PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Haftanın Konuğu | Mert Oğuzlu61

Hüdai Pervaneli
06.04.2015, 00:28
Her hafta bir üyemizi burada konuk ederek onunla bir nevi ropörtaj yapacağız. Herkes çok fazla özele inmeden konuğumuza merak ettiklerini sorabilir.

Bu haftaki konuğumuz : Mert Oğuzlu61
Klasikleşmiş başlangıç soruları ;

Doğum tarihiniz?
Nerelisiniz?
Nerede oturuyorsunuz?
Okuduğunuz ve okumakta olduğunuz eğitim kurumları ?
Mesleginiz ?
Hobileriniz?
İlişkiniz var mı ?
Hayattaki en büyük hayaliniz?
Hayatınızda örnek aldığınız kişi kimdir?
En büyük takıntınız nedir?
Yaptığınız en büyük çılgınlık nedir?
Neden Trabzonspor?
Neden BMN?
En beğendiğiniz filmler?
En beğendiğiniz sanatçılar?
En sevdiğiniz renk?
En sevdiğin şiir?
En sevdiğin şarkı?
Hangi ilde Yasamak isterdin? Neden ?
Avrupaya gitme yerlesme Sansin olsaydi Nereyi Secerdin ?
Daha Önce Avrupada Bulundun mu ?
Kendini yazarak mı yoksa konuşarak mı daha iyi ifade edersin ?
Biriyle konuşurken en dikkat ettiğin şey ?
Yanında rahat edebileceğin kişi nasıl olmalıdır ?
Seni şu ana kadar etkileyen 3 güzel ve kötü şey ?

http://i58.tinypic.com/2zfmi6v.jpghttp://i59.tinypic.com/2hdnzhu.jpg
http://i61.tinypic.com/2poeik4.jpg

Hüdai Pervaneli
06.04.2015, 00:31
Beyler Bayanlar Fazla Yüklenmeyin Mert Kardesime Üyeler Görüp Korkuyor ve Konuk Olmak Istemiyor

Isteyen Olursa Isimde veririm:)

Ülke Disinda( Trabzon Disinda ) Yasamak Sorun Olmuyor mu ?

Adem Akyüz'
06.04.2015, 19:03
- En sevdiğin kız ve erkek ismi nedir?
- Nasıl bir karakterin vardır? (Duygusal, sert, takıntılı vs.)
- Kalabalık içinde olmayı mı seversin yoksa yalnız kalmayı mı?
- Takımdan bir oyuncuyla tanışma fırsatın olsa bu kim olurdu?
- Canlı olarak hangi maçı, nerede izlemek isterdin? (Ör; Dormunt-Trabzonspor maçı, Nou Camp'ta)
- Trabzonspor'un 10 yıllık geleceğini nasıl görüyorsun?
- Camia olarak en büyük sorunumuz nedir?

Ve BMN'den ne gibi beklentilerin var?

Hüseyin Başoğlu
06.04.2015, 19:11
sanma ki bu başlığı görmedim. :) :)

Mahvoldun olm sen. :D

ibrahim
06.04.2015, 19:26
Habercilik nası gidiy? :)

Burak DERELİ
06.04.2015, 20:25
BMN de şu olsa güzel olur diyeceğin birşey varmı?

