def edilmeli. Gelelim Ziya Doğan’a… Ya Allah aşkına bir takım bu kadar mı defansif analayışla oynatılır ve bu kadar mı kolay gol yer. Siz hem gol yememek adına takımı defansif özellikte kuruyorsunuz hem de çok basit goller yiyorsunuz. Bu ne perhiz, bu ne lahana turşusu… Kimse bu Ziya Doğan a hatırlatmaz mı ki oyunda yeterli sayıda ve yetenekte orta saha oyuncusu olmadan, orta sahada top çevirmeden, orta sahada gerekli presi yapmadan, sağ ve sol kanattan gerekli bindirmeler adam gibi yapılmadan, en önemlisi kaleye adam gibi şut çekilmeden kısacası takım gibi oynamadan çağın futbolunu yakalamak imkansız… Allah aşkına Musa Büyük gibi amatör bir futbolcu nasıl olur da bunca hatasına rağmen hala defansın sağında oynatılır? Nasıl olur da hala elde bulunan futbolcuların içinde kaliteli sayılabilecek simkowyak gibi bir futbolcu kenarda tutulurken orta sahanın ortasında iki pas yapmaktan aciz Ferhat oynatılır? Nasıl olur da hala Trabzon’da, kendi iç sahamızda biz tek forvetle, rakip takımlar karşısında ezile ezile defansif futbol oynarız? Nasıl olur da biz hala defansın önünde, takımı çekip çevirecek olan bir mevkide, Hüseyin gibi boyu uzun ancak futbolu kısa, üç pas yapmayı beceremeyen, bırakın takımın kaptanı olmayı yedeklerde bile yeri olamayacak bir oyuncuya muhtaç oluruz? Nasıl ile başlayan soruları sıralasam bitmez! Peki tüm bunların sorumlusu kim? Bu soruya herkes ortak bir cevap aramalı!.. Ha bu oynatılan oyuncular 1.ligde şimdiye kadar boşuna mı top koşturdular, hepsinin bir kariyerleri var derseniz ben de şunu derim, yüreklerini sahaya koysunlar, mücadele etsinler, Allah aşkına üç-dört pası adam gibi yapsınlar ve en önemlisi kendilerini devamlı geliştirsinler. İşte o zaman ikinci lige düşseler de üzülmem. Çünkü benim iyi top oynayan, futboluyla zevk veren bir takımım var derim.
Ben son olarak şunu söyleyeyim: bu takımın yeni bir staddan önce yeni bir yönetim ve teknik adama ihtiyacı vardır. Çünkü Nuri ALBAYRAK hala takımın kadrosunun yeterli olduğunu iddia ediyor. Hâlbuki siz okuyucularda takdir edersiniz ki bu takımda defansın sağına, orta sahanın ortasına ve en önemlisi de Fatih Tekke nin yerini dolduracak bir forvete ihtiyaç var. Ancak en önemlisi yüreğini ortaya koyacak oyunculara ihtiyaç var. Bu takımda yönetimle birlikte teknik direktörün de değişmesi gerekli. Çünkü Ziya hocanın futbol mantığı çok eskimiş bir mantık ve aynı zamanda sıkıcı bir mantık. Ziya hocanın, -bu futbol mantalitesini değiştirmediği sürece- hiçbir takıma faydası olamaz. Diğer taraftan bu takıma gelecek teknik adamın kesinlikle takım halinde hücum ve takım halinde defans mantalitesine sahip, oyunu kazanma düşüncesinden önce iyi futbolu benimseyen, takımı her türlü hücum ve defans organizasyonuyla donatabilecek kapasitede, hücumda presi, defansta ise yakın markajı uygulatabilecek, kısacası oyunu ve takımı iyi okuyabilecek ve buna göre gerekli müdahaleleri yapabilecek bir teknik adam olması gerekli. Ziya Doğan gibi maçın elden gideceğini anlayınca orta saha veya hücum oyuncularını bir kurtarıcı olarak oyuna süren bir teknik adam asla olmamalı. Herkese sevgi ve saygılarımı sunuyorum…

ligarba61
05.11.2006, 00:42
Ne alaka ya kim düşünür eskişehir maçını yazı yazmak için ne kadar çırpınanlar var burda ,ayıptır ya takım ne hallerde bir gün sonra eskişehir maçı hakkında yorum yapsanız ne olur

TSelif
05.11.2006, 00:45
Atarı 5-10 tane unuturuz 3 haftada giden 9 puanı

Mehdi
05.11.2006, 00:50
Atarı 5-10 tane unuturuz 3 haftada giden 9 puanı

yok elif yook.1-0 olsun bizim olsun mantalitesini artık daha iyi anlıyorum.artık eskişehirspordan korkar olduk.bu takımı bu seviyeye düşürenler utansın.

TSelif
05.11.2006, 01:03
yok elif yook.1-0 olsun bizim olsun mantalitesini artık daha iyi anlıyorum.artık eskişehirspordan korkar olduk.bu takımı bu seviyeye düşürenler utansın.

Kim utanacak Mehdi söyler misin? Sadece kendi kariyerini düşünen başkan mı? Biri ben yiyim diğeri hayır ben diyen yöneticiler mi? Giydiği formanın ne anlama geldiğini bilmeyen futbolcular mı? Gs be Bjk maçlarındaki formundan eser kalmayan Ziya hoca mı...? Kim söyler misin ?:(:(:mad:

Tevfik Kılıç
05.11.2006, 01:27
Bu maçın yorumunu yapmak abesle iştikal olur ama takımı öyle bir hale getirdilerki insan ister istemez acaba diye düşünüyor. yazıklar olsun takımı bu hallere düşürenlere hem de binlerce yazıklar olsun

TSelif
05.11.2006, 01:30
Hiç bir şey şu 3 haftada TRABZONSPOR umun ismine yakışmıyor:(

volkanferhan
05.11.2006, 02:21
sakarya maçındaki futbolu çıplak gözle gördükten sonra es es maçın sonucu nasıl olur bilemiyorum inşallah yeneriz dicem ama zorrrr...

Hüseyin Çümen
05.11.2006, 02:33
çok zor bi maç umarım kazanırız aslında trabzon çok şanslı böle bi maç ilaç olur bize çok kötü bi gidiş var takım kazanmayı unuttu 1. lige göre basit bi takımla oynuyoruz gol atıp kazanmamız muhtemek bu bize unuttuğumuz bazı şeyleri hatırlamak için fırsat olabilir ama kazanamassak ozman vay halimize işte

sweetrose
05.11.2006, 08:21
Trabzonsporumuzun ismine yakışmıyor... Eskişehir maçında kendilerini bir nebzede olsun affettirmeleri gerekiyor..

Punisher-61
05.11.2006, 09:47
bu macta ziya ilk kez korkak oynamayacak arkadaslar...bundan adim gibi eminim haa suraya yaziyorum:

ersen umut bastan oynayacak...marcelinhoda hemen bu ikilinin arkasinda görev yapacak..yani ilk kez gercek oynadigi yerinde...

ve musatafa kecelinin yerine kesin musampa ilk 11 oynayacak..

bu yazdiklarimi unutmayin

ozturk
05.11.2006, 09:49
Takıma güveniyorum.İnşallah yenip moralimizi düzeltiriz.

sen güvenmeye devam et kardeş

ozturk
05.11.2006, 09:51
Merak etmeyin bu futbolcular Eskişehire de yanilir. Ersenden umuttan hasan üçüncüden ahım şahım bişe beklenmez zaten 3. sınıf futbolcular hepsi. Eskişehirin tam dişine göre..

Punisher-61
05.11.2006, 09:52
sen güvenmeye devam et kardeş
:D:D:D hic gülesim yoktu

Mehmet
05.11.2006, 10:02
Amatör Anadolu takımları bize gelince Aslan kesiliyorlar.
Tek eğlenceleri ömürlerinde bir kere olsun Trabzonspor'u yenip ömür boyu övünmek onların. Bizim yönetim stratejisini buna göre belirlemeli. Futbolcuların
psikolojik eğitimlerini de buna göre geliştirmesi lazım. Ama bu yönetimin basireti bağlı.. Böyle olduğunca her türlü yenilgilere gebeyiz bundan böyle.
Bir kaç hafta önce Şampiyonluk sinyalleri veren bir takımdık. Şimdi de ligden düşme sinyalleri veriyoruz. Allah sonumuzu hayreylesin. İşimiz zor.

OFLU
05.11.2006, 10:08
2-1 Eskisehir alir beyler maci..iDDAA da 50 milyon basacam eger sagdan soldan borc bulabilirsem onlarida basarim bu mac kacmaz...

AYYILDIZ
05.11.2006, 10:10
Tam bizim futbolcuların gücüne göre maç

Kobalas61
05.11.2006, 10:54
kendimizi avutUruz işte

Ozan
05.11.2006, 10:56
takımın başında saçma sapan taktikler kuran bir hoca olunca çok umutlanamıyorum iyi oynayacağımızdan . inşallah kazanırız maçı ama yine çile çekerek kazanacaz gibime geliyor :(

Göktuğ Altuntaş
05.11.2006, 11:05
adam gibi kadro cıkarsın yenemiyceğimiz takım yok hala hasan ferhat ve hüseyinden orta saha olusturuyor musampa szymek hatta sakarya macında marcelinho bile kenardaydı..!

jefferson61sefa
05.11.2006, 11:12
-----------------------------JEFFERSON-----------------------------------
UFUKHAN----------ÇAĞDAŞ------------STEPANOV-------------MURAT OCAK
-----------------------------HÜSEYİN-------------------------------------
GÖKDENİZ------------------------------------------------------K.MUSAMPA
----------------------------MARCELİNHO----------------------------------
------------------UMUT BULUT----------ERSEN MARTİN--------------------

bu takımdan keçeli musa kesin kesilmeli f.akyel de eskisehir maçında dinlensin haftaya oynar ii gözükürse

Erbay
05.11.2006, 11:19
Yeniliriz,taraftar da sahaya girer.

