PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Okay, Alper ve Hakan'ı KAP'a Bildirdik

Mollasalihoğlu
29.05.2015, 14:49
http://www.kap.gov.tr/bildirim-sorgulari/bildirim-detayi.aspx?id=442627

Profesyonel futbolcular Hakan Arıkan,Okay Yokuşlu ve Alper Uludağ'ın Kulübümüze transferi konusunda Kayserispor Kulübü Derneği ve futbolcular ile görüşmelere başlanmıştır.

Kamuoyunun bilgisine duyurulur.

Saygılarımızla

Yunus Emre SEYHAN
29.05.2015, 14:53
Belirtilen 4.3 milyon euro rakamı doğruysa yönetim büyük bir ihanet içinde.
34 yaşında ki kaleciye bonservis verenler utansın.

Muhteva
29.05.2015, 14:55
Nasıl bildiriyorlar transfer dönemi baslamadan hani resmi işlem yapılmıyordu..?

serkanholep
29.05.2015, 14:59
yabancı sınırı kalkmışken yerli oyuncuya para vermek yazıktır.

hem yaşlı hem ortalama oyuncular ve milyon eurolar tam bir aptallık olur

Faik Yılmaz
29.05.2015, 15:00
Sadece Hakan'ı alsak yeterdi..... 2 oyuncuya boşuna para verdik...

geçen seneki kafadan aynen devam ediyoruz anlaşılan....

winner
29.05.2015, 15:01
Başlıkta 1409 kişi görünce Messi filan geldi sandım.

Behzat_06
29.05.2015, 15:01
hepsi çöp süleyman hurma ilerde istanbul takımlarına pahalıya kakalarım diye düşünüyorsa yabancı sınırı kalktı geçti o işler

katre-i.matem
29.05.2015, 15:05
Hayirli olsun

kudu_89
29.05.2015, 15:06
İlla star isteriz biz. Yerli olmasın. İsmi böyle şekilli olsun. Para vermeyelim birde bedava olsun.

Anıl C
29.05.2015, 15:08
Galiba dünya basini da bu baslikta :)

Muhteva
29.05.2015, 15:08
2000 kişi var baslıkta sanırım rekor bu :D

Yiğit Gayretli
29.05.2015, 15:09
Hakan ve Okan olumlu transferler. Diğer arkadaşı göreceğiz.

Yiğit SARI
29.05.2015, 15:11
Ücretleri çok merak ediyorum. Hakan dışında da çok gerekli göremedim açıkçası

Mollasalihoğlu
29.05.2015, 15:12
4.3 milyon $ sıkıntılı. biraz daha ucuz olmalı

Nadir Bekar
29.05.2015, 15:12
1771 misafir mi ? , çıkın la dışarı :D

bordo(61)mavi
29.05.2015, 15:14
Anlaşılan bu senede KAP ŞOV var. Yabancı sınırının bol olduğu bu sene daha bütçeye uygun transferler yapmakta yarar var. Yine de güzel transferler. İnşallah takımımıza bol katkı sağlarlar...

reisoğlu61
29.05.2015, 15:14
nede olsa Hurma nin deyimiyle bir STAR transfer ettik, tabiki 2000 misafir olacak

SeVeNTeeN
29.05.2015, 15:17
Transfer yaparak vaatleri unutturma çabası tam gaz devam ediyor anlaşılan.

Alper Beyazay
29.05.2015, 15:18
Alın alın, saçın paraları sağa sola, aynen devam. 50 kişi yapın kadroyu, sonra satamaz üstüne para verip gönderirsiniz adamları. Aynen devam. Hakan tamam, hadi Okay'a da tamam iyi oldu diyebiliriz de, Alper nedir? Musa, İshak, Mustafa, Alper. 4 yetersiz sol bek. Ya sabır.

f1bekir
29.05.2015, 15:20
Artık yorum da yapamıyorum.

