PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Gençlerbirliği 1 - 1 Trabzonspor | Maç Sonucu... | STSL 28. Hafta

Sayfa : 1 2 3 4 [5]

Ehrimen
26.04.2015, 18:17
Başakşehir ve Bursa ile aynı puandayız.

Başakşehir: 34 milyon Euro
Bursa: 61 milyon Euro
Trabzon: 93 milyon Euro

...

Fatih Çelik
26.04.2015, 18:17
Bence hoca Deniz-Waris-Yatabare-Erkan'ın yeterince hücum gücü oluşturacağını düşündü. Onlar ileride işi görür. Bosingwa'da arkayı toplar. Arada da ileri çıkar dedi bence. Teorikte yanlış bir şey yok ama:
Erkan- çok çok formsuz hatta kimliksiz.
Deniz-İyi niyetli ama teknik ve oyun görüşü açısından yetersiz
Waris- Aylardır oynamıyor. Oynayabildiği tek bölge forvet. Orda oynasa dahi çok maç eksiği var formsuz.
Yatbare-Fransa liginde 20 gol atan bir adamın bu halde olması zaten ayrı bir durum ama formsuz sık sakatlanan bir oyuncu. Ayrıca net bir forvet izlenimi vermiyor.

Bütün bunlara Fatih Atik ve Salih de eklenince ortaya bu çıktı bence.
Hocanın da planları tutmadı böylece.

sasort
26.04.2015, 18:18
Arkadaş kızıp bağırmaya gerek yok

tek forvetimiz var iyi veya kötü oda cardozo

orta sahamız her maç eksik

mehmet ve özer oynasaydı rahat kazanırdık

aykuta güvenmiyor anladım

bu belkalem ne zaman dönecek neden oynamıyor ne oldu bu adama

belkalem oynasın

bosigwanın bek oynamamasından kaynaklı çok puan kaybettik bence ben görüyorum bunu ersun neden görmüyor

inş bjk maçında bos sağ bek oynar

ersuna tek anlamadıım hak vermediğim bu

memmedaga
26.04.2015, 18:19
Ersun hocayı gönderelim işi yaş, şu hoca gönderme mevzularından vazgeçelim derim, mecbur en az 1 sene daha katlanacağız, bu kadroyu o kurmadı ama kadroyu aşağı yukarı yeterli bulduğunu ilk geldiği zamanlarda söyledi ve devre arası takviye yaptı.
,
Hatada yapacaktır arayışta da olacaktır özellikle haftalık ortalama 3-5 oyuncu sakat iken ama özellikle şu bosi ısrarı çok enterasan bir durum, bu kadar tecrübeli bir hocanın 6-7 maçtır aynı netice veren hatasından vazgeçmemesi, enteresan.

Bir diğer kritik sağlık ekibi tamamen değişmeli gerekirse yurt dışından ithal edilmelidir. Sakatsız bir haftamız geçmedi sezon başından beri, eğer antreman sahaları vs başka etkenler var ise artık giderilsin, sakat ve eksik ortalaması en fazla olan 2. takımız...

artvints
26.04.2015, 18:19
hoca geriden gelip destek verecek kaliteli kanat oyuncu eksikliğinden bahsetti :) sağlam eleştiri hakediyor bu maç için.

devran
26.04.2015, 18:20
Bugün birkez daha gördüm, Cardozo büyük santraforsun kardeşim...Şüphesiz

bkandil
Hacıosmanoğlu söz aldı
Seri istiyor...

Trabzonspor'da cezası nedeniyle Gençlerbirliği maçını tribünden izleyemeyecek olan başkan İbrahim Hacıosmanoğlu, futbolculardan galibiyet sözü aldı.

G.Saray zaferinin tüm camiayı mutlu ettiğini oyunculara ve teknik heyete hatırlatan başkan, bu galibiyetlerin bir seri haline gelmesi gerektiğini söyledi.
http://www.haber61.net/haciosmanoglu-soz-aldi-215587h.htm
.................................................. ..

Başkan galiba sakatlığı nedeniyle maçta oynamayanlardan söz aldı, sahada olup da başkana söz vermiş gibi oynayan kimse var mıydı?

Mert Oğuzlu61
İnşAllah BJK bizi yener diyorum! Evet! Zira, ayak oyunlarıyla kimse şampiyon olmasın! Biz bu acıyı çok çektik! BJK çekmesin! Ayak oyunları, eyyamcılık bizim işimiz olmamalı!

Ooooo Şikecide olduk... devam devam akıtın butun zehirinizi.

Bjk yener sevinirsiniz, yakışır.

mete61bordomavi
26.04.2015, 18:21
Yahu zor birşey değil, valla değil! bu takımın bu kadro yapısıyla oynayacağı sistem ancak klasik 4-4-2'dir.
Tandem oynayacaksın! Defansı ortasahada kuracaksın! İleriye yığacaksın oyunu! Bu kadar korkak olmanın bir alemi yok!
Sanki oynadığın rakip Bundesliga'dan! Herkesi yerine göre oynatacaksın! İlerde koyu bir pres ama dar alanda! Sen ne kadar geri yaslanırsan, rakibe de pas yapmak ve pas boşluğu oluşturmak için o kadar fırsat verirsin!
Sağdan soldan ortalar ve arada içerden tek topla verkaçlar, topu kaptırsan bile ilerde hemen basıp alabilirsin! Çünkü zaten orda kalabalıksın!
Ama kime ne anlatıyorum! Ersun'unun derdi Ego'dan başka hiçbirşey değil!
Yok kadro Ersun'un kadrosu değilmiş! Seneye göreceğiz!

Kazım Bostan
26.04.2015, 18:22
cardozo'nun olmadığı bir maçta daha puan kaybettik

kudu_61
bence hoca deniz-waris-yatabare-erkan'ın yeterince hücum gücü oluşturacağını düşündü. Onlar ileride işi görür. Bosingwa'da arkayı toplar. Arada da ileri çıkar dedi bence. Teorikte yanlış bir şey yok ama:
Erkan- çok çok formsuz hatta kimliksiz.
Deniz-iyi niyetli ama teknik ve oyun görüşü açısından yetersiz
waris- aylardır oynamıyor. Oynayabildiği tek bölge forvet. Orda oynasa dahi çok maç eksiği var formsuz.
Yatbare-fransa liginde 20 gol atan bir adamın bu halde olması zaten ayrı bir durum ama formsuz sık sakatlanan bir oyuncu. Ayrıca net bir forvet izlenimi vermiyor.

Bütün bunlara fatih atik ve salih de eklenince ortaya bu çıktı bence.
Hocanın da planları tutmadı böylece.
vallaha tek hatası aykutu yedek tutmak bunun adı hata da değil göz göre göre aykutun hakkını gasp etmek
bosi-aykut-uğur-yusuf bu kadar zor olmasa gerek
ne kadar beğenmesem de sefa dururken soneri alması da hatadır

PortoDeGalinhas
(ARA ARA GİRER VE ELEŞTRİMİ YAPARIM...gıcık olan erisin,,,;))))

Bu Ersun Yanal ve İHO döneminin bitmesini beklediğim için ara ara giriyorum foruma...aslında haklarında yazmak dahi istemiyorum...

Hoca açısından...

Bazıları umutlu ve heyecanla Ersun Hoca'nın seneye kuracağı takımı iştahla bekliyo...

Ersun Yanal bu takımı aldığında bjk ile henüz maç yapmamış ve şampiyonluğun en büyük adayı takımı idik...Hedef şampiyonluktu ....

Şimdi ise hedef 2015-2016 Ersun Yanalla Şampiyonluğa !

Kimse kusura bakmasın ama samimi bir soru soracağım . Bizden çok daha az bütçe ile oynayan Bursa takımı bizden kaç gömlek üst futbol oynuyor ???

Olay şu :

Herkes kendi adamları ile yönetir ve başarıyı getirir...Bu Hükümet yönetirken de böyledir.... Önemli olan tekeden süt çıkarmak...ama böyle bir babayiğit çok az ülkede...

Yönetim Ersun Yanal'ın söz geçireceği ve onun hatırına oynacağı topçuları alıp getirecek de başarıyı yakalayacak ta...Sonra bu takım işlemeye başladığı zaman bunu gören futbol monşerleri dur demek için araçlarını devreye sokacak da yönetim bunlarla başedip şampiyonluğa oynayacak...

Ölme eşeğim ölme...

Yönetim açısından...
Bırakın Kupayı getirmeyi ligin ilk yarısı hakem hataları ile bizi doğrayanlara hesapa kesemeyen bir yönetimden ben birşey beklemiyorum....

Son bir hamle Hazıran-TFF Başkan seçimleri...futbolda ne kadar güçlü olduğumuz (!) ortaya çıkacak kurullara seçtireceğimiz üyelerle...
8 maçta 9 puan toplayan takım mi şampiyonluğun en büyük favorisiydi. sezon başından beri 1 kez olsun as kadrosu ile mac yapamayan, hakemler tarafından en az 10 puanı gasp edilen takımın şampiyon olmasını mi bekliyordunuz. Yaşadığımız tüm olumsuzluklara rağmen suan bulunduğumuz pozisyon bile başarıdır bence. Eğer biraz sabır gosterebilirsek çok daha iyi yerlere geleceğiz.

Antonio
26.04.2015, 18:23
aykut defansta oynasa bosnigwa sağbek te oynasa bugün rahat kazanırdık. sonra hoca beğenmiyoruz oluyor.

DeAgLeMaNyAq
26.04.2015, 18:24
3 hafta sonra Bursa'yı yenersek hem ikili averajda hem de olası üçlü averajda öne geçeriz. Ha oynadığımız oyun açısından Bursa'nın yarısına bile yaklaşamıyoruz orası ayrı mevzu...

yorumsuz6117
26.04.2015, 18:26
3 hafta sonra Bursa'yı yenersek hem ikili averajda hem de olası üçlü averajda öne geçeriz. Ha oynadığımız oyun açısından Bursa'nın yarısına bile yaklaşamıyoruz orası ayrı mevzu...

Biraz zor yeneriz..

kudu_61
26.04.2015, 18:27
3 hafta sonra bursa'yı yenersek hem ikili averajda hem de olası üçlü averajda öne geçeriz. Ha oynadığımız oyun açısından bursa'nın yarısına bile yaklaşamıyoruz orası ayrı mevzu...bursanın futbol olarak bizi yenmesi normal duygusal yaklaşırsak inşallah kazanırız

mete61bordomavi
26.04.2015, 18:27
Ooooo Şikecide olduk... devam devam akıtın butun zehirinizi.

Bjk yener sevinirsiniz, yakışır.

Ben öyle birşey iddia etmedim! Tek cümlemi alıntılayıp burda provakatörlük yapma!
Ersun hoca, Avrupa Ligi'ne gitmek için şiddetle puana ihtiyacımız olan bir maçta, üstelik Bursa'da kazanmışken neden takımın iskelet kadrosunu bu maç oynatmadı?
Oynatmadığı gibi, berbat bir kadro ve oyuncu seçimiyle sahaya çıktı?

Sen önce bu soruların cevabını vereceksin ki, bana birşey demeye hakkın olsun! Yoksa boş boş konuşursun!
Ersun Hoca, bence Trabzonspor'u başka hesaplara alet etmeye kalkmasın! Bunun hesabını bu şehre kimse veremez! Kimsenin şampiyonluğu da bizi ilgilendirmez!
Nasıl ki, 2011 sezonunda Bjk tribünü bizim topçuları çağırıp, Fb şampiyon olmasın siz alın maçı diye söylemişse, bugün de ben aynısını söylüyorum:
İnşAllah Bjk haftaya bizi yener ve Şikebahçe ile sahte dost Gs şampiyon olamaz diyorum!

kudu_61
26.04.2015, 18:28
Hadi aspor a hadi salona bu kupa bize lazım yakalım bugün parkeleri
bu kadar kötü futbola 1 puan iyidir

yorumsuz6117
hoca geriden gelip destek verecek kaliteli kanat oyuncu eksikliğinden bahsetti :) sağlam eleştiri hakediyor bu maç için.