kivancpehlivan
05.11.2006, 11:24
-----------------------------jefferson----------------------------------
Musa(ferhat)----------ÇaĞdaŞ------------stepanov-------------murat Ocak
-----------------------------Hasan-------------------------------------
GÖkdenİz----------------------------------------------(m.keçeli)k.musampa
----------------------------marcelİnho----------------------------------
------------------umut Bulut----------ersen Martİn----------------------

valla bu 11 çok iyi ama tek eksik gol atabilen bi forvet :( eskişehir maçıda yeneriz ama gol atabilirsek

jefferson61sefa
05.11.2006, 11:30
-----------------------------jefferson----------------------------------
Musa(ferhat)----------ÇaĞdaŞ------------stepanov-------------murat Ocak
-----------------------------Hasan-------------------------------------
GÖkdenİz----------------------------------------------(m.keçeli)k.musampa
----------------------------marcelİnho----------------------------------
------------------umut Bulut----------ersen Martİn----------------------

valla bu 11 çok iyi ama tek eksik gol atabilen bi forvet :( eskişehir maçıda yeneriz ama gol atabilirsek

ya hala musa mı ferhat mı mçkeçelmi bu adamlar bizi 3 maçtır yakıo ya hala kadroya nasıl koyuyo arkadaş

kivancpehlivan
05.11.2006, 11:41
arkadaşım ferhat kaç maçtır ters tarafta oynuyo musa tamam 2 maçtır kötü oynadı ama hızlı futbolcu ve çabuk atağa çıkmakda yardımcı oluyorlar,sadece 2-3maça değil daha önceki maçlarıda gözden geçirin, keçeli'yi 2.olarak düşündüm bence artık musampanın oynamadı gerek pas ve orta açısından iyi bi futbolcu

agahozlu
05.11.2006, 11:50
3 haftadir bu takim guvenilecek hic bir sey yapmadi insallah aliriz demekten baska bir sansimiz yok cunku ligden umidimi kestigimden kupa bizim icin cok onemli uefaya gitmeninde en guzel yolu.ama takim top mop oynamiyor

eren_61
05.11.2006, 11:58
bu ziyanın hocalığından bile şürhe etmeye başladım.böyle bi taktik nerde görülmüş ya.hadi onu yanlış yaptın sakat adam sahada kalıyo sen umutu oyundan alıyon.bazılarınız diyecekki umut ne yaptıki sahada iyide ersen ne yaptı???555 tane faul ve penaltı kaçırdı.bunları yaparak sahada kalması gerekir zaten.ziya hoca aklını başına al.sen Trabzonsporu yönetiyosun küme düşmemeye oynayan bi takımı değil

bu maçı artık rahat kazanmamız gerekiyo

geronimo_61
05.11.2006, 12:24
Kim utanacak Mehdi söyler misin? Sadece kendi kariyerini düşünen başkan mı? Biri ben yiyim diğeri hayır ben diyen yöneticiler mi? Giydiği formanın ne anlama geldiğini bilmeyen futbolcular mı? Gs be Bjk maçlarındaki formundan eser kalmayan Ziya hoca mı...? Kim söyler misin ?:(:(:mad:

valla takımın bu gidişinden sorumlu olan bu bahsedeğmez arkadaşlar utanmasın
biz onların yerine de utanırız. ee taraftar ne işe yarar da..

utanmayan taraftar bizden değildir...

Punisher-61
05.11.2006, 12:42
....................jefferson(malesef)

fatih..............Stepanov.............cagdas

....................Hasan.......................

Szymek..........Gökdeniz..............Musampa

...................Marcelinho...................

Umut.................................Ersen

TSelif
05.11.2006, 13:01
Yeniliriz,taraftar da sahaya girer.

Girse de hakkı var.:mad: 3 haftadır resmen bizimle oynuyorlar:mad:

jefferson61sefa
05.11.2006, 13:41
ya hadi beyler ya eskişehir kimmiş ya tarzbonsporum ondan korkacak 5-0 5 rahat alcaz maçı artık çıkış maçı kadoroda rezizyon lazım aslında kupa maçı
değişik ir 11 lazım
TOLGA ZENGİN
STEPANOV
UFUKHAN
MURAT OCAK
ÇAĞDAŞ
HÜSEYİN
SZYMEK
MARCELİNHO
GÖKDENİZ
UMUT BULUT
CEM DEMiR

sessizkral_1
05.11.2006, 14:05
....................Victor................

Lemi..............kemal.............abdullah

....................hamdi.......................

Soner.........Tolunay..............Orhan

...................Ünal...................

Hami.................................Şota

teknik direktör: şenol güneş.

Suha
05.11.2006, 14:08
durun maçı tahmin edeyim:
berbat rezil bir futbol zorla atılan bir gol yada berabere bitecek bir karşılaşma..

yaranozlu
05.11.2006, 14:11
tolga
fatih,stepanov,çağdaş,m.ocak
m.büyük,symkowiak,musampa, gokdeniz
umut,ersen

Çetin
05.11.2006, 20:29
bence maçı protesto edip ağzımızı açmayalım.

Hasan Cubukcu
05.11.2006, 20:38
Bom bos bir tribün iyi protesto olur bence .
Bu kadar rezil futbol dahada görmemisdim !!!!!!!!

Çetin
05.11.2006, 20:51
Bom bos bir tribün iyi protesto olur bence .
Bu kadar rezil futbol dahada görmemisdim !!!!!!!!

hayır hayır. stadı tamamen doldurup sessizliğimizle protesto edelim.

ahmetansu61
05.11.2006, 21:24
bu camiada herkes ruhsuzsa ben değilim. tepki falan dinlemem. hiç kimse bağırmazsa kendi başıma bağırırım.

Hekimoğlu
05.11.2006, 21:36
bu camiada herkes ruhsuzsa ben değilim. tepki falan dinlemem. hiç kimse bağırmazsa kendi başıma bağırırım.tepki vermeyendir ruhsuz olan, bu durumu kabullenendir ruhsuz.

frango
05.11.2006, 21:44
evet bakalım bu maçta nasıl bi trabzon ızleyecegiz her hafta farklı bı trabzon izleyecegım dıye kendı kendımı kandırıyorum bu maçtada ole dusunuyorum ıyı bı trabzon izleyeceğim daha doğrusu ızlemek ıstıyorummm

Atalay
05.11.2006, 21:46
arkadaşlar kimse maça gitmesin en güzel tepki budur!!

Emre7
05.11.2006, 21:48
Trabzonspor'a aşkım her an daha çok artıyor..... ne olursa olsun seviyorum ve her maç ayrı bir duygu oluyor benim için.... maç içerde maçı kazandıracak forma "12" .... kimse çık olmaz demesin....

Hekimoğlu
05.11.2006, 21:49
arkadaşlar kimse maça gitmesin en güzel tepki budur!!hayır maça gidilmeli trabzonspor'un sahipsiz olmadığı,bu gidişata seyirci kalınmayacağı futbolcu,yönetim ve kel ziya'ya gösterilmeli.

Emre7
05.11.2006, 21:51
hayır maça gidilmeli trabzonspor'un sahipsiz olmadığı,bu gidişata seyirci kalınmayacağı futbolcu,yönetim ve kel ziya'ya gösterilmeli.

http://www.trabzonspor.com/images/haberpic/041106mac5.jpg

ne adamlar bu formayı giydi biz renklere aşık içindeki adamları ise seviyoruz ... arkadaşlar maça gitmemezlik yapmayın.... lütfen

TSelif
Yok yok olur mu maça gidilecek canım . Gidilecekte artık orda yapılacak bişeyler.
Yalnız saat 16:00 da maç. Mesai bitmiyo ama yine de bu maça gidecem.

frango
arkadaşlar kimse maça gitmesin en güzel tepki budur!!

evet belkı dogru bı tepkı olabılır ama bence tepkı gosterılecekse bu maça gıtmeyerek deyıl maça gıdıp tepkı gostermekle olur maça gıtmemek onlarında işine gelir o yuzden maça gidelım ve tepkımızı gösterelim

TSelif
05.11.2006, 21:52
Yav şu Ersen'deki boya bak .Neredeyse Çağdaşın iki katı.

Emre7
05.11.2006, 21:53
evet belkı dogru bı tepkı olabılır ama bence tepkı gosterılecekse bu maça gıtmeyerek deyıl maça gıdıp tepkı gostermekle olur maça gıtmemek onlarında işine gelir o yuzden maça gidelım ve tepkımızı gösterelim

tepkimizi seviyeli yapalım mesela 2 sene evvel malesef en son o maça gitmiştim derneklerle yönetim arasında bir problem çıkmış ve ilk 15 dk ses yoktu stadta ama sonra öle bir ses yükseldi ki düşünün yazarken tüylerim diken diken oldu devre arasına kadar bu adamlarla gideceksek biz bunların arkasında olmak zorundayız....

Bartuğ13
05.11.2006, 21:55
ya maça kimse gitmesin yada gidip maç boyu tek ses çıkarılmasın.gol atılsa bile 2 değil 10 gol atsalar kıpırdamayın.ya da sadece alkışla protesto olabilr.siz karar verin ama protesto olmalı

Turgut Altun
05.11.2006, 21:55
eskişehirspor deplasmanda kapanan bir takım biz onların kilidini bile açamayız.inşallah rezil olmayız.fark atıp moral bulmamız lazım ama bu gidişatla çok zor.

Nytre
05.11.2006, 22:02
o formayı giyen futbolcu yürekten oynamak zorunda!... her maç koşup savaşmak ve 3 puan almak zorunda!... o formayı giyen futbolcu trabzonspor taraftarını mutlu etmek zorunda!.. futbolcular yenildikten iki gün sonra eğlenmek gibi acizlikleri yapıp bu taraftarı üzemez!...

trabzonluların kadroda artması gerekmektedir..

TSelif
05.11.2006, 22:06
Bence umurlarında bile değil yenilmek.Ya da ben çok kızdım onlara bana öyle geliyo:(

kutoz
05.11.2006, 22:19
Şuanda dışarıda sanırım 10 cm kalınlığında kar var. Dün akşam bu saatlerde Sakarya'dan Ankara'ya dönüyorduk. Maç esnasında hepimizi ıslanmıştık... Üşüyor muyduk? Evet, Trabzonspor'un içimizi saran o sıcaklığını da birileri kendi beceriksizliklerinden dolayı sanki çekip almıştı. Hani Sakarya'dan galibiyet alarak yola çıksaydık, eminim ıslanan bizler kemençenin titrek nağmelerinde tutuşacağımız horon ile çoktan terlemiş olacaktık... Olmadı... olamadı... Ve bizler, evlerimize varana kadar üşüdük...

Peki, bunca olumsuzluğa rağmen hangimizin yüreğinden söküp alabildiler mi Trabzonspor sevgisini ki... Biliyorum, yarın iş yerinde benimle dalga geçecekler. Varsın geçsinler, kimin umurunda ki. Ben onlara, Trabzonspor'un MÖ 4000'li yıllarda kurulan bir şehrin, şehir takımı olduğunu nasıl anlatabilirim ki? Ben onlara, Akçaabat'ta salı günü sattığı tereyağın parasıyla maça koşan yüzlerce insan tanıdığımı nasıl anlatabilirim ki. Nereden bilebilirler ki, hamsinin mısır ekmeğiyle gizli bir örgüt kurduğunu. Ve kendilerine kalkan olarakda, haşlanmış patatesi seçtiğini nasıl anlatabilirim ki?

Evet dostlar, Trabzonspor'u aldık, yaşamlarımızın en can alıcı yerine, yani sol mememizin altındaki cevahir yüreklerimize koyduk... Merak etmeyin, bütün bu olumsuzluklara rağmen durmaz onun vücudumuza yaydığı tik taklar. Yeter ki sizler, baş parmağınızla şah damarınıza dokunup duymak isteyin. Göreceksiniz, nasılda cevap verecek sizlere.

Çarşamba, tribünde olmalıyız... Ama ne yönetime destek olmak için, ne Ziya Doğan'a nede futbolculara... Canımızdan çok sevdiğimiz, vasiyetlerimize bile bir cümlelik notla düşürdüğümüz o güzelim renkler, yani bordo-mavi için olmalıyız. Çünkü bizim için aslolan, Trabzonspor'un değeridir. Sahadakiler, şeref tribünündekiler ve yedek kulubesindekiler bir görevi deruhte ediyorlar. Elbet, onlarda bir gün gidecek ve bizler; yani omuz omuza yağmur çamur demeden binlerce kilometre yolu tepen büyük taraftarlar, kalacağız baş başa sevgiliyle... Bu yüzden, yalnız kalmamalı sevgili sahada. En güzel bordo-mavilerimizle tribündeki yerimizi almalıyız. Çünkü; başka Trabzonspor yok...

macka61
05.11.2006, 22:30
bu ruhsuzlara beceriksizler değmez ama bu renk için dediğin doğru

Çetin
05.11.2006, 22:37
maça tabi ki gidilsin ama en azından başlangıç vuruşundan itibaren belli bir süre sessizlik olsun. zaten bizim taraftar susuyor orası başkada bunu bir tepki oalrak organize bir şekilde gerçekleştirelim.

