PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ligler 1 Hafta Ertelendi

Fatih Çelik
06.04.2015, 16:32
Malumun ilanı oldu.

diskus
06.04.2015, 16:34
Tüh be keske dünkü maclarda oynanmasaydi!

28TS61
06.04.2015, 16:35
sikebahce istedi lig ertelendi olmasi lazim basligin

Tayfun
06.04.2015, 16:36
Tamamen yasaklansın futbol, nasıl olsa şikeli ve sonucu belli olan, hakeminden tut futbolcusuna kadar boka batmış bir lig oynuyoruz her yıl.

alone_6161
06.04.2015, 16:37
Lig mi vardı anasını satayım. Her hafta millete tiyatro izletiyorlardı....

Yiğit Gayretli
06.04.2015, 16:39
Şaka gibi yahu!

Bu ülkede stadyumlar ateşe verildi, polis arabası/benzinlik yakıldı, stadyumda insanlar bıçaklanmak suretiyle yaranaldı/öldürüldü, tribün çatılarından alt kata adam atıldı, metrobüs duraklarında üzerindeki forma yüzünden gençler öldürüldü, stat önlerinde savaş çıkarıldı, vatandaşlar komaya sokuldu, iskelelerden denize yüzlerce kişi döküldü.

Bunların hiçbir tanesi yüzünden ligler tatil olmadı; ama fenerbahçe'nin otobüsünü kimin yaptığı meçhul şekilde kurşunlanması yüzünden ligler tatil ediliyor.

Böyle köpekliğin eşine az rastlanır, AZ!

halil ibo
06.04.2015, 16:39
Ertelenmiş olan; marka değeri embesillerce tasdik edilmiş anlı şanlı liginizin kepengini indireceğiniz günlerde yakındır.
Allah ömür verdiyse buradaki tüm renkdaşlarımızla birlikte tiyatrodaki perdenin indiğini göreceğiz.

28TS61
06.04.2015, 16:40
okadar sehit verilirken, o kadar olay yasanirken, cizrespor maclarinda yasanan olaylar yasanirken neden ertelenmedi bu ligler?

Ahmet ÇOLAK
06.04.2015, 16:50
iyi tarafından bakalım euro challenge kupası bjk maçıyla aynı güne geliyordu bu sorun kalkmış oldu ortadan :)

Muhteva
06.04.2015, 16:50
Şaka gibi yahu!

Bu ülkede stadyumlar ateşe verildi, polis arabası/benzinlik yakıldı, stadyumda insanlar bıçaklanmak suretiyle yaranaldı/öldürüldü, tribün çatılarından alt kata adam atıldı, metrobüs duraklarında üzerindeki forma yüzünden gençler öldürüldü, stat önlerinde savaş çıkarıldı, vatandaşlar komaya sokuldu, iskelelerden denize yüzlerce kişi döküldü.

Bunların hiçbir tanesi yüzünden ligler tatil olmadı; ama fenerbahçe'nin otobüsünü kimin yaptığı meçhul şekilde kurşunlanması yüzünden ligler tatil ediliyor.

Olurmu işin içinde Paralel yapı varmış :D

yüregimts
06.04.2015, 17:01
Nasıl olacak şimdi...Gs maçı ne zaman oynanacak...Ulan bu ülke de Şike yapıldı hiç bişey ertelenmedi...Ölüm yok birşey yok ne ertelenmesi

özgür6161
06.04.2015, 17:05
Devletin de içinde olduğu bir organizasyon olduğuna dair şüphe kimsede kalmamıştır artık.Yani yuh diyorum.Trabzon'umun günahı neydi be arkadaş?

lazfather61
06.04.2015, 17:09
tff = sikebahce. allah belanızı versin.

ts_tuncay_ts
06.04.2015, 17:10
başkan konuştu şimdi albarak konuşuyor...

