PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Rizespor 0-2 TRABZONSPOR | STSL 30. Hafta | MAÇ SONUCU

Sayfa : 1 2 3 [4]

İlker Yazıcıoğlu
10.05.2015, 18:18
Cardozo'yu tartışmam ama bu oyun yapısına göre verim alamayız...

Hoş,ortada bir oyun yapımız yok ama bu adamı sağlı sollu beslemen lazım....

O da yok....

Ya Yatabare gibi kuvvetlş ve mücadelecei bir santraforun olacak ya da Cardozo'dan verim alabilmek için ,yırtıcı,bıçkın bir orta sahan olacak...

En iyi adamın Ekici,takımı sırtlayan adam Ekici,tamam lafım yok ama en önemli maçlarda o da ortalıkta yok....

Bana Ekici derbilerde lazım,Avrupa'da lazım....

Çok eksiğimiz var...

fadigaTS
10.05.2015, 18:18
eleştirmediğin adam var sanki.

Zeki yavru, mustafa yumlu, akbaş gibi sadece trabzonlu oldukları için oynayanları eleştiriyorum.

DeAgLeMaNyAq
10.05.2015, 18:19
Deniz Kadah Aytaç'ın koşu rekorunu kırmış...

Yunus Emre SEYHAN
10.05.2015, 18:22
Waris gibi bir adamdan nasıl yararlanamıyoruz ?

Defansın arkasına sarkabilen, topsuz alan koşuları en iyi olan futbolcumuz Waris.

Deniz - Cardozo değil de Waris - Cardozo ikilisi çok can yakması gerekir normal şartlar altında

fadigaTS
10.05.2015, 18:23
5-6 adam alalım ama ilk 11 de direkt oynasın ve devamlılığı olsun.Yedek oyuncu dolu kadro zaten.Futbolcu toplama kampına döndük.Takımda en fazla 6 as ve 4-5 yedekte durabilecek adam var

Muhammed Ayaz
10.05.2015, 18:23
Cardozo bize ilk geldiğinde videolarını izlerken hep bir adam dikkatimi çekmişti .
Ola jhon benfica'nın sol tarafta oynayan elemanı.Cardozonun birçok golünde ola jhon vardı .
Fifa 15'te hemen ola jhon'u transfer ettim ve şuandaki istatistikler ;

cardozo 30 maç 25 gol
ola jhon 30 maç 16 asist (en az 10 tanesi cardozo'ya)

Mesele birazda cardozo'ya göre oynamakta ;)

Çağdaş DENİZ
10.05.2015, 18:25
Medjani,Belkalem,Aykut'ta üst düzey oyuncular. Problem futbolcuda değil teknik direktörün anlayışında.Hala daha oyun stratejisi geliştiremedik bu oyuncu kalitesinden değil hocanın enteresan tercihlerinden kaynaklanıyor.

Aykut ve üst düzey hahaha😊

Murathan
10.05.2015, 18:26
Cardozo bize ilk geldiğinde videolarını izlerken hep bir adam dikkatimi çekmişti .
Ola jhon benfica'nın sol tarafta oynayan elemanı.Cardozonun birçok golünde ola jhon vardı .
Fifa 15'te hemen ola jhon'u transfer ettim ve şuandaki istatistikler ;

cardozo 30 maç 25 gol
ola jhon 30 maç 16 asist (en az 10 tanesi cardozo'ya)

Mesele birazda cardozo'ya göre oynamakta ;)

erkanı aldık da

B.Yiğit
10.05.2015, 18:27
Belkalem sağlam defansta Medjani küçük takimlarin oyuncusu. Trabzonspor da oynayacak yetenekte değil.

Fatih Öztürk
10.05.2015, 18:29
Aykut ve üst düzey hahaha😊

Gülecek bir şey Yok .adam uğur gelene kadar takımın en iyi oynayanıydı.Ersun hoca kendi aldırdığı verimsiz Uğuru oynatıyor .

Bülent AKBULUT61
10.05.2015, 18:32
Cardozoyu oyundan aldı adamlar rahat bir şekilde ileriye çıktı bu maçta Hakana dua edelim yoksa maç gitmişti

Fatih Öztürk
10.05.2015, 18:33
Belkalem sağlam defansta Medjani küçük takimlarin oyuncusu. Trabzonspor da oynayacak yetenekte değil.

Monaco'da Olimpiakos 'da Fransa liginde oynayan küçük takım oyuncusu Medjani he.

Çağdaş DENİZ
10.05.2015, 18:34
Gülecek bir şey Yok .adam uğur gelene kadar takımın en iyi oynayanıydı.Ersun hoca kendi aldırdığı verimsiz Uğuru oynatıyor .

Orası öyle de kötünün iyisi
trabzonsporü bırak ptt de bile oynayamaz bence
uğurda yükseliş var hava toplarında iyi oynadıkça iyi olabilir ha yeterli mi değil tabi

Bülent AKBULUT61
10.05.2015, 18:34
Ersun hoca değilmiydi şikebahçede 4 forvet oynatan noldu bu adama niye bu kadar korkak enteresan bir durum. ALLAH Hakandan razı olsun

B.Yiğit
10.05.2015, 18:35
Monaco'da Olimpiakos 'da Fransa liginde oynayan küçük takım oyuncusu Medjani he.

Monaco nin sozlesmesini fesh ettiği Medjani.. Ayrıca Olimpiakos örneği olmamış. Sıradan lig sıradan av. Klubu. :)

Fatih Öztürk
10.05.2015, 18:36
Orası öyle de kötünün iyisi
trabzonsporü bırak ptt de bile oynayamaz bence
uğurda yükseliş var hava toplarında iyi oynadıkça iyi olabilir ha yeterli mi değil tabi

Sence öyle olabilir lakin özellikle taraftarın bu sene kabullendiği gerçeği var ortada.

Bülent AKBULUT61
10.05.2015, 18:36
Hakan sayesinde bu maçı aldık yoksa Ersun hoca takımı mahvetti

Fatih Öztürk
10.05.2015, 18:39
Monaco nin sozlesmesini fesh ettiği Medjani.. Ayrıca Olimpiakos örneği olmamış. :)

Edebilir bunda gülecek bir şey yok.Liverpool görmüş,Cezayir milli takımında başarılar yakalamış istikrarı olan oyuncu.Hayır yani küçük oyuncu diye beğenilmiyorda biz çok büyük bir takımmıyız? Biz kendimizi dev aynasında görüyoruz o kadar. Yoksa avrupanın 3.sınıf takımıyız bu gerçek.

B.Yiğit
10.05.2015, 18:41
Edebilir bunda gülecek bir şey yok.Liverpool görmüş,Cezayir milli takımında başarılar yakalamış istikrarı olan oyuncu.Hayır yani küçük takım diye beğenilmiyorda biz çok büyük bir takımmıyız? Biz kendimizi dev aynasında görüyoruz o kadar. Yoksa avrupanın 3.sınıf takımıyız bu gerçek.
Ben küçük takımlarda oynamasını değil yeteneksiz olmasını eleştirdim. Adam yeteneksiz geçmişi de öyle parlak filan değil hatta vasat. Bugün bıraksak hangi klüp talip olur acaba balikesir mi yoksa kayseri mi.

PortoDeGalinhas
10.05.2015, 18:42
Bu kadrodan hicbirsey olmaz diyenlere kesinlikle katılmıyorum. Bu kadro 3 4 transfer ile çok sağlam takım olur. Bizim suan en büyük problemimiz, oyunu 2 yönlü oynayamamiz. Bunun de en büyük nedeni takımda bir tane onlibero olmaması. Bu yüzden defansif oynarken hicbirsey uretemiyoruz, ofansif oynarken ise arka taraf yol geçen hani oluyor. Kalemiz sağlam. Defansta bosingwa,belkalem medjani bu ligi çok rahat kaldırır. Defansta tek eksiğimiz sol bek. Orta saha da en az 2 adama ihtiyacimiz var, bunların yanjnda Ekici,ozer, yusuf, erkan yine ligi kaldıracak kapasitede. Forvet te cardozo nun yanjna bir adam alınabilir, başka da oyuncuya gerek yok. Atık, Aytaç, Aykut, Waris le birlikte bir tane sonradan girip fark yaratacak oyuncu da alınabilir.

Çağdaş DENİZ
10.05.2015, 18:42
Edebilir bunda gülecek bir şey yok.Liverpool görmüş,Cezayir milli takımında başarılar yakalamış istikrarı olan oyuncu.Hayır yani küçük oyuncu diye beğenilmiyorda biz çok büyük bir takımmıyız? Biz kendimizi dev aynasında görüyoruz o kadar. Yoksa avrupanın 3.sınıf takımıyız bu gerçek.

Melo da en kötü oyuncu seçilmişti ama burda iyi oynuyor

Bülent AKBULUT61
10.05.2015, 18:43
tamam belki komik gelecek ama fifa oyunlarında Waris en iyilerinden biri fifa yapmaz böyle hata ama biz bu adamı oyantmıyoruz

B.Yiğit
10.05.2015, 18:44
Cezayir milli takım meselesine keşke hiç girmeseydin o takım süper ligde oynasa aşağı yukarı rize nin puan ki konumunda bir yerlerde olur.

Fatih Öztürk
10.05.2015, 18:45
Ben küçük takımlarda oynamasını değil yeteneksiz olmasını eleştirdim. Adam yeteneksiz geçmişi de öyle parlak filan değil hatta vasat. Bugün bıraksak hangi klüp talip olur acaba balikesir mi yoksa kayseri mi.

Yeteneksiz ve geçmişi parlak deği? Hıııım.
7,tane gol atmış nerde görev verirseler çatır çatır oynuyor. Hakkaten bize Medjani fazla. Keşke Ayman geri gelse.

Fatih Öztürk
10.05.2015, 18:47
Melo da en kötü oyuncu seçilmişti ama burda iyi oynuyor

Ne alaka?

Çağdaş DENİZ
10.05.2015, 18:47
Sence öyle olabilir lakin özellikle taraftarın bu sene kabullendiği gerçeği var ortada.
Eğer bizim taraftar aykutu begeniyorsa biz şampiyon felan olamayız
boyu kısa hava toplarına hakim değil
yerden hamle yeteneği berbat geçen hafta demba ba ya vurdurdugu toptan tut iki sezondur yediğimiz özellikle çaprazdan gollerde bariz hataları var
taç çizgisinin ordan top çıkarırken %70 ya kaptırır ya olumsuz kullanır
daha sayacak birsürü şey var

B.Yiğit
10.05.2015, 18:48
7,tane gol atmış nerde görev verirseler çatır çatır oynuyor. Hakkaten bize Medjani fazla. Keşke Ayman geri gelse.
İyi o zaman bundan sonra 7 gol atan herkesi efsane futbolcu yapalım. Medjani kaliteli bir oyuncu değil bunu futbolu iyi bilen herkes görür. By.

