PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Fabiano Eller Dönsün Mü?

Sayfa : [1] 2

#10 Fietra
02.11.2006, 02:22
Biliyorsunuz geçen sene kiralık olarak Internacional'a gönderdiğimiz Fabiano Eller'in sözleşmesi devre arasında bitecek.Sizce geri almalı mıyız?

Terzioğlu
02.11.2006, 04:38
kalitesini hepimiz gördük dönmesin diyorum

Muhalif
02.11.2006, 08:12
Üstteki kullanıcı nikine katılıyorum:D

Emre B.
02.11.2006, 08:39
Yanlış hatırlamıyorsam dönmek istemediğini açıklamıştı.Geri dönse ön liberoda iş yapabilirdi.

no NAME
02.11.2006, 08:54
düşüncelerinizi açıklarken ölçü aldığınız kriter ne, merak ettim. kiralanmadan önce bizde oynadığı maçlarmı yoksa kiralandıktan sonra oradaki maçlarımı? ilki ise haklı olma ihtimaliniz fazla (iyi olmama sebeplerinide düşünün) ama bizden giden adam orada asıl oynuyor neler yapıyor izlemiş olsanız eminimki fikriniz çooooooooook değişirdi.hüseyinin futbolculuk hayatı boyunca yapamadıklarını ve symek'in geldiği dönemdeki ARA paslarının tek kişide buluşmasını keyif şaşkınlık ve üzüntüyle seyretmiştim. oradaki futbolunu oynayacaksa çok önemli bir kazanç olur belirteyim(tvde 4-5 maçını izlemiş biri olarak yazıyorum bunları)
selam ve hürmetle.

frango
02.11.2006, 09:10
bende trabzonsporda çok faydalı olacağını düşünmüyorum zaten kendisininde gelmek isteyeceğini sanmıyorum zaten

TSelif
02.11.2006, 09:12
Gerek yok bence

İslam Sezer
02.11.2006, 09:17
ben kararsızım,içimde bir ses neden olmasın diyor diğeri ise bu takıma ronaldinho gelse yine bişey olmaz diyor...

Travelair
02.11.2006, 09:19
Kendisi dönmek istemiyor. Ama ikna edilirse solak bir defans olması, geriden oyun kurabilmesi işimize yarayabilir

no NAME
02.11.2006, 09:32
ben kararsızım,içimde bir ses neden olmasın diyor diğeri ise bu takıma ronaldinho gelse yine bişey olmaz diyor...

özellikle ikincisini doğru söylüyor.
selam ve hürmetle

bordoylamavi
02.11.2006, 09:55
valla dönsün şimdikilerden iyidir

Mayls
02.11.2006, 09:57
Fatih Akyel'in yerine neden olmasin
Ama aldigimiz oyunculara bakinca biz en iyisi bi transfer yapmayalim diyorum

Gürkan
02.11.2006, 10:51
karasızım.kiralandıktan sonraki maçlarını izlemedim.izleyenler daha iyi karar verebilir. sonuçta onu bizim değil Hocanın istemsi önemli.kendisi izlemiştir umarım.

buckler
02.11.2006, 10:52
bence gelsin hüseyinin yerinde oynasın bizide büyük bi dertten kurtarır

mavikan
02.11.2006, 10:59
iki senelik hatalar yapılmasaydı.. muhtemel kadro şu olabilirdi
................martinez(vb.)..............
f.akyel.........tolga........stepanov........eller
............simek.........musampa.............
yattara.........marcelinho........gökdeniz
..................fatih tekke...............
td.ÜNAL KARAMAN
umut
ersen
ufukhan
murat ocak
mustafa keçeli
mehmet topuz
ibrahim akın
..
..
yani eller gelmeli.. bence iyi topçu.. geçen sezon dört as oyuncumuzdan yararlanamadığımız - 9,11,61,7 - bir ortamda hasan, hüseyin,erdinç,volkan ile ne yapabilirdi ki..

Badaloğlu
02.11.2006, 11:00
Ne olarak geri dönecek?Kurtarıcı mı?

oskanonur
02.11.2006, 11:05
Hadi Eller gelsin diyelim; peki yabancilardan kim gidecek?

mavikan
02.11.2006, 11:06
ziya burdayken kimi alırsan al.. bi cacık olmaz.. hazır elimizde ki oyuncuları yok pahasına kaptırmayalım yeter..

KuĞu
02.11.2006, 11:08
martinez, risp, ceyhun, ibrahim akın, gökhan ünal devre arası transfer listem bu transferler için takasta üstüne parada kullanılacak futbolcu sayımız çok fazla rahat yapılır bu transferler.

Eller brezilyada daha mı hızlı koşuyor? Yerçekimi farkı mı var?

Sevgi
02.11.2006, 11:15
Niye Trabzonspor kulübü değil de kürkçü dükkanımıyız biz ?

no NAME
02.11.2006, 11:24
......

Eller brezilyada daha mı hızlı koşuyor? Yerçekimi farkı mı var?

sorduğun soruya bakılırsa ganyan kuponuna yazacaksın;) şaka bir yana aklını ayaklarından daha hızlı kullansın yeter. ayaklarıyla koşamadığı yerlere aklını kullanıp attığı pasları seyrederken bizim takımda kimleri hatırladım bir bilsen.
selam ve hürmetle

champions
02.11.2006, 11:47
gerekmez kalsın

chigannes
02.11.2006, 12:20
sezon bitti galiba herkes kadro kurmaya başladı

Muhammet_61
02.11.2006, 12:43
Kumaş olarak iyi bir futbolcu olduğu bizdeyken de belliydi. Ancak uyum sorunu onu çok etkiledi. Türk futbolunun sert yapısına ayak uyduramadı. Geri gelse de katkı sağlayacağını düşünmüyorum ancak kaliteli bir futbolcu mu diye sorarsanız elbette evet.

Hüseyin Çümen
02.11.2006, 12:51
ne saçma anket bu böle böyle saçma anketlere ne gerek var şimdi ankette.com olduk
artık dolduralım anketlerle jun 1 sene oynadıktan sora geri gelsinmi
ali güzeldal 20 goü geçerse geri gelsinmi
ergin kendini geliştirirse trabzon forveti ona verilsinmi
ömer rıza ameliyattan sora kendini bulabilecekmi
ersen martin in maskesi ne renk olsun
...
gereksiz bi anket ve çok ağır gereksiz bi futbolcu

Murat'
02.11.2006, 13:22
ellerli internacional libertadores kupasını kaldırdı bende 3-4 maçını seyrettim gerçekten bu hüseyinden daha çok iş yapar

kudu_61
02.11.2006, 13:35
Kesinlikle çok iyi bir topçu gitmesi kadar saçma bir olay yoktu zaten bizdeyken de iyiydi ama göremedik hüseyin in yerinde çok iyi iş yapar veya akyeli sağa çekeriz stephanow un yanında değerlendiririz kesinlikle iyi topçu...

Cabri61
02.11.2006, 14:15
bence eller türk ligine ayak uyduramıyor.brezilyada iyi olabilir ama türk liginde sorunlar yaşayacağını düşünüyorum...brezilyada iyi oyuncu olupta avrupada tutunamayan oyuncular gibi görüyorum..

Ozan
02.11.2006, 14:25
bence gelmesin fabiano eller . geldiğinde gördük nasıl bir oyuncu olduğunu . onun sözleşmesini uzatana kadar daha iyi bir futbolcu alırız onun yerine . ( gerçi böyle bir yönetimin iyi bir oyuncu aldıığı görülmedi )

altancakular
02.11.2006, 14:34
oyumu kullandım

cevabım hayır oldu

ama yorumum farklı olacak

eller dönsün
onun da posterini yapıp verelim birilerinin eline assınlar tribünlere
ulusoy kadar hizmeti herhalde dokunmuştur bize

Yağız
02.11.2006, 15:16
Brezilyada Futbol yavaş ve teknikle oynanıyor.Avrupada ise fizik gücü ve hızla. Avrupada bir kaç teknik adamınız oldumu iş tamam oluyor.Bizde avrupa sıınıfındayız.Evet bazı brezilyalılar avrupa ekolündede oyanayabiliyor.Bir çok Brezilyalı oyuncunun avrupada başarılı olduğu gibi ümit kırıklığı yaratan oyuncularında çok olduğu bu şekilde açıklanabilir.

İş Eller e gelince her ne kadar brezilyada başarılı olduğu bilinsede gerek uyum problemini aşamaması gerekse oynadığı ekol bakımından bize göre değil.

Ayrıca Alex transferindeki para koparmaya yönelik tavır takındığı söylentileri var. Aslında bu anketin devamında Eller problemi nasıl aşılacak diye sormak hiçde yersiz değil.Evet O gelirse kim gidecek.

#10 Fietra
02.11.2006, 15:25
ne saçma anket bu böle böyle saçma anketlere ne gerek var şimdi ankette.com olduk
artık dolduralım anketlerle jun 1 sene oynadıktan sora geri gelsinmi
ali güzeldal 20 goü geçerse geri gelsinmi
ergin kendini geliştirirse trabzon forveti ona verilsinmi
ömer rıza ameliyattan sora kendini bulabilecekmi
ersen martin in maskesi ne renk olsun
...
gereksiz bi anket ve çok ağır gereksiz bi futbolcu
Ne konuşalım başka he?Daha başka Trabzonspor'u ilgilendiren hangi konular var?İlginçsin gerçekten ilginç ilginç ilginç.Saçmaymış hadi ordan.

Hüseyin Çümen
02.11.2006, 15:32
benim anketimin taslğı oluşmak üzere
ersen martin in burnına takılıcak maske ne renk olmalı
A) bordo
b)mavi
c)sarı
d)eflatun
e)hepsi
f)hiçbiri
ayrıca yan bi anket daha hazırladım ersen martinin çatlayan burnuna estetik operasyonla güzel bi şekil verilsinmi
a)verilsin
B)verilmesin
c)verilirse performansı yükselir
d)verilirse performansı etrafını sarıcak kızlar yüzünden düşer istemem
e)kafam çok karışık bu soruya yanıt veremicem düşünmem lazım
işte yılın anketi bu olcak herkesi bekliorum anketime

Egemen Yılmaz
02.11.2006, 16:01
bence eller stepanov'un yanında çok faydalı olur

Fanatik28
02.11.2006, 16:20
Yanina Cannavaro, Puyol tipinde bir stoper alinacaksa, hemen gelsin. Yoksa gelmesin.

Bartuğ13
02.11.2006, 17:00
ben de kararsızım.ön liberoda hasan,hüseyin,ferhattan daha iyi iş yapacağı için dönebilir ama yabancı kontenjanı getirip getirip oynatmıyoruz.marce giderse gelsin.

Taner Uykuçeken
02.11.2006, 17:07
Yok abicim mümkünse görüşmeyelim Kendisinin Juna kadar yolu var

eys_61
02.11.2006, 17:12
Turistik gezi amacı gütmüyorsa gelmesin.Neme lazım önlibero sayısı 1 daha artarsa Ziya Doğan maçlara 4 önliberolu çıkmayı düşünür,sonra kimse geri gönderemez bidaha.

Selman
02.11.2006, 18:19
ellerli internacional libertadores kupasını kaldırdı bende 3-4 maçını seyrettim gerçekten bu hüseyinden daha çok iş yapar

Hüseyin'den daha çok iş yapmaz, yapamaz.Hatta Hüseyin'in yerine oynayacaksa hiç gelmesin.Sizlerde Ziya hoca gibi oldunuz yahu her adamı ön libero zannediyorsunuz:D

Bu adam sol ayaklı sol bektir.Yani Brezilya'da böyle oynuyor ve başarılı oluyor.Gelecekse oraya gelsin.

