PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : STSL 27. Hafta | TRABZONSPOR 2-1 Galatasaray | MAÇ SONUCU

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 [8]

Adem Akyüz'
20.04.2015, 10:23
Maç içinde çok sıkıntılar yaşasak da sonu güzel oldu çok şükür. Tribün olarak da güzel bir maçtı. Dün eve sesim kısık şekilde gittim.. :)

Yediğimiz golden önce Ersun hoca neden oyuncu değiştirmek için o kadar oyalandı anlamadım. Aykut hazırlanmış, oyuna girmeyi bekliyordu. Üstelik baskı yiyorduk. Sadece oyunu soğutmak, baskıyı kırmak için bile değişiklik yapabilirdi hoca.. Onun dışında Erkan hâlâ çok kötü. Bütün maç boyunca etkisiz kaldı. Kaderin cilvesi mi bilmem ama 2. Golün asistini de o yaptı :)

Bu hafta futbol, basketbol, hentbol ve voleybol takımımız maçlarını kazandı. Erdoğdu Lisesi şampiyon oldu. Daha ne olsun. Allah daha nice böyle mutlu haftalar nasip etsin.

İ. SARAL
20.04.2015, 10:28
İlk yarı 40 dk. müthiş oynadık son 5-6 dak. saçmaladık. İkinci yarı gs iyi başladı ve resmen gol geliyorum dedi. Ben izlerken çıldırdım hoca niye müdahale etmedi anlayamadım. Golü yedikten sonra aklı başına geldi ve 3 iyi değişiklikle 70'ten sonra maçı lehimize çevirdik. İlk 40 dk. lık oyunu 20 ilk yarı, 20 ikinci yarı yaysak bu ligde kimse tutamaz bizi. Cardozo takımın en kötüsüydü çok daha erken çıkmalıydı. Adam reyiz, efsane falan ama daha faydalı bir golcü bulunabilirse iyi bir fiyata satılması iyi olacak gibi. Şu kadroda 2 adam akıllı bek olsa dünkü maç çok daha rahat kazanılırdı. Seneye iyi bir sol bek bulmamız şart. Bizim taraftar ne zaman akıllanacak acaba. Bu kadar kör cahillik olmaz. Bu passolig zırvası ne işe yarar. Amaç sadece bankanın para kazanması mı? O kadar kamera koydular o çakmağı atan dengesiz niye bulunamıyor.

U.Sadıkoğlu
20.04.2015, 10:29
2003-2004 Sezonunda yağmurlu bir Trabzon akşamında ligin bitimine 2 hafta kala ligde hiçbir iddiası kalmayan Galatasaray Avni Aker'de, Trabzonspor'u 4-2 yenmiş ve şampiyonluktan etmişti. Biz o gün sizin bu akşam kenar mahalle karıları gibi ağladığınız gibi ağlamadık neden mi? Çünkü bu futboldur ve iyi oynayan kazanır, hakedenin hanesine 3 puan yazılır.

Trabzonspor öyle büyük bir camia ki Türkiye'nin 2 büyük(!) camiasının taraftarlarını 2 saat içerisinde 180 derece farklı düşündürebiliyor...

Bugün kaybettikleri 3 puandan sonra 2010-11 e atıfta bulunarak Trabzonspor'a çakan zihniyetin adalet terazisinde ne vicdanı ne de başka bir organı tartılamayacak seviyede kararmıştır. Sizler bırakın bir futbol izleyicisini şike yapan ve şikeyi savunan Fenerbahçeliler kadar bile insan değilsiniz. Bu kadar çirkinleşmenin ahlaksızlaşmanın lüzumu varmıydı? Onu attığınız golden sonra kolunu ekmeğini yediği ve onu adam eden Trabzonspor camiasına kaldıran Burak Yılmaz'a sorun.. Oyuncularımızı ayartırken herşey iyiydi güzeldi.. Bir koyduk o kirli kapkaranlık gerçek yüzünüz meydana çıktı..

Trabzon o kolu ters çevirip hepinizin münasip bir yerine montajladı ya bundandır kuyruk acınız..

Derdiniz ne şikeydi ne de adalet her zaman menfaatini kovalayan İstanbul'un 3 piçinden birisiydiniz sadece her zamanda öyle kalacaksınız.

Emek hırsızlığını farklı bir versiyonuyla oyuncu ayartarak gerçekleştiren Fransız tohumu Galatasaray'ın da

Atlarla şike yapan güzide kulübümüz Beşiktaş'ın da

Şikenin ağa babası olan Fenerbahçe'nin de

Adı batsın...

Memleketimizde Trabzon, takımımızda Trabzon... Yatmayız, yatırırız...

signal
20.04.2015, 10:33
Yalnız bu Emre Çolak çok iyi topçu arkadaş....

Aynen, dün ben de çok beğendim. Bir ara alıyorduk bunu sanırım. Son anda vazgeçmişlerdi satmaktan.

61ronin61
20.04.2015, 10:36
Aynen, dün ben de çok beğendim. Bir ara alıyorduk bunu sanırım. Son anda vazgeçmişlerdi satmaktan.

vazgeçmediler emre kiralık gelmek istedi anlıyacağın oda istanbul gecelerinin aşığı

Doğan Keskin
20.04.2015, 10:41
Bence maçın yıldızı Hakan dı...çok iyi oynadı.

İlker Yazıcıoğlu
20.04.2015, 10:43
Ben zaten diyordum bu gslilerin fenerden bile daha kötürüm bir camia olduklarını ama şimdi ne kadar onun bunun çocukları olduğu kanıtlanmış oldu bir kez daha....

Dost arayan psikoloğa gitsin...

UĞUR DURTAŞ
20.04.2015, 10:44
sonuç süper

*ben tam tersini düşünmüştüm.

*ilk yarı onlarikinci yarı biz oynarız diye,

*bencillik bencillik bencillik

*nefret ediyorum,bencil futbolcudan,

*bir olur iki olur ama üç olmamalı

*ekici 5-2 yakalıyoruz rakibi ,şut

*4-3 yakalıyoruz şut

*son dakakikalarda Yusuf içerde 4 arkadaşı boş

*adam kahraman olmak istiyor,

*oda şut çekiyor.

*arkadaşlar lütfen takım oyuncusu olun

*sizler bu kafada gittiğiniz sürece bizler daha çok şampiyonoluruz.

*arkadaşlar dünyanın parasını kazanıyorsunuz,

*profosyonel futbolcularızdiyorsunuz ama amatörce davranıyorsunuz.

*cardozo ilk geldiği günde söyledim,şimdide

*kanı gibi,50 yaşındaki emekli futbolcuyu yok bu kadaroynar,

*spiker melihin dediği gibi bütün topları ayağına istiyor.

*ilk attığımız golde adam 6 metreden geriden depar attı,topavurmamasını sağladı.

*seneye ciddi kadro kuracaksan cardozo için daha sağlıklıdüşünülmesi kanısındayım.

*ayrıca akbaşı çok eleştiriyorum ama dünkü oyunundan dolayıtebrik ediyorum.

Şahinoğlu
20.04.2015, 10:48
Ne has oldi, şu 3 şerefsizleri yenince moralim tavan yapıyor,şu gs potada biz değiliz, seneye savunma ve orta sahaya hakemleride yenecek adamlar almalıyızki eşit şartlarda ancak oluruz, yoksa bizde potadaydık o kadar eksiğe yeni takım olmamıza,kötü oynamamıza rağmen, bir de Salih Dursun denen zavallı seni adam sayıp geri alacaklarınımı sanıyorsunda yağcılık yapıyorsun umarım gayse şampiyon olur diye, hemen gönderilsin bize yakışmıyor böyle adamlar, küçük düşürüyor resmen kendini ve bizi haberi yok, ne kadar içten söylesede tartıp konuşacak laflarını göndersinler gitsin küçük zihniyetli adam.

Mehmet BAL
20.04.2015, 10:48
Ben zaten diyordum bu gslilerin fenerden bile daha kötürüm bir camia olduklarını ama şimdi ne kadar onun bunun çocukları olduğu kanıtlanmış oldu bir kez daha....

Dost arayan psikoloğa gitsin...

:alkış:

61ronin61
20.04.2015, 10:49
gayseliler kudurmuşlar çıldırmışlar. ersin gökali gibi dengesizlerde hala twitterda bunlara yanaşmaya çalışıyor , konuşup anlaşalım falan diyor. yorumlara bakarmısınız.

adamlar havadaki oksijenle bile kavga halindeler bizle dostluk ilişkisi içinde olmalarını beklemek fazla iyimserlik.

bugün itibari ile daha da çalınan kupalarını istemelerine destek vermeyeceğim gruptur. fenerliler daha samimi gelmeye başladı kendilerinden.
(tozsoy - 30 mart 2014 22:38)

sadece 2011 değil, önceki şampiyonluklarıda ellerinden alınıp,yok sayılıp kapatılması gereken kulüp.
(evoldrah - 30 mart 2014 22:58

19 nisan 2015 trabzonspor galatasaray maçı'nda ettikleri küfürler ile şike sürecinde kendilerinin yanında duran tek takıma ne derece hürmet beslediklerini göstermişlerdir.
(sfenx - 19 nisan 2015 20:59)

üzülerek söylüyorum ki fenerbahçe taraftarından kültür olarak da, futbol bilgisi ve futbola olan bakışıyla da bin kat daha ezik bir taraftar topluluğudur.

renkdaşım neden şaşırıyorsunki şikebahçenin karısı travestisaraydır şikebahçenin kocasıda trabzonspordur ayrıca travestisarayın ruhunda döneklik olduğu için böyle dönmeleri çok normaldir şikebahçeye karşı eziklik psikolojilerini onlara yalakalık yaparak ortaya kendileri çıkarıyor halbuki trabzonspor herzaman şikebahçenin hayatını kaydırmıştır bizide o yüzden kıskanıyorlar olay aslında budur.onların hiçbir zaman başaramadıklarını hep biz başarıyoruz şikebahçeye karşı.

signal
20.04.2015, 10:51
Gs ile hiçbir zaman dost olmamıştık zaten. Gs şike davasından en fazla nemalanan kulüptür. Bizim yanımızda gibi görünmüşlerdir her zaman. Onlara yenildiğin zaman her zaman dost derler, yenersen dostluk biter. Bir de şikebahçeye olan nefretlerinden dolayı bize yakınmış gibi dururlar. Gs gerçekten şike davasında bizi destekleseydi bugün şikebahçe alt ligde oynuyor olacaktı.

