PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TRABZONSPOR 1 - 0 Bursaspor | 13.05.2015 | STSL 31.Hafta | MAÇ SONUCU

Sayfa : [1] 2 3 4 5

Hakan
10.05.2015, 17:52
Zor maç, takımımıza başarılar.

DeAgLeMaNyAq
10.05.2015, 17:55
Gollü bir maç olacak gibi duruyor. Solbekte Mustafa'nın yokluğunda İshak oynamalı. Fatih Atik'siz Medjani'li orta sahanın nasıl boş kaldığını gördük o yüzden muhtemelen Cardozo kesik yiyebilir...

İlker Yazıcıoğlu
10.05.2015, 17:56
Yenmemiz lazım....

Gerisi boş...

Fatih Öztürk
10.05.2015, 17:57
İçerde kısmende olsa daha iyi oynuyoruz.kazanma ihtimalimiz Ersun hocanın çıkaracağı ilk 11'e bakar.Cardozo ve Waris'i beraber oynarken görmek lazım.

Doğukan Uçan
10.05.2015, 18:08
Sivas ve eskişehir deplasmanı zor olmaz gibi geliyor çünkü küme düşenler belli oldu artık.

bursaspor'u kesin yenmeliyiz telafisi bile yok +7 banko :D

PortoDeGalinhas
10.05.2015, 18:27
Yanlis bilmiyorsam bursa nin içerde bize karşı tek bir galibiyeti var o da 2011 2012 sezonunda ydi galiba. En kötü donemimizde bile bursa ya üstünlük kurmusuzdur. Bursa spor iyi takım ama büyük maçların takımı değil, lig 4.lugu için kazanmamiz gerek.

artvints
10.05.2015, 18:27
aynı puandayız ama bizim takım çok karışık, çok iniş çıkışlı performans var. oyun şekli ve takım şekli net değil daha. karşıda oturmuş ne oynayacağına karar vermiş bir takım var.ortasahası iyi.korkmadan oynuyorlar.defanslarında sıkıntı var.biraz da tecrübesizler. kolay kart görebiliyorlar. tempo yükselirse onlar daha iyi oynar ama oyunu çirkinleştirmek yakışmaz bize.bjk maçında bekleyince pek işimize yaramadı.ne var ne yok saldıralım, bari eğlenceli bir maç olsun.

Derbeder-53
10.05.2015, 18:29
Rakip takımın hocasını da markajlarsak 4.yüzdür.

Çağdaş DENİZ
10.05.2015, 18:31
Rakip takımın hocasını da markajlarsak 4.yüzdür.

Bu ne demek?

Alika87
10.05.2015, 18:33
bu saatde mac mi olur? Bunlar gercekten manyaktir.

batuhanTs
10.05.2015, 18:59
geçen bir maçta yazmıştım mehmet e 11 m euro vericek enayi varsa satılabilir diye artık bunu bir seviye daha arttırıyorum ve eğer mehmet e değil 11 5 6 vericek gerizekalı bir yönetici varsa direk satılabilir aslında daha da ileri gitmek istiyorum ama şu son 4 haftayı da bir göreyim

ffırtına
10.05.2015, 19:20
geçen bir maçta yazmıştım mehmet e 11 m euro vericek enayi varsa satılabilir diye artık bunu bir seviye daha arttırıyorum ve eğer mehmet e değil 11 5 6 vericek gerizekalı bir yönetici varsa direk satılabilir aslında daha da ileri gitmek istiyorum ama şu son 4 haftayı da bir göreyim

ya he he ..

Hazar_
10.05.2015, 19:26
16.45 nedir ya. Bari 17.30 falan olsaymış millet mesaiden sonra maça giderdi. Özellikle mi 16.45 yapılıyor anlamıyorum. Ne saçma bir maç vakti.

Fatih Öztürk
10.05.2015, 19:26

Tam sopalıksın kardeşim :)kusura bakma tabiri caizse öylesin.Bugün kötü olmasına rağmen yinede 2 asist yaptı. İyi oyuncular kötü gününde bile iş yapıyorsa büyük oyuncu sınıfına girerler.

Kazım Bostan
10.05.2015, 19:28
geldik zurnanın zırt dediği yere

Mert Oğuzlu61
10.05.2015, 19:29
3 gün sonra maç mı var, hafta içi bide saat 16:45 te ? bu ne şimdi ne alaka ? işsiz mi sanıyor bunlar milleti, izleyemeyebilirim yaw nedir bu saçmalık yanlış mı yazdınız başlığa ?

edit: ve hatta büyük ihtimal izlemeyeceğim, hay sizin yapacağınız fikstüre de koyacağınız saate de ... sinirlendim valla şu maçı kaçıracağım.

Ömer SEVİNÇ
10.05.2015, 19:31
Bu ne saçmalık yahu adam gibi bir saate koyamamışlar mı maçı? Hafta içi oynatıyorsun tamam ama bari akşam oynat, insanlar maça gidebilsin. Kimsenin izlemeyeceği saatte maç koymanın ne anlamı var? Ne için oynanıyor bu maçlar??

Murat'
10.05.2015, 19:33
Haftaiçi o saate maç mı koyulur.

Şu sezon bitse de kurtulsak.

F. Yıldırım
10.05.2015, 19:40
sezon erken açıp açmamamızı belirleyecek maç fazlası değil, zaten bu sezon futboldan soğduk

Oğuz B.
10.05.2015, 20:18
31. hafta olacak başlıkta hata var.

**
Sezonun son güzel maçı olacak inşallah kazanırız.

batuhanTs
10.05.2015, 20:57
Tam sopalıksın kardeşim :)kusura bakma tabiri caizse öylesin.Bugün kötü olmasına rağmen yinede 2 asist yaptı. İyi oyuncular kötü gününde bile iş yapıyorsa büyük oyuncu sınıfına girerler.
niye abi birisi her zamanki gibi kornerden 2. golü ise frikik beklersen tamamen tesadüfi oluşmuş bir asist hatta bana göre asist sayılmaması bile gerekir şu adam bir pozisyonda içeride 3 tane adam boşken kenardan kaleye vurmasıyla artık gözümde yerlerde sürünüyor bilmiyoruz sizlerde maç izlerken çekirdek yemenin verdiği haz ile her şeyi toz pembe mi görüyorsunuz

Yunus Emre SEYHAN
10.05.2015, 21:00
Maç saati tam bir komedi olmuş.

Yenemezsek bile kesinlikle yenilmememiz gereken bir maç. 0-0 veya 1-1 berabere kalmayı başarırsak ikili averajda Bursa'nın önüne geçmiş oluyoruz. İbb'nin şikebahçeye puan kaybedeceği kesin. İkili averajda da İbb'den üstünüz.

0-0 veya 1-1 gibi sonuç bizi 4. yapar lig sonunda. diğer maçları kazanmak kaydıyla tabi.

F. Yıldırım
10.05.2015, 21:06
Maç saati tam bir komedi olmuş.

Yenemezsek bile kesinlikle yenilmememiz gereken bir maç. 0-0 veya 1-1 berabere kalmayı başarırsak ikili averajda Bursa'nın önüne geçmiş oluyoruz. İbb'nin şikebahçeye puan kaybedeceği kesin. İkili averajda da İbb'den üstünüz.

0-0 veya 1-1 gibi sonuç bizi 4. yapar lig sonunda. diğer maçları kazanmak kaydıyla tabi.

Ikili averaj öyle işlemiyor. Toplam skorda üstünlük sağlayıp sağlamadığına bakılır.

Yani beraber kalırsak ikili averaja bakılmaz genel averaja bakılır ve onda da Bursaspor çok üstün.

Yunus Emre SEYHAN
10.05.2015, 21:20
Ikili averaj öyle işlemiyor. Toplam skorda üstünlük sağlayıp sağlamadığına bakılır.

Yani beraber kalırsak ikili averaja bakılmaz genel averaja bakılır ve onda da Bursaspor çok üstün.

Öyle saçmalık mı olur ? saçma bir uygulamaymış. O zaman niye Avrupa'da eleme maçlarında deplasman golü kuralı var ?

F. Yıldırım
10.05.2015, 21:21
Öyle saçmalık mı olur ? saçma bir uygulamaymış. O zaman niye Avrupa'da eleme maçlarında deplasman golü kuralı var ?

UEFA'da var lakin liglerde uygulanmıyor.

cyberentalpi
10.05.2015, 21:25

tabi canım bulursun 5-6 ya neymar felan

Doğukan Uçan
10.05.2015, 21:38
bu maça kimse gidemez o saatte millet işte 7 de felan mesai bitiyor ancak federasyona itiraz edilmeli bence yoksa böyle bir maç boş tribünlere oynanacak.

Fatih Öztürk
10.05.2015, 21:47
niye abi birisi her zamanki gibi kornerden 2. golü ise frikik beklersen tamamen tesadüfi oluşmuş bir asist hatta bana göre asist sayılmaması bile gerekir şu adam bir pozisyonda içeride 3 tane adam boşken kenardan kaleye vurmasıyla artık gözümde yerlerde sürünüyor bilmiyoruz sizlerde maç izlerken çekirdek yemenin verdiği haz ile her şeyi toz pembe mi görüyorsunuz

Ekicinin kaçırdığı pozisyona kızmakta haklısın kardeşim ama ortada bir gerçek var bu takım Ekici, Özer ve Erkanla aynı anda sahaya çıkınca galip gelmek tesadüfe kalıyor. Ekici takımın iyi anlamda en iyi istikrarı olan oyuncusu ve hata yapma toleransı var.

yorumsuz6117
10.05.2015, 21:55
Kazanırsak 4. oluruz kazanamazsak olamayız..

gurur6134
10.05.2015, 22:33
Bursanin hucumu ne kadar iyiyse defansi okadar zayif..sol bek ve cordozanin yanindaki partner tercihleri belirleyici olur..

gurur6134
10.05.2015, 22:34
Macin saati ne bu arada ya sakami bunlar serefsiz tff..boyle bir maci izlemeye herkesin hakki var..iyice sukoyu verdi itler..

zafercalikoglu
10.05.2015, 22:36
malesef takımın en kötü kısmı orta saha rakip çok rahat geçiyor bu alanı ,ne olursa olsun Salih ve Fatih oynamalı

CEMEFKER
10.05.2015, 22:48
Ak mı Kara mı....

belli edecek maç...

