PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ziya Doğan Giderse Yerine Kim Gelmeli?

Sayfa : [1] 2 3 4

#10 Fietra
04.11.2006, 21:42
Teknik Direktör Giderse Kim Gelmeli vol2 buyrun.Hemi de anketli manketli.

coolank
04.11.2006, 21:46
dogru dürüst becerip bulabilirlerse yabancı hoca

osmanli.61
ah bi luce gelse. yabancı gelmeli ama kaliteli olmalı.öyle lamlum tanınmamış adam olmamalı.

kudu_61
İsim de vereyim... hala samet veya giray diyorum ziya gelmeden önce dediğim gibi...

zafer6161
04.11.2006, 21:48
türkiyede ersun yanal dan başkası yalan

bordoomavii
04.11.2006, 21:48
Ersun Yanal

Bülent Bayraktar
04.11.2006, 21:50
şu an hiç bir isim gelmiyo aklıma ama bana göre ne samet ne giray bizi düze çıkarır hepsi ziyanın aklındandır ziyanın gelmesinide çok istedik ama sonuç....
ersun yanal olabilir ama bn o adamı sevmiyorum fakat olursa da hayır demem

Özsu
04.11.2006, 21:51
Ersun Yanal gelmeli olmadı Hamiyi getiririm ya yönetim bu adamdan jübileyi bile esirgedi...

champions
04.11.2006, 21:51
bu sene bittiği için yabancı hoca diyorum bize her yönüyle yakışacak bi hoca gidip bi lazaroni daha bulmasınlar

Muhammet_61
04.11.2006, 21:52
Hami Mandıralı.

Bartuğ13
04.11.2006, 21:53
trabzonsporun büyüklüğünü bilen ve buna uygun yapısı olan,
eski teknik adama laf etmeyip işine bakan,
takıma kollektif(ne demekse)futbol oynatan,
isme değil performansa göre oyuncu oynatan,
en iyi savunma saldırıdır diyen,
en önemlisi herşyeden önce takıma ve taraftara saygısı olan bir hoca

coolank
04.11.2006, 21:53
ben % 85 le gelen ziya dogan hazretlerine oy veren sevgili taraftarlarımızı arıyorum ...... eyyyyyyyyyyyyyyyy sevgili ziya dogan hazretleri hayranları hani nerdesiniz ? çıkın savunun hocayı .... öle kaçmak yok ...... bagırıyordunuz yok adam gibi adam yok süper hoca nerdesiniz ........................... durun ben tahmin edeyim yönetime saldırmakla meşgulsunuz orada da % 85 i yakalayın bari .... bu ziya dogan hazretlerinin takımın başına gelmesinde yönetim kadar en az onun kadar taraftarında suçu vardır :.. hiç kimse kaçmasın ..... bu % 85 ciler ziya dogan cılar bu işlerde sizin de günahınız var .. yok öle kenardan kaçıp sessiz seyretmek ....
geçen gene böyle bir yazı yazdım sayın yönetim uygun bulmamış silmiş ....niye silmiş anlamadım .... acaba sayın yönetim içinden de ziya dogancı çok onun için mi ? suçluluk duygusuna mı girdiler?

şimdi giray cılar çıkar...:) :) hucum giraycılar sizin % 90 yapmanız lazım .....yerlinin yerlisi hem .... kafaya bak kafaya 2006 da

U.Sadıkoğlu
04.11.2006, 21:54
goldeki tek hata fatih akyelinmiydi stepanov tiyatro izler gibi gelen adamı izledi gidip önüne yatsaydı adam şut çekebilirmiydi gökdenizi niye gönderiyosnuz anlamadım

İlker
04.11.2006, 22:21
YERLİ TEKNİK ADAM TRABZONSPORA DAYANAMIYOR.ZİYA HOCA HEP STRESİNİN KURBANI OLDU...YERLİ GELİRSE: RIZA ÇALIMBAY,ERSUN YANAL(ODA FENER DURURKEN BİZİ GELMEZ)YABANCI :LUCESKU

AMA BENİM GÖRÜŞÜM TRABZONSPORA YABANCI AMA ÖYLE KÖŞEDE KIYIDA KALMIŞ DEĞİL BU İŞİ YAPAN BİRİNİN GELMESİ.

YERLİ HOCA TRABZONSPORA DA-YA-NA-MI-YOR

zafer6161
04.11.2006, 22:24
ziyaaaaaaaaaaaa
http://www.youtube.com/watch?v=MHzzPDzKB8s

Erkan
04.11.2006, 22:24
Yabanci gelirse cok kral birisi gelmesi lagzim, yoksa olmazzz.... Yerli : Ertugrul saglam , ersun yanal gelmez....

shotaarveladze
04.11.2006, 22:26
trabzonsporun büyüklüğünü bilen ve buna uygun yapısı olan,
eski teknik adama laf etmeyip işine bakan,
takıma kollektif(ne demekse)futbol oynatan,
isme değil performansa göre oyuncu oynatan,
en iyi savunma saldırıdır diyen,
en önemlisi herşyeden önce takıma ve taraftara saygısı olan bir hoca

Katılıyorum aynen. Eklemek istediğim tek şey sistemi olan, kulaklarını herkese tıkayabilecek ve takıma gol atmayı öğretebilecek biri, mümkünse yabancı olsun. Breams geldi takım kontra çıkmayı öğrendi, Leekens hücumu öğretti. İkisi de elindeki kadroya göre bir sistem belirledi.
Bazı yazılar görüyorum sitede Trabzonsporumuzun oyun düzeni hücumdur diye, hücum bu iki hoca ile girmiştir literatürümüze. Araştırmak isteyenler www.trabzonspor.org.tr adresinden de arayıp bulabilirler. Kaç gol atıp şampiyon olmuşuz.

goldeneye61
04.11.2006, 22:27
bu takımı bence aykut kocaman toplar baska kımseden hayır yook bıze..ben daha oncede dedeım zıya dogan gelmemlıyıd ıst esımdı onunda suyu kaynadı bence bu adamı ne dıye tekrar getırdıler yaa.sınırlerımaltust edıoyr yaaa...aykut kocaman gelecek o kadar sorun gıdecekk..bana goree

coolank
04.11.2006, 22:29
arkadaşlar anketin kalitesi ve iyiliği için gerçekci yorumlar yapmanızı rica ederim .... ersun yanal ın gelme ihtimalı yok o tren zaten sezon başında kaçtı .... bu saatten sonrayı düşünelim ....

giraycılar uyumayınız ... bakın başınızda serdar bali de var ... hucum girraycılar ... bu takım bir de 2. defa giray bulak faciasını çeker en çok ...:mad:

altancakular
04.11.2006, 22:31
şu gelsin bu gelsinden önce
profesyonellik gelsin
akıl gelsin
ilim gelsin
istatistik gelsin
performans ölçümü gelsin
insan kaynakları politikası gelsin
profesyonel bir kulüp müdürü gelsin
dünyanın en başarılı pazarlama müdürü gelsin-m.united inki mesela (orda aldığından daha fazla para versinler)
finans koordinatörü gelsin
marka danışmanlığı hizmeti alınsın
iyi bir huku danışman gurubu gelsin

bi de

bi de

formadan da reklam kalksın

şampiyonluk mu

o da bunların ardından gelir

shotaarveladze
04.11.2006, 22:31
bu takımı bence aykut kocaman toplar baska kımseden hayır yook bıze..ben daha oncede dedeım zıya dogan gelmemlıyıd ıst esımdı onunda suyu kaynadı bence bu adamı ne dıye tekrar getırdıler yaa.sınırlerımaltust edıoyr yaaa...aykut kocaman gelecek o kadar sorun gıdecekk..bana goree

Bence pek iyi olmaz. Üç gün önce küfür ettiğim adamı takımın lideri olarak görmek istemem doğrusu. Efendi iyi bir insan olabilir ama civciv formasından illaki birşeyler bulaşmıştır.

SiNo
04.11.2006, 22:32
#10 Fietra tarafından yazılan
Aralık'daki seçimde "Gökdeniz'i ve Fatih Akyel'i göndereceğim" diyen MAKARYOS bile olsa oyumu veririm!
Katılanlar:
#10 Fietra
ts_fan
sino

Barış
04.11.2006, 22:32
istikrarı uygun bi td ile yakalamak lazım,bu ne vahid için geçerliydi ne ziya doğan için.

Nytre
04.11.2006, 22:34
ziyayı da gönderdik yani..

isaret parmagi
04.11.2006, 22:36
Önce kafalar değişsin sonra td değiştiririz...
Bu kafayla olmaz...

oguzkoc
04.11.2006, 22:42
ben % 85 le gelen ziya dogan hazretlerine oy veren sevgili taraftarlarımızı arıyorum ...... eyyyyyyyyyyyyyyyy sevgili ziya dogan hazretleri hayranları hani nerdesiniz ? çıkın savunun hocayı .... öle kaçmak yok ...... bagırıyordunuz yok adam gibi adam yok süper hoca nerdesiniz ........................... durun ben tahmin edeyim yönetime saldırmakla meşgulsunuz orada da % 85 i yakalayın bari .... bu ziya dogan hazretlerinin takımın başına gelmesinde yönetim kadar en az onun kadar taraftarında suçu vardır :.. hiç kimse kaçmasın ..... bu % 85 ciler ziya dogan cılar bu işlerde sizin de günahınız var .. yok öle kenardan kaçıp sessiz seyretmek ....
geçen gene böyle bir yazı yazdım sayın yönetim uygun bulmamış silmiş ....niye silmiş anlamadım .... acaba sayın yönetim içinden de ziya dogancı çok onun için mi ? suçluluk duygusuna mı girdiler?

şimdi giray cılar çıkar...:) :) hucum giraycılar sizin % 90 yapmanız lazım .....yerlinin yerlisi hem .... kafaya bak kafaya 2006 da

hocam harikasın yazmayı düşündüğüm şeyleri yazmışsın!! lazaroniden önce kim gelsin anketinde defalarca ziya, giray,sametle bu işin olmayacağını muhakkak kaliteli bi yabancı td getirilmesini söylemiştim. ziya doğan geldğnde genede lazaroniden iyidir diye sevinmiştim. ama hep inşallah haksız çıkarımda ziya hoca başarılı olur diye düşünmüştüm ama malesef ziya hoca başarısız oldu bizim ve bizim gibi düşünenleri neyazııkki haklı çıkardı?

coolank kardeşim çok güzel yazmışsın çoook...

Barış
04.11.2006, 22:43
vay vay sen söylemiştin o da söylemişti yapma yaw, napalım şimdi madalya mı takalım size adamların derdine bak yahu.

bordoylamavi
04.11.2006, 22:46
kim gelirse gelsin sanki teknik direktör çıkıp oynayacak. ziyayı savunduğumdan değil. hepsi gitsin arkadaş .baştan değişmesi lazım bu takımın. yoksa hüseyin hamamcı da gelse oluuuur hikmet karaman da gelse

jefferson61sefa
04.11.2006, 22:46
ziya doğan gitsede SENL GÜNES GELSEDE LUCESCU DA GELSE bizim futbolcular değişmez bu kadrodan
musa ve mustafa keçeli feh yoluyla kurtulalım ya dayanamıcam o formayla onları görmeyi

isaret parmagi
04.11.2006, 22:48
sorun td değil ki hala bunun farkına varamayanlara inat söylüyorum

Ziya Dogan en iyisi....

DURAS
04.11.2006, 22:49
hocam harikasın yazmayı düşündüğüm şeyleri yazmışsın!! lazaroniden önce kim gelsin anketinde defalarca ziya, giray,sametle bu işin olmayacağını muhakkak kaliteli bi yabancı td getirilmesini söylemiştim. ziya doğan geldğnde genede lazaroniden iyidir diye sevinmiştim. ama hep inşallah haksız çıkarımda ziya hoca başarılı olur diye düşünmüştüm ama malesef ziya hoca başarısız oldu bizim ve bizim gibi düşünenleri neyazııkki haklı çıkardı?

coolank kardeşim çok güzel yazmışsın çoook...
ben burada ziya hoca için,yanılmıyorsam daha geleli 2 hafta olmuştu td bozuntusu demiştimde herkes üzerime çullanmıştı.hatta sn. bmn yönetimden biri beni burayı karıştırmakla suçlamıştı.bende yukarıdaki arkadaş gibi soruyorum, o zaman çoğunuz üzerime çullandı, şimdi bakıyorumda küfürün bini bin para, zd, geldiği zamana bakalım, malatyayı düşürmüş gb den kovulmuş bir adam ve burada yüz kişiden seksenbeşi bu adama destek veriyor.daha ne diyeyim, hakettiğimiz gibi yönetiliyoruz

isaret parmagi
04.11.2006, 22:50
Bu arada ben demiştimciler de mantar gibi cogalmaya basladı...
Niyeyse.....

champions
04.11.2006, 22:51
sorun td değil ki hala bunun farkına varamayanlara inat söylüyorum

Ziya Dogan en iyisi....
sorun ne o zaman

oguzkoc
04.11.2006, 22:55
vay vay sen söylemiştin o da söylemişti yapma yaw, napalım şimdi madalya mı takalım size adamların derdine bak yahu.

o mesajımı okuyupta bunu anladıysan helal olsun valla nediyim...

Bartuğ13
04.11.2006, 22:55
ya inanılmazsınız ziya iyiymiş.bişr de musayı beğenmeyenler var.onu orada oynatan ben miyim siz mi.ya da musa mı hocam ben sağ bekte süperim beni oray koy diyor.nolur biraz düşünün ya

jefferson61sefa
04.11.2006, 22:57
ya msn e girecek yüüm kalamdı hemen arkadaşlar atlayıp geçmiş olsun yazıları yaacaklar dışarı çıkcak yüz yok yazıklar olsun size be bu takıma kim gelse gelsin değişmez önce kafa yapısı ve kadro değişecek

LazEkrem61
04.11.2006, 23:02
sorunun TD olmadigi anlasildi !!!

bu takim ziya dogan ile devam etmeli.......

ama bize genel menajer sart !!!!!!!

bu görev icinde en uygunu serdar bali, ben inanaiyorum iste o zaman efsane geri döner ....................

altancakular
04.11.2006, 23:02
boşverun
kim gelecek elmiyecek
şu anda sıtar teve de boks maçi var

havu adam yarması zenciyi getursunler
bak bakalum yedukleri dayaktan sora maç kaybeder mi takım

ama önce z.doğana iki yumruk atmali. kendine gelsun diye

isaret parmagi
04.11.2006, 23:03
sorun ne o zaman

Sorun aslında burda işte tam olarak...Gelen her basarısızlıgın sorumlulugunu Teknik Direktöre yüklememiz...Ziya Dogan takımı öyle bi dönemde aldı ki gercekten yürek isterdi...Takımın kondisyonu neredeyse sıfır moral olarak çökmüş bi takım...Taraftaarı destek olmayı coktan bırakmış...Her geleni kovalama peşinde...

İşte sorun burda karşında duruyo sen,ben,biz yani taraftar denilen ama taraftar olmayı basaramayan kişiler...

champions
04.11.2006, 23:13
aldığımız başarısız saha sonuçlarını en büyük sorumlusu ziya doğandır yanlış üstüne yanlış kadromuz genişti hani nerde niye hep aynı kadro sahaya çıkan 11e bakalım herşey gökdenize bakıyo ersenin yaptığı bi olumlu hareket yok umut çıkıyo marce giriyo eeee ne anlamı var bunun araya atılan toplara ersenmi koşacak ersene gökdenzide başka kim orta yapacak musampa ne zaman 11de oynayacak

diskus
04.11.2006, 23:17
Sorun aslında burda işte tam olarak...Gelen her basarısızlıgın sorumlulugunu Teknik Direktöre yüklememiz...Ziya Dogan takımı öyle bi dönemde aldı ki gercekten yürek isterdi...Takımın kondisyonu neredeyse sıfır moral olarak çökmüş bi takım...Taraftaarı destek olmayı coktan bırakmış...Her geleni kovalama peşinde...

İşte sorun burda karşında duruyo sen,ben,biz yani taraftar denilen ama taraftar olmayı basaramayan kişiler...

bu yazdiklarinin hepsine katiliyorum.ama ilk önce gine en kolayi olan td degisikligine gider yönetim kendilerini kurtarmak icin.

Erman
04.11.2006, 23:18
Giray, Samet, Hikmet, Vural...

Bu isimlerin Ziya Dogan'dan ne farki var? Bunlari onerirken neyi goz onune alarak yaziyorsunuz? Hepsi Anadolu takimlarinda calismis, Hoca olarak sampiyonluk yasamamis adamlar. Hepsinin kafasinda, Ziya Doganinkindeki gibi, oncelikle yenilmemek olacak. Isterse hepsi bir vucutta toplansin bize Hoca olsun, eksik olan "o" parca yuzunden iki uc mac sonra gene kelle isteriz. Cunku YAPAMAZLAR; VIZYONLARI BUNA YETMEZ.

Bize Halilhodzic gibi gercekci, Senol Gunes gibi Trabzonspor davasinin icinden ve Dogan gibi motivasyon gücü yüksek bir Hoca lazim.

Bunlarin hepsi kimde var? Hic kimsede. Ama eger sans vereceksek, yasi kendisini gelistirmeye elverisli bir Hoca'ya bu takimi devre arasinda teslim etmeliyiz. Bizden cikan ve milli takimlarin cesitli seviyelerinde Hocalik yapan Unal ve Hami aklima ilk gelen isimler. Gorevi verdikten sonra da uzun sure sabretmemiz gerekiyor. Ferguson ornegini hatirlayalim.

Tabi ki bu is sadece Hoca ile bitmez. Ancak bu yukarida yazdiklarimi genel bir yeniden kurumsallasma sürecinin parcasi olarak okuyunuz.

emre1inci
04.11.2006, 23:20
yanal gelmez arkadaşlar,samet gelirse önceki sezonun tekrarı olur,girayın sırası geldi artık

altancakular
04.11.2006, 23:20
hoca adaylarım bellidir

ersun yanal
aykut kocaman
danışman rıdvan dilmen (oyuncu değişiklikleri için)

Cenkhan
04.11.2006, 23:21
Yakinda bu haftanin anketi ne olsun anketi acacam. Internetspor a donduk.

Semih58
04.11.2006, 23:26
Ben gelmesini istemedim,ama şu anda kalmasından yanayım.Biraz istikrar lazım.Cincon-Kargayı aynı kadro ile yendik ,rehavete geçtik şimdi yeniliyoruz.
Bize kalkınma planı gibi istikrar lazım,ruh lazım,forma sevgisi lazım.