AhmetG.
20.04.2015, 10:52
2003-2004 Sezonunda yağmurlu bir Trabzon akşamında ligin bitimine 2 hafta kala ligde hiçbir iddiası kalmayan Galatasaray Avni Aker'de, Trabzonspor'u 4-2 yenmiş ve şampiyonluktan etmişti. Biz o gün sizin bu akşam kenar mahalle karıları gibi ağladığınız gibi ağlamadık neden mi? Çünkü bu futboldur ve iyi oynayan kazanır, hakedenin hanesine 3 puan yazılır.

Trabzonspor öyle büyük bir camia ki Türkiye'nin 2 büyük(!) camiasının taraftarlarını 2 saat içerisinde 180 derece farklı düşündürebiliyor...

Bugün kaybettikleri 3 puandan sonra 2010-11 e atıfta bulunarak Trabzonspor'a çakan zihniyetin adalet terazisinde ne vicdanı ne de başka bir organı tartılamayacak seviyede kararmıştır. Sizler bırakın bir futbol izleyicisini şike yapan ve şikeyi savunan Fenerbahçeliler kadar bile insan değilsiniz. Bu kadar çirkinleşmenin ahlaksızlaşmanın lüzumu varmıydı? Onu attığınız golden sonra kolunu ekmeğini yediği ve onu adam eden Trabzonspor camiasına kaldıran Burak Yılmaz'a sorun.. Oyuncularımızı ayartırken herşey iyiydi güzeldi.. Bir koyduk o kirli kapkaranlık gerçek yüzünüz meydana çıktı..

Trabzon o kolu ters çevirip hepinizin münasip bir yerine montajladı ya bundandır kuyruk acınız..

Derdiniz ne şikeydi ne de adalet her zaman menfaatini kovalayan İstanbul'un 3 piçinden birisiydiniz sadece her zamanda öyle kalacaksınız.

Emek hırsızlığını farklı bir versiyonuyla oyuncu ayartarak gerçekleştiren Fransız tohumu Galatasaray'ın da

Adı batsın...

Bu kadar.

Faik Yılmaz
20.04.2015, 10:56

Adı batsın...

1 hafta öncede Olimpiyakos'tan 3 yeyip rezil olmuşlardı yanlış hatırlamıyorsam......

benim nazarım istanbul takımlarının hepsi aynıdır...... buldunmu yeneceksin arkadaş....

cem1990
20.04.2015, 11:13
Rizespor U21 takım otobüsü taşlanmış Araklı'da.
Bu otobüs taşlama merasimi nedir anlamam

Travelair
20.04.2015, 11:18
Pardon gs şike sürecinde ne zaman yanımızda durdu? feybe'yi yıpratmak adına birkaç hamle yaptı sonra tavşan tavşanı ısırmaz mantığıyla hareket etti

Aksine bu zorlu zamanımızda Trabzonspor futbolcularını ayartarak çok büyük maddi manevi kaybımıza yol açtı

Nasıl yendik ama

only ts
20.04.2015, 11:20
olcanin parasininda yollasinlar aramizdaki olmayan dostlukta bitsin herkes yoluna baksin.. dusmanlik guzeldir, topcu istemeye yuzun olmaz, mesela fener Trabzondan futbolcu istiyor mu ? istemiyor.. ne guzel degil mi, artik gs de istemesin, bjk zaten bi bok etmez, vallahi hersey guzel olacak.. az daha sabir

zafer6161
20.04.2015, 11:20
http://i.capsspot.com/s/23/6/1123989.jpg

Yiğit Gayretli
20.04.2015, 11:21
gs taraftarı mağlubiyetin etkisiyle söyledikleriyle ahlak seviyesini ortaya koymuştur. 2010-2011'in neden gündemlerinde olduğu net ortaya çıkmıştır...

piskopatrizeli
20.04.2015, 11:21
Rizespor U21 takım otobüsü taşlanmış Araklı'da.
Bu otobüs taşlama merasimi nedir anlamam

gelenek gibi bir şey oldu. aslında şöyle bir tabela lazım "meşhur taşımızı yemeden gitmeyin".

Doğan Keskin
20.04.2015, 11:26
O penaltıyı es geçtik sanmasın kimse o ele nasıl çalmazsın!! Allah'a havale ediyoruz bu tarz hakemleri..

ysngmz
20.04.2015, 11:32
Takim ilk yari iyiydi.pres yaptık Galatasaraya alan bırakmadık.ikinci yari ölü toprağı vardı sanki takimin üzerinde. Emre çolak yetenekli topcu hamitin yerine girmesi beni korkutmuştu.bütün tehlikeli pozisyonların içinde o vardı. Deniz cardizo özer vasatin altında oynadı. Salih ilerde etkili orta yapabilseydi fişi erken çekerdik.kutlarım trabzonumu

Mert Oğuzlu61
20.04.2015, 11:42
hakemin raporuna göre bjk maçı seyircisiz olacakmış. ilk yarı 2 kişi sahaya girmeye çalışmış, 2. yarının son dakkasında hakemin kafaya çakmak gelmiş, bjk maçının seyircisiz olması için gerekli kılıflar hazırdı zaten.

o çakmağı atan hamsi beyinli eğer aylardır beklediğim bjk maçı cezasız olursa sana sövme hakkımı şimdilik gizli tutuyorum !!!

ama bu kadar dandik sebeplerden seyirci yasağı da yersek, bir çakmak için koskoca derbiyi seyircisiz oynatırlarsa o maça çıkmayalım ve hükmen mağlup olalım, gs ve fb düşünsün. nasılsa tff ye hemen telefon trafiği olur, bir haftada TS maça çıkacak mı çıkmayacak mı onu konuşsunlar.

Uğur Demircioğlu
20.04.2015, 11:46
hakemin raporuna göre bjk maçı seyircisiz olacakmış. ilk yarı 2 kişi sahaya girmeye çalışmış, 2. yarının son dakkasında hakemin kafaya çakmak gelmiş, bjk maçının seyircisiz olması için gerekli kılıflar hazırdı zaten.

o çakmağı atan hamsi beyinli eğer aylardır beklediğim bjk maçı cezasız olursa sana sövme hakkımı şimdilik gizli tutuyorum !!!

ama bu kadar dandik sebeplerden seyirci yasağı da yersek, bir çakmak için koskoca derbiyi seyircisiz oynatırlarsa o maça çıkmayalım ve hükmen mağlup olalım, gs ve fb düşünsün. nasılsa tff ye hemen telefon trafiği olur, bir haftada TS maça çıkacak mı çıkmayacak mı onu konuşsunlar.

istanbul takımlarının cezalarını erteliyorlar bizimkisini de ertelesinler. Kulübün bu konuda baskı yapması lazım.

serkanholep
20.04.2015, 11:50

demirören pisliği bjk ye getirttiği haciz in karşılığı olarak maçı seyircisiz oynattıracaktır

ama oynanırsa da bize hakdır.

ulan ne akıllanmaz mal tarafttar var arkadaş

ne oldu şimdi çakmağı attın da

çok mu mutlu oldun, para mı verdiler, senin sayende mi yendik

gs medyası ve fb medyası şuan üzerimize fena geliyor. fb sanmayınki iyi duygular besliyor bize.

beraber olup iyice kuyumuzu kazımaya başlarlar şimdi

bizim mutlak surette anadolu klüplerinin sahipliğini almamız ve onları yanımızda tutmamın gerekiyor

herkesi kendimize düşman bellemenin alemi yok

bows over bros
20.04.2015, 11:50
https://www.youtube.com/watch?v=3bYY3bmtTlM

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

TolgaTopçu61
20.04.2015, 11:51
Seyircisiz maç yokki artik daha, belirli bir kisim kapanir okadar..

trbzonsporlu
20.04.2015, 11:54

Adı batsın...