Ben diğer takımların maçlarını seyretmem, o yüzden futbolcuları da tanımam ama geçen sezon başında İshak Doğan, Musa Nizam, Serdar Gürler vb. lerine bu forumda yapılan övgüleri hatırladıkça bu yeni aldıklarımızı da lig başlarken satmayız inşallah demek geçiyor içimden.

Tek ümidim, Ersun Yanal'ın onayı ile alınmış olmaları. Onun onayı yoksa Süleyman Hurma'nın kazığı olma ihtimali çok yüksek malesef.

alper*
29.05.2015, 15:20
Bana Türkiye liglerinden hangi Türk futbolcuyu takımında görmek istersin diye sorsalar, Okay Yokuşlu derdim.

Serdar A
29.05.2015, 15:21
Hakan Türkiye liglerinin bu sezon en iyi kalecisiydi .
Bonservisi kayserinin elinde ve buna karşın üzerinde anlaşılan rakam yaklaşık 2 milyon euro .
Rahat 3 sezon daha görev yapacak bir futbolcu . Takıma uyumu had safhada . Çok iyi transfer .
Kale 3 sezon emin ellerde.

Okay alınabilecek en iyi yerli oyuncu , bonservisi yaklaşık 2 milyon € .
Çok iyi transfer. Gelecek yıl şahsi fikrim bu fubolcunun kesinlikle değerini katlayacağı yönünde.
Soner ile vesair kıyaslayanlar bunu gerçekten ya bilgisizliği ile ya da başka maksatları dert edindiği için yapıyor.
Okay seviyesinde bir yabancı oyuncu alsan kulübün cebinden daha çok para çıkar , artı bir milyon lira federasyon katkı payı da cabası...

Alper neredeyse bedavaya geliyor. Tamamen Süleyman Hurma transferi . Yaz kampında kendini kanıtlarsa kadroda kalır , tutunamazsa 1461'in sol kanadını devralır. Hiç yoktan bir sol bek.

Her koşulda bir yabancı sol bek alınacak zaten . Ancak gelecek yabancı sol bekin arkasında bekleyecek ve yetişecek yerli sol bek arayışı da var. Burak Gürdal'ın tercihleri tutmadı belki Süleyman Hurma'nın eşantiyon olarak getirdiği tercihi uyacak , biraz sabır.

alper*
29.05.2015, 15:22
Geçmişten böyle bir habere de rastladım :

http://www.milliyet.com.tr/okay-super-lig-e-ogulcan-tribune/ege/haberdetay/16.02.2012/1503784/default.htm

Hazar_
29.05.2015, 15:27
Yazık

Murat'
29.05.2015, 15:29
Bu Süleyman Hurma gelirayak bize kazık atmış olmasın. Hakan oynadığı maçlarda çok iyi perfons sergiledi. Yalnız Onur'un arkasında bekleyecek bir kaleciye 2 milyon euro bonservis bir milyon euro da yıllık ücret vermek ne kadar doğru ben ekstiremiyorum doğrusu, hele hele yabancı sınırı kalkmışken.

Serdar A
29.05.2015, 15:34
Bu Süleyman Hurma gelirayak bize kazık atmış olmasın. Hakan oynadığı maçlarda çok iyi perfons sergiledi. Yalnız Onur'un arkasında bekleyecek bir kaleciye 2 milyon euro bonservis bir milyon euro da yıllık ücret vermek ne kadar doğru ben ekstiremiyorum doğrusu, hele hele yabancı sınırı kalkmışken.

1 yabancı kaleci , yabancı kuralı gereği 2 kontenjan işgal ediyor.
Her yabancı oyuncu için , federasyona ödediğin katkı payı neredeyse katlanıyor.
14. yabancıya geldiğinde 7 milyon liraya yaklaşık bir katkı payı ödüyorsun.

Onur'un arkasında bekleyecek kalecinin Onur kadar maçı elinde tutabilecek bir kaleci olmasının nasıl bir zararı olabilir ?