ARAF
04.11.2006, 23:26
abdullah Avci Gelsİnnn

Semih58
04.11.2006, 23:30
Bence en önce yeni bir Başkan seçmeliyiz.Bu başkan da maalesef çene var icraat yok.(Yeni stad hani nerede)

Mehmet Öztürk
04.11.2006, 23:31
bu konu cok yersiz ve gereksiz!

bence Ziya Dogan Türkiye´nin en iyi 3 teknik adamdan biridir!
en ufak basarizislikta hemen Ziya Dogan gitmeli demek yanlis!
Istikrarin olmadigi yerde basarida olmaz, takimin kötü gidisati neden Ziya hocaya baglaniyor?
Zaten bu sezonda sampiyonluk hayal, böyle birsey süpriz olur!
Bizim yapmamiz gereken Ziya hocayi desteklemektir, kararlarina saygi göstermektir.
Sadece mac sonucuna göre yorum yapmayalim.
Takimin idmanlarini o görüyor, saglik durumlarti nedir?
piskolojik olarak ne durumdalar? ve bir hocanin takim kurarken dikkat etmesi gerektigi bircok detay var.
Ama biz ne yapiyoruz, okuyoruz bir gazete, yazilan dogrumu yanlismi bilmeden yorum yapiyoruz!
En ufak bir basarisizlikta köstek oluyoruz, ben söylemistimciler hortluyor hemen.
Taraftar olarak, bazi Istanbul yazarlarindan cok daha büyük zararlarimiz oluyor TRABZONSPOR´umuza!

KÖSTEK degil DESTEK olalim arkadaslar, bu saatden sonra yeni hocayi tartismak cok yanlis, bekleyin Ziya hoca yapsin transferlerini, hazirlik dönemi gecirsin takimla, bakin neler oluyor.

tsmaniac
04.11.2006, 23:59
bakıyorum hala ders almışa benzemiyoruz ertuğrul sağlam samet aybaba diyorlar onların ziyadan ne farkı var

Muhalif
05.11.2006, 00:00
Saffet Susic'i Rize'ye kaptırmamalıydık:)

Kadir Aydın
05.11.2006, 00:06
X teknik direktör gelsin, onun arkasından açılacak topic içinde adayım XX

highlander
05.11.2006, 00:14
2 ayda bir teknik direktör mü değiştirilir?Düzlüğe çıkmanın anahtarı onu bunu yollamak,öteye beriye sövmek değil,doğru dürüst destek ve moral vermektir.Taraftarlık esas böyle günlerde ortaya çıkar.

oguzkoc
05.11.2006, 00:17
bu konu cok yersiz ve gereksiz!

bence Ziya Dogan Türkiye´nin en iyi 3 teknik adamdan biridir!
en ufak basarizislikta hemen Ziya Dogan gitmeli demek yanlis!
Istikrarin olmadigi yerde basarida olmaz, takimin kötü gidisati neden Ziya hocaya baglaniyor?
Zaten bu sezonda sampiyonluk hayal, böyle birsey süpriz olur!
Bizim yapmamiz gereken Ziya hocayi desteklemektir, kararlarina saygi göstermektir.
Sadece mac sonucuna göre yorum yapmayalim.
Takimin idmanlarini o görüyor, saglik durumlarti nedir?
piskolojik olarak ne durumdalar? ve bir hocanin takim kurarken dikkat etmesi gerektigi bircok detay var.
Ama biz ne yapiyoruz, okuyoruz bir gazete, yazilan dogrumu yanlismi bilmeden yorum yapiyoruz!
En ufak bir basarisizlikta köstek oluyoruz, ben söylemistimciler hortluyor hemen.
Taraftar olarak, bazi Istanbul yazarlarindan cok daha büyük zararlarimiz oluyor TRABZONSPOR´umuza!

KÖSTEK degil DESTEK olalim arkadaslar, bu saatden sonra yeni hocayi tartismak cok yanlis, bekleyin Ziya hoca yapsin transferlerini, hazirlik dönemi gecirsin takimla, bakin neler oluyor.

hocam destekleyelim hadi tamam ama elini vicdanına koy ve söyle.. yenmek için oynayan bir takım geriden bir adamı alıp hücüm oyuncusu sokarak mı gol pozisyonlarını geliştirir yoksa forvetleri çıkartıp yerine başka oyuncular koyarakmı?

adherent_1
05.11.2006, 00:21
Değerli okuyucular öncelikle Trabzonspor için şunu söylemek yerinde olur.”Balık baştan kokar.”:Ne yazık ki Nuri ALBAYRAK” ve yönetimi sezon başında takıma gerekli olan transferleri yapamamışlardır. Yapılan birçok transferde ise şu anki durumuyla ancak 3. ligde forma giyebilecek oyuncular, vasat oyuncular takıma satın alınmıştır. Burada şunu belirtmekte yarar var. Bu takımın çok büyük paralarla transfer edilen oyunculara veya vasat oyunculara ihtiyacı yoktur. Bu takımın öncelikle sahaya yüreğini koyacak, futbolunu daima üst seviyeye doğru taşıyabilecek, kaliteli oyunculara ihtiyacı vardır. Bu oyuncunun Trabzonlu olması önemli olmakla beraber bu, ikinci derecede önem taşır. Dolayısıyla yönetim, Lazaroni gibi bir çobana 600 bin dolar para kaptıracağına, marcelinho gibi vasat bir oyuncuya dünyanın parasını vereceğine, bu paraları alt yapıdan futbolcu yetiştirmek için harcasa, gelecek vad eden “Türk” oyuncuları için kullansa iyi olmaz mıydı? Bizim, taraftar için oynayacak, para kazanmayı ikinci planda görecek, disiplinli, karakterli ve en önemlisi istikrarlı futbolculara ihtiyacımız var. Onun için yönetimin kendine bir çekidüzen verip bu yönde uzun vadeli politikalar izlemesinde bence yarar var. Öyle kısa vadeli politikalarla örneğin marcelinho yu transfer edip, “tamam bu transfer taraftarı epey oyalar” anlayışıyla hareket eden ve bu zihniyette ısrar eden yönetimler yok olmaya, kötü yad edilmeye mahkumdur.
Diğer taraftan takımın şu anki durumuna ve futbolcularına baktığımda bana göre takımın kadrosu doğru bir şekilde ve doğru bir taktikle sahaya sürülse bu takım, en azından ilk beş sıraya oynar. Ancak bu kadro, başına ancelotti bile gelse kesinlikle şampiyon olamaz bunu da eklemek gerek. Arkadaşlar şunu söylemek gerek ki uzun süreden beri yakından takip ettiğim kadarıyla özellikle Musa Büyük ve Hüseyin Çimşir kesinlikle bu takımda yeri olmayan oyuncular. Allah aşkına arkadaşlar Hüseyin Çimşir bu takımda senelerden beri forma giyiyor. Bu adamın futbolunda bir adım olsun ilerleme görebildiniz mi? Nedir b oyuncunun hali? Hiç Trabzonluya yakışır şekilde top oynuyor mu ya? Ha diğer oyuncular çok mu iyi? Hayır. Bana göre birkaç futbolcu daha amatör ligde oynamaya layık oyuncular. Ancak onlar da yeri geldiğinde bu takımdan def edilmeli. Gelelim Ziya Doğan’a… Ya Allah aşkına bir takım bu kadar mı defansif analayışla oynatılır ve bu kadar mı kolay gol yer. Siz hem gol yememek adına takımı defansif özellikte kuruyorsunuz hem de çok basit goller yiyorsunuz. Bu ne perhiz, bu ne lahana turşusu… Kimse bu Ziya Doğan a hatırlatmaz mı ki oyunda yeterli sayıda ve yetenekte orta saha oyuncusu olmadan, orta sahada top çevirmeden, orta sahada gerekli presi yapmadan, sağ ve sol kanattan gerekli bindirmeler adam gibi yapılmadan, en önemlisi kaleye adam gibi şut çekilmeden kısacası takım gibi oynamadan çağın futbolunu yakalamak imkansız… Allah aşkına Musa Büyük gibi amatör bir futbolcu nasıl olur da bunca hatasına rağmen hala defansın sağında oynatılır? Nasıl olur da hala elde bulunan futbolcuların içinde kaliteli sayılabilecek simkowyak gibi bir futbolcu kenarda tutulurken orta sahanın ortasında iki pas yapmaktan aciz Ferhat oynatılır? Nasıl olur da hala Trabzon’da, kendi iç sahamızda biz tek forvetle, rakip takımlar karşısında ezile ezile defansif futbol oynarız? Nasıl olur da biz hala defansın önünde, takımı çekip çevirecek olan bir mevkide, Hüseyin gibi boyu uzun ancak futbolu kısa, üç pas yapmayı beceremeyen, bırakın takımın kaptanı olmayı yedeklerde bile yeri olamayacak bir oyuncuya muhtaç oluruz? Nasıl ile başlayan soruları sıralasam bitmez! Peki tüm bunların sorumlusu kim? Bu soruya herkes ortak bir cevap aramalı!.. Ha bu oynatılan oyuncular 1.ligde şimdiye kadar boşuna mı top koşturdular, hepsinin bir kariyerleri var derseniz ben de şunu derim, yüreklerini sahaya koysunlar, mücadele etsinler, Allah aşkına üç-dört pası adam gibi yapsınlar ve en önemlisi kendilerini devamlı geliştirsinler. İşte o zaman ikinci lige düşseler de üzülmem. Çünkü benim iyi top oynayan, futboluyla zevk veren bir takımım var derim.
Ben son olarak şunu söyleyeyim: bu takımın yeni bir staddan önce yeni bir yönetim ve teknik adama ihtiyacı vardır. Çünkü Nuri ALBAYRAK hala takımın kadrosunun yeterli olduğunu iddia ediyor. Hâlbuki siz okuyucularda takdir edersiniz ki bu takımda defansın sağına, orta sahanın ortasına ve en önemlisi de Fatih Tekke nin yerini dolduracak bir forvete ihtiyaç var. Ancak en önemlisi yüreğini ortaya koyacak oyunculara ihtiyaç var. Bu takımda yönetimle birlikte teknik direktörün de değişmesi gerekli. Çünkü Ziya hocanın futbol mantığı çok eskimiş bir mantık ve aynı zamanda sıkıcı bir mantık. Ziya hocanın, -bu futbol mantalitesini değiştirmediği sürece- hiçbir takıma faydası olamaz. Diğer taraftan bu takıma gelecek teknik adamın kesinlikle takım halinde hücum ve takım halinde defans mantalitesine sahip, oyunu kazanma düşüncesinden önce iyi futbolu benimseyen, takımı her türlü hücum ve defans organizasyonuyla donatabilecek kapasitede, hücumda presi, defansta ise yakın markajı uygulatabilecek, kısacası oyunu ve takımı iyi okuyabilecek ve buna göre gerekli müdahaleleri yapabilecek bir teknik adam olması gerekli. Ziya Doğan gibi maçın elden gideceğini anlayınca orta saha veya hücum oyuncularını bir kurtarıcı olarak oyuna süren bir teknik adam asla olmamalı. Herkese sevgi ve saygılarımı sunuyorum…

DURAS
05.11.2006, 00:34
hakettiğin gibi yönetiliyorsun, sizin gibi düşünenler ziyayıda,sn. albayrağıda hakediyor.

Fanatik28
05.11.2006, 00:35
arkadaşlar anketin kalitesi ve iyiliği için gerçekci yorumlar yapmanızı rica ederim .... ersun yanal ın gelme ihtimalı yok o tren zaten sezon başında kaçtı .... bu saatten sonrayı düşünelim ....

giraycılar uyumayınız ... bakın başınızda serdar bali de var ... hucum girraycılar ... bu takım bir de 2. defa giray bulak faciasını çeker en çok ...:mad:

Evet ben Giray Bulak`ciyim. Su birinci Giray Bulak faciasini bir anlatda bende bileyim.

Takimda altyapi eksikligi olan onca oyuncu varken, yabanci hoca isteyen biri olarak, nasil yabanci hoca istedigini cok merak ediyorum dogrusu. Bu takimda Vahid Halilhodzic basarisiz oldu, niye? Bunun cevabini verebilirsen, bu isin yabanci hocayla olmayacagini anlarsin. Leekens dönemini hatirla, tabi hatirlayabiliyorsan.

ligarba61
05.11.2006, 00:47
İstanbul takımlarında oynamış eski topçular bu kulübe sokulmasın

AyhanPe
05.11.2006, 00:59
böyle konulari biz senede 3-4 kere acmaya alistik..ne degisecekki yeni teknik direktör gelse.senede 2 baskan degistir 3 teknik direktör degistir..eeeee yapmadikmi??? ne kazandik?? eger bisey degismiyorsa demekki sorun baska yerlerde..
neyse ya aslinda falci olmayada gerek yok.. bi anket daha acalim SUANKI teknik direktörün YERINE GELECEK teknik direktör KOVULDUGUNDA ONUN YERINE KIM GELMELI ??????

Kaya
05.11.2006, 01:28
Bismillah yau. Niye getirdik bu adamı. Hemen başka isimleri konuşuyoruz.

#10 Fietra
05.11.2006, 01:35
Lazaroni de 4 maç oynadı onu da Bismillah demeden yolladık:)

ozcilingir
05.11.2006, 01:41
Kimse merak etmesin hoca biryere gitmez, taraftarın gözünü boyamak için ona bir yerli yardımcı ayarlanır, ( gelecek ism belli de açıklamayı ne zaman yapacaklar o belli değil ) ,fb maçına kadar idare edilir, sonra devre arası falan muhabbetleri başlar, hoca yine kendi istediği futbolcuların kiralanmasını talep eder .Bu hikaye böyle gider. Şu anda hangi yerli hocaya gel desek GELMEZZZZ. Çünkü önümüzde FB maçı var. Dönüm maçımız, o maçı aldıkmı ? Bütün geride kalanlar unutulur.

Kaya
05.11.2006, 01:43
Valla Osman bu takım 3. hocayı görürse bu rezillik olur. Ziya hakkında yorumum bile yok. Ne hali varsa görsün ama 3.hoca düşünülürse önce yönetimin gitmesi gerek.

Hayırlısı ya. Yorum yapmak bile fazla bunlara...

Halit M. MOLLASALİHOĞLU
05.11.2006, 01:49
valla ekol bi hoca gelemeyeceğine göre ziya da bir samet de bir ertuğrul da..
Ziya hocaya da yazık
adam zorla gelmedi ya
ama asıl bu yönetimi topa tutmak lazım..
git sen avrupada marka hocalrla görüş
sonra lazaroniyi getir
ona takım yaptır
onun yaptığı takımdan da ziya hoca ile başar bekle....

olmaaaaz

Mısır ununudan baklava olmaz...

TSKara61
05.11.2006, 02:07
Sorunlarımızı şahıslara bağlayan arkadaşlarımı anlayamıyorum. 25 yıl olcak, durmadan yönetim değiştiriyoruz hoca değiştiriyoruz ortada bi başarı yok. Bu seferde istifilarlan sorunlarımız çözülecekmi sanıyorsunuz?Ümitlerimizi belki bu sefer olurmu düşüncesine bağlıyoruz?????????????

Hüseyin Çümen
05.11.2006, 02:17
sadece ersun yanal bu kadroyu o coşturur

My
05.11.2006, 02:49
Hoca değiştirmek futbolcu transfer etmek Trabzonspor adına gerçekçi çözümler değil. Profesyonel bir yönetim anlayışı olmadıktan sonra, kurumsallaşma gerçekleştirilmedikten sonra hepsi hikaye. Yeni hoca gelse n'olacakki yanlış transfer politikalarıyla, yönetim içi üç dört başlılıkla hiç birşey değişmez.

coolank
05.11.2006, 04:01
FANATİK 28 adlı arkadaşım ,

1. giray bulak faciasında daha ne anlatayım yani aç bak puan cetvelini kendin görürsün ... saha sonuçları öyle yani gayet belli ve bariz zaten giray bulakın bize geldiği dönemdeki başarısı sakarya yı küme düşürmemeye ugraşmasıydı ve sakarya gene küme düşmüştü yaşım biraz kurtarıyor işte biliyorum ve hazıfam çok iyi.... ve son maç sakarya maçından sonra giray bulak sakarya düştüğü için son maçta basın toplantısında yani trabzon maçı niye vermedi tarzından beyanatlar verdi bunu hatırlayan arkadaşlar vardır ... bizde ben bir başarısını görmedim gören arkadaş varsa saygı duyarım ne varsa yani ....

ikinci olarak lange olayındaki komisyon laflarını sanırım ya unuttun ya hatırlamak istemiyorsun ... belki unutmuşsundur o trabzonspora langeyi aldırmıştı vardı ya uzun biri santrofar hah o işte ....tüm camia bu lafları duymuştu komisyon laflarını ...

yaşım 37 leekens dönemimi de çok ii hatırlıyorum hatta ünal için evlendirin bunu dediğine kadar ... sen belki bunları bilmiyorsundur ....

şimdi geleyim yabancı hoca olayına ... ben yabancı hoca dedim yabancı hocacık demedim ... vahid halilodsic hoca değil ki ? en büyük başarısı rinaldinho yu yedek yapmaktı adam gitti de kurtardı dünya yıldızı oldu ... ha bak stephanovu o aldı onu söylemek gerek tıpkı dkoaj gibi .....

hoca için van gaaal bir örnektir sanırım begenirsin gerçi begenmeyebilrsinde... lucesku dahi iyi olurdu .. yani ben hoca diyorum hocacık değil ...

açıkcası ben bir sezonda 3 hoca değiştirmenin yanlış oldugunu düşünüyordum ama iş hızla oraya dogru gidiyor ... haftaya puan verelim bakın bakalım neler oluyor yok bu sefer yönetimde gidecek öle gözüküyor ....

trabzonspor pasif korkak futbol oynayarak başarılı olamaz taraftarı da bunu kabul etmez ...
ziya ve lazaroni arasında mantalite olarak ne kadar fark buldunuz ?

son sözüm .. sezon başı giray bulakın demeçlerini hatırlamanı tavsiye ederim .. hem benim anlattıgım olaylar kadar da eski de değil ....

SAYGILARIMLA ...

ozcilingir
05.11.2006, 04:13
Anlayamadığım birşey var nedir bu takım kötü gidince hemen GİRAY BULAK ismi üzerinden yorumlar yapmaya başlanıyor. Ancak TRABZONSPOR'un bugünkü durumunda GİRAY BULAK TRABZONSPOR 'dan gelecek olan teklifi kabul etmez. Bırakalım GİRAY'I , bizim yöneticiler baksınlar ERSUN YANAL 'a nasıl fb kötü gidince fb de ERSUN sesleri başlıyor, hadi bizde ERSUN ERSUN diye bağıralım, nasıl olsa başkan yardımcımız ERSUN la anlaşmak üzereyken LAZARONİ işi olmuşdu, kaldığı yerden başlasın tekrar, birde bonus olarak RÜŞTÜ yü alırsa ( o işide yarım kalmışdı ) memnun oluruz !!!