Gs den fenerden cok nefret ederim ama gs o yıl bizi sampiyonluktan etmedi o maçta statta idim sampiyon olmamiz icin fenerin denizli deplasmani yada evinde malatya maclarindan birisinde yenilmesi bizimde iki macimizi almamiz gerekiyordu. Denizlinin başında giray bulak vardı ve tüm yerel basin ve biz giray bulakin Denizli'de fenere çelme takacagini düşünüyorduk. Mac cok iyi bir atmosferde basladi mactan once trabzonun sampiyon olmasini istedigini beyan eden hakan sukur tribunlere cagrildi. Mac basladi ama herkesin kulaginda radyo denizliden gelecek denizlinin gol haberlerini hekliyordu. Fakat öyle olmadı daha 10. Dakikada fener 2-0 öne gecti. Avni akerde herkes adeta dondu kaldi statta kimseden ses cikmiyordu. futbolcularimizda dondu kaldi. oyleki gs den stoper suat ti galiba 60 metreden attığı pas kimseye degmeden kalemizde gol oldu. sampiyonlugu garantileyen fener son hafta formalite macinda malatyaya kadikoyde yenildi biz gs yi yenseydik fener malatyaya son hafta yenilirmiydi bence kesinlikle yenilmezdi. Tekkenin son üç hafta kala sezonu kapatmasi da o yıl için başka bir şanssızlıgimizdi. Her ne olursa olsun Gs nin bize sampiyonluk yolunda çelme taktigi dogrudur fakat bizi sampiyonluktan ettiği yanlış bilgidir.

U.Sadıkoğlu
20.04.2015, 11:55
Unutmayın bu köftelerin yaptıklarını... Kim bilir neler daha döndüde gözüken yüz bu...

http://i.imgur.com/EzY3P.png

trbzonsporlu
20.04.2015, 11:59
Umarim bir daha bosingwayi sağ bek harici bir mevkide gormeyiz adam sag beke geçti gs nin sol tarafini otoban yapti yusufla beraber

Fatih Öztürk
20.04.2015, 12:03
Avni Aker'de 14 maç

10 galibiyet
3 beraberlik
1 yenilgi (Eskişehir ama 1. dakikada Oscar'ın nizami kafa golü dışardan geldi diye verilmemişti)

Bursa'dan sonra en iyi iç saha performansı bizde

Deplasman karnemiz iyi olsa şampiyon bile olabilirdik.

Abi yanlışın var Bursa bu konuda çok gerilerde.şikebahçe bugün galip gelemezse iç saha performansı olarak tekrar liderliğe çıkıyoruz.

61ronin61
20.04.2015, 12:14
bows over bros un paylaştığı mükemmel gülmekten öldüm herkese tavsiye ederim az üstte mesajı herkes izlesin çok komik :)

atomantcum
20.04.2015, 12:17
O çakmağı atana helal olsun diyenler oldukça bizden bir yol olmaz. Maalesef.

Mustafa Calik
20.04.2015, 12:17
Avni Aker'de 14 maç

10 galibiyet
3 beraberlik
1 yenilgi (Eskişehir ama 1. dakikada Oscar'ın nizami kafa golü dışardan geldi diye verilmemişti)

Bursa'dan sonra en iyi iç saha performansı bizde

Deplasman karnemiz iyi olsa şampiyon bile olabilirdik.

Abi yanlışın var Bursa bu konuda çok gerilerde.şikebahçe bugün galip gelemezse iç saha performansı olarak tekrar liderliğe çıkıyoruz.

Ic saha performansimiz

http://fs1.directupload.net/images/150420/uxu9bodr.jpg (http://www.directupload.net)

Uğur Ö.
20.04.2015, 12:28
Avni Aker kapanıyor

Trabzonspor'un yıldızı ateş etti!

Fanatik gazetesinin manşetleri resmen fiyasko.Bu gazete nasıl böyle başlıklar atabiliyor anlayamıyorum.Yönetim şunları bir susturamadı

piskopatrizeli
20.04.2015, 12:30
bows over bros un paylaştığı mükemmel gülmekten öldüm herkese tavsiye ederim az üstte mesajı herkes izlesin çok komik :)

firewall var izleyemiyorum. bende meraktan öldüm :(

Erdal DİLEK
20.04.2015, 12:31
Bosingwa sağbektir...

Uğur cok iyiydi.

Yusuf hala tercih hatasi yapiyor. Futbolun zorunu yapib kolayini becerememek.

Hakan Arikan, bravo sana.

piskopatrizeli
20.04.2015, 12:38
Çakıroğlu: Trabzonspor'un asıl düşmanı Galatasaray'dır
Trabzonspor'un eski başkan yardımcısı Sabahattin Çakıroğlu, Galatasaray hakkında sert sözler söyledi.

1967 Trabzonsporlular Derneği, İstanbul'da bir toplantı düzenleyerek Trabzonspor’un içinde bulunduğu durumu masaya yatırdı.

Toplantıda konuşan Trabzonspor eski başkan yardımcısı Sebahattin Çakıroğlu, “Bizim asıl düşmanımız Galatasaray” dedi.

İşte Çakıroğlu'nun sözleri;

TRABZONSPOR'UN İÇİNİ G.SARAY BOŞALTTI
“Şirketlerimiz para kazanmalı. Şirketlerimiz inanılmaz bir reklam ajansı olmalı. Futbol için ondan sonrası basit. En iyi adamları getirirsin. Bindiğimiz dalı kestik. Trabzon’un içini Fenerbahçe boşaltmadı, Galatasaray boşalttı. Bize hep aşıladılar Fenerbahçe düşmanımız diye. Bizim içimizi boşaltan, o şampiyonluktan sonra Galatasaray’dır. Bizim asıl düşmanımız Galatasaray” dedi.

“Neyin başarısını bekliyoruz” diyen eski başkan yardımcısı Çakıroğlu, “Para gitmiş. Gelse ne olur. Bu yönetime milyar dolar verin ne olacak. Hiçbir şey olmayacak” ifadelerini kullandı.

Uğur Ö.
20.04.2015, 12:46
http://fotocdncube.fanatik.com.tr/images/news/658x370/2015/04/20/fft104mm3615689.jpg?d=20.4.2015%2001:08:41

Uzun namlulu silahlar gs kalecisini hedef aldı :D :D :D

ccd6167
20.04.2015, 12:49
İlk maçta çiZgiden elle çıkarılan pozisyon

İkinci maçta yine elle kesilen pozisyon

Serefsizler hala hakem koruyamadı size bak

4-5 sene içinde gayse ile galibiyet sayısına yanaşmak lazım

Travelair
20.04.2015, 12:50
Çakmağı atanı bulursalar kulüp ceza almayabilir ya da cezası hafifler diye biliyorum

İlker Yazıcıoğlu
20.04.2015, 12:51
Çakmağı atanı bulursalar kulüp ceza almayabilir ya da cezası hafifler diye biliyorum

Valiye sorsunlar çakmağı atanı,o biliyordur....

selcuk
20.04.2015, 12:55

:D:D:D:D:D

:D:D:D:D

yani bu rezillik bizdede olacaksa tstv istemem
bu ne ya

emre6117
20.04.2015, 12:55
Gs den fenerden cok nefret ederim ama gs o yıl bizi sampiyonluktan etmedi o maçta statta idim sampiyon olmamiz icin fenerin denizli deplasmani yada evinde malatya maclarindan birisinde yenilmesi bizimde iki macimizi almamiz gerekiyordu. Denizlinin başında giray bulak vardı ve tüm yerel basin ve biz giray bulakin Denizli'de fenere çelme takacagini düşünüyorduk. Mac cok iyi bir atmosferde basladi mactan once trabzonun sampiyon olmasini istedigini beyan eden hakan sukur tribunlere cagrildi. Mac basladi ama herkesin kulaginda radyo denizliden gelecek denizlinin gol haberlerini hekliyordu. Fakat öyle olmadı daha 10. Dakikada fener 2-0 öne gecti. Avni akerde herkes adeta dondu kaldi statta kimseden ses cikmiyordu. futbolcularimizda dondu kaldi. oyleki gs den stoper suat ti galiba 60 metreden attığı pas kimseye degmeden kalemizde gol oldu. sampiyonlugu garantileyen fener son hafta formalite macinda malatyaya kadikoyde yenildi biz gs yi yenseydik fener malatyaya son hafta yenilirmiydi bence kesinlikle yenilmezdi. Tekkenin son üç hafta kala sezonu kapatmasi da o yıl için başka bir şanssızlıgimizdi. Her ne olursa olsun Gs nin bize sampiyonluk yolunda çelme taktigi dogrudur fakat bizi sampiyonluktan ettiği yanlış bilgidir.

gs hiçbir amacı olamdı halde asıldı maça canavar gibi.fb değil mi 2 kez son hafta şamp. veren.nereden biliyordun malatyayı yeneceğini.burada gs sempatizanlığını bırak.ağlamasın cinconlar.daha beterlerini bize yaptılar gıkımız çıkmadı. gsde fb kadar şikecidir.bizim yıllardır kene gibi kanımızı emerler.yok artık öyle.Adam olmayı öğrensinler,fb ne ise bjk ve gs de aynıdır.bunu herkes böyl e bile.bize ist. dost yok zaten lazım da değil.ne zman faydalarını gördük.2011 yılında bjk ve gsnin şikebahçeye nasıl kaybettiklerini de çok iyi biliriz.asla 3 üde ist. dışına şamp.çıksın istemezler.biz dürüst olduk bak bursa şamp.oldu.o durumda emin olun diğerleri olsa kesin yatarlar son maça.onların düşmanlıkları lafta.hep 3 ü etrafında dönsün isterler lig.uyanın artık.

poetricus
20.04.2015, 12:58
Gsmi şampiyon olucak...

şikebahmemi ....

yoksa beşiktaşmı....

