PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Pendikspor 3-3 1461 Trabzon | Play Off - Yarı Final | FİNALDEYİZ!

Emirhan Makul
18.05.2015, 20:21
1461 Trabzon yarı final ikinci maçında 2-1 mağlup ettiği pendikspor ile karşılaşıyor. Maç 16:30'da Pendik Stadyumunda.

Açık adres;Yeni Mahalle Stadyum Sokak (Zafer Caddesi), Pendik

Deplasman taraftarı için yer ayrılacak.

Enes Coşkun
18.05.2015, 20:24
Gelebilirim.

Emirhan Makul
18.05.2015, 20:28
Yarın 19 mayıs resmi tatil, bilet ve ayrılacak yer konusunda bir bilgim yok, bilgi edinebilen arkadaşlar yazarsa sevinirim fakat yüksek ihtimalle stadyum altından bilet alınır girilir diye düşünüyorum. Pendik merkezde olacağım formalı gördüğüm arkadaşlara takılıp gitmeyi düşünüyorum. :)

Fatih Öztürk
18.05.2015, 21:51
Yarın 19 mayıs resmi tatil, bilet ve ayrılacak yer konusunda bir bilgim yok, bilgi edinebilen arkadaşlar yazarsa sevinirim fakat yüksek ihtimalle stadyum altından bilet alınır girilir diye düşünüyorum. Pendik merkezde olacağım formalı gördüğüm arkadaşlara takılıp gitmeyi düşünüyorum. :)
Biletler stada girerken temin edilir.Bize ayrılan yerde her zamanki gibi rakip açık tribün olacak.Maça gelmeyi düşünen maç saatinden erken gelmeye gayret etsin.bize ayrılan tribün 400 kişi civarında,maç saati civarı bilet kalmayabilir.

Sefer A.
19.05.2015, 01:45
Sirf kaleci hocamiz Murat Onur Dilek'in hatirina 1461'i destekliyorum... ama elenirseler siralayacagim laflari... bu sene çikmayacaksa satilsin bu takim, ilçe takimlarina destek olunsun, daha çok faydalari dokunur Trabzonspor'a... 1461'den sebep bölgenin iyi topçulari 1461'e, fos olanlari da ileçelere... sonra da Arsin hariç Of Düzyurt Akçaabat kümede kalma mücadelesi versin,, hepsi de mi hatali hepsi mi yönetimden dolayi düstü ?? 1461 hem Trabzonspor'a katki saglamiyor hem de dolayli yoldan ilçe takimlarimizin içine ediyor...

selcuk
19.05.2015, 02:52
Sirf kaleci hocamiz Murat Onur Dilek'in hatirina 1461'i destekliyorum... ama elenirseler siralayacagim laflari... bu sene çikmayacaksa satilsin bu takim, ilçe takimlarina destek olunsun, daha çok faydalari dokunur Trabzonspor'a... 1461'den sebep bölgenin iyi topçulari 1461'e, fos olanlari da ileçelere... sonra da Arsin hariç Of Düzyurt Akçaabat kümede kalma mücadelesi versin,, hepsi de mi hatali hepsi mi yönetimden dolayi düstü ?? 1461 hem Trabzonspor'a katki saglamiyor hem de dolayli yoldan ilçe takimlarimizin içine ediyor...

sefer 1461 oldugundan beri kactane futbolcu trabzondan cikip ptt ve süperligde oynamayi basardi haberin varmi

mehmet siddik----karsiyaka--------ptt
yusuf erdogan-----trabzon----------tsl
gökhan alsan-----s.urfa-------------ptt
fatih öztürk--------trabzon----------tsl
kadir keles--------akhisar-----------tsl
abdullah karmil----adanaspor-------ptt
taha balci---------altinordu---------ptt
mustafa akbas---.trabzon-----------tsl
abdülkadir özdemir-s.urfa-----------ptt
caner osmanpasa--erciyes----------tsl
ugur dündar------eintracht trier-----r.l. südwest
eren albayrak----rize----------------tsl
sercan kaya------rize---------------tsl
ofoedu------------samsun-----------ptt
zeki yavru--------trabzon-----------tsl
mustafa yumlu---eskis.-------------tsl
alim öztürk-heart of mithleotian-scottish championship

kusura bakma simdi ilce takimlarina dagitilan oyuncularida saysam sabaha kadar sürer. özellikle düzyurt ve arsinspor a bayaga destek olundu, tek tuk ofspor ve arakliya verilen isimlerde var
akcaabatin hesabini birisinden soracaksan bunun adresi sivrikayalardir

simdi 2008 den beri olan kulüp icin bunlar cok az diyeceksin, ama dikkat edersen bu oyuncularin cogu son 2 senede piyasaya sunuldu, yani henüz yeni bu takim üretimine basliyor

