PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : STSL 27. Hafta | TRABZONSPOR 2-1 Galatasaray | MAÇ SONUCU

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 [7] 8

Murat'
19.04.2015, 23:06
Burak'a el hareketinden önce küfür edildi mi?

Şu küfürü artık bir kenara bırakalım ne olur, senelik maliyeti neredeyse 2 milyon lira, yazıktır.

İlkhan
19.04.2015, 23:07
Ben olayda takımın birlik oluşunu beğendim.

Fatih Çelik
19.04.2015, 23:08

Bence farketmez kulak tıkamayı bilmeli oyuncu. Kaldı ki neden olduğunu da biliyor.

Manava61
19.04.2015, 23:08
Ben olayda takımın birlik oluşunu beğendim.
Özeri sevmem ama kavgada yedek kulübesinden oraya gelişini takdir ettim

piskopatrizeli
19.04.2015, 23:09
Adamlar resmi twitter adreslerinde 2011 şampiyonu Fb diye yazmışlar hemen.
Ne çabuk döndünüz, hayırdır?

hadi yaa. zibilyon tane gs adresi var bulamıyorum. görüntü versene.

nuri45
19.04.2015, 23:09
61. sayfanin serefine ne koyduk gayseye beeeeeeeeeeeee

artvints
19.04.2015, 23:10
Ben her zaman söylüyorum. Yıllar evvel yine yazdım gene yazıyorum.
Biz Fener ile çekişerek büyüdük! Bizim mücadelelerimizin hepsi Fener'e karşı olmuştur. Fener rakibimizdir. Aziz Yıldırım gibi bir başkanları olmasa aslında Fener'in bize yaptığı pek birşey yok.

Ama bilmem dikkat ettiniz mi?
Gs'de kaç tane Trabzonspor'da oynamış ve fırsattan istifade ile, ayak oyunlarıyla ve centilmenlik dışı transferlerle alınmış futbolcu vardı? Saydınız mı?
2011 sezonu sonundaki şike olaylarının şaşkınlığından istifade RESMEN TRABZONSPOR'UN İSKELET kadrosu çalındı!

Gs bizden artık uzak dur! Futbolcularımızdan uzak dur!
Sahte dostluğun sana kalsın Gs! Seni sevmiyoruz!

İnanın Trabzonspor'lular için Fener'den çok daha antipatiksiniz!

tamam kızıyoruz ama orası da bizim suçumuz.kişisel almamak lazım.adam fırsatını bulursa oyuncunu alır tabi.o fırsatı vermeyeceksin.boş yere dostluk düşmanlık üretmeye gerek yok.

F. Yıldırım
19.04.2015, 23:11
Sorun işe yaraması veya yaramaması değil.Sorun bordo-mavi formayı taşıyan bir kişinin böyle bir şey yapması.Ne olursa olsun biz eleştirdiğimiz şeyleri yaparsak bizim de diğerlerinden farkımız kalmaz. Ne pahasına olursa olsun. Bu ülkenin Onur Kıvraklar'a Mehmet Topallar'a ihtıyacı var Melolar'a E.Belözoğulları'na veya Özerler'e değil...

Kesinlikle katılıyorum, lakin sistem bizi buna itiyor. Bu olayları Anadolu takımlarına karşı tasvip etmiyorum ama 3 eziklere karşı doğru buluyorum.

Bu ülkede 3 eziklere karşı beraber kalınca yada kazanınca her türlü çirkeflik yapılıyor. Bu adiler bu dilden anlıyor.

Sibel

Şu küfürü artık bir kenara bırakalım ne olur, senelik maliyeti neredeyse 2 milyon lira, yazıktır.

Maç başlar başlamaz Burak küfürleri başladı, ara ara küfür edildi. Çıkarken dozaj artınca adam da çıldırdı.
Başka işimiz yok çünkü. Küfür küfür.