Bize ne biz işimize bakarız ve bakalım....
Biz horoz gibi işimizi yapar, polemiğe girmeyiz.

emre6117
20.04.2015, 13:00
İnşallah şiketaşı da yeneriz kendi evimizde.kim şampiyon olursa olsun umrumda bile değil.3 ü de aynı terhane.dostmuş güleyim böyle dosta,herhalde keriz bellediler bizi.dost ayağına yıllardır yapmadıkları kalmadı.kim parladıysa ayartıp bedava kapmanın peşindeler.

poetricus
20.04.2015, 13:02
Kanuni'nin yerine II. Selim'in resmini koymuşlar.
Dört yerine de sadece iki koydular ama o kadarcık hata kadı kızında bile olur.

trbzonsporlu
20.04.2015, 13:23
gs hiçbir amacı olamdı halde asıldı maça canavar gibi.fb değil mi 2 kez son hafta şamp. veren.nereden biliyordun malatyayı yeneceğini.burada gs sempatizanlığını bırak.ağlamasın cinconlar.daha beterlerini bize yaptılar gıkımız çıkmadı. gsde fb kadar şikecidir.bizim yıllardır kene gibi kanımızı emerler.yok artık öyle.Adam olmayı öğrensinler,fb ne ise bjk ve gs de aynıdır.bunu herkes böyl e bile.bize ist. dost yok zaten lazım da değil.ne zman faydalarını gördük.2011 yılında bjk ve gsnin şikebahçeye nasıl kaybettiklerini de çok iyi biliriz.asla 3 üde ist. dışına şamp.çıksın istemezler.biz dürüst olduk bak bursa şamp.oldu.o durumda emin olun diğerleri olsa kesin yatarlar son maça.onların düşmanlıkları lafta.hep 3 ü etrafında dönsün isterler lig.uyanın artık.

Gs den fenerden cok nefret ederim diyerek mi gs sempatizanligi yaptim. O gün ben statta idim yasanilanlari anlattim. Biz gs yi yensek bile fenere son hafta Malatya ile kadikoyde berabere kalmak bile yetiyordu. Ayrica futbolda yarışan iki büyük kulüp arasinda asla kardeslik dostluk olmaz. Gs nin sampiyon pankartı acmalari bizi sevdiklerinden değil feneri sinir etmek istemelerindendir.

yattarahayranı
20.04.2015, 13:36
Fanatik yaptığı ise bak ya serefsizler yok neymiş ateş etmiş filan

mehmet83
20.04.2015, 13:55

bu ne ya

Bu arkadaslar beraberlermi acaba? Ben cok yakistirdim:)

Punisher-61
20.04.2015, 13:59

Bunlarin piskolojik problemleri var

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

Oğuz B.
20.04.2015, 14:02
Evrensel bir gol sevinci o. Ama içi fesat bunların. Akşam aşılayınca kudurdular haliyle. :D

Şok şok şok !!

Trabzonspor'un genç takımlarında silahlı eğitim veriliyor!! Diye versinler şu haberi. Yiyecek keriz çok.

EGnbIsU__7g

Fanatik yaptığı ise bak ya serefsizler yok neymiş ateş etmiş filan

umitçebi
20.04.2015, 14:09
Öncelikle küfür kötu bır şeydır bunda hemfikir olacağız....

Burak Yılmaz,klupten giderken neler yaşandı ne oldu az çok bılıyoruz ama yuzde yuz tam larak hıçkımse bılmıyor..Her ne ıse...

Burak bu kulup ıçın kanını terını akıttı..Bırçok uç puan kazandırdı..Tek başına son sezon takımı sırtladı..Şampıyon oldugumuz sezonunda baş aktorlerınden bırıydı...

Tamam bırısını çok seversın ve gıtmesı çok koyar hazmedemezsın..Bunu anlarım ama adama sahaya çıktıgınan ıtıbaren ana avrat sovmek hangı Trabzonluluk duruşuna sıgıyor?Kımse savunmasın..Herkesın bır nefsı var..Kendınızı Buragın yerıne koyun..Belkı o yumruktan çok daha fazlasını da yapardınız..Bu cocuk gıttıgı her yerde TRAZBSONPORLA ŞAMPIYON OLDUM DEDİ..HER YERDE TRABZONSPOR IÇIN MAHCUBIYETINI BELIRTTI..ALDIGI ŞAMPIYONLUK KUPASINDA DAHI TRABZONSPORU ANDI..
Arkadaşlar yapmayın etmeyın..Herşey para pul degıl ya..Herşey takım sevgısı o bu degıl ya..Adamın en kusalına sov sov sov..Neymış gs ye gıtmış..Islıkla baskı altına al..Yuhla.Ama neden kufur ya..Selçuk Inan kı gıttıgınden berı ts yı pek takmıyor o dahı bukadar tepkı gormedı..

Maça gelınce maçtan once Ersun Hoca ya soven şukadar yerız rezıl oluruz bılmem ne dıye konuşan BABAYIGIT lerıde gormek ısterım ama kaç sayfa okudum gerıye dogru nereye gıtmışler goremedım..Maglup olcaz deyıp oluncada ben demıştım kolay olanı..Şu gunlerde destek verıp yapıcı eleştır yapmakda zor olanı heralde...

Neyse...Ne kadar konuşsak da boş..Bu seyırcı bu bakış açısı değişmeyecek maalesef..

Muhammed Ayaz
20.04.2015, 14:20
Arkadaşlar o değilde ne koyduk Bee orda burda ağlıyorlar garibanlar
😄😄😄😄

AhmetG.
20.04.2015, 14:56
Maçın tamamını veren site var mı?

mekatronik
20.04.2015, 15:07
http://fotocdncube.fanatik.com.tr/images/news/658x370/2015/04/20/fft104mm3615689.jpg?d=20.4.2015%2001:08:41

Uzun namlulu silahlar gs kalecisini hedef aldı :D :D :D

yoksa şikecilerin otobüsünü de Yusuf mu...... hadi canım, boşuna aradılar bunca zaman

Yasin Altuntas
20.04.2015, 15:09

Bu ney laaa

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

İlker Yazıcıoğlu
20.04.2015, 15:09
Öncelikle küfür kötu bır şeydır bunda hemfikir olacağız....

Burak Yılmaz,klupten giderken neler yaşandı ne oldu az çok bılıyoruz ama yuzde yuz tam larak hıçkımse bılmıyor..Her ne ıse...

Burak bu kulup ıçın kanını terını akıttı..Bırçok uç puan kazandırdı..Tek başına son sezon takımı sırtladı..Şampıyon oldugumuz sezonunda baş aktorlerınden bırıydı...

Tamam bırısını çok seversın ve gıtmesı çok koyar hazmedemezsın..Bunu anlarım ama adama sahaya çıktıgınan ıtıbaren ana avrat sovmek hangı Trabzonluluk duruşuna sıgıyor?Kımse savunmasın..Herkesın bır nefsı var..Kendınızı Buragın yerıne koyun..Belkı o yumruktan çok daha fazlasını da yapardınız..Bu cocuk gıttıgı her yerde TRAZBSONPORLA ŞAMPIYON OLDUM DEDİ..HER YERDE TRABZONSPOR IÇIN MAHCUBIYETINI BELIRTTI..ALDIGI ŞAMPIYONLUK KUPASINDA DAHI TRABZONSPORU ANDI..
Arkadaşlar yapmayın etmeyın..Herşey para pul degıl ya..Herşey takım sevgısı o bu degıl ya..Adamın en kusalına sov sov sov..Neymış gs ye gıtmış..Islıkla baskı altına al..Yuhla.Ama neden kufur ya..Selçuk Inan kı gıttıgınden berı ts yı pek takmıyor o dahı bukadar tepkı gormedı..

Maça gelınce maçtan once Ersun Hoca ya soven şukadar yerız rezıl oluruz bılmem ne dıye konuşan BABAYIGIT lerıde gormek ısterım ama kaç sayfa okudum gerıye dogru nereye gıtmışler goremedım..Maglup olcaz deyıp oluncada ben demıştım kolay olanı..Şu gunlerde destek verıp yapıcı eleştır yapmakda zor olanı heralde...

Neyse...Ne kadar konuşsak da boş..Bu seyırcı bu bakış açısı değişmeyecek maalesef..

Ümit,yazdığın her şeye harfi harfine katılıyorum ama taraftar da bkıtı artık ikinci planda olmaktan,hor görülmekten,ciddiye alınmamaktan vesaire....

Evet,bunun çözümü bu olmamalı ama sabır sınırları çok zorlanıyor Trabzonspor taraftarının çok....

Mustafa Calik
20.04.2015, 15:16
Avni Aker kapanıyor

Trabzonspor'un yıldızı ateş etti!

Fanatik gazetesinin manşetleri resmen fiyasko.Bu gazete nasıl böyle başlıklar atabiliyor anlayamıyorum.Yönetim şunları bir susturamadı

Daha bitmedi devami var bakalim daha neler okuyacagiz.

"Seneye Galatasaray'da olurum" http://fntk.co/1Hnmt02

Salih böyle bir aciklama yapmadi ama lafi nereye getirmek istedikleri belli.

Sibel
20.04.2015, 15:26
Vahşi insanlar ormanlar kralı aslana ateş etmiş 2 el.
Orman halkı üzülmüş üzülmüş üzülmüş.
Bak bak...

