PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : STSL 29. Hafta | Trabzonspor 0 - 2 beşiktaş | Maç Sonucu

Sayfa : 1 2 3 4 5 [6] 7

cakalkerem
03.05.2015, 21:19
yalnız tolgay iyi oyuncu

artvints
03.05.2015, 21:20
pozisyona giremeden iki maçta 5 gol yedik bjk den, yazık yaw.insanda biraz gurur olur da koşar çabalar.

gurur6134
03.05.2015, 21:21
Erkan iho ve sikebahcenin en buyuk kazigidir bize

fanatikdevri
vay be şunlarada yenildikya helal olsun ersun hocaya----

Hakan olmasa bir 5-0 daha rahat olurdu.Allah korudu.Bu kadar silik bir oyunu oynadıktan sonra çıkıp nasıl savunacak bakalım kendisini.
Şu kadar taraftar gelmiş,en ufak saygıları yok ne formaya ne de taraftara.Hoca'nın saçma tercihleri de kargaları rahatlattı.

selcuk
Bu soruyu

-"Kimi kovmasaydık?"

diye soracaktınız.

.

burdaki ima ettigin senol hocaysa haklisin
gerisi zaten bos adamlardi, gelisleri hata olanlari yollamak hata degildir

figirm
Bu liğin en kolay penaltı çalan hakemi,iki takımın da net penaltılarını görmezden geldi.İlk şutunu 89da çeken bir takım için bahane üretmek zor ama Erkana gol öncesi yapılan da net faul.Bu arada Erkan iki asist yaptı diyenler haksızlık yapıyor.Erkan kötü kabul ama ilk pozisyonda net faul var,ikinci golde de pası verdiği yerde Bosingwa uyumasa pozisyon doğmayacak,adam maçı kafada bitirmiş,pozisyona bile bakmıyor,ikinci golde Bosingwanın hareketleri tam komedi.

cakalkerem
yalnız ne oynadığımızda belli değil.....

İlker Yazıcıoğlu
Bu rezillik nasıl örtülecek sürekli kaybeden bir fiyasko nasıl saklanacak koskoca maçı 1 şutla bitirdim yahu 1 şut sene basından beri 2 top yapamayan bir takım gelecek sene şampiyon olacakmıs bu rezil herifler dünya umurlarında değil bu takım.96 yılında cem uzanın kurduğu o çok yuksek bütçeli İstanbulspor ile ihonun 2014 yılınfa kurduğu bu kadro türk futbol tarihinin en büyük 2 fiyaskosudur
.Reziller ordusu...

Katılıyorum...

Kadroda iş yok deyince kabahatli oluyoruz...

Neyse...

Cyzio
Tolunay diyorsunuz yani hocam adamın gözü kaldı

Yok, yok.. Şenol Güneş diyorum :D.

.

Uğur Gündüz
03.05.2015, 21:22
Yusuf sol bek değil,
Erkan geldiğinden beri aynı, ruhsuz,
Bosi stoper değil ama Aykut'ta değilmiş!

gurur6134
Bu liğin en kolay penaltı çalan hakemi,iki takımın da net penaltılarını görmezden geldi.İlk şutunu 89da çeken bir takım için bahane üretmek zor ama Erkana ghol öncesi yapılan da net faul.Bu arada Erkan iki asist yaptı diyenler haksızlık yapıyor.Erkan kötü kabul ama ilk pozisyonda net faul var,ikinci golde de pası verdiği yerde Bosingwa uyumasa pozisyon doğmayacak,adam maçı kafada bitirmiş,pozisyona bile bakmıyor,ikinci golde Bosingwanın hareketleri tam komedi.

Adam sakat..

Adem Akyüz'
2 haftadır kaleyi bulan top sayısı 2 !
Her hafta "Acaba bugün kadroda nasıl bir fantazi göreceğiz" diye düşünmediğimiz maç yok.
Sahada yürümeye bile üşenen ama milyonları götüren oyuncular.
Dağ başındaki çobanın bile yapmayacağı hataları yapan hoca..

Boşverin bunları ya. O hakem var ya o hakem.. He bi de taraftar var.
Hep onlar yüzünden kaybediyoruz biz..

F. Yıldırım
ula herkes akbaşa sallıyordu yeteneksiz diye..şimdi akbaş dursaydı erkan çıksaydı şöyle olurdu diyorsunuz neye dayanarak diyorsunuz anlamıyorum :eek:

Akbaş eleştiriliyor fakat şu forumda Akbaş'ı çıkarıp yerinde duramayan Yusuf'u sol beke alacak kişi sayısı bir elin parmaklarını geçmez. Bu kadar amatör hamle yapılmaz.

Tabi Yusuf oyuna girmeliydi ama Erkan'ın yerine.

cakalkerem
Hakan olmasa bir 5-0 daha rahat olurdu.Allah korudu.Bu kadar silik bir oyunu oynadıktan sonra çıkıp nasıl savunacak bakalım kendisini.
Şu kadar taraftar gelmiş,en ufak saygıları yok ne formaya ne de taraftara.Hoca'nın saçma tercihleri de kargaları rahatlattı.

kesinlikle hakan maçın adamı....
bossi son saniyede 30 metre sakat koşarak 3-1 pozisyon kurtarıyor....

orta saha zaten yok....

bize kız gibi oynayacak değil savasacak bir orta saha lazım

artvints
stoperlerimizi görüyorsunuz. öne çıkmaya ödleri patlıyo.hemen geri atıyorlar kendini. atletik stoper istiyoruz.

Cyzio
03.05.2015, 21:23
burdaki ima ettigin senol hocaysa haklisin
gerisi zaten bos adamlardi, gelisleri hata olanlari yollamak hata degildir

Tebrik ediyorum :alkış:.

.

h@msi61
Hoca taraftara cok kizmis. Hakli oldugu yerler olsa da taraftarin da kendine kizabilmesini anlayabilmeli.

asilhamsi
hocanın yanlısta ısrarını anlamakta zorluk cekiyorum.
Tek yaptıgı dogru bossingwanın stoper oynamasıydı.Ondan da bu macta vazgecti.
Defanstan bir tane isabetli top cıkartamadık.
erkan icin soylenecek cok sey var ama deymez.Bu adam resmen bu takımı kucumsuyor.Bu adamı bu takıma layık gormek ayıptır.
ekici kötü diyenlere hadi ordan diyorum.Adam buram buram kalite kokuyor.
Ama yanında atik oynayınca yapacak birsey yok.
Sefa ve waris ne olursa olsun 11 oynamalı.Keza cardozo ayagı kırılmadıgı surece oynamalı.
atik sadece sag bekte faydalı olabilir oda yokluktan.
ishak su adamlar kadar sol bek oynar.

---------------------hakan--------------------

boss--------medjani--------belkalem-------ishak

---------ekici-------salih--------özer---------------

yusuf------------cardozo---------------waris

sezon sonuna kadar kadro budur.

F. Yıldırım
yalnız tolgay iyi oyuncu

Tolgay Ersun hocanın orta sahamızı dağıtmasıyla iyi gözüktü yoksa bir ekstrası yoktu.

Arda'
03.05.2015, 21:24
Besiktasa karsi 2 macta da pozisyona giremeden kaybettik.

İlker Yazıcıoğlu
Erkan kötü oynadı tamam da,ben Erkan'a hiç kızmıyorum....

Adamı istemediği halde takıma aldın...

Katlanacaksın....

nakzo
Bu soruyu

-"Kimi kovmasaydık?"

diye soracaktınız.

.

Sevgili abim.kılavuzu iho olanın hali halil hoca kalsaydıda bugünkünden farklı olmazdı ben hala anlamıyorum kimsede şu tarihimizin en çok para harcanarak kurulan fiyasko ordusunun hesabını sormuyor adam.bir utanır ve seyirciden özür diler sinirlerimiz laçka oldu...

Kolpacı
03.05.2015, 21:25
Hakani da cikarip iboyu alsaydin

Varlıbaş61
Demek maç sonucu 0-1 he ? Başlık öyle diyor !!

zafer6161
Şenol Güneş i beğenmeyenler, Vahid Halilhodzic i beğenmeyenler alın size hoca. Artık sizmi onu tepe tepe kullanırsınız o mu sizi bilmem. Skor da umurum da değil, inşallah Bosigwa nın bir şeyi yoktur.

ŞENOL GÜNEŞ değilde wahidi hangi yüzle savunuyorsunuz,,, ??

ilk 5 haftada bırak kazanmayı,kaç gol attığımızı hatırlıyormusunuz ???

bilgehan83
Pislik ötesi bir hakem futbolu unutmuş erkan ve maçın kaderini etkileyen bir ersun yanal ötesi yok bu takım bu kadar Bosingwa evet severim hem de çok ama artık iyi bir yedek olur.. Uğur ise çok kötü bir stoper berbat ötesi Aykut Özgüveni gitmiş atik bavulunu toplamalı artık alt yapıdan gençler oynasın onlarla kaybedelim

Cyzio
Erkan kötü oynadı tamam da,ben Erkan'a hiç kızmıyorum....

Adamı istemediği halde takıma aldın...

Katlanacaksın....

Olay budur (PM'nize bakar mısınız :)?)

.

selcuk
03.05.2015, 21:26
Tebrik ediyorum :alkış:.

.

hocam
1 soru daha
senol hoca emekli oldumu ne yapacagiz

Doğan Keskin
03.05.2015, 21:27
Tamam akbaş dursa belki o kanattan gol yemezdik ama hoca kazanmak için risk aldı akbaş bindirmiyor ki yusuf bindiriyor risk aldı kaybetti.. 1 puana razımıydık 0-0 iken ben değildim.

zafer6161
yusuf çok güzel konuşuyor...

cakalkerem
yalnız erkan da ki form düşüklüğünü anlamak mümkün değil...

fatih gönderilmeli...

özer ne yapmaya çalışıyor..

hocayı taraftara atmak yanlış mantık....

ts_tuncay_ts
Nasıl bir taraftarımız var anlamıyorum...

Geçen haftalarda akbaşa sallamadan edemeyen taraftarımız akbaşçı olmuş...
Erkan Zengin alındığında iyi adam güzel adam deniliyordu şimdi tolgayla kıyaslamalar ve keşke o alınsaydı diyorlar...

Yani anladığım bir haftada herşeyi değiştirebiliyor taraftarımız...Bir haftada medjani kral ikinci hafta satılsın gitsine getirebiliyoruz...

Reha Demirbaş
Yusuf'tan edep adap dersi taraftara.

biltrabzon
100 trilyon harca ve ortada rezil,enkaz bir kadro.Seni bu takimin basina bela edenlerin,Allah.................................ne yse sen sak sakcilarinla bu koltugu kolay birakmazsin.

İlker Yazıcıoğlu
03.05.2015, 21:28
Yusuf ne dedi arkadaşlar?

iyattara
Ya arkadaş gs maçının ilk yarısındaki Trabzon nerede? Oyun iyi olur kötü olur da iştah nerde? Neden uyuyoruz sahada arkadaş? Kabullenemiyorum. Uyuyarak geçen maçları kazanamıyoruz hep gidip gelen yüksek tempo yaptığımız bol gollü maçları kazanıyoruz. 1-0 kimi yenmişiz biz de rolenti oynayıp bir gol atmayı bekliyoruz. Konya-antep-bjk hep aynı seneryo ortada maç pozisyona girmeden bir gol yiyip yeniliyoruz. Yenilmek problem değil ama oyunun izahı yok!

yorumsuz6117
Aralık'a kadar şampiyonluk yarışında olmazsak gideriz demişti.. Gidemedi.. Gitmemekte de ısrar ediyor..

h@msi61
03.05.2015, 21:29
Yusuf ne dedi arkadaşlar?

Bu kadsr cok konusup bu kadar birsey anlatamayan baska bir insan gormedim sanirim.

Bülent AKBULUT61
03.05.2015, 21:29
Yok, yok.. Şenol Güneş diyorum :D.

.

siz ve Şenol Güneş enteresan :)

cakalkerem
03.05.2015, 21:30
yahu hemen başlamayın şenol güneş diye.....

DNA-TS
bende kabahati hocaya bulanlardanım.
adam demba hamlesini yaparken sen neredeydin o adamı hazırlarken sen neden hamleni yapmadın aynı anda değişikliğe gitmedin.golden sonra soktun.
top oynamadık.
Tribünleri anlamakta zorlandım nerede gs maçındaki atmosfer nerede bu maçta ki. Gol yedikten sonra tribünlerin hareketlenmesini hala anlayamadım gol mü yemek lazım hareketlenmek için.

ffırtına
Bu sene 4. olursak bu sadece Trabzonspor formasının ağırlığındandır.. Takımda sistem yok kimin nerede oynadığı belli değil kazanma inancı yok, özveri yok, beceri yok, birlik-beraberlik yok.. Korkumda şudur ki; Futbolcular Trabzonspor'u sadece basamak için kullanıyorlar kariyerlerinde ben kazanıyım Trabzonspor kaybetse de önemi yok egoistlik ön planda gibi ...

Cyzio
03.05.2015, 21:31
hocam
1 soru daha
senol hoca emekli oldumu ne yapacagiz

Onu ben de çok merak ediyorum. Bu forumun % 80'i hoca öneremeyecek herhalde.

.

yorumsuz6117
Ulan bi muhabirde çıkıp sorsun Trabzonspor iki maçta kaleye 2 tane şut çekti bu konuda ne diyeceksiniz diye..

Bülent AKBULUT61
Yusuf Erdoğan: Biz Trabzonspor'un ne olduğunu biliyoruz. Mücadele ediyoruz, elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz. Bize sabır göstersinler.
ulen ne Sabırı dalgamı geçiyorsunuz ALLAHIM Sana geliyommmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

h@msi61
Aykutun derdi neydi de dizlerinin ustune coktu, niye bacaklarini acmadi bu adam? Hocaya kiziyorduk bosingwa stoper oynuyor diye de aykutu gordukten sonra biraz olsun anladim vallahi.

Cyzio
03.05.2015, 21:32
Sevgili abim.kılavuzu iho olanın hali halil hoca kalsaydıda bugünkünden farklı olmazdı ben hala anlamıyorum kimsede şu tarihimizin en çok para harcanarak kurulan fiyasko ordusunun hesabını sormuyor adam.bir utanır ve seyirciden özür diler sinirlerimiz laçka oldu...

Vallahi ne diyeyim? Siz de haklısınız.

.

biltrabzon
Burda yapmamiz gereken onu bunu tartismak degil.Trilyonlarca para harcayip 47 puan toplamak neyin kafasi.Bu adam nasil eski yönetimi mahkemeye vermissE,bu harcadigi trilyonlari kurusuna kadar geri ödemeli.

hyasin61
Kanallarda taraftarı elestırıyorlar mac 1-0 ıken boyle protestolar olmaz dıye.

selcuk

.

shota saon kale gibi

Bülent AKBULUT61
03.05.2015, 21:33
Yenersek dördüncüyüz dediğimiz maçları yenseydik liderdik yeminle

F. Yıldırım
Şimdi bazıları bana atarlanacak ama Vahid hoca olsa ne bu maçı bu kadar rezil oynardık ne de Gençlerbirliği maçını.

En azından sistemimiz otururdu, yenik düştüğümüz maçlarda takımın inanılmaz bir reaksiyonu vardı. Bu takım 5. dakika da golü yese 70. dakika da golü yese hep öndeymişiz gibi yürüyerek oynuyor.

Ayrıca tesislerden Çıkmayan Vahid hoca saboteci ilan edildi, yenilgilerden sonra İstanbul'a akan hoca daha karakterli.

Neyse Ersun hocanın vardır bir bildiği(!)

kyodou
* Ersun hoca bu maç beni de hayal kırıklığına uğrattı...

* Rakibin en etkili oyucusu Töre yani bunu Papua Yeni Gine vatandaşı bile biliyor. Sen Erkan dururken Akbaş'ı çıkarıp Yusuf'u alıyosun. Bunu mantığını bana kimse açıklayamaz.

* En başından beri söylüyorum, bizim stoperde sıkıntımız yok. Sıkıntı orta sahada diye. Bu maçta açıkca belli oldu artık.

* İlk golden önce Olcay Erkan' ın ayağına tekme attı. Yüzde yüz faul o pozisyon. Devamında gol oldu. Tamam Bjk bizden iyi oynadı ama o faulu verse maçın seyri değişirdi.

* Demba Ba denen "bal küpü" nü yine havaya soktuk, en çok ona yanıyorum.

* Tolgay Arslan konusunda da yanılmadım. En çok isteyen bendim. Karakterli yada karaktersiz ama bu gece müthiş oynadı.

* Olcay Şahan denen bir terminatör vardı sahada. Her maç kırmızı görmesi lazım bu adamın. Ne zaman rakiple ikili mücadeleye girse kollarını açıyor, çaktırmadan bi çirkeflik yapıyor.

* Bizde en iyi oynayan Hakan' dan sonra Fatih Atik idi. Ofansta saçma sapan şutlar çekse de çok iyi mücadele etti. Ama yeni sezonda yeri olmamalı.

