PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Süleyman Hurma | Sportif Direktör

Sayfa : 1 2 [3]

Onur Akyüz
08.12.2015, 22:25
Hani istenmiyorsan giderdin?

Seni istemiyoruz, we do not want, istemiyrız la, istemiyruk ula!

Kaç dilde söyleyecez?

Gümüshaneli61
08.12.2015, 23:55
Bu sahisin durumu ne ?

Keske biri aydinlatabilse bizi bu konuda. Bermuda ücgeninin son parcasinida en kisa zamanda insallah yok ederiz.

yorumsuz6117
09.12.2015, 00:02
Gittin mi ??

Mert Oğuzlu61
09.12.2015, 11:08
Suleyman bey lutfen istifa eder misiniz ?

Enes Ünal Kaya
09.12.2015, 13:36
Ne diyor bu ya.

BERBATOV61
09.12.2015, 13:44
yıllık 800 bin dolara trabzon aşığı olup hizmet etmek için can atıyor istenmemesine rağmen hizmet etme aşkından vazgeçmiyor süleyman bey

poetricus
10.12.2015, 11:23
Ona dokunulamayacağını tahmin ediyordum, yine de hep yanılmayı diledim.
O stratejik kişi, dokunulamaz.
Yıllık 800.000 kendi kazancı. Onu geçin, o belirtili nesne. Gizli özneyi görmeye çalışın.
Kısaca Özak'ın yönetime çektiği ayar.

Murat'
10.12.2015, 11:25
İlk yanlışı Hurma oldu yeni yönetimin.

poetricus
10.12.2015, 11:31
Özak'ın Usta yönetimini desteklediği doğruymuş demek...
Elini yönetimin içine sokmuş bulunuyor. Bu da kısa sürede bu kadar yaz bozu, bu kadar karar ve söylem değişikliğini açıklıyor.

Cengiz Çubukcu
10.12.2015, 11:39
bir duyuma göre tazminat istemiş ve sırf onu vermemek için göndermemişler...

Sefaenes
10.12.2015, 12:09
Ic kavganin ana mimari kalmazi bence yanlis ilk kovulmasi gerekenlerden. Futbolcular arasi kavgalar Hurma geldikden sonra baslati gecensene ayni takim daha iyi oynarken Hurma geldikden sonra Kavgalar baslati daha ligler baslamadan

Mert Oğuzlu61
10.12.2015, 12:12
Özak'ın Usta yönetimini desteklediği doğruymuş demek...
Elini yönetimin içine sokmuş bulunuyor. Bu da kısa sürede bu kadar yaz bozu, bu kadar karar ve söylem değişikliğini açıklıyor.

Tuncay ile Nevzat gelmiş, Hurma yı yaşatırlar mı orada ? Ödemeler yapılacak, bilgiler alınacak. Dün hocaya karar verirler diye bekledik, devre arasına kadar Sadi dediler. Hurma yı istemeyecek çok adam var orada, en başta yeni gelecek hoca istemez. Uzun süreli karar değil, idarelik karar gözüyle bakıyorum.

Ayrıca Özak, Usta yı desteklese ne olacak ? Öncekileri de destekledi, görülmemiş bir şey değil yani.

Fatih Öztürk
10.12.2015, 13:29
Süleyman Hurma ile Rize'de Rize ile oynadığımız hazırlık maçı sonrası stad çıkışında bir kaç dakika konuşma fırsatım olmuştu.Bende bıraktığı izlenim naif ve alçakgönüllü olması.Nacizane bir kaç futbolcu önerim oldu can kulağıyla dinleyip dikkate alacağını söylemişti.Şota hoca ile fotoğraf çekilebilirmiyim dediğimde bizzat Şota'ya söyledi arabadan indirip yanıma geldi beraber fotoğraf çekildik.Kalender bir insan vesselam.yaptığı çok doğru işlerin yanında elbet yanlış işleride vardır.Devam etmesinden yanayım.

poetricus
10.12.2015, 13:58
Tuncay ile Nevzat gelmiş, Hurma'yı yaşatırlar mı orada? Ödemeler yapılacak, bilgiler alınacak. Dün hocaya karar verirler diye bekledik, devre arasına kadar Sadi dediler. Hurma'yı istemeyecek çok adam var orada, en başta yeni gelecek hoca istemez. Uzun süreli karar değil, idarelik karar gözüyle bakıyorum.