Rust Cohle
20.04.2015, 15:32
...rize otobüsüne taş, hakemin kafasına çakmak atanlar...neden taşı veya çakmağı atınca saklanıyorsunuz...çıkın ben attım ben yaptım desenize adam gibi...yoksa erkekliğin onda dokuzu kaçmak mı...oturduğun mahallenin gözü önünde ekip arabasıyla alınmak hoş bir şey mi...:cool:

...ayrıca şu veya bu futbolcunun annesine küfür etmek nedir arkadaş...mübarek regaib kandili arefesinde olacak şey mi bu...:cool:

...bizim onlardan bir farkımız olmalı...ama bu şekilde değil...:cool:

Faik Yılmaz
20.04.2015, 15:57
Guiza olsa ok atardı.....

şimdikiler sadece töbe töbe.......

ilzinho61
20.04.2015, 16:42

bu ne ya

Ne hikmetse sadece gstv'de oluyor

fbtv'de sadece "2-2mi allahim 2-2mi" olayini gördüm :D

Bu gstv görüntülerinden cok var bazilarida efsane :D

selcuk
20.04.2015, 16:55
Ne hikmetse sadece gstv'de oluyor

fbtv'de sadece "2-2mi allahim 2-2mi" olayini gördüm :D

Bu gstv görüntülerinden cok var bazilarida efsane :D

efsanelerin linkin iletebilirsen tsk ederim
bunlar arsive konulacak görüntüler
dünya televizyonculuk tarihinde belirgin yer hak eden sunuculuk mahiretleri
ben halen interinkini unutamamisken yeni malzeme cikti :D

Punisher-61
20.04.2015, 17:02
Sunuda unutmayalim o cakmagi atan geri zekali yüzünden insllah ceza falan almayiz..

batuhanTs
20.04.2015, 17:18
Beyler birakin cakmagi tasi tadini cikarin galibiyetin Ben formami giydim geziyom 9 eylulde dersede girmedim tabi tabi PEK his bakislar olmuyor AMA cok sukur TRABZONSPOR luyum

zafer6161
20.04.2015, 17:31
gs hiç ağlamasın.en az 5 şampiyonluklarında bizim payımız var....saysınlar onlara
ha bana sorarsanız kim şmp olsun,bjk olmasında kim olursa olsun

Erdal DİLEK
20.04.2015, 17:52
Artik bizden giden futbolcularla ugraşmayalim. Ayrica sahaya atilan cakmak stada nasil girdi cok merak ediyorum, bunlarin ustu aranmiyor mu.;)))

Erdal DİLEK
20.04.2015, 17:54
Ulan bizim takimdan 4 futbolcuyu veriyoruz size hala niye yeniyorsunu diyorlar. SiZin en iyi 4 oyuncunuzu verin bize 2 nin üstüne 2 daha atip o 4 sayisini bulmuyor muyuz bakin gorun...

Sercan Keleş
20.04.2015, 18:29
Arkadaşlar sizden bir ricam var. :) Sanal alemde ( Twitter,Face,İstg ) tarzı yerlerdeki yorumlar gerçekten acınacak halde. Küfürler havada uçuşuyor. Elinizden geldiğince yorum yapın. Küfürlü iğrenç yorumlar zamanla kaybolsun. Futbolcularda onlarla gerçekten ilgilenen bilinçli bir taraftarın varlığından haberdar olsunlar.

piskopatrizeli
20.04.2015, 18:33
twitter şeytan icadıdır ! toplumun ahlakını twitter kadar bozan başka bir icad olamaz.

Kazım Bostan
20.04.2015, 18:34
edit. neyse özür dilemiş.

selcuk
20.04.2015, 18:44
edit. neyse özür dilemiş.

kim, neden

Kazım Bostan
20.04.2015, 18:48
kim, neden

forumda bi abimiz hışımla şike imasında bulunmuş da. 2. yarı kötü oynamamıza ithafen devre arası işler hallolmuş filan yazmış.

sonra özür dilemiş.

selcuk
20.04.2015, 19:00
forumda bi abimiz hışımla şike imasında bulunmuş da. 2. yarı kötü oynamamıza ithafen devre arası işler hallolmuş filan yazmış.

sonra özür dilemiş.

:yumruk:
özür dileseler ne yazar
Trabzonsporun böyle bisey yapacagina inan Tsli zaten zihinsel sorunludur bence

Tayfun
20.04.2015, 19:09
Akşamki maça dair galibiyetten yana umudum yoktu öncelikle bunu söyleyeyim.

Her maça bu şekilde motive olunsaydı şuan biraz daha farklı bir konumda olunabilirdi. Dün akşam sevindiğim bir konu da rakibin kim olduğu, kimin şampiyon olacağına bakmaksızın çıkıp futbolumuzu oynamamız ve galibiyeti son dakikaya kadar isteyişimizdi.

artvints
20.04.2015, 19:12
bizim oyuncular çok kaslıydı. o yaşlarda bu kadar kas kütlesi oyuncu gelişimini nasıl etkiler acaba? var mıdır bu konuda bilgisi olan?

selcuk
20.04.2015, 19:15
bizim oyuncular çok kaslıydı. o yaşlarda bu kadar kas kütlesi oyuncu gelişimini nasıl etkiler acaba? var mıdır bu konuda bilgisi olan?

zaten cogu 17-18 yasindaydi
degilmi
o yasdan sonra pek uzayacaklarini sanmam
ondan sorun teskil etmez bence
hatta olmalida
o yaslarda dev kulüplerin as oyunculari var

lazzz61
20.04.2015, 19:20
bosingvayi cek saga aykut demiri monte et stopete ersun hoca niyee zahmet cekiosun aykut kendini cok dyzeltti bence ugurdanda iyi

Kolpacı
20.04.2015, 19:23
"RE RE RE RA RA RA NASI K..DUK CİMBOMA" Avni Akerde bunu ilk kez duydum.

Trabzon-Spor-61
20.04.2015, 19:50
Fatih Atik olmayinca, 11 adamla oynuyoruz

Tolga
20.04.2015, 20:01
Fatih Atik olmayinca, 11 adamla oynuyoruz

İşte yorum budur ...

artvints
20.04.2015, 20:08
bursanın merkezinde ozan ve belluschi var.bizim merkezde medjani ve atik oynuyor. puan farkı yok ama oyunun güzelliğine, maçların kalitesine bakınca bursa bizden önde.fark ortasahadan kaynaklanıyor. onlar bu ortasahayla çok iyi bir takım gibi görünürken biz kopuk bir takım imajı veriyoruz. ekici olmasa çok kötü durumlara düşebilirdik. ortasahaya daha çok özenmek lazım.

Tolga
20.04.2015, 20:14
bursanın merkezinde ozan ve belluschi var.bizim merkezde medjani ve atik oynuyor. puan farkı yok ama oyunun güzelliğine, maçların kalitesine bakınca bursa bizden önde.fark ortasahadan kaynaklanıyor. onlar bu ortasahayla çok iyi bir takım gibi görünürken biz kopuk bir takım imajı veriyoruz. ekici olmasa çok kötü durumlara düşebilirdik. ortasahaya daha çok özenmek lazım.

Sabah Bursa'nın son maç performanslarına bakarken dizilişleri incelerken fark ettim :D

Ozan - Belluschi önlerinde Josue ... Dedim şiir gibi anasını satayım. Biz hâlâ SAlih'i koymuyoruz diye dert ediyoruz adamlar sanat yapıyor resmen ...

Kasım BEKTAŞ
20.04.2015, 20:15
O değilde.... :d

Hakan Yeşilyurt
20.04.2015, 20:20

Bunlari izlemek cok Zevkli

artvints
20.04.2015, 20:21
Sabah Bursa'nın son maç performanslarına bakarken dizilişleri incelerken fark ettim :D

Ozan - Belluschi önlerinde Josue ... Dedim şiir gibi anasını satayım. Biz hâlâ SAlih'i koymuyoruz diye dert ediyoruz adamlar sanat yapıyor resmen ...

bazı maçlarda da ozan ve belluschi arkasına bekiri koyup önde volkan ve bakambu ile yardırdıkları oluyor ki, o zaman da başka bir türlü zevk veriyorlar.yeni stad konusuna hiç girmiyorum :)

iyattara
20.04.2015, 21:04
Bunlari izlemek cok Zevkli

Yusuf Yusuf Yusuf :D

umitçebi
20.04.2015, 21:05
Ümit,yazdığın her şeye harfi harfine katılıyorum ama taraftar da bkıtı artık ikinci planda olmaktan,hor görülmekten,ciddiye alınmamaktan vesaire....

Evet,bunun çözümü bu olmamalı ama sabır sınırları çok zorlanıyor Trabzonspor taraftarının çok....

Haklısın ustad..Ozellıkle ıkı uç haftadır tohmet altında bu şehır..Tum turkıye ustune gelıyor..Sağolsun ıdarı amırlerı dahı dışlamış savunmuyor..Insanlar tabıkı bır sınır harbı yaşıyor..Ama ne bıleyım Burak bu kadarını haketmedı bence..

Karadenız kanı dıyorum sınırı dıyorum ama sonra mertlıgı,namusuna duskunlugu aklıma gelıyor bu lafları kendı topragıma, ınsanıma yakıştıramıyorum..Adamın doğmamış çocuguna kufur nedır ya..Nasıl bır tatmın bu..Nasıl bır çurumuşluk..Tabıkı bır kaç ergenı yada ergen zıhnıyetındekı adamı tum trubunlere mal edemeyız ama tum maratondan hep bır agız anasına sovuldu bu cocugun..