Mert Oğuzlu61
06.04.2015, 20:34
Doğum tarihiniz? 11 nisan 1993
Nerelisiniz? Beşikdüzü/Trabzon
Nerede oturuyorsunuz? İstanbul
Okuduğunuz ve okumakta olduğunuz eğitim kurumları ? İAÜ Gazetecilik son sınıf öğrencisiyim
Mesleginiz ? seneye netleşir (fiko) :))
Hobileriniz? spor, gezi, halı saha, yazmak.. klasik yani, ekstra bir şey yok
İlişkiniz var mı ? yok
Hayattaki en büyük hayaliniz? hiçbir zaman büyük hayaller peşinde koşmadım, sadece bir şeyi çok istedim ama olmadı. bunun dışında ne istediysem elde ettim yada başardım. hayal kurmanın saçmalık olduğunu anladığımdan beri de hayal kurmuyorum
Hayatınızda örnek aldığınız kişi kimdir? hiç düşünmedim, sanırım yok.
En büyük takıntınız nedir? dağda bayırda önüme ayı, kurt felan çıksın korkmam ama ufacık böcekten korkarım. :) korkmak değilde aslında, tiksinti diyeyim. uğur böcüğü ve şirin kelebekler dışında geri kalan hiçbir böceği sevmem, bana uzak olsunlar. bu sıkıntıyı yaylaya köye gittiğimde bazen çekiyorum, ezme bile ezemiyorum başkası ezse bile tüylerim diken diken oluyor yazarken bile tiksinti geldi. ufak bir iki takıntım daha var mesela kız kulesi. sevmiyorum, yıkılsın su altında kalsın. sevmiyorum işte...
Yaptığınız en büyük çılgınlık nedir? 2 sene önce x partisinin vekili, belediye başkanı bilmem ne başkanı vs.. korumalarla, arkalarında bir yığın insanla tam kadro evimin önünden geçerken uzatılan eli sıkmayı reddetmem ve sonrasında gelişen olaylar. nedense aklıma bu geldi şimdi.
Neden Trabzonspor? özel bir sebebi yok, ailem TS li, babam TS li. :) bende TS li oldum, bu yani. :D
Neden BMN? TS nin internet ortamında kalesi olarak nitelediğim ve kendimi rahat hissettiğim, kulübümle ilgili sevincimi üzüntümü paylaşabildiğim, insanların neler düşündüklerini öğrenebildiğim bir yer burası. her görüşten insan var, sonuçta forum burası... internete girdiğimde zamanımın büyük kısmını burada harcıyorum, kendimi bordo mavi renklere ve memleketime yakın hissediyorum. genel sebepler bunlar yani.
En beğendiğiniz filmler? yüzüklerin efendisi serisi, alien serisi, cesur yürek.. bilimkurguya, korku-gerilime bayılırım, dramadan mesela nefret ederim ama tom hanks e hayranım ve bu adam beni ağlatmayı hep başarmıştır, mesela forrest gump, yeşil yol.. salya sümük ağlamışlığım vardır. beğendiğim birçok film var ama aklıma ilk gelenler bunlar..
En beğendiğiniz sanatçılar? kazım koyuncu nun bende yeri ayrıdır.
En sevdiğiniz renk? mavi
En sevdiğin şiir? eskiden arada ilham gelir, yazardım. severdim şiir yazmayı, mesela ilkokulda ve lisede okul hep benim şiirlerimi yarışmaya gönderirdi. :) üniversiteye geçtim, bıraktım şiiri felan... okumayı da severdim mesela, onuda bıraktım. üniversitenin ilk senesi benden şiiri, kitabı, okuma sevgisini aldı. özel bir sebepten ötürü bunlardan soğudum, takıntılarıma yazmadım ama kitap okumak mesela takıntı oldu diyebilirim. yanımda kitap okumayın, gidin nerede okursanız okuyun bana yaklaşmayın. :)
En sevdiğin şarkı? it s my life / bon jovi
Hangi ilde Yasamak isterdin? Neden ? her yaz kutsal topraklara geliyorum, ohh bee dünya varmış, goymuşum moklu istanbul a diyorum ama aradan 1 ay geçiyor, yaw döneyim ben artık diyorum. :) Trabzon da yaşamak isterdim ama istanbul çok farklı bir şehir, burada doğup büyüdüysen başka yerde yaşaman gerçekten zor. yinede bu soruya Trabzon demek isterim.
Avrupaya gitme yerlesme Sansin olsaydi Nereyi Secerdin ? avrupa değil ama sydney... buraya gitmek isterdim, sydney i gezmeyi görmeyi çok istiyorum. neden bilmiyorum, avustralya yı çok merak ediyorum.
Daha Önce Avrupada Bulundun mu ? hayır.
Kendini yazarak mı yoksa konuşarak mı daha iyi ifade edersin ? her iki türlüde ifade edebilirim ama yazarken ortaya çıkan anlam bazen farklı olabilir, konuşmak ve diyalog en doğru yöntemdir.
Biriyle konuşurken en dikkat ettiğin şey ? dil, kullandığı üslup, hal hareket tavırları. karşımdakinin ne olduğunu anlamam için istisnalar hariç 5 dakka yeter. çok seçici bir insanım, herkesle dostluk kuramam. dostum sağlamdır, çıt kırıldım ilişki bana göre değil. karşımdakinin önce insanlığına bakarım adamlığına bakarım. erkek yada bayan fark etmez, bana yanlış yapma potansiyelini sezdiğim an yol veririm. benimlen herkes iyi geçinebilir, ben en doğrusuyum demiyorum bir hatam olur özür dilemesini de bilirim ama katı kurallarım vardır, bazı sınırlar vardır ve o sınırı aşan kişiyi direk silerim.
Yanında rahat edebileceğin kişi nasıl olmalıdır ? samimi olsun, sıcakkanlı olsun, dürüst olsun, rahat olsun.
Seni şu ana kadar etkileyen 3 güzel ve kötü şey ? 22 en sevdiğim rakamdır, 22 mayıs 2011 akşamı yaşadıklarımı unutamam. ''bir ara sende mi be 22?'' demiştim ama sorun rakamda değilmiş, sonradan özür diledim bebişimden. bir diğer kötü olay üniversitede ilk senemde başıma geldi, özel bir durum. kitaplar, hepsini yak, cayır cayır yansınlar.. bir diğer kötü olay, çok yakın bir aile dostumuzun kalp krizinden evde ölmesi.. 7. sınıfa gidiyordum, babamın en yakın arkadaşıydı amcamdan farksızdı. beni hep gs li yapmaya çalışırdı. :) gözümüzün önünde gitti, o gece ölümün nasıl bir şey olduğunu anladım... iyi bir şey aklıma gelmedi... :D

Beyler Bayanlar Fazla Yüklenmeyin Mert Kardesime Üyeler Görüp Korkuyor ve Konuk Olmak Istemiyor

Isteyen Olursa Isimde veririm:)

Ülke Disinda( Trabzon Disinda ) Yasamak Sorun Olmuyor mu ?