Punisher-61
02.11.2006, 18:24
eller brezilyadaki performansini türkiyede özletiyor..o yüzden gelmesin..

Murat'
02.11.2006, 18:28
Hüseyin'den daha çok iş yapmaz, yapamaz.Hatta Hüseyin'in yerine oynayacaksa hiç gelmesin.Sizlerde Ziya hoca gibi oldunuz yahu her adamı ön libero zannediyorsunuz:D

Bu adam sol ayaklı sol bektir.Yani Brezilya'da böyle oynuyor ve başarılı oluyor.Gelecekse oraya gelsin.

aslında amacım hüseyinin yerinde oynar demek değil..sadece hüseyinin bu haliyle herkes hüseyinin mevkisinde en az hüseyinin oynadığı kadar oynar demekti..cümle biraz devrik oldu ama olsun....

oguzkoc
02.11.2006, 18:36
her brezilyalı başarılı olacak diye bir kaide yok

genelde brezilyalılar başarısız oluyorlar yurtdışında zaten

bu adam trabzonda oynayamadı ve gene oynayamayacak.

gelmesin.. boşuna yabancı hakkını doldurur...

Volkan Yavuz
02.11.2006, 18:41
100% geri gelsin!! ön libero oynar STEPANOV lan iyi bir ikilli olur! marce ve jeff len arkadaslari var

Mustafa AYDIN
02.11.2006, 18:43
Gelldi oynadı beğenmedik geri gönderdik,başa sarmaya gerek yok.

Gürkan
02.11.2006, 19:27
adam şuan iyi oynusa gelincede o mevkıde oynamalı.sol bekte ıyı oynayan adamı al onlıbero yap veya tersı sonrada basarısız de.

Mellih
02.11.2006, 19:40
Ben Eller in iyi bir futbolcu olduğunu düşünüyorum zaten brezilya ligini yakından takip edenler Lugano'dan daha değerli diyolardı Eller'e. Gelmesi bence iyi olur. Hem stepanov ile iyi anlaşabileceği kanaatindeyim

Selman
02.11.2006, 19:45
adam şuan iyi oynusa gelincede o mevkıde oynamalı.sol bekte ıyı oynayan adamı al onlıbero yap veya tersı sonrada basarısız de.

Demek istediğim bu aslında.Sol bekte alışkın bir adamı getirip stopere veya ön liberoya koyarsan adam tabiki oynayamaz.Brezilya'daki maçlarını izleyenler o hızlı futbola nasıl ayak uydurduğunu görmüş olmalılar.

Murat'
02.11.2006, 19:58
eller şu anda bizde hiç oynaamış bir oyuncu olsaydı eminim ki hepimiz libertadores kupasını kaldırmış takımın oyuncusuna kesinlikle hayır demezdik ama geçen o kötü günler bazı arkadaşlarımıza hayır dedirttiriyor

Cafer KILIÇSOY
02.11.2006, 21:20
Bir tek eksiğimiz oydu zaten

Pardon ama biz toplanma kampımıyız

Eller'miş Servet'miş yok daha neler. Başka varmı kıyıda köşede kalan.

Bu günleride mi görecektik Ya Rabbim?

cyberentalpi
02.11.2006, 22:04
kesinlikle iyi pas dagitiyor. bence yabanci kontenjanimiz acik olursa gelmesinde sakinca yok

Emre7
02.11.2006, 22:40

sana katılıyorum eller bu takımda gerek defansta gerek ön liberoda oynayabilecek bir adam defansa serveti alacağıma onu oynatırım daha ii. bu adam en azından hüseyinden daha iyi top taşıyo ileriye ama gerçi o trabzona geri gelse korkarım kaleci oynatılır çünkü kimse yerinde oynatılmıyor

diskus
02.11.2006, 22:43
ben iki macini izledim defansin göbeginde oynuyordu.yalniz bazi arkadaslarin yazdigi gibi stepanov la ikili olamazlar cünkü ikisi birbirinden daha yavas.bundan sonra bize faydali olmaz.

AtalaY_BuğrA
02.11.2006, 22:44
Onuda getir bir sinerji yaratalım. Yahu iyi güzel bu takımın öncelikli ihtiyacı bu mudur yani.Sonra sövün Hasan'a,Hüseyin'a,FERhat'a değil mi.

kutoz
02.11.2006, 22:55
Geri dönmeli.

Acaba, yönetim kurulumuz da Eller'in maçlarını izliyor mu?

altancakular
02.11.2006, 23:09
uşaklar ben diyirum ki

habu eller e bi fırsat versunler. eğer yayan brezilyadan buriya kada yürüyerek gelebilursa dönsün

dönemezsa hepten kurtuluruk ondan da

Tevfik Kılıç
02.11.2006, 23:18
Fabiano eller defansın önünü toparlar gibi geliyor bana en azından 10(on) tane ferhat eder.

Hüseyin Çümen
02.11.2006, 23:24
biz hangi oyuncuyu kiralık verdiysek değere bindi zaten ali güzeldal ı kıralayan zihniyete lanetler okundu eller geri gelsinmi oldu bırakın bu işleri adamlar da iş olsa oynarlardı fırsat vermee gerek yok daha iisini bulur alırız

Kobalas61
02.11.2006, 23:58
tabi ki dönmesin

Barış
03.11.2006, 00:02
jun da attı 1 gol, o da mı dönse acaba :)

Adem Erdoğan
03.11.2006, 02:00
onuda geç.çelimsizin tekiydi.

Kasım Hilal
03.11.2006, 02:09
Eller gelirse biri gidecek o kesin gibi..
İyisi mi Jeff gitsin o gelsin..
En azından bir birim karımız olur..
Ama en iyisi Eller gelmesin, Jeff de yanına gitsin bir de (üzülerek söylüyorum ki) Szyemek de gönderilsin.. Kale hariç transfer de yapmayalım..

bmtr
03.11.2006, 03:05
Turkiye'deki futbol ile brazilya arasinda daglar kadar fark var. Benim kanaatim, brezilya'da pozitif futbol, Turkiye'de negatif futbol oynaniyor. Orada oyuncuyu sakatlamak pahasina oyuncuya girilmiyor. Hatta eger oyuncu iyi bir hareket yapip gecti ise onu durdurmak icin elinden gelen cabayi gosterip arkadan tirpanlamiyorlar. Orada oyuncu ile omuz omuza, oyuncuya biktirircasina direnc uygulanmiyor. Eller Turkiye'de yapamaz. Maclarini izledim, elaman aktif ve pozitif oynuyor, ama karsi takim oyuncularina cok yakin oynayip onlara foul yapmiyor.

Hüseyin Çümen
03.11.2006, 05:02
güzel bi anket fabiano eller çevresinde 1 tur dönsün bence trabzona asla
soru bile garip eller dönsünmü :D

İlker
03.11.2006, 08:50
f.elller kaliteli bir futbolcuydu FAKAT ziya hoca onu sistemde yerine oturtabilirmi?kimi kesebilir?arkadaşlar ofansif anlamda saldıran adamlarımız var tamamda defansif de kaç kilit adamımz var?bence gelmeli ama kurtarıcı gözü ile bakılmamalı

Telha TANYILDIZI
03.11.2006, 13:35
elleri beğenmeyen adamın aklına şaşarım

tamuğ yamtar
03.11.2006, 14:04
Yabancı kontenjanını Eller'le kullanmak doğru değil.

Hüseyin Çümen
03.11.2006, 14:07
elleri beğenmeyen adamın aklına şaşarım

ben tam şaşılacak biriyim ozman beenmiorum aslında aksini de ben söylicektim ama artık ağzından çıktı bikere

Erman
03.11.2006, 14:29
Avrupa futbolunu bilmeyen Brezilyalı bir defans ya da defansif ortasaha oyuncusunun işe yarayacağını düşünmüyorum. Aurelio sadece bir istisna. Eller yatırım yapılacak yaşta da değil. Ayrıca gelse kim gidecek?

Jeff -> mümkün değil, alternatif yok
Szymek-> sene sonuna kadar beklenmeli
Musampa -> daha görmedik bile
Marcel -> yemez
Step -> sene sonunda Chelsea kapacak gibi
Yattara -> Türk vatandaşlığına geçse ne hoş olur.

Jade
03.11.2006, 14:33
fatih tekke de olsa giden hiç bir futbolcunun geri alınmasını sevmiyorum. buna teknik direktör de dahil..iyi olsaydı zeten kiralık verilmezdi. bence bu hep geriye dönük yaşandığının göstergesi.

jefferson61sefa
03.11.2006, 21:46
td.ÜNAL KARAMAN
umut
ersen
ufukhan
murat ocak
mustafa keçeli
mehmet topuz
ibrahim akın
..
..
yani eller gelmeli.. bence iyi topçu.. geçen sezon dört as oyuncumuzdan yararlanamadığımız - 9,11,61,7 - bir ortamda hasan, hüseyin,erdinç,volkan ile ne yapabilirdi ki..

1 bu kadro hayal ayrıca orta saha batar çünkü bir tane defansıf adam yok
ki symek bu takımdan kesin gitmeli kaleci alıncaksa bu martinez değil başka biri olamalı ki fatih de dönmiyeceğine göre bu kadro sadece rüyada olur ama atih dönsede biz düzelemeyiz 1 kişiyle iş olamaz ama yatatra fatih gene götürür kararsızoluo insan
ellere gelince internacional go yemiyor gol adam geçit değil gelenleri daha resmen geleceğn varsa göreceğin de var misali direk geri atıolar topları dünyanın en rahat kalcisi iddia ediyorum ki internacionalın kalecisidir top gelmio ya eller orda süper oynuo ve takımla beraber de geçen sene libertadores de şampiyon olmuşlardı yanılmıosam ayrıca eller geçen senin yılın kadrosuna da seçildi gelse çok ii olur

Çetin
03.11.2006, 21:51
gelmek istemiyorum diyen birine niye hala istek?

Hakanbostan
04.11.2006, 03:59
katılıyorum
ayrıca geri gelecek kadar değerli olsaydı gönderilmezdi

muratt
04.11.2006, 10:20
Bencede kaliteli oyuncu ama alisamadi, uyum sorununu asamadi.. Eger donmek istiyorsa, yani calisip bu sefer basarmak gibi bir hirsi varsa gelmesini isterim, Hasan Huseyin vs. nin yaptigi isi cok daha iyi yapabilir.. Ama bu seferde kim gonderilecek.. ? Bence artik Szymek, cok uzulerek de olsa soyluyorum, Trabzon'daki misyonunu tamamladi. Artik faydasi dokunmaz. Bu sezondan da gectigine gore, Szymek'in yerine gelsin, orta sahada Huseyinin yerine oynasin. Takim ligten artik koptugu icin, baski da az, belki bu sefer uyum sorununu asar faydali olur, olmazsa da sene sonunda yollariz..

jefferson61sefa
04.11.2006, 11:32
ellerin oyuna top sokuşunu herkes bilio adam 50 metrelik isabetli paslar atıodu sadece defansta erdinçle anlaşamadı takım batıodu ancak bu stepanovla anlaşamadığı anlamaına gelmez eller gelmek istemio değil tam tersi devre arasında dönmek istio trabzonspora nerden çıktı bilmiom gelmek istemio bundan 2-3 ay önce heryerde gelmek istio devre arasını iple çekio yazıodu
ayrıca eller ön liberoda hem fiziğiyle hemde 5 lidefans gibi defansa yakın olarak açık kapatacak ve pasları diklemesine ii atan bir oyuncu bence çok yararlı olur gelse 1-2 maçını i<zleyin brezilyada 10 tane diego lugano eder bi izleyin

Salih61
04.11.2006, 13:19
Dönmesinde bir yarar yok bence satılmalı

U.Sadıkoğlu
04.11.2006, 13:25
eller gelicekde abi kim gidicek?