Bir yolu çozumu duşunuyorum ama zor..Maalesef zor..10 haneli koyde 4 muhtar dayı çıkaran toprakların çocukları nasıl tek bır fıkırde bırleşecek..Zor maalesef zor hemde çok..

Mert Oğuzlu61
20.04.2015, 21:41
http://media04.ligtv.com.tr/img/gallery/2015419_trabzonsporgalatasaray_capsleri/1123943.png

http://media08.ligtv.com.tr/img/gallery/2015419_trabzonsporgalatasaray_capsleri/1123936.jpg

:D:D

TSezgin61
20.04.2015, 21:42
Türkiyede bir "Trabzon deplasmani" gercegi vardi, yillarca unutulan...Bu sezon yine alevlendi...

Bejekli arkadas "iyi koydunuz cimboma. Ama asil sorun, bizde daha Trabzona gidecez"...

Iste bu hosuma gidiyor arkadas. Trabzonspor istanbul eziklerine yenilmiyecek...

Cyzio
20.04.2015, 23:02

Sürekli hakeme atarlanan bu dümbelekler, Alex Telles'in ceza sahası içinde elle oynamasına ne dediler, merak ediyorum.

.

Cyzio
20.04.2015, 23:10
Ceza sahasına gelen topu fütursuzca elle kesip, eline koluna gelen toptan dolayı bayılma numarası geçirip, sahaya doktor girmesine sebep olan haysiyet yoksununa "Galatasaraylı oyuncu" denir.

Buna penaltı veremeyip, sakatlanmış numarası yapmasına kart çıkarmaya cesaret edemeyen korkağa "Türk hakemi" denir.

Düne kadar sitelerinde 2010-2011 Şampiyonu Trabzonspor yazarken, başka takımlardan alışık oldukları şekilde yatmayıp yendiğimiz zaman, yazıyı 2010-2011 Şampiyonu Fenerbahçe olarak değiştiren zümreye "Galatasaray taraftarı" denir.

Bunların yaşandığı ülkede futbolu yöneten kuruma da "TFF" denir.

.

Sefer A.
20.04.2015, 23:39
Ceza sahasına gelen topu fütursuzca elle kesip, eline koluna gelen toptan dolayı bayılma numarası geçirip, sahaya doktor girmesine sebep olan haysiyet yoksununa "Galatasaraylı oyuncu" denir.

Buna penaltı veremeyip, sakatlanmış numarası yapmasına kart çıkarmaya cesaret edemeyen korkağa "Türk hakemi" denir.

Düne kadar sitelerinde 2010-2011 Şampiyonu Trabzonspor yazarken, başka takımlardan alışık oldukları şekilde yatmayıp yendiğimiz zaman, yazıyı 2010-2011 Şampiyonu Fenerbahçe olarak değiştiren zümreye "Galatasaray taraftarı" denir.

.

Öldür dedik öldürdün, budur abi :)

F. Yıldırım
20.04.2015, 23:43

.

:alkış::alkış::alkış::alkış:

AyhanPe
20.04.2015, 23:43

.

enfes olmus😊

61ronin61
20.04.2015, 23:46

.

on numara beş yıldız yorum :alkış:

ibrahim
20.04.2015, 23:55

.
Oldum olası sevmem bu itleri zaten. Dün bir kez daha tescillendi.

Armağan Dere
20.04.2015, 23:59
Şu ŞENOL BİZİ KADIKÖYDE BÖLE OYNATAMAZ MIYDI..
NASI İŞ ÇÖZEMİYORUM..

AhmetG.
21.04.2015, 06:31

.

Sayfalarca bu yazıyı görmek istiyorum.

arifberkay
21.04.2015, 08:29
Şikenin kaymağını yiyenlere koymamız çok iyi oldu ,gerçek yüzlerini bilsek bile yine de görmüş olduk.

Fazla abartmaya da gerek yok lakin artık şampiyon olmak istiyoruz ,şampiyon belirlemek değil....

Külünkoğlu
21.04.2015, 08:52
Normal sonuç.
Maç içinde yakışmayan seyretmeler hatalar olmasaydı çok daha güzel olurdu.
Galatasaraylıların maçtan sonra yaptıkları ise iki zihniyetin birbirinden pek de farklı olmadığının tekraren ispatı niteliğinde. 2010-2011'de rakibimiz Galatasaray olsaydı belki bu kadar fütursuzca yapamazlardı ama yine de fenerbahçelilerden aşağı kalacaklarını zannetmiyorum. Özetle yok birbirinden farkları.

Trabzonspor bu, iki sandalyeden bir tanesine Trabzonspor forması giydir. Bizim için hemen özelliği değişir. Rakip kim şartlar ne olursa olsun kazanmak isteriz. Keşke futbolcular da bu ruh ve kabilette olsalar.

selcuk
21.04.2015, 09:21

.
baska söze gerek varmi

Fatih Özkan
21.04.2015, 09:21

.

Şahane olmuş. :alkış:

İlker Yazıcıoğlu
21.04.2015, 09:23

.

Seviyorum sizi hocam:)

CEMEFKER
21.04.2015, 09:35
Sürekli hakeme atarlanan bu dümbelekler, Alex Telles'in ceza sahası içinde elle oynamasına ne dediler, merak ediyorum.

.
Bu işi ben de yapmak istiyorum....( iyi küfür ederim) reyting gırla gider...

RTÜK' e para çoktur klüplerde malum...

Bu arada 12:49'dan sonra başlarına "çakmak" düşmüş arkadaşların...:rolleyes:

halil ibo
21.04.2015, 11:19
Cyzio hocam ; İki geyse maçında da penaltı veremeyen hakemlere de i.ne denir. :)

İyi oldu böyle, bir de şampiyonluğa oynarken hem içeride hem dışarıda yenebilsek bu moronları....

61ronin61
21.04.2015, 11:30
kıdem tazminatı helal değilmiş. cübbeli hoca ve osman ünlü hoca ( başkada itibar edilecek hoca kesinlikle yok ) caiz değil diyorlar.

şimdi adam bir işyerinde 5 yıl 8 yılçalışıyor yıpranıyor işyeri onun kanını emiyor ve işten çıkarınca kıdem tazminatını vermiyecek haaa bişey yazardımda forumdan şutlanma riski olabilir diye yazmıyorum.o adam işten çıkarılınca mağdur oluyor kirası taksiti faturası bankaya belki borcu vb. bir hayat düzeni var onun magduriyetinibenmi karşılıcam tabiki onu kapı önüne koyan onun sırtından milyarlar kazanan fabrika işyeri vb vericek hemen belki işe giremiyecek işyeri bir işçiyi yada çalışını çıkarırsa eşşek gibi kıdem tazminatını vericek bana görede bu caiz.ben zaten kurana itimat ederim orda eksiksiz herşey mevcut.hocaların tüm dediklerine uysaakkk ohooooo o zaman kotta giymicen kafan yerden de kalkmayacak namahreme vb uzar gider.

memmedaga
21.04.2015, 13:54
ceza sahasına gelen topu fütursuzca elle kesip, eline koluna gelen toptan dolayı bayılma numarası geçirip, sahaya doktor girmesine sebep olan haysiyet yoksununa "galatasaraylı oyuncu" denir.

Buna penaltı veremeyip, sakatlanmış numarası yapmasına kart çıkarmaya cesaret edemeyen korkağa "türk hakemi" denir.

Düne kadar sitelerinde 2010-2011 şampiyonu trabzonspor yazarken, başka takımlardan alışık oldukları şekilde yatmayıp yendiğimiz zaman, yazıyı 2010-2011 şampiyonu fenerbahçe olarak değiştiren zümreye "galatasaray taraftarı" denir.

Bunların yaşandığı ülkede futbolu yöneten kuruma da "tff" denir.

.

efsane özet

piskopatrizeli
21.04.2015, 14:00
şimdi adam bir işyerinde 5 yıl 8 yılçalışıyor yıpranıyor işyeri onun kanını emiyor ve işten çıkarınca kıdem tazminatını vermiyecek haaa bişey yazardımda forumdan şutlanma riski olabilir diye yazmıyorum.o adam işten çıkarılınca mağdur oluyor kirası taksiti faturası bankaya belki borcu vb. bir hayat düzeni var onun magduriyetinibenmi karşılıcam tabiki onu kapı önüne koyan onun sırtından milyarlar kazanan fabrika işyeri vb vericek hemen belki işe giremiyecek işyeri bir işçiyi yada çalışını çıkarırsa eşşek gibi kıdem tazminatını vericek bana görede bu caiz.ben zaten kurana itimat ederim orda eksiksiz herşey mevcut.hocaların tüm dediklerine uysaakkk ohooooo o zaman kotta giymicen kafan yerden de kalkmayacak namahreme vb uzar gider.

ben 3 defa kıdem tazminatı almıştım. birinde benim haberim olmadan yatırmışlar , birindede askere giderken kendim hesaplayıp aldım patronun haberi bile olmadı. ama bu fetvalardan sonra sıkıntı bastı şimdi beni.

Armağan Dere
21.04.2015, 14:04

iyi başlayıp kötü bitirdin..