üstte yazdım aslında, her yaz giderim. insan gerçekten özlüyor, gurbette yaşamak böyle bir şey işte ama yapacak bir şey yok. belki ileride Trabzon a gelirim, orada bir yuva kurarım hiç belli olmaz ama istanbul öyle bir şehir ki, burada doğup büyüyen sövse de saysa da biraz uzak kaldı mı geri dönesi geliyor, ayrılmak çok zor geliyor.

Sibel
06.04.2015, 20:50
Sence agresif biri misin?
Kalbini kırdım diye bin pişman olduğun biri var mı?
Hayatında değiştirmek istediğin tek şey ne olurdu?
Sana çekici gelen bir gezegen var mı?
Her durumda iyi insan olmayı mi tercih edersin yoksa bazen canın cehenneme der misin?
Tarafsız gazeteci olacağını düşünüyor musun?
Dünyadan silmek istediğin renk ne olurdu?
Mürettebatı yönetmek mi istersin mekiğinde yoksa orda olsan yeter mi?
Geri dönmemek üzere uzaya yolculuğa çıkar mıydın?
Erkekleri ve kadınları 3 özellikleri ile anlat bize.
Bir bitki olsan hangisi olurdun niye?
Dünyaya bir daha gelmek ister miydin?
Seni her dinlediğinde etkileyen bir şarkı ya da müzik var mı?
Forumda en sıcak ve en soğuk bulduğun isimler?
Neyi keşfetmek isterdin?

Mert Oğuzlu61
06.04.2015, 21:04
- En sevdiğin kız ve erkek ismi nedir? bayanlarda Naz ve Buse isimlerini severim. erkeklerde Efe ve Mert i severim. :)))
- Nasıl bir karakterin vardır? (Duygusal, sert, takıntılı vs.) (fm dili; değişken ruh hali:D) olaya bağlı olarak değişir diyebilirim, iki yüzüm var. bir tarafım melek, diğer tarafım açık konuşmak gerekirse şeytan.. ama kolay kolay sinirlenmem, bir insanı kolay kolay asla üzmem.. karadenizli kanı var, sinirlendiğim zaman duvarı delerim o derece. hee genel anlamda söyleyecek olursam sakin bir insanım, kesinlikle sert biri değilim yanlış anlama olmasın, sert insanlardan zaten nefret ederim.
- Kalabalık içinde olmayı mı seversin yoksa yalnız kalmayı mı? yalnızlığı sevmem ama kuru kalabalığı da sevmem, kafa dengi iki arkadaşım olsun yeter benim için.
- Takımdan bir oyuncuyla tanışma fırsatın olsa bu kim olurdu? onur. :)
- Canlı olarak hangi maçı, nerede izlemek isterdin? (Ör; Dormunt-Trabzonspor maçı, Nou Camp'ta) el clasico yu barnebau stadında izlemek isterdim.
- Trabzonspor'un 10 yıllık geleceğini nasıl görüyorsun? çok zor bir soru.. pozitif bir insanımdır, aklımdan geçeni yazsam hadi canım dersiniz, gönlümden geçen şeyi yazayım.. camiayı birleştirecek bir başkan ve güçlü yönetim oluşturduğumuz an istanbul a yeniden kafa tutarız, şike yaptırırız ama bu kaos ortamıyla bilinçsiz saçma sapan yatırımlarla bizden bir cacık olmaz. mayıs ayında seçim olmayacak orası kesin ama aralık ta sürpriz bir isim bekliyorum, sadri şener de ara dönemde başkan olmuştu. yine bu etkiyi yaratacak bir isim gönlümden geçiyor, sezon sonu umarım iyi takviyeler yaparız, eldekileri zarar etmeden çıkartırız. gelecek sezondan birazcık umudum var.
- Camia olarak en büyük sorunumuz nedir? birlik beraberlik yok, bunu sağlamadan hiçbir şekilde başarı elde edemeyiz. en son sadri şener başkan olduğunda bütün camia birleşmişti ve sonrasında başarı gelmişti... ama sadri başkanı çevresindekiler yaktı, çok hata yaptı. sonrası malum.

