PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : BMN Ana Sayfa Haberleri İle İlgilenecek Ekip Üyesi Arıyoruz...

Kaya
20.05.2015, 16:14
Herkese merhaba,

Hemen konuya girerek başlık hakkında ayrıntıları açıklamak isterim...

BMN ana sayfada yayınlanan ve yayınlanacak olan haberlerle ilgilenecek kişilere ihtiyacımız bulunmaktadır.

Amacımız ana sayfada yer alan haberlerin daha okunur olması, çok fazla sayıda okuyucuya ulaşması, gündemi yakınen takip etmesi ve gündem oluşturmasıdır.

Bu sorumluluğu alacak kişi veya kişilere aynı zamanda facebook sayfamızda da haber yayınlama yetkisi verilecektir.

Muhakkak ki bir haber ajansı değiliz ancak gündemi takip etmek suretiyle haber yapma sorumluluğumuz bulunmaktadır.

Özellikle BMN forum, üyelerinin paylaştığı yorumlar neticesinde haber yapılabilecek büyük bir imkan da sunmaktadır.

Bu bağlamda zamanı olan arkadaşlarımız var ise bize ulaşmalarını beklemekteyiz...

Sevgiler...

Kaya
21.05.2015, 15:25
Hiç gönüllü çıkmadı henüz... :)

İletişim okuyan üniversite öğrencileri için güzel bir deneyim bence... :)

İlker Yazıcıoğlu
21.05.2015, 15:31
Aklıma Mert Oğuzlu geldi ama başlığa uğradığı yok:)

Bülent AKBULUT61
21.05.2015, 18:57
sadece TRABZONSPORLAMI ilgili haberler olacak

SametKumbasar
21.05.2015, 19:04
Eğlenceli olabilir. :D

Mert Oğuzlu61
21.05.2015, 19:08
Aklıma Mert Oğuzlu geldi ama başlığa uğradığı yok:)

abi inanın zamanım yok, foruma girip iki mesaj okuyup çıkıyorum. sınavlarımda başlamak üzere, sınavlardan sonra okul bitiyor özel birkaç işin ardından biraz tatil, sonra hoop askerlik... yani gerçekten çok isterdim ama öyle bir zamana denk geldi ki, benden geçti artık. yoksa seve seve yapardım. :)

İlker Yazıcıoğlu
21.05.2015, 19:18
abi inanın zamanım yok, foruma girip iki mesaj okuyup çıkıyorum. sınavlarımda başlamak üzere, sınavlardan sonra okul bitiyor özel birkaç işin ardından biraz tatil, sonra hoop askerlik... yani gerçekten çok isterdim ama öyle bir zamana denk geldi ki, benden geçti artık. yoksa seve seve yapardım. :)

Anlıyoruz kardeşim.
Tabi biz işin latifesindeyiz.
Sadece takılmak istedim sana:)

İlgili arkadaşları,vakit ayırabilecek arkadaşları BMN'ye katkı yapmaya bekliyoruz....

Berke6198
21.05.2015, 20:52
Yok mu hiçbir cengâver ?

Emre İskender
21.05.2015, 20:55
Ben varım :)

selcuk
21.05.2015, 21:00
bence sercan keles len katre i matem 1. sinif is cikartiyordu
serdar atasoy ve deaglemanyaq gibi üyelerin analizlerini haber halinde okumakda güzel olurdu

61ronin61
21.05.2015, 21:08
kaç tl :)

ibrahim_yattara
21.05.2015, 22:18
webmasterlik yapıyorum, bu işide iyi yapabileceğime inanıyorum, fakat zaman sıkıntısı var.. kulübümüzle ilgili gündeme düşecek bomba gibi bir haberin anında o ana sayfadaki bannere geçilmesi gerekir. çalışıyorum 18:30 dan sonra müsait olabiliyorum.. seve seve ilgilenirdim ama zaman açısından uygun olamam sanırım..

ibrahim_yattara
21.05.2015, 22:21
şimdi yeniden gözden geçirdimde birçok konuda haber başlıkları bulunuyor. o kısmı idare etmek sürekli ve tam zamanlı çalışılması gerekir..