+ 1461 den önce o ilce takimlari neyi basarmisdida onlar yine kullanilsin
bir kere akcaabat basarili olmusdu, onlarda aninda istanbulun oyuncagina dönüsmüsdü

Sefer A.
19.05.2015, 04:04
E yarisi ptt topçusu :) orada bile 11 topçusu olmayan var... Ben o zamanlar Abdülkadir'i çok begenirdim, bizde oynayabilir israr edelim yazmisligim var... Yusuf'a hepimiz inandik... ama yok iste olmuyor olmuyor... aralarinda en iyisi Ofoedu idi onu saklamadik, çok iyi is yaptik :)
Süperligde olanlarin çogu da yedek, Kadir Akhisar'da zorlaniyor, ki ben onu da begeniyordum, demek ki fazla hayal kurmusuz...
Trabzon biraz akilli davransa 3 tane ilçe takimini süperlige çikaracak güce sahip ve bu gücü kullanir, ama yok, manisa sivas gençler sikeci mamacilar doldursun ligi, sonra niye o kaleci elini çekti niye bilmem kim maçi verdi niye doga saha ortasinda kustu ?????
sikeci takimlarin ligde bir sürür temsilcileri var, hem topçu olarak hem de takim olarak, yalan mi ?? hakemleri saymiyorum bile
E bizim de Of Arsin Akçaabat takimlarimiz olsa ne olur ? fena mi olur ? batarlar matarlar demesin kimse, dogru yönetilirse bir sey olmaz, ama tabi bizde dogru yönetilen pek takim yok onun için ümitlerim azaliyor...

Sirf Trabzonspor 10 yilda 1 2 yetenek çikartacak diye, 1461'i asansör gibi kullanmak, aptalliktan baska bir sey degildir... büyük umutlarla Trabzonspor'un basina koydugumuz Mustafa hoca da is yapamadi... simdi takim bulmakta zorlaniyordur...
1% katkisi olacak diye 1461'i "süperlige çikmasin ama alt lige de düsmesin" gibi saçma salak bir sekilde ptt'de tutmak rezilliktir, diger takimlarin yerinde olsam sikayet ederdim, çünkü maç vermeye meyilli bir takimdir... bizde olmaz öyle isler tamam o ayri mesele...
Burasi Ispanya Almanya falan degil ki bunlari tahammül edebilelim, ki orada da maç vermeler falan var ama o da baska konu(ille de pilot takim ya da x takimin 2.takimi yapmiyor bunu)
Görüyoruz iste her hafta saçma sapan goller hakem hatalari falan, sen hedefsiz bir 1461'i sahaya süreceksin sonra hakem adil maç yönetecek hee bekle, zaten ptt'de iken az hakki yenmemisti bu takimin, ona ragmen süperlige çikacakti, aman Trabzonspor ile bag kopmasin diye çikartmadik sonraki sene de düstük takimi dagitarak...
Mâdem ilçe takimlari bizimdir deyip dururuz, gelen giden yönetimler de bunu der, o zaman pilot milot takima ne ihtiyaç var ?? ilçe takimlari zaten Trabzonspor için topçu yetistirmeye hazir, bunu istiyorlar, ama biraz destek istiyorlar...
Yusuf'u geçen sene kiralayip, Arakli'ya yetistirme parasi vermeyen Trabzonspor'dan baskasi degildi, utanmaliyiz bu durumdan, ama yok 1461 diye tutturuyoruz, kurtaracak ya bizi 1461 ...
Benim 2 3 ilçe takimini süperlige çikartma fikri, 1461'in Trabzonspor'a katki saglayacagi fikrinden daha gerçekçi, Trabzon'da ve yurt içinde Trabzonlu olup ta Trabzon takimlarina seviye atlatacak topçu sayisi en az 61'dir :) topla bunlari, karistir 1 2 sehir/yurt disi topçuyla, adim adim yukari çik, bir faydan olsun...
Süperlige çikmayip takimi dagitan 1461, çiksaydi takim dagilmazdi, kimse de gitmek istemezdi, ki bazilari ptt'ye gitti gitmezlerdi... ve 3 4 az ama öz takviyeyle süperligde bile is yapardi, o senesi 1461'in oynadigi futbol Türkiye'de ilk 5'e giriyordu...
Bir çuval inciri berbat ettiler, simdi ayikla pirincin tasini