Hüseyin Çümen
05.11.2006, 04:16
ersun gelsin adam bugüne kadar hiç başarısız olmadı sadece milli takımda kötü gitti oda basının onla çok uğraşmasından kaynaklandı denemekten ne çıkar deneyelim deneme tahtası olduk zaten başkanı da değiştirelim ağaoğlu bence daha ii olur denemekten neolurki deneyelim olmasa başkasını deneriz biz istikrarı yakalamaya çalıştıkça istikrar bizden kaçmaya devam ediyor

coolank
05.11.2006, 04:17
kendi adıma ersun yanalla rüştü ye hiç kötü demem ... ama ikisi de imkansız sanırım ....hımmmmmmmmm ama şu an rüştü olmaz fb li o .... böyle
düşünen çok arkadaş var ...

OFLU
05.11.2006, 07:00
Lucescu-Daum-Ersun BUNLARDAN BİRİ

Ali Özcan
05.11.2006, 07:57
4 adayım var...Hangisi gelirse gelsin büyük ihtimalle 2 yıl içinde şampiyon yapar şu kadroyu :

1 - Mircea Lucescu...
2 - Cristoph Daum
3 - Şenol Güneş
4 - Ersun Yanal...

Not : Tercih sıralamama göre yazılmıştır...

İlker
05.11.2006, 08:04
4 adayım var...Hangisi gelirse gelsin büyük ihtimalle 2 yıl içinde şampiyon yapar şu kadroyu :

1 - Mircea Lucescu...
2 - Cristoph Daum
3 - Şenol Güneş
4 - Ersun Yanal...

Not : Tercih sıralamama göre yazılmıştır...
BENCE SAYDIĞIN İSİMLERDEN SADECE LUCESCU BU TAKIMA YETERDE ARTAR BİLE.ŞENOLGÜNEŞ ELİNİ ATEŞE SOKMAZ.DAUM ZATEN GELMEZ.ERSUN YANAL MANİSAYI BIRAKSA FENERBAHÇE DURURKEN BİZE GELMEZ.

Rasim YILMAZ
05.11.2006, 09:43
rezil ruhsuzzzlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr!!!
hepsi gitsin!!!!!
bir tanesi kalmasın!!!!

çotanakk28
05.11.2006, 09:45
ya arkadaşlar hayal görmeyelim vestel ersunu bırakırmı. bizden ekonomik olarak güçlüler. bu takımı düzlüğe şenol hoca çıkarır. gerisi hikaye..

Bluefire
05.11.2006, 10:22
ben yerliden yanayim, Giray Bulak, Ersun, Senol olabilir, Yabanci T.D Trabzona yaramiyor en Krali da zaten gelmez bize.

Bu Futbolcular bu Futbola böyle devam etsin, Capello gelsin Fayda etmez.
Önce Futbolcular Haklarini versin sonra T.D düsünürüz.

http://www.youtube.com/watch?v=12QTl4WRyl0

güzel bir Klip.

Kobalas61
05.11.2006, 10:25
o gitsin bu gitsin
nereye kadar böyle gidecek

Cengiz Çubukcu
05.11.2006, 10:30
ziya doğanı hiç beğenmiyorum ama kesinlikle de gitmesine karşıyım..o sadece beyin jimnastiği yapsın yeter, birazda kafa çalıştırıcı şeyler yesin...

Travelair
05.11.2006, 10:34
Şenol Güneş ise bence olmamalıdır. Disiplini yeterince sağlayacağına inanmıyorum. İmtiyazları ve yönetime tavizleri devam ettirir

Baştan beri söylediğim bir isim: Samet Aybaba

Ne yönetim diş geçirebilir ne futbolcular.

Yönetim hocanın diyeceği futbolcuları almak ve satmak zorunda kalır
Futbolcular da hocadan yüz bulamaz. İmtiyazlar kalkar

Trabzonspor'un iyi çalışmaya, disipline, ciddi iş ahlakına ve iyi bir teknik direktöre ihtiyacı var. Bu isim Samet Aybaba'dır

Geçmişte "Trabzonspor bu saatten sonra gelirse teklifini kabul etmeyeceğim, görüştükleri tüm teknik adamlardan daha kaliteliyim" sözü belki de o zaman alınmamasına en büyük sebep. Ama bakalım yönetim, haklılık payı ortaya çıkan bu sözü, hatasını kabullenip Trabzonspor'un ihtiyacı olan bu teknik direktörü başa getirecek mi? Yoksa yine kafasının dikine bilinçsiz işlerine bir yenisini mi ekleyecek

altancakular
05.11.2006, 10:39
Trabzonspor a başkan
Trabzonspor a teknik direktör
Trabzonspor a profesyonel kadro
Trabzonspor a saygın ve iş bilir yöneticiler
Trabzonspor a parayla poster asmayan taraftar
Trabzonspor a reklamsız forma
Trabzonspor a ruh

Trabzonspor'a Trabzon İnsanının Ruhu Lazım

Mehmet
05.11.2006, 10:50
Her yiğidin bir özel yoğurt yemesi vardır.

Herkes önerdiği Hoca ile kendince haklı saygı duyarız.

Benim de ligler başlamadan tercih ettiğim ve önerdiğim Hoca Ersun Yanal'dı.
2. Şenol Güneş.

Şu an Ziya Hoca ile güven tazeleyip yola devam edilmeli.
Şayet Ziya Hoca daha önce de yaptığı gibi benim daha bu takımda sözüm geçmiyor bundan sonra bu takıma faydalı olamam derde istifa eder giderse?
Bu şartlarda bu takımın başına iyi hoca bulmak zor olur.
Hazır bir hocamız var. Şenol Hoca ya versinler yetkileri.
Yeniden bir heyecan başlasın..

Daum'u bile öneren arkadaşlar var! Ne hallere kaldık böyle.
Trabzonspor ateşi kendi küllerinden yanmaya devam etmeli diyorum.

musberdo
05.11.2006, 11:04
4 yaşında bir kızım var ...bana niye trabzonsporu tutuyoruz diye soruyor....yöneticilere sesleniyorum ,bu kadar taraftar her hafta yerin dibine girmek için mi trabzonspor u tutuyor...ziya nın ,onun bunun gitmesiyle çözülecek gibi görünmüyor...otursunlar futbolcularla görüşsünler kendini maça veremeyen, formasının hakkını vermeyeni,o formayı taşıyamayanı adam gibi göndersinler.
Bu arada futbolcuların da taraftara kulak verip(örneğin Hüseyin-Musa v.s.)hoca ben formsuzum beni biraz dinlendir demesi gerekiyor belki de...çünkü hoca cesaret edemiyor....

efulim67
05.11.2006, 11:06
İsim de vereyim... hala samet veya giray diyorum ziya gelmeden önce dediğim gibi...

Abi istersen isim verme.
Şu Ziya DOĞAN'a o kadar güneviyordumki ! Ziya gelince sanki takımı ben yönetecem gibi düşünüyordum. O kadar güveniyordum. Ama ne kadar yanıldığımı anladım.

musberdo
05.11.2006, 11:07
t.d. konusunda Şenol Hoca-Giray Hocayı bir kaç kez denedik neler olduğu da malum.aynı şeyleri bidaha yaşamaya gerek yok.yabancı hocaya da gerek yok.Ziya ile sonuna kadar devam.Yönetim basiretli davransın,futbolcuları uyarsın yeter.

efulim67
05.11.2006, 11:10
Trabzonspor'un iyi çalışmaya, disipline, ciddi iş ahlakına ve iyi bir teknik direktöre ihtiyacı var. Bu isim Samet Aybaba'dır

Geçmişte "Trabzonspor bu saatten sonra gelirse teklifini kabul etmeyeceğim, görüştükleri tüm teknik adamlardan daha kaliteliyim" sözü belki de o zaman alınmamasına en büyük sebep. Ama bakalım yönetim, haklılık payı ortaya çıkan bu sözü, hatasını kabullenip Trabzonspor'un ihtiyacı olan bu teknik direktörü başa getirecek mi? Yoksa yine kafasının dikine bilinçsiz işlerine bir yenisini mi ekleyecek

Ne demek Trabzonspor'un ihtiyacı olan bu teknik direktör.
Özür dilerim ama ben kabul etmiyorum. Kesinlikle ihtiyacı yok.
Samet kim ! Sıradan bir teknik direktör.

ahmetansu61
05.11.2006, 11:18
kim gelirse gelsin yapacağı hiç bişey yok.
futbolcular ruhsuz yada değil. teknik olarak cok büyük bir kausun içinde takım.
bi takımda ferhat hasan hüseyin kiki 4 ön libero
marcelinho yattara gökdeniz şimek 4 ileri dönük ortasaha oyuncusu olmaz. 8 oyuncudan 6 sını oynattınmı takım kuramazsın. bizim devre arasında çabuk bunlardan 2 tanesini satıp yerine sağ back ve defansa adam almamız lazım. satılcak adamlarda bana göre marcelinho ve şimek. şimeke yol verilecek marcelinhoyuda katardan istiyolarsa iyi bir paraya satacaklar.
bize karşı kapanan takım kontro gol arayan takım herzaman kazanacaktır. dün şunu gördüm ki bizi yenemeyecek takım yok ligde. yalnız büyük takımlar bize karşı kapanmadıkları için biz kazanıyoruz.
bu konuda isterse dünyanın en iisi gelsin su takıma su kadroya hiç bişe yapamaz. dün caizliklek 3 6 1 oynadık yok böyle bişe. sırf 8 tane ortasaha mız olduğu için.

kutoz
05.11.2006, 11:23
Başlığın değiştirilmesini talep ediyorum. Bu yönetim kurulu Trabzonspor'umuzu yönetmeye devam ettiği sürece, bu tür başlıklar açılmaya devam edilecektir. Yönetim göreve geldiğin günden bugüne, Ziya Doğan çalıştığı 3 ncü teknik direktördür...

Bu yüzden başlığın; Başkan ve Yönetim Kurulu Yerine, Başkan ve Yönetici Adaylarınız Kim? olmasını talep ediyorum...

xenit
05.11.2006, 11:30
Önce kafalar değişsin sonra td değiştiririz...
Bu kafayla olmaz...

Evet Orası şart tabiki.. Ama ziyayı gönderip sameti almak yada Giray denen adama bu takımı vermek sadece taraftarı kandırmak olur..

Türkiyede Trabzonsporu çalıştırabilecek 2 teknik direktör var birincisi Şenol Güneş dir ikincisi.. Ersun Yanal... Bunların dışında Trabzonspora getirilecek Yeni bir teknik direktörün ziyadan bir farkı olmaz..

Bize iyi bir alman hocanın yakışacağını düşünüyorum. Birde teknik direktör seçilirken diğer takımların artıklarını istemiyoruz.. Tamememn yeni bir adam olmalı çokda fazla birşeye gerek yok vahid, lazaroni ve ziya gibi takıma köstek olmasın yeter....

kivancpehlivan
05.11.2006, 11:33
valla bu ankete oy falan kullanmıyorum!!!! ziya hocayı getirmek için çok konuştuk şimdi göndermek için konuşuyorsunuz,

bence taktik anlamda bi hata yok takımda,
ama futbolcuların taktik eksikliği var mesela orta açabilen ve şut çekebilen bi oyuncumuz yok bundan dolayı gol atamıyoruz ve yine bundan dolayı maçı kazanamıyoruz!!!

Cyzio
05.11.2006, 11:41
Trabzonspor'a teknik direktör aranınca, akla gelen ilk isim. Reçeteyi başka yerde aramaya gerek yok.

Hem bakın; adamcağız 14 aydır işsiz. Turkcell Süper Ligi'nde geçen sene ve bu sene o kadar klüp teknik direktör değiştirdi; hiç birinin aklına Şenol Güneş gelmedi. Amman kimsenin aklına gelmeyen bu dahiyane fikirden sadece biz yararlanalım. Adam "Dünya Üçüncüsü Milli Takım"ın teknik direktörü; ama kimse teklif götürmüyor. Hatta bir ikinci lig takımı bile.

Adam 14 aydır işsiz.

Ne olur, Şenol'u alalım.

Yalvaralım, gelsin diye. "Hayır" desin; gene yalvaralım. Televizyonlarda "Trabzonspor'a gitmeyi düşünmüyorum." diye beyanatlar versin. Biz gene de gururumuzu ayaklar altına alıp, salya sümük ağlayalım. "Bu takımı başkası çalıştıramaz; ne olur, gel." diyelim.

Adam 14 aydır işsiz.

Gelsin... Gene bütün yazı takımı çalıştırmadan geçirsin. Gene adı sanı duyulmamış bir Rum takımına elenelim. İstifa etmeyi düşünmesin. Sonra kendi sahamızda, vasat bir takıma yenildiği zaman, bir sonraki maçın Galatasaray maçı olduğu aklına gelsin ve oluşabilecek bir çift haneli skordan tırsıp (mazisinde 7-1'lik bir BJK maçı vardır da...), takımı yüzüstü bırakıp gitsin.

Adam 14 aydır işsiz.

Olur a, gene bizden ayrılırsa, sağda solda panellere katılsın. "Bir konuşursam, Trabzon'da ne yönetici kalır, ne futbolcu..." diye tehditler savursun. Biz de bu lafları afiyetle yalayıp, yutalım. Hiç "Hoca sen ne diyorsun; ağzından çıkanı kulağın duyuyor mu?" demeyelim. Çünkü kendisinin dokunulmazlığı vardır.

Adam 14 aydır işsiz.

Bütün İstanbul medyası, Trabzonspor'un başında hep Trabzonlu hoca, en çok da Şenol Güneş'i görmek ister. Hiç bir İstanbul yazarı Fenerbahçe'ye Oğuz Çetin'in, Galatasaray'a Müfit Erkasap'ın, Beşiktaş'ın başına Samet Aybaba'nın gelmesi için israr etmez. Ama nedense, hep Trabzonspor'un başında Şenol'u görmek ister. Biz de onlara uyalım. Şenol'u getirelim.

Hem yazıktır.

Adam 14 aydır işsiz.

Travelair
05.11.2006, 11:42
Ne demek Trabzonspor'un ihtiyacı olan bu teknik direktör.
Özür dilerim ama ben kabul etmiyorum. Kesinlikle ihtiyacı yok.
Samet kim ! Sıradan bir teknik direktör.

Zaten çok üstün bir teknik direktör olduğundan söz etmedim. Temsil ettiği değerler bakımından en ihtiyacımız olan teknik direktör dedim.

Neler eksik bizde?

Yönetim kafasına göre futbolcu transferi yapıyor. Gönderilecek oyuncular kalıyor. Teknik direktör oyuna müdahele edemiyor. Yenilmemeyi erdem sayıyor. Disiplini saylayamıyor. İmtiyazlara göz yumuyor

Bunun cevabını verdim ben. Bakın Samet Aybaba döneminde kimsenin cesaret edemediği bir değişikliğe gidildi. Hami takımdan gönderildi. Doğrudur yanlıştır onu tartışmıyorum. Ne oldu? Futbolcular nasıl oynamaya başladılar birden? Takım oyunu nasıl ön plana çıktı? Bunlardan bahsediyorum. Futbolcu bilecek ki yanlış yaparsa kendisine moral verilmeyecek, ceza görecek. İyi yaparsa da ödüllendirilecek

buckler
05.11.2006, 12:06
çok güzel arkadaşlar böyle devam edelim 5 maçta bi hoca değişelim her sene yönetim değişelim biz bu zihniyetle 50 sene daha şampiyon olamayız. hemen ziya giderse kim gelmeli diye başladınız bu çözüm değil gelende gideni aratacak. bence bi kere olsun bırakalım bakalımnolacak zaten öbür türlü şampiyon olamıyoruz bide böyle deneyelim.istikrar olmadıktan sonra başarı olmaz

Bülent Bayraktar
05.11.2006, 12:24
bana göre şenol güneş gelmesin gelmez zaten bir daha bizim takıma bize geldiğinde adamı çok yıpratıyoruz takıma son geldiğinde onun içinde neler dedik gitmesi için geçen geldiğindede zorlan gelmişti bir daha hiç gelmez bncede gelmesin onun teknik direktörlük devri kapandı trabzonsporda

Remzi
05.11.2006, 12:30
yerli yada yabancı kim gelirse gelsin ama Sadece Şunu bilmeli ki..

O DA Bulunduğu takımın TRABOZNSPOR olduğudur...
TRABZONSPOR beraberliğe oynayacak takım değildir.
TRABZONSPOR takım olarak defans yapacak takım değildir.
TRABZONSPOR korkak futbol oynayacak takımda değildir.
+TRabzonspor Reklam aracı değildir.(ulusoysuz,Albayrak)
TRABZONSPOR Sahaya çıkarken rakiplerinin ayaklarını titretecek bi takımdır.

Bizi bu hale getiren Güyâ Yerli ama İstanbuldan takımı yöneten başkan denen mahlukat utansın...

coolank
05.11.2006, 12:38
yerli olacaksa illa ersun yanal da olmayacagına göre samet aybaba en makulu .. zaten takımın temellerini atan da o idi ..

sezon başı başkan lucesku yu çok istedi ama olmadı ... sonra ersun yanalın tazminatını verecekti yönetimin muhalif kanadı karşı çıktı yani ersuna değil tazminat maddesine .. sonra o tazminat maddesini lazaroniye ödediler hem de kayıp puan ve paralarla ...

van gaal müthiş hoca tabii adını bilenler varsa ... neyse ..

champions
05.11.2006, 12:45
gidip en iyileriyle görüşürler sonra en kötüsünü alıp gelirler lazaroni gelmeden önce kimlerle görüşmedilerki neymiş hoca fazla istemiş sonra normalin bilmem kaç katı alan hocayı getir ömür boyu yetecek parayı ver yolla ne güzel yönetiliyoruz van gaal, radomir antiç, santini, hector cuper,eeeee sonra ne oldu sebastiao lazaroni

h@msi61
05.11.2006, 12:48
şu bir gerçekki ziya giderse yönetimle beraber gidecek,çünkü yönetimin sürekli söylediği şey lazaroni bir hataydı ama neşteri zamanında vurdur ziyayı getirdik. ya ziyayı istifaya zorlarlar, ya da kel başkan kel ziyayla yanlarına kel musa ve kel jefersonuda alıp hepberaber giderler...

Tahsin Armutcu
05.11.2006, 12:50
arkadaslar biz ne dersek diyelim, ya da ayiptir soylemesi bir taraflarimizi yirtalim yonetim yine kendi bildigi bir adami getirecek.bu yerli olursa giray bulak ve unal yuksek ihtimaller.senol gunesin tekrar gelecegini zannetmiyorum.ersun yanal konusu ise sene basinda 750000euro civarinda bir tazminat istenmisti(yanlisim varsa duzeltin) simdi 2 milyondan asagi istemezler onu unutalim.ertugrul saglam kayseriyi bence birakmaz.aykut kocamana gelince.kendisi gercekten ender sevdigim fbli futbolculardan birisidir.ama bence tepkiden korkup getirilemez.yabanci hoca olursa menajerler yine bizi kaziklar.benim gonlumden gecen degil ama tahmin ettigim giray hoca ya da unal getirilebilir. saygilar..