Ufukhan20
05.11.2006, 22:56
---------------Tolga---------------
Ufukhan--Stepanov--Cagdas--Murat
--------Hüseyin---Szymek----------
---Gökdeniz-----------Musampa----
-------------Marcello--------------
--------------Umut----------------

okan6161
05.11.2006, 23:00
ben bu maçın geçen yıl ki karagümrük maçı gibi olacağını düşünüyorum 1 0 aldık aldık yoksa beraberlik

okan6161
05.11.2006, 23:04
--------------Ferhat----------
---Gökdeniz-----Marcello------Musampa
-----------Ersen----Umut------

eren_61
05.11.2006, 23:25
--------------Ferhat----------
---Gökdeniz-----Marcello------Musampa
-----------Ersen----Umut------

aman hocam ne yaptın bu kadroyla hücum oynarız animallah.defansa bak bomboş 5 kişi.en az 8 olmalı yoksa her maç yeniliriz.
ya ziya hoca bak burda senden daha iyi bilenler var onların kadrolarına bak belki faydası dokunur.
ziya hoca anla artık 8 defansla bu takım her hafta yenilir.burası Trabzonspor biz büyük takımız senin malatyana benzemez.adamın biletini bir haftada keserler
kadron bence güzel.ben hüseyini eleştiren kişilerin başında geliyorum ancak geçen hafta takımda aykta kalan tek kişiydi.geriye bir tek pas atmadı diyebilrim.ferhat yerine ya szymek yada hüseyini oynatırım

dr ali batur
05.11.2006, 23:33
.............................jefferson............ .......................................
musa..........çağdaş........fatih.........stepanov ..........m.keçeli..........
hasan.........hüseyin..........celaleddin......fer hat......nurat ocak.......

............................cem demir............................................. ...

ziya hocanın kafasındaki kadro buymuş es es maçı için

eren_61
05.11.2006, 23:36
.............................jefferson............ .......................................
musa..........çağdaş........fatih.........stepanov ..........m.keçeli..........
hasan.........hüseyin..........celaleddin......fer hat......nurat ocak.......

............................cem demir............................................. ...

ziya hocanın kafasındaki kadro buymuş es es maçı için

işte ziya hocanın kadrosu.bu kadroyla çıkarsa anlayın ziya hoca takımı cıkartıyo.başka kadroda ise yönetim takıma el koymuştur:)

dr ali batur
05.11.2006, 23:38
--------Hüseyin---Szymek----------
---Gökdeniz-----------Musampa----
-------------Marcello--------------
--------------Umut----------------

hani bu olsa kadromuz
ha bi de symek in yerine önde umut u ersen le ikilesek yenilsek de ağzımı açarsam namerdim

OZDEN61
05.11.2006, 23:41
Ersen Oynamasinda Kİm Oynarsa Oynasin. Dedem Gİbİ Kosuyor Ve Top Oynuyor.

Erman
05.11.2006, 23:43
Ziya Hoca acaba Bülent Korkmaz'dan korkar mı diye düşünüyordum ki sayfalarına baktım daha anlaşma sağlayamamışlar. Yani teknik direktörleri yok sayılır. Rezilleri oynayan Samsunspor bile yenmiş Kırmızı Şimşekleri. Lig'de de ortanın altındalar.

Yani....

HOCA! HOCA! KORKMA! DENEMEDİĞİNİ DENE, BİR HÜCUM FUTBOLU GÖRELİM. MUSAMPA'YI GÖRELİM. SZYMEK'İ GÖRELİM. GENÇLERİ GÖRELİM. UFUKHAN'I GÖRELİM. TOP YAPAN ORTA SAHA GÖRELİM. HÜCUM VARYASYONLARI GÖRELİM.

Çok şey istemiyorum:

FUTBOL GÖRELİM, FUTBOL!

Yok yok, bir dakika. Fikrimi değiştirdim: Eyvah, 35 yaşındaki Cafer var EsEs'in kadrosunda! Ula yanduk! Aman Hocam, kusura bakma. Sen gene 7-0-3 oynat, hatta 8-0-2. Belki bakarsın tüm maç boyunca yapabileceğimiz üç ataktan birinde top defanslarının kıçına çarpar da gol olur. Ne de olsa puan puandır. Futbol falan neyimize gerek. Bize fazla gelir, taşıyamayız.

dr ali batur
05.11.2006, 23:43
Ersen Oynamasinda Kİm Oynarsa Oynasin. Dedem Gİbİ Kosuyor Ve Top Oynuyor.

abiciğim sende haklısın ama bıktım tek forvetten hani kalitesiz halısaha takımlarında tek adam olurya önde sürekli gol atmaya çalışan onlar gibiyiz mübarek
midem öyle bulanıyor ki bu durumdan ersen e bile katlanabilirim

Sefa Murat Dokuz
05.11.2006, 23:50
mrb a ben jefferson61sefa nin kuzeniym bugun onlarda kalioz neyse arkadaslar jefferson-ufukhan-stepanov-murat ocak-fatih akyel-marcelinho-gökdeniz-hüseyin-umut-ersen-cem demir bence 3 forvet çikalim eskisehir maçina

Hüseyin Çümen
06.11.2006, 00:00
eskişehirde takım oldu bizi yenecek zor ihtimal ama olursa ozman işte yer yerinden oynar tüm taraftarlar sahaya iner

illaki
06.11.2006, 00:03
gol atamıyoz artık
Yine gol sorunu olursa yapacak bişey yok gol yeriz herhalukarda...
ümitlenemiyom bile artık yazıkkk

osmanli.61
06.11.2006, 00:04
eğer bu takıma 5 ten yukarı atarsak anca moraller düzelir.

cakir28
06.11.2006, 01:52
Hadi millet...Maca.....Bu takim bizim bu renk bizim...gelen gider biz variz burada...biz hakkimizla taraftar olalim yeder...herkes görevini yapsin......

ahmetansu61
06.11.2006, 02:12
kadro kurmakla değil biraz sistem gerek. 3-5-2 sistem mi olur. umut gibi ersen gibi pivot santraforun varsa kanat ataklı oynayacaksın. bunun içinde sağ da ve solda 2 şer adam oynatacaksın. ortasahanda bi ön libero bide top dağıtan adam lazım. sistem oturtulursa herkes biyere uymaya çalışır. uymayanlar gönderilir. sen hermaç elindeki adama göre sistem değiştirirsen anlık kazanç sağlarsın.
benim kafamdaki kadro
ersen martin
mustafa marcelinho gökdeniz
hasan(kiki) hüseyin
murat stepanov çağdaş(fatih) ufukhan
jeferson

Adem Erdoğan
06.11.2006, 02:16
Yav şu Ersen'deki boya bak .Neredeyse Çağdaşın iki katı.

Yw bi film kahramanına çok benziyo ama çıkartamaıyoum bi türlü.Fredinin kabusu gibi olmuş aynı.

Selman
06.11.2006, 02:38
Taraftara, yönetimin ve futbolcuların aklını başına almasını hatırlatması için güzel bir maç.Galibiyetten başka sonuç düşünmüyorum ama Ziya Hoca Eskişehir'den de korkup tek forvet Marce'li veya çift forvet Marce'siz çıkarsa şaşırmam.

Adem Erdoğan
06.11.2006, 02:47
Artık 1-0 olsun bizim olsun diyenlerdenim.

TSKara61
06.11.2006, 02:53
Bu maçı farklan alacaz Allahın izniyle göreceksiniz.

TSKara61
06.11.2006, 02:56
Bu kadroylan çıkarız inşallah

```````````````````````Jefferson`````````````````

Fatih Akyel Stepanov Çağdaş(Fatih sağda olduğu için) Murat Ocak

~~~~~~~~~~~~~~Hüseyin Hasan~~~~~~~~~~~~~

~~~~~Gökdeniz ~~~~~ Marcelinho ~~~~ Musampa

~~~~~~~~~~~~~~~Ersen Umut~~~~~~~~~~~~~

Hüseyin Çümen
06.11.2006, 03:59
bu maçı izlemicem hiç istek kalmadı içimde

cyberentalpi
06.11.2006, 04:33
Musampa yi sola. marce ortaya saga gokdeniz. İleride Umut Ve artik ersen yada cem. Cem i deneme vaktimiz geliyorda geciyor.
Huseyin olmasin yerinde Hasan onunde Syzmek. Geride Fatih cagdas ve step. Kaleci Jefi

OZDEN61
06.11.2006, 09:43
abiciğim sende haklısın ama bıktım tek forvetten hani kalitesiz halısaha takımlarında tek adam olurya önde sürekli gol atmaya çalışan onlar gibiyiz mübarek
midem öyle bulanıyor ki bu durumdan ersen e bile katlanabilirim

ben ersene katlanamam.turkiyede ve dunyada galata , bizden baska bole tek forvet yok. vardır ama ersen gibi degil.galatadaki zaten belli saban. oda emekli oluyor. liverpollda var ama adamı ersenle bile kıyas edemem. adam 10 ersen eder.iyiki galataya ve kartala gol attı.sonrada sisirildi.boyle hantal, teknigi sıfır bir adamdan sadece kafa golu beklemek bence cok anlamsız. ayrıca kadroda cogu oyuncu gibi ruh yok adamda.gokdeniz-stepanov-hasan (teknigi sınırlı ama iyi niyetli elinden geldigince canla basla oynuyor) dısında ruh yok oyuncularda. bunlar dısında salla gitsin gerisini. teni bir olusum yaratılmalı. ama bu da zaman demek ve bizimde zamana ihtiyacımız yok, dahası sabredecek takat kalmadı.

frango
06.11.2006, 09:44
sakarya maçı sonrasında yok ddaha maça gıtmem dıyodum ama gene dayanamayacagım anlasılan eskısehır maçında gene trubundekı yerımde olacagım maça gitmeyerek tepkı verılmez bence onemlı olan maça gıdıp gerekıyosa tepkımızı orada vermeliyiz

oskanonur
06.11.2006, 09:49
Artik mac ve mac sonuclari ile ilgili yorum dahi yapamiyorum:(

DİNÇ
06.11.2006, 09:57
4-0 yeneriz...Ama ne önemi var ki....

Sonraki Antalyaspor maçında yine ölüp ölüp dirileceğimizi bildikten sonra....

2 Hafta sonra Fenerle evimizde oynayacağız...
Eğer fenere de yenilirsek veya berabere kalırsak hepten bitecek bu çile...
Tam Anadolu takımı olduk...Hem de düşmemeye oynayan cinsinden...

Yazıklar olsun ama kime?

Ezici bir oy oranıyla gelen yönetime mi?

Onlara ezici oy veren üyelere mi?

Ruhsuzlukta sınırları aşan futbolculara mı?

Futbolcuyu ateşlemeyi bırakın Bordo-Mavi bile diyemeyen taraftara mı?

Kendisi 20 beden pantalon giyerken 60 beden pantalonu giymeye çalışan Ziya Doğana mı?

