PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Trabzonspor’da ‘Ses kaydı’ Depremi..

Travelair
30.05.2015, 15:25
Trabzonspor’da ‘Ses kaydı’ Depremi..

ŞOK İDDİA: Transferlerden komisyon mu aldı?

Trabzonspor Kulübü Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu’nun danışmanı ve Kulüpte Genel Menajer olarak görev yapan Serhat Altıncı hakkında ortaya atılan iddialar ve ses kayıtları parmak ısırttı.

Sporyorum adlı internet sitesinin yayınladığı telefon kaydı görüşmelerinde Altıncı hakkında oyuncu transferlerinden komisyon aldığı öne sürüldü.
Haberde şu ifadeler yer aldı; Trabzonsporlu bir iş adamının arkadaşı menajer ile yaptığı iddia edilen görüşmenin Trabzonspor Kulübüne de gönderilen ses kaydı Genel Menajer ve Başkan Danışmanı Serhat Altıncı’nın başını çok ağrıtacak.

Waris’in alınması, Colman’ın da gönderilmesiyle ilgili ilginç konuşmaların yer aldığı ses kaydında, menajer Mitchy olduğu iddia edilen kişi, bu iki transferde de kendisinin aracı olduğunu ileri sürüyor ve burada Trabzonspor’un mağdur olduğunu ifade ediyor. Ses kaydının özünde, Waris’in çok daha düşük fiyatla alınabileceği, Colman’dan da çok daha büyük paralar kazanılabileceği ve son aşamada kendisinin devre dışı bırakıldığını söylüyor.”

Bu skandal görüşmelerin sızması üzerine kulüpte olağanüstü hal ilan edildi.
Altıncı’nın görevine son verildiği ve Trabzon’u terkederek İstanbul’a gittiği belirtiliyor.

Öte yandan bazı yöneticilerin bu durumdan rahatsız olduğu ve tepkilerini dile getirdiği önümüzdeki günlerde istifaların yaşanabileceği gelen bilgiler arasında.

İşte o olay yaratan ses kaydı:

http://www.haber61.net/trabzonsporda-ses-kaydi-depremi-219612h.htm

Murat'
30.05.2015, 15:27
İstifa edecek yönetici kaldı mı ki?

Yiğit Gayretli
30.05.2015, 15:31
Olayın içyüzünü öğrenmek lazım.

Kasım BEKTAŞ
30.05.2015, 15:33
durmuyorki dinazorlar
her türlü yolu deniyorlar

sonra taraftar der neden olmuyor neden?

AYYILDIZ
30.05.2015, 15:36
Bu ses kaydı pek birşey ifade etmez.

Murat'
30.05.2015, 15:37
Bu Serhat Altıncı denen kişi Svarovski ailesini Trabzon'a getirten eleman değil miydi?

emre duman
30.05.2015, 15:48
Bu habere inanmiyorum ben valla biktim artik bu ne arkadas sitasi party gibi oldu klup

Enes Coşkun
30.05.2015, 15:54
İnandırıcı gelmedi açıkcası.

Kazım Bostan
30.05.2015, 15:55
insanların günahını almadan önce bi bakalım işin aslı neymiş..

TSemih61
30.05.2015, 16:01
Konuşmanın arka planını bilemem ama Waris transferi için illa kanıt aramaya gerek yok. Bu adamın 6 milyon Euro etmeyeceği ortada. Hacıosmanoğlu kulüp yönetmede kimleri örnek aldığı belli. Abilerinden etkilendiği çok açık.

gurur6134
30.05.2015, 16:10
Deveye boynun egri demisler nerem duzgun ki demis..yillardir olan seyler bu lar niye 2 kurusluk adamlara 20kurus veriliyor bonservissiz adamlar tercih edilmiyor saniyorsunuz..

matrix
30.05.2015, 16:14
hangi menajer komisyon almıyor ki. bence komisyon almayan menajere keriz diyorlardır bu futbol dünyasında.

Travelair
30.05.2015, 16:26
Kulübe bağlı menejerler parasını kulüpten alır. Bonservisi kulübe ait futbolcuyu satıp yarısını cebine atmaz. Kusura bakmayın buna da keriz denmez, namuslu şerefli adam denir. Tabi bu haberdeki olayın aydınlatılmaya ihtiyacı var, hemen suçlayamayız, bu konuda yetkilileri göreve çağırmalıyız

DeAgLeMaNyAq
30.05.2015, 17:05
Bu ses kaydı uzun zamandır biliniyor yeni bir şey olarak lanse edilmesini garipsedim. Ayrıca doğru veya yanlışlığını bilemem ama devre dışı kalan her kişi başkasının arkasından böyle konuşabilir...

Furkan S.
30.05.2015, 17:52
Serhat Altıncı gönderilmiş..

~UniCef~
30.05.2015, 18:09
Edepsiz ve terbiyesiz isler bunlar..

Iftiraya ben her zaman karsiyim. Ve kaset montaji cok basit bir iftira dan baska bir sey degil.

IHO ne yazik ki kulübü cok iyi yönetemedi, ama böyle seylerden insanin midesi bulaniyor.

Istifa etmeyecegi belli oldu, bundan sonra kulübe muhalefet olarak vazgecmek gerek, secim günü Usta veya bir baskasi baskan yapip yolumuza devam etmeliyiz

Cengiz Çubukcu
31.05.2015, 01:15
önceki yönetimin para yediği yedirdiği menajer başkaydı bunlarınki başka...ama ortak noktaları kulübü soyuyorlar...

Fatih Birinci
13.06.2015, 18:44
2 tane kendini bilmezsin sacmaliklari...