Ayrıca Özak, Usta'yı desteklese ne olacak ? Öncekileri de destekledi, görülmemiş bir şey değil yani.
Sondan başlayayım: Özak sevabına ya da moda tabirle Trabzonspor'un iyiliği için kimseyi desteklemez. Destekliyorsa o yönetimde nüfuzu olsun diyedir. Bunu da en çok alınan satılan futbolcularda ve hoca değişikliklerinde görürüz. Geçmişi şöyle bir gözden geçirin isterseniz.

Sadece düne kadar olanlar ve dün olanları bir düşünün, ne demek istediğim anlaşılır.

Hurma o takımdan gönderilmediği sürece ne gelen hoca rahat çalışabilir ne futbolcular. Görünen o ki gönderil[e]miyor. Yeni kaoslara hazır olsak iyi olur. Söylemek istemezdim ama onu bu forumdakilerin çoğundan, Allah bilir, belki de hepsinden daha iyi tanıyorum: Hurma'nın olduğu yerde, hoca, başkan, yönetim de dahil olmak üzere istisnasız herkes nesnedir. Kaldı ki söylendiği gibi sırtını Özak'a dayamışsa seyreyleyin gümbürtüyü.
Adam Şeytan'ın Futbol Şube Sorumlusu.

Mert Oğuzlu61
10.12.2015, 14:16
Sondan başlayayım: Özak sevabına ya da moda tabirle Trabzonspor'un iyiliği için kimseyi desteklemez. Destekliyorsa o yönetimde nüfuzu olsun diyedir. Bunu da en çok alınan satılan futbolcularda ve hoca değişikliklerinde görürüz. Geçmişi şöyle bir gözden geçirin isterseniz.

Sadece düne kadar olanlar ve dün olanları bir düşünün, ne demek istediğim anlaşılır.

Hurma o takımdan gönderilmediği sürece ne gelen hoca rahat çalışabilir ne futbolcular. Görünen o ki gönderil[e]miyor. Yeni kaoslara hazır olsak iyi olur. Söylemek istemezdim ama onu bu forumdakilerin çoğundan, Allah bilir, belki de hepsinden daha iyi tanıyorum:
Adam Şeytan'ın Futbol Şube Sorumlusu.

Sadri Şener i desteklemişti mesela.. Zamanın en etkili forveti G.Ünal ı siyasiler araya girince transfer etmiştik, Özak ta oradaydı.. Ersun döneminde şampiyonluğa oynadık, sonra o gitti, kısa bir Hugo Bross dönemi sonrası Şenol hoca ve yine şampiyonluğa oynadığımız dönem. Arada 2 tanede kupa var. Özak ın bu dönem ne gibi zararı olmuş olabilir ? Devre arası biz işi bitirecek yıldız golcü diye yırtınırken Şenol hoca M.Çakır-Brozekleri getirmişti sağolsun, işleyen takımın içine etmişti sevgili hocamız. Özak ın her gelen yönetime yakın olmak istediği, kulübe yakın olmak istediği bir gerçek ama görünmez kapılar ardında bize ne gibi zararlar veriyor olabilir ?

Hurma konusunda katılıyorum, devre arası hocamız belli olduktan sonra kapıya koyulacaktır. Yoksa Hurma ile devam kararının hiçbir izahı olamaz, Kayseri de Barış Özbek i kadro dışı bırakmaya benzemez bu iş. Her yerde profesyonelim ülkede sportif direktör denince akla ilk ben gelirim demeyi biliyor ama geldiğinden beri takımda huzur kalmadı. Onur a Ahmet Şahin muamelesi yaptı, Özer-Medjani sürecini yönetemedi gerisi çorap söküğü gibi geldi. Ekici-Erkan, Cardozo vs.. tek tek yazmaya gerek yok. Oyuncular tarafından da sevilmediği ve dikkate alınmadığı apaçık ortada.

poetricus
10.12.2015, 16:32
Mert Oğuzlu61
Destek bahsettiğiniz şeylerle sınırlı kalmadı. Bir de Sadri Şener'i Novotel'de şişeleri devirip; "Faruk Hayrettin'e kafayı taktı, Nevzat'ın işleri bozulmuş, onu Asbaşkan yap diyor" derken ya da "Of, Faruk yine 13 kişilik liste yolladı, Trabzonspor'da işe almamı istiyor" derken görseydiniz, farklı boyutları olduğunu da tahmin ederdiniz.