Kime???

sweetrose
06.11.2006, 10:19
Bence farklı bir maç olmayacak... Farka giden bir maçta olmayacak. Yine aynı hatalar düzeltilmiş edasıyla yinelecek...Bu maç Eskişehir de olsaydı da bir de es ed taraftarını görseydik. 2. ligde oynayan bir takımın taraftarını bir kere daha ibretle görelim...

Şentürk
06.11.2006, 10:55
bu maçada orta sahada 2 kesiciyle çıkarsak intahar edicem!!

oskanonur
06.11.2006, 11:02
Bu Varya Tam Bir Hastalik.yorum Yapmiycam Diyorum Ama Olmuyor.kesici Huseyinin Yaninda Topu Ileriye Direk Tasiyip Oyunu Kanatlara Yayabilecek Kapasitesi Olduguna Inandigim Musampa Oynasin Tabiki Marce Ve Gokdeniz Ile Birlikte.bu Durumda Forvet Tek De Olabilir Ama Ersen Iyilesene Kadar Ozellikle Umut Oynasin Tek Forvet Olarak Gerektiginde De Cem Takviye Edilmeli Artik Takima.

frango
06.11.2006, 11:04
eskişehir maçında çok değişik bi takım gormek ıstıyorum sadece ısım olarak deyıl sahadakı mucadele vede futbol olarak farklı bı trabzon gormek ıstıyorum duy beni ziya hoca duy beni nuri başkan duyun beni futbolcular

zafercalikoglu
06.11.2006, 11:05
bizde genclere onmem sıfır,hazırlık maclarının yıldızı ceme ne oldu ,çocuk hiç yoktan topa vurmayı biliyo gibi geldi bana,
cem oynarsa alırız,

sismolog61
06.11.2006, 11:12
sakarya maçı sonrasında yok ddaha maça gıtmem dıyodum ama gene dayanamayacagım anlasılan eskısehır maçında gene trubundekı yerımde olacagım maça gitmeyerek tepkı verılmez bence onemlı olan maça gıdıp gerekıyosa tepkımızı orada vermeliyiz

kardeş biz karşılıksız seviyoruz renklerine aşığız deplasmanlara malesef gidemiyorum ama avni akerde büyük bir aksilik olmadığı sürece bugune kadar herzaman yerimi aldım bundan sonrada alacağız (memur olmamıza rağmen haftaiçi maçlarınada bişey uydurup kaçıyoruz :) )

sismolog61
06.11.2006, 11:13
eskişehir maçında çok değişik bi takım gormek ıstıyorum sadece ısım olarak deyıl sahadakı mucadele vede futbol olarak farklı bı trabzon gormek ıstıyorum duy beni ziya hoca duy beni nuri başkan duyun beni futbolcular

inşallah duyuyarlardır bu tüm TRABZONSPOR taraftarlarının sesi duyun bizi artık yeter!!!!

Remzi
06.11.2006, 11:15
musampa oynasın artık!!!

frango
06.11.2006, 11:15
Takımımızın FORTIS Türkiye Kupası’nda Eskişehirspor’la ve Turkcell Süper Lig 13. Hafta mücadelesinde Antalyaspor’la yapacağı karşılaşmaların bilet fiyatları açıklandı.
Buna göre bilet fiyatları şöyle oluştu:

Açık Tribün: 5 YTL
Maraton: 10 YTL
Maraton Özel: 15 YTL
Kapalı: 25 YTL
VIP2: 50 YTL
VIP1: 100 YTL

Eskişehirspor maçının biletleri bugünden itibaren Biletix ve stadyum gişelerinden, Sadri Şener Sosyal Tesisleri içindeki TS Club mağazamızdan ve http://www.biletix.com.tr adresinden temin edilebilecek.

Şentürk
06.11.2006, 11:20
kombine geçerli mi?

Naim
06.11.2006, 11:26
Hadi Yönetimin Takımı yönetmesini geçtik
Bari Klubun bir parçasını düzgün yönetin

Pazartesi maç yapılacak Trabzonspor yapsın
TRT1 de maç yayını olacak Trabzonsporun olsun
1 takımın maçı yayınlanmayacak Trabzonspor Yayınlanmasın
Hafta içi Öğlen Saatinde Maç yapılacaksa Trabzonspor yapsın
Arefe Günü Maç var Trabzonspor oynasın

Yönetim yönetemiyorsun Kulubu bari bir maç saatlerini idare etmeyi başar
Başka bir şey istemiyoruz vaz geçtik artık

sismolog61
06.11.2006, 12:00
kombine geçerli mi?

daha önce geçerli diye açıklanmıştı ama şuan resmi sitede bir açıklama yok

Faik Yılmaz
06.11.2006, 12:18
Takımımızın FORTIS Türkiye Kupası’nda Eskişehirspor’la ve Turkcell Süper Lig 13. Hafta mücadelesinde Antalyaspor’la yapacağı karşılaşmaların bilet fiyatları açıklandı.
Buna göre bilet fiyatları şöyle oluştu:

Açık Tribün: 5 YTL
Maraton: 10 YTL
Maraton Özel: 15 YTL
Kapalı: 25 YTL
VIP2: 50 YTL
VIP1: 100 YTL

Eskişehirspor maçının biletleri bugünden itibaren Biletix ve stadyum gişelerinden, Sadri Şener Sosyal Tesisleri içindeki TS Club mağazamızdan ve http://www.biletix.com.tr adresinden temin edilebilecek.

takımın şu andaki hali 1 ytl bile etmez.....

bence bu maçlara kimse gitmesinççgidince hala destek veriyolar diye daha kötü oynamıyor bu ruhsuzlar.... onları istemediğimizi anlasınlar.....

burjuvaeses
06.11.2006, 13:43
Amatör Anadolu takımları bize gelince Aslan kesiliyorlar.
Tek eğlenceleri ömürlerinde bir kere olsun Trabzonspor'u yenip ömür boyu övünmek onların. Bizim yönetim stratejisini buna göre belirlemeli. Futbolcuların
psikolojik eğitimlerini de buna göre geliştirmesi lazım. Ama bu yönetimin basireti bağlı.. Böyle olduğunca her türlü yenilgilere gebeyiz bundan böyle.
Bir kaç hafta önce Şampiyonluk sinyalleri veren bir takımdık. Şimdi de ligden düşme sinyalleri veriyoruz. Allah sonumuzu hayreylesin. İşimiz zor.
amatör anadolu takımları demişsin eskişehirspor ne zaman amatör bi takım oldu maziye bakınız biz senelerce anadolunun bayrağını başarıyla taşıdık şampiyonluğa oynadık üç eziklere kök söktürdük daha sonra bu bayrağı siz aldınız daha yukarılara taşıyarak şampiyon oldunuz biz trabzonsporun büyüklüğünü herzaman kabul ettik ama siz eskişehirspora amatör anadolu takımı diyorsanız futboldan anlamıyorsunuz derim ben
herkezin istediği bu gruptan trabzon esesin çıkması inşallah öyle olur başarılar çarşamba günkü maçta

burjuvaeses
06.11.2006, 13:45
efsane super lige dönene kadar eski günlerine dönene kadar bizim için hala GÖNÜLLERİN ŞAMPİYONU TRABZONSPOR

TSezgin61
06.11.2006, 13:53
BU mac bizim kimsenin süphesi olmasin, hic bukadar takima güvenmemistim, BIRAKIN SIMDI SU GITSIN BU GITSIN AYAKLARINI YADA SUNU ASALIM BUNU ASALIM AYAKLARINIDA TAKIMA DEESTEK OLALIM, BU MACI SÖKE SÖKE ALACAZ, EZE EZE. HAYDI BORDOMAVI

bordoylamavi
06.11.2006, 13:56
bence bu maça Trabzonda kimse gitmesin. ben tvden de izlemeyecem. avrupa yakasını izlerim daha iyi

İslam Sezer
06.11.2006, 14:05
amatör anadolu takımları demişsin eskişehirspor ne zaman amatör bi takım oldu maziye bakınız biz senelerce anadolunun bayrağını başarıyla taşıdık şampiyonluğa oynadık üç eziklere kök söktürdük daha sonra bu bayrağı siz aldınız daha yukarılara taşıyarak şampiyon oldunuz biz trabzonsporun büyüklüğünü herzaman kabul ettik ama siz eskişehirspora amatör anadolu takımı diyorsanız futboldan anlamıyorsunuz derim ben
herkezin istediği bu gruptan trabzon esesin çıkması inşallah öyle olur başarılar çarşamba günkü maçta
arkadaş genel bir ifade kullanmış,sanırım eskişehirsporu kastetmemiştir.biz burda eskişehirspora hep saygılı olduk ve sempatiyle bakıyoruz.
o bir efsanedir.Trabzonspor ve Es-Es hep dost klup olarak kalacaktır...

Hekimoğlu
06.11.2006, 14:11
eskişehir'e her zaman saygı duymuştur trabzonspor taraftarı buna şüphen olmasın arkadaşım.

es_omer89
06.11.2006, 14:26

Arkadaşım ES ES taraftarı için PİS ifadesini kullanmışsın şu ana kadar Trabzonspor'a karşı ne pisliğimizi gördün söylermisin.

http://img143.imageshack.us/img143/525/kartonbyksq8qm1.jpg

BU TARAFTAR KÜME DÜŞMEZ...

Erbay
06.11.2006, 14:32
Düşerse düşsün bana ne.

AYYILDIZ
06.11.2006, 14:41
efsane super lige dönene kadar eski günlerine dönene kadar bizim için hala GÖNÜLLERİN ŞAMPİYONU TRABZONSPOR

Helal olsun eskişehirsporu severiz bizle bi sorunu yok.

Ferşat Balcı
06.11.2006, 14:45
ziyaa ...! gel etme eyleme bırak şu inadı bari bu maçta çıkar şu kadoryu olmazsa tamam hak verelim sana ...

............................................jef... .........................................

ufukhan..................akyel............stepanov ........................ocak

..........................hüseyin...........şimek. ..................................

gokdeniz :) ..............marchelinho......................... ..musampa....

.............................ersen martin...........................................

AtalaY_BuğrA
06.11.2006, 14:48
@ Ferşat

Kardeşim olur mu bu takım her maç gol yiyor. Tek çözüm 4 ön libero artı, DEfans haricinde rakibin Forvetine +1 stoperle adam adama markaj geri yalan.

Burçak
06.11.2006, 14:50
Alıntı:
O_F_L_U_61 tarafından yazılan http://forum.bordomavi.net/images/buttons/viewpost.gif (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?p=517352#post517352)

Arkadaşım ES ES taraftarı için PİS ifadesini kullanmışsın şu ana kadar Trabzonspor'a karşı ne pisliğimizi gördün söylermisin.

http://img143.imageshack.us/img143/525/kartonbyksq8qm1.jpg

BU TARAFTAR KÜME DÜŞMEZ...