* Özer' e gelince... Tribünde oturan futbolu bildiğini zanneden taraftar topluluğunun gazıyla Özer kendini bi halt zannediyor. Özer' in bonservisine verilecek tek kuruş bile Trabzonspor'a ihanettir !

* Bizde saha içinde yine en akıllı oyuncu Ekici idi.

* Erkan yanlış yerde oynatılıyor. Haftalardır söylüyorum. Bu adam kanat oynamamalı.

* Deniz Yılmaz gönderilecekler listemin en başında yerini aldı. Birdaha bırak bizim takımı, futbol oynamasın bence.

===== Cardozo =====
Yusuf Erkan Ekici Waris
===== Medjani =====
Akbaş Uğur Aykut Bosi
====== Hakan =====

Şu 11 ile çıkmamız gerekirdi. Farka bile giderdik.

İlker Yazıcıoğlu
Aykutun derdi neydi de dizlerinin ustune coktu, niye bacaklarini acmadi bu adam? Hocaya kiziyorduk bosingwa stoper oynuyor diye de aykutu gordukten sonra biraz olsun anladim vallahi.

Aykut'u hep eleştiririm,bu pozisyon için aynı senin düşündüğün şeyi düşündüm.

Foruma yazmayım dedim,hep Aykut'u eleştiriyorum diye...

Sen de yazınca dayanamadım...

Böyle sivri zekalık olamaz.

Nasıl bir mantıktır anlayamadım o diz çökme olayını....

fanatikdevri
100 trilyon harca ve ortada rezil,enkaz bir kadro.Seni bu takimin basina bela edenlerin,Allah.................................ne yse sen sak sakcilarinla bu koltugu kolay birakmazsin.

Kulübe üye yaptığı eş dost akaraba naylon üyeler oy kullanmaya başlarsa istersek kümeye gidelim bu rezil karakter bırakmaz.
Trabzon'un önünde çok kritik bir kongre var.Bölünme falan olmadan herkes tek adayın arkasında durup bu cahil insandan kulübü kurtarmalı.

ilyskm
03.05.2015, 21:34
O 13. Sandık yok mu? O sandıkta oy verenlere gelsin...

Sent from my iPhone using Tapatalk

Varlıbaş61
Takım komple kötü idi ama bu maç 1. Erkan 2. Ersun Yanal yüzünden dolayı kaybedilmiştir .. Net !!

Veysel
Yok arkadaş bizim taraftarda sabır,istikrar diye bir şey yok. Kesecek küfür edecek adam lazım

artvints
03.05.2015, 21:35

adam sırtı dönük alıyor topu, döndürülür mü orda? defans yapmayı bilmiyor resmen. sırtı dnük adama ypışacaksın artık. o mesafede çalım yerim diye mi korkuyor, ne yapıyor anlamadım.

Arda'

.

Ziya Doğan gelsin en azından bjkyi yeneriz.

cubido
Kadro yetersizliği bu yenilgiye mazeret değil.
Bu maçı ersun yanal kaybetti.kendisini çok sever ve beğenirim ama bir süredir Çok çok kötü, çok kötü tercihler yapıyor. Önümüzdeki yılın denemelerini yapıyor diyeceğim oda yok.
Merka ettiğim bazı sorular var.
1)erkan bu formuyla(formsuzluğuyla) nasıl oluyorda ilk 11'de. Erkan bu haliyle oynarken bunu oynatmadığın diğer oyuncularına nasıl açıklıyorsun. Hadi açıklama zorunlulupun yok, bu şekilde takımda adalet duygusunu ve paylaşımı hatta arkadaşlığı yok edeceğinin farkında değilmisin.
2)yusuf'tan sol bek olmaz. Olmayacağını fındık bahçesindeki fadime teyze'ye sorsan o da söyler. Yusuf'u sol beke aldıktan sonra sol kanadımız koridor oldu. Diğer maçlarda da böyleydi. Neyin inadı bu?
3)deniz'de bizim (en azından benim) göremediğm ne var. Bu adama verdiğin şansın 1/10'unu takımın en pahalı oyuncusu olan waris'e vermemenin bir gerekçesi varmı?
4)uğur denen arkadaşı ısrarla aldırdın. Oynatmanın sebebi senin ısrarla aldırmış olman mı? (Erkan'daki gibi)
5)takım 1-0 mağlupken tek bir organize atağımızın olmaması ve topun yarım saatte cardozo'yla bir kez buluşturulamaması, bu kadar aciz ve ne yaptığını bilmeyen bir futbol için bir tespitin ve öz eleştirin olacak mı?
6)ortasahasız maç kazanılabileceğine gerçekten inanıyormusun?
7)hadi bu yıl geçti, önümüzdeki yıl Ekici ve bir 10 numaralı oyun planıyla yine çok yumuşak bir ortasaha, prensin erkan'la 3 çok yumuşak ve top kazanamayan oyuncuyla gerçekten şampiyonluğa oynayabileceğine inanıyormusun?

Çok bilmişlik değil, gerçekten çok merak ediyorum bu soruların cevabını.
Taraftarın yuhalaması bugünün veya erkan'ın olayı değil.
Spor ruhundan ve centilmenlikten uzak bir toplumuz. Formsuz bir sporcuya destek verip kısa sürede toparlanmasını sağlamak yerine anasına sövüp kendimizi rahatlatmak bizim seçimimiz (sadece Trabzon'un değil ülkenin seçimi).
Bunu değiştirmek pek mümkün değil. Ama illa en büyük rakibine gitmek istediğini sçıklayan bir futbolcuyu almakta bu tür tepkilerin artmasını körükleyen bir durum.
Özetle kötü çok kötü bir gündü.
Bu sezon için hiçbir beklentim yok hatta keşke avrupa'ya da gidemesek de tek lige odaklansak. Ama bugün ve bundan önceki maçlar ersun yanal formu beni önümüzdeki seneyle ilgili de umutsuzluğa itiyor. Üzüldüğüm nokta bu...

kyodou
03.05.2015, 21:36
Yenersek dördüncüyüz dediğimiz maçları yenseydik liderdik yeminle

:alkış:

yorumsuz6117
Kendi sahanda oyuncuya tepki göstermek düşündürücü diyor Ersun.. Napcaz ulan alkış mı tutacaz sen aldırdın diye adamı..

serdarblue
Utanç dolu bir maçtı. Karabük'ün bile darmadağın ettiği Beşiktaş'a ilk şutumuzu 89'ncu dakikada çekebiliyoruz. Hey gidi günler. Eskiden bunlar Avni Aker'de korner kullanınca gol atmış gibi sevinirlerdi. Neredeen nereye..

*Hakan Arıkan yine tarihi bir hezimeti önledi. Bakalım daha kaç yıl Onur'un Hakan'ın önlediği hezimetlerle lige tutunup avunacağız !

*Sakat sakat topallayarak, canla başla oynayan Bosingwa'nın alnından öpüyorum . Heykeli dikilecek adam !

*Sol bekte Mustafa Akbaş oynayacaksa Musa Nizam ve İshak ne diye transfer edildi ? Çöpe atılacak paramız mı çoktu ? Takımın en iyi hücumcularından Yusuf'u ısrarla sol bek yapmaya çalışmak neden ?

*Belkalem,Bosingwa,Akbaş,Uğur Demirok,Avraam,Medjani,Aykut Demir .. Defans Çin kerhanesi gibi giren çıkan belli değil. Sahi bizim stoper ikilimiz kimler ? Ben en son Egemen-Glowacki 'de kaldım..Sonrası ? Sonrası hala belli değil..

*"Ben fenerliyim , fenerden başka takımda oynamam" diyen birini onursuzca transfer eden yönetim topa dokunmaya, ayakta durmaya mecali olmayan bu adamın ısrarla oynatılmasına nasıl bir yorumda bulunacak acaba ? Maça ne olursa olsun Trabzonspor için yüreğini ortaya koyan bir Yusuf'la başlanması lazımdı.

*Yusuf'un ve Mehmet'in tek başlarına çaresizce savaşmalarını gördükçe inanın içim burkuluyor. İkisine de helal olsun. Özer'de aynı savaşçılığa ve gerçek Trabzonspor'luluk ruhuna sahip ama onun performansı için aynı olumlu yorumları yapamıycam.

*Deniz'e gelince , yetenekli - gayretli . Ancak Transfere 30-40 Milyon Euro harcayan takım Beşiktaş maçına tek forvet Deniz Yılmaz çıkıyorsa günün sonunda ben sorarım o 40 Milyon Euro'nun sonucu Deniz Yılmaz mı diye ! Trabzonspor'un yıllardır en büyük hastalığı tek forvet oynamak. Artık kaybedecek neyimiz var ? Daha ne kadar rezil olabiliriz. Sür işte Cardozo'yu da ikinci forvet olarak. Bak şikecilere , adamlar Kuyt-Webo-Emenike-Sow diye dört forvetle çıkıyor !

*Cardozo'da oynadığı sürede yine yetim, yine öksüz , yine kimsesiz.. Tek başına debelenip Beşiktaş defansının içinde yok oldu. Zaten diğer maçlarda da farklı bir durum yok.

*Waris,Yatabere Trabzonspor'un sütsüz inekleri ve Trabzonspor'u fotbolcu çöplüğüne çevirmekten başka hiç bir katkıları yok. Ha pardon , Waris 9-0 'lık maçta Manisa'ya gol atmıştı evet..

Ersun hoca , seneye ya sabır deyip susuyoruz. İnşallah gelecek sene Avni Aker 'e tırsa tırsa tek forvetle çıkan , ilk şutunu 90'da atabilen , Eskişehir'den - Akhisar'dan 4 'er yiyen bir takım görmeyiz. Zaten üstüste gelecek 2 kötü sonuçta "Ersun istifa" diye tribünler karışacak.

Enes Ünal Kaya
Hakan Arıkan çok iyi işler çıkarttı yine fakat erkan zengini durduramadı

Tufan AYAN
03.05.2015, 21:37
Maç 1, 0 ken kendi topcusunu isliklayan benim takımima soven yurek koyup orayi inletmek varken seyirci gibi davranan takima zarar veren toplupuk it surusudur. Önce sen trabzonspor taraftari ol hele. Bu takımı o sehirden de o şehrin sabırsız desteksiz taraftarindan da kurtarmak gerek. Zaten çekirdek yiyorlar.

Cyzio
shota saon kale gibi

Gelmez bize o :D.

.

Turan AKYILDIZ
kenan 29 musun ne sin o kupanın sapını sana öyle bir monte eder ki bu taraftar şerefsiz defol git buradan ve dünya aleme rezil olduğunuz şike olayını kapat...alışmışsınız şike yapmaya her takıma aynı muameleyi gösteriyonuz..ulan pezo bizim takım bu seneden beri böyle hiç bişe oynamıyo ama bi şekilde bazı maçları kazandık...görende sanacak trabzonspor önüne geleni eziyordu bjk ye yattı...allah sizi bildiği gibi yapsın pis emek hırsızları...

ilyskm
03.05.2015, 21:38
1 ayda Kupa'yı getirecekti sene sonunda ilk 4 te olmazsak bırakacaktı. Kimdi bu pehlivan ve onu başımıza getiren oyları verenler, hepiniz KINA yakın. Adreslerinizi verin de KINA göndereyim

Cyzio
Ziya Doğan gelsin en azından bjkyi yeneriz.

Değer mi acaba :rolleyes:?

.

hyasin61
Yusuf Erdogan : Yenıldıgımızde meydana cıkamıyoruz,burası zor bir şehir

U.Sadıkoğlu
Bu akşam maçı kaybetmemize yönelik bir yüzdelik dağılımda bulunacaksak en büyük pay Ersun Yanal'a düşer. Yapılan ilk değişiklikle maçı orta sahayı geçmekten korkan Beşiktaş'a teslim etmiştir. Sol beke Yusuf'u alarak hem Yusuf'tan katkı alamadığımız gibi ölü Erkan ile beraber o kanatta tamamen varlığımız yitirdik. Değişiklik kesinlikle Erkan => Yusuf olmalıydı.

Orta sahada ise yaratıcı özellikteki tek oyuncumuz ( bu maç için ) olan Özer'in oyundan alınışı tam manasıyla skandaldı. Mehmet Ekici'nin bencil davrandığı bir maçta pas dağıtıp hareketli koşular yapan Özer kesinlikle kesilmemeliydi. Özer'in çıkışını onu fazla sevmiyor olmama rağmen hazmedemedim açıkçası ayıp edildi çocuğa. Son değişiklikte bile hatalıydı hoca, Bosingwa sahada topallarken gitmiş bir maçı zaten alamassın adamı neden kenara almıyorsun!

Genel olarak değerlendirme yapacak olursak Bosingwa'nın hırsının %10'u takıma yansımış olsa bu akşam çok farklı bir Trabzonspor izlerdik. Beşiktaş'ın, Trabzon'a 1 puan için geldiği çok aşikardı fakat biz bunu lehimize çeviremedik. Hocanın yanlış yönlendirmeleri ve oyunu okuması + oyuncularımızın topyekün bir isteksizlik hali bu sonuca zemin hazırladı.

Erkan Zengin yılın fiyasko transferi oldu. Malesef Trabzon'da tutunamayacak Serdar Gürler gibi seneye vasat bir Anadolu kulübünde kiralık olarak izleyeceğiz. Kaleyi tutan ilk şutun 88.' Dakikada geliyorsa bence hakemi konuşmaya pekte hakkımız yoktur. Aleyhe çalınan veya lehe çalınmayan iki tarafında düdükleri oldu ben hakemin sonuca etki ettiğini düşünmüyorum akıllı olan taraf kazandı.

Gelecek sezon için söyleyeceğim şey şu yönetimsizlik ve yönetilemeyiş takımı baştan aşağı esir etmiş durumda. Kongre en acilinden şart ve bu vizyonsuzluktan kurtulmamız gerek ilk adım böyle atılır başka türlü gelecek sezonda 5. Hafta lige havlu atarız.

fanatikdevri
03.05.2015, 21:39
Elini kolunu sallayan foruma üye olup,sallayıp gidiyor.Maç günü bari üyelik kapalı olsun,o güne kadar yazmayan giremesin.

zafer6161
belkalem neden oynamıyor ???

Reha Demirbaş
Mehmet'in çektiği ilk şut 30 metreden 122 km hızla iyi vurmuş

yorumsuz6117
03.05.2015, 21:41
* Ersun hoca bu maç beni de hayal kırıklığına uğrattı...

* Rakibin en etkili oyucusu Töre yani bunu Papua Yeni Gine vatandaşı bile biliyor. Sen Erkan dururken Akbaş'ı çıkarıp Yusuf'u alıyosun. Bunu mantığını bana kimse açıklayamaz.

* En başından beri söylüyorum, bizim stoperde sıkıntımız yok. Sıkıntı orta sahada diye. Bu maçta açıkca belli oldu artık.

* İlk golden önce Olcay Erkan' ın ayağına tekme attı. Yüzde yüz faul o pozisyon. Devamında gol oldu. Tamam Bjk bizden iyi oynadı ama o faulu verse maçın seyri değişirdi.

* Demba Ba denen "bal küpü" nü yine havaya soktuk, en çok ona yanıyorum.

* Tolgay Arslan konusunda da yanılmadım. En çok isteyen bendim. Karakterli yada karaktersiz ama bu gece müthiş oynadı.

* Olcay Şahan denen bir terminatör vardı sahada. Her maç kırmızı görmesi lazım bu adamın. Ne zaman rakiple ikili mücadeleye girse kollarını açıyor, çaktırmadan bi çirkeflik yapıyor.

* Bizde en iyi oynayan Hakan' dan sonra Fatih Atik idi. Ofansta saçma sapan şutlar çekse de çok iyi mücadele etti. Ama yeni sezonda yeri olmamalı.

* Özer' e gelince... Tribünde oturan futbolu bildiğini zanneden taraftar topluluğunun gazıyla Özer kendini bi halt zannediyor. Özer' in bonservisine verilecek tek kuruş bile Trabzonspor'a ihanettir !

* Bizde saha içinde yine en akıllı oyuncu Ekici idi.

* Erkan yanlış yerde oynatılıyor. Haftalardır söylüyorum. Bu adam kanat oynamamalı.

* Deniz Yılmaz gönderilecekler listemin en başında yerini aldı. Birdaha bırak bizim takımı, futbol oynamasın bence.

===== Cardozo =====
Yusuf Erkan Ekici Waris
===== Medjani =====
Akbaş Uğur Aykut Bosi
====== Hakan =====

Şu 11 ile çıkmamız gerekirdi. Farka bile giderdik.

Özer'in bonservisine verilecek tek kuruş haramdır diyorsun 2.5 Milyon Euro bonservis verilen Erkan için yanlış yerde oynatılıyor diyorsun forvet arkası oynasa top oynayacak zannediyorsun..