Bosingwa'yı stoper oynatan sen değil misin be..

Ömer Sak
Bügünki kadro ile tüm sezon mücadele etsek herhalde ligde kalma savasi veririz.

Cardozo, Mehmet ve Özer'siz bu takim pozisyona giremiyor.
Pozisyona girmeyi biraktim kaleye isabetli sutumuz yok ama herkez kaleyi yokluyor. Bir futbolcu kaleye isabetli sut atmazmi yanlisliklada olsa. :)

memmedaga
26.04.2015, 18:29
İsteyen Ersun hocaya sallasın isteyen savunsun, özgür platform burası tadını çıkarın.
isteyen kalsın desin, isteyen gitsin desin.
Özelikle birebir münakaşaya girecek şekilde "vay bunu nasıl dersin+hakaret" içeren sataşma kadar saçma bir şey yok.
Birde muhalif bir fikir beyan edeceksek ortaya söylemekte bir mahzur mu var, illede birileri ile dalaşmak mı gerekiyor...

artvints
bosingwa her atağı sonlandırdı, salih ile her atak mahvoluyor.ersun hocanın düşündüğünden daha çok zararı var takıma bunun. hazır aykut iyi iken gereksiz bir zorlama. bir tane muhabir de sormuyor hoca bu niye böyle diye. anca boş boş sorular.

Berke6198
Avrupa konusunda Bursa'yla herhangibir yarışımız söz konusu değil. Zaten Avrupa'ya gidemiyorlar, yasakları var.

kudu_61
yahu bosingwa'nın sağ bek oynamamasının nedeni ne olabilir? Cidden mantıklı bir açıklaması var mı?
Adam stoperde top kaptırıyor hata yapıyor.
Sağ bekte inanılmaz bindirmeleri var. Senin oynattığın sağ bek orjinal mevkisi ne olduğu belli olmayan kanada gidip orta açma imkanı olmayan bir adamken. Elinde sağ bek olsa idare eden bir tane bile olsa anlarım.
Aklıma tek gelen şey bosingwa'yı ortada oynatıp defanstan oyun kurabilmeyi düşünmesi. Başka hiç bir şey gelmiyor aklıma.
Inat etti herhalde herkes ne derse desin ben bildiğimi yaparım diyor. O zaman maç içinde de alma sağa bari.bence sol beke güvenmiyor ve bosiyi stoperin solunda oynatarak sol bek açığını kapatmak istiyor en mantıklı açıklama bu

fadigaTS
26.04.2015, 18:30
Ben öyle birşey iddia etmedim! Tek cümlemi alıntılayıp burda provakatörlük yapma!
Ersun hoca, Avrupa Ligi'ne gitmek için şiddetle puana ihtiyacımız olan bir maçta, üstelik Bursa'da kazanmışken neden takımın iskelet kadrosunu bu maç oynatmadı?

Sen önce bu soruların cevabını vereceksin ki, bana birşey demeye hakkın olsun! Yoksa boş boş konuşursun!
Ersun Hoca, bence Trabzonspor'u başka hesaplara alet etmeye kalkmasın! Bunun hesabını bu şehre kimse veremez! Kimsenin şampiyonluğu da bizi ilgilendirmez!
Nasıl ki, 2011 sezonunda Bjk tribünü bizim topçuları çağırıp, Fb şampiyon olmasın siz alın maçı diye söylemişse, bugün de ben aynısını söylüyorum:
İnşAllah Bjk haftaya bizi yener ve Şikebahçe ile sahte dost Gs şampiyon olamaz diyorum!

2011 deki maçta bjk li futbolcular bir taraflarını yıpratırcasına oynadılar.88 de 2-1 kazanabildik.Sen farklı maçı izledin galiba.

gökhants1966
Bu takım bursa ve beşiktaş karşısında çok zorlanır.Rahatlıkla kazanabileceğimiz maçı berabere bitirdik.Takımın en iyi oyuncusu stoperde oynuyor ersun yanal hatalı ısrarlarını devam ettiriyor.Kadronun yarısı çöp.Alınan yerli oyuncuların çoğu beyin yoksunu ve yeteneksiz.Takımda çok fazla eksik var ve bunların kapatılması gerekiyor.Gelecek yılda şampiyonluk zor.En az 5 direkt 11 oynayabilecek oyuncu transferi lazım.Takımda gereksiz oyuncu sayısı okadar fazla ki en azından 7-8 oyuncuyu gönderip kadroyu biraz rahatlatmamız lazım.

Oğuz B.
@mete61bordomavi

Sen ne anlatıyorsun?

memmedaga
bence sol beke güvenmiyor ve bosiyi stoperin solunda oynatarak sol bek açığını kapatmak istiyor en mantıklı açıklama bu

enterasan

arifberkay
26.04.2015, 18:31
Bu ersun dalga geçiyor herhalde

memmedaga
26.04.2015, 18:32
Başakşehir ve Bursa ile aynı puandayız.

Başakşehir: 34 milyon Euro
Bursa: 61 milyotn Euro
Trabzon: 93 milyon Euro

...

acı özet...

bitirim
26.04.2015, 18:32
Yok arkadaş bu adam teknikdirektör falan değil bildiğin basit bir antrenör. Bu kadronun sonu budur berabere kalabilmemizde tamamen şanstan öte bir şey değil. Elindeki malzemeyi ancak bu kadar kötü kullanabilirdi. Bazen acaba diyorum bilinçli olarakmı yapıyor. Denizden sağ kanat Bosigwa dan defans yaratmaya çalışıyor. Elimizdeki kadroyla tek kale maç yapmamız gerekirken zar zor beraberliği kurtarıyoruz. Aynı kafa ile janko yu yedik sırada cardozo var. Böyle adamlar Barça nın Realin başına geçse bu takımları bile bu ligde sıradanlaştırır, ispanyada küme düşürür. Futbol basit bir oyundur ve bizim muhteşem teknik direktörümüz basit olanı yapamıyor kendini Mourinho falan zannediyor kendince süper şeyler yapmaya çalışırken bizim dengemizi alt üst ediyor. Yok arkadaş yok Şenol Güneş'ten gayrısından bize fayda yok

CEMEFKER
26.04.2015, 18:33
Geçen TV de hoca için "cesur futbol oynatır...en azından korkak değildir" diye bir tabir geçmişti..

Tedbirli demek isterdim ancak böyle anılan bir T.D. ün Bosingwa tercihi yorumcunun dediğinin tam tersi korkak futbol oynatmaktır...

Denizli de, A.gücünde,eskişehirde topoynatmak çok farklidir Trabzon da top oy atmaktan..
Kaybetmek sonunu getirir. Bunu bildiği için hoca kendini kurtarmaya oynuyor Bosi tercihi ile..
Başka takımda asla yapmazdı hoca bunu..

Uğur niye alındı bu arada????

mete61bordomavi
26.04.2015, 18:34
İsteyen Ersun hocaya sallasın isteyen savunsun, özgür platform burası tadını çıkarın.
isteyen kalsın desin, isteyen gitsin desin.
Özelikle birebir münakaşaya girecek şekilde "vay bunu nasıl dersin+hakaret" içeren sataşma kadar saçma bir şey yok.
Birde muhalif bir fikir beyan edeceksek ortaya söylemekte bir mahzur mu var, illede birileri ile dalaşmak mı gerekiyor...

Çünkü burda Trabzonspor taraftarı olmaktan önce herhangi bir adamın taraftarı olanlar var!
Kim gelip de Trabzonspor için kahırlanırsa, kim gelip de son dakikalarda berabere giden bir maçı çevirmek için, elinden ne geliyorsa yaparsa, hangi teknik direktör gazozuna bile olsa Trabzonspor kazansın anlayışıyla oynatırsa ben sadece onun adamı olurum!

İlkhan
26.04.2015, 18:35
Yalnız birşey söyleyeceğim sayın Taraftarlarımıza. Bu maçla alakalı değil ama 30 yıldır teknik direktörlük yapıyorsunuz. 1 kupa gördünüz 30 yıl içerisinde(2010-11) Sorun hocalarda mı yoksa taraftarda mı bi düşünsek?

Bunu yanlış anlamayın. Genel sezonları baz alarak yorumluyorum. Yani problem hep hocalarda mı? Hep onlarda mı? Biz her maç 25 binlik stadımızı bayram yerine çeviriyoruz da futbolcular mı isteksiz? Hoca mı isteksiz? Yoksa ikisi de beceriksiz? Özeleştiri yaptı mı bu taraftar? Armut piş ağzıma düş demesi kolay. Evde bilgisayar başında kadro yaratmak daha da kolay. 30 senede kaç teknik direktör değiştirdik? bunu bilen var mı?

Uğur Demircioğlu
26.04.2015, 18:36
Çünkü burda Trabzonspor taraftarı olmaktan önce herhangi bir adamın taraftarı olanlar var!
Kim gelip de Trabzonspor için kahırlanırsa, kim gelip de son dakikalarda berabere giden bir maçı çevirmek için, elinden ne geliyorsa yaparsa, hangi teknik direktör gazozuna bile olsa Trabzonspor kazansın anlayışıyla oynatırsa ben sadece onun adamı olurum!

yapboza döndü takım bir gelen teknik direktör altı ay dayanamıyor. İki senede bu 4. teknik direktör. Ben de Ersun Yanalı sevmiyorum. Ama biraz da istikrar lazım. Ne olursa olsun.

Fatih Öztürk
Yusuf'un attığı gol ofsaytmıydı.

umitçebi
(ARA ARA GİRER VE ELEŞTRİMİ YAPARIM...gıcık olan erisin,,,;))))

Bu Ersun Yanal ve İHO döneminin bitmesini beklediğim için ara ara giriyorum foruma...aslında haklarında yazmak dahi istemiyorum...

Hoca açısından...

Bazıları umutlu ve heyecanla Ersun Hoca'nın seneye kuracağı takımı iştahla bekliyo...

Ersun Yanal bu takımı aldığında bjk ile henüz maç yapmamış ve şampiyonluğun en büyük adayı takımı idik...Hedef şampiyonluktu ....

Şimdi ise hedef 2015-2016 Ersun Yanalla Şampiyonluğa !

Kimse kusura bakmasın ama samimi bir soru soracağım . Bizden çok daha az bütçe ile oynayan Bursa takımı bizden kaç gömlek üst futbol oynuyor ???

Olay şu :

Herkes kendi adamları ile yönetir ve başarıyı getirir...Bu Hükümet yönetirken de böyledir.... Önemli olan tekeden süt çıkarmak...ama böyle bir babayiğit çok az ülkede...

Yönetim Ersun Yanal'ın söz geçireceği ve onun hatırına oynacağı topçuları alıp getirecek de başarıyı yakalayacak ta...Sonra bu takım işlemeye başladığı zaman bunu gören futbol monşerleri dur demek için araçlarını devreye sokacak da yönetim bunlarla başedip şampiyonluğa oynayacak...

Ölme eşeğim ölme...

Yönetim açısından...
Bırakın Kupayı getirmeyi ligin ilk yarısı hakem hataları ile bizi doğrayanlara hesapa kesemeyen bir yönetimden ben birşey beklemiyorum....

Son bir hamle Hazıran-TFF Başkan seçimleri...futbolda ne kadar güçlü olduğumuz (!) ortaya çıkacak kurullara seçtireceğimiz üyelerle...

Eleştırıcem dıye saçmalamışsın...

Bır kere Ersun Yanal takımı aldıgında konya maçını zar zor kazanmış,gs deplasmanına gıdecektı takım..Ersun Hoca gs ye deplasmanda 3 tane sallayınca ve gençlerbılrıını takım ezınce mıllet şampıyonlugu duşunmeye başladı..

Bursa sureklı tam kadro oynuyor belkı bır kaçı oynamıyor oda arada bır..Ama fernandao belushı ozan volkan josue serdar harun şener 28 haftanın 25 ı beraber oynamıştır..

Hadı Bursayıda aynı oranda hakemler bıçtı dıyelım..

Yahu takımın 7 as oyuncusunun 5 ı surekl ısakat...Bırkere takımın yarısı Onur sezon başından berı nerdeyse sakat...