Ve BMN'den ne gibi beklentilerin var? bi dal bildirim sistemi alabilirim onun dışında isteğim arzum yok. :) yenilik peşinde bmn onu anladık ama gözle görülür bir farklılık olmamasını istiyorum, forumda şuan her şey güzel tek eksiğimiz bence bildirim sistemi.

sanma ki bu başlığı görmedim. :) :)

Mahvoldun olm sen. :D

c.tesi niye ceza yemedin sen ya... valiye mahmut a felan giydirirsin ceza yersin yırtarım diye düşünmüştüm. :D

Habercilik nası gidiy? :)

idare edeyruk. (: okul bitiyor fazla bir şey kalmadı, seneye nerede olacağız ne yapacağız bakalım.

BMN de şu olsa güzel olur diyeceğin birşey varmı?

adem e de yazdım bildirim sistemi dışında üye olarak başka bir beklentim, isteğim yok. :)

Mert Oğuzlu61
06.04.2015, 21:38
Sence agresif biri misin? kesinlikle değilim. gayet uysal bir şeyim ama damarıma basılırsa alien olurum, affetmem.
Kalbini kırdım diye bin pişman olduğun biri var mı? bir hatam olduğu zaman özür dilerim, şu hayatta en çok korktuğum şeylerden biri iyi bir insanın kalbini kırmaktır. şuan için kalbini kırdığım biri yok.
Hayatında değiştirmek istediğin tek şey ne olurdu? zamanı geri sarmak ve bir yanlışımı düzeltmek. çok klasik bir cevap ama sebebi özel.. :)
Sana çekici gelen bir gezegen var mı? hepsini seviyorum, hepsi aynı geliyor. :D uzay da yolculuk yapmayı çok isterdim, daha öncede yazmıştım, alien filmini yaşamak isterdim. :D
Her durumda iyi insan olmayı mi tercih edersin yoksa bazen canın cehenneme der misin? karşımdakine ve olaya bağlı olarak, kendimi bozmadan ''iyiyi'' sürdürürüm.. baktım çizgi aşılıyor, cehenneme yollarım.
Tarafsız gazeteci olacağını düşünüyor musun? hayır. bu soruya hiçbir gazetecilik öğrencisi yada medya çalışanı evet diyemez, herkesin mutlaka bir tarafı vardır. tarafsızım diyen yalan söylüyordur yada ne olduğunu kendide bilmiyordur.
Dünyadan silmek istediğin renk ne olurdu? fb ile alakası yok ama gerçekten şu lacivert kadar saçma sapan bir renk yok. acayip gıcık bir renk, ölsün gebersin yaw...
Mürettebatı yönetmek mi istersin mekiğinde yoksa orda olsan yeter mi? koltuk sevdalısı değilim, orada olsam bile yeter. :) lider olma, hep zirvede olma, emir verme gibi bir derdim yok.
Geri dönmemek üzere uzaya yolculuğa çıkar mıydın? hayır, çok istediğim bir şey ama geri dönmemek olmaz. iki alien görüp dönmek isterim.
Erkekleri ve kadınları 3 özellikleri ile anlat bize. erkek: futbol, kadınlar, halı saha. / kadın: trip, ego, erkekler
Bir bitki olsan hangisi olurdun niye? güldürdün sibel. :D papatya olmak isterdim, en sevdiğim çiçek papatya.
Dünyaya bir daha gelmek ister miydin? yok yaw 2. kere çekilmez bu dünya. gerçi Türkiye dışında bir ülke vatandaşı olacaksam, mesela sydney felan oralarda doğacaksak değişiklik olur kabul edebilirim ama yok kim gelecek 2. kere tembel adamım ben uğraşamam.
Seni her dinlediğinde etkileyen bir şarkı ya da müzik var mı? it s my life şarkısını çok severim, bon jovi nin her parçasını severim.
Forumda en sıcak ve en soğuk bulduğun isimler? haydaaa :D forumda sevdiğim birçok kişi var, isim isim yazmaya kalksam şuan aklıma da gelmez birçoğu, bir iki kişi sayayım mesela canberk i, berat akçay ı severim, gıcık mıcık ama hüseyin i de severim. :D bunları sıcak, samimi buluyorum, senide severim mesela. :) bazılarını reelde tanımasam da iyi insan olduklarını düşünüyorum. soğuk bulduğum bir isim yok.
Neyi keşfetmek isterdin? pas.... :D hiç düşünmedim bilemiyorum.

.