Ya hadi bi git işine güldürme beni ya.. :D

gurur6134
03.05.2015, 21:42
Ben bu erkani bidaha 11 gormek istemiyorum arkadas kim oynarsa oynasin o oynamasin yeter bu israr niye ya olmadi iste tutmadi tutmayacakda..koycaksin yusufu oynicak orda..adam erkan yuzunden takimin denglerini altust edior ya yeter

Doğan Keskin
03.05.2015, 21:42
bazen diyorum ki iyi kadromuz var 3-4 takviye yeter seneye.. bazen de 6-7 adam şart diyorum..her oyuncu hata yapar diyoruz hep bizimkiler hata yapıyor..aykut o hatayı yapmayacaksın demba ya nasıl vurduruyorsun orda ? bazen iyi oynuyor bu aykut..bu şekilde ikilimde kalıyorum çoğu oyuncumuz hakkında..

h@msi61
03.05.2015, 21:43
Erkan ile Denizin bir daha 11 yuzu gormenesi lazim.

bkandil
Yusuf Erdogan : Yenıldıgımızde meydana cıkamıyoruz,burası zor bir şehir

Yenilmeyin o zaman...

ffırtına
İlk yarıda Özer o golü atmalıydı penaltı gibi pozisyondu..

Courage
03.05.2015, 21:44
maçtan önce kurduğum kadroda Erkana yer yoktu ,ne kadar haklıymışım (maalesef)

Adamların bütün numarası ortasahada öldürücü presle rakibi bozup ara ve uzun toplarla ön tarafı kaçırmak. Sen buna karşılık vermelisin yoksa işini bitirirler işte.

h@msi61
İlk yarıda Özer o golü atmalıydı penaltı gibi pozisyondu..

Oyundan cikarken sov yapip gozyasi dokecegine o golu atacaksin. Isi gucu tribune oynamak. Bize aglama ozer, bizim icin gol at.

yorumsuz6117
Gelecek sene bu takım şampiyonluğu oynar diye düşünenler varsa hayal aleminden çıkmalarını tavsiye ederim.. Şampiyonluk için önce bi yönetimimiz var diyebilmemiz lazım..

Varlıbaş61
Yenilmeyin o zaman...

Yada adam gibi futbolunu oyna yenileceksen öyle yenil .. Trabzon zor şehir felan filan hep aynı hikaye !

CEMEFKER
03.05.2015, 21:45
(Başta şunu söylim ben mevcut yönetim ve hocaya muhalif kanattayım...)

Bazıları maçı hangi gözle izledi bilemem, ancak ne bjk (ikinci yarı golü bulanan kadar hariç) ile ne biz aman aman top oynadık, buna karşın sürekli maçta kaldı iki tarafta...

Herkes Cardozo ile niye başlamadık, Deniz kimdir Waris varken , Deniz niye oynar...gibi içini dolduramayacakları yorumlarda bulunuyorlar...Al birini vur ötekine derseniz anlicam...

Hoca ( ilk bjk maçını hatırlayın) Cardo ile çıksaydı onu arkasından desteleyecek bir yapı olmadığından (en azından bu gibi büyük maçlarda) ortasahayı daha dinamik ve ileri uçta da bu orta sahalaya destek olacak fiziki gücü yerinde Deniz ile başladı...ki bana göre de Waris olabilirdi, ancak iki topçunun form durumları ortada...

İlk yarı kısır geçti...taktikler (tarttılar ve baktılar fazla defansif olmuş, fazla kasmim dediler ikinci yarı) tutmuştu her iki taraf adına ilk yarı....

İkinci yarı Biliç ben şampiyonluğa oynamak için risk almam lazım dedi ve Ba'yı oyuna aldı.....şansına bu aralar yani ikinci yarı 10 dakika kadar bjk ayağa pas ile gol geliyor adeta dedirten bir baskı kurmaya başlamıştı...( maçın ilk 15 dakikasını izleyin derim bir daha) Ve şunu söylim gol gelmeseydi biz ikinci yarı daha rezil durumlara düşebilirdik...adamlar golü bulana kadar sağlı sollu saldıracaktı...

Golü atınca rahatlayan ve gazı alınan bjk geriye çekildi...

Bizim açımızdan Ersun Hoca ilk yarı oyunu ve skoru tutan bir kadro kurmuştu, bunun üzerine riski alıp Yusuf ile ofansif düşüncesini zaten ortaya koydu gol öncesi...Ersun Hoca maçı kazanmak için hamlelerini bir bir yapmaya başlamıştı zaten...Hoca'nın tek hatası vurdurduymaz Erkan'a sabr etmesiydi...

Tutmayan şu oldu...Golü erken bulan bjk'nin geriye daha yaslanıp alanı daraltması....

Zaten bizim bu şekilde gol atma şansımız azdı nitekim de öyle oldu...

nakzo
03.05.2015, 21:45
Tamam akbaş dursa belki o kanattan gol yemezdik ama hoca kazanmak için risk aldı akbaş bindirmiyor ki yusuf bindiriyor risk aldı kaybetti.. 1 puana razımıydık 0-0 iken ben değildim.
Kazanmak MI?Kendi sahamızda acemi bir kaleciye karsı 1 şut çektik sadece 1 şutttt.Yılmaz Vuralın gelmesini istememe rağmen ersunu destekledim ama ersun geldigi günden beri Trabzonspora zerre katkısı olmadı tam bir hayal kırıklığı hiç bir hırsı yok bu takımı seneye 3.yapacağına dahi inanmıyorum.

fanatikdevri
03.05.2015, 21:47
bazen diyorum ki iyi kadromuz var 3-4 takviye yeter seneye.. bazen de 6-7 adam şart diyorum..her oyuncu hata yapar diyoruz hep bizimkiler hata yapıyor..aykut o hatayı yapmayacaksın demba ya nasıl vurduruyorsun orda ? bazen iyi oynuyor bu aykut..bu şekilde ikilimde kalıyorum çoğu oyuncumuz hakkında..

Aykut iyi stoper değil,olsa sırtı kaleye dönük adamı döndürüp şut çektirmez,Uğur da Aykut gibi çok düz adamlar.
Sağlam ve fit bir Belkalem ile Medjani orayı toparlar.İki iyi sağ ve sol bek lazım.Kale sağlam.
Orta sahaya bir tane sağlam defansif adam lazım,Ekici'nin yükünü alacak birisi ve bir de hızla ceza sahasına giriş yapabilecek Gökdeniz tipi adam lazım.
Özer,Erkan bunlar yedek olur en fazla.
Forvete de iyi birebirde adam eksiltebilecek ve topu saklayacak adam lazım.
Tek başına rakibi zorlayacak adam yok bizde.

arifberkay
03.05.2015, 21:48
Demekki neymiş bu ruhsuzlar ordusu ile değil Konya da nerde oynarsak aynı olurmuş başkan hoca ve oyuncular bu şehirle dalga geçiyor ayıptır

nakzo
03.05.2015, 21:48

Yusuf Erdoğan: Biz Trabzonspor'un ne olduğunu biliyoruz. Mücadele ediyoruz, elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz. Bize sabır göstersinler.
ulen ne Sabırı dalgamı geçiyorsunuz ALLAHIM Sana geliyommmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

İşte farkımız 30 senedir yetenek fakirlerine sabır gösteriyoruz İstanbul takımı direk kapının önüne koyuyor.Trabzonspor un. ne olduğunu bilsen utancından ağlarsın çakma yıldız adayı..

F. Yıldırım
03.05.2015, 21:49

Öyle bir risk alıyorsan Cardozo'yu da beraber alacaksın.

CEMEFKER
03.05.2015, 21:51
(özet geçim)

Bjk için daha kritik bir maç olacağı için riski alacak taraf onlar olacaktı..ancak Ba ile golü erken buldular....

İlk golü biz bulsaydık Yusuf-Erkan-Cardozo -Ekici ve bunlara maçın gidişatına göre katılacak Waris hamleleri ile daha farklı bir maç izleyebilirdik...

Courage
bir de dikkatimi çeken ,panik halinde saçma sapan top kaybı yapan bizdik. Yahu adamların daha fazla kazanma zorunluluğu var fakat sakin sakin gelip pozisyon bulabildiler.

Ne saçma bir maç oldu!

selcuk
Gelmez bize o :D.

.

burdaki kasimpasa kampinda yanina gittiydim
ne diyorsun hocam diye
oda
i`ll be back demisti

redbul
geçen haftakı g .birliği maçında soner kabiliyetsizine ettiğim küfür için cezalıydım cezm yeni bitti baba bu maç sabaha kadar oynansa bjk alırdı bizin futbolcular bu sezonu kafalarında bitirmişl bu kadro vahid ile beraber ihonun bize kazığıdır bu kadro 5 snede beraber oynasa 6. yıl yine 4. lükten ileri gitmez kimse kimseyi kandırmasın eğer ersun yanal ile devam edilecekse bence edilmelidir ersun yanal seneye iyi bir kadro kuracaktır şuanki mevcut kadrodan yabancı olarak bosingwa ve medjani hariç tüm yabancıları gönderecektir buna cardozada dahil çünkü benim tanıdığım ersun yanalın oyun sisteminde cardozoya yer yok ayrıca kimse banna cardozoyu savunmasın 6 derbi birde bursa maçı yani 7 büyük maç 0 GOL büyük başarı cardozo küçük maçların büyük golcüsüdür .

Hakan
03.05.2015, 21:52
ne diyorsun hocam diye
oda
i`ll be back demisti
Shota berbat bir teknik direktördür ya yapmayın.

Cyzio
03.05.2015, 21:52
ne diyorsun hocam diye
oda
i`ll be back demisti

Bekleyelim, görelim :).

.

nakzo
03.05.2015, 21:55
Burda yapmamiz gereken onu bunu tartismak degil.Trilyonlarca para harcayip 47 puan toplamak neyin kafasi.Bu adam nasil eski yönetimi mahkemeye vermissE,bu harcadigi trilyonlari kurusuna kadar geri ödemeli.

Bende onu anlamıyorum koca camiada ÇIT yok şampiyon kadro kurdum diyorsun 47 puan, 100 trilyon, seneye bu takımda oynar dediğin 3 adam. 7 yaşından beri Trabzonspor tek maç kaçırmadan takip ediyorum bu kadar büyük bir fiyasko ile karşılasmadım atay Aktuğ 10 milyonluk takımla bizi 2 defa 2.yaptı iho.efendi 100 milyonluk takımla şut çekemiyor şut...

selcuk
03.05.2015, 21:56
Shota berbat bir teknik direktördür ya yapmayın.

senin düsüncen senin sorunun

carantinas
03.05.2015, 21:57
boşverin yahu hatta ligi 6. 7. bitirelim. Seneye sıfırdan takım kurulacak sonra yok avrupaydı yok ieçerdeydi dışardaydı kurulan takım yine hiç olacak. Yeni bir iskelet kuracakken belki avruoada olmamak lig yarışında bize avantaj sağlayabilir.

fanatikdevri
03.05.2015, 21:58
senin düsüncen senin sorunun

Kasımpaşa gibi bir eli yağda bir eli balda,baskısız ortamda,proje takımında istediklerini yapamayan Şota bizde ne yapabilir sence?
Zeki adam mı evet ama bir şeyler yaptığı yok henüz.

selcuk
03.05.2015, 21:59
boşverin yahu hatta ligi 6. 7. bitirelim. Seneye sıfırdan takım kurulacak sonra yok avrupaydı yok ieçerdeydi dışardaydı kurulan takım yine hiç olacak. Yeni bir iskelet kuracakken belki avruoada olmamak lig yarışında bize avantaj sağlayabilir.

su sacmaliklari birakin
biraz olani biteni takip edseniz 6. bilen avrupa kupalarina gidecegini bilirdiniz
4 olacaksinki play off dan basliyacan
yoksa erken baslayip erken lig maratonunda yorulacan

Ömer Sak
03.05.2015, 22:00
Seneye 2-3 üc takviye degil takim bastan asaga deyismesi lazim 2-3 futbolcu haric yoksa seneye gene bir bos sezon geciririz.

serhatipoglu
03.05.2015, 22:00
Bence özer atamadığı golden sonra ağlamalıydı belkide onun duygu boşalmasıydı çıkarken ılanlar

Turan AKYILDIZ
03.05.2015, 22:01

boşvere boşvere gitti yıllarımız be renktaş...kanser olduk resmen kanser...bu takım yenildi mi hele hele bu 3 istanbul sülüğünden birine yenildi mi yeminle 2 hafta kendime gelemiyorum...evde terör havası estiriyorum 2 hafta....nereye kadar boşverecez yiye yiye bitiremediler şu takımın mirasını içerdeki ve dışardaki düşmanları... zamanında milleti iyi ağlatmışız ki tüm ülke bize diş biliyor...

gurur6134
Kalede 8tasin 3.kalecisi var tek sutumuz var kaleye tutan o da dakka 89..bu gurur yeter sana iho..

fanatikdevri

Yıllardır Avrupa'da seri başı olup,rahatça gruplara kalmayı bekledik ve Avrupa her zaman prestij için iyidir.Bu kadar para harcayıp bir de Avrupa'ya gitmemek ne demek?

redbul
shota ya hoca diyenle futbolu tartışmam bile yıllar önce kompela diye bir futbolcu vardı sonra tv yıldızı olmuştu bence shotada tv yıldızı olabilir ama hoca olamaz.

kyodou
Özer'in bonservisine verilecek tek kuruş haramdır diyorsun 2.5 Milyon Euro bonservis verilen Erkan için yanlış yerde oynatılıyor diyorsun forvet arkası oynasa top oynayacak zannediyorsun..

Ya hadi bi git işine güldürme beni ya.. :D

Sen okumak istediğini okudun heralde. Mesajın en başında Akbaş yerine Erkan çıkmalıydı Yusuf girmeliydi dedim. Ve evet Erkan "illa oynatılacaksa" kanat değil merkez oynamalı. Lafı anlamak istediğin şekle sokup bi şey biliyomuş gibi sırıtman çok ironik. Benim işim gücüm Trabzonspor.

İlla merak ediyosan söyliyim; evet ben olsam Erkan' ı almazdım hiç (bu performansıyla) ama aldık bir kere. Seneye ilk 11 oyuncusu olmamalı. Yedekte dursun, oynayacaksa da merkezde oynatılmalı.

Özere de teşekkür edilip şutlanmalı. Faydadan çok zararı var. Benim görüşüm bu, beğenmiyosan engellersin yada sen işine gidersin.

gurur6134
03.05.2015, 22:03
Kalan maclarda kesin aliriz diyebilcegimiz tek mac icerdeki balkes maci..onuda yenmeyini kume dusuruyorlar direkt

arifberkay
03.05.2015, 22:04
Ersun efendiye göre suçlu taraftar

selcuk
03.05.2015, 22:04
Kasımpaşa gibi bir eli yağda bir eli balda,baskısız ortamda,proje takımında istediklerini yapamayan Şota bizde ne yapabilir sence?

rahatligin iyi bisey oldugunu kim dedi
rahatlikda harikalar yaratan avci milli takimda ne becermisdi

tivlis, trabzon, amsterdam, glasgow gibi camialarda yetismis biri zaten o baskiyi his etmedimi geceleri rahat uyuyamaz, tedirgin olur

arifberkay
03.05.2015, 22:05
Shotadan olsa olsa stand up çı olur hemde çok güzel olur

gurur6134

O da tipki erkan gibi konsantre degil takima mecburiyetten gelmis hissi veriyor saha kenarinda..

redbul
burda defalarca yazdım özer hurmacı trabzonsporda 10 numarayı giyneyi hiç bir zaman haketmemiştir 10 numara schinedier dır 10 numara sosa dır 10 numara alex tir 10 numara scoroine dir 10 numara josue dir bunlar türkiyedeki 10 nmra pazisyonunda oynayan adamlar arkadaşlar size soruyorum özer bunların hangisinden daha iyi .

kyodou

Sen Kasımpaşa' yı Başakşehir ile karıştırdın sanırım. Kasımpaşa 3-4 sezon önce her dönem kümeye oynayan takım iken bu sezon 8. sırada Şota yuhalandı.

fanatikdevri
03.05.2015, 22:06
rahatligin iyi bisey oldugunu kim dedi
rahatlikda harikalar yaratan avci milli takimda ne becermisdi

tivlis, trabzon, amsterdam, glasgow gibi camialarda yetismis biri zaten o baskiyi his etmedimi geceleri rahat uyuyamaz, tedirgin olur

Valla hayat bu profosyonellere güzel,birisine rahat batıyor birisi de taraftarın baskısından bunalıyor.
Biz de böyle ömür geçiriyoruz.
Gelsin bir de o denesin ne de olsa alıştık zaten ya tutarsalara.

Tuğrul

Doğru söylemiş.

Tribündeki atmosfer, doluluk diğer büyük maçlara nazaran kötüydü.

Üstelik futbolcuları sindirmeye yönelik harekatlerde cabası.

redbul
burda bir tarışma konusu daha açalım ersun yanalı gönderelim peki kimi alacağız cevapları merak ediyorum.

ffırtına
03.05.2015, 22:07
Rize= 0-1
Bursa=3
Eskişehir= 0
Balıkesir=3
Sivas=1
= 8 47+8=55... Artık 55 puanla kaçıncı olursak hadi 55 değil de 57 olsun o da en fazlası olur ..