Yetişmemiş bir kaleciyi arkasında tutuyorsun , Onur her sakatlık ve ceza durumu yaşadığında yüreğin ağzında maç izliyorsun , stoperler kaleciye pas bile yapamaz panik atak bir savunmadan başka ne çıkıyor ortaya...

Hakan yapılan yatırım bu sezon için yapılan EN DOĞRU hamle .
Yani arkadaşlar , şunu bile eleştiriyoruz ya , gerçekten helal olsun...

SEDER
29.05.2015, 15:41
milyon kez yazdık.. kiralamaları satın alma opsiyonuyla yapın diye. zamanında bu şekilde kiralansaydı en fazla 750 bin e halledebilirdik bu işi.. ama hakanın performansı iyi olunca 34 yaşındaki adama bayılırsın dünyanın parasını...

f1bekir
29.05.2015, 15:41
Hakan'ın alınması kesinlikle doğru karar, Tolga'nın gönderilmesi yanlıştı bir kere... ama eğrisi doğrusuna denk geldi, Hakan Tolga'dan daha çok güven veriyor açıkçası...

Mollasalihoğlu
29.05.2015, 15:42
Alper ile Okay'a Mehmet Ekici gibi 3 yıllık imza attırılırsa onu da savunacak mıyız? :cool:

Serdar A
29.05.2015, 15:44
2008-2009 25 futbolcu transfer edildi - Çekirdek (65 puan)
2009-2010 10 futbolcu transfer edildi - Ara dişliler (57puan)
2010-2011 10 futbolcu transfer edildi - Son dokunuşlar (82puan)
(sonrada bir çekiç alıp çalışan makinayı elimizle kırdık)

Oruç
29.05.2015, 16:10

Yabancı sınırının alt metni de var. O ayrı konu.

Onur'un arkasında iyi bir kaleci olmayınca başımıza neler geldiğini bu sezon görmemiş olamayız. Onur'u ligde, Hakan'ı kupa ve Avrupa'da gayet iyi kullanabiliriz.

memmedaga
29.05.2015, 16:19
1 yabancı kaleci , yabancı kuralı gereği 2 kontenjan işgal ediyor.
Her yabancı oyuncu için , federasyona ödediğin katkı payı neredeyse katlanıyor.
14. yabancıya geldiğinde 7 milyon liraya yaklaşık bir katkı payı ödüyorsun.

Onur'un arkasında bekleyecek kalecinin Onur kadar maçı elinde tutabilecek bir kaleci olmasının nasıl bir zararı olabilir ?

Yetişmemiş bir kaleciyi arkasında tutuyorsun , Onur her sakatlık ve ceza durumu yaşadığında yüreğin ağzında maç izliyorsun , stoperler kaleciye pas bile yapamaz panik atak bir savunmadan başka ne çıkıyor ortaya...

Hakan yapılan yatırım bu sezon için yapılan EN DOĞRU hamle .
Yani arkadaşlar , şunu bile eleştiriyoruz ya , gerçekten helal olsun...

Aynen bu transfer doğru bir transfer

İ. SARAL
29.05.2015, 16:20
Hakan'ı kiralarken her takımın yaptığı gibi neden "şu kadar ücrete alınır" opsiyonu konmadı. Madem kiraladın hem de yarım dönem için 500 bin € verdin, bari satın alma opsiyonu koydur 1 milyon € luk.

memmedaga
29.05.2015, 16:40
Geçen sene Full ligtv paketim vardı
Okay aslında İshak gibi bir adam, bazen önlibero oynuyor ama aslında defansif özelliliği yok tıpkı ishak gibi.

İshak sol açık falan oynamalı solbek ile alakası Yok ayağı düzgün iyi orta açan bir sol açık Bursa maçında bunun örneklerini verdi, adamı solbeğe yerleştirince 2.sınıf topçuya dönüşüyor.

DAha önce bunu Yasin ile yaşadık hatta ve hatta aynı şekilde Sonerde de bu adamların hepsi ofansif oyuncular ve doğru yerde doğru şekilde kullanılmaları gerekiyor.