Söylediklerinizi geçersiz kılmak gibi bir derdim yok, görünmeyen köyden bazı ipuçları vermeye çalışıyorum. Kapalı kapıların ardında olan bazı şeyler yen içinde kalması gereken kırık kol misali bırakalım da meçhul kalsın. Kısmet olur da bir gün bir çay içme fırsatımız olursa detaylı konuşuruz.

Selam, muhabbet ve meveddetle...

Sefaenes
11.12.2015, 13:10
Biz ne demistik onursuzlar Trabzonspor dan gidecek diye

Adem Akyüz'
11.12.2015, 13:11
Thé End

Mümkünse bir daha görüşmeyelim..

DeAgLeMaNyAq
11.12.2015, 13:12
Sert kayaya çarptı...

Mert Oğuzlu61
11.12.2015, 13:16
Suleyman bey lutfen istifa eder misiniz ?

Teşekkürler Süleyman bey.

Fatih Özkan
11.12.2015, 13:24
Kesin olarak bitti değil mi ?
Çok şükür!

Aydın Danış
11.12.2015, 13:27
Gitti kısa boylu kel burus vilis çakması :D

Sefa
11.12.2015, 13:27
Onur kaldı..

Turgay Atalay
11.12.2015, 13:30
Başlığına asma kilit takılmadan, sana ağız dolusu "yürü git" demek istedim, dedim, hadi şimdi güle güle.

Ahmet Ulusoy
11.12.2015, 13:31
Bye Bye

Hakan
11.12.2015, 13:33
Mixerlikten başka bir işlevi yoktu gitmesi hoştur

Murat'
11.12.2015, 13:34
Gözümüz aydın.

Sadettin_
forumun şişirdiği bir balonda böylece patlamış oldu .

Sırada dünya futbol tarihinin en iyi sportif direktörü , en iyi scout u , en iyi yorumcusu , en iyi insanı , efsaneler efsanesi "Önder Özen" var .

Yavuz Bektaş
6 ay durur diyordum efelenecek yönetim bulamayınca erkenden vınladı.
Oh be diyoruz.

F. Yıldırım
11.12.2015, 13:35
Au revoir Huğma

Ömer SEVİNÇ
11.12.2015, 13:36
Ego uğruna Onur'umuzla oynamaya çalışırsak böyle def olursun.

Sadettin_
11.12.2015, 13:41
Adam yabancı sınırı oldugu vakitlerde kendi takımının bel kemiği oyuncularını istanbula sattı . tek özelliği bu .
Bakın bel kemiği oyuncuları diyorum .
yani kendi takımının kadro dışı kalmıs zeki yavrusunu , yada sezon boyu hiç 1 gol atmıs yedek forvetini , yada 3 sene boyunca hiç çıkıs yapamamıs soner aydogdusunu satmamıs .
Bu adam bildiğin gitmiş burak yılmazı satmıs , selcuk inanı satmıs , onur u satmıs, cardozoyu satmıs , cavandayı satmıs .
Ve bunları sattıktan sonra seneye forvete kimi koyarız diye dusunmemıs . seneye kalecımız kım olcak dıye dusunmemıs . nasıl olsa küme hattından yukarda bi yerde kavrulup gıdıyoruz kim ne dicekki demiş . parasına bakmıs .

Ama trabzonspor öyle değil işte.

Sadettin_
11.12.2015, 13:41
Onur mevzusunda kendisine haksızlık yapılıyor diye düşünüyorum . o ayrı tabi

poetricus
11.12.2015, 13:43
Kendini yoksa Sultan mı sandın,
Seninki sadece isim benzerliği Süleyman!

https://www.youtube.com/watch?v=VrOnCDjwcEk

Tayfun
11.12.2015, 13:45
http://im.htspor.com/2015/08/01/ver1438412989/1110001_620x410.jpg

#OnurKalacakOnursuzlarGidecek ( 28 Temmuz 2015 )

Oruç
11.12.2015, 13:45
Go home.

Furkan S.
11.12.2015, 13:47
:D :D

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sibel
11.12.2015, 13:48
:sevinç::sevinç:

Adem Akyüz'
Senin için daha fazla söze gerek yok. Bu kadarı bile çok fazla zaten. Kilit.

Oğuz ZEYTİN
Takımın üzerinden geçen dozer, onun da ezmiş diyorlar.