Bluefire
04.11.2006, 14:48
hic gerek yok, gelmesin

oflubektas
04.11.2006, 14:57
Eller de gelmeli,Victor Shaka da gelmeli,Oliviera da... Hatta Jarro'yu da geri çağıralım. Eller ile tandemde müthiş ikili olurlar. Kontenjan yetmezse bunları Türk vatandaşı yapalım.Yeter ki takımda Trabzon kökenli oyuncu kalmasın.

Mayls
04.11.2006, 15:18
Eller de gelmeli,Victor Shaka da gelmeli,Oliviera da... Hatta Jarro'yu da geri çağıralım. Eller ile tandemde müthiş ikili olurlar. Kontenjan yetmezse bunları Türk vatandaşı yapalım.Yeter ki takımda Trabzon kökenli oyuncu kalmasın.

katiliyorum. böyle giderse altyapi yakinda kaldirilir. ufukhana niye sans verilmiyo sag bekte

atlantis
04.11.2006, 16:23
Geri gelmesin zaten anca brazilyada oynar burda yapamaz.

Can basten
04.11.2006, 17:11
Bu başlığa ne diyeyim bilemiyorum...

pacos_bill
04.11.2006, 17:17
Defansın önü aynı kaldıkça geride gelen giden farketmez. Trabzon'un gidişatı bizi de şaşırrtı, Eller'miş Servet'miş...

6Şafak Aydın1
19.12.2006, 20:51
evet bu baslik neden kaybolup gidiyor valla ... anketli hemide kralindan :-) ...dengeli bu daha 2 ay pardon 1 bucuk ay evveldi... 170 üye katilmis asagi yukari ...

Onur Muhcu
19.12.2006, 21:02
Hadi Eller gelsin diyelim; peki yabancilardan kim gidecek?

Szymkowiak gider, daha ne bekliyolar ki ?

Salih61
19.12.2006, 21:04
Szymkowiak gider, daha ne bekliyolar ki ?
Bence de gitmesi gerekir artık kafa olarak Trabzonsporda oynamıyor bırakalım gitsin yerine alabilirlerse elleri alsınlar ama başımızda amatör futbol bilgisi olan bir hoca oldukdan sonra ellerde fos çıkar :(

ahmetansu61
19.12.2006, 21:13
bence kesinlikle gelmeli suan bize tam faydalı olcak adam. biraz ağırdı ama heralde katardan sonra bizde atamadığı hamlığını brezilyada fazlasıyla atmış.
stepanovla cok iyi anlaşacağını düşünyorum. eee şimekten bize fayda gelmez zaten. hem o mevkide adam kalabalığı oldu. satılabilirse şimek eller tam bizlik.
valla takım biraz iyi olsun ben nanıyorum stepanov eller en iyi stpoer ikilisi olcak.
işallah gelir.
bide beyler bu adam porto diye bi şehirde duruyo şimdi. şehir 1.5 milyon. cok güzel bi şehir. statları 60000 ve full her maç. adam kendinide ispatladı dünyanın en iyi klubunun defans oyuncusu oldu. bu adam çok iyi para yapar artık. satılıp bi tane daha stepanov bulunabilinir.

şahinler61
19.12.2006, 21:43
eller bence stepanovla çok iyi ikili olur..gidecek olan da kesinlikle szymek olmalı benim artık sabrım kalmadı oynamayacaksa gitsin :mad:

6Şafak Aydın1
19.12.2006, 21:43
bencede bu saatten sonra gelmesi agir basar Ankettede öyle görülüyor. Bu yönetim satsa gelirleri napar bilmem...

redflag
19.12.2006, 21:48
gelsn begenmezsek elbet talibi cıkar... o zaman satarız ben su anda gelmesi taraftarıyım ... GELLLSİİİNN !

6Şafak Aydın1
19.12.2006, 21:53
eller gelicekde abi kim gidicek?

sirasina göre ve taliblere göre:

1. Szymek (yurt disi) yine sorunlari olacaktir diye düsünüyorum,eger talibi cikmazsa iste o zaman ayvayi yiyecegiz gibi yada Elleri göndermemiz gerekecek

2. Jeff ( kiralik veya satis )

Özgür Öztürk
19.12.2006, 21:54
Gelse bir dert gelmezse bir dert.

6Şafak Aydın1
19.12.2006, 22:20
Ellerin son Barcelona macindan ...

dikkat ederseniz 4 Numara , cok az kisi izliyormus brezilyada canimm :p

KUq0_64-SWg

eller gol interncaional 10/09/06

SmNS6sZI_9Y

ayrica libertadores kupasi (Güney Amerika sampiyonlar sampiyonu ) final macinida kazanmislar ne hikmetse anlamadim gitti bu isi

wnZRKq33_nM

TSelif
19.12.2006, 22:22
Gelse bir dert gelmezse bir dert.

Of ya gelsin mi gitsin mi? Olmalı mı olmamalı mı? napacaz bir bu sorularla ya :(

sweetrose
19.12.2006, 22:24
Gelsin tabi; pişmişse neden olmasın?

Emre B.
19.12.2006, 22:27
Gelsin ama kim gitsin?

Özgür Öztürk
19.12.2006, 22:29
Gelsin ama kim gitsin?

Nuri Albayrak ve saz ekibi.

Lapina
19.12.2006, 22:30
Gelsin tabi; pişmişse neden olmasın?
Ben Fabiano Eller'in TrabzonSporumuzda pistigine inaniyorum.Sebep cok acik, gelmeden once muamma olan bir topcu geldiginde cokta siritmadi ancak bir turlu yapamadi.Gitti basarili maclar cikardi.Ornek son Barcelona maci.Bu saatten sonrada bizde kalacagini pek dusunmuyorum.Insallah yanilirim.Kanimca yararli olabilecek kapasiteye sahip ..

Nuri Albayrak ve saz ekibi.
Baskan olsun diyorsun! Peki..Saygim var fikrine..Etmeyin usaklar..A desek Nuri'yi kovmaya sebep.Tamam bende kalsin istemiyorum ama artik Nuri ALBAYRAK oyle veya boyle buralarda..

sbay
19.12.2006, 22:54
eller gelsin.takimdaki stoperlerden daha iyi isler yapacagi kesin...

celilmuhcu
19.12.2006, 22:55
bence gelirse faydalı olur.takımın hali ortada.iyi parayada satılması makul görünüyo.

:yattara:

6Şafak Aydın1
19.12.2006, 23:07
dogru dedi fanatik Tavan yapmistir piyasasi... Isteyeni coktur iyi de para öderler belkide bu kira isi cok hayirli olacak Finansal acimizdan ...

Ama gelipte simdi düsünün bizim yönetimmi fiyatini belirleyecek Ellerin menajerimi ? ki bizim yönetimimize düserse fiyati ne kadar olmali en az 15 Milyon Euro diyebilirsin herhalde :-))) adam brezilyada ikinci, güney amerika sampiyonu , dünya kulüp sampiyonu barcelonayi yenmis iyi para eder valla bu "Vasiflarla" ... talih kusu demek hicte yanlis olmaz

bonservis elimizde oldugundan bizim malimiz oldugundan hangi fiyata verirsen ver yani, tepe tepe kullan :-)

omerfarukyilmaz
19.12.2006, 23:14
gelsin gelsin hiç deilse bi marco daha çıkar bizden

Tolga Han
20.12.2006, 00:10
en iyisi satmak hazır talipleride var iyi para ediyo satalım gitsin belki yerine iyi bi oyuncu alırız...
hiç sanmıyorum ama umut dünyası işte ne yaparsınız...

kivancpehlivan
20.12.2006, 00:13
kesin gelmedi gönderilmesi bence yanlıştı hodzic beğenmemiş adam brezilyada altın 11de

Vkgz
20.12.2006, 00:41
bahsettikleri gibi 6-7 hatta 10 m avrolara gidecekse gitsin 1-2 sini sivasa verirler alırlar serveti. tolgayı bile alırlar 700-800 e

Adem Erdoğan
20.12.2006, 00:45
Satılmasından yanayım.Trabzona ilk geldiği zaamanda şişirip şişirip göndermişlerdi.Ama yapamadı.Ne kadara olursa olsun satılsın.Defans bulunur bi şekilde.

dr.muhsin
20.12.2006, 01:12
Bir futbolcunun iyi futbol oynması sadece kalitesine değil uyum sorunu,gittiği ülke ya da takım,yine o takımın ligdeki konumu,o ligin futbol mntalitesi gibi faktörler önemlidir. Yani Eller bizdeyken de aynı Eller idi. Brezilya'ya gidip kendini geliştirmedi. Yukardaki saydığım faktörler hala geçerli eğer bize gelirse. Dolayısıyla gelirse bizde yine eskisi gibi oynuyacağını düşünüyor çok iyi bir teklif gelmek şartıyla kesinlikle satılıp gelen paranın da çok iyi değerlendirilmesi taraftarıyım.

trapezus61
20.12.2006, 01:13
Bence en mantıklı olanı hazır talipleri varken ve piyasa değeri yükselmişken Elleri iyi bir paraya satmak. Dönse bile Trabzonspora çok faydalı olacağını düşünmüyorum...

Bir kere uyum problemi ile uğraşacağız. Artı adam daha yeni bir lig ve kupa serüveninden çıktı. Kafa olarak çok yorgun ve bize hazır olmayacak. Kazandığı başarılardan sonra şu andaki durumuyla Trabzonspora adapte olması da ayrı bir sorun tabi...

Birde Fabiano Eller Trabzonsporun ihtiyacı olan mücadeleci, hırslı ve hızlı bir savunma elemanı özellilerini taşımıyor bence. Kısacası Trabzonsporda başarılı olması zor. Hazır iyi para ediyorken elden çıkarılmalı ve bünyemize daha uygun bir transfer yapılmalı.

Recep Çaltepe
20.12.2006, 01:15
Arkadaşlar bu arada dün İnternacionalli bir taraftarla tanıştım, MSN'de konuşuyoruz şimdi, Eller'e resmen tapıyorlar. İyi bir paraya satmak lazım bence kendisini.

6Şafak Aydın1
20.12.2006, 01:47
Arkadaşlar bu arada dün İnternacionalli bir taraftarla tanıştım, MSN'de konuşuyoruz şimdi, Eller'e resmen tapıyorlar. İyi bir paraya satmak lazım bence kendisini.

neden tapiyorlar ? biz neden tapmadik ?

ayrica deginmek istedigim bir konu varki ilgimi cekti.

Brezilyalilardanmi kaynaklaniyor bu uyum sorunu yoksa Trabzondaki veya daha genel olarak Türkiyedeki durumlardanmi. Bir türlü anliyamadim.

Marce desen uyum sorunu Eller desen uyum sorunu Jeffe desen hala cekmektedir bence. E bu Stepanov da yabanci neden bu kadar cabuk uyum sagladi ve performansi asagi yukari hep ayni ve defans oldugu halde göze batiyor....
Brezilyalilar is sIkIntiya baskiya gelince alisIk degillermi orada futbol sirf KArnavalmi, canbazlik , oynamak calim atmak mi demek ....
Tabi cok genel konustum ama nedir yani bilhassa Trabzondaki bu uyum sorunlari bi bilsek bunun tedbirini daha iyi alabilecegiz...