Ertan1982
03.05.2015, 22:08
avrupada isliklaniyor futbolcu küfür yiyor figo ya domuz kafasi firlatildi bizim beyzadeler agliyarak sahadan cikiyor.proflunuz sadece kontrat masasinda pazarlik yaparken.

fanatikdevri
Sen Kasımpaşa' yı Başakşehir ile karıştırdın sanırım. Kasımpaşa 3-4 sezon önce her dönem kümeye oynayan takım iken bu sezon 8. sırada Şota yuhalandı.

O zamandan sonra Ciner grubuna geçti takım,maddi olarak da tesis olarak da çağ atladılar.
Proje takımı gibi oldular ama Şota işi kotaramadı.

serdarblue

Kesinlikle katılıyorum renkdaşım. 2 ila 4 maç ön eleme , 6 tane gereksiz maç grupta , sonra zaten Napoli'si Juventus'u gelip ağzımızı kıracak. 2 gereksi maç da öyle.. Boşu boşuna oynanan 10-12 tane maç ! O 12 maçta verdiğimiz sakatlarla,yorgunlukla ligde atı alan üsküdarı geçiyor. Bak Legia maçında Onur'u kaybettik. Tam ligde kafaya yaklaşıyoruz derken kaleye İbrahim'di Fatih'ti bir sürü abuk sabuk adam geçti tuhaf tuhaf goller yiyip ligden koptuk. Ee ne faydası oldu bize uefa liginin ?

Yemişim uefa ligini. Gitmemek daha iyi bence de. Bu yıl Rostov'a elensek zararımıza değil faydamıza olurdu inanın..

cakalkerem
03.05.2015, 22:09
gs 2 maç---6 puan
şikeciler 2 maç ---2 puan
bjk 2 maç---0 puan..

gs yi bıraktıkta bjk yimi dost edindik

redbul
03.05.2015, 22:09
Kesinlikle katılıyorum renkdaşım. 2 ila 4 maç ön eleme , 6 tane gereksiz maç grupta , sonra zaten Napoli'si Juventus'u gelip ağzımızı kıracak. 2 gereksi maç da öyle.. Boşu boşuna oynanan 10-12 tane maç ! O 12 maçta verdiğimiz sakatlarla,yorgunlukla ligde atı alan üsküdarı geçiyor. Bak Legia maçında Onur'u kaybettik. Tam ligde kafaya yaklaşıyoruz derken kaleye İbrahim'di Fatih'ti bir sürü abuk sabuk adam geçti tuhaf tuhaf goller yiyip ligden koptuk. Ee ne faydası oldu bize uefa liginin ?

Yemişim uefa ligini. Gitmemek daha iyi bence de. Bu yıl Rostov'a elensek zararımıza değil faydamıza olurdu inanın..

kardeş sonuna kadar sana katılıyorum

Oğuz B.
03.05.2015, 22:10
Şuan kaos içerisindeyiz. Daha doğrusu 4 yıldır devam ediyor bu kaos.

O kadar çok problem var ki yaz yaz bitmez. Huzursuz, mutsuz, lanet bir sezon daha.

Tuğrul

Şota altyapıyı planlama, yönlendirme ve scouting araştırmasında kullanılabilir.

Onun dışında Van Gaal'ın tedrisatından geçse de onun antrenör karakterinin yakınından bile geçemez.

Fatih Özkan

Haklı.
Tribündeydim Abi...
6 sezondur tüm maçlara gidiyorum. Böyle rezillik görmedim!
Çocuk sallasan uyurdu bugün tribünde!
Sessiz, sakin...
Salak salak tepkiler!
Rezillik vardı tribünde...

nakzo
Yada adam gibi futbolunu oyna yenileceksen öyle yenil .. Trabzon zor şehir felan filan hep aynı hikaye !

İğrenç bahanelerle renktaş bok gibi oyna zor şehir ulan su rezalet istanbul takımlarında yasansa hepiniz anadolu takımını boylardınız ne diyeyim boyle yonetimi boyle sacma sapan bir takımmm.

Courage
03.05.2015, 22:11
burda bir tarışma konusu daha açalım ersun yanalı gönderelim peki kimi alacağız cevapları merak ediyorum.

kendimce cevap vereyim;

Üyelerin çoğu şu anda daha evvelden gözüne kestirdiği en deli adamı ister (muhtemelen Yılmaz Vural)

olay biraz soğuyunca uzun vadede takımı derleyip toparlayabilecek kendini ispat etmiş biri olur (muhtemelen Bielsa gibi adamlar)

Nihayetinde 1-2 galibiyet sonrası Ersun hoca takımın kursun sonra konuşalım şimdilik bu sezon bitsin lafını duyarız.

...

ben son kategoridenim.

cubido
03.05.2015, 22:11
Yusuf millete akıl vereceğine futbol oynasın biraz. 1461'den Trabzonspor'a geçtiğinden bugüne 1cm ilerlemediği gibi geri gittiği bile söylenebilir.
Birini eleştirmeden önce kendi işini doğru yapacaksın. Bu yusuf içinde tataftar içinde , ersun hoca ininde geçerli.

fanatikdevri
03.05.2015, 22:12

Bu nasıl bir vizyon gerçekten anlamıyorum.Avrupa kupasına katılmadığımız için ligde başarılı olacağımızın garantisi mi var?
Trabzonspor gibi bir takımın taraftarı nasıl Avrupa Kupalarını istemez hele ki şikenin fink attığı ligde.
Avrupa Kupaları bu havasız ortamın oksijen bacaları.Onlar olmasa bu ligde boğuluruz.

biltrabzon
Waris 6 milyon
Erkan 2.5 milyon
Sefa 3.5 milyon
Constant 3 milyon
Ishak 2,5 milyon
Deniz,Serdar 2.5 milyon
Aykut 2.5 milyon euro verildi.Lan Allah tan kork,bunun hesabini ver IHO.Forma giymeden gönderilenlerde var.

kyodou
O zamandan sonra Ciner grubuna geçti takım,maddi olarak da tesis olarak da çağ atladılar.
Proje takımı gibi oldular ama Şota işi kotaramadı.

Kasımpaşa' da baskı yoktu dedin. Konu ordan çıktı. Al sana baskı işte, benim dediğimi destekledin bu mesajında. Kasımpaşa' nın beklentisi arttı işte. Takım o halden bu hale geldi, 8. iken Şota yuhalandı işte. Baskı hep vardı yani. Kasımpaşa' nın da sağlam taraftarı var.

Tufan AYAN
Doğru söylemiş.

Tribündeki atmosfer, doluluk diğer büyük maçlara nazaran kötüydü.

Üstelik futbolcuları sindirmeye yönelik harekatlerde cabası.
Haklısınız.

Doğan Keskin
03.05.2015, 22:13
Aslında hocaya şu soruyu soracaksın..haftalardır bosi yi stoper oynattınız bu maçta neden sağbeke çektiniz?

Tufan AYAN
03.05.2015, 22:13
Haklı.
Tribündeydim Abi...
Sessiz, sakin...
Salak salak tepkiler!
Haklısınız.

Haklı.
Tribündeydim Abi...
Sessiz, sakin...
Salak salak tepkiler!

David_LuiZ4
03.05.2015, 22:14
Arkadaşlar mevcut kadroya bakarak kimseyle iddialaşmayın restleşmeyin rakip taraftarlarla dalaşmayın kendinizi paralamayın..

1-Takımda iki üç adam geçerek içeri katedecek bir adam yok.

2-Ligde kadrosunda en fazla kanat-kenar adamı olduğu halde biri hariç hepsinin orta yapma becerisi yok..

3-Takımın orta sahasının top kapma çalma becerisi yok üstüne topu baskı anında kolay kaybetme becerisi var..

4-Top havadayken ya da ölü haldeyken topun nereye düşeceğini tahmin edemeyen rakibin sıkıştığında nereye vuracağını kestirip rakipden pas alamayan bir takım..

5-Geriye dönük orta saha adamlarının yüzünü rakip yerine sürekli kendi kalesine döndüğü takım..

6-Forvetleriyle topu buluşturamayan takım..

Bütün bunları sezon başından beri yazıyorum hoca değişimi ve devre arası kampından sonra oyun stratejisi biraz değişse de yukarda saydığım eksiklikler sahada kendini gösteriyor..Takımın kimyası kadro kalitesi bu kadar..Takımın duran top organizasyonundan başka skor üretecek mecali yok..

Bugünkü maça gelirsek Ersun eleştiriliyor falan filan..Bakın Ersun bu kadrodaki adamları nasıl dizerse dizsin nasıl oynatırsa oynatsın ne direktif verirse versin çok koşan çok basan yıpratarak oynayan hiçbir takımı yenemezsin..Niye? Sebepleri yukarda..

Boşuna hocaya oyunculara sallamayın..Kadronun kimyası planlaması hocaya da bize de uygun değil..Daha önce temizlik yapılacak adamları yazmıştım

Fatih-Soner-Uğur-Medjani-Waris-Yatabare-Sefa tamamen gönderilmeli..Özer Yusuf Erkan Aykut gibi adamlar rotasyonda kullanılma adına hamle oyuncuları olarak kalmalı..Direkt as olarak değil..Görelim bakalım hocanın yaz transfer listesini sabredin..

Hakem konuşmayı sevmem..Ama Cüneyt'in her zaman kötü hakem olduğunu yazmadan geçmemişimdir..

cakalkerem
neden söyle basan ısıran bir takımımız yok bizim...
orta saha savaşçı kşan pres yapan...

salih mücadelesinde ama ondan çok daha yetenekli orta saha 2 oyuncu lazım bize.....

ekici serbest adam olur..

1 ön libero
iyi biir forvet lazım...
oyun sistemimize uyan

trbzonsporlu
Söyleyecek çok şey var. derby maç değilde sanki antreman maçı oynuyoruz havasindaydik. Maçi izlerken biranda vites yukseltecegiz umudunu taşıya taşıya vites yukseltemeden maç bitti. Bazı oyuncularimiza elestiri getirmek istiyorum.

Erkan zengin: alınmasını çok istemiştim. Hürriyetlerin morilerin olduğu kadroda ligin en fazla pas yapan oyuncusu olan adamla hucumda top tutariz diye düşünmüştüm ama olmadı formsuz olabilirsin ama isteksiz olamazsin.

Özer: bana göre mactaki yenilginin baş sorumlularindan. tek pozisyonumuzda önünde bomboş 7 metrelik kale var golü atabilse o moralle maçı alırdık

Aykut: ersun hocanin neden ona guvenmeyip bosingwayi stoper oynattigini daha iyi anladim. Demba ba ceza sahamizda topu kontrol ediyor dönüyor vuruyor aykut ba ya sadece refakat ediyor. Ayrica orta sahada sırtı dönük rakip oyunculara faul yapma hastaligindan kurtulamadi.

Ekici: bazen uygun durumdaki arkadasina pas vermek yerine çalım atmak için çok uğraşıyor kendisini de yoruyor.ilk seferde adami gecememisse top yine Ekici de ise inatla tekrar o adamı gecmeye çalışıyor ve yoruluyor. Bunun dışında eksiksiz oynuyor. Biraz daha pas ekici.

Cardozo: ba ile hemen hemen aynı sürede oyunda kaldı merak ediyorum ba kaç kez arkadaslarina top indirdi duvar oldu pas alisverisi yapti cardozo ne kadar olabildi ne kadar yapabildi. Forvet oyuncusu sadece gol atmaz. Yeri gelir hava topu indirir, arkadaşlarına duvar olur arkadaslarini pozisyona sokar, adam eksiltir. Maalesef hicbir büyük maçta etkili olamadı

Ersum hocam: herşeyi anlamaya calisirimda son oyuncu degisikligi öncesi sakatlanan bosingwayi degilde baska birisini cikarmasini anlayamiyorum. Takımi kendisi kurmadigi için fazla da elestiremiyorum fakat constanti affetmemesi ile constanti mi takimi mi bizi mi cezalandirdigini sorgulamak gerekir. Ayrica genclerbirliginin başında iken kadikoyde 10 kişi kalmışken ve skor berabere iken defanstan adam çıkarıp forvet sokan ersun hocayı ozledim ben.

Fatih atik, mustafa Akbaş ve deniz yilmazda suç yok yetenekleri bu kadar suç onları transfer edende ve bugün oynatanda.

Aykut ve bosingwa iyi oynadilar. Bjk de ise sosa mükemmel oynadı atiba ve tolgayda iyiydiler.

Seyircimiz berbattı. Nerde akşam 7 deki derby maç için öğlen 1 de stada girdigimiz tüm futbolcularin tek tek tribunlere çağrıldıgi futbolcularin havaya sokuldugu yıllar.

melihergun
Bosingwa sakat sakat oynadi bide arkadas bu nedir yahu basima agri girdi

selcuk
Shotadan olsa olsa stand up çı olur hemde çok güzel olur

mra, hami, vahit, tolunay, broos, lazaroni, mantalite, aybaba, vural

teknik direktörse ben hollandada 10 ay teknik direktörlük okuluna gitmis shota arveladzeyi tercih ederim

ama ersun yanal da 1 sezon hak ediyor, pesine senol hocam geri dönmek isterse her zaman ilk secenektir, hemen arkasindan sota ve ünal gelir

nede olsa bugüne kadar filozof senollan en büyük basarilarimizi yasadik

belkide stand up ci shota veya ülkücü ünal karaman cözümdür
teknik direktör sunlarsa bunlarda alemin kralidir abicigim

F. Yıldırım
03.05.2015, 22:15
Yalnız Olcay'ın kırmızı kartı es geçildi ve penaltımız verilmedi.

Cüneyt, Ersun ve Erkan kargalara 3 puanı hediye etti.

fanatikdevri
03.05.2015, 22:16
Kasımpaşa' da baskı yoktu dedin. Konu ordan çıktı. Al sana baskı işte, benim dediğimi destekledin bu mesajında. Kasımpaşa' nın beklentisi arttı işte. Takım o halden bu hale geldi, 8. iken Şota yuhalandı işte. Baskı hep vardı yani. Kasımpaşa' nın da sağlam taraftarı var.

İyi işte Abdullah Avcı gibi bir başarı getiremedi,yoksa ilk seneden şampiyonluk beklemiyorlardı ama Şota beklentilere cevap veremedi.
Bize gelse hedef belli,ortam karma karışık,nasıl işin altından kalkablir sence?

nakzo
03.05.2015, 22:17
Rize= 0-1
Bursa=3
Eskişehir= 0
Balıkesir=3
Sivas=1
= 8 47+8=55... Artık 55 puanla kaçıncı olursak hadi 55 değil de 57 olsun o da en fazlası olur ..

Katılmıyorum rize bizi rahat yenecek kümeye oynuyor :0,bursa en fazla:1,balıkesir:3 sivas :0 en fala 51 puan 100 trilyon harca 51 puan Utanması olmayanlara ne ifade ederki....

kyodou
03.05.2015, 22:18
İyi işte Abdullah Avcı gibi bir başarı getiremedi,yoksa ilk seneden şampiyonluk beklemiyorlardı ama Şota beklentilere cevap veremedi.
Bize gelse hedef belli,ortam karma karışık,nasıl işin altından kalkablir sence?

Ben bize gelsin demedim. Konu "Kasımpaşa' da baskı yoktu, Şota hoca falan değil" muhabbetinden çıktı. Şota iyi hocadır.

Arda'
03.05.2015, 22:19
Trt 1de bjk trabzon havaalaninda bjkli taraftarlar bağırıyor .

artvints
03.05.2015, 22:19
biliç de olcayı beke aldı.hemen hemen aynı hamle.

zafer6161
03.05.2015, 22:20
Şansal büyüka :Trabzon üst üste 6 kere şampiyon olmuştu :D

serdaracıl
03.05.2015, 22:21
Teknik direktör bosingwa olur

Arda'
03.05.2015, 22:22
Bu gidişle Mersin de bizi geçer.

devran
03.05.2015, 22:23
Bir oyucu formsuzsa yedekte oturur dinlendirilir. Bugün Falcao yedek oturuyor, Erkan kim ? Kötü futbolcu demiyorum, fakat formu düşükse dinlendir hoca nedir bu inat ?

Artık Waris e şans verilsin, o da bukadar ısrarı hakediyor. Adam geldiğinden beri bukadar şans bulamadı.

Özer bugün belki de takımın en iyisiydi. Mehmet' i de rahatlatıyordu. Hocam çok formsuzsun, kafanı biraz işine ver.

Son olarak açın Survivor izleyin ordakiler bizim futbolculardan daha hırslı.

nakzo
03.05.2015, 22:25
Söyleyecek çok şey var. derby maç değilde sanki antreman maçı oynuyoruz havasindaydik. Maçi izlerken biranda vites yukseltecegiz umudunu taşıya taşıya vites yukseltemeden maç bitti. Bazı oyuncularimiza elestiri getirmek istiyorum.