Anıl C
06.04.2015, 21:39
Mert kardesim bir daha forumda baslik acmama kararini nasil verdin :P :)

Mert Oğuzlu61
06.04.2015, 21:44
Mert kardesim bir daha forumda baslik acmama kararini nasil verdin :P :)

transfer dönemlerinde kendimi zor tutuyorum. :D

bilmeyen varsa kısa özet geçeyim; n doye den beri üzerimde lanet var, kimin başlığını açsam transfer loading durumu %99 olsa bile tam orada error veriyor, yükleme duruyor bir şeyler oluyor. şaka değil gerçekten açtığım başlık sayısını unuttum, epey başlık açtım n doye den beri kimseyi getiremedim şu takıma. baktım olmuyor, kulübe faydamız dokunsun dedik başlık açma sevdamıza son verdik.

ama yazın belli olmaz, belki bir girişimde bulunabiliriz. :D:D

Sefer A.
06.04.2015, 22:10
Pandaci renkdasim, bu panda meragi nereden ? :) Gerçi sevilmeyecek gibi degiller, itiraf ediyorum beni de pandaci yaptin :D

Öznur61
06.04.2015, 23:07
Merhaba :)

Şimdi benim sorularım ;
* Çocukluğuna dair özlediğin şeyler nedir ?
* Şu ana kadar aldığın en hoşuna giden hediye ?

* En son ne için gerildin ?

* Gazetecilik başından beri istediğin bi meslekmiydi yoksa farklı bi hedefin isteğin varmıydı?

* Sence önümüzdeki haftalar kimler konuk olmalı ?

Şimdilik bu kadar. :)

Hüdai Pervaneli
07.04.2015, 01:42
Mert Sen Merak etme Hüseyinin Üstune oynicam

Ugursuz yada sansiz olduguna inanirmisin ?

Haftaya Yada ilerleyen haftalarda kimler Konuk Olmali?

Mert Oğuzlu61
07.04.2015, 11:52
Pandaci renkdasim, bu panda meragi nereden ? :) Gerçi sevilmeyecek gibi degiller, itiraf ediyorum beni de pandaci yaptin :D

özel bir sebebi yok sadece çok seviyorum tembel soytarıları :D

ayrıca bknz; http://mertkirarslan.blogspot.com.tr/2014/12/sevimli-pandalar.html

geçen dönem bir ders için blog açmıştık, orada yazmıştım. okuyan error veriyordu. (:

Merhaba :)

Şimdi benim sorularım ;
* Çocukluğuna dair özlediğin şeyler nedir ? harika bir çocukluk geçirdim, meşhur jenerasyonun son halkasıydı bizim kuşak. her şeyi yaşadım.. neyi unutamadın dersen, akşam karanlık çökene kadar okulun bahçesinde, mahallede top peşinde koşturduğumuz anları hiç unutamam. bunu günümüzde çocuklar yaşayamıyor.. tasolar, futbolcu kartları, en kral çizgi filmler, çocuğun gözünden rengarenk bir hayat.. en değerli mal varlığımız o tasolar, kartlardı yaw. dersleri iyiymiş felan önemi yok, okulda çeteler kurardık bizim sözümüz geçerdi, raconu biz koyardık. :D yazılacak anlatılacak çok şey var ama aklıma ilk bunlar geldi.

* Şu ana kadar aldığın en hoşuna giden hediye ? yine çocukluğuma gideyim, çok hediye aldım ama hiçbiri bir çocuğu sevindirecek kadar güzel olamaz. :) benim bebe olduğum yıllar ps1 herkeste yoktu, pahalı da bir şeydi. ben tek çocuğum, hiçbir zaman aileme şunu istiyorum bunu istiyorum diye zırlayan bir şey olmadım ama tek çocuk olmak hep avantaj oldu, ailem hiçbir şeyi esirgemez benden hala daha öyledir. :) neyse sünnet oldum, eve getirdiler beni yatıyorum. kapı çaldı, elinde kocaman poşetle içeri girdi babam ''al buda benden sana hediye'' dedi bıraktı yere. poşeti açtılar o efsane ps1 in kutuyu bir gördüm ağrı sızı kalmadı yataktan fırlayacaktım zor tuttular. :D hayatımda hiçbir hediye bunun yerini tutamaz.

* En son ne için gerildin ? sınıfımızın face grubuna, sorumlu olduğu halde ödev duyurusunu yapmayıp beni durduk yere uğraştırdığı için sınıftan biriyle gerginlik yaşadım. en sinir olduğum şeydir, not saklamak yada insanlar bilmesinde eksik ödev versin, düşük puan alsın vs.. bu tarz düşünceye sahip insanlardan nefret ederim. baktım kimsenin umurunda değil, gruba kapağı koydum çıktım, eleman millete rezil oldu. 5-10 dk sonra 4 yıllık arkadaş telefon ediyor, telefonu açıyorum alo der demez enteresan sözler işitiyorum. sonra bende enteresan sözler söylüyorum, sen gel şu sözleri yüzüme söyle bak ne oluyor diyorum, ertesi gün adam yanıma geliyor ooo kanka nbr yaa muhabbetleri, şakalaşmalar felan... Allah böyle moron tiplerden uzak tutsun beni.

