PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Stephane Mbia

Sayfa : 1 2 3 4 5 [6]

karahanbakar
24.01.2016, 19:10
Yazılan çizilen her boka inanan taraftarlarımız varken sırtımız asla yere gelmez!

Paylaşan sayfayı özellikle belirttim. Takipçisi en fazla olan Trabzonspor fan sayfası ve yönetime çok yakınlar. Yönetimin kendilerine anketler yaptırdığını biliyoruz.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Fatih Öztürk
24.01.2016, 19:23
Paylaşan sayfayı özellikle belirttim. Takipçisi en fazla olan Trabzonspor fan sayfası ve yönetime çok yakınlar. Yönetimin kendilerine anketler yaptırdığını biliyoruz.

Ne hikmetse bir tek o sayfa öğreniyor böyle şeyleri.Zerre kadar itibari yok böyle haberlerin.Şayet böyle zırva haberleri yönetim yaptırıyorsa ki inanmıyorum o zaman yönetimede bir yuh derim.

DeAgLeMaNyAq
24.01.2016, 19:44
Haberde gerçeklik payı olma ihtimali var bence ama Mbia yaşanan kriz zamanında paramı almayayım serbest kalayım şeklinde bir talepte bulunmadı. Dolayısıyla ayrılmak istiyorsa yönetimin işine gelir bence ama en azından ödediğimiz imza parasını getirmeli. Yalnız paylaşılan görüntü neden bir word belgesi ekranı anlamadım. Masabaşı haber imajı biraz amatör kaçmış. Geçen hafta Cavanda grip olduğu gerekçesiyle takımla çalışamamıştı. Adamın grip olup olmadığını anlamak zor bir şey değil ki. Sadi Hoca da Cavanda'yı çıkıp Meltem TV'de eleştirdi. Hami Hoca'nın bu 2 oyuncu hakkında alacağı tavrı merak ediyorum. İkisini de keserse şaşırmam. Mbia'nın kriz yaşattığı bir gerçek ama performans açısından öyle dibe vurduğunu düşünmüyorum. Bursa maçında bilerek veya bilmeyerek çok kötü oynadı ama bu şekilde mi devam eder yoksa stoperde oynadığından mı öyleydi bilemiyoruz. Bir de şu söz herkesin ağzında moda oldu. Mbia ve Cavanda ilk 4 hafta çok iyiydi sonra yoklar. İyi de bu takım ilk 4 hafta zaten 10 puanla liderliği paylaşıyordu. Ondan sonra 4 maç üstüste kazanamadı ve dibe vurdu. İlk 2 maç hariç üstüste kazandığımız lig maçı olmadı. Bütün takım çok iyiydi bir tek bu 2 isim takımı batırdı düşünesini asla kabul etmiyorum...

karahanbakar
24.01.2016, 19:51
Ne hikmetse bir tek o sayfa öğreniyor böyle şeyleri.Zerre kadar itibari yok böyle haberlerin.Şayet böyle zırva haberleri yönetim yaptırıyorsa ki inanmıyorum o zaman yönetimede bir yuh derim.

Dedimya yönetime yakın bir sayfa. Kimin yönetimle bağı varsa o öğrenir. Yönetim yaptırıyorsa zırva değil gerçektir.

Fatih Öztürk
24.01.2016, 20:07
Dedimya yönetime yakın bir sayfa. Kimin yönetimle bağı varsa o öğrenir. Yönetim yaptırıyorsa zırva değil gerçektir.

Yönetim yaptırıyorsa zırvadan öte terbiyesizliktir.Sözleşmeli oyuncunu bu tür haberler yaptırıp kamuoyu ve taraftarının önüne atarsan başarıyı kaf dağının arkasında arayacaksın.Bu habere inanmıyorum.

redbul
24.01.2016, 21:37
ben demiştim demek istemiyorum ama bu mbia nın tutmayacağı belliydi

ToyerSefa
24.01.2016, 21:47
Koca sezonda sadece iki maç oynadı. Salıverelim gitsin köyüne.

gometra
25.01.2016, 03:43
Biz Mbia'nın imza parasını peşin mi ödedik? Şu dakika sözleşmesi feshedilse ne kadar zarar ediyoruz, ileriye dönük ne kadar para ödedik kendisine?

Çinden falan talibi yok mu yahu, Şu Marko Kırdemir'e salık verin de Çin'e pazarlasın.

Turgay Atalay
25.01.2016, 08:56
Trabzonspor SK denen twitter kullanıcısı bildiğin kopyala yapıştır haberi(!) veren uyduruk bir hesap. Önceden Trabzonsporun resmi hesabı gibi haber paylaşırlardı, şimdi hayal ve yalan haber de paylaşmaya başladılar. İnanmayınız, bunlara da, paylaşımlarına da, yönetim yanlısı olduklarına da.

S.ÖZKAN
25.01.2016, 09:08
İmza parası ile menajer parasını getirsin sonra Allah selamet versin.

mustafakaya
25.01.2016, 10:43
bu herifin kamerun'da zor durumda kalan ailesi için trabzon yönetimi dışişleri bakanlığı nezdinde girişim yaptı, durum ne kadar ciddiydi bilemiyorum ama yakınlarını türkiye'ye getirdiler, kendisi de trabzona ihtar çekerek borcunu ödemiş.

Onur
25.01.2016, 10:44
Fotomaç'ın haberini okuduktan sonra -mutsuz olduğu belli- getirsin 3 Milyon€ istediği takıma gidebilir. Canı istediği zaman oyunculardan çektiğimiz kadar hiç bir şeyden çekmedik şu dünyada... Ve kabullemesi zor olsa da -kendi adıma- Avrupa'da başarılı olmuş futbolcu alınmamalı. Zilyon tane transferimiz var Cardozo,Bosi reis harici yalan...

