PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Faruk Nafiz Özak | 11. Başkan

ibrahim
14.06.2015, 19:22
Trabzonspora çok şey kazandırmış Şenol Güneşin bir başlığı var, ama kulübün borçlarını eşinin bileziklerini satarak ödeyen, Trabzonspor efsanesinin baş mimarlarından Efsane Faruk Özakın yok malesef. Bu eksikliği gidereyim dedim.

Şenol bey "Şampiyonluk yaşamadım" demesine rağmen hala efsane rumuzunu taşıyabiliyorsa "Ama siz şampiyon olmadınız ki" diyen adamın yardakçısı da aynı kalibrede bir başlığı hak ediyor doğal olarak.

Katkıysa katkı, kupaysa kupa, paraysa para. Şenol Güneşten ne bir eksiği var ne de bir fazlası.

Nazim Can
15.06.2015, 09:13
Sonuna kadar katılıyorum bende en yakın zaman Efsane Sadri Sener başlığı açmayı düşünüyorum.

Fatih Öztürk
15.06.2015, 10:58
İbrahimim,deplasmana gitmek için eşinin bileziklerini satan rahmetli Dozer Cemil'di.
Özak kuşkusuz kulüp için önemli işlere imza atmıştır lakin kulübe siyaset Özak'ın bayındırlık bakanı olduğu süreçle bulaşmıştır.

ibrahim
15.06.2015, 14:39
İbrahimim,deplasmana gitmek için eşinin bileziklerini satan rahmetli Dozer Cemil'di.
Özak kuşkusuz kulüp için önemli işlere imza atmıştır lakin kulübe siyaset Özak'ın bayındırlık bakanı olduğu süreçle bulaşmıştır.
Olur, insanlık halidir. Hepimizin bir yanlışı vardır. Bay Güneş, Özak, Sümer, sen, ben hepimiz faniyiz. Hatasız kul olmaz falan. Zamanında kulübe kazandırdıklarıyla Trabzonspor efsanesini yücelten insanlardandır kendisi. O yüzden kulübe getirisine bakmak, emeklerini karşılıksız bırakmamak gerekir.

Berkan
15.06.2015, 15:21
1996 şampiyonluğu SATANDIR kendisi.

Fatih Öztürk
15.06.2015, 16:05
Olur, insanlık halidir. Hepimizin bir yanlışı vardır. Bay Güneş, Özak, Sümer, sen, ben hepimiz faniyiz. Hatasız kul olmaz falan. Zamanında kulübe kazandırdıklarıyla Trabzonspor efsanesini yücelten insanlardandır kendisi. O yüzden kulübe getirisine bakmak, emeklerini karşılıksız bırakmamak gerekir.

En büyük efsane bu kulübü karşılıksız sevenlerdir tosun paşam.
Yani sen ve senin gibiler.:)

ibrahim
16.06.2015, 23:12
1996 şampiyonluğu SATANDIR kendisi.
2011 şampiyonluğunu İstanbul ağalarının himayesi altına girerek görmezden gelen adam da satmıştır davamızı.

Ona kol kanat ger, diğerine tükaka he? Öyle yağma yok!

Bayundur Han
13.08.2015, 10:28
Trabzonspora çok şey kazandırmış Şenol Güneşin bir başlığı var, ama kulübün borçlarını eşinin bileziklerini satarak ödeyen, Trabzonspor efsanesinin baş mimarlarından Efsane Faruk Özakın yok malesef. Bu eksikliği gidereyim dedim.

Şenol bey "Şampiyonluk yaşamadım" demesine rağmen hala efsane rumuzunu taşıyabiliyorsa "Ama siz şampiyon olmadınız ki" diyen adamın yardakçısı da aynı kalibrede bir başlığı hak ediyor doğal olarak.

Katkıysa katkı, kupaysa kupa, paraysa para. Şenol Güneşten ne bir eksiği var ne de bir fazlası.

SenOl Gunesten cok eksigi var. O sike olaylari olurken basta degilmiydi bu adam? Agzini acacak olan ilk kisi Faruk Ozakti. Ama sesini cikarmadi.

Ki Senol Gunesle kiyaslayip Efsane demekte yanlis. Senol Gunes futbolculugu donemindeki basarilari icin efsanedir.

Bayundur Han
13.08.2015, 10:30

Bilezik iside gitti😜 bosuna acilmis konu. Faruk Ozak olmalidir bi forumda ama suraya bir iki basari siralasaydinda gorseydik. Efsane mefsane degil Faruk Ozak.

28TS61
13.08.2015, 15:17
efsane mi ??

ibrahim
13.08.2015, 20:52
SenOl Gunesten cok eksigi var. O sike olaylari olurken basta degilmiydi bu adam? Agzini acacak olan ilk kisi Faruk Ozakti. Ama sesini cikarmadi.

Ki Senol Gunesle kiyaslayip Efsane demekte yanlis. Senol Gunes futbolculugu donemindeki basarilari icin efsanedir.
İstanbul beyzadelerinin keyfini kaçırmamak için onlara boyun büküp pay sahibi olduğu başarımızı görmezden geldiği an düşmüştür efsaneliği. O efsaneyse bu da efsanedir.

Onur Akyüz
13.08.2015, 21:49
Bu başlık kapatılmazsa 'Efsane Necmi Perekli' diye başlayıp, 'Efsane Jan Jacque Misse Misse' diye devam eden başlıklar açmayı düşünüyorum.

Ben böyle bir saçmalık görmedim.