selcuk
19.05.2015, 04:56
sefer hep ayni seyleri tekrarliyorsun
sen bu takima bir türlü isinmamiyorsun
hemde dedigin gibi avrupada her iyi altyapisi olan takimin bir pilaot takimi olmasina ragmen
bizden sonra ist. takimlarininda yapmak istedigi, hatta alt liglerde anlastigi kulüpler var

burda yine sayfalarca yazisabiliriz, ama artik anlatmanin bir faydasi oldugunu düsünmüyorum

yusufa bile olmuyor diyorsun
bugün yusuf herangibi bi anadolu takiminda oynasa transfer basliginin gece gündüz konusu olurdu
tabii bize kalsa süperstar olmali, ondandirki yusufa haketmedikleri seyler yaziliyor

bana yazsan yusufun oynadigi kadar baska hangi 22 yasindaki adam tsl de süre aldi, avrupada süre aldi, yusuf kadar skor puani üretti ???
yusuf bu ligin youngstar idir
pesine ozan vs. gelir, onlarda bakalim 2. yillarindan ayni verimi verebileceklermi
yukari tirmanmayi herkes becerebilir, önemli olan yukarda kalip daha yüksek hedefler yaratabilmektir

liste piyasa dergerlerine göre
Gökhan Töre
Cenk Tosun
Oguzhan Özyakup
Yusuf Erdogan
Ozan Tufan
Kerim Frei
Emre Colak
Salih Dursun
Ahmet Calik
Aytac kara
Muhammet Demir
Enes Ünal
Musa Cagiran

bunlar tsl in en basarili gencleri, yusufun kadar basarili olan bir töre, muhammet ve ozan var
peslerinden cenk,oguzhan, kerim ve colak geliyor

bukadar youngstar olan bir ligde yusufun degerini bilmeliyiz

melihergun
19.05.2015, 10:15
sefer hep ayni seyleri tekrarliyorsun
sen bu takima bir türlü isinmamiyorsun
hemde dedigin gibi avrupada her iyi altyapisi olan takimin bir pilaot takimi olmasina ragmen
bizden sonra ist. takimlarininda yapmak istedigi, hatta alt liglerde anlastigi kulüpler var

burda yine sayfalarca yazisabiliriz, ama artik anlatmanin bir faydasi oldugunu düsünmüyorum

yusufa bile olmuyor diyorsun
bugün yusuf herangibi bi anadolu takiminda oynasa transfer basliginin gece gündüz konusu olurdu
tabii bize kalsa süperstar olmali, ondandirki yusufa haketmedikleri seyler yaziliyor

bana yazsan yusufun oynadigi kadar baska hangi 22 yasindaki adam tsl de süre aldi, avrupada süre aldi, yusuf kadar skor puani üretti ???
yusuf bu ligin youngstar idir
pesine ozan vs. gelir, onlarda bakalim 2. yillarindan ayni verimi verebileceklermi
yukari tirmanmayi herkes becerebilir, önemli olan yukarda kalip daha yüksek hedefler yaratabilmektir

liste piyasa dergerlerine göre
Gökhan Töre
Cenk Tosun
Oguzhan Özyakup
Yusuf Erdogan
Ozan Tufan
Kerim Frei
Emre Colak
Salih Dursun
Ahmet Calik
Aytac kara
Muhammet Demir
Enes Ünal
Musa Cagiran

bunlar tsl in en basarili gencleri, yusufun kadar basarili olan bir töre, muhammet ve ozan var
peslerinden cenk,oguzhan, kerim ve colak geliyor

bukadar youngstar olan bir ligde yusufun degerini bilmeliyiz

aga yusuf a yıldız diyoruzda adam orta açamıyor kafayı kaldırmıyor bir iki tane güzel orta açınca kral oluyor

Mehmet BAL
19.05.2015, 11:02
başarılar inşallah tekrar ptt 1.lig e çıkar

yayın var mı?

Taner Gündoğdu
19.05.2015, 11:54
Stat önündeyim bilet satışı yok. Maçtan yarım saat önce veriliyor diyenler var burda

iyattara
19.05.2015, 11:59
İnşallah izleme şansımız olur. Yerel karadeniz kanalları verir genelde böyle maçları ama bakalım.

Uğur Gündüz
19.05.2015, 12:01
2-1 yetmez maalesef, o golü yemeyeceklerdi..

iyattara
19.05.2015, 12:06
2-1 yetmez maalesef, o golü yemeyeceklerdi..