Antonio
06.04.2015, 17:12
keşke o otobüs devrilseydi dedirtti. Bir söz vardır it ite itde kuyruğunua o hesap oldu...

bkandil
06.04.2015, 17:12
Keşke ligi komple oynanmamış!!! saysalardı...

DeAgLeMaNyAq
06.04.2015, 17:13
Milli maçlar ve sözleşmeler gereği fikstür kaydıralamayacağı için maç haftalarının biri hafta içinde oynanacak...

Sibel
06.04.2015, 17:16
Ligi 1 hafta erteledik tüm sorunlar bittiiiiiii.

yüregimts
06.04.2015, 17:18
Keşke Tüpçü demirören'in de Başkanlığını erteleseler.Sorunun çözülmesi için adım atılmış olurdu en azından.

Mert Oğuzlu61
06.04.2015, 17:19
şaka mı bu diyeceğim ama alıştık artık, gerizekalılıkta sınır tanımıyorlar. şaşırmıyorum, hiçbir şeye artık şaşırmıyorum.

beyler bayanlar, ciddiyim şu failler yakalanır da TS ile bağlantısı olduğuna ''kılıf'' hazırlarlarsa, bizi küme bile düşürebilirler. bakın şaka yapmıyorum gayet ciddiyim, yapar mı yapar şerefsizler. üstelik bununla bizi tehdit eder ve ''2010-2011 davasını komple unutun, bitirin bu işi'' derler.

yaparlar valla yaparlar.

HOPA'LI TS'Lİ
06.04.2015, 17:25
Şaka gibi yahu!

Sevgili Yiğit,

aklımdakileri yazmışsın.

Maalesef bu ülkede gündemi hep şikebahçe belirliyor.

HOPA'LI TS'Lİ
06.04.2015, 17:26
şaka gibi yahu

yüregimts
06.04.2015, 17:41
Acaba bize yapılsaydı , ligler ertelenir miydi ???

garziya
06.04.2015, 17:44
Güçlü yönetim ile güçsüz yönetimin TFF'na yaptırabildikleri şike olayı ve kurşunlanma olayıyla bir kere daha gözler önüne serildi. Biz davalarımızı hep taraftar cephesi olarak kazandık ama yönetimlerin basiretsizliğinden kaybediyoruz.

halil ibo
06.04.2015, 18:00
''PSG'nin Otobüsüne de Saldırıldı !

Ülkemizde Fenerbahçe'ye yapılan silahlı saldırının yankıları dünya basınında sürerken, Fransa'da da şok bir olay yaşandı. Fransa Ligue 1'de haftanın en önemli maçı olan Marsilya - Paris Saint Germain kapışması öncesinde PSG otobüsüne saldırı düzenlendi.

Marsilya taraftarları, maçın oynanacağı Veledrome Stadı'nda giden Paris SG kafilesini taşıyan otobüse 'golf topu' fırlattı. Atılan golf topunun Zlatan Ibrahimovic'in bulunduğu bölgedeki cama isabet ettiği ve kırdığı kaydedildi. Olayın stadın 800 metre dışında yaşandığı belirtilirken, herhangi bir oyuncunun sağlık durumunda problem görülmediği ifade edildi.

Star'ın haberine göre öte yandan, Fransız basını, saldırıyı düzenleyen ismin, mücadele başlamadan gözaltına alındığı bilgisini paylaştı.''

Akabinde maç oynamış gerzekler ! Tatil etsenize ligi mal mısınız ?

Fatih Özkan
06.04.2015, 18:06
3 Temmuz sürecinde kulübü kapatmalıydık...
Ben de buna karşı çıkıyordum lakin en doğru karar buymuş meğer...
Ah ulan ah!

Hüseyin Başoğlu
06.04.2015, 18:06
olaylı fener maçından sonrada, ihonun hakem aramasından sonrada vb. bu tür olaylardada hep söyledim.

