PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bir İlk Yapmaya Ne Dersiniz?

altancakular
04.11.2006, 21:27
ben derim ki.

sakarya dönüşü takımı havaalanında gerçekten de şampiyon olmuş gibi karşılayalım

ama laf olsun diye değil

gerçekten
yürekten
sahiplenerek

bir kez olsun yapalım bunu

hayatları boyunca unutamayacakları bi destek olsun onlara
kimsenin ön yargılı olmadığını da görsünler

hadi lütfen

sweetrose
04.11.2006, 21:29
Güzel cevap olur; anlaşılır ve mantıklı..ama geç kalınmışlık kafi derecede etkilemez..

Kasım Hilal
04.11.2006, 21:30
Bence takım akarşılansın ama tek söz çıkmasın..
Maçta da herkes çekirdek çitlesin ama herkes..
Hiç kimse istifaya da çağrılmasın..
Es kaza gol atarsak (Allah söyletti herhalde, gülmeyin) yine de ses çıkarılmasın..
Ekili olur gibime geliyor..
Şu anki ruh halimle benim en edebime yakışır tepkim budur..
Takımı sevinçle karşılayamam, içim eriri vallahi..
Sonra bir maç daha kaybedriz ben de kendimde görürüm hatayı...
Maazallah aklımı kaçırırım..
Zaten eşiğindeyim deliliğin..

Laz_61
04.11.2006, 21:34
ya birakin Allah askina..bu ruhsuzlarami destek olucan..onlar paralari cukalasin biz derdini cekelim..musampanin cokda umrundaydi ya trabzon yenilmis...

kudu_61
04.11.2006, 21:39
Havaalanında kimseden ses çıkmasın herkes alkışlasın alkışlı protesto edelim yanlış anlamasınlar papila nın yaptığından farkı yok ziyanın yaptığının 30 bin kişi sokağa dökülelim Trabzonu bu halden sadece taraftar kurtarır...

OKTAY YILMAZ
04.11.2006, 21:41
ya birakin Allah askina..bu ruhsuzlarami destek olucan..onlar paralari cukalasin biz derdini cekelim..musampanin cokda umrundaydi ya trabzon yenilmis...
Yahu ne istiyorsun bu Musampadan anlamadımki ben iyi futbolcu demiyorum ama çok kötü de demiyorum çünkü daha hiç oynatılmadıki son 5 dakka son 5 dakka koy Zidane yi maçmı çevirebilir, bence adama haksızlık yapıyoruz. Tepkimizi Ziya Doğan'ın istifa etmesi yönünde kullanmalıyız. adam takıma hiçbirşey katmadı, üstelik sadece aldı. hep aynı isimlerde ısrar ediyor, Ersen hem sakat hem formsuz koy Cem denilen adamı en azından yedeğe alabilir, Szymkowiak futbola küstü sayesinde, Marcelinho ile neden başlanmıyor. Murat Ocak bence şuan Gökdenizden sonra takımın en yi onun oynadığı maçlarda çok iyi işler yaptığını hepimiz biliyoruz ama 11 e giremiyor, ve sayamayacağım daha nice hatalar zinciri olmuyor Ziya bizden ayrıldıktan sonra G.Birliğini batırdın Malatyayı postaladın sıra bize mi geldi???

Mehdi
04.11.2006, 21:44
Yahu ne istiyorsun bu Musampadan anlamadımki ben iyi futbolcu demiyorum ama çok kötü de demiyorum çünkü daha hiç oynatılmadıki son 5 dakka son 5 dakka koy Zidane yi maçmı çevirebilir, bence adama haksızlık yapıyoruz. Tepkimizi Ziya Doğan'ın istifa etmesi yönünde kullanmalıyız. adam takıma hiçbirşey katmadı, üstelik sadece aldı. hep aynı isimlerde ısrar ediyor, Ersen hem sakat hem formsuz koy Cem denilen adamı en azından yedeğe alabilir, Szymkowiak futbola küstü sayesinde, Marcelinho ile neden başlanmıyor. Murat Ocak bence şuan Gökdenizden sonra takımın en yi onun oynadığı maçlarda çok iyi işler yaptığını hepimiz biliyoruz ama 11 e giremiyor, ve sayamayacağım daha nice hatalar zinciri olmuyor Ziya bizden ayrıldıktan sonra G.Birliğini batırdın Malatyayı postaladın sıra bize mi geldi???

abi lazkopat haklı boşver ya.adam devre arasında ısınmaya bile çıkmıyor.Trabzonspor'a yağmur yağarken klübede uyumak içinmi geldi bu adam?

tsmaniac
04.11.2006, 22:00
takıma format atılması lazım yönetim,td, futbolcular

cyberentalpi
04.11.2006, 22:16

Musampa ile ne alakasi var yahu. Adam iyi mi kotumu anlamaya firsatimiz olmadi ki?