Erkan zengin: alınmasını çok istemiştim. Hürriyetlerin morilerin olduğu kadroda ligin en fazla pas yapan oyuncusu olan adamla hucumda top tutariz diye düşünmüştüm ama olmadı formsuz olabilirsin ama isteksiz olamazsin.

Özer: bana göre mactaki yenilginin baş sorumlularindan. tek pozisyonumuzda önünde bomboş 7 metrelik kale var golü atabilse o moralle maçı alırdık

Aykut: ersun hocanin neden ona guvenmeyip bosingwayi stoper oynattigini daha iyi anladim. Demba ba ceza sahamizda topu kontrol ediyor dönüyor vuruyor aykut ba ya sadece refakat ediyor. Ayrica orta sahada sırtı dönük rakip oyunculara faul yapma hastaligindan kurtulamadi.

Ekici: bazen uygun durumdaki arkadasina pas vermek yerine çalım atmak için çok uğraşıyor kendisini de yoruyor.ilk seferde adami gecememisse top yine Ekici de ise inatla tekrar o adamı gecmeye çalışıyor ve yoruluyor. Bunun dışında eksiksiz oynuyor. Biraz daha pas ekici.

Cardozo: ba ile hemen hemen aynı sürede oyunda kaldı merak ediyorum ba kaç kez arkadaslarina top indirdi duvar oldu pas alisverisi yapti cardozo ne kadar olabildi ne kadar yapabildi. Forvet oyuncusu sadece gol atmaz. Yeri gelir hava topu indirir, arkadaşlarına duvar olur arkadaslarini pozisyona sokar, adam eksiltir. Maalesef hicbir büyük maçta etkili olamadı

Ersum hocam: herşeyi anlamaya calisirimda son oyuncu degisikligi öncesi sakatlanan bosingwayi degilde baska birisini cikarmasini anlayamiyorum. Takımi kendisi kurmadigi için fazla da elestiremiyorum fakat constanti affetmemesi ile constanti mi takimi mi bizi mi cezalandirdigini sorgulamak gerekir. Ayrica genclerbirliginin başında iken kadikoyde 10 kişi kalmışken ve skor berabere iken defanstan adam çıkarıp forvet sokan ersun hocayı ozledim ben.

Fatih atik, mustafa Akbaş ve deniz yilmazda suç yok yetenekleri bu kadar suç onları transfer edende ve bugün oynatanda.

Aykut ve bosingwa iyi oynadilar. Bjk de ise sosa mükemmel oynadı atiba ve tolgayda iyiydiler.

Seyircimiz berbattı. Nerde akşam 7 deki derby maç için öğlen 1 de stada girdigimiz tüm futbolcularin tek tek tribunlere çağrıldıgi futbolcularin havaya sokuldugu yıllar.
O yılarda forvetin de hami,hamdi,k.orhan,b.orhan ,shota,cziyo gibi yıldızlar orta sahandatTolunay ,soner.İskender,sol bekinde,abdullah,stoperinde ogün Olsen gibi yıldızlar oynuyordu simdi deniz forvetin ,atik orta sahan sol bekinde akbaşstoperinde aykut gibi yetenek fakiri herifler oynuyor bence bu seyirci bile mmuhteşem.Eğersenin 90 lı yıllardaki sseyircinin o sahada olsaydı o hoca ve yetenek fakiri topçuları tükürükle boğardı..

uzungöllü
03.05.2015, 22:26
Sezon başından beri transfer yapamayan mersin ile aramızda 5 puan varsa konuşulacak bir şey yoktur. Bu yıl lige çıkan bb yi geçememek ise ayrı bir acı verici olay. Yazıklar olsun.

fanatikdevri
03.05.2015, 22:27
O yılarda forvetin de hami,hamdi,k.orhan,b.orhan ,shota,cziyo gibi yıldızlar orta sahandatTolunay ,soner.İskender,sol bekinde,abdullah,stoperinde ogün Olsen gibi yıldızlar oynuyordu simdi deniz forvetin ,atik orta sahan sol bekinde akbaşstoperinde aykut gibi yetenek fakiri herifler oynuyor bence bu seyirci bile mmuhteşem.Eğersenin 90 lı yıllardaki sseyircinin o sahada olsaydı o hoca ve yetenek fakiri topçuları tükürükle boğardı..

Gerçekten bunu kimse dile getirmiyor,anlatılanlardan duyduklarımız yalan değilse,bugünkü maçtan sonra orda çok kelle giderdi.Böyle ruhsuz futbolcuyu yaşatmazdı eski taraftar.

ffırtına
03.05.2015, 22:29
Trt 1de bjk trabzon havaalaninda bjkli taraftarlar bağırıyor .

Normaldir Trabzon kenti artık sıradanlaştı neden sıradanlaştık bunun sebeplerini önümüze koyup düşünmemiz gerek.. Bir şike süreci geçirdik bizi mahvetti şikecilerin ise gücüne güç kattı halbuki bizim daha da güçlenmemiz gerekirdi.. Bunun en büyük sorumlularından birisi de Trabzon'daki taraftarlardır toplam 750 bin nüfuslu Futbol Kenti (!) 25 bin kişilik stadyumu dolduramazsa 12-13 bine oynarsa olacaklar bundan ibaretti.. Bize birlik gerek futbolcu-yönetim-taraftar birliği.. Bizim taraftar profili eğer iyi top oynarsan gelir izlerim maçını oynamassan izlemem biçiminde.. Sadece bir sezon full kapasite top oynayalım inanıyorum ki takım da birlik beraberlikte oluşmaya başlar ve başarı gelir..

Muhteva
03.05.2015, 22:31
Erkan yokları oynarken harika performans gösteren Özer'i neden çıkarttığını mantıklı bir şekilde izah etmeli hoca, yoksa sırf şikebahçe şampiyon olmasın diye maçı verdiğini düşüneceğim.

Bütün stad o esnada sövdü Ersun hocaya birde dönüp hareket yapıyor maçtan sonra da yaptığı savunmanın elle tutulur bir yanı yok.

mete61bordomavi
03.05.2015, 22:35
İster kızın ister kızmayın!
Yılların taraftarı olarak ben artık bu konularda otoriteyim!

Bu takımın top mop oynamadığını, top oynamadığı müddetçe de umut bağlanmaması gerektiğini yazdım. Hem de burda defalarca!
İnanması güç hatalar yapıyoruz! Hem saha içinde hem de saha dışında!
Bir takım düşünün, pas isteyen topçu yok o kadroda! Biri topu aldı mı hemen ondan kaçıyor bizimkiler!
Yahu dünyanın neresinde böyle bir futbol anlayışı var?
Kaç haftadır yazıyorum!
Rastgele halısaha maçlarından bir ortasaha çıkarın, bu Trabzon'un ortasahasından çok daha iyidir!
Bu kadar aciz, bu kadar fizik açıdan zayıf, bu kadar teknik kapasitesi ve mücadele azmi yetersiz bir ortasaha oluşturmak için mi bu kadar transfer yaptık?

Ne desem boş! Ciddi diyorum! BU KAFAYLA SENEYE DE ZOR! ÇÜNKÜ BU TAKIM FUTBOL OYNAMIYOR ARKADAŞIM?
Kadro komple yeteneksiz ama sadece ismi olan oyuncularla doldurulmuş, şişirilme bir kadro!
Yazık, gerçekten yazık! O kadroda bir tek Yusuf Erdoğan oynuyor!

Travelair
03.05.2015, 22:35
Önce kafalarda devrim yapmak lazım. Trabzon zor şehir diyen futbolcuya önce ayarı vereceksin sonra da biletini keseceksin. Sen ne yaptın da ne bekliyorsun? Bu tip düşünceler salgın gibidir. Ama başımızda kimse yok ki hakim olacak, yarım yamalak, sünepe futbolcu karakterleriyle Allah'a emanet gidiyoruz

BySeHzAdE
03.05.2015, 22:37
Söylenecek çok şey var. Hocada bugün vasattı. Fakat böyle taraftar olmaz olsun artık yeter. Taraftar dedim pardon seyirci demeliydim. Sus pus otur takımı destekleme sonra kendi futbolcunu ıslıkla yuhala. Bu sadece Trabzon da olur başka hiç bir yerde olmaz. Özerde o golü atamazsan oturup ağlarsın arkadaşım.

gurur6134
03.05.2015, 22:38
Beyler kokden cozum icin once iho gitcek yoksa cefaya devam..hicbisey degismez..

kyodou
03.05.2015, 22:40
Bu kaya çilingiroğlu kadar boş yorumcu tanımıyorum. O an aklına ne gelirse söylüyor. Komik duruma düşürüyor kendini.

artvints
03.05.2015, 22:43
Bu kaya çilingiroğlu kadar boş yorumcu tanımıyorum. O an aklına ne gelirse söylüyor. Komik duruma düşürüyor kendini.

böyle bir yenilginin üzerine kaya, sergen gibi adamlar dinlenir mi? çelik sinirler lazım.tv kırdırırlar.

mete61bordomavi
03.05.2015, 22:43
Kaç haftadan beri, ne oynadığını ve de nasıl oynaması gerektiğini bilmeyen ve ezbere oynayan bir takım izliyorum!
Bu kadar mı berbat bir futbol olur?
Kalkmış hoca bir de tribünlere laf çatıyor! Yahu maçın başında tribünler seni destekliyor ama sen sahada yokları oynuyorsun be kardeşim! Ayıp günah değil mi?
Burası Trabzon! İster kabul et ister etme hoca!
BU ŞEHİR KORKAK FUTBOLA ANTİ FUTBOLA HER ZAMAN KARŞIDIR!
Bu kafayla daha çok tepki çekeceksin!

Maçın başında tek forvet olarak Deniz'i oynatıyor?
Deniz kim Allah aşkına, daha topu stop etmeyi beceremiyor! Toptan korkuyor!
Erkan Zengin, sözde yıldız futbolcu, maç boyunca kaç top kaptırdığını sayamadım! Ne orta kesiyor, ne de koşabiliyor! Fiziki açıdan çok zayıf, bir omuz vur yerde! İki top kaptırdı ve ikisi de gol oldu!
Fatih Atik, iyi niyetine rağmen, futbol bilgisi zayıf! Nerde pas vermesi, nerde şut çekmesi gerektiğini bilmediği gibi,takım hızlı çıkarken adeta el freni gibi ağır kalıyor!
Gerçekten oyunu okuyup atağı yönlendirecek bir beyin oyuncu bu kadroda yok! Bir takım düşün hacı daha orta kesemiyor! Ayıp Ersun hoca ayıp!
Maçta ne bir orta var ne de kaleye şut ne de verkaç!
Sen tribüne konuşacağına şu yazdıklarımın çaresine baksaydın, şimdiye pas yapabilen bir takım oluşturma yolunda mesafe katetmiştin!
Bu kadar kötü futbol ortadayken, taraftara suç bulmak da kolaycılığın dik alası olsa gerektir!

gurur6134
03.05.2015, 22:44
belkalem neden oynatilmaz onuda anlamadim gitti..stoperler icinde en iyisi

Varlıbaş61
İğrenç bahanelerle renktaş bok gibi oyna zor şehir ulan su rezalet istanbul takımlarında yasansa hepiniz anadolu takımını boylardınız ne diyeyim boyle yonetimi boyle sacma sapan bir takımmm.

Aynen öyle .. Tutturmuşlar Trabzon'da oynamak zor , baskı var diye .. Istanbul takımlarında 30 sene şampiyon olma bakalım baskı nasıl oluyormuş gör .. Taraftar en az suçlu olandır . ( Not : 2010-2011 sezonu resmiyette şampiyon değiliz maalesef )

Fatih Çelik

Vallahi öyle düşünmemek lazım.Club Brugge gibi takım hem lider devam etti hem de ualde çok iyi yerlere geldi. Biz bugün cl istiyorsak bunun yolu ual den geçer. ual de gruplara kalınca bayram ettiğimiz takım ikidir gruptan çıkıyor. Dün Juve bugün Napoli gelir ama elbet bir gün Bate Borisov gelir. Hem takımın tanıtımı açısından da önemli. Daha düne kadar Zenit'i Shakhtar'ı Qarabag'ı Dnipro'yu Kuban'ı kim biliyordu?

Mehmet BAŞ
03.05.2015, 23:03
Bu taraftar önce kalibresini yükseltmeli...

Sonra sahadaki futbolcuları ve hocayı eleştirelim!!!

Trabzon'da hiç bir şey değişmedi, klasik kendi kafasına sıkan taraftar profili...

cubido
03.05.2015, 23:05
ersun yanal formsuz. ancak bir gerçek varki bu takımı o kurmadı. üstelik sezon başında da yoktu.
ondan ümidi kesmek için kendi kuracağı takımla oynatacağı futbolu (alacağı sonuçları demiyorum oynatacağı futbolcu) görmek gerek.

bir de işin diğer yönü var. rakiplerimizdeki hocalara bakalım. İsmail kartal, hamza Hamzaoğlu, bilic.
hiçbirini ersun hoca'ya değişmem.
Hamzaoğlu ve kartal tırnağı olamazlar.
o takımların başında ersun hoca olsa şu an şampiyonluklarını ilan etmiş olurlardı.
3 takımın kadrosu da bizden çok önde.
hatta bursa'nın bile.

eleştirmekle tamamen gözden çıkarmak farklı kavramlar.
ben eleştiriyorum. ümidim azaldı ama tam olarak sıfırlamış değilim.

Sefa Murat Dokuz
03.05.2015, 23:05
Hakan Arıkan 7, Ne maç seçiyor ne kendini salıyor. Helal olsun be sana. Valla helal olsun.
Bosingwa 7, Bu yaşta bu özveri, diğerleri utanmalı.
Aykut 3, Dembaba'ya yapışsa adam dönemeyecek rakipten 1-2 metre uzak duruyor. Bravo, maç başı kazmalıkları cabası.
Uğur Demirok 5,Senden en fazla yedek olur. Alınmasın kazmanın teki dedik ama dinletemedik. Özverini takdir etsemde senin yerin ancak Anadolu takımları olabilir Uğur kusura bakma.
M.Akbaş 6, Seni hiç sevmiyorum bu takımda asla yerin olamaz ama oyunda kaldığın sürede kötü değildi doğruya doğru.
Özer 6, %100 gol pozisyonunu harcasanda orta sahada top alan arayışta olan Özer vardı neden çıktı anlayamadım.Hele Erkan sahadayken Özer nasıl çıktı komedi.
M.Ekici 6, Hırslısın hatta Tolgay ile olayı bireysel'e döktün ona da eyvallah ama bir kişiyi 5 kere geçmek değil be mesele paşam. Canın sağolsun. Bide sakalları tezelden uzat.
Medjani 6, Kazma mazma mücadele ediyor. Kaçak dövüşmüyor birileri gibi !
Fatih Atik 2, Kale 10 şut atsa 100 şut atsa 1 tane isabet ettirebileceğini sanmıyorum. Şahan'ın Güvenspor skecindeki Danyal gibi. İstediği kadar vursun gol felan atamaz. Bari vurma en azından kaçırmamış ol. Rezilleri oynadın.
Erkan Z. 1, Yapabildiği tek şey sağına çekip 30 metre topu şişirmek hiçbir halta yaradığı yok. 85 dk sabretti buna, Waris'in yerine bu oynuyor ya ne diyim ki sana Ersun Hoca. İlk golün yarısı Erkan'ın yarısı Aykut'un.
Deniz yılmaz 3, Senden son adam uç santrafor asla olmaz, bir kere gol vuruşun iyi değil 2.si pozisyon alma bilgin kötü değil ama topları indirme özelliğin çok zayıf topu ya taca ya direk Bjk'lilere indiriyorsun. Aklından indirmek için geçirdiğin kişi ile attığın yer arasında 5 metre mesafe oynuyor.
Cardozo 4, 2 pozisyon var birinde Deniz'e indirdi kafayla o topa eğer Deniz vurduda geriye çıkardıysa yazıklar olsun sana kaleye vur diye indiriyor yok Bjk'li vurduysa ayrı, diğeri sol çaprazda 3'e bir yakaladık orda biri panikle tek top oynadı hangi sığırdı o tam göremedim o topu da alamadı. Onun dışında oyunda kaldığı sürede varlığı ile yokluğu belli değildi. Pozisyon alamıyor arkadaş fiziği kullanamıyor Cardozo. İleri diktiğimiz toplar çok kötü ama Cardozo'da yüksek toplarda top saklayabilecek bir pozisyonu alamıyor. Ne olursa olsun ilk 11 olmaması saçmalık.
Yusuf 4, Fifa oynamıyorsun ki rakibin içinden geçesin 2-3 kere aynı şeyi denedin. Kafayı kaldırıp sağa sola hafif yön versen topla o hızla en kötü faul alacaksın, he bide dirsek yiyorsan kendini yere bırak bari inandırıcı ol.
Waris ? , Keşke daha erken girseydi sıkışan oyunda ortalığı karıştırabilecek birisiydi

Furkan Özdem
03.05.2015, 23:06
Takımdan önce taraftar kendine çeki düzen versin. Dünyada bizim kadar takımını sabote eden taraftar yoktur. Normalde takım geri düştüğünde taraftar takımı ayağa kaldırır. Biz ise takıma deplasman yaşatıyoruz. "Yuh!" diyene kadar "Trabzon!" de be adam! Nefesini takımın yararına harca...