Insaflı eleştır..Hakem hatalarını da saymıyorum bıle..Şu kadar şansızlık ıçınde adamın tek hatası bence bosı yı sag bek oynatmamak onda da vardır bır bıldıgı dıyoruz.

Adam tam kadro 20 kere maç yaptı mı yahu...Ersun geldıkten sonra bak puan durumununa ıstanbul takımları ıle eşleştır..Bu kadar şanzsızlıga ragmen ılk 8 hafta dakı saçmalıklar olmasa şuan potadaydı takım..

Yenı kurulan sureklı sakatlık veren hakemlerın hep bıçtıgı bır takımdan barça gıbı oynamasını beklıyorsunuz..

Eleştırının de bır dozu olur...Bızde eleştırıyoruz.Ama boylede degıl..

Adrıanlı caner osman paşaı henrıquelı zekı yavrulu trabzonu ozlıosunuz sız anladım...Yoksa yonetıme kızmazdınız bu futbolcuları getırdıgı ve daha ıyılerını de getırecek oldugu ıçın..Yıldız ıstıyorsanız gokyuzune bakın dıyen ozkan sumerlerı ıstıyosunuz anladım...

Neyse ya..

mete61bordomavi
@mete61bordomavi

Sen ne anlatıyorsun?

Okursan anlarsın. Ama okurken Trabzonspor taraftarı olarak okumanı tavsiye ederim.
Yok bu maç seni tatmin etmişse, işte beklediğim Trabzonspor bu diyorsan bir zahmet okuma beni kardeşim.

İlker Yazıcıoğlu
Birbirinize düzgün hitap edin arkadaşlar lütfen....
Bir daha uyarıda bulunmayacağız....

Rica ediyorum...

bahadır2561
26.04.2015, 18:37
Yusuf'un attığı gol ofsaytmıydı.

Baya baya ofsaytti

Mustafa YILMAZ
26.04.2015, 18:37
ersun yanal'da sıkıntı var bilmediğimiz bir şeyler olabilir aksi halde şu taktiksel kadro seçiminin başka izahı olamaz sadece bosi bile sağ beke geçince kanatları kullanmaya başladık ilk başta çıkması gereken sistemi golü yedikten sonra denedi!.

oyuncularda çok durgun oynuyor bi yusuf hareket kattı ve bosi canlılık getirdi hücuma şuan ki kadro zaten kör bıçak birde taktik kötü olunca böyle oluyor işte.

bitirim
26.04.2015, 18:38
yapboza döndü takım bir gelen teknik direktör altı ay dayanamıyor. İki senede bu 4. teknik direktör. Ben de Ersun Yanalı sevmiyorum. Ama biraz da istikrar lazım. Ne olursa olsun.

Yahu istikrar lazım da bu kadar da saçmalanmaz ki. Biz zaten istikrarı yakaladık, saçmalamaktan bir türlü vaz geçmemek konusun da çok istikrarlıyız.

mete61bordomavi
26.04.2015, 18:40
2011 deki maçta bjk li futbolcular bir taraflarını yıpratırcasına oynadılar.88 de 2-1 kazanabildik.Sen farklı maçı izledin galiba.

O maçın hemen öncesine bak! Ben tribünlerdeki durumdan bahsettim. O maçta eminim ki kendi takımları olan Bjk'nın kazanmasını istemiyorlardı. Bunu zaten maçtan önce bizim topçulardan birkaçını çağırarak kendilerine söylediler. Fb şampiyon olacağına siz olun diye.

Bjk topçusu tabiki oynayacaktı! Ne bekliyordun sana yatmalarını mı?

Kazım Bostan
26.04.2015, 18:41
gol ofsaytsa normalde benim için bi anlamı kalmaz 1 puanın, ama varsın bu sefer bizden aldıkları 12 puana saysınlar

bahadır2561
26.04.2015, 18:42
Yaa ceza yememek icin yazdigin sacma sapan seylere cevap vermiyorum mete61mi nesin?

Agir sacmaliyorsun

artvints
hocayı sertçe eleştirmek sonuç istemek başka, yeniçeri gibi kelle istemek, olayı kaosa sürüklemek, sonucunu düşünmeden ortalığı karıştırmak çok başka. biraz yutkunmak gerekiyor.nefret saçmaktan niye bu kadar zevk alır insanlar hiç anlamıyorum.

Fatih Öztürk
Baya baya ofsaytti

Eyvallah kardeşim.Bosingwa bir daha stoper oynatılırsa Ersun hoca için ağır konuşacam.defansta oyun kuruyormuş.Başlarım defansına.adam sağ tarafı fepç
ediyor senin yaptığın iş değil hoca.

Oğuz B.
Öncelikle kardeş mardeş ayağına yatma.Elinde hiçbir dayanak olmadan hocayı şikebahçeye çalışmakla suçluyorsun. Yok 8jk bize maçı vermiş 2011'de felan. Ne yazdığını anlayacak şuurun yoksa yazma. Ekici sakat. Cardozo hasta. Özer cezalı. Eğer takip edersen Trabzonspor'u anlarsın neden hocanın bu oyuncuları oynatmadığını. Bırakın şu takım puan kaybedince yaptığınız art niyetli yorumları.

Okursan anlarsın. Ama okurken Trabzonspor taraftarı olarak okumanı tavsiye ederim.
Yok bu maç seni tatmin etmişse, işte beklediğim Trabzonspor bu diyorsan bir zahmet okuma beni kardeşim.

Cyzio
26.04.2015, 18:43
gol ofsaytsa normalde benim için bi anlamı kalmaz 1 puanın, ama varsın bu sefer bizden aldıkları 12 puana saysınlar

Arkadaşlar galiba zaten sayılmayan golden bahsediyorlar (Yusuf).

.

Courage

Bugün sahadaki oyuncu ve sistem tercihleri için yaptığınız eleştiride haklısınız ama kadro kurulumu ,tempolu oyun,bol gol ve başarı olarak baktığımızda her gittiği takımda bir çizginin altına düşmemiş olan Ersun Yanal'ın kellesini istemek sizce de ağır değil mi?

bahadır2561

Gol de ofsayt yok renktas.

Yusuf'un attiginda ofsayt var

Kolpacı
26.04.2015, 18:44
Allah o 3 takımın da belasını versin , hangisinin sampiyon olacagı bizle hic alakası olmayan bi mevzu , sasıranlar biraz su icsinler.

fadigaTS
O maçın hemen öncesine bak! Ben tribünlerdeki durumdan bahsettim. O maçta eminim ki kendi takımları olan Bjk'nın kazanmasını istemiyorlardı. Bunu zaten maçtan önce bizim topçulardan birkaçını çağırarak kendilerine söylediler. Fb şampiyon olacağına siz olun diye.

Bjk topçusu tabiki oynayacaktı! Ne bekliyordun sana yatmalarını mı?

Taraftarın ne dediği umrumda değil.Adamlar çatır çatır oynadılar.Biz de çaktık geçtik.Haftaya da bjk ya aynı tarifeyi uygularız inşallah.

mete61bordomavi
Tüm foruma soruyorum: Gerçekten bilmediğimden soruyorum, yanlış anlamayın.
Bizim Avrupa Ligi gibi bir hedefimiz olduğuna göre, Ersun Hoca neden böyle bir kadroyla sahaya çıktı? Gb maçı 3 puan da Bjk maçı 6 puanlık bir maç mıdır?

Sadece bunun cevabını verin, ben başka birşey istemiyorum.

bahadır2561
Eyvallah kardeşim.Bosingwa bir daha stoper oynatılırsa Ersun hoca için ağır konuşacam.defansta oyun kuruyormuş.Başlarım defansına.adam sağ tarafı fepç
ediyor senin yaptığın iş değil hoca.

Aynen abi en buyuk sikintimiz o

Adam dunyanin sayili sag beklerinden biz stoper oynatiyoruz

fadigaTS
26.04.2015, 18:45
Allah o 3 takımın da belasını versin , hangisinin sampiyon olacagı bizle hic alakası olmayan bi mevzu , sasıranlar biraz su icsinler.

Bunu anlamamak isteyenlerle dolu burası.Dilimizde tüy bitti ama faydası yok

bahadır2561
26.04.2015, 18:45
Bizim Avrupa Ligi gibi bir hedefimiz olduğuna göre, Ersun Hoca neden böyle bir kadroyla sahaya çıktı? Gb maçı 3 puan da Bjk maçı 6 puanlık bir maç mıdır?

Sen bi cikmamiz gereken kadroyu bi yazar misin rica ediyorum

Kimle baslamaliydik, 11'i yazsana

mete61bordomavi
26.04.2015, 18:47
Yaa ceza yememek icin yazdigin sacma sapan seylere cevap vermiyorum mete61mi nesin?

Agir sacmaliyorsun

Küfür, hakaret yazmayacaksan neden ceza yiyesin kardeşim.
Varsa fikrni söyle. Her fikre açığım ben. Bak biraz önce basit bir soru sordum.
Ona cevap verebilirsin mesela.
Niye hemen panik moda geçiyorsunuz ben bunu bir türlü anlayamıyorum.
Ben Trabzonspor'un kötülüğünü istemiyorum ki!

Bir taraftar olarak soruyorum: Avrupa Ligi iddian varsa bu maça neden böyle çıktın?

İlkhan

Eveett yaaaa mehmeti caydozoyu özeyi neden almadi eysun istifa...

Kamil Çakmak
3 puanımızı önce Ersun hoca sonrada hakem katletmiştir.

İlker Yazıcıoğlu
26.04.2015, 18:48
Ersun hocayıda mı yolluyoruz:)

Yerine kim gelsin?

Hikmet Karaman mı?

bahadır2561
26.04.2015, 18:48

Bir taraftar olarak soruyorum: Avrupa Ligi iddian varsa bu maça neden böyle çıktın?

Sen bi yazar misin hangi kadroyla cikmaliydi onu bi yaz sonra konusalim

seçuk
26.04.2015, 18:49
Bugun gençler yenilmeye hazırdı biz beceremedik net. Hocaya yüklenmek yersiz Ekici-Özer ortasahası olsa ilerde Cardozo olmasına dahi gerek yok macı rahat 3 farkla bitirirdik. Gençler tatil modunda oynadı bizde de yaratıcı oyuncu sıkıntısı olunca yapacak bişey yok 1 puana şükür. Ancak şu net anlaşıldı Ekici-Özer Yusuf gibi oyuncular olmayınca ilerdeki takım anadolu takımından bile alt seviyede. Waris-Yatabare sonhaklarını kullandı bence. Deniz bugun müthiş kötüydü böyle olunca golü kim atacak?

Demem o ki hocaya çok sallamayalım. denedi gördü alternatifleri. Artık Waris-Yatabare-costant gibi adamlardan en az zararla kurtulmak lazım.

Ayrıca hoca neden Bosi'yi stoperde kullanıyor ben de anlamadım bir türlü. Vardır heralde bir bildiği.

Kamil Çakmak
Erkan Zengin zorla görücü usulü evlendirilen kız gibi. Kasıtlı olarak oymanıyor sanki.

gökhants1966
Futbol yetenekli oyuncularla oynanır arkadaş bukadar basit bu.Bosingwa,ekici,cardozo gibi yetenekli oyuncuların sayısını arttırırsan başarı gelir aksi takdirde başarısızlık kaçınılmaz olur.

Gelecek sezonun kadrosunu yazmaya çalışıyorum.

Onur-Bosingwa-Aykut-Medjani-Solbek-6 Numara-8 Numara-Sol Açık-Sağ Açık-Mehmet Ekici-Cardozo

6 oyuncu dışında yazabileceğimiz oyuncu yok.İlk 11e yukarıda yazdığım pozisyonlara direkt oynayabilecek kalitede isimler alınması lazım.

Takımdaki alternatifleri arttırmak için sağ beke şener birde cardozoya yedek olabilecek iyi bir santraforda şart.

Yani toplamda 7 oyuncu transferi şart.Takımdan ise en az 6 oyuncu gönderilmeli bunları aşağıda yazacam.

İshak-Musa-Soner-Waris-Yatabare-Constant takımdan gönderilmeli.

