PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Asrın boks maçı bu gece 04.00 da kaçırmayın

61ronin61
02.05.2015, 13:52
Benim hayranı olduğum ve desteklediğim manny Pacquiao bu gece sabaha karşı 04.00 da dünya şampiyonu floyd mayweathere karşı dünya şampiyonluk maçına çıkıyor sakın kaçırmayın mükemmel bir maç olucak. hadi pacman.

POYRAZ
02.05.2015, 15:02
Bu karsilasma Türkiye saati ile bu gece sabaha karsi 04:00 de baslayacak.
Karsilasmayi TV den izlemek icin Amerika'da yasayanlar 99 Dolar ödemek zorundalar.
Türkiye'de ise yanilmiyorsam Kanaltürk Las Vegas'tan canli olarak yayinlayacak karsilasmayi.
Neredeyse herkez gibi ben de maclarinin bazilarini spor ahlakina uygun olmayan sekilde hile yaparak kazanan
Floyd Mayweather yerine Manny Pacquiao'nun kazanmasini istiyorum.
Bu mac icin toplam hasilatin 430 Milyon Dolar olmasi bekleniyor ve bunun 300 milyon Dolari
%60 ve %40 seklinde iki boksöre verilecek. Amerikali Floyd Mayweather bugüne kadar yaptigi 47 karsilasmanin
47 sini de kazandi. Umarim Manny Pacquiao bu kemeri ülkesi olan Filipinlere götürmeyi basarir.

Fatih Özkan
02.05.2015, 15:12
Bokstan zerre anlamam fakat çok merak ettiğimden dolayı bu karşılaşmayı izleyeceğim.

Ertan 51
02.05.2015, 16:12
http://i.hizliresim.com/DMRpaO.jpg (http://hizliresim.com/DMRpaO)
http://i.hizliresim.com/RYV22R.jpg (http://hizliresim.com/RYV22R)

Acayip gıcık oluyorum bu Floyd insanına,tam bi görgüsüz,
inşallah adamım Pac-Man kazanır,
yenilgisi olmayan Floyd'un kariyerini yenilgi ile sonlandırırsa çok mutlu olacağım :)

http://i.hizliresim.com/ogZoLX.jpg (http://hizliresim.com/ogZoLX)

E. Cumur61
02.05.2015, 17:59
Bu gece Boks severlerin 3/4 ü Pacman'ı destekliyor olacak

AhmetG.
02.05.2015, 20:39
İnşallah uyanırım bu maça.
Muhammed Ali de yanılmıyorsam pac i desteklendiğini söylemişti.

Terzioğlu
02.05.2015, 21:32
Pacmani destekliyorum ben de. Mayweatheri yenebilecek tek kisi. Bu müsabaka keske 4-5 sene önce yapilsaydi. Iki boksörun de en iyi oldugu dönemlerde. Ama yine de müthis bir kapisma olacak. Kesinlikle herkese izlemesini tavsiye ederim.

POYRAZ
03.05.2015, 00:02
İnşallah uyanırım bu maça.
Muhammed Ali de yanılmıyorsam pac i desteklendiğini söylemişti.
Evet Ali de, Tyson da pac i desteklediklerini söylemislerdi.

Manu61
03.05.2015, 01:10
Pacman hayranıyım 2000'li yılların başından beri takip ediyorum kendisini. Manny'den önce Oscar De La Hoya'yı desteklerdim ancak ikisi karşılaştığı zaman Golden Boy yerine Pacman'i desteklemiştim. En son Tyson-Lewis maçını bu kadar beklemiştim. Çok büyük bir maç ancak biraz geç gelen bir maç. 4-5 yıl önce karşılaşsalar Pacquiao Floyd'un suratını perşembe pazarına çevirebilirdi. Ancak aradan geçen yıllar Manny'den daha fazla şey götürdü. Eskisi kadar hızlı değil. Floyd çok zeki bir insan 4-5 yıl önce yapılan maç tekliflerini kabul etmeyerek bunu gösterdi. Floyd'u hiç sevmiyorum çoğu kişi gibi ancak adam tam bir savunma uzmanı. Çok sıkıcı olabiliyor rakibine sürekli sarıldığı zaman. Manny yine her zaman yaptığı gibi mücadele edecek ve çok açık verecek bu yüzden knockdown olabilir dikkat etmesi lazım.

Maç tahminime gelecek olursak eğer Manny maçı kazanmak istiyorsa Floyd'u 1-2 kere yatırabilmesi gerekiyor. Eğer kimse yatıramazsa sayıyla biterse Floyd alır gibi.