A.Ali Karanis
Burak'ın hareketine de bir şey diyemiyorum açıkcası. Sen maç öncesi ıslıkla,küfür et sonra takımı gol atınca hareket çekince niye hareket çekti de.Olmaz.Eleman ama tüm kadro dağıldıktan sonra yine de takımında kalmış,o kadar emek vermiş,o kadroda gol kralı olup takımı Avrupa Kupası'na taşımış,satıldığı kulüpte kupa kaldırınca hak edip kazanamadığım kupayı burada kazandım demiş,sen ana avrat sövüyorsun.Biraz ahlakı ve bakış açımızı değiştirmemiz lazım diye düşünüyorum.Kulüp satmak istemese A2 takımla antrenmana çıkartır,yine satmazdı.Keza o transferin öyküsü Tolga transferi gibi değişik.

Selçuk,Egemen falan ayrı kategoride.Onlara denilen her laf müstehak :D

Murat'
19.04.2015, 23:12
Aksine bence Özer çok büyük hata yaptı sahaya girmekle, Emre Belözoğlu var adamın içinde.

gurur6134
19.04.2015, 23:12
Bu kahbe ist takimlari okadar alismiski masa basinda mac almaya serefsizler herkesi kendileri gibi pis kirli sikeci saniyorlar tuhh sizin sifatiniza ezikler.

torulli
19.04.2015, 23:13
bu cincon kedilerini yağladıgımız için ayrı bi mutluluk yasıyorum :D ama şöyle 3-4 itelemeyince üzülüyorum :(

Yıldıray Emanet
Golden sonra seyirciye yaptığı hareket kendinde patladı yazık.. Nede hırslanmış öyle ay kıyamam

Sibel
Burak'ın hareketine de bir şey diyemiyorum açıkcası. Sen maç öncesi ıslıkla,küfür et sonra takımı gol atınca hareket çekince niye hareket çekti de.Olmaz.Eleman ama tüm kadro dağıldıktan sonra yine de takımında kalmış,o kadar emek vermiş,o kadroda gol kralı olup takımı Avrupa Kupası'na taşımış,satıldığı kulüpte kupa kaldırınca hak edip kazanamadığım kupayı burada kazandım demiş,sen ana avrat sövüyorsun.Biraz ahlakı ve bakış açımızı değiştirmemiz lazım diye düşünüyorum.Kulüp satmak istemese A2 takımla antrenmana çıkartır,yine satmazdı.Keza o transferin öyküsü Tolga transferi gibi değişik.

Ağzın bal yesin.
Nokta.

Fatih Çelik
19.04.2015, 23:14
Kesinlikle katılıyorum, lakin sistem bizi buna itiyor. Bu olayları Anadolu takımlarına karşı tasvip etmiyorum ama 3 eziklere karşı doğru buluyorum.

Bu ülkede 3 eziklere karşı beraber kalınca yada kazanınca her türlü çirkeflik yapılıyor. Bu adiler bu dilden anlıyor.

Ayrıştığımız tek nokta ben tüm takımlara karşı yanlış olduğunu düşünüyorum .

mete61bordomavi
19.04.2015, 23:14
hadi yaa. zibilyon tane gs adresi var bulamıyorum. görüntü versene.

Kardeş sanırım o gırgırına yapılmış trol bir şakaydı. Ben gerçek sandım. Kusura bakma.
Fakat Gs'nin Trabzon'un sahte dostu olduğu gerçeğini değiştirmiyor.

Ne zaman bir sezonda takıma iskeletin bel kemiği bir oyuncu yapsak, sonraki sezon o topçuya musallat olup kandırıyorlar. Ve neticede bir iskelet kadromuz oluşmuyor.
Böyle bir sinsiliği yapan bir klübe karşı kimse kusura bakmasın ama Fener'den bile daha antipatik geliyor bana.

Murat'
19.04.2015, 23:15
Maç başlar başlamaz Burak küfürleri başladı, ara ara küfür edildi. Çıkarken dozaj artınca adam da çıldırdı.

