PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TRABZONSPOR 3 - 2 Balıkesirspor | STSL 33. Hafta | Maç Sonucu...

Sayfa : [1] 2 3

F. Yıldırım
17.05.2015, 18:24
http://images.tapatalk-cdn.com/15/05/17/1b2c9a532bd885fbfd10f74fcb124a3c.jpg

Sakat oyuncularımız: Aytaç Kara, Deniz Yılmaz, Jose Bosingwa, Musa Nizam, Mustapha Yatabare, Onur Kıvrak, Sefa Yılmaz

Cezalı oyuncumuz: Hakan Arıkan, Salih Dursun

Sarı kart sınırındaki oyuncularımız: Aykut Demir, Essaid Belkalem

———————————————————————————————————————————

Rakibin en etkili ismi: Sercan Yıldırım 8 gol / 10 asist

Rakibin kadro dışı oyuncuları: Nuno Andre Coelho, Ronald Vargas, Vitor Gomes,

Rakibin cezalı oyuncusu: Sercan Yıldırım

Arda'
17.05.2015, 18:28
Şu sezon bitse de kurtulsak.

EcM812
17.05.2015, 18:30
Salih denen futbol özürlüsü oynamayacak ya en büyük sevincim bu. Ayrıca Erkan inşallah oynar ve taraftar yerin dibine sokar o statta onu.

Balıkesir ise zaten düşmüşler rahat oynayacaklardır bizi yenmeleri sürpriz olmaz.

drose61
17.05.2015, 18:44
Salih denen futbol özürlüsü oynamayacak ya en büyük sevincim bu. Ayrıca Erkan inşallah oynar ve taraftar yerin dibine sokar o statta onu.

Balıkesir ise zaten düşmüşler rahat oynayacaklardır bizi yenmeleri sürpriz olmaz.
balıkesirin düşmesi yüzde yüz değil, ne olur ne olmaz diye oynarlar, tabi bu gece belli olacak daha.

ilyskm
17.05.2015, 18:50
Balıkesir bizi 3 lük yapar

Sent from my iPad using Tapatalk

DeAgLeMaNyAq
17.05.2015, 18:50
Boşuna kadro yazmaya gerek yok aşağı yukarı aynı isimler oynayacak. Dördüncülük hedefi artık çok uzakta. Balıkesir'i yenip son haftaya beşincilik için gireceğiz...

E. Okan Bülbül
17.05.2015, 19:03
Yönetim protesto edilmeli. Gerçi kim edecek o da ayrı bi muhabbet.

nakzo
17.05.2015, 19:40
Kazansan ne olur rezil herifler kepaze heriflet utanmaz herifler hepiniz defollllllunnnnnnnnnn

Mehmet BAŞ
17.05.2015, 19:47
Sadri ŞENER'e küfür edip, istifasını isteyen ''Trabzonspor Taraftarı'' nerelere gitti??

Hacıosmanoğlu için istifa vakti gelmedi mi???

Yoksa halaaaaaa Hacıosmanoğlu'ndan memnun musunuz???

Birazcık vicdanı olan bu adamın istifasını ister!!

NOT: Sadri ŞENER destekçisi değilim. Bilakis kendisinin 2. Dönemini ciddi şekilde eleştiriyorum.

ilyskm
17.05.2015, 19:50
Pardon Trabzonda taraftar var mıydı yönetimi protesto edecek?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Mehmet BAŞ
17.05.2015, 20:37
Cardozo oynayınca 1-2 orta açan, Waris oynayınca 25-30 orta yapan takıma selam olsun!!!

Cardozo'nun yerinde olsam, gider tüm takım arkadaşlarım ve hoca ile konuşurum!

Sizin amacınız nedir, bana kasıtlı mı orta açmıyorsunuz derim!!

Sefaenes
17.05.2015, 20:39
Trabzonspor taraftari ne yazik ki 2011 senesinde vefat etti, Balikesir macinda yanaldan yine sacma sapan 11 bekliyorum bu sefer erkan soneri dener

Hakan
17.05.2015, 21:17
Tam Waris' lik maç.

F. Yıldırım
17.05.2015, 21:18
Ligi bu rezil oyuna rağmen 4. bitiririz.

Başakşehir haftaya şikecilere yenilir son haftada Mersin deplasmanında beraber kalır.

serdarblue
17.05.2015, 22:26
Transfere 30 Milyon Euro harcayıp sahaya Deniz Yılmaz'la "tek forvet" çıktığımızı gördüm ya bu abukluk bize yeter. Balıkesirspor daha iyi takım inanın. En azından kaleye şut çekiyorlar da taraftarları bir anlık da olsa bir heyecan yaşıyor !!

Ehrimen
17.05.2015, 23:23
Ligi bu rezil oyuna rağmen 4. bitiririz.

Başakşehir haftaya şikecilere yenilir son haftada Mersin deplasmanında beraber kalır.

Ligi Bursa ile aynı puanda bitirirsek averaj olarak onlar öndeler. Avrupa Kupası için ikili averaja mı yoksa genel averaja mı bakılıyor?

Emirhan Makul
17.05.2015, 23:27
Balıkesir son haftalar güzel toparladı çok güzel top oynuyorlar ermin zec sercan birde muğdatı tutacak adam yok 1-3 gibi bir skor ile yeniliriz diyorum umarım tarihi bir fark olmaz ama 2 farklı yeniliriz çok zor maç. Bir ihtimal beraberlik diyorum.

F. Yıldırım
17.05.2015, 23:30
Ligi Bursa ile aynı puanda bitirirsek averaj olarak onlar öndeler. Avrupa Kupası için ikili averaja mı yoksa genel averaja mı bakılıyor?

Lig genelinde ikili averaj uygulanıyor ve hem ikili averajda hemde üçlü averajda üstünüz olur da puanlar eşit biterse.

Fatih Öztürk
17.05.2015, 23:50
Tekrar edeyim.Erkan,Ekici ve Özer'in aynı anda sahada olduğu kadronun maç kazanması tesadüflere bağlıdır.M.Akbaş sol beki iyi idare ediyor.ileri uç kanatlara Yusuf ve Waris'i yerleştirip Cardozo'ya boş alanlar açmalı,geriye kademelere gelmelerini ikaz edip en azından sahada ne yapmak istediğini gösteren bir takım izletmelidir Ersun hoca.

Hakan,F.Atik,Aykut,Belkalem,M.Akbaş,Medjani,Ekici, Özer,Yusuf,Waris,Cardozo.

F. Yıldırım
17.05.2015, 23:57
Tekrar edeyim.Erkan,Ekici ve Özer'in aynı anda sahada olduğu kadronun maç kazanması tesadüflere bağlıdır.M.Akbaş sol beki iyi idare ediyor.ileri uç kanatlara Yusuf ve Waris'i yerleştirip Cardozo'ya boş alanlar açmalı,geriye kademelere gelmelerini ikaz edip en azından sahada ne yapmak istediğini gösteren bir takım izletmelidir Ersun hoca.

Hakan,F.Atik,Aykut,Belkalem,M.Akbaş,Medjani,Ekici, Özer,Yusuf,Waris,Cardozo.

Abi Akbaş bundan sonra biraz zor oynar. Ne ki bjk maçında Akbaş-Yusuf değişikliği saçma olarak dillendirildi ya yine inada bindirdi Ersun Yanal. Yusuf yine sol bek başlar.

Mert'
18.05.2015, 00:03
Sadri ŞENER'e küfür edip, istifasını isteyen ''Trabzonspor Taraftarı'' nerelere gitti??

Hacıosmanoğlu için istifa vakti gelmedi mi???

Yoksa halaaaaaa Hacıosmanoğlu'ndan memnun musunuz???

Birazcık vicdanı olan bu adamın istifasını ister!!

NOT: Sadri ŞENER destekçisi değilim. Bilakis kendisinin 2. Dönemini ciddi şekilde eleştiriyorum.