Okay'ın Soner ve İshaktan farkı fiziği daha iyi daha mücadeleci ve yırtıcı ama en az 2 sene daha düzenli ve sürekli oynaması lazım bizde zor forma bulur...

http://www.dailymotion.com/video/x11d7mb_turkiye-2-1-avustralya-87-okay-yokuslu-1080p-hd_sport

Alper gereksiz bir transfer gibi geldi çok fikir edinemedim onu izlediğimde orta bir oyuncu...

aksamvakti
29.05.2015, 16:53
Bir klüp nasıl batırılır. 3.Sezon 1. Bölüm bu cuma Kap'ta başladı.

Mehmet BAŞ
29.05.2015, 16:56
Hakan ve Okay transferleri iyi.

Alper ise soru işaretidir.

Fakat bu demek değildir ki Alper kötü futbolcudur.

Çocuk patlama yaparsa kimse şaşırmasın!

Ersun Hoca ve Süleyman Hurma ''Okey'' demişse benim için sorun yok!

Sonuçta hoca istemiş!

Kaldı ki sol bek sadece Alper'e emanet edilmeyecektir.

B.Yiğit
29.05.2015, 16:56
Bu ışte bi iş var harbi para basiyor bizimkiler banka bile bu kadar borç vermez manyak mi bu borclari veren.

The Legend
29.05.2015, 17:01
hayırlı olsun

gurur6134
29.05.2015, 17:48
Hayirli olsun ne diyelim hakan tmamda diger ikisi kapali kutu umarim alinan riske deger..

gurur6134
29.05.2015, 17:50
4.3 milyon avrodan bahsediliyor ucret dogruysa iho skandallarina bir yenisini daha ekler..bir suru cop var kadroda neden takas dusunulmez lige cikan yeni bir takima onuda anlamis degilim..

alone_6161
29.05.2015, 18:19
4.3 milyon avrodan bahsediliyor ucret dogruysa iho skandallarina bir yenisini daha ekler..bir suru cop var kadroda neden takas dusunulmez lige cikan yeni bir takima onuda anlamis degilim..

Milelt enayi mi bizim elimizde patlamış oyunculara paraya sayıp alacağı parayı azaltsın? İHO klübü iflas ettirmeyi kafaya koymuş, ne yaparsak yapalım boş.......

Mollasalihoğlu
29.05.2015, 18:21
Hayirli olsun ne diyelim hakan tmamda diger ikisi kapali kutu umarim alinan riske deger..

Okay kalitesini ispatlamış bir oyuncu.

Mollasalihoğlu
29.05.2015, 19:03
Okay kalitesini ispatlamış bir oyuncu.

https://www.dropbox.com/s/w0t5op22u0y56qa/Okay-14-15-Kolaj(30.05.2015).mov?dl=0

Merak edenler izlesin.

nakzo
29.05.2015, 19:19
Okay iyi transfer hakanda mümkünse daha yerli adam alınmasın ucuz kalite vadeden yabancı alınsın çöpler itinayla gönderilsin.

Etem Güner
29.05.2015, 19:31
242 kişi bu başlığa bakıyor paşam gelinde bir şeyler yazın

Fatih Özkan
29.05.2015, 20:10
Hayırlı olsun.

İbrahim61
29.05.2015, 20:11
Okay iyi transfer hakanda mümkünse daha yerli adam alınmasın ucuz kalite vadeden yabancı alınsın çöpler itinayla gönderilsin.