TSezgin61
05.11.2006, 13:00
yapmayiiiinnnnn.......ISTIKRAR. ISTIKRAR;ISTIKRAR;ISTIKRAR......

YAA ARTIK FUBOLCU KOVALIM YAAA; NIYE HOCA KOVUYORUZ; YAAAAAAA

Erdem Keser
05.11.2006, 13:48
turkiyede trabzona adam gibi top oynatacak 2 tane hoca var AYKUT KOCAMAN ERSUN YANAL

coolank
05.11.2006, 13:49
GİTMEK Mİ ZOR KALMAK MI!
SAKARYA'DA ŞOK
Trabzonspor'un üst üste aldığı üçüncü mağlubiyet camiada şok etkisi yaratırken, maçın ardından Bordo-Mavili kafilede ağızları bıçak açmadı. Yöneticisinden futbolcusuna herkes, mağlubiyetin yarattığı şoku yaşarken ağır yenilgiler zincirinden sonra hem Ziya Doğan'ın hem de yönetimin nasıl bir tavır takınacağı merak konusu oldu.Dünkü maçın bitiminden sonra kulübesinden soyunma odasına doğru yönelirken Teknik Direktör Ziya Doğan'ın hırsından ağladığı görüldü. KARAR AŞAMASINDA MI?
Ziya Doğan'ın mağlubiyetler zinciri sonrası dün gece yönetim kurulu üyelerinin bazıları ile bir araya gelerek toplantı yaptığı öğrenildi. Doğan, yöneticilere "Her türlü tasarrufa hakkınız var" diyerek kendi ile ilgili alınacak karara da saygılı olacağının mesajını verdi. Doğan'ın bu açık çeki karşısında yönetim bu haftaki toplantısında geniş bir değerlendirme yapacak..

güle güle hazret işin bitmiş sende farkındasın .... istikrar diyen arkadaşlar dogru ama 3 kere üst üste ve iddalı olmaya ugraştıgımız bir sezzonda 3 maglubiyet ve korkak futbol kişiliksiz futbol neyin istikrarı olacak

Emre B.
05.11.2006, 14:41
Ziya Doğan değişmediyse ki değişmemiş gibi görünüyor 2 kötü sonuçtan sonra istifa ered.

avangart61
05.11.2006, 14:45
giray bulak yada ersun yanal

MahmutHSO
05.11.2006, 14:59
Ben T.D lerin sezon ortasında değiştirilmesine karşıyım ama ne yazıkki bu takımın sorunu teknik direktör.
Ne yazıkki

xenit
05.11.2006, 15:05
Ben T.D lerin sezon ortasında değiştirilmesine karşıyım ama ne yazıkki bu takımın sorunu teknik direktör.
Ne yazıkki

Sorunlarımızdan biri yalnızca T.D sorunu kanserli bir vucuttan yalnız bir organı ameliyat etmek tabiki yeterli olmayacaktır. Tüm hastalıklı bölümler temizlenmezse o hastalık vucudu yeniden saracaktır. Ayrıca artık ne yazıkki sezon ortasından değil önümüzdeki yılın T.D ünden bahsediyoruz.:( Ayrıca teknik drektörle en geç MArt ayına kadar anlaşılmalıki MAyıs ayına kadar takımı gözleyip yeni transferlerle anlaşılabilsin... HA! bide bunların olması için başkanın gitmesi lazım tabii..

Ya bu futbol işi bole işi yine polyannacılık yapıp pembe hayaller kurmaya başladım..:)

İslam Sezer
05.11.2006, 15:06
:eek: bence ziya doğan gelsin...:eek:

Erkan
05.11.2006, 15:13
Ilk is bu yonetimi kokunden kazi mak... Yonetim gitsin... Sonra hoca gitsin bu sene kumeye dusmeyelim.. Takimi kuralim... 10 uncu olmaya raziyim.... Ama futboldan anlayan bir adam gelsin... Ertugrul saglam/Ersun yanal/ Mircea... Van gaal :P, rijkaard ... Giray bulak diyorum istiyorum ama faydali olacagini sanmiyorum .. Uzulmesini de istemiyorum........

MahmutHSO
05.11.2006, 15:18
Bir takımda iyinin de kötünün de tek sorumlusu yönetimdir.Takıma futbolcuyu da T.D de alan yönetimdir.Bir zincir en zayıf halkası kadar güçlüdür.Sorun varsa ,yönetim biryerde hata yapmıştır.Hoca iyidir takım eksiktir,takım iyidir hoca eksiktir.Futbol bu yüzden takım oyunudur.Yönetimin görevi hiçbirzaman bitmez.Takımı kurduk,hocayı da başına koyduk hadi şampiyon olun diyemezsiniz.Sevk ve idare ,kararlılık,doğru teşhişler yönetimin görevidir.
Bunları yapmak da bilgi ve beceri işidir.
Ben son kongreyi izlemeye gitmiştim ve bu yönetimin nasıl toplama bir yönetim olduğuna yakından şahit oldum.Trabzonspora başkan adayı olacak birinin nasıl nu kadar programsız ve tombala bir yönetim kurduğuna şahit oldum.
Bu yüzden başka konu başlıklarında da yazdım,bu başkan şu stadı doğru düzgün ve en karlı şekilde Trabzon a kazandırsın,bir de takımı küme düşürmesin ben başka bişey istemiyorum.

Tahir
05.11.2006, 15:23
büyük takım yıldaüç teknik adamla çalışmaz.var mı dünya üzerinde böyle bir uygulama yapan büyük takım.ama büyük takım korkak futbol oynamaz iç dış her yerde futbolunu rakibe kabul ettirir ve rakibi kendi sahasına haps eder.şimdi öncelikle büyük takımları büyük düşünen araştırmalar sonuçu hareket eden yöneticiler yönetir bizde bu yok ve bu sağlanmalı.sene başı 100 bin dolardan sebep alınmayan ersun yanalın takımı ilgi ile izleniyorsa ve bizim takım bu haldeyse bunu hesabını sorumlular vermeli.sonra ya kendi avlatımız olan ünal hoca ya da giray hoca ya da her şeyi ile kaliteli bir hoca takımın başına getirilmeli.hoca çok iyi olmalı ki gelecekte bu laflar edilmesin.istikrar istiyoruz ama başımızı öne eğmek bahasına değil.

MahmutHSO
05.11.2006, 15:27
Profesyonel olmayan ve işi bilmeyen yönetimlerin en büyük tombalası ,hoca değiştirmektir.Türkiyede böyle acemi ,iş bilmez yönetimler oldukça,çok tombala çekerler çook.En sonunda da kaçınılmaz son olur ve kendileri tombala olurlar.

Cyzio
05.11.2006, 16:07
sene başı 100 bin dolardan sebep alınmayan ersun yanalın takımı ilgi ile izleniyorsa....

Bugün Vestel'i gerçekten ilgiyle izledim:

Bursaspor:4 - Vestel Manisaspor: 0

Baştan beri hep söylüyorum. Ersun Yanal hiç bir takımı uzun müddet zirvede götüremez. Allah vere de, Fener'in başına geçse.

Bakın, Vestel son üç haftadır sıfır çekiyor.

Efendim?

Son üç haftadır sıfır çeken bir takım daha mı var?

Bu takımların hocaları "pırıl pırıl yerli teknik direktörler" değil mi?

Haydi, uykuya devam. Ya Şenol olsun, ya da Giray.

"Sadi'yi niye istemiyorsunuz, başı kel mi?" diyeceğim ama, diyemiyorum.

efulim67
05.11.2006, 16:09
turkiyede trabzona adam gibi top oynatacak 2 tane hoca var AYKUT KOCAMAN ERSUN YANAL

Evet
Vestel Bursa da dağıldı. Devre arasında Vestel takviye yapmadan. Ersun ile ilgili planlarını uzatmadan devreye girelim. Kimseler istemezken işi halledelim.
"--Ziya Doğan az yana çekilir misin? Bişi konuşuyoruz şurda! aaa Ben sana küstüm daha barışmam."

poetricus
05.11.2006, 16:19
Üstat Cyzio,
Yine formunuzun zirvesindesiniz. "İroni şaheseri cümlelerinize şapka çıkarıyorum." diyeceğim ama başımda şapka olmadığı için diyemiyorum.

Yönetici, hoca ve futbolcu tercihlerinde ne zaman ölçümüz doğum yeri, yerli mi yoksa yabancı mı olduğu değil de bu işi yapıp yapamayacağı olacak?

Soruyu biraz daha özelleştirelim:
Hoca seçerken ne zaman Trabzonspor ve Beşiktaş'ın boşta kalmış müteakaid personeline istihdam alanı açmak yerine bu takımı çalıştıracak birikime sahip ilkeli, oyunu okumayı bilen, taraftar ve futbolcu psikolojisinden anlayan birileriyle uzun soluklu anlaşmalar yapacağız? Her an yukarıdan, "Onu ben bile göremeyeceğim." diye bir ses gelecek diye korkmaya başladım. Sanırım bu fıkrayı biliyorsunuzdur.

Kimi önermeliyim? Ortalıkta o kadar boş gezenin boş kalfası var ki! Hangi birini söylesem diğerine haksızlık olacak. Zira hepsi bu takımın ilacı olduğunu düşünüyor. Aslında yönetici konumunda olanlar bir çetele tutup da takımın başına getirdikleri "yerli" ve "yerlinin yerlisi" hocaların(!) isimlerini çizseler iyi olur. Sonra adaletsizlik oluyor. A. Suat Özyazıcı, Şenol Güneş ve Z. Doğan takımın başına bir defadan fazla geldikleri halde Başbakan Lemi hiç gelemedi. Hüsnü o kadar yakındayken uzaklaştırıldı. Bizim çocuklara yazık günah değil mi?

Muhalif
05.11.2006, 16:22
Fotomac ve Takvim gazeteleri atmış yine ortaya bir Şenol Güneş lafı.. Peşinden Kanatlı Kazım ve Hıncal Uluç'da Trabzonspor'u Şenol Güneş kurtarır yazacaklardır dikkat edin.. geçen sefer de böyle olmuştu..

Van Gaal demiş bir arkadaş.. AZ Alkmaar'da Hollanda şampiyonluğu ve Uefa kupası şampiyonluğuna oynayan bir adama gel Ts nin başına geç dersen güler herhalde..

Az kaldı eğer bu gidiş böyle devam eder ve içerde Fb ye de yenilirsek Ocak'ta sarışın ve güler yüzlü bir başkanımız olacak:D Bakalım O kimi getirir..

Travelair
05.11.2006, 16:25
İyi de burdaki oyuncular aynı. Dayanabilecek misiniz Ersun hocaya mentalitesini yerleştirsin takıma? Ona göre transferler yapsın? İşine karışılmasın? Feybeliliği ile suçlanmasın? İstikrarsızlığına göğüs gerilsin?

Ersun ile Ziya'yı yer değiştirelim Ersun hocanın kısa vadede katkısı Ziya hocayı geçmez şu an. Sezon başı olsaydı evet bu değiş tokuş çok şey değiştirirdi çünkü Ersun hoca ivmeyi sezon başı yüksek tutyor, sezon öncesi erken forma sokuyor takımını, sezon ortası düşüş yaşıyor sezon sonuna doğru yeniden toparlanıyor.

Şu aşamada gerekli atılımı yapacağı ne zaman ne de futbolcu var Ersun hocanın elinde Ziya hocanın olduğu gibi. Ziya hoca ters zamanda geldi göreve, garibime biz de acımıyoruz. Çok hatalı oyun düzeni olabilir, hatalı oyuncu değişiklikleri de ama mazeretleri de var. Ben giderse Samet Aybaba diyorum, ama giderse, gitmez ise geri sayfadaki düzeni yakalasın yeter (futbolcu transferleri dahil)

Cyzio
05.11.2006, 16:29
.. Peşinden Kanatlı Kazım ve Hıncal Uluç'da Trabzonspor'u Şenol Güneş kurtarır yazacaklardır dikkat edin.. geçen sefer de böyle olmuştu..

Üstadım, kalemine sağlık. Ben de hep bu konuya dikkat çekmek istiyorum.

Cyzio
05.11.2006, 16:31
Kimi önermeliyim? Ortalıkta o kadar boş gezenin boş kalfası var ki! Hangi birini söylesem diğerine haksızlık olacak. Zira hepsi bu takımın ilacı olduğunu düşünüyor. Aslında yönetici konumunda olanlar bir çetele tutup da takımın başına getirdikleri "yerli" ve "yerlinin yerlisi" hocaların(!) isimlerini çizseler iyi olur. Sonra adaletsizlik oluyor. A. Suat Özyazıcı, Şenol Güneş ve Z. Doğan takımın başına bir defadan fazla geldikleri halde Başbakan Lemi hiç gelemedi. Hüsnü o kadar yakındayken uzaklaştırıldı. Bizim çocuklara yazık günah değil mi?

Kemal Atmaca'yı unutmayalım. Sonra K. Hamdi, Osman Denizci...

Say say bitmiyorlar...

Ertan 51
05.11.2006, 16:39
valla kim gelirse gelsin zarar gören madara olan gine trabzonspor oluyor bi sezonda 3 hoca pek hoş bi istatistik değil fakat başka çare kalmadı maalesef.gönlümden geçen yabancı (bizimkiler beceremezde)luçesku,yerlide HAMİ MANDIRALI veya ÜNAL KARAMAN ı denemek lazım.

asimetrik
05.11.2006, 16:40
Lucescu veya yakın zamanda bir takımı şampiyon yapmış ve şampiyonluğun ne demek olduğunu bilen, büyük takım nedir anlayan, rakibe göre değil kendi gücüne göre takım yapabilen, korkak olmayan, aptal olmayan. yani bizim hocalarda olmayan özelliklere sahip birileri. yerlisi pek yok belki Mustafa Denizli

asimetrik
05.11.2006, 16:45
uzatmanın son saniyesinde mağlupken, umutu oyuna alıp rezil eden ve rezil olan hoca bence istifa etmekle yetinmeyip hocalığı bırakıp tüm camiaya sabrından dolayı teşekkür etmelidir. Panik halinde daha ne kadar dayanacaktır merak ediyorum. Hocaya gerek yok. takımı kendi halinde bırakın kadroyuda yattara yapsın daha iyi oynarız. bu Şaka değil.

Hüseyin İlkin
05.11.2006, 16:48
beni alsinlarrrrrrrrrr

asimetrik
05.11.2006, 16:49
ayrıca yönetimde, futboldan anlayan birilerine terketmeli başkanlığı. Başkana saygımız var ama bu iş ona göre değil.

asimetrik
05.11.2006, 16:50
ziyadan kötü olmayacağın kesin.

poetricus
05.11.2006, 16:54
Ziya'dan kötü olmayacağın kesin.

Ben de Ziya için, "Lazaroni'den kötü olamaz." demiştim ama şimdi neredeyse bin pişanım.

Şentürk
05.11.2006, 17:05
Halilhodziç lazım bu futbolculara!!
hodziçi geri getirin!

Halit M. MOLLASALİHOĞLU
05.11.2006, 17:08
benim adaylarım

Fabio Capello
carlos Pareira
Carlo Ancelotti
Rafael Benitez ve
Ahmet Suat Özyazıcı ..

ama birini alıp 3 maç sonra kovup sırayla diğerlerini almalıyız
böyle bi liste olursa bazı kelle avcılarının sesi kesilir belki

Volkan Yavuz
05.11.2006, 17:37
HALILODZICI´i ARAR OLDUK ey gidi Vahid :(

Sarıalibey
05.11.2006, 17:40
Ziya Doğan Tartışmasız Türkiyedeki en iyi hocadır.Elinde ruhsuzlar ordusu var Ne yapsın ki

Miraç Atalay Çiftçi
05.11.2006, 17:42
Trabzonspor kazanmak için sahaya çıkmıyor.Ve bu böyle oldukca başımızda Capello da olsa bişey fark etmez...70. dk da 0-0 ken başka hocalar forvet oyuna sokarlar.Hele 80 lerde defans eksiltip ileri adamı alırlar.Takımın iş yapacak oyuncularından birini degil...

Fanatik28
05.11.2006, 18:00
FANATİK 28 adlı arkadaşım ,

1. giray bulak faciasında daha ne anlatayım yani aç bak puan cetvelini kendin görürsün ... saha sonuçları öyle yani gayet belli ve bariz zaten giray bulakın bize geldiği dönemdeki başarısı sakarya yı küme düşürmemeye ugraşmasıydı ve sakarya gene küme düşmüştü yaşım biraz kurtarıyor işte biliyorum ve hazıfam çok iyi.... ve son maç sakarya maçından sonra giray bulak sakarya düştüğü için son maçta basın toplantısında yani trabzon maçı niye vermedi tarzından beyanatlar verdi bunu hatırlayan arkadaşlar vardır ... bizde ben bir başarısını görmedim gören arkadaş varsa saygı duyarım ne varsa yani ....

ikinci olarak lange olayındaki komisyon laflarını sanırım ya unuttun ya hatırlamak istemiyorsun ... belki unutmuşsundur o trabzonspora langeyi aldırmıştı vardı ya uzun biri santrofar hah o işte ....tüm camia bu lafları duymuştu komisyon laflarını ...

yaşım 37 leekens dönemimi de çok ii hatırlıyorum hatta ünal için evlendirin bunu dediğine kadar ... sen belki bunları bilmiyorsundur ....

şimdi geleyim yabancı hoca olayına ... ben yabancı hoca dedim yabancı hocacık demedim ... vahid halilodsic hoca değil ki ? en büyük başarısı rinaldinho yu yedek yapmaktı adam gitti de kurtardı dünya yıldızı oldu ... ha bak stephanovu o aldı onu söylemek gerek tıpkı dkoaj gibi .....

hoca için van gaaal bir örnektir sanırım begenirsin gerçi begenmeyebilrsinde... lucesku dahi iyi olurdu .. yani ben hoca diyorum hocacık değil ...

açıkcası ben bir sezonda 3 hoca değiştirmenin yanlış oldugunu düşünüyordum ama iş hızla oraya dogru gidiyor ... haftaya puan verelim bakın bakalım neler oluyor yok bu sefer yönetimde gidecek öle gözüküyor ....

trabzonspor pasif korkak futbol oynayarak başarılı olamaz taraftarı da bunu kabul etmez ...
ziya ve lazaroni arasında mantalite olarak ne kadar fark buldunuz ?

son sözüm .. sezon başı giray bulakın demeçlerini hatırlamanı tavsiye ederim .. hem benim anlattıgım olaylar kadar da eski de değil ....

SAYGILARIMLA ...