Öncelikle es esli arkadaşlara hoşgeldiniz diyelim.
:) ama heyecanlı olduğun belli. es es taraftarı sakaryadan daha pis derken bunu kötü anlamda demek istemedi. hani bazen deriz ya ''ne manyak taraftarları var x takımın yaa.'' övmek anlamında. burdada o şekilde anlatılmak istenmiş bence. yoksa es es le bizim sorunumuz olmaz aksine benim için değer verdiğim ender klüplerden birisidir.

ve unutmayın ki bu siteye gelen karşı taraftarlar içinde sadece sizin yazmanıza izin verilmiş. ;)

ts_fan
06.11.2006, 14:58
Zor maç, herşey olabilir.Kelle koparma mevisimi geldi, yani safari başladı.Gündem değiştirmenin tam zamanı, birileri gidecek yerine başka birileri gelecek.Bunun gerçekleşmesi için zaten zeminde oluşmaya başladı, sürecin hızlanması için birde Es-Es mağlubiyetini yaşamak kimseye süpriz gelmesin.Allah sonumuzu hayır etsin, kafayı yemeye, delirmeye çok az kaldı:mad:

champions
06.11.2006, 15:00
ziya doğan bu zorlu maça nasıl bi taktik(acaba varmı ) ve 11 le çıkar acaba

KuĞu
06.11.2006, 15:18
valla es es li arkadaşlar ofline görünüyor ama ben yinede yazayım;

bir zamanlar kayserililerinde gönlündeki takım TS idi hatta avni akerde traftar gruplarıyla bizim gurubumuz birlikte yanyana maç izlemiş tezahurat yapmış, çılgınlar 38 taraftar grupları adını TS çılgınlardan almış her zaman dostluk önplana çıkmıştı. Oysa son iki sezona bak!

TS nin büyüklüğüne dil uzatanlar galip geldiklerinde histeri nöbeti geçirenler ağıza alınmayacak koralar halinde küfürler!? Neden bunlar tarihinde ilk defa 4. olabilmiş bir takım oldukları için!? bir kaç hafta lider kaldıkları için!?

Demem o ki TS taraftarı kendi şehrinin takımına gönülden bağlı istanbul yalakalığı yapmayan taraftara saygı duyar. Büyüklüğüne laf etmeyen saygı duyanı ve kendisiyle sorun yaşamayanı kardeş görür. Bizler şampiyonluğu yaşamış ne olduğunu bilen, masabaşı oyunlarını, entrikaları, yaşamış istanbula direnen son kale kalmışken yıllardır anadolu kulüpleri tarafından sırtımızdan vuruluyoruz!

Biz kimseden minnet beklemiyoruz, istanbula karşı savaşırken ummadığımız cephelerden darbe yemek bizleri derinden yaralamıştır!

Rize,Antep,Kocaeli,Samsun,Gençlerbirliği,Kayseri,A nkaraspor ve son olarak Bursaspor bu kulüplerin idarecileri TS nin büyüklüğünü tartışmaya açmaya çalışmış istanbul kulüplerinin maşası olmuş tribünlerinde Trabzon kümeye diye bağırılmıştır.

Özetle; Biz dostumuzu da düşmanımızı da görüyoruz ve unutmuyoruz evet işler kötü giderken TS ye saldırmak gafletinde bulunanlar bunların karşılığını mutlaka görecekler. Osmanlıya serv antlaşması dayatmasıyla fırsat bu fırsat diyerek 4 koldan işgale kalkışanlardan farkları yok bunların. Ama ellerine geçen ne var? koca bir hiç! ne büyüklüğümüzden alabildiler ne kendilerine birşeyler katabildiler! hem ligten hem gönlümüzden Küme düştüler!

Es es le bir sorun yaşamadık umarım ki anadolunun bu güçlü kaleleri nifak tohumlarıyla birbirlerine düşürülmez, bu bilinci taşıyan sizler bizlere nasıl yaklaşırsanız bizden 2 kat fazlasını görürsünüz, ihanet kaldırabilecek durumda değiliz düşmanın da delikanlısını arıyoruz. Dost olanı bağrımıza zaten basarız.

Maçta başarılar sevgiler...

Mayls
06.11.2006, 15:22
insallah maci aliriz ama hic ümitli degilim.
esesede basarilar diliyorum

Bilal 61
06.11.2006, 15:26
Bu maçı alalımda artık kendimize gelelim ufak ufak..Yani ne olursa olsun bu maçı almalıyız rakip hiç fark etmez..

trapezus61
06.11.2006, 15:28
Kuğu dört dörtlük bir yazı... Sadece alkışlıyorum seni... Gönlümdekilere tercüman oldun. Kendi şehrini en iyi şekilde temsil ettikleri ve destekledikleri için Eskişehir ve Bursa taraftarına hep saygı duydum... Bu duygum hala da devam ediyor...
Kayseri, Vestel vs. mi??? Geçiniz lütfen. 2-3 sene içinde geldikleri yere giderler. Hatta bir daha hiç dönmemek üzere...

es_omer89
06.11.2006, 15:31
Bizde Eskişehirspor taraftarları olarak Süper Lig'de bizans takımlarına karşı size başarılar dileriz. İnşallah kupada grupdan elele çıkarız. Olumlu yönde yaklaşan arkadaşlara da teşekkürler.

zky_ts
06.11.2006, 15:31
bende gerçekten ümitli değilim ama inşallah alırız maçı...umudumu kaybetmek istemiyorum bazı şeyler yolunda gitsin artık...

gamsız
06.11.2006, 15:34
ya millet tutturmuş hüseyin kesici mesici.onun yapacağı en son şey futbol oynamak gitsin karpuz kessin.kesici dediğin stam gibi olur.adam topa 20 yaşında başlamış gibi ayrıca yeteneğide sıfır.kaptan die kimse saygı duymak zorunda diil bu adama.benim trabzonumun tek ve gerçek kaptanı fatih tekkedir.

Naim
06.11.2006, 15:39
Es Es şu futbol dünyasında Saygı duymayı hak eden bir kaç camiadan birisidir

Her anadolu takımının şehri camiası Es Es gibi olsun ben önlerinde Saygı duyarım
Bazı genç arkadaşlar İstanbullulaşmaya özen gösterip bizden olmayan herkes bize düşmandır mantığını kovalamaya başlamış görünüyor

Bu Özenti yapı Trabzonsporu Bağlamaz
Trabzonsporluluğu idrak etmiş insanların bulunduğu BMN yide bağlamaz

Kendi Takımına Sahip çıkıp Şehrinin Bölgesinin Yaşadığı yerin takımını 1. takım olarak gören İstanbul eziklerine yalakalanmayan her camiaya sonuna kadar saygı göstermek gerekir
Saygıyıda hak etmişdemektir
ES ES ikinci ligde Tribün Kalitesi Camia duruşları ve birinci ligdeki mazisi ile bu saygıyı sonuna kadar hak etmiştir
bilmeyenler Ya bilenlere sorsun yada sussun
Gölgeden Başka İhsana gerek yok!!

Terzioğlu
06.11.2006, 15:52
-------------------Jeffry---------------------
---------------------------------------------
--Fatih Akyel--Stepanov--Cagdas--Murat-----
-----------------Hüseyin---------------------
--Gökdeniz------------------------Musampa--
----------------Marcelinho-------------------
-----------Ersen---------Umut---------------

kadro budur

galyanlim
06.11.2006, 15:55
topici bir anda es esliler bastı

oflumelih
06.11.2006, 16:00
kesin bu maça da yeniliriz çünkü trabzon başka bir trabzon oldu artık önümüze gelen maça yeniliyoruz

gamsız
06.11.2006, 16:03
es es taraftarına diyecek bişiy yokta siz hiç bursa forumlarına girdinizmi.ne rumluğumuz kalıyo ne küçüklüğümüz.adamlar 92 ten beri nefret ediyolar hepimizden.

sismolog61
06.11.2006, 16:07
KUGU kardeşim sana yürekten katılıyorum o kocaman yüreğine sağlık

kudu_61
06.11.2006, 17:24
Ziya hoca dernek kurmuş duydunuz mu anti umut-musampa derneği eğer bu maçta da musampa ve umutla başlamazsa o derneği başına yıkacağım dayanamıyorum artık es es maçına çift ön libero ile çıkacaksan hiç çıkma hoca...
bursa, sakarya, es es, ankaragücü taraftar ları hepinizi tebrik ediyorum takımlarınıza başarılar diliyorum eziklere ezilmeyenin her zaman yanındayım...

eross61
06.11.2006, 17:28
erseni bu macta oynatmamalı morali bozuktur muhtemelen bu macta dınlenmesi lazım bana gorre ayrıca bu macta musampa 11 de baslamalı bu mactada ilk 11 baslayamazsa yazık valla verılen paraya

ozcan_asanoglu
06.11.2006, 17:36
Aaah be Ziya hoca ah..azıcık cesaret azıcık...

-----------------------
Brezilyalı teknik adam, Appiah, Kezman, Tuncay, Tümer, Alex, Uğur, Serkan, Rüştü, Edu ve Lugano'yu Sivas'a götürmedi. Zico, PAF takımdan Mehmet Kutay Şenyıl, Umut Güzelses, Osman Kürşat Duman ve Alper Balaban'ı da Sivas maçının kadrosuna dahil etti.
--------------------------

Adem Erdoğan
06.11.2006, 17:45
es es taraftarına diyecek bişiy yokta siz hiç bursa forumlarına girdinizmi.ne rumluğumuz kalıyo ne küçüklüğümüz.adamlar 92 ten beri nefret ediyolar hepimizden.

ederler tabi 5 i bi yerdeyi bi maçta görünce.

jefferson61sefa
06.11.2006, 18:25
insallah yencez içimden 4-0 geçio
11 im
--------------------------------jeffffff---------------------------------
Ufukhann----------stepanov--------------çağdas--------------m.ocakk

gökdeniz-----------hüseyin-------marcelinho------------naylon muşambaa:D
UMUT cem demir

jefferson61sefa
06.11.2006, 18:26
gollerde
marcelinho cem demir symkowiak ve naylon muşamba dan gelecek

sweetrose
06.11.2006, 18:52
Önceden tahmin yapmaya başladığım son 3 hafta hep yeniliyoruz.. Bundan sonra tehmin falan yapmak istemiyorum... Kazanalımda ne olursa olsun...

cemilsezgin
06.11.2006, 19:03
yorum yapmakta bile zorlanıyorum hiç belli olmaz

szymeks
06.11.2006, 19:34
beyler bugün ajanssporda okudum ziya doğan diorki şut atın kime hasan hüseyin ferhat keçeli szymekle musampanın adı geçmior iide bu adamlarda teknik yokkki bunun kafası almıorsa bizim bu adamları kafasına sokmamız lazım szymek musampa die bağırırsak hata yaptığını anlar yani inş anlar bari eskişehir maçında tırsıpda 3 ön libero oynatmasa:) neyse bakın bi beste yaptım umarım beğenirsiniz trabzondaki arklar bunu söyleyebilir maçlarda , bu forma kutsaldır sevmeyen gitsin tüm maçları kazanın şerefiniz için trabzonumla biz gurur doluyuz ruhsuz futbolcu istemiyoruz inş beğenmişsinizdir hayırlı akşamlar

Fırtına_
06.11.2006, 20:06
bu maçı alsak , hatta fark bile atsak gerçekleri görmekten uzaklaşmış ve sorunları ötlemek dışında ne yapmış oluruz

» Bu Mesaj BMN Forum Yöneticisi Tarafindan Düzenlenmistir.
» Mesajin forum kurallarina uygun olmadigi tespit edilmistir (Uygunsuz hareket/Yazim Kurallari)
» Forum yöneticileri kurallara uymayan mesajlari düzenleme ve silme hakkina sahiplerdir.
» Foruma üye olan herkes Forum Kurallarini (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=2344) kabul etmis sayilir.
» Gerekli durumlarda itirazlariniz için: uyelik@bordomavi.net

asimetrik
06.11.2006, 20:16
geçen sene karagümrük maçını seyretmiştim alisamiyende, bizden iyiydiler. neyseki son dakikalarda tekke çıktı sahneyede tek başına 3,5 kişiyi yatırıp gol attı. bu sene o da yok yattara da yok. eskişehirde iyi takım. ayrıca yensekte yenilsekte ziya hoa tartışılmalı. gönderemiyorsak baskı kurup 8 ön liberolu oyundan vazgeçirmeliyiz. maçlarda syzmek,kiki diye bağıralım. ama onları sokarkende gökdeniz ve marcelinho yu çıkarmasını engelleyelim

Enes Berfin
06.11.2006, 20:20
Ziyaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :mad:

--------------------- Jeff ??? Tolga???------------------

Ufukhan---------Stepanov ---------Fatih --------MuratO.