LaZuRiBeRe_53
25.01.2016, 11:46
o değilde mbia sen niye böyle yaptın şimdi...........:mad:
zaten transfer edilerkenden belliydi para sıkıntısı çıkaracağı, adam ilk bi geldi sonra geri gitti paramı isterim dedi 2.2 milyon imza parası aldı sonra tekrar geldi .. saçma sapan işler , paracı olduğu ordan belliyudi zaten problem olacak tek kişi olduğunu belli etmişti

Sefaenes
25.01.2016, 13:07
Avrupada oynamis zenci oyuncu anilmiyacağin örneği en kisa zamanda yollanmali ama asla.bedava degil

İ. SARAL
25.01.2016, 13:17
İstediğimiz parayı getirsin sonra bay bay.

AlperenAltun
25.01.2016, 13:28
Bu adamın futbol hayatını bitirecen yapacan kontrolü yazacan ekstra idman.

D5803 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Mert'
25.01.2016, 14:06
Katar veya cinden kulup bulsun defolup gitsin

Mert Acar
25.01.2016, 17:07
Kalması taraftarıydım fakat gitmek istiyorsa zorla tutmanın anlamı yok.Ben bize hem kendine zarar verir.
İyi bir teklifle çin,katar yolcusu olabilir.Diğer türlü bizden aldığı maaşı zor bulur.

yorumsuz6117
25.01.2016, 17:53
Kendisinden hayır gelmez ilk teklifte satılmalıdır.. Belki Cavanda'da kendini düzeltir bu gidince..

Ahmet Ulusoy
25.01.2016, 19:24
Neden mutsuz olduğu ve eskisi gibi oynamadığı araştırılmalı ve bu olumsuzluklar derhal giderilmeli.

yorumsuz6117
25.01.2016, 19:57
Bu beladan kurtulursak en büyük transferdir..

ESER
25.01.2016, 20:15
Turk futbolunda yüksek paralar dönmeye baslamadan önce ,cvleri cafcafli kariyerli futbolcular emeklilik öncesi saglam vurgun icin arap yarimadasina gidiyordu. Simdi de buraya geliyorlar. Kariyerinde peak yapmis adamlar icin faso fiso bir lig Turkiye ligi. Büyük bir cogunlugu icin zorluk seviyesi düsük ve büyük paralarin kazanildigi keriz yontma ortamindan baska bir anlam ifade ettigini de sanmiyorum. Türk futbolunda olmazsa olmaz bir olgu haline gelen yildiz futbolcu trasferinin neticesi de bu mbia gibi sonradan görmelere sirf gelsinler diye verilen tavizler ve imzalanan agir kontratlar oldu.

Mbia bu islerde en az kabahatli olan kisi. Adam istedigini talep eder, sonucta saglik olsun diye spor yapmiyor. Her talebine "he olur kardes, yeter ki imza at" diyecek kadar kerizsen o senin sorunun.
Iho'nun cikip Trabzonspor camiasindan bu fiaskolar icin özür dilemesi gerekir , kolpadan aglayip gider ayak samimiyet kanitlamaya calismak yerine..

Gökhan Uzun
26.01.2016, 02:36
Rabotnicki maçında stadda idim. Appiah'tan beri canlı olarak izlediğim en iyi ön libero idi. Nereden nereye...

Gitmesi herkes için win-win durumu olacak.

Şerafettin Kara
26.01.2016, 11:23
Vay arkadaş koca gazete her gün mbia'ya çalışmaya devam ediyor.Keşke aynı haber aşkını idmanda adam dövenlere,kaptanlık yüzünden cıngar çıkaranlarada gösterseydi.

Hamdi Karamahmutoğlu
26.01.2016, 12:19
Ateş olmayan yerden duman çıkmaz.
Geldiği günden beri hatta gelişi bile sorunlu.
Memnun değilse burada olmaktan, güzel bir fiyatla satılmalı.
Kimse Trabzonspor'dan büyük değil.

deliadam61
26.01.2016, 13:17
tek başına bizi şampiyon da yapsan gözüm de değerin yok tefeci misin futbolcumu anlamadık ..

Harun-61
26.01.2016, 14:12
Verdigimiz imza parasina yazik... Sagol IHO

DeAgLeMaNyAq
26.01.2016, 14:50
Anlamadığım olay Antalya maçı öncesindeki Periscope yayınında çok mutlu olduğunu söyleyen akabinde Antalya'ya son saniyede hiçbir önem arzetmeyen golü sonrasında çılgınlar gibi sevinen kimdi?

demir
26.01.2016, 15:22
bişeyler donuyor kulubun ıcınde ama ney...

karahanbakar
27.01.2016, 08:43
Bye bye Mbia, 5 milyon getirip gidebilirsin.

Fatih Özkan
27.01.2016, 08:56
Rabotnicki maçında stadda idim. Appiah'tan beri canlı olarak izlediğim en iyi ön libero idi. Nereden nereye...

Muazzam oynuyordu ilk maçlarda. O kadar çok umutlanmıştım ki.

Samet GÜVEN
27.01.2016, 09:44

Hala öyle, hala en iyisi. Adam Sevilladan sonra bok çukuruna düştüğünü anlayınca koyverdi.

Böyle kaliteli adamlar ile yürünür. Bu adamların kulübe karakterlerinin değil, yeteneklerinin maksimum yansımasını sağlayabilmek önemli.