SEDER
21.04.2015, 16:04
Şu küçük şikecilere de koyarsak baya rahatlamış olacağım.Gs nin 6, şikebahçe nin 4 puanına mal olduk bu sene. o yüzden bjk yi mutlaka yenmek lazım.ilk maç kaybettik bari 3 puan da onlardan çalalım. haa bu üçlüden hangisi mi şampiyon olsun.. tüpçünün olağanüstü desteği olmasa bjk derdim ama illa birisi olacaksa gs olsun isterim..

selcuk
21.04.2015, 16:09
bu adam neden 2 saat kivranmisdi
http://i.hizliresim.com/4gRPX4.jpg

Bilgehan Tokal
21.04.2015, 16:25
Muslerayı geri kalenin içine soktuğumuz kavga pozisyonun gifini yapmak lazım :D

İlkhan
21.04.2015, 16:26
Ğs'ye iki maçta da hakeme rağmen çaktık. Helal olsun.

İlker Yazıcıoğlu
21.04.2015, 16:26
Muslerayı geri kalenin içine soktuğumuz kavga pozisyonun gifini yapmak lazım :D

:)

Ertan Artan
21.04.2015, 16:44
bu adam neden 2 saat kivranmisdi
http://i.hizliresim.com/4gRPX4.jpg

Bende öyle yapardım. :)

Suçlu kendin olunca, hedef saptirmak lazım...

pascalli
21.04.2015, 16:52
İstanbul olsun Trabzon olsun veya anadolunun herhangi bir ilinde olsun genel kanı şu : Trabzonspor taraftarlarının ikinci takımı galatasaraydır..bunu duyduğum zaman cinlerim tepeme çıkıyor..bu iftira nerden çıktı ? bu iftirayı kim ? neden ? nasıl ortaya attı ?..neden Trabzon taraftarının üzerinde bu leke kaldı...bizim için şikeci fener ne ise, sahtekar kuyu kazıcı cincon da aynıdır, bjk de aynıdır.

DNA-TS
21.04.2015, 16:58
sebebi içerde 17-15 galibiyet istatistiği.

İlkhan
21.04.2015, 17:24
TS - Facebook sayfası, Günaydın mesajı altı
http://i.imgur.com/xVPBrOn.jpg

:'( :'(

Kolpacı
21.04.2015, 20:46
Adama sormuşlar "amca lmeden nce son isteğin nedir?" o da gs başknı olmak istiyorum demiş , canından önce aklını kaybetmiş olack ki maç tatil edilmeliydi demiş , dede bu ülkeye hiç uygun değil.

Anıl C
21.04.2015, 20:59
https://pbs.twimg.com/media/CC-gWXeWYAAhddQ.jpg

Ertan Artan
21.04.2015, 22:15
https://pbs.twimg.com/media/CC-gWXeWYAAhddQ.jpg

Fotoshop bu bence... :D

Emirhan Makul
21.04.2015, 22:52
Gs şampiyon olmasında kim olursa olsun hatta umarım fb çatır çatır şampiyon olur, tüm gs'lilerin önleri kesilsin, ebelerine ateşler salınsın.

POYRAZ
22.04.2015, 00:24
İstanbul olsun Trabzon olsun veya anadolunun herhangi bir ilinde olsun genel kanı şu : Trabzonspor taraftarlarının ikinci takımı galatasaraydır..bunu duyduğum zaman cinlerim tepeme çıkıyor..bu iftira nerden çıktı ? bu iftirayı kim ? neden ? nasıl ortaya attı ?..neden Trabzon taraftarının üzerinde bu leke kaldı...bizim için şikeci fener ne ise, sahtekar kuyu kazıcı cincon da aynıdır, bjk de aynıdır.
Bu yöndeki tahminim su sekildedir. 90 Yillarda büyüklerimizle beraber Istanbul'da bir Galatasaray - Trabzonspor macinda macin baslamasini bekliyoruz. Her nedense Galatasaray kale arkasi yada maraton olacak tam hatirlayamiyorum ama Galatasaray tribünlerinden "Bordo" diye bir tezahürat geldi, bizimkilerde "mavi" diye karsilik verdiler. 30 Saniye kadar bu sekilde Bordo - Mavi cekildi karsilikli. Daha sonra Bizim kale arkasindan sari denildi, onlar kirmizi dedi. Hatta Trabzonspor kale arkasini yöneten tribüncüler millet sari bagiriyor diye bizim taraftari susturmaya calismislardi. O güne kadar kesinlikle arkadaslik, kardeslik gibi zirvalari asla duymamistim, öyle bir muhabbet yoktu yani. Ne ciktiysa bu mactan sonra cikti bugüne kadar geldi.

Olayin kesinlikle dostlukla kardeslikle uzaktan yakindan alakasi yok. O gün o sekilde bir olay oldu diye bugüne kadar bu deli sacmasi düsünceler geldi. Istanbul yavsamislari da kardesligin falan olmadigini it gibi biliyorlar.
Bu muhabbetin sebebinin kesinlikle bu oldugunu düsünüyorum. Elle tutulur baska hicbir aciklamasi yok. Hatta elle tutulamayacak bir aciklamasi da yok.
Saygilar.

Fatih Öztürk
22.04.2015, 01:47
Bu yöndeki tahminim su sekildedir. 90 Yillarda büyüklerimizle beraber Istanbul'da bir Galatasaray - Trabzonspor macinda macin baslamasini bekliyoruz. Her nedense Galatasaray kale arkasi yada maraton olacak tam hatirlayamiyorum ama Galatasaray tribünlerinden "Bordo" diye bir tezahürat geldi, bizimkilerde "mavi" diye karsilik verdiler. 30 Saniye kadar bu sekilde Bordo - Mavi cekildi karsilikli. Daha sonra Bizim kale arkasindan sari denildi, onlar kirmizi dedi. Hatta Trabzonspor kale arkasini yöneten tribüncüler millet sari bagiriyor diye bizim taraftari susturmaya calismislardi. O güne kadar kesinlikle arkadaslik, kardeslik gibi zirvalari asla duymamistim, öyle bir muhabbet yoktu yani. Ne ciktiysa bu mactan sonra cikti bugüne kadar geldi.

Olayin kesinlikle dostlukla kardeslikle uzaktan yakindan alakasi yok. O gün o sekilde bir olay oldu diye bugüne kadar bu deli sacmasi düsünceler geldi. Istanbul yavsamislari da kardesligin falan olmadigini it gibi biliyorlar.
Bu muhabbetin sebebinin kesinlikle bu oldugunu düsünüyorum. Elle tutulur baska hicbir aciklamasi yok. Hatta elle tutulamayacak bir aciklamasi da yok.
Saygilar.

1998 senesinde hayatında hiç maça gitmemiş fanatik gs'li bi kardeşimi ali Sami yen stadında Türkiye Kupası finali rövanşı gs bjk maçına götürmüştüm.E-5 tarafı kale arkası alt tribünündeydik.maç öncesi önümüzde bir anda kargaşa oldu 20 civarı taraftar telleri aşarak sahaya atladı ve karşı kale arkasındaki bjk taraftarlarına ayrılan tribüne doğru koşarken devasa büyüklükte Trabzonspor bayrağı açtılar.tabi bende olayın şaşkınlığı ile kanım kaynadı acaba bendemi atlasam sahaya dedim lakin yanımdaki arkadaşı düşünüp vazgeçtim :)bu olaya haliyle tüm tribünler tepki gösterip maç boyunca küfrettiler bize. Trabzonspor bayrağı altında maçın başından sonuna kadar bjk'li taraftarlar bizim lehimize tezahüratlar yaptılar.şifo Mehmet enfes bir rovaşata gol atmıştı maç 1-1 berabere bitmişti ilk maçta berabere bittiği için maç uzadı ve penaltılarla bjk kupayı almıştı.

61ronin61
22.04.2015, 05:52
onlar aslında bizi hiçbir zaman dost olarak görmedi .ve böyle olması aslında çok daha iyi bizim onları dost olarak görmemizin dost olarak yaklaşmamızın değerini şimdi artık kaybettiklerinde anlayacaklar.konuyu biraz açarsam trabzon insanı aslında anadolu insanıdır içi dışı bir mert saf(saf derken aptal manasında değil içinde kötülük beslemeyen art niyeti olmayan manasında) vb insanlardır. spor dostluk kardeşlik fairplay dir masalı yıllardır milleti kandırmak için ortaya atılmış en büyük uydurmadır.ama biz bu kelimelere yıllardır inanıyorduk . zaten o yüzden 30 yıldır şampiyon olamadık.(2010-2011 şampiyonluğumuzu kabul ediyorum ve inanıyorum ama o kupa müzeye girmeden resmi olarak şampiyon değiliz arkadaşlar bu gerçektende kaçamayız)onlar sporu dostluk fair play kardeşlik olarak hiç görmedikleri için tesadüfe bakın ki 30 yıldır onlar dönüşümlü olarak şampiyon oluyor .hacıosmanoğlunu tebrik ederim onlara hakettiği gibi davrandı aslında olması gereken de buydu.ne oldu şimdi niye bizle küstünüz haa niye aramız bozuldu haa çakal istanbul üçüzü.neden biliyormusunuz trabzon artık oyunu kuralına göre oynamya başladığını gördüler onların gerçek yüzünü görmemiz işlerine gelmedi ne güzelde trabzonu dost kardeş ayağına 30 yıldır kandırıyorduk sonunda uyandılar dediler ve işlerine hiç gelmedi bu .şampiyon olduğumuz yıllarda onları takır takır yeniyorduk sahamızda santra çizgisini geçemiyorlardı o zamanlar saygı duyuluyorduk şunu unutmayalım kazanana herkes saygı duyar.sonra anlaşılamayan büyük bir oyun sahneye konuldu.baktı bu üç istanbul üçüzü biz bu trabzona diş geçiremiyoruz bari dost gibi davranalımda değerlerini kaybetsinler ve başardılar değerlerimiz erozyana uğradı onlara benzemeye başladık ve anadoludanda uzaklaştık yabancılaştık.artık anadoluda karşımızdaydı .bir taşla iki kuş vurdular hem anadoluyu karşımıza aldık hemde onların sahte dostluklarına inandık.onların telaşının nedeni gerçek yüzlerinin ortaya çıkması paniğinin nedeni devrin eskiye doğru dönmesidir.sahamızda gs piçlerine yenilirken ne güzeldi değil mi o zaman hiç sorun yoktu kardeştik dosttuk değil mi :)yenince dostluk bozuldu zaten yalancı bir dostluktu.dostlukta iki tarafta dost olur tek taraflı dost olunmaz.yukarıda renkdaşım yazmış sahaya bayrakla girmişiz filan sebep böyle basit şeyler değil.olay trabzonspor imparatorluğunu çökertme devirme planıydı.çok şeytanice bir plan.ama bu üçistanbul üçüzleri 30 yıl bize bu planı yedirdiler(hakkını vermek lazım)trabzonun gerçek dostları anadolu kulüpleridir onlar bizden dir bizde anadoluluyuz.üç istanbul kulübü artık gavurlaşmış kulüpler.onların üç amacı var güç para ve hakimiyet.onlar güce paraya tapıyorlar bir değerleri yok kazanalımda şampiyon olalımda nasıl olursa olsun anlayışlarının sebebi budur.onlar koyun sürüsüne girmiş koyun postu giyinmiş kurtlardır.