------------------------- Hüseyin ---------------------

Gökdeniz-- ---------------------------------------Mustafa

-----------------Marcelinho -------Szymek--------------

------------------------ ErsenMartin--------------------

YATTARA :cool:11

Salih61
06.11.2006, 21:30
burjuvaeses hocam ceza almana üzüldüm ama yine de yenecegiz artık size de yenilirsek kulubün kapısına kiliti vuralım :)

BDiler61
06.11.2006, 21:54
Önceden tahmin yapmaya başladığım son 3 hafta hep yeniliyoruz.. Bundan sonra tehmin falan yapmak istemiyorum... Kazanalımda ne olursa olsun...
evet bende bundan sonra maç tahmini yapmayacağım

sweetrose
06.11.2006, 21:55
eskişehir maçının aksi bir sonuç getirmesi bu yönetimi götürür...

Kasım Hilal
06.11.2006, 21:55
İçimde bir ses "Acaba" diyor belki ama; yok artık..
İkinci lig takımını da yeneriz herhalde..

sweetrose
06.11.2006, 21:59
İçimde bir ses "Acaba" diyor belki ama; yok artık..
İkinci lig takımını da yeneriz herhalde..

İçinde ki sesi dinleme aman aman..O da olursa bu takımı dağıtalım baştan...:mad: :mad:

Kasım Hilal
06.11.2006, 22:02
İnşallah muvaffak oluruz..
Amcam askere giderken bile bu kadar endişelenmemiştim be!

sweetrose
06.11.2006, 22:03
Bunları bile yaşatmaya başladı Trabzonsporumuz... İşte bu sevgi böyle pekişecek..sonuna kadar...ölüme kadar...ebediyete kadar...

Nadir Bekar
06.11.2006, 22:04
........................................

28TS61
06.11.2006, 22:05
ya herkes yine baslamis yok 3, 4, 5 atariz diye
gecen hafatakarda da attik masallah
ya daha kimse eskisehirsporu tanimadan burda yorum yapio su akdar atariz diye
herkes tabiki ts nin yenmesini istiyor ama biraz gercekci olalim.

Kasım Hilal
06.11.2006, 22:06
Üstadım sen ne dediğinin farkında mısın..
O sahaya isterse futbolcu çıkmasın, sadece formaları döksünler..
Benim ağzımdan asla ve asla "Trabzonspor yenilsin!" diye bir söz çıkmaz.. Kimsenin de çıkmamalı..

sweetrose
06.11.2006, 22:07
heeyy arkadaşlar ne çabuk unuttunuz hazırlık maçlarında amatör takımları 1-0 zorla yenmiştik:(
bence yenilenim olsun bitsin(olmayacak bişey değil belli mi olur)

Tamam bir öfke var ama asla bu takımın yenilgisi istenemez... bu taraftarlık değil...:mad:

okan6161
06.11.2006, 22:16
iddada eskişehire 10 mu ne veriyor banko eskişehir

evel zamn içinde kalbur saman içinde falan filan trabzon diye bir dev varmış bu dev öyle bir devmişki sahasın da dünya takımları titrermiş maçtan önce gelip abi bize 3 den fazla atmayın rezil etmeyin dermiş sonra nemi olmuş hep kendi çıakrları iç gelenler futboldan anlamayan kişler gelmiş o devde küsmüş ve köşesinemi çekilmiş diyim uzun bir uykuya dalmış bakalım bu masalın sonu nasıl bitecek

Erman
06.11.2006, 22:18
Umarim bu maci hak ederek, guzel oynayarak aliriz. Eger kotu bir futbolla zar zor 1-0, 2-1 alacaksak istemem; Es Es yensin. Belki de en hayirlisi boylesi ya, neyse.

28TS61
06.11.2006, 22:24
Umarim bu maci hak ederek, guzel oynayarak aliriz. Eger kotu bir futbolla zar zor 1-0, 2-1 alacaksak istemem; Es Es yensin. Belki de en hayirlisi boylesi ya, neyse.

yok canim ligteki maclardi sifirlayalaim yendiklerimizi cunki 5 gol atamadik macklarda.
ya iyice deli olman lazim
1-0 olsun bizim olsun dicegine neler diyorsun

ligarba61
06.11.2006, 22:24
Kazanırsak süper olur,maçtan sonra konvoy bile yapabiliriz.

ismail-dede
06.11.2006, 22:28
allah allah ne durumlara düştük ya sen bize yardım et rakibe bak yaşadığımız sıkıntıya bak bu günleride görecektik ha bu hale düşürenler acaba utanıyormudur?

Hüseyin Çümen
06.11.2006, 22:29
yenilsin diyenler içlerinde saklasınlar durumumuz kötü sinirler bozuk ama yenilmeyi istemek hainlik olur herşeye ramen yenecez ve biraz kötü bulutları uzaklaştırıcaz inşallah

Erman
06.11.2006, 22:32
yok canim ligteki maclardi sifirlayalaim yendiklerimizi cunki 5 gol atamadik macklarda.
ya iyice deli olman lazim
1-0 olsun bizim olsun dicegine neler diyorsun

Benim icin onemli olan:

1. Hoca hucum futbolu oynatacak mi? Nedeni = Hucum oynatabildigine dair suphelerim var.

2. Kafasini degistirmeye karar vermis mi? Gene top yapamayan iki on liberoyla cikarsa maci izlemeden kapatirim.

3. Gencleri ve sans vermediklerini deneyecek mi?

Bunlarin disinda yenmisiz, yenilmemisiz onemi yok.

"7-0-3'le ciksin, bir sekilde yensin" bana bir anlam ifade etmiyor.

Es Es hak eder de yenerse de uzulmem. Hatta sevinirim. Iste o zaman harbi harbi sallanmaya baslar; sapkamizi onumuze aliriz. Bu hainlik de degil. Hain demek oyle kolay da degil.

Kasım Hilal
06.11.2006, 22:34
Abi Allah işkına es es yensin demeyin..
NE olursa olsun öyle bir söz söylemeyin..
İçimizdeki şevki kırıyorsunuz, etmeyin!

ligarba61
06.11.2006, 22:36
Ben takımın yenilmesini istiyorum çünkü nuri ve yandaşlarının bu takımın başından defolmalarını istiyorum.Bu hainlikse ben hainim

sbay
06.11.2006, 22:36
bu maçta en büyük kazanç yedeklerin oynatılıp bundan sonraki maçlarada yedeklerle çıkmak olur...

Erdogan
06.11.2006, 22:38
Artik hicbir mac öncesi rahat olamiyorum, bu maci kesin aliriz diyemiyorum.
Neden?

Trabzonspor bunu hak etmiyor, Trabzonsporun adi, sani ve helede gecmisi bunu hic ama hic hak etmiyor.

Artik biri bu gidise son versin, Lütfen...

eren_61
06.11.2006, 22:39
ha bu maçada 8 defansla çıkarsa yolcudur abbas bağlasan durmaz demektir.zaten yönetime isterseniz giderim demiş.kaçmaya bahane

Erman
06.11.2006, 22:42
Abi Allah işkına es es yensin demeyin..
NE olursa olsun öyle bir söz söylemeyin..
İçimizdeki şevki kırıyorsunuz, etmeyin!

Üstad,

Adam gibi oynamadan, hak etmeden yeneceksek bunu istemem. Bu kadar puan kaybi ve yenilgiden sonra Es Es maci Ziya Hoca icin buyuk sans. Eger gercekten kaliteli bir hocaysa gerekli mudahaleleri yapmak icin tam bir hazirlik maci bu.

Eger yapmayacaksa, her seyi ciplak bir sekilde ortaya koymasi acisindan yenilgi veya beraberlige cok uzulmem. Bazen uzun vadeli hayirlar icin kisa donemli acilar tercih edilebilir.

Umarim Ziya Hoca gerekli mudahaleleri yapar.

Özgür Öztürk
06.11.2006, 22:42
Ben takımın yenilmesini istiyorum çünkü nuri ve yandaşlarının bu takımın başından defolmalarını istiyorum.Bu hainlikse ben hainim

Buna pire için yorganı yakmak denmiyormu?

Benim de kaç haftadır ne yorum yazasım geliyor, ne tv ye bakabiliyorum nede spor programlarını izleyebiliyorum. Ama yine de yenmesini istiyorum..

fteotdgs
06.11.2006, 22:43
Ben artik degil galip gelmek, "Bu mac gol atabilecek miyiz acaba?" endisesi ile takip ediyorum maclari. Dahi teknik direktorumuz Ziya faktoru gozonune alindiginda uc ihtimalli bir mac.

ligarba61
06.11.2006, 22:52
Buna pire için yorganı yakmak denmiyormu?

Benim de kaç haftadır ne yorum yazasım geliyor, ne tv ye bakabiliyorum nede spor programlarını izleyebiliyorum. Ama yine de yenmesini istiyorum..

pire dediğin kulübü sabote ediyor,düşünceleri sadece kulüpten para yemek kimse Trabzonsporun yenilmesini istemez ama pisliği temizlemek için olacaklara katlanmak lazım

sbay
06.11.2006, 22:59
ziya hocanın ilk dönemine göre en büyük eksiği yardımcısı hayati palancıoğluyla yollarını ayırması oldu...o adamla birlikte takım üzerinde daha etkiliydiler...

Volkan Yavuz
06.11.2006, 23:20
bu mac da beni 2 skor sevindiiri!

Yenilgi BYE BYE Ziya

Ywenersek Normal (Mucize :D)

beraberlik berbat

Barış
06.11.2006, 23:56
lanet olsun akşam olamaz mıydı şu maç, önemli bi dersle aynı saate rastladı. : (

cakir28
07.11.2006, 02:19
lanet olsun akşam olamaz mıydı şu maç, önemli bi dersle aynı saate rastladı. : (
Hic zorma benimde vardiyeme geldi..olurmu böyle sansizlik...Yinede takimimiza Basarilar diliyorum...ve bu macin cikiz noktasi olacana inaniyorum

demokles
07.11.2006, 08:03
Bu maç trabzonspor için dönüm maçı olacak eğer alınacak kötü bir sonuç olursa sonraki ligdeki konumumuzu düşünemiyorum...farklı bir galibiyet bizi tamemen moralmen düzlüğe çıkaracaktır ama kötü bir sonucu düşünmek bile istemiyorum...

