PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Trabzon'da Dev Ulusoy Posteri

emre81
31.10.2006, 09:35
Trabzon'da dev Ulusoy posteri
Karşılaşma öncesi İstiklal Marşı'nın okunduğu sırada maraton tribününde, Futbol Federasyonu Başkanı Haluk Ulusoy'un dev posteri açıldı. Posterin yanındaki pankartta ise, Ulusoy davasında adı geçen Cahir Erdem'e ithafen, "Adalete inanıyoruz, sana güveniyoruz. Arkandayız" ifadelerine yer verildi.

Biz şampiyon olmuşuz ya da küme düşmüşüz ne önemi var. Ulusoy federasyon başkanı olsun, yargılandığı davadan beraat etsin Trabzonspor sayesinde yni birileri adlarını duyursun, piyasa yapsın, çıkıp televizyonlarda ahkam kessin yeter. Gerisi hikaye...

trapezus61
31.10.2006, 09:58
Allah bunu yapanların belalarını versin... Niye bir adım bile ilerleyemiyoruz belli. Hala Haluk Ulusoyun şakşakçılığını yapmaya devam ediyoruz... Yazıklar olsunnn. Trabzon camiası harbiden bitmiş... Bundan sonra oturup ağlasak ne gam???

AYYILDIZ
31.10.2006, 10:10
bence çok ysnlş yapılmıştır

Sefaenes
31.10.2006, 10:14
ya onun icin pankart acanlara sorarim Ulusoy Trabzon icin ne yaptida o adami destekleme babindan poster actiniz. Bize fayda vermedigi halde bize zarar veren adamin posterini oraya azmak cahillikdir, bari yapmisken aziz yildirimkinida acsinlar bu ziyniyet. Ulusoy kimi trabzonlu hainlerle beraber puan toplamaya calisiyor. Eger poster asacaklarsa bizlerin bize deger vermis eski yöneticilerim eski futbolcularin posterlerini acsinlar, ama ulusoyunkini asla.

Naim
31.10.2006, 10:14
Büyük maraton taraftarı
İstanbuldan gelen Taraftara ana avrat söveceğine
içlerinde besleme taraftarlık yapıp böyle pankartlar açanlara izin vermesin

Yazıklar olsun diyorum
başkada bir şey demiyorum
Hayali değilmiş bazılarının Hayelleri

altancakular
31.10.2006, 10:19
bu konuda ali öztürk bugünkü günebakışta çok güzel yazmış. okumanızı tavsiye ederim.

sıkıştığında trabzon u hatırlayanların trabzondaki saf, milliyetçi ve hemşehri tutkunu insanların duygularını sömürenlerin yatağı değildir Trabzon
öyle nasıl gese kongre üyesi isen şimdi o takımın taraftarından medet um bay haluk.
tabiii seni zerre seviyorlarsa
sevmiyorlarsa ne mi yapacaksın
bilmem
başka kapıya
yallah

selçukabi
31.10.2006, 10:23
Allah bunu yapanların belalarını versin... Niye bir adım bile ilerleyemiyoruz belli. Hala Haluk Ulusoyun şakşakçılığını yapmaya devam ediyoruz... Yazıklar olsunnn. Trabzon camiası harbiden bitmiş... Bundan sonra oturup ağlasak ne gam???
Aynen katılıyorum.

Tunga
31.10.2006, 10:23
ya onun icin pankart acanlara sorarim Ulusoy Trabzon icin ne yaptida o adami destekleme babindan poster actiniz. Bize fayda vermedigi halde bize zarar veren adamin posterini oraya azmak cahillikdir, bari yapmisken aziz yildirimkinida acsinlar bu ziyniyet. Ulusoy kimi trabzonlu hainlerle beraber puan toplamaya calisiyor. Eger poster asacaklarsa bizlerin bize deger vermis eski yöneticilerim eski futbolcularin posterlerini acsinlar, ama ulusoyunkini asla.

Buna naçizane cevap vereyim. Ulusoy Trabzon için birşey yapmadı ama, o pankartı açanlara bir nakit transferi olduğu belli.

Pankartı birileri açtı diyelim. Nasıl açık durdu orada? Nasıl müdahale edilmedi?

Biz sahada başarı bekliyoruz ama daha masalarda halledilmemiş hesaplar var gibi duruyor. İşte oyuncularına, hocalarına, başkanlarına "defol" diye hitabeden camiamızın, taraftarlarımızın, önce çeşitli hesap içindeki bu adamlara "DEFOL" demesi gerekiyor.

Trabzonspor'u küçültüyorlar, yetmiyor, hala paylaşamıyorlar.

Daha yakın tarihte borç batağındaki Trabzonspor'un yanına yanaşmayanlar, kulüp biraz para, biraz da itibar gördü mü başlıyorlar sömürmeye.

Emre B.
31.10.2006, 10:25
Bu pankart için kaç para aldılar acaba?Stadda bir Haluk Ulusoy panlartı daha vardı.Acaba kaldırıldı mı?

altancakular
31.10.2006, 10:32
bir önerim var

burada yazılan yazıları bay haluk a gönderelim
gönderelim de memleketi Trabzon'un uşaklarının parayla satın alınamayanlarının çoğunlukta olduğunu görsün

gönderelim de takımı dünya 3. sü yapan hemşehrisi şenol güneşe hakettiği paraları vermemek için onu mahkeme kapılarında bekletirken federasyonun paralarını kimlerle nerde nasıl yemiş ise gitsin onlardan yardım dilensin

gönderelim
lütfen

mahmuter61
31.10.2006, 10:35
Yakında ergun gürsoy denen zibidininde posterini açarlar.Ulan şu küçük takım dediğimiz kulüpler kadar dik duramıyoruz!Trabzonspor camiasını bir gurubu diyorum tam yalaka olmuş haluk ulusoy trabzonlu nüfusta ama ruh olarak Trabzonla ilgisi yok kıçı sıkışıncamı bize yanaşacak de et uleeeen derim.Haluk ve onun gibilerin canı cehenneme!İt iti ısırmaz bizim yönetimdede onun gibi kansızlar var elbette ama Trabzonspor camia ve takım olarak bitmiş!!!Kimse kendini kandırmasın...

Gürkan
31.10.2006, 11:14
İçimizdeki İrlandalılardan sonra,

İçimizdeki Gs liler.

kaç lira.o pankartı oraya asmak.kaç para takımını satmak.bu kadar mı basit takım satmak bir taraftar için.

Mehmet_Mercanlı
31.10.2006, 11:17
insanlar artık TRABZON SPOR u kullanmaya başladı.
bazı şeyler parayla yapılmaz.
bugun parayla TRABZONA zarar verenin posterini acan yarın parayla TRABZON bayrağına kurşun sıkar.

Mehmet_Mercanlı
31.10.2006, 11:19
basıcam parayı bende kendi resmimi actırıcam . hatta 2 tane biri boy biri potre

mehmet yıldırım
31.10.2006, 11:23
galatasaraylı olduğu herkesçe bilinen birinin posterini avni akerde açmak,çok yanlış.hele memleketi trabzon olupta gs li olan biri tam bir budalalık....niye başarısız olduğumuzu öok uzaklarda aramıyalım

Mehmet_Mercanlı
31.10.2006, 11:23
ulaaa anlamadım, biz.
"ŞEHİTLER ÖLMEZ VATAN BÖLÜNMEZ"
diye pankart yaptırıyoruz güvenlik güçleri actırmıyo.
adamlar koskoca posteri sokup acıyorlar.

Kobalas61
31.10.2006, 11:28
ulaaa anlamadım, biz.
"ŞEHİTLER ÖLMEZ VATAN BÖLÜNMEZ"
diye pankart yaptırıyoruz güvenlik güçleri actırmıyo.
adamlar koskoca posteri sokup acıyorlar.

işte bende burayı anlamıyorum

altancakular
31.10.2006, 11:32
bu neye benzer bilir misiniz

mehmet ali yılmazın posteri alisamiyen de
sadri şener in posteri rüştü saracoğlunda
faruk özak ın posteri inönünde
asılmasına benzer

onlarında taraftarlarında satılık olanlar olmasına rağmen sizce razı olurlar mı?

el cevap
burası gese nin mabetidir.
zinhar. asla olmaz.

nasıl demişti istanbulun fethinde papaz efendi
"istanbul da kardinal külahı görmektense osmanlı sarığı görmeyi yeğlerim"

geronimo_61
31.10.2006, 11:39
tükenmişiz de haberimiz yokk
maaşallah..

tribünde böyle taraftar, sahada böyle futbolcular, kulübede böyle teknik adam yönetimde böyle mütahhitler olursa yapacak ne kalır ki geriye...

gerçi hepsinden önemlisi densizliği de aşan poster olayını yaratan taraftar yaa... küçülmüşlüğün alçalmışlığın kırmızı çizgilerle belirtilmiş hali...

yanlış anlaşılmasın trabzonspor asla küçülmeyecek ama, trabzonspor böyleleri yüzünden küçülmüşlerin oyuncağı olacak..

kafam dumanlı
bu arada bu adam yüzünden nem ulusoy bileti almazken nasıl posteri açılır anlamıyorum. kaç sene sınırsız yolculuk sözü aldılar ki aceppp..

ÇILGINLAR KOCAMAN ALKIŞLAR SİZLERE ne olursa olsun trabzonsporu adam gibi desteklediğiniz için

Mehmet_Mercanlı
31.10.2006, 11:40
işte bende burayı anlamıyorum
ist.bjk macında o pankartı içeriye sokmak için yaptıklarımı anlatsam kimse inanmaz . o pankartı açmak için yaptıhımız kavgaları. METİN ABİ AHMET ABİ bilir. ama bize pankartı açtırmadılar. pankarta
"ŞEHİTLER ÖLMEZ VATAN BÖLÜNMEZ" yazıyordu . ve bize bunu açtırmadılar.
acılmama nedenide ulusoy yönetinin verdiği karar (her türlü) pankar-poter-afış kesinlikle YASAK :mad:

Külünkoğlu
31.10.2006, 11:45
ya onun icin pankart acanlara sorarim Ulusoy Trabzon icin ne yaptida o adami destekleme babindan poster actiniz.

Hemen aklıma ilk gelenleri söylüyeyim onun döneminde az daha küme düşüyorduk. ve birde hiç aklımdan çıkmayacak olan...

Tüm spor kamuoyunca tasdik edilen İstanbul'da katledildiğimiz gs maçı sonrası.

-Haluk Ulusoy : Bana göre Mutlu Çelik mükemmel maç yönetmiştir.

Herhalde arkadaşların bu hoşuna gitmiş olacak ki...

geronimo_61
31.10.2006, 11:53
bu arada eşitsizlik de yapmasınlar yüce beyinli arkadaşlar..

gelecek maç Levent Bıçakcı...

Bir Sonraki maçta da Süleyman Seba posterleriye donatsınlar ortalığı

macka61
31.10.2006, 12:02
vallah ulusoy TRABZONSPORUMUZ için ne yapmışta bu pankartı açıyorlar at gözüyle bakıyorlar diğer kulüpleri kollarken bizi hep arkadan vuruyor şerefsiz kişiliksiz insanlar bunlara nasıl sempati duyarlar anlamadım

frango
31.10.2006, 12:16
arkadaslar bende maraton trubundeydım bu olayı farketemedım ama merak edıyorum pankart hangı tarafta açıldı taraftarlar dernegının oldugu denız tarafındakı maratondamı yoksa yol tarafındakı taraftarlar bırlıgının oldugu yerdemı açıldı ben yol tarafındakı maratondaaydım ama bu pankartı goremedım bu konuda bılgısı olan varsa bılgılendırırse bızı çok ıyı olur

sweetrose
31.10.2006, 12:29
Arkadaşlar bu gidişle ancak yaptıklarımızın ceremesini çekeriz....

Hala birileri çıkıpta Trabzonspora karşı hiç bir yararı olmayan aksine zararı olan bir adamın!!! şakşakçılığını yapıyorsa ve kendini bu takımın bir taraftarı olarak görüyorsa yazıklar olsun...

Bu takım birçok badireler atlattı ama hiçbir zaman adı geçen şahıs olumlu bir yaptırımda bulunmadı... eğer aksini iddi eden varsa tartışmaya hazırım...

Eğer birilerinin pankartı asılacaksa; o pankartta resmi olacaklar bellidir; bu takımı şampiyonluğa taşıyan şahıslar... Onların yarattığı devrime klarşı büyük bir terbiyesizliktir...

Kimse bu takımın adına bazı şeyleri yapmaya hakkı yoktur...

mavikan
31.10.2006, 12:30
trabzonlu olsun olmasın.. bu adam her türlü pislik işin içinde.. gs yi bırakıp ts liyim dese de bu adi adamı sevecekmiyiz.. pislikte MAY ın bir iki gömlek aşağısı bir tip.. poster açan paralı .......e ne diyeyim bilmiyorum.. mağlubiyetten bile rezalet bir durum!..

Badaloğlu
31.10.2006, 13:04
Bu maçta hemde İstiklal marşı çalınırken böyle çıkar posterleri asanlara yazıklar olsun.Düşün artık Trabzonun yakasından.Haluk Ulusoy'a yalakalık yapanlar rahat bırakın Trabzonsporumuzu...Sizin neyinize Trabzonsporu tutmak,onu ancak çıkarlarınız için kullanmaya kalkarsınız.Yazıklar olsun hepinize...
Ne çekiyorsak şu Trabzondaki zihniyetten çekiyoruz.Tek kurtuluş 2 sene Trabzonu o şehirden uzakta bir yerde maçlarını oynatmak.Belki bu takımının değerini anlarlar.Kimse Trabzonspor'u çıkar odağı olarak görmesin.Bu zihniyet; tarihin tozlu sayfalarında kaybolmaya,yok olmaya mahkumdur.
Hüseyine gösterdiğimiz tepkinin onda birini şu posteri açanlara gösterseydinizya!...Yazıklar olsun hepinize, en azından Hüseyin bu forma için ter akıtıyor ama kapasiteside belli...Ya Ulusoy efendi ne yapıyor bu takım için?