şunu söyleyebilirimki okay kesinlikle ekici gibi bir futbolcu olacak sakatlık vs yaşamazsa. hakanı tartışanları anlamak mümkün değil friedel 44 yaşında emekli oluyor bu sene tottenhamdan! yani 34 yaş bir kaleci için çok yüksekmiş gibi bir algı yanlış. fiyatına gelince devre arası alındığında 500e çok diyenler bugünde 2ye çok diyorlar. bence hakan o 2nin parasınıda zaten bu sene çıkarttı. he alper tam bir soru işareti. yani az çok fm oynayanlar okayı tanırlar ki kolaj video çok iyi olmuş tanımayanlar için, ama alperin fmde de öyle çok iyi bir profilide yok tanınmışda değil he nice kötü profillilerde bir an yükselebiliyor inş. iyi olur biz yanılırız alper için.
he ikinci meselede ucuz kaliteli yabancı alınması hakkında. uzun vadede düşünemiyoruz biz maalesef. özellikle taraftarlar olarak biz çok sabırsızız. waris alındı mesela genç herkes bundan topçu mu olur vs. demem o ki hazır futbolcular alınacak büyük ihtimalle ve yaşlı niye günü kurtarmak için. he inş. hep 20-25 arasındaki güçlü ve hızlı oyuncular alınır inş. zira yavaş futbolu biz oynayamıyoruz.

oflubektas
29.05.2015, 21:07
Anadolu'nun en önemli tarihi vesikalarından biri, Kayseri'deki Kültepe Tabletleri'dir. Bu tabletlerde özet olarak, Mezopotamya'dan gelen Asur'lu tüccarların Kayseri'lileri nasıl kazıkladığı yazar. Kayserili'ler binlerce yıldır o yedikleri kazığın acısını tüm dünyadan çıkarırlar :)

Mahmut Baran
29.05.2015, 21:19
Okay Yokuşlu der susarım. cok arzu ettiğim bir transfer

emre6117
29.05.2015, 21:33
yine heyecanlı bir transfer dönemi yaşayacağız. Hakan ve Okay transferleri müthiş oldu. Şimdi şeneri alabilirsek sağ kanata, sol kanata yabancı, birde stopere yabancı, bir ön libero, birde cardozanın yanına koşan, hızlı bir partner alırsak takım çok sağlam olur. Yani 5 adamakılllı transfer lazım. Ayrıca medjani-cardozo-bosingva harici yabancılar gönderilmeli.

Vkgz
29.05.2015, 21:50
hakan hariç boş oyuncular

sasort
29.05.2015, 22:53
hakan iyi bir alternatif okay bilmiyorum

ben dün akşam kayserinin tam maçını izledim

alperi takip ettim

şunu söyleyim tekniğini ve oyun görüşünü arttırırsa eldeki sol bekleri hepsini geçer

1461 alınmalı bence ilk etaapta

memmedaga
29.05.2015, 23:33
Bu ışte bi iş var harbi para basiyor bizimkiler banka bile bu kadar borç vermez manyak mi bu borclari veren.

bu paraların ağaoğlu ve hatta zerraba dokunuyosa ileride klübümüzün başı çok ağrıyacaktır...

Sefa Murat Dokuz
30.05.2015, 01:57
Bomboş transferlere devam. Ya 20 tane adam alıp 100 kişilik rotasyona ihtiyacımız yok. Sağlam 1 tane adam alın, sakatlanırsa altyapıdan biri oynasın ama 11 tane sağlam adamımız olsun. 30 tane çaylak değil.

Emirhan Uludüz
30.05.2015, 02:37
Bu paralar ileride başımızı yakacak. Fenerbahçe gibi paçayıda kurtaramayız.

Tolga Kurt
30.05.2015, 02:39
Okay hakkında bir arkadaşım yakından takip ettiğini söyledi ve çok kaliteli bir kumaşı var dedi Yusuf'un potansiyelinden 5 kat daha büyük bir potansiyel. Tabii bunu potansiyellikten çıkarmakdıkça verim almadıkça bir cacık olmaz :)

Travelair
30.05.2015, 10:24
Sözde ulusal medyanın oyununa geliyorsunuz. Trabzonspor'un bu paraları verecek gücü yok mu? Zaten kaynak belli, tesis ipotek, borç yapılandırma yapılırken çekilen kredi vb. Yanlış mı hatırlıyorum? Kulübün kendi gelirleri de var. E o zaman??

DURAS
30.05.2015, 10:25
Okay ozandan daha iyi bir ortasaha. Ilk onbiri Söke Söke alır( inşallah). Doğrusu beni heyecanlandırıyor.