Bizim veyahut bize yakın olabilecek herhangi bir yasa dışı eylem YA-PI-LA-MAZ.
Bize şikeyi bulaştıramadılar (iho sağolsun uğraştı baya), böyle bir olayla tetikçi yaftası yapıştırıyorlar.
Bizim şiddete başvurmamamız gerektiğini yoksa bizi bir kaşık suda boğarlar dediğimi defalarca hatırlıyorum.

Bizim tek şansımız ülkede tecavüze uğramış olan hukuk.
Onun dışına çıktığımız anda istedikleri kozu vermiş oluruz.

Anıl C
06.04.2015, 18:12
Tekrar görmüs olduk bu ülkede gücün hukuku oldugunu. Son 13 senede yasanan igrenclikleri gordukce garipsemiyorum bu durumu.

Hüseyin Başoğlu
06.04.2015, 18:14
Tekrar görmüs olduk bu ülkede gücün hukuku oldugunu. Son 13 senede yasanan igrenclikleri gordukce garipsemiyorum bu durumu.

neyini garipsicem ben gülüyorum artık anıl. :D:D
bak bu olayda nasıl yaygara kopardılar bide düşünsene son fener maçını kazansaydık neler olucaktı ?? :D

artvints
06.04.2015, 18:16
bu ligde fenerbahçe ne isterse o olur. çünkü ülkenin %50 si fenerbahçeli. demokrasi yani :)

Sercan Keleş
06.04.2015, 18:21
Konu dışı olabilir ama bizim başkan kişisel olarak kendisini geliştirmiş. Bu ayıp bir şey değil. Sakın yanlış anlamayın ama örnekleri ve konuşma tarzı değişmiş. Konuşma bütün içerisinde gerçekleşmiş. Hitabet daha eğitimli bir hal almış.

İlker Yazıcıoğlu
06.04.2015, 18:24
Kalıbınıza tüküreyim.Ligi ertelediniz ha????

:)

Utanmaz,arlanmazlar....

Ne oldu adam mı öldü??

Ulan şerefsiz evlatları,bu ülkede polis arabalarını devirdiler,yaktılar ,yıktılar,statta adam öldürdüler,çatıdan attılar ,maçlar ertelenmedi de şimdi ne oldu he?

feneriniz zarar mı gördü?

Allah belanızı versin...

Federasyona hiç bir lafım yok,onların alayı kukla zaten herkes biliyor...

Sizi oraya getirenin, o feneri ısrarla korumaya devam edenin Allah belasını versin....

Çoluğundan çocuğundan eşinden dostundan çıksın emi.....

Ülkeye bak.....

Kalıbınıza tükürdüklerim...

Tolga Kurt
06.04.2015, 18:24
Ne bekliyordunuz? :)

Anıl C
06.04.2015, 18:26
Konu dışı olabilir ama bizim başkan kişisel olarak kendisini geliştirmiş. Bu ayıp bir şey değil. Sakın yanlış anlamayın ama örnekleri ve konuşma tarzı değişmiş. Konuşma bütün içerisinde gerçekleşmiş. Hitabet daha eğitimli bir hal almış.

Tabi cnm hersey tecrubeyle sabit
Birazda yonetim bilimine el atsa iyi olcak

artvints
06.04.2015, 18:26

stajını trabzonsporda yapıyor. olsun o kadar.en azından birşeyler öğreniyor.ama para parça işte.geniş bir plan yok. ben başkana hocaya bakıp etkilenmek, ilham almak isterim.ama şu yönetime bakınca bırak etkilenmeyi zara vermezler inşallah diyorsun.

Anıl C
06.04.2015, 18:27
neyini garipsicem ben gülüyorum artık anıl. :D:D
bak bu olayda nasıl yaygara kopardılar bide düşünsene son fener maçını kazansaydık neler olucaktı ?? :D

Oo sen ne diyosun. Acik acik derlerdi bu olay sike dosyasi ile birlessin diye

Jackdaniels
06.04.2015, 18:38
Bayraklar yarıya insin olağanüstü hal ilan edilsin... Doğru fırınlara koşun millet ekmeğinizi stoklayın fener otobüsüne ateş açılmış !!!