Erkan,Yusuf,Sefa,Deniz vb. oyuncular rotasyon oyuncusu olarak takımda kalırlar.

Kamil Çakmak
26.04.2015, 18:50
top süren orta yapan adam geçen bir tane bosigvamız var o nuda stopere kilitlemekte akıl işi olmasa gerek.

hasannuhoglu
26.04.2015, 18:50
Öncelikle kardeş mardeş ayağına yatma.Elinde hiçbir dayanak olmadan hocayı şikebahçeye çalışmakla suçluyorsun. Yok 8jk bize maçı vermiş 2011'de felan. Ne yazdığını anlayacak şuurun yoksa yazma. Ekici sakat. Cardozo hasta. Özer cezalı. Eğer takip edersen Trabzonspor'u anlarsın neden hocanın bu oyuncuları oynatmadığını. Bırakın şu takım puan kaybedince yaptığınız art niyetli yorumları.

Bravo hocam..tespit budur. Kadro eksik, ilk 11'de aklı ve yeteneğiyle oynayacak oyuncu kısıtlı..Bu kadar oluyor beyler, çok fazla bişey beklemeyin. Ekici, Cardozo, (hırsıyla) Özer bu takımın yarısı..Yarısı yoktu takımın kafadan. Ben böyle bakıyorum. Yoksa ben de çok kızdım ekran başında ama yapacak bişey yok.. Hoca elindeki malzemeyi deniyor biraz da..Yoksa getirir oynatırdı Ekiciyi'de Cardozoyu da

Kamil Çakmak
26.04.2015, 18:51
Neyse biz baskete gidelim. İnşallah orda yüzümüz güler.

Fatih Öztürk
Allahını seven söylesin.Waris oyundan çıkacak adammıydı.Erkan ve Deniz haftaya kesik yemeli.Sefa kadar katkıları yok yazıktır.

umitçebi
hocayı sertçe eleştirmek sonuç istemek başka, yeniçeri gibi kelle istemek, olayı kaosa sürüklemek, sonucunu düşünmeden ortalığı karıştırmak çok başka. biraz yutkunmak gerekiyor.nefret saçmaktan niye bu kadar zevk alır insanlar hiç anlamıyorum.

:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:

mete61bordomavi
26.04.2015, 18:52

Tamam kardeş demeyeyim, düşman diyeyim. mutlu oldun mu?
Durduk yere bu saydıklarının hepsi bir haftada pert olduysa o zaman sorum yok. Haklısın.
Ama inan bana bu maç Ersun hoca yanlış kadro ve oyuncu seçimiyle 3 puanı kaybetmemize neden olmuştur. Kaldı ki daha da önemlisi, oynanan futbol!
Eğer seni tatmin ediyorsa sıkıntı yok! Ama beni etmiyor!

Courage
Erkan Zengin zorla görücü usulü evlendirilen kız gibi. Kasıtlı olarak oymanıyor sanki.

bende ilk geldiğinde umutluydum ve geliş şekli yüzünden daha bir hırslı olacağını zannetmiştim ,fena yanıldım.

Sanırım şikecilerin üzerinden safra aldık üzerimize yükledik. Adam eskişehirdeki oyun temposundan çok geride.

RaLi28
Hocaya sallamak şu aşamada çok gereksiz ve yersiz elde ki malzeme bu. Önümüzde ki sezona Ersun hocanın kendi kurduğu takıma kendinizi saklayın. Her kötü skorda hocaya sallamak için bir anda türeyen iyi skorlarda ise bir anda ortadan yok olan arkadaşlarım..

bahadır2561
26.04.2015, 18:53
mete61bordomavi cikmamiz gereken 11'i yazar misin?

Onu bekliyoruz, yazmiycaksan soyle baskwt forumuna gecicem

kudu_61
26.04.2015, 18:54
Erkan Zengin zorla görücü usulü evlendirilen kız gibi. Kasıtlı olarak oymanıyor sanki.keşke gerdek gecesi kaçsaydı :( felaket kötü keza soner

mete61bordomavi
26.04.2015, 18:55
Ersun hocayıda mı yolluyoruz:)

Yerine kim gelsin?

Hikmet Karaman mı?

Şimdi inanın samimi söylüyorum. Ben derdimi anlatamıyorum.
Benim kimsenin gitmesiyle kalmasıyla işim yok. Ama cidden söylüyorum. İddia ediyorum. Ersun Hoca gelecek sene ilk yarıyı bile çıkaramaz!

Şehri tanıyoruz, taraftarı tanıyoruz çünkü. Bu futbola acil el atması lazım.
Ortasahada son derece silik ve hücumda da bir o kadar beceriksiz oynuyoruz!
Hem de bunu her hafta istikrarlı bir şekilde yapıyoruz!

Bütün bu verilere bakınca, isteyen umutlansın ama cidden beni oynanan oyun tatmin etmiyor! Sizi ediyor mu cidden merak ediyorum.

Fatih Öztürk
26.04.2015, 18:55
Madem Yusuf bu kadar hazır neden ilk 11 oynatmıyorsun?

Fatih Öztürk
26.04.2015, 18:57
Constant affedildi ama kadroda yok.Dünyanın en salak kulübüyüz.

bahadır2561
26.04.2015, 18:59
mete61bordomavi yazamadin dimi 11'i ?

Iste buna iskembeden sallamak diyoruz biz

artvints
en azından yusuf sağ kanatta başlasa bu kadar etkisiz kanatları izlemek zorunda kalmazdık. maça başlayan 4 kanat oyuncusundan bir tam oyuncu performansı bile gelmiyor. ersun hoca buna nasıl dayanıyor anlamak güç.

Courage
Takımın omurgası ortasahada tam kadro çıksak dahi istenilen tarzda adamlar olmadığından dolayı hocanın oynatmak istediği oyunu oynayamıyoruz kaldı ki bugün ''eksiğinde eksiğiydik''.

Siz hangi baskılı ,ısıran futboldan bahsediyorsunuz? Adamın elinde ancak bulamaç yapacak malzeme var sen mantarlı şato biryen arıyorsun.

Az dur daha , aşçı pazara gidecek istediği malzemeyi elleriyle seçip ,kazanı kaynatacak. Sonra eleştirirsin.

mete61bordomavi
26.04.2015, 19:01
Bugün sahadaki oyuncu ve sistem tercihleri için yaptığınız eleştiride haklısınız ama kadro kurulumu ,tempolu oyun,bol gol ve başarı olarak baktığımızda her gittiği takımda bir çizginin altına düşmemiş olan Ersun Yanal'ın kellesini istemek sizce de ağır değil mi?

Tempolu oyun, bol gollü maç ve kadro kurulu ve Ersun hoca yazmışsın.
Peki neden kaç haftadır ben bunları göremiyorum?
Ben sadece topu alınca 3 pas yapamayan kenardan orta kesmekten aciz, verkaçlarla cezasahasına dikine girme olayı olmayan ve ikili mücadelelerde zayıf ve üstüne bir de koşamayan bir takım izliyorum?

Benim derdim bunlar. Yoksa hoca kalsın gitsin değil. Ben Ersun hocanın nietinden şüphe etmeye başladım. Ne yapayım her hafta oynanan futbola baktığımda hissettiğim şey bu! Bundan dolayı beni suçlayanlar şunu görecekler: Ersun hoca mazeretlerin arkasına saklanmaktan vazgeçmeyip, olumlu bir futbol oynatmaz ise seneye devreyi çıkaramaz!

İlker Yazıcıoğlu
Şimdi inanın samimi söylüyorum. Ben derdimi anlatamıyorum.
Benim kimsenin gitmesiyle kalmasıyla işim yok. Ama cidden söylüyorum. İddia ediyorum. Ersun Hoca gelecek sene ilk yarıyı bile çıkaramaz!

Şehri tanıyoruz, taraftarı tanıyoruz çünkü. Bu futbola acil el atması lazım.
Ortasahada son derece silik ve hücumda da bir o kadar beceriksiz oynuyoruz!
Hem de bunu her hafta istikrarlı bir şekilde yapıyoruz!

Bütün bu verilere bakınca, isteyen umutlansın ama cidden beni oynanan oyun tatmin etmiyor! Sizi ediyor mu cidden merak ediyorum.

Sizi kastederek yazmadım.Genel olarak yazdım.

Oynanan futbol beni tatmin ediyor mu?Futbol oynamadığımız için ne cevap versem bilemedim.
Sene başından beri 2-3 maç dışında düzgün bir futbol izlemedim açıkçası.

Ama ben daha da ileriye götüreyim muhabbeti,bu kadronun iyi bir kadro olduğunu düşünmüyorum.

O kadar transfer yapıldı,takım tarihinin en pahalı transfer dönemini yaşadık,hala maçı koparacak adamın yok...

Defans hattın sıfır,oarta ahan sıfır.Ekici frikik atacak da takım kazanacak.

Forvetin sıfır.

Cardozo gibi klas adamın var,ona pas atacak adam yok, ya da var da atmıyor ,atamıyor....

Bu takımın gidecek çok yolu var....

Ersun hoca'ya ben güveniyorum.Bu sene için bir beklentim olmadığından hocaya kızamıyorum.Onun kurduğu kadro değil çünkü....

atomantcum
Kapalı tribünde izledim maçı. Kale arkası taraftar grupları tezahürat için çağırırken lütfedip çekirdeğini bırakamadı bizim kapalıdakiler. Hadi buna eyvallah diyelim, kimse tezahürat etmek zorunda değil.

Ama be kardeşim gol yedikten sonra hakemden tut rakip futbolcuya, kendi futbolcuna, teknik direktöre, protokol tribününe bağıra çağıra küfür ederken hiç gocunmuyorsun? Maça sırf bunun için gelmiş gibi bir halin var? Cezayı yiyince cebinden mi ödeyeceksin? Rize maçına saha kapanınca o taraftarın hakkını cebinden mi ödeyeceksin?

Böyle taraftara beraberlik bile çok. Türkiye için bu futbol çok.

Fatih Öztürk
Kimse eksikliklerin arkasına sığınmasın.Bosingwa sağ bek,Yusuf sol tarafta maça başlasaydık çok rahat galip gelirdik.

hasannuhoglu
26.04.2015, 19:03
Burdaki skor taraftarlarına söylüyorum: Önce futbolu takip edin,neyin ne olduğunu öğrenin ona göre burada gelip bişeyler karalayın..Bir defa Trabzonspor'un bu sene ligde UEFA ligine katılma mücadelesi diye bir durum yoktur. Çünkü Bursaspor UEFA'dan mali sebeblerden ötürü 1 yıl men cezası yedi. Başakşehir de (eski İBB) şike dosyasında maçları olduğu için ve bu maçlardan diğer şikeci takımlar da men cezası yediği için onlar da Avrupa'ya ilk katıldığı yıl şikeden men cezası yiyeceklerdir. (Burayı iyi okuyun şimdi) DOLAYISIYLA TRABZONSPOR 6. DAHİ OLSA AVRUPA LİGİNE DİREKT KATILACAKTIR. Yani sıralamanın bir önemi yok. 4. olmanın tek avantajı lig sonunda dağıtılıcak paradan daha fazla pay almak olacaktır. O da 4. ve 6. arasında çok fazla farketmeyecektir.
Dolayısıyla Ersun Hocanın elindeki malzemeyi görmesinde herhangi bir sakınca yoktur. Ancak Bosiyi stoperde kullanmasını ben de kabul etmiyorum. Madem oyuncu deniyorsun defansın diğer mevkilerinde kimi denersen dene ama sağ bekte başka kimseyi deneme..Doğruyu sen de biliyorsun, gereksiz yere zorluyorsun.

kudu_61
vira helal olsun salon süper

Courage
Tempolu oyun, bol gollü maç ve kadro kurulu ve Ersun hoca yazmışsın.
Peki neden kaç haftadır ben bunları göremiyorum?
Ben sadece topu alınca 3 pas yapamayan kenardan orta kesmekten aciz, verkaçlarla cezasahasına dikine girme olayı olmayan ve ikili mücadelelerde zayıf ve üstüne bir de koşamayan bir takım izliyorum?