CEMEFKER
10.05.2015, 22:51
13 Mayıs- Çarşamba....ne maçı bu arada...

DeAgLeMaNyAq
10.05.2015, 23:00
UEFA'da var lakin liglerde uygulanmıyor.

UEFA değil de kupa müsabakaları desek daha doğru. Türkiye Kupası'nda uygulanıyor mesela. Avrupa'daki ikili averaj uygulanan liglerde de geçerli değil. 08-09 sezonunda Ersun Hoca BJK ile deplasmanda gollü beraberlik aldığımızda ikili averajı ele geçirdik diyip rezil olmuştu...

F. Yıldırım
10.05.2015, 23:02
UEFA değil de kupa müsabakaları desek daha doğru. Türkiye Kupası'nda uygulanıyor mesela. Avrupa'daki ikili averaj uygulanan liglerde de geçerli değil. 08-09 sezonunda Ersun Hoca BJK ile deplasmanda gollü beraberlik aldığımızda ikili averajı ele geçirdik diyip rezil olmuştu...

Aynen elemelerde kullanılıyor demek daha doğru.

Faruk BERBER
10.05.2015, 23:24
Kazanma şansımız bence çok az, Bursa tam bir takım.

Açık alan da verirsek Bakambu, Volkan felan başımıza bela olurlar.

Gollü bir yenilgi alabiliriz.

İnşallah yanılırım da sezonun futbolunu oynarız ;)

Furkan Özdem
10.05.2015, 23:34
Yusuf yine sol bek oynamasın da...

cakalkerem
10.05.2015, 23:53
1- maç saati doğru mu? sanki 18 gibi gördüm saati ama?
2- Bursa bizi hallaç pamugu gibi atar beyler

sasort
10.05.2015, 23:58
İçerde kısmende olsa daha iyi oynuyoruz.kazanma ihtimalimiz Ersun hocanın çıkaracağı ilk 11'e bakar.Cardozo ve Waris'i beraber oynarken görmek lazım.

hatta constant

Kemal Öztel
11.05.2015, 00:00
Bursa bence bu sezonun en iyi top oynayan takımı.Ofansif gucleri çok yuksek.Bizim defansımızı goz onune alırsak.Hakana yine buyuk işler düşecek diyebiliriz.Şayet son haftalardaki oyunumuzu oynarsak benim pek umudum yok.Umarım bir şeyler farklı olur ve kazanırız..

sasort
11.05.2015, 00:02
bu ersun neden oynatmaz constantı heleki takım orta saha diye meeeelerken

ne kinmiş arkadaş ya

ersn.alparslan
11.05.2015, 00:25
artı bu sezon bahanelerle yalanlarla yanlışlarla geçip gitti. yine şampiyonluğa oynayan değil şampiyonu belirlemekle yetinen 3. sınıf takımlarla 4. lük mücadelesi yapan takım olduk. şimdi gelecek sezon için hiç bir bahanemiz yok. yapılması gereken şey sadece 4 tane yabancı yıldız almak. aziz köpeğinden ne kadar nefret edıyosam ersundan da o kadar nefret ediyorum. sırf trabzonun başına geldi diye böyle bir adamı sevemem. ama bununla devam etmek zorundayız. gelecek sezon ilk 2 de olamazsak küme düşmeyi tercih ederim. belki tekrar küllerimizden doğarız.

Mehmet BAŞ
11.05.2015, 00:36
----------------------- Hakan --------------------------

Bosingwa -------- Aykut---Uğur ------------ Mustafa

----------------------- Medjani ------------------------

Özer------------------ Mehmet ---------------- Erkan

---------------- Waris ----------- Deniz---------------

yattarinho61
11.05.2015, 00:37
Bu macta rahat 6 gol olur, kim ne kadar atar belli degil

Fatih Öztürk
11.05.2015, 01:10
Hakan,Bosingwa,Uğur,Aykut,İshak,Medjani,Özer,Ekici ,Yusuf,Waris,Cardozo.

Uğur son derece kötü lakin stoper eksikliğinde mecburuz.Bursa'daki ilk maçta Şener'in kanadını İshak ve Yusuf maçın 2.yarısında otobana çevirmişti.Lütfen her oyuncumuz mevkisinde oynatılsın ve bu kadar istekli bi Waris Cardozo ile beraber tamamlayıcı olarak oynatılsın.

Fatih Öztürk
11.05.2015, 01:20
Yenilmek çok umrumda değil.F.Atik,Salih,Deniz gibi oyuncularla şampiyonluğa oynanmayacağını bile bile sahaya sürüp günü kurtarma peşine düşmeyelim kâfi. Tabi bu oyunculara Uğur,Musa gibilerini ekleyebiliriz bu hafta Uğur'u mecburi yokluktan ötürü oynatalım.seneye bu oyuncularla yola çıkarsak hüsran olur.

DeAgLeMaNyAq
11.05.2015, 02:56
Maç saati konusunda kendi açımızdan bakıldığında eleştirmekte haklıyız ancak işin ticari boyutu hesap edildiğine yapılabilecek çok fazla bir şey yok. BJK, FB ve GS zirveye oynadıklarından bu takımların maçları mecburen prime timeda oynanıyor. Hafta içinde Avrupa maçları olduğu için UEFA lig maçlarının bu maçlarla çakışmasına izin vermiyor. TFF hafta içi maçlarını önümüzdeki hafta oynatsaydı böyle bir sıkıntı olmazdı ve akşam saatinde hem bizim hem de İstanbul takımlarından birinin maçı yayınlanabilirdi. Ancak GS BJK derbisi öncesinde hafta içi maçı oynanması da çok eleştirilirdi...

batuhanTs
11.05.2015, 04:11
Ekicinin kaçırdığı pozisyona kızmakta haklısın kardeşim ama ortada bir gerçek var bu takım Ekici, Özer ve Erkanla aynı anda sahaya çıkınca galip gelmek tesadüfe kalıyor. Ekici takımın iyi anlamda en iyi istikrarı olan oyuncusu ve hata yapma toleransı var.
özer zaten tam komedi eğer bonservisini filan alırsak büyük salaklık yapmış oluruz o oyuncuya bırakın TRABZONSPOR formasını trabzon şehrinde oksijen bile koklatmam ben ekici ye gelirsek aslında TRABZONSPOR u basamak olarak kullanmak istediği çok acık bence ilk fırsatta ayrılmak istiyecek ama büyük ihtimal gittiği takımda patlıyacak böyle bencil araya pas atmasını bilmeyen her ayağına geleni vuran bir adamdan CACIK OLMAZZZZZZZZZZZ

HOPA'LI TS'Lİ
11.05.2015, 06:52
yenersek şahane olur, tek rakip İBB kalır.

Hazar_
11.05.2015, 07:47
Kim kaybederse bu maçta üzülürüm. Bursaspor da daha iyi yerleri hakeduyor çünkü.

HOPA'LI TS'Lİ
11.05.2015, 07:53
Bursa maç başına 2,2 gol
Maşallah
ARIKAN dün müthiş kurtarışlarla 3 puanı kazandırdı.
Yeter ki sakin oynayıp golü biz bulalım.

Derbeder-53
11.05.2015, 07:59
Bu ne demek?

Yani demek istediğim Şenol Hoca'yı da tutarsak belki de dördüncüyüz. Hem bunda ne var anlamayacak?

Doğukan Uçan
11.05.2015, 08:28
bursa denilince aklıma bu gol geliyor stat yıkılmıştı :D

http://www.dailymotion.com/video/x23hdn0_trabzonspor-10-bursaspor-gokhan-unal-90-5-muhtesem-bir-gol_sport

HOPA'LI TS'Lİ
11.05.2015, 08:33

http://www.dailymotion.com/video/x23hdn0_trabzonspor-10-bursaspor-gokhan-unal-90-5-muhtesem-bir-gol_sport

2008-2009 sezonu son haftalar

Ne goldü be, ümitlerin bittiği anda

Spiker de çok iştahlı gol diyor, ağzına sağlık valla

Harun CAN
11.05.2015, 10:15
Maç hem Çarşamba hem de 16.45... Bu maça gitme ihtimalim ortadan kalktı.!

Allah belasını versin bu TFF'nin diyorum ve kombinemi PasoKart sahibi olup maça gitmek isteyen birine devretmek istiyorum.

carantinas
11.05.2015, 10:37
BOSS yine stoperde olur belli ki hoca o noktada oyuncu kurucu bir stoper oynamatyı tercih ediyor. Hızlı ve top kullanan defans. Hatta sezon bittikten sonra bu tarz bir oyuncu alınamazsa hoca BOSS 'u yine stoperde oynatır seneye.

Bu arada MUSTAFA AKBAS galiba cezalı bu durumda yine Yusuf ile başlayacak sol bekte.

halil ibo
11.05.2015, 10:47
Hafta içi hem de bu saate maç koyarak bizleri cezalandıran mı diyeyim yoksa dünkü sahada varlığı yokluğu belli olmayan takımı izlemekten kurtaran mı diyeyim...Yine de Allah onların müstehakını versin.
Ben öyle yada böyle can sıkıntısından patlasam da kendi takımımın maçını seyretmek isterim.
Beni bunda mahrum edenede sevgi değil başka birşeylerim gönderirim.

gurur6134
11.05.2015, 11:17

Macdaydim 90+5de gelmisti gol..yol tarafi acik tribunden tam cikmak uzereyken frikik oldu kapinin agzina geri geldim ve stat yikildi hakikaten en son avni akerde stati bir golde bukadar coskulu gormustum dahada ocoskuyu bulamadim 2011 sezonuda dahil..

gurur6134
11.05.2015, 11:18
Yusuf bek oynamasinda kim oynarsa oynasin diycem artik..

DNA-TS
11.05.2015, 11:28
bende o golde yol tarafındaydım.çok dua etmiştim gol olsun diye çok fena bi ambiyans oluştu golden sonra hatırladıkça youtube dan bakarım videoya.
normalde baya iyi olacağını düşündüpüm bir maç inş öle olur.

Erman Aydın
11.05.2015, 11:30
Ulan kiz gibi top oynuyon dedigim volkandan simdi tirsar oldum :D

U.Sadıkoğlu
11.05.2015, 11:33
Kazanacağız... Döve döve... Şenol Güneş maçtan sonra Aziz Yıldırım'a 2.Kez selam yollayacak!

HOPA'LI TS'Lİ
11.05.2015, 13:21
Ulan kiz gibi top oynuyon dedigim volkandan simdi tirsar oldum :D

Bizde hiç oynayamadı, Bursa'da altın çağını yaşıyor.

Bizim havada suda mı birşey var arkadaş yahu

HOPA'LI TS'Lİ
11.05.2015, 13:23
Hafta içi hem de bu saate maç koyarak bizleri cezalandıran mı diyeyim yoksa dünkü sahada varlığı yokluğu belli olmayan takımı izlemekten kurtaran mı diyeyim...Yine de Allah onların müstehakını versin.
Ben öyle yada böyle can sıkıntısından patlasam da kendi takımımın maçını seyretmek isterim.
Beni bunda mahrum edenede sevgi değil başka birşeylerim gönderirim.

3 Bizans takımının akşam üzeri bize ikindi üzeri

Ulan tff başkanı tüpçü, Allah seni bildiği gibi yapsın.

Doya doya bir maç izleyemeyecek miyiz yahu, illa ki izin mi alalım iş yerinden

Ertan 51
11.05.2015, 13:35
Bizim oynadığımız ve Bursaspor'un oynadığı futbola bakarsan galip gelme şansımız yok,
ama büyük maçların havası farklı oluyor,bakarsın galip gelebiliriz :)
Yalnız en çok istediğim şey,
skor ne olursa olsun maçın dostane başlayıp,dostane bitmesi.

selcuk
11.05.2015, 13:49
senol günes, bursa iyi güzelde
tek istedigim maci kazanmamiz
mac günü 16:45 e kadar dostlugumuz sürer
macdan sonra yine devam eder ama kimse o macin oynandigi 90 dakikada dostluk beklemesin, bunu özellikle misafir olarak burada okuyan bursali arkadaslarin bilmesini isterim
sonra gassarayli arkadaslarin yasadigi hayal kirikligini yasarsiniz
o yesil sahada düdük calindikdan sonra babamizi bile tanimayiz, kitabimizda böyle bisey yazmaz
iyi günümüze mac ras gelirse yenme sansimizda var, sonucda burasi trabzon

özçelik61
11.05.2015, 14:41
bu sene tahminlerimde % 100 gidiyorum (çoğu mağlubiyet olan maçlardı)
bu maçı alacağız diyorum rize maçı gibi zorlanmadan hemde

CEMEFKER
11.05.2015, 15:06
Ersun Hoca'dan hücuma yönelik bir kadro beklemeyin.

Dünkü Rize maçında orta alanı en fazla iki pasta geçip kaçıran bir rakip olmicak, tek pasta kaleci ile karşı karşıya kalacak bitirici rakip var...

Bursa'nın bizden daha üst düzey top oynadığı, daha doğrusu ne oynadığı belli olan takım...

----------Hakan-----------

Salih----Bosi---Uğur----Yusuf

---------Medjani--Fatih-----

Özer------Ekici----------Erkan

-----------Deniz----------

bekleyin derim..bjk maçı kadrosu.

Bence;

-------------Hakan----------

Bosi-----Uğur----Aykut----Yusuf

-------------Medjani----------

----------Özer-----------Ekici

Deniz
(Yatabare) ---------------------Waris

----------------Cardozo---------

Medjani ile Aykut ve Uğur'u değişmeli 3'lü yaparım maç sırasında, Bosi ve Yusuf ile kanatdan bindiririm..., top rakipdeyken 5'li defans yaparım Bosi, Uğur, Medjani, Aykut ve Yusuf ile...

Stratejik nokta kanatlar.

artvints
11.05.2015, 15:13
................hakan..............
..salih.....uğur......boss......yusuf
..................medjani
.....özer........ekici..........erkan
..........cardozo....waris(deniz)

atik oynarsa, forvetlerden biri yedek oturur.

Sibel
11.05.2015, 15:15
Boş tribune oynarsınız sayın Trabzonspor Kulübü.

HOPA'LI TS'Lİ
11.05.2015, 15:47
Boş tribune oynarsınız sayın Trabzonspor Kulübü.

Bu ne karamsarlık

Avni Aker hatırı sayılır bir kalabalıkla maçı doldurur diyorum.

Çağdaş DENİZ
11.05.2015, 16:51
Yani demek istediğim Şenol Hoca'yı da tutarsak belki de dördüncüyüz. Hem bunda ne var anlamayacak?

Farklı anlamda anladim ben ya bende mi sorun var acaba:D

Hakan
11.05.2015, 16:56
En fazla 5000 olur

selcuk
11.05.2015, 16:58
aslinda eskisi gibi stad acilsin, bursalilarlan beraber izleyelim maci, artik gelen olursa o tarafdan

Harun-61
11.05.2015, 17:16
Spor Toto Süper Lig 31. hafta karşılaşmalarını yönetecek olan hakemler açıklandı.

Buna göre takımımızın Bursaspor ile oynayacağı müsabakayı Fırat Aydınus yönetecek. Serkan Ok ve Aleks Taşçıoğlu'nun yardımcı hakem olarak görev alacağı müsabakanın dördüncü hakemi ise Emre Malok olacak. Müsabakada Mustafa İlker Coşkun ve Özgüç Türkalp da ilave yardımcı hakem olarak görev yapacak.

Tolga
11.05.2015, 17:17
Hoşgeldin Fırat Aydınus ...

İlker Yazıcıoğlu
11.05.2015, 17:23
bu sene tahminlerimde % 100 gidiyorum (çoğu mağlubiyet olan maçlardı)
bu maçı alacağız diyorum rize maçı gibi zorlanmadan hemde

Rize maçında zorlanmadık mı.?

Aynı maçtan mı bahsediyoruz?

Sibel
11.05.2015, 18:51
Bu ne karamsarlık

Avni Aker hatırı sayılır bir kalabalıkla maçı doldurur diyorum.

Abi maç mesai saati içinde başlıyor.
İnsanlar çalışıyor nasıl gelecek?..

artvints
11.05.2015, 18:53

Niye klube sitem ediyorsun o zaman?

batuhanTs
11.05.2015, 19:01
Mehmet bu maç bana göre kesık yemelı belkı sonradan gırebılır hıc bır vasfı yok bu adamın ya

Tolga
11.05.2015, 19:07
Vasıfsız herif ... Utanmadan bir de frikikten gol atıyor. Duran toptan asist falan yapıyor ...

Foterine bastığımın ...

Sibel
11.05.2015, 19:07
Niye klube sitem ediyorsun o zaman?

Saati değiştirmek adına bir girişim yapmadıkları için.

batuhanTs
11.05.2015, 19:18
Sızı tatmın edıyorsa sorun yok kucuk dusunmeye devam

DeAgLeMaNyAq
11.05.2015, 19:26
Saati değiştirmek adına bir girişim yapmadıkları için.

Hiçbir şey yapamazlar. Maçın neden akşam oynanamayacağını iki önceki sayfada yazdım...

selcuk
11.05.2015, 19:39
ligin en fazla kosan 2 takiminin macina en az kosan hakemi atamak ne demek oluyor

Gordon Freeman
11.05.2015, 19:41
Sezonun en önemli maçı.
Ewt üçüzlerle oynadıgımızdan çok daha degerlı.

ibrahim
11.05.2015, 19:46
Ya passoligim yok, Alman vatandaşıyım alamıyorum, parası neyse veririm, var mıdır bu maça gitmenin bir yolu? Perşembe gidiyoruz. Belki bir iki sene gelemem. Avni Akere son kez girsem...

Uğur Demircioğlu
11.05.2015, 19:55

Bu konu beni de çok rahatsız ediyor artık kritik haftalara girildi neden maçlar aynı saatlerde oynanmıyor?

selcuk
11.05.2015, 20:23
Ya passoligim yok, Alman vatandaşıyım alamıyorum, parası neyse veririm, var mıdır bu maça gitmenin bir yolu? Perşembe gidiyoruz. Belki bir iki sene gelemem. Avni Akere son kez girsem...

tanidigin birisinin passoligini al gir

Sefer A.
11.05.2015, 20:23

Alman vatandasi da olsan çikartabilirsin passolig... pasaport numaran var sonuçta, skinti olmaz, yabanci topçularimizin ve ailelerinin var mesela, Vahid hoca zamaninda kendisinin de vardi yardimcilarinin da...
Ha ama passo çikartmadan girmek isterim dersen, ki haklisin, bilmiyorum nasil olur, yönetimden falan tanidigin varsa bir sekilde hallolabilir belki...

Harun CAN
11.05.2015, 20:34

Benim kuzen de Alman vatandaşı, yani TC kimlik nosu falan yok ama o aldı Passolig... sen şuan nerdesin, internetten falan değil de direkman bir Pasolig merkezinden filan alabilmen lazım..

Furkan S.
11.05.2015, 21:14
gs ve bjk maçlarında bile tam dolmayan maraton(Özellikle B ve C) blokları 2 gün önceden neredeyse full dolu bi anormallik var bu işte :)

ibrahim
11.05.2015, 21:40
tanidigin birisinin passoligini al gir

Alman vatandasi da olsan çikartabilirsin passolig... pasaport numaran var sonuçta, skinti olmaz, yabanci topçularimizin ve ailelerinin var mesela, Vahid hoca zamaninda kendisinin de vardi yardimcilarinin da...
Ha ama passo çikartmadan girmek isterim dersen, ki haklisin, bilmiyorum nasil olur, yönetimden falan tanidigin varsa bir sekilde hallolabilir belki...

Benim kuzen de Alman vatandaşı, yani TC kimlik nosu falan yok ama o aldı Passolig... sen şuan nerdesin, internetten falan değil de direkman bir Pasolig merkezinden filan alabilmen lazım..
Eyvallah arkadaşlar, sağolun. Yarın bir bayisine giderim 3 kart. Bu düzene para kazandırmış olacağız ama napalım Trabzonspor bu, boru değil. :)

akp ilçe teşkilatı yetkilisi amca oğlum olur, barışırsak onun torpiliyle girerim belki. :D

selcuk
11.05.2015, 21:42
Eyvallah arkadaşlar, sağolun. Yarın bir bayisine giderim 3 kart. Bu düzene para kazandırmış olacağız ama napalım Trabzonspor bu, boru değil. :)

akp ilçe teşkilatı yetkilisi amca oğlum olur, barışırsak onun torpiliyle girerim belki. :D

stad isi ne oldi

ibrahim
11.05.2015, 21:45
stad isi ne oldi
Bi barışayım abimle, oni da halledecuk. Sıkınti etma. :)

Furkan S.
11.05.2015, 21:50
Bir sorum olacak acil cevaplayabilirseniz sevinirim.Stada istediğimiz zaman girebiliyor muyuz? kapılar maç başladıktan hemen sonra kapanıyor mu? 15-20 dk geç gelsek girebilir miyiz?

Hakan
11.05.2015, 21:54
Bir sorum olacak acil cevaplayabilirseniz sevinirim.Stada istediğimiz zaman girebiliyor muyuz? kapılar maç başladıktan hemen sonra kapanıyor mu? 15-20 dk geç gelsek girebilir miyiz?

Girersin.

İskender YILMAZ
11.05.2015, 21:54
Hakan
Bosi - Aykut - Uğur - Yusuf
Medjani
Waris - Ekici - Özer - Erkan
Cardozo

İbrahim, Salih, Belkalem, İshak, Atik, Constant, Deniz

artvints
11.05.2015, 22:22
http://www.ligtv.com.tr/lig/spor-toto-super-lig/ozet/2010-2011/12/bursaspor-0-2-trabzonspor-mac-ozeti

Sibel
11.05.2015, 22:32

Giremezsin.
Belli bir zaman sonra kapılar kapanıyor.
Sanırım ilk yarım saat girme şansın var. Yine de sor.

Fatih Öztürk
11.05.2015, 23:35
Hakan
Bosi - Aykut - Uğur - Yusuf
Medjani
Waris - Ekici - Özer - Erkan
Cardozo

İbrahim, Salih, Belkalem, İshak, Atik, Constant, Deniz

Kardeşim Erkan,Ekici ve Özer ile maça başlarsak kazanmamız Rize maçındaki gibi tesadüflere kalır.Üçüde geriye yardım etmiyor orta saha yol geçen hanına dönüyor lakin Ersun hoca üçünü aynı anda oynatarak hâlâ işi inada bindiriyor.

taha küçük
11.05.2015, 23:36
Sızı tatmın edıyorsa sorun yok kucuk dusunmeye devam
Diğer oyuncular seni tatmin ediyor herhalde anlamıyorum seni takımda o kadar adam varken ekiciye takmak çok abes duruyor.

batugol
11.05.2015, 23:45
hafta ici bu saatte mac mi olur

artvints
11.05.2015, 23:49
Kardeşim Erkan,Ekici ve Özer ile maça başlarsak kazanmamız Rize maçındaki gibi tesadüflere kalır.Üçüde geriye yardım etmiyor orta saha yol geçen hanına dönüyor lakin Ersun hoca üçünü aynı anda oynatarak hâlâ işi inada bindiriyor.

başka ortasaha yok ki, atik oynayacağına özer oynasın.

Ufuk
12.05.2015, 00:21
http://i62.tinypic.com/20rmc8y.png

Maçın tamamını izleyemedim ama rakamlara göre Ekici ve Özer'in geri koşmuş olmaları lazım. Başka türlü bu sayılara çıkamazlardı.

Oğuzhan Fidan
12.05.2015, 00:40
Senin allah cezanı versin federasyon bozuntusu. Gündüz o saate maçmı olur köpekler

Hakan
12.05.2015, 00:42
Bizim maç neyse de yarın Başakşehir-Sivas maçında seyirci rekoru kırılabilir :)

HOPA'LI TS'Lİ
12.05.2015, 07:34
4.lük için bu maçı almak şart
Avni Aker dolsun ama hafta içi ve erken olması sıkıntı

selcuk
12.05.2015, 07:56
http://i62.tinypic.com/20rmc8y.png

Maçın tamamını izleyemedim ama rakamlara göre Ekici ve Özer'in geri koşmuş olmaları lazım. Başka türlü bu sayılara çıkamazlardı.

bu gösteriyorki alani degerlendirmedinmi cok kosmakda bi ise yaramiyor

ama bir yandanda takimin aslinda bu maci nekadar kazanmak istediginide ortaya seriyor

123 kilometre sampiyonlar ligi finaline yeterli bir rakam, aslinda eksiklerimizin biraz yetenek ve birazda takim olmak oldugunu nasil ortaya seriyor

Fatih Öztürk
12.05.2015, 08:27
başka ortasaha yok ki, atik oynayacağına özer oynasın.

Varda kadroya almıyorki.Takımın en çok top kazanan oyuncusu Constant.alan savunmasını en iyi yapan oyuncumuz.Hadi bunu gözden çıkardın diyelim Sefa noluyor?Özer ve Erkan toplu oyun haricinde sahada geziyor,hemen hemen ikisinide kanatta oynatıyorsun halbuki ikisinin toplamı kanat orijinli Sefa etmiyor.Sefa'dan istenildiğinde geriye katkısıda iyi.biraz bilmişlik oldu bu lakin amatörde olsa top koşturduk futbolun bazı gerçeklerini göz ardı etmemek lazım.

Aydın Danış
12.05.2015, 12:05
Bu maç tam kırılma maçı aldık aldık alamadık Avrupaya bu sene veda diyecez..

PortoDeGalinhas
12.05.2015, 12:10
Rüyamda takımın Barcelona ile şampiyonlar ligi çeyrek finalinde karşılaştığını gördüm. Demek ki avrupa ya gidecez, onun için de bu maçı kazanmamiz şart. Bu arada avrupa ya katılmak bizim için çok önemli, çünkü eğer katilamazsak son senelerde topladigimiz puana yazık etmiş oluruz. Seneye gruplara kadar hep ilk torba da yer alacağız yine.

özçelik61
12.05.2015, 12:11
Rize maçında zorlanmadık mı.?

Aynı maçtan mı bahsediyoruz?

:) iki manaya gelebiliyor ben diğer manayı kastettim , rize maçı kadar zor olmayacak demek istedim

İ. SARAL
12.05.2015, 12:17
Berabere biter.

sifuni
12.05.2015, 12:41
Şampiyon Şenol Hocamıza güzel bir mesaj içeren Pankart hazırlanmıştır inşallah.

Furkan S.
12.05.2015, 12:44
Bedava bilet mi dağıtıldı maratonda nedir? :)

Faik Yılmaz
12.05.2015, 13:17
Bedava bilet mi dağıtıldı maratonda nedir? :)

Passolig alanlara 25 tl ye satılan maraton bileti bedava veriliyor.....

sanırım bundan bahsediyorsunuz.....

Furkan S.
12.05.2015, 13:33
Passolig alanlara 25 tl ye satılan maraton bileti bedava veriliyor.....

sanırım bundan bahsediyorsunuz.....

Bu kampanya ne zaman çıktı? :)

Faik Yılmaz
12.05.2015, 13:48
Bu kampanya ne zaman çıktı? :)

10 gündür filan var....

Keşke daha önce yazsaydım :(

fincher
12.05.2015, 13:59
Ligi 6. bitirsek bile Avrupa kupalarına katılmıyor muyuz,ben mi yanlış biliyorum...

Furkan S.
12.05.2015, 14:14
10 gündür filan var....

Keşke daha önce yazsaydım :(

Nerden duyuruldu bu kampanya bu nasıl bir iş yaw :D

Ozan Yılmaz
12.05.2015, 14:17
İlk devre oynadığımız g.birliği maçı (4-1) taktiğini oynatması lazım hocanın, +şok pres;
http://www.yarisaha.com/wp-content/uploads/2014/12/ts-gb.jpg

ccd6167
12.05.2015, 14:18
Tribünler dolsa be farkedecek ben bunu anlamadım açıkcası.

Boş olması daha iyi şimdilik. Tahmin ediyorum gidenlerde şenol hoca için gidiyordur

Faik Yılmaz
12.05.2015, 14:34
Nerden duyuruldu bu kampanya bu nasıl bir iş yaw :D

Satadyumdaki Passolig gişelerinde yazıyordu ordan okudum.... Yönetimin her konuda olduğu gibi bu konuda da beceriksiz olması nedeniyle geniş bir kitleye ulaşmaması normaldir diye düşünüyorum...

Tribünler dolsa be farkedecek ben bunu anlamadım açıkcası.

Boş olması daha iyi şimdilik. Tahmin ediyorum gidenlerde şenol hoca için gidiyordur

Maça ilgi zaten yok..... bilet alan 3-5 kişi ancak vardı....

Hazar_
12.05.2015, 14:38
Ligi 6. bitirsek bile Avrupa kupalarına katılmıyor muyuz,ben mi yanlış biliyorum...

Kupayı Sivas alamazsa evet. Ama 4. olup 1 ay daha geç başlayalım sezona o önemli

Faruk BERBER
12.05.2015, 14:45
http://www.ligtv.com.tr/lig/spor-toto-super-lig/ozet/2010-2011/12/bursaspor-0-2-trabzonspor-mac-ozeti

Ne maçtı :)

Enes Başkaya60
12.05.2015, 14:51
Biz 6. olsak bile gidemiyormuyuz ki avrupaya bunu bir türlü anlamadım bursa zaten gidemiyor eee sorun ne yardimci olursaniz sevinirim...

Uğur Demircioğlu
12.05.2015, 14:54
Biz 6. olsak bile gidemiyormuyuz ki avrupaya bunu bir türlü anlamadım bursa zaten gidemiyor eee sorun ne yardimci olursaniz sevinirim...

ibb.nin durumu ön eleme kuralarından önce belli olup olmayacağı sorun yaratıyor.

TSarıalioğlu
12.05.2015, 15:19
Fernandou tutsak bakambu var
kolay olmayacak bir maç beraberlik bile yetmez adamların averajları kimsede yok

Mesut
12.05.2015, 15:22
Fernandao'yu tutabilecek fizik bizde sadece Aykut'ta var.
Onuda oynatmıyor hoca.
Ne Bosingwa ne Uğur Fernandao'yu tutamaz.

hyasin61
12.05.2015, 15:43
Fernandao'dan ziyade ona top tasıyan ortasaha oyuncularını kılıtlemek lazım ama hangı bırıne yetecekler görecegız.

evonon
12.05.2015, 15:51
Önce bi topçuların aklı top oynamakta olsun da... Bizimkilerin senelerdir derdi umursamazlık, hoş bişey de diyemiyorum, yarıştan kopunca film kopuyor. Baştan sıkı bir motivasyon lazım. Bursaspor bizden fersah fersah ötede iyi bir takım. Bizim yenmemiz sürpriz olur. Ama neden olmasın ne zamanlar da ne galibiyetler alınıyor

Muhteva
12.05.2015, 16:46
Ligi 6. bitirince nasıl Avrupa'ya gideceğiz bu yıl Ziraat Türkiye kupasin da finalist olsak neyse gerçi o kural da değişti diye hatırlıyorum.

Bursa ceza aldı diyelim bu sefer 5. olur yine gidemeyiz.

Bursa ile Basaksehir banko ceza alacak gibi konuşuyoruz hiç sanmam alsa önce Beşiktaş alır.

HOPA'LI TS'Lİ
12.05.2015, 16:48
4. bitiririz demiştim geçen hafta
sikinti etmeyin daa

Jackdaniels
12.05.2015, 16:49
Transfere 30 milyon harca Uefaya katılmak için Bursayla İbb nin ceza almasını bekle ne güzel iş !!!

F. Yıldırım
12.05.2015, 17:10
Ligi 6. bitirince nasıl Avrupa'ya gideceğiz bu yıl Ziraat Türkiye kupasin da finalist olsak neyse gerçi o kural da değişti diye hatırlıyorum.

Bursa ile Basaksehir banko ceza alacak gibi konuşuyoruz hiç sanmam alsa önce Beşiktaş alır.

ilk 6 Avrupa'ya gidecek

Enes Başkaya60
12.05.2015, 17:12

kardesimm toplam kaç takım gidiyor ki uefaya ee bursa 5.olsa ne olacak zaten gidemiyor bir önemi mi var Beşiktaş 3 oldu diyelim ibb 4 bursa 5 bizde 6. olduk gidemiyor muyuz yani ???

Enes Başkaya60
12.05.2015, 17:13
ilk 6 Avrupa'ya gidecek

Ilk 6 avrupada gidecekse neyi tartışıyoruz bende onu anlamadım kardesimmm :-)

F. Yıldırım
12.05.2015, 17:20
Ilk 6 avrupada gidecekse neyi tartışıyoruz bende onu anlamadım kardesimmm :-)

Aslında ilk 4 gidiyor, Türkiye Kupasını kazanacak takım (şb veya gs) olacağından ilk 5 gidiyor ve Bursa ilk 5'te olursa ilk 6 gidiyor. Başakşehir de ceza alırsa 7. gider. Lakin 7. Mersin finansal sorunları yüzünden gidemeyecek ve 8. takım dahi Avrupa'ya gidebilir.

Murat'
12.05.2015, 17:25
Elimde bir adet kale arkası bileti var, isteyene Passolig'den transfer edebilirim.

Çağdaş DENİZ
12.05.2015, 17:32
Aslında ilk 4 gidiyor, Türkiye Kupasını kazanacak takım (şb veya gs) olacağından ilk 5 gidiyor ve Bursa ilk 5'te olursa ilk 6 gidiyor. Başakşehir de ceza alırsa 7. gider. Lakin 7. Mersin finansal sorunları yüzünden gidemeyecek ve 8. takım dahi Avrupa'ya gidebilir.

Aynen doğru ama basaksehirin cezası geç belli olursa 8. Gidemez

F. Yıldırım
12.05.2015, 17:37
Aynen doğru ama basaksehirin cezası geç belli olursa 8. Gidemez

Evet geç belli olursa Türkiye'den 5 takım yerine 4 takım gider.

Kadir Yeter
12.05.2015, 18:01
http://i.hizliresim.com/5dVDgM.jpg

Yârınki, Şenol Güneş'li Bursaspor maçına hazırlık...

Fotoğraf: Kadir Yeter.
12.5.2015 Sâlı. Kavakmeydan.

Enes Başkaya60
12.05.2015, 18:04
Basaksehir 1-1 yaptı dakika 60...

Mesut
12.05.2015, 18:13

ibb'yi önemsemiyorum o kadar onlar zaten gelecek hafta şikecilere yenilecek.

Oktay AKKUŞ
12.05.2015, 18:13
Kural değişti. Kupada finalist kim olursa olsun kazanamaz ise uefaya gidemiyor. Yani sampiyon olan takimla x takimi final oynasa ve x kaybetse dahi uefaya gidemiyor. Kazanirsa kupa galibi olarak gidebilecek.

Tahir61
12.05.2015, 18:22
son dört haftaya girildi maçlar neden aynı saatte oynanmıyor

Tahir61
12.05.2015, 18:24

iki oldu dk 80 semih t.t.şu attı

Enes Başkaya60
12.05.2015, 18:27
iki oldu dk 80 semih t.t.şu attı

Evet güzel bir gol attı semih...

PortoDeGalinhas
12.05.2015, 18:28
Resmen Başakşehir avrupa ya gidecek, böyle bir saçmalık olur mu ya. artık bu maçta yasayacagimiz bir puan kaybı ile Başakşehir i geçmemjz çok zor olur.

Muhteva
12.05.2015, 18:31
ilk 6 Avrupa'ya gidecek

Bundan haberim yok kural değişmiş o zaman ben Uefa'ya 1 direk ,1'de elemeden olmak üzere 2 takım gidiyor diye biliyorum.

1-Şampiyonlar ligi
2-Şampiyonlar ligi eleme
3-Uefa ligi
4-Bursa 4. olursa gidemeyecek.
5-Bursa yerine Istanbul yahut 5. olursak biz Uefa play off'a gideceğiz.
6- ?

Eğer play off'a 2 takım gidiyorsa yahut Ziraat finalisti direk gidiyorsa sizin hesap doğru.

Kamil Çakmak
12.05.2015, 18:38
Bursa dan en az 1 veya 2 gol yiyeceğimizi düşünürsek 3 gol atmalıyız galibiyet adına.

F. Yıldırım
12.05.2015, 18:39
Bundan haberim yok kural değişmiş o zaman ben Uefa'ya 1 direk ,1'de elemeden olmak üzere 2 takım gidiyor diye biliyorum.

1-Şampiyonlar ligi

2-Şampiyonlar ligi eleme

3-Uefa ligi

4-Bursa 4. olursa gidemeyecek.

5-Bursa yerine Istanbul yahut 5. olursak biz Uefa play off'a gideceğiz.

6- ?

Eğer play off'a 2 takım gidiyorsa yahut Ziraat finalisti direk gidiyorsa sizin hesap doğru.

Yok 3 takım Avrupa Ligine gidiyor. Ve evet kupa şampiyonu direk gruplara gidiyor.

sasort
12.05.2015, 19:03
sinirden kafayı yiyecem bir takım ist takımı olunca mı böyle oluyor

nasıl 1-0 geri düştükleri maçı kazanırlar ya

TolgaTopçu61
12.05.2015, 19:04
4.lük hayal..

DeAgLeMaNyAq
12.05.2015, 19:07
Avrupa'ya katılımdan ziyade dördüncülüğün önemli bir prestiji ve maddi getirisi var. Ayrıca sezonu 2 hafta geç açmak da önemli bir avantaj. Başakşehir son 2 maçta attığı son dakika golleriyle 4 puan öne geçti. Yarın Bursa karşısında alınacak olası mağlubiyet sonrasında Başakşehir'i yakalamak çok zorlaşacak. Her ne kadar ikili averajda üstün de olsak ve onların bir maçları FB ile olsa da kalan 2 maçlarında 6 puan alma ihtimalleri var. Bursa ise bizi yenerse onlar da Başakşehir'in önünde ligi dördüncü bitirecek gibi gözüküyor. İkili averajı onlara karşı kaybedeceğimizden biz tüm maçları kazansak bile onların kalan 3 maçta 2 kez takılmaları gerekiyor. Başakşehir ne kadar oyunu çirkinleştiren anti futbol felsefesiyle oynuyorsa Bursa da tam tersi. Kısacası yarın alınacak beraberlik Başakşehir'in işine gelir. Kazanan ise ligi dördüncü bitirir...

selcuk
12.05.2015, 19:08
4.lük hayal..

armamiz yeter

iyattara
12.05.2015, 19:12
Hiçbir şey yapamazlar. Maçın neden akşam oynanamayacağını iki önceki sayfada yazdım...

Üstat ticari kaygılar demişsin de ben pek katılmıyorum açıkcası. Maç 16:45'te olunca tvden kimse izleyemeyecek ki zaten. fener maçıyla aynı saatte olsa hem fenerliler hem biz hem Bursalılar lig tv1-2 izleyeceğiz. Bence ticari açıdan bile bakınca hata yapılmıştır. Hafta sonu olsa sana katılırdım.

16:45 Trabzonspor-Bursaspor PTT 2.Lig Kırmızı Grup Play-Out Çeyrek final 2.maçı?? Bu ne saçmalıktır yahu.
Şu maç muhtemelen haftanın en seyredilesi maçı. Ve kimse izleyemecek maalesef.

DeAgLeMaNyAq
12.05.2015, 19:23
Üstat ticari kaygılar demişsin de ben pek katılmıyorum açıkcası. Maç 16:45'te olunca tvden kimse izleyemeyecek ki zaten. fener maçıyla aynı saatte olsa hem fenerliler hem biz hem Bursalılar lig tv1-2 izleyeceğiz. Bence ticari açıdan bile bakınca hata yapılmıştır. Hafta sonu olsa sana katılırdım.

16:45 Trabzonspor-Bursaspor PTT 2.Lig Kırmızı Grup Play-Out Çeyrek final 2.maçı?? Bu ne saçmalıktır yahu.
Şu maç muhtemelen haftanın en seyredilesi maçı. Ve kimse izleyemecek maalesef.

Eğer üçlü şampiyonluk yarışı olmasaydı ismi açısından Trabzonspor Bursaspor maçı daha ön planda olurdu ve bu yüzden BJK ve GS taraftarları da FB maçı yerine bizim maçı izlerdi. Ancak bu yarıştan dolayı herkes mecburen FB maçını izleyecek. Bu maçlar aynı saatten olsaydı BJK ve GS'lilerin ancak FB'nin maçın başında fişi çekmesi halinde bizim maçımızı izlerdi...

memozcan
12.05.2015, 19:57
sinirden kafayı yiyecem bir takım ist takımı olunca mı böyle oluyor

nasıl 1-0 geri düştükleri maçı kazanırlar ya

şike kardeşliği..

memozcan
12.05.2015, 20:01
2011 de gizli yapılan şike şu anda aleni yapılıyor ve bunu engelleyecek hiç bir kuvvet de yok maalesef.. sivas-fener maçında maçı izlediğim lokalde herkes sonucu merak ederken ben ise sonuçtan emindim.. bu sene bu kardeş kulüplerden kimin igtiyacı varsa o kazanacak..

ibb- rize maçının özetlerini izleyebilirseniz kaleci serkan kırıntılıya dikkat edin lütfen.. kazara top elime çarpar diye elini bile uzatmıyor.. yine rize- fener maçındaki hallerini gözünüzün önüne getirin..

bu sene şike aleni yapılıyor ama henüz uyanan yok.. umarım bu senenin de tapeleri çıkar ilerde de bu cinconcuklar da olaya dahil olur..

Tayfun
12.05.2015, 20:11
Bursaspor derli toplu ve keyif veren bir futbol oynuyor ligde. İzlerken keyif alıyorum doğrusu. Bizim ise sahada ne yaptığımı anlayan beri gelsin. En fazla beraberlik çıkar bizim adımıza.

A.Ali Karanis
12.05.2015, 20:37
Takımın oynadığı futbol hiç zevk vermiyor,zevk vermesinden ziyade futbol oynamıyoruz.Rize'den bile Hakan'ın kurtardığı top ve Ekici'nin inadı olmasa en fazla 1 puan alırdık.Bu kez karşımızda ne yapmak istediğini bilen ve iştahlı bir takım var ve puan tablosuna göre Avrupa şansı için çekişiyoruz.Bir puan alsak bile kârımıza.

PortoDeGalinhas
12.05.2015, 20:47
Bursaspor u seviyorum bende, şike sürecinde sağlam duruş sergileyen tek anadolu takımı dir ama bursa ile aramızda öyle herkesin bahsettiği gibi bir uçurum yok, Bursa hangi büyük takımı yenmis bu sene de bizi yenecek. Deplasman daki maçta bile hakemin verdiği saçma sapan penaltı olmasa biz kazanacaktik. O yüzden fazla abartma ya gerek yok, sakin bir oyunla bursayi evine boş gondeririz

Murat'
12.05.2015, 22:18
Bu maç 31. hafta maçı değil mi?

Oğuz B.
12.05.2015, 22:30
Evet 31. hafta maçı.

Bu maç 31. hafta maçı değil mi?

Oruç
12.05.2015, 22:37
Düzeltildi.

umitçebi
12.05.2015, 22:46
Başakşehır yıne kazanmış...Bursa maçı da dahıl tum maçları kazanmlayız çunku bu başakşehır puan dahı kaybetmeyecek fb maçı dışında..

Sıralama saşağıdaki gibi olursa ben avrupaya gıderız dıye bılıyorum.Yanlış mı?

4.Başakşehır
5.Bursa
6.Trabzonspor

veya

4.Bursa
5.Başakşehır
6.Trabzonspor

uemit
12.05.2015, 23:02
Hakan
Salih bos ugur constant
Özer medjani ekici yusuf
Cardoso warris
Ibo belkalem aykut sefa erkan zengin deniz yilmaz mertcan

Mustafa YILMAZ
12.05.2015, 23:09
başakşehir avrupa kupalarına nasıl gidiyor ? bunların cezası hazır değil mi şike yaptıkları bjk men edildi şimdi sıra bunlarda değil mi ? uefa'nın es geçmesi mümkün değil bunu ben mi yalnış biliyorum herkes başakşehir avrupaya gidecek gibi yazmış ? bursa zaten cezalı ee ne kalıyor geriye ?

bursa keyif veren bir futbol oynuyor ayrıca şike olayında karakter koydular üç kız kardeş nasıl birlikte hareket ediyor bunu tapelerde gördük artık her yerde he şartta anti istanbul demek lazım taraftar içinde yakınlaşma maçı olur inşallah. nefretim çok büyük üç eziklere kayseri, bursa gibi takımlarla güç birliği yapılmalı şahsi fikrim.

zor maç olacağı aşikar bol gollü maç olur çok atan kazanır umarım bu biz oluruz..

şenol hocam'ada başarılar.

derry61
12.05.2015, 23:11
Bursa avrupaya gidemiyor. Bence başakşehirde gidemeyecek. çünkü beşiktaşa karşı bariz bir şike yaptılar beşiktaş 2 yıl avrupaya gidemedi kupayı iade etti. eskişehir ve sivas gibi olur muhtemelen. o yüzden bizim 4. kontejyanından gitmemiz garantilendi bence.

DeAgLeMaNyAq
12.05.2015, 23:15
Kalan 4 maçta 2 puan aldığımız takdirde Mersin bütün maçlarını kazansa bile bizi yakalayamıyor. Dolayısıyla Avrupa Ligi garanti gibi duruyor. Bursa aldığı cezayı CAS'a götürdüğü için % 100 diyemeyiz fakat CAS'tan cezaların genelde dönmediği gerçeği de var. Başakşehir'in durumu ise olası yargılamanın hızına bağlı. Geçen seneki olursa ön elemeden önce bir başka Türk takımı yerlerine katılabilir. Yok 2 sene önceki gibi ön eleme maçlarını oynandıktan sonra cezalarını onanırsa yerlerine başka bir Türk takımı katılamaz...

Bu arada Bursa'yı 6 maçtır yenemediğimizi unutmayalım. Ha onların da bize karşı ciddi bir üstünlüğü yok ama oturmuş oyun yapıları nedeniyle bir adım öndeler. İlk yarıdaki maçta belki saçma bir penaltı olsa da % 100'lük gollerinin verilmediği gerçeği de var. Ersun Hoca önce durdurmak isteyecektir bu yüzden asla tek ön libero Medjani ile başlamaz. Fatih'i oynatacağı için ya Deniz'i ya Cardozo'yu keser...

Cengizhan Okur
12.05.2015, 23:21
waris 11'de olmalı bu maç

Cengizhan Okur
12.05.2015, 23:24
Hakan
Salih Bosingwa Uğur Musa
Medjani
Waris Ekici Erkan
Cardozo Deniz

Mert Oğuzlu61
12.05.2015, 23:26
Eğer üçlü şampiyonluk yarışı olmasaydı ismi açısından Trabzonspor Bursaspor maçı daha ön planda olurdu ve bu yüzden BJK ve GS taraftarları da FB maçı yerine bizim maçı izlerdi. Ancak bu yarıştan dolayı herkes mecburen FB maçını izleyecek. Bu maçlar aynı saatten olsaydı BJK ve GS'lilerin ancak FB'nin maçın başında fişi çekmesi halinde bizim maçımızı izlerdi...

gs ve bjk lilerin bizim maçı izleyip izlememesi sıkıntı değil, TS lilerin kendi maçlarını izleyemeyecek olmaları sıkıntı. şahsen ben yarın bu maçı izleyemeyeceğim, o saatlerde ekran karşısında olamayacağım... akşam lig tv 1-2 şeklinde bu maçları ayrı ayrı yayınlayabilirdi, mantıksal olarak daha doğru olurdu isteyen istediği maçı izlerdi ama yayıncı kuruluş sanırım herkesin şb maçına yoğunlaşmasını istemiş, millet akşam oturur sadece şb maçını izler demiş. akşam evet şb maçını bir TS li olarak ben izleyebilirim ama 16:45 te kendi maçımı izleyemeyeceğim ve eminim benim durumumda olan birçok kişi vardır. o saatte hafta içi kim açıp maç izler yaw çok ters bir saat, işimiz gücümüz var...

Ufuk
12.05.2015, 23:43
gs ve bjk lilerin bizim maçı izleyip izlememesi sıkıntı değil, TS lilerin kendi maçlarını izleyemeyecek olmaları sıkıntı. şahsen ben yarın bu maçı izleyemeyeceğim, o saatlerde ekran karşısında olamayacağım... akşam lig tv 1-2 şeklinde bu maçları ayrı ayrı yayınlayabilirdi, mantıksal olarak daha doğru olurdu isteyen istediği maçı izlerdi ama yayıncı kuruluş sanırım herkesin şb maçına yoğunlaşmasını istemiş, millet akşam oturur sadece şb maçını izler demiş. akşam evet şb maçını bir TS li olarak ben izleyebilirim ama 16:45 te kendi maçımı izleyemeyeceğim ve eminim benim durumumda olan birçok kişi vardır. o saatte hafta içi kim açıp maç izler yaw çok ters bir saat, işimiz gücümüz var...

:eek::eek::eek::eek::eek::eek:
Benim sınavım var o saatte ya

:yumruk::yumruk::yumruk:

yorumsuz6117
12.05.2015, 23:49
Kazanırsak süpriz olur.. İlk yarıda ki Bursa şuan ki Bursa'dan daha iyi biz ise tam tersi..

U.Sadıkoğlu
12.05.2015, 23:51
Şenol'u yemeye ned' Ersun :)

iyattara
13.05.2015, 00:00
Tamam Bursa iyi oynuyor, göze hoş geliyor ama deplasmanlarda dağılabiliyorlar. Oyun düzenlerini bozup dağılmalarını sağlamakta ev sahibi olarak görevimiz. 2 farklı üstünlüğü maç içerisinde bulan takım maçı alır yoksa gollü beraberlik.

Fikstür itibariyle eskişehir ve sivas adlı iki güzide şikeciyi deplasmanda yenmemiz çok zor dolayısıyla 6. bitiririz.

Fatih Çelik
13.05.2015, 00:07
Kaybedersek...
Çarşı karışır hemşerim :)

Ersun hocanın en büyük maçı bana kalırsa şu an Ersun Yanal konusunda çatlak sesler yükselmeye başladı. Evinde Şenol Güneş li Bursa ya yenilmek bizi sonu kötü olacak bir kaos a yaklaştırır.

DeAgLeMaNyAq
13.05.2015, 00:07

Ben gerçekleri söylüyorum sen ise duygusal tarafını. Ticarette duygusallığa yer yok...

Fatih Kuloğlu
13.05.2015, 00:09
16.45 nedir kardeşim ya ?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Hakan
13.05.2015, 00:11
Arıkan-Aykut, Carl, Uğur-Bosi, Ekici, atik,Özer, Yusuf-Waris, Oscar

artvints
13.05.2015, 00:15
Arıkan-Aykut, Carl, Uğur-Bosi, Ekici, atik,Özer, Yusuf-Waris, Oscar

3 5 2 mi ?

Hakan
13.05.2015, 00:17
3 5 2 mi ?
He
Olacağından değil de yazdım işte.

artvints
13.05.2015, 00:18
He
Olacağından değil de yazdım işte.

waris ve yusuf ha ? :) şaşırttın beni.

Hakan
13.05.2015, 00:22
waris ve yusuf ha ? :) şaşırttın beni.
Orası zor oldu da Ishak ve Deniz'in oynamasından iyidir

artvints
13.05.2015, 00:25
................hakan............
salih....uğur.....boss.....yusuf
...............medjani.............
..waris....özer.....ekici...erkan
...............cardozo

atik de oynamasın.

Yaşar
13.05.2015, 00:28
Sezon başından beri o kadar eziyet çekip onca iğrenç maçın hepsini izlemiştim ama belki de sezonun en güzel geçecek maçını izleyemeyeceğim. Çatır çatır maç okur. 4-3 alırız. Bursa da Fernandao 2 tane atar, bizde de Erkan Zengin , Ekici, Cardozo ve Medjani atar.

TolgaTopçu61
13.05.2015, 00:31
Deniz yerine Waris başlayabilir.
Başka da bir değişiklik yapmaya gerek yok..
Bursa çabuk oynamayı seven bir takım, sert oynayıp sık sık küçük faullerle rahatsız etmek zorundayız.
Oyun ne kadar ağır, ne kadar yavaş oynanirsa lehimize..

artvints
13.05.2015, 00:34
Deniz yerine Waris başlayabilir.
Başka da bir değişiklik yapmaya gerek yok..
Bursa çabuk oynamayı seven bir takım, sert oynayıp sık sık küçük faullerle rahatsız etmek zorundayız.
Oyun ne kadar ağır, ne kadar yavaş oynanirsa lehimize..

bu da utanç verici bir durum malesef.kendi evimizde tempoyu düşürmek zorunda oluşumuz. bunu görmektense uzun top ve presle tempoyu yükselten bir takım görmek isterim. madem pas yapamıyoruz, başka türlü yollar da var.

Fatih Çelik
13.05.2015, 00:36
bu da utanç verici bir durum malesef.kendi evimizde tempoyu düşürmek zorunda oluşumuz. bunu görmektense uzun top ve presle tempoyu yükselten bir takım görmek isterim. madem pas yapamıyoruz, başka türlü yollar da var.

Tempo ile beslenen bir takıma karşı mecburuz. Ama tabi rakip sahaya yerleşerek oynamak varken. .. hayaller hayatlar meselesi.

yatara
13.05.2015, 00:37
ekici koyar

TolgaTopçu61
13.05.2015, 00:39
Vallah ben bu ekipten umudu kestim..
En iyi yaptıkları, kasapliği yapsinlar yeter bu senelik..
6.liktan üstü nasılsa mucize..

artvints
13.05.2015, 00:40
Tempo ile beslenen bir takıma karşı mecburuz. Ama tabi rakip sahaya yerleşerek oynamak varken. .. hayaller hayatlar meselesi.

bu hayaller hayatlar sözünden irrite oluyorum.nedenini de tam çözemedim.

HOPA'LI TS'Lİ
13.05.2015, 08:15
GÜNAYDIN RENKTAŞLAR.
Bursa galibiyetiyle hedefe yaklaşacağımız bir bahar günü olsun bugün.
beraberlikte bile avantaj kaybolur.

HOPA'LI TS'Lİ
13.05.2015, 08:35
Şenol'u yemeye ned' Ersun :)

Allah terum

HOPA'LI TS'Lİ
13.05.2015, 08:37
Yahu şu İBFK de ne şanslı arkadaş yahu
Ensemize yapıştılar
küçük şikeci Sivas haybeye verdi maçı

Gurpas
13.05.2015, 08:40
4-0 kazanırız.

İ. SARAL
13.05.2015, 08:46
4-0 kazanırız.

:)

bahadır2561
13.05.2015, 08:58
3-2 kazanırız

zafer6161
13.05.2015, 09:04
forumda sıkıntı mı var.konu başlıkları gözükmüyor

Yiğit Gayretli
13.05.2015, 09:12
forumda sıkıntı mı var.konu başlıkları gözükmüyor

Sorun yok Zafer abi.

Oğuzhan Fidan
13.05.2015, 09:21
hücum futboluyla alırız maçı. çok hırslı olucaklar bu maçta

Oğuzhan Fidan
13.05.2015, 09:26
armamiz yeter

:alkış::alkış::alkış::alkış:

Adem Akyüz'
13.05.2015, 09:28
Galibiyeti falan hepsini geçtim ben artık. Şu maçı izlerken kanser olmayalım yeter. Keyif aldığım bir maç olsun inşallah.

B.Yiğit
13.05.2015, 09:28
Bursayi geçen hafta kasimpasa yendi bu hafta balikesire yenildi. Yani kontrolü oyunla yeneriz. Bursa bizden de dağınık takım. Savunma yok gibi.

zafer6161
13.05.2015, 09:39
Sorun yok Zafer abi.

şimdi çözüldü ;)

maç skoru 2-2...cardoza,mehmet :p

Ahmet T.
13.05.2015, 09:41
Hiç umudum yok

Yiğit Gayretli
13.05.2015, 09:44
şimdi çözüldü ;)

Gelecekten mi :)

Gökhan ARSLAN
13.05.2015, 09:45
Bursa açık oynayacaktır büyük ihtimal
Zevkli bir maç olacak
Bol gollü bir maç izleyebiliriz
Tabi umarım biz bir fazlasını atarız karşı takımdan (:

ffırtına
13.05.2015, 10:04
Volkan Şen'in maçı olur en az bir tane de gol atar ..

İlker Yazıcıoğlu
13.05.2015, 10:06
İzleyemeyeceğiz arkadaş....

Belanı versin tff...

ibrahim
13.05.2015, 10:07

Belanı versin tff...
Senin yerine ben izlerim ağam. Üzülme. :)

İlker Yazıcıoğlu
13.05.2015, 10:09
Senin yerine ben izlerim ağam. Üzülme. :)

Neyse...

:)

Courage
13.05.2015, 10:11
bu maçlar niye hafta arası arkadaşlar?

Bud Spencer
13.05.2015, 10:11
Waris ve yusuf'u izleriz umarim
hizli çikmamiz lazim

Deniz dinlenmeli, kac mactir yok ortalikta

duyurukcu
13.05.2015, 10:16
açıkcası bende beraberlik bekliyorum bu maçtan

Fatih Öztürk
13.05.2015, 10:23
şimdi çözüldü ;)

Eyvah eyvah bu skora göre maça konsantre olmak lazım adam bu konuda bildiğin kâhin :)

Belanı versin tff...