1. Pekiyi Giray Bulak Denizli`nin basindayken nasildi? Benim sorunum o degil, Trabzonspor`un basindayken, ne yapmis odur. En son geldiginde devre arasi gitmisti, Özkan Sümer baskan secildigi icin. Benim icin o anki puan cetveli önemli degil, oynadigimiz futbol önemliydi. 95-96 yilindan sonra, ilk defa iyi top oynamaya baslamistik, tabi hatirliyorsan.

2. Evet Komisyon laflarini biliyorum. Ama olayin arkasinda kimler vardi, gercekten biliyormusun? Ben bilmiyorum, söylentiler disinda.

3. Leekens dönemine gelelim. Eger hatirliyorsan, Leekens " bu futbolcular daha yere düsmeyi bilmiyorlar ki, top oynayabilsinler" demisti. Iste futbolculardaki altyapi eksikligi o zamanda vardi, simdide var. Yabanci Hoca istemememin nedeni bu. Avrupa`daki futbolcularda bu eksiklik yok. Bunu gören Yabanci Hoca, neyi göstersin, futbol oynamayi mi, futbolun temel hareketlerini mi?
Leekens`in yardimcilarida Senol Günes ve Giray Bulak`ti. 94 ile 96 yillarindaki futbolu oynadiysak, bunda Leekens`in büyük emegi vardir, tabi hatirlayabiliyorsan.
Türk futbolunu taniyan yabanci hoca olabilir. Ama tanimayan kesinlikle basarili olamaz.

4. Ilk Ziya Dogan döneminde de, o gelen 3. Hocaydi. Ziya Hoca`dan o zamanda memnun degildim, simdi de degilim. Sizler puan cetveline bakarak, memnun olabilirsiniz, o baska. Yattara`siz baslayip, rahat oynayipta kazandigimiz 2 mac sayamazsiniz bana.

5. Giray Bulak`in sezonbasi demeclerini bilmiyorum.

ÇaGaTaY
05.11.2006, 18:11
madem bu sene gitti... trabzonlu bir adam getirilip(giray bulak,ünal,hami) arkasında durulmalı...

coolank
05.11.2006, 18:12
yaşım bu dediklerinin hepsini hatırlamaya müsait ve zaten yazdım da bunu ... bu arada ziya dogan ilk gelişinde 3 hocaydı şimdi de zaten giderek 3 . hocanın getirlmesine sebep olacak ama bir takımda 3 hoca değişmek pek hoş değil ...leekens de geldiği zaman trabzonsporun profesorü değildi ...giray bulakın sezon başı demeçlerinde kısaca trabzonspor alehine demeçleri vardı yani onu göreve getirilmedi için .. bazı arkadaşlar bilir bunu ...okuyup hatırlayanlar ... aynı demeçleri benzerlerini yani samet aybaba da vermişti ...

bu arada sivas 3. hocayı arıyor :)

highlander
05.11.2006, 18:40
Ziya Doğan'ın gönderilmesi çok büyük hata olur.Şimdi yapmamız gereken düşen takımımıza ve hocamıza tam destek vermemizdir.Nasıl düştülerse ayağa da kalkacaklardır.Burda en önemli görev taraftarların.Takım moral ve performans olarak bu kadar zayıflamışken taraftar destek vermeyecek de ne zaman destek verecek?Sanıyorum taraftarlık da dostluk gibi.Gerçeği kötü günde belli oluyor.

Cem Akyüz
05.11.2006, 18:46
bize kim hucüm rakibi boğan bi futbol oynatcaksa o gelsin

Analyzer
05.11.2006, 18:58
Christoph Daum'un kariyeri:

"Christoph Daum (24 Ekim 1953, Oelsnitz Almanya), Alman teknik direktördür. Türkiye liginde de Beşiktaş ve Fenerbahçe'yi çalıştırmıştır.

Antrenörlük kariyerine 1981`de 1. FC Köln Genç takımını çalıştırarak başlayan Daum, 1985 yılına kadar bu görevini sürdürdü. 1986-1990 yıllarında arasında 1. FC Köln A Takımı`nı çalıştırdı. Daum, Köln`deki başarılarının ardından 1990 yılında VfB Stuttgart`ın başına geçti ve bu takıma 1991-1992 sezonunda Almanya 1. Lig Şampiyonluğu`nu kazandırdı.

1993 yılında Beşiktaş'ın başına geçti. İlk sezonunda Türkiye Kupası, 1994-1995 sezonunda ise Lig Şampiyonluğu`nu aldı. Haziran 1996`da Alman 1. Ligi`ne yeni çıkan Bayer Leverkusen`in başına geçti ve geldiği ilk sezonu 2. tamamlayarak büyük başarı elde etti. 2000 yılına kadar Leverkusen`i çalıştıran tecrübeli teknik adam, 2001 yılında Almanya Futbol Milli Takımını çalıştırmakla görevlendirilmek üzereyken, patlak veren kokain sıkandalından dolayı bu görevi devralamadı. Nisan 2001`de bir kez daha Beşiktaş`ta görev aldı. 2001-2002 sezonunu tamamladıktan sonra, 2002/03 sezonunun ortasında Austria Wien`i çalıştırmaya başlayan Daum, Avusturya ekibine lig şampiyonluğu ile Avusturya Kupası sevinci yaşattı.

Son olarak Ağustos 2003 - Mayıs 2006 arasında Fenerbahçe Spor Kulübü'nde teknik direktörlük yapmış ve 2003/04 - 2004/05 sezonlarında Fenerbahçe'yi şampiyonluğa taşımıştır.

Çalıştığı kulüpler: 1. FC Köln, Vfb Stuttgart, Beşiktaş, Bayer Leverkusen, Austria Wien, Fenerbahçe"

Gittiği her takımda büyük başarılara imza atmış bir teknik direktör Daum. Stuttgart gibi sıradan bir takımı bile Almanya şampiyonu yapabilmiş, Stuttgart Daum gitti gideli bir daha üst sıraları görememiş. Ardından geldiği Beşiktaş'taki ilk sezonunda kupayı almış, sonraki sene şampiyon olmuş. En büyük çıkışını Bayer Leverkusen'de yapmış. O zamanlar orta sıra takımı olan Leverkusen'i şampiyonluğa oynatmış, Daum'un kurduğu takım şampiyonlar liginde final oynamış. Kokain olayından sonra geldiği Beşiktaş'ta kariyerinin ilk başarısızlığını yaşadıktan sonra toparlanmış, gittiği Austria Wien'i yine şampiyon yapmış. Oradan geldiği Fenerbahçe'yi iki defa üstüste şampiyon yapmış.

Daum hazır boştayken kendisiyle en az 5 yıl süreli bir kontrat imzalanıp Trabzonspor'a getirilmelidir bence. Büyük başarılarla dolu kariyeri kendisine bu kredinin verilmesini hakediyor. Yaptıkları yapacaklarının teminatıdır misali.

Cem Akyüz
05.11.2006, 19:07
bazı arkadaşlar destek falan diyorlar destek veriyoruz maçlara gidiyoruz kendi adıma konişiyim.ama korkak Trabzonspor istemiyoruz rize neyki kendi sahamızda 3 ön libero ile çıkıyoruz bizim rakibi boğmamız gerekirken boğuluyoruz bizi bu hale getirenler utansın ne diyelim.Hep destek tam destek

Cyzio
05.11.2006, 19:23
... Daum hazır boştayken kendisiyle en az 5 yıl süreli bir kontrat imzalanıp Trabzonspor'a getirilmelidir bence. Büyük başarılarla dolu kariyeri kendisine bu kredinin verilmesini hakediyor. Yaptıkları yapacaklarının teminatıdır misali.

Üstadım;

Sizin görüşlerinize saygım var. Ama ben, Türkiye'de başka bir takımı çalıştırmış, bir teknik direktörü Trabzonspor'a yakıştıramıyorum.

Öte yandan, Adam FB'yi bile iki kere şampiyon yaptıysa, gerçekten başarılıdır.

tamuğ yamtar
05.11.2006, 19:26
Luce veya Ersun.

bingolts
05.11.2006, 19:31
ziya doğan

--------------------------------------------------------------------------------

her dönemeçte ışıkla yüz yüze gelebiliriz önemli olan kendi hayalimizdeki karanlığa yenik düşmeyelim.
Bizi hayallerindeki karanlıklara yenik düşürenler lider olamayacakları aşikar işte o lider olma vasfını gösteremeyip cesraetten de yoksun olan adam bırakıp gitmeli gitsin ve bir daha 3. ziya doğan dönemini de hüsranla yaşatmasın.
bu yıl kayıp bir yıl ve kaybolan yıllarda kazançlar elde etmek gerekir. bence kupalara katılma umudunu da rafa kaldırmak gerekir ve derli toplu bir yapılanma işine girilmeli.
ilk iş sadece yaptığı iş yıldızları kaydırma işi olan ziya doğanı göndermekle başlanılmalı
ondan sonra gençlere önem verecek bir lider bulunulmalı ve bu da ünal karaman veya giray bulak olabilir

enis kahraman
takıma monte edilmeli
ufukhan oynatılmalı
cem demir kazalnılmalı
murat ocaka şans verilmeli
umut bulut cesaretlendirilmeli
symkoviaka kaybettiği ruh kazandırılmalı

bir oyuncuyu oynatmamak ceza mı
yoksa ödül mü?
bence bu tartışma konusu
ve ben ödül göçzüyle bakıyorum ısrarcı olmakta yarar var oynat symeki taraftar görsün kötü oynadığını oynat kikiyi taraftar görsün formsuz olduğunu ve bu adamlar tepki alarak düzelebilirler sen kenarda oynat yenik duruma düş dakika 91 oyuncu değiştir. oyunu okuma takımı sabote mi etmeye geldik sen kim adına çalışıyorsun arkanda kimler var diye sorarlar adama ADAM GİBİ ADAM DEDİĞİNİZ ADAM KOMİSYONLA ÇALIŞIYORMUŞ GİTTİĞİ TAKIMLARDA GÖTÜRDÜĞÜ FUTBOLCULARLA VE ŞİMDİ BUNUN ZEMİNİNİ HAZIRLIYOR BU ADAM
BUNLARLA OLMAZ ALIN BUNLARI BUNLARI DİYEREK ZİYANIN İŞİ BU BAKIN GİTTİĞİ TAKIMLARA GÖTÜRDÜĞÜ FUTBOLCULAR OLAN TEKNİK ADAMLARIN BAŞINDA GELİR HATTA TRABZONSPORA BİLE GETİRDİKLERİ ORTADA MALATYA GENÇLER TRABZONSPOR BAKIN SİMSARA ONDAN SONRA ADAM GİBİ ADAM DİYELİM
HEP BERABER
MALATYADA BU ADAM BÖYLE BİLİNİR
CAVCAV BU ADAMIN YAPTIKLARINI AÇIĞA ÇIKARMIŞ BİZ ALMIŞIZ ADAM GİBİ ADAM
NE ADAMLAR GÖRDÜK BİZ AMA SEN DEĞİL
ÜNAL ÜNAL
GİRAY BULAK GİRAY BULAK
DEFOLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL ZİYA

coolank
05.11.2006, 20:06
bu sezon için luce ve ersun bence hiç mümkün değil ... daum ise sanırım yakında bjk nın başına geçer ... ama gazete haberlerine bakılırsa şenol güneş olacak gibi gözüküyor tabii ki ziya dogan hazretleri giderse ...

Remzi
05.11.2006, 20:10
Ertuğrul sağlam olabilir.Adam kendiside söylemişti Anadoludan Tek takım şampiyon çıkar o da TRabzonspordur diye.+en azından hücum oynatıyo takımı ziyaa gibi hem Türkiye'nin en büyük takımı deyip sonra da defans yaptırmıyo koca takıma.

Cyzio
05.11.2006, 20:11
abdullah Avci Gelsİnnn

Bu kim, ya? Gerçekten bilmiyorum.

Adnan Mollasalihoğlu
05.11.2006, 20:20
Capello gelssin...Hoca ne etsn bu beceriksiz yönetim gitsin...

Çetin
05.11.2006, 20:27
yani böyle bir taraftar zihniyeti olmaz.

Cyzio
05.11.2006, 20:30
yani böyle bir taraftar zihniyeti olmaz.

Yani?......

Remzi
05.11.2006, 20:35
Abdullah avcı milli takımın başındaydı ama hangisi olduğunu hatırlayamıyorum şimdi u17genç milli takımı olması lazım.Şu anda da İstanbul büyülşehir belediyesporun başında diye biliyorum.

Çetin
05.11.2006, 20:37
hep aynısını mı yapacaksınız bunu sormak istiyorum? eğer teknik direktörü yollamak istiyorsanız bunu sebebi olmalı. eğer takımı oluşturan tüm ögeler (yönetim,oyuncualr taraftarlar vs) çok iyi, sadece teknik direktörün performansı çok kötüyse hiç durmadan yollayalım..

Cyzio
05.11.2006, 20:40
hep aynısını mı yapacaksınız bunu sormak istiyorum? eğer teknik direktörü yollamak istiyorsanız bunu sebebi olmalı. eğer takımı oluşturan tüm ögeler (yönetim,oyuncualr taraftarlar vs) çok iyi, sadece teknik direktörün performansı çok kötüyse hiç durmadan yollayalım..

Eğer bir takımın BÜTÜN futbolcuları kötü oynuyorsa, BÜTÜN futbolcular mı kötüdür, yoksa başkası mı?

Çetin
05.11.2006, 20:43
Eğer demogji yapacaksak bende burda birçok cümle kurabilir. Ancak çözüm bu değil. Lazoroni gitti yerine Ziya geldi çözüm oldu mu? Olsa bu anket düzenlenmezdi. Ama artık birilerinin arkasında durmayı bilmemiz lazım, başarı başka türlü gelmez. O her yıl 5 tane teknik direktör değiştiren ezikler bile eğer birilerinin arkasında durmayı beceriyorsa bizim bunu hayli hayli yapmamız lazım.

okan6161
05.11.2006, 20:53
beyler durun bir ara dönem bitsin adam bir istediği düzeni sağlasın kim 5 6 haftata şaha kaldırır bir takımı birazcık kondisyon vardı onlarıda bjk ve gs maçların da harcadılar bir ara dönem olsun ziya hoca istediği adamları alsın ondan sonra yatıralım bu konuyu masaya kapatalım bence konuyu

Cyzio
05.11.2006, 21:00
Eğer demogji yapacaksak bende burda birçok cümle kurabilir. Ancak çözüm bu değil. Lazoroni gitti yerine Ziya geldi çözüm oldu mu? Olsa bu anket düzenlenmezdi. Ama artık birilerinin arkasında durmayı bilmemiz lazım, başarı başka türlü gelmez. O her yıl 5 tane teknik direktör değiştiren ezikler bile eğer birilerinin arkasında durmayı beceriyorsa bizim bunu hayli hayli yapmamız lazım.

Ben demagoji yapmıyorum, arkadaşım. Ama siz Ziya Doğan'dan hala ümitliyseniz, bir seneyi daha kaybedelim (Gelecek seneden bahsediyorum. Bu sene zaten gitti.). Alıştık, nasıl olsa kaybetmeye.

Bu arada, demagoji yapılacaksa, kuracağınız cümleleri de merak etmedim değil.

Erdem Keser
05.11.2006, 21:12
ben inaniyorum ziya hocamizin arkasinda duralim o bu takimi tekrar ayaga kaldiracak suan icin hocayi gondersek bile kim gelecek gelse bile 2 maglubiyetten sonrada onada gitsin demeyecekmiyiz bu olay nereye kadar surecek azcik destek olalim

cipses
05.11.2006, 21:14
Ben demagoji yapmıyorum, arkadaşım. Ama siz Ziya Doğan'dan hala ümitliyseniz, bir seneyi daha kaybedelim (Gelecek seneden bahsediyorum. Bu sene zaten gitti.). Alıştık, nasıl olsa kaybetmeye.

ziya doğan kelimelerini çıkar yerine lazaroniyi koy
eski mesajlara bak en az 20 tane aynısından görürsün

böyle bir format oluşturalım

birileri gelsin birileri gitsin, taraftara kolaylık olsun

CAFER ÖZER
05.11.2006, 21:19
Şenol Güneş Yada Giray Bulak
ama 2 yıl hiç bir şey beklenmeyecek yeniden bu takımdaki iskelete yeni takviyeler yapılıp Trabzonspor formasını hak eden oyuncularla yola devam edilmeli.
Bu sezon artık bitmiştir.Gelecek sezon ve ondan sonrası düşünülüp Ona göre hareket etmeli.EĞER bu sezonu kurtaralım diyorsanız.O zaman Hüsnü Kara derim.Çünkü şu an oynayan oyuncuları en iyi o tanıyor.

ahmetansu61
05.11.2006, 21:21
zaten trabzonu şampiyon yapamayan teknik direktör hiç bişeden anlamayo demek. illa her maçı kazanması lazım. iş hocada değil.
iş kendi kafalarına göre transfer yapan yönetimde. haa onlar mı gitsin hayır. oturup yalnışlarını düzeltsinler. artık yeni gelen yönetimlerin eskilerin bozduklarını düzeltmelerini izlemekten bıktım. bu yönetim kalacak borcu kapatacak. takıma gelir sağlayacak. stat yapacak. bunlar yönetimin işi. ziya hocada kalacak. sistemini anlayışını oturtacak. istediklerini gönderecek gerekli yere gerekli adam alacak. futbolcularda adam gibi oynayacak. taraftarda desteklemesi gerekeni destekliyecek. eğer fatih ve jeferson son maçlarda hata yapıyorsa buna tepkisini gösterecek. öyle herkesi bağrına basmakla olmuyo. yada kötü gittimi yönetimi ve hocayı istifaya çağırmakla da olmuyo. herkes işini bilecek.
taraftar önce formanın sonra yönetimin ve hocanın sonrada futbolcunun arkasında olacak. bu nezaman var olursa başarı bu demektir.
ben bu takımda başkanımı hocamı sonuna kadar destekerim. futbolcu olarakda hüseyini hasanı gökdenizi ufukhanı tolgayı yattarayı... trabzonsporlu futbolcuları ayrı kefeye diğerlerinide ayrı kefeye koyarım. bu benim görüşüm.

Cyzio
05.11.2006, 21:22
Maalesef Lazaroni de bir hataydı. Ama gelecek olan Ziya Doğan olmamalıydı.

Tekrar ediyorum:

Eğer yönetim, Ziya Doğan'ın 2007-2008 sezonunda Trabzonspor'u şampiyonluğa oynatacağına ("Şampiyon yapacağına" bile demiyorum) inancı varsa, Ziya ile Devam edelim.

bordox
05.11.2006, 21:37
Maalesef Lazaroni de bir hataydı. Ama gelecek olan Ziya Doğan olmamalıydı.

Tekrar ediyorum:

Eğer yönetim, Ziya Doğan'ın 2007-2008 sezonunda Trabzonspor'u şampiyonluğa oynatacağına ("Şampiyon yapacağına" bile demiyorum) inancı varsa, Ziya ile Devam edelim.