Cyzio
04.11.2006, 22:16
takıma format atılması lazım yönetim,td, futbolcular

taraftarlar...

U.Sadıkoğlu
04.11.2006, 22:17
her sene aynı şey ama oyunculardada değişen bişey yok

galyanlim
04.11.2006, 22:24
bence ölebi karşılayalım ki yenildiklerine utansınlar
ama karşılamada sadece iyi tezarühat olsun kötü olmasın
istifa çağrısı falan daolmasın

shotaarveladze
04.11.2006, 22:36
Bırakın kendi hallerine bence. Ama lütfen bir gün antreman sahasına gidin kızılcık sopalarıyla nasıl kondüsyon yüklenir Ziya Hoca bir görsün.

Bartuğ13
04.11.2006, 22:39
alkışlı protesto ama ses yok.
KHE ye katılıyorum aynen onun dediği yapılmalı

İleli
04.11.2006, 22:40
evet karsilama guzel olur ama utanclarindan yerin dibine girsinler mumkunse!

jefferson61sefa
04.11.2006, 22:42
ben derim ki.

sakarya dönüşü takımı havaalanında gerçekten de şampiyon olmuş gibi karşılayalım

ama laf olsun diye değil

gerçekten
yürekten
sahiplenerek

hadi lütfen

çok iii olur bencede yapılması gerekir artık işe el koyalım

Ayşe Aygün
04.11.2006, 22:43
İyi olur aslında bıraz belki utanırlar.. ama kendimi tutabilirmiyim yüzlerine tükürmemek için işte ondan emin değilim.

bordoylamavi
04.11.2006, 22:44
ya bırak bunlara eski günlerdeki gibi tesislerin basılması lazım ancak akılları başlarına gelir. reziller

isaret parmagi
04.11.2006, 22:44
Başlığı açan arkadaş destek olmamızı vurgulamış arkadan gelen mesajlerda da nasıl bi protesto yapılacagı tartısılmış...
Walla beyler Trabzon da olsaydım giderdim takım şampiyon olmuş gibi karsılardım...Eger siz de bu şekilde bi karsılama yapacaksanız gidin...Eger amacınız protesto ise bosverin...Zaten yeterince köstek olunuyo bu takıma...

HapSi
04.11.2006, 22:45
Bence takım akarşılansın ama tek söz çıkmasın..
Maçta da herkes çekirdek çitlesin ama herkes..
..

Ilk fikir cok güzel gercekten, söyle manali bi alkis tutulsa hani hizli olmayandan tempolu tempolu. Protesto oldugunu kavrasinlar. valla hic fena olmaz.
Cekirdek konusuna gelirsek,aslinda iyi .. yani maca gidip bi yandan klübe destek edilmis olur ama cekirdek citlatmaklada bi protesto yapilabilir.
Kutluyorum hosuma gitti zaten cekirdek fikri cok kolay uygulanabilir.. bizim cogu "seyircimiz" cekirdekleriyle geliyo stada ;) sirf fanatikler yanlarina alirsa tamamdir ;)

altancakular
04.11.2006, 22:48
bu fikrun sahibi olarak bişey rica etme hakkum vardur sanırım
yarın bir iş için ben amerikaya gideceğum-hava izun verursa-
iki gün sora döneceğum

bi bankart yazsam versam size da havaalaninda açsanuz. herkes görsa

ulusoy un bankarti gibi diyil korkmayun

bostere yazacağum yazi şu:

" çok sevdum seni ne etsan vazgeçemeyirum. ama vollayi billayi yenilmak veya şambiyon olamamak diyil da esas bağa koyan eve dönduğumda her seferinde kızıma "gene kaybettuk kızum" diye sarılmaktur.

TameRHan
04.11.2006, 22:49
o kadar karşılama yaptık noldu? sezon öncesi kamp sonrası bilmem ne. hepsi yalan. bu futbolcular lahana turşusu bile hak etmiyor!!

galyanlim
04.11.2006, 22:50
arkadaşlar protosto diil destek

kudu_61
04.11.2006, 22:51
bence ölebi karşılayalım ki yenildiklerine utansınlar
ama karşılamada sadece iyi tezarühat olsun kötü olmasın
istifa çağrısı falan daolmasın

Geleceği görün lütfen bu kadro ile çıkmaya devam ederse hoca alkışlarımızdan sonra belki bir olmadı iki maç kazanırız sonra gene hüsran hoca kafa yapısını değiştirecek bunun protesto veya alkışla alakası yok...

cableTS
04.11.2006, 22:54
evet karsilama guzel olur ama utanclarindan yerin dibine girsinler mumkunse!

kim utanacak bunlarmı??? bunlarda biraz utanma olsaydı ne rize maçını ne bu maçı kaybederdik. futbolcular alo primleriniz yatmış koşun hadi koşun!!!
protestomu :
Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir Tekdir ile uslanmayanın hakkı KÖTEKTİR ...
hey benim Trabzon cehennemim ne oldu sana!!!!

İleli
04.11.2006, 22:55
Istanbula gittiler karsilandilar
Ankaraya gittiler karsilandilar
Izmire gittiler karsilandilar
Trabzona donuslerde bazen karsilandilar

yetmiyor demekki cicek felan atmamiz lazim ustelerine herhalde...yeterince destek verildi artik buramiza kadar geldi arasira protestoda olacaktir..

Punisher-61
04.11.2006, 23:20
ben derim ki.

ama laf olsun diye değil

gerçekten
yürekten
sahiplenerek

hadi lütfen

yok kardesim bosversene..o zaman bunlar ya taraftar takmiyor zaten yenilsekte bizi böyle karsiliyorlar..hersey yolunda yani...

macka61
05.11.2006, 02:16
bence hayır bunlar hiç bir şeyi haketmiyor

Hüseyin Çümen
05.11.2006, 02:19
hava alanında 1000 kişi karşılasın abi ve antalya maçına kimse gitmesin nasıl bi tepki olur bu yaa harika olur

Adem Erdoğan
05.11.2006, 02:26
Gerenk yok.hEP DESTEK tam destek tamam ama bunlar anlamaz destekten.Bence taraftar olarak bi ceza düşünmemiz gerekir.Mesela avni aker tribünlerini boş bırakmak gibi bomboş yani.

volkanferhan
05.11.2006, 02:30
zaten bu hafta boş tribünlere oynarlar...

Hüseyin Çümen
05.11.2006, 04:00
takım bi tepkiyi haketmiştir artık bu kesin

sweetrose
05.11.2006, 08:14
Tepkiyi sert ve ancak olumlu bir şekilde koymalıyız... Tepki sonuç vermeli..

Harun
05.11.2006, 08:41
Taraftar olarak görevimizi yapmıyoruz gerekli desteği vermiyoruz,tribünleri doldurmuyoruz,tezaurat yapamıyoruz,takımı ateşleyemiyoruz bunun herkes farkında .Fakat ortada taraftarı memnun edecek, tribünlere çekecek alkışlatacak bir oyunda yok.Kimse kendini basit düşüncelerle kandırmasın.''Biz sevinmek için tutmadık bu takımı'' diyen yenildiğindede üzülmeyen kişidir.Şuan herşey doğru orantıda kısacası'' ne kadar ekmek oakadar köfte''

Lapina
05.11.2006, 08:45
Haketmiyorlar haketseler.

Kobalas61
05.11.2006, 10:30
böyle bir org. yapılamaz
güzel de olsa kötü de olsa
biz mi yenildikten sonra karşılama yapacağız

jefferson61sefa
05.11.2006, 11:20
futbol bu dünyanın evleri real madrid 3 lig takımıyla beraberliği zor kurtarıo biz mi yenilmicez arkadaşlar geçti değiştirebilekmiyiz sakarya maçını kadromuzu motive etmeliyiz onları sevgiyle yeniden ateşlemeliyiz karşılamalıyız

TSelif
05.11.2006, 13:36
Her zaman yaptığımız şey.Yendiler el bebek gül bebek.Yenildiler yine aynı .Yavv bizimle dalga geçiyolar resmen .Hepsinin iyi bir dayağa ihtiyacı var aslında...Beş kuruş alacakları yok içerde .Üstelik borçları var kulübe..hala nedir amaçları yaaaaaaaaa:mad: :mad:
Bide bu fikir için bişey söylemek istiyorum...Yarabbi şükür diye devam eden bir söz var.....yorumsuz:mad:

A.Hilal Çakıroğlu
05.11.2006, 13:59
futbol bu dünyanın evleri real madrid 3 lig takımıyla beraberliği zor kurtarıo biz mi yenilmicez arkadaşlar geçti değiştirebilekmiyiz sakarya maçını kadromuzu motive etmeliyiz onları sevgiyle yeniden ateşlemeliyiz karşılamalıyız

evet futbol bu yenilmek de var bizim kızdığımız yada tepki verdiğimiz şey yenilmek değil. Sahada kazanmak için pek de bir istek, mücadele göremiyoruz. Taraftardaki hırsın onda biri futbolcularda olsa yenemeyeceğimiz takım yok ama nedense futbolcularımız profesyonel olduklarını yalnızca transfer döneminde hatırlıyorlar. Onları karşılamak, destek olmak için havaalanına gidiyoruz, tesislere gidiyoruz, yenilgilerden sonra dahi alkışlamak için onları tribüne çağırıyoruz peki ya karşılığında gördüklerimiz? kimisi görmezden gelip yoluna devam ediyor, kimisi havaalanında farklı çıkış kullanıp taraftara görünmeden kaçıyor, kimisi tribünden gelen çağrıyı hiçe sayıp soyunma odasına giriyor....
Hayır bence onları yeniden havaalanında karşılayıp hiç olmadığı kadar destek de versek durum değişmeyecek.

Tabiki Trabzonspor'un şuanki durumunun tek sorumlusu futbolcular değil. Taraftar da dahil camianın her kesiminin kabahati var.

MahmutHSO
05.11.2006, 15:06
Şu Musampa yı bir maç ilk onbire koysa da bi görsek adamı yaw.
Zaten kaybediyoruz.Bari adam hakkında herkesin gerçek bir fikri olur.

ismail-dede
05.11.2006, 15:34
bu futbolcular desteği hak etmiyor bunlara ne kadar destek verirseniz verin daha iyi olmazlar bunlara güzel bi sopa atmalı bence kafalarını gözlerini patlatacaksın o formanın değerini belki anlarlar BU FUTBOLCULARDAN Bİ B..K olmaz destek mestek hikaye

Gamze
05.11.2006, 18:24
protesto veya destek adına her ne diyorsak öncelikle şu sıralarda oynanmakta olan schalke - bayern maçına bakalım..taraftarın tutumu ve organize hali mükemmel!!

Cem Akyüz
05.11.2006, 19:10
ben olsam giderim elimde kramponumla futbolculara derim verin formaları onun hakkını ben sizden daha iyi veririm

CAFER ÖZER
05.11.2006, 19:17
Bir ilk yapalım bence mesela ANTALYA maçında 1 tane dahi biletli seyirci olmasın.Futbolcular bu sene hep ilkleri yaşatmaya başlattılar bizde destek verelim.10 yıldır GS ı Trabzonda ilk defa yendiler ondan sonra İlk defa kendi evimizde Rizeye yenildiler.Rize malubiyetinden sonra Utanması gerekenler sanki sorunlu Traftar gibi taraftarla tartıştılar.Antalya maçında taraftar olmasın sahada bakalım kazanacaklarmı.

Oğuuz
05.11.2006, 19:28
ben derim ki.

ama laf olsun diye değil

gerçekten
yürekten
sahiplenerek

hadi lütfen
kardeşim bence çok iyi düşünmüşsün, böyle bi şey yapılması mükemmel olur.. ama hani bi başlık var ya serbest kürsüde üstteki üyeye bi şarkı armağan et diye bendende sana ''lale devri çocuklarıyız biz zamanımız geçmiş...'' şarkısı gelsin saygılar..