Benim derdim bunlar. Yoksa hoca kalsın gitsin değil. Ben Ersun hocanın nietinden şüphe etmeye başladım. Ne yapayım her hafta oynanan futbola baktığımda hissettiğim şey bu! Bundan dolayı beni suçlayanlar şunu görecekler: Ersun hoca mazeretlerin arkasına saklanmaktan vazgeçmeyip, olumlu bir futbol oynatmaz ise seneye devreyi çıkaramaz!

Oynatmak istediği oyunun olabilirliği ,ortasahada çift yönlü adamın kadrodaki mevcudiyeti varsa kalitesi olursa da adedinden geçiyor.

Bu kadroyu kim kurdu ,hangi zihniyetle kurdu ne oyun oynatacaktı ...??? sizi az düşünmeye davet ediyorum.

Lmbur lumbur değerlendirme yapılmaz ,salvo bile atılmaz. Az insaf!

gurur6134
26.04.2015, 19:07
Erkan ve soneri kadro disi birakip bosingwayi yerinde oynatmak bu kadar mi zordu be hoca..yazik ya bu kacinci taktiksel hata yuzunden kaybedilen mac

bahadır2561
26.04.2015, 19:09
mete61bordomavi

Ersun hocaya iftira atarak şb'nin sampiyon olmasini istedigi icin bjk macini dusunerek as kadroyu cikarmadi diye yazdin

Ama bilmedigin bisey var ki Cardozo ve Ekici sakatti, Ozer ise cezaliydi

Neymis bilip bilmeden kimseye iftira atmayacaksin oyle iskembeden sallamyacaksin

Mert Oğuzlu61
26.04.2015, 19:15

yaşında belli bir olgunluk seviyesi gerektiren bir yaş ama inan şu moral bozukluğuyla saçma sapan iddaalarına yanıt vermeyeceğim çünkü gerçekten bomboş ifadeler bunlar.

bosigwa neden sağ bek değil, aykut neden stoper değil, salih neden sağ bek tarzı yorum yapıp üsturuplu eleştirenlere bir şey demem tamam çünkü bende bu defans düzeninden ve orta saha kurgusundan memnun değilim,

ancak üstte alıntıladığım tarzda derin futbol a malzeme çıkaracak yorumlara dayanamıyorum, açık ve net. bjk yensin diyor adam yaw şaka gibi ? ve bunu gayet rahat bir biçimde yazabiliyor, sırf ersun hocaya gıcık diye ? Allah ın tinercilerini git destekle, uğrama bu foruma. bana diyor bide provakatör diye, milleti burada iyice gerdin hala neden ceza yemedin onuda anlamadım.

mete61bordomavi
26.04.2015, 19:15
Sizi kastederek yazmadım.Genel olarak yazdım.

Oynanan futbol beni tatmin ediyor mu?Futbol oynamadığımız için ne cevap versem bilemedim.
Sene başından beri 2-3 maç dışında düzgün bir futbol izlemedim açıkçası.

Ama ben daha da ileriye götüreyim muhabbeti,bu kadronun iyi bir kadro olduğunu düşünmüyorum.

O kadar transfer yapıldı,takım tarihinin en pahalı transfer dönemini yaşadık,hala maçı koparacak adamın yok...

Defans hattın sıfır,oarta ahan sıfır.Ekici frikik atacak da takım kazanacak.

Forvetin sıfır.

Cardozo gibi klas adamın var,ona pas atacak adam yok, ya da var da atmıyor ,atamıyor....

Bu takımın gidecek çok yolu var....

Ersun hoca'ya ben güveniyorum.Bu sene için bir beklentim olmadığından hocaya kızamıyorum.Onun kurduğu kadro değil çünkü....

Benim aklımda hala kupadaki Sivas maçı var! İnanılmaz derecede geri yaslanarak skoru korumayı sağlamak! Kenarda oturan ben değildim. Ersun Hocaydı! Rakip de Real Madrid değildi! Ve sonra elendik! Beni Ersun hoca hakkında korkutan şeye somut örnek vermek istedim. Kupa'yı bile böyle bir anlayışla oynayarak eleniyorsak, kimse kadro kötüydü,ondan dolayı elendik demesin. Daha geçen hafta Gs ikinci devre oyunu bizim cezasahamızın önünde kuruyordu!
Ben bunlara bakarak işimizin zor olduğunu söylüyorum.

UMARIM BEN YANLIRIM. Trabzonspor başarılı olur! Ama yaşım 34! Her sene aynı filmi izliyorum bakalım seneye ne izleyeceğiz!

Bu arada bir arkadaş ısrarla kadro kurmamı istiyor!
Bu başlıkta pek çok renktaş zaten kadro kurmuş! Benim kadro kurmama gerek yok!
Sadece şunu diyeyim: Bosi'yi stoper oynatmazdım. Fatih forvet arkası olmaz!
Deniz Yılmaz'ı ilk 11'de başlatmazdım. Soner'i eksik kalacağımı bilsem oyuna almazdım. Waris'i oyundan çıkarıp İshak'ı almazdım!

Kaldı ki mesele bunlar da değil! Oynanan daha doğrusu oynanamayan futbol!

artvints
26.04.2015, 19:18
keçiören maçının aynısıydı bu arada.amaçsız pas yapan risk alamayan, kalite anlamında ufak bir pırıltı bile gösteremeyen oyuncu topluluğu.

bahadır2561
26.04.2015, 19:19

Benim aklımda hala kupadaki Sivas maçı var! İnanılmaz derecede geri yaslanarak skoru korumayı sağlamak! Kenarda oturan ben değildim. Ersun Hocaydı! Rakip de Real Madrid değildi! Ve sonra elendik! Beni Ersun hoca hakkında korkutan şeye somut örnek vermek istedim. Kupa'yı bile böyle bir anlayışla oynayarak eleniyorsak, kimse kadro kötüydü,ondan dolayı elendik demesin. Daha geçen hafta Gs ikinci devre oyunu bizim cezasahamızın önünde kuruyordu!
Ben bunlara bakarak işimizin zor olduğunu söylüyorum.

UMARIM BEN YANLIRIM. Trabzonspor başarılı olur! Ama yaşım 34! Her sene aynı filmi izliyorum bakalım seneye ne izleyeceğiz!

Bu arada bir arkadaş ısrarla kadro kurmamı istiyor!
Bu başlıkta pek çok renktaş zaten kadro kurmuş! Benim kadro kurmama gerek yok!
Sadece şunu diyeyim: Bosi'yi stoper oynatmazdım. Fatih forvet arkası olmaz!
Deniz Yılmaz'ı ilk 11'de başlatmazdım. Soner'i eksik kalacağımı bilsem oyuna almazdım. Waris'i oyundan çıkarıp İshak'ı almazdım!

Kaldı ki mesele bunlar da değil! Oynanan daha doğrusu oynanamayan futbol!

Cevir kazi yanmasin

As kadroyu oynatmadi diye sen yazdin.

Bu saydikarinin as kadroyla ne ilgisi var?

Eksiklerden cezalilardan haberin yok gelip burda salliyorsun

Atik nerde forvet arkasi oynamis?

Maci.bile izlememissin

Anca iskembeden salla

mete61bordomavi
26.04.2015, 19:22
yaşında belli bir olgunluk seviyesi gerektiren bir yaş ama inan şu moral bozukluğuyla saçma sapan iddaalarına yanıt vermeyeceğim çünkü gerçekten bomboş ifadeler bunlar.

bosigwa neden sağ bek değil, aykut neden stoper değil, salih neden sağ bek tarzı yorum yapıp üsturuplu eleştirenlere bir şey demem tamam çünkü bende bu defans düzeninden ve orta saha kurgusundan memnun değilim,

ancak üstte alıntıladığım tarzda derin futbol a malzeme çıkaracak yorumlara dayanamıyorum, açık ve net. bjk yensin diyor adam yaw şaka gibi ? ve bunu gayet rahat bir biçimde yazabiliyor, sırf ersun hocaya gıcık diye ? Allah ın tinercilerini git destekle, uğrama bu foruma. bana diyor bide provakatör diye, milleti burada iyice gerdin hala neden ceza yemedin onuda anlamadım.

Bak dostum ısrarla provake ediyorsun. Niyetin kötü: Çünkü ceza almamı istiyorsun!
Ben fikirlerimi yazıyorum. Kimseye de hakeret etmiyorum!
Bu forumda Fb şampiyon olmasın diye rakibimizi destekleyen tek taraftar da ben değilim! Ayıp ediyorsun şimdi.

Kaldı ki Ben yine de Trabzonspor'un yenmesini isterim. Ama Fb'nin işine yarayacaksa Bkk yensin! Hele hele işin içinde başka hesaplar varsa o zaman Bjk'nın yenmesini istememden daha haklı ve doğal bir sonuç olamaz!

Bu sana son cevabımdır. Lütfen önce anla ne demek istediğimi sonra yaz.

İlker Yazıcıoğlu
26.04.2015, 19:26
Ne uzattınız arkadaş...Olmuş bitmiş artık....

Basket maçı var,gidin onu izleyin....

Uğur Ö.
26.04.2015, 19:26
mete61bordomavi yazamadin dimi 11'i ?

ıste buna iskembeden sallamak diyoruz biz

.....................hakan

bosıngwa........aykut.........uğur.......ishak

......................medjani.....atik

erkan.................warıs............yusuf

.........................yatabare

mete61bordomavi
26.04.2015, 19:29
Ne uzattınız arkadaş...Olmuş bitmiş artık....

Basket maçı var,gidin onu izleyin....

Valla haklısın.:D Ben kaçtım.

Mert Oğuzlu61
26.04.2015, 19:34
Bak dostum ısrarla provake ediyorsun. Niyetin kötü: Çünkü ceza almamı istiyorsun!
Ben fikirlerimi yazıyorum. Kimseye de hakeret etmiyorum!
Bu forumda Fb şampiyon olmasın diye rakibimizi destekleyen tek taraftar da ben değilim! Ayıp ediyorsun şimdi.

Kaldı ki Ben yine de Trabzonspor'un yenmesini isterim. Ama Fb'nin işine yarayacaksa Bkk yensin! Hele hele işin içinde başka hesaplar varsa o zaman Bjk'nın yenmesini istememden daha haklı ve doğal bir sonuç olamaz!

Bu sana son cevabımdır. Lütfen önce anla ne demek istediğimi sonra yaz.

fb nin bjk den farkı yoktur, hepsi eşittir. fb hırsı gözünü kör etmiş, ne dediğini bilmiyorsun. fb nin işine yaramasın diye bjk ye yenilelim diyen adamla daha fazla muhatap olmak istemiyorum zira bu kadar tiksinti yeter.

atomantcum
26.04.2015, 19:50
Arkadaşlar bu maçta kural hatası yok mu? Biz tribünden kırmızı kart olayını tam anlamamıştık ama şimdi izledim, bildiğin faul ama avantaja bırakmış. Bildiğim kadarıyla kırmızı kart olduğu zaman avantaj verilmiyor.

Daha kesin bilgisi olan varsa aydınlatabilir mi?

Edit: Birileri çift sarıdan olduğu için sorun yok demiş ama mantık "O oyuncunun sahada olmaması gerektiği" değil mi?

Bud Spencer
26.04.2015, 19:54
Hakan
bosingwa belkalem aykut yusuf
özer medjani xxx erkan
mehmet
cardozo

Lig bitene kadar bunda israr artik

kudu_61
26.04.2015, 19:55
Arkadaşlar bu maçta kural hatası yok mu? Biz tribünden kırmızı kart olayını tam anlamamıştık ama şimdi izledim, bildiğin faul ama avantaja bırakmış. Bildiğim kadarıyla kırmızı kart olduğu zaman avantaj verilmiyor.

Daha kesin bilgisi olan varsa aydınlatabilir mi?