Ziya Doğan'da şampiyonluk getirecek oyunun taktiğini kuracak kapasite olduğuna hiç inanmıyorum.Hadi canım,hadi koçum koşun koşun demekten başka bir şey yaptığına da inanmıyorum.
Kulübeden futbolcusuna bu maçı Ziya Hoca çevirir diyecek görüntüde vermiyor zaten.Ağlak bir surat ifadesi,sonra sinirli ve fevri tavırlar.
Gs maçında yardımcısına yaptığı hareket geliyor aklıma sürekli, adamı sevineceğine bin pişman etmişti 'Cool' takılacağım ayağına.
Ziya Doğan'ın son maçta çıkardığı kadro bile olayı çözüyor.Fizik olarak bitmiş Ersen Martin'i sakat sakat oynatması bile,rakipler adama adım attırmıyor artık.Tek başına bıraktı adamı, onuda tüketti.Musa'ya çözüm bulamaması,Fatih'in yanlışlarını seyretmesi.
Elindeki kadroyu bundan daha kötü kimse kullanamaz.

kutoz
05.11.2006, 21:56
@muhalif kulakların çınlasın...

Herkes bir isim söylüyor. Bana görede şuan Türkiye'de görev yapan teknik direktörler içinde en iyisi Saffet Susiç... Yıllardır Türkiye'de olması hasebiyle, Türk futbolunu çok iyi tanıyor. Bu bir avantaj. Hangi takıma gitse, kendi sistemini rahatlıkla uygulayabiliyor. Ve dikkat edin, genelde geldiği takımlar küme düşmeye oynayan takımlar olup, onları o hattın içerisinden çıkarıp elindeki malzemeyle, ligi bitirebileceği en iyi yerde bitirtmiştir...

Şimdi de Rize'de harikalar yaratıyor... Soruyorum size, Rize'nin kadrosu mu iyi Trabzonspor'un mu? Cevabınız zaten, ne söylemeye çalıştığımı ifade edecektir.

Yabancı hoca düşünülecek olursa tercihim Saffet Susiç,
Yerli hoca düşünülecek olursa da Ziya Doğan ile şimdilik devam edilsin. Aksi takdirde hem Giray Bulak'ı, hem de Şenol Güneş'i şuan itibariyle gelmeleri durumunda fazlasıyla yıpratırız.

61OKTAY
05.11.2006, 21:57
Ziyayla olmıyacagı belli artık görünen köy kılavuz istemez. saglam bi yabancı oyuncuya taktik vermesini bilen yada gönlüm hep diyor ve istiyor bu takımı en iyi oynatan adam ŞENOL GÜNEŞ

altancakular
05.11.2006, 22:02
önerim belli

rıdvan dilmen takviyeli şenol güneş
ya da ersun yanal

frango
05.11.2006, 22:05
hoca değişsede 3 maç sonrası için yenı gelenın yerıne hangı hocayı alalım deyecegımız için ben suanda ziya hocaya her seye ragmen destek verılmesınden yanayım

Emre7
05.11.2006, 22:07
anket eksik bir seçenek daha olacak cevap da taraftar olacak ne farkeder yerli ve ya yabancı. 3-4 hafta düzeliriz sonra 2 hafta kaybederiz kim olursa olsun taraftar olarak onu da gönderecez trabzonspor rekora gidiyo farkındamısınız bilmem ama her sene 2 td 2 başkan değişmesek olmuyo...

gelen td adamla 14. olsak bile bişe demeyeceksin eğer onu takımın başına getiriyorsun ki güvendiğinden bizden istemiş olduğu vadede başarılı olmazsa göndereceksin her sene aynı şeyleri yazmaktan bıktım man. un. 5 sene üst üste şampiyon olamadı sonra seri halde 3-4 kez şampiyon oldu (takımda yanlışlık olabilir) eee ama bizde durum berbat o yüzden seçenek eksik td taraftar olacak yoksa bşarı imkansız

efulim67
05.11.2006, 22:07
ben inaniyorum ziya hocamizin arkasinda duralim o bu takimi tekrar ayaga kaldiracak suan icin hocayi gondersek bile kim gelecek gelse bile 2 maglubiyetten sonrada onada gitsin demeyecekmiyiz bu olay nereye kadar surecek azcik destek olalim

Ya evet.!
Çok Kızgınım Ziyama ama Ersun Yanal dışında hiçbir teknik adamı istemiyorum.
Ersunuda takımı ofansif oynatacak diy istiyorum.
Yoksa başka biri gelecekse km olursa olsun Ziya Doğan kalsın.

KaRaKaN61
05.11.2006, 22:08
YA NE OLUR YA??? NE TEKNIK DIREKTORE ASILIYONUZ???

FUTBOLCULAR NE BOK YAPTI?? bana onu anlatin. Once yonetim futbolcu alsin ondan sonra konussunlar!! Sacma sapan konusuyor millet

Uğur Aydın
05.11.2006, 22:19
Teknik direktör hiç bir yere gidemez,arkadaşlar Trabzonspor bir futbol takımıdır,sizler bazen Trabzonsporu otelle falan karıştırıyorsunuz yok bu şöyle yaptı gönder,öteki gelsin,beriki gitsin,Ziya gitse ne olacak,ne değişecek,takım zihin olarak bitmiş,tutturmuşsunuz bi ziya korkak oynatıyor kaidesi gidiyorsunuz,yahu açık oynasak ne yazacak,Allah aşkına elinizi vicdanınıza koyun bizde 1-2 isim hariç kim futbol oynuyor,bir kere en başta transfer politikası,seyircimizin tutumu,her şey baştan sona yanlış,taraftarımız,yönetimimiz hepsi suçlu sadece ziya hoca değil,ben bu takımı 15 senedir takip ediyorum daha bir gün tribünlerimizde bize ait bir tezahürata rastlamadım,daha bir gün kendi evladımızı şımartttığımızı görmedim,mehmet yılmaza saydık sövdük yine bu forumlardan,o mehmet 2 adet ömer,umut,cem demir eder,ersen kadarda eder yani,bugun Rizede galatasaraya ilk golu atan Serhat Trabzon/Maçkalı,hangimiz biliyor hiç,burası hesapta Trabzonsporun taraftar sitesi,Trabzon kültürüne ait en ufak bir şey yok,yazık yani,hele forumun bazı bölümleri ürkütücü,tatlıses çalsın maçtan önce diyenler bile var,Trabzonsporu 81 ilden herkes tutabilir ayrıca onlar benim gözümde bizden belkide daha çok Trabzonsporludur sağolsunlar,ancak Trabzonsporlular kendi kültürlerine yabancı olmamalı,kendi insanınada,son olarak diyorumki,kurtuluş hocada falan değil,öze dönüş lazım,formanın terlisi,yerlinin yerlisini istiyorum!!!!

Erdem Keser
05.11.2006, 22:25
ya bu konu cok uzayip gidecek kapatilmasinin zamani geldi her geleni 3 haftada yollayacaksak ne olcak halimiz ya
lufen
kilit
kilit
kilit

Çetin
05.11.2006, 22:33

aynı şeyleri lazoroni zamanında da söylendi, şimdi yerine birini getirseniz aynı cümleleri onun içinde kuracaksınız. bir teknik direktörün başarısı için kafasının rahat olması ve destek olunmayacaksa bile köstek olunmaması gerekir. temel problem profesyonel yapının oluşmaması. ve teknik direktör değil antrenör seçimlerindeki yanlışlar.

Cyzio
05.11.2006, 22:52
Öncelikle şunu söyleyeyim: Bu yazdıklarınız demagoji değil, mantıklı laflar. Üstelik daha önce cipses tarafından da benzer iddialarda bulunulmuştu.

Yani siz, Ziya Doğan'ın gelecek sene başarılı olacağından ümitlisiniz. O zaman bekleyelim.

poetricus
05.11.2006, 22:58
Kâbusta gibiyim. Üstelik bu kâbuslar ziyadesiyle gerçekçi görünüyor ve ufukta bırakın fecr-i sadıkı, fecr-i kâzip bile yok. Sanırım hepimizin üzerinde ittifak edeceği tek fikir takımın başarısız olduğu ve şampiyonluktan başka hiçbir derecenin başarı olarak kabul edilemeyeceği. Başarısızlığın pek çok sebebi var ve teknik direktör onlardan sadece biri. Madem bu başlık altında teknik direktörü tartışıyoruz ben de fikirlerimi söyleyeyim.

Yönetimin ilk yanlışı Lazaroni’yi takımın başına getirmekti. Görünen köy kılavuz istemezdi ama bizim yönetim kulübün kasasından hayli yüklü bir meblağı tazminat olarak uçurmadan hatasını fark edemedi.

İkinci yanlış Lazaroni’nin yerine Ziya Doğan’ı getirmekti. Trabzonspor’un başına birkaç defa gelen teknik direktörlerden hangisi başarılı olmuştu ki Ziya Doğan olacaktı. Üstelik Trabzonspor’dan ayrılış şekli daha dün gibi hatırdayken. Takımın başına ikinci ve son kez olmasını umduğum gelişi münasebetiyle Lazaroni ile Ziya Doğan arasında kısa bir mukayese yapmış, bu ikisinden birini seçmek zorunda kalırsam Ziya Doğan’ı seçeceğimi söylemiştim. Hala aynı fikirdeyim. En azından gönderilmesi daha az maliyetle olur.

Ziya Doğa’nın üzerimde bırakmış olduğu bazı müspet intibaları tashih etmem gerekiyor. İyi bir antrenör olduğunu ama bir teknik direktörde olması gereken ön görülerden, maç esnasında oyuna müdahale ederek gidişatı değiştirecek teknik ve taktik yaratıcılıktan yoksun olduğunu, oyun okuma yeteneğinin zayıf olduğunu, şabloncu bir mantaliteye sahip olduğunu yazmıştım. Bir önceki yönetiminden aklımda kalan şeyler defansif bir kadroya rağmen sahanın neredeyse her yerinde mücadele eden, savaşan bir takımdı. Bugün Ziya Doğan’ın iyi bir antrenör olduğundan bile şüpheliyim. Seyrettiğim antrenmanların neredeyse hiçbirinde düz koşu, kısa pas ve çift kale maç dışında bir şey görmedim. Ne duran top çalışması ne pozisyon çalışması ne de doğru dürüst orta ve şut çalışması. Görünen o ki bunlara bir de penaltı çalışması ilave etmek gerekiyor.

Bugün kendisi ya da sevenleri tarafından mazeret olarak ortaya atılan takımın Almanya’da çalışmadığı, Fatih’in satıldığı, transferlerin geç ve hatalı yapıldığı, sezon başındaki hazırlık kampında takımın başında kendisinin bulunmadığı gibi görüşlere katılıyorum ancak hiçbirini mazeret olarak kabul etmiyorum. Zira bu gerçeklerden hiçbiri Ziya Doğan niçin altı, yedi bazen de sekiz kişiyle savunma yaptığını açıklamıyor. Aynı şekilde Umut’un uzatma dakikalarının son saniyelerinde oyuna alınıp ayağına top değmeden maçı tamamlamasının da yukarıda zikredilenlerle bir ilgisi yok. Mazeret haline getirilen bu gerçeklerin açıklayamadığı başka şeyler de var:

Trabzonspor niçin kendi evinde ligin dibine demir atmış takımlara karşı bile tek forvetle oynar? Üstelik bu forvet golcülüğü boş pozisyonlardaki tek vuruşlardan öteye gitmeyen, sağından soluna topla dönüşü bir güneş yılı alan ve sık sık faul yapan Ersen Martin olduğu halde neden sahanın takriben yetmiş metrelik kısmı rakibe terk edilmekte defans ve orta saha arasındaki o engin yeşilliğe Gökdeniz ve Marcelinho’dan başka kimse sürülmemektedir?

Bir takım düşününüz ki Şampiyonluk iddiasında ama ilk on birde sahaya sürdüğü kadroda hiçbir zaman üçten fazla hücuma dönük oyuncu bulundurmuyor ve oyunun kendi yarı sahasında hatta ceza sahasında oynanması için rakibine davetiye çıkarıyor. Sizce böyle bir takımın başarı şansı nedir? Sadece Sakaryaspor maçındaki oyuncu değişikliklerini bir film şeridi gibi gözünüzün önünden geçirin ne demek istediğimi anlarsınız.

Bu oyun sistemini çözüp de Trabzonspor’u durduramayan teknik adamın aklından şüphe ederim. Alınan sonuçlara bakılırsa TrCell Süper Liginde eskisi kadar akıl fukarası teknik adam yok. Hep aynı taktikle oynuyoruz ve hep aynı taktikle kolayca durduruluyoruz. Günümüz futbolunun savunmaya büyük önem verdiğini herkes biliyor. Yalnız savunmanın en ileri uçtaki oyuncudan başladığını temel alarak topu kalemizden, ceza sahamızdan hatta yarı sahamızdan uzakta ve mümkün olduğunca kendi ayağımızda tutmamız gerektiğini sanırım hoca bilmiyor. Allah aşkına bu adam deplasmanda oynadığımız Osasuna maçını da mı seyretmedi? Böyle bir şey mümkün olabilir mi?

Ziya Doğan’ın oyun sisteminde gol atmak ve gol yememek mucizelere kalmış. Üç Hücum oyuncusu, Gökdeniz, Marcelinho ve Ersen Martin-bazen bu üçlüden biri değişebiliyor ama sayı hiçbir zaman üçü geçmiyor- kendi yarı sahamızdan hatta ceza sahamızdan aldıkları topları 60–70 metre kadar sürecek, önlerine kim çıkarsa çalımlayıp köşe gönderine kadar inip ortalayacak tabiî kimse ileri çıkmadığı için yaptıkları ortaya yetişip kendileri kafa vuracaklar ki gol bulabilelim. Peki, bu biraz fizik kurallarını zorlama olmuyor mu?

Savunma ayrı bir hikâye. Sahada kaleci dışında yedi tane müdafaa oyuncusu var ama rakip her iki kanattan otoban gibi işliyor, bütün futbolcular altı pas içinde kümelendiği için kalecimizin kendi futbolcumuzun ensesini futbol topu zannederek yumruklaması ve dönen her topun rakip oyuncularda kalması vaka-yi adiyeden olmuşken gol yemeden ne kadar dayanabiliriz?

Sonuç olarak Ziya Doğan’ın teknik ve taktik anlamda Trabzonspor’u çalıştırabilecek kapasitede olmadığını düşünenler sanırım artık daha fazla. İstifa mı eder, yönetim tarafından mı gönderilir yoksa arkasında artan bir yönetici ve taraftar desteği bulup devam mı eder bilemem. Kaldığı sürece başarılı olması için dua edeceklerden biriyim. Kendisi değil, Trabzonspor’un iyiliği için. Ama istikbal pek aydınlık görünmüyor.

Peki, yerine kim gelmeli? Gönderilecek hocalar konusunda yönetimle forum arasında iyi bir uyum var. Burada bir hoca için bir kez başlık açıldı mı o hoca iflah olmaz, üç vakte kadar gider. Yalnız gelecekler konusunda yönetimle taraftar pek anlaşamıyor. Ortaya atılan isimleri görünce neredeyse, “Bırakın Ziya Doğan birkaç yıl daha kalsın.” diyeceğim. Herhangi bir isim önerecek değilim yalnız nedense aynı filmi bilmem kaçıncı kez seyrettiğim hissine kapılıyorum. Sanırım bütün bu olup bitenler zihniyetle, düşünme biçimiyle ilgili ve o da daha geniş bir şekilde ve ayrı bir başlık altında ele alınmalı.

Son söz kim olursa olsun, Trabzonspor’unuz için hayırlı olsun!

Çetin
05.11.2006, 23:00
Ben demagoji yapacağım demedim. Yapmayalım dedim. Üstte yazanları şimdi okudum ve doğru söylemiş söyleyen arkadaş. Ben kişilerin peşinde değilim. Keşke diyorum düzgün işleyen bir sisteme sahip olsakta kişilerden kurtulsak. Ziya Doğan'ın gelecek sene başarılı olup olamayacağını bilemem lakin şu aşamada yapılacak bir değişikliğin bir işe yaramayacağını biliyorum. Az arkamızda örnek var çünkü.

eren_61
05.11.2006, 23:11
eğer gelicekse kaliteli bir yabancı hoca gelmeli vede işlerine(transfer olarak) sayitoğlu karışmayacak.ben luce diyorum.

frango
05.11.2006, 23:14
arkadaşlar zıya gıtsın baskası gelsın çozummu olacak bende zıya hocayı çok çok sevmıyorum ama su asamada destek olunması gerektıgını dusunuyorum

Tevfik Kılıç
05.11.2006, 23:36
Sezonu kapattık hedef 2007-2008 olmalı çalışmalar şimdiden başlasınki yeni bir iskelet oluşturalım. kurulacak olan iskelet için 1 değil gerekirse 5 antrönör değişimi yapılır. Bu takımda aslında yetenekli oyuncular vardır ve bir iskelet kuracak kadar da sayıca yeterlidir.Ama takımı çalıştıran sevgili Ziya Doğan bırakın iskelet kurmayı takımı uçurumun eşiğine getimiş yarından tezi yok çok acil önlem alınmazsa uçurumun eşiğinden kurtulmamız biraz zor olur kanaatn deyim.

kandemir
05.11.2006, 23:55
kapansin şu konu...nedir ya Trabzonsporu antrenör terminalimi sandınız...her hafta hoca değişelimm ohhh ne güzelll

murathanerol
05.11.2006, 23:57
senİn Gİbİ KaÇ Tane Hoca Çikar Trabzondan!senİ Buraya Getİrene Yaziklar Olsun...

erol-61
06.11.2006, 00:22
ben şenol cuyum arkadaşlar kim ne derse desin ama sorun hcadaysa tabiki.kondüsyon felan bahane TRABZONDA bir seneryo oynanıyor fakat inan mak ,stemiyorum bence bjk ve gayse maçlarında oynayan adamlar diğer maçlardada oynayabilirler eski bir futbolcu olarak böyle düşünüyorum AMAN DİKKT BİŞEYLER OLUYO

Üzeyir Gönül
06.11.2006, 00:45
Valla arkadaşlar,
Her zaman düşünmüşümdür. Trabzonspor gibi bir takım sahaya neden her zaman sekiz savunmacıyla çıkar, diye. Kimden korkuyoruz? Kim gelirse gelsin ama Trabzonspor gibi bir takımı aslanlar gibi saldırtacak, yıktıracak, parçalatacak biri gelmeli. Trabzonspor korkakların takımı değildir.

Fanatik28
06.11.2006, 00:53
Ziya Dogan bu gün itibariyle görevi birakacak ve Yönetim yil sonunda kongreye gidecek veya güven tazeleyecek. Yeni gelecek Teknik Direktör`ün atesiyle ilk 2-3 maci kesin kazaniriz.