Hacıosmanoğlu dokunulmaz onlar için Osmanlıspor kardeş takım ilan edilir onu desteklerler artık.
Bu maçıda alırız kötü oyunla muhtemelen.

Gurbetçi_TS
18.05.2015, 00:17
berabere biter

Fatih Öztürk
18.05.2015, 00:18
Abi Akbaş bundan sonra biraz zor oynar. Ne ki bjk maçında Akbaş-Yusuf değişikliği saçma olarak dillendirildi ya yine inada bindirdi Ersun Yanal. Yusuf yine sol bek başlar.

Zavallı bir takım olmaktan öteye gidemeyiz o vakit.

Gordon Freeman
18.05.2015, 06:26
Bi zahmet alalım şu maçı

HOPA'LI TS'Lİ
18.05.2015, 07:46
Sercan yok, kazanırız ama.

İBFK ile aramızda 4 puan var.

UEFA bileti kaçtı bence.

UEFA da umurumda değil, Türkiye kupası da.

8. şampiyonluk istiyorum seneye.

HOPA'LI TS'Lİ
18.05.2015, 07:48
Dün Waris yaptığı deparlarla 2 net golü önledi. Geriden gelip ADAMIN ÖNÜNÜ KAPATTI 2 KERE, BOMBOŞ ADAMA VURDURMADI.

AMA HÜCUMDA ÇOK ETSİKİSİZDİ.

İshak denen yetenek düşmanı seneye bu takımda olmamalı

mesaced1967
18.05.2015, 09:09
Hakan ve Salih yok

İbrahim - Mertcan Çam - Medjani - Uğur Demirok - Yusuf - Ferhat Yazgan - Mehmet Ekici - Oğuzhan Acar - Özer Hurmacı - Waris - Cardozo nede olsa Avrupa Ligine gitmemeye çalışıyoruz bari belki gençlerden birini kazanalım

Doğukan Uçan
18.05.2015, 10:42
basaksehir ve bursanin uefa ya gidememesi skandal olur, haketmiyoruz dogruya dogru beyler 54 gol atip 45 gol yemek nedir

HOPA'LI TS'Lİ
18.05.2015, 14:12
basaksehir ve bursanin uefa ya gidememesi skandal olur, haketmiyoruz dogruya dogru beyler 54 gol atip 45 gol yemek nedir

Evet biz bu sene UEFA'ya gitmeyi hiç hak etmedik.

ersn.alparslan
18.05.2015, 14:24
eğer bu taraftar volkan şen i ağlaya ağlaya gönderdiyse o fatih denen aciz futbol fukarasını en acıtıcı şekilde döve döve göndermeli. Ki bir daha değil trabzonsporda futbol oynamak, halı saha maçında bile oynayamasın.

Alika87
18.05.2015, 14:30
eğer bu taraftar volkan şen i ağlaya ağlaya gönderdiyse o fatih denen aciz futbol fukarasını en acıtıcı şekilde döve döve göndermeli. Ki bir daha değil trabzonsporda futbol oynamak, halı saha maçında bile oynayamasın.

Saçma sapan konuşmayın. Sanki zorlan oynatılıyor orda. Dayağı hak eden biri varsa o da Hacıosmanoğlu ve Çetesi.

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

HOPA'LI TS'Lİ
18.05.2015, 14:44
İHO ve Ersun'dan seneye de bir beklentim yok.

Ersun'a çok güvenmiştim oysa

Emre Emiroğlu
18.05.2015, 14:46
Kesin yeneriz. Öyle bir takım bizimkisi....

gurur6134
18.05.2015, 15:05
Hicbir takimi busene kesin yeneriz diyemedik..bunada demek sacmalik olur ..heleki rize bugun 1puan alamazsa balkesin umutu devam ederse..

ersn.alparslan
18.05.2015, 15:07
Saçma sapan konuşmayın. Sanki zorlan oynatılıyor orda. Dayağı hak eden biri varsa o da Hacıosmanoğlu ve Çetesi.

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

döve döve derken sahaya dalıp girişmek değil. fatih atik Trabzonspor tarihinin en kötü oyuncusudur. zekinin colmanın ana avrat küfür yediği bi stadda fatihe tepkinin kralı gösterilmesi lazım.

Fatih Öztürk
18.05.2015, 15:18
Ulan millet akşama kadar kazandığı 3 kuruşluk nafakasının muhasebesini uyuklamalarında bile yapacak bu milyonluk eşeklerde kıçı kırık takımlara rezil olacak yok böyle bir dünya.

tekbüyük61
18.05.2015, 15:36
fatih atik denen yeteneksiz futbol düsmanindan nefret ediyorum ancak
suc onu oynatan ersun yanalda.1461 de batuhan artaslani kesemez atik.

F. Yıldırım
18.05.2015, 16:12
Hakan Arıkan cezalıymış.

PTT 1. ligte gördüğü kartta sayılıyormuş.

HOPA'LI TS'Lİ
18.05.2015, 16:34
2010-2011 sezonundaki heyecanı ve keyfi özledim.

4 yıldır kahrediyorum.

HOPA'LI TS'Lİ
18.05.2015, 16:35
fatih atik denen yeteneksiz futbol düsmanindan nefret ediyorum ancak
suc onu oynatan ersun yanalda.1461 de batuhan artaslani kesemez atik.

Fatih ATİK
Soner AYDOĞDU

bunlara gerek yok seneye

Arsinspor'da bunlardan daha iyileri var.

Tayfun
18.05.2015, 16:56
Yensek ne olur yenmesek ne olur. Başkan çıkmış yedek kadro muhabbeti yapıyor, sanki Avrupa kupalarına gitmeyi 3 hafta önceden garantilemiş gibi :)

nakzo
18.05.2015, 17:07

Tek kelimeyle kepazeliktir...,..

nakzo
18.05.2015, 17:12
Bir takım düşünün 100 milyon TL harcasın ve kadrosunda f.atik,ishak,aykut,soner,uğur,salih gibi tam6 tane yetenek ve futbol düşmanı adam banko görev alıyor olsuan bu nasıl bir zihniyet nasıl bir aymazlıktır bunun hesabını insan taraftara değil gece uyuduğunda kendisine veremez vicdanınız kurusunnn.

nakzo
18.05.2015, 17:28
2010-2011 sezonundaki heyecanı ve keyfi özledim.

4 yıldır kahrediyorum.

Abi yaşım 33 7 yasından beri bu takımı takip ediyorum bu son 4 senede yaşadığımız kepazeligi hayatımda ggörmedim ve de taraftar daki tepkisizligi .....Küçükken takım 3 .oldu diye yönetimi düşüren taraftar kıçı kırık ne kadar takım varsa yenildiğimiz su vakit bunu yapanlara ödül veriyor...Ha isin asıl dayanağı yine şenol güneşe gidiyor diyorumya ne zaman bizden gitti takımı bir cçöplüğe ceverip gidiyor enginin roportaji daha yeni yayınlandı adam ben gitmedim,zorla gonderildim diyor,ceyhunu zorla gönderen,yattarayı,glovackiyi,jajayı gönderen volkanı Trabzonspor dayken kadroya almayıp futbolu unutturan bursaada yıldız yapan bu sahsiyetttir ne zaman şampiyonluğu kaybetsek itinayla kadroyu dağıtttır bir sene sonrada kendisi gider 96 gitti,2004 te duzeldik,2005 te giitti,2009 da duzeldik,2012 de gitti hala belimiz dogrulmuyor ne zaman dogrulacağı mechullll.

nakzo
18.05.2015, 17:35
Ulan millet akşama kadar kazandığı 3 kuruşluk nafakasının muhasebesini uyuklamalarında bile yapacak bu milyonluk eşeklerde kıçı kırık takımlara rezil olacak yok böyle bir dünya.