Ellerin son durumlarini merak eden önceki sayfada videolarini eklemistim, ordan bazi görüntüler alinabilir

Kurban Bayraminda ilk kurbanimiz olmasinda iyi bir sekilde degerlendirelim bu kalsinmi gitsinmi meselesini...

6Şafak Aydın1
20.12.2006, 02:11
sezon 2006 ( 20 takima indirmisler)

1 São Paulo FC (http://www.weltfussball.de/teams.php?m_id=2223) 38 22 12 4 66:32 +34 78http://www.weltfussball.de/bilder/shared/1x1_spacer.gif
2 I nternacional (http://www.weltfussball.de/teams.php?m_id=2226) 38 20 9 9 52:36 +16 69
3 Gremio Porto Alegre (http://www.weltfussball.de/teams.php?m_id=2228) 382071164:45 +19 67
4 Santos FC (http://www.weltfussball.de/teams.php?m_id=2412) 38 18 10 10 58:36 +22 64
.
.
.

Brasilien Serie A Saison 2005

1 Corinthians SP 42 24 9 9 87:59 81
2 Internacional 42 23 9 10 72:49 78
3 Goiás EC 42 22 8 12 68:51 74
4 SE Palmeiras 42 20 10 12 81:65 70
5 Fluminense 42 19 11 12 79:70 68
6 Atlético Paranaense 42 18 7 17 76:67 61
7 Parana Club 42 17 10 15 59:51 61
8 Cruzeiro BH 42 17 9 16 73:72 60
9 Botafogo RJ 42 17 8 17 57:56 59
10 FC Santos 42 16 11 15 68:71 59
11 São Paulo FC 42 16 10 16 77:67 58
12 Vasco da Gama 42 15 11 16 74:84 56
13 Flamengo RJ 42 14 13 15 56:60 55
14 Juventude RS 42 15 10 17 66:72 55
15 Fortaleza 42 16 7 19 58:64 55
16 Figueirense 42 14 11 17 65:72 53
17 São Caetano 42 14 10 18 54:60 52
18 Ponte Preta 42 15 6 21 63:80 51
19 Coritiba FC 42 13 10 19 51:60 49
20 Atlético Mineiro 42 13 8 21 54:59 47
21 Brasiliense 42 10 11 21 47:67 41
22 Paysandu 42 12 5 25 63:92 41

http://www.internacional.com.br/imagens/elenco/Fabianoeller_grupo2006.jpg

Fabiano Eller

Nome: Fabiano Eller dos Santos
Data de nascimento: 19/11/1977
Partidas pelo elenco profissional: 58
Gols pelo elenco profissional: 4
Local de nascimento: Linhares ES
Altura: 1m83cm
Peso: 83Kg

su anki piyasa degeri 1.750.000 Euro olarak gösteriliyor, güncellenmemis

05 / 06 Fluminense Rio de Janeiro (http://www.transfermarkt.de/de/verein/2462/fluminenseriodejaneiro/uebersicht/startseite.html) Trabzonspor (http://www.transfermarkt.de/de/verein/449/trabzonspor/uebersicht/startseite.html) 800.000 (?)
05 / 06 Trabzonspor (http://www.transfermarkt.de/de/verein/449/trabzonspor/uebersicht/startseite.html) Internacional de Porto Alegre (http://www.transfermarkt.de/de/verein/2460/internacionaldeportoalegre/uebersicht/startseite.html) ist ablösefrei (?)
04 / 05 Unbekannt (http://www.transfermarkt.de/de/verein/75/unbekannt/uebersicht/startseite.html) Fluminense Rio de Janeiro (http://www.transfermarkt.de/de/verein/2462/fluminenseriodejaneiro/uebersicht/startseite.html) ablösefrei (?)
95 / 96 SE Vasco da Gama (http://www.transfermarkt.de/de/verein/978/sevascodagama/uebersicht/startseite.html) Unbekannt (http://www.transfermarkt.de/de/verein/75/unbekannt/uebersicht/startseite.html) ablösefrei

Jugendvereine Linhares Sport Club

takip ediyorumda bugün verilen ilk oydan evvel :evet ~75 hayir ~70 ~kararsiz10 du

Temel Küçükhüseyin
20.12.2006, 09:05
Ziya Doğan gelişine karşıymış. O zaman bir hayır var gelmesi iyi olur diye düşünüyorum:)))))))

Temel Küçükhüseyin
20.12.2006, 09:15
İşin şakası bir tarafa gerçekten karar verilmesi zor bir durum. Geldiğinde de oyunu geriden kurması futbol zekası mükemmeldi. Tek sıkıntısı ağır olmasıydı. Şu anki değeri 10 milyon $ civarında ediyorsa satmak çok mantıklı ama mantıksız olan parayı kullanacak olanların bu yönetim olması. (Bkz. Fatih Tekke Transferi) Sonuç olarak eğer Syzmek gerçekten gitmeyi kafasına koymuşsa bu şekilde sahada ruh gibi dolaşacaksa ya da Musampa'nın 2. yarıda bir farklılık göstermeyeceği düşünülüyorsa sözleşmesinde ciddi bir tazminat maddesi yoksa biri gönderilip pekala yerine gelebilir.

ErayAkyüz
20.12.2006, 09:16
donmesiznn

champions
20.12.2006, 09:17
kesinlikle satılmalıdır mutlaka teklifler vardır en iyisi değerlendirilir takastada kullanılabilir bu fırsat bi daha gelmez gelecek paraylada genç oyuncu alınmalıdır

Harun
20.12.2006, 09:34
Ben şahsen gelmesinden yanayım.Bizim şampiyonluğa ihtiyacımız var.Paraya değil.Geln para ile yine oyuncu alınacaksa Eller'den ne kadar başarılı olacak o da tartışılır.

efulim67
20.12.2006, 09:38
en iyisi satmak hazır talipleride var iyi para ediyo satalım gitsin belki yerine iyi bi oyuncu alırız...
hiç sanmıyorum ama umut dünyası işte ne yaparsınız...

Bence de her iyi futbolcu her takımda oynayamaz.
Bize geldi çok kötü olmasa bekleneni veremedi.
Bencede para ederken satılsın.

aaahmet61
20.12.2006, 09:43
bence satmak en hayırlısı.onun yerine brezilyadan genç ve hırslı futbolcu almak lazım

champions
20.12.2006, 09:45
Ben şahsen gelmesinden yanayım.Bizim şampiyonluğa ihtiyacımız var.Paraya değil.Geln para ile yine oyuncu alınacaksa Eller'den ne kadar başarılı olacak o da tartışılır.

şöyle düşün 30 yaşına gelmiş bi oyuncu ve kariyerinin zirvesinde bizde oynasaydı eminim çoğu kişi satılmasından yana olurdu bizde olmadığı için hemen gelsin diye düşünülüyor bence o mevkiye yabancı alınmamalı önlibero bekliyor transfer için bu sene için hedefsiz bi takımız
gelecek sene için elleri takımda tutmak ne kadar mantıklıdır sonuç olarak satılmalı daha gerekli olan mevkilere transfer yapılmalı illede yabancı stoper alınacaksa yine satılmalı ellerden genç bi stoper alabiliriz

demokles
20.12.2006, 10:35
Kesinlikle gelmeli çünkü ilk geldiği günden beri bu adam iyi futbolcuydu yinede iyi futbolcu...

ceyhun
20.12.2006, 10:43
eller gelsin defansımız her maçta gol yemeye alıştı simek kalsın ama oda artık toparlasın kendini sabrımız kalmadı, musampayı da oynatcaksa oynatsın k yok böle ikinci devre son 10-20 dk oynayacaksa göndersinler bize 90 dk lık futbolcu lazım

littlebighorn
20.12.2006, 10:56
Satalım, gelecek paraları da yeni Musalara, Musampalara harcayalım....

since1967_
20.12.2006, 11:00
yeter artık bu dengesiz transfer politikaları. adam gibi bir operasyon yapsınlar ve ziyadan başlasınlar diye düşünüyorum.

ibrahim_yattara
20.12.2006, 11:16
stepanovun yanında eller kim yahu. adam uyum sağlayamadı işte gelse yine aynısı olacak. jeffersonla yaptığı şovları unutanlar var galiba :)

Mustafa AYDIN
20.12.2006, 11:46
Talipleri varken satılması en iyisi 10 milyon € lardan bahsediliyo deli para,hem geldiğinde ülkesindeki gibi oynayacağını kimse garanti edemez.

Berk Eren
20.12.2006, 11:53
bence 20 mılyon euroda verseler satılmamalı niyemi?
cok acık bknz. FATİH TEKKE..
su takıma FAtıh ve Ellerı koyun bı bakalım..para için iyi oyuncu satılmaz,daha ornegı bu kadar tazeyken,ellerı nıye verıyosunuz?
Eger elındekı ıyı oyuncuları para ıcın satarsan şampıyonluga oynayan takım degıl,kumede kalmaya oynayan takım olursunuz..bknz. ALBAYRAK yonetımındekı TRABZONSPORUMUZ..
(not:Fatıhın gıtmesını bende ıstıyordum,ama para ıcın degıl,baska sebeblerden,o sebebler eger cozulebılır seyler olsaydı,dunyaları verseler satmazdım!satacak olsamda yerıne kral bı golcu alırdım! yönetim yanlıs içinde yanliş!)

tacon
20.12.2006, 12:20
bence satalım gitsin. haberlerde ve birçok yerde değerinin 10 milyon euro'ya çıktığı söylenio. bu gelse bize gene oynayamaz değeri düşer. fırsat bulmuşken sat gitsin.

Jade
20.12.2006, 12:22
Bize gelince oynamaz eminim..

Erdinç Dilek
20.12.2006, 12:58
dönmesin erkek olarak kalsın

A.Alper
20.12.2006, 13:37
iyi paraya satılsın gittiği takımda iyi oynayınca hayıflanılsın...

muratt
20.12.2006, 13:37
Huseyin'in yerine oynayatilacaksa gelsin..
Yok Marcelinyo'nun yerine oynayatilacaksa gelmesin ..

muratt
20.12.2006, 13:47
Eger 10m avro rakamlari gercekse ;

ve bu parayla Saviola alinacaksa satilsin..
yok yerine Erdinc, Emrah Eren, Macit, Mehmet Kahraman, Mehmet Ipek, Muzaffer Bilazer ve Ibrahim Ege alinacaksa satilmasin ..

WERTHeR
20.12.2006, 13:50
Kesinlikle dönmeli eğer satılırsa yakın zamanda elleri brezilya milli takımında görürsek çok vahlanırız. Zaten savunma berbat halde...

muratt
20.12.2006, 14:10
Dusundum de eskilerden Olsen vardi bizde. MAY'in yildizlarindan, o da asagi yukari Eller'le benzer pozisyondaydi. Cok elestirilmisti, bizde bir yil oynadi gitti sonra Avrupa Kupasini Danimarka Milli Takiminin kaptani olarak kaldirdi. Sonra da ayrilmisti yanlis hatirlamiyorsam..

Vkgz
20.12.2006, 14:26
ben ellerin yerinde olsam gelmem

hüseyin1975
20.12.2006, 14:39
bence dedikleri gibi 10 milyon dolara satabilirlerse satsinlar ve yerlerine o para ile kayseriden mehmet topuz ve gökhani alsinlar :tsbayrak:

hüseyin1975
20.12.2006, 14:40

muahahahahahahahahahaha

MahmutHSO
20.12.2006, 14:43
10 milyon sallama bir rakam değilse hemen satılsın.

tacon
20.12.2006, 16:20

sonuna kadar katılıyorum. o nekadar dönerse dönsün kadına benzeyemez :D:D:D

sarman61
20.12.2006, 16:36
Ben bu konuda kararsızım. Elimizdeki değerleri değerlendiremiyor ken. Bence gerek yok. Hazır bir isim yapmış. Satalım. Ama takımda güvenidğim bir hoca olsa. Takımdaki oyuncuları iyi kullanan sistemi olan bir hoca olsa. O zaman derim ki. Bence gelsin bizde iş yapar. Lafı uzatmadan yine söyleyim. Kararsız Kaldım.