Travelair
30.05.2015, 10:27
Okay hakkında bir arkadaşım yakından takip ettiğini söyledi ve çok kaliteli bir kumaşı var dedi Yusuf'un potansiyelinden 5 kat daha büyük bir potansiyel. Tabii bunu potansiyellikten çıkarmakdıkça verim almadıkça bir cacık olmaz :)

Okay'a bir şey demem ama biz de bazı futbolcuları potansiyeli, aurası vs. deyip satsak çok sevineceğim

Enes Coşkun
30.05.2015, 10:30
Alper i bilmiyorum fakat Hakan'ın performansını gördük,Okay çok iyi bir oyuncu transfere çok sevindim.

sasort
30.05.2015, 10:40
Alper i bilmiyorum fakat Hakan'ın performansını gördük,Okay çok iyi bir oyuncu transfere çok sevindim.

alper de şaşırtabilir bizi bu işler hiç belli olmaz ciddi gözle görünür potansiyeli var

üstüne koyarsa değerini arttırır

ccd6167
30.05.2015, 10:44
Okayın trabzondaki şampiyonada attığı gol kalitesini gösterir. Oyun içerisinde onu düşünüp uygulayacak vuracak iş zeka ister.

Ozan tufana göre atletik dinamil değil. Ama oyun görüşü zekası yukarlardadır okayın. Soner gibi tembel de değildir. Gelişimini sürdürürse 24-25 li yaşlarda 7-8 milyon eurolara okutursun

B.Yiğit
30.05.2015, 10:47
Okay iyi transfer alper değil. Alper ishak, musa dan sonra soldaki 3. Adam olacak.

ccd6167
30.05.2015, 10:50
Okay iyi transfer alper değil. Alper ishak, musa dan sonra soldaki 3. Adam olacak.

Hocam keşke musa ile ishak 1. Olsalarda.

memozcan
30.05.2015, 11:04
bu oyuncular trabzonsporu yukarı taşıyabilecek oyuncular değil.. keşke olsalar ama maalesef değil..

bu oyuncular bizim takımda 5-6 maç forma giyemezler..

Bedri Sertkaya
30.05.2015, 11:52
Boşa transfer iki tane yine.Geçen senede boşuna yapılan 20 küsür transfer aklını yerine getirmemiş yöneticilerin.

brnclhn
30.05.2015, 12:45
Hic ders olmadi degil mi iho? Ne uckagitlar ceviriosun su kayseriyle kime para yediriosun ya da sen mi yiyosun?bu nasi bi transfer politikasi fm mi oynuyosun da bole paralar saciosun?sefa kazigi hic mi ders olmaz su soylenen paralar dogruysa nasil bi ihanet icindesin?

!olgun!
30.05.2015, 13:09
sefanın kazık olduğunu nerden çıkarıyoruz 6 gol 2 asist galatasaray yasini dünya yıldızı gibi görürken biz ekiciyi bile eleştiriyoruz gerçi biz diilmiydik teofiloyu eleştiren adam gidince efsaneler arasına koyduk.. umuttan kurtulmak için adaklar bile adadık cincon almaya kalkınca bu adamı elden kaçırmıyalım dedik sefa mükemmel oyuncumu diil ama çöpte diil... okaya boş oyuncu diyen var maçını izledinmi hiç adam takımını yönlendiriyor bu yaşta çok fazla maç tecrübesi var çok soğuk kanlı inanılmaz ara pası atıyor hızlı düşünüyor verratti etkisi yapabilir 1 2 yıl oynat çok zor takımda tutarsın.. alper olayıda ilginç adam süratli iyi orta kesiyor sol kanadı boydan boya kullanmaya çalışıyor hızlıda dönüyo ama ona güvenipte direk al sana forma diyemezsin ..musanın yedeğimi musa bu takımda zaten olmıcak olmamalıda onun yerine 1461 den oğulcan olsun kadroda.

