PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sn. Futbolcular, Yönetim ve Teknik Direktör

Muhammet Ali Senocak
30.10.2006, 22:58
ya yaşım geLdi 21 e bir sezon oLsun yüzüm güLemedi gitti..
sözüm trabzonLu futboLcuLara ya kardeşim bu takım uzun süredir şampiyonLuk görmedi ve şampiyonLuqa ac bu takıma geLirken bunu hepiniz biLiyorsunuz yafs bir sezon canınızı dişinize katın şampiyon oLun o zmn bu taraftar sizi gökLere cıkarır....
ya sizden cok bir şey istemiyoruz ki şampiyonLuqa inanın ve öyLe oynayın.... ama diyorsanızki bizene şampiyonLuk biz aLdıqımız paraya bakarız o zmn.... paf takımızLa cıkarız sahaya ama yürekLeriyLe oynarLar hic oLmazsa....
biz trabzonspor taraftarıyız yeniLsekde severiz ama şampiyonLuqu görmekde hakkımız deiLmi ey futboLcuLar yönetim ve td ????????
benim gibi niceLeri var şampiyonLuqu görmedi...

Emre B.
30.10.2006, 23:02
Bu gidişle bir daha göremeyiz.

28TS61
30.10.2006, 23:04
ya millet kahvede dalga geciyor trabzonumuzla ya adam ts ye yazik ya atsinlar bi gol birak rize diyorlar

kutoz
30.10.2006, 23:07
Güzel kardeşim, böyle yazmakla hiçbirşey düzelmez... Sen, beyninde taşığıdın akılla ve yüreğinde taşıdığın sevgiyle, herşeyi çözebilirsin. Bunun de tek yolu, Trabzonspor'a üye olup, Trabzon'a gidip oy kullanarak kendi yönetimini oluşturmaktır. Bunu yapmadığın sürece, sen sadece burada yazmakla yetinirsin... Bu fikir, malesef Trabzonspor gerçeğine bundan sonra yön verecek, gerçektir... Bundan ötesi bana yalan geliyor...

Muhammet Ali Senocak
30.10.2006, 23:10
Güzel kardeşim, böyle yazmakla hiçbirşey düzelmez... Sen, beyninde taşığıdın akılla ve yüreğinde taşıdığın sevgiyle, herşeyi çözebilirsin. Bunun de tek yolu, Trabzonspor'a üye olup, Trabzon'a gidip oy kullanarak kendi yönetimini oluşturmaktır. Bunu yapmadığın sürece, sen sadece burada yazmakla yetinirsin... Bu fikir, malesef Trabzonspor gerçeğine bundan sonra yön verecek, gerçektir... Bundan ötesi bana yalan geliyor...

abi güzeL diyorsun....
ama şunuda merak ediyorum her zmn giden yönetimi aramadıkmı ????
kim geLdiyse biriLeri tarafından hep engeLLendiLer yada bu takımı yönetemedi.... ben üye deiLim(en yakın zamanda oLmayı düşünüyorum) ama üye oLan ark.Larım bu yönetime güvendiLer ve kuLLandıLar yine hüsran

Mesut AKYILDIZ
30.10.2006, 23:13
Ben takımımızın şampiyon olması için maçlara giderek, kulubümüze üye olarak, lisanslı ürün alarak üzerime düşeni fazlasıyla yaptığıma inanıyorum. Sorumlu kişiler bulundukları mevkilerin onlara yüklediği sorumluluğu layıkıyla yerine getirebilselerdi bir nesil şampiyonluk görmeden büyümemiş olurdu. Ama bu bile benim Trabzonspora olan sevgimde ve sadakatimde en ufak bir törpülenmeye dahi yol açmaz.

BİZİM SEVDAMIZIN YAZGISI ÖLÜMCÜLDÜR.

Volkan Yavuz
30.10.2006, 23:14
LÜTFEN YÖNETIME LAF YOK Yönetimin ne sucu var Süper Kadro kurdular! Para da iyi da ne iyityorsunuz adamlar gül gibi stad yapiyorlar!

Muhammet Ali Senocak
30.10.2006, 23:18
LÜTFEN YÖNETIME LAF YOK Yönetimin ne sucu var Süper Kadro kurdular! Para da iyi da ne iyityorsunuz adamlar gül gibi stad yapiyorlar!

ben herkese söyLedim bu takımın icinde oLan herkese yani şampiyonLuqa onLarında inanmasını istiyorum onLarda inanırsaLar şampiyonLuqun geLmemesi icin bir sorun kaLmaz

Laz_61
30.10.2006, 23:20

birader dalgami geciyorsun.....transferleri benmi yaptim ya...bu ne ya reziligin daniskasi...dolmuscu nuri dolmuslarina dön lütfen..TS sana büyük geldi..

zafer6161
30.10.2006, 23:22

+ 1967..(umarım dalga gecmiyorsun)

ligarba61
30.10.2006, 23:22

Yönetimden ne kadar para alıyrsun burda yazı yazmak için

mackali_81
30.10.2006, 23:25

Avatarından belli hangi zihniyete hizmet ettiğin!!! Bu ne hayranlık!

AKSOY_61
30.10.2006, 23:25
yönetimin bence bir suçu yok ben bu yönetimi destekliyorum
ama bunlar ziya doğan zamanıyla ilgili görüşlerim lazoronide tabiki hataları vardı
fatura ziya hocaya kesilmeli
bu takım böyle oynatılmamalı

ahmetansu61
30.10.2006, 23:37
yönetim bide hüseyin hariç herkesi eleştirlim arkadaşlar.
özellikle bu ikisine yazık oluyor bence.
ziya hoca da görsün artık bazı şeyleri musa da sağ back olmaz görsün. hasan ferhattan bin kat daha iiyidir görsün. ömer sakatladı ama ömerden cacık olmayacağını görsün. görsün artık gerçekleri ona göre müdahale etsin takıma.
ben isim önemli değil isterse paf takımla cıksın yeterki trabzonspor sahada olsun. ben bunu istiyorum.

Mesut AKYILDIZ
30.10.2006, 23:38
Şunu kabul etmek gerekir ki Nuri Albayrak ve yönetim kurulu son yıllarda görev alan birçok yönetimden daha basiretli vede 95-96 sezonundan sonraki dönemin en iyi kadrosunu kurdular. En büyük hataları sezon başında Lecescu veya Ersun Yanal tarzında belli bir oyun planı olan teknik direktörü takımın başına getirememeleri. Birçogumuzda Ziya Doğan'ın gelişinede Lazoroniyle yolların ayrılmasından ötürü sevindik, yoksa Ziya Doğan çok iyi bir teknik direktör değil. Lazoroniden kurtulduğumuz için Ziya Doğan tercihi pek yadırganmadı ama bundan sonra teknikheyet konusunda yönetimin başı epeyce ağıracağa benziyor.

28TS61
30.10.2006, 23:41
hala senin dedigin lucescu veya yanali alabilirler yeterki istek olsun
ama gelmiceklerini hepimiz biliyoruz
ancak buyuk para karsiligi gelir ikiside

AKSOY_61
30.10.2006, 23:41
yönetim bide hüseyin hariç herkesi eleştirlim arkadaşlar.
özellikle bu ikisine yazık oluyor bence.
ziya hoca da görsün artık bazı şeyleri musa da sağ back olmaz görsün. hasan ferhattan bin kat daha iiyidir görsün. ömer sakatladı ama ömerden cacık olmayacağını görsün. görsün artık gerçekleri ona göre müdahale etsin takıma.
ben isim önemli değil isterse paf takımla cıksın yeterki trabzonspor sahada olsun. ben bunu istiyorum.

ama bunları gelde ziya hocaya anlat
ben şu an ziyanın gitmesini istiyorum ama yerine kimin geleceğini düşününce
kafam karışıyo
gönderilmesimi hayırlı gönderilmemesimi bilemiyorum

herşey trabzonsporumuz için

buramburam61
30.10.2006, 23:43
Paralı başkan, paralı yönetim ve paralı zihniyet.Bu senaryoyu 20 yıl öncede izlemiştik.Para babaları yıllar önce bir tesis kazandırdılar bizlere.O günden sonra Şampiyonluğu unuttuk.Korkarım ki; bunlar da şimdi bir stad kazandıracaklar bize(orası da meçhul); ebediyyen şampiyonluğu unutacağız anlaşılan.Bu film sonunda da geriye sadece hüsran,yıkım ve bir yığın borç...

macka61
31.10.2006, 12:11
bu yönetimle bir bişey olmaz otursun izlesin kendi eserni BÜYÜK TRABZONSPORU ne hale getirdiğinide futbolcularda biraz o taşıdıkları formanın şerefini düşünerek oynasınlar bizden para kazanarak bize ihanet etmesinler bu takımdan derhal hasan hüseyin ferhat gönderilsin hocada pek fazla suç yok bence bu beceriksizlerle bir şey olmaz ama azda olsa hatası var

bordox
31.10.2006, 12:15
Şimdi herkes birbirini suçlar.Başkanın ağırlığını koyup olaya hakim olması şart.Bu zor günlerde yanlış yapılan bir hareketin sonucu kayıp bir yıl daha olarak hanemize yazılır ama eğer liderlik yapar ve olaya hakim olursa en az hasarla atlatırız.

Adem Erdoğan
31.10.2006, 12:18
Rizeye bile tek forvetle çıkarsan bu sonuçlar kaçınılmaz olur.Biz kötü oyunla galibiyet hakkımızı erciyes maçında kullandık.

sweetrose
31.10.2006, 12:23
Bu gidişle şampiyonluğu görmek ütopya denen kavrama dönüşecek...yazıklar olsun...fark beklereken yeniliyoruz... bu kadar fazla... Fatih ten gelen para bitmiş.... nereye gitti? marce, musam, musa b, .....yazıklar...

tsakrep61
31.10.2006, 12:35

para ıyı mı fatıhten gelen 7.2 mılyon euro dan elde kalan koca bır sıfır ayrıca kulubun 20 trılyon borcu var bunun 12 trılyonu nurı beyın eserı (ayrıca bu borc bankalara olan borctur kredı karsılıgı alınmıstır odenemedıgı takdırde bu borc katlanarak artacaktır) bu adama laf soylemıyelım oylemı gecı sende haklısın laf soylemeye bıle gerek yok
gul gıbı stad yapıcaklar ha 28 bın kısılık stad yapsa ne olur yapmasa ne olur alıs verıs merkezı carty curt yapıcakmıs gecıcen bunları kusura bakmayın ama g.. b.klu kayserı 40 bın kısılık stad yapıyo

Hüseyin Çümen
31.10.2006, 12:52
bende yönetime suç bulmuyorum hiç bi suçları yok gerekli yerlere takviye yaptımı bu adamlar yaptılar olmuyo işte ne yapılabilir bende bilmiorum
ayrıca yönetimden 1 kuruş almadım :D

Cafer KILIÇSOY
31.10.2006, 12:59
Sözüm futbolculara. Kendilerini sütten çıkmış ak kaşık gibi görmesinler. Yönetim hatalıdır değildir orası tartışılır. Tek gerçek futbolcu kardeşlerim yürekleriyle oynamıyor

GolaMTuRi
31.10.2006, 13:15
Sözüm futbolculara. Kendilerini sütten çıkmış ak kaşık gibi görmesinler. Yönetim hatalıdır değildir orası tartışılır. Tek gerçek futbolcu kardeşlerim yürekleriyle oynamıyor
haklisinda takimdaki iyi futbolculari kusturen kim?ziya dogan

manisada son 10 saniyede umutu oyuna alan,ingiltere ispanya gibi uste duzey liglerde oynamis adami futboldan sogutan,takima gram fayda vermeyen huseyini surekli 11 oynatan,takimin gole ihtiyaci oldugu macta hasani oyuna alan,takimi 7-8 kisiyyle defans oynatan zıhniyettir bizi bu hallere dusuren..
ve mac sonunda piskin piskin taraftara saldiran huseyine sahiplenen,maglubiyeti fizik gucun yetersizligine baglayan hocadır bizi bu hallere dusuren...

elinizi vicdaniniza koyun oyle elestirin yonetimi,bu kadro konya,rize,antep,gencler,ankaragucu ve erciyesin elinden zor kurtulacak bir kadromu allah askina...

zyonetimin tek sucu olaylara aninda mudahele etmemesidir..gerektiginde hocayada karisacaksin,futbolcularada...ben denizli macından sonra lazaroniye sayıp sovuyordum ve ziya geldiginde sevinmistim..ama ziyanin lazaroniden tek farki umut yerine erseni oynatmasi..hatta daha defansif bir anlayisa sahip..hayir bir mactada gol yemeyelim bu takim en azindan mac kaybetmiyor diyecem..ama oda yok..takim halinde defans oynuyoruz ve her mac gol yiyoruz..

macka61
31.10.2006, 13:25
95-96 sezonundan sonra kurulan en iyi kadro değil olsaydı bu durumlara gelmezdik hasan hüseyin ferhat keçeli musa gönderilmeli yerine devre arası transfer yapılmalı takıma ihanet ediyorlar trabzonda çift forvetle çıkmalıyız artık musampayı 11 de oynatmalı defans oyuncuları böyle komik gol yememeli
bu yönetim trabzonu yönetemez ilk kongrede istifa etmeli paraları batsın kulübü kendi çıkarlarına alet ediyorlar okdar paraları varsa bir tane iş bitirici ve iyi defans vede forvet alsınlar bakın trabzon nasıl oynuyor

AKSOY_61
31.10.2006, 13:28
95-96 sezonundan sonra kurulan en iyi kadro değil olsaydı bu durumlara gelmezdik hasan hüseyin ferhat keçeli musa gönderilmeli yerine devre arası transfer yapılmalı takıma ihanet ediyorlar trabzonda çift forvetle çıkmalıyız artık musampayı 11 de oynatmalı defans oyuncuları böyle komik gol yememeli
bu yönetim trabzonu yönetemez ilk kongrede istifa etmeli paraları batsın kulübü kendi çıkarlarına alet ediyorlar okdar paraları varsa bir tane iş bitirici ve iyi defans vede forvet alsınlar bakın trabzon nasıl oynuyor

o futbolcular gönderilirse inanki o futbolcuların yerine yine ziya hocanın bastırmasıyla defans adamları alınır
ziyayla bu iş olmayacak belli

Bülent Bayraktar
31.10.2006, 13:40
ziya doğan kına yaksın erseni tek oynatmaya dewam etti al sana sakatlandı
merak ediyorum sakarya maçında gene aynı kadroyumu kuracak
şu hüseyini çeksin klübeye yeter

Muhammet Ali Senocak
01.11.2006, 18:21
başda yazdıqım gibi 21 sendir görmedim ama bu gidişLe bir 21 sene daha göremeyeceqim şampiyonLuqu :( bu zihniyette futboLcuLar bu zihniyette hoca ve yönetim oLdukdan sonra oLmaz bu işşşş

Küçükalioğlu
01.11.2006, 18:30
Daha sakaryaya gidecek 50 tane gönüllü bulamıyoruz açılan başlıklara bakıyorum da herkes istiyor istiyosan bedavaya vermezler bişeler katacaksın. Parandan veremiyosan, zamanından, zamanından veremiyorsan emeğinden. Geçti artık o eski dönemler artık yürek bir yere kadar götürüyor paran olacak, birikimin olcak, profesyonel yönetimin olacak, skor taraftarı değil gerçek taraftarın olacak, sağlam bir tribünün olacak şimdi kendine bir sor bunların hangisi bizde mevcut, hepsini istemiyorum 2-3 madde olsun yine şampiyonuz. (Hatta yazdığım herşeyi unut git bir TS Club'a bak gerçekle yüzleş)

argentina
01.11.2006, 18:36
benim ümidim kalmadı

tsmaniac
01.11.2006, 21:04
bende yönetime suç bulmuyorum hiç bi suçları yok gerekli yerlere takviye yaptımı bu adamlar yaptılar olmuyo işte ne yapılabilir bende bilmiorum
ayrıca yönetimden 1 kuruş almadım :D

zaten moralimiz bozuk dalgamı geçiyosun bizimle

Erdem Keser
01.11.2006, 21:21
bu anlayisla'''''''zor gorunuyor

@FLU
01.11.2006, 21:32
nasıl yönetimin suçu yok

ben mi vahid le devam ettim ben mi vahidin gideceğini bilirken yerine adam gibi birini hemen getirmeyip sezon sonunu bekledim

ben mi yerine adı sanı duyulmamış eziklerin kovduğu lazoriniyi getirdim

ben mi bizi yarı yolda bırakan ziya doğanı getirdim ...

ben mi yürüyen ölüyü yıldız diye aldım

ben mi fatih tekkeyi kazanmak için uğraşmak varken sattım ve yerine adam gibi birini almadım

ben mi bu takım da zaten yeterince yetersiz topçu varken bir yenilerini daha ekledim ( musa - meustafa keçeli - ersen martin - murat ocak - cem demir)
mevcut yetersizler ( hasan - hüseyin - ferhat - ömer rıza - celo )

ben mi özdeğerlerimizi kaybetmemize sebebiyet verdim bize küfür eden fatih akyeli alıp 2. kaptan yaptım

ben mi aşık olduğumuz formayı yere atan adama göz yumdum

ben mi türübünlerde ayrımcılık yaparak taraftarı birbirine soktum

ben mi milyonların gururu ile oynayan adam cem papilaya üzüldüm

daha sayıyıyım mı

bu yönetimin çok suçu var da bizi iyi oynatıyor elinde ses edemiyoruz stat mtat götürüyor işte

çünkü biliyor bizim ufacık şeyler le mutlu olduğumuzu

Hüseyin Çümen
01.11.2006, 23:05
böle çarılar hiç bi zaman işe yaramıyo kardeş boşuna nefes tüketiosun
olsun biz şampiyonluk için sevmedik trabzonsporu zaten onun için sevseydik trabzonsporu tutmazdık çünkü daha doğmamıştım son şampiyonlukta
bizim kadar seven varmı takımını acaba 20 küsür senedir şampiyon olamıyoruz ama deli gibi bağlıyız takıma

Çakır
02.11.2006, 07:46
Aşağıdaki başlıktan devam:

http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=4935&page=4