Tahmin ettiğim gibi demek ki, bence Burak haklı, yahu bu adam burnu, ağzı, kafası kan içindeyken oynadı, mücadele etti, cidden yakışmıyor artık bu hareketler. Taraftar da maça gelmez gelmez gelince de böyle her şeyin içine eder, şimdi en az 200 bin lira ceza, en az da bir maç saha kapatma var.

Fatih Çelik
19.04.2015, 23:17

İyi hoş da transferi şok etkisi yarattı taraftarda. Sonrasında bazı yanlış söylemleri oldu. Bunun üstüne biraz alevlendi işler. Dile kolay 33 gol atıp gol kralı olmuş yeniden doğmuş oyuncun ertesi sene en büyük rakiplerinden birinde bununda etkisiyle silinmedi bu izler.Bu durumu haklıya çıkarır mı asla tabiki.Burak anormal seviliyordu bence bu yüzden bu noktaya geldi işler.

Armağan Dere
19.04.2015, 23:17
Şimdi şu hocaya mı takıma mı kime söveyimm
MADEM BU POTANSİYELİNİZ VARDI BE ALLAH'IN KULLARI
SENE BAŞINDAN BERİ NEDEN BU KADAR KAYBETTİNİZ..
İLK YARI TABİR-İ CAİZSE BARCELONA GİBİ BİR TAKIM VARDI SAHADA
SADECE ŞU İLK YARI TOPUNU OYNASAK LİGDE 3'LEYEMEYECEĞİMİZ TAKIM YOK..
İKİNCİ YARI O SKORU TUTARSIN ZATEN..
YAZIK OLDU..
YOKSA ERSUN,
AZİZ TARAFINDAN GÖNDERİLEN BİR MUHBİR Mİ:):)

mete61bordomavi
19.04.2015, 23:18
tamam kızıyoruz ama orası da bizim suçumuz.kişisel almamak lazım.adam fırsatını bulursa oyuncunu alır tabi.o fırsatı vermeyeceksin.boş yere dostluk düşmanlık üretmeye gerek yok.

Ya elbette amacımız düşman üretmek değil. Ama sahte dostlarımızı bir hatırlayalım istedim.
Her sezon sonunda takımın iskelet kadrosundan bir oyuncuyu CENTİLMEN olmayan bir şekilde transfer ediyorlar!
Her sezon aynı hikaye! O zaman bize dostluk mavalları okumasınlar!

Fenerbahçe senden ne zaman böyle bir oyuncu transfer etmiş?

F. Yıldırım
19.04.2015, 23:18
Ayrıştığımız tek nokta ben tüm takımlara karşı yanlış olduğunu düşünüyorum .

Saygı duyarım, ayrıca pozisyonda Chedjou Ekici'nin ayağına basıyor ve 2 kez kırmızı görmesi gerekiyordu. Ekici hafif abartmış olabilir ama profesyonellik bunu yapmayan bir Messi var herhalde dünyada, aynısını Aykut Demir haklı olarak şikebahçe maçında yapsa belki şb 10 kişi kalacaktı.

memozcan
19.04.2015, 23:19
Özeri sevmem ama kavgada yedek kulübesinden oraya gelişini takdir ettim

nasıl yani? öfke kontrolü yapamayıp gereksiz sarı kart görmesini ve olayların uzamasına neden olmasını mı taktir ettiniz?

Fatih Çelik
19.04.2015, 23:19
Tahmin ettiğim gibi demek ki, bence Burak haklı, yahu bu adam burnu, ağzı, kafası kan içindeyken oynadı, mücadele etti, cidden yakışmıyor artık bu hareketler. Taraftar da maça gelmez gelmez gelince de böyle her şeyin içine eder, şimdi en az 200 bin lira ceza, en az da bir maç saha kapatma var.

Bence Burak kulak tıkamalıydı her şeye rağmen taraftarı bilen ve profesyonel bir futbolcu. Ortamı germenin bi anlamı yoktu.