Ulusoy istifa,Ulusoy istifa,Ulusoy istifa...
Ulusoy defol Ulusoy defol Ulusoy defol

zeki gursoy
31.10.2006, 13:49
ya net bi şekilde haluk ulusoy verdi parayı açtırdı pankartı...sonucu haluk ulusoya hemşerilerinden destek var dedirtmek için...belki haluğunda haberi yoktur pankart işinden, şakşakçıları çok çünkü onlar yapmışlardır biz burda çalışıyoruz hesabı...
hespsız küçük adam...

sadman
31.10.2006, 13:52
maçı izlemek için kahveye gittim ve yerimi aldım. bir müddet sonra istiklal marşı sırasında maraton tribününde açılan meymenetsiz herifin posterini görünce şok oldum. belli ki orada iyi bir alışveriş dönmüş ve bu işi çevirenleri kınıyorum ama ben oradaki gerçek trabzonspor taraftarına sesleniyorum, neden buna engel olmadınız. trabzonspora hiçbir katkısı olmayan aksine hep zararını çektiğimiz birinin dev posterinin bizim stadımızda işi ne. gerçekten trabzonspor kendi değerlerini kaybetme ve kaybettirilme yolunda hızla ilerliyor. çok üzülüyorum ama trabzonspor çöküş dönenine girmiş ve eğer bir dur diyen çıkmazsa bizim bağırış çağırışımız arasında kimsenin saygı duymadığı sıradan bir anadolu takımına dönecektir. umarım böyle olmaz. bence buna ilk dur diyecek olan gerçek trabzonspor taraftarının trabzonda bu ışığı göstermesidir.
herkese saygılar...

Murat'
31.10.2006, 13:58
yani o pankartı görünce gerçekten çok şaşırdım..bence ve birçok trabzonspor taraftarınında inandığı gibi haluk ulusoynun bize zerre kadar faydası yoktur...haluk ulusoynun şakkakçılığını yapanları şiddetle kınıyorum......

Analyzer
31.10.2006, 14:00
bu neye benzer bilir misiniz

mehmet ali yılmazın posteri alisamiyen de
sadri şener in posteri rüştü saracoğlunda
faruk özak ın posteri inönünde
asılmasına benzer

onlarında taraftarlarında satılık olanlar olmasına rağmen sizce razı olurlar mı?

el cevap
burası gese nin mabetidir.
zinhar. asla olmaz.

nasıl demişti istanbulun fethinde papaz efendi
"istanbul da kardinal külahı görmektense osmanlı sarığı görmeyi yeğlerim"

Aynen katılıyorum.

"Ulusoy para vermiş poster açtırmış" kolaylığında incelememek gerek bu olayı. Yukarıda bahsi geçen posterleri Ali Sami Yen'de, Şükrü Saracoğlu'nda, İnönü'de açtırmak için kaç para gerekir?

Bu olayla gözümüzün önüne serilen acı gerçek şu: Trabzonspor'un efsaneliği filan kalmamış ortada. Trabzonspor tamamen bitmiş. Bu kadar basit.

Nytre
31.10.2006, 14:02
onu yapanlar 10kişiyi geçmez... öyle düşünenlerde... haluk ulusoy trabzona bir tesis kazandırdı.. ama şimdi onun bile kokusu çıktı... sen o mevkiye gelmişsin ve böyle bir tesis yapmışsın.. çok mu? biraz mütevazı olsana...

Murat'
31.10.2006, 14:04
onu yapanlar 10kişiyi geçmez... öyle düşünenlerde... haluk ulusoy trabzona bir tesis kazandırdı.. ama şimdi onun bile kokusu çıktı... sen o mevkiye gelmişsin ve böyle bir tesis yapmışsın.. çok mu? biraz mütevazı olsana...
kazandırdığı tesis kullanılamıyor molozda çöplüğün yanında böyle bir tesis yaptırısan böyle olur işte....

emre81
31.10.2006, 14:18
Herşey bir yana Beşiktaş, Fener ve G.S. den hiçbirinin stadında başaka takımı tuttuğu bilinen birinin posteri asılmaz zaten sportif başarımız yok yıllardır tek kalan şey var olduğunu düşündüğümüz bir takım değerler ama ne yazıkki o kadar aşağılıkça şeyler yapılıyorki gittikçe küçülüyoruz bi gün bunu söyleyeceğimi deseler inanmazdım ama yavaş yavaş vasat bir takım oluyoruz büyük takım olgusunu oluşturan her türlü meziyetten yoksunlaşıyoruz her alanda, sahada bile durum bu 1-2 tane vasat adamı, senede 2 maç oynayan sahte kahrmanları kurtarıcı olarak görüyoruz. Yazık bu takımı çıkarsız safça destekleyen 100 binlere yazık

Gürkan
31.10.2006, 14:24
o pankartıu acanlar kadar gorupte ses etmeyenlerde aynı ölçüde suçlulardır. kimse mi görmedi o pankartı. yazık.

taraftarların içinde şerefliler şerefsizler kadar cesur olmadıkça hiç bir işi dogru ve duzgun yapamayız.

Mustafa Önal
31.10.2006, 14:30
akşam neye yancağıma yandım.çok samimi olduğum eski bir arkadaşım aradı maçtan sonra . dedim şimdi konuşmayalım bir yandn sinirliyim bir yandan içim yanıyor dedim. neden dedi sebebini yarın bir spor gaztesi al görürsün dedim.hala o stda bu poster sokuluyor ya . haluk ulusoy denince aklıma metin abinin bahsettiği gs maçı geliyor taraftarımızın dünyanın hiç bir yerinde olmayan maç izleme hakkı elinden alınarak çopla sopayla dışarı çıkarıldığı maç . hakemin faciyasını zaten biliyoz o maçtaki. ayrıca aynı sezon haluk beyin baştacı kuddüsü bey tarafından antalyada katledildiğimizi hala unutamadık.yazık bize her şeyimizi kaybetmişiz koskoca Trabzonspor taraftarı 500 kişilik (ben burda o sıfatı onlara söylemim trabzon insanı ona layık deil) bir gurubu engelleyemiyor ya tamamen tükenmişiz artık.

Ycandan
31.10.2006, 14:34
Hemen aklıma ilk gelenleri söylüyeyim onun döneminde az daha küme düşüyorduk. ve birde hiç aklımdan çıkmayacak olan...

Tüm spor kamuoyunca tasdik edilen İstanbul'da katledildiğimiz gs maçı sonrası.

-Haluk Ulusoy : Bana göre Mutlu Çelik mükemmel maç yönetmiştir.

Herhalde arkadaşların bu hoşuna gitmiş olacak ki...

Bende ufak bişey ekleyeyim küme düşme tehlikesi yaşadığımız sezonda gs nin roma maçından sonra apar topar romadam maçı teyir edip ileri bir tarihte bizi bülent uzun'a Trabzonda katlettirmiştir.Düşünün gs yi şamp.yapmak için memleketinin takımının küme düşme tehlikesi yaşamasına göz yummuştur.

Erbay
31.10.2006, 14:52
Hüseyin'e küfür ettikleri gibi bize hiçbir faydası olmayan Haluk Ulusoyun posterini asıyorlar.(Sadece o taraftarlar)Bana ne Haluk Ulusoy'dan.Poster açacaksan anlamlı bir şey aç.Başka yerde Çılgınlar ne güzel yaptı bu maçta.

İslam Sezer
31.10.2006, 14:58
o posteri açanlar Trabzonsporlu olamaz,eşyanın tabiatına aykırı bir durum bu.yok illakı biz Trabzonsporluyuz diyorlarsa çok saf olmalılar...

Naim
31.10.2006, 14:59
Pankart Maratondaki Farozlular Tarafından asılmış!

FANATIK61
31.10.2006, 15:17
Ne demisler: Parayi veren düdügü calar !!!

Cok yazik Taraftarlarimiz ne hallere düstü. Neden böyle oluyor hayret birsey...

Burçak
31.10.2006, 15:18
açılmasının yanlış olduğunu geçtik, neden açıldı onu merak ediyorum. yani durduk yere haluk ulusoy posteri ne alaka.

28TS61
31.10.2006, 15:20
onu acanlara iyi bir dayak atmak gerekirdi orda
maratondaki milletde rahatsiz olmamis actirmislar
onu acanlar serefsiz degilde ne peki
ulusoy trabzonluymus bu zamana kadar ne faydasi oldu ts ye

Ertan 51
31.10.2006, 15:22
aynı kader umut beklenti sonrası hüzün sıkıntı stres ve acı.bunları yaşamaktan bıktım.trabzondakilere yani taraftarlara allah sabır versin.biz ne zaman güleceğiz.

Hekimoğlu
31.10.2006, 15:26
yazıklar olsun.daha başka söz bulamıyorum.

Hüseyin Çümen
31.10.2006, 15:35
o pankartı ulusoy un ysptırdığı barizx bişi ama yazıklar olsun bizim taraftar amacını iice kaybetmee başladı parayla ruhlarını satacak duruma geldiler trabzonspor trabzona baya lüx tür artık taraftar elin adamının posterlerini asmaa başladı tribüne gidin odanııza asın kardeşim stadı kendiniz gelerek zaten yeterince kirlettiniz bide posterlerinizi sokmayın bu ciddi bi sorun

Badaloğlu
31.10.2006, 15:53
Yahu ne meymenetsiz bir sufati var bu adamın.Ne hikmetse onu görünce hep fareler aklıma geliyor.

Birde bu poster işinin garip olan tarafı bu meymenetsiz sufatın posteri Avni Akerde açılınca Trabzonda puanlar kaybediliyor.Gürcistan maçında ilk sufatı Avni Akerde arz-ı endam eylediydi de; Trabzon halkı neredeyse boyalı basın tarafından vatan haini ilan edilmişti.Maçıda zorla 1-1 bitirebilmiştik.

Şimdi gene bu sufat tribünlerde arz-ı endam eyledi gene maç kaybettuk.Ama birileri 3 puan kaybederken;aynı oranda birileride cebini dolduruyordu.Bizim içimizdeki acı tavan yapmışken; birilerinin keyif hali tamamen duygusal bir hal alıyordu.

Yahu kardeşim bu adama ait tribünlerde görmek istediğimiz en son şey; bu adamın posteridir.

demokles
31.10.2006, 15:57
Bu haluk ULUSOY denen şahıs bir kere galatasaraylıdır ve kendi memleketine,doğduğu büyüdüğü yere asla bir katkıda bulunmamıştır...ama trabzonspor taraftarları içerisinde bir kaç gruba yaranmışsa bilemem...başka bir federasyon geldimi sırf trabzonspor haluk ulusoycu diye bizimle uğraşırlar o zaman günlerini görürler...

Kaya
31.10.2006, 15:58
Sadece yazıklar olsun...

Ulusoy, uzak dur Trabzon'dan...

champions
31.10.2006, 16:02
tam anlamıyla bi rezalet maç başladı pankart görüntüye geldi bi tuhaf oldum ne işi var pankartın orda ...............

frango
31.10.2006, 16:07
arkadaşlar be maçtaydım ama açıkcası o pankartı goremedım ama bızım tarafta deyıldı bılen varsa tam olarak pankartın açıldıgı yerı solermı benım tahmınım denız tarafındakı maratondakı arkadasların oldugu yanı taraftarlar dernegının oldugu yerden açıldı ama emın deyılım bılen bı arkadas bu konuda bızı aydınlatırsa hangı taraftar gruplarının bunu yaptıgını ogrenmiş oluruz

atlantis
31.10.2006, 17:31
Benim için nötr bi insan Faydası yok zararıda olmasın.
Heralde kendi taraftarlarıdır

sweetrose
31.10.2006, 17:37
Benim için nötr bi insan Faydası yok zararıda olmasın.
Heralde kendi taraftarlarıdır

kendi taraftarı mı? öyle birileri mi sızmış taraftarların arasına? Gürcistan maçında da bu adamın pankartını açmışlardı; Trabzonlu olması hiçbir şeyi değiştirmez ki; Ergun Gürsoy örnektir...:mad: :mad:

Selman
31.10.2006, 21:04
Satılmış taraftar istemiyoruz.O pankartı oraya para için açanlar Trabzonspor'luluktan bahsetmesn.

MahmutHSO
31.10.2006, 21:07
Ancak bir şerefsiz kendisini satar.Satılmış kelimesi onlar için çok az gelir.

A.Hilal Çakıroğlu
31.10.2006, 21:15
Haluk ulusoy'un Avni Aker'de posterinin asılması başlı başına rezalet. Kimdir bu adam Trabzonspor'a ne katkısı olmuş? Hoş katkı beklediğimiz yok en çok istediğimiz adil davranılması ama bırakın adil davranmayı Trabzonspor'a karşıt yönetim sergilemiş bir adamın önce adı Trabzonspor başkanlığı için anılıyor sonra da stadımızda posteri açılıyor.:mad: Sanırım bunun tek açıklaması Ulusoy yada yakınları tarafından bu insanların bir şekilde beslenmesi. Trabzonspor'a faydalı olmuş, Trabzonspor'da efsane olmuş onca insan dururken sayın(!) Ulusoy'un posterinin açılmasının başka bir açıklaması olduğunu sanmıyorum :mad:

@FLU
31.10.2006, 21:17
Pankart Maratondaki Farozlular Tarafından asılmış!

ulan yönetime girip def edicem onları bu kadar ruhsuz ve takımızı ve külübüne zarar veren bir taraftar grubu olamaz ... diyceğim çok şey var ama ceza alırım neyse ...............................