Sevgili fatih o begenmedigimiz aziz yıldırım bu rezil heriflerin başkanı olsa soyunma odasında bunlara küfürle karısık tekme tokat dallarda fenerde adam sürekli zirvede olan takımın soyunma odasını basıyor diyorum ya kişiliği veya ahlakı bir yana aziz yıldırım tam bir bbaşkan bizimki sahte kabadayı koca bir HİÇ...

gurur6134
18.05.2015, 17:42
Abi yaşım 33 7 yasından beri bu takımı takip ediyorum bu son 4 senede yaşadığımız kepazeligi hayatımda ggörmedim ve de taraftar daki tepkisizligi .....Küçükken takım 3 .oldu diye yönetimi düşüren taraftar kıçı kırık ne kadar takım varsa yenildiğimiz su vakit bunu yapanlara ödül veriyor...Ha isin asıl dayanağı yine şenol güneşe gidiyor diyorumya ne zaman bizden gitti takımı bir cçöplüğe ceverip gidiyor enginin roportaji daha yeni yayınlandı adam ben gitmedim,zorla gonderildim diyor,ceyhunu zorla gönderen,yattarayı,glovackiyi,jajayı gönderen volkanı Trabzonspor dayken kadroya almayıp futbolu unutturan bursaada yıldız yapan bu sahsiyetttir ne zaman şampiyonluğu kaybetsek itinayla kadroyu dağıtttır bir sene sonrada kendisi gider 96 gitti,2004 te duzeldik,2005 te giitti,2009 da duzeldik,2012 de gitti hala belimiz dogrulmuyor ne zaman dogrulacağı mechullll.

o odul verenler trabzonsporlu degıller bılıyorsun ne sporlu olduklarını kıme yalakalık yaptıklarını kefencılerın..ıho bosunamı yalakalık yapıyor malum sahısa o yalakalıgı olmasa cokdan devrılmıstı ıyı bılıyor bunu aklınca kurnazlık yapıyor..gelen gıdene yenılıyoruz ve bunu camıa olarak cogunluk sıneye cekıyor sırf ıho rte cı dıye..bu camıa batmaya mahkumdur bu kafayla..

gurur6134
18.05.2015, 17:45

ıho baskan trabzonspor sampıyon!!!

Fatih Öztürk
18.05.2015, 22:13
ıho baskan trabzonspor sampıyon!!!

Olur tabi neden olmasın?Önemli olan şampiyonluk değil, camianın sahip olduğu değerlere topyekün sahip çıkabilmektedir.Bu tek başına başkanın işi değildir.Başkan mitinge giderken camianın ileri gelenleri ikaz etmek yerine göbeğini kaşıyıp olan bitene sessiz kalırsa başkanın her yaptığı işe onay vermişler demektir. Bu şehir istismarcılara % 70 oy veriyor lafım burda bitiyor daha ileri gidemiyorum.

İ. SARAL
18.05.2015, 22:17
Bu maçı da alamayacağız.

selcuk
18.05.2015, 22:19
onur, onur, onur, onur, onur, onur, onur, onur, onur, onur, onur, onur, onur, onur, onur, onur, onur, onur, onur, onur, onur, onur, onur, onur, onur, onur, onur, onur, onur, onur, onur, onur,

Fatih Öztürk
18.05.2015, 22:22
İçimden bir ses çok kolay galip geleceğimizi söylüyor.

memozcan
18.05.2015, 22:34
pardon başlık karışmış.. bu maçı alırız.. eşek değiliz ya..

Hakan
18.05.2015, 22:37
Onur belki 11 çıkamaz ama son 5 dk oyuna alınsa hani müthiş olur

sasort
18.05.2015, 23:46
uefaya gidemeyecez yazmışlar arkadaşlar uefaya gidecez

bursanın affedilmesi muhabbetide hikaye bence

çünkü adamlar 2 yıl ceza aldı bir yıl af edildi ama 1 yıl cezası var oda bizi geçerse

uefaya gidecez bence kesin

ama arkadaşlar hakettik mi yazmış hiç haketmiyoruz
üstüne üstük ihoda zaten yedek kadro ile çıkacaz demiş
arkadaş bu trabzon neden böyle basiretsiz adamlara kaldı anlamadım ki

ersuna lafım yok her şeye rağmen
kadro olarak çok talihsiz sezon geçirdik
belkalem olsa defans bu kadar basiretsi olmazdı gol üretirdi

orta sahamız resmen çöktü aytaç alındı oda sakatlanınca işimiz Allaha kaldı

İleli
18.05.2015, 23:48
E bizahmet kazanın şu maçı dimi?

61ronin61
18.05.2015, 23:58
içimden bir his ersundan kurtulmamız lazım diyor yine bir histe 1 yıl daha bekliyelim takımını yapsın diyor .ama insanı tedirgin eden şu bu şehir bu takım ersunun umrunda değil gibi geliyor bana yani üzülen kahrolan sadece biz taraftarız .ersuna başkan takımı yapar istediklerini alır ama ilk 9-10 haftada istediğimiz sonuçları alamassak ersun çok rahat bir tavırla başkan olmadı başaramadım der hiç üzülmeden istifa eder bakar işine gibime geliyor.bizimle aynı duyguları taşıyanlar aynı üzüntüyü aynı kalp atışını yaşayanlar şenol güneş fatih tekke hami ogün gökdeniz vb. yabancılardan yattara onur abdullah vb leriydi .maçada gelirsek yeniliriz zaten uefayı istemiyor hocada başkanda bende istemiyorum boş iş uefa ne para var ne bişey ligide kaybediyorsun saçma uefayla uğraşırken .

artvints
19.05.2015, 00:02
içimden bir his ersundan kurtulmamız lazım diyor yine bir histe 1 yıl daha bekliyelim takımını yapsın diyor .

başka alternatif yok zaten. bakıyorum beşiktaş şampiyonluğu kaybettikten sonra daha garantici davranmaya başlamış hislerin :D

61ronin61
19.05.2015, 00:09
başka alternatif yok zaten. bakıyorum beşiktaş şampiyonluğu kaybettikten sonra daha garantici davranmaya başlamış hislerin :D

:Dvalla renkdaş ben siyasi olarak bir profil çıkardım bjk şampiyon oluyordu ama başka bişeyler döndü aslında bizden başka kimin şampiyon olduğuda umrumda değil lgin bitmesine 5 hafta kala lider kolpataş ligin bitmesine 2 hafta kala şampiyonluk ikincilik şansını kaybediyor enteresan neyse beter olsunlar :)

ersn.alparslan
19.05.2015, 00:27
şikeciler bu sezon geçen sezondan daha fazla puan toplamış keramet ersunda değil. onların başına eşeğide koysan yine aynı puanı toplar.

Enes Ünal Kaya
19.05.2015, 00:28
yedek kadroyla çıksın başkana söyleyinde :)

Gordon Freeman
19.05.2015, 07:53
Düşenler de belli olduğuna göre artık önümüzdeki iki maçı da almalıyız.
Bursa, maçlarını alır bence.

ESER
19.05.2015, 08:41

gitmedim gonderildim... ama nedense bu tarz yikama yaglamalar istanbuldan kicina tekme yedikten sonra yapilir... yani engin hic gsye gitmek istememis ama onu zorla aglata aglata gondermisler..

tabi canim , eminim oyledir...

Ertan 51
19.05.2015, 08:48
Cardo ve Mehmet son 2-3 haftadır stop etmeseydi düşmüş bir Balkes'ten beklentilerim olacaktı,
birisi gol kralı olacaktı,birisi frikik kralı,
neyse, sağlık olsun bakalım,yenelim yeter modundayım artık,
üstte memozcan renktaşın dediği,eşşek değiliz heralde.

emre duman
19.05.2015, 10:19
Bi takimin 5462729402 tane taraftar grubu olursa tepki koyanda olmaz hatta hicbi halt olmaz.Arkadas sikebahcede oleydu gfb diye birlestirdiler ayni sekilde gayse bu adamlar malmi bunu yaptı bu sorun cozulmeden bu takim bir adım dahi ilerleyemiyecek. Tek care tek grup tek çatı yonetim taraftardan cekinmiyoku hepsi parali askerleri zaten

homosapiens
19.05.2015, 10:42
Ersun hoca ideal 11 leri çıkarıp son iki maçı kazanmak isteyecektir. Sezonu daha geç açmak, iyi bir kamp dönemi geçirmek önemli. Başakşehirin iki maçta üç puan alamayacağını düşünüyorum. Tek handikap hakanın bu maç cezalı oluşu

Doğukan Uçan
19.05.2015, 11:04
7 gol rahat cikar bu macta

Necmettin ALTUNTAŞ
19.05.2015, 11:10
7 gol rahat cikar bu macta

Yenilirsek şaşırmam.

F. Yıldırım
19.05.2015, 13:45
Ersun hoca ideal 11 leri çıkarıp son iki maçı kazanmak isteyecektir. Sezonu daha geç açmak, iyi bir kamp dönemi geçirmek önemli. Başakşehirin iki maçta üç puan alamayacağını düşünüyorum. Tek handikap hakanın bu maç cezalı oluşu

Yalnız UEFA'nın format değiştirmesi nedeniyle Play-off turuna doğrudan katılım yok.

Yani mantık çerçevesinde bakar ve başakşehir'in ceza alacağını düşünürsek:

beşiktaş-UAL Gruplar
Trabzonspor-3. Ön Eleme Turu
Konyaspor-2. Ön Eleme Turu

başakşehir ceza almaz ve bizim üstümüzde ligi bitirirse:

beşiktaş-UAL Gruplar
başakşehir-3. Ön Eleme Turu
Trabzonspor-2. Ön Eleme Turu

Kısaca en az 2 ön eleme, en fazla da 3 ön eleme oynayacağız. Tabi bu ön elemeler arasında 15 gün gibi önemli süre farkı var.

reisoğlu61
19.05.2015, 13:53
bursa nin cezasi ve ikiz istanbul takimin büyük ihtimal ztk finalinde olacagini düsünürsek, 6. sira bile bizi ual ligine götürür.

artvints
19.05.2015, 14:26
gitmedim gonderildim... ama nedense bu tarz yikama yaglamalar istanbuldan kicina tekme yedikten sonra yapilir... yani engin hic gsye gitmek istememis ama onu zorla aglata aglata gondermisler..

tabi canim , eminim oyledir...

Trabzonda misyonumu tamamladim diye konusan engin degil miydi? Belli ki yol yapiyor iste.

yüregimts
19.05.2015, 14:27
Başkan ,hoca Uefa ,Türkiye kupasını önemsemiyeceğiz...Gerekirse yedek kadroyla çıkacağız diyo,siz hala Uefa derdindesiniz...Adamlar zaten ilk fırsatta elenmeye bakacak.

İskender YILMAZ
19.05.2015, 14:41
İbrahim
Atik - Aykut - Uğur - Akbaş
Medjani
Özer - Ekici - Yusuf
Waris - Cardozo

Onur Kıvrak, Belkalem, Zeki, İshak, Mertcan, Oğuzhan, Erkan

F. Yıldırım
19.05.2015, 14:52
Başkan ,hoca Uefa ,Türkiye kupasını önemsemiyeceğiz...Gerekirse yedek kadroyla çıkacağız diyo,siz hala Uefa derdindesiniz...Adamlar zaten ilk fırsatta elenmeye bakacak.

Aslında sorunun ta kendisi bu. Biz taraftarlar bile forumda aylardır UEFA'ya katılma hesabı yaparken kendini temiz futbol paydaşçısı gören lakin tek derdi aziz olan bu şahısın abuk sabuk konuşmaları yüzünden Avrupa'dan olamayız/olmayacağız.

İnşallah da haziran sonunu görmeyecek İHO.

gurur6134
19.05.2015, 15:48
Iho icin hava hos uefaya gitmeden nerden para bulcak alisti hersene 20 topcu olmaya kendisine verilen gorevi yerine getirmeden gitcegini dusunmuyorum..bu transfer doneminde de transferleri yapar klubu kayyuma atar toz olur ortadan..

yüregimts
19.05.2015, 16:37
Allah sonumuzu hayır etsin...Yine herkes gidecek yine birileri gelecek yine olmayacak ...Benim saçlar biraz daha beyazlıyacak...Olan yine bize olacak...

cem1990
19.05.2015, 17:52
Koca Trabzon 6.sıradan Avrupa ligine gitmenin peşinde(hayalinde)
Vay bizim halimize

DeAgLeMaNyAq
19.05.2015, 18:54
Muhtemelen tribün kapatma cezası alacağız...

yorumsuz6117
19.05.2015, 20:40
Hakan cezalı mı ??

F. Yıldırım
19.05.2015, 20:42
Hakan cezalı mı ??

evet

yorumsuz6117
19.05.2015, 22:26
Onur oynayacak heralde..

taha küçük
19.05.2015, 22:36
Onur oynayacak heralde..

inşallah oynar özledik kaptanı

ESER
19.05.2015, 23:40
Trabzonda misyonumu tamamladim diye konusan engin degil miydi? Belli ki yol yapiyor iste.

bi kolpa yapayim , nasilsa yiyen cikar misali denemis sansini ve bu martavala inananlar cikmis bile.

profesyonel futbolculuk boyle birsey demekki. sahada pazarin biterse medya vasitasiyla kolpalar yapip pazar bulmak gerekiyor...

ben gitmek istemedim,gonderildim... vah vah.. cok acikli ..buna yurek dayanmaz..
yapilir mi bu hic engin agaya bee..:))

HOPA'LI TS'Lİ
20.05.2015, 08:12
son 2 maçı alsak bari

katre-i.matem
20.05.2015, 09:14
Rakibin küme düşmesinden dolayı bir rahatlığı volacak. Bizimde her ne kadar yedek kadro ile çıkacak olsak da (CAS dan büyük bir sürpriz çıkmaz ise) UEFA Avrupa Ligi garanti. Bu durumda insan ister istemez baskıdan stresten uzak rahat ve güzel futbol ile birlikte bol gol bekliyor. Umarım beklentiler boşa çıkmaz ve bol gollü bir galibiyet alırız. Cardozo da gol atmayı hatırlar inşallah.

HOPA'LI TS'Lİ
20.05.2015, 10:41
Bol golle coşalım, moral yapalım pazar günü

HOPA'LI TS'Lİ
20.05.2015, 12:14
Onur oynayabilir ama riske etmeye gerek yok.
Bal-Kes'i geçeriz ibrahim kalede olsa da.

piskopatrizeli
20.05.2015, 13:26
gazozuna maç.

gurur6134
20.05.2015, 14:11
http://www.61saat.com/m/futbol/trabzonspordan-avrupa-ligi-icin-skandal-karar-h198909.html bunlar kafayi yemisler inanin..ulan seni bu kokusmus duzende 2011 sampiyonlugu gelmeden bidaha sampiyon yaparlarmi saniyorsunuz..avrupa liginin prestiji yokmus..la senin kokusmus liginin prestiji ne millet turk ligi deyince sike ligi diyor.bunuda gorduk ya avrupaya yedek kadroyla cikcaz diyen yonetim geldiya trabzonspora kiyamet alameti.yokmu su delilere hadlerini bildircek birileri trabzonda bunlar klubu iyice siradanlastirip batirmada kararlilar bi kez daha anladim yaziklar olsun..