Hakan Yeşilyurt
19.04.2015, 23:20
Bugün Mustafayı sadece maçın sonundaki olaylarda beğendim..gayet iyiydi..90+2 de

U.Sadıkoğlu
2003-2004 Sezonunda yağmurlu bir Trabzon akşamında ligin bitimine 2 hafta kala ligde hiçbir iddiası kalmayan Galatasaray Avni Aker'de, Trabzonspor'u 4-2 yenmiş ve şampiyonluktan etmişti. Biz o gün sizin bu akşam kenar mahalle karıları gibi ağladığınız gibi ağlamadık neden mi? Çünkü bu futboldur ve iyi oynayan kazanır, hakedenin hanesine 3 puan yazılır.

Trabzonspor öyle büyük bir camia ki Türkiye'nin 2 büyük(!) camiasının taraftarlarını 2 saat içerisinde 180 derece farklı düşündürebiliyor...

Bugün kaybettikleri 3 puandan sonra 2010-11 e atıfta bulunarak Trabzonspor'a çakan zihniyetin adalet terazisinde ne vicdanı ne de başka bir organı tartılamayacak seviyede kararmıştır. Sizler bırakın bir futbol izleyicisini şike yapan ve şikeyi savunan Fenerbahçeliler kadar bile insan değilsiniz. Bu kadar çirkinleşmenin ahlaksızlaşmanın lüzumu varmıydı? Onu attığınız golden sonra kolunu ekmeğini yediği ve onu adam eden Trabzonspor camiasına kaldıran Burak Yılmaz'a sorun.. Oyuncularımızı ayartırken herşey iyiydi güzeldi.. Bir koyduk o kirli kapkaranlık gerçek yüzünüz meydana çıktı..

Trabzon o kolu ters çevirip hepinizin münasip bir yerine montajladı ya bundandır kuyruk acınız..

Derdiniz ne şikeydi ne de adalet her zaman menfaatini kovalayan İstanbul'un 3 piçinden birisiydiniz sadece her zamanda öyle kalacaksınız.

Emek hırsızlığını farklı bir versiyonuyla oyuncu ayartarak gerçekleştiren Fransız tohumu Galatasaray'ın da

Atlarla şike yapan güzide kulübümüz Beşiktaş'ın da

Şikenin ağa babası olan Fenerbahçe'nin de

Adı batsın...

Memleketimizde Trabzon, takımımızda Trabzon... Yatmayız, yatırırız...

torulli
Şu pisiciklere bak nasılda kudurmuslar. Forumları kaynıyooo resmen acıyı iyden iyiye hissediyolar belli ki :D Bu istanbul kızını şamarladıkça azıtıyo :D :D 2010-11 şampiyonu fb yazarak ablalarının etegine sıgınmıslar :D Lakin biz koymaktan zevk duyarız sıradaki 8taş gelse de aynı tarifeyi onlarada yapalım diye tesbih çekmeye basladık :D

artvints
başka takıma, başka oyuncuya nefretten trabzonspor sevgisi doğmaz. sağlığa da zarar zaten.senin ne işin var burak la selçukla.bjk maçı kapanırsa yine zarar trabonspora. ayrıca takımın formasını giymiş her oyuncuya saygı göstereceksin ki klüp büyüsün.küfür etmek kolay olanı.bişey de elde edemiyorsun zaten.adam saha içinde, golü atsa, alın size küfür dese, yine oturduğun yerde kendini yiyip bitireceksin. değmez yani. ama kime anlatıyorsun, piskolojisi bozuk camianın.