@FLU
31.10.2006, 21:20
Yahu ne meymenetsiz bir sufati var bu adamın.Ne hikmetse onu görünce hep fareler aklıma geliyor.

Birde bu poster işinin garip olan tarafı bu meymenetsiz sufatın posteri Avni Akerde açılınca Trabzonda puanlar kaybediliyor.Gürcistan maçında ilk sufatı Avni Akerde arz-ı endam eylediydi de; Trabzon halkı neredeyse boyalı basın tarafından vatan haini ilan edilmişti.Maçıda zorla 1-1 bitirebilmiştik.

Şimdi gene bu sufat tribünlerde arz-ı endam eyledi gene maç kaybettuk.Ama birileri 3 puan kaybederken;aynı oranda birileride cebini dolduruyordu.Bizim içimizdeki acı tavan yapmışken; birilerinin keyif hali tamamen duygusal bir hal alıyordu.

Yahu kardeşim bu adama ait tribünlerde görmek istediğimiz en son şey; bu adamın posteridir.

gürcistan maçında da açan ruhsuzlar bunlardı aynı ruhsuzlar açtı o pankartı ama onlara bedava bilet veren yönetimi de ben ..... gene neyse etmiycem

Mustafa AYDIN
31.10.2006, 21:33
Ergün Gürsoy ve Sinan Engin inde posterlerini assınlar onlarda Trabzonlu nede olsa.
Orası tribün mü yoksa reklam bilboard ımı.

@FLU
31.10.2006, 21:35
Ergün Gürsoy ve Sinan Engin inde posterlerini assınlar onlarda Trabzonlu nede olsa.
Orası tribün mü yoksa reklam bilboard ımı.

poster asılır kardeşim asılmaz değil ama adam olsun astıkları adam gerçi açanlar adam değilki açtıklarının adam olmasını bekliyoruz

sweetrose
31.10.2006, 21:37
poster asılır kardeşim asılmaz değil ama adam olsun astıkları adam gerçi açanlar adam değilki açtıklarının adam olmasını bekliyoruz

Her posteri açmak bu kadar kolaysa biz de her tatilde rastladığımız maçlarda açalım birer tane...Bu kadar aymazlık olmaz bence...Taraftarın profilini bozmak, bazılarının görevi olmuş Trabzon da...eh tabi tepkini koymazsan olacağı bu...:mad:

Mustafa AYDIN
31.10.2006, 21:47

Elbette poster,pankart asılır,ama geçen seneki febe ve bu seneki gayse maçındaki gibi pankart açılsın,döneklerin pankartını görmek istemiyoruz.

@FLU
31.10.2006, 22:01
Elbette poster,pankart asılır,ama geçen seneki febe ve bu seneki gayse maçındaki gibi pankart açılsın,döneklerin pankartını görmek istemiyoruz.

ee işte bende bunu diyorum o posteri açıcağına aç kazım koyuncunun posterini aç haminin posterini aç necmi nin alikemal in posterini ulan haluk ulusoy kim yaa ... yok arkadaş kurunun yanında yaş da yanar yeter ya trabzona versinler 1 sene ceza istanbulda oynayalım maçlarımızı ... burda suçlı olmayan taraftara da ceza vermiş olucaz ama kurunun yanında yaş da yanar napalım .....

LAZTOLGA
31.10.2006, 22:16
bu adamin Trabzonspor a faydasi oldu mu hic kac sene baskanlik yapti da

sweetrose
31.10.2006, 22:20
bu adamin Trabzonspor a faydasi oldu mu hic kac sene baskanlik yapti da

yarar mı; sadece sayabileceğimiz zararları olanbilir...

kutoz
31.10.2006, 22:44
Ulusoy'un sempatizanları, Ulusoy'u desteklemek için harcadıkları enerjiyi, Trabzonspor'a harcasaydılar belki de tribünde 3 tane adam gibi adam kazanmış olacaktır...

Kınıyorum... O pankartı, Trabzonspor üzerinden tribüne asanları kınıyorum. Gitsinler evlerinin balkonuna assınlar. Ben Trabzonspor delegesi ve taraftarı olarak, Ulusoy'un arkasında değilim...

Gamze
31.10.2006, 23:31
fayda mı??

gölge etmesin başka ihsan istemez...

o posteri oraya sokanlar birilerinin maşasıdır!!ötesi yok!!!

kınıyorum!

Kaya
31.10.2006, 23:32
Haluk Ulusoy, bmn forumlarında 3 sayfa yorum yapılmayacak bir adamdır. Ne mal olduğu ortada iken neyi yorumluyoruz.

O paçavrayı açanlara yazıklar olsun.

altancakular
31.10.2006, 23:33
ulusoy

kolay günlerin adamı
kuru hava delikanlısı
trabzonlu değerler yoksunu
karanlıklar prensi
şampiyonluk hırsızlarının hamisi

22 yıllık şampiyonluğa hasret bırakılan şehrimin insanlarının ahını aldın iflah olmayacaksın

seni belki türk adaleti affedecek
ama trabzonluların gönlünde müebbet zindanlara kapatılacaksın

sweetrose
31.10.2006, 23:47
Haluk Ulusoy, bmn forumlarında 3 sayfa yorum yapılmayacak bir adamdır. Ne mal olduğu ortada iken neyi yorumluyoruz.

O paçavrayı açanlara yazıklar olsun.

paçavralar yakılsın; asanlar asılsın:D

Kaya; kaya gibi cevaptı teşekkürler...

BDiler61
01.11.2006, 00:48
bunlar paralı asker başka bir şey değil

asem61
01.11.2006, 01:00
yaziklar olsun, bukadar olanlara ragmen o tribünde o posteri asacak adam var hala?allah hidayet versin

ozcilingir
01.11.2006, 03:00
Pankartın kimler tarafından açıldığı hakkında bir arkadaşımız Faroz İsmini kullanmış.

Forumdada pankartı asanlarla ilgili yorumlar var, Bu yorumlarla FAROZ lular Örtüşürmü ? FAROZ adı bu yorumlara karıştırılırmı ? Şayet açılan pankart,stadın kuruluşundan beri FAROZ mahallesinin maç seyrettiği bölümde açılmışsa , bu pankartı FAROZLULARIN açtığınımı gösterir ? Pankartı açanları mutlaka BMN -TRABZON üyelerinden tanıyanlar vardır. Kimler olduğunu açıklasınlarda bizlerde bilgilenelim . Bu konu yorumlanırken FAROZ ismine zarar verilmemesi dileğimle.

kenone
01.11.2006, 03:19
Önemli olan bir çatlak sesin bile olmaması bu başlık altında , bende çok üzülmüştüm onu görünce ama gerçek taraftar ın yorumları son noktayı koymuştur ... bir boşluğa geldi diyelim geçelim yoksa Trabzon tribünleri bugün duyarlı denilen bjk taraftarından bile daha duyarlı daha hassas bir oluşumdur şekil olsun diye değil gerçekten tepkisini ortaya koyan bir topluluk olduğunu bütün kamuoyunun bildiğini umuyor ve bunu sadece kötü bir anı olarak hatırlıyorum

Naim
01.11.2006, 08:53
Pankartın kimler tarafından açıldığı hakkında bir arkadaşımız Faroz İsmini kullanmış.

Forumdada pankartı asanlarla ilgili yorumlar var, Bu yorumlarla FAROZ lular Örtüşürmü ? FAROZ adı bu yorumlara karıştırılırmı ? Şayet açılan pankart,stadın kuruluşundan beri FAROZ mahallesinin maç seyrettiği bölümde açılmışsa , bu pankartı FAROZLULARIN açtığınımı gösterir ? Pankartı açanları mutlaka BMN -TRABZON üyelerinden tanıyanlar vardır. Kimler olduğunu açıklasınlarda bizlerde bilgilenelim . Bu konu yorumlanırken FAROZ ismine zarar verilmemesi dileğimle.

maçta bulunmadım
ama maçta bulunan
kalearkasının sağlam arkadaşlarından aldığım bir bilgi

açanların faroz tayfası olması yapılanları hoş göstermiyor
amageçmişinde en kral taraftar olan farozlu eski abileride kötülemiyor gözümde
ruhunu satan 3-5 çabulcu pankart yaptı diye tüm faroza maal edilmeyebilir
ama sonuta o 3-5 farozlular arasındandır

Faik Yılmaz
01.11.2006, 10:25
ne ulusoyu ya TRABZONSPORUMUZA iğne ucu kadar faydası olamakmıştır bu zatu muhteremin....
gsyi 4 sene şampiyon yapmaktan başka bi icraatı yok.....

emre81
01.11.2006, 10:48
Mesele o posteri Faroz yada başka bir grubun asması değil Trabzonspor'un stadında GS. li olduğu bilinen, her yaptığıyla Trabzonspor'u linç eden birisinin posterinin asılabiliyor olması, bunun bize ne kadar tepkisiz ne kadar yoz bir tribün halini aldığımızı göstermesi lazım ben İstanbul'da oturuyorum ve maçlar İstanbul'da oynansın dendiğinde buna en çok karşı çıkanlardan biriydim ama bu takım Trabzon'da bu kadar sahipsiz bırakılmışsa maçlar İstanbul'da yada başka herhangibiyerde oynansın, hatta bu rezillikleri görmeye devam edeceksek hiç oynamasın bu takım daha iyi. Orada yapılan hareket beni derinden yaralamıştır resmen kendime küfredilmiş gibi hissettim,biz nelerin mücadelesini veriyoruz sonra neler çıkıyor ortaya.

frango
01.11.2006, 10:57
hayır bence o posterı hangı grubun açtıgının onemı var hatta çok onemı var kımmıs uluso posterı asan hepımız bunu bılmelıyız bende maçtaydım maratonda asıldı dıyo arkadaslarkı ben goremedım yol tarafındakı maratonda açılmadı yol tarafındakı maraton trubunde açıldıgını dusunuyorum ben bu konuda kesın bı bılgısı olan yokmu deyeceksınızkı sen gittin maça sen bılmıyon mıllet nerden bılsın ben maraton yol tarafındaydım deniz tarafındakı maratonu gormıyosunuz dogal olarak oyuzden merak edıyorum o posteri açanlar kim

Naim
01.11.2006, 10:59
hayır bence o posterı hangı grubun açtıgının onemı var hatta çok onemı var kımmıs uluso posterı asan hepımız bunu bılmelıyız bende maçtaydım maratonda asıldı dıyo arkadaslarkı ben goremedım yol tarafındakı maratonda açılmadı yol tarafındakı maraton trubunde açıldıgını dusunuyorum ben bu konuda kesın bı bılgısı olan yokmu deyeceksınızkı sen gittin maça sen bılmıyon mıllet nerden bılsın ben maraton yol tarafındaydım deniz tarafındakı maratonu gormıyosunuz dogal olarak oyuzden merak edıyorum o posteri açanlar kim

Sen bir konuya girdiğinde önceki mesajları okumuyorsun
dikkat ettim
atkı konusunda da böyle burada da böyle
4 mesaj önce kimin açtığı yazıyor
zahmet olucak size ama !

frango
01.11.2006, 11:04
kardeşim kımsenın bıldıgı net bişe yok yazan faroz olabılır demiş faroz denen bı grup yokkı maratonda taraftarlar birliği ve taraftarlar derneği diye 2 grup var ben hangısı dıye sordum yoksa trubunde hangı grubun hangı yerde takıldıgını bılmıyosun faroz deyıp kestırıp atamazsın kale arkasındada farozdan arkadaşlar var

Nebiye
01.11.2006, 11:10
B Blok Numune hastanesi tarafı yani Maraton özelin sağ tarafı diim orda açıldı.Tam olarak yazıyı görmedim ama bizde o bölümde seyrettik maçı Arkandayız diye son kelimeyi gördüm.Özgür Bşaşkanın olduğu yerdi orası.Kim açtı niye açtı bilmem,ama ordan açıldı.

Naim
01.11.2006, 11:10
kardeşim kımsenın bıldıgı net bişe yok yazan faroz olabılır demiş faroz denen bı grup yokkı maratonda taraftarlar birliği ve taraftarlar derneği diye 2 grup var ben hangısı dıye sordum yoksa trubunde hangı grubun hangı yerde takıldıgını bılmıyosun faroz deyıp kestırıp atamazsın kale arkasındada farozdan arkadaşlar var

http://www.kalearkasi.net/forum/viewtopic.php?t=1548&postdays=0&postorder=asc&start=105

frango
01.11.2006, 11:14
B Blok Numune hastanesi tarafı yani Maraton özelin sağ tarafı diim orda açıldı.Tam olarak yazıyı görmedim ama bizde o bölümde seyrettik maçı Arkandayız diye son kelimeyi gördüm.Özgür Bşaşkanın olduğu yerdi orası.Kim açtı niye açtı bilmem,ama ordan açıldı.

teşekkütler konuya açıklık getirdin saolasın
tamam anlaşıldı posteri açan grup trabzonspor taraftarlar derneği olay bu kadar basit

LazAnisT
01.11.2006, 12:56
Trabzonda ki bir grup paralı asker koca camiayı lekelemeye devam ediyor kimsede bir şey diyemiyor çok yazık çok.

capa
01.11.2006, 13:43
Arkadaşlar Sakarya maçına gidecek olanlar haluk ulusoyu protesto etsinlerde gerçek taraftarın düşüncesi böylece komuoyunda belli olur.
Burdan yazmayla olmaz.Ne dersiniz??