Yaşar
03.05.2015, 23:09
Bu ligin en ters takımlarından birisiyle oynuyorsun, ilk yarıyı pozisyon vermeden tamamladın, ikinci yarıya başlarken yapılan Mustafa - Yusuf değişikliği tamamen fiyasko doğurdu ve maç bjk a döndü. Aslında Erkan-Yusuf değişikliği ile maçı kendi lehimize çevirme imkanımız vardı. Sonuç olarak cok kotu bir teknik direktör performansı ile kaydedilmiş bir maç oldu.

Sibel
03.05.2015, 23:12
Bitse de gitsek.

bahadır2561
03.05.2015, 23:13
Golden once bariz faul var bunu gormeyen hakemlerin gelmisini gecmisini seveyim

Taraftarlara da yaziklar olsun bi yol olmaz onlardan da

Full HD
03.05.2015, 23:14
"Önce taraftar kalibresini yükseltmeli ve sonra takim ile hoca elestirilmeli!" demek, ne demek?

Hepsi tepeden tirnaga yani taraftardan yönetime kadar elestiri mümkün olmali.Futbolcular para kazaniyor ve ona göre profesyonel olmalari gerek.Sen bir seneden beri dogru düzgün pas atamiyor,orta acamiyor, katki saglamiyorsan e ozaman elestiriyi kabul etmen lazim.

Hoca desen yanlis tercih falan....

Yönetim desen bir fiskidan anladiklari yok....

Medeni bir sekilde elestirelim arkadaslar fakat her zaman takima destek cikalim ve mac esnasinda birlik olup destekliyelim.Ha yersin 5 tane ozaman diyecegini dersin takima...

duman6kelimeler
03.05.2015, 23:17
dostlar. gözlerinizi bi açıp bakın şu maça.
ligin lideri olan, 3 yıllık bir takımla oynadık.
biz? bizde 10 tane oyuncu geliyor, 20 tane gidiyor. her maç nerdeyse yüzünü yeni gördüğümüz adamlar var. daha yeni yeni oturuyoruz.
takım top yapamazken, şimdi verkaçları, bindirmeleri, forvetin geri gelip basmasını...bunları okuyamıyor musunuz maç içinde?
gençler.. bjk son 2008'den beri ilk ikide bitiremiyor!!! otu+rmuş kadro!!! fb, geçen yılki kadrosuna diego dışında hiç bir ekleme yapmadı. buna rağmen takım şampiyonluğa oynuyor.
bir takımın oturması için minimum 2-3 yıla ihtiyacı vardır.
ilk yarı kafa kaaya bir oyun.
ikinci yarı karşılıklı ataklar...
ve öncesinde faul olan bir pozisyonda gol yiyoruz, diğeri 90+3'de geliyor.
her şey yolunda gidiyor demiyorum, ama sabır diyorum.
bugünkü taraftarın tepkisidir bizleri yıllardır şampiyonluğa hasret bırakan.
sabır lütfen.
sabır.
son not:
kupamızın, alın terimizin çalındığı, şampiyon olduğumuz 2010 sezonundan bir sezon önce, başkanımızın sözleri, buyrun:
http://www.haberturk.com/spor/futbol/haber/139319-sener-istikrardan-yana

A.T.R
03.05.2015, 23:19
Yanılıyor olabilirim ama benim gibi düşünenlerin olduğundan eminim. Bence Ersun Yanal bilerek bazı hamleleri yapıyor ve bilerek bazı hamleleri yapmıyor. Yani Azizden intikam alıp FB nin şampiyon olmaması için uğraşıyor. Böylece FByi madem ben değil sen şampiyon yaptın buyur bu sene neden yapamadın deme derdinde. Bilmiyorum başka türlü aklıma bir şey gelmiyor. ersun geldi geleli Gs maçları hariç iyi olduğumuz tek şey koşu mesafeleri.

nakzo
03.05.2015, 23:23
Takımdan önce taraftar kendine çeki düzen versin. Dünyada bizim kadar takımını sabote eden taraftar yoktur. Normalde takım geri düştüğünde taraftar takımı ayağa kaldırır. Biz ise takıma deplasman yaşatıyoruz. "Yuh!" diyene kadar "Trabzon!" de be adam! Nefesini takımın yararına harca...

Bu takıma bu taraftar bile çok hemserim100 trilyon para harcasmssn 2 pas yapamıyorsun 2 pas tek sut ile mac bitiriyorsun. Hacizlik olmuş, tek transfer yapamayan mersinle aranda 5 puan var 5 puan. İste yıllardır Trabzonsporu rezileden futbolcu müsfettelerinin arkasına sığındığı bahane. Doğru Trabzonspor taraftarı suçludur Beşiktaş seyircisi gibi topluca takımını tribüne ççağırıp hebiniz o.çocuğusunuz demediği için her sene alenice kandırılmasına rağmen hala İstanbul takımını tutup şampiyonluk yasamak varken hala bu Palyaçoları desteklediği için suçludur.

memozcan
03.05.2015, 23:26
o şutu çekip golü atamıyorsak,
öyle oturduğumuz yerden konuşmuyormuşuz.. (sıla)

günün anlam ve önemine en uygun şarkı..

duman6kelimeler
03.05.2015, 23:27
Bu takıma bu taraftar bile çok hemserim100 trilyon para harcasmssn 2 pas yapamıyorsun 2 pas tek sut ile mac bitiriyorsun. Hacizlik olmuş, tek transfer yapamayan mersinle aranda 5 puan var 5 puan. İste yıllardır Trabzonsporu rezileden futbolcu müsfettelerinin arkasına sığındığı bahane. Doğru Trabzonspor taraftarı suçludur Beşiktaş seyircisi gibi topluca takımını tribüne ççağırıp hebiniz o.çocuğusunuz demediği için her sene alenice kandırılmasına rağmen hala İstanbul takımını tutup şampiyonluk yasamak varken hala bu Palyaçoları desteklediği için suçludur.
kardeşim, futbol oynanamak para basılıp yapılan bir şey mi? öyle olsa herkes basardı parayı, şampiyon olurdu. zamanında şampiyon olduğumuzda para ile mi oynuyordu bu takım?
bize oturmuş bir takım lazım.
bunun için zaman lazım.
sabır!!!
hemen olmuyor her şey. bu takım seneye 1-2 takviye ile rahatlıkla şampiyonluğa oynar.
sabır lütfen.

Oruç
03.05.2015, 23:30
Tribündekiler kendilerini küçük düşürüyor başka bir şey değil. Dünya Trabzon'dan ibaret değil, az kafanızı kaldırmanızda yarar var. Trabzonspor'un büyüyememe(hatta küçülme) nedenlerinden en önemlisi belki de bu küçük zihniyet. Yazık.

İleli
03.05.2015, 23:38
Fatihi 11de görünce maç izleyesim kalmıyor abi ulan gençlerden çıkar oynat bundan kötü oynamaz be yazıklar olsun ersun!!!!!
Bu adamda ne görüyorsun bilader yok oğlu yok boş ya kafayı yicem, üçüncü ve cimşir bile bundan 5 gömlek üstündü yazıklar olsun ya!!
Gitmeyelim abi istemiyorum uefa felan yeterki sezon başında adam akıllı bir iskelet oluşturulsun ve futbol oynayalım futbol, kaybedelimde adam gibi kaybedelim arkadaş!

Fatih Birinci
03.05.2015, 23:39
Bugün ki Futbol yakışmadı bize

AYYILDIZ
03.05.2015, 23:41
Gs maçı da dahil takım futbolun f sini oynamıyor. Başakşehir'in maçlarını izliyorum adamlar istekli pas yapıyor pozisyonlara giriyorlar. Bursaspor her ne kadar 5 yese de bu sezon kalburüstü çok fazla Maçları var. Trabzonspor'a gelirsek 2 sezondur ne oynadığımız hiç belli değil. Her maç ayrı kadro ile oynuyoruz. Kadro kalitemiz de 2-3 isim hariç yok. Bence yapılması gereken yönetimin acilen seçime gitmesi.

ataullah-ı sani
03.05.2015, 23:41
Yönetimi, futbolcusu, antrenörü ve taraftarıyla tastamam çürümüş bir takım haline geldik!
Kapatalım dükkanı gitsin!!!

nakzo
03.05.2015, 23:42
kardeşim, futbol oynanamak para basılıp yapılan bir şey mi? öyle olsa herkes basardı parayı, şampiyon olurdu. zamanında şampiyon olduğumuzda para ile mi oynuyordu bu takım?
bize oturmuş bir takım lazım.
bunun için zaman lazım.
sabır!!!
hemen olmuyor her şey. bu takım seneye 1-2 takviye ile rahatlıkla şampiyonluğa oynar.
sabır lütfen.

Bizimkilerin sürekli övdüğü bjk taraftarı 5 senede bir şampiyon olmalarına rağmen mehmet öz dileğin kaptan olduğu takımı tribüne cagırip hepiniz o.çocuğusunuz dediğini kulaklarımla duydum gozlerimle gördüm biz 30 senedir resmi bir şampiyonluk görmedik. ve sahada yüzsüz umursamaz bir yığını görmek zorunda değiliz bu taraftar artık yık madam yakmadan tepki vermeliki Trabzonsporda oynayabilecekleri kalsın çemişkezesporda oynamaya layik olan oraya gitsin Artık yeter bu taraftar Dünyaya çile çekmeye gelmedi..

Fatih Birinci
03.05.2015, 23:44
Erkan yokları oynarken harika performans gösteren Özer'i neden çıkarttığını mantıklı bir şekilde izah etmeli hoca, yoksa sırf şikebahçe şampiyon olmasın diye maçı verdiğini düşüneceğim.

Bütün stad o esnada sövdü Ersun hocaya birde dönüp hareket yapıyor maçtan sonra da yaptığı savunmanın elle tutulur bir yanı yok.
Gs yi neden yendi ozaman ersun hoca? Sacma sapan düşuncelerle biryere varamayiz

Serdar A
03.05.2015, 23:47
Özer'in gösterdiği reaksiyon , saygısızlıktır.
Bir futbolcu yaptığı hareketin ne gibi sonuçlar üretebileceğini hesap edebilmeli .
Kendisi doğru düzgün top oynamadan aferin torbasını doldurdu belki , ama formasını giydiği takım kendi taraftarı tarafından kalan 30 dakika boyunca her atağa çıkmak istendiğinde ıslıklandı.

Beşiktaş kendi seyircisi önünde güzel bir galibiyet aldı .
Bilhassa Kulübenin hemen arkasındaki taraftarlar , rakip takımın hocası Ersun Yanal'ı çok iyi şekilde maçtan uzaklaştırdı . Başka da diyecek bir şey yok ...

Tayfun Aydın
03.05.2015, 23:48
Sonuca üzülmedim. Futbolda kaybetmek var ama bu kadar para harcayıp seneye takımın iskeletini oluşturacak 6 direk adam sayamıyorsak çok yazık.

Cardozo büyük futbolcu evet ama Cardozo ya onun ayarında 2 tane kanat adamı lazım.

Bosingwa nın stoper oynaması oyunu kurmasından dolayı söyleniyor biz hala sağ bek alma telaşındayız. Yabancı sınırı kalktı. Ersun Yanal gibi iyi transfer yapan hocamız var. Kesinlikle 2 iyi stoper ve sol bek almalıyız.

Orta saha da taş gibi tercihen en irisinden ve siyahi bir ön libero. 2 iyi kanat. Mehmet Ekici ve Özer hariç orta sahamızda şampiyonluk kadrosunda oynayabilecek adam yok.

Seneye bu takımdan Hakan Yusuf Özer M.Ekici Bosingwa Cardozo hariç kimse ilk 11 i de olmamalı.

Belkalem ve Medajni yanyana defansın göbeğinde oynatabiliriz belki ama anladığım kadarıyla Belkalem i de gözden çıkarmışız.

Buarada Bourcenau ne olursa olsun geri alınmalı. O adam çok farklı bir topçu.

memozcan
03.05.2015, 23:51
Fatihi 11de görünce maç izleyesim kalmıyor abi ulan gençlerden çıkar oynat bundan kötü oynamaz be yazıklar olsun ersun!!!!!
Bu adamda ne görüyorsun bilader yok oğlu yok boş ya kafayı yicem, üçüncü ve cimşir bile bundan 5 gömlek üstündü yazıklar olsun ya!!
Gitmeyelim abi istemiyorum uefa felan yeterki sezon başında adam akıllı bir iskelet oluşturulsun ve futbol oynayalım futbol, kaybedelimde adam gibi kaybedelim arkadaş!

saha dışı performansı iyi olabilir.. başka bir açıklaması yok..

BlackPanther
garibim Cardo....

Top getirecek adam eksikliği var ...Yusuf Erkan ile olacak iş değil....

Bjk ikinci yarının başında fazla değil 10 dakika kadar sıktı, top oynadı...golü attı ve garda geçti...Ve maçı bu şekilde bitirdi...

Gole bakın ne dediğimi anlarsınız...

Tam bir taktik maçındı her iki teknik adam için...Ersun Hoca maça bana göre doğru kadro ile çıktı...Bjk'nin ilk y arı iş yapmadığını görünce ilersi için Yusuf hamlesini de yaptı defans oyuncusu çıkartarak....Karşı tarafta birinci yarıyı boşa harcadığını alayana Biliç risk aldı...hamle yaptı.... Ba'yı soktu çünkü ona top getirecek Töre Sosa veya Olcay gibi adamlar var takımda...

Doğru kadro mu??? Denizin işi ne??? Waris dururken Denizi oynatmak ihanet gibi birşeydir.

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

nakzo
biz? bizde 10 tane oyuncu geliyor, 20 tane gidiyor. her maç nerdeyse yüzünü yeni gördüğümüz adamlar var. daha yeni yeni oturuyoruz.
takım top yapamazken, şimdi verkaçları, bindirmeleri, forvetin geri gelip basmasını...bunları okuyamıyor musunuz maç içinde?
gençler.. bjk son 2008'den beri ilk ikide bitiremiyor!!! otu+rmuş kadro!!! fb, geçen yılki kadrosuna diego dışında hiç bir ekleme yapmadı. buna rağmen takım şampiyonluğa oynuyor.
sabır lütfen.
sabır.
son not:
kupamızın, alın terimizin çalındığı, şampiyon olduğumuz 2010 sezonundan bir sezon önce, başkanımızın sözleri, buyrun:

Ya arkadaş tek şutla mac bitirdin1 sut bence bu vurdum duymaz futbolcuların arkasına sığındığı ennbuyuk bahane gs 47 puanda ve su rezil futbolda oynasın stada 5 bin kişi anca gider bu zihniyetteki futbolcuları aldigimiz surece 4.olmayı bile şampiyonluk sayacagımız günler çok yakında

memozcan
03.05.2015, 23:52
bu arada maçın fark yaratan tek oyuncusu atiba idi.. ne yapıp edip almalıyız.. marko aureliodan sonra bu kadar aklı başında top oynayan bir ortasaha oyuncusu daha görmedim.. bizim için ilaç olur..

carantinas
03.05.2015, 23:53
Arkadaşlar yanlış anlamasın Avrupa tabi ki çok önemli bir alan belki futbolcu transferinde bile önemli olacak ama biz eğer takım kuracağız başında Ersun olacak sıfırdan yapacağız diyorsak Avrupa maçları takımın ahengini bozar. hatırlayın ersun hoca bile maç trafiğinden taktik antrenman yapamıyoruz diyordu. belki bir sezonu feda ederiz ama her şey yolunca giderse yeni stadımızla 2016-2017 yılı ve sonrası bizim olabilir.

Serdar A
03.05.2015, 23:53
Yusuf'un bu takımda direkt oynayamamasını pek izah edilebilir bulmuyorum.
Waris içinde bu haftalarda deneyip net bir karar vermeyeceksek , daha ne zaman olacak ?

Haftalardır dökülen Erkan'ın bu gün tekrar sahada olması yanlıştır. Hoca bu gün oyuncusunu, dolayısı ile kulübün bu maddi yatırmını tamamen çöpe atmamak için taraftara net bir mesaj verdi ancak bu ısrarında doğru olduğu ; ısrar ettiği fikrin temelden yanlış-hatalı olduğu gerçeğini değiştirmiyor.

sifuni
03.05.2015, 23:54
Go home Ersun and Iho Maciydi

memozcan
03.05.2015, 23:57
ikinci yarı yusufu görünce içimden işallah m. akbaş çıkmaz dedim.. adam bence kariyerinin en iyi topunu oynadı bu maç.. ilk yarı g. törenin hiç bir olumlu hareketi yoktu.. erkanı sahaya girerken görünce akbaşı çıkardığını anladım ve beraber izlediğim arkadaşa maç gitti dedim.. yusufun boşalttığı her pozisyonda töre sazı eline aldı ve golü de o şekilde yaptılar.. maça yusufu oyuna alarak başlıyorsan çokça top ezen erkanı çıkarman lazım.. senol güneş zamanından beri ne zaman defans dörtlüsünü değiştirsek maçı veriyoruz , hala akıllanamadık..

kusura bakmayın ama ersun hoca rakibin 70. dakikadan sonra aşırı panik yapacağını hesaplayamıyorsa başka bir iş yapsın..

L.Burrows
03.05.2015, 23:58
Ilerisi ışık veriyo olsa şunlari şunlari iyi yapiyoruz zamanla dahada iyi olacagiz algisi olussa kafamizda tamam deyip beklerizde 2 mactir kaleye şut atamiyoruz pozisyona giremiyoruz ve bu sezon bircok macta bunu tekrarladik. Ne olacak nasi olacak bizim bu durumumuz merak konusu. Herhalde 2010 dan sonra uzun birsure daha hasret kalacagiz basariya.

hodlu
04.05.2015, 00:00
Ersun Yanal bu gece intihar etmiştir. Çıkarttığı 11, yaptığı değişiklikler inanılır gibi değil. Medjani-Fatih ikilisi ile nasıl bir plan yapmış şaka gibi. Özer oyundan çıkabilir ama bu gece Özer'e gelene kadar beş tane adam sayarım. Olmadı Ersun hocam. Kötü oynuyoruz bu gece kötü de yenildik. Bu iş böyle gitmez...

asilhamsi
04.05.2015, 00:05
Özer'in gösterdiği reaksiyon , saygısızlıktır.
Bir futbolcu yaptığı hareketin ne gibi sonuçlar üretebileceğini hesap edebilmeli .
Kendisi doğru düzgün top oynamadan aferin torbasını doldurdu belki , ama formasını giydiği takım kendi taraftarı tarafından kalan 30 dakika boyunca her atağa çıkmak istendiğinde ıslıklandı.

Beşiktaş kendi seyircisi önünde güzel bir galibiyet aldı .
Bilhassa Kulübenin hemen arkasındaki taraftarlar , rakip takımın hocası Ersun Yanal'ı çok iyi şekilde maçtan uzaklaştırdı . Başka da diyecek bir şey yok ...

serdar taraftarın tepkisi dogru demiyorum tabiki hata var ama futbolcuların ve teknik heyetin bu rahatşıgı gercekten sıktı.

Her maglubiyetten sonra maglubiyeti taraftara baglayan antronerler gercekten sıktı.

Bu takım ic sahada aldıgı puanın yarısını dıs sahada alamadı.

E ne oldu hani taraftar sucluydu?

Erkan bizi resmen kucumsedi takım ve sehir olarak ama sen adama sikebahce ile arandaki husumet yuzunden neredeyse bize gelsin diye yalvardın.Sonuc ortada.Rakibin iki atagını baslatan adam erkan.

Tamam futboldur bu yenilmek normal sonuc ama buna futbolcuların tepki koymaması ayıp.

Neden kimse kotu oynasada ekiciye yada bossingwaya birsey demiyor?

Cunku taraftar biliyorki bu adamlar hata da yapsalar ellerinden gelen herseyi sahaya koyuyorlar.

Erkan a bu tepkinin sebebi umursamazlıgı topu kaptırdıkdan sonra sadece izlemesi.

Seyirci takımı sahiplenmeyen futbolcu istemiyor.

Sorun burada baslıyor zaten.Constant ceza ustune ceza alırken,afedersiniz itin gotune sokulup itibarsazlıstırılırken erkan ın bu kadar kotu oynadıgı mactan sonra sahiplenilmesi bana enteresan geliyor.

Artık futbolcuların ve teknik heyetin sadece sehre ve takıma odaklanma vakti geldi.

Sahaya cıkınca varını yogunu ortaya koyan futbolcular istiyorum.

Küfür ve baskı meselesine gelince bu konuda biz kesinlikle istanbul takımlarıyla yarısamayız.

memozcan
04.05.2015, 00:05
f. atik kabzımalına benden başka kim küfrettiyse tövbe etsin.. benim küfrettiğim adamın habire gol atması lazım normalde.. ulan bütün toplar inadına adamın ayağına düşüyor, adamın bir tane kale tutan şutu yok.. ondan sonra da yok mücadele ediyormuş yok koşuyormuş bilmem ne..

sonuç: 0-2 ..

Furkan Özdem
04.05.2015, 00:06

Biz 2. golü yediğimizde değil daha ilk golden sonra taraftarın takındığı tavırla yenildik abi. Ne olursa olsun golü hatadan mı yedin, rakibin organize atağından mı yedin fark etmez. Sadece 1-0 geridesin ve takımı harekete geçirmek varken futbolculardan hesap soruyorsun. Bu kafayla geri düştüğümüz her maçta rakipteki deplasman etkisini sıfıra indiririz hatta bizimkilerin moralini yerle bir ettiğimizden adamlara pozitif katkı yaparız. Bugün olduğu gibi.

Rama61
04.05.2015, 00:06
:mad:Yazmiyacaktim ama dayanamadim. Maclarada bakmıyorum artık. Boşu boşuna kendinizi avutmayin. Trabzonspor bu düzende, bu çapsiz yöneticilerle, kuş beyinli Teknik Direktör, lerle hayatta şampiyon olamaaaaz. Bunu artık kabullenin rahatlayin. Futbolu Türkiyede katlettiler, turşusunu kurdular. Yiyorlar. Adam gibi adam Halilhodzic, in ipini çektiler. Hem Tolunay hemde Halilhodzic, in Ahı var. Adama 2sene katlanamadilar. Kovanlar utansın. Eserinizle övünün. Yazıklar olsun bu takımı, bu güzel şehri Futboldan soğutanlara, Yazıklar olsun üzerimize oyun oynayanlara, yazıklar olsun Trabzonsporumuzu kullanıp reklamını yapanlara, yazıklar olsun siyasete alet edenlere, Yazıklar olsun içini boşaltanlara, yazıklar olsun bu güzel taraftarimizi kandiranlara.:mad:

bahadır2561
04.05.2015, 00:07
Artist Ozer yine taraftara oynadi

Yaptigi hareket saygisizlik

Umarim bi daha formayi giymez

asilhamsi
04.05.2015, 00:08
kusura bakmayın ama takımın bu durumundan sorumlu olan son kişilerdir taraftarlar.

Sen milyon dolar harcayıp bok gibi takım kurmussun.

Öbürü sırf kendi transfer etti diye takımı 10 kişi oynatan adamı her mac inatla 11 de onamıs.

Sonra taraftar sucluymus.

Yokya baska bir arzunuz?

memozcan
04.05.2015, 00:08
özer kesinlikle geri gönderilmelidir.. bana ağlayacak adam lazım değil, o topu kaleciyle birlikte içeri sokacak adam lazım..

ağlayacak adam lazım olsaydı volkan şen bu alanda en iyisiydi..

memozcan
04.05.2015, 00:13
soner oynasa patlama yapar mıydı(!) merak etmiyor değilim..?

Yiğit SARI
04.05.2015, 00:13
Maçla ilgili yorum yapmak istemiyorum sadece Aykut denen "komando" diye şişirilmiş kişinin yaptığı ilk goldeki inanılmaz savunmayı tebrik etmek istiyorum. Topa dizle atlamayı çalışmak

piskopatrizeli
04.05.2015, 00:14
gayse den 6 puan aldık bekiztaşa altı puan verdik. fikret orman şampiyonluk konuşmasında bizede bi teşekkür eder artık , o kadar emeğimiz geçti.

Serdar A
özer kesinlikle geri gönderilmelidir.. bana ağlayacak adam lazım değil, o topu kaleciyle birlikte içeri sokacak adam lazım..

ağlayacak adam lazım olsaydı volkan şen bu alanda en iyisiydi..

Açıkçası ağladığına da inanmıyorum . Kenara gelirken ben ne halt ettim , bu durumdan nasıl kurtulurum hareketi olarak anladım . Bağırdın jest gösterdin anladık 30 saniye boyunca saha ortasında gösteri yapmanın elbette bir karşılığı olur.

Erkan'ın sorumsuzluğu , etkisizliği hatta moralsizliği ; Özer'in yaptığı kusuru örtecek bir şey değildir. İkisi de ayrı ayrı değerlendirilmelidir.

Buğra Çora
Takilmayin bu maca.. bu sene saten bitti bizim icin.. neyin derdindesiniz? Yine basladiniz kendi takimizi öldürmeye.. kazansakta, kaybetsekte her türlü avrupadayiz..

asilhamsi
04.05.2015, 00:17
yusufun yaptıgı acıklamalar aptalca.

Besiktas ligin en iyi takımıymıs.

Sampiyonluk yolunda basarı diliyormus.

Sanane be adam besiktasın sampiyonlugundan.

Sen bu takıma ne vereceksin onu konus.

Özer konusuna kesinlikle katılıyorum.

Yalandan kosup goz boyuyor.

Merkezde zaten cok kotu,oynayabilecegi tek yer kanat onda da yetersiz.

memozcan
04.05.2015, 00:19
Takilmayin bu maca.. bu sene saten bitti bizim icin.. neyin derdindesiniz? Yine basladiniz kendi takimizi öldürmeye.. kazansakta, kaybetsekte her türlü avrupadayiz..

maalesef o işler öyle olmuyor kardeşim.. benim 4 tane yeğenim var, hepsine her sene forma alıyorum başka takımları tutmasınlar diye.. of gene mi yenildik diye soruyorlar ne cevap vereceğini şaşırıyorsun!!

Serdar A
04.05.2015, 00:23
Bu maçın sonucuna doğrudan etki etmiştir taraftar. Tek başına etken olamaz , ama bileşkeyi oluşturan dinamiklerden biridir. Taraftar isterse takımı oyuna sokabilir. İsterse bir futbolcuyu oyundan düşürebilir.

Trabzonspor'da maraton tribün önünde oynamak zordur. Burada oynayan onlarca futbolcu için düşüş çok hızlı ve ani olmuştur .

Şimdi burada , takımın başarısızlığından taraftarı soyutlamaya kalkmak bana göre samimi bir hareket değildir.

Bir birine etki eden bir biri ile etkileşime giren olguları bir birlerinden bağımsız ele alamazsınız . Farklı bir deyişle ; takımın kötü olması , kötü yönetilmesi peşinen taraftarın sorumluluklarını üzerinden atmaya yeter bir koşul oluşturmaz.

Her biri bir bütünün parçası olarak bir biriyle bağıntılı ve hakkaniyetle ele alınmalıdır. Bu maç özelinde ; ne bütün suçu taraftarı atıp hocayı aklayan ne de hocayı ve yapılan yatırımlara bok atıp taraftarı yüceltmeye kalkan adam benim gözümde adil bir yaklaşımda değildir.

Hangi dakika hatırlamıyorum hemen Trabzonspor kulübesinin arkasındaki o siyah kemik gözlüklü morinyo'nun Ersun Yanal'a el kol hareketi ile düm düz giderken ; aslında burada futbol yorumculuğuna soyunmuş pek çok adamın ruh halini de yansıttığını çok iyi biliyorum .

O nedenle , diyecek bir şey yok aslında...
Boş yere maçı yorumlamaya değmez...

cyberentalpi
04.05.2015, 00:26
Özer'in yaptığı terbiyesizlik
ağlamış zırlamış. Hoca çıkardı dogru yada yanlış giren arkadaşına sarılacaksın.
cardo 91 dakikada oyuna alındı. adam ben bu takımın yıldızıyım demedi oynadı

Onun yuzunden Hoca ve Erkan ıslıklandı. İş arkadaşlarını sattı özer. çıkıp özür dilemezse sevmeme ragmen cehenneme kadar yolu var

hodlu
04.05.2015, 00:26
Özer'e saldırılar maşallah devam ediyor. Bu gece sahada oynamaya çalışan 3-4 oyuncudan birisiydi. Yapılan yorumları hayretle eshefle okuyorum. Özer bu takımın önemli oyuncusudur. Yazmam gereken çok ağır sözler var ama ben artık bu taraftardan umudumu kestim. Takım dökülüyor herkes Özer'e sallıyor. Bu normal bir durum değil. Hadi şimdi bildiğiniz gibi yapın...

zafer6161
04.05.2015, 00:32
Ali kemal basaran simdi rahat rahat uyuyordur..nede olsa kardes takimimiz ve tuttugu takim

memozcan
04.05.2015, 00:32
Açıkçası ağladığına da inanmıyorum . Kenara gelirken ben ne halt ettim , bu durumdan nasıl kurtulurum hareketi olarak anladım . Bağırdın jest gösterdin anladık 30 saniye boyunca saha ortasında gösteri yapmanın elbette bir karşılığı olur.

Erkan'ın sorumsuzluğu , etkisizliği hatta moralsizliği ; Özer'in yaptığı kusuru örtecek bir şey değildir. İkisi de ayrı ayrı değerlendirilmelidir.

yürekten ağlamış da olabilir, kaçırdığı gol aklına gelmiş ağlamış da olabilir.. düşüncelerini bilemem.. ama profesyonelim diyorsan takımın 1-0 yenikse dışarı çıkarken tabanların kıçına vura vura koşacaksın.. git soyunma odasına kapıyı kır hıncını al.. ama sahada hocanın iradesini sorgulama ve otoritesini sarsma, takım arkadaşlarına da sayısızlık yapma..

Tufan AYAN
04.05.2015, 00:34

Trabzon'da hiç bir şey değişmedi, klasik kendi kafasına sıkan taraftar profili...
Haklısınız.

zafer6161
04.05.2015, 00:36
Bu maçın sonucuna doğrudan etki etmiştir taraftar. Tek başına etken olamaz , ama bileşkeyi oluşturan dinamiklerden biridir. Taraftar isterse takımı oyuna sokabilir. İsterse bir futbolcuyu oyundan düşürebilir.

Trabzonspor'da maraton tribün önünde oynamak zordur. Burada oynayan onlarca futbolcu için düşüş çok hızlı ve ani olmuştur .

Şimdi burada , takımın başarısızlığından taraftarı soyutlamaya kalkmak bana göre samimi bir hareket değildir.

Bir birine etki eden bir biri ile etkileşime giren olguları bir birlerinden bağımsız ele alamazsınız . Farklı bir deyişle ; takımın kötü olması , kötü yönetilmesi peşinen taraftarın sorumluluklarını üzerinden atmaya yeter bir koşul oluşturmaz.

Her biri bir bütünün parçası olarak bir biriyle bağıntılı ve hakkaniyetle ele alınmalıdır. Bu maç özelinde ; ne bütün suçu taraftarı atıp hocayı aklayan ne de hocayı ve yapılan yatırımlara bok atıp taraftarı yüceltmeye kalkan adam benim gözümde adil bir yaklaşımda değildir.

Hangi dakika hatırlamıyorum hemen Trabzonspor kulübesinin arkasındaki o siyah kemik gözlüklü morinyo'nun Ersun Yanal'a el kol hareketi ile düm düz giderken ; aslında burada futbol yorumculuğuna soyunmuş pek çok adamın ruh halini de yansıttığını çok iyi biliyorum .

Hani derler ya trabzon zor sehirdir.futbolcu kolay kolay oynayamaz
Hep stres ve baski altindadir

Bence bu sehir efsanesi
4 buyukler arasinda .hadi bursayida koyalim.bence futbolcu icin en rahat tribun trabzondur

piskopatrizeli
04.05.2015, 00:36
ömrümü yedi bu beşiktaş maçları. gençliğim beşiktaştan yediğimiz 5 ler 7 ler yüzünden zehir oldu. bize bu dünyayı cehennem etti bu adi takım. aslında fenerin yerine bunlar hakediyodu kurşunuda taşıda.

Nihat Günay
04.05.2015, 00:37
maalesef o işler öyle olmuyor kardeşim.. benim 4 tane yeğenim var, hepsine her sene forma alıyorum başka takımları tutmasınlar diye.. of gene mi yenildik diye soruyorlar ne cevap vereceğini şaşırıyorsun!!