Edit: Birileri çift sarıdan olduğu için sorun yok demiş ama mantık "O oyuncunun sahada olmaması gerektiği" değil mi?çift sarıdan kırmızı kural hatasıyla zerre kadar alakası yok ayrıca direk kırmızı da bile avantaj olabilir bence
ama warisin golü golmüş bence yusuf ofsayt değil bikaç foto var çok net geride fotolarda

kudu_61
26.04.2015, 19:59
Hakan
özer medjani xxx erkan
mehmet
cardozo

Lig bitene kadar bunda israr artikbence sezon sonuna kadar diyorsan belkalemi gönderecekler uğur daha iyi lur stoperde
*** yerine ise mertcan sezn sonuna kadar daha isabetli olur

yani
boss-uğur-aykut-yusuf
özer-medjani-mertcan-erkan
mehmet
cardozo

ama erkandan hiçbirşey beklemiyorum bunu da belirteyim

atomantcum
26.04.2015, 20:00
çift sarıdan kırmızı kural hatasıyla zerre kadar alakası yok ayrıca direk kırmızı da bile avantaj olabilir bence
ama warisin golü golmüş bence yusuf ofsayt değil bikaç foto var çok net geride fotolarda

Kural kitabında şu yazıyor:

"Bu koşullarda hakem, faulü yapan oyuncunun ikinci sarı kart görmesi gerektiğini ya da ilk faulden dolayı doğrudan kırmızı kart ile ihraç edilmesi gerektiğini düşünüyorsa, avantaj göz ardı edilmeli (bariz gol şansı durumları haricinde) ve rakip takım lehine hemen serbest vuruş ya da penaltı verilmelidir."

Uğur Gündüz
26.04.2015, 20:31
Cumhurbaşkanı bile bosi'ye " senin yerin sağ bek" demişken ve takım sadece Bosi kanatlara geçtiğinde Hücum edebiliyorken, Aykut gibi stoperde Bosi kadar hata yapmayacak biri varken,

Ne Bu İnat yahu...

kalavara
26.04.2015, 20:31
ersun hocanın inadı kaç puana mal oldu? bu bosingwadan stoper çıkarma sevdası yedi bitirdi beni. sahadaki 11 ofansif variasyon yapamayacak işte belli, bunun tek çözümü kanat bindirmesi. sahadan kenara çığlık atıyor bu durum ama hocanın hamlesi geç geliyor...bunaldım arkadaşım yaa

figirm
26.04.2015, 20:40
Burdaki skor taraftarlarına söylüyorum: Önce futbolu takip edin,neyin ne olduğunu öğrenin ona göre burada gelip bişeyler karalayın..Bir defa Trabzonspor'un bu sene ligde UEFA ligine katılma mücadelesi diye bir durum yoktur. Çünkü Bursaspor UEFA'dan mali sebeblerden ötürü 1 yıl men cezası yedi. Başakşehir de (eski İBB) şike dosyasında maçları olduğu için ve bu maçlardan diğer şikeci takımlar da men cezası yediği için onlar da Avrupa'ya ilk katıldığı yıl şikeden men cezası yiyeceklerdir. (Burayı iyi okuyun şimdi) DOLAYISIYLA TRABZONSPOR 6. DAHİ OLSA AVRUPA LİGİNE DİREKT KATILACAKTIR. Yani sıralamanın bir önemi yok. 4. olmanın tek avantajı lig sonunda dağıtılıcak paradan daha fazla pay almak olacaktır. O da 4. ve 6. arasında çok fazla farketmeyecektir.
Dolayısıyla Ersun Hocanın elindeki malzemeyi görmesinde herhangi bir sakınca yoktur. Ancak Bosiyi stoperde kullanmasını ben de kabul etmiyorum. Madem oyuncu deniyorsun defansın diğer mevkilerinde kimi denersen dene ama sağ bekte başka kimseyi deneme..Doğruyu sen de biliyorsun, gereksiz yere zorluyorsun.

Yazdıklarınız pratikte doğru ama tam değil.Eğer 4.olursak Bursa cezasını çekmemiş olacak,yani hem bu sene daha çok para ve tabii ki de moral kazanacağız,hem de Bursayı önümüzdeki sene için de rakip listesinden sileceğiz.

F. Yıldırım
26.04.2015, 20:42
Constant affedildi ama kadroda yok.Dünyanın en salak kulübüyüz.

Hocanın inadı uğruna daha çok puan kaybederiz.

F. Yıldırım
26.04.2015, 20:45
Bugün sahadaki en golcü oyuncumuz Medjani olacak (Sefa oynamazsa ki kadroya bile alınmamalı).

Ve yine gole en yakın isim Medjani bence.

Boş yorum yapmam:)

şaka maka Ersun hocanın saçmalıkları ile rahat kazanacağımız maçı son dakika golüyle berabere bitirdik.

Ersun hocanın manevi oğlu Erkan rezil oynadığı maçların sayısı 10'u geçti ama kadro dışı kalan Constant.

bordoylamavi
26.04.2015, 21:07
inat etti bosingwa da. nasıl bir kafa bu ya. adam hayatında bi kere sağ bek harici oynamış chelsea da gerçi iyi oynamış da ama bu ısrar neden anlamıyoprum

HOPA'LI TS'Lİ
26.04.2015, 21:25
yine fırsatı değerlendiremedik
G.B. de sanki oyuncularımız sakatlamaya çıkmış, tokatlar, şamarlar

Erkan gerçek Erkan'ın çok gerisinde

Basket maçı da son salise ile gitti, bu gece kahır gecesi

Courage
26.04.2015, 21:27
Hakan
özer medjani xxx erkan
mehmet
cardozo

Lig bitene kadar bunda israr artik

Güzel kadro ,bence de bunda ısrar etmeliyiz.

Seneye Özer ve Erkanın hatta Medjaninin yerine 3 tane sağlam ileri-geri savaşçı ,Medjani- Belkalem ikilisi tandemde ,Bosi sağda .....

dağlıca61
26.04.2015, 21:44
bu maçı kazanmış olsak Avrupa yolunda Bursaspor‘la beraberlik opsiyonumuz vardı,bu opsiyonu kayıp ettik artık.

Trabzonsporking
26.04.2015, 21:45
Ruhsuz futbolcularla bu kadar olur

dağlıca61
26.04.2015, 21:51
yönetim Ersun Yenal ‘ a istediği stoperi alsında adam düşsün bu Bosingva‘nın yakasından sonunda küstürecek adamı böyle giderse.

Trabzonsporking
26.04.2015, 21:58
Bu sene türkiye şike liginin gelecekteki ilk örneği
Bundan sonra her sene 3 istanbul eziğinin zirve yarışına hazır olun.
şike süreci zaten kapandı.
her sene lige şampiyonluk umuduyla başlayacağız ama yine olamayacağız.
bu lige artık daha fazla tahammül edemiyorum.
dünyanın en iğrenç ligi.
Biz ne yaparsak yapalım bu ligte şampiyon olamayacağız

artvints
26.04.2015, 22:17
kalite,I
akıl....I..\
........I....\.......ekici
........I......\
........I........\
........I..........\
........I............\
........I___________ mücadele gücü,
............................ciddiyet

bizim futbolcularımızın kalite,akıl- mücadele gücü,ciddiyet grafiği bu şekilde.ne kadar kalitesizseler o kadar boş beleş koşuyorlar.

fanatikdevri
26.04.2015, 22:32
yönetim Ersun Yenal ‘ a istediği stoperi alsında adam düşsün bu Bosingva‘nın yakasından sonunda küstürecek adamı böyle giderse.

Adam ne inat etti,gıcıklığına mı yapıyor anlamadım.

Tayfun Aydın
26.04.2015, 22:51
cumhurbaşkanı bile bosi'ye " senin yerin sağ bek" demişken ve takım sadece bosi kanatlara geçtiğinde hücum edebiliyorken, aykut gibi stoperde bosi kadar hata yapmayacak biri varken,

ne bu inat yahu...

o zaman ölene kadar stoper oynasın

ccd6167
26.04.2015, 23:21
Maçtaydım ve hava cok güzeldi

1. Olarak takımda büyük heyecan var topcular maçı istiyor ısırıyor fakat bu sistemde skora yansıması zor

2. Olarak salih hayatımda gördüğüm en kötü topçu abartmıyorum en kötüsü ben bu kadar yeteneksiz birisini ilk defa gördüm. En basitinden şunu sorayım halısahada eksik adam olsa bile salihi çağırır mısınız

3. Olarak deniz in extra idmanlar yapması lazım hocanında uyarması lasım cok atıyo kendini

hyasin61
26.04.2015, 23:30
Deniz'in son dakıkadakı pozısyonuna penaltı dedı hakem yorumcusu trt spor'da

ccd6167
26.04.2015, 23:38
Gol 25 cm ile ofsayt değil

Gittim güzelim gol

Allah colugundan cocgundan cıkaraın yan hakemin

Fatih Öztürk
26.04.2015, 23:55
Gör(e)medi gene namussuz hakemler.

Trabzonsporking
27.04.2015, 00:00
Alıştık artık bunlara

Tufan AYAN
27.04.2015, 00:10
Hakem etkisiyle kaybedilen bir 2 puandı, hocanın bossingwayi stopere koyması tercihtir ama artik bekteki etkinliğini görmeli. Takımdaki coşku, arkadaşlık istek yerinde, önceki haftalar gibi gelen her top da gol olmuyor. Yediğimiz golde faul yok.

Yani ortada hocaya, takıma sövecek birsey yok. Mantıklı açıklamaları olan, hakkımızın yenildigi bir puan kaybı dahaydı sadece.

Trabzon-Spor-61
27.04.2015, 00:16
Ersun Yanal Trabzonsporu kat'lediyor resmen!

Bosingwa sag bek abicigim, senin ben futbol anlayisini ...........!!!!!!

Fatih Atik birak yedegi, uzaya gönderilmelidir!!!!!

Waris Forvet arkasi oynarmi allah askina, Ersun sen bu taraftara bunu yapamazsin!!!

Kos Koca Trabzonsporun, Genclerbirligine karsi kaleye sadece 1 Sut cekiyorsa, sen bavulunu toplayip gideceksin arkadas!

Ofansiv ve Defansiv futolun nezaman oynanacagini bilen bi Hoca yokmu bu memleketde, gelsin Trabzona!!

Hakan
27.04.2015, 00:16
Çok zor pozisyondu,hakeme kızamam.

Trabzon-Spor-61
27.04.2015, 00:21
abi biraz neyin ne oldugunu gösterin lütfen ersun yanala. Bu Bosingwa ve Fatih Atik inadindan vaz gecsin artik. Tesislerde felan gidin biseyler yapin, ben olsam dayanamam valla gider 2 cift laf söylerim ona.

Tayfun Aydın
27.04.2015, 00:24
Çok zor pozisyondu,hakeme kızamam.

Kardeş sen hiç 90 dk da 3000 bin tl kazandın mı? Ben kazanmadım valla? Bu adamlar hiç hak etmedikleri paraları hem de vergisiz bir şekilde alıyorlar

http://www.hurriyet.com.tr/ekonomi/27084689.asp

Bu adamlar 25 cm göremiyorlarsa o parayı da almayacaklar.

Yeter ve golü vermedi top döndü bize gol oldu. Bu sezon kaçıncı bu.

Son dakika da ki pozisyon şikegarden a olsa yeminle bambi gibi seke seke 6 sı birden penaltı noktasına koşardı.

cakalkerem
27.04.2015, 00:28
Ersun ve Ekan'ın en çok gelmesini isteyen bendım...
Yalnız ;
Su ana kadar yorum okumadım...
Ama yazıklar olsun....
Bu kadar korkak futbol oynatılır mı?

Adamlar 10 kişi biz hala defans yapıyoruz....
Yazık Erkan'a verilen paraya...

Takım acaip havaya girmiş anlaşılır gibi değil...

Bossi bile attığı çalımlarda kaptırdığı toplarda inanaılmazdı..
Erkan ilk olumlu hareketini 60 dakika da yaptı..
Yatabare oynamasa da olur..
Deniz bugünde çok kötüydü....
Waris hala bal yapmayan arı ama kesinlikle çıkmamalıydı....
Fatik çok koşuyor mücadele ediyor ama tık yok...
Yine Mejdani gol pozisyonlarının hepsinde var...

yazık ya....