Egemen Yılmaz
20.12.2006, 17:21
10 milyon euro süper bir rakam... eğer bu para gelecekse satılsın. ama bu para nasıl kullanılacak?? sokağa atılacaksa hiç satılmasın çünkü bizim öyle bir oyuncuya ihtiyacımız var.

6Şafak Aydın1
20.12.2006, 17:39
ya simdi 10 milyon euromu dolarmi neyse artik . Medyamizi herkes biliyor. Istedigi gibi ceviriyorlar olaylari....

sadece misal olarak Anderlecht`li bir yöneticiyim ve bu oyuncuya talibim... bize demezmi bu topcu bu kadar para etmez ve cekip gider.... olasi bir satista yönetim bunu ele alamiyorsa birakin fikrimi artik bir uzman bu isi iyi bilenlere birakmalari lazim.... bilhassa bu transfer görüsmelerini birak uzmanina kontratlari güvenli ve hayirli bi sekilde yapabilsin , tazminat tazminat tazminat bunlardan insallah iyi ders almislardir...

ya anderlecht bu oyuncuyu niye gönderdiniz o kadar para ediyorsa diye fiyati düsürür hemen, haksizda olmaz....

hayirlisi olsun artik

halil ibo
20.12.2006, 17:51
Zamanında asşı tutmamıştı.şimdide değişen birşey olacağını sanmıyorum.Eğer gerçekten ortada dolaşan rakammlar doğruysa satalım gitsin...

ahmetto
20.12.2006, 17:56
elinde çift okey varsa dönsün ama ara taşı bekliyorsa dönmesin

Şaka bir yana bizde başarılı olamamıştı ama internasionel de gayet iyi ve başarılı tekrar denemek gerektiğine inanıyorum

Erbay
20.12.2006, 18:02
Bence bu kadar şişirilmişken iyi bir fiyata satılsın.Lugano da kazanmıştı bu kupayı.Yani her kazanan çok iyi bir futbolcu diye bir şey yok.

6Şafak Aydın1
20.12.2006, 18:05
bence 20 mılyon euroda verseler satılmamalı niyemi?
cok acık bknz. FATİH TEKKE..
su takıma FAtıh ve Ellerı koyun bı bakalım..para için iyi oyuncu satılmaz,daha ornegı bu kadar tazeyken,ellerı nıye verıyosunuz?
Eger elındekı ıyı oyuncuları para ıcın satarsan şampıyonluga oynayan takım degıl,kumede kalmaya oynayan takım olursunuz..bknz. ALBAYRAK yonetımındekı TRABZONSPORUMUZ..
(not:Fatıhın gıtmesını bende ıstıyordum,ama para ıcın degıl,baska sebeblerden,o sebebler eger cozulebılır seyler olsaydı,dunyaları verseler satmazdım!satacak olsamda yerıne kral bı golcu alırdım! yönetim yanlıs içinde yanliş!)

cogumuz eger o sözkonusu olan geliri iyi kullanabilirsen sat kanaatinde, iyi oyuncun varsa anlastigin veya anlasabilecegin o oyuncunun özellikleri daha avantajli olan varsa tabii sat hic düsünmeden.

Eger kullanamazsan ki önceden bilinemez tahmin edilir bu oyuncudan faydalanmaya bak. Defansi saglama almak icin belkide iyi firsat.

Bardagi yari bosmu görürsün, yari dolumu misali....

Ama zaten o olasi geliri iyi kullanamiyorsan , fiyatinida piyasasi tavan yapmisken zararli satarsin. O beceri i$i ...

stichus
20.12.2006, 18:16
bu oyuncu bizden altıyüzbindolar/yıl alıyor, alacak..
oynadığı yerde üçyüzbindolar/yıl alıyor, aldı..
kiralık oynadığı takım dahi kendisini istemiyorken ve altıyüzbin dolar için 'dayanamıyorum' diyip gittiği milyon kilometre uzaktan geri gelecekse kör oldum ben!
kimsenin bunu istediği falan yok..
kürşatla oynadığı için de kazmanın önde gideni idi buradayken..
ben yemiyorum..
yediyüzbin dolara satmayan yönetime gönül koyarım..
:)

Tahir
20.12.2006, 18:26
bu adam bize uyum sağlayamadı tekrar denemek fayda sağlamaz.hazır piyasası varken yollanmalı.

Şuayip Aydın
20.12.2006, 18:39
bence gitmemeli şimek oynamak istemiyosa gidmeli ve onu yerine o gelmelli...

caykarali_erdal
20.12.2006, 18:44
Arkadaslar birakin bu isleri fabiano bizde oldugunda ne oldugunu gormedikmi allah askina futboldan anlamiyorsaniz ben ne yapayim.

Fabiano nun cok eksikleri var .

1.cok ama cok yavas bir oyuncu.
2.paslari yerini dogru durust bulmuyor.
3. defabsda dogrudan baska her seyi yapiyor.
4. one gitdimi geri gelemiyor nede olsa yaslanmis.

ama en onemlisi Cok Ama Cok Yavas.
Bu saatden sonra geri gelmesini Konu yapoma bile ne kadra aciz kaldimizi gosteriyor Alay gecercesine bir baslik bu kimse kusura bakmasin biz Trabzonsporluyuz ACIZ kalmis bir takimi tutmuyoruz' Aciz kalmis takimi tutanlar lutven kadikoye veyatda ist her hangi bir takimina.

Enes Berfin
20.12.2006, 19:04
Arkadaslar birakin bu isleri fabiano bizde oldugunda ne oldugunu gormedikmi allah askina futboldan anlamiyorsaniz ben ne yapayim.

Bu saatden sonra geri gelmesini Konu yapoma bile ne kadra aciz kaldimizi gosteriyor Alay gecercesine bir baslik bu kimse kusura bakmasin biz Trabzonsporluyuz ACIZ kalmis bir takimi tutmuyoruz' Aciz kalmis takimi tutanlar lutven kadikoye veyatda ist her hangi bir takimina.

Gülmek istiyorum Caykaralim sen bari böle söyleme bi düsün biz bu konuyu birdaha neden gündeme aldik bunu düsün sonra yorumunu yap.

6Şafak Aydın1
20.12.2006, 19:19

yasa bak yoruma bak töbe. Bu nasil bir tavir yaw Caykaraliymis birde... Bence hayal alemlerinde yasiyorsun ve abi de demiyorum sana caykarali_erdal ....

fanatikdevri
20.12.2006, 19:29
oyle bişey kendi kendimizin pimini cekmek olur kesınlıkle gerı donmemesı lazım cok agır bir defans berbat

tamuğ yamtar
20.12.2006, 19:32
Trabzon - TRABZON (A.A) - 20.12.2006
Sayitoğlu, transfer çalışmalarının sürdüğünü ve yapılacak yönetim kurulu toplantısında Teknik Direktör Ziya Doğan'ın raporunun ele alınacağını belirterek, ''Kadromuzda 6 yabancı oyucu var. Başka takımlarda kiralık olarak oynayan 3 oyuncumuzla da sözleşmemiz sürüyor. Bu durumda yabancı transferi zor gözüküyor'' diye konuştu.

Brezilya'nın Internacional takımında forma giyen Fabiano Eller'i Trabzon'a çağırdıklarını ifade eden Sayitoğlu, bu futbolcunun kampa katılacağını sözlerine ekledi.

Can basten
20.12.2006, 19:42
Dünyanın kulüpler bazındaki en büyük kupasını kaldırmış da olsa ben bu adamın Trabzonspor'da başarılı olabileceğini - geçmiş tecrübelerime dayanarak - hiç ümit etmiyorum. Hazır piyasası yükselmişken iyi bir fiyata satılmalı. Jefferson da onu alacak kulübe eşantiyon olarak verilebilir. Ne de olsa devir promosyon devri...

İleli
20.12.2006, 20:22
takima yarar saglicaksa gelsin kapi herzaman acik olur ama yok ben kalamak istemiyorum derse is degisir..

Hüseyin RİZELİ
20.12.2006, 21:22
takıma kesınlıkle donmesı lazım kesın yarar saglar...

6Şafak Aydın1
20.12.2006, 23:44
Trabzon - TRABZON (A.A) - 20.12.2006
Sayitoğlu, transfer çalışmalarının sürdüğünü ve yapılacak yönetim kurulu toplantısında Teknik Direktör Ziya Doğan'ın raporunun ele alınacağını belirterek, ''Kadromuzda 6 yabancı oyucu var. Başka takımlarda kiralık olarak oynayan 3 oyuncumuzla da sözleşmemiz sürüyor. Bu durumda yabancı transferi zor gözüküyor'' diye konuştu.

Brezilya'nın Internacional takımında forma giyen Fabiano Eller'i Trabzon'a çağırdıklarını ifade eden Sayitoğlu, bu futbolcunun kampa katılacağını sözlerine ekledi.

medya sirf olaylari karistirmak icin kurulmus sanki ... hadi bu habere bari dogru desek baska haberlerde Ziya Doganin Elleri istemeyip Szymekin kalmasini tercih ediyor diyor ... madem hocaya tüm yetkiyi vermissin istedigini yapacaksin...

baska bir haberde Asbaskan Sayitogluna Futbol Sube Sorumlusu olarak yeni bir "makam" verildigini yaziyor. Eger durum böyleysede bu kere Ziya Doganin istegini geri cevirip ben Eller oynicak diyorsam oynicak demektir ...:rolleyes:

o zaman Asbaskanligini ve diger makamlarini birakip Teknik direktörlügüde baslasin... Ziya Doganin pek otoritesi kalmadi demektir... bu da her acidan zaten kaliciysa faydasiz demek olur...

Ömer SEVİNÇ
20.12.2006, 23:54
Takımıyla dünya şampiyonu olmuş bir oyuncunun kalitesiz olduğunu söylemek çok saçma. Tartışılması gereken uyum sağlar mı sağlamaz mı? Bence bu sefer sağlayacaktır. Bence geçen sezon da çok iyiydi ya, neyse...

Dönsün diyorum ben...

kutoz
21.12.2006, 00:16
Haydi şimdi Eller havaya...

Sahi, havaalanın da havaya kaldırılmıştı, Jef ile Eller. Hatta Erdoğdulular, bu iki sambacıya kafadan horon kıyafeti giydirip, hemen kaynaşmamızı sağlamışlardı... Geçte olsa, onlarada buradan teşekkür ederim...

Bence gelsin ve hemen Türk olsun... Böylece yabancı kontenjanını da işgal etmemiş olur... İyi bir performans sergiledi, belki bu sefer aşı tutar... Tek endişem, bir sezonu yeni bitirdi. Bu yüzden psikolojik olarak, yarım bir sezona nasıl devam eder onu kestiremiyorum.

Özkan Erdem
21.12.2006, 02:02
Haydi şimdi Eller havaya...

Sahi, havaalanın da havaya kaldırılmıştı, Jef ile Eller. Hatta Erdoğdulular, bu iki sambacıya kafadan horon kıyafeti giydirip, hemen kaynaşmamızı sağlamışlardı... Geçte olsa, onlarada buradan teşekkür ederim...