Gol atmamız şart. Gol atarsak eleriz.

selcuk
19.05.2015, 12:42
İnşallah izleme şansımız olur. Yerel karadeniz kanalları verir genelde böyle maçları ama bakalım.

kadirga tv nin verecegi denilmisti
bakalim dogru cikacakmi

aga yusuf a yıldız diyoruzda adam orta açamıyor kafayı kaldırmıyor bir iki tane güzel orta açınca kral oluyor
onlarida yapar
su an olmasindan fazla yük sirtina yüklüyoruz
gelisiminde ilerleyecegine ondan takimi tasimasini bekliyoruz
takimda mecburiyeti azaldikca kreatif özellikleri gelisecektir

special one
19.05.2015, 13:19

1461 e sahip çıktılarda kaldı ilçe takımları

Sana katılıyorum ama bi yere kadar ilçe takımları üretemiyor hep bekliyor, bu sene Yomraspor da geldi bakalım ne olacak, sana katıldığım nokta ise 1461 in düşürülme hikayesi ya kardeşim madem maddi olarak zorluyor takımı düşürene kadar ilçe takımının biriyle isim değişikliği yap bu bu kadar zor mu. Ama şöylede birşey var ilçe takımlarının ekonomisi iyi olmadığı için oralara çıkmak dahi istemîyorlar. Destek olacaksan hakkını devrederek destek ol ve iyi oyuncularını ver alttan tekrar 1461 le devam et

Emirhan Makul
19.05.2015, 16:25
Kimliğinde Trabzon yazmayanları içeri almadılar herkes dışarıda.

Emirhan Makul
19.05.2015, 16:32
Gooooollllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll llllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll llll dakika bir gol bir :D

Ozan Yılmaz
19.05.2015, 16:32
maç başlamadan gol atmışız, hayırdır :D

Giallorossi
19.05.2015, 16:33
Süper basladik

Sefa
19.05.2015, 16:34
Yayın yok galiba ?

OĞUZHAN061
19.05.2015, 16:35
gol doğru mu maçkolikte golü atan yazmıyor

nalagasıvar
19.05.2015, 16:35
soyunma odasından mı attılar golü ?

Enes Coşkun
19.05.2015, 16:37

Saçma sapan şeyler Allahtan evim yakın dönüyorum şimdi.

levent yıldırım
Mustafa Öztürk Attı Golü 2 Dakikada Ah Be Burda Yemeyecektik Golü Şimdi Finali Kutluyorduk

Enes Ünal Kaya
eski nickim mAgnifico'ydu burda.. Pendiğin taraftarlar grubunun adı :)

Rahat maç olucak bizim için

Enes Başkaya60
19.05.2015, 16:38
Helal dakika 2 one geçtik haydi çocuklar inanın...

samet aslan
19.05.2015, 16:38
bandırma inegölün galibiylemi oynayacaz kazanırsak

Emirhan Makul
19.05.2015, 16:41
bandırma inegölün galibiylemi oynayacaz kazanırsak

Aynen öyle oradan gelen rakibi elersek çıkıyoruz. Tabi çok zor mümkünatı yok gibi.

Ertan 51
19.05.2015, 16:43
Başarılar ismi güzel rengi güzel takımım,
çok ta iyi başladın,sonunu da böyle getirirsin inşallah.

samet aslan
19.05.2015, 16:44
Aynen öyle oradan gelen rakibi elersek çıkıyoruz. Tabi çok zor mümkünatı yok gibi.

Neden bizden çokmu güçlü takımlar Bandırmayı daha önce yenmiştik :)

final tek maçmı yoksa iki maçmı yine

selcuk
19.05.2015, 16:48
bu ist. takimlarinin arasinda sanirim sereflisi yok
taraftarimizi sokmazlan
maci yayinlamak isteyen tv ye yayin hakki vermezler..
bunlar bu altlarda bukadar serfsizse yukarilarda nasil olacaklari bellidir

Emirhan Makul
19.05.2015, 16:50
Gooooolllllllazzzzoooooooooooooooooooooooooooooooo ooo

Giallorossi
19.05.2015, 16:50
Gooool iki oldu. tur tamamdir artik

Hamza Milet
19.05.2015, 16:52
Yayin varmi?