* Gazetecilik başından beri istediğin bi meslekmiydi yoksa farklı bi hedefin isteğin varmıydı? liseye başladığımda kafamda 2 meslek vardı, arkeolog yada gazeteci.. gazeteciliğe özel ilgim vardı, okumayı söktüğümde millet ali ata bak okurken, ben fanatik fotomaç aldırıyordum eve. babam öğretmendi, okula birlikte gidip gelirken hergün spor gazetesini aldırırdım. eskiden bulmaca köşesi olurdu fanatikte felan bulmaca çözmeyi o sayfalarda öğrendim. :) çocukluğuma dair bak bu olayı da özlüyorum, basit gelebilir ama okuldan her gelişimde çantayı fırlatıp o gazeteyi okumak, sonra bulmacasını çözmek zevkti benim için.. yani genel olarak istediğim meslek buydu ama sektörde yer bulmak gerçekten çok zor, sağlam torpilin olmalı. seneye ne yapacağız bakalım, belli olmaz belki olcay çakır ın yanına girerim. eğitimin zerre önemi yok, tamamen şans ve torpil geleceğini belirliyor...

* Sence önümüzdeki haftalar kimler konuk olmalı ? oğ61 efsanesi silindi mi ne oldu bilmiyorum ama eğer ban yemediyse olabilir. gerçi istemeyecektir, troll olduğunu düşünüyorum forumdan biri olabilir.. yada the ciks olabilir. en çok onu merak ediyorum.

Şimdilik bu kadar. :)

Mert Sen Merak etme Hüseyinin Üstune oynicam

Ugursuz yada sansiz olduguna inanirmisin ? bazen... bazen şanslı olduğumda oluyor, şanssız olduğumda. olayın akışına göre değişkenlik gösterir.

Haftaya Yada ilerleyen haftalarda kimler Konuk Olmali? öznur a da yazdım, en çok merak ettiğim kişi the ciks yada oğ61 efsanesi de olabilir ama sanırım o ban yemişti.

Hüseyin Başoğlu
07.04.2015, 12:02
just wait for tonight :)

alper*
07.04.2015, 13:11
Selamlar :)

Muhammet YILMAZ
07.04.2015, 13:26

Ben soracaktım :(

Mert Oğuzlu61
07.04.2015, 14:29
Selamlar :)

aleyküm selam. :)

Ben soracaktım :(

http://www.milliyet.com.tr/2007/05/24/son/resim/panda3.jpg

Emre İskender
07.04.2015, 20:40
Selam Mert...

Verdigin cevaplarla az cicok tanimaya calistim ve seni ve gercekten cok memnun oldum :)

Suan icinden bana su sorulsa da cevaplasam dedigin bir soruyu kendine sorar cevaplar misin? ( bu sorumu son gune de saklayabilirsin belki de biri sorar)

Hüseyin Başoğlu
07.04.2015, 23:37
Sence Dünya'nın en güzel kadını ?
Hayatındaki en büyük rezillik nedir ?
En sevdiğin araba ?

Bunlar başlangıç :D

Edit= medcezir izleyen erkekmişsin doğrumu ?

Fatih Öztürk
08.04.2015, 01:55
Halı sahada hangi mevkide oynuyorsun :)

Hüdai Pervaneli
08.04.2015, 03:48
Medcezir mi Izliyosun Bulusup beraber mi izlesek

Mert Oğuzlu61
08.04.2015, 11:09
Selam Mert...

Verdigin cevaplarla az cicok tanimaya calistim ve seni ve gercekten cok memnun oldum :)

Suan icinden bana su sorulsa da cevaplasam dedigin bir soruyu kendine sorar cevaplar misin? ( bu sorumu son gune de saklayabilirsin belki de biri sorar)

aklıma hiçbir şey gelmiyor, başta hüseyin olmak üzere isteyen istediği soruyu sorabilir, temiz Türk futbol paydaşlarına veremeyeceğimiz hesap yok. :)

Sence Dünya'nın en güzel kadını ? dünyanın en güzeli senin sevdiğindir diyerek önce romantik bir cevap vereyim, sonra edebiyatı bir kenara bırakıp miranda kerr diyeyim. :) bizim ülkedeyse damla sönmez diyebilirim, aşırı sevimli bişe böyle tarif edilecek gibi değil, kedi gibi maşallah.
Hayatındaki en büyük rezillik nedir ? üniversite 1. sınıfta arkadaşın biri beni acayip trolledi. hayatım boyunca unutamayacağım bir şakaya maruz kalmıştım, hoşlandığım bir kız vardı eğer o gün sınıfta olsaydı sanırım harakiri yapardım. özel bir durum daha fazla anlatamam. :))) kitaplar, aptal kitaplar.. atom fiziğine deee, profesörlüğe de lanet olsun..
En sevdiğin araba ? jeep hastasıyım ama üstü açık beyaz bir spor araba için ölürüm, marka modelin hiç önemi yok hacı nefes alsın yeter :D

Bunlar başlangıç :D

Edit= medcezir izleyen erkekmişsin doğrumu ? yalan, kesinlikle yalan yok öyle bir şey. :D tv izlediğim yok sadece survivor izliyorum o kadar.