Ömer Keskinsoy
20.05.2015, 14:36
Şimdi renktaşlar kafam çok karıştı. Biri beni aydınlatabilirse çok sevineceğim. Türkiye Kupası finalini Şikecilerle Cincon oynarsa UEFA'ya katılma hakkını sanırım kupada 3. olan takım kazanıyor. Bu durumda da Bursa ve Sivas'ın cezalı olacağını düşünürsek 5. olmamız durumunda hatta Bursa önümüze geçse bile 6. olma durumumuzda UEFA'ya katılıyoruz mu??? Yani bir nevi bu yönetime ve Ersun'a rağmen -ki ben Ersun'u sevenlerdenim, Avrupa'ya gidiyoruz.

selcuk
20.05.2015, 14:38
Şimdi renktaşlar kafam çok karıştı. Biri beni aydınlatabilirse çok sevineceğim. Türkiye Kupası finalini Şikecilerle Cincon oynarsa UEFA'ya katılma hakkını sanırım kupada 3. olan takım kazanıyor. Bu durumda da Bursa ve Sivas'ın cezalı olacağını düşünürsek 5. olmamız durumunda hatta Bursa önümüze geçse bile 6. olma durumumuzda UEFA'ya katılıyoruz mu???

o kurallar tarihe karisdi
artik sadece kupa sampiyonu uefa hakki oluyor
sampiyon hakkini kullanmiyorsa direk lige siralamaya devr ediliyor hak
2. olmak artik yetmiyor kupada

Ömer Keskinsoy
20.05.2015, 14:39
o kurallar tarihe karisdi

artik sadece kupa sampiyonu uefa hakki oluyor

sampiyon hakkini kullanmiyorsa direk lige siralamaya devr ediliyor hak

2. olmak artik yetmiyor kupada

Anladım renktaş çok teşekkürler 😊

Mustafa Calik
20.05.2015, 16:36
Oyuncularımızın sağlık durumlarıyla ilgili açıklama

Jose Bosingwa:
Sağ diz ön çapraz bağ total rüptürü tanısı konan oyuncumuz Jose Bosingwa ile yapılan görüşmeler neticesinde Portekiz’de artroskopik ön çapraz bağ tamiri geçirmek üzere ülkesine gitmiştir.

Mustapha Yatabare
Sol kasık bölgesinde kas ve tendon yırtığı tanısıyla sezonu kapatan oyuncumuz Yatabare’nin tedavisi planlanan şekilde devam etmektedir.

Sefa Yılmaz
Sol kalf bölgesinde soleus kas grubunda ikinci derece yırtık tanısı konan oyuncumuz Sefa Yılmaz’ın tedavisi ve özel saha ve salon çalışma programı planlanan şekilde devam ekmekte olup hafta sonu oynanacak olan Balıkesirspor maçına yetiştirilmeye çalışılmaktadır.

Aytaç Kara
Sağ ayak tarak kemiğindeki kırık sebebiyle opere edilen oyuncumuz Aytaç Kara’nın planlanan tedavi programı devam etmekte olup, oyuncumuz koltuk değneklerinden bağımsız olarak normal yürüme paternine başlamıştır. Yapılacak son kontrolleri neticesinde 2 hafta sonra koşulara başlaması planlanmaktadır.

Oscar Cardozo
Geçen hafta bel problemi sebebiyle kadrodan çıkartılan Oscar Cardozo’nun tedavisi planlanan şekilde devam ekmekte olup, saha çalışmalarına başlamıştır. Cardozo hafta sonu oynanacak olan Balıkesirspor maçına yetiştirilmeye çalışılmaktadır.

Deniz Yılmaz
Eskişehirspor maçında sol arka adalesinden sakatlanarak ikinci yarıya devam edemeyen oyuncumuz Deniz Yılmaz’ın yapılan muayene ve tetkikleri neticesinde biseps femoris kasında ikinci derece kas yaralanması (yırtığı) tanısı konulmuş olup, tedavisine başlanmıştır.

Erkan Zengin
Bir süredir burnundan nefes alma güçlüğü sıkıntısı yaşayan oyuncumuz Erkan Zengin’in yapılan ayrıntılı muayene ve tetkikleri neticesinde burnunda nazal deviasyon tanısı konulmuş olup kendisine 1 gün önce küçük bir cerrahi müdahale uygulanmış olup, yapılacak son kontroller neticesinde özel bir maskeyle çalışmalara başlaması planlanmaktadır.

Furkan Dündar
20.05.2015, 16:44
izlemeye değmez

reisoğlu61
20.05.2015, 17:28
izlemeye değmez
tamda izlenilecek gün ve saatteydi macimiz.
oof oo ne hallere düstük, artik Trabzonsporumuzun macini izleyip izlememe düsüncesine kapilmisiz...

F. Yıldırım
20.05.2015, 21:23
Basket maçını düşünürsek 3000 taraftarı geçmez.

Murat'
20.05.2015, 21:36
Aynı gün saat 18:30'da basket maçı var, o maça gitsin herkes, bu maçı fazla takmayalım.

selcuk
20.05.2015, 21:42
edit

HOPA'LI TS'Lİ
22.05.2015, 15:04
Aynı gün saat 18:30'da basket maçı var, o maça gitsin herkes, bu maçı fazla takmayalım.

aynen

Ercan DEMİRCİ
22.05.2015, 18:23
İnşallah bir Allah'ın kulu gitmez maça.

Nihat Günay
22.05.2015, 20:16
Hayri Gur'de savaşçı izlemek varken Avni Aker'de bu sünepeleri izlemeye gidecek birinin olacağını sanmam.

Tayfun
22.05.2015, 21:00
Hayri Gur'de savaşçı izlemek varken Avni Aker'de bu sünepeleri izlemeye gidecek birinin olacağını sanmam.

Şahsen basket maçına gideceğim o gün.

Kendi aralarında gazozuna maç yapsınlar. Bu berbat takım oyunu sıktı doğrusu.

oğuzhan can
22.05.2015, 22:35
hiç umrumda değil ne olacağı. kabak tadı verdi. amaç yok sonuç yok keyif yok hiç bişe yok. futbola ara vermenin zamanı geldi.

61ronin61
23.05.2015, 00:26
bu maça tarftarda gelmez tatsız tussuz bi maç olur umarım balıkesir yener bu rezilleri.

memmedaga
23.05.2015, 00:57
Muhtemelen tribün kapatma cezası alacağız...

neden

yattarinho61
23.05.2015, 02:53
Millet maça gitmiyorsa fark olur, 4-5:0 biter

Fatih Özkan
23.05.2015, 06:49
Basket maçına gideceğim.

Öznur61
23.05.2015, 09:26
Ne heyecan kalmış, ne merak haklı olarak.
Ne hallere kalmışız, yazık.
Bizi bu hallere düşürenler utansın dicemde, neyse...

Veysel
23.05.2015, 09:34
İlk defa bu sene kombine aldigima pisman oldum. Basket macina gidecegim

Manava61
23.05.2015, 10:07
Trtspor izliyodum.Sunucu gs finale çıkınca ziraatteTrabzonun da avrupaya gitmesi garantilendi dedi

Yavuz Bektaş
23.05.2015, 10:47
Trabzon'daki arkadaslara nacizane tavsiyem basket maci varken buna gitmek eziyettir bosa vakit kaybi Hardy nin 3 lukleri bana salihi izlemekten daha heyecanli geliyor

memmedaga
23.05.2015, 13:16
basket maçında bir heyecan yaşama ihtimali daha fazla boşuna bu maça para vermeye gerek yok,hayır mücadele ederek yenilsek herneyse.

Ersun Yanal takımı 120'lere çıkartabiliyor koşu olarak ama enteresandır defansif olarak pasif kalıyoruz özellikle rakipler topu kaptırdığımızda şok pres yapacağımızı biliyor ve bunu ezberlemişler artık, bu kadar çok koşup mücadele anlamında bu kadar pasif kalan bir takım nasıl olabilir anlamıyorum.

61ronin61
23.05.2015, 13:26
basket maçında bir heyecan yaşama ihtimali daha fazla boşuna bu maça para vermeye gerek yok,hayır mücadele ederek yenilsek herneyse.