Pek izlemeye değecek bir maç olacağını düşünmüyorum. Kafamızda kalan bir kaç tutam saçı yolacaz yine.:)

Mert Oğuzlu61
13.05.2015, 10:35
Ben gerçekleri söylüyorum sen ise duygusal tarafını. Ticarette duygusallığa yer yok...

maçlar aynı saatte oynansa ve iki kanaldan yayınlansa, bursalısı TS lisi kendi maçlarını izleyecek, bjk-gs lisi fb maçını.

bunun neresi yayıncı kuruluşa zarar, asıl şuan yaptıkları tam bir saçmalık. kaç kişi TS-bursa maçını izleyemeyecek. neresi ticaret bunun ? asıl gerçek, bizim maçın bugün büyük bir kesim tarafından izlenemeyeceği. bu mu şimdi ticaret ?

UĞUR DURTAŞ
13.05.2015, 10:36
*Bursa iyi takım,
*şenol hoca çok tecrübeli,klas hoca
*formda çok oyuncusu var
*çok iyi bir golcüleri var,
*bize gelince
*malum,
*sinir bozucu,çoğu maçta kişiliksiz bir oyun
*bazı arkadaşlarımız gibi
*4-0 yeneriz,3-0 yeneriz veya rahat yeneriz diye
*yazmk isterim ama
*ben gerçekçi biri olduğum için
*yazmıyorum,
*işimiz ciddi anlamda çok zor
*formda sadece bir oyuncumuz var(hakan)
*takım çok yan ve geri pas yapıyor
*kontra atağa çıkarken,kontra atağın nasıl içine edilirin
*yüzlerce çeşidini bizlere gösteriyorlar,
*takımda çok belirgin ,
*şahsi,
*bencil,
*çalımcı,
*oynayan oyuncular var
*daha doğrusu kahraman olmak isteyen kişiler var
*evet
*ekici ve yusuf
*takım oyunundan uzak şahsi oyuncuları tutmam
*bu isim ekici olsa dahi
*takım oyunu takım oyunu takım oyunu
*çok net,
*bu akşam trabzonsporumuz
*yan ve geri pası az yaparsa,
*baskılı başlarsa,
*orta sahada sıkı pres yaparsa
*ekici ve yusuf bencil oynamazlarsa
*son vuruşlarıda iyi yaparsak
*gülen taraf oluruz kanısındayım.
hakan
salih-bosiwga-uğur-ishak
medyani
özer-ekici-erkan-yusuf
cardozo

TolgaTopçu61
13.05.2015, 10:45
Hakan...Salih..Boss..Uğur..Yusuf..Medjani..Ekici.. Özer..Erkan..Waris..Cardozo..

Özer sağa kaymalı..
Waris kesinlikle Cardozo'ya yakın oynamalı..
Salih ofansif oyununda kullanılmamalı.
Akbaş'ın cezalı olması nedeniyle Yusuf kesin sol bekte başlar yine..

halil ibo
13.05.2015, 10:51
İyi ve bol gollü maç olacağı kanaatindeyim.İnşallah onlardan bir fazlasını atarız.
Seyredemeyecek olmam tam bir sıkıntı.
Sebep olanların canı cehenneme...

myildirim77
13.05.2015, 11:00
arkadaşlar başkasının passolig kartıyla maça girebilir miyim hazır trabzondayım eniştemin kartı bende ts passolig kartı

Samsung Galaxy S4 ten gönderildi

Oğuzhan Fidan
13.05.2015, 11:03
karadeniz fırtınası efsane TRABZONSPOR ! :dvl::dvl::dvl::dvl::tsbayrak:

DNA-TS
13.05.2015, 11:13
arkadaşlar başkasının passolig kartıyla maça girebilir miyim hazır trabzondayım eniştemin kartı bende ts passolig kartı

Girersin sıkıntı olmaz.

HOPA'LI TS'Lİ
13.05.2015, 11:26
al bu maçı Trabzon'um
son 20-30 dak. yetişebilirim.

Gurpas
13.05.2015, 11:27
4-0 yazıyorum 2. kez...

myildirim77
13.05.2015, 11:41
Girersin sıkıntı olmaz.
nasıl yükleme yapılıyor kart sahibinin kimliği gerekiyor mu acaba kardeş

Furkan S.
13.05.2015, 11:42
Beyler kombine yüklü Passolig kartını unutursak maça girebilirmiyiz ve nasıl gireriz tek girişlik kart mı alacağız?

İ. SARAL
13.05.2015, 12:24
---------------------------------Hakan---------------------------

Salih-------------Belkalem/Uğur-------------------Bosingwa-----------Yusuf

--------Özer--------Ekici-------Medjani-------------Erkan-------------

--------------------Waris--------Yatabare/Deniz-------------------------

veya;

-------------------------Hakan------------------------------------

Salih-------------Belkalem/Uğur-------Bosingwa-----------Yusuf

-------------------Medjani---------Atik-----------------------

Waris---------------------Ekici---------------------------Erkan

------------------------Yatabare/Deniz--------------------

HOPA'LI TS'Lİ
13.05.2015, 12:31
Şimdi Avni Aker'de olmak vardı
Öncesinde uzun sokak ÇARDAK'ta pide yemek vardı.
Meydanda çay içmek, adım adım stada yürümek vardı.
Trabzon bir destan, Trabzonspor bir efsanedir.

ffırtına
13.05.2015, 12:40
Waris formayı hak ediyor umarım ilk 11'de başlar..

Çağdaş DENİZ
13.05.2015, 12:47
waris gol atar

Ömer SEVİNÇ
13.05.2015, 13:36
Waris formayı hak ettiğini 2 maçtır gösteriyor. İlk 11 başlamalı. Hele Bursa gibi açık futbol oynayan, 11 kişi kapanmayan takıma karşı Deniz yerine süratli Waris tercihi çok doğru olacaktır.

gurur6134
13.05.2015, 13:38
Bursanin defans en zayif yeri..mutlaka cordoza waris baslamali yusuf sol acik oynamali..

U.Sadıkoğlu
13.05.2015, 13:40
nasıl yükleme yapılıyor kart sahibinin kimliği gerekiyor mu acaba kardeş

Kartla direk gidin birşey olmaz o kadar prosüdür uygulanmıyor.

Timur Mikhail
13.05.2015, 13:42
Bu maç güzel olacak muhakkak almamız lazım puan kaybetme hakkımızı çoktan kaybettik lig bitene kadar bütün maçları kazanmalıyız.

Ehrimen
13.05.2015, 13:51
Bilet satışları ne alemde bilgisi olan var mı?

Mert Acar
13.05.2015, 13:58
--------------------------------hakan--------------------------------
salih------------belkalem---------demirok/aykut-------------bosi
---------------------------medjani----------------------------------
yusuf/waris----------ekici---------özer----------------------erkan
-----------------------------cardozo---------------------------------

bosi stoper oynayacağına solbek oynasın.

Numan Yerlikaya
13.05.2015, 13:59
Stad boş olmaz inşallah

Mehmet BAŞ
13.05.2015, 14:05
Deniz Yılmaz & Waris ikilisi ile başlamamız daha doğru olur.

Bursaspor gibi dinamik bir takım ile ancak böyle mücadele edebiliriz.

Cardozo maalesef çok formsuz...

atomantcum
13.05.2015, 14:11
Kupada fb-gs finali olacak, bu yüzden 4. ve 5. avrupaya gidecek. Bursa da cezalı olduğu için her durumda biz avrupadayız.

Ama yine de çok kritik maç. Takımın motivasyonu açısından çok önemli, takımımızın imajı için çok önemli, oyuncularımızın özgüveni için çok önemli. Kaybedeceğimizi düşünüyorum ama yine de dünden beri çok heyecanlıyım.

Bursa bize göre bariz favori ama hiç belli olmaz. Yine tenis maçı gibi olacağını düşünürsek, bulduğunu atan kazanır diyebiliriz. Forvette Waris-Deniz ya da Waris-Cardozo ikilisini izlemeyi çok istiyorum.

Bir de Belkalem'i sahada görsek de rahatlasak, adamı harcayacaklar matmazel.

Ömer Öztürk
13.05.2015, 14:17
bursa avrupaya gidemıo belediyede gidemicek buyuk ıhtımal şikeden dolayı takımda bunun rahatlığını görüyorum malesef

Adem Akyüz'
13.05.2015, 14:24
Başakşehir'in Avrupa'ya gidemeyecek olmasına çok bel bağlamamak gerekiyor. Çünkü soruşturma açılması ve kesin cezanın verilmesine kadar geçer sürede Başakşehir tek maç oynasa bile verilecek ceza durumunda Türkiye'den yeni bir takım alınmaz. Kiminle oynamışa o takım tur atlar. Beşiktaş-Tromsö örneği var önümüzde.. Ligi mutlaka Başakşehir'in önünde bitirmemiz gerekiyor..

Taner Uykuçeken
13.05.2015, 14:32
4 te 4 yaparsak ligi 4. bitiriyoruz, yapabilir miyiz... İNŞALLAH

anakonda09
13.05.2015, 14:40
HAKAN
BOSİ-UĞUR-AYKUT-YUSUF
ERKAN-MEDJANI-MEHMET-SALİH
CARDOZO-WARIS

Bu kadro BURSA yı felç eder...

PortoDeGalinhas
13.05.2015, 14:43
Bence bursanın cezasına bile bel baglamamak lazım, oradan gelecdk olumlu bir haber ile Avrupa Kupaları hayal olur. Ne olursa olsun 4. , en kötü 5. Olup kafamizin rahat olması lazim

samet aslan
13.05.2015, 14:50
vallahi ne yalan söyleyeyim fark yeriz diye düşünüyorum inşallah yanılırım..