POYRAZ
03.05.2015, 01:30
Müsabakayi internet üzerinden Kanaltürk'ten izleyecektim cünkü evimizde Kanaltürk yok.
Ancak, yapilan anlasma geregi Kanaltürk'ün mac esnasinda internetten yayin yapmayacagini duydum.
Karsilasmayi internet üzerinden baska hangi ülkenin kanalindan izleyebilirim yardimci olabilecek var mi?

Çağdaş DENİZ
03.05.2015, 01:37
Müsabakayi internet üzerinden Kanaltürk'ten izleyecektim cünkü evimizde Kanaltürk yok.
Ancak, yapilan anlasma geregi Kanaltürk'ün mac esnasinda internetten yayin yapmayacagini duydum.
Karsilasmayi internet üzerinden baska hangi ülkenin kanalindan izleyebilirim yardimci olabilecek var mi?

Dns ayarını değiştir olur bence

POYRAZ
03.05.2015, 01:39
Dns degistirmek ise yaramaz cünkü internetten yayin kesilecekmis. Yani yayin olmayacakmis.

Manu61
03.05.2015, 01:44
Dns degistirmek ise yaramaz cünkü internetten yayin kesilecekmis. Yani yayin olmayacakmis.

http://www.tsmplay.com/boxing/tv-channels-broadcasting-mayweather-vs-pacquiao-fight-2015/

Bu kanallar maçı veriyor. Ama izlemek için link bulmak çok zor olmaz bu maç için. Tartıya çıktıklarında bile ortalık link doldu :)

Çağdaş DENİZ
03.05.2015, 01:46

sen nerdesin neden kanal turk çekmiyor

POYRAZ
03.05.2015, 01:48
http://www.tsmplay.com/boxing/tv-channels-broadcasting-mayweather-vs-pacquiao-fight-2015/

Bu kanallar maçı veriyor. Ama izlemek için link bulmak çok zor olmaz bu maç için. Tartıya çıktıklarında bile ortalık link doldu :)
Tek tek bakmaya baslayayim. Cok tesekkür ederim.

POYRAZ
03.05.2015, 01:48
sen nerdesin neden kanal turk çekmiyor
Türkiye'de degilim. Canak anten yok o yüzden.
Arkadasimizin verdigi linklere bakacagim artik.
Tesekkür e derim ilgilendiginiz icin.

Çağdaş DENİZ
03.05.2015, 02:02
Rica ederim ne demek

selcuk
03.05.2015, 02:08
habu mac simdi asrin macimi
boks bukadar ölü bir spormu
rumble in the jungle dan, thriller in maniladan,
Muhammad Ali
Joe Frazier,George Foreman, Mike Tyson, Evander Holyfield,Ken Norton, Rocky Marciano, Joe Louis, Larry Holmes, Lennox Lewis
gibi isimlerin gectigi bir sporda su iki yarim porsiyonmu asrin macini yapacakmis

box u rezil ettiler

Berke6198
03.05.2015, 02:12
Box adlı sporu ne kadar sevmesem de bazı maçları izlemek müthiş oluyor. Sabaha doğru ayakta kalabilirsem kaçırmamaya çalışacağım :)

Nihat Güneş
03.05.2015, 02:14
Muhammad Ali
Joe Frazier,George Foreman, Mike Tyson, Evander Holyfield,Ken Norton, Rocky Marciano, Joe Louis, Larry Holmes, Lennox Lewis
gibi isimlerin gectigi bir sporda su iki yarim porsiyonmu asrin macini yapacakmis

box u rezil ettiler
Selcuk onlar 20. asirdaydi simdi 21. Asirdayiz :)

O bakimdan asrin maci demislerdir. Ha boks tarihinin en buyuk maci deseler haklisin .

Manu61
03.05.2015, 02:20
Muhammad Ali

box u rezil ettiler

Ağır sıkletin havası kalmadı artık hocam. Klitschko'ların liderliğinde gidiyor uzun süredir. O eski rekabetler pek yok artık. Klitschko-Wilder maçı oynana kadar ağır sıklet maçlarını izlemeyeceğim. O maç dönüm noktası olabilir Wilder tam bir çılgın.

Asrın maçı biraz pazarlamayla alakalı. Ama şurası kesin bu sıkletin gördüğü en iyi iki boksör karşılaşacak. Oscar De La Hoya'yı attım kenara.

Manu61
03.05.2015, 02:22
En azından Lewis-Tyson maçından sonra ilk kez bu kadar heyecanlandık itiraf edelim :) Selçuk Aydın'ın maçlarını saymıyorum tabiki.