Adem Akyüz'
06.04.2015, 18:41
Başkan o toplantı da "O zaman biz de 3 Temmuz'un sorumluları cezasını çekene kadar maçları oynamayı düşünmüyoruz." diyememiş mi?

Neyse, 1 hafta kafamız rahat olacak demekki..

memozcan
06.04.2015, 18:45
şu takımı ligden çekemeyen sadri başkana da kapak olsun!!

batugol
06.04.2015, 18:50
diyecek çok şey var
ama demeyeceğim
ligi bir hafta erteleyince ne olacak onu merak ediyorum?

Emirhan Makul
06.04.2015, 19:02
diyecek çok şey var
ama demeyeceğim
ligi bir hafta erteleyince ne olacak onu merak ediyorum?

Fb dinlenmiş olacak.
Biz dinlenmiş sakatlarımız iyileşmiş olacak ki fb'nin rakibi ile oynuyoruz.

Gibi gibi olaylar, adamların elinde güç var erteletir.

Mert Oğuzlu61
06.04.2015, 19:05
şu takımı ligden çekemeyen sadri başkana da kapak olsun!!

niye çekecekti onu anlamadım ? ülke bayram etsin diye mi ? çok mu seviliyoruz sanki, süper lig i çok mu etkileyecekti Trabzon un futbolla ilişkisinin kesilmesi ? nereye çekiyorsun takımı ligden olur mu öyle şey. çocuk oyuncağı sanki.

tecavüze uğrayan öldürsün kendini, aynı mantık.

Hüseyin Başoğlu
06.04.2015, 19:09
hala daha aynı zihniyet devam ediyor.

takımı ligden çekmekmiş.

ulan takımı ligden çeksek adamlar bayram eder.
Çakar cezayı küme düşürür şike davası komple kapanırdı.
Ne fener avrupadan ceza alırdı ne başka bişi olurdu.

Siyaset felsefesi hocam çok doğru söylüyor : '' Biz millet olarak ne tepki vermeyi ne de neye tepki vereceğimizi bilmiyoruz. ''

sifuni
06.04.2015, 19:14
bu olay basit bir saldiri degil önceden kurgulanmis bir plan uygulaniyor.

azelea
06.04.2015, 19:39
adamlar tüm ligi tehdit ve bloke ediyorlar. ligden çekiliriz tehditiyle spor bakanı bille dize geliyor. ama trabzonspor hakkı yenilirken lig statüsünü değiştirip maçları oynamaya devam ettiler. tabi trabzonsporda da telikanlı birisi çıkıpta ligden çekiliyoruz diyemedi. bence trabzonspor rusya liginde oynamak için başvursun.

azelea
06.04.2015, 19:41
bu olay basit bir saldiri degil önceden kurgulanmis bir plan uygulaniyor.

aynen katılıyorum. 250 metrede ağaç dallarında ve yapraklarında saçma izi bulmuşlar.

hadi saçmayı anladıkta 250mden hangi baba yiğit haraket halindeki otobüse ateş edip soförü vuracak.

azelea
06.04.2015, 19:43
bu olayda en büyük provokasyonu mahmut uslu yapmıştır. ama delikanlı biri çıkıpta sen ne yapıyorsun diyememiştir. bir daha trabzpndan geçmeyin gidin Gürcistandan uçağa binin

Enes Coşkun
06.04.2015, 19:49
3 Temmuz sürecinde kulübü kapatmalıydık...
Ben de buna karşı çıkıyordum lakin en doğru karar buymuş meğer...
Ah ulan ah!

Ciddi olarak bunu bende çok istedim ama kolay iş değil bıktık artık ama napalım.