Hakan
27.04.2015, 00:28
Kardeş sen hiç 90 dk da 3000 bin tl kazandın mı? Ben kazanmadım valla? Bu adamlar hiç hak etmedikleri paraları hem de vergisiz bir şekilde alıyorlar

http://www.hurriyet.com.tr/ekonomi/27084689.asp

Bu adamlar 25 cm göremiyorlarsa o parayı da almayacaklar.

Yeter ve golü vermedi top döndü bize gol oldu. Bu sezon kaçıncı bu.

Son dakika da ki pozisyon şikegarden a olsa yeminle bambi gibi seke seke 6 sı birden penaltı noktasına koşardı.
Yalnız o 25 cm bacaktan geliyor ki çok zor pozisyon bence, ben de net ofsayt demiştim çok şaşırdım.

Yaşar
27.04.2015, 00:32
Pozisyonun ofsayt olmadığını izlerken görmüştüm ama bu kadar kritik olduğunu dusunmuyordum. Çok bariz bir hata olduğunu söyleyemem. Ama ilk yarıda Landel kesinlikle atilmaliydi.

cakalkerem
27.04.2015, 00:34
derin tff iş başında...4 culugude engellemek istiyorlar...

artvints
27.04.2015, 00:38
25 cm çokmuş ama olabilir. adam gol atamadan gidecek ülkeden, yazık.ona üzüldüm.son haftalarda daha çok forma şansı bulması için iyi bir başlangıç olabilirdi.

Tayfun Aydın
27.04.2015, 00:38
Yalnız o 25 cm bacaktan geliyor ki çok zor pozisyon bence, ben de net ofsayt demiştim çok şaşırdım.

Kardeş olay şu ki bize olunca o 25 cm değil 2.5 metreler görülmez. 2010 da Bursa maçında 4 metre ofsayttan gol yediğimizi bilirim.

Alex Taşçıoğlu diye bir yan hakem var bu adamı iyi seyredin şikeçilerin maçlarında bir bayrakla maçın seyrini değiştirir.

Yeni kural şu şüpheliysen emin değilsen bırak oynat gol olsun. Bir arakadaş yazmış bundan sonra her sene 3 istanbul kızkardeşi çekişir bizde böyle dandik kararlarla puan kaybederiz.

Şuan da aklıma gelenler bu sene

Başakşehir maçı nizami gol 2 puan
Eskişehir maçı faulü vermez dönen top gol olur mağlup olursun 1 puan gider.
Bu maç golü vermez döner gol olur 3 puan

Bunlar 1 dakika da aklıma gelenler.

Mehmet BAŞ
27.04.2015, 01:21
Size dedim mactan once..

Takimda beyin yoktu.

Dedgim sey oldu.

Gecmis ola...

Oruç
27.04.2015, 05:29
Maç zamanı söyledik ofsayt yok diye. Şb maçında 11 cm'yi görüp bayrağı kaldırabiliyorlarsa bizim 25 cm'yi görüp kaldırmayacaklar. Bu sezon bu kaçıncı yahu ? Yeter hakkımızı yedikleri. Bıktık bu rezil hakem yönetimlerden.

HOPA'LI TS'Lİ
27.04.2015, 06:51
Yine 1 golümüz ofsayt diye güme gitti.
LİGTV pierro'da göterdi. 25 cm ile ofsayt değil

Bu sene,

1-Fahiş hakem hataları (10-15 arası puanımızı çaldılar9
2-Bitmeyen sakatlıklar ve rakiplerin tekmeleri, tokatları, dirsekleri

canımı sıktı.

DEEP BLUE
27.04.2015, 07:30
Buradan açık açık yazıyorum.

Futbol dahileri, futbol guruları, futbol mühendisleri ve şu şurada oynasa şöyle olurdu diye kesin hüküm veren falcı bacı kılıklı vatandaşlara alıştık, eyvallah... Ama bu kulübün en büyük taraftar platformuna gelip, mağlup duruma düşeceğimiz anı fırsat sayarak takıma ve hocasına yeteneksizlik ya da formsuzluk haricinde hıyanet kulbu takmayı bir bok zanneden cahil cühela takımı, zeka özürlüler, kımıl zararlıları ve sünger beyinliler, anladıkları dilden en ağır cevabı tarafımdan alacaklardır!..

Sabah iki koyun versen akşama birini kaybedecek tiplere, hamamda bayılan karı taklidi yapan Yadigar isimli ayının burnuna takabilecekleri teneke halkayı, Trabzonspor teknik direktörünün boynuna "hain" metalinden imal edilmiş vesika gibi asmanın bedeli olduğu en net biçimde hatırlatılacaktır!.. Burası, beynini kıyma makinesine atsan iki kıl kurdundan fazla et gelmeyecek kompleksi garibanların Trabzonsporculuk oynayıp ruhlarını tatmin edeceği rehabilitasyon merkezi olacaksa, beyaz önlüğü ve lastik eldiveniyle gereğini yapmaya gönüllü konsültasyon uzmanları da göreve hazır olacaktır elbet!.. At izinin it izine karıştığı bu namert arenada, yeterince dış pislik varken, içimizdeki şeytanlara ayıracak gücümüz ve enerjimiz olmadığını zannedenler, görecekleri manzara karşısında dumur olmasın!..

Ortalık boş değil!.. Hodri meydan!..

Ertan 51
27.04.2015, 07:51
Rahat alırız diyordum,Erkan maçın yıldızı olur diyordum,hiç birisi olmadı :(
Antep yenilgisi kadar olmasa da bu beraberlik te çok üzdü beni,
yanlış giden bişi ler var inşallah bir an önce düzelir,
bir de başka takımda ligin üstünde performans gösteren uşaklar,
biz transfer ettikten sonra resmen evrim geçirip vasata bile ulaşamıyorlar ya ona çok içerliyorum,
ha tabi sistemli bir şekilde Trabzonspor'u doğrayan tff nin köpeklerini de unutmamak lazım,
Şenol hocam diyor ya Bursaspor'un bu oyununu 3 büyütülmüşler oynasa 10 puan farkla şampiyon olurlardı diye,biz de bu halimizle bile kesinlikle ilk 3 ün içindeydik tff de yada canım ülkemde diyelim,adalet olsaydı.

Kaya
27.04.2015, 08:06
Yani yanarım yanarım Galatasaray galibiyetinin boşa gitmesine yanarım...

Sezon boyunca pek çok maçta silik bir futbol performansı sergiliyoruz. Maçı takip etmek bile eziyet haline geliyor. Deplasman performansız içler acısı. Tam potaya yaklaşırken bu tip puan kayıpları yine sadece sıradan bir puan durumunu karşımıza çıkaracak...

Faik Yılmaz
27.04.2015, 08:20
Dünkü mç bir kere daha gösterdiki geleceğin kadrosu filan kurulmuş değil....

Yatabareler Warisler güzel transfer kazığı olarak bize satılmışlar......

Hacıosmanoğlu döneminde gelen-giden 80 oyuncu oldu 300 milyon tl para harcandı..gelinen noktada takımın hala bir çok transfere ihtiyacı var...

Trabzon emekli futbolcular cenneti olmuş....

adamlar paralarını takır takır alıp sahada yürüyüp gidiyorlar....

Oruç
27.04.2015, 08:36
Ersun Hoca, bence Trabzonspor'u başka hesaplara alet etmeye kalkmasın! Bunun hesabını bu şehre kimse veremez!

Şehircilik edebiyatı yapmadım burada, yapanı da yapmayı da sevmem ama 40 senedir Trabzonspor nelere alet edilmiştir bilen bilir. Ne zaman 'bu şehir' hesabını sordu diye düşünmeden edemiyor insan. Dışarıdan bakınca 'bu şehir'in pek de hesap sorabilecek bir tarafının olmadığını biliyoruz. Kimse kimseyi kandırmasın.

S.ÖZKAN
27.04.2015, 08:39
Bu sene geçiş senesi her şey gelecek sezon için.

bkandil
27.04.2015, 08:40

Her 2 sezonda bir aynısını söylüyoruz farkında mısınız?

Faik Yılmaz
27.04.2015, 08:54

her yıl aynı hikaye......

sene sonu en az 10 oyuncu gidecek.....

10 civarıda oyuncu gelecek.....

biz yine sene boyu aynı türküyü söylemeye devam edeceğiz.....

piskopatrizeli
27.04.2015, 08:56
5. olursak avrupaya gidebiliyormuyuz ? ( türkçe ne acaip dil 8 tane ek kullandım )

emre6117
27.04.2015, 09:50
maçı izlerken ofsayt değil gibi gelmişti bana.lig tv becerip göstermedi bile maç içinde pozisyonu.1-0 ve krmızı olsa maç kesin bizim.dödü pozisyon 5 dk içinde golü yedik.bu mu adalet.neden hep bize.neden ilk yarı o kırmızı çıkmadı.gözünün önnde kasti omuzla adamın burnunu kırdı.boks maçı zannetti herhalde şerfli hakem ondan sarı verdi ki boksta bile o hareket ceza alır.neden halis özkahya atandı maça,bu adam bizim açımızdan sıkıntılı değil mi.Herhalde boşuna kandırıyoruz kendimiz,daha 1 hafta önce fb alayhine olacak 10 cm i gören hakem neden bizim 25 cm'yi göremez.Bizim bu düzende şampiyon olma ihtimalimiz yok. Bizim senede 18de 17 yapan şikebahçe,şimdi 3 de 3 bile yapamıyor.Biz herhangi bir ist takımıyla şamp.oynadığımızda kazanma şansımız yok.her türlü numarayı çekerler bize.Ama şimdi 3 ü oynayınca bakın hiçbiri arka arkaya kazanamıyor.Sıkıldım ben artık bu tiyatrodan.

özçelik61
27.04.2015, 10:48
maalesef her deplasmana 0 veya 1 diyorum..bugün beraberlik CARL reisin hediyesidir..hedefsizlik kötü bir şey

61ronin61
27.04.2015, 10:59
şu kadroyla ligin açık ara en kötü oynayan takımıyız ne bir taktik teknik ne bir plan oyun yapısı var malesef bu iş galiba ersunla olmayacak.şenol hocanın değerini bilmedik ligin en keyif veren açık ara en süper futbolunu oynayan takımı bursa şenol hoca bizim bu kadroyu uçururdu.

61ronin61
27.04.2015, 11:10
bir oyun yapımız olmadığı için evdeki maçlarda taraftar baskısı gazla takım kazanıyor ama deplasmanda sıfırız çünkü bir oyun yapımız yok deplasmanda tek pozüsyona giremiyoruz arkadaş yaa istendiği kadar transfer yapılsın yine başaramayız takım top oynamıyor bu iş ersunla olmayacak ben kararımı verdim.

Yiğit Gayretli
27.04.2015, 11:33
Beklediğim bir sonuçtu. Mehmet'in olmadığı maçlarda saha içi organizasyon kabiliyetimiz %70 civarı düşüyor... Bunun çözümü var mıydı? Evet. Kendisi kadro dışı maalesef...

DEEP BLUE
27.04.2015, 12:30
şu kadroyla ligin açık ara en kötü oynayan takımıyız ne bir taktik teknik ne bir plan oyun yapısı var malesef bu iş galiba ersunla olmayacak.şenol hocanın değerini bilmedik ligin en keyif veren açık ara en süper futbolunu oynayan takımı bursa şenol hoca bizim bu kadroyu uçururdu.

Fatih Atik, Soner, Musa Nizam, İshak, Akbaş, Salih Dursun, Sefa, Deniz gibi adamları ancak Şenol hoca uçurur evet. Ha, bi de Oflu hoca...

HOPA'LI TS'Lİ
27.04.2015, 12:53
Deplasman maçlarımızı izlemek korku filmi gibi

lazibere
27.04.2015, 13:42
Maç kaybediyoruz, sinirlenmiyorum
Maç kazanıyoruz, hoplayıp zıplamıyoruz

Neden?