Mert Zaman
19.04.2015, 23:21
http://i.hizliresim.com/n7Y0pM.jpg (http://hizliresim.com/n7Y0pM)

memozcan
19.04.2015, 23:22
2003-2004 Sezonunda yağmurlu bir Trabzon akşamında ligin bitimine 2 hafta kala ligde hiçbir iddiası kalmayan Galatasaray Avni Aker'de, Trabzonspor'u 4-2 yenmiş ve şampiyonluktan etmişti. Biz o gün sizin bu akşam kenar mahalle karıları gibi ağladığınız gibi ağlamadık neden mi? Çünkü bu futboldur ve iyi oynayan kazanır, hakedenin hanesine 3 puan yazılır.

Trabzonspor öyle büyük bir camia ki Türkiye'nin 2 büyük(!) camiasının taraftarlarını 2 saat içerisinde 180 derece farklı düşündürebiliyor...

Bugün kaybettikleri 3 puandan sonra 2010-11 e atıfta bulunarak Trabzonspor'a çakan zihniyetin adalet terazisinde ne vicdanı ne de başka bir organı tartılamayacak seviyede kararmıştır. Sizler bırakın bir futbol izleyicisini şike yapan ve şikeyi savunan Fenerbahçeliler kadar bile insan değilsiniz. Bu kadar çirkinleşmenin ahlaksızlaşmanın lüzumu varmıydı? Onu attığınız golden sonra kolunu ekmeğini yediği ve onu adam eden Trabzonspor camiasına kaldıran Burak Yılmaz'a sorun.. Oyuncularımızı ayartırken herşey iyiydi güzeldi.. Bir koyduk o kirli kapkaranlık gerçek yüzünüz meydana çıktı..

Trabzon o kolu ters çevirip hepinizin münasip bir yerine montajladı ya bundandır kuyruk acınız..

Derdiniz ne şikeydi ne de adalet her zaman menfaatini kovalayan İstanbul'un 3 piçinden birisiydiniz sadece her zamanda öyle kalacaksınız.

Emek hırsızlığını farklı bir versiyonuyla oyuncu ayartarak gerçekleştiren Fransız tohumu Galatasaray'ın da

Adı batsın...

o mağlubiyet bana 50 şınava bütün bölüğe de gece 22:00 de eğirdir ayazında içtimaya neden olmuştu:) cincona nefretimin sebebi biraz da o maçtır..

mete61bordomavi
19.04.2015, 23:22

Kardeş yazdıklarına katılıyorum ama bence şu noktayı hep es geçiyoruz!
Büyük klüpler birbirlerinden futbolcu transfer edecekleri sıra hem centilmenlik gereği hem de büyük klüp olmanın teamülü gereği önce yöneticileri ararsın. Yoksa direk topçuyu arayıp kafasını bulandırmazsın!

Gs bir kere değil ki, her zaman bunu yapıyor! Ya kardeşim sizin keşifçileriniz yok mu?
Çok arayıp bulamıyorsanız çok ciddiyim, Özkan Sümer Ya da İlhan Cavcav size topçu arasın!

Bizden artık uzak dursun Gs! Sahte dost istemiyoruz. Kimseye de düşmanlığımız yok.

Yiğit SARI
19.04.2015, 23:23
Bende Burak'ın selçuk egemen gibilerle aynı muameleri görmesini doğru bulmuyorum seyircinin tepkisi fazlaydı burak'ın da tepkisi fazlaydı ama

sakaryalı54
bugün gayseliler hariç herkes Trabzonsporlu olmuş :D attığımız 2.golü biz yemiş olsak şimdi linç ediliyorduk futbolun cilvesi bu işte tebrikler çocuklar

ezeli düşmanımız fenerle bile bu kadar sahada kavga etmedik burağk,selçuğk,olcan,umut töbe töbe....

Sefaenes
Ya ne kardesligi yillarca oyuncularimizi ayarliyan bu serefsizler değil mi fb neyse bjk gs aynisi

hodlu
19.04.2015, 23:24
Burak Yılmaz, Trabzonspor'umuzun transfer tarihinde gs'ye attığı en büyük kazıktır. Kendisinin karakteri de hepimiz için malümdür. Bu gece taraftarımıza yaptıkları da kendisine yakışan hareketlerdir. Bizden uzak olsun...