Mbia gibi bir önliberodan faydalanamamak çok zoruma gidiyor.

Adem Akyüz'
27.01.2016, 09:58
Şu an için yerine aynı kalitede bir adam bulma şansımız yok. Mbia'dan olabildiğince yararlanmak lazım ama oyuncu kafasında bitirmişse teknik heyetin ve yönetimin de elinden çok fazla bir şey gelmez.

Yiğit SARI
27.01.2016, 10:01
Takımdaki kötü ortama bi tahammül edemedik adam ne yapsın. Sonuçta ne vaatlerle getirilmiştir işin para boyutu ayrı

kürşat61
27.01.2016, 14:20
Dün twitter hesabından video falan paylaştı valla ben sanmıyorum bu adamın mutsuz falan olduğunu. He adamı asmaya çalışanlar var mı, kesinlikle evet.

hofsaale
27.01.2016, 14:27
Bence bizimkiler göndermek istiyor...aldığı yıllık dan dolayi...ama 2.2. mio € komik bir rakama olmamali....en az 5 mio €

DeAgLeMaNyAq
27.01.2016, 23:32
Oyunculuğunu tartışmaya gerek yok Sevilla'da çatır çatır oynuyordu ama karakterde sınıfta kaldı. Zaten Afrika'dan alınan oyuncularda sorun yaşamamak mümkün değil. Sezon sonu olsa belki daha iyi paraya satılabilirdi ama bu riske giremezdik. Kendisine ödenenlerle bonservisi aşağı yukarı aynı paraya geliyor...

Oruç
27.01.2016, 23:38
Bedava bile gitse kardayız.

Courage
27.01.2016, 23:43
Au revoir!

(devamını Fransızca üstadı Sefer Asan getirsin benden bu kadar.Bir de merci demeyi biliyorum ama yeri değil :) )

bordomavi1
27.01.2016, 23:43
Karakter problemi olduğunu düşünmüyorum. Hata %100 bizde. Bu saatten sonra karşılıklı güven sağlanmaz. Yapacak bir şey yok, mecbur gidecek. Her işte bir hayır vardır diyelim.

gometra
28.01.2016, 09:18
Mbia biraz kolpacı bir kardeşimiz malesef, bu hafta çimleri yer gelecek hafta sakatım der oynamaz, maaş skalasının 1-1.5 arası bi yere çekildiği ortamda 2.6 milyon ve sayısız taviz/bonus verilecek bi oyuncu değil. Bu devre arasında Usta yönetimiyle birlikte takıma katılmış olsa belki şuan bambaşka şeyler konuşuyorduk ama şu saatten sonra fayda beklemek gereksiz.

Hayırlısı artık.

karahanbakar
28.01.2016, 09:32
Bınservisi 4 milyon €. Çine satılacak muhtemelen. İyi para. Hayırlı uğurlu olsun.

Sibel
28.01.2016, 10:50
Çin'de mutluluklar. Bir daha yollarımız kesişmesin.

Faik Yılmaz
28.01.2016, 10:59
4 milyona satılırsa 17 milyon....

5 milton euroya satılırsa 20 milyon karı olucak bize.....

Fatih Öztürk
28.01.2016, 13:30
Sana gelene kadar Onur,Ekici gitmeli caaanım Mbia.

bthnbyrktr
28.01.2016, 15:11
4 milyona satılırsa 17 milyon....

5 milton euroya satılırsa 20 milyon karı olucak bize.....

4 Milyon Euro'ya satıldığı söyleniyor. Doğru mu bilemem.

Sefa
28.01.2016, 15:14
Yazık oldu..

Murathan
28.01.2016, 15:17
Yolun acik olsun mbia, suc bizde.

Murat'
28.01.2016, 15:29
Gerçekten satıldıysa büyük iş başardık, kafasında burayı bitirmişti.

demir
28.01.2016, 15:31
satılması sorun degılde ön liberoda kım oynayacak bence o buyuk sorun

melihergun
28.01.2016, 15:33
Gelen para bizi mutlu edebilir hayırlısı olsun

Fatih Öztürk
28.01.2016, 15:38
Seni satan 50.yılda ancak kümede kalmayı hedefler.Yolun açık olsun.

Berat Akçay
28.01.2016, 15:39
Sorunlu adamı tutmanın manası yok. Çin piyasasından daha fazla para koparabilirdik ama buna da şükür.

hofsaale
28.01.2016, 15:44
Ben mbia ya çok fazla suç bulmuyorum...aldığı yıllık çok fazla geldi başkana...kurtulmak istedi bu yükten...be satti..bize suan mbialar lazım degil...ilk bu zorlu dönemden kurtulmanın lazım....

omondoles
28.01.2016, 15:57
Güle güle bebeğim.

Loading %61..

E. Okan Bülbül
28.01.2016, 16:01
Defol

LG-D802TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

bordoylamavi
28.01.2016, 16:05
pis herifintekiymiş. paragöz olduğu baştan belliydi. işi gücü para. glmişin 30 yaşına kaç yıldır kimse bonservisiyle almak istemiyor herkes kiralıyor belli ne mal olduğunu biliyorlardı demek ki. böyle adamlar bize gelmez. bunun heryeri ön libero olsa ne yazar. bir maç oynadı o da arnavutluk takımına karşı. çok çok iyi bir hamle oldu bu. önceki yönetimin hatalarının temizlenmesi şart. sırf zarardı bu adam çok çok iyi oldu. tebrikler muharrem usta

Ertan 51
28.01.2016, 16:05
Son zamanların en kaliteli yabancısıydın ama hem takımın eski başkan tarafından düşürülen hali,hem de senin paraya bu kadar tapman tarafları bu duruma getirdi. Okay ile Aytaç ile yerin doldurulmaz,ama o kadar paragözsün o kadar kendini düşünüyorsun ki yerin dolmasa da olur dedittirdin. Kaldı ki ben yeni başkana ve yönetime güveniyorum,yerini sezon sonu layıkıyla dolduracaklardır.