Emirhan Makul
19.05.2015, 16:52
Şimdi açsın kapıları fener yalakası pendikliler zuhhhaaaaaaaaaaaa

selcuk
19.05.2015, 16:53
helal olsun size
2. golün sahibi hamza gür

special one
19.05.2015, 16:55

Kiralık kimlik bulunur :)

special one
19.05.2015, 16:57
helal olsun size
2. golün sahibi hamza gür

Çok beğendiğim bir oyuncu umarım iyi yerlere gelir ..Helal olsun hepsine

special one
19.05.2015, 16:58
Şimdi açsın kapıları fener yalakası pendikliler zuhhhaaaaaaaaaaaa

Bence yanlış düşünüyorsun bizim taraftarın olduğu yere başkaları girecek diye duyum alınmıştır o yüzden böyle bi uygulama olabilir.

selcuk
19.05.2015, 17:00
Bence yanlış düşünüyorsun bizim taraftarın olduğu yere başkaları girecek diye duyum alınmıştır o yüzden böyle bi uygulama olabilir.

kim girecekti

samet aslan
19.05.2015, 17:00
3 oldu

ramazan-54
19.05.2015, 17:01
3 oldu :) Gol Mustafa ÖZTÜRK

Giallorossi
3 oldu :) Golleri diger maca saklasaydiniz az

special one
3 oldu yürüyün uşaklar

Ertan1982
3:0 Gene Mustafa

selcuk
hohohooooo
helal olsun usaklara

Emirhan Makul
19.05.2015, 17:02

Kim başkaları büyük pendik taraftarının baş düşmanı olan malazgirtspor mu yahu yok öyle bir şey durumu bildiğim için yazıyorum tamamen kasten yapılmış bir olay. Gördüler 300 kişiyi yaptılar böyle bir olay katnem insanlar bunlar az birazda fenerbahçeliler ondan böyle yapıyorlar neyse yerin dibine gömerek eliyoruz inşallah

selcuk
19.05.2015, 17:04
19. dakikada emre torun cikmis yerine yaser hacimustafaogulu girmis
sakatlanmisdir diye düsünüyorum

ilelebeTS
Bu Mustafa bana Gökdeniz'i anımsatıyor pırpır oyuncu kolay tutulmuyor

special one
Kim başkaları büyük pendik taraftarının baş düşmanı olan malazgirtspor mu yahu yok öyle bir şey durumu bildiğim için yazıyorum tamamen kasten yapılmış bir olay. Gördüler 300 kişiyi yaptılar böyle bir olay katnem insanlar bunlar az birazda fenerbahçeliler ondan böyle yapıyorlar neyse yerin dibine gömerek eliyoruz inşallah

Ama böyle saçmalık olmaz federasyondan habersiz böyle bir uygulanın cezası olmalı

Emirhan Makul
19.05.2015, 17:05
3 olduuuuuuuuuuu çıkartması güç olduuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :D

Ertan 51
19.05.2015, 17:06
Emirhan bir de Bandırma-İnegöl olayını açıklasan,niye mümkünatı yok ?

Cabri61
19.05.2015, 17:08
Emirhan totem yapıyorsun heralde. Bu maç için de mümkün değil kazanamayız diyordun :)

Emirhan Makul

Abi zor takımlar o yüzden yani tabi ki çıkar eleriz ama bence iki takımda çok zor zaten eş değer güçteler hala gol gelmedi ben inegöl çıksın daha kolay gibime geliyor ama bilemiyorum.

selcuk

abi o emirhanin standart karamsar bakisi
ben onun daha bir maci alabiliriz yazdigini hatirlamiyorum
derry macindan önce bile buna benzer yorumlari var
pesimist takiliyor arkadas :D

special one
19.05.2015, 17:11
Abi zor takımlar o yüzden yani tabi ki çıkar eleriz ama bence iki takımda çok zor zaten eş değer güçteler hala gol gelmedi ben inegöl çıksın daha kolay gibime geliyor ama bilemiyorum.

Valla play ouf un en zor takımı ümraniye ydi bana göre onu bile elediysek gerisi hikaye

Bana da inegöl çıksın daha kolay gibi geliyor ama son haftaların iki istikrarlı takımı 1461 ve inegöl dü.

OĞUZHAN061
19.05.2015, 17:12
Final 2 şehre coğrafi olarak eşit uzaklıkta olan şehirde oynanacakmış.ankara kayseri konya olurmuş büyük ihtimal

special one
19.05.2015, 17:13
hasan ahmet kadro da yok cezalı mı, sakat mı, bilen var mı?

OĞUZHAN061
19.05.2015, 17:14
hasan ahmet kadro da yok cezalı mı, sakat mı, bilen var mı?

yanlış hatırlamıyorsam cezalıydı herhalde..