Aydın Danış
22.04.2015, 10:44
2. golümüzden sonra el kol yapan burak hıyarı elleri kolları malum yerlere kaçmış

http://i.hizliresim.com/vEo276.png (http://hizliresim.com/vEo276)

Sefaenes
22.04.2015, 11:12
http://www.haber61.net/yarsuvat-sacmaladi-mac-tatil-edilmeliydi-215176h.htm

bunlarin son dakika neden provakartorluk yaptigi belli sahada yenemiyorsan olay cikartip maci iptal ettirmekdi, taraftarlarimizda artik akillanmali 3 seytan bilerek pravakartorluk yapiyor

İlker Yazıcıoğlu
22.04.2015, 11:13
http://www.haber61.net/yarsuvat-sacmaladi-mac-tatil-edilmeliydi-215176h.htm

bunlarin son dakika neden provakartorluk yaptigi belli sahada yenemiyorsan olay cikartip maci iptal ettirmekdi, taraftarlarimizda artik akillanmali 3 seytan bilerek pravakartorluk yapiyor

İt ürür,kervan yürür....

61ronin61
22.04.2015, 11:22
yalnız kolpataş bizle oynayacağımaçta maçı provoke etmesin.ne olsa adı üstünde kolpataş .zaten süleyman seba sezonunda zorla şampiyon yapılmaya çalışılıyorlar .bizim maçta hakeme bişey gelirse o hakem f.f.f. den aldığı talimatla anında soyunma odasına gider ve hayattada çıkmaz .maçı tatil eder .kolpataşta 3 puanı cebe indirir yoksa mümkünatı yokbizden puan alamazlar avni akerde.

Murat Keçeci
22.04.2015, 13:34
Hem üç puan açısından hemde prestij açısından güzel bir galibiyet oldu.Çok iyi oynamasak da çok doğru şekilde oynadık.

İki takımında en büyük zaafı takım savunmasındaki eksiklerdi kim daha iyi konsantre olursa maçı o kazanacaktı.Bizim oyuncular rakibe göre daha iyi topun arkasına geçti.Zaman zaman etkili presler yaparak rakibi bozdu ve bunun ödülünü de son dakikalarda galibiyet golünü atarak aldı.

Savunma hattında başta hakan-salih-bosingwa-uğur-mustafa maç boyunca hatasız oynadılar.Orta sahamız ise ilk yarı etkili,ikinci yarı ise etkisiz kaldı.forvet hattında cardozonun gücü maçın temposunun altında kaldı.Zaman zaman mehmet ekici ve özer zaman zamanda erkanda maç içinde etkili oldular.Denizde çalışkanlığıyla direncimizi arttırdı.

Sonradan giren yusuf sağ kulvara yeni bir boyut kazandırdı.Bosingwa ve yusuf o kanadı çok iyi işlediler.Yusuf yetenek olarak mehmet ekici le gol asist potansiyeli en yüksek oyuncu ama son hareketlerde bu kadar acemice davranması çok üzücü umarım en doğru tercihleri yapma konusunda üstüne koyup kendini geliştirir.

Erkanda bu maç iyiye doğru giden kıpırdanmalar vardı.Medjani yetenek olarak çok üst düzey olmasa da oyun görüşü ve oyunu iyi takip etmesiyle bir maçı nasıl kazandırabileceğini gösterdi.Bosingwadan sonraki en verimli yabancı oyuncu konumunda şuan diyebiliriz.

Eksiklerimize gelirsek pas yüzdemiz ve pas sayımız daha yukarılarda olmalı.Maç içinde aktif oyuncu sayımız daha fazla olmalı.Son tercihlerimiz daha kaliteli olmalı.

Orta sahada ozan tufan,mehmet topal,gökhan inler tarzında ve kalitesinde oyuncu eksikliğimiz var.Bu sezon verileriyle gelecek sezon hakkında birşeyler söylersek ikinci yarıda topladığımız puan fena sayılmaz ama yeterli değil ayrıca istanbulun iki en güçlü ekibine maç vermemek 2 galibiyet 2 beraberlik bir kalitemizin olduğunu gösteriyor.Ama bu durum kadronun yeterli olduğu anlamına da gelmiyor.4-5 tane nokta atışı transfere mutlak ihtiyaç var bu sayı 2-3 de kalsa dahi başarı ihtimalimiz yüzde 50 nin altına iner.O yüzden nokta atışlarında yüzde 80-90 oranınında başarı sağlamalıyız.

Colakoglu
24.04.2015, 16:17
Kardes Kulüpmüs, hadi ordan. Siz kimsinizde bize kardes olacaksiniz. Kim cikardiysa bu sacmaligi.
Giris Sayfasinda Recep Bölükbasinin haberini okudum, eger Trabzonsporun bir dost klübü olacaksa sizden önce Bursa gelir.

Colakoglu
24.04.2015, 16:19
İt ürür,kervan yürür....

Adam bunak nede olsa, böyle seyleri normal karsilamak gerekir.

B.Yiğit
24.04.2015, 18:51
Adamlar son 10 maçta bariz üstünlük kurmuş bize iyi oldu 2 maçı kazanmamız fark biraz kapandı.

İlyas Özdemir
24.04.2015, 20:18
Trabzonla gese arasındaki muhabbetin baş aktörü ultraslan oluşum lideri Trabzonlu hemşehrimiz Sabahattin Şirindir yine o grupta başka Trabzon kökenlilerde vardır

Fatih Özkan
24.04.2015, 21:17
Şaka bi yana iyi koyduk!

Fatih Öztürk
30.04.2015, 22:24
Gerçekten iyi koymuştuk.

yatmaztara
30.04.2015, 22:29
Ben hayatımda hiç bu kadar iyi koyduğumuzu görmemiştim.

Fatih Öztürk
30.04.2015, 22:33
Keşke bunlarla bi daha oynasakta yine koysak :D

Yiğit SARI
30.04.2015, 22:36
İnternette "Trabzon bize niye yatmadı yaaaaaaa" diye ağlayan gayselileri gördüm ya galibiyet o zaman anlam kazandı işte

Bu arada cinconlulara laf attım diye 8 gün ban yedim forumun birinden :D

Berke6198
30.04.2015, 22:36
Yalnız Galatasaray'ı şampiyonluğa oynadığı sene, inanılmaz derecede hedefsizken ve mental olarak düşük seviyedeyken hem içerde hem de dışarda müthiş bir oyunla yendik...

Yazın bunu bi' kenara.

F. Yıldırım
30.04.2015, 22:37
Keşke bu dübürlerle bi daha oynasakta yine koysak :D

aynısını düşündüm kupa maçını izlerken, neyse bir sezon bekliyeceğiz ama daha pis koyacağız

Fatih Öztürk
30.04.2015, 22:40
aynısını düşündüm kupa maçını izlerken, neyse bir sezon bekliyeceğiz ama daha pis koyacağız

Hahaha galtaksarayı yendiğimiz aklıma geldikçe keyfim yerine geliyor.

F. Yıldırım
30.04.2015, 22:42
Hahaha galtaksarayı yendiğimiz aklıma geldikçe keyfim yerine geliyor.

bjk'yi de yenmek şart, istanbul çakallarına karşı 18 puandan 11'ini almış oluruz

Fatih Öztürk
30.04.2015, 22:45
bjk'ye de gömmek şart, istanbul çakallarına karşı 18 puandan 11'ini almış oluruz

Biletimizi aldık tüm şehir maça kilitlendi,karganın kanatlarını koparacaz.

F. Yıldırım
30.04.2015, 22:47
Biletimizi aldık tüm şehir maça kilitlendi,karganın kanatlarını koparacaz.

inşallah