Uzadı,
inşallah haberler doğrudur,inşallah gidiyorsundur,
tabi Çinlileri de canından bezdirmediysen,onları da şimdiden esir almadıysan.

OFLU
28.01.2016, 16:16
Yanlış yönetim zamanında geldi, maya tutmadı. olmayınca olmuyor. Bize isimsiz kahramanlar gerek.

CEMEFKER
28.01.2016, 16:19
Mbia'nın gitmesi bana göre önlibero mevkisinde faciaya neden olmaz.

Burada oynayabilecek Okay ve Aytaç gibi iki genç adam var. Mevkilerini en iyileri mi ? Tabi ki değiller. Zaten takım da olması gereken hedef mevkisine koşmuyor bu sene. Küçülme yolunda takım. Mali olarak denge sağlanmayı çalışılıyor.

Mbia'dan boşalan mevkiiye bakıldığında ondan ekstra olarak ileri çıkıp takımı öne çekmesi, rakibe baskı kurması bekleniyordu. Böyle bir özelliği de zaten vardı Sevilla'dan.

Yokluğunda ise bu özelliğin takımda kullanılabilmesi için bana göre ayağa pası iyi yapacak, topun bizde daha fazla kalmasını sağlayacak iyi bir orta saha elemanı alınırsa (örneğim hep daha iyi anlaşılsın diye Selçuk İnan) açık fazlası ile kapatılır.

Bjk takımına bakıldığında göbekte Sosa yetmiyormuş gibi bir de Oğuzhan ile oynuyorlar. Geride bir tek Atiba kalıyor. Bizde ise ağır adam Mbia'nın üzerine Aytaç veya Okay ile oynuyorduk. Şimdi Mbia gitti oraya Okay veya Aytaç'ı monte edip bir de Selçuk tarzı birini aldık mı 10 numara pozisyonunda da Ekici oturursa birşey çıkacak ortaya.

SametKumbasar
28.01.2016, 16:22
Geldiğinde "Nazar Duası" paylaşanlar vardı.
Nerden, nereye...

ilelebeTS
28.01.2016, 16:24
Kulüp battı batacak. Mbia olsa da olmasa da bu yıl maksimum 4. olabiliriz, sıkıntı yapmayın..Adamı şampiyon olacağız diyerek getirip, orta sıralara oynarsan tutamazsın zaten.

Murat'
8 ayda dehşet para kazandı. 4 milyon avro, yani yaklaşık 13 milyon lira.

Cengiz Çubukcu
Geldiğinde "Nazar Duası" paylaşanlar vardı.
Nerden, nereye...

Türk gibi başla ingiliz gibi bitir demişler... biz Türk gibi bitirdik....

Cengiz Çubukcu
28.01.2016, 16:25
8 ayda dehşet para kazandı. 4 milyon avro, yani yaklaşık 13 milyon lira.

her halde değil ailesini ülkesini bile doyurur...

Faik Yılmaz
28.01.2016, 16:30
kalitesine lafım yok....

ama sözleşmesine göre gitmesi lazımdı yoksa bu sözleşme ile klübün anahtarını Ona vermek zorunda kalacaktık....

TUNCAY HİÇYILMAZ
28.01.2016, 16:34
Bu karakterdeki adamların bir daha kulübe girmemesi dileğiyle..

Rıza ÇOLAK
28.01.2016, 17:17
BUna yapılan sözleşmeyle klübün anahtarını teslim edenlere laf yok, bir ay önce neredeyse bedavaya gidecek şekilde sözleşme yapana laf yok. bu adamı bi şekilde klüpte tutup üstüne üstlük 4 mE kazanan adam tukaka. Hadi ordan... Bu afrikalı topçuları da oldum olası sevemedim. Bunların alayı Türkiye ye gelince karakter sorunu yaşıyor. avrupada herif süt dökmüş kedi gibi. Burada her gün ayrı bi yalan, ayrı bi alavere dalavere.

Ufuk
28.01.2016, 17:45
4 milyona gittiyse ucuza gitmiş harbiden. He bu adamın tazminat almadan gitmesi bile bi başarı ama Adrian'lar Henriqueler kaça gitti. Giderken formda gittiler konusu ayrı bi konu satılan adam Mbia.. Tjikuzu değil. Avrupaya 5e Çin-Arap kulüplerine 7ye falan satılabilecek bir adamdı bence.

karahanbakar
28.01.2016, 18:36
Trabzonspor SK denen twitter kullanıcısı bildiğin kopyala yapıştır haberi(!) veren uyduruk bir hesap. Önceden Trabzonsporun resmi hesabı gibi haber paylaşırlardı, şimdi hayal ve yalan haber de paylaşmaya başladılar. İnanmayınız, bunlara da, paylaşımlarına da, yönetim yanlısı olduklarına da.

Kardeşim Mbia haberini ilk yapan bu sayfaydı. Doğru da çıktı.

karahanbakar
28.01.2016, 18:37
Yönetim yaptırıyorsa zırvadan öte terbiyesizliktir.Sözleşmeli oyuncunu bu tür haberler yaptırıp kamuoyu ve taraftarının önüne atarsan başarıyı kaf dağının arkasında arayacaksın.Bu habere inanmıyorum.