Bence gelsin ve hemen Türk olsun... Böylece yabancı kontenjanını da işgal etmemiş olur... İyi bir performans sergiledi, belki bu sefer aşı tutar... Tek endişem, bir sezonu yeni bitirdi. Bu yüzden psikolojik olarak, yarım bir sezona nasıl devam eder onu kestiremiyorum.

Abi Eller brezilya milli takımında oynamış, yani türk statüsüne geçemiyor.

Ferşat Balcı
21.12.2006, 07:59
evet dönsün...! ama 360 derece

Cem Yavuz
21.12.2006, 09:13
Eller Gelsİn Tabİ...zİya Çok Mutlu Olur...adam Aslinda Stoper Amazİya İÇİn Farketmez...sİstemİnİ Modİfİye Eder...5 Önlİberolu Sİsteme GeÇer...allah Askina Bİ DÜŞÜnÜn ..orta Sahaya Bak...
Hasan HÜseyİn Ferhat KeÇelİ Eller...ne Kadar Yaratici Bİr Ortasaha...rakİp Takimlar Bunlarin Hangİ Bİrİne Önlem Alacak....bÜyÜk VİrtİÖz HÜseyİnİn ÖnderlİĞİnde Bu Takim Tutulmaz....
Ey Allahim..ey Allahim...
Takim İkİ Pas Yapamiyor...7 MaÇta 2 GolÜ Zorla Atiyor...bİz Hala Eller Dİyoruz...

6Şafak Aydın1
21.12.2006, 11:47
Trabzonspor'da Fabiano Eller Bilmecesi

Trabzonspor'un Brezilya'nın Internacional Kulübü'ne Kiraladığı Fabiano Eller Takımın Antalya Kampına Çağırılırken, Diğer Taraftan da Satış Listesinde İlk Sıraya Konuldu.

Dönemin Teknik Direktörü Vahid Halilhodziç tarafından beğenilmeyen ve Brezilya'nın Internacional Kulübü'ne kiralanan Fabiano Eller, kadrodaki yabancı oyuncu fazlalığı nedeniyle satış listesine kondu. 31 Aralık'ta Internacioanal Kulübü ile sözleşmesi bitecek olan oyuncunun bir taraftan Antalya'da yapılacak kampa davet edilirken diğer taraftan da kadrodaki yabancı oyuncu fazlalığı gerekçesiyle Teknik Direktör Ziya Doğan (http://www.haberler.com/ziya-dogan/)'ın diğer yabancı oyunculardan vazgeçmek istemeyişi sebebiyle satış listesine konulması dikkat çekti.

Oyuncunun Brezilya'da gösterdiği performansın beğeni kazanmasına rağmen Doğan ve Bordo-mavili yönetimin bu yönde olumlu düşünce içinde olmadığı, Trabzonspor'a geldiği ilk dönemde uyum sıkıntısı çeken Fabiano Eller'in yine aynı sorunu yaşayabileceği düşüncesiyle satışına onay verilebileceği öğrenildi. (İhlas Haber Ajansı)

poetricus
21.12.2006, 13:17
Dünyanın kulüpler bazındaki en büyük kupasını kaldırmış da olsa ben bu adamın Trabzonspor'da başarılı olabileceğini - geçmiş tecrübelerime dayanarak - hiç ümit etmiyorum. Hazır piyasası yükselmişken iyi bir fiyata satılmalı. Jefferson da onu alacak kulübe eşantiyon olarak verilebilir. Ne de olsa devir promosyon devri...

İşin özü bu.
Bir taşla iki kuş vurmuş oluruz.
Her ikisini alana Ziya Doğan'ı da verebilir miyiz?
Yok canım, daha neler?

Travelair
21.12.2006, 13:32
Eller'in gelmesinden önce "Büyük Takım" felsefemizi tartışmamız lazım. Ziya Doğan'ın futbol felsefesi "Büyük Takım" felsefesine uymuyor

Zurawski
21.12.2006, 13:43
10 milyon avronun ne demek olduğunu bilmiyor galiba bu haberleri yazanlar.30 yaşına gelmiş defans oyuncusuna taş çatlasa 2 milyon avro verirler o da taş çatlasa yani.

Samet Metin
21.12.2006, 15:44
Dönsün dönsün iyidir....En azından uluslararası kariyeri olan bir oyuncumuz var deriz. Gerci luganolu sao paulo da almıştı o kupayı ne oldu lugano hic iyi oynamıyo.Kasap cıktı adam. Yaw nebileyim dönerse dönsün dönmezse satalım gitsin da!!!:rolleyes:

kudu_61
21.12.2006, 16:08
Bence kaliteli futbolcu gelmesini isterim ama kendi istemedikten sonra benim istememin bir anlamı yok mantıklı bir fiyata satılmalı...

sefa_61
21.12.2006, 16:25
allah aşkına ne işi var bi daha trabzona tam da havaya girmi andarlet de istiyomuş bomba haber değilse satalım gitsin hemde kimi gönderecez gelirse

jefferson: son maçlarda ki performansıyla hayatta göndermezler
stepanov: tartışılmaz
marcelinho: o kadar para vardik bari bi sezon oynasın hani iyi gününü denk gelirde inşallah bi gün patlar
szmek: adam kalsın diyo. göndericekler yenilince szmek i gönderdiniz böle oldu diycek
musampa: oynatmıyo ama bence kalitesi tartışılmaz ellere değişmem
YATTARA: TARTIŞILMAZ

kim gidecek?

miragef
21.12.2006, 16:41
talibi varsa ve iiyi para ediyorsa satılmasından yanayım.. adam bizi de istemiyormuş..

sametaydin
21.12.2006, 16:52
abi bence koy hüseyinin yerinde oynasın. süper oynar bence

halil ibo
21.12.2006, 16:57
Haşim Sayitoğlu'nun açıklamları var bu konuda.Geri çağrıldığını söylüyor.Eğer haber asparagas değilse bu defa hayırlı ve yararlı olmasını dilemekten başka birşey kalmıyor geriye...

sefa_61
21.12.2006, 17:50
şurada yorum yazanların %90 nı elleri fanatikte fotomacta veyahut televizyonda çıkan eller işte şöle tavan yaptı böyle oynadı haberlerine göre değerlendirip istiyor. bir de şu var bi oyuncu futbolu en rahat kendi ülkesinde oynar yani yemeğinden tutunda kültürüne diline kadar. sonuç olarak bu adam bizde oynadı. ve eminim o zaman gönderin şunu diyenlerde şimdi gelsin diyodur şunu da söylemek isterim bizim için en hayırlısı bu adamı uygun bir fiyata satmamızdır

Hüseyin Çümen
21.12.2006, 17:55
adam gelmicem dior biz yalvaracakmıyız yani bitarafları kalkmış anlaşılan oralarda istemez biz bilioz onun ne olduunu ondan bişi olmaz bide utanmadan gelmem dior güya brezilyalılar türkiyeyi istemiolarmış istemessiniz tabi dininiz imanınız para sizin

Enes Berfin
21.12.2006, 17:55
şurada yorum yazanların %90 nı elleri fanatikte fotomacta veyahut televizyonda çıkan eller işte şöle tavan yaptı böyle oynadı haberlerine göre değerlendirip istiyor. bir de şu var bi oyuncu futbolu en rahat kendi ülkesinde oynar yani yemeğinden tutunda kültürüne diline kadar. sonuç olarak bu adam bizde oynadı. ve eminim o zaman gönderin şunu diyenlerde şimdi gelsin diyodur şunu da söylemek isterim bizim için en hayırlısı bu adamı uygun bir fiyata satmamızdır

Ilk geldigi dönemlerde ben gitmesini istememistim, bu adam iyi stoper dedim tam uyum saglayacakken gönderildi, bence gelmesi ve bu takimda oynamasi daha mantikli olur.

sefa_61
21.12.2006, 18:00
Ilk geldigi dönemlerde ben gitmesini istememistim, bu adam iyi stoper dedim tam uyum saglayacakken gönderildi, bence gelmesi ve bu takimda oynamasi daha mantikli olur. kusura bakma şunu unuttum adamı zorlamı getircez tamam karadenizliyizde o kadar değil di mi?

Naim
21.12.2006, 22:06
Taraftar Eller Dönsün İstiyor

21 Aralık 2006 17:21

Trabzonspor taraftarı Brezilya'lı futbolcuyu takımda görmek istiyor.

Trabzonspor'un internetteki taraftar sitesi bordomavi.net tarafından yapılan ankette göre taraftarın %54'ü Eller'i Tranzonspor kadrosunda görmek istiyor.

Ankete göre Trabzonspor taraftarının %36 Eller geri dönmesin seçeneğine oy verirken, %9 luk kısımı ise kararsız.

Anket, bordomavi.net sitesinde devam ediyor.

haber61.net

6Şafak Aydın1
21.12.2006, 22:27
258 kisilik anketi haber yapan bir siteye ne diyeyim......

kutoz
21.12.2006, 22:34
Abi Eller brezilya milli takımında oynamış, yani türk statüsüne geçemiyor.

Tüh, kaçırdık yani. ;)

O zaman, Jef'i Türk yaparız bizde. O zaman göndermesi de kolay olur. Sebat'a filan rahatlıkla gönderebiliriz. :D

Bülent Bayraktar
21.12.2006, 23:24
bence gelmeli stepanovla bi denememiz lazım kendisini
belki iyi anlaşırlar

BOZOHAN
22.12.2006, 11:51
bence gerek yok satalım para kazanalım bize geldiği zaman fiyatı yarı yarıya düşer

Murat Altun
22.12.2006, 12:24
ziya onada arapas filan attırmaz merak etmeyin derki diğer bir milyon defansif oyuncumuz gibi defansdan çıkma sakın gelen topu sadece uzaklaştırmaya bak aman gol yemeyelim atmayı boşver zaten forvete yönelik oynatmayı bilmiyorum ben küçük vizyonlu küçük takım teknikdirektörüyüm bak böyle büyük bir klubü bile ne hale getirdim lig sonuncusuna karşı bile defansif kadro ile çıkıyorum der:)

bu adam ronaldinho yu bile alsak ön libero yapar onu :)))

Murat Altun
22.12.2006, 12:29
adam gelmek istemiyor gelsede faydalı olmaz bence yine hazır revaçtayken satalım para kazanalım ama parayı ziya ve nuri harcamasın :)))))))

#10 Fietra
22.12.2006, 15:12
Taraftar Eller Dönsün İstiyor

Trabzonspor taraftarı Brezilya'lı futbolcuyu takımda görmek istiyor.

Trabzonspor'un internetteki taraftar sitesi bordomavi.net tarafından yapılan ankette göre taraftarın %54'ü Eller'i Tranzonspor kadrosunda görmek istiyor.

Ankete göre Trabzonspor taraftarının %36 Eller geri dönmesin seçeneğine oy verirken, %9 luk kısımı ise kararsız.

Anket, bordomavi.net sitesinde devam ediyor.

haber61.net
Bu anket saçma diyenler utansın.Kendimi alkışlıyorum:D :alkış:

A.Alper
22.12.2006, 15:13
gelsin ama jun,lee bi de ne kadar defolu adam varsa onlarla gelsin yoksa onun tek başına gelmesinin bi anlamı yok

onurkaradeniz
22.12.2006, 15:20
bence dönsün ...