Ertan 51
19.05.2015, 17:15
Tamam anladım,ekstra bişi yokmuş,
0-3 rehavete sokmazsa takımı Ptt 1. Ligdeyiz;)

abi o emirhanin standart karamsar bakisi
ben onun daha bir maci alabiliriz yazdigini hatirlamiyorum
derry macindan önce bile buna benzer yorumlari var
pesimist takiliyor arkadas :D
O zaman laf söyletmem Emirhan gardaşıma,
karamsarlığın Niğde ana bayii de benim,
günlük 10 kamyon karamsarlık iner benim üstüme,üçünü koca Niğde'ye taksim eder kalan 7 kamyonunu kendime ayırırım,o sebeple Emirhan diyorsa doğru diyor,onu en iyi ben anlarım :D

samet aslan
ŞOK!ŞOK!ŞOK!ŞOK! 2 Gol atan Mustafa Özturkun kimliğinde memleketi Ankara olduğu için pendikspor tff ye basvuru yaptı

Necmettin ALTUNTAŞ
Final 2 şehre coğrafi olarak eşit uzaklıkta olan şehirde oynanacakmış.ankara kayseri konya olurmuş büyük ihtimal

Kütahya diye duymuştum ama...

samet aslan
3-1 oldu

Giallorossi
19.05.2015, 17:16
Ilk yari uzatmalarinda yedik. Ikinci yari oyundan kopmamaliyiz yoksa nolur nolmaz

Sefaenes
19.05.2015, 17:16
yayin varmi

Emirhan Makul
19.05.2015, 17:18
Yedik maalesef. 5-3'e pendik çıkar. Zor bir ikinci yarı olacak.

selcuk
19.05.2015, 17:21
Ilk yari uzatmalarinda yedik. Ikinci yari oyundan kopmamaliyiz yoksa nolur nolmaz

relax arkadas
su an bisey olmasi icin maci 5-3 e cevirmeleri gerek

Giallorossi

:D

Okuyunca aklima Milan - Liverpool maci geldi. Emin olmak icin 4 daha atalim biz ultra garanti olsun :)

DeAgLeMaNyAq

Emirhan totem mi yapıyorsun yoksa küçükken ciddi travmalar mı geçirdin?

Fatih Öztürk
19.05.2015, 17:22
Sıkıntı yok bu oyunla 5-6 yaparız.

Emirhan Makul
19.05.2015, 17:23
:D

Okuyunca aklima Milan - Liverpool maci geldi. Emin olmak icin 4 daha atalim biz ultra garanti olsun :)

Hiç hatırlatma ya dünyanın en saçma maçı oradan maç verilir miydi ya rezillik :(

Emirhan totem mi yapıyorsun yoksa küçükken ciddi travmalar mı geçirdin?

Alt lig maçı ne olur ne olmaz güvenmiyorum vallahi, ayrıca "çıktık hadi hayırlı olsun" yazan çok adam gördüm twittterda bitmeden bitti yazmayı hiç sevmem bence hayatta hiç bir şeyin garantisi yok o yüzdeni küçüklüğüm sakin geçti ya tek çocuğum ben yuvarlanıp durdum evde aşırı sıkıcıydı bir sıkıntı olmadı valla üzerime televizyon düştü o kadar ama problem yok.

OĞUZHAN061
19.05.2015, 17:24
5-3 olursa şb forması giyerim :)

Ertan 51
19.05.2015, 17:25
Selçuk pisimist gibi bişi dediydi,o bile yavan kalır artık,hatta yok artık :eek:

special one
19.05.2015, 17:26
Hiç hatırlatma ya dünyanın en saçma maçı oradan maç verilir miydi ya rezillik :(

Alt lig maçı ne olur ne olmaz güvenmiyorum vallahi, ayrıca "çıktık hadi hayırlı olsun" yazan çok adam gördüm twittterda bitmeden bitti yazmayı hiç sevmem bence hayatta hiç bir şeyin garantisi yok o yüzdeni küçüklüğüm sakin geçti ya tek çocuğum ben yuvarlanıp durdum evde aşırı sıkıcıydı bir sıkıntı olmadı valla üzerime televizyon düştü o kadar ama problem yok.

http://i.hizliresim.com/5dg3AR.jpg (http://hizliresim.com/5dg3AR)

Yiğit SARI
19.05.2015, 17:27
Ne oldu şimdi çıktı mı 1461?

Ertan 51
19.05.2015, 17:27

:) Ula Emirhan güldürdün valla,çok yaşa,sağlıklı yaşa,sen de gül inşallah.
Kaşlardan olmasın baba bu durum,çocukluk televizyon harici sıkıntı olmadığına göre.