Çağdaş DENİZ
03.05.2015, 03:47
La kanalturkte film var maç nerde

selcuk
03.05.2015, 03:56
almanca izleyebilecegim kanalda buldum, bakalum
asrin yarim porsiyon maci ne olacak
saat kacda basliyacakmis bu showmenlerin stand up showu

Çağdaş DENİZ
03.05.2015, 04:01
Muhammad Ali

box u rezil ettiler

aynen katılıyorum

Fatih Özkan
03.05.2015, 04:13
Bu saate kadar zar zor ayakta kaldım...
Öncesinde 2 maç varmış...
Uyku gözlerimden akıyor...

UNiVeRSeLoRD
03.05.2015, 04:24
Bari su maclar ilk roundlarda nakavt ile bitse de asıl karşılaşmaya geçilse bileydim erkenden yatardim

Ufuk
03.05.2015, 04:38
Yanlız çok iyi pazarlanmış bu maç. Boks takip etmeyen insanlar bile bu saate kadar bekliyor falan. Bir yerde bu abilerimizden birinin kaybetse bile 180 milyon dolar kazanacağını okudum.

POYRAZ
03.05.2015, 05:12
Yanlız çok iyi pazarlanmış bu maç. Boks takip etmeyen insanlar bile bu saate kadar bekliyor falan. Bir yerde bu abilerimizden birinin kaybetse bile 180 milyon dolar kazanacağını okudum.
Küvetteki dolarlar ilgini cok cekmis olmaliki sol tarafa hic bakmamissin anlasilan. :D

Ufuk
03.05.2015, 05:15
Küvetteki dolarlar ilgini cok cekmis olmaliki sol tarafa hic bakmamissin anlasilan. :D

Ahahahahhahaha şeytan ayrıntıda resmen. Gerçi baya büyük bi ayrıntı ama :D

Neyse kaldıralımda ayıp olmasın :)

POYRAZ
03.05.2015, 05:23
Ahahahahhahaha şeytan ayrıntıda resmen. Gerçi baya büyük bi ayrıntı ama :D

Neyse kaldıralımda ayıp olmasın :)
Fena güldüm :D
Hayirli sabahlar.

Ömer_
03.05.2015, 05:31
santa cruzun kollarının uzunluğu fena avantajına, karşısındaki iyi direniyor.

Ömer_
03.05.2015, 06:55
Hadi bakalım filipinli pacguiao.amerikalı şımarığa dersini ver.

UNiVeRSeLoRD
03.05.2015, 07:13
Pac. İyi geldi bu round'da ...
Floyd'dan da iticilik akıyo anasını satayım

Ömer_
03.05.2015, 07:14
Pacguiao amerikalıyı 2.raunddan sonra harcamaya başladı.

Manu61
03.05.2015, 07:21
5 round bitti. 3-2 Floyd önde gibi. Floyd'a puan silme cezası gelsin artık bu maçta. Adamın her maçı aynı bel altı vuruşlar , rakibinin kafasını ittirmeler , rakibinin kolunu kilitlemeler. 6. round bitti 3-3 diye düşünüyorum.

Ömer_
03.05.2015, 07:27
7 raundda pacguiao 4-3 Floyd gibi.

UNiVeRSeLoRD
03.05.2015, 07:33
Mac ortada böyle giderse Floyd ceza puanı falan almadan milliyetçi amerikalılar sayesinde maçı götürür ...

Ömer_
03.05.2015, 07:34
8 ve 9.raundda pacguiao'ya yazılır.

Manu61
03.05.2015, 07:35
9 round sonunda Floyd önde diye düşünüyorum. Manny yatıramazsa maçı kaybedecektir. Hadi be Pacman yatır şunu.

UNiVeRSeLoRD
03.05.2015, 07:44
Pac. Yalan oldu ...

Manu61
03.05.2015, 07:47
Maç bitti Floyd kazandı. Berbat bir pazar günü oluyor benim için. Önce Spurs elendi şimdi Manny yenildi. Basketbol ve futbol takımlarımız kaybederse kara pazar olarak hatırlayacağım bu günü.

Ömer_
03.05.2015, 07:49
Floydun bi numarası yok,hakemler adaletli olursa 7-5 pacguiao maçı alır.tabi orası amerika hakemlerin adil olacağını sanmam.

UNiVeRSeLoRD
03.05.2015, 07:50
Çok kaçak oynadı Floyd çookk

Ömer_
03.05.2015, 07:53
Klasik amerika oyunları sahne aldı. Floydun yaptığı 5 net faul görmezden gelindi.Pacguiao sistemin kurbanı edildi.