Yiğit SARI
19.04.2015, 23:25
Gese de dar zihniyetini ve ne mal olduğunu bir kez daha ortaya koymuştur topunun canı cehenneme

zafer6161
19.04.2015, 23:25
ikinci yarı uğur un adını duyan varmı ???

Murat'
19.04.2015, 23:27
Kardeş yazdıklarına katılıyorum ama bence şu noktayı hep es geçiyoruz!

Büyük klüpler birbirlerinden futbolcu transfer edecekleri sıra hem centilmenlik gereği hem de büyük klüp olmanın teamülü gereği önce yöneticileri ararsın. Yoksa direk topçuyu arayıp kafasını bulandırmazsın!

Gs bir kere değil ki, her zaman bunu yapıyor! Ya kardeşim sizin keşifçileriniz yok mu?

Çok arayıp bulamıyorsanız çok ciddiyim, Özkan Sümer Ya da İlhan Cavcav size topçu arasın!

Bizden artık uzak dursun Gs! Sahte dost istemiyoruz. Kimseye de düşmanlığımız yok.

Burak gibi oyuncuya 5 milyon euro getiren alır maddesi koyanlarda suç, çok övündüğümüz 2010-2011 sezonunda o arkadaşın da payı çok, bırakalım şu küfürleri falan bir kenara.

Armağan Dere
19.04.2015, 23:28
ikinci yarı uğur un adını duyan varmı ???

o topçu falan değil abi
nerden buldular da getirdiler..
Adamda hiçbir artı özellik yok
Aykut neden yedek onu da çözemiyorum
Belkalem nerde..
En kötü Medyaniyi stopere çekip ön liberoya Atik'i koyalım..

Oğuz B.
19.04.2015, 23:28
17 ve 8 nolu itler oturup düşünsünler neden Umut'a değil de bize küfrediyorlar diye. Tabi düşünmeye yarayan organları varsa.

piskopatrizeli
19.04.2015, 23:29
sarı kart pozisyonu çok komikti. hakem kendi etrafında 360 derece döndü rastgele bastı kartları.

gurur6134

Yavsakligin kitabi yeniden yaziliyor hahaha..la topunuzun ben..

Uğur Demircioğlu

maç boyunca yerden kalkmadı hakemin ekmeğine yağ sürdü kart verdirmek için. Kendi taraftarından en çok küfrü yiyor hiç el hareketi yapıyor mu? Küfür doğru bir şey değil takıma zarar veriyor sürekli ceza yiyor. Ama sen de profesyonel oyuncusun Trabzon taraftarının adı çıkmış proveke etmeyeceksin. Ekmeğini yedin bu şehrin bu kulüp sayesinde burak yılmaz oldun. İstanbul takımından gelip de bu kadar başarılı olan ya da burada oynarken bu kadar benimsenen bir başka futbolcu var mıydı?

Burçak
19.04.2015, 23:30

Yavşak aslında sadece Bit yavrusu değildir.
Yavşak bazen de böylelerine denilir.

artvints
19.04.2015, 23:30
sarı kart pozisyonu çok komikti. hakem kendi etrafında 360 derece döndü rastgele bastı kartları.

kesin caps yapılır, gelene geçene bastı kartı, çok zevk almıştır :) bütün hakemlerin fantazisidir eminim.

gurur6134
19.04.2015, 23:31

O adam dedigin yavsak turkiyede trabzonspordan baska takimda oynamam trabzon icin olurum gidersem avrupaya giderim dedi ..gecin bu isleri ne balik hafizali adamiz ..kafasi yarilmisda oynamis oynicak tabiparalari milyonlari alirken iyiydi..

61ronin61
19.04.2015, 23:31

Adı batsın...

helal admin güzel yazı

Mehmet Cihan Kocaman
19.04.2015, 23:32
Kimse kusura bakmasın ama Egemen'e verilmeyen tepki Burak Yılmaz'a veriliyor. Burak bu kadarını haketmedi. En azından annesine küfür edilmemeliydi.