Halı sahada hangi mevkide oynuyorsun :)

kanatlarda takılıyorum. çok teknik, yıldız bir isim değilim ama iyi bir takım oyuncusuyum. :D

Medcezir mi Izliyosun Bulusup beraber mi izlesek

medcezir ile uzaktan yakından ilgim yoktur. bu millet paralelciye inanmaz, kandıramazsınız. :)))

Burak DERELİ
11.04.2015, 13:51
Haftanın konuğunun bugün doğum günüymüş, doğum günün kutlu olsun

Buna icaben bugün doğduğuna mutlumusun :)

Muhammet YILMAZ
11.04.2015, 14:17
Tanışıp,kaynaştıktan sonra keşke bu insanı tanımasaydım dediğin kişiler var mı?

Adem Akyüz'
11.04.2015, 15:56
Doğum günün kutlu olsun öncelikle.. Bu güne kadar aldığın en güzel doğum günü hediyesi nedir? :)

Sibel
11.04.2015, 16:53
Mutlu yıllar Mert.
Karakterinle bağdaştıramadığın bir huyun var mı?

munzevil
11.04.2015, 17:58
mutlu yıllar....

Öznur61
11.04.2015, 18:48
Mutlu yıllar dedikten sonra sorum şu ;
*Hayatın bir film olsaydı bu filmde yer alıcak müzikler ne olurdu ?

Mert Oğuzlu61
11.04.2015, 19:25
Haftanın konuğunun bugün doğum günüymüş, doğum günün kutlu olsun

Buna icaben bugün doğduğuna mutlumusun :)

teşekkür ederim burak.. doğduğuma mutluyum, bensiz hayat çekilmezdi valla bunu dün geceden beri sık sık duymak hoşuma gidiyor. sevilmek güzel şey tabi. :D

Tanışıp,kaynaştıktan sonra keşke bu insanı tanımasaydım dediğin kişiler var mı?

evet oldu ama ''keşke tanışmasaymışım'' dediysem zaten noktayı koymuşumdur, birinden hoşlanmamışsam etrafımda fazla barındırmam. :)

Doğum günün kutlu olsun öncelikle.. Bu güne kadar aldığın en güzel doğum günü hediyesi nedir? :)

teşekkürler adem.. hediye konusu bence basit ama vurucu olmalıdır. pahalı bir hediyede insanı mutlu edebilir ama şahsen ben pahalı hediyeye karşıyım.. en çok hoşuma giden hediyem beni 1 yıl sonra kahreden hediyem olan muhabbet kuşumdu. ben hayvanları çok severim, doğum günümdü işte hazırlık felan yapmışlar evde pasta almışlar arkadaşlar, annemde gitmiş kuş almış. :D severdim tüy yumağını, yeşil sevimli bir şeydi. karadeniz müziklerine bayılırdı, volkan konak ve kazım koyuncu yu duyduğu an kafese girerdi uslu uslu otururdu. delikanlı kuştu, kafesi süslerdim kızar atardı süsü püsü, söverdi bana git kendin süslen erkeğiz lan biz derdi racon keserdi. sıcak bir yaz akşamı ramazan ayında uçtu gitti balkondan, göremedim gidişini. ciiikkk dedi kafamdan doğru uçtu gitti, balkonun olduğu tarafa hiç uçmazdı ilk kez uçtu gidiş o gidiş, aileden cenaze çıkmış gibi oldu 1 hafta kendime gelemedim.

geçen sene yada önceki sene, balkonumuza muhabbet kuşu kondu. mavi, akıllı bir şeydi direk geldi elime aldım içeri. gittim yem aldım yedirdim içirdim sonra yine aynı acıyı yaşayamam dedim kuşlara ilgisi olan bir abim var gittim ona verdim. hayvanları severim ama daha evcil hayvan beslemem.

Mutlu yıllar Mert.
Karakterinle bağdaştıramadığın bir huyun var mı?

teşekkürler sibel.. hoşuma gitmeyen bir huyum var, bazen fazla iyi niyetli oluyorum ve hep karşı tarafı düşünüyorum.. acaba ne der, üzülür mü, kırıcı mı olurum vs.. bunları düşünürüm.. bunun bir diğer versiyonu da kötü olan yanım, soruna cevap olabilir. tez canlı olduğum zamanlar oluyor, çabuk parlayabiliyorum. kolay kolay sinirlenmem ama son damla düştü mü atom bombası gibi bir şey oluyorum, buda pek karakterimle bağdaşmayan manzaralara sebebiyet verecek işler yapmama sebebiyet verebiliyor. (değişik bir cümle oldu, neyse anlamışındır sen :D:D)

mutlu yıllar....

teşekkürler abi.