Enes Coşkun
06.04.2015, 19:50
hala daha aynı zihniyet devam ediyor.

takımı ligden çekmekmiş.

ulan takımı ligden çeksek adamlar bayram eder.
Çakar cezayı küme düşürür şike davası komple kapanırdı.
Ne fener avrupadan ceza alırdı ne başka bişi olurdu.

Siyaset felsefesi hocam çok doğru söylüyor : '' Biz millet olarak ne tepki vermeyi ne de neye tepki vereceğimizi bilmiyoruz. ''

Bi de buda var hakkını arayan TRABZONSPOR,ligden çekilince TRABZONSPOR...şikebahçenin ceza almasıda yıllardır sürüyor sürecekte sanırım.

Tahir61
06.04.2015, 19:56
----------

Berke6198
06.04.2015, 19:57
Bu ülkede futbolun işin içine karıştığı her konuyu fenerbahçe yönetir.

Bu böyle geldi böyle gidecek...

Mollasalihoğlu
06.04.2015, 19:58
Arkadaşlar ne olursa olsun ölselerdi, geberselerdi vs demek bize yakışmıyor.

Bizim büyüklüğümüz buradan geliyor zaten..

28TS61
06.04.2015, 20:03
siketas-ibfk kulübü ,,Futbolda siddete sin, siddete karsi omuz omuza" pankartla ciktilar :D

memozcan
06.04.2015, 20:10
niye çekecekti onu anlamadım ? ülke bayram etsin diye mi ? çok mu seviliyoruz sanki, süper lig i çok mu etkileyecekti Trabzon un futbolla ilişkisinin kesilmesi ? nereye çekiyorsun takımı ligden olur mu öyle şey. çocuk oyuncağı sanki.

tecavüze uğrayan öldürsün kendini, aynı mantık.

yav ne alakası var tecavüzle falan..

sen ben bu kirli düzende yokum, şikenin cezası verilene kadar lige çıkmıyorum deseydin en haklı olduğun dönemde yaptığın ses getirirdi.. bu gün adam çıkmış vaaz veriyor bize biz de malak gibi bakıyoruz..

28TS61
06.04.2015, 20:12
peki neden kimse sormuyor, ptt ligi nicin ertelenmedigini?

28TS61
06.04.2015, 20:25
neredeydiniz? onlarinki can, bununki patlican mi? neden o zaman ertelenmedi?

http://www.hurriyet.com.tr/spor/futbol/16959712.asp

kulüpte ne baskan, ne yönetici, ne de eski futbolcularimiz TS 'nin hakkini savunmuyor.

bu haberleri toplayip basin aciklamasi yapacaksin ki bidaha konusamicaklar

İlyas Özdemir
06.04.2015, 20:34
tiyatroya 1 hafta ara verildi

Mellih
06.04.2015, 20:53
Neden ertelendi belli değil. Güvenlik sorunuysa neden dünkü ve bugünkü maçlar oynatıldı. TFF ligleri tatil edebilecek güçte değil.. oyüzden bakın ben burdayım demek için 1 hafta erteliyor.

AhmetG.
06.04.2015, 21:04
Yok 1 haftada huzura mı erecek Türkiye. Böyle saçma bi karar olamaz.

Şike, ırkçılık, hırsızlık... gibi suçlara ceza veremeyen piyonlar, kendi yandaşlarına birşey olunca ötüp duruyorlar.

Düzenin dansözleri oynaya dursun biz böyle iyiyiz.

Anıl C
06.04.2015, 21:34

Cok dogru bi tespit

Öznur61
06.04.2015, 23:02

Bende böyle bi yorum yazacaktım, katılıyorum.

B.AKDEMİR
06.04.2015, 23:31
Güçlü bir yönetimimiz yok maalesef. Ha tff ha fb hic farki yok.Adamlar istedikleri gibi at koşturuyor.Dur diyebilecek ya da adaleti saglayacak hic kimse yok.Biz bu ülkede boşuna futbol izliyoruz.Icimdeki Trabzonspor aşkını söküp atabilseydim eğer zerre kadar ilgilenmezdim futbolla

28TS61
07.04.2015, 01:23
hatirlatin. bunlar olurken kimsenin giki cikmadi. maclar ertelenmedi.

fatih ve gökdeniz'e gözdagi

http://arsiv.sabah.com.tr/2006/01/30/spo98.html

Fatih Öztürk
07.04.2015, 02:00
Arkadaşlar ne olursa olsun ölselerdi, geberselerdi vs demek bize yakışmıyor.

Bizim büyüklüğümüz buradan geliyor zaten..

Ben artık büyüklük müyüklük yapmam arkadaş.3 sene önce Çavuşoğlu denen şarlatan ne alakaysa bu halka Pontus,rum dölü dedi yüzüne karşı ana avrat sövdüm.olayla Trabzonspor taraftarının bağı varmı yokmu bu bile belli değilken sosyal medyadaki tüm haber sitelerinin yorum kısımlarında Pontus piçleri,rum dölleri hakaretleriyle yüzlerce yorum okudum.heriflerin en etkili spor yazarları bile alanen bu halka barbar demekten çekinmiyor.Ben böyle bir camiaya içinde kardeşimde olsa acımam.

Onur Akyüz
07.04.2015, 02:23
Şahdık şahbaz olduk.

Ülke ülke değil, açık hava tımarhanesi..

yüregimts
07.04.2015, 02:33
Şimdi biz haftaya Hangi maçı oynayacağız???

HOPA'LI TS'Lİ
07.04.2015, 07:53
PTT ligi de ertelenseydi, diğerleri de, böyle ayırım olur mu?

Ya da hiçbiri ertelenmeseydi.

ozturk
07.04.2015, 08:04
Aynı olay bize karşı olsaydı ertesi günü maça çıkar(ılır)dık.
Adım gibi eminim..

Külünkoğlu
07.04.2015, 08:09
Bir haftada Türk futbolunun hangi sorununu çözecekler ?
Adalet ? Güvenlik ? Ahlak ?

bordo08
07.04.2015, 08:42
Şike sürecinin ardından üç maymunu oynayan sözde futbolun patronları..

O dönemde kafanızı kuma gömüp hiç bir şey olmamış gibi insanları salak yerine koymasaydınız belki bugün bu olay yaşanmazdı..

Neyse kıymetli şikebahçeye ve marka değerine bişey olmasın nede olsa suçluda bulundu..

Futbolun anasını belleyen aziz ve feneri değil terörist! Trabzonspor tez vurun kellesini..

TSarıalioğlu
07.04.2015, 09:08
vallahi ne güzel iş ya bizde otobüs taşlayalım ekici sakat olduğunda

Yiğit Gayretli
07.04.2015, 09:43
Bir yetkili çıksın ve desin ki(somut verilerle) "Ligleri bir hafta ertelemekle şu sorunları çözdük..." !

Hadi çıksın açıklasın.

Tolga
07.04.2015, 09:55
Yunanistan'da oldu böyle olay en son. O olay değişikti fakat tatille sonuçlanmıştı.

Bunların hepsinin gerçekleşmesine müsade eden siyasi irade utansın ne diyelim.

28TS61
07.04.2015, 10:12
cikip adam akilli bi basin aciklamasi yapin.

fatih ve gökdenizin arabalari ve isyerleri kursunlanirken, bizim futbolcularin psikolojisi bozulmadimi?

sikecilerin yakip yiktigi olaylari, inönüdeki bicakla adam öldürmeyi, siketas-everton macinda silahla yaralanani, gayse macinda tribünden atilan siseyle kafasindan yaralanan cocugun olaylari yasanirken NEDEN LIG ERTELENMEDI diye hesap soracak baskan ve yönetim istiyorum.

ayrica neden ptt ligi ertelenmiyor ayri bir sacmalik

28TS61
07.04.2015, 10:15
bir daha avni aker'de oynamak istemiyorlarmis :D

http://spor.internethaber.com/spor/super-lig/fenerbahceden-trabzonspor-maci-hamlesi-224355.html

Faik Yılmaz
07.04.2015, 10:23
En azından bizim başkan gibi kuru sıkı atmıyor adamlar.....

Dediklerine yapıyor ve yaptırıyorlar.....

halil ibo
07.04.2015, 10:35
Ertelenen bir haftada Türkiye'de olması beklenenler :

1-Asgari Ücret 10.000 TL.'ye yükselecek.
2-Emeklilere her ay çift maaş verilecek.
3-Kişi başına düşen milli gelir 20.000 $ olacak.
4-Terör değil Türkiye'de, Ortadoğu'da bile son bulacak.

Amma velakin;

1-Irkçılık,şike,futbolcuların yapacağı her türlü tehdit ve birini evden aldırması artık suç olmaktan çıkarılacak.
2-şikebahçenin t.d.bozuntusu ve futbolcuları adli olaylarda olay yeri inceleme ve bilirkişi olarak görevlendirilecek.
3-şikebahçenin tff ve kurullarının üstünde olduğu ve tff'nin resmen şikebahçenin bir organı olduğu resmi gazetede yayınlanacak.
4-UEFA,FIFA ve CAS'ın da şikebahçeye bağlanması için gerekli yerlere müracaatlar yapılıp en kısa sürede gerçekleştirilecek.

28TS61
07.04.2015, 10:41
cumhurreis kinusmus

Sikebahce Kulübü’nün ve camiasının böyle bir olay karşısında takındığı tavır ve gösterdiği davranışı da memnunlukla karşıladığını kaydeden Erdoğan, “Böyle vahim bir olay karşısında gösterdiğiniz sağduyu ve aklı-selim davranışlarınız için teşekkür ederim. Ortamı gerecek tek bir açıklamada bulunmadınız. Son derece sakin ve yapıcı davrandınız” ifadelerini kullandı.

halil ibo
07.04.2015, 10:53
cumhurreis kinusmus

Sikebahce Kulübü’nün ve camiasının böyle bir olay karşısında takındığı tavır ve gösterdiği davranışı da memnunlukla karşıladığını kaydeden Erdoğan, “Böyle vahim bir olay karşısında gösterdiğiniz sağduyu ve aklı-selim davranışlarınız için teşekkür ederim. Ortamı gerecek tek bir açıklamada bulunmadınız. Son derece sakin ve yapıcı davrandınız” ifadelerini kullandı.

o zaman bir madde daha eklemem gerekli:

*** şikebahçe; kulübün onursal,manevi ve has başkanı,ülül emrimiz çok sayın ve pek değerli cumhurreisimizin himayelerinde tüm spor branşlarında faaliyetlerine devam ederken,canları istemediği deplasmanlara gitmeden direkt olarak hanelerine galibiyet puanı yazılacaktır.

Kadir Yeter
07.04.2015, 11:25
Samsunspor Trafik kazası(ölümlü) geçirdiğinde ligler ertelenmiş mi, idi?... hatırlayan biriniz, bilgi eklesin...

kadiryeter Kadir Yeter.

Oğuzhan Fidan
07.04.2015, 11:28
gs bjk ve bursa maçlarından 3er puanla ayrılmazsak hakkımı helal etmiyorum bu sezon hiçbir oyuncuya. iyisi kötüsü hepsi dahil.

HOPA'LI TS'Lİ
07.04.2015, 11:41
Samsunspor Trafik kazası(ölümlü) geçirdiğinde ligler ertelenmiş mi, idi?... hatırlayan biriniz, bilgi eklesin...

kadiryeter Kadir Yeter.

ertelendi diye hatırlıyorum, çünkü çoklu can kaybı vardı

HOPA'LI TS'Lİ
07.04.2015, 11:43
Yahu süper lig harici niye ertelenmedi?

Erteleme olayının şikebahçe menfaatleri için yapıldığı net

şikebahçenin sakatları iyileşsin, Bursayı yensin, 4.yıldızı önce o taksın.

HOPA'LI TS'Lİ
07.04.2015, 11:44
cumhurreis kinusmus

Bu adam için varsa yoksa fenevbahçe

Kupamızı çalanalrın yanında yer aldı hep ama Trabzon şehrinden de oyları kaptı ya buna yanıyorum.

ÖNCE TRABZONSPOR DİYECEKSİN!

Harun-61
07.04.2015, 12:36
3 Temmuz akabinde Lig'den çekilmeyerek en büyük hatayı yaptık.
Birileri ya iyi kazık attı veya bizim yöneticiler basiret göstermedi...!

.

halil ibo
07.04.2015, 14:01

.

Öyle bir karar almak kolay değil.SPK var,mali sorumlulukların var.
Fakat en azından blöf olarak,koz olarak kullanmalıydık bunu.Haaaaa dikkate alırlar mıydı bilmiyorum.

Karşımızda;siyasileri ile,askerleri ile,iş adamları ile devasa bir camia ve y.dışında bile sağlam bir lobileri var.

Bizim neyimiz var : Emredersiniz başkanım diyen ezik m.vekillerimiz,emredersiniz komutanım diyen rütbelilerimiz,siz iyisini bilirsiniz diyen iş adamlarımız,korkak,ahmak,güce ve paraya tapan sanatçılarımız ! (ne sanatı icra ediyorlarsa artık yerin dibine batsın).
Takımı yücelteceğine kendilerini göklere çıkartan,eski yöneticilere sallamayı marifet edinmiş,benim olsun,küçük olsun,
ben ne kadar büyüyebilirsem ''Trabzonspor'' markasını kullanarak büyüyeyim diyen aşağılık yönetici profilimiz,darmadağınık bir camia...

S.ÖZKAN
07.04.2015, 16:04
Şikebahçenin sakatları iyileşir

piskopatrizeli
08.04.2015, 08:30
İyi oldu zaten yorgundum , bir hafta yatış.

bahadır2561
08.04.2015, 08:43
En azından bizim başkan gibi kuru sıkı atmıyor adamlar.....

Dediklerine yapıyor ve yaptırıyorlar.....

7-8 defa ligden cekilecegim diyip cekilmeyen

4-5 kez havuzdan cikacagim diyip cikamayan

2-3 kez Turkiye Kupasina paf takimla cikacagim diyip cikamayan yavsaklar mi sozunde duruyormus

Baskana vurun da bu yalancilari dogruymus gibi gosterip vurmayin

Haftaya seve seve maca cikacaklar SEVE SEVE hikaye anlatmasinlar

Kubilay ŞAHİN
08.04.2015, 09:02

.

Basiretsizlik konusunda üzerimize yok. B şıkkını tercih ediyorum.

kopeli
08.04.2015, 10:46
fb'nin sakatları iyilesir.

oflubektas
08.04.2015, 11:10

kadiryeter Kadir Yeter.

Ligler ertelenmemişti hocam. Ancak Samsunspor sezon sonuna kadar kimseyle maç yapmamış, sonraki sezon da aynı ligde maç oynamaya devam etmişti.

Ayrıca Fatih ve Gökdeniz'in ev ve araçları kurşunlandıktan 3 gün sonra Fatih maça çıkmıştı. Nice meydan dayağı yiyen, hatta linç girişimine maruz kalan oyuncu, hoca ve yöneticilere rağmen o ligler devam ettirildi. Yöneticisi "biz beyaz olduğumuz halde zenci muamelesi yapılıyor" diyen kulüp ise vakur duruşundan dolayı reisicumhur tarafından tebrik edildi (!)

TSarıalioğlu
08.04.2015, 11:20
Gs yi yenersek lig karışacak her sene hedef dördüncülük ve lig şampiyonunu belirlemek