@FLU
01.11.2006, 14:24

bunu tabiki hepsine mal edemeyiz ... ama netice de onların olduğu bölümde açıldı buna nasıl izin verdiler hangi zihniyetle

@FLU
01.11.2006, 14:28

arkadaşım deniz tarafı senin anlıycağın ve ordaki grubun çoğu son senelerde forozlular dan oluşmakta bildiğim kadarı ile
ben ordaki grubun hepsi değil ama bir kısmının bizim trübünümüze çok zarar verdiğini düşünüyorum yanlış yolda olan adamlar var orda bu benim görüşüm herkes üstüne alınmasın

Hekimoğlu
01.11.2006, 14:58
ulusoysuz'un koltuğu tehlikede.bakan takmış kafayı!

muratt
01.11.2006, 15:04
Gurcistan maci olayindan sonra munferit bir olaydir, tekrar olmaz diye dusundum ama ahimiz gitmis vahimiz kalmis. O yapti bu yapti olayi degil, o tibunlerde acilan o postere tum stadin tepki vermesi gerekirdi. Ama, goruyorum ki ne buyuklugumuz kalmis ne bise.. Arkadaslarin dedigi gibi, yarin Ergun Gursoy'un posterini de acalim. Hatta yildiz oyuncularimizi satalim uc eziklere, sonra orda ilk 11'e girdikleri zaman bununla gurur duyalim..
Trabzon taraftarinin (satilik dicem, diyemiorum dilim varmiyo) bu tavrini gormektense Trabzon'un kume dususunu gorsem daha iyiydi..
Kimse kizmasin yonetime futbolcuya.. Ben o sahada topcu olsam, o posteri gordukten sonra kulup arardim kendime, adam gibi taraftari olan bir kulup (kise ustune alinmasin, ne demek istedigimi anladiginizi dusunuyorum). Yada taraftari olmayan. Boyle taraftara oynamaktansa Genclerbirligine gider bos tribune oynardim..
Yaziklar olsun tekrar..

sümela61
01.11.2006, 15:42
ne acıdır ki bizim değer biçemediğimiz Trabzonspor'umuzu birileri çoktan satın almış bile...

bu durum "parayı veren düdüğü çalar" ile izah edilebilecek bir durum değildir... çünkü benim sevdiğim, gönül verdiğim Trabzonspor bütün bu maddi değerlerin üstündedir...

maç skorları umrumda bile değil, daha dün fenerli bir arkadaşımın "hani büyük takımdınız, Rize'ye yenildiniz?" şeklindeki yaklaşımına "küme de düşsek büyük takımız" dedim... skorlar büyüklüklere zarar getirmez, ya da büyüklüğe büyüklük katmaz...

ancak bu tip olaylar bizi çok üzüyor...

peki ne yapılmalı?... tribünler bu "ruhsuz"lara mı bırakılmalı?... yoksa aksine daha çok mu boy göstermeli tribünlerde?... bence ikinci "şık"kı tercih etmeliyiz... pes etmek, küsmek, geri çekilmek yok...

bütün bu olanlar karşısında hepimiz ucundan bucağından bir sorumluluk hissetmeliyiz... çünkü biz olması gereken taraftarlık anlayışını ortaya koymaysak; birileri çıkıp kendi doğru(!)larını yapacaktır... nitekim yapıyorlar da...

kuzey_lee
01.11.2006, 16:19
hiç haz etmediğim sayın ulusoy ne için yargılanıyor?

trabzonda yaptırılan milli takım tesisleri için.bu tesisler şu anda kime hizmet ediyor?trabzon amatör futboluna,minik kardeşlerimize..

bazen sahiplenmek iyidir...

sweetrose
01.11.2006, 16:25

trabzonda yaptırılan milli takım tesisleri için.bu tesisler şu anda kime hizmet ediyor?trabzon amatör futboluna,minik kardeşlerimize..

bunun adı iyilik değil mi? kendi parasıyla mı yapılmış sorun bakalım? hayrına yaptırdı dimi?:mad:

kuzey_lee
01.11.2006, 16:32
bunun adı iyilik değil mi? kendi parasıyla mı yapılmış sorun bakalım? hayrına yaptırdı dimi?:mad:

yazarken açıklayıcı değildim kusura bakılmasın..o yazının içine ''şimdiye kadar trabzon şehri futbolda ülke lokomotifi olmasına rağmen,federasyon veya ilgili hiç bir kurumdan şehrin futbol altyapısına hiç bir yatırım yapılmadığı düşünülürse'' cümlesini herhangi bir noktaya ekleyebilirsiniz..

emre81
01.11.2006, 16:34

Sence o posterin açılma sebebi bu tesisi yaptırması mı ?

bence alakası yok alınan paranın karşılığı eğer aksi bir durum varsa bizimle de paylaşırsan sevinirim.

kuzey_lee
01.11.2006, 16:37
tabii ki kimse o haluk ulusoy posterini babasının hayrına açmamıştır.için içindeki maddi boyutu kesin olarak bilmesem de tahmin edebiliyorum..

ama haluk ulusoy'un şu anki yargılanma sürecinde yargılama sebebi düşünüldüğünde,ve o pankartın altında ''cahit erdem arkandayız'' yazısının varlığı göz önüne alındığında,bi de o tesisin trabzon amatörüne kattıkları düşünüldüğünde haluk ulusoy'un sahiplenilebileceğini söylüyorum..

Badaloğlu
01.11.2006, 17:28
tabii ki kimse o haluk ulusoy posterini babasının hayrına açmamıştır.için içindeki maddi boyutu kesin olarak bilmesem de tahmin edebiliyorum..

ama haluk ulusoy'un şu anki yargılanma sürecinde yargılama sebebi düşünüldüğünde,ve o pankartın altında ''cahit erdem arkandayız'' yazısının varlığı göz önüne alındığında,bi de o tesisin trabzon amatörüne kattıkları düşünüldüğünde haluk ulusoy'un sahiplenilebileceğini söylüyorum..

Haluk Ulusoy, sadece bu tesis ile ilgili ortaya atılan iddialardan dolayı yargılanmıyor.2002 dünya kupasıda dahil hakkında çeşitli iddialar mevcut olup; daha ufak tefek yolsuzluklardan(iddia) dolayı kendisi yargılanacak.
Aslında senin mesajında bahsettiğin bazı kısımlar doğru, yani adamlar bir Haluk Ulusoy'u harcamak için Trabzonda amatörlerde dahil faydalanan bu eseri bize haram etmeye kalkmasınlar.Bu işi Trabzona mal etmesinler.
Kendi parasıyla bu tesisi Trabzon'a yaptırmasa bile bu tesisin Trabzonda olması sevindiricidir.Bu tesis Kayseride olmasını isteyen arkadaşlar aramızda yok herhalde...

ozcilingir
01.11.2006, 19:20
Haluk ULUSOY'un hiçbir icraatını onaylamayan bir kişiyim, her zaman TRABZON kökenli olması TRABZONSPOR'a zarar vermiştir. Şu andada poster olayındada ne yazıkki FAROZ ismine zarar veriliyor. Artık buna bir dur demeliyiz, içimizde bölünmeya yol açabilecek yorumlar yapılmakta , yorumlarda adam çıkmaz falan gibi lafları edenler bir durup düşünsünser .Çok ayıp oluyor. HALUK düş yakamızdan , seni seçimlerde destekleyen TRABZONSPOR 'a bunumu yapacakdın. Bölmekmi istiyorsun seyircimizi , tesis yapmışsın yapacaksın tabii, ama senin ismin oraya verilemeseydi bu araştırmada olmazdı kanaatindeyim . gerçi araştırma yapılsa ne olur, tesis kapanmaz ve yıkılmaz , olsa olsa ismi TRABZON FUTBOL FEDERASYONU tesisleri olur. Ha gelecekde bazı eski meşhur şahsiyelerimiz gibi politikaya falan gireceksen , tribünlerde propoganda yapma sahaya inde vatandaş seni görsün.Sen değilmisin yıllardır beraber kardeş gibi olduğun ve beraber çalıştığın ekibine arkasını dönen , şimdide tribünlerde propoganda aracı olarak kullandığın kişilerede arkanı dönersn. Tekrarlıyorum HALUK düş yakamızdan ,FAROZLU olduğum için , senin yüzünden dolaylı olarak banada hakaret ediliyor.Neyse uzatmayalım noktayı koyalım.

Saygılarımla

murat
01.11.2006, 20:14
bu herifin posteri acan asla Trabzonsporlu olamaz... GS yalakasi bu insan disi mahluk once Turk adaletine hesap versin sonra konussun! Insaallah 10 yil iceri alirlar diyecegim ama Turk adaleti maalesef siyasetin kurbani...

@FLU
01.11.2006, 21:18
Haluk ULUSOY'un hiçbir icraatını onaylamayan bir kişiyim, her zaman TRABZON kökenli olması TRABZONSPOR'a zarar vermiştir. Şu andada poster olayındada ne yazıkki FAROZ ismine zarar veriliyor. Artık buna bir dur demeliyiz, içimizde bölünmeya yol açabilecek yorumlar yapılmakta , yorumlarda adam çıkmaz falan gibi lafları edenler bir durup düşünsünser .Çok ayıp oluyor. HALUK düş yakamızdan , seni seçimlerde destekleyen TRABZONSPOR 'a bunumu yapacakdın. Bölmekmi istiyorsun seyircimizi , tesis yapmışsın yapacaksın tabii, ama senin ismin oraya verilemeseydi bu araştırmada olmazdı kanaatindeyim . gerçi araştırma yapılsa ne olur, tesis kapanmaz ve yıkılmaz , olsa olsa ismi TRABZON FUTBOL FEDERASYONU tesisleri olur. Ha gelecekde bazı eski meşhur şahsiyelerimiz gibi politikaya falan gireceksen , tribünlerde propoganda yapma sahaya inde vatandaş seni görsün.Sen değilmisin yıllardır beraber kardeş gibi olduğun ve beraber çalıştığın ekibine arkasını dönen , şimdide tribünlerde propoganda aracı olarak kullandığın kişilerede arkanı dönersn. Tekrarlıyorum HALUK düş yakamızdan ,FAROZLU olduğum için , senin yüzünden dolaylı olarak banada hakaret ediliyor.Neyse uzatmayalım noktayı koyalım.

Saygılarımla

kardeş kimse forozlulara bir şey demiyor üstüne alınma bence yanlış yaparsın burda forozlu oflu diye ayırt etmiyoruz sadece onların olduğu türübün onların alakası var demiyoruz ama dur diyebilirler di kimin yaptığını da bilmiyoruz burdaki hakaretler o pankartı açanlara

Berk Eren
01.11.2006, 21:58
resmın altındakı pankartda
Sn.CAhit Erdem;adalete ınanıyoruz,sızı guvenıyoruz..
bole bıse yazıyordu suan yanlıs hatırlamıyorsam..Trabzonsporumuzun trıbunlerınde para veren dudugu calıyor sankı!!not:cahıt erdemde ulusoy gıbı aynı olaydan mahkemelıktır...

kuzey_lee
01.11.2006, 22:06
resmın altındakı pankartda
Sn.CAhit Erdem;adalete ınanıyoruz,sızı guvenıyoruz..
bole bıse yazıyordu suan yanlıs hatırlamıyorsam..Trabzonsporumuzun trıbunlerınde para veren dudugu calıyor sankı!!not:cahıt erdemde ulusoy gıbı aynı olaydan mahkemelıktır...

trabzon belediye başkan yardımcısıdır kendisi bildiğim kadarıyla..trabzon şehrinde de sevilen bir insandır..

Emre B.
01.11.2006, 23:03
Haluk Ulusoyun ne adını nede resmini AVNİ AKER STADINDA görmek istemiyorum.

ozcilingir
02.11.2006, 00:25
kardeş kimse forozlulara bir şey demiyor üstüne alınma bence yanlış yaparsın burda forozlu oflu diye ayırt etmiyoruz sadece onların olduğu türübün onların alakası var demiyoruz ama dur diyebilirler di kimin yaptığını da bilmiyoruz burdaki hakaretler o pankartı açanlara

Yanlış yapmamam için beni uyardığına memnun oldum oflu AĞBİ!

Berat
02.11.2006, 10:27
Arkadaşlar, ortada bir durum var, halkl ulusoy'un posteri açılmış. lütfen bu konuyu irdelerken mahalle isimlerini olaya karıştırmayalım.. bi Faroz ismi atıldı ortaya, siz o şekilde söylemeseniz tüm Farozlular töhmet altında kalıyor. Yani Faroz mahallesi cümleten oturup karar alıp o pankartı açsa tamam ama Faroz mahallesinden 2 kişi vardı açanların arasında diye "Farozlular da vardı" demek pek mantıklı değil..

Badaloğlu
02.11.2006, 11:31
Haluk Ulusoy posterini Gürcistan maçında kimler açtıysa gidin onları bulun.Bu posteri onlardan başka açan olmaz.''Faroz tribününde açıldı'' demek bence tribünde bir mevkiyi tarif etme açısından kullanılmıştır.Yoksa Faroz bu işe bulaştırılmıştır diyen yok...

Nebiye
02.11.2006, 11:34
Bide başlığa itirazım var posterinde açıldığını gördüm ama seçemedimm kimindir diye.Ama başlıta yazdığınız gibi dev poster falan değildi.Az üstlerinde olduğumuz halde göremedik bile.Ben hatta Atatürk posteri açılmıştır dedimndi yanımdakilere Cumhuriyet haftasıydı yaa :confused:

TSelif
02.11.2006, 11:36
Bu adamda benim için hiç bişey ifade etmiyor.Bıçakçıdan daha iyi evet ama cincona iyi.