Erdinç Dilek
07.11.2006, 08:33
heeeyyyy heeeyyyy, merak etmeyin bu hep böyle gitmeyecek içinizde ki umudu hep bir başka mücadeleye taşıyın, trabzon bu yüzden farklıdır hayatımızı etkiyen bir farktördür... taşı taşı nereye kadar diyenlere 30 senedir taşıdığımı hatırlatırım. her yenilgi sonrası sinirlenir moralim bozulur ve karar alırım bir daha maçını seyretmeyeceğim diye ama yinede maç saatimi geldimi yerimi alırım yine ya evde yada kahvede yada radyo başında.. trabzonluluk budur işte pes etmemektir. şu an takım içindeki birkaç paraziti temizleyebilirsek gelecekte çok daha iy yerlere gelebiliriz en azından şu grubdan çıkmayı becebilirsek kimseni düşünemeyeceği şeyler yapabilir bu takım...

poetricus
07.11.2006, 08:35
Ziya Hoca, dünki antrenmanda Cem'le Umut'u bir arada oynattı. Musampa ve Feridun'a da as takımda yer verdi. Belki yeni şeyler dener.

Faik Yılmaz
07.11.2006, 08:50
ya yenmemiz bir yana tam 3 maçtır gol atamıyoruz....

bu çok önemli bir sorun.....

eskişehir karşısında bile 3 paun için korkuyorsak kusura kimse bakmasın ama bu takımdan hiç bir şey olmaz.... ne şampiyonluğu orta sıralar için mücadele ederiz.....

acı ama gerçek olanda bu....

oskanonur
07.11.2006, 09:13
Ziya hocanin yeni taktikler denemesinin zamani geldi de gecti bile ama insallah bu macta farkli bir taktikle oynariz.

Burçak
07.11.2006, 09:32
Ziya hoca kendisi söylemişti. Feridun u ilk 11 de oynatacak. Keşke Ali Güzeldal olsaydı bizde. en azından onu kazanırdık. ersen martin penaltı kaçıracağına Ali kaçırırdı . ama onu kazanmaya başlardık. Yada Ergin Keleş. ve diğerleri. Hazırlık maçlarında paso gol atan cem demir kadroya giremiyor. bunun tek nedeni bence ziya hocanın cesaretsiz oluşu. bunu kendiside söyledi geçenlerde. oynatırsamda kötü maç çıkarırsa taraftar sabredemez yuhalar sa futbolcuya kötülük yapmış olurum dedi. aslında oda bi yerde haklı.

Birde Dün İpekyolu iş merkezinde Musampa ve Marcelinho , Ersen ve Musa , ve bunun gibi herkes gruplar halinde takılıyomuş. ve hepsinin yüzüde bi karış asıkmış.

lakerta
07.11.2006, 09:37
Ziya hoca korkak adamdır yeniliklere açık değildir en fazla yapacagı değişiklik celalettini oynatır o kadar.Bu maç yine acı çekecegiz kusura bakmayın ama yenilgiye hazırlıklı olunmalı...Yönetim ziyanın kafasını değiştirse iyi olur..Musampayı oynatmazsa artık bu işte bir kasıt var demektir.

ibrahim_yattara
07.11.2006, 09:45
yahu ne feridunu be
3 maçtır gol atamıyorsun feridun meridun
birde atak yapan herşeyiyle ofansif bir takım çıkar onu dene be kardeşim kazmaların arasında teknik adamlar olmuyor işte ahenki sen ortaya yerleştirdiğin beş kazmayla bozuyorsun be adam
kaleyi defansı ne yaparsan yap orta sahayı ve forveti

gökdeniz marcelinho szymek hasan musampa

ersen umut

yap bakalım kaç kontra yiyoruz rakip takım korkudan yarı sahasından çıkabiliyormu

ama yok senin gladyatörlerin var fizik güçleri yüksek üstün kazmalarınla seni cehennemin dibine uğurlamak istiyorum. korkak adam korkakkkkk!!!

uzun süre bu takımda görev yaptı hala defansif oynadığımızda ne defans yapabiliyoruz ne hücum elimiz ayağımıza dolaşıyor bunu göremedi ya bu adam daha ben ne diyeyimki allahından bul be!!

Naim
07.11.2006, 10:01
Trabzonun Maçı 16:00 da
Galatasarayın maçı 20:00 da
Bjk kupada bay

Hafta içi yapılan iç saha mücadelesinde Saatin 16:00 olması Trabzon gibi bir şehirde ne kadar saçma
Yönetim bunu dahi değiştirecek kudrete sahip değilmi??
Yoksa tepkilerden Çekinerek sadece beleş dağıtılan 4000 kombine sahibi mi maçlara gelsin istiyor?
Protesto edecek taraftarın stada sokulmaması mı düşünülüyor?

Faik Yılmaz
07.11.2006, 10:11
yönetimin tek amacı takımı kullanarak reklamlarını yapmak....

gerisi onları pek ilgilendirmiyor.....

Burçak
07.11.2006, 10:16
bende maç 16 da olduğu için gidemeyeceklerdenim. benim durumumda olan birsürüde kişi var. hatta taraftarımızın geneli böyle ne yazıkki. becerip maç saatini bile değiştiremiyor yönetimimiz. hani diycem ışıktan tasarruf edilmeye mi çalışılıyor acaba? yooo. 16 da zaten hava kararmaya başlıyor. ışıklar mecburen yanacak yine. bari şu maçı mesai saati sonrasına aldırında gelelim maça da. ama yok. hangi işimiz doğru ki buda olsun.

demokles
07.11.2006, 10:35
cem ve umut yan yana bence denenmesi gereken bir taktik....

champions
07.11.2006, 11:18
Ziya Hoca, dünki antrenmanda Cem'le Umut'u bir arada oynattı. Musampa ve Feridun'a da as takımda yer verdi. Belki yeni şeyler dener.
inşaallah diyelim şu maçtada farklı bişeyler denemezse hangi maçta dener bilinmez ne de olsa geniş kadromuz var

sbay
07.11.2006, 11:21
musampa bu maça 11de başlasın.szymek oynasın marcelinho oynasın forvette gökdeniz ile umut oynasın..sağ bekte de feridun oynasın..çağdaşta fatihin yerine düşünülebilir....

Faik Yılmaz
07.11.2006, 11:24
ya artık çarşamba gününün gelmesini istemiyorum... bu hale getirenler utansın.....

ama ne olursa olsun takımımız yensin.... yönetim kötü o kötü bu kötü diye takımın yenilmesini asla istemeyelim..... insanlar geçici takımımız kalıcıdır....

Aslıhan
07.11.2006, 11:28
her nekadar kızsamda bu takıma yarın işten izin alabilirsem gidecem :D

champions
07.11.2006, 11:55
Trabzonspor'un Eskişehirspor maçında sahaya, Tolga, Feridun, Stepanov, Çağdaş, Murat Ocak, Hüseyin, Musampa, Szmykowiak, Gökdeniz, Marcelinho ve Umut 11'i ile çıkması bekleniyor.
07.11.2006
Kaynak : AA

galyanlim
07.11.2006, 11:59
arkadaşlar eskişehir hiç yabana atılacak bi takım diil
samsuna 2-1 yenildiler ama adamlar hep atak oynadılar
kalecileri okadar ii diil
bitane uzun saçlı bi oyuncuları var kanatları harika kullanıyor
zorlu bir maç

Şentürk
07.11.2006, 12:00
Trabzonspor'un Eskişehirspor maçında sahaya, Tolga, Feridun, Stepanov, Çağdaş, Murat Ocak, Hüseyin, Musampa, Szmykowiak, Gökdeniz, Marcelinho ve Umut 11'i ile çıkması bekleniyor.
07.11.2006

inşallah bu orta saha ile çıkar.

Şentürk
07.11.2006, 12:01
Eskişehirin T.D si halen yok sanırım.

Naim
07.11.2006, 12:05
Eskişehirin T.D si halen yok sanırım.

anlaşma Durumuna geldikleri Bülent Korkmaz ile anlaşamadan Masadan Kalktılar
Ahmet Akçay ile görüşüyorlar
fakat yarın takımın başında olamayacak yardımcı antrenörlerle çıkacaklar büyük ihtimalle
ama pek bişi fark etmiyor
İki takımdada teknik direktör yok
bakalım nasıl olacak

Berberoğlu
07.11.2006, 12:10
Yeneriz inşallah..
Bari kupada ilerleyelim.
Ligdeki durumumuz hiç iç açıcı değil..

frango
07.11.2006, 12:11
herşeye rağmen yarın akşam takımımıza genede destek olmamız gerekıyo bu takım ne ziya hocanın ne nuri başkanın nede futbolcuların bu takım sadece ve sadece bizimmmmmm

Özge
07.11.2006, 12:12
geçenlerde tv de bülent korkmazla anlaştığını söyledi ama ne derece doğru bilemem

Alptuğ
07.11.2006, 12:34
bu macı kazanıp maglubıyet serımıze son verecegımızı dusunuyorum

galyanlim
07.11.2006, 12:40
Merhabalar,Trabzonspor'umuza geçirdiğimiz bu zor günlerde maddi ve manevi olarak destekolmak için tüm taraftarlarımızı iç sahada ve deplasmanda tribünlere davetediyoruz. Skor ve tabela taraftarı olmadığımızı, çekirdekçi olmadığımızı hem içhe dış düşman(!)lara karşı göstermeliyiz.Tüm Trabzonspor camiası adına veTüm Trabzonspor camiası içinKARADENİZFIRTINASIwww.karadenizfirtinasi.com
şu meile bakın bi yaw

kudu_61
07.11.2006, 13:09
07.11.2006
Sanki kadroyu aa ya bir bmn üyesi göndermiş ziya bunu yapamaz...

KuĞu
07.11.2006, 13:34
evet artık bu kadroya yakın bir kadroyu sahada izlemek istiyoruz, sadece feridun yerine ufukhan daha sağlam olabilirdi diye düşünüyorum, feridunu ben hiç kanattan atağa katılırken görmedim hüseyinin sağ bek versiyonu yana ve geriye kısa paslar atarak oynuyor hala umudum olsa da kendini geliştirmesi için kiralık olarak devam etmeliydi.

Faik Yılmaz
07.11.2006, 13:38
BENCEDE UFUKHAN TAKIMA MONTE EDİLMELİ.....

1-2 maç oynadı ama hiç sırıtmadı önceki maçlarda. bu sene ise hiç sanş verilmedi kendisine....

LazAnisT
07.11.2006, 13:39
Musampayı oynatacakmı çok merak ediyorum.

Ycandan
07.11.2006, 14:33
Takımımızın durumunu görünce bence hafife alınmaması gerekiyo Eskişehir'in her ne kadar 2.ligde oynasada iyi takım ve bize karşıda kendilerini göstermek için arzulu oynayacaklardır.Bu sene İzmirde K.yaka'yı yendikleri maçı izledim fena takım değil ve hızlı futbolcuları var.Erken gol atamazsak zorlanabiliriz.
İçimi rahatlatan tek şey benim hatırladığım daha önce 2.lig takımlarına hiç yenilmemiş olmamız.