Haber doğru çıktı.

Berkan
28.01.2016, 18:47
Çok iyi futbolcuydu ama sözleşmeside çok ağırdı, bu yetenekteki birinin gitmesi İhonun ihanetidir.

LaZuRiBeRe_53
28.01.2016, 18:59
gitmesine sevindim
ama keşke 7-8 milyon gibi bi rakama satsalardı Çin verirdi o parayı henrique bile 5 milyona gitti gitmesine sevindim ama keşke az daha pazarlık yapsalardı dicem de fırsatı bulmuşken sepetleyelim başa bela olacak diye düşündü sanırım yönetim haksız da değiller hani

selcuk
28.01.2016, 19:04
kalite olarak kayib
maddi ve manevi büyük kazanc

LaZuRiBeRe_53
28.01.2016, 19:07
kalite olarak kayib
maddi ve manevi büyük kazanc

huyu para etmeyince kalitesini yemişim abi valla
para göz öyle sözleşme mi olur ya ayıptır

Mehmet Fatih Silik
28.01.2016, 19:38
Hayde nas...

cyberentalpi
28.01.2016, 19:53
Adama paragöz felan diyorlar yaa. He canım sevilla da 2 kupa kaldırıp doğup büyümediği ülkede babasının hayrına oynayacaktı.
Kusura bakmayında sözleşmeyi tamda olması gerektiği gibi yapmış. Sözleşmede bir taraf o bir taraf da Ts. Avukatın var, yeminli tercümanın var. Madem imzaladın şartlarına uyacaksın

mbia kaliteli adam. Bizde de iyi basladı ama sonra istediği gibi olmayınca soğudu. malesef batmak üzere olan bir klup olduğumuz için adamı bence de biraz ucuza sattık. yinede yıllık ücret, bonservis felan derken karlı iş. hele birde sende oynamak istemiyorsa.

bir 4 milyonada cavanda gitse iyi olcak. hele douglas giderse ballı börek olur.

ToyerSefa
28.01.2016, 20:56
Uyuşamayız, yollarımız ayrı;
Sen ciğercinin kedisi, ben sokak kedisi.
Senin yiyeceğin kalaylı kapta;
Benimki aslan ağzında.
Sen aşk rüyası görürsün;
Ben kemik...

Ama seninki de kolay değil kardeşim,
Kolay değil hani;
Böyle kuyruk sallamak Tanrının günü...

Orhan Veli

fincher
28.01.2016, 21:24
Basındaki haberlere itibar etmiyorum.Mbia nin gidecegine de Bosingwa nin gelecegine de...

Şanlı SanMarino
28.01.2016, 22:16
Gidişini çok olumlu karşılıyorum. Hem 4 Milyon Avro alıp hemde maddi külfetinden kurtulmak olumlu. Bununla birlikte Trabzonspor'un yıllık maaş ödemesi 22,8 Milyon Avro'ya düştü. Yani 74 Milyon TL. Bu gidişle yavaş yavaş takım artıya geçecek. Şampiyonluğa oynanmayan her sezon, hedeften uzaklaşılan her sezon bu tarz yükleri barındırmak batış anlamını taşır.

ibrahim
28.01.2016, 22:26
Çekip gidip fifaya müracaat edince üçün birini alacakken hem mali külfetinden kurtulup hem de üstüne 4 Milyon Euro kazandık. Transfer tarihimizin en karlı satışı belkide.

Gesendet von meinem LG-D855 mit Tapatalk

karahanbakar
28.01.2016, 23:50
http://uploads.tapatalk-cdn.com/20160128/a295bc365b816cdacac528acf2753ada.jpg
Gitti. Hayırlı uğurlu olsun.

Hakan
28.01.2016, 23:51
aaaah aaaahh

Yolun açık olsun

OnurKul
28.01.2016, 23:55
Çok çok çok iyi oyuncu ama parayı da çok çok çok seviyor. Sezon başında para konusunda sıkıntı çıkardığında alınmayacaktı. Güzel oyunundan ağzımıza bir parmak bal çaldı ve gitti.

angraf
28.01.2016, 23:56
iyi futbol iyi oyuncularla oynanır. İyi oyuncularda sözleşmelerinde ki paraları ister bu normal bizi bu duruma düşüren İho ve ekibidir. Yolun açık olsun Mbia . 4.5 milyon euroya gittiği söyleniyor.

artvints
29.01.2016, 00:03
yolu açık olsun. indirim istendiğinde gitmeye karar verdiğini düşünüyorum. daha imzayı atmadan önce para konusundaki hassasiyetini belirtmişti. hicbir yasanan supriz degil.tek suclanacak adam var o da iho.

bjk maçında oynadığı oyun takımı öne çıkarmasıyla hatırlayacağım. sadece bir kesici oldugunu söyleyenlerle aynı fikirde değilim. şut hariç her özelliği belli seviyedeydi. aldığı para şampiyonluğa oynamayan bir takımın çok fazlaydi tabi. temeli sağlam enerjisi yüksek bir takima alınsaydı başka şeyler konusabilirdik.

mustyde
29.01.2016, 00:18
kalitesine lafım yok....

ama sözleşmesine göre gitmesi lazımdı yoksa bu sözleşme ile klübün anahtarını Ona vermek zorunda kalacaktık....
Şiddetle katılıyorum birde adam başarıya doymuş bi maç iyi oynar 10 maç kötü.