61ronin61
19.04.2015, 23:33
Yavşak aslında sadece Bit yavrusu değildir.
Yavşak bazen de böylelerine denilir.

erkekten kanına dönene ne denir travesti yada dönme .bu gsliler harbi tam travesti adı bunların artık travestisaray olsun.

Armağan Dere
19.04.2015, 23:33
Bizim 2.gol ofsayt mı acaba onu göremedim..

Berke6198
19.04.2015, 23:34
Bizim 2.gol ofsayt mı acaba onu göremedim..

Hayır, golde ofsayt yok.

artvints
ilk yarı iyi pres yaptık sağlam durduk ama çıkarken net paslar gelmedi.zor tabi ama daha net paslar çıkabilirdi.ayrıca cardozo deniz çok verimli bir ikili değil.mutlaka toplu topsuz uzun metrajlı koşular yapabilen, rakibin üstüne giden, araya sarkan, çevik bir oyuncu olmalı. elimizde bu özelliklere uygun waris ve yusuf var. biri oynamalı.

outlaws61
Ahmet çakar denen adam Ersun Yanal hoca falan değil demek ki zamanında şikebahçeyi başkaları şampiyon yapmış diyor.

Hahahahahahahah zamanında Hacıosmanoğlu Ersun Yanal'ı getirmesin diye yırtınan ahmet çakar

gustafsson
19.04.2015, 23:35
biri koşu istatistiklerini paylaşsa?

batugol
19.04.2015, 23:36
Ahmet çakar denen adam Ersun Yanal hoca falan değil demek ki zamanında şikebahçeyi başkaları şampiyon yapmış diyor.

Hahahahahahahah zamanında Hacıosmanoğlu Ersun Yanal'ı getirmesin diye yırtınan ahmet çakar

mesela
federasyon
hakemler
medya
muktedirler gibi mi?

Gurbetçi_TS
19.04.2015, 23:37

bunlar hep böyle, fb bjk gs hic farketmez, hepsi ayni, bunlardan ne dost olur ne düsman olur.

grandmaster
19.04.2015, 23:38
Ts yenilseydi cinconlular yalakalığa devam edeceklerdi koyunca böyle oldu inşallah şampiyon olamaz şerefsizler

http://i.hizliresim.com/VV2WdR.jpg
http://i.hizliresim.com/0qbJMD.jpg
http://i.hizliresim.com/j5zbkG.jpg

memozcan
o caps doğru değil.. adamın öyle bir paylaşımı yok..

burak yılmaza yapılan tepki nefretten değil aşırı sevgiden de olsa duğru bulmuyorum.. benim gözümde 2011 şampiyonu trabzonspor diyemeyen bir çok efsanemizden daha adamdır..

mete61bordomavi
Burak gibi oyuncuya 5 milyon euro getiren alır maddesi koyanlarda suç, çok övündüğümüz 2010-2011 sezonunda o arkadaşın da payı çok, bırakalım şu küfürleri falan bir kenara.

Küfür edenler zaten yanlış yapıyor. Neticede klübünde oynamış ve gol kralı olmuş bir oyuncu Burak Yılmaz. Aynı zamanda milli takımın forvetidir.
Zaten ben Burak ile ilgili yazmadım. Olcan,Egemen,Selçuk,Engin,Ceyhun,Yasin gibi oyunculara da suç bulmuyorum.

Benim tek değindiğim konu: GS'nin her transfer döneminde bizim yıldız oyuncularımızın aklını çelmesi.
Bu büyük bir camia olan Gs'ye yakışmıyor! Sözleşme şartlarını veya futbolcunun psikolojik durumundan istifade oyuncu transfer edilmez!
Bu etik değil! Ben sadece bunu söylüyorum.