Manu61
03.05.2015, 07:54
Puan silme cezası gelmiyor bu adama nedendir bilinmez. Diğer maçlarda iki uyarıdan sonra hemen puanı siliyorlar bu adama gelince ses yok. Gerçi şaşırmamak lazım bizim ülkemizde çok var böyle örnekler emre ve melo gibi mesela.

UNiVeRSeLoRD
03.05.2015, 07:59
Adamlar milliyetçi dedik nakavt harici zor alırdı maçı.

Yalnız maç sonunda Floyd iplere çıkıp sevindiği zaman baya bi tepki gösterdi salondakiler

Ömer_
03.05.2015, 08:01
Ev sahibi amerika olunca hakemlerin ev sahibi boksörü koruduğu yılların su götürmez bir gerçeğidir. Bu maç Londra'da veya tarafsız bir arenada oynansa Floyd bu puanlama sisteminde kesinlikle galip gelemezdi.tabi önemli olan yarım milyar dolar hasılattı ve bu para amerikadan başka hiçbir ülkede toplanamazdı.

Ertan 51
03.05.2015, 08:18
Tam bir hüsran oldu benim açımdan bu maç,
hiç üfürdükleri gibi bir maç olmadı,
bu kadar önemli bir ünvan maçının,bu kadar bokstan uzak oynanacağı hiç aklıma gelmezdi,
bu maç bırak 10-15 sene sonrasını 10-15 gün sonra unutulur,
sanki boks yapmaya çıkmamışlar da paraları kırışma organizasyonu yapmışlar,
Floyd tam bi yavşak boksör,sürekli kaçtı,ama işi biliyor direk yumrukları vurdu puanları aldı,
Pac-Man da ağırlığını koyamadı,sanki antrenmanda gibiydi,
evet ev sahibi kıyağı geçildi,uyarı verilmesi lazımdı felan ama Pac-Man'ın da hakkı değildi o kemerler,
dediğim gibi anlaşmışlar,
bir nevi bizim şikeli lig gibi,
dünyayı gaza getirip paraları toplamışlar,
şu senin olsun şu benim olsun,
birbirimizi yıpratmayalım,
ben kemeri koruyum,
Pac-Man sen de nakavt falan olma madara olma çünkü devlet başkanı olacan demişler,
bizde saat 4 te kalktık manyak gibi bu tiyatroyu izledik :(

Ömer_
03.05.2015, 08:19
Maç şanına yakışır büyüklükte oynanmadı.Bu maç öncesi Santa Cruz & Cayetano maçı çok enteresandı valla bu maçtan daha çok keyif aldım.Cayetano dayak arsızı oldu ama helal olsun nakavt olmadı ben ömrümde bu kadar dayak yiyen ayakta kalan boksör görmedim.

28TS61
03.05.2015, 14:50
konusuldugu kadar büyük bir mac olmadi. pacmanin hakkiydi ama olmadi

Çağdaş DENİZ
03.05.2015, 16:02
Maçın başlamasına 5 dakika kala uyumusum
birşey kacirmamisim anlaşılan

Çağdaş DENİZ
05.05.2015, 16:19
Millet mavi köşe ile kırmızı köşeyi karıştırmış hakemler

Çağdaş DENİZ
05.05.2015, 16:20
Tüm dünyanın merakla beklediği tarihin en önemli boks karşılaşmalarından biri olarak nitelendirilen Floyd Mayweather-Manny Pacquiao mücadelesi nefesleri kesti.

Las Vegas'ta bulunan MGM Grand Hotel'de oynanan ve 12 raunt sonunda üç hakemin ortak kararı sonucu puanla maçı kazanan Floyd Mayweather, profesyonel kariyerindeki 48. maçından da galibiyetle ayrılmayı başardı.

Ancak maç sonrası ortaya çıkan skor kartında, dövüşçülerin köşe renklerinin karıştırıldığı görüldü.

Maç esnasında mavi köşede yer alan Floyd Mayweather, skor kartında kırmızı köşede gözükürken, kırmızı köşenin sahibi Pacquiao mavi köşede dövüşüyor gibi gösterildi.

Yapılan bu hata sonrası, kazananın Manny Pacquiao olması gerektiği iddiaları özellikle sosyal medyada büyük yankı buldu.

Hatalı kim?

Konu ile ilgili genel kanı, oyuncuların maç esnasında köşelerini karıştırması üzerinde yoğunlaşırken, bu denli önemli bir müsabakada hakemlerin bu hatayı gözden kaçırması skandal olarak nitelendirildi.