TSelif
02.11.2006, 11:38
Bide başlığa itirazım var posterinde açıldığını gördüm ama seçemedimm kimindir diye.Ama başlıta yazdığınız gibi dev poster falan değildi.Az üstlerinde olduğumuz halde göremedik bile.Ben hatta Atatürk posteri açılmıştır dedimndi yanımdakilere Cumhuriyet haftasıydı yaa :confused:

Evet bende Atatürk posteri sanmıştım.Nebiye ile böyle konuşmuktuk ta hatta. Ulusoy posteri miymiş????:mad:

sismolog61
02.11.2006, 14:12
trabzon belediye başkan yardımcısıdır kendisi bildiğim kadarıyla..trabzon şehrinde de sevilen bir insandır..

cahit erdem'iTrabzon amatörüne çok büyük fayda sağlamış bir kişi olarak biliyorum yanılmıyosam Haşim Sayitoğlundan sonra ASKF başkanıydı ve şuan belediye başkan yardımcısı ve halen daha amatör sporla ilgili

altancakular
02.11.2006, 14:14
hep aynı adamlar
hep aynı adamlar
hep yaşlılar
hep dinazorlar
nerde gençlik
nerde biz

ula ahmet, haşim, hüsnü, haluk maluk
yaw bırakın gidin allah aşkına
size diyirum ula düşünda yakamızdan

-valla oflu hoca gibi oldu be-

ola kima diyirum. duymayimisunuz?

Gürkan
02.11.2006, 14:21
Bu işi sadece faroza yüklemek yanlış olur.onların tribününe açılmış olabilir.aynı trıbunden gorulmesı zor diğer tırıbunler daha kolay gorurdu peki onlar neden tepkı gostermedı.bıde dev poster denıyo.devse gorulmesı gerekır.açan kadar tepkı koymayanda sucludur.bazen tarafsız olmak taraf olmak demektır.gorupte ses cıkarmamakta bence acanlarla aynı (tabı para olayı ıs ebaska) zıhnıyettır.

altancakular
02.11.2006, 14:30
tikkat tikkat

trabzonlu feylesof beyük beyük dedem değirmendereli fazlı bitirim in
sultanmurat yaylasindan aşağiya enerken karşılaştuğu 17 tane ayudan kaçarken çekilmiş resmini boster yapturdum.

bu bosteri bi maçta tribünlere açacak bira ucuz yolli adam arayirum
(adamlukta israrli diyilim. tam adam olmasa da olur)

adres: siz beni aramayin ben size ulaşurum

Naim
02.11.2006, 14:36
tikkat tikkat

sultanmurat yaylasindan aşağiya enerken karşılaştuğu 17 tane ayudan kaçarken çekilmiş resmini boster yapturdum.

O arkadaşları nerede bulacağını Sen iyi bilirsin
Yanlış Gazeteye ilan vermişsin
O zevatlar bu Gazeteyi okumaz
Yaptığın reklama yazık!

altancakular
02.11.2006, 14:38
naim kardeş sen eleştirince sana bişi diyen yokta
her seferinde ben eleştirince bana mı efelenmen
anlayalım da yazmayalım bi daha

Naim
02.11.2006, 14:43
naim kardeş sen eleştirince sana bişi diyen yokta
her seferinde ben eleştirince bana mı efelenmen
anlayalım da yazmayalım bi daha

Yoo ben eleştrince sende bir şey de
Yanlış görüyorsan
Sen Eleştrince ben yanlış görünce yazıyorum
sende yaz
Çekinme
Yazamazsan Yazarların Yazsın ;)

altancakular
02.11.2006, 14:46
benim yazdığımda eleştirilecek bişi yoktu dostum
espri yaptım. amma kavgacıymışın be

ortamı yumuşatmak için

ama sen espriyle de kavga edermişsin yaw

Naim
02.11.2006, 14:49
benim yazdığımda eleştirilecek bişi yoktu dostum
espri yaptım. amma kavgacıymışın be

ortamı yumuşatmak için

ama sen espriyle de kavga edermişsin yaw

Kavga falan yok
Dikkat ettiysen esprine de espriyle yaklaşıyorum

Mesele Güven meselesi aklımda bir portre oluştu senin açından o nedenle yazdıklarının ince noktalarına da dikkat etmek zorunda kalıyorum
Kaldki Satılık eleman için bir ilan verilecek en son yer olur BMN merak etme

Badaloğlu
02.11.2006, 15:12
tikkat tikkat

Valla güzel espiriymiş...Ben beğendim...:)

Hüseyin Çümen
02.11.2006, 15:39
tikkat tikkat

:D
eskiden böle bi adamı trabzon sınırında bulabileceğini hiç düşünmezdim ama artık tribünlerde dahi böle insan çıkar heralde en azında ulusoy posterini asnlar a gitmeni tavsiye ederim
bide dedenin bizim yaylada ne işi varmış öle yaa

altancakular
02.11.2006, 23:03
ola uşaklar az once rüyamdan uyandum

rüyamda ne göreyim uşaklar

dedem o bosteri nasi yapturduğumi oğrenmişsa oğrenmiş
ola fuşkiyiyenun toruni

o 17 ayudan kaçarken çekulen resmumi stada koymayi tüşiniyisun da
niye pafra da bi pavyonda rum kızlarlinlan liberal ekonominin yararlarini tartuştuğumuz o anlamlı resmi boster yapmayi düşünmiyisun diye

dede dedum

o resimde çıplak insanlar var ayup olur yakışmaz bizum türbinlere.
hem bir sürü kadın çeluk çecuk geluyi maça olmaz deyince
dedem cevabi yapıştırdı suratuma

ula felan yiyenun doğurduğu

ulusoy un resmini asınca ayip olmayi da bölge insanini o ulvi pilatformda temsil eden dedenun resmi mi ayup oluyi

tüüüüüü
sufatuna tüküreyim

ola o kafalan şambiyon olsanuz ne olur olmasanuz ne olur

salihismet
03.11.2006, 02:48
Haluk Ulusoyun posterini asmak bize ne kazantirir? Eger sucluysa o posterle onu aklami$mi olacagiz?
Bursanin bir köyünde ihtiyar heyeti muhtara kizinca topluca istifa ederler, yapilan secimlerde 5 ki$i yeniden ihtiyar heyetine secilir, secilen 4 ki$inin tamami zeka özürlüdür, eger bu özürlü vatanda$lar istifa etmezlese yeni bir secim yapilamiyor, yani köyü bu vatanda$lar bir dahaki secime kadar idare edecekler. Yani köylü delileri ba$a getirerek tepkisini gösteriyor. Possteri asmakla neye tepki gösterecegiz orasini anlayamadim?

Burçak
03.11.2006, 09:33
şimdi bi poster daha açılsa altındada kocaman bi İSTİFA yazsa . hoş olmaz mı?

altancakular
03.11.2006, 09:48
Sayın bmn arkadaş

boster uzmanıyım ben

işte önerim

TRABZON, O'NA İHANET EDENLERİN DE ÇÖKERTİLDİĞİ "YERDİR HALUK'um ASLAN'ım "

Erman
03.11.2006, 10:15
TRABZON, O'NA İHANET EDENLERİN DE ÇÖKERTİLDİĞİ "YERDİR HALUK'um ASLAN'ım "

Hemen Çılgınlar'dan rica edelim, bir finansal destek kampanyası daha başlasın; bu iş için benden 50 YTL. :D

kuzey_lee
03.11.2006, 11:49
5 ay önce federasyon seçimlerinde yönetim ve camia olarak topyekün haluk ulusoy desteklenmedi mi?hatta haluk un seçilmesindeki en büyük güç olarak kendimizi göstermedik mi (kimse yan kıvırmasın)..o zaman haluk ''bizi küme düşüren,galatasaraylı kolpa haluk'' değilmiydi..ee ne değişti peki?çok sabit düşünüyorduk da ne diye o zaman kimse başta bu forum olmak üzere trabzonspor camiası içinde çıkıp da ''hayır kardeşim haluku desteklememiz lazım'' demedi..

o zaman da aynı gsli haluk un karşısında hükümet vardı,şimdi de...

değişen hiç bir şey yok,trabzonspor yönetiminin peşinden gidiyoruz..

Burçak
03.11.2006, 11:55
ben kendi adıma söyleyeyim. haluk ulusoyu sevdiğimden dolayı değil, levent bıçakcıdan kurtulmak adına ulusoy seçilsin diyordum..

kuzey_lee
03.11.2006, 12:00
ben kendi adıma söyleyeyim. haluk ulusoyu sevdiğimden dolayı değil, levent bıçakcıdan kurtulmak adına ulusoy seçilsin diyordum..

levent bıçakçı aday mıydı??

Burçak
03.11.2006, 12:06
hayır yani levent gitsinde kim gelirse gelsin diye düşünüyodum. o sıralar çok çekmiştik ondan .

TSelif
03.11.2006, 12:08
Levent de Haluk ta .....İkisininde TRABZONSPOR um için dost olduğunu düşünmüyorum ben.

kuzey_lee
03.11.2006, 12:13
hayır yani levent gitsinde kim gelirse gelsin diye düşünüyodum. o sıralar çok çekmiştik ondan .

madem haluk ulusoy kötüydü..madem bu kadar kolpaydı o zaman karşısındaki ayhan berek desteklenseydi..

Kobalas61
03.11.2006, 12:55
bana bu ulusoy konusu cok karışık geliyor vala
tönetim ulusoy u destekledi
forum daki coğu ark.ulusoy karşıtı
ulusoy un eski içraatları hakkında da fazla bi bilgim yok

emre81
03.11.2006, 16:50
5 ay önce federasyon seçimlerinde yönetim ve camia olarak topyekün haluk ulusoy desteklenmedi mi?hatta haluk un seçilmesindeki en büyük güç olarak kendimizi göstermedik mi (kimse yan kıvırmasın)..o zaman haluk ''bizi küme düşüren,galatasaraylı kolpa haluk'' değilmiydi..ee ne değişti peki?çok sabit düşünüyorduk da ne diye o zaman kimse başta bu forum olmak üzere trabzonspor camiası içinde çıkıp da ''hayır kardeşim haluku desteklememiz lazım'' demedi..

o zaman da aynı gsli haluk un karşısında hükümet vardı,şimdi de...

değişen hiç bir şey yok,trabzonspor yönetiminin peşinden gidiyoruz..

Bizim en büyük sorunumuz zaten bu yöneticilerimiz Trabzonspor gerçeğine o kadar uzakki, yakın gelecekte yapılanların hiçbir önemi yok onlara göre. Bunu bilgisizlik olarak da değerlendirebiliriz bu adam Trabzonspor'a zarar vermiştir,tetikçi hakemlerini takımımız üzerine salmıştır,geçmişi o kadar çabuk unutuyoruz ki bize yapılanların öcünü almak adına hırslansak bile şimdiye kadar çoktan şampiyon olmuştuk ama hırsımızı ve inancımızı kaybetmişiz yani bizi biz yapn gerçek değerleri varın gerisini siz getirin...

Emorfo
03.11.2006, 17:18
Bu posterin Avni Aker'de açılmasının anlamı Trabzonspor taraftarı Ulusoy'yun arkasındadır vs olarak algılanır dışarıdan. Peki öyle bir durum var mı. Bu olay Trabzonspor taraftarının genel görüşünü asla yansıtamaz. Ulusoy siyasete rağmen başkan seçildi bunu da başından sonuna kadar arkasında olan Trabzonspor'a borçlu. O dönemde Ulusoy değilde Mehmet Ali Yılmaz adaylıktan çekilmeseydi o desteklenecekti. Bermek ve Ulusoy adayından Ulusoy daha doğru tercih gibi duruyordu. Kötünün iyisi seçildi. Şimdi soruşturma açılıyor. gerekçede Trabzon'da yapılan Haluk Ulusoy tesisleri. Allah razı olsun başkanlığı döneminde Trabzon'a yaptığı en iyi hizmettir. üstelik Trabzon kenti futbol potansiyeli ile bunu hak ediyordu. Gerçekten bu tesislerin yapımında üç keğat ya da usulsüzlük varsa gereken yapılmalıdır. Buna da yargı karar verecek. Fakat o olaylı TFF seçimlerinde Ulusoy'un başkan seçilmesi hükümete vurulmuş tokattır. Daha sonra spor bakanı olarak geçinen fenerli bakan tüm yetkilerini kullanacağını, spor bakanının başka işi gücü yok TFF ile uğraşıyor. Aynı titizliği kendi belediyelerindeki yolsuzluklarda ve diğer usulsüz ihalelerde neden göstermiyorlar. Bu bakımdan da Ulusoy'a haksızlık yapıldığını düşünüyorum.

Bu hükümet Türkiye'de her kulvarda dengeleri değiştirmek için var gücüyle çalışıyor. Spor bunlardan sadece bir tanesi. Bu nedenle Ulusoy gerçekten bir yolsuzluğa karışmışsa cezasını çekmelidir, ancak şu görüntü itibariyle bana bu soruşturma çok masum gelmiyor.

Her ne olursa olsun Ulusoy'un posterini açmak masum bir taraftar kitlesinin Ulusoy aşkından çok öte bir grup taraftarın yeşil yeşil Abraham Lincoln aşkından kaynaklandığını düşünüyorum. Bu Ulusoy'un posteri bakalım bir daha ne zaman göreceğiz.