Ertan 51
19.05.2015, 17:28
Ne oldu şimdi çıktı mı 1461?
1-3 ten 5-3 e gelmezse,
İnegölün içine Barca kaçmazsa çıkacağız inşallah,
ya da Emirhan'a sor o bilir :D

selcuk
19.05.2015, 17:30
O zaman laf söyletmem Emirhan gardaşıma,
karamsarlığın Niğde ana bayii de benim,
günlük 10 kamyon karamsarlık iner benim üstüme,üçünü koca Niğde'ye taksim eder kalan 7 kamyonunu kendime ayırırım,o sebeple Emirhan diyorsa doğru diyor,onu en iyi ben anlarım :D

buda bir hayat felsefesi
:D:D
emirhan iyidir iyi
eskiden herkeslen dalga gecmeye calisdigini sanmisdim, ama insan zamanla karekterinin bir cilvesi oldugunu anliyor
zaten hep kendisini takip ederim, artik mac basliklarinda kimse yazdigina dikkat etmez, bilincaltinda kötü niyetli olmadigi herkesin icine sinmis
cani sagolsun

Abilerim çok teşekkür ederim ama 2-3 oldu maç 3 gol daha yersek eleniyoruz.

saglik olsun bizim cocuklarnda bir cevabi vardir

samet aslan
19.05.2015, 17:38
3-2 oldu maalesef

Emirhan Makul
:) Ula Emirhan güldürdün valla,çok yaşa,sağlıklı yaşa,sen de gül inşallah.
Kaşlardan olmasın baba bu durum,çocukluk televizyon harici sıkıntı olmadığına göre.

buda bir hayat felsefesi
:D:D
emirhan iyidir iyi
eskiden herkeslen dalga gecmeye calisdigini sanmisdim, ama insan zamanla karekterinin bir cilvesi oldugunu anliyor
zaten hep kendisini takip ederim, artik mac basliklarinda kimse yazdigina dikkat etmez, bilincaltinda kötü niyetli olmadigi herkesin icine sinmis
cani sagolsun

Abilerim çok teşekkür ederim ama 2-3 oldu maç 3 gol daha yersek eleniyoruz.

selcuk
mustafa cikmis abdülkadir girmis
üstümüze gelirseler abdülkadir bunlari cok kötü benzetir
inanilmaz hizli ve saglam driblingi var

Sefa
Haydaaaaaaa

Emirhan Makul
19.05.2015, 17:39
45 dakikada 3 gol attıysak yiyebilirizde. ikinci yarının başında gol yemek ne demek ya çok kötü oldu.

DeAgLeMaNyAq
19.05.2015, 17:49
Bravo Emirhan...

Onur Keskin
19.05.2015, 17:49
oha 3-3 oldu

SametKumbasar
19.05.2015, 17:50
Final maçında bu kadar gol yersek, yeniliriz bence.

selcuk
3-3 olmus
simdi bende korkmaya basladim

Kolpacı
Yayın var mı?

samet aslan
3-3 oldu

Emirhan Makul
3-3 oldu ben söyledim amatör lig bu her şey olabilir pendiki yabana atmamak lazım diye. 2 gol daha yersek eleniyoruz. Bir an önce maçın bitmesi lazım.

Sefaenes
19.05.2015, 17:51
oha 3:0 dan 3:3 nasil getirdiler

SametKumbasar
Uğur ilk maçta da atmıştı.

DeAgLeMaNyAq
3-3'lük sonuç anormal değil. 3-0'dan 3-3 olması sorgulanmalı...

SametKumbasar
19.05.2015, 17:55
Bizim maçta 6 gol var.

Bandırma - İnegöl maçında gol yok !

Kolpacı
19.05.2015, 17:55
Yayın var mı?

Lütfen , ?

selcuk
19.05.2015, 17:56
3-3'lük sonuç anormal değil. 3-0'dan 3-3 olması sorgulanmalı...

bence yaseri sokmaylan hata yapti hoca
kontra atak takiminlan sahaya cikip defansa 0 destegi olan pivotu sokmak yanlis gibi

ama sonuc olarak macida izlemiyoruz
bir analiz nekadar dogruysa ;)

cem1990
19.05.2015, 17:56
5-4 olur bu maç

selcuk
19.05.2015, 17:57
Lütfen , ?

yokki
mackolikden skoru takib ediyorum ben

Tufan AYAN
19.05.2015, 17:57
Yayın var mi

Fatih Öztürk
19.05.2015, 17:58
Resmen sıçtık inanılmaz kötü oynuyoruz bu ne rahatlık.