Ersun Yanal takımı 120'lere çıkartabiliyor koşu olarak ama enteresandır defansif olarak pasif kalıyoruz özellikle rakipler topu kaptırdığımızda şok pres yapacağımızı biliyor ve bunu ezberlemişler artık, bu kadar çok koşup mücadele anlamında bu kadar pasif kalan bir takım nasıl olabilir anlamıyorum.

koşmak herşey değildir takımın oyun sistemi yok bir planı yok yardımlaşma takımdaşlık arkadaşlık birbirine sevgi birbirini tamamlama vb yok .şu takımı şenol güneş uçururdu aslında öyle berbat bir kadromuzda yok.bence hocada iş yok.hocanın bir sistemi olmadığı için en iyi futbolcularımız bile rezilleri oynuyor bu takıma messiyi koysan inan rezil olur.

memmedaga
23.05.2015, 13:54
koşmak herşey değildir takımın oyun sistemi yok bir planı yok yardımlaşma takımdaşlık arkadaşlık birbirine sevgi birbirini tamamlama vb yok .şu takımı şenol güneş uçururdu aslında öyle berbat bir kadromuzda yok.bence hocada iş yok.hocanın bir sistemi olmadığı için en iyi futbolcularımız bile rezilleri oynuyor bu takıma messiyi koysan inan rezil olur.

Şenol Hocanın en son buradan ayrılmasını isterken gerekçem artık konsantrasyonun kaybolmasıydı.

Kafası rahat olduğu yerde ne kadar güzel futbol oynatıyor bir kez daha gördük ama bize geri gelemez diye düşünüyorum.

Bu kadar çok haksız yere ona küfreden nefret kusan taraftarımız olduğu yerde.

Şenol Güneşi ilahlaştırmıyoruz hakkını veriyoruz ama eksiklerini yanlışlarını da söylüyoruz

bazı duygusal kırılmalar,baskılar vs burada rahat çalışmasına engel oluyor ama kendisi bizim bütçemizin 3/2 siyle kurulan kadro ile oynattığı futbol ile acı gerçeklerimizle baş başa bırakıyor bizleri.

Transfer denen laneti 4-5 senedir yapamıyoruz adam akıllı.

Ercan DEMİRCİ
23.05.2015, 14:13
İlk defa bu sene kombine aldigima pisman oldum. Basket macina gidecegim

Al benden de okadar..

Mert'
23.05.2015, 14:16
Onur oynar mı?

61ronin61
23.05.2015, 14:36
Onur oynar mı?

mantık olarak oynamaması lazım.

Mesut
23.05.2015, 14:40
Onur oynamasında maçın sonucu ne olursa olsun.
Onur bize seneye lazım

DeAgLeMaNyAq
23.05.2015, 16:19
Bence de Onur'u riske etmeye gerek yok ama sakatlanalı 8 ay olduğu için maçın da çok fazla bir zorluğu gözükmediğinden oynayabilir...

Oğuz B.
23.05.2015, 16:23
8 ay.. Zaman gerçekten su misali..

serkanholep
23.05.2015, 16:29
Şenol Hocanın en son buradan ayrılmasını isterken gerekçem artık konsantrasyonun kaybolmasıydı.

Kafası rahat olduğu yerde ne kadar güzel futbol oynatıyor bir kez daha gördük ama bize geri gelemez diye düşünüyorum.

Bu kadar çok haksız yere ona küfreden nefret kusan taraftarımız olduğu yerde.

Şenol Güneşi ilahlaştırmıyoruz hakkını veriyoruz ama eksiklerini yanlışlarını da söylüyoruz

bazı duygusal kırılmalar,baskılar vs burada rahat çalışmasına engel oluyor ama kendisi bizim bütçemizin 3/2 siyle kurulan kadro ile oynattığı futbol ile acı gerçeklerimizle baş başa bırakıyor bizleri.

Transfer denen laneti 4-5 senedir yapamıyoruz adam akıllı.

şenol hoca hazır veya kemik kadrosu olan takımlarda başarılı olduğunu gördük

bizde de öyle oldu

şenol hocanın asıl hocalığını bu sene sonu ve önümüzdeki yıl bursanın yapılanmasında göreceğiz

yönetime resti çekip kadrosunu bozmazsa ve 2-3 iyi takviye yaparsa şampiyonluğun adaylarından biri olur net

Emirhan Makul
23.05.2015, 16:56
Cardozonun fıtık ağrısı geçti mi ?

61ronin61
23.05.2015, 17:23
fernandao ve atıf şeyşuyu alsak ve maçlara çift forvet çıksak ligi dümdüz ederizde nerdeee bizde onları alıcak mantık.

Mert'
23.05.2015, 17:55
8 ay.. Zaman gerçekten su misali..

Cidden 8 ay olmuş dün gibi geldi bana sakatlanma anı..

Doğan Keskin
23.05.2015, 18:20
4-6 gol olur :) 4-2 kazanırız..

Hakan
23.05.2015, 19:03
İbrahim, Zeki, Uğur, Aykut, Mustafa, Medjani, Yusuf, Mehmet, Özer, Waris, Cardozo.

Ömer SEVİNÇ
23.05.2015, 19:05
Keşke Onur olsaydı kalede. Waris ve Cardozo'yu beraber izleyecek olmamız sevindirici. Medjani-Özer-Mehmet üçlüsü de her zamanki gibi ortasaha üstünlüğünü elimize almamızı engeleyecek. En son Colman-Adrian-Zokora orta saha üçlüsüne bu kadar uyuz olmuştum sanırım. Sağ bekteki arkadaş kim?

E. Okan Bülbül
23.05.2015, 19:08
Xekiden muz ortalar bekliyorum 😁

Mert Oğuzlu61
23.05.2015, 19:09
sırf zeki yavru için bu maç izlenir. ''man of the match'' olacaktır, eminim.

Sefaenes
23.05.2015, 19:10
Cardozo oynuyor ama simdi de orta yapmazlar bizimkiler gerci yapsalar ne olurki daglara taslara gidiyor sonra cardozo kötü oyuncu diye yazanlar oluyor. Yattara gibi bir oyuncu lazim bize kötü oynatigi zaman bile asist yapiyordu en asindan

F. Yıldırım
23.05.2015, 19:13
----------------------İbrahim-------------------

Zeki----------Aykut-----------Uğur-------Akbaş

---------------------Medjani--------------------

Waris-------Mehmet-------Özer----------Yusuf

---------------------Cardozo--------------------

Yedekler:
-Uğurcan Çakır
-Musa Nizam
-İshak Doğan
-Essaid Belkalem
-Ferhat Yazgan
-Soner Aydoğdu
-Fatih Atik

Yedekten girip gol tehlikesi olacak tek isim Belkalem:(

Berkan
23.05.2015, 19:19
Zekinin Trabzonspor 11 ine girebildiği maç.

Alper Beyazay
23.05.2015, 19:20
Ya sabır.

ilelebeTS
23.05.2015, 19:22
waris solda yusuf sağda iş yaparlar ama defans evlere şenlik ;d

RaLi28
23.05.2015, 19:22
Göster kendini xeki.

Sefaenes
23.05.2015, 19:23
yedeklerde gol atacak oyuncu yok yine Belkalem disinda su soner hala yedek kadroya giriyorya cildiriyorum oynadin ya 16-22 arasi genc sonerden daha faydali olur. Soner gibi futbolcular biktirdi beni futboldan.

yüregimts
23.05.2015, 19:24
Maçı izlemek için tek sebep Onur' du oda oynamıyo...

Ehrimen
23.05.2015, 19:25
Geçen hafta Cardozo yok diye rekor derecede orta açmıştık, bakalım şimdi ne yapacağız?

Hakan
23.05.2015, 19:25
yedeklerde gol atacak oyuncu yok yine Belkalem disinda su soner hala yedek kadroya giriyorya cildiriyorum oynadin ya 16-22 arasi genc sonerden daha faydali olur. Soner gibi futbolcular biktirdi beni futboldan.
Katılıyorum.6 tane yedek olsun ama S.A kadroda olmasın

umitçebi
23.05.2015, 19:26
Fatih ı bır kere sag bekte oynatmışlardı.Çok guzel oynamışdı..

afastıh atık ın ölüsü Zekı Yavrudan çok daha ıyı sag bek lık yapar..

Ne dıye şu adamı ılk 11 e alıyor..Sırf Trabzon luda Trabzonlu futbolcu dıye tutturanlarız agzına bal çalıo sanırım..Şuankı 1461 e fınalde katkı saglasın zekı yavru,ne ışı var super ligde..

Oğuz B.
23.05.2015, 19:29
Ersun Hoca, Onur'u bu sezon riske etmeyeceğimizi söyledi.

Alper Beyazay
23.05.2015, 19:32
Şu yedeklerden seneye bir tek Belkalem kalır umarım.

devran
23.05.2015, 19:32
Zeki bu maç Cardozo ya orta açacak şaka gibi. Sadece Türk lerin yapabileceği olaylar arasına kesinlikle girmeli. Şu çılgın Türkler :) Seninleyiz Xeki !!!

F. Yıldırım
23.05.2015, 19:34
Zeki 2 asist yapacak:D

Hüseyin Başoğlu
23.05.2015, 19:35
ilk 11 i görünce ben ;

http://i.ytimg.com/vi/NDQggfdIqBE/hqdefault.jpg

Muhteva
23.05.2015, 19:35
Lampard geri döndü Cardozo'yu asist manyağı yapacak :D

umitçebi
23.05.2015, 19:37
Kotude olsa 3 hucumda da topu çembere atamamak..

Sefaenes
23.05.2015, 19:40
okadar para harca gecenseneden daha berbat durumdayiz birde yedekde girecek gol atacak oyuncu yok. Emre belki biraz hocalara göre antipatik duruyor ama cocuk en azindan gol atiyordu onu neden yolladik anlamadim.Genclerden 2 takim sampiyon yapik oradan 1-2 tane genci yedek oturdamiyorsak ne ise yarar

ysngmz
23.05.2015, 19:44
TS farklı kazanır. Oyuncular piyasaya yapmak için asılırlar rahat olun

Yusuf BALCI
23.05.2015, 19:55
bir yunus yıldırım faciası yaşarız yine

Emirhan Makul
23.05.2015, 19:56
Zekiiiiii

ibrahim
23.05.2015, 19:59
Ben sporcunun Zeki olanını severim. :D

Hüseyin Başoğlu
23.05.2015, 20:08
la vur cardozo ya

Hakan
23.05.2015, 20:09
Ah bee Oscar

Sefaenes
o kacarmi ya medjaniye iyi cikardi

Dip.Ing.Mag.
Cardozo kusursuz vurdu kalecinin üstün başarısı var pozisyonda

Gesendet von meinem iPhone mit Tapatalk

Hüseyin Başoğlu
23.05.2015, 20:10
mehmetin 2 asisti heba oldu

Dip.Ing.Mag.
23.05.2015, 20:11
Bu wariste hız 99 bitiricilik -99

PortoDeGalinhas
Buyrun size büyük golcü Waris

artvints
adamın asistlerini yediler, sonra kaleye vuruncu auuvv.

BlackPanther
23.05.2015, 20:12
adamın asistlerini yediler, sonra kaleye vuruncu auuvv.

Hahaha

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

Hüseyin Başoğlu
23.05.2015, 20:14
klasik 4-4-2 oynuyoruz.

şaşırtıcı

kudu_89
23.05.2015, 20:19
cardozonun parası yatmış oynuyor

artvints
23.05.2015, 20:20
klasik 4-4-2 oynuyoruz.

şaşırtıcı

kaç haftadır maç izlemiyon sen? :)

BlackPanther
23.05.2015, 20:21
Zeki ve pas 😄😄

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

sasort
23.05.2015, 20:23
digitürk bozuldu ayda yılda maç izleyesim var onunda içine ettiler

görüntü gitti

Dip.Ing.Mag.
23.05.2015, 20:24
Balkes kalecisi coştu

Sefaenes
23.05.2015, 20:25
kaleciyi yine haftanin kalecisi yapacak la istanbul takimlarina geldimi armut gibi yerler

DeAgLeMaNyAq
23.05.2015, 20:26
Zeki hata yapmama korkusuyla risksiz oynayacağına, gelecek sezon takımda kalabilmek için kendisini göstermeli...

DeAgLeMaNyAq
23.05.2015, 20:27
Uğur yedirdi...

zx61
Maçı açtım yedik :(

Hakan
Şampiyon mu olacan ulan Balıkesir

F. Yıldırım
komediye bak, ayıp

Hüseyin Başoğlu
uğuru tebrik ediyoruz.

RoyalEvil61
süper defans

Hakan
23.05.2015, 20:28
Waris yine yanlış yerde oynatılıyor sanırım, yazık çocuğa

tekbüyük61
ugur gibi kazmayi aldirip belkalemi oynatman adam hoca falan degildir.

Dip.Ing.Mag.
Bu takımdan ne köy olur ne kasaba ancak virane olur

yorumsuz6117
23.05.2015, 20:29
Reziller ordusu :D

Mert'
Balon Uğur yedirdi golü

Sefaenes
ilk golunu atmis sasisran varmi ya bize gelen ya ilk golunu atar yada haftalarca atamaz gelir bize gol atar

Dip.Ing.Mag.
Küme düşmüş Balıkesir e üstünlük kuramayan bir takıma sahibiz reziller

DeAgLeMaNyAq
Yusuf ileride oynayınca da çok bir şey fark etmiyormuş. Sakatlıktan sonra melekelerini kaybetmiş ancak zamanla kazanır...

tturkmen
23.05.2015, 20:30
!Ersunun adamları!
Erkan Zengin ve Uğur Demirok
Ne kadar gereksiz transferlermiş meğer.

nakzo
23.05.2015, 20:31
Küme düşmüş takıma karsı bile yeniliyoruz hani düşünüyorum daha ne kadar rezil oluruzzzz...

F. Yıldırım
23.05.2015, 20:31
Küme düşmüş Balıkesir e üstünlük kuramayan bir takıma sahibiz reziller

hocanın takıma katkısı sıfırın altında

tturkmen
23.05.2015, 20:32
Sene bitmeden Ersun Gitmeli. Yerine bizden biri gelmeli.

ilyskm
Bu kadar şerefsizi bir araya toplamak maharet ister tebrikler İHO

ozturk
ersunla olmayacak.

Mert'
30 milyon harca Balıkesire karşı baskı bile kurama yazık.

yatmaztara
Cardozo'ya top atmıyorlar.

Furkan Özdem
Waris yine yanlış yerde oynatılıyor sanırım, yazık çocuğa

Arkadaş düş artık şu adamın yakasından :D

Dip.Ing.Mag.
hocanın takıma katkısı sıfırın altında

Maalesef öyle ersun hoca mental olarak ligi kafasında çoktann bitirmiş. 6. Lık garanti ya buna razı adam

nakzo
23.05.2015, 20:33
Bu reziilige dur diyecek yok mu harbinden yok yok yok tarihin en karaktersiz kadrosu kepazelige son hız devam ediyor...

Oğuz B.
Gooooooooooooooooooooolllllllllllllll

:)

bugün moralimi hiçbir şey bozamaz..

DeAgLeMaNyAq
Direkten dönünce niye herkes bıraktı...

Fatih Öztürk
Medjani koçum.

Dip.Ing.Mag.
23.05.2015, 20:34
Medjani olmasa bu takım ne yapacak

zx61
Gollll medjani iş başında

artvints
herkes bakar medjani takar :)

Hakan
Arkadaş düş artık şu adamın yakasından :D
Kan çekiyor :D

Gordon Freeman
Konu sayfa 8 de kalmış.
Soğuttunuz milleti futboldan.

nuri45
attikkkk medjaniiiiiiiiiiiiiiii

Dip.Ing.Mag.
Helal olsun adama tam bir savaşçı. Bu takımda ilk kalması gereken futbolcu

Furkan Özdem
medjani fırsatçılığını konuşturdu yine adamım :D

Mert Oğuzlu61
cardozo kaleye vurmaz saçma sapan tercihler yapar, waris 3 metreden topu stadın dışına yollar, 4-5m euro yatırım yaptığın adamlar tribünde mahalle karısı gibi cak cak sakız çiğner, sonra hoca neden böyle oluyor aaauuuwww.

şu takımdan emin olun ersun hocada iğreniyordur. hepsini lav edecektir, bundan eminim.

sinirlendim izlemiyorum maç felan. belki 2. yarı açarım.

Hüseyin Başoğlu
medjaniyi sevmesemde fırsatçılığına iyi niyetine ve özverisine bir lafım olamaz :D

helal olsun ..

signal
Bu adamı seviyorum

yatmaztara
23.05.2015, 20:35
Gooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo oooooooooooooooooooollllllllllllllllllllllllllllll lllllllllll

carantinas
temiz gol

Medjani allah ayaklarına kafana gövdene zeval vermesin.. büyük topçu her yerde adam

katre-i.matem
Helal olsun medjani. Meslegine olan saygin bende sana karsi her hafta hayranlik uyandiriyor

special one
medjani yi begenmeyenlere inat her mac cevap veriyor adam

yorumsuz6117
Mal kaleci.. :D

yorumsuz6117
23.05.2015, 20:36
Yalnız Ersun rezil takıma ne katkısı var..

F. Yıldırım
Medjani adamsın

yatmaztara
Uğur demirok iyi bir yedeğin çok iyi bir yedeği olur.

Mustafa Çakar
23.05.2015, 20:37
Helal olsun yusufa pası ortasahadan verdi, takip etti 30 metre depar atıp golü attı. Gerçekten helal olsun

tturkmen
Carl Medjane duran toplarda en çok gol arayan aynı zamanda orta sahada en çok mücadele eden adam. Az daha çabuk olsa tadından yenmez. Ama Ersun onu da gönderir sene sonunda

Oruç
Carl golü kokluyor resmen.

signal
Sahanın her yerinde sanki medjani var.

Mustafa Çakar
Cardozo senide severim ama medjani ortasahadan koşup gol atarken senin hala hakeme el kaldırıp '' hocam top içerden cıktı yaa '' demen yakışmadı

Oğuzhan Fidan
medjani geldiğinde sevinmiştim belkalemden daha çok iş yapacağı belliydi. medjani kalıcak muhtemelen.

Fatih Öztürk
23.05.2015, 20:38
cardozo kaleye vurmaz saçma sapan tercihler yapar, waris 3 metreden topu stadın dışına yollar, 4-5m euro yatırım yaptığın adamlar tribünde mahalle karısı gibi cak cak sakız çiğner, sonra hoca neden böyle oluyor aaauuuwww.

şu takımdan emin olun ersun hocada iğreniyordur. hepsini lav edecektir, bundan eminim.

sinirlendim izlemiyorum maç felan. belki 2. yarı açarım.

Cardozo bomboş durumdaki Medjani'yi düşündü doğru olanı yaptı.

İsmail Sezgin
23.05.2015, 20:39
2-3 haftadır hakemler bize yarıyor bazı pozisyonlarda hayırdır

DeAgLeMaNyAq
Cardozo bomboş durumdaki Medjani'yi düşündü doğru olanı yaptı.

Cardozo'yu sevenler vs sevmeyenler tartışması devam ediyor. Adam yüzde yüzlük pas verdi kabahat oldu...

Oğuzhan Fidan
gs maçındada savaşçılığıyla atmıştı golü herkez itiraz ederken o golü attı bugunde aynısı

F. Yıldırım
medjani geldiğinde sevinmiştim belkalemden daha çok iş yapacağı belliydi. medjani kalıcak muhtemelen.

http://images.tapatalk-cdn.com/15/05/23/3be5c1008e6ad05e9d135cb874aca615.jpg

Ikisi de kalmalı!

Şimdi Belkalem oyuna girse golü var.

Fatih Öztürk
23.05.2015, 20:40
Özer ve Waris hiç bir şey oynamıyor.

PortoDeGalinhas
Haftalardir ilk 11 de oynamıyor diye hocaya kufur ettiğiniz Waris işte bu, demek ki bilip bilmeden konuşmamak gerekiyormus

Enes Coşkun
Uğur-Zeki-Yusuf çok kritik top kayıpları yapıyorlar.

Gordon Freeman
23.05.2015, 20:41
Uğur sakin ol biraz

Hüseyin Başoğlu
23.05.2015, 20:42
şu karambolleri bi gole çeviremiyoruz arkadaş ya

kaan aydın
İHO istifa Yönetim istifa...

h@msi61
Cardozoya ne oldu ya

Fatih Öztürk
Cardozo'yu sevenler vs sevmeyenler tartışması devam ediyor. Adam yüzde yüzlük pas verdi kabahat oldu...

Görüyorsun dimi Mehmet top Cardozo'ya gelince oyunu nasıl açıyor.Defanstan 2 kere top çıkardı.Ne yapsın adam.

tturkmen
Haftalardir ilk 11 de oynamıyor diye hocaya kufur ettiğiniz Waris işte bu, demek ki bilip bilmeden konuşmamak gerekiyormus

Teofiloyu çabuk unuttunuz. Adam ilk geldiğinde gol atamamıştı. Bir sonraki sezona bomba gibi girdi. İyi olunca da kaçtı gitti. Beklemek lazım. Doğru dürüst top oynama şansı bulamadı.

Furkan Özdem

haftalardır oynasın diyoruz çünkü elimizdekilerden farklı bir oyuncu. farklı şekillerde katkı verecek bir oyuncu. yerine sefa oynasa çok mu katkı veriyor?

F. Yıldırım

Erkan'dan iyi oynuyor.

Golü var bugün.

Enes Coşkun
23.05.2015, 20:43
Yusuf u sevabına ingiltereye yollasalar keşke geliştirsin kendini.

Hakan
23.05.2015, 20:44
Erkan'dan iyi oynuyor.

Golü var bugün.
Geçen haftaki 2 gol 1 asisten sonra beklentiler arttı tabi :)

artvints
yunus yıldırım utanmasa orta yuvarlakta sandelyeye oturup maç yönetecek.çok yaşlanmış.

Oğuzhan Fidan
beyler dükkandan izliyom maçı http://i.hizliresim.com/og6yvk.jpg (http://hizliresim.com/og6yvk)
böyle bişey paylaştı admin maç arasında bu gerçekmi ? böyle bi yazı yazmışmı şerefsizler ?

Hakan
Teofiloyu çabuk unuttunuz. Adam ilk geldiğinde gol atamamıştı. Bir sonraki sezona bomba gibi girdi. İyi olunca da kaçtı gitti. Beklemek lazım. Doğru dürüst top oynama şansı bulamadı.
Teofilo'nun direkten dönen kaç topu vardı, şanssızlığı vardı Waris farklı

Enes Coşkun
23.05.2015, 20:45
Takımı bazen o kadar aşağılıyorsunuz ki sanarsınız 3.ligdeyiz 3-4 transferle şu ligde başarısız olmak imkansız....

Ehrimen
23.05.2015, 20:46
Uğur bu maçta kötü oynuyor ama adamı hemen asmayın isterseniz?

yorumsuz6117
23.05.2015, 20:47
................... hakemin kestiği atağa bak..

F. Yıldırım

yalan yok 2 gol kurtardı:)

h@msi61
Teofilo'nun direkten dönen kaç topu vardı, şanssızlığı vardı Waris farklı

Benim hatirladigim sadece kayseri deplasminda vurdugu nefis sut direkten donmustu :)

Waristen ben de umutlu degilim ama...

kaan aydın
Takım bir iki transferle başarılı olur fakat bu proje başkan buna müsaade etmeyebilir.

Enes Ünal Kaya
23.05.2015, 20:48
beyler dükkandan izliyom maçı
böyle bişey paylaştı admin maç arasında bu gerçekmi ? böyle bi yazı yazmışmı şerefsizler ?

Eski bir resim o.. istanbulda sanayide bakımdayken yazılmışdı

special one
23.05.2015, 20:48

erkan kaç hafta oynadı yapabildi mi bu istatistiği :)