Gs bu akşam gereken cevabı sahada almıştır!

Edit: Artık taraftarlarımızın da rakip oyunculara küfür etmesi veya sahaya yabancı madde atmaları kabak tadı vermeye başladı. Netice bu bir futbol!

Öyle veya böyle rakip oyuncuya küfür edilmesi veya cisim atılması hoş karşılanabilecek bir davranış değildir!

Armağan Dere
Hayır, golde ofsayt yok.

Yatabare topa vurdu hatırladığım
şimdi bir daha baktım temizmiş gol

outlaws61
19.04.2015, 23:39
mesela
federasyon
hakemler
medya
muktedirler gibi mi?

Bilemem ama ne kadar zoruna gitmişse kazanmamız Ersun hocayı yerden yere vuruyor.

Cardozo'ya sallıyordu az önce.

Yavuz Bektaş
Ugurla alip veremediginiz ne anlamıyorum bugun ikınci yari defansta cok kritik mudahaleler yaptı ramos etkisi beklemiyoruz sonuçta

Hakan
biri koşu istatistiklerini paylaşsa?
http://images.tapatalk-cdn.com/15/04/19/48db7d455ee57aca9c9de59dc94c4af2.jpg

http://images.tapatalk-cdn.com/15/04/19/ce13a994a34c2be2bb881cf9fcdd79a0.jpg

61ronin61
19.04.2015, 23:40
Kimse kusura bakmasın ama Egemen'e verilmeyen tepki Burak Yılmaz'a veriliyor. Burak bu kadarını haketmedi. En azından annesine küfür edilmemeliydi.

egemenin ne olduğu belli değil ona tepkiye deymez.ama renkdaş biz taraftarlar burağı gerçekten sevmiş ve ona inanmıştık bizden biri sandık ama değilmiş hainmiş oda bizi kullandı bir basamak olarak.bitmiş bir futbolcuyu yeniden star yaptık ve o hainlik yaparak bizi satarak gs ye gitti.ve onu star yapan yeniden doğmasını sağlayan kulübün taraftarına kol haraketi yapıyor.aslında ona edilen küfürler az bile herkes hakettiğini bulur.

İlkhan
İyi oldu bu olaylar. Artık dostumuz:)))) diyerek oyuncu alamayacaklar.

Uğur Demircioğlu

Yahu bu Egemenden ne istiyorsunuz. Adamla kontrat yenilemeyen bizim yönetim. Adam çıkıp bir kere Türkiyede Trabzonspordan başka takımda oynamam demiş mi? Aynı şekilde Umuta küfrediliyor mu gs ye gitti diye. Profesyonel oyuncular bunlar başka takıma gittikleri için değil omurgasız karakter yoksunu oldukları için küfür yiyorlar.( Not: Küfür etmek ne kadar yanlışsa Trabzonspor taraftarını salak yerine koymak da o kadar yanlış)

Burçak
https://pbs.twimg.com/media/CC-2ch1UIAA3pgO.jpg

:D

Berke6198
19.04.2015, 23:41
İstatistik olarak şansımız çok düşük ama baskı altında olan taraf Galatasaray. Maç evimizde ve ilk maçtan da galibiyetle ayrılmıştık.

Bu avantajları kullanıp 1 veya 2 farklı skorla yenmeliyiz Gs'yi. Ekici'nin bu maçtaki rolü çok önemli.

Hücum hattını tamamen yönetip topu kanatlara taşımalı, orta sahada pas örgüsünü kurmalı. Şu anda Ekici'den çok şey istiyoruz çünkü mevcut kadroda onun yapması gerekenleri, yapabileceklerini ondan başkası hayata geçiremez.

Şu da bir gerçek ki Ekici bir maçta psikolojik olarak geriye düştüğü zaman tamamen kayboluyor.

Birkaç maçta bunu gözlemlemiştik. 1-2 hatalı pas, isabetsiz şut ve top kaybından sonra mental olarak hