PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Gfb'liler Ankara'da taraftarımıza saldırdı

selçukabi
24.04.2015, 22:30
61SAAT SPOR SERVİSİ - Trabzonspor Voleybol takımının Bal Spor Chokoliv ile karşılaştığı maçın ardından Trabzonspor taraftarlarına saldırdılar. Maç sonrasında yaklaşık 20 kişilik Trabzonspor taraftarına yüzlerce Fenerbahçe taraftarı saldırdı.

Bu da misillemesi herhalde;
Sarı-Lacivertlilerin Ankara Şubesi'ne kimliği belirsiz kişiler tarafından saldırı düzenlendi.

Akşam 20.00'da şubenin kapanıp üyelerin evlerine gitmesinin ardından ellerinde döner bıçağı ve satırlarla şubeye saldıran saldırganlara çevredekiler müdahale edemedi.

Ankara'nın en işlek caddelerinden biri olan Tunus Caddesi'nde bulunan şubeye gerçekleşen saldırıda şubenin camları kırıldı ve içeri giren saldırganlar bilgisayarları parçaladılar. Grup kaldırım taşları ile şubede bulunan tüm malzemeleri parçalarken çevrediler çok büyük korku yaşadılar.

Ankara'daki arkadaşların temkinli ve sağlam olmasında fayda var

İlyas Özdemir
24.04.2015, 22:39
saldırıyı Ankaragüçlülerin yapmış olduğu söyleniyor ama olayın bizimlede direk alakası var

selçukabi
24.04.2015, 22:43
Fenevliler bizim aramızda bulunan Ankaragüçlü bir taraftarı da tartaklamışlar

selçukabi
24.04.2015, 22:45
Ankara'da Ankaragücü'nü karşına almakla elini prize sokmak arasında fark yoktur!

Muhteva
24.04.2015, 22:53
Ahahaha desenize şikebahçeliler bize saldırırken kendilerine yeni bir düşman daha kazandırdılar saf bunlar :D

Ankaragücü taraftarı bizim kadar nazik değildir hapı yuttu bunlar Ankarayı onlara mezar eder psikopat Ankaragüçlüler :D

bahadır2561
24.04.2015, 22:55
Ankaragucluler adami siler, acik ve net!

Oyle 1'e 10 saldirmakla olmuyor

Burçak
24.04.2015, 23:16
liglere bir hafta daha aramı verilecek yani!

Uğur Ö.
24.04.2015, 23:34
Bu kaçıncı saldırı.Daha öncedende görmüştüm bu tarz bir haber.Yok arkadaş bu fenerlilerin mayasında bir sıkıntı var.

Sefaenes
24.04.2015, 23:51
Bu olay dersi olsa bütün medya haber yapardi cumhurbaskani kaptanlar cağirirdi ama bize yapildimi teröristleri kiniyan yok la erkek olsalar pusu kurmazlar

Kolpacı
24.04.2015, 23:56
Ankaragücü taraftarının aldığı intikamın nedeni , şekli gerçekten onlara olan saygımı arttırdı , işin içinde olduğumuz için demiyorum , hakikaten şehre sahip çıktılar.

Fatih Öztürk
25.04.2015, 00:04
Mekan basmak,adam kovalamak adamlık değildir.

Furkan Özdem
25.04.2015, 00:25
Bu olay dersi olsa bütün medya haber yapardi cumhurbaskani kaptanlar cağirirdi ama bize yapildimi teröristleri kiniyan yok la erkek olsalar pusu kurmazlar

Yine öyle oldu zaten. Bizim taraftarları grup halinde dövdüler hiçbir yerde haber yapılmadı. Tunus caddesindeki fenerbahçe temsilciliğine yapılan saldırı neredeyse her sitede manşette şu an. Alevli toplar havada uçuşuyor :)

Sefaenes
25.04.2015, 03:34
Yine öyle oldu zaten. Bizim taraftarları grup halinde dövdüler hiçbir yerde haber yapılmadı. Tunus caddesindeki fenerbahçe temsilciliğine yapılan saldırı neredeyse her sitede manşette şu an. Alevli toplar havada uçuşuyor :)

aynen öyle kardes bize yapilan yerel medya disinda hic bir basinda yok ve bu olay yine fb saldiri var diye manset atmislar gelde küfür etme bunlara gelde bu ülkede namuslu yasa ya inan nefret ediyorum bunlarin topundan

selçukabi
25.04.2015, 07:59
Since1910 sitesinde saldırının videoları var. Başlık şöyle "Fenevliler burası Ankara"

61ronin61
25.04.2015, 08:19
biz heryere gidiyoruz maçaları yiyorsa gelse ya şikebahçeliler trabzona.ankarada bize saldıran korkak fenerliler( 20kişiye 100 kişi) bunların alayı ya hapçıdır yada içip kafayı bulup cesaretlenmişlerdir .

61ronin61
25.04.2015, 08:26
evet bize dost olan kulüpler bursa-karabük-ankaragücü-karşıyaka hee eskişehirlede aramız güzeleşmeye başladı eskişehir başkanı demişki şikebahçeyi yenin f.f.f. den gelen 1 trilyon parayı hepsini prim olarak siz futbolculara dağıtıcam bunlar güzel gelişmeler artık anadolu yeniden birleşiyor.

61ronin61
25.04.2015, 08:31

seni kınıyorum arkadaş .burası bordo mavi net trabzonsporun kalbinin attığı mekan burası.sen bizi dövdüler diyerek trabzonspor taraftarını küçük düşürüyorsun .böyle kelimeler kullanma .bizi kimse dövemez.böyle söylemler kullanmak acizliktir.yüz kişinin 20 kişiye saldırması dövülmek değil o. ç. luğudur.

HOPA'LI TS'Lİ
25.04.2015, 10:48
evet bize dost olan kulüpler bursa-karabük-ankaragücü-karşıyaka hee eskişehirlede aramız güzeleşmeye başladı eskişehir başkanı demişki şikebahçeyi yenin f.f.f. den gelen 1 trilyon parayı hepsini prim olarak siz futbolculara dağıtıcam bunlar güzel gelişmeler artık anadolu yeniden birleşiyor.

anladılar sonunda gerçeği

HOPA'LI TS'Lİ
25.04.2015, 10:49
Angaragüçlü'ye dokunan yanar.

Ankaragücü de şikebahçeden nefret eder.

61ronin61
25.04.2015, 10:50
anladılar sonunda gerçeği

aynen renkdaşım artık değişim başladı. hepsi bir bir bizim yanımıza gelicek ve üçkızkardeş tek başlarına kalıcak o zaman izle sen ligi işte .

selcuk
25.04.2015, 11:08
ankarada misafiri olan arkadaslarimiz arkalarini saglam tuttuklarindan ana sayfadan tesekkür yazisi güzel olurdu ankaragüclü arkadaslara

yasasin anadolu kulüplerinin kardesligi ( iclerinde kallesler olsada)

HOPA'LI TS'Lİ
25.04.2015, 11:19
Yarın güzel bir bahar günü

Önce G.Birliği
Sonra Nanterre'yi yenelim.

HOPA'LI TS'Lİ
25.04.2015, 11:19
Yaşasın Anadolu Birliği (kaypak, nankör Samsun hariç)

gurur6134
25.04.2015, 12:16
Ankaragucu taraftari normal kafayla ne maca gider ne ayik gezer.trubunlerde mac sirasinda bile kafa yapici maddeler kullanirlar..yinede oyle kahbelige boyle kahbelik demisler soylencek bise yok..

Kazım Bostan
25.04.2015, 14:02
ankaragücü taraftarı ufak bi cevap vermiş arkadaşlara. futbola şiddet karışmasın tabii ama herkes de haddini bilsin.

Pmfl0eSY7uo

küfürlü biraz.

28TS61
25.04.2015, 20:41
sikeciler yapinca ses yok ülkede

DEEP BLUE
25.04.2015, 20:43
Bursa, Ankaragücü ve Karşıyaka tamam da, Karabük ne zaman dost olmuş bize. Bu arada Samsun çingenlerinin kadim dostu, Trabzon düşmanı namert Ordu küme düşmüş. Aman ne üzüldüm. Karadeniz takımları, Rize hariç hepsi amatöre düşsün.

Öznur61
25.04.2015, 20:46
Kendimi bildim bileli Ankaragücü maçlarına giderim, tribünlerindeyim. bjk ve özellikle fenerbahce denen takımlardan ne kadar nefret ettiklerini ben bilirim. Her zaman Trabzonspor taraftarının arkasında durdu Ankaragücü tayfası. Nerde bi fenerbahce formali birini görse kovaladılar, saldırdılar. fenerliler Anıtkabire organizasyon düzenlediği zaman kaç tane fenerli haşat ettiklerini, forma yaktıklarını, kendi gözlerimle bizzat şahit oldum..
Ayrıca bunlar Trabzonspor taraftarına saldıracak olsa, yani bu işi Ankaragüçlüler yapmış olsa kimseyi eli yüzü düzgün bırakmaz duman ederlerdi. Bundan adım gibide eminim.
Genel olarak böyle düşünüyorum.

DEEP BLUE
25.04.2015, 20:49
Atanın huzurunda "bütün Trabzonsporluların Allah belasını versin" diye bğıran şerefsiz şikeciye meydan dayağı atamayan, çıktığı yere geri sokamayan ve orada bulunp Trabzonsporlu diye geçien korkak, sünepe heriflerin gerçekten Allah belasını versin. Dünyanın her yeri bu piçler için güvensiz olduğu gün, kupanı da alırsın itibarını da... Uyuma Trabzon'lu!. Uyuma!..

Colakoglu
25.04.2015, 21:21
Atanın huzurunda "bütün Trabzonsporluların Allah belasını versin" diye bğıran şerefsiz şikeciye meydan dayağı atamayan, çıktığı yere geri sokamayan ve orada bulunp Trabzonsporlu diye geçien korkak, sünepe heriflerin gerçekten Allah belasını versin. Dünyanın her yeri bu piçler için güvensiz olduğu gün, kupanı da alırsın itibarını da... Uyuma Trabzon'lu!. Uyuma!..

Bu nerden cikti simdi? Kim yapmis nezaman yapmis?

DEEP BLUE
25.04.2015, 21:34
Bu nerden cikti simdi? Kim yapmis nezaman yapmis?

Bizim kafilenin Anıtkabir ziyaretinde...

Lumcera
25.04.2015, 22:01
Bizim kafilenin Anıtkabir ziyaretinde...
Bir Allah"ın kuluda bişey dememiş mi abi...Koca kafileden ?

Fatih Özkan
25.04.2015, 22:07

Şu durum yaşanmışsa ve söylendiği gibi tepkisi gösterilmediyse...
Duyup da tekme tokat o şerefsize girişmeyen kişiye ben de bir Trabzonsporlu olarak hakkımı helal etmiyorum!

Emre GÜRDAL
25.04.2015, 22:15
Şu durum yaşanmışsa ve söylendiği gibi tepkisi gösterilmediyse...
Duyup da tekme tokat o şerefsize girişmeyen kişiye ben de bir Trabzonsporlu olarak hakkımı helal etmiyorum!

Arkadaşlar bu konuyla ilgili şunu diyim o taraftara haddini bildiren şükrü kuleyin reis vardi merak etmeyin o iş halledilmiştir....

batugol
25.04.2015, 22:42
aman aman kimse fb lilere tepki vermesin
onlar padisahin sol tarağı

Tolga
25.04.2015, 22:56
Tepki verildi fakat Ümit Abi'nin kastettiği büyük bir tepki olmamasından kaynaklı diye düşünüyorum.

Şükrü Kuleyin saldırmış şikeci taraftara ... Karakola gidiyoruz olayın takipçisi olunsun diye not düşülmüştü orada bulunan TS taraftarlarından ...

Burçak
26.04.2015, 00:50
Evet;
Bu gün Anıtkabirde talihsiz bir olayla karşı karşıya kaldım....
Densizin biri Trabzonsporlulara bela verince,
bende dayanamadım tepki gösterdim...
Üzüldüğüm nokta;
Önderimizin huzurunda sevdam olan Trabzonsporla beraber olmanın,
hazzını yaşamaya hazırlanırken,
Bu sacma olaya maruz kalmamızdır....
Ama şu unulmamalıdır ki;
Benim sevdama kimse bela veremez...
Benim sevdama kimse kem söz söyleyemez....
Bu arada;
Gerek telefon,gerek mesajla bana ulaşmaya çalışan,
renktaşlarıma sonsuz teşekkürler...
Bir kere daha Trabzonsporlu olmaktan gurur duydum...
İyiki varsınız,
İyiki Trabzonspor camiasının bir ferdiyim...
Şükrü Kuleyin

HOPA'LI TS'Lİ
26.04.2015, 11:38
sikeciler yapinca ses yok ülkede

evet biz yapsak kıyameti koparırlar

HOPA'LI TS'Lİ
26.04.2015, 11:40
Bursa, Ankaragücü ve Karşıyaka tamam da, Karabük ne zaman dost olmuş bize. Bu arada Samsun çingenlerinin kadim dostu, Trabzon düşmanı namert Ordu küme düşmüş. Aman ne üzüldüm. Karadeniz takımları, Rize hariç hepsi amatöre düşsün.

aynen

ettiklerini bir bir buluyorlar

Courage
26.04.2015, 12:05
bugün herkes orada olacak. Görelim bakalım ,20 kişiye 100 kişi emanetle dalmak neymiş!

aaahmet61
26.04.2015, 12:53
Aziz Yıldırım isyanda! "Bu ne cüret!"

Döner bıçaklı saldırıya uğrayan Fenerbahçe Ankara Şubesi’nin Başkanı Yasemin Duru yaşananları anlattı.
Fenerbahçe’nin Ankara Şubesi’ne önceki gün saat 20.15’te kimliği belirsiz kişiler tarafından saldırı düzenlendi.

Ankara'nın en işlek caddelerinden biri olan Tunus Caddesi'nde bulunan şubeye gerçekleşen saldırıda camlar kırıldı ve içeri giren saldırganlar bilgisayarları parçaladı. Şube başkanı Yasemin Duru yaşananları anlattı.

Duru “20.00’de mesaimiz bitti. 20.15’te olay gerçekleşmiş. Ankaragücü ve Trabzon taraftarı olduklarını düşünüyorum. Görgü tanıklarının ifadeleri de bu yönde. Şubenin önünde ekip otosu bulunuyor. İşin açıkçası can güvenliğimiz yok. Korunma olayı bir süre devam edecek” dedi.

DEEP BLUE
26.04.2015, 14:27
Dünyanın her yerinde saldırmalıyız bunlara...