Ömer SEVİNÇ
30.05.2015, 13:30
Ozan -> Alper Potuk
Okay, Aytaç -> Soner Aydoğdu

Ben bu hikayeyi çok net hatırlıyorum. Okay da Aytaç da hantal oyuncular. Ozan çevik. Aralarındaki en önemli fark bu. Emre bile kat edebilen, çevik bir ortasaha olduğu için bu yaşında hala fark yaratıyor. Constant da aynı şekilde olduğu için iyi oynadığında takıma seviye atlatıyordu.

Okay'da da Aytaç'da da bu potansiyel yok. Zaten fizik yapıları da müsait değil. Takıma orta sahada hızlı adam lazım dedikçe kağnıları takıma dolduruyorlar. Sonumuz hayrolsun. Reelde bu transferlerin bize izdüşümü: Fatih Öztürk+Soner Aydoğdu+Musa Nizam = 4 milyon euro. Takımda yeterince vasat adam yoktu, iyi oldu bence de.

Ozan Gözaçan
30.05.2015, 23:22
Hep duyardimda ne oldugunu tam anlayamazdim akil tutulmasinin ne oldugunu okuduklarimla anlamis bulunuyorum. Saygilarimla iletir tesekkuru bir borc bilirim.

Adam hakan neden alindi diyo
bir digeri okay cop alper cop bile olamaz diyo ama ne bir aciklama nede baska bisey sorsan 10dakka izlememistir yazik valla yazik. yonetime kiziyoruz ama unuttugumuz sey o yineticilerde bizim aramizdaki insanlar yani bizden bi farklari yok .. neyse kolay gelsin ....

Halit M. MOLLASALİHOĞLU
30.05.2015, 23:48
O yöneticilerin bizlerden farkı var, biz sözümüzü yememeye çalışan, dik durmaya, dik oynamaya çalışan, kulüpten almayan, sadece Gönül bağı ile safiyane duygularla kulübe bağlı insanlarız.

Onlar değil.

Bunu gözlerimizle gördük.

Bu saatten sonra Ronaldo ve Messi gelse gözümde Demirören kadar değerleri yok.

memozcan
31.05.2015, 00:46
okayın ptt liginde o kadar maçını izledim.. üstelik alıcı gözüyle yani sırf ona odaklanarak ve torpil geçerek..

emin olun aytaçtan bi gıdım üstünlüğü yok.. bu formayı toplamda 5 kere ( ilk 11) giysin özür dilemeye hazırım.. öbürlerini saymıyorum bile dolgu malzemesi..

Uğur Ö.
31.05.2015, 00:58
Yeter be kardeşim 50 kişi kadro yaptınız daha birsürü altyapıdan genç var gelebilecek neden paraları çarçur ediyorsunuz anlamadım. Kayseriye 10milyon€ verdik herhalde iho döneminde şaka gibi.

memozcan
31.05.2015, 01:02
günün birinde kayserisporla olan ilişkimiz incelenecek ve birileri kodesi boylayacak emin olabilirsiniz.. bu ne biçim bir para aklamadır..

berit
31.05.2015, 02:23
Son 25 yılın transfer listesini imkanınız varsa inceleyin %95'i boş isimler. Trabzon 90'ların başından itibaren yaptığı abartılı ve boş transferlerle sıradanlaştı birçok özelliğini kaybetti. Ne güzel denmiş şarkıda "kimler geldi kimler geçti hayatımdan en güzeli senin kadar sevilmedi" brehhhh brehhh brehhh en güzellerini bulmak da bize kalmış.