Murat'
03.11.2006, 17:20
Trabzona kazandırdığı tesiste bile usulsüzluk yaptığı söyleniyor...ayrıca o tesisin haluk ulusoy adını taşımasını hala anlayamıyorum....acaba kendi cebinden kaç para vermiş oraya...o yapı ordaöylece duruyor çöplüğün yanınatesis yapmak nereden akıllarına gelmiş inanmak gerçektne çok güç hangi mantıkla o tesisi oraya kurmuşlar

Çetin
03.11.2006, 21:46
ya biz tek adamlara kalacak klüp müyüz ya? allah o şakşakçılığı yapanlara akıl fikir versin

muratt
04.11.2006, 10:00
Ayrica, Haluk Ulusoy'un Trabzon'a yaptigi tesislerle ilgili olarak; kendi cebinden mi verip yapmis ? Devlet'in parasiyla yaptirdigi tesise kendi adini vererek prim yapmaya calisiyor. Bu Trabzon insanina hakarettir.. Bana da versinler devletin butcesini iki taken stad yaptiriyim Trabzona, ismimi vereyim sonra.. Yok yaa...
Ulusoy gibi bir hemsehrim baskan olacagina Ali Sen olsun, Aziz Yildirim daha iyi.. En azindan tribunde posteri acilmaz .. (umarim)

salikudra
04.11.2006, 13:07
Levent de Haluk ta .....İkisininde TRABZONSPOR um için dost olduğunu düşünmüyorum ben.

kim dost olmuş ki bize...

sweetrose
04.11.2006, 13:52
Hala o grup çıkmadı değil mi? ama eminim ki bu sişteye üye olupta o gubunm içerinde olan da vardır... Biri cesaret gösteripte mantıklı bir açıklamasını yapmadı..

My
12.11.2006, 04:13
""KOT KAFALILAR" İÇİN BALE VE DANS FEDERASYONU"

Beni bu gazetede yazmaya ikna eden Günebakış Gazetesi’nin Spor Müdürü Adnan Bey (ben ona Adnan Abi diyorum) geçen günkü yazısında "Derin Trabzon" olgusundan bahsederken birilerinin "Derin Trabzon’u" aşağıladığını da belirtmiş. Bu kişileri de "koltuk kapmak için el etek öpen insanlar" olarak tanımlamış. Hayatında hiç el pençe divan durmamış bir Trabzonlu olarak Adnan Abi’nin burada kastettiği kişilerden biri olmadığımı biliyorum. Onun bu tanımlamasına sonuna kadar katıldığımı da belirtmek isterim ama bir farkla. Zira zannımca o el etek öpenler de "Derin Trabzon" bütününün küçük bir parçasıdır.
Bir "Derin Trabzon Uzmanı" edası ile söyleyebilirim ki bütünü oluşturan pek çok parçalar vardır ve bu "Derin" parçaları ise şöyle sıralayabiliriz:
- "Derin" olmaya çalışan Trabzonlu’lar
- "Derin" seven Trabzonlular
- Duruma göre "Derin" duruma göre "Sığ" Trabzonlu’lar
- "Derin" Trabzon’u kullanan Trabzonlular
- "Derin" Trabzon’u kullanan Trabzonlu olmayan Trabzonlu’lar
Bu sınıfların altında bir sürü başka alt sınıflarda vardır ama o kadar sosyolojik gruplama da çok "derin" olur diye onca detaya girmeyeceğim. Trabzon ve Trabzonspor tarihinde "Derin Trabzon" kavramını en çok eleştiren kişilerden biri olarak ta yapıcı eleştirilerime devam edeceğim. Yapıcı eleştiri dedim. Dikkatli okuyun. YA-PI-CI.
Son yazımda 8032 nolu GS kongre üyesinden bahsedeceğim demiştim ya. Bir sürü insan "o kadar bekleyemeyiz, kim bu 8032 bize şimdi yazar mısınız" diye mail atarak meraklarını belirtmişlerdir. "Cuk oturdu" diye bu yazıyı onla birleştireyim istedim.
Ben 8032 nolu GS kongre üyesinden bahsederken. Gargamel Sevenler’in (GS) kısaltmasını kullanıyorum zahir. Bu GS üyesi de olan Sözde Trabzonlu, bir federasyonun da başkanıymış. Hepiniz onu tanırsınız. Bir takım rivayetlere göre bu çok sayın federasyon başkanı tabiri caiz ise ayni "Sözde Rum Kesimi" gibi bir şey imiş. Dost mudur düşman mıdır bilinemiyormuş yani.
Geçen bir arkadaş söyledi neredeyse bütün ailesi GS kongre üyesiymiş. Kendi üye numarası da 8032 imiş. Duyduğuma göre en büyük hayali da GS’a başkan olmakmış.
Ölen şehit taraftarlarımız adına, 22 yıldır şampiyonluğa aç bir kent adına, onurlu ve dik bir duruş adına buradan sesleniyorum ona: Git de GS’e başkan ol. Ol da kurban olduğum düş yakamızdan. Kullanma şehrimizin adını ve insanını. Git, şimdiye kadar nereye hizmet etti isen orasının adını kullan. Biz sana mı güvenerek kurduk bu takımı. Biz sana mı güvenerek yağmur çamur peşinde gezdik bu formanın. 6 kez senin sayende mi İstanbul saltanatını yerle yeksan eyledik.
Sen Milli takımın gelmiş geçmiş en başarılı hocasını, hemşerisi olduğu halde kendinden çok televizyona çıkıyor, Trabzon’da sokağa onun adını verdiler ama benim adımı vermediler diye kovmaktan beter yap. Sonra da ama haklı ama haksız (ki bence haksız), devletin bakanı seni mahkemeye verdiği zaman gel tribünlerde posterini açtır. Jölesiz saç sevmeyen "Mütareke Basını" soramaz belki ama "Nedir senin derdin? Senin adalet anlayışın bu mu?" diye sormayacağımızı mı sandın?" Bizim oranın deyimi ile "Ola 8032! Helbet senun adun Trabzon’da sokaklara verilmez. Senunki verilsa verilsa çıkmaz sokaklara verulur da." Söylemeyiz mi sandın?
İşte bu ve benzeri kimliklerin her seferinde başları sıkıştığında da yardım istediği kişilerdir "Derin Trabzonlular". Bu nedenle karşıyız "Derin Trabzon’a". "Derin" yazdım diye sakın yer altı örgütü veya mafyavari ilişkileri kastettiğimizi sanmayın. Derin Trabzon tek başına öyle bir şey değildir. Onun temsilcilerinin çoğu okumuş yazmış kişilerdir. İş güç sahibi, kelli felli adamlardır anlayacağınız.
"Derin Trabzon" bir anlayıştır. Bu anlayış var oluşunu borçlu olduğu oyuncaklarını her ne pahasına olursa olsun bırakmak istemeyen oyunbozan bir çocuk gibidir. Ama artık deniz bitmiştir. Samimiyetle ve her yerde ve de hiçbir beklentisi olmaksızın yani karşılıksız bir aşkla Trabzon markasına hizmet etmekten gurur duymayanlar bu şehri ve onun manevi hassasiyetlerini kendi şahsi çıkarları doğrultusunda kullanamazlar. Kullanırlarsa da gelip bize "Aha bakın da görün Trabzonlular’a neler yapıyorlar" diyemezler. Derlerse de en azından Yeni Jenerasyon Trabzonlular’dan alacakları cevap bellidir. "Hizmet ettiğin kapıya git".
Demiştim ya "Derin Trabzon" ilginçtir. Nerde, ne zaman, kimle kol kola gireceğini asla kestiremezsiniz. Her an her yerde herkesle temas halinde olabilir. Aynı anda her şeye talip olur. Hatta en büyük özelliği budur. İktidar olmak ister, başkan olmak ister, muhalefet olmak ister, ihale vermek ister, ihale almak ister, İstanbul’da olmak ister, Trabzon’da olmak ister, dönerci, camcı, sarraf, çaycı, tüpçü olmak ister. Baraj kuran olmak ister, topa vuran olmak ister. Ama aynı zamanda kalede olup ta bu topu kurtarmak ister. Kısacası ister oğlu ister..
Bunların yanında birde gazete patronlarına "seni gidi seni" dercesine işaret parmağını sallayıp ta "derin merin yazarsan reklam meklam vermeyiz" diyenler var ama onların bu konu ile uzaktan yakından alakası yok. Onlar "Reklamcı Trabzonlular". En başta Derin Trabzonlular’ın alt başlıklarını saymıştım ya gördüğünüz gibi orada Reklamcı Trabzonlular diye bir sınıf yok. Yoksa var mı? Yazı buraya gelene kadar olmuşsa da hiç şaşırmam.
Ey Derin Trabzon! Ben demedim mi bak sen nelere kadirsin. Sayende köşesinde gazetesinin spor müdürü ile kapışan ilk yazar oldum ya sonunda.
Trabzon’un Bab-ı Ali’si Ganita’nın vefalı dostu. Adnan Abi. Böyle "derin" konuları iki çayla geçiştiremezsin. Sen demliği ateşe koy ben geliyorum.
Bana mail atarak "Ola kimdur bu 8032?" diye soran uşak! Kuru hava delikanlısı! Ola kot kafali, Ha bu kadar yazdum gene de anlamayisan aha buradan sana cevap veriyorum: Bale ve Dans Federasyonu Başkanı’ndan bahsediyirum. Anladun mi? (Yavuz SALTIK-Günebakış)

Hüseyin Çümen
12.11.2006, 04:18
belki kızacak olcaktır baya bide ben de diğerlerinin yanında ulusoy olması daha iidir diorum başkanlıkta amma o poster çok hatalı kimse trabzonspor üstünden rant yapmasın

Ycandan
14.11.2006, 13:52
Hakemlerin Antalya maçındaki yönetiminden sonra fener maçında daha büyük bir ulusoy pankartı açılması lazım.Ulusoy sevgileri depreşmiştir muhakkak.

erdal6167
14.11.2006, 14:51
şu takıma bu dama bir başkan olsa veya babası abisi de olur. ancakl o zaman biz birşeyler yaparız.

ne yani aziz yıldırım cok mu dürüst adam.

Faik Yılmaz
15.11.2006, 10:01
ha gsnin yalakası ha fbnin yalakası ne farkederki......

emre81
16.11.2006, 09:54
şu takıma bu dama bir başkan olsa veya babası abisi de olur. ancakl o zaman biz birşeyler yaparız.

ne yani aziz yıldırım cok mu dürüst adam.

Pes diyorum başka bişey demiyorum sana biz burda değerlerden bahsettikçe yozluklara içiniz gidiyor ya, ben GS li birinin bu takıma başkan olmasını içime sindiremem eğer o şkilde de şampiyon olursak öyle şampiyonluğun içine e...

ahmetansu61
16.11.2006, 16:28
özgür abi okuyasan burayı kulak ver.
abi ulusuyo sevmiyorum. tamam orda pankart ı açmanın sevip sevmemekle alakası yok. ben eminimki sen bu işten bişe de kar etmiyosun. ama abim taraftarı dağıtıyosun. biliyosun sende es maçında açtın resmi. zaten azdık kimse kalmadı sonra. taraftarın huzurunu bozma. taraftar derneği başkanı olarak açıklamanı yap basına ama bunu avniakere taşıma.
sonuna kadarda yanındayım. her maç beraber sesimiz kesilene kadar destek veririz biliyosun.

sweetrose
16.11.2006, 18:21
Dama taşları ile satranç oynamaya çalışan arkadaşlar bu takımın büyüklüğünü anlamaktan acizler... Halen bir adamın!!! şakşakçılığı bir takımı esir alabilecek ve bütün taraftarları etkileyebilecek durumdaysa; alkışlanır!!! Haluk ulusoyu savunmak ne kadar basit olsa gerek.... Trabzonspora saldırmanın dayanılmaz hafifliği var bu yaratıklarda..

armagan67
16.11.2006, 22:35
ulusoy bıze cok faydası dokundu ya acmak lazım tabı posterını yapanlar allahından bulsun baska bısı demıorum

erdal6167
20.11.2006, 14:13
Pes diyorum başka bişey demiyorum sana biz burda değerlerden bahsettikçe yozluklara içiniz gidiyor ya, ben GS li birinin bu takıma başkan olmasını içime sindiremem eğer o şkilde de şampiyon olursak öyle şampiyonluğun içine e...

kardeş istediğini söylyebilirsin, bizi değer diye diye kafalıyorlar, artık parası olan düdük calıyor değeri olan değil. 2. lige indik mi kimse bize bunların değeri var bunları birinci lige cıkralım demez.

emre81
20.11.2006, 18:56
kardeş istediğini söylyebilirsin, bizi değer diye diye kafalıyorlar, artık parası olan düdük calıyor değeri olan değil. 2. lige indik mi kimse bize bunların değeri var bunları birinci lige cıkralım demez.

Haluk ya da onun gibilerin parasının bize şimdiye kadar hiç faydası olmadı olsaydı bu halde olmazdık birileri hep Trabzonspor'un sırtından reklam yapıp para kazandı, Trabzon'a hiçbirşey vermedi. Geçen sene G.S. paraya mı şampiyon oldu adamlarda ruh vardı çalışıp aldılar bizde eksik olan da bu

pReN@_61
20.11.2006, 21:37
yazıklar olsun.....

Naim
08.01.2007, 18:41
Taraftarlardan Ulusoy'a destek
Trabzonspor Taraftarlar Derneği Başkanı Özgür Özal, Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkanı Haluk Ulusoy'a destek için 13 Ocak Cumartesi günü Trabzon halkı ve dernekler olarak toplanacaklarını söyledi.