Hüseyin Başoğlu
11.04.2015, 19:25

Dur bunu ben cevaplıyorum :D

Hayatı bi film olsa bu Kung fu panda olurdu. :D
Müziğimde Tarkan'ın bu şarkılarda olmasa olurdu herhalde :D
'Param kalmadı işim gücüm yok sevgilim yok yok oğlu yok yok':D

Mert Oğuzlu61
11.04.2015, 19:30

teşekkürler öznur..

valla ruh halime bağlı, yine o saçma espiriyi yapıcam (fm profil: ruh hali değişken:D)

şimdi film yapacaksak hekimoğlu ve selanik türküleri koyalım derim. ruh halim bunları istiyor. :D hatta acem kızını da koyalım.

Mert Oğuzlu61
11.04.2015, 19:32
Dur bunu ben cevaplıyorum :D

Hayatı bi film olsa bu Kung fu panda olurdu. :D
Müziğimde Tarkan'ın bu şarkılarda olmasa olurdu herhalde :D
'Param kalmadı işim gücüm yok sevgilim yok yok oğlu yok yok':D

charizard ı sahneden alalım lütfen, biri şuna poke topu fırlatsın hayrına. :D:D

Hüseyin Başoğlu
11.04.2015, 19:51
charizard ı sahneden alalım lütfen, biri şuna poke topu fırlatsın hayrına. :D:D

La poke topu fıs gelir charizardıma :D
Ama cidden film olsan Kung fu panda olurdun :D

Sibel
11.04.2015, 20:24
En sevdiğin saz?

Mert Oğuzlu61
11.04.2015, 21:22
En sevdiğin saz?

Sazı severim ama sadece severim, teknik detaylarin hicbirini bilmem :D Odamda baş köşede, rahmetli bir büyügümün hediyesi olan kücük bir sazım var süs niyetine durur orada. Hep gs li yapmaya çalisirdi beni bebeyken :) mekanı cennet olsun...

Sibel
11.04.2015, 22:14
Saz derken enstrüman işte:) Saz bağlama değildir :( Bağlama sazdır:(

Mert Oğuzlu61
11.04.2015, 23:53
Saz derken enstrüman işte:) Saz bağlama değildir :( Bağlama sazdır:(

Yani mesela gitar saz mıdır ? :eek:

Sibel
12.04.2015, 10:32
Evet:D

Hüdai Pervaneli
14.04.2015, 00:10
Kac gün daha Konuk Olarak Kalacaksin ��

A.Ali Karanis
14.04.2015, 01:16
Okul bitiyor,son sınıfsın,içinde hem iş dünyasına atılacak olmanın verdiği heyecan hem de öğrenciliğin bitecek olmasının verdiği burukluk vardır,hangisi ağır basıyor?

Mert Oğuzlu61
14.04.2015, 09:50
Kac gün daha Konuk Olarak Kalacaksin ��

sanırım sürem doldu ? :D

Okul bitiyor,son sınıfsın,içinde hem iş dünyasına atılacak olmanın verdiği heyecan hem de öğrenciliğin bitecek olmasının verdiği burukluk vardır,hangisi ağır basıyor?

bunu söyleyeceğim hiç aklımın ucundan geçmezdi ama sanırım öğrenciliğin bitiyor olması beni duygusallaştırıyor. :D geçen hafta kep denemesinde içim bir tuhaf oldu. anasınıfı ile başlayan öğrencilik kariyerimin bitmesine sayılı gün kaldığını orada anladım..

Aydın Danış
14.04.2015, 10:05
TFF'nin çaycısıyla görüşüyormusun iyimi sıhhati yerindemi? :D

Mert Oğuzlu61
14.04.2015, 10:13
TFF'nin çaycısıyla görüşüyormusun iyimi sıhhati yerindemi? :D

adam bizi tanımaz artık yedire yedire uefa nın çaycısını bile zengin ettiler :D uefa küçük bir dernek, büyük kulüplere ciddi cezalar verdiği görülmemiştir. (fb ye avrupa dan men olayı kendi çıkarları içindi, kupada sıkıntı olmasın diye sen gelme dediler) haklı olduğumuz ortaya çıktı. :))))

fifa birazcık daha büyük bir dernek ama onlarında araplardan rüşvet yediği ortaya çıktı. onlarda gitsin anca futbolculara ceza versin yada ne bileyim dandik birkaç kulübe ceza kessin, uyduruktan transfer yasakları vs.. bu yani pek farkı yok.

fifa derneği de bizi uğraştıracak, 15-20 seneye cas a ulaşırız o da zaman aşınımına uğrar. :D