Bülent AKBULUT61
cardozo futbolu trabzonda bırakmış

Cardozo bu unutmuş haliyle bu kadar gol atarsa demmeki onu futbola dönderecek orta saha alırsak 45 gol atar

Fatih Öztürk
Cezayir milli takım meselesine keşke hiç girmeseydin o takım süper ligde oynasa aşağı yukarı rize nin puan ki konumunda bir yerlerde olur.

Bak gördünmü Alman milli takımına kök söktüren Cezayir bile Rizeden kötüymüş.3 dönemdir dünya kupasına katılamayan Türk Milli Takımı demekki 3.ligde zor oynar öyle ya?

kyodou
10.05.2015, 18:49

İkiniz de üste çıkmak için konuyu saptırıp alakasız yerlere getirdiniz. Hayretle izliyorum. :)

Fatih Öztürk
10.05.2015, 18:50
İyi o zaman bundan sonra 7 gol atan herkesi efsane futbolcu yapalım. Medjani kaliteli bir oyuncu değil bunu futbolu iyi bilen herkes görür. By.

Senden başka kötü diyen yok.kendine dikkat et.

Çağdaş DENİZ
10.05.2015, 18:52
Ne alaka?

Yani bir oyuncu iyi veya kötü bunu bazen şartlar da belirler
bazı takımlarda başarılı olmamış olmak olamayacağının göstergesi olmadığı gibi basarili olanın da her takımda hep aynı performans i göstereceği anlamına gelmez

B.Yiğit
Bak gördünmü Alman milli takımına kök söktüren Cezayir bile Rizeden kötüymüş.3 dönemdir dünya kupasına katılamayan Türk Milli Takımı demekki 3.ligde zor oynar öyle ya?
Arkadaş cezayir hangi gruplarda oynuyor haberin var mi ? Belki adını bile bilmediğin ülkelerle maç yapıp o kupalara katılabiliyor. Cezayir Almanya ya kök döktürmuş.. ne yaptı 90 dk boyunca defanstan başka .. Sonuçta yine elendi.

Fatih Öztürk
yerden hamle yeteneği berbat geçen hafta demba ba ya vurdurdugu toptan tut iki sezondur yediğimiz özellikle çaprazdan gollerde bariz hataları var
Alakası olmayan şeylerden bahsetmişin. Hele hava toplarında kötü falan tam espri.

Fatih Öztürk
10.05.2015, 18:54
Yani bir oyuncu iyi veya kötü bunu bazen şartlar da belirler
bazı takımlarda başarılı olmamış olmak olamayacağının göstergesi olmadığı gibi basarili olanın da her takımda hep aynı performans i göstereceği anlamına gelmez
Yahu On kişiye sor dokuzu haksız olduğunu söyler.

selcuk
10.05.2015, 18:56
bu mac medjaniye nasil kötü dersiniz anlamiyorum

macin iyileri zaten hakan, ugur, reis, medjani birazde salih

Çağdaş DENİZ
10.05.2015, 18:56
Alakası olmayan şeylerden bahsetmişin. Hele hava toplarında kötü falan tam espri.

madem espri kaç hava topuna çıkmış kaçını vurmuş kaçını vurdurup pozisyon vermiş soyle de bilelim

Fatih Öztürk
10.05.2015, 18:57
Arkadaş cezayir hangi gruplarda oynuyor haberin var mi ? Belki adını bile bilmediğin ülkelerle maç yapıp o kupalara katılabiliyor. Cezayir Almanya ya kök döktürmuş.. ne yaptı 90 dk boyunca defanstan başka .. Sonuçta yine elendi.

Var var.oraya nasıl çıktığına değil çıkmışmı buna bakarım. Senin milli takımın Letonya Estonyayı eleyemiyor adamlar Almanlara kök söktürür sen ona bak gerisi laf

kyodou
10.05.2015, 18:57

Geçen hafta Demba Ba' ya vurdurduğu top dışında söylediklerin tamamen yanlış analiz. "Daha sayacağın birsürü şeyi" de saysaydın keşke de, bizim zaten mükemmel olmadığını bildiğimiz Aykut' un Pique' den Pepe' den farkını anlatabilseydin. Çünkü aynı hatayı zaman zaman onlar da yapabiliyor.

B.Yiğit
10.05.2015, 18:58
bu mac medjaniye nasil kötü dersiniz anlamiyorum

macin iyileri zaten hakan, ugur, reis, medjani birazde salih
Genel olarak kötü, maç maç bakarsan herkesin yıldız olduğu maç vardır. Deniz gibi fatih atık gibi :)

Çağdaş DENİZ
Yahu On kişiye sor dokuzu haksız olduğunu söyler.

Suan 4 kişiye sordum
isimleri vahit himmet erdem yetiş
hepsi haklısın dedi nolacak

Murat'
Galibiyet güzel şey, takımı tebrik ediyorum.

Fatih Öztürk
madem espri kaç hava topuna çıkmış kaçını vurmuş kaçını vurdurup pozisyon vermiş soyle de bilelim

Hava toplarında en iyi defans oyuncusu.tek eksiği hava toplarında gereksiz faul yapması.

fadigaTS
10.05.2015, 18:59
Bu futbolcuların hepsi geriye kalan maçları kazanacağız diye söz verip yatıyor.Lig bitti hala söz veriyorlar ahaha :)

Fatih Öztürk
10.05.2015, 18:59
Suan 4 kişiye sordum
isimleri vahit himmet erdem yetiş
hepsi haklısın dedi nolacak

Abuzer kadayıf ve abuziddin kıllıfırçayada sor.

Çağdaş DENİZ
10.05.2015, 19:00
Geçen hafta Demba Ba' ya vurdurduğu top dışında söylediklerin tamamen yanlış analiz. "Daha sayacağın birsürü şeyi" de saysaydın keşke de, bizim zaten mükemmel olmadığını bildiğimiz Aykut' un Pique' den Pepe' den farkını anlatabilseydin. Çünkü aynı hatayı zaman zaman onlar da yapabiliyor.

Size videolu anlatım lazım ben anladim

Tufan AYAN
10.05.2015, 19:01
Waris, uğur ve erkan Trabzonspor formasını taşıyabilecek kapasitede olduklarını gösterdiler. Akbaş iyi mücadele etti. Ulu Hakana kelime bulamiyorum elleri dert görmesin. Umarım waris kalan maçlarda etkili olur. Cardozo modern futbolun ileri ucu değil bana statik, pivot sadece tek ayağı etkili beslenmeyi bekleyen bir büyük takim forveti söyleyin. Şahsi sempati ayrıdır ama bizim, diri yıpratıcı, hareketli, geri gelip duvar olabilen, hızlı ve çok tempolu forvetlere ihtiyacımız var. Warisin 4-2-3-1 de 3'ün solunda oynaması gerek, üzerine oynanmalı. Medjaniyi tartışmak yersiz. Güven veren, istikrarlı bir oyuncu.

fadigaTS
10.05.2015, 19:03
Waris, uğur ve erkan Trabzonspor formasını taşıyabilecek kapasitede olduklarını gösterdiler. Akbaş iyi mücadele etti. Ulu Hakana kelime bulamiyorum elleri dert görmesin. Umarım waris kalan maçlarda etkili olur. Cardozo modern futbolun ileri ucu değil bana statik, pivot sadece tek ayağı etkili beslenmeyi bekleyen bir büyük takim forveti söyleyin. Şahsi sempati ayrıdır ama bizim, diri yıpratıcı, hareketli, geri gelip duvar olabilen, hızlı ve çok tempolu forvetlere ihtiyacımız var. Warisin 4-2-3-1 de 3'ün solunda oynaması gerek, üzerine oynanmalı. Medjaniyi tartışmak yersiz. Güven veren, istikrarlı bir oyuncu.

Erkan hala bir şey kanıtlamış değil.

kyodou
10.05.2015, 19:03
Size videolu anlatım lazım ben anladim

Videolu anlatıma girersen Aykut' un hataları da genişler, diğerlerininkilerde..

Aykut geldiğinden beri bu sezonun ilk yarısına kadar takıma hiçbir şey vermedi. Benim de gönderilecekler listemde yer aldı çoğu zaman. Çünkü yapabilecekleri bu kadar diyordum. Ama ikinci yarı başındaki (Ersun hoca sebepsiz yere kesene kadar) performansı ile yapabileceklerini en azından bana kanıtladı. ve seneye en az "2011' deki Egemen" gibi oynayabileceğini düşünüyorum. Bu da benim için yeterli.

Çağdaş DENİZ
10.05.2015, 19:04
Abuzer kadayıf ve abuziddin kıllıfırçayada sor.

Kardeş dalga geçeceğine birşey soylemissin aksini kanıtladım sana cevap verdim sen de medeni bir şekilde cevap verebilirsin

S.Seymen
10.05.2015, 19:04
waris ve Belkalem satılmamalı Medjani bu takımda her türlü oynar Cardozo yedekten iş görür hareketli bir santrafora ihtiyacımız var bir sağlam solbek orta sahaya da Atik stilinde topu iyi kullanabilen sağlam iki yabancı gerekir biri Ozan olursa tek bir orta saha da iş görür

Fatih Öztürk
10.05.2015, 19:05
Erkan 2.yarı gayet derli toplu oynadı fakat hala level atlamış değil.

S.Seymen
10.05.2015, 19:06
üst düzey bir de stoper eksik kalmış gerisi hallolur...

Fatih Öztürk
10.05.2015, 19:07
Kardeş dalga geçeceğine birşey soylemissin aksini kanıtladım sana cevap verdim sen de medeni bir şekilde cevap verebilirsin

Vahitle himmet yanındamı hâlâ?Aksini kanıtlayacak bir veri koymadın ortaya. Aykut'un başlığına gir son 6 ayki yorumları oku öyle tartışalım.

Çağdaş DENİZ
10.05.2015, 19:09
Hava toplarında en iyi defans oyuncusu.tek eksiği hava toplarında gereksiz faul yapması.

2 milyon euro ya sat bakalım alan var mi madem en iyi

kyodou
10.05.2015, 19:10
waris ve Belkalem satılmamalı Medjani bu takımda her türlü oynar Cardozo yedekten iş görür hareketli bir santrafora ihtiyacımız var bir sağlam solbek orta sahaya da Atik stilinde topu iyi kullanabilen sağlam iki yabancı gerekir biri Ozan olursa tek bir orta saha da iş görür

Abi sence 2.5 M € maaş alan bir topçuyu, hele hele adı Cardozo iken, hadi onlarıda geçtim oyun yapısı gereği (yedekten gelen forvet Cardozo' nun tam tersi, hızlı, atik, basan, koşan biri olmalı) yedek bırakma şansımız var mı ?

S.Seymen
10.05.2015, 19:10
en sağlam kadroyu da kursan bu sistem siyaset ve onların tff si kaldıkça ilk 3 zor bir şekilde bozmayı becerirler o nedenle fazla beklenti de olmamak lazım...

S.Seymen
10.05.2015, 19:15
Abi sence 2.5 M € maaş alan bir topçuyu, hele hele adı Cardozo iken, hadi onlarıda geçtim oyun yapısı gereği (yedekten gelen forvet Cardozo' nun tam tersi, hızlı, atik, basan, koşan biri olmalı) yedek bırakma şansımız var mı ?

bana kalsa satarım Cardozo yu oyuna katkısı yok stoperi yoramaz top tutamaz vs ama sıkışınca da gol yüzdesi yüksek

şu çocuk adını çıkaramadım şimdi İtalya daki Cezayirli buradaki abilerinin yanına gelirse çok iyi adam top tutma arkası dönük ounama hız çalım vs hepsi var kimse başkasını aramaz...

umarım laf değildir onun olduğu takımda Cardozo enteresan işler yapabilir dinlendir dinlendir oynat gibi diyorum...

Çağdaş DENİZ
10.05.2015, 19:17
Vahitle himmet yanındamı hâlâ?Aksini kanıtlayacak bir veri koymadın ortaya. Aykut'un başlığına gir son 6 ayki yorumları oku öyle tartışalım.

Sen sor dedin ben de yanimdakilere sordum hatta ben misafirhanede kalıyorum bjk maçını en az 30-40 kişi izledik diğer maçları da toplu halde izliyoruz millet hep dalga geçiyor aykutla bir de öncesinde kaleci fatih le aykut hakkında kick boks yapsın futbolcu değil yönünde genel kanı var
neden kimse egemen kötü song kötü gloeacki kötü demiyor çünkü adamlar az hata yapıyor
defans ve kale hata yapılacak en son yerdir maalesef aykut bu sınırın üstünde ve yeterli değil
Aykut geldiğinden beri 5 hocayla çalıştı helikopter tutuldu getirildi gram ilerleme yok maalesef

kyodou
10.05.2015, 19:18
bana kalsa satarım Cardozo yu oyuna katkısı yok stoperi yoramaz top tutamaz vs ama sıkışınca da gol yüzdesi yüksek

şu çocuk adını çıkaramadım şimdi İtalya daki Cezayirli buradaki abilerinin yanına gelirse çok iyi adam top tutma arkası dönük ounama hız çalım vs hepsi var kimse başkasını aramaz...

umarım laf değildir onun olduğu takımda Cardozo enteresan işler yapabilir dinlendir dinlendir oynat gibi diyorum...

İshak Belfodil abi. Gelsin içeriki maçlarda yedek durur, deplasmanda Cardozonun yanında oynar. Cardozo gidene kadar ayak uydurur. Hazır hazır oynatırız sonra. Ama Cardozo yedek olmaz.

gurur6134
10.05.2015, 19:18
Macin yildizi hakan arikansa sansa alinmis bir galibiyet..nereye kadar boyle..

Berkan
10.05.2015, 19:20
Yaşa Trabzon

Fatih Öztürk
10.05.2015, 19:20
2 milyon euro ya sat bakalım alan var mi madem en iyi

Niye satıyoruz zorumuz ne?26 yaşında Trabzonspora uzun yıllar hizmet edecek potansiyele sahip.yıllarca stoper oynadım iddia etmiyorum çok iyi biliyorum ülkenin en iyi yerli stoperi diyorum.

Fatih Öztürk
10.05.2015, 19:22
Sen sor dedin ben de yanimdakilere sordum hatta ben misafirhanede kalıyorum bjk maçını en az 30-40 kişi izledik diğer maçları da toplu halde izliyoruz millet hep dalga geçiyor aykutla bir de öncesinde kaleci fatih le aykut hakkında kick boks yapsın futbolcu değil yönünde genel kanı var
neden kimse egemen kötü song kötü gloeacki kötü demiyor çünkü adamlar az hata yapıyor
defans ve kale hata yapılacak en son yerdir maalesef aykut bu sınırın üstünde ve yeterli değil
Aykut geldiğinden beri 5 hocayla çalıştı helikopter tutuldu getirildi gram ilerleme yok maalesef
Ben yanındakini tanımam arkadaşım Aykutun başlığına gir son 5-6 ayki yorumlarını oku sonra tartışalım.

RaLi28
10.05.2015, 19:42
Hocanın yaptıgı degisikliklerin hepsi dogruydu bugün. Yürümeye hali yoktu cardozonun. Yusuf aksıyordu. Erkanda yorulmuştu. Onun dışında sezon bitine kadar iyi futbol beklemeyin. Bitsede gitsek havasında takım çünkü hedef yok uefa zaten garanti durumda. O yüzden biraz sabır arkadaşlar hocaya lütfen.

Ufuk Turgut
10.05.2015, 19:45
sevındım kazandıgımıza

Ercan DEMİRCİ
10.05.2015, 19:49
Hocanın yaptıgı degisikliklerin hepsi dogruydu bugün. Yürümeye hali yoktu cardozonun. Yusuf aksıyordu. Erkanda yorulmuştu. Onun dışında sezon bitine kadar iyi futbol beklemeyin. Bitsede gitsek havasında takım çünkü hedef yok uefa zaten garanti durumda. O yüzden biraz sabır arkadaşlar hocaya lütfen.

Başakşehirin cezası falan mı var uefa nasıl garanti ?

F. Yıldırım
10.05.2015, 19:51
Başakşehirin cezası falan mı var uefa nasıl garanti ?

Bugün çok yazdım ama sizin için de yazayım.

Türkiye kupasında şikebahçe-gs finali olacağından ve bu takımların zaten Avrupa'yı garantilemesinden dolayı ligte 5. takım da Avrupa'ya gidecek.

Bursaspor'un da cezasının kesin olması bize yetiyor.

Sercan Keleş
10.05.2015, 19:52
Bizim taraftarımız Ersun Hoca'ya çok büyük ayıp ediyor.

Ben çok iyi hatırlıyorum Waris'in ne işi var takımda. Orada Deniz oynar dedikten sonra şimdide yavaştan Deniz'in eleştirilmesi. Yatabare'nin oyunda kalması gibi yorumlar yapıp Yatabare'yi bir maçta silmeler. Dolu şey var.

Sezon başında Medjani Ortasaha oynamaz diyenler Şimdi Medjani'yi direk ortasahaya yazıyorlar. Salih'i Ortasaha'da çok iyi diyenler şimdi Salih'in Bek performansını beğenmiş yarın yuhalar. Fatih Atik'i eleştirenler oynamadığı haftalarda döküldüğümüzü gördükten sonra başka alternatiflere yönelmeler.

Ersun Hoca Trabzonspor için bir hediyedir değeri bilinmesi gerekir. Taraftarlar onu şöyle bunu böyle yap neden yapmıyor gibi eveleyip gevelemesin boşuna. Bosingwa Eğer bugün defansta oynamasaydı biz kesin gol yerdik. Bosingwa'nın kestiği topları kimse kesemez kademeye giremez varolan defanslarda.

Ercan DEMİRCİ
10.05.2015, 19:54
Bugün çok yazdım ama sizin için de yazayım.

Türkiye kupasında şikebahçe-gs finali olacağından ve bu takımların zaten Avrupa'yı garantilemesinden dolayı ligte 5. takım da Avrupa'ya gidecek.

Bursaspor'un da cezasının kesin olması bize yetiyor.

Anladım teşekkürler..

Sercan Keleş
10.05.2015, 19:55
Bu maçın tamamı elimde olsa ;

Bosingwa Bek oynasın bek oynasın diye kuduranlara Bosingwa'nın kaç top kestiğini kaç ters kademeye girdiğini ne kadar güzel alan kapattığını göstermek isterdim. Elinde böyle bir defans olsun Sonra Bosingwa'yı koyarsın kanada.

Çağdaş DENİZ
10.05.2015, 19:59
Bu maçın tamamı elimde olsa ;

Bosingwa Bek oynasın bek oynasın diye kuduranlara Bosingwa'nın kaç top kestiğini kaç ters kademeye girdiğini ne kadar güzel alan kapattığını göstermek isterdim. Elinde böyle bir defans olsun Sonra Bosingwa'yı koyarsın kanada.

Aykut var deniyor😊

Fatih Öztürk
10.05.2015, 20:06
Noldu bi yorum çıkardın başın göğe erdi he:)

ccd6167
10.05.2015, 20:14
Arkadaşlar bu takımın sistemi nedir ne oynar bilen varsa yazsın bi zahmet

redbul
10.05.2015, 20:18
burda defalarca yazdım yine yazıyorun deplasmanda cardozo ile başlarsan 1 kişi eksik oynarsın

Steril61
10.05.2015, 21:04
Bence bugünkü maçın hakkı beraberlikti. Gerçi Rizespor'a bizi yenebilmeleri için iyi fırsatlar verdik fakat değerlendiremediler. İnşallah ligden düşmezler...

Sefer A.
10.05.2015, 21:15
Bosingwa stoperde Rize'ye karsi oynar, Salih te oynar, Mustafa Akbas ta oynar
Bosingwa sag bektir, gerisi hikâyedir :)

F. Yıldırım
10.05.2015, 21:17
Bosingwa stoperde Rize'ye karsi oynar, Salih te oynar, Mustafa Akbas ta oynar
Bosingwa sag bektir, gerisi hikâyedir :)

Kaldı ki çok pozisyon verdik. Rize becerikli olsa ya da kalede Fatih olsa bugün Bosingwa'nın futbolculuğu dahi tartışılırdı.

artvints
10.05.2015, 21:20
bosingwa çok iyi oynadı.seneye stoperde oynayacak, alıştırın kendinizi :)

memozcan
10.05.2015, 21:31
bosi iyi oynadı, uğur iyi oynadı, salih iyi oynadı da iki çuval pozisyonu nerden verdik? dikkatinizi çekti mi bilmem ama tüm hava toplarını rizespor aldı.. bosinin hava hakimiyeti neredeyse sıfır.. bir stoper için belki de en önemli şey..

İ. SARAL
10.05.2015, 21:33
Cardozo inş satılır takıma katkısı 0, defansı zorlama 0, top tutma 0, hava toplarında etki 0. Cardozo değil de Henrique olsa döve döve kovalamıştık. Bu formuyla bırak ilk 11'i kadro dışı kalması lazım. Rizespor'a bakıyorum Kweuke parçalıyor kendini bizimki topa ayağını uzatmıyor korkudan. İnş. en kötü 5-6 milyona okuturuz. Daha hareketli bir satrafor lazım. Kweuke'nin 2 tık üstü bile işimizi görür. Fernandao tipi bir santrafor şart. İleride top tutamadığımız için her yaptığımız atak duvara çarpmış gibi bize geri dönüyor ve orta saha oyuncuları da yumuşak olunca pozisyon vermek kaçınılmaz oluyor.

UgurAk61
10.05.2015, 21:35
Burdaki arkadaslarin bazilari hakikaten sacmaliyor. Aykut iyimi? Ya sen hic top oynamadin yada futbolu bilmiyorsun! Aykutu herhangi bir alman kulübüne deneme idmanina yolla kimse almaz. Kadrodan kesinlikle gitmesi gerekenler( sahsi fikrim): mustafa akbas, zeki, deniz, özer, atik, yatabare, belkalem, medjani,musa, ishak( kiralik) Bunlar bu takimin topcusu olamaz! 30 mio. € harcadiktan sonra halen akbas oynuyorsa yönetimde pesinden gitmeli. Sampiyonluk icin oynayacaksan hem sag bekin hem sol bekin hizli ve kuvvetli olmasi gerekiyor. Orta sahanin ortasi top hakimiyeti yüksek olacak. Sag ve sol aciklarin orta yapabilecek. Golcün de atacak. Stoper hem kesecek hem oyun baslatabi

Gesendet von iPad mit Tapatalk

cyberentalpi
10.05.2015, 21:38

Ben çok iyi hatırlıyorum Waris'in ne işi var takımda. Orada Deniz oynar dedikten sonra şimdide yavaştan Deniz'in eleştirilmesi. Yatabare'nin oyunda kalması gibi yorumlar yapıp Yatabare'yi bir maçta silmeler. Dolu şey var.

Sezon başında Medjani Ortasaha oynamaz diyenler Şimdi Medjani'yi direk ortasahaya yazıyorlar. Salih'i Ortasaha'da çok iyi diyenler şimdi Salih'in Bek performansını beğenmiş yarın yuhalar. Fatih Atik'i eleştirenler oynamadığı haftalarda döküldüğümüzü gördükten sonra başka alternatiflere yönelmeler.

Ersun Hoca Trabzonspor için bir hediyedir değeri bilinmesi gerekir. Taraftarlar onu şöyle bunu böyle yap neden yapmıyor gibi eveleyip gevelemesin boşuna. Bosingwa Eğer bugün defansta oynamasaydı biz kesin gol yerdik. Bosingwa'nın kestiği topları kimse kesemez kademeye giremez varolan defanslarda.

Hocam elbette ayıbın kralı yapılıyor. ama Trabzon yerel halkı medyası öyle bir yer ki ?
Çıkar ilişki adamcılık Ts yi dusunmekten baska her sey var. Emin olun bilinen düşmanlarımızıdan daha zararlı

konuya donersek

takımımız kotu ama ligde iyi takım yok zaten.
1-Rakiplerimizin hepsi yeni bir yapılanma ile baslamadılar. Kurulu hazır takımlara takviye yaptılar.
2- Tff digiturk gibi yan faktorler hep aleyhimize
3-Bu takımı ilk önce iho kurdu. Olmadı. Vahid geldi degiştirdi. Adam kendi aldirdigi oyunculara tezattı.
Ersun a takım verdik. Bakıyorsun mehmet ekici bile satılsın diyen cıkıyor.

Ersun un takım kurmasına izin vermeliyiz. bende sizinle aynı fikirdeyim. wariste,mejdani de, salih te en azondan gorev adamları. ha waris e 12 veren cikar cardozo ya 10 veren cıkar kara gecersin satarsın o konu ayrı ama zararına satmak mallık olur

ki takımımıza dokunmayın. kimseyi alıp satmayın seneye emin olsun şampiyonluk sansı olur. bir kamp doemi gecirmis. ve sakatları düzelmis. hatalarını bilen futbolcukardan olusan takım diyoruz.

Ersun Hoca iyi bir kondisyonerdir. portfoyundaoldukca fazla futbolcu bulundurur. sikecilere gore iyi de bir taktisyen. şikebahcelelilere gore ersun olsaydı coktan sampiyon olmuslardı.

kendi olusturacagı (takımı fazla dagtmadan) yabancı takviyelerle ki bence pahalı yabancı degil oldukca iyi bir takım olabilirz. Transfer doneminin basında 3-4 oyuncu takviyesi bize seneye mutluluk olmadı ondan sonraki sene daha buyuk mutluluk getirir

Onemli olan daha sonrası

Erdogdu Anadolu Lisesi, Trabzon Lisesi, 1461 , ve alt yapıdan her sene en kotusu Yusuf duzeyinde oyuncu uretkenligimizin olması gerekiyor.

Fatih Öztürk
10.05.2015, 21:54
Burdaki arkadaslarin bazilari hakikaten sacmaliyor. Aykut iyimi? Ya sen hic top oynamadin yada futbolu bilmiyorsun! Aykutu herhangi bir alman kulübüne deneme idmanina yolla kimse almaz. Kadrodan kesinlikle gitmesi gerekenler( sahsi fikrim): mustafa akbas, zeki, deniz, özer, atik, yatabare, belkalem, medjani,musa, ishak( kiralik) Bunlar bu takimin topcusu olamaz! 30 mio. € harcadiktan sonra halen akbas oynuyorsa yönetimde pesinden gitmeli. Sampiyonluk icin oynayacaksan hem sag bekin hem sol bekin hizli ve kuvvetli olmasi gerekiyor. Orta sahanin ortasi top hakimiyeti yüksek olacak. Sag ve sol aciklarin orta yapabilecek. Golcün de atacak. Stoper hem kesecek hem oyun baslatabi

Saçmalama arkadaş bu takımın son 6 ayda yükselen Form grafiğiyle en iyilerinden biri Aykut.egona göre değil performansına göre oyuncu değerlendir.Futbol ne kadar göreceli oyun olsada gerçekleri konuşmak zor gelmemeli. Yok Almanyada deneme idmanina almazlarmış. Hollanda'da almışlar ama buna ne diyorsun.

Sefer A.
10.05.2015, 22:01
Kaldı ki çok pozisyon verdik. Rize becerikli olsa ya da kalede Fatih olsa bugün Bosingwa'nın futbolculuğu dahi tartışılırdı.
Inat edeyler daa :)

bosingwa çok iyi oynadı.seneye stoperde oynayacak, alıştırın kendinizi :)
Yok öyle :)

UgurAk61
10.05.2015, 22:01
Saçmalama arkadaş bu takımın son 6 ayda yükselen Form grafiğiyle en iyilerinden biri Aykut.egona göre değil performansına göre oyuncu değerlendir.Futbol ne kadar göreceli oyun olsada gerçekleri konuşmak zor gelmemeli. Yok Almanyada deneme idmanina almazlarmış. Hollanda'da almışlar ama buna ne diyorsun.

Hollanda liginimi baz aliyorsun? O zaman sen cok anliyorsun futboldan! Egomla ne alaka? Istersen sen biraz seviyeni koru. Dibe vurmus bir futbolcu aykut pozisyon alma özelligi yok her kafa topuna cikdiginda foul yapiyor. Demba baya karsi hamlesine bak yeter. Seninle dahada fazla tartismayacagim. Topu ayagina hic almamissin belli

Bera B.
10.05.2015, 22:19

Ya valla ben kimseyi dikkate almıyorum neredeyse. Bugün A diyen öbür gün 'ulan bu A oynar mı Allah belasını versin böyle hocanın ve futbolcuların' diyor. Tamamen küfretme ve aşağılama üzerine yürüyen futbol yorumları olur mu arkadaş.

Fatih Öztürk
10.05.2015, 22:21
Hollanda liginimi baz aliyorsun? O zaman sen cok anliyorsun futboldan! Egomla ne alaka? Istersen sen biraz seviyeni koru. Dibe vurmus bir futbolcu aykut pozisyon alma özelligi yok her kafa topuna cikdiginda foul yapiyor. Demba baya karsi hamlesine bak yeter. Seninle dahada fazla tartismayacagim. Topu ayagina hic almamissin belli

Neyi var Hollanda liginin patagonya ilgimi orası?aç Aykutun başlığında son 5-6 aylık performansına düzülen methiyelere bir bak bir bak. Aykutu beğenenlerin futbol bilgisini sorgulama küstahlığında bulunuyorsun birde kalkıp tartışmam diyorsun.Futbolu biliyorum diye iddia eden biri futbolcuyu bir hareketiyle yargılamaz.iyi bari Ekici yüzde yüzlük gol kaçırdı diye kötü futbolcu oldu diyelim o zaman güzel bir kafa yapısı.

zafercalikoglu
10.05.2015, 22:33
stoper song gibi,adamlardan oluşur,bosi den zor,yusuftanda bir caner cıkmaz ,o ancak iyi bir yedek olur,ayrıca waris de geç girdi,daha fazla şans bulmalı ,Rize cok iyi oynadı yazık oldu ,şimdi gideriz bursaya macı verirsek ne anlamı olur Rize galibiyetinin,
Bursa iyi takım ,adam gibi oynamazsak fark yeriz demedi demeyin bunu iyi belleyin

Fatih Öztürk
10.05.2015, 22:39
Bugün 1.85 boyundaki Uğur ilk 15 dakika hariç gelen tüm kafa toplarını rakibe verdi.1.80'lik Aykut karşıdan ve yandan gelen kafa toplarını rakibe vermez.Ersun hoca kendi aldırdığı adamları oynatmakta baya ısrarlı.Merak ediyorum bir tane bile yönetici sormazmı arkadaş Aykut bu kadar iyi oynarken hatta uzun süre takımın en iyisiyken neden birden kesik vuruyorsun.

biltrabzon
10.05.2015, 22:43
Ligin acik ara en kötü takimi ve en kötü futbol oynayan takimiyiz.Helal olsun 50 milyon euroya bu kadroyu kuranlara.Dagdaki cobana o parayi versen bu kadar kadro kurardi.Bir takim sezon basindan beri hicbir takima karsi oyun üstünlügü kuramaz mi?Bursaspor kötü oynamazsa isimiz cok zor,iyi oynarsa 5 lik oluruz.

artvints
10.05.2015, 22:51
Bugün 1.85 boyundaki Uğur ilk 15 dakika hariç gelen tüm kafa toplarını rakibe verdi.1.80'lik Aykut karşıdan ve yandan gelen kafa toplarını rakibe vermez.Ersun hoca kendi aldırdığı adamları oynatmakta baya ısrarlı.Merak ediyorum bir tane bile yönetici sormazmı arkadaş Aykut bu kadar iyi oynarken hatta uzun süre takımın en iyisiyken neden birden kesik vuruyorsun.

aykut sürekli faul yapıyor, o daha kötü.uğur daha temiz oynuyor. bence aykut un önünde. giderek iyileşiyor. hocanın ilk tercihi bosingwa.yanına aykutu koysa çok kısa bir stoper hattı olur. sorun yaşanır. rakipler o sıkıntının üzerine gider.bu yüzden uğuru tercih ediyor diye düşünüyorum.

Courage

Katılıyorum.

Fakat bu ''dengesiz'' (veya çelişkili diyelim .hakaret kastım yok) yorumların altında birçok hayalkırıklığı var. Üstelik üstüste binmiş ayların ,yılların birikimleri.

Uzun vadede 2010-11 yılında kazanılmış ama sevincini yaşayamadığımız şampiyonluğumuz hariç doğru dürüst başarının gelmemesi + sene başında çok para harcayıp bir önceki sezon hepimizin illallah dediğimiz kadronun silbaştan yenilenmesi akabinde büyüyen beklentilere karşın gelen başarısızlık hepimizi alt üst etti.

...

Kadro mühendisliğindeki başarısından ziyade Ersun hocanın zihinlerdeki enkazıda silip süpürmesi ve şaheserini oluşturabilmesi için kötü oyun -skor ikilinisinin geldiği akşamlarda eleştirilerimizi maç üzerinden yapmamız gerektiğini düşünüyorum. Maalesef bazen geleceğe yönelikte istifa ,değişim v.b. çağrılar yapılıyor. İnternet alemi 10 yıl önceki konumunda değil. Buradan düşen bir kar tanesi kısa sürede çığ halini alabilir. BMN her anlamıyla Trabzonspor adına ne varsa gündemde tutan bir platform. İtidal çağrım bundandır.

cubido
Mehmet son maçlarda dökülüyor.
Rakiplerde çözdü.öcezasahasının yakınında vurdurmuyorlar artık.
O da aldığı topları büyük oranda eziyor.
Cardozo var mı yok mu belli değil. Ama onun bu oyun sisteminde başarılı olma şansı da yok.
Topu organize bir şekilde ceza sahasına sokamıyoruz maalesef.
Ersun hoca'nın Uğur'u oynatmaktaki bu ısrarını da çözebilmiş değilim.

uzungöllü
10.05.2015, 22:53
Kötü bir takımız.

Fatih Öztürk
10.05.2015, 22:57
Kötü oyunun futbolcuların direk kendileriyle alakası yok. İsim isim baktığımızda bjk'den aşağıya kalır yanı yok kadronun.Sen kalkıp zırt pırt hoca değiştirirsen üstünede gelen hoca oyun şablonu anlamında takımı bir tık yukarı taşımazsa yönetim napsın? Ersun hoca ülkenin en iyi 3 hocasından biri diyorsun özellikle kendi aldırdığı adamlar o kadar kötü oynamalarına rağmen sahada tutuyor diğer yandan iyi oynayanlara öyle bir neşter vuruyorki sanırsın hocanın düşmanı.

Fatih Öztürk
10.05.2015, 23:02
aykut sürekli faul yapıyor, o daha kötü.uğur daha temiz oynuyor. bence aykut un önünde. giderek iyileşiyor.

Ya arkadaş takmışsınız adamın faullerine. Adam geldiğinden beri yaptığı faullerden rakibe penaltımı yapmış.Her futbolcunun eksik yönü olabilir Aykutun rakibe orantısız yüklenmesi tartışılır ama bu Uğur Aykutla kıyaslanamaz arkadaş bugün Rize forvetleri gününde olsa belkide 10 defa bomboş durumda vurdukları kafa vuruşlarında Bilhassa Uğurun yüzünden 7 tane gol yiyebilirdik.Adam bir tane bile kafa topu alamazmı arkadaş bu Uğur'un bir tane artısı yok fuzuli transfer.

biltrabzon
10.05.2015, 23:08
Cok kötü takim kuruldu,kötü transferler yapildi.Ortada bir enkaz var ve yeni kadro icin bunlarin gönderilip yenilerinin alinmasi lazim.Ekonomik olarak dibe vurdu kulüp,bence toparlanmak icin ellimizdeki yüksek maliyetli futbolculari elden cikarmaliyiz,kim alir bunlari onuda haciosmana sormak lazim.Afedersiniz ama Trabzonspora her yönden tecavüz etti Haciosmanoglu.Basaksehir senin 1 puan önünde lige yeni cikti ve sen 50 milyon harcadin utanmalisin,sokaga cikacak yüzün olmamali ama..................

MaEsTrO
10.05.2015, 23:10
Cidden cok kötü takimiz.

artvints
10.05.2015, 23:13
Ya arkadaş takmışsınız adamın faullerine. Adam geldiğinden beri yaptığı faullerden rakibe penaltımı yapmış.Her futbolcunun eksik yönü olabilir Aykutun rakibe orantısız yüklenmesi tartışılır ama bu Uğur Aykutla kıyaslanamaz arkadaş bugün Rize forvetleri gününde olsa belkide 10 defa bomboş durumda vurdukları kafa vuruşlarında Bilhassa Uğurun yüzünden 7 tane gol yiyebilirdik.Adam bir tane bile kafa topu alamazmı arkadaş bu Uğur'un bir tane artısı yok fuzuli transfer.

abi kafa toplarında faul yapıyor.her maç üç tane garanti. boyu kısa çünkü, avantaj sağlayamıyor.sertlikten de vazgeçmiyor.o kafa toplarını alamayınca yaptığın baskı boşa gidiyor, rakip rahatlıyor. defalarca oldu bu, savunulacak bir tarafı yok.boyun kısaysa hızlı olacaksın, o da yok.

Fatih Öztürk
10.05.2015, 23:14
İşi ilerletti artık yenincede piyasaya çıkıyor :)yanlışta konuşmuyor hani lakin oyuncu kadrosunda zerre kadar kabahat bulmuyorum.bu kadro vasat futbol oynamaz.hoca geldiğinden beri oyun anlamında hiç bir katkı koymadı ortaya.Oyuncu tercihlerinde felaket.sabredecez bakalım nolur.

Fatih Öztürk
10.05.2015, 23:18
abi kafa toplarında faul yapıyor.her maç üç tane garanti. boyu kısa çünkü, avantaj sağlayamıyor.sertlikten de vazgeçmiyor.o kafa toplarını alamayınca yaptığın baskı boşa gidiyor, rakip rahatlıyor. defalarca oldu bu, savunulacak bir tarafı yok.boyun kısaysa hızlı olacaksın, o da yok.

Kardeşim yaptığı fauller genelde orta çizgiye yakın yerlerde yani karşıdan gelen toplarda. Bunun takıma zararı minimumdur.Herif ceza sahası ve çevresinde kuş uçurtmuyor rakibe nefes aldırmıyor tek hamlede rakipten top kesen ve bu anlamda ligin en iyilerinden.Kusur kadı kızındada olur ama bu muhtemelen forvetten bozma Uğurdan stoper falan olmaz. Helede Aykutun olduğu yerde kadrolara hayatta yazılamaz.

Fatih Öztürk
10.05.2015, 23:21
Uğur,İshak,F.Atik,Salih,Musa,Deniz bunlarla sezon sonu ilişki kesilmeli.Tabi hedef şampiyonluksa.Yok 4.oynayacaksak kalabilirler.

artvints
10.05.2015, 23:24
Kardeşim yaptığı fauller genelde orta çizgiye yakın yerlerde yani karşıdan gelen toplarda. Bunun takıma zararı minimumdur.Herif ceza sahası ve çevresinde kuş uçurtmuyor rakibe nefes aldırmıyor tek hamlede rakipten top kesen ve bu anlamda ligin en iyilerinden.Kusur kadı kızındada olur ama bu muhtemelen forvetten bozma Uğurdan stoper falan olmaz. Helede Aykutun olduğu yerde kadrolara hayatta yazılamaz.

olur mu abi minimum.oyun sistemi o zaten, önde baskı yapıp rakibi uzun topa zorluyorsun, o topları sen alamazsan bozulur oyunun. hocanın tercih sebebi bence o. stoperde kısa kalmayalım diye.yoksa aykut kötü oynuyor diye değil. zaten lig bitti, hiçbir taraf da tutmadı. seneye durumu tekrar değerlendirir hoca.

biltrabzon
10.05.2015, 23:25
Bu takimin rezil oldugunu Türkiye deki bütün futbol yorumculari söylüyor.Daha az önce TRT de,bu Trabzon u,Bursa yener dediler,Trabzon cok kötü takim.Tarihin en iyi kadrosu diyen futbol fukaralari hala umut dagitiyor.

Sefer A.
10.05.2015, 23:28
Ugur, Mustafa Akbas'tan daha kötü, hele bir de mâliyeti isin içine karistirisak hiç tartismayalim daha iyi...
Savunmaci dedigin yeri geldi mi Song gibi rakibi kaldirip atacak, yerden müdahalelerle rakibi sindirecek, tabi çirkeflik yapmadan ve topa müdahale ederek... Ugur temiz oynasin da rakibi bozarak temiz oynasin, öyle üstümü kirletmeyeyim aman yere yatmayayim temiz kalayim diyerek temiz oynarsan lazim degil :)

Fatih Öztürk
10.05.2015, 23:28
olur mu abi minimum.oyun sistemi o zaten, önde baskı yapıp rakibi uzun topa zorluyorsun, o topları sen alamazsan bozulur oyunun. hocanın tercih sebebi bence o. stoperde kısa kalmayalım diye.yoksa aykut kötü oynuyor diye değil. zaten lig bitti, hiçbir taraf da tutmadı. seneye durumu tekrar değerlendirir hoca.

Oyun sistemi diye bir şey göremiyorum ortada.Futbolcuların bireysel gayretleriyle maç kazanıyoruz. Hocanın kötü oynayan oyuncuya sabrı felaket.Stoperde uzun oynatacaz diye rakibe havadan 10 tane yan top vereceksek işimiz var.

Sefer A.
10.05.2015, 23:29
Uğur Demirok'un boyu 1,85.

Semih Kaya'dan, Egemen'den, Chedjou'dan uzun. Bekir İrtegün, Sivok ve Ersan Adem Gülüm ile yaklaşık aynı boyda.

Ve kafa vuruslarinda hepsinden kötü, ister savunmada olsun ister hücumda...

Fatih Öztürk
10.05.2015, 23:34
Futbol dahisi biltrabzon işimiz futbol yorumcularına kaldıysa gs'den fark yiyorduk.ona bakarsan Ligdeki bir çok hocada Trabzonspor'un kadrosu güçlü, şampiyonluğa oynar diyor.Ama biliyorsun seni ben iyi bildiğim için yorumlarını pek ciddiye almıyorum çünkü iyi biliyorumki tek derdin bu yönetim zamanında başarılı olmayalımda nolursa olsun laf olsun torba dolsun misali.Farketmez yönetim falan umurumda değil tabiri caizse israil devleti gelsin yönetime yeterki başarılı olalım.

artvints
10.05.2015, 23:35
Oyun sistemi diye bir şey göremiyorum ortada.Futbolcuların bireysel gayretleriyle maç kazanıyoruz. Hocanın kötü oynayan oyuncuya sabrı felaket.Stoperde uzun oynatacaz diye rakibe havadan 10 tane yan top vereceksek işimiz var.

rakip etkliydi bu maç hava toplarında.aykut olsa daha fazla vururlardı.adamın boyu kısa yav.çok iyi zıplıyor falan da değil yani.

carantinas
10.05.2015, 23:37
Bence Bossi reyiz seneyede stoperde oynar kendi gibi gibi bir stoper lamazlarsa tabi. (topla oynayabilen, hızlı ve çevirk).. UĞUR ve BOSS bence orda iyi bir ikili olur. Sağ beke Sener gibi bir oyuncu bulabilirsek orası da tamam. SOL???? YuSuf??? bilemiyorum ama oraya adam lazım. Medjani banko oynar ama ortada oynar şimdiki gibi. Çok iyi kesici ve topla oynaması da kötü değil. Yeterli. Yanına SELÇUK gibi oyuncu lazım önlerinde EKİCİ. ERKAN bir kanatta banko desek diğer kanada adam lazım. ve FORVET??

Fatih Öztürk
10.05.2015, 23:39
rakip etkliydi bu maç hava toplarında.aykut olsa daha fazla vururlardı.adamın boyu kısa yav.çok iyi zıplıyor falan da değil yani.

Yanlış Aykutu takip ediyor olmayasın :)
Yahu ligde en az rakibe kafa topu veren stoperlerin başında Aykut geliyor. Haa deki oyun kuramıyor birazda geri dönüşleri sıkıntılı katılayım.Aykut tek hamlede ligin en iyisi.

cakalkerem
10.05.2015, 23:39
izlediğin en rezim maçtı..
Trabzon çok kötüydü--
rize dahada kötüydü..
bu rize küme düşmüyorsa yazık

cakalkerem
10.05.2015, 23:40
edit:rezil

cakalkerem
10.05.2015, 23:40
bu nasıl takım yahu..
ne oynadığı beli değil....
ne yaptığı belli değil

cakalkerem
10.05.2015, 23:41
yalnız resmen bjk yı yiyor hakemler.....

biltrabzon
10.05.2015, 23:41
kusura bakmada seni burda bir Allah in kulu ciddiye almiyor.Sezon basindan beri pof pofladigin yönetim ve takim ortada,sapka düstü kel göründü.Zaten futbolu bilenler bu takimdan ne köy olur nede kasaba diyordu,ama siz yok mu siz,taraftari bile kandirdiniz,baskaninizla beraber hayal sattiniz.Aykut denilen kazma,vasifsiz bir stoperi bile savunabiliyorsan seni ciddiye almamalari dogal zaten.

artvints
10.05.2015, 23:42
Yanlış Aykutu takip ediyor olmayasın :)
Yahu ligde en az rakibe kafa topu veren stoperlerin başında Aykut geliyor. Haa deki oyun kuramıyor birazda geri dönüşleri sıkıntılı katılayım.Aykut tek hamlede ligin en iyisi.

en iyisi belkalem , belkalem ve bosingwa oynamalı bana kalırsa. ikisi de yedek kalacaksa anlaşabiliriz abi. :) ben uğuru daha çok beğeniyorum, durum bu.

biltrabzon
10.05.2015, 23:43
Attigimiz ilk golde Cardozo faul yapiyor,2.goldede Mehmet topa elle vuruyor düserken.Bunuda belirtelim.Rize nin hakki yenildi bugün.

Fatih Öztürk
10.05.2015, 23:44
Bosingwa tecrübesiyle stoperde oynuyor lakin hava toplarında özellikle yandan gelen toplarda çaresiz kalıyor.Tabi burada kabahat asla Bosingwa'da değil. Seneyede Ersun hoca Uğur Bosingwa tandeminde ısrar ederse yine her maçın kahraman adayı kalecimiz olur.

cakalkerem
10.05.2015, 23:46
berkalem nerede?

Fatih Öztürk
10.05.2015, 23:48
Biltrabzon seni bilen bilir her maç gerideyken bişeler zırvalarsın öne geçincede kaçacak delik ararsın.Seni bana anlatma boşuna.Sanada yol göstereyim aklın ve hafızan yetmez belki gir Aykutun başlığına son 6 aydır performansına dizilen methiyeleri okuman varsa oku.Seni gidi mağlubiyet çıkarcısı seni.

Fatih Öztürk
10.05.2015, 23:49
en iyisi belkalem , belkalem ve bosingwa oynamalı bana kalırsa. ikisi de yedek kalacaksa anlaşabiliriz abi. :) ben uğuru daha çok beğeniyorum, durum bu.

Kardeşim anlaşalım bende çok beğeniyorum Belkalem'i lakin Bosingwa Allah aşkına sağ beke,Aykut'ta stopere geçsin :)

B.Yiğit
10.05.2015, 23:51
Lig tv de özellikle şansal in bizim pozisyonları degerlendirisini izleyince husnu zan besleyemiyorum adama. Ekici bilerek elle gönderdi diyor el insaf diyorum.

Fatih Öztürk
10.05.2015, 23:51
Attigimiz ilk golde Cardozo faul yapiyor,2.goldede Mehmet topa elle vuruyor düserken.Bunuda belirtelim.Rize nin hakki yenildi bugün.

Adamın galibiyete zerre kadar tahammülü yok şu yoruma bakın. Benimde gözümün üstünde kaşım var eyvaaaah nolacak şimdi?

sasort
10.05.2015, 23:53
arkadaşlar rize trabzon ligde iki karadeniz ekibi olarak futbol olarak yüz karasıyız

onlar tamam dağıldılar

ya hani boksör dengeyi kaybeder grdı düşer son hamleyi yap diye duruşu vardır ya

hah aynıydı rize

ama biz o yumruğu bile atmaktan acizdik resmen bu kadar vasat futbol görmedim

ama en kötüsü ersunda artıkbayağıdır takımın başında heyecan yok topçuların surat ifadesinde ne hocada ne topçuda

B.Yiğit
10.05.2015, 23:54
Bu sezon ilk defa bi hakem bizim lehimize bariz hata yaptı. Ben başka hatirlayamiyorum. Deniz cezasahasindan uzak dursun poz. penaltı idi. Kontrolsüz girmiş adama. Pozisyon yokken penaltı yetirtecekdi.

sasort
10.05.2015, 23:55
Kardeşim anlaşalım bende çok beğeniyorum Belkalem'i lakin Bosingwa Allah aşkına sağ beke,Aykut'ta stopere geçsin :)

aykut biz seneye belkalemi almalıyız

beğenmiyor ersun diyorlar ama bence hiç fena değil

izlediğim kadarıyla

yumlu ile oynaması biraz hüsran oldu ama

uğurla bosigwa ile aykut ile süper ikili olur

cakalkerem
10.05.2015, 23:56
takımın yine en iyisi Hakan dı..
varın gerisini siz düşünün..

biltrabzon
10.05.2015, 23:57
Aykut un oynadigi futbola metiyeler yazani;okumayada ciddiye almayada gerek yok.Tarihin en iyi kadrosundan bahsedin biraz,bu takim yine §ike yaptirir söylemlerinizden bahsedin,ligde kacinci sirada liderle kac puan fark var mesela bundan bahsedelim.Attigimiz gollerin hazirlanisindan bahsedelim.

Heisenberg

Nerede yapıyor faulü?
https://twitter.com/Efsanespors/status/597394449723981824

Diğer golde burada. Defalarca izledim ama hala nasıl eliyle dokunduğunu anlayamadım.

http://www.ligtv.com.tr/haber/mehmet-ekici-duserken-asist-yapti-0-2

sasort
fatih bu ersuna saygı duyuyorumda en sonunda kızacam

ne kinmiş bitmedi br türlü

şu constantı oynatmayacakmı

heleki orta sahamız eror verirken

Fatih Öztürk
10.05.2015, 23:58
aykut biz seneye belkalemi almalıyız

beğenmiyor ersun diyorlar ama bence hiç fena değil

izlediğim kadarıyla

yumlu ile oynaması biraz hüsran oldu ama

uğurla bosigwa ile aykut ile süper ikili olur

Amatör top oynadım ve stoperdim, stoper konusunda kolay kolay yanılmam sana şunu rahatlıkla söyleyebilirim bu Uğur'dan Trabzonsporun istediği stoper olmaz.Akhisar'da rahatlıkla oynar buna katılırım.

cakalkerem
10.05.2015, 23:59
çok kötüyüz beyler...yapmayın

Fatih Öztürk
11.05.2015, 00:01
Sen hiç bir şeyden bahsetme.bazen doğru konuşuyorsun ama insanların genelinin beğendiğine bile çöp muamelesi yapınca doğrularında görülmüyor artık.

Fatih Öztürk
11.05.2015, 00:02
fatih bu ersuna saygı duyuyorumda en sonunda kızacam

ne kinmiş bitmedi br türlü

şu constantı oynatmayacakmı

heleki orta sahamız eror verirken

Hocalığını tartışmaya açmak üzerimize vazife değil lakin genel anlamda öyle saçmalıklara imza atıyorki insan çığırından çıkıyor dostum.

biltrabzon
11.05.2015, 00:03
Nerede yapıyor faulü?
https://twitter.com/Efsanespors/status/597394449723981824

Top kornere ciktigi pozisyonda Rizeli oyuncuya kanbura yatarak faul yapiyor.

sasort
11.05.2015, 00:07
Hocalığını tartışmaya açmak üzerimize vazife değil lakin genel anlamda öyle saçmalıklara imza atıyorki insan çığırından çıkıyor dostum.

kardeş sorması ayıp bu constant ne yaptı

afaroz edilecek

sigara içki içmesi değildir iinş

çünkü her topçuda var bu işler

örnek vereyim olcan geçen sene nasıldı neden düştü bir sene de bu kadar

sebebi

gece hayatı

Cilgin1986
11.05.2015, 00:07
Şu Deniz Yilmaz Miğde ağrısıdan bi kurtulamadık.

Heisenberg
11.05.2015, 00:10
Top kornere ciktigi pozisyonda Rizeli oyuncuya kanbura yatarak faul yapiyor.

Attığımız ilk golde denmez ona. Kaldı ki öyle net faul değil. Milyon tane pozisyon bulunur aynı şekil olup da çalınmayan. Ayrıca Mehmet'in pozisyonunda el yok. Dizinden sekiyor, bazı açılarda eli de topun önüne geliyor ama değmiyor. O topu eliyle öyle atabilmesine imkan yok.

Fatih Öztürk
11.05.2015, 00:10
kardeş sorması ayıp bu constant ne yaptı

afaroz edilecek

sigara içki içmesi değildir iinş

çünkü her topçuda var bu işler

örnek vereyim olcan geçen sene nasıldı neden düştü bir sene de bu kadar

sebebi

gece hayatı
Tam olarak ne kabahat işlediğini bilen yok.Antenmanlara
çıktığına göre sıkıntı kalmamış olması lazım. sanırım hoca otoritesine zeval gelmesin diye Constant'ı gözden çıkardı.

sasort
11.05.2015, 00:14
arkadaşlar ikinci golde resmen mehmet elle atmış

ama rakip takım oyuncuları dahil olmak üzere kimse anlamamış

Bud Spencer
11.05.2015, 00:15
bugünki isteksizlik ve laubalik normal degildi

İleli
11.05.2015, 00:30
bugünki isteksizlik ve laubalik normal degildi

İğrenç ötesiydi resmen rezalet

Fatih Öztürk
11.05.2015, 00:38
arkadaşlar ikinci golde resmen mehmet elle atmış

ama rakip takım oyuncuları dahil olmak üzere kimse anlamamış

Elle müdahale rakibin arkadan yaptığı faul sonrası Mehmet'in düşüşüyle çarpma sonucu oluyor.İsteyerek elle bir müdahale yok.Mehmet'in düşüşü esnasında topa teması var lakin bunu pozisyon icabı istemeden yapıyor. O noktada 3 Rizeli oyuncu var itiraz eden yok.

biltrabzon
11.05.2015, 00:42
Hacinin sesi cikmiyor daha,eskiden Aziz e falan sallardi artik oda para etmiyor.Bu adamin gittigi gün Trabzonspor yeniden dogacaktir rahat olun.Sadece is bilmezler tarafindan kisa süreligine kulüp ele gecirildi.Tipki ülke iktidarlarinin cahil ve yobazlar tarafindan ele gecirilmesi gibi.Gidecekler az kaldi,yarattiklari hasar cok büyük ama akilli ve is bilen yönetimle bunun üstesinden gelir Trabzonspor.Aldiklari bütün adamlari 2-3 kisi haric göndereceksin ve mevcut sartlarda cok büyük zararlar edecegiz ama zararin neresinden dönülürse kardir.Biz ilk önce futbol oynamayi becerebilen bir ekip kurmaliyiz,takim olmaliyiz.Bunun icinde maalesef zaman lazim.Bunlarla bosa gecen zamana yanmak lazim.Rezilliklerini yazsan roman olur hacinin.

Fatih Öztürk
11.05.2015, 00:51
Hacıosmanoğlu gitmeyecek.Kendisine uzun süre destek verdim üzülerek söylüyorum 2.500 civarı kendi yaptırdığı üyelerle ilk seçimde yine başkan olarak kalacak. Bu tahminim değil olacak olandır.gerçi gitsede değişen hiç bir şey olmayacak.Gelen stad isim hakkına güveniyor lakin sıkıntı para değil düzenin kendisidir.bu tff başkanı ve Tayyip futbola burnunu soktuğu müddetçe her maç hakkımız gasbedilecek yüzümüz yine gülmeyecek.Düzen tamamen istanbul takımlarının insiyatifi altına girdi.Biz sadece piyonuz.

sasort
11.05.2015, 00:53
Elle müdahale rakibin arkadan yaptığı faul sonrası Mehmet'in düşüşüyle çarpma sonucu oluyor.İsteyerek elle bir müdahale yok.Mehmet'in düşüşü esnasında topa teması var lakin bunu pozisyon icabı istemeden yapıyor. O noktada 3 Rizeli oyuncu var itiraz eden yok.

sanki düşerken elini pozisyona göre uydurmuş gibi geldi

en son itme hareketi var elinin tersi ile

neyse

bu maç şöyle bir analizim var

trabzonspor gelen topçularda şunu görüyorum

hep kendini kanıtlama mekanizması iile oynuyorlar

hep bireysel oyun oda kopuk herkesin kahraman olmak istediği bir oyun tarzı

sıçrama tahtası gibi işlev görüyoruz

hani büyük takımız ya şu işleri ist takımında yapamaz topçu
yani bakıyorum ekici başarısına eyvallah içeride 3 topçumuz var kaleye vuruyor pas verse gol olacak

ha kim yapar waris yapar hani kendini kanıtlama kaygısı var
ama sen artık bu takımda takım kazansın diye oynayacaksın

boşta oyuncu varssa atacaksın o topu

inş şu durumu düzeltiriz inş

Fatih Öztürk
11.05.2015, 01:00
sanki düşerken elini pozisyona göre uydurmuş gibi geldi

en son itme hareketi var elinin tersi ile

neyse

bu maç şöyle bir analizim var

trabzonspor gelen topçularda şunu görüyorum

hep kendini kanıtlama mekanizması iile oynuyorlar

hep bireysel oyun oda kopuk herkesin kahraman olmak istediği bir oyun tarzı

sıçrama tahtası gibi işlev görüyoruz

hani büyük takımız ya şu işleri ist takımında yapamaz topçu
yani bakıyorum ekici başarısına eyvallah içeride 3 topçumuz var kaleye vuruyor pas verse gol olacak

ha kim yapar waris yapar hani kendini kanıtlama kaygısı var
ama sen artık bu takımda takım kazansın diye oynayacaksın

boşta oyuncu varssa atacaksın o topu

inş şu durumu düzeltiriz inş

Hakem bu pozisyona el versede bir şey denilemez fakat Ekicinin ayakları yerden kesilince düşmesi kötü olduğu için Rizeli oyuncularda ele çarpma diye itiraz etmedi.

Maçın kadrosunda Ekici, Erkan ve Özer gibi 3 tane geride basmayan oyuncuyu görünce maçın akıbeti az çok belli ediyor kendini. Geride karşılayan bir tek Medjani, hocanın yanlış oyuncu tercihleri ve bazı oyuncuları sebepleri fındık kabuğunu doldurmayan bahanelerle kadro dışına itmesi ve hâlâ daha belli bir oyun şablonumuzun olmayışı gibi bir çok etken var.

asilhamsi
11.05.2015, 01:05

hocam bırak Trabzonspor taraftarı olmayı Trabzonspor a kini olan biri oldugundan adım gibi eminim.

Senin yorumlarının başka açıklaması yok.

Elli kere tartışılıp karar verilemeyen pozisyonlarda dahi eger lehimize karar cıktıysa burda cıkıp rakip takımın hakkı yendi diye nagralar atıyorsun.

Takımın futbolcu,hoca ve yöneticilerini eleştirmek degil neredeyse itin g.tüne sokuyorsun.

Üç İstanbul eziğini öve öve bitiremiyorsun.

Senin Trabzonsporla ne alıp veremedigin var?

Taraftar demek her zaman ve her kosulda takıma sahip cıkan ve destekleyen adam demek.

İyisimi sen yok yakımken bu takımdan vazgec cok sevdiğin öve öve bitiremedüin üç İstanbul eziğinden birini tut.

asilhamsi
11.05.2015, 01:08
boss,belkalem,medjani,constantant,cardozo

--------------hakan------------

boss-------ugur------belkalem-----ishak

---------medjani-----constant--------

özer----------ekici-------------yusuf

-------------cardozo------------------

Fatih Öztürk
11.05.2015, 01:13
hocam bırak Trabzonspor taraftarı olmayı Trabzonspor a kini olan biri oldugundan adım gibi eminim.

Senin yorumlarının başka açıklaması yok.

Elli kere tartışılıp karar verilemeyen pozisyonlarda dahi eger lehimize karar cıktıysa burda cıkıp rakip takımın hakkı yendi diye nagralar atıyorsun.

Takımın futbolcu,hoca ve yöneticilerini eleştirmek degil neredeyse itin g.tüne sokuyorsun.

Üç İstanbul eziğini öve öve bitiremiyorsun.

Senin Trabzonsporla ne alıp veremedigin var?

Taraftar demek her zaman ve her kosulda takıma sahip cıkan ve destekleyen adam demek.

İyisimi sen yok yakımken bu takımdan vazgec cok sevdiğin öve öve bitiremedüin üç İstanbul eziğinden birini tut.

Senelerdir ben anlatıyorum anlamıyor,anlamaya niyetli değil.Bırak konuşsun.

POYRAZ
11.05.2015, 01:38
Tebrikler.

Atmaca
11.05.2015, 01:59
Biz kötü degiliz Ersun Yanal kötü.Ama neyse toz kondurmaylim, sonra bozulur.

Oruç
11.05.2015, 07:35
Bence Bossi reyiz seneyede stoperde oynar kendi gibi gibi bir stoper lamazlarsa tabi. (topla oynayabilen, hızlı ve çevirk).. UĞUR ve BOSS bence orda iyi bir ikili olur. Sağ beke Sener gibi bir oyuncu bulabilirsek orası da tamam. SOL???? YuSuf??? bilemiyorum ama oraya adam lazım. Medjani banko oynar ama ortada oynar şimdiki gibi. Çok iyi kesici ve topla oynaması da kötü değil. Yeterli. Yanına SELÇUK gibi oyuncu lazım önlerinde EKİCİ. ERKAN bir kanatta banko desek diğer kanada adam lazım. ve FORVET??

Uğur hava toplarında felaket. Bosi zaten hava toplarında etkisiz. Yanına hava toplarını alabilecek stoper lazım.

HOPA'LI TS'Lİ
11.05.2015, 07:55
ARIKAN dün müthiş kurtarışlarla 3 puanı kazandırdı.
Uğur hatasız ve çok iyi oynadı.
Erkan da çok çalıştı.

Medjani
Özer
Ekici
Deniz

12 km üzeri koşmuşlar. Rekor kırmışlar. Hatta Medjani 12,8 km.

HOPA'LI TS'Lİ
11.05.2015, 07:56
Deplasmanda kazanmak çok sevindirici
Tribünlerde ve maçta dostluğun bozulmaması daha da sevindirici

selcuk
11.05.2015, 08:10
ARIKAN dün müthiş kurtarışlarla 3 puanı kazandırdı.
Uğur hatasız ve çok iyi oynadı.
Erkan da çok çalıştı.

Medjani
Özer
Ekici
Deniz

12 km üzeri koşmuşlar. Rekor kırmışlar. Hatta Medjani 12,8 km.

artik avrupadaki gibi kosdular degilde mesafe katettiler demeliyiz
normal bir insan bile ortalama 5 kms len yürüse 90 dakikada 7,5 kilometre yol katediyor

10 - 11 kilometrede kalan oyuncularimizin nekadar sahada hareketsiz oldugunun göstergesidir bu

B.Yiğit
11.05.2015, 08:45
Kaleci bile 5 km kosuyorken bence bir ortasaha oyuncusunun 11 in altında kalması kabul edilemez. 12 yi geçmeli her ortasaha.

UĞUR DURTAŞ
11.05.2015, 08:56
*galibiyet süper oldu.
*puan farkı açılmadı.
*oyuncu değişikliklerini bazen geç yapsada
*ersun hoca iyi kumaş.
*var olmalı...
*bence tek sorun futbolcularda
*dün tonlarca pozisyona giriyoruz,
*sonuç sıfır,
*bunun yanında tonlarcada pozisyon veriyoruz,
*hakanın aldığı para tam anlamıyla helal olsun,
*diğerleri için aynı şeyi söylemiyorum.
*takım oyunu oynamayan,
*şahsi
*bencil
*oynayan oyunculardan nefret ederim.
*gerekirse kadroda bile düşünmem
*cezalandırırım.

*ekici ve yusuf
*ne kadar çalım atma marakındalar,
*yusuf aldığı her topu pas vermek
*veya ver kaç yapmak,ortalmak yerine
*hemen hemen her pozisyonda rakibini geçme çabasındaydı,
*ve her seferinde istediğini yapamadı,
*komik durumlara düştü
*geçen hafta bjk yenilgisinden sonra
*yusuf efendi
*söylenecek çok şey var ama söylüyemitoruz diye
*bizlere hikaye anlatmaya kalkmasın
*sen çık ilk önce adam gibi
*takım oyununu oynamaya bak,
*hak et ,ne söylüyeceksen sonra söylersin.
*aynı şeyler ekici içinde geçerli
*bencil oynuyor,
*her atağımızda tek derdi gol atmak
*ekici futbol eğitimini alabileceğin
*en güzel ülkede almışsın ama
*bize gelince şahsi oynuyorsun,
*aynı şeyleri eski takımında yapabiliyormuydun,
*kesinlikle hayır
*bize gelince insanlar değişiyor.
**
*futbolcular yaşı ilerleyince,
*güçsüz kaldıklarında
*daha doğrusu takımına artık faydalı olamayacağını düşündüğü zaman
*futbolu bırakırlar,
*jübile yaparlar,
*sonra göbek bağlarlar,
*hala sahalarda boy gösterirler,
*CARDOZO
*bitmiş artık arkadaşlar,
*cardozo sahada takımı eksik oynatıyor,
*bitmişliğinin en güzel örneğini dün bir kes daha gördüm.
*alabileceği en güzel topu lmasına rağmen
*vuruşunu gördünüz.
*seneye iddaalı bir takım kuracaksak
*iyi düşünülmesi taraftarıyım.
*özerin bonservisi kesinlikle alınmasın.
*bal yapmayan
*arı misali
bursa maçı dünkü maçta verdiğimiz pozisyonlarıda düşünürsek
çok ama çok zor geçecek düşüncesindeyim.
ersun hoca yusuf -akbaş değişikliği yaparak bursa maçına çıkar

hakan(maşallah-cengaver)
salih(savaşçı),Uğur(iyi gidiyor)bosiwga(iyi)akbaş(canla başla savaşıyor)
medyani(ne iyi ne kötü)
özer(bal yapmayan arı)ekici(bencil)erkan(çok vasat)deniz(formsuz)
cardozo(bitik)

Faik Yılmaz
11.05.2015, 08:59
futbol kötü alınan 3 puan güzel....

4.olmak için elimizden geleni yapmalıyız....

biltrabzon
11.05.2015, 09:21
Futbol yok gerçekler var
ŞU görülüyor ki Trabzonspor'u baştan aşağıya saran bir hastalık var. Bu hastalık kulübün ağırlığını kaldıramamakla ilgili.
Başkanından yönetimine, hocasından futbolcusuna varıncaya kadar, Trabzonspor markası bol geliyor!
Bu 'bol'luk her alanda kendini gösteriyor. Hoca gönderip alırken.
Futbolcu gönderip alırken.
Kulüpten işçi çıkartıp alırken...
Gelinen nokta ağır bilanço. Bakın işte. Ortada onlarca milyon dolar harcanarak baştan aşağıya yenilenen takım var ama sezon başından bu yana sahada futbol adına ciddi anlamda bir şey göremiyoruz. Acı gerçek olarak 3 kulvarın tamamından kopan Trabzonspor duruyor karşımızda.
Yazık değil mi?

DÖKÜLÜYOR

Çaykur Rize maçı...
Futbol yok, gerçekler var. Takımın her tarafı dökülüyor. Forveti, orta sahası, defansı. Ayakta kalan tek yeri, kalesi. Hakan Arıkan olmasa Trabzonspor farklı yenilebilirdi.
Bu hâl bize başta da söylediğimi biraz daha açarak bir stratejinin, planlamanın ve sonuçta doğruların olmadığını gösteriyor.

Günah değil mi? Son olarak şunu da ekleyeyim. Ersun Yanal'ın da oyunu okumasını 'ibretle' izledik. Sanki başka bir takımın hocası gibiydi.
Maçın en iyisi Hakan Arıkan.
Kalesinde her pozisyonda adeta uzadı. Fantastik 4'lüdeki Mr. Fantastik gibiydi.
Maçın en kötüsü Deniz'di. Son haftalarda büyük düşüş yaşıyor.

ULAS ÖZDEMIR

Bu takimdan ne köy olur ne kasaba diyoruz,bir kactane hayalperest haciosman yalakasi bizleri TS düsmani ilan ediyor.Baskaninizida alin gidin Trabzonsporu seviyorsaniz,milletin ayarlariylada oynamayin.

asilhamsi
11.05.2015, 09:46
Futbol yok gerçekler var
ŞU görülüyor ki Trabzonspor'u baştan aşağıya saran bir hastalık var. Bu hastalık kulübün ağırlığını kaldıramamakla ilgili.
Başkanından yönetimine, hocasından futbolcusuna varıncaya kadar, Trabzonspor markası bol geliyor!
Bu 'bol'luk her alanda kendini gösteriyor. Hoca gönderip alırken.
Futbolcu gönderip alırken.
Kulüpten işçi çıkartıp alırken...
Gelinen nokta ağır bilanço. Bakın işte. Ortada onlarca milyon dolar harcanarak baştan aşağıya yenilenen takım var ama sezon başından bu yana sahada futbol adına ciddi anlamda bir şey göremiyoruz. Acı gerçek olarak 3 kulvarın tamamından kopan Trabzonspor duruyor karşımızda.
Yazık değil mi?

DÖKÜLÜYOR

Çaykur Rize maçı...
Futbol yok, gerçekler var. Takımın her tarafı dökülüyor. Forveti, orta sahası, defansı. Ayakta kalan tek yeri, kalesi. Hakan Arıkan olmasa Trabzonspor farklı yenilebilirdi.
Bu hâl bize başta da söylediğimi biraz daha açarak bir stratejinin, planlamanın ve sonuçta doğruların olmadığını gösteriyor.

Günah değil mi? Son olarak şunu da ekleyeyim. Ersun Yanal'ın da oyunu okumasını 'ibretle' izledik. Sanki başka bir takımın hocası gibiydi.
Maçın en iyisi Hakan Arıkan.
Kalesinde her pozisyonda adeta uzadı. Fantastik 4'lüdeki Mr. Fantastik gibiydi.
Maçın en kötüsü Deniz'di. Son haftalarda büyük düşüş yaşıyor.

ULAS ÖZDEMIR

Bu takimdan ne köy olur ne kasaba diyoruz,bir kactane hayalperest haciosman yalakasi bizleri TS düsmani ilan ediyor.Baskaninizida alin gidin Trabzonsporu seviyorsaniz,milletin ayarlariylada oynamayin.

idrak konusunda sıkıntıların oldugu net.

Burada kimse yapılan işlerin cok dogru oldugunu iddia etmiyor.

Ama sizin agzınızdan salyalar akıttıgınız üc İstanbul ezigiyle ne kadro nede oyun olarak aramızda ucurum yok.

O bize kıyak geciyor dediginiz hakemler bırak kıyak gecmeyi adam gibi mac yonetseler su an en az 10 puanımız daha olurdu

hal boyleyken oyunculara,baskana,yonetime hakaret etmek neden?

hataları soylemek ve elestirmek yeterli.

Ben hem bizim hemde İstanbul takımlarının maclarını takip ediyorum.

Yeni kurulan bir takım olmamıza ragmen oyun olarak arada ucurum var demek komik bir soylem.

Keske elimizde olsada hakem etkisi olmadan gorebilseydik su ligi.

signal
11.05.2015, 10:30
Bu ligde iyi futbol oynayan takım mı var ? Ligin zaten sonu gelmiş. Bu saatten sonra iyi futbol olmaz. Hedefler doğrultusunda üç puan almak önemliydi.

ccd6167
11.05.2015, 10:47
U17 şampiyon oluyor sitede başlığı uok

figirm
11.05.2015, 11:52
Hakanın olağanüstü performansı,futbol şansı ve bize olsa ortalığı yangın yerine çevireceğimiz hakem yönetimi biraraya geldi,3 puanı aldık ama takım top oynamıyor.Herhangi bir takıma karşı,herhangi, biryerde maç kazanma garantimiz yok.Daha da kötüsü pekçok maçta mahkum oynuyoruz.Buna transferle gelinen nokta tam bir felaket.Kaçan şampiyonluğa ağıt yakan bir camia,Avrupa hesapları yapar oldu.

mekatronik
11.05.2015, 12:43
Mehmet'in pozisyonunda el var diyende art niyet ararım arkadaş, düşünüp ayakla atılamayacak yere elle ve düşerken topu gönderiyorsa zaten helal olsun, o emeğe el çalınmaz zaten.

U.Sadıkoğlu
11.05.2015, 13:03
Hakaret vari bir yorumda dahi ceza verilecek sonra uyarmadınız demeyin.

HOPA'LI TS'Lİ
11.05.2015, 13:25
Mehmet'in pozisyonunda el var diyende art niyet ararım arkadaş, düşünüp ayakla atılamayacak yere elle ve düşerken topu gönderiyorsa zaten helal olsun, o emeğe el çalınmaz zaten.

Dün Şanlıurfa-Alanya maçı dak. 85 skor 1-1

Abdulkadir alenen topu 2 eliyle göğsünde gezdiriyor, karar devam

Dk. 87 elle kesilen bir top, topun hızı değişiyor, karar devam

Alanya'nın 2 penaltısı gitti

Bizim hakemler tam bir cani

HOPA'LI TS'Lİ
11.05.2015, 13:30
Dün 2. devre fark ettiniz mi, bizim ceza sahasında bir oyuncumuz topu çeldi, topun yönü değişti, devam kararı çok doğruydu.

O anda 2004-2005 sezonunda Kadıköy'deki Cem PAPİLA katliamı aklıma geldi. Hatırlayın skor 1-1

Hüseyin ÇİMŞİR ANELKANIN AYAĞINDAKİ TOPA MÜDAHALE EDİP YÖNÜNÜ DEĞİŞTİRİYOR. Karar penaltı

Dünkü maçtaki pozisyonla tıpatıp aynı