Trabzon Gazeteciler Cemiyeti'nde Trabzonspor Taraftar Dernekleri adına bir açıklama yapan Özgür Özal, Haluk Ulusoy'un ikinci kez TFF başkanı olmasından sonra yapılan dayatmaların en büyük nedeninin Fenerbahçe ve Aziz Yıldırım'a yaranmaktan başka bir şey olmadığını ileri sürdü. Yaşananları artniyetli yaklaşım olarak değerlendiren Özal, şöyle konuştu: "Hemşehrimiz Haluk Ulusoy'un başarılarına gölge düşürmek isteyen insanlarda artniyet arıyoruz. Bu artniyet temiz futbol anlayışıyla, kaliteli futbol anlayışıyla Türk liglerini dünyaya tanıtan bir federasyon başkanına yapılmış çok büyük bir haksızlıktır. Yaptığı hizmet karşısında muhaliflerinin yapmış olduğu karalama çalışmaları yakışmıyor. Bursaspor Kulübü Başkanı Levent Kızıl'ın sanki Bursaspor kulübü başkanı değilmiş de Fenerbahçeli bir yöneticiymiş gibi hareket etmesi kafalarda soru işareti bırakıyor. Biz, Kızıl'ın federasyon ve Haluk Ulusoy ile uğraşmayı bırakmasını ve Bursaspor'u tekrar eski günlerine döndürmesini istiyoruz. Özhan Canaydın, bizce Kulüpler Birliği Başkanlığı'na yakışmıyor. Türk futboluna siyasetin karışmasını da anlamsız buluyoruz."

Trabzonlular olarak Haluk Ulusoy'a destek çıkmayı üzerlerine bir borç olarak gördüklerini anlatan Özal, sözlerine şöyle devam etti: "Bütün maneviyatımızla beraber Haluk Ulusoy'un arkasındayız. Haluk Ulusoy'a desteğimiz ona kişisel sevgimizden değildir. Türk futboluna yaptığı büyük hizmetlerden dolayıdır. Milli Takımı dünya 3.'sü yapmak hiçbir federasyona nasip olmamıştır. Bu aşamadan sonra Trabzon halkı ile taraftar dernekleri olarak bütünleşip 13 Ocak Cumartesi günü Trabzon Belediyesi önünde bir basın açıklaması yaparak Haluk Ulusoy'a destek vereceğiz."

Özgür Özal, Cumartesi günü saat 14:00'de Türk futbolunun temiz kalmasını isteyen herkesi yapacakları basın açıklamasına katılmaya davet etti.

Yorum Yok

Badaloğlu
08.01.2007, 18:51
Bu işe Trabzon halkını da karıştırdılar ya helal olsun...

Emre7
08.01.2007, 18:53
Trabzonlular olarak Haluk Ulusoy'a destek çıkmayı üzerlerine bir borç olarak gördüklerini anlatan Özal, sözlerine şöyle devam etti:

Yorum Yok

trabzonspora gıdım yayarı olmayan ezik ulusoya mı yardımcı olacam ne babası ne de kendisinin bir hayrı dokunmamıştır ama suç bende salak gibi onun otobüsünü tercih ediyorum sponspor diye .....

ne haltın varsa gör ulusoy

A.Alper
08.01.2007, 18:57
ulusoy trabzonsporlu mu???

Naim
08.01.2007, 19:00
Bu işe Trabzon halkını da karıştırdılar ya helal olsun...

O açıklamayı yapan kişilerin Adı Trabzon Halkı Değildir
Profesyonel Taraftardır.
Açıklamalara bakılsın Kimin ağzıyla konuşuluyor

Hay Allahım ya
senin kulubun Rezil Rüsva hale getirtiliyor umursamıyor takımı bu hale getirenleri şaklıyorsun
sonra Ulusoyu Kurtarma yoluna girmişsin

Yönetici Profilleri farklıdır
Kimisi Esrarı çekmiş gibi konuşur Yağar gürler
Kimiside İşini görür imzaları toplar sen ve senin gibi kulublerde anca olmaz olamaz diye bağırırsın

Trabzonsporun Geçen Seçimlerdeki forsu sıfıra inmiştir şimdi önüne verilen pilavı yiyecektir
ama Tavuk olarak kimi Parçalıyacaklarınıda pek zor olmasa tahmin etmek

Murat Hızal
08.01.2007, 19:01
Trabzonspor'a en ufak bir desteği çok görenler Ulusoy'u her türlü desteklerken ne utanıyorlar ne de ,Trabzonspor bu haldeyken,bunda bir beis görüyorlar.

Bari Trabzonspor'u Trabzon halkını karıştırmayın.Siz gidin kişisel hayranlığınızı haykırın her yerde.

Emre7
08.01.2007, 19:02
ulusoy trabzonsporlu mu???

hayır cinconlu en azından bildiğim kadarıyla

A.Alper
Trabzonsporun Geçen Seçimlerdeki forsu sıfıra inmiştir

neden abi?

kuzey_lee
özgür taraftar dernekleri adına açıklama yapma yetkisine sahipmi ki?

uzat ona mikrofonu konuşsun :) :)

fincher
08.01.2007, 19:03
Biz, Kızıl'ın federasyon ve Haluk Ulusoy ile uğraşmayı bırakmasını ve Bursaspor'u tekrar eski günlerine döndürmesini istiyoruz.

Biz de Trabzonspor yönetiminin ve hangi taraftarı temsil ettiği müphem olan taraftar derneklerinin Ulusoy yalakalığını bırakıp Trabzonsporu eski günlerine döndürmesini istiyoruz...

Erman
08.01.2007, 19:48
Trabzonlu'ya Trabzonlu'dan baska düsman yok.

bordoomavii
08.01.2007, 19:54
özgür özal'ın canı sanırım gene dayak istemişki çıkıyor kafasına göre açıklama yapıyor. kendisi reklam peşinde koşmayı çok seviyor.

Naim
08.01.2007, 19:56
Trabzonlu'ya Trabzonlu'dan baska düsman yok.

Erman bu konunun Trabzonlulukla Ne alakası var güzel kardeşim
Profesyonel Taraftar Paraya göre toplumsal kitle olmanın memleketle bir alakası yok
Tamamiyle insanlar ve Sahipleriyle alakası vardır

Cabri61
08.01.2007, 19:59
adamı gs liler indiriyor aşağıya biz destek veriyoruz...ilginç bi durum.ulusoyun destek verdiği takım da gs.

BDiler61
08.01.2007, 20:01
ulusoy bugün ordaysa bunu albayrak a borçlu bizim yönetim ulusoya hala inanılmaz destek veriyor bunuda anlamış sanki ulusoydan bir beklentimiz varmış gibi

Erman
08.01.2007, 20:04
Erman bu konunun Trabzonlulukla Ne alakası var güzel kardeşim
Profesyonel Taraftar Paraya göre toplumsal kitle olmanın memleketle bir alakası yok
Tamamiyle insanlar ve Sahipleriyle alakası vardır

Naim, ben ömrü hayatimda Trabzonlu'nun Trabzonlu'ya attigi kazik kadar büyüklerini görmedim. Böyle tipler ya kazik atar ya da en azindan kilini kipirdatip da bir hayrini göstermez.

Bunlarin da yaptiklari kaziktan baska nedir? Ha kendini paraya satmissin ha baska bir seye. Attigi kazik gene Trabzonlu'ya ve Trabzonspor'a degil mi?

Cafer KILIÇSOY
08.01.2007, 22:03
Arkadaşlar bana sorarsanız Ulusoy olayına iki ayrı noktadan bakmak gerekli;

Evet Ulusoy'un Trabzonspora menfaati olmamış olabilir. Trabzonspor taraftarı artık Ulusoy'u sevmiyor. Ama yiğidi öldür hakkını ver demişler. Ulusoy'un Türk futboluna katkısı bence tartışılmaz. Şenes Erzik TFF Başkanlığından ayrıldıktan sonraki süreçle Ulusoy gelene kadarki sürece bir bakın. Türk futbolu kaosa gidiyordu. Bu dönemde Haluk Ulusoy çıktı başkan oldu. Hatırlarsınız o zamanları, eşinin evinin telefonları gazete manşetlerinden mi verilmedi. Anasına avradına mı küfür edilmedi. Herşeyi yaptılar. Ama o yılmadı çalıştı Türk Futbolunu ayağa kaldırdı. Türkiye'nin Dünya 3. sü olduğu zaman Federasyon başkanıydı. Bunlar inkar edilemez gerçekler.

Ulusoy'dan sonra Bıçakcı geldi. Peki ne yaptı. Toplu ve organize bir şekilde İsviçreli futbolcuları dövdürdü, Türkiyenin 6 maç ceza almasını sağladı. Türkiyenin Dünya Kupasına gidemeyişini Tranzonda oynanan Gürcistan macına bağladı.Yaptığı pislikleri temizlemekse yine Ulusoy'a kaldı.

Şimdi gelecek olanın Haluk Ulusoy'dan iyi olacağını gönül rahatlığıyla söyleyebilirmiyiz.

HALİT KARAKAŞ
08.01.2007, 22:33
:tsbayrak: :tsamblem: Arkadaşlar,Ulusoy x takımı destekleyebilir ama bizi de korur ve korumak zorunda direkt TRABZONSPOR,luyum diyemez.....çünkü bütün oklar ona döner. TRABZON,da yaptırdığı federasyon binasından soruşturma geçirmiyormu arkadaşlar,bu tesisi başka yerde de yapabilirdi. tesisde kaç kardeşimiz çalışıp ekmek yiyor.birde bu şekilde düşünmek lazım,,,,saygılar sunarım,,,

since1967_
08.01.2007, 22:41
ulusoy şakşakcılığı yapan gruplar biz bordomavi trabzonsporlular derneğinin tersine bütün gelirlerini ve desteklerini yönetimden alan gruplar. işte arkadaşlar toplantılarda yönetim desteği diyenler görsünler böyle basiretsiz yönetimin böyle kukla taraftar topluluğu olur ancak. ulusoy bir haindir ve asla trabzonspor ile ismi bir arada anılamaz. trabzonspor istanbul köpeklerine uşak olmuş bir hain ile yollarını asla bir tutamaz. yazıklar olsun diyorum.

BOZOHAN
08.01.2007, 23:40
HALUK ULUSOYUN FEDERASYON BAŞKANLIĞINI BIRAKMASI LAZIM. bize hep zarar bir faydası yok aksine zararı var. hakemler en az 9puanımızı yedi. yönetimde seini çıkaramıyor. o mçok sevdiği canaydınıda gördük 2 dakikada satı. yine arkasında bir tek trabzonspor kaldı.

Ömer SEVİNÇ
08.01.2007, 23:42
Hala bu Ulusoy'u destekleyenlere Allah akıl fikir versin diyesim geliyor ama bu kişilerin biz olduğumuzu hatırlıyor ve susuyorum...

p.s: 800. mesajım olmuş bu. Hani kameralar ne tarafta:D

Emorfo
08.01.2007, 23:53
Trabzon'da tribünlerde ulusoyun posterinin açılmasını ve bu açıklamayı onaylamasamda, siyasi baskı karşısında Ulusoy'a tam destek. Spor'a bariz bir şekilde siyasetin sokulmasını kabul edemem. Henüz hiç bir seçimde oy kullanmadım. Fakat son yıllarda yaşananlardan sonra AKP gözümde bitmiştir. AKP Karadeniz'de bitmiştir. Kraldan çok kralcı da olmamak lazım, Ulusoy konusunda tavrından dolayı Trabzonspor yönetimi kutlamak lazım. AKP'nin adamı denen Nuri Albyrak hem federasyon seçimlerinde hem de bu bunalımlı dönemde çizgisini iç değiştirmeyerek beklenenin aksine Trabzonspor'a yakışır bir duruş sergilemişlerdir. Siyasi baskılara karşı Ulusoy'un yanındayım.

Erdem Keser
08.01.2007, 23:55
ulusoyun federasyon baskanliginda gecmis donemde yaptiklarini aslinda begenmisimdir ama bu son donemlerde nedense biraz korkak davraniyolar once cezayi veriyolar goz boyamak icin sonra kaldiriyolar ama bicakcidan bin kat daha iyidir bicakci olacagina yuz bin kere ulusoy olsun enazindan bicakci kadar zarari dokunmaz

Emre B.
09.01.2007, 00:08
Levent Kızılı'ın başkan olmasından iyidir.Yani köütünün iyisi.

Cafer KILIÇSOY
09.01.2007, 00:12
Trabzon'da tribünlerde ulusoyun posterinin açılmasını ve bu açıklamayı onaylamasamda, siyasi baskı karşısında Ulusoy'a tam destek. Spor'a bariz bir şekilde siyasetin sokulmasını kabul edemem. Henüz hiç bir seçimde oy kullanmadım. Fakat son yıllarda yaşananlardan sonra AKP gözümde bitmiştir. AKP Karadeniz'de bitmiştir. Kraldan çok kralcı da olmamak lazım, Ulusoy konusunda tavrından dolayı Trabzonspor yönetimi kutlamak lazım. AKP'nin adamı denen Nuri Albyrak hem federasyon seçimlerinde hem de bu bunalımlı dönemde çizgisini iç değiştirmeyerek beklenenin aksine Trabzonspor'a yakışır bir duruş sergilemişlerdir. Siyasi baskılara karşı Ulusoy'un yanındayım.

İşte benim anlatmaya çalıştığım bu. Eformo kardeşim güzel özetlemişsin. Teşekkürler

Emorfo
09.01.2007, 00:13
Levent Kızıl sadece bir piyondur, kukladır, maşadır. Bursaspor'u bu davranışı ile Fenerin küçük kız kardeşi yapan adamdır. Bu iş çok fena patlayacak. Haluk Ulusoy bu ihanetleri affetmez.