Ayaz
22.12.2006, 15:54
eller ne önliberodur nede solbek, kapı gibi stoperdir, taktik gerekliliği ve tekniği itibariyle, ön liberoda görev aldığı olmuştur, defansif yönüde kuvvetli kesicilği iyidir, adaptasyonu aşar, ise jefferson ve marcelinho ile anlaşırsa, çok faydalı olcağı kesindir.. nedir bu hüseyinden alıp veremediğiniz? bana söyleyin hangi hoca hüseyinden vazgeçebildi? güneş? terim? yanal? doğan? halilhodzic? ve dahası.. evet belki oyunu yavaşlatabiliyor, evet dikine pas vermekte özürleri mevcut.. ama top rakipdeyken.. onun gibi faydalısını bulamazsınız..

Hüseyin Çümen
22.12.2006, 17:03
adam dönmek istemiyor anlasanıza ii bi para ya satılması lazım en fazla 2 milyon dolar eder bence gene karda saylırız sanırım 1 milyon dolara almıştık bu oyuncuda zarar etmiycamiz kesin

Facciolo
22.12.2006, 17:05
genç olsaydı iyi para ederdi ama ön liberoda ferhattan kat kat verimli olur tabi önce szymek gitmeli.

selçukabi
22.12.2006, 17:08
eller ne önliberodur nede solbek, kapı gibi stoperdir, taktik gerekliliği ve tekniği itibariyle, ön liberoda görev aldığı olmuştur, defansif yönüde kuvvetli kesicilği iyidir, adaptasyonu aşar, ise jefferson ve marcelinho ile anlaşırsa, çok faydalı olcağı kesindir.. nedir bu hüseyinden alıp veremediğiniz? bana söyleyin hangi hoca hüseyinden vazgeçebildi? güneş? terim? yanal? doğan? halilhodzic? ve dahası.. evet belki oyunu yavaşlatabiliyor, evet dikine pas vermekte özürleri mevcut.. ama top rakipdeyken.. onun gibi faydalısını bulamazsınız..

Ya arkadaş hasta ettin beni bir insan bu kadar mı pozitif yorumlar yapar. Seni alkışlıyorum aramıza hoşgeldin.( Bu arada Eller internacional'da üçlü defansın sol içinde oynuyordu en azından benim izlediğim iki maçta öyle oynadı ama orası da stopere girer)

cabri
22.12.2006, 19:27
Barcelona ya karşı dünya kupası finali oynamış... kazanan takımda oynuyor. altın 11 e seçilmiş.. Türkiye Liginde 13.sırada bulunan Trabzonsporumuza gelsin mi gelmesin mi :D
Eller i ilk kez alıyor olsaydık yer yerinden oynar. Havaalanında 10 bin kişi karşılardı heralde :D

Marcelinho da Alman liginde 2 kez yılın futbolcusu seçilmişti !! öff apolete bak.

Musampa... la liga ve premer lig in kalbur üstü takımlarında oynamış bizde yedek.

Allah Allah ben bu işten birşey anlamadım. Ya bu takımın hocalarının kafadan zoru var yada Trabzona gelene birşeyler oluyor.

cabri
22.12.2006, 19:55
Aslında futbolun takım halinde oynandığını da unutmamak gerek. Her zaman Hagi gibi birini bulamazsın. Sonuca direkt etki edecek yetenekler çok ender.

Takımda kazmaların sayısı yeteneklerin sayısından fazla ise o takımın futbol oynaması imkansız hale geliyor. Yetenekli adamların sayısını artırmak şart tabi kondisyonu sağlam adamlar ile... hem koşacak hem teknik olacak.

Bizim sorunlarımızdan biri de şu... Futbolda aklı başında takımlar transfer yaparken. Ya sistemine uyan futbolcu alıyor yada futbolcuya göre sistem kuruyor.
Bizde hangisi geçerli? ikisi de değil bence. :)

Yağız
23.12.2006, 00:00
Elleri iyi paraya satalım.500.000$ almıştık menajeri falan 750.000$ olsun biz 2.000.000 satarsak lazaroninin parasını çıkarırız.

Neden derseniz Eller ağır bizde Stoper oynayamaz.Şenol hoca hem sol içte hem ön liberoda oynattı adam ağır kalıyor.Hocanın ertesinde istifa ettiği Vestel maçında Zafer Demiray ve Meduna Elleri dağıtmışlardı.Hiç aklımdan çıkmıyor.

Ayaz
23.12.2006, 00:21
Ya arkadaş hasta ettin beni bir insan bu kadar mı pozitif yorumlar yapar. Seni alkışlıyorum aramıza hoşgeldin.( Bu arada Eller internacional'da üçlü defansın sol içinde oynuyordu en azından benim izlediğim iki maçta öyle oynadı ama orası da stopere girer)

rica ederim abi.. hoşbulduk.. üyelik varda bayadır.. katılım yoktu şimdi bunuda yapıyoruz..

A.Gökhan AKIN
23.12.2006, 00:26
gelsin gelsin oda gelsin onude deneriz bir daha nolacak zaten deneme tahtası olduk olmazsa bir daha gönderir yine geri alırız.hatta bizde iyi oynayamayanlarıda yollayalım belki iyi oynarlar sonra tekrar geri alırız olurmu olur değilmi musampayı yollayalım marce yide iyi oynarlarsa geri alırız.

topalkaplan
23.12.2006, 01:04
eller gelmek isteormuymuş bakalım

6Şafak Aydın1
23.12.2006, 01:13
:D
gelsin gelsin oda gelsin onude deneriz bir daha nolacak zaten deneme tahtası olduk olmazsa bir daha gönderir yine geri alırız.hatta bizde iyi oynayamayanlarıda yollayalım belki iyi oynarlar sonra tekrar geri alırız olurmu olur değilmi musampayı yollayalım marce yide iyi oynarlarsa geri alırız.

:D :D niye olmasin ? :D

TSKara61
23.12.2006, 08:39
Tüh, kaçırdık yani. ;)

O zaman, Jef'i Türk yaparız bizde. O zaman göndermesi de kolay olur. Sebat'a filan rahatlıkla gönderebiliriz. :D

Turk vatandasi olabilir sadece milli takimda oynayamaz. Yattara icinde aynisi gecerli ama bizim yonetim bunun farkinda degil.

Murat61
23.12.2006, 17:15
donsun fenerli fatihten iyidir ama tabi bizm ise yaramaz yabancılardan biri gitmek zorunda

Murat61
23.12.2006, 17:15
eller gelmek isteormuymuş bakalım

kopek gibi gelecek bizim topcumuz:)

Mehmet
23.12.2006, 20:00
Beşiktaş yönetimi Eller'i Nuri Albayrak'tan istiyormuş
internet haberin yalancısıyım bilmem ne kadar doğru.
Bna kalırsa Eller gelsin defans sorunumuz oldukça fazla.
Bu sene iyi oynamayan Szimek kiralansın hatta satılabilirde.
Tolga'yı da F.Akyel'in yerine alalım. 2004'ün başarılı defansını yeniden kurmuş oluruz. İki basit hareketi yapamazsalar ben onlara daha ne diyeyim.
Trabzonspor gibi bir kulübün yönetimi zavallı olamaz elleri kolları bağlı olamaz.
Bu kabul edilebilir değil. Üzüntümden artık forumlara bişey yazamaz oldum.
Düşüncelerimi ifade etmeye başladımmı sitem etmekten başak bişey gelmiyo aklıma. Fazlasıyla üzüldük. Laf ebeliği değil gerçek icraat bekliyoruz.

coker
23.12.2006, 21:58
sen adamı 6 hafta sonra kovar gibi gönder...sonra gelsin sende oynasın...bizdeki bu sabırsızlık olduktan sonra hiç bir halt olmaz...adam kıta değiştirdi..dünyanın öbür ucundan geldi tüm başarısızlıkları adama mal edip küfür edip gönder...şimdi gelmesi için dua et...adam ettiğimiz küfürleri böyle iade etti işte bize...hepimiz çok iyi biliyoruz ya futbolu, futbolcuyu hemen harca...sonra hayıflan dur...

emrahist
30.12.2006, 03:13
Mutlaka dönmeli. Eğer kadrodaki yerini alırsa kadronun en tecrübeli (final tecrübesi ve defans anlayışı açısından) ismi olacak.

tsakrep61
30.12.2006, 03:50
td.ÜNAL KARAMAN
umut
ersen
ufukhan
murat ocak
mustafa keçeli
mehmet topuz
ibrahim akın
..
..

cok guzel bır kadro ama 7 yabancı kullanmıssın

bence eller gelsın bızdeykende defansı topluyodu hem sag bek hem stoper olarak oynayabıldıgı ıcın ısımıze yarar dıye dusunuyorum

MahmutHSO
30.12.2006, 10:56
En önemli sorunumuz defans.Bence dönsün

U.Sadıkoğlu
30.12.2006, 11:06
5 ocakta geliomuş

Hüseyin Çümen
30.12.2006, 11:23
eller in gelmesine hiç gerek yok insallah,yattara ersen ikinci yarı saglıklı ve basarlı yani herzamanki gibi olursalar baskaların artistliklerini cekmemize gerek kalmaz hadi eller havaya

hüseyin1975
30.12.2006, 11:36
Szymekin dönmeyecegine göre artik Ellerin gelmesi gayet dogal bir hal aldi. Tartismaya gerek kalmadi.

champions
30.12.2006, 11:38
satılmalı veya takasta kullanılmalı

h@msi61
30.12.2006, 11:54
Simek gittiğine göre ve bu yönetim şuanda iyi bir yabancı futbolcu bulamıyacağına göre gelsin Eller....

BDiler61
30.12.2006, 14:26
Simek gittiğine göre ve bu yönetim şuanda iyi bir yabancı futbolcu bulamıyacağına göre gelsin Eller....

bende aynı şeyleri yazacaktım tam

Ali Özcan
30.12.2006, 14:39
Eller dönmesin...Manisa ya takasta verilsin Zelenka alınsın...

Karadağ06
30.12.2006, 16:45
Eller dönmesin...Manisa ya takasta verilsin Zelenka alınsın...

bi kere zelenkayla takas yapılacak oyuncu değil zelenkanın kalitesi belli kaç tane eller eder ama yinede dönse kadro için iyi olur

Rasim YILMAZ
30.12.2006, 16:57
Dönecek galiba....Tabi oynamak istiyorsa trabzonda..Bi syzmek vakası daha yaşamıyalım!!Ama yapılacak en mantıklı iş jeff i gönderip martinezi almak,syzmek zaten gitti,syzmek yerine çok iyi bir önlibero, Elleride yollayıp çok kaliteli bir stoper alınmalıdır..

Erdem Keser
30.12.2006, 20:18
bu adamin yasi 30 oldu bizde gelecek 32 sine dayandiktan sonra kontrati bitecek eller iyi futbolcu olabilir ama suan icin yapilmasi gereken hazir piyasasida varken iyi bir paraya satmaktir hem gelecek parayla daha genc ve yildiz olabilecek futbolcular bulunabilir elin vesteli nasil buluyosa bizimkilerde bulup getirmeli ama suan icin eller iyi bir bonservis karsiliginda satilmalidir cunku gelecek sene elimizde kalir

AKSOY_61
30.12.2006, 20:35
bu yönetim szymekin yerine adam alamayacağına göre bence eller gelsin
ama ellere iyi para verilirse bence satılabilir.

Hüseyin Çümen
30.12.2006, 20:36
szymek in boşluunu eller le doldurmayalım bence orta sahaya bi eleman amalıyız eller zaten istemio szymek i tuttuk sonucu nu gördük zorla iş yapmamak lazım

sedatturan
30.12.2006, 20:40
kör eşek ölünce badem gözlü olurmuş... :D

pReN@_61
30.12.2006, 20:51
5ocakta antrenmanlara çıkacakmış...