Çünkü, Bu takımın istikrarlı bir oyunla skor alacak kapasitesi yok ve bu sene için de ne futbolcular da ne de Hocasında nede taraftar olarak bizde en ufak bir heyecan yok. maç izlerken, mevcut oyuncuların kaç tanesiyle yola devam edeceğiz, kimler elimizde patlayacak v. s ve hangi mevkilere transfer yapmamız gerekiyor diyerek izliyoruz. Golleri Mehmet ve Cardozo ve medyani haricinde kimse atmadığı için onlar olmadığında da maç zaten kazanılmayacak diye onyargımız baştan oluşuyor zaten

Çözemediğim şey ise? Zaten umudumuzun olmadığı bir sezonda, Stoper mevkisinde Bosingwa'nın ısrarla oynatılması. hayır da bosingwa dört dörtlük stoperlik görevini yerine getirse bu tercihi anlayabilirm de ama Aykut Demir'den daha mı iyi yapıyor o işi ki orda deneniyor, ya da seneye bosingwa orda mı yer alacak?

Burda ekonomık gerekçeler ile Aykut'un yer almadığını düşünüyorum sanırım maç başı odemek istemiyorlar.

Neyse

Bosnigwa yerinde oynamadığı müddetçe, gelecek sezonun oyuncu planlamasında bu oyun taktiğiyle doğru sonuçlar alınamayacaktır.

70 dakka hiç bir şey yapmayan ve beraberlik iyi skordur diye düşünen takımın hocası, 70. dakkadan sonra 6 futbolcunun saha içi yerlerini değiştirerek gol arıyorsa burda sorun var demektir. ?

Fatih Çelik
27.04.2015, 13:55
Bosingwa'nın bu maç sağ kenar oynamaması bir hata olabilir eyvallah ama sanki Bosingwa'yı sağ kenarda oynatmak tüm herşeyi çözecekmiş gibi davranılıyor. Canımı sıkan bu. Tabi ki herkes eleştirebilir. Vahid Hoca'nın son günlerinde ben de çok yüklendim bu mevki işleri yüzünden ama tüm çözümü buna bağlamak doğru değil.

Faik Yılmaz
27.04.2015, 14:13
Deplasmanda 14 maçta 2 galibiyet.....

düşme hattındaki 3 takımdan başka sadece konya bu kadar kötü istatistiğe sahip....

yani ligin deplasmanda en kötü 5 takımından biriyiz....

en fazla gol yiyen 7.takımız......

iç sahada ise en başarılı 3 takımdan biriyiz.....

genellikle Trabzonspor futbolcularına baskı oluşturuyor diye iç sahada puan kaybetmesinden yakınılırdı....

şimdi deplasmanda resmen yokları oynuyoruz....

nakzo
27.04.2015, 14:14
5. olursak avrupaya gidebiliyormuyuz ? ( türkçe ne acaip dil 8 tane ek kullandım )

300 milyon TL harca 5. ol 5. olarak avrupaya gidilecekse yere batsınn lanet olsun avrupasına Koca Trabzonspor taraftarını 5. cilik gibi bir kepazeliğe mahkum edenlere bunun hesabını sormayıp millete hayal satanlarada lanet olsun .Hani diyordum ya basın bizi niye küçük görüyor hep İstanbul takımı konuşuluyor futbolcular niye İstanbul takımına gitmek istiyor ......Ben hic bir İstanbul takımının lig 5.ciligine sevindiğini görmedim hatta 2.ciligi bile başarısız görür İstanbul takımı böyle bir sonuçta ne hoca ne başkan o koltukta oturabilir ama bizde herşey süt liman geleceğin kadrosunukurdum ddiyenler deplasmanda 28 haftada sadece 2 galibiyet alınması izah etmeye bile yeltenmiyorlar.Kısacası bizden HİÇ BİR BOK OLMAZZZZ.

Emirhan Makul
27.04.2015, 14:23
Skoru tahmin ettim, herkes etmiştir puan kaybı oluyor deplasmanda ama ilk yarı çok güzel oyun oynadık gençler gelin bize atın alın maçı dedi beceremedik.

Maçı öncelikle soner denen şahıs sonra ersun yanal yüzünden kaybettik. Ben sonerden utanıyorum arkadaşlar bilmem siz ne şekilde sövüyorsunuz ama ben orayı aştım kin güdüyorum, nefret ediyorum, açıp aldığı paraya imzaladığı sözleşmeye gönderilmek istemesine rağmen işleri zorlaştırmasına çalışmalarına oyunlarına hareketlerine bakın, ya faul yapılmayacak yerde faul yaptı bari hiç bir şey yapamıyorsun gez sahada pres yap ama bir şey yapma.

Bu şehir volkan şene küfür ederek gönderdi, asla tasvip etmiyorum ama normal insan gibi tepki gösterilerek artık bu herif gönderilmeli ben tahammün edemiyorum kızgınlığı bırakın, utanıyorum artık.

Diğer şeyleri de uzun uzadıya anlatmaya gerek yok ya biz çocukken marcelinhoda sol bek oynadı bosingwda efsane olduğu mevki dışında her yerde oynuyor yıldız futbolcuların kaderi bu demek ki, böyle ahmak böyle saçma bir sistem, hangi futbol otoritesine sorarsanız sorun gerekirse defans 4'lüsünün 3'ünün yerine kalecileri koyar bosingwayı sağda oynatır. Bu provakedir, bu aymazlıktır, bu boş boğazlıktır. Şu mantıkta biri transfer yapacak ve takım kuracak. Yazık gerçekten çok yazık. Umarım bosingwa ve cardozo arabistana gider, arap bile daha akıllıdır aa bu adam dünyaca ünlü sağ bek o zaman sağ beke koyayımda şalvarım şenlensin der, aaa bu adam forvet ve buna sanırım bol bol orta açmam beslemem lazım orta açacak adamı sağ beke koyayımda orta gelsin der, yapar bunu vallahi yapar, arap yapar bunu ersun yapamaz, türklerin egosuna lanet olsun, ersun şu anda dalga geçiyor ben başka bir mana veremiyorum.

batuhanTs
27.04.2015, 14:25
300 milyon TL harca 5. ol 5. olarak avrupaya gidilecekse yere batsınn lanet olsun avrupasına Koca Trabzonspor taraftarını 5. cilik gibi bir kepazeliğe mahkum edenlere bunun hesabını sormayıp millete hayal satanlarada lanet olsun .Hani diyordum ya basın bizi niye küçük görüyor hep İstanbul takımı konuşuluyor futbolcular niye İstanbul takımına gitmek istiyor ......Ben hic bir İstanbul takımının lig 5.ciligine sevindiğini görmedim hatta 2.ciligi bile başarısız görür İstanbul takımı böyle bir sonuçta ne hoca ne başkan o koltukta oturabilir ama bizde herşey süt liman geleceğin kadrosunukurdum ddiyenler deplasmanda 28 haftada sadece 2 galibiyet alınması izah etmeye bile yeltenmiyorlar.Kısacası bizden HİÇ BİR BOK OLMAZZZZ.
o zaman her sene onlardan en az 2 başkan 2 teknik adam bir kaç tane de oyuncu postalanıyor bak sen şu kıyıma

UĞUR DURTAŞ
27.04.2015, 15:38
Erkan ve soneri kadro disi birakip bosingwayi yerinde oynatmak bu kadar mi zordu be hoca..yazik ya bu kacinci taktiksel hata yuzunden kaybedilen mac
Soner
*iki yıldır sonerin bittiğini yazıp çiziyorum.
*adam ölü gibi oynuyor,
*durarak top oynanmaz,
*kendisi güçsüz,kafasında bitirmiş futbolu bence
GURUR6134
dün maçı kapalıda izledim,
çok samimi söylüyorum,
soneri maçtan önce özellikle 20 dakikaya yakın takip ettim.
takım ısınmaya çıktı,bu esnada yedeklerde çıktı.
soner çıkar çıkmaz
bizim bulunduğumuz yere yöneldi.
kendisine benziyen biriyle 2-3 dak.tel örgülerin önünde konuştu,
sonradan öğrendim abisiymiş.
panik halinde soner saha kenarında biriyleriyle görüşüyor,abisi bir dışaro bir içeri....
bu arada takım ısınma hareketlerine devam ediyor.
soner abisiyle devamlı el kol hareketleriyle konuşuyor.
üzüldüğüm konu ersun hocanın yardımcıları sahada bir tanesi soneri uyarmıyor...
en son ailesinden 6-7 kişinin girdiğini gördüm stada,soner ondan sonra yalandan ısınmaya başladı,
ikinci yarı Oyuna girdi sizde izlemissinizdir.
vurdum duymaz,toptan kaçıyor,golcü gibi rakip ceza sahası içinde dolaşıyor,
kardeşim sen oyun kurucusun,orta sahaya yaklaş top iste,adam eksilt,can alıcı ara pası ver,kim dokunsa gol olur misali ortalar kes...adam bitmiş arkadaşlar..
unutmadan kendisini yakarıda yazdığım şeylerle göstermek yerine,kazandığımız ve golle sonuçlanan frikikte göstermek istedi topu aldı yusufa vermedi,ersun hoca talimatıyla yard.hoca bağırdı topa yusuf vursun dedi öyle topun başndan ayrıldı.
demek istediğim şey maçtan önce ailenle değilde maça konsantre olsaydın,iyi ısınsaydın,kendini maçaverseydin daha iyi olurdu diye düşünüyorum.

Erdal DİLEK
28.04.2015, 02:00
Bugun salihi gordum. Isiklarda arabasıyla bekliyordu. Egildim Bosingwa sağbektir stoper oynamaz hocaya söyle dedim. Şaşırdı, bakışları arasında gözden kayboldum..

Erdinç Dilek
28.04.2015, 11:21
Bugun salihi gordum. Isiklarda arabasıyla bekliyordu. Egildim Bosingwa sağbektir stoper oynamaz hocaya söyle dedim. Şaşırdı, bakışları arasında gözden kayboldum..
ola ne işi var oralarda hafta sonu maç var

Erdal DİLEK
28.04.2015, 13:06
ola ne işi var oralarda hafta sonu maç var

Ankaradan memleketine geldi. Dun izinliydiler ya...stres aday...

Adem Akyüz'
28.04.2015, 15:55
Maçın geniş özetini nereden izleyebilirim? Divane sayfasında bulamadım.

Harun-61
28.04.2015, 17:05
Maçın geniş özetini nereden izleyebilirim? Divane sayfasında bulamadım.

bence hic izleme :rolleyes:

DeAgLeMaNyAq
28.04.2015, 17:26
Efsane efsane ne efsanesi ile başlayan 10 saniyelik küfürlü tezahurattan dolayı Rize deplasmanında seyircimiz alınmayacak. Gençlerbirliği maçında FB'ye küfür etmenin mantığını pek anlayamıyorum...

Adem Akyüz'
28.04.2015, 18:16
bence hic izleme :rolleyes:
Diyorsun :) Neyse, kalsın o zaman..

melihergun
28.04.2015, 19:29
medjanide olmasa batıcaz arkadas bu nedir yahu

61ronin61
28.04.2015, 19:44
medjanide olmasa batıcaz arkadas bu nedir yahu

renkdaş cevap basit bu takım top oynamıyor bir sistemi yok kör dövüşü gibi acaip bişey oynuyor bi pas sistemi çalışılmış bir kontra atak planlanmış kurgulanmış bir sistem felsefe yok takımda yani hocasız çıksalar gene böyle oynarlar burda cardozoyu bile suçlu ilan edenler var sanki takım maçlarda 10 pozüsyona giriyor cardozoya pas atabiliyorlarmış gibi cardozo gibi dünyadaki en iyi on golcüden biri bile suçlanabiliyor ersun hoca beni hayel kırıklığına uğratmak üzere. her zaman türkiyede en mükemmel oyunu şenol hoca oynatmıştır şu andada ligin açık ara en güzel zevk veren futbolunu bursa oynuyor .ersun hocaya istediği transferler yapılsın ondan sonra bakalım ben bir yıl daha süre veriyorum ona çünkü ersun hocayı seviyorum. ama yine bu takım deplasmanlarda böyle aciz sıfır pozüsyon oyanarsa ersun hocanın bilet kesilmeli ve hemen şenol güneş getirilmeli şenol hoca iyi kadroyla ligi domine eder .