My
29.01.2016, 00:59
Çok çok çok kaliteli bir adamdı. Böylesini bir daha da bulabilirmiyiz bilemiyorum. Ben çok üzüldüm açıkçası. Gelişmeleri pek takip etmediğim için neden bu hale geldi tam bilmiyorum ama sanıyorum arıza bizde. Yazık oldu.

melihergun
29.01.2016, 01:43
Gule gule

Adem Akyüz'
29.01.2016, 01:48
Çin'de köpek eti, yılan eti yediğin zaman anlayacaksın hamsinin değerini oğlum [emoji23] [emoji23] [emoji23]

Twitter'dan alıntıdır :)

Hürgün Aygün
29.01.2016, 01:58
Yolun açık olsun, güle güle.

Çağatay_
29.01.2016, 02:09
Umarım imzalar atılmıştır. Hayırlı işler, bol kazançlar.

SEDAT
29.01.2016, 02:30
* Yönetim çok iyi iş çıkardı gerçekten. Sadece 2 ay parasını alamadığı için 2 milyon euro ceza ödeyecektik

Ertan 51
29.01.2016, 08:53
http://uploads.tapatalk-cdn.com/20160128/a295bc365b816cdacac528acf2753ada.jpg
Gitti. Hayırlı uğurlu olsun.

O değil de abuk sabuk giyinip soytarıya dönmeden,adam gibi kıyafet seçen ve kendisine yakıştıran,bu derece şık başka da futbolcu görmedim ben,bizle transfer görüşmeleri yaptığı dönemlerde de böyle janti idi. Stefancığım para işinde olduğun gibi giyim kuşam konusunda da 10 numaraymışsın bu konuda samimiyetle kutluyorum seni :D

Yönetim çok güzel bir iş çıkardı teşekkür ediyorum kendilerine,
adam zaten gitmek istiyordu,
para konusunda M'Bia haklıydı gönderilmemeliydi diyen renktaşlar bunu unutmamalı.

Birde foto ya rağmen hala daha içimde bir tereddüt var,
para konusunda Çinlilerle sorun yaşayıp son an da transfer yatacakmış gibi geliyor bana.

Emre İskender
29.01.2016, 08:55
Para kousuna girmeden...

İlk bi kaç hafta izlettiğin futbol için teşekkür ederim...

eMR3
29.01.2016, 09:01
Paranın kıymetini yokluk çekmeyen bilemez, nasıl bir yokluk çektin merak ettim doğrusu..Tek Profesyonelliğin para konusunda kesin kati tutumun onun dışında futbolun ve sahadaki emeğin için teşekkürler...

cem1990
29.01.2016, 09:39
İyi futbolcu idi.Orta saha da sınıf atlattı bizlere
Ama gitmesi daha makbul idi ücreti bizler için çok yüksek.Ve 4 milyon £ kazandırması da ayrıca güzellik
Yolun açık olsun

Bahadır Şimşek
29.01.2016, 09:42
Maçlardaki abartılı düşüşlerini ve sakatmış gibi ağlamalarını gördüğümde tek başına izlerken bile utanıyordum. Böyle bir "aktör"den ve paragözden kurtulduğumuz için şükrediyorum. Bedavaya bile gitse sevinirdim. 4 milyon Euro bonus olmuş...

bordoylamavi
29.01.2016, 09:49
çinliler de bunun parasını vermez. ordan da 3 ay sonra ayrılır. sonra da hindistan ligine gider

cyberentalpi
29.01.2016, 10:05
Arkadaşlar yapmayın etmeyin. Bu adam elbette iyi bir kumaş.
neymiş paragözmüş. Neymiş parasını istemiş.

Yahu sen ödeyeceksin elbette vaad ettiğin ücretim. daha 1 sene evvel t kasılıyordun bizde herkes parasını zamanında alıyor diye.

sen formana reklam bile alamamıssan mbia mı suçlu. hadi mbia para göz

bu kaçıncı olumsuz ayrılan yabancı. Eğer kaliteli yıldız alacağım dersen bedeli vardır katlanırsın. Sonucta adam 4 milyon ero da bonservisle gitti. sana en azında zarar vermedi.

zamanında yıldız dediğiniz yüreği ile oynuyor dediğin üçüncü ler, hüseyinler sana ne kazandırdı. Sefa yı sat bir çin takımına 4 milyon ero ya da gorelim

Ahmet Demir
29.01.2016, 10:09
Allah bereket versin 4 milyon euro da iyi para ancak bu adamın ederi çok daha fazlaydı.

Hele ki Çin gibi bir piyasaya 10 milyon euro düzeyinde satılabilirdi.

Hayırlısı olsun artık.

Koray
29.01.2016, 10:14
Parasını istemesine bir şey demiyorum ama parası geç yattığı için sahada da durgun su görmüş camış misali yatmasına ne demeli.

Murat'
29.01.2016, 10:26
Kısa süre içerisinde iyi bir iş yapıldı, yalnız alınan 4 milyon euroyla verdiğimizi almış olduk, adama 2,2 milyon avra imza parası verilmişti, en azından takımdaki bir kamburdan kurtulmuş olduk böylece. Kendisinin Avrupa'da isim yapmış bir oyuncu olması bunda etken tabi ki.

unique
29.01.2016, 11:00
Kalitesine laf yok, ama sözleşmesi şu anki şartlarımıza göre çok ağırdı. Hem yıllık ücretinden kurtulduk, hem de bu yoklukta iyi sayılabilecek bir nakit girişi oldu.

Fatih Öztürk
29.01.2016, 11:03
25.hafta itibariyle en çok seni yâd edecek bu taraftar!
Güle güle kara adam.