SametKumbasar
19.05.2015, 17:58
Yayın var mi

Canlı skordan takip ediyoruz. :D

iyattara
19.05.2015, 18:01
Yaş ortalamamız kaç bilmiyorum ama gençlik tecrübesizlikten kaynaklanıyor bu işler hep. Geçen yıllarda da 1461'in geriden öndeyken yakalanmalarına şahit olmuştuk. Araya bir gol sıkıştırıp umutları kırmak lazım.

selcuk
19.05.2015, 18:03
Resmen sıçtık inanılmaz kötü oynuyoruz bu ne rahatlık.

hoca neden kenardan bir hamle yapmiyor

zafer6161
19.05.2015, 18:08
4*3 mü oldu yoksa

Fatih Öztürk
19.05.2015, 18:09
hoca neden kenardan bir hamle yapmiyor

1-2 hamle takımı toparlayacak gibi görünmüyor. 2.yarı topyekün çaptan düştük.endişeli bekliyoruz.

zafer6161
19.05.2015, 18:09
89 da 4 yeriz.eleriz sıkıntı yok

Nihat Günay
19.05.2015, 18:18
Bandirma inegol serisinde ilk mac kac kac bitmisti?

Inegol 86. dakikada penalti kacirmis

selcuk
19.05.2015, 18:18
89 da 4 yeriz.eleriz sıkıntı yok
zafer bir gün ron atkinson gibi avatardaki adaminin bogazinda kalacak o sakiz

aston villa hatirlarsin, kücük orhan

Bandirma inegol serisinde ilk mac kac kac bitmisti?

Inegol 86. dakikada penalti kacirmis

inegöl 1-0 almisdi

inegölün piyasa degeride en yüksek olani bu 4 takimdan

SametKumbasar
19.05.2015, 18:19
Ümraniye'den sonra, Pendik'te tamamdır.

Sırada İnegöl var.

yattarinho61
19.05.2015, 18:21
Bitti

DeAgLeMaNyAq
Maç bitti finaldeyiz ama bu sonuçtan ders çıkarmaları lazım...

Fatih Öztürk
Çok şükür.

Emirhan Makul
19.05.2015, 18:22
Finaldeyiz helal olsun pendiki elemek çok zordu. Finale çıkmak bir başarıdır.

selcuk
19.05.2015, 18:22
sükürler olsun bugünüde atlattik
sirada inegöl var gibi, son dakikada bisey olmasa
hayirlisi artik

special one
19.05.2015, 18:23
zafer bir gün ron atkinson gibi avatardaki adaminin bogazinda kalacak o sakiz

aston villa hatirlarsin, kücük orhan

inegöl 1-0 almisdi

inegölün piyasa degeride en yüksek olani bu 4 takimdan

2. ligde piyasa değeri en fazla olan 1461

zafer6161
19.05.2015, 18:24
inegöl güçlümü nasıl eleme şansımız varmı ???

Ertan1982
19.05.2015, 18:25
ignegöl iyi takim.defanslari saglam.

Murat'
19.05.2015, 18:29
Final tek maç mı arkadaşlar.

selcuk
19.05.2015, 18:29
2. ligde piyasa değeri en fazla olan 1461

transfermarktda öyle, mackolikde inegölün degeri daha cok
ve 3. lige göre mackoliki daha gercekci görüyorum

Emirhan Makul
19.05.2015, 18:30
inegöl güçlümü nasıl eleme şansımız varmı ???

Çok zor bu rehavet ile eleniriz normalde de eleniriz sağlam defansı var.

Faruk BERBER
19.05.2015, 18:44
Final nerede oynanacak ?

61ronin61
19.05.2015, 18:47
1461 e tebrikler.

ibrahim
19.05.2015, 18:50
Maç öncesinde karamsar olalım diye bu skoru aldılar. Bir şey geçiyorlar taraftarla. Ayıpta bişe. :D

TUNCAY HİÇYILMAZ
19.05.2015, 18:52
Final maçı 25 Mayıs Pazartesi Alanya'da oynanacakmış.

DeAgLeMaNyAq
19.05.2015, 18:53
Final nerede oynanacak ?

Pazartesi Alanya'da...

SametKumbasar
19.05.2015, 18:53
Maç Alanya'da oynanacak.

B.Yiğit
19.05.2015, 19:54
Tek maç mi

selcuk
19.05.2015, 19:55
evet
tek mac

Muhteva
19.05.2015, 20:23
Bugün inegölü canlı izledim iyi defans yapıyorlar ama hücum da zayıflar gol atabilirsek eleriz.