Şahinoğlu
30.12.2006, 22:11
Yönetim transfer yapıpta iyi bir yabancı alamıycağı için defanstaki sorunlarımızda ortadayken e bide Eller hazırkıta uğraşmadan gelicekken yönetim başka topçu almaz Eller'de gelir oynar bi nebze defansa denge getirir ama bi nebze işte fazla değil :(

erdal6167
31.12.2006, 17:59
bu da smeke benzer zorla kimse bu klubden içeri girmesin o kadar.

Özkan Erdem
31.12.2006, 18:43
eller de dönerse takımda solak patlaması yaşanacak..
Jefferson, çağdaş,stepanov, mustafa keçeli, murat ocak, celaleddin, musampa, marcelinho ve eller..

gerçekefsane
31.12.2006, 19:13
Gelmesin.:eek:
Yönetim uyuma Yıldırayı al:ts: Yönetim muhalifleri kongre zamanı ortaya çıkıyonuz:( Yıldırayı alında Trabzonspor'a katkınız olsun:(

Terzioğlu
31.12.2006, 19:25
dönmek istemiyosa hemen defolsun gitsin böyle futbolculardan nefret ediyorum. kendi istegiyle oynayacaksa bi denensin

Selman
31.12.2006, 19:50
Dönmeden önce Ziya Doğan'la konuşsun.Ben sol kanatta oynarım desin.Ziya "Ben bilirim orasını" derse kendisine de, bize de yazık etmesin gelmesin.Ziya'nın gözünde ön libero adayıdır kesin:mad: Hatta Ziya yüzünden acaba Hüseyin'den iyi oynayabilir mi diye düşünüyorum ön libero mevkinde.Ama Ziya bu, Eller, Hüseyin, Ferhat, Hasan'dan oluşan bir ön libero seti çekebilir oraya.Orta saha ve forvet mi?Ne gerek var canım:)

Onur
31.12.2006, 19:56
bi kere zelenkayla takas yapılacak oyuncu değil zelenkanın kalitesi belli kaç tane eller eder ama yinede dönse kadro için iyi olur

zelenka eller'den daha mı kaliteli? çok sorunlu bir futbolcu. eller brezilya'da yılın en iyi defans oyuncusu seçildi. şuan brezilya milli takımı kadrosunda.

aslında zelenkayla kıyaslamak bile yersiz. mevkileri farklı.

kendi düşüncem ise mutlaka geri dönmeli dönecekte. kiralık olarak gönderildiğinde ihale ona kalmıştı . fakat bu takımda pas atmayı bilen 3 kişiyden biriydi...

Selman
31.12.2006, 20:43
[QUOTE=Onur;588798]şuan brezilya milli takımı kadrosunda.

QUOTE]

Bu bilgi nereden acaba?:)

jefferson61sefa
31.12.2006, 21:24
bence kesin dönsün musampa yerine de lukas zelenka alınsın bakın takım nasl toparlanıo

Hüseyin Çümen
31.12.2006, 23:42
eller anderlecht e yakışır en iisi milliyet te yazıo serhat bize eller onlara parada alacaz bu işten hadi inşallah

celilmuhcu
01.01.2007, 02:30
yönetimin fatih akyel için kararsızlığı devam ede dururken ellerin çağrılması mantıklı.faydalı olcaktır.neden olmasın ki şimdiki halimizde ortada neyin hesabını yapıyoz ki yönetimden transfermi bekliyorsunuz çok zor
:ts:

Ferşat Balcı
01.01.2007, 08:38
bu adam ilk geldiği zaman yüksek top tekniği ve isabetli paz yüzdesiyle dikkat çekmişti.ama o dönemde şansızlığı erdinç ile ikili oluşuydu. hatta demiştik acaba tolga olsaydı performansı nasıl olur acaba.? şimdi ise stepanovla oynama şansı var. o bölgede top kullanabilen topcu takıma önemli katkı yapabilir... ama ben pek ümitli, değilim ellerden

Ferşat Balcı
01.01.2007, 08:41
haa.. bide serhat akın meselesi var bazı arkadaşlar gazetelere inanıp takas olabileceğini yazmışlar. ben buna hiç ihtimal vermiyorum. serhat sağ kanat ve forvet oynayan bir oyuncu. takımda şu an yattara, gökdeniz, umut hatta ömer rıza varken yine yanlış transfer olur kuru kalabalık yapar....

topalkaplan
01.01.2007, 09:37
ellerin geri dönmesi lazım adam coştu
bu moralle uyum sorunu da yaşamaz

Ali Özcan
01.01.2007, 11:26
Fabiano dönmesin yerine LUCAS ZELENKA alınsın.......

diskus
01.01.2007, 13:35
Fabiano dönmesin yerine LUCAS ZELENKA alınsın.......

zelenka yi alirsan o zaman marcelinho yu ne yapacaksin?ikside ayni pozisyonda oynuyorlar,tabiki hocasi orda oynatirsa.yalniz zelenka manisa da uyum saglayamadi ne malum trabzondan da kacmayacagi.

Ali Özcan
01.01.2007, 16:36
zelenka yi alirsan o zaman marcelinho yu ne yapacaksin?ikside ayni pozisyonda oynuyorlar,tabiki hocasi orda oynatirsa.yalniz zelenka manisa da uyum saglayamadi ne malum trabzondan da kacmayacagi.

Marce solda oynayacak gibi geliyor bana...Kel Ziyanın inadı tuttu...Bu durumda Zelenka 10 numara oynar...hiç sorun değil...Zelenka kesinlikle alınmalı...Manisa ya da nasıl uyum sağlayamamış...3 GOLÜ 10 TANE ASİSTİ VAR...

Beytullah
01.01.2007, 18:55
yaa bence onun yerıne daha iyi bir oyuncu alınmalı. gerci bu yonetımden ole birsey beklemek hayal olur

Kasım Hilal
01.01.2007, 19:19
Marce solda oynayacak gibi geliyor bana...Kel Ziyanın inadı tuttu...Bu durumda Zelenka 10 numara oynar...hiç sorun değil...Zelenka kesinlikle alınmalı...Manisa ya da nasıl uyum sağlayamamış...3 GOLÜ 10 TANE ASİSTİ VAR...

Anlayamıyorum..
Bizim 10 numaraya ihtiyacımız mı var yani?
Marche(kendine gelince inşallah) ve Gökdeniz o işi gayet iyi becerir..
Sola Marche'yi alırsan Gökdeniz nerede oynayacak?
Sağda mı? O zaman Yattara'yı ne yapacağız?
Ha bir de bir türlü oynatılmayan ama kalitesi her halinden belli Mushampa var..
Ondan da sol bek mi yapacağız?
Neden gereken yerlere transfer yapmak yerine hep hücum ağırlıklı oyuncuları mevkileri olmayan bölgelerde oynatalım ki?
Yeri sol açık olmayan Marche'nin sol açıkta ve yeri yeri geri sol olmayan Mushampa'nın solda oynaması(oynatılması); yeri önlibero olan üç futbolcuyu önlibero olarak oynatmaktan daha büyük bir yanlıştır bence..

Mehmet
01.01.2007, 22:14
Defansımız da bayağı bir eksiklik varken bir de futbolcu bulup alamazken,
birde Eller hala senin oyuncun ise ve sen de bu oyuncuyu takıma döndürüp kazanamıyorsan ben senin yöneticiliğinden Hocalığında şüphe duyarım ve sana güvencim kalmaz. Değiştir Jef'i Martinez'le Değiştir Eller ile Szimek'i bundan daha kolay ne olsun. Çok basit bir iki değişikik bu takıma güç katacakta bu cüreti gösteremeyenlere kızıyorum. Bekleyin bekleyin Armut bişecek!

diskus
01.01.2007, 22:43

ziya onu 10 numara oynatmaz ancak ön libero oynatir.ön liberoda iyimidir acaba?zelenka o golleri ve paslari manisa iyi ikenmi atti ve attirdi yoksa takim 5-6 mac üstüste kaybedincemi.ben fazla ilgilenmedim.

Kasım Hilal
01.01.2007, 23:55
Defansımız da bayağı bir eksiklik varken bir de futbolcu bulup alamazken,
birde Eller hala senin oyuncun ise ve sen de bu oyuncuyu takıma döndürüp kazanamıyorsan ben senin yöneticiliğinden Hocalığında şüphe duyarım ve sana güvencim kalmaz. Değiştir Jef'i Martinez'le Değiştir Eller ile Szimek'i bundan daha kolay ne olsun. Çok basit bir iki değişikik bu takıma güç katacakta bu cüreti gösteremeyenlere kızıyorum. Bekleyin bekleyin Armut bişecek!

Hah ben de onu demeye getirecektim ama üstadım sen daha güzel söyledin!

egeli
02.01.2007, 11:56
kesinlikle takıma katılması gerekiyor.Heleki ağlayan bölge savunma.Kaçırmamamız lazım.Büyük işler büyük adamlarla olur.Adam yeni meyve vermeye başlamış.Milan ın yanında oynarsa meyve ağacı olacağından şüphem yok.Ama yönetim büyük oynar mı şüpheli.Çünkü bizimkiler hala çöplükleri karıştırmakla meşgul.Asla elimizdeki iyi futbolcuların kıymetini bileyiyecek mevcut yönetim asla....

Berk Eren
02.01.2007, 12:47
Eller bu takımda her sekıl oynar..ancak eger bu serhatla takası ve risp olayı gercekse,ellerle-serhat takas yapılabılır,rıspde defansda stepanovla gecılmez ıkılı olurlar..

AkYaZiLi61_Ts
02.01.2007, 12:53
stephanovla muhteşem ikili olabilirler... ama eğer problem yaratacaksa satılması taraftarıyım..çünkü iyi bir vitrin yaptı...

Mayls
02.01.2007, 12:56
bence kesin dönsün musampa yerine de lukas zelenka alınsın bakın takım nasl toparlanıo

Hocam sen hic maclarimizi seyretmiyorsun galiba. Musampa'yi ilk 11'e koysa bizim Kel kisa sürede takimin vazgecilmezlerinden olur

topalkaplan
02.01.2007, 22:51
eller kesin geri gelmeli çünkü bu adam
topu oyuna en iyi sokan oyuncu
akıllı paslarla çıkıyor yarı sahamızdan bazen topu sürmekle
ama bide bizim keçeli yi fakyeli stepanovu çağdaşı düşünün bi maç içinde kaç topu adam gibi kullanmışlar

Barış
02.01.2007, 22:53
eller kesin geri gelmeli çünkü bu adam
topu oyuna en iyi sokan oyuncu
akıllı paslarla çıkıyor yarı sahamızdan bazen topu sürmekle
ama bide bizim keçeli yi fakyeli stepanovu çağdaşı düşünün bi maç içinde kaç topu adam gibi kullanmışlar

HHF oraya top kullanmak için konmadı ki,top kesmek için kondu,amaç oynamak değil oynatmamak,top oynamak isteyen Musampayı oynatır.Yanlış mı? :)

WERTHeR
03.01.2007, 09:54
eller dönsün musampa kovulsun:))

erdal6167
03.01.2007, 14:05
musampa kalsın, eller kibar bir şekilde satılsın. . .

topalkaplan
03.01.2007, 23:10
eller mutlaka dönmeli
takımdaki diğer brezilyalılar sayesinde daha kısa sürede uyum sağlanacaktır
hem bu adam benim tebzonda gördüğüm en iyi oyun kuran defans oyuncusudur
geri dönsün hiç değilse sezon sonuna kadar kalsın denemiş oluruz