Iste en buyuk tehlike.
yeni nesilin istanbul takimi tutmasi.
taraftar baskisindan sikayet eden hocadan ve futbolcudan nefret ediyorum.
bir baski varsa o da taraftarin uzerindeki baskidir. Zira cocuklarini trabzonsporlu yapabilmek icin verdikleri mucadele cok buyuk.
baski istemiyorlarsa gitsinler ibb veya genclerbirliginde oynasinlar

AYYILDIZ
04.05.2015, 00:39
Takımda zerre kalite yok. Buna Ersun hocanın yanlışları, futbolcuların laubali hareketleri eklenince her maç gibi bunu da kaybetmemiz normal. O kadar para Harcandı takım ligde 6. Sırada.
Ersun hoca mağlubiyete kılıf Arıyor. Bu sezon Kadıköy'de Emenike yuhlandı o kadar olay oldu adamlar Beşiktaş'ı rahat bir şekilde yendi. Önce kaliteli kadro kurmak gerekiyor.

cyberentalpi
04.05.2015, 00:40
sabır lütfen.
sabır.
son not:

sizi tebrik ediyorum. soylediklerinizin tamamına katılıp ekleme yapmak istiyrım

o şampiyon kadro yu ersun sıfırdan kurdu. 1 sene sampiyonluga uzun sure oynattı. sonraki sene şenol günes ile burak jaja takviyeleri yetti.
simdi eline sıfır olmayan bir kadro verdik. ustune tonla sakatlık verdik. en basta onur. defanstan belkalem. waris i oynatamadık bile.
100 milyon harcadik. sanki karsımızdaki bjk sikeciler ve gs bizde daha az kadrolar.

ersun kendi kadrosunu bir kursun. secme sansımız daha fazla. gelisine burun kıvırdıgımız Burak 2 sene en önemli silahımızdı. teo kactı. ama ilk sene gol atamamıstı.

istikrar ersun devam

Serdar A
04.05.2015, 00:41

Bence bu sehir efsanesi
4 buyukler arasinda .hadi bursayida koyalim.bence futbolcu icin en rahat tribun trabzondur

Öyledir ya da değildir , söylemek istediğim çok daha farklı bir şey .

Bir olguyu ele alırken , ona etki eden bazı faktörleri yok sayıp bazılarını ise olduğundan öte mahkum etmeye kalkmanın doğru tahlil üretmeyeceğini savunuyorum .

Bundan öte söylenenler ne beni ilgilendiriyor ne de yazdıklarımla bir ilgi alaka oluşturuyor...

DNA-TS
04.05.2015, 00:42

Bence bu sehir efsanesi

aynen başarısızların sığındığı bir hurafe.
neden by17 ıslıklanmadı şikayet etmedi baskıdan stresten ,
başı sıkışan stres diyor diğerlerinde yok mu stres her sene kafaya oynuyorlar.

Tufan AYAN
04.05.2015, 00:44
sabır lütfen.
sabır.
son not:
Tebrikler... Bu iyi gün taraftarı seviyesinin üzerinde yazınız. Keşke anlaşılsa...

memmedaga
04.05.2015, 00:45
Tarihi fark atacagiz....soyle 4-5 falan
ist da gs maci öncesi de farklı yenecegiz demistim

toplam 5 gol yedik ya

Beypba
04.05.2015, 00:46
Bu camia 2011 sezonundaki sonrası her geçen yıl dahada geriye gidiyor.sanırım 2 sene sonra klübü kapatırlar.idda ediyorum bu takım 2013-2014 sezonundaki takımdan fazla puan alamıyacak ve 4.olamayacak.(henriqueler,adrianlar,olcanlar,janko lar,maloudalar :)) heygidi hey)

Camia dan tiksinti geldi..kültürel ve ahlaki problemlerimiz var

Trabzonspor bir değer bir kültür bir kimlik olmaktan çıktı.siyasilerin ve paralıların oyun sahası oldu..

Herkezin farklı bir Trabzonspor konsepti var algılaması var..ve hiç kimse diyerinin trabzonsporuna,bakış açısına saygı duymuyor.

Trabzon insanı futbolu bilir.bence bu koca bir yalan..

Camia içersinde tepeden tırnağa iltimas var, Tranzonspor kimsenin umrunda deyil,herkez mevcut pozizyonunu korumak yada daha ilerş götürmenin derdinde..trabzonsporun ismini kullanarak millet vekil adayı olan tipler var bu camiada..

Seçim otobüsünde gevrek gevrek sırıtanlar..

Camianın güncellenmesi gerekiyor..herşeyi futbolcularda aramak ahmaklık olur..

Not: Bu saydıklarım bizanslılar içinde geçerli,onların durumları daha vahim..tek şanşları güce tapan eyyamcı,adelet ve hakkaniyetten yoksun bir ülkenin ve halkının verdiği avantaj sayesinde ayaktalar.

Nihat Günay
04.05.2015, 00:47

Taraftar kalibresi o kadar yuksek ki iyiyi kotuyu herkesten once ayirt edebiliyor.
Bosingwa, Onur gibi adamlar da bu takimin oyuncusu. Onlar da kaybediyor. Onlar da hata yapiyor. Bir kerecik isliklandilar mi?
Adam gibi mucadele eden icin, birazcik yetenegi olan icin bu taraftar bulunmaz hint kumaşı

zafer6161
04.05.2015, 00:48
Memedaga amacin ne... takim ruhsuz cikti biz ne yapalim...

sifuni
04.05.2015, 00:49
Bu maci kazanmak cok önemli degildi belki zaaten sezonda amacsiz kaldik ama gelecege dair en ufak bir isik göremiyoruz. Ersun ile devam edilmez insallah.

memmedaga
04.05.2015, 00:52
Şu foruma girene kadar ben de çok ümitliydim ama ne zaman böyle uçsak sonumuz hazin olur, hayırlısı...

demedi deme

nakzo
04.05.2015, 00:55

Bu kadar basit değil.Takım gitgide sıradanlaşıyor Trabzonspor 6.cılıga oynayacak osuruktan avrupa ligine katıldım diye sevinecek takım değil onu bu duruma düşüren defolup GİDECEK...

zafer6161
04.05.2015, 00:56
Antep 4-4 balikesir 2-2 gs 3-0 yine gs 2-1mersin 5-1ve cogu maclarin skor tahminlerimide alinti yap o zaman...

memmedaga
04.05.2015, 00:57
Memedaga amacin ne... takim ruhsuz cikti biz ne yapalim...

amacım ne olabilir be abi kusura bakma moral bozukluğu işte

memmedaga
04.05.2015, 00:58
Antep 4-4 balikesir 2-2 gs 3-0 yine gs 2-1mersin 5-1ve cogu maclarin skor tahminlerimide alinti yap o zaman...

daha önce alıntı yaptım ve tebrik ettim defalarca be üstad

sifuni
04.05.2015, 01:01

Burada futbol yorumculuguna soyunmus cogu kisi ayni ruh halindeydi evet. El kol hareketinin sebebi gecen sezon avni akerden kosarak kacan Teknik Direktördür. Ersun Yanal'in gönülsüz olarak Trabzonspor'da bulundugu her halinden belli adam firsat buldukca kaciyor (Yabanci biri bu kadar sik ülkesine gitse yerel ve ulusal medyada ne mansetler ne hakaretler yazilirdi) Bu adam yetersiz olmakla birlikte Trabzonsporumuzun 30 senedir sampiyon olmadigini söylecek kadar hadsiz. Taraftar bu adama neden el kol hareketi yapmasin ???

zafer6161
04.05.2015, 01:03
daha önce alıntı yaptım ve tebrik ettim defalarca be üstad

Ben kadrolar aciklanmadan once yazmistim.ne bileyim tek forvet denizle sahaya cikacagimizi.ve ruhsuz oynayacagimizi.

Neyse sıkma canini.hepimizin morali bozuk ;)

yüregimts
04.05.2015, 01:07
Kaç haftadır takımı hırslandıran Salih bugün neden oynamadı bilgisi olan var mı ???

AYYILDIZ
04.05.2015, 01:10
Burada futbol yorumculuguna soyunmus cogu kisi ayni ruh halindeydi evet. El kol hareketinin sebebi gecen sezon avni akerden kosarak kacan Teknik Direktördür. Ersun Yanal'in gönülsüz olarak Trabzonspor'da bulundugu her halinden belli adam firsat buldukca kaciyor (Yabanci biri bu kadar sik ülkesine gitse yerel ve ulusal medyada ne mansetler ne hakaretler yazilirdi) Bu adam yetersiz olmakla birlikte Trabzonsporumuzun 30 senedir sampiyon olmadigini söylecek kadar hadsiz. Taraftar bu adama neden el kol hareketi yapmasin ???

Ersun Yanal'da bir hayalkırıklığı ve yıkım içerisinde. Gelirken o da kadroyu kaliteli zannediyordu. Çünkü Açıklamaları o yöndeydi. Devre arası aldırdığı adamlar da Hakan hariç birşey yapamadı. Şu an tek isteği sezonun bitmesidir.
Trabzonspor'a gelirsek Ersun Yanal ya da başkası olsun farketmez, önce sağlam bir yönetim sonra istikrar.

BySeHzAdE
04.05.2015, 01:19
Eğer özerin bonservisi alınırsa aldığım formaların biletlerin parası haram olsun. Hakkımı asla helal etmiyorum. Özer bey trabzonda kalkınma mahallesinde geceleri cafe cafe gezip nargile içip sağı solu kesmeyi iyi biliyor ama 5 metreden topa vurmayı bilmiyor. Taraftarı gaza getirmekle iki güzel sözle kandırmakla hocayı takım arkadaşını milletin önüne atmakla futbolcu olmuyor adam hiç olunmuyor özer efendi. Neyse güzel günler görmek dileğiyle..

Mert Acar
04.05.2015, 01:21
iho camiayi tamamen kaosa sürüklüyor.ve taraftarda birliktelik yok boyle basari gelmesi imkansiz.
camia ve taraftar bölünmüş durumda.
iho elindeki imkanlari çok kötü kullandi,yanlışı vahid tercihiyle başladı.
Sözlerini tutamadi,siyaseti alet etti.
yönetimde istifa etmeyen adam kalmadi.
kongre olsun diye mahkeme görülüyor.varmi böyle bir takim?
Takim ve hoca yorumuna gelirsek.Ersun hocanin futbol mantigina uygun bi kadro yok malasef.Ortasahasiz bitirdik sezonu.Ama iyi kötü iskeleti kurdugumuzu dusunuyorum.Gerekli takviyelerle takım iyi yerlere gelir.
Ama sezon bitiminden hemen sonra kongre şart.Boyle basari gelmez.

yüregimts
04.05.2015, 01:26
Bizim Futbolculara OYNA DİK OYNAYI 1000 kere yazdırsak belki kafalarına girer , hangi takımda oynadıkları ...

Buğra Çora
04.05.2015, 01:50
Bu kadar basit değil.Takım gitgide sıradanlaşıyor Trabzonspor 6.cılıga oynayacak osuruktan avrupa ligine katıldım diye sevinecek takım değil onu bu duruma düşüren defolup GİDECEK...

Ya benim size demek istedigim baska. ha 4. ,5. Veya 6. olmusuz.. ne fark eder.. bu Takim 6. ilk defa görmedi.. Tarihinde bir cok düsüs noktasi vardi ve son da olmayacak. Bizim sorunumuz, düsüslerde, camia olarak toparlanamiyoruz!! Toparlanamamizin sebepi ise biz kendimizis.. bu sezon bisey elde edemeyecegiz halde, kendimizi yiyip bitiriyoruz.. tek sonuca göre ilersini düsünmeden elestiri yapiyoruz. Yarini düsünmüyoruz! Olayi bu futboldur diye bakmiyoruz, kazanmakta var kaybetmekte var demiyoruz!

Kendimizi bitirdik, parcaladik yetmedimi size.. artik ne zaman kendimize dur diyecegiz?

Benim diger huzursuzlandigim nokta ise, bu basarissizlik yeni nesile yansimasi ve buda beni derinden etkiliyor.. Artik Trabzonda bile istanbul Takimlarini tutan cocuklar görüyorum. Buna acil cözüm bulmamiz lazim.

Badaloğlu
04.05.2015, 01:51
İlk yarıyı izlemedim. Maçın ikinci yarısını izleyince, keşke bu maçı izlemesydim, dedim. Canım sıkıldı, moralim bozuldu. Futbol bu, maç kazanırsın, kaybedersin. Ya da berabere biten üç ihtimalli oyun bu. Beni asıl üzen taraftarımızın Erkan Zengin'i günah keçisi ilan etmesidir.

Eğer biz her hata yapan oyuncuyu ıslıklayacaksak sahada oynatacak adam bulamayız. Erkan Zengin buaraya zorla getirildi, eğer ıslıklayacaksanız başkanı ıslıklayın, Ersun'u ıslıklayın. Herkes hücum futbolu beklerken Cardozo, Waris ve Yusuf yedek oynarsa nerede kaldı hücum futbolu?

Erkan'ı taraftarın önüne aleni bir şekilde atan Ersun Yanal'ı kınıyorum. Bu oyuncuyu ısrarlı bir şekilde hatta abartılı bir şekilde bir çuval para vererek Trabzon'a getirdin diye onu her hafta oynatmak mecburiyetinde değilsin. Waris gibi genç ve koşan bir adamı ben daha 90 dakika izleyememnin ızdırabını yaşıyorum! Onun hakkındaki düşüncem ilk yarıdaki Fenerbahçe maçında oynadığı olumlu futboldu. Ben halen daha o maçın üstüne koyup futbolunu ilerleteceği günleri bekliyorum. Tabi Ersun hoca buna fırsat verirse!!!

Son olarak ıslıkladığımız Erkan Zengin, Zlatan İbrahimoviç ile halen daha İsveç milli takımında birlikte top oynuyor. Bu yaşta İsveç milli takımına gidip alkışlanıyorsa, Trabzon'da ise tribünlerden yuhalanıyorsa, burada düşünülmesi gereken bir durum var demektir!!!

Sefer A.
04.05.2015, 01:55
Eğer özerin bonservisi alınırsa aldığım formaların biletlerin parası haram olsun. Hakkımı asla helal etmiyorum. Özer bey trabzonda kalkınma mahallesinde geceleri cafe cafe gezip nargile içip sağı solu kesmeyi iyi biliyor ama 5 metreden topa vurmayı bilmiyor. Taraftarı gaza getirmekle iki güzel sözle kandırmakla hocayı takım arkadaşını milletin önüne atmakla futbolcu olmuyor adam hiç olunmuyor özer efendi. Neyse güzel günler görmek dileğiyle..

:alkış:

Sefer A.
04.05.2015, 02:04
Ersun hoca ile Özer'in arasında bir şey var sanki...
Kimse yazmamıştı, bende yazmayı unutmuştum ama gs'ye attığı gol sonrası bir bakışı var Özer'in, hocaya "şimdi beni alıyor musun almıyor musun" der gibi...
Ama Özer'in yaptığı kesinlikle doğru değil... o 10 kere topu durdurup gol atabileceği yerde sırf golü daha şık olsun diye artizlik yapıp solak olmadığı halde sol ayağıyla topu dağlara taşlara yollamasaydı da gol atsaydı, galibiyeti getirseydi, alkışlansaydı, olanların önüne geçseydi...
Ersun hoca da kesinlikle suçsuz değil... her şeyi geçtim burada 1 kişi Uğur Demirok'un futbolunu savunuyorsa ya da savunacaksa gitsin başka takım tutsun yeter artık çok çok daha ağır laflar sıralardım ama gerek yok değmez bunlar için... ama rezalet yani resmen 10 kişi oynadık onun yüzünden yaa... üstü kirlenmesin diye yere yatmıyor müdahale etmiyor, 1 kere yaptı onu da nasıl yaptı orta sahadan topu öyle bir yere attı ki rakip köşe vuruşu kullandı...
Aykut iyisin tamam ama o diz çökme neydi yaa utanıyorum resmen yaa böyle saçma şeyler bir tek bizde görülür yeter artık yaa

Buğra Çora
04.05.2015, 02:11
iho camiayi tamamen kaosa sürüklüyor.ve taraftarda birliktelik yok boyle basari gelmesi imkansiz.
camia ve taraftar bölünmüş durumda.
iho elindeki imkanlari çok kötü kullandi,yanlışı vahid tercihiyle başladı.
Sözlerini tutamadi,siyaseti alet etti.
yönetimde istifa etmeyen adam kalmadi.
kongre olsun diye mahkeme görülüyor.varmi böyle bir takim?
Takim ve hoca yorumuna gelirsek.Ersun hocanin futbol mantigina uygun bi kadro yok malasef.Ortasahasiz bitirdik sezonu.Ama iyi kötü iskeleti kurdugumuzu dusunuyorum.Gerekli takviyelerle takım iyi yerlere gelir.
Ama sezon bitiminden hemen sonra kongre şart.Boyle basari gelmez.

Bende senin gibi düsünüyorum.. IHO cok hata yapan bir insan. Aslinda cok iyi kalpli ve gercekten Trabzonsporu seven biri, ama bu Trabzonsporu yönetmek icin yeterli degil.. ne hikmetse başari ondan uzak duruyor, kendi hatalari ve futbol bilgisizligi eklenincede isin icinden cikilamiyor.. tek cözüm kongre, ama onuda bu yönetimin görev süresi bitiminin yakin zamanda yapilmasi daha dogru olur, çünkü kisa zaman sonra bi yeni seçimi bu çamia kaldiramaz artik.bütün çamiayi kucaklayacak başariyi kendisine ceken tek adam görüyorum oda M. Usta.

TolgaTopçu61
04.05.2015, 02:12
Uğur'u savunan taraftar yoktur heralde..
Uğur = Yumlu..
Fazla söze gerek yok, Vahid hoca demişti stoperler yerli olmaz diye..
Seneye ne Aykut kalır ne Uğur, Ptt Ligi'nde oynarlar ancak..