Oğuz KUL
29.01.2016, 11:07
Bir türlü doymak nedir bilmeyen asla doyuramadığımız ''PROFOSYONEL'' futbolcu gülegüle.. Umarım Çinliler sana hattini bildirir..
Ayrıca Cavandanıda al git !

Ozan Yılmaz
29.01.2016, 12:08
Yeterince yararlanamadigimiz iyi bir oyuncu daha kaybettik, hayırlısı olsun.

Murat'
29.01.2016, 12:12
3 senede 16 milyon euro alacakmış, koşa koşa gitmesi gayet normal.

Mert Zaman
29.01.2016, 15:22
Goodbye mbia ilk haftalar futbolunla verdiğin tat için teşekkürler..

ASUS_Z002 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

jairzinho
29.01.2016, 17:02
çin piyasasına bakarsak oldukça ucuza gitmiş.bonservis olarak.29 yaşındaki ramires e 28 milyon avro vermişler çinliler.mbia da 30 yaşında.4 milyon avro.

eğer sezon başında 2 milyon avro imza parası verilmişse kar falan yapılmamış sayılır.fifti fifti bir transfer.gider gelir açısından.

Aydın Danış
29.01.2016, 18:03
Kitleseydik artık konuyu beyfendi gittiler

selcuk
29.01.2016, 18:57
Kitleseydik artık konuyu beyfendi gittiler
daha final kap gelmedi
büyük ihtimallen pesinat bekleniyordur

Sefaenes
29.01.2016, 19:06
veremedigin emeklerine yine tsk ler ilk Afrika kökenli oyuncular hakkimda yaniltmadigin icin tsk ler yanilmayi tercih ederdim ama neyse umarim bundna sonra son zencimiz olur avrupadan gelen

bordoylamavi
29.01.2016, 19:14
oh be büyük zarardı bu adam. yok çok iyyimiş de şuymuş da buymuş da diyenler çin liginde takip edersiniz artık

LaZuRiBeRe_53
29.01.2016, 19:27
İyi oldu gidişin

exelans_25
29.01.2016, 19:30
niye o kadar içten sevindin lan attığın son golde.4 değil de 7-8 ederdi Çin piyasasında ucuza gitti

My
29.01.2016, 20:22
Allah Allah :) Bu kadar iyi bir adam gidiyor diye millet iyi oldu diyorsa var demek ki bir şeyler :)

Şanlı SanMarino
30.01.2016, 03:00
Trabzonspor eğer ki birgün tekrar şampiyonluk şarkıları söyletecekse bu adamlarla olmayacak. Yüksel gibi, Zeki gibi, Borce gibi adamlarla olacak. Önce karakter transfer edilecek.

Bunu Bursa maçından sonra demiştim. Şimdi satıldı ve bana göre büyük bir iş yapıldı. Trabzonspor tarihinin en karlı hamlelerinden birini gerçekleştirdi. Emeği geçenlere sonsuz teşekkürler.

Ahmet Ulusoy
30.01.2016, 14:39
Elveda adamım.. Beraber harika işlere imza atabilirdik. Ama olmadı

Mustafa ÖZDEMİR
30.01.2016, 14:48
güle güle gitsin

Harun-61
30.01.2016, 14:53
gelsin su KAP artik.

Mert Acar
30.01.2016, 16:56
Kaliteli oyuncu idi..Yanlış zamanda geldi.Karmaşaya denk geldi.Yolun açık olsun Mbia.

TS FAN
30.01.2016, 17:01
Mbia için son söz söylemek gerekirse çok şey öğrenmemiz gereken bir transfer Mbia.Gitmesine hiç üzülmedim.Umarım o ve onun gibiler bir daha gelmez.
Öncelikle şunu bilmek gerekir biz robot değiliz insanız paragöz insanlar hiçbir yerde sevilmezler.Paragöz olmakla hakkını savunmak aynı şey değildir.Mbia paragözdü ve bu sevilmemesini gerektirir.Buna kızmak boşuna.
futbolcu ve klüp anlaşırken sözleşme yapar.Takım maddi şartları yerine getireceğini söyler futbolcuda en iyi performansı ortaya koyacağını söylemiş olur.Fakat her 2 tarafta zaman içerisinde bu söylemlerini yerine getirmekte yetersiz ve geç kalabilir.Bu çok doğal,her takımda olabilecek şeyler.Ancak bunu ilk fırsatta anlaşmanın diğer tarafının tepesine binmek için kullanmanın sağda solda röportajlarla bunu millete duyurmanın açıklaması haklı bir tarafı yok.

mbia Trabzonspor serüveni boyunca sahaya sözleşmesinin maddi şartlarını üzerine geçirerek çıkmıştır Trabzonspor formasını değil.Sahada ne yaptığıyla takımın durumuyla rakibin durumuyla ilgilenmemiş gözünün önünde her daim sözleşmesinin maddi şartları olmuştur.Ben böyle adamlara asla güvenmem çünkü maçta hırslı ve iyi oynasa bile bu takımı için değil kendini düşünerek yapıyordur ileride kendi çıkarına kullanmak için bunu yapıyordur.

iyi maçlar çıkardı mı çıkardı.Trabzonspor çok zengin bir klüp olsaydı Mbia başarılı olurmuydu bilmiyorum.Sanmıyorum.