KuĞu
05.11.2006, 19:35
takım umut verir herşey yolunda görünür ama bikaç haftalık bir dengesizlik formsuzluk yaşanır anlarım, ama her birini omuzlara alıp evlerine kadar taşıyıp kapısında sabahlasan meydana heykellerini diksen bu futbolcular bu teknik kardo bu yönetim bence değişmeyecek.
değişim şart!

vatandas61
05.11.2006, 19:37
1. Fenerbahçe 12 8 2 2 30 13 26 17

2. V. Manisaspor 12 7 2 3 25 16 23 9

3. Beşiktaş 11 6 2 3 14 9 20 5

4. Galatasaray 12 4 6 2 20 16 18 4

5. Kayserispor 12 5 3 4 15 14 18 1

6. Konyaspor 12 4 5 3 14 14 17 0

7. Gaziantepspor 12 4 5 3 14 15 17 -1

8. Denizlispor 12 4 4 4 12 12 16 0

9. Ankaragücü 12 3 6 3 16 13 15 3

10. Ankaraspor A. Ş 12 2 9 1 15 13 15 2

11. Bursaspor 12 4 3 5 14 13 15 1

12. Trabzonspor 12 4 3 5 15 16 15 -1

13. Ç. Rizespor 12 4 2 6 11 14 14 -3

14. Gençlerbirliği 12 4 2 6 11 16 14 -5

15. Sakaryaspor 12 3 4 5 8 11 13 -3

16. Antalyaspor 11 2 6 3 11 13 12 -2

17. Sivasspor 12 3 3 6 12 18 12 -6

18. K. Erciyesspor 12 1 3 8 12 33 6 -21

bu puan tablosuna bakinca, ne destek, nede tezavürat diyorum ben. bir mac daha kaybetsek, nereye düstügümüzü herkes görsün. ziya geldiginden beri verilebilecek en iyi destegi verdik, peki futbolcular aldigi paranin ve bu destegin karsiligini verdiler mi?

Gamze
05.11.2006, 20:05
öncelikle bişey yapılacaksa organize olmak lazım...kötü giden schalke nin bugünki maçında taraftar maçın ilk 20dakikasını sessiz geçirdi..bir tek gol sırasında sevinen taraftar sıfır tezahüratla takımı protesto etti..protesto bittikten sonraysa bitmeyen tezahürat sesleri yükseldi stadyumdan...harikaydılar...

Çetin
05.11.2006, 20:32
katılıyorum. bizde sessizlikle protesto edelim takımı

TSelif
05.11.2006, 21:35
Onlar hiç bişeyden anlamaz ki.

frango
05.11.2006, 21:37
evet ole bı hale getırdılerkı benı tepkıde vermek ıstemıyorum nasıl bı ruh halıne soktularsa taraftarı tepkıde vermek ıstemıyo taraftar ama bı gun tepkı verırlerse bunun boyutunu hepımız çok ıyı bılıyoruz

OLCAY ÇAKIR
06.11.2006, 13:24
iyi fikir bu...
bir iki kez bunu tekrarlarsak ölü toprağını atarız üstümüzden...

destekliyorum..!

karayamayman
06.11.2006, 15:29
takım bi tepkiyi haketmiştir artık bu kesin

Takım değil yönetim tepkiyi hakediyor.

Bu dengesiz kadro yapısını oluşturan yönetimdir.

Kimse Ziya Doğan'a ve futbolculara suç bulmasın. Sonuçta bu takımı Doğan kurmadı, futbolcuların kapasitesi de bu kadar.

Burçak
06.11.2006, 15:44
katılıyorum. bizde sessizlikle protesto edelim takımı

Onlar hiç bişeyden anlamaz ki.

Bu bir Protestodur diye Pankart hazırlayalım. Ozaman belki anlarlar :confused:

zeki gursoy
06.11.2006, 16:30
nası katılmiyiim bu yoruma!!
budur..

Bırakın kendi hallerine bence. Ama lütfen bir gün antreman sahasına gidin kızılcık sopalarıyla nasıl kondüsyon yüklenir Ziya Hoca bir görsün.

KuĞu
06.11.2006, 16:33
burçak ballim bakıyorum da " :confused: " kullanmışsın iyi bir gelişme öğrendiklerini uygula tabiki tekrar, hafızayı ve hatırlamayı kuvvetlendirir :D:D:D

ben seni protesto etmiyorum dostum konuya döneyim, bunlara protesto işe yaramaz çünkü balık baştan kokmuş başı kesip atmadıktan sonra ızgara yapsan ne olacak kokuşmuş ızgara lezzetinden başka birşey olmaz yani ızgara olurda istediğin gibi olmaz yani lezzeti ızgara lezzeti olmaz,böyle ne biliim kokuşmuşmuş izgara olur bu cidden bak anla diye ısrarla yazıyorum :p sen anladın beni hınzır seniiii :D

Burçak
06.11.2006, 16:36
la benle uğraşmasana sen. ne gıcık adamsın ya :)