Önümüzde 5 mac var. bunlarin hepsini kazandik mi, Puanimiz 30 olur. Liderinde en fazla 34 ile 37 Puan arasinda ligi bitirecegini düsünürsek, Sampiyonluk sansimiz hala devam ediyor demektir. Devre arasinda ( 3 seneden beri yapilamayan ) transferler yapilir ise, benim hala umudum var. Ama Ziya dogan ile bu mümkün degil. Cünkü kulübede gördügüm Z.D. kesinlikle saglikli bir izlenim birakmiyor bende.
Su anda gelecek olan Teknik Direktör vizyonu ve cesareti olan ve sisteme göre futbolcu degil, futbolcuya göre sistem oynatan, olusturan biri olmali.
Böyle bir teknik Direktör`e herkes okey der. Böyle bir Teknik Direktör`ün gelebilmesi icinde, Yönetimin gerekeni yapmasi gerek. Su andaki Yönetimde de bunu pek göremiyorum ama haydi hayirlisi.

Halit M. MOLLASALİHOĞLU
06.11.2006, 01:16
gelmesi de hataydı gitmesi de hata olacaktır...

Hüseyin Çümen
06.11.2006, 01:30
giray bulak olmaz şenol hiç olmaz avrupadan eer bulunabilirse çok ii bi hoca bulunmalı takım ona teslim edilmeli 2 sene boyunca kendi kursun takımı baştan
olmassa türkiyede 2 seçenek var yılmaz vural veya ersuna yanal vural taş gibi takım kuruyo valla bizlede başarılı olmuştur geçmişte 2. lüğü başarısılık olarak görüp gözderdik kendisini 0 denecek kadroyla adam ligde fırtına estirio yanal da öle kadrosu hiç bişi deil adam bizden 8 puan önde

TSKara61
06.11.2006, 02:44
Bu takımı yeni teknik direktor kurtaramaz. Ve birisinin bu takımı gelip kurtaracağını sanan arkadaşlarıda kınıyorum.

Bence Ziya Doğanlan sezon sonuna kadar duralım, sezonun kalan vaktineyse genç futbolcularımızı oynatalım PAF takımından. Bunlardan en az 3 tane yıldız çıkar gelecek için sonra sezon sonunda çaresine bakarız, yeni hoca gelsinmi gitsinmi.

Tansu Onur Erdoğan
06.11.2006, 03:24
giray bulak diyorum ama yılmaz vural gercekten cok hırslı biri cok hosuma gidiyo

Egemen
06.11.2006, 03:28
giray bulak diyorum ama yılmaz vural gercekten cok hırslı biri cok hosuma gidiyo

yılmaz vural mı?? gürcüler gidecek diyip şotayı arcili sattıran oturmuş bi kadroyu rezil eden bi adammı?? mümkünse trabzona gezmeye bile gelmesin..

Selman
06.11.2006, 03:31
öncelikle bende gitmesini istiyorum.Hatta yönetim de dahil.Yabancı ilk tercihimdir.Ama Türkiye'yi tanıyan yabancı.Trabzonspor'umuzu az çok tanıyan yabancı.İlk tercihimde Lucescu'dur.Yerli olacaksa yine 1. şartım Trabzonspor'un büyüklüğünü bilmesi gerekir.Korkak futbol oynatmayacak takıma.

Şimdi ikisi arasında tezat yok mu derseniz.Lucescu evet korkak futbol oynatıyor belki ama başarı garanti olur.Gs'yi 7 tane kiralık oyuncuyla Cl'de çeyrek final oynattı.Şampiyonluklarını zaten biliyoruz.Malesef Türkiye'de defansif oynatmayı bilen yerli teknik direktör yok.O yüzden yerli olacaksa Ersun Yanal diğer tercihimdir.

Tansu Onur Erdoğan
06.11.2006, 03:33
yılmaz vural mı?? gürcüler gidecek diyip şotayı arcili sattıran oturmuş bi kadroyu rezil eden bi adammı?? mümkünse trabzona gezmeye bile gelmesin..dostum gazete haberlerine inanma cok eski bi haber
dün gibi hatırlıyorum birr yerli tv kanalına baglandı sota kendisi avrupada oynamak istediğini sölemiş bu yüzden gitmiş

sen buna inandıysan ne diyimmmm gol kralı olmus adamı kim göndermek ister baksana daha hüseyini göndermiyolar

TSKara61
06.11.2006, 03:52
Giray Bulaklar, Yılmaz Vurallar bu takımımı kurtaracak?? Onlarda hemen başarısızlık sergilediği an biz yiğip bitiriz onları. Sonra istifa, yeni hoca, vs. aynı hikaye.

Sorunumuz gerçekten korkak futbolmu????? Takım daha orta sahada doğru dürüst oyun kuramıyor. Kaç yıldan beri AYNI sorun. Şenol Güneş varkende, Halilhodzic varkende, Lazaroni varkende, Ziya varkende. Bu takımın problemleri zihniyetinde arkadaşlar. ZİHNİYETİNDE!! Şahısların bizi kurtarmasını bekledikce, bu sistem değişmedikce ya biz, ya bu takım biter.

CAFER ÖZER
06.11.2006, 09:23
@muhalif kulakların çınlasın...

Herkes bir isim söylüyor. Bana görede şuan Türkiye'de görev yapan teknik direktörler içinde en iyisi Saffet Susiç... Yıllardır Türkiye'de olması hasebiyle, Türk futbolunu çok iyi tanıyor. Bu bir avantaj. Hangi takıma gitse, kendi sistemini rahatlıkla uygulayabiliyor. Ve dikkat edin, genelde geldiği takımlar küme düşmeye oynayan takımlar olup, onları o hattın içerisinden çıkarıp elindeki malzemeyle, ligi bitirebileceği en iyi yerde bitirtmiştir...

Şimdi de Rize'de harikalar yaratıyor... Soruyorum size, Rize'nin kadrosu mu iyi Trabzonspor'un mu? Cevabınız zaten, ne söylemeye çalıştığımı ifade edecektir.

Yabancı hoca düşünülecek olursa tercihim Saffet Susiç,
Yerli hoca düşünülecek olursa da Ziya Doğan ile şimdilik devam edilsin. Aksi takdirde hem Giray Bulak'ı, hem de Şenol Güneş'i şuan itibariyle gelmeleri durumunda fazlasıyla yıpratırız.

ZİYA DOĞAN kimdi İstanbulsporda SAFFET SUSİÇ in çırağı,Biz Usta yerine çırağı aldık,Bazı arkadaşalrın söylediği bir söz vardı ZİYA DOĞAN SAMET AYBABA nın oluşturduğu takımın kaymağını yedi diye bu gün o sözü söyleyenleri alkışlıyorum,Gerçektende doğru çıktı ZİYA DOĞAN gözümüzde büyüttüğümüz içi boş bir fıçı imiş,Fıçı patladı şimdi anladık içinin boş olduğunu.

Emorfo
06.11.2006, 09:35
Ne ileri görüşlü taraftarımız var. hemen hocayı değiştirdik bravo valla.

kolombo
06.11.2006, 09:42
bu düşüncelerle bir karınca boyu gidemez bu klüb. ziya da ısrar edilmeli yönetim acil kongre kararı almalı veya yoğun baskılarla aldırılmalı.benim bu yönetimden aday olduklarından beri hiç bir beklentim yok ve olmucakda çünkü başarılı olma gibi bi kapasiteleri yok.bu arada tüm forumun dikkatine bilmem dikkae ettinizmi.BAŞKAN SAHİBİ OLDUĞU YENİ ŞAFAK GAZETESİNİN SPOR SAYFA SINI 3 SAYFAYA ÇIKARDIĞI GİBİ AYNI ZAMAN DA EN GÖZDE KÖŞE YAZARLARI İLE DE ANLAŞIP DESTEKLEMEYE ÇALIŞIYOR.bilmem bundan ne anlıyorsunuz?

oskanonur
06.11.2006, 10:05
şu gelsin bu gelsinden önce
profesyonellik gelsin
akıl gelsin
ilim gelsin
istatistik gelsin
performans ölçümü gelsin
insan kaynakları politikası gelsin
profesyonel bir kulüp müdürü gelsin
dünyanın en başarılı pazarlama müdürü gelsin-m.united inki mesela (orda aldığından daha fazla para versinler)
finans koordinatörü gelsin
marka danışmanlığı hizmeti alınsın
iyi bir huku danışman gurubu gelsin

bi de

bi de

formadan da reklam kalksın

şampiyonluk mu

o da bunların ardından gelir

Bu soylediklerine katilmamak imkansiz.Sadece ilave etmek isterim ki bunu yapabilecek yonetici ve de bu durumun sonuclarina gormeye sabredecek taraftar gelsin.

Cyzio
06.11.2006, 10:11
...Bugün iyi bir antrenör olduğundan bile şüpheliyim. Seyrettiğim antrenmanların neredeyse hiçbirinde düz koşu, kısa pas ve çift kale maç dışında bir şey görmedim. Ne duran top çalışması ne pozisyon çalışması ne de doğru dürüst orta ve şut çalışması.
...

Üstadım; bu yazdıklarınıza bir de penaltı çalışmasını ilave etmek lazım.

Taner Uykuçeken
06.11.2006, 10:24
Artık şu futbolu katleden savunma futbolu tabirinden kurtulmak istiyorum takımı 7 defans la oynatmayacak bir hoca istiyorum maçlara ya 3 ön libero yada 3 stoperle başlamak istemiyorum

mustafakaya
06.11.2006, 10:27
ziya doğan'la devam.. bizim sorunumuz teknik direktör değil.

OLCAY ÇAKIR
06.11.2006, 10:30
gene döndük başa..!

kapatılması gereken bir başlık...!
yaşananlar size de tanıdık-bildik gelmiyormu dostlar...!

TSunami
06.11.2006, 10:40
önce yönetim/kongre işi halledilmeli. değişecekse yenisi gelsin kalacaklarsa güven tazelesinler. yeni gelen kucaklarında Vahid bulmasın.
artık kimseden mazeret istemiyorum

devre arasına kadar önce yönetime sonra hocaya devre arası da futbolcuya güvenilen bir takım oluşturulsun. ister hepsi(yön/tek.d./futbolcu) gitsin ister hepsi kalsın.

Şentürk
06.11.2006, 10:52
türk t.d'leri Trabzonda barındırmazlar ondan iyileri hep vardır burada!!

Şentürk
06.11.2006, 10:54
sonuna kadar Halilhodziç, 3 yıllık mukavele yapıcan tüm yetkiyi ona vericen bakalım oynamayan futbolcu barınıyor mu Trabzonsporda...

Burçak
06.11.2006, 11:19
Hoca değiştirmek futbolcu transfer etmek Trabzonspor adına gerçekçi çözümler değil. Profesyonel bir yönetim anlayışı olmadıktan sonra, kurumsallaşma gerçekleştirilmedikten sonra hepsi hikaye. Yeni hoca gelse n'olacakki yanlış transfer politikalarıyla, yönetim içi üç dört başlılıkla hiç birşey değişmez.
özet budur. Profesyonel bi yönetimimiz yok. en başta olan Başkanlık koltuğunda oturan kişinin bi ağırlığı olmalı. masaya yumruğunu geçirdimi titretmeli. ağzından bi laf çıktımı herkes inanabilmeli. ben son yıllarda verilen hiç bi sözün yerine getirildiğini hatırlamıyorum. hersene aynı yanlışlar yapılıyor. hatırlayın yaa şampiyonlar liginden elenmelerimizi . ilkinde hata yaptık dendi aynı şeyler yine tekrarlandı. konu konuyu açıyor. ama asıl sorun Yönetimdir. Yönetim sağlam olursa futbolcuda lakayıt olamaz. oynadığı klübün sırtladığı formanın ağırlığını hisseder. !!

Ahmet AYDIN-28
06.11.2006, 11:38
- şenol Güneş'in takımın başına tekrar gelmesine karşıydım. Gitmesine'de karşıydım
- Vahid Halilhodziç'in gelmesi konusunda fikrim yoktu. Gitmesine de karşıydım.
- Lazaroni'nin gelmesine karşıydım. Gitmesine karşımıydım bilmiyorum.
- Ziya Doğan'ın gelmesine karşıydım. Gitmesine de karşıyım.

Ama eğer gönderilecekse Yılmaz Vural gibi birisi gelsin. (Teknik Direktörlüğü ya da futbol bilgisi bakımından Yılmaz Vural gibi olması şart değil.) Anladım ki bizim futbolcular ancak dayaktan anlar.

Trapezus-61
06.11.2006, 11:46
Trabzon'un başına kim gelirse gelsin, bu futbolcular beceriksiz olduktan sonra hiçbir işe yaramaz.

Burçak
06.11.2006, 12:12
oof of . keşke sorun sadece futbolcularda olsa.!
sorun ne biliyomusunuz , Trabzonsporun formasını giymesi okadar ucuzlamış ki.. hersene bilmem kaçtane futbolcu gönderip alıyoruz.. ne değişti peki hiç bişe.. çünkü gönderilenlerde gelenlerde hep sıradan adamlardı. (istisnalar hariç!)
Neden gol atamıyoruz biz? Çünkü forvet kalitemiz ortada. biz nekadar dersekki umut bulut ankaragücünde şöyle ii oynardı , ömer rıza denizlide estirirdi, ersen şöyle adamdı.. bize gelince neden eski kimliklerini kaybediyorlar hepsi boş. çünkü bu ve benzeri futbolcular sıradan klüplerde önemli hedefleri olmayan takımlarda oynamış ve büyük takımda oynamanın baskısını hissetmemiş adamlardır. bu adamlar 2 maç çok iyi oynar gol atar 3 maç yatsalar kimsenin dikkatini çekmez. ama Trabzonsporda bunu kimse yapamaz. işte ne yazıkki yıllardır bu gibi futbolcuları takıma alıyoruz gönderiyoruz. sonrada oturup ersen o kaçarmıydı, umut onu nasıl atamadın deriz. sonra ziya hoca yada başka bi hocadan böylesine kapasitesi sınırlı futbolculara, sihirli değneğini değitirip şampiyon yapmasını bekleriz. asıl yanlış belli. Sorun yıllardır baştakilerde.

Yağız
06.11.2006, 12:37
İlkokulda öğrenmiştik elmalarla ve armutlar toplanmaz diye.
Bu Toplama Toplulukta elma armut ayva nar enginar kereviz varken bir takım etmiyor.

Ne yapmalı Bir Hoca seçtik bir iki yıl bekleyip onun istediği takımı kurup ondan sonra bakmalıyız.

Ama bu yönetim bunu kabullenirmi sanmam.Yine Popülist yaklaşımlarla adam almaktan kendilerini alamazlar.

Atay Aktuğ ve ekibi ile Şenol güneşin eline çok iyi bir fırsat geçmişti 2-3 adam alamadılar.

Vahid hoca bu yönetimemi yoksa kendinemi güvenemedi bilemem ama ailevi problemi olan adamın al ittihatta ne işi var?

Ziya hocaya bu şans verilmeli.Bu onun için Zirveye çıkmanın son yolu bu şansıda yitirise her zaman küçük takımlara kalır.

ama iş Yönetime düşüyor.Acaba onlar bu kadar dirayetli olabileceklermi?

ARAF
06.11.2006, 13:05
Avrupa şampiyonu, dünya dördüncüsü yaptığı U-17 Milli Takımı’nı yöneten abdullah avcının gelmesini istiyorum şimdi istanbul bşb nin başında lig a da şampiyonluğa oynuyor aşağıda bir ropörtajından alıntı yaptım

A.A.: Futbol bir tiyatrodur. Ve insanlar, izlerken keyif almalıdır. Son dönemlerde çok sorulan bir soru var: Rakip sahada mı oynamak, alan savunması mı yapmak? Ben her ikisinin de yapılabileceğini iddia ediyorum. Alan savunmasını ne zaman yapacağını bilen bir takım, rakip sahada da nerede basacağını bilirse, oyun içinde iki format da vardır. Rakibi dar alana sıkıştırmışsam, niye alanıma geçeyim ki? Niye o mesafeyi kaybedip 30-40 metre topun arkasında durayım. Baskı yapacağım yeri tayin ettikten sonra rakip sahada oynarım. Rakip sahada oynamak bana daha keyif veriyor. Bunun iki, üç tane formülü var. Ya atağı sonuçlandırırsın, ya da rakibe tekrar baskı yapıp oyunu geniş alana yayarsın ya da taktik faul yaparsın. Hiçbiri olmadıysa, topun arkasına geçip alan savunmasına dönersin. Bunun ikisini de yapmaya çalışacağız. Topun arkasında kalmak keyif vermiyor. Rakip sahada oynatmayı seviyorumİstanbul Büyükşehir Belediye’sine imza attıktan sonra başkanla konuştuğum ilk konu altyapıydı. Takımın altyapısını da tamamen kendimize bağladık. Öncelikle çalışma ortamlarını daha sağıklı bir hale getiriyoruz. Ne kadar meşakkatli çalıştıklarını bildiğim için, A takım oyuncularının alacağı her primi altyapı hocalarının da almasını istedim. Bu, bir ilk. Onların çalışma programlarına kadar her şeyi karşılıklı yapacağız. Rezerv Lig’den bahsettin... Gerçekten de Lig A’nın bunun için çok iyi potansiyeli var. 87-88 jenerasyonu patlamış; ama bunların altında da onları zorlayan fakat çıkamamış bir oyuncu topluluğu daha var. Ben, 80 doğumlulardan 91’lilere kadar Milli Takım’a kimlerin gelip gittiğini biliyorum. Tamamen gençlerle yarışamayız. Yaşlılarla da... Bunun karışımında, genç, dinamik, tecrübeli, kafa yapısı düzgün oyuncular katacağız bu takıma
''Yaşanılan başarıların bana mal edilmesini istemiyorum. Çünkü geniş bir ekip olarak çalışıyoruz. Peru'daki Dünya Şampiyonası'nda belki birinci olamadık, ama FIFA tarafından Dünya'nın en iyi takım oyunu oynayan ekibi seçildik. Türk futbolunun 10-15 yılını kurtaracak bir nesil yakaladığımıza inanıyorum. Bu çocuklar ileride yıldız isimler olamazsa bilmeliyiz ki kabahat biz hocalarda ve yöneticilerdedir. Bu jenerasyonun iyi değerlendirilmesi durumunda ilerde Dünya Kupası'nı getirebileceğine inanıyorum

Travelair
06.11.2006, 13:20
Geleceğin Fatih Terim'i Düşüncene katılıyorum. Ben de gelmesini isterim ama eğer zaman verilerek arkasında durulursa (2 sene)

Faik Yılmaz
06.11.2006, 13:22
Ne Zİya Hocasi Ya...
YÖnetİm Gİtsİnnnnnnnn

TSezgin61
06.11.2006, 13:30
ben istikrar diyorum, ZIYA DOGAN KALSIN artik teknik direktör gitmesin futbolcu gitsin diyorum, ama olacagi yok herzamanki tiyatro görünüyor.

madem gidecek, ve madem bu sezona havlu atmis gibi görünüyoruz, ozaman AYKUT KOCAMAN.

#10 Fietra
06.11.2006, 14:30
Giray Bulak şıkkını eleyebiliriz artık yakında Malatyaspor'a gitme ihtimali yüksek.

Ömer SEVİNÇ
06.11.2006, 14:40
3 haftada bir hoca değiştirir olduk. Bu nedir böyle ya.

Faik Yılmaz
06.11.2006, 14:44
ya arkadaşlar öncelikle takımın üzerinden siyaset yapılmamalı......

sonra adam gibi işi bilen bi yönetim gelmeli.....

çok acil bir kaç takviye yapılmalı......

Ferşat Balcı
06.11.2006, 14:49
ziya doğan giderse yerine taraftarlar gelsin...! aramızdan gönüllü arkadaşları seçelim. bir liste oluşturalım. maç kaybeden istifa etsin yerine diğeri gelsin böylece taraftarımız heyecanını hiç kaybetmemiş olur.

Erdem Keser
06.11.2006, 14:51
ya biz bu kafayla daha cok hocalar eskitiriz bazi arkadaslar 20 yildir sorunlarin hep hocalardan kaynaklandigini savunuyor yapmayin allah askina ya ziya dogan besiktasi galatasarayi yenerken iyiydide simdimi kotu oldu 3 maglubiyette her defasinda hocayimi tartisacaz ruhsuzlar oynamayinca ziya napsin ciksin kendisimi oynayacak allah askina ya her maglubiyette ayni konu aciliyor 20 yildir tek derdimiz hocalar kusura bakmayin ama biz bu kafayla daha cok 20 yillar beklerizz

Jester
06.11.2006, 14:57
Takımı sezona Ziya Hoca hazırlasın.
İlk 10 hafta takımın başında Ersun Yanal olsun.
Sonra Şenol Güneş devralsın, ta ki şampiyonluk maçına kadar.
Şampiyonluk maçına yabancı hocayla çıkalım.

Ne var ki, parasıyla değil mi kardeşim?

Telha TANYILDIZI
06.11.2006, 15:01
çok saçma bi konu bu konun kapatılmasınız arz ederim

illa ziya doğan gidecekse bu konuyu açan arkadaşımız takımın başına geçsin

2. devre de ve devre arasında yapılacak transferlere bağlı olarak yönetim ve ziya hocanın takımdaki yerini sorgulama hakkına sahip olduğumuza inanmıyorum

Ömer SEVİNÇ
06.11.2006, 15:07
ziya doğan giderse yerine taraftarlar gelsin...! aramızdan gönüllü arkadaşları seçelim. bir liste oluşturalım. maç kaybeden istifa etsin yerine diğeri gelsin böylece taraftarımız heyecanını hiç kaybetmemiş olur.

Çok doğru. Trabzonspor teknik direktörlüğüne adayım arkadaşlar. Hem Cm'den çok da tecrübem, başarılarım var. Hücum futbol oynatacağım. Söz...

#10 Fietra
06.11.2006, 15:08
çok saçma bi konu bu konun kapatılmasınız arz ederim

illa ziya doğan gidecekse bu konuyu açan arkadaşımız takımın başına geçsin

2. devre de ve devre arasında yapılacak transferlere bağlı olarak yönetim ve ziya hocanın takımdaki yerini sorgulama hakkına sahip olduğumuza inanmıyorum
Ah keşke geçsem.

guera
06.11.2006, 15:48
birileri hala bu tkaimin devree arasinda transfer yapmasindna falan bahsediyorsa ben bir sey demeyeyim artik!
albayrak yönetimi yani bizim parali yönetim geldiginden bu yana yaptigi 19 transferle ki bu transferlerden dolayi olusan borc 14 milyon liradir bundan sonra herhangi bir sekilde transfer yapilmasi takimin geleceginin de ipotek altina alinmasina sebep olur. bu yönetim göstermistir ki kabadayilikla parali olunmakla bir yere varilmiyor!
özkan sümerin kendinden nefret edilmesi pahasina kurtardigi kurum yeniden kendini bilmez sonradan görme zenginlerin elinde heba olmaktadir ve bizler,sözde takimin gercek taraftarlari bunlari tv de ki mafya dizisi gibi seyretmekteyiz!
cok acik ki ziya dogan futbol bilgisi bakimindan cok fakir bir arkadas ve ayni zamanda aciz de! osasuna macinin ardindan gelen macta takimda rotasyon olusturmak icin osasuna macinin oyuncularini güya dinlendirip ankaragucuyle berabere kalan hoca bu kez kenarda iki gol bolgersi oyuncusu ve israrla oralarda oynatmaya calistigi marce dururken maskeli ersen de karar kiliyor ve sadece bunun dusuncesi bile benim ziya dogan hakkinda olumsuz düsünmemi hakli gösterir. bu takim kim ne derse desin son on yilin en iyi ve en genis kadrolu takimidir bunu kullanacak kisi de dogan deigldir zaten kendisi de istifa sinyallerini vermistir en gec iki hafta icinde sehri terkeder...

Faik Yılmaz
06.11.2006, 15:53
t. direktörlüğü bilmem ama yönetime talibim ben....

bunlardan çok daha iyi yönetirim merak etmeyin.... ne kolay iş sat fatihi al yerine 3 tane kazma... yayın geliri filan buna rağmen 15 milyon dolar borç yap.... ne güzel istanbul be....alırım 2 tane yıldız..... hem seyirci maça gelir hemde rakipler korkar.....

golebshera
06.11.2006, 16:14
Yav yeter yav vallaa yeter. Ziya da gitsin, kimse gelmesin..

Yönetimde gitsin, topçularıda satıp harçlık dağıtsınlar, stadı ve tesisleri gençlik spor il müdürlüğüne bağışlasınlar, kapatalım kepenkleri, gidip yerleşelim Bodruma...

Bu ne yav? Gençliğimiz ziyan oldu daa? Sinir hastası olduk.. Bıktım daa!!!

Burçak
06.11.2006, 16:23
lütfen efenim Dengeleri bozamayız. :) Dengeleri bozmak okadar Kolaymı.

Dengeliyim
Dengelisin
Dengeli
Dengeliyiz
Dengelisiniz
Dengeliler

LazEkrem61
06.11.2006, 16:51
Hami Mandirali Teknik Direktör
Serdar Bali Genel Menajer

Trabzonsporumuzun yeniden sahlanma recetesi budur !!!!!

Naim
06.11.2006, 16:54
Hami Mandirali Teknik Direktör
Serdar Bali Genel Menajer

Trabzonsporumuzun yeniden sahlanma recetesi budur !!!!!

Trabzonsporun Olmadığı Yer Yoktur!

anlayan anladı
Anlamayanlarda Anlayanlara sorsun

a f s
06.11.2006, 16:55
Takımın bu durumdan nasıl çıkacağının çözümünü buldum.
Ziya Doğan yine istifa etsin, onun yerine Ziya Doğan yeniden göreve gelsin. Sezon sonuna kadar iki haftada bir bu süreç tekrarlansın.
Lig sonuncusu ve altlardaki takımlarla oynayacağımız maçlar derbi ilan edilsin, ekstra prim verilsin.

eross61
06.11.2006, 17:05
ziya gitse ne olcak allah askına cok mu bıse degıscek istikrar istikrar diye bagırıyoruz ama i'sini bile yakalıyamıyoruz sezon sonuna kadar takımın basında kalmalı bence devre arasına da bise kalmadı her sene 3 teknık dir. gormek istemiyorum..

asimetrik
06.11.2006, 17:33

Sen maçların özetini izliyorsun heralde, adamın kalmak için nedeni yok. En küçük bir neden söylüyüm. yenik oynadığımız bir maçın son saniyelerinde oyuncu değiştirip, umutu soktu. Öndeyiz sanıyordu . Umut girene kadar oyun bitti. kendi kendini vurdu. bu durum onun ruh halini gösteriyor. panik halinde ne yaptığını bilmiyor. hala kimi oynatacağına karar vermemiş. Ersen hariç. Kadronun puan cetvelindeki yeri kadar kötü olmadığı açık. ona buna b.. atmakla bu iş yürümez. adama sorarlar sen ne yaptın?? Szymek'in ölüsü çağdaştan , ferhattan iyidir. kiki oynadığı dakikalarda hep olumluydu. Bıraın bunları, Yattara iyi bile olsa böyle hocalar 11 e koymazlar, koymadılarda. çünkü bunlar küçük takımın iyi hocaları. arkadaşlar TRABZONSSPOR dan bahsediyoruz. rakibin kendi 18 imize girdiğinde gol yemiş saydığımız takımdı bu.
Ziya kimi şampiyon yapmış ????

mahmuter61
06.11.2006, 17:44

aynen katılıyorum sana ama ilk tercih Giray Bulak.

FEDAİ
06.11.2006, 17:59
Sen maçların özetini izliyorsun heralde, adamın kalmak için nedeni yok. En küçük bir neden söylüyüm. yenik oynadığımız bir maçın son saniyelerinde oyuncu değiştirip, umutu soktu. Öndeyiz sanıyordu . Umut girene kadar oyun bitti. kendi kendini vurdu. bu durum onun ruh halini gösteriyor. panik halinde ne yaptığını bilmiyor. hala kimi oynatacağına karar vermemiş. Ersen hariç. Kadronun puan cetvelindeki yeri kadar kötü olmadığı açık. ona buna b.. atmakla bu iş yürümez. adama sorarlar sen ne yaptın?? Szymek'in ölüsü çağdaştan , ferhattan iyidir. kiki oynadığı dakikalarda hep olumluydu. Bıraın bunları, Yattara iyi bile olsa böyle hocalar 11 e koymazlar, koymadılarda. çünkü bunlar küçük takımın iyi hocaları. arkadaşlar TRABZONSSPOR dan bahsediyoruz. rakibin kendi 18 imize girdiğinde gol yemiş saydığımız takımdı bu.
Ziya kimi şampiyon yapmış ????
bu kadar basit kesinlikle katılıyorum.neyapmaya çalıştığını kesinlikle kendisi de bilmiyor.Szymek'in enkötüsü bile Ferhattan hasandan hatta ikisinin toplamından bile iyidir.Forvete top atabilmek için gökdeniz hertarafını yırtıyor.diğerleri ya yantop ya geri pas.şimdi de aymana takmış kafayı hemde szymek'in yerine düşünülüyormuş yazık valla hemde çok yazık Trabzonspor'umu yönetenlere yazık Allah aşkına çekin gidin yau..
saygı ve sevgi ile..

metehan
06.11.2006, 18:05
Gelmesini çok istediğimden değil ama tek seçenek kaldı gibi, o da Giray Bulak. Her yıl 2-3 hoca değiştiren bir takımdan başarı bekleyerek hem kendimize hem de takıma haksızlık yapmıyor muyuz?

sweetrose
06.11.2006, 18:10
Son 17 yılın en kötü sezonunu yaşattıkları için teşekkeürler öncelikle... Bence Türk teknik direktör gelmesi daha mantıklı olur...Şenol Güneş bence mantıklı..

frango
06.11.2006, 18:15
benımde merak ettiğim bı konu var arkadaşlar ziya hoca gittikten sonra yerine gelecek olan hocanın yerine hangi hoca gelmeli merak ediyorum bende size soruyorum kım gelmelı zıya hocanın gıtmesınden sonra onun yerıne gelecek olan hocanın yerıne kım gelsin

karışıl oldu dımı ama merak etmeyın yakında bunu tartısacaz nasıl olsa ben sımdıden soleyeyım dedim

FERO61
06.11.2006, 18:19
BU NASIL BI ANKET BU ANKETI ACANLARI KINIYORUM....
ADAM GELELI NEKADAR OLDU ...GELEN GIDIYOR GELEN GIDIYOR NAPIYORSUNUZ SIZ YAAAA....IC CAMASIRI GIBI HOCA DEGIOSTIREN HANGI TAKIM BASARILI OLMUS...
YINE YENI BIRI GELIR ,3 HAFAT HERSEY YOLUNDA GIDERKEN BIRDEN YENILGILER BASLAR 2 HAFTA ÜST ÜSTE YADA 3 HAFTA...oN DAN SONRA BI ANKET DAHA
K E N D I N I Z E G E L I N

FERO61
06.11.2006, 18:20
Asil Trabzonsporu Bitiren Bizlersiniz, Burdan Takimi YÖnetiyorsunuz

#10 Fietra
06.11.2006, 18:20
BU NASIL BI ANKET BU ANKETI ACANLARI KINIYORUM....
ADAM GELELI NEKADAR OLDU ...GELEN GIDIYOR GELEN GIDIYOR NAPIYORSUNUZ SIZ YAAAA....IC CAMASIRI GIBI HOCA DEGIOSTIREN HANGI TAKIM BASARILI OLMUS...
YINE YENI BIRI GELIR ,3 HAFAT HERSEY YOLUNDA GIDERKEN BIRDEN YENILGILER BASLAR 2 HAFTA ÜST ÜSTE YADA 3 HAFTA...oN DAN SONRA BI ANKET DAHA
K E N D I N I Z E G E L I N
Sağol kınadığın için saygı duyuyorum.

Adem Erdoğan
06.11.2006, 18:29
ziya hoca giderse gelende bi + kazandırmayacak takıma.

sweetrose
06.11.2006, 18:56

Bizim yazdıklarımız sadece tepki; birileri duyar düzeltir belki o zihniyeti... Ama 3 5 kişinin fikri döndürecekse bu takımı yazıklar olsun.. milyonların takımıdır Trabzonspor; 3 5 çapulcunun özel isteklerine kapılacak kadar küçükde değil..:mad: :mad:

cemilsezgin
06.11.2006, 19:06
ben geleyim

fantome61
06.11.2006, 19:54
Giray Bulak yada Ersun Yanal... ikisi de olabileceklerin en iyisi ama ziyaya biraz daha sabır lütfen..

kutoz
06.11.2006, 19:58

Burada yazılanları yöneticiler okusaydı, Trabzonspor çoktan şampiyon olmuştu...

Misal, Zurowski transferi...

CIRAKJEO
06.11.2006, 20:08
abii lucescu ile ziya arasında bi fark bence.. o da takımı defans ağırlıklı oynatıyo.. gol atar atmaz defans yaptırıyo.. ziya kalsın daha iii.. aslında gelmemeliydi ama madem geldi bence başka şeyler değişmeli:mad: :mad: :mad:

hüseyin toraman
06.11.2006, 20:36
[QUOTE=kutoz;519652]Burada yazılanları yöneticiler okusaydı, Trabzonspor çoktan şampiyon olmuştu...

bencede

bence hoca değişmemeli hangi hoca yönettiği takımdan kovulmak ister

bence futbolcular gönderilmemeli hangi futbolcu bilerek kötü oynayıpta geleceğini tehlikeye sokmak ister

bence taraftarlarda takımını destekten vazgeçmemeli hangi taraftar staddan mutlu ayrılmak istemez

başarı için şampiyonluk için hep destek tam destek
ite çakala karşı takım kötü olsada takımı destekleyerek ne iyi taraftarmış dedirtmeliyiz
bilemiyorum yani

Lapina
06.11.2006, 20:46
ziya hoca giderse gelende bi + kazandırmayacak takıma.

Evet.Bende sunu diyorum Abdullah AVCI Ali GUZELDAL'i al ve gel..En azindan gelecegin temellerini atalim..

TURHAN
06.11.2006, 20:48
Burada yazılanları yöneticiler okusaydı, Trabzonspor çoktan şampiyon olmuştu...

Misal, Zurowski transferi...

Ben öyle düşünmüyorum.Tezcanlı taraftar önüne ne atılırsa tamam diyor.Bu seneki transfer ve teknik direktör topicinde gördük.Zaten Ziya Doğan yüzde 80lerde oy alınca Trabzonspor taraftarının çoğunluğunun futbol bilgisinden ve bu takımdan ne istediğinden şüphe eder oldum.

Nadir Bekar
06.11.2006, 20:57
yine yeni yeniden şenol güneş
bize Trabzonspor u efsane yapan futbolculardan bir teknik adam lazım

Salih61
06.11.2006, 20:59
Arkadaslar bakıyorum gene dereleri görmeden paçaları sıvamışsınız hadi hayırlı olsun

Salih61
06.11.2006, 20:59
Bu sefer kimi getiriyoruz Hector Cuperi mi yoksa Dünyaca ünlü Luis Van Gaal mi?

Kasım Hilal
06.11.2006, 21:09
Del Bosque gelsin diyeceğim ama herkes üzerime yürür o zaman, demiyorum..

Ünal Karaman benim gönlümde yatan asıl aslan ama şu takım ayararlı olacağını sanmıyorum..
Olası malubiyetlerle harcanacağı için bence Ünal olmasın..
Sezon sonuna kadar en azında Ziya hoca kalmalı..
Yeni bir hoca lazım mı değil mi o zaman düşünmeliyiz..

Salih61
06.11.2006, 21:32
Arkadaslar en iyisi biz kendi aramızdan bir teknik direktör çıkartalım iyi olur yani belki daha başarılı oluruz ne dersiniz? :)

Tevfik Kılıç
06.11.2006, 21:44
Son 17 yılın en kötü sezonunu yaşattıkları için teşekkeürler öncelikle... Bence Türk teknik direktör gelmesi daha mantıklı olur...Şenol Güneş bence mantıklı..
İşte sayın Ziya Doğan hocanın takımın başında bir dakika bile kalmaması gerektiğini anlatan güzel bir yorum.Tamam yönetim hatalı olabilir ama baktığımızda futbolcu kadrosu öyle yazılanlar kadar kötü bir kadro değil hatta iyi bir kadro da danilebilir.Buna rağmen sayın Ziya Doğan bu futbolcu kadrosunu maalesef bir takım haline getiremedi ve son 17 yılın en kötü sezonunu yaşatıyor. Bu bir facıadır Sayın Ziya Doğan daha büyük facialar yaşatmadan Lütfen istifa edin lütfen.

Salih61
06.11.2006, 21:46
Arkadaslar bizim göremedigimiz bütün yorumcular görüyor ne mi bu? Arkadaslar kadro iyi ama kadroyu harmanlayamıyoruz ayrıca almanya tatilinden! çıkan futbolcular agır yükleme sonucu hiçbir şey yapamıyorlar resmen dökülüyorlar

Kasım Hilal
06.11.2006, 21:48
Ziya Doğan sürekli hazır bir takım almadığından yakınıyor..
Benim anlamadığım da şu..
şimdi Lazaroni bu takımı teknik ve kondisyon açısından doyursa iyi futbol oynasa biz neden Ziya Doğan'ı alalım ki..
Ya zaten kendisi o açıkları kapatsın diye geldi..
Hala mız mız konuşuyor, takımın kondisyonu eksik diye.
Sanki biz salağız, görmüyoruz hiç bir şeyi!