Yaptığı bu son transferle kariyerinde gittikçe düştüğü ve daha küçük liglerde oynadığı gerçeği ortada ancak görünen o ki bu Mbiayı pek enterese etmiyor,mutlu,çünkü hangi takımda oynadığı,takımının durumu kendisinin performansı falan umrunda değil ona sadece parasını verin yeter bu onu mutlu etmeye yeter.

asilhamsi
30.01.2016, 22:39
Mbia için son söz söylemek gerekirse çok şey öğrenmemiz gereken bir transfer Mbia.Gitmesine hiç üzülmedim.Umarım o ve onun gibiler bir daha gelmez.
Öncelikle şunu bilmek gerekir biz robot değiliz insanız paragöz insanlar hiçbir yerde sevilmezler.Paragöz olmakla hakkını savunmak aynı şey değildir.Mbia paragözdü ve bu sevilmemesini gerektirir.Buna kızmak boşuna.
futbolcu ve klüp anlaşırken sözleşme yapar.Takım maddi şartları yerine getireceğini söyler futbolcuda en iyi performansı ortaya koyacağını söylemiş olur.Fakat her 2 tarafta zaman içerisinde bu söylemlerini yerine getirmekte yetersiz ve geç kalabilir.Bu çok doğal,her takımda olabilecek şeyler.Ancak bunu ilk fırsatta anlaşmanın diğer tarafının tepesine binmek için kullanmanın sağda solda röportajlarla bunu millete duyurmanın açıklaması haklı bir tarafı yok.

mbia Trabzonspor serüveni boyunca sahaya sözleşmesinin maddi şartlarını üzerine geçirerek çıkmıştır Trabzonspor formasını değil.Sahada ne yaptığıyla takımın durumuyla rakibin durumuyla ilgilenmemiş gözünün önünde her daim sözleşmesinin maddi şartları olmuştur.Ben böyle adamlara asla güvenmem çünkü maçta hırslı ve iyi oynasa bile bu takımı için değil kendini düşünerek yapıyordur ileride kendi çıkarına kullanmak için bunu yapıyordur.

iyi maçlar çıkardı mı çıkardı.Trabzonspor çok zengin bir klüp olsaydı Mbia başarılı olurmuydu bilmiyorum.Sanmıyorum.

Yaptığı bu son transferle kariyerinde gittikçe düştüğü ve daha küçük liglerde oynadığı gerçeği ortada ancak görünen o ki bu Mbiayı pek enterese etmiyor,mutlu,çünkü hangi takımda oynadığı,takımının durumu kendisinin performansı falan umrunda değil ona sadece parasını verin yeter bu onu mutlu etmeye yeter.

Yorum cok komik olmus kusura bakma.Adam gecen sene UEFA yı alan takımda banko 11 de oynadı.Bizde kotu macını hatırlamıyorum.

İstese su an Avrupanın her takımına gidebilirdi.Ama o kariyer yerine para kazanmayı tercih etti.Bu kendi kararıdır saygı duymak lazım.

Ama en az 3-4 sene ust duzey oynayabilecek fizige sahip.Yok sozlesmesinin maddi sartlarını ortaya koymus yok bilmem ne imiş.

Mbia nın bize degil bizim Mbia gibi A kalite oyunculara ihtiyacımız var.Realiteden cok uzak bir yorum.

Bu adam Cin de 1 sene oynasın tekrar iyi bir ligde oynamak istese anında gidebilir.Ve olusu 4-5 milyon eder.

Ufuk
30.01.2016, 23:02
Her yerde 4 gördük ama son kapta sürpriz bekliyorum. Bu adam daha ölmedi naniye 20 veren Mbiaya 4 mü verecek.

Daha mantıklı sözleşmelerle mbia Tarzı transferler kulübün yararına olabilir.

Sibel
30.01.2016, 23:31
Birkaç milyon daha kaptırmadan kapatsak artık başlığı.

Şanlı SanMarino
01.02.2016, 08:23
Şubat sonuna kadar anlaşma tamamlanabilir bir problem yok. Çince çevirisinden ve yazışmalardan dolayı uzadığı belli. Kısa sürede tamamlanacaktır.

Turgay Atalay
01.02.2016, 08:53
Başkanımızın Mbia ile ilgili dün akşam yaptığı açıklamaları dinleyenler, Mbia'nın nasıl karakterde adam olduğunu, İHO'nun basiretsizliğini, Muharrem Usta ve yönetiminin ne kadar haklı olduğunu bir kez daha görmüşlerdir umarım.

Ahmet Demir
01.02.2016, 10:00
Her yerde 4 gördük ama son kapta sürpriz bekliyorum. Bu adam daha ölmedi naniye 20 veren Mbiaya 4 mü verecek.

Daha mantıklı sözleşmelerle mbia Tarzı transferler kulübün yararına olabilir.

Başkan dünkü programda 4 milyondan fazla olduğunu söyledi. Ayrıca elindeki 400 bin avroluk çek de geri alınmış.

Faik Yılmaz
01.02.2016, 10:10
4 milyon bonservisten kazandık.....

1,250 bin euro yarım sezonluk ücretinden kar ettik....

400 bin euroluk çek elinden alındı....

Toplam fayda 5.650.000 euro....

Birde sürekli sorun çıkartan naz eden bir karaktersizden kurtardık.....

Adem Erdoğan
01.02.2016, 11:15
Şimdi dinliyorum başkanın demeçlerini.

Mbia'nın sözleşmesini dinleyince aklıma Kemal Sunal'ın aşağıdaki filmi geldi;

https://www.youtube.com/watch?v=5IeH6WkOqNY

Hakan
01.02.2016, 20:04
Beşiktaş maçın unutulmaz.

Yolun açık olsun

Adem Akyüz'
01.02.2016, 20:05
6 Milyon Euro için teşekkürler..