Ayrıca şunu da ekleyeyim. yıllarca Gs'ye kıyaklar geçen Haluk Ulusoy herhalde biraz akıllanmıştır. Özhan Canaydın'ın ihanetine karşılık baba ocağı olan ve hep üvey evlat muamelesi yaptığı Trabzon camiasına vefasını göstermelidir. Trabzon ona babalığını yapmıştır evlat olarak aklına başı alan bir Ulusoy Trabzonspor için büyük güç olur.

keles76
09.01.2007, 00:18
bakın sırf Haluk Ulusoy trabzonlu ve sahip çıkalım mantığı ile birileri bunu yaparsa bir noktaya kadar kabul görebilir ama mevzu futbola ve kazandırdıkları ise geyse ve feybe liler yürüsün . Sahip çıkmak gerekmez 106 imza toplanmış şimdi iyi bir aday bulup desteklemelidirlerbu sayede yeni yönetim ile iyi ilişkiler sayesinde takımın hakkı kimseye yedirilmez.Kendsinede teşekkür edilir. Belki gelir kulübün başına belli olmaz .Belki o zaman yürümek gerekebilir.

emre81
09.01.2007, 09:50
Levent Kızıl sadece bir piyondur, kukladır, maşadır. Bursaspor'u bu davranışı ile Fenerin küçük kız kardeşi yapan adamdır. Bu iş çok fena patlayacak. Haluk Ulusoy bu ihanetleri affetmez.

Ayrıca şunu da ekleyeyim. yıllarca Gs'ye kıyaklar geçen Haluk Ulusoy herhalde biraz akıllanmıştır. Özhan Canaydın'ın ihanetine karşılık baba ocağı olan ve hep üvey evlat muamelesi yaptığı Trabzon camiasına vefasını göstermelidir. Trabzon ona babalığını yapmıştır evlat olarak aklına başı alan bir Ulusoy Trabzonspor için büyük güç olur.

Haklısın Emerfo Haluk Ulusoy mutlaka akıllanmıştır ama benim merak ettiğim bizim ne zaman akıllanacağımız neden bize geçmişte yapılanları bu kadar çabuk unutuyoruz bizi her zaman seçim yapması gerektiğinde yıktı bu adam bunları unutalım mı, Fatih Akyel maç sonrası T.S. taraftarına küfür etti resmen unuttuk sonu ne oldu görüyoruz değil mi unutalım biz bunları bizi yerle yeksan edenleri destekleyelim, şurada gördüklerim bana neden bu halde olduğumuz konusunda baya fikir veriyor.

DİNÇ
09.01.2007, 09:55
Nuri Albayrak ve Haluk Ulusoy gibi adamlardan Trabzonspora tek bir çöp bile fayda olmaz...Bu adamlar bir defa Trabzonsporlu değiller...Trabzonsporlu olmaları içinse kalp ameliyatı ile kalplerini değiştirmeleri bile işe yaramayacaktır...

Bunlar Trabzonsporu kişisel çıkarları ve hınçları için severler...
Birilerine hesap sormak için Trabzonsporu kullanırlar...
İşleri bitince de bir kenara atarlar....
Benden söylemesi...

Emorfo
09.01.2007, 09:57
Emre kardeş Haluk Ulusoy'un Trabzonspor'a bir zararının olduğunu düşünmüyorum. Sadece sürekli kendisini bu kulüp desteklese de Trabzon camiasına üvey evlat muamelesi yapmasıdır can sıkan. Trabzonspor kendilerinden bir ayrıcalık beklemiyordu, sadece hakkımız yenmesin diyorduk. Buna rağmen çoğu zamanda kıyağını görmedik değil. Trabzon'a yaptırdığı tesisler amatör kulüpler için ilaç oldu. Ama malesef kendisi İstanbul'da farklı beklentiler içerisine girdi. Boyunun ölçüsünü aldı. Haluk Ulusoy bir kaç seneye kalmaz Trabzonspor başkanıdır.

Faik Yılmaz
09.01.2007, 10:06
ulusoy kendi çıkarlarını savunsun....

çıksın fifaya şikayet etsin spora siyaset bulaştırıyorlar...... onlarda ceza versinler.....

dün bir bakan ile fb başkanının samimiyetini gördükten sonra federasyon başkanının yakın bi zamanda değiştileceğini anladım....

fever_TS
09.01.2007, 14:04
futbola bu kadar siyaset neden bulasir acaba yoksa futbol federasyonun butcesinin devlet tarafından diil de özerk federasyonda tarafından kullanılmasından dolayı olabilirrmi acaba yıllık karı 24 milyon dolar olan ve toplam olarak idare ettiği paranın değeri 500 milyon dolar olması olabilir mi dersiniz?

caykarali_erdal
09.01.2007, 14:16
bir önerim var

burada yazılan yazıları bay haluk a gönderelim
gönderelim de memleketi Trabzon'un uşaklarının parayla satın alınamayanlarının çoğunlukta olduğunu görsün

gönderelim de takımı dünya 3. sü yapan hemşehrisi şenol güneşe hakettiği paraları vermemek için onu mahkeme kapılarında bekletirken federasyonun paralarını kimlerle nerde nasıl yemiş ise gitsin onlardan yardım dilensin

gönderelim
lütfen

Evet arkadasim sagolasin senol gunesin parasi daha su gune kadra verilmedi verilmeyecekde.

senin yazilarini okudukca neden bu forumdan gonderildigini anlamis degilim.

haluk ulusoya gelince allah bizi bu karanlik guclerden kurtarsin spor devlet politika ic ice (mafia) derler buna.

Burçak
09.01.2007, 14:20
Trabzon'dan Ulusoy'a destek..

Trabzonspor Taraftarlar Derneği Başkanı Özgür Özal, Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Haluk Ulusoy'a destek için 13 Ocak Cumartesi günü Trabzon halkı ve dernekler olarak toplanacaklarını söyledi.

Trabzon Gazeteciler Cemiyeti'nde Trabzonspor Taraftar Dernekleri adına bir açıklama yapan Özgür Özal, Haluk Ulusoy'un ikinci kez TFF başkanı olmasından sonra yapılan dayatmaların en büyük nedeninin Fenerbahçe ve Aziz Yıldırım'a yaranmaktan başka bir şey olmadığını ileri sürdü.

Yaşananları artniyetli yaklaşım olarak değerlendiren Özal, şöyle konuştu:
"Hemşehrimiz Haluk Ulusoy'un başarılarına gölge düşürmek isteyen insanlarda artniyet arıyoruz. Bu artniyet temiz futbol anlayışıyla, kaliteli futbol anlayışıyla Türk liglerini dünyaya tanıtan bir federasyon başkanına yapılmış çok büyük bir haksızlıktır. Yaptığı hizmet karşısında muhaliflerinin yapmış olduğu karalama çalışmaları yakışmıyor. Bursaspor Kulübü Başkanı Levent Kızıl'ın sanki Bursaspor kulübü başkanı değilmiş de Fenerbahçeli bir yöneticiymiş gibi hareket etmesi kafalarda soru işareti bırakıyor. Biz, Kızıl'ın federasyon ve Haluk Ulusoy ile uğraşmayı bırakmasını ve Bursaspor'u tekrar eski günlerine döndürmesini istiyoruz. Özhan Canaydın, bizce Kulüpler Birliği Başkanlığı'na yakışmıyor. Türk futboluna siyasetin karışmasını da anlamsız buluyoruz."

Trabzonlular olarak Haluk Ulusoy'a destek çıkmayı üzerlerine bir borç olarak gördüklerini anlatan Özal, sözlerine şöyle devam etti: "Bütün maneviyatımızla beraber Haluk Ulusoy'un arkasındayız. Haluk Ulusoy'a desteğimiz ona kişisel sevgimizden değildir. Türk futboluna yaptığı büyük hizmetlerden dolayıdır. Milli Takımı dünya 3.'sü yapmak hiçbir federasyona nasip olmamıştır. Bu aşamadan sonra Trabzon halkı ile taraftar dernekleri olarak bütünleşip 13 Ocak Cumartesi günü Trabzon Belediyesi önünde bir basın açıklaması yaparak Haluk Ulusoy'a destek vereceğiz."

Özgür Özal, Cumartesi günü saat 14:00'de Türk futbolunun temiz kalmasını isteyen herkesi yapacakları basın açıklamasına katılmaya davet etti.
http://www.ajansspor.com/haber/164874

bence Derneklerin bu işe karışmaması daha iyi olurdu.

mahmuter61
09.01.2007, 14:29
Bende Haluk Ulusoyun Trabzonsporun menfaaitene enufak bir davranışının olduğuna inanmıyorum.Fakat devlet bakanı şahinin davranışları sinir ediyor.Bugünkü demecinde demorasiden bahsediyor.Be bakan!Bende bu ülkenin ferdi olarak sizlerden rahatsızım ve Türkiyenin büyük kesimi gibi SEÇİM istiyoruz!!!Hadi demokrasiye uyun ve erken seçime gidin...!!!Nuri ve Ziyayı sizlerden çok seviyorum bunu bilin.Sizlerin de SN Ulusoy gibi bu ülkeye verdikleriniz tartışılır.Spora siyaseti katmayacaktınız.Karışımlardan hiçbir yere fayda gelmedi gelmezde...Ben bir Trabzonlu olarak başbakanın Ts-fb maçından sonraki demeçlerinden ötürü aile çevremede sizlere tekbir oy veremiyeceğimizi beyan ettim.sağolsunlar Trabzonlular onurludur ve dik durmaya AŞIĞIZ BİZLER.İşin özü iki taraftanda bu memlekete hayır yok...

caykarali_erdal
09.01.2007, 14:29
Trabzon'dan Ulusoy'a destek..

Trabzonspor Taraftarlar Derneği Başkanı Özgür Özal, Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Haluk Ulusoy'a destek için 13 Ocak Cumartesi günü Trabzon halkı ve dernekler olarak toplanacaklarını söyledi.

Trabzon Gazeteciler Cemiyeti'nde Trabzonspor Taraftar Dernekleri adına bir açıklama yapan Özgür Özal, Haluk Ulusoy'un ikinci kez TFF başkanı olmasından sonra yapılan dayatmaların en büyük nedeninin Fenerbahçe ve Aziz Yıldırım'a yaranmaktan başka bir şey olmadığını ileri sürdü.

Yaşananları artniyetli yaklaşım olarak değerlendiren Özal, şöyle konuştu:
"Hemşehrimiz Haluk Ulusoy'un başarılarına gölge düşürmek isteyen insanlarda artniyet arıyoruz.

Allahim Bizi Boyle (gs'li) Hemserilerden koru dualarimizi kabul eyle allahim.

allah askina bu Taraftarlar dernegi baskani ozgur ozali bir dahaki secimlerde hemen evine gonderelim, benim uye oldugum klubun Taraftarlari namina konusmuyor kendi'sine rant edindigi bir sirketden konusuyor Trabzonspor Taraftarlak dernegi boyle kisiler tarafindan yonetildikce Taraftarlarda bolunmus halde Taraftarlik yaparlar vede Trabzonsporda hic bir zaman birlik beraberlik olusmaz neden efendim bir bes kisi kendilerine Trabzonsporu rand edindiklerinden yaziklar olsun.

emre81
09.01.2007, 16:47
Emre kardeş Haluk Ulusoy'un Trabzonspor'a bir zararının olduğunu düşünmüyorum. Sadece sürekli kendisini bu kulüp desteklese de Trabzon camiasına üvey evlat muamelesi yapmasıdır can sıkan. Trabzonspor kendilerinden bir ayrıcalık beklemiyordu, sadece hakkımız yenmesin diyorduk. Buna rağmen çoğu zamanda kıyağını görmedik değil. Trabzon'a yaptırdığı tesisler amatör kulüpler için ilaç oldu. Ama malesef kendisi İstanbul'da farklı beklentiler içerisine girdi. Boyunun ölçüsünü aldı. Haluk Ulusoy bir kaç seneye kalmaz Trabzonspor başkanıdır.

Emerfo yorumun bu şekildedir ve saygı duyarım fakat zararı yok dediğin Ulusoy'un bariz olarak bizi yok ettiği bir maçı ayrıntısıyla anlatmak isterim. G.s. ile samiyende maçımız vardı ve kendileri o sıralarda şampiyonlar liginde oynuyorlardı, maçın ertelenmesini istedi G.s. fakat maç ertelenmedi siz çıkın oynayın şeklinde bir açıklama yaptı Ulusoy ve maç oynandı hakem Mutlu Çelik'ti (sonrasında Haluk Ulusoy ile iyi arkadaş olduğunu çeşitli yerlerde zikretti) 2 tane penaltı verdi alaksız pozisyonlarda maçı 3-1 kaybettik inan ben hayatımda öyle penaltılar görmedim. Sonuç olarak Haluk Ulusoy çıkın oynayın ben gereğini yaparıma getirdi tetikçi olarak Mutlu Çelik'i maça verdi ve sizin bahsini ettiğiniz memleketi hiç umrunda değildi inanın bunu yaparken ben o maçtaydım sinirimden ağladım ve benimle gelen 8-9 arkadaşımda aynı duyguları yaşadı, hiç bir zaman Haluk Ulusoy'un T.S. için ağladığına ve ağlayabileceğine inanmıyorum, ve bu derinliği hissetmeyen birini de T.S. spor başkanlığına namzet göstermenize de üzülüyorum.

Emorfo
09.01.2007, 17:10
Haklısın o maçta bende tribündeydim. Böyle rezillik görülmemişti. Hatası yok demiyorum zaten. Trabzonspor açısından kötünün iyisiydi. Bu sezon bile 3, 4 maçı bariz hakem hataları nedeniyle kaybettik. Yine Ulusoy dönemi. Siyasi baskıya ve Ulusoy'un ardından gelecek yönetimin çok daha kötü olduğunu sandığım için Ulusoy kötünün iyisidir.