artvints
31.05.2015, 03:12
biraz pozitif olsanız ölmezsiniz.hiç kendinizden vermek istemiyorsunuz. zamanında onur da 20 yaşında ederinden fazla para ödenen kapalı kutuydu bazıları için.ama o onur trabzonsporun kaledeki makus talihini değiştirdi.20 yıldır süren kaleci sorununu çözdü. şimdi aynı boşluk ortasahada var. ülkenin en çok şey beklenen gençlerinden birine yatırım yapılıyor.karakteri de onur gibi on numara bir futbolcu. olur olmaz orası ayrı.ama böyle denemeler yapılmalı. trabzonspor onur'un olmuş halini alamazdı. tam zamanında aldı ve büyük oyuncu kazandı.öyle 4, 5 milyona takımı taşıyacak, trabzonspora yakışacak çok büyük oyuncular alamazsın. böyle oyunculara yatırım yaparsın onlar da çok büyük adımlar atarlar ve büyük oyuncu olurlar. trabzonspor böyle bir klüp, ister kabul edin, ister etmeyin.

çoğunuzun oyuncuda istediği özellikler 10 milyon, 20 milyon eurolara denk geliyor. bu paraları veremiyorsan 3,5 milyona alınan oyuncunun o seviyelere gelmesindeki sancıyı yaşamak durumundasın. veya yetenekli ama sorunlu oyuncuları rehabilite etmek zorundasın. yaşı geçmiş oyuncuların profösyöneliklerini gençlere aktaracak ve takıma faydalı olacak bir ortam oluşturmalısın. bunun için sabır ve yöntem gerekiyor. takımın ortamı iyiyse yetersiz oyuncudan bile bellli seviyede faydalanırsın. ama kaos varsa, bütünlük ve istikrar yoksa iyi oyuncuyu bile mundar edersin.durum budur. herşey oyuncu değiştirmekle olmuyor, biraz da kendimizi değiştirmemiz gerekiyor.

İbrahim61
31.05.2015, 03:40
biraz pozitif olsanız ölmezsiniz.hiç kendinizden vermek istemiyorsunuz. zamanında onur da 20 yaşında ederinden fazla para ödenen kapalı kutuydu bazıları için.ama o onur trabzonsporun kaledeki makus talihini değiştirdi.20 yıldır süren kaleci sorununu çözdü. şimdi aynı boşluk ortasahada var. ülkenin en çok şey beklenen gençlerinden birine yatırım yapılıyor.karakteri de onur gibi on numara bir futbolcu. olur olmaz orası ayrı.ama böyle denemeler yapılmalı. trabzonspor onur'un olmuş halini alamazdı. tam zamanında aldı ve büyük oyuncu kazandı.öyle 4, 5 milyona takımı taşıyacak, trabzonspora yakışacak çok büyük oyuncular alamazsın. böyle oyunculara yatırım yaparsın onlar da çok büyük adımlar atarlar ve büyük oyuncu olurlar. trabzonspor böyle bir klüp, ister kabul edin, ister etmeyin.

çoğunuzun oyuncuda istediği özellikler 10 milyon, 20 milyon eurolara denk geliyor. bu paraları veremiyorsan 3,5 milyona alınan oyuncunun o seviyelere gelmesindeki sancıyı yaşamak durumundasın. veya yetenekli ama sorunlu oyuncuları rehabilite etmek zorundasın. yaşı geçmiş oyuncuların profösyöneliklerini gençlere aktaracak ve takıma faydalı olacak bir ortam oluşturmalısın. bunun için sabır ve yöntem gerekiyor. takımın ortamı iyiyse yetersiz oyuncudan bile bellli seviyede faydalanırsın. ama kaos varsa, bütünlük ve istikrar yoksa iyi oyuncuyu bile mundar edersin.durum budur. herşey oyuncu değiştirmekle olmuyor, biraz da kendimizi değiştirmemiz gerekiyor.

olur mu canım kim bekleyecek o kadar armut piş ağzıma düş durumunda herkes. bugün bile ersun yanal kaliteli futbolcu alınmalı dedi sonra peşine ekledi ileriki yıllardada şampiyonluk için ama 30+ tanınmış adamlar alınacakki bazı taraftarlar rahat etsin. sabretmek yok yenilince git. ayrıca okay bursadan alınsa kimse laf etmezdi ama kayseriden alınınca herkesde bir yaygara sene basında kaç kişi ozan tufanı biliyordu acaba?