Burçak
07.11.2006, 14:38
rizeyede hiç mağlubiyetmiz yoktu kendi sahamızda :confused: .

ama ne olursa olsun yarın eskişehirspor u yenecez ;)

Hüseyin Çümen
07.11.2006, 14:56
07.11.2006
bu bi devrim olur takımın nasıl oynıycağını görünce kendiside vaz geçemez şu kadrodan bu takım 2 yese gol 3 atar tabi bukadar yıpratılmış olmasaudı genede bu kadro 3-0 kazanır
kesinmi bilmiorum bu kadro

OFLU
07.11.2006, 15:05
ES ES ve TRABZONUMUZA basarilar insallah zevkli bi mac olur ama biz kazaniriz..ES ES ve TRABZONUMUZ cikarlar insallah

Fanatik28
07.11.2006, 15:29
07.11.2006

Böyle bir kadroyla cikacak, bende görecegim. Hadi adamin kafasina tas düserde böyle cikarsa, iddia ediyorum, ilk yarim saatte 2-0 öne geceriz ve skoru korumak icin 30. dakikada Hasan veya Ferhat`tan birini oyuna alir.

Ziya Dogan ilk geldiginde, takimda ayrilmadan önce, bu elestiriler yine vardi. Diyarbakir macina söylenildigi gibi 4 forvetle Fatih, Gökdeniz, Yattara, Mehmet Yilmaz cikti. Sonuc 4-1. Ama ondan sonra yine akillanmadi ve 7 arti 3 hatta 8 arti 2 taktigi ile Konya macindan sonra görevi birakti.

Sacit
07.11.2006, 16:41
yenebilirmiyiz acaba şüpheli bir durum tabii..

rakip eskişehir bile olsa beni böyle düşündürenler utansın :(

galyanlim
07.11.2006, 16:57
arkadaşlar maçı hangi kanal yayınlayacak

AYYILDIZ
07.11.2006, 17:19
arkadaşlar maçı hangi kanal yayınlayacak

Maçı ligtv veriyo

galyanlim
07.11.2006, 17:23
resmisitede yazmıyorda ondan sordun saol

zafercalikoglu
07.11.2006, 17:56
1-1 biter,

galyanlim
07.11.2006, 17:57
aga bırakta
1 maç yüzümüz gülsün

Çetin
07.11.2006, 17:57
Protesto olayına ne diyoruz? Genel bir kanı oluştu mu sessizlik için?

zafercalikoglu
07.11.2006, 18:13
yaw eskişehir macını alıp yüzümüz gülecek hale düştük ,:(
eyvahlar olsun

61OKTAY
07.11.2006, 19:30
eskişehir önünede 7-1-2 yada 7-3-0'la çıkarsak siz galibiyeti unutun derim.ben artık böyle bi kadro görmek istemiyorum yeter da yeter bizimde bi sabrımız var
adam gibi hücum futbolu görmek istiyoruz

sametaydin
07.11.2006, 19:48
bu maçı izlemicem hiç istek kalmadı içimde
aynen bende izlemicem. belki ben izlemeyince güzel oynarlar.

TSelif
07.11.2006, 19:52
Protesto olayına ne diyoruz? Genel bir kanı oluştu mu sessizlik için?

Bana öyle geliyo ki protesto yapacak seyirci dahi bulamıycaz yarın:mad:

CIRAKJEO
07.11.2006, 20:07
iki forvet arkasında marselinyo, dörtlü orta saha ve üçlü defans.. bu maç için en iyisi bu... bilmem katılan var mıdır....!

Erdogan
07.11.2006, 20:22
hepinizi tebrik ediyorum arkadaslar, trabzonspor belki cok kötü ve sanina yakismayan bir durumda olabilir ama kimsenin bu takim hakkinda böyle seyler yazmaya hakki yoktur.

hepimiz üzülüyoruz evet ama takimimiza her zaman her durumda destek olalim.

oguzkoc
07.11.2006, 20:27
07.11.2006

ziya hocanın bu kadroyla çıkacağını sanmıorum. olurda çıkarsa işte ozaman vay anasını la ben niye daha önceden bunların hepisini bi arada oynatmadım diyebilir :)

benim beklediğim 11 de feridun yerine ufukhan, syzmkoviak yerine hasan var.

frango
07.11.2006, 20:33
sonuna kadar arkandayız trabzonum bu eskişehir maçındada bu şekilde olacak izlemek istemeyen arkadaşları anlıyorum ama ben genede taraftar olarak gorevımı yerıne getırıp avnı akerde olacam evet seyırcı olmayacak maçta daha dogrusu az bı seyırcı olacak ama ne olursa olsun biz bu takımın arkasındayız

Hüseyin Çümen
07.11.2006, 21:00
iki forvet arkasında marselinyo, dörtlü orta saha ve üçlü defans.. bu maç için en iyisi bu... bilmem katılan var mıdır....!

bunu düşünmeen mi var arkadaşım biz hep böle çıkalım istioruz4 lü orta sahaadada musampa gökdeniz szymek ve hüso olsun

TSelif
07.11.2006, 21:12
sonuna kadar arkandayız trabzonum bu eskişehir maçındada bu şekilde olacak izlemek istemeyen arkadaşları anlıyorum ama ben genede taraftar olarak gorevımı yerıne getırıp avnı akerde olacam evet seyırcı olmayacak maçta daha dogrusu az bı seyırcı olacak ama ne olursa olsun biz bu takımın arkasındayız

En azından biz 3 kişiyiz yani ben yani inşallah.Yarın 15:00'e kadar çok çalışmam lazım çooook:(

Fatih Ay
07.11.2006, 21:14
bu maç çok önemli maç ggerçekten takımın bi silkelenmesi için burdan da aksi sonuç çıkarsa e yuhh artık...

sweetrose
07.11.2006, 21:15
Takımı desteklemek herzaman; gerekirse protesto ve tepki ama sonuna kadar destek..

AKSOY_61
07.11.2006, 22:11
bir arkadaş musampa szymek marce gökdeniz umut ve ferudunu iilk 11 de demiş.
allahım rüyamı görüyorum inşallah böyle çıkar ziya

diskus
07.11.2006, 22:16
BENCEDE UFUKHAN TAKIMA MONTE EDİLMELİ.....

1-2 maç oynadı ama hiç sırıtmadı önceki maçlarda. bu sene ise hiç sanş verilmedi kendisine....

ya usta senin gibi tecrübeli arkadas ta bunu yazarsa,ufukhan tabiki bu sezon basi ve öncesi sans buldu ama o sansin icine etti.iki üc mac oynadi taraftar olarak tam sülalesine sövmeye basliyacaktik ki lazoroni kenare cekti ve sonra da sakatlandi.cok havalandi kendisi.

HALİT KARAKAŞ
07.11.2006, 22:20
arkadaşlar,rahat olalım Eskişehir maçıyla çıkışa geçiyoruz,nasıl düştüysek öylede çıkarız.çünkü bu takım AŞKIMIZ,CANIMIZ TRABZONSPOR,durHep destek,tam destek,,,saygılar sunarım

Tevfik Kılıç
07.11.2006, 22:52
arkadaşlar,rahat olalım Eskişehir maçıyla çıkışa geçiyoruz,nasıl düştüysek öylede çıkarız.çünkü bu takım AŞKIMIZ,CANIMIZ TRABZONSPOR,durHep destek,tam destek,,,saygılar sunarım
İnşallah arkadaşım inşallah temennilerine katılıyorum.

sadman
07.11.2006, 23:32
bu maç için bile tartışır duruma geldiysek ve sonuçtan emin olamıyorsak bu bizim suçumuz olmasa gerek. yarın iyi futbol ve gol yemeden alınan en az 3 farklı bir galibiyetten başkası beni hiç mi hiç sevindirmez. trabzonspor e.şehirden bir gömlek değil bir gardırop kadar üstün. bu durum sahaya yansıtılıp güzel futbolla farklı bir galibiyet alınırsa takımın morali de düzelir ve ilerisi için bir çıkışın başlangıcı olabilir. son olarak umarım bu maçta kadro yanlışları son bulur ve doğru takımı sahada görürüz.

sbay
07.11.2006, 23:52
ilk 11;

............tolga

feridun stepanov çağdaş....mustafa

musa...szymek...ferhat....marcelinho

..........gökdeniz umut

ahmetansu61
08.11.2006, 00:03
bence eski efsaneleri bir bir tribüne çağıralım. tunga nı fikri ama süper fikir. protetonun kralı olur. ali kemal buraya yumruk havaya oley oley ....

mehmet yıldırım
08.11.2006, 00:04
hoca bu maça yedek ağırlıklı kadro ile çıkacakmış.ziyanın yedekleri sürekli oynattıklarından daha iyi.ben ziya hocanın kurt bir hoca olduğuna inanmıyorum.çok zeki ve hünerli bir hoca olduğuna da inanmıyorum.sadece biraz hırsı var işte o kadar.bazen motivasyon sağlamada başarısı var.çok iyi bir futbol seyircisiyim ve eski bir amatör topçuyum.ben ömrümde mustafa keçeli kadar kötü bir sol kanat oyuncusu görmedim.musa büyük kadar da kötü sağ bek görmedim.tayfun - ufukhan on tane musabüyük eder.ferhat ayrı bir alem.bunlar hangi akla hizmet şampiyon olacak takıma getirilir.inanılır gibi değil
ben bu yönetimin kongrede iskender önalın küçücük bir eleştirisine tahammül edemeyip nerdeyse adamı dövme girişimlerini gördüğüm vakit.eyvah dedim bu yönetim işbilmez bir yönetim.haklı çıkmaktanda memnun değilim.
eskişehiri yeneriz ama zorlana zorlana yeneriz kanaatindeyim.yani çokmu farkımız var 2.lig takımlarından.
top cambazı olsan koşmuyorsan amatör takıma bile yenilirsin.artık futbol böyle.ya ayak uydurursun yada rezil olursun.herkese selam

bmtr
08.11.2006, 00:21
Dogruyu soylemek gerekirse cogu super lig ekibi Trabzon'dan daha iyi oynuyor. Gecen hafta sonu Antlaya'yi izledim, bugunde Fener'den 4 gok yemesine ragmen Sivas'i izledim. Bu takimlar hakikaten guzel oynadilar. Adamlar iyi paslar yapip, sahanin her tarafini kullandilar. Bizim takim maca basladiginda ne yaptigini anlamakta bile zorlaniyorum artik. Cok dan dun oynuyorlar. Isin en uzucu yonu, takimdaki oyuncular uc pas ust uste yapamiyor cogu zaman. Topu ya karsi takima ya da disari atiyorlar. Anlamak cidden cok zor. Yahu kardesim sizden iyi top zaten beklemiyoruz da bari top oynayin. Eskisehir konusunda da tahmin cok zor. Bu Trabzon yedek degil, as kadroyla da ciksa Eskisehir'e yenilme ihtimali var bence. Zaten sanirim Ziya bunu gordu ki iyice rezil olmamak icin yedekleri cikaracak Eskisehir karsisina.

Bartuğ13
08.11.2006, 00:27
yaw bu adam yedekleriyle maçlara başlasa bu kadar işkence çeker miyiz?
paşam yine konuşmuş.hedef avrupada başarı bu takım şampiyonlukluar görmüş falan demiş.
sanırım bunları yeni öğrendi.
ama yine belirtmek isterim.
yani
tolga
feridun,milan,çağdaş,murat,
hüseyin
gökdeniz szymek musampa
marce
umut

bu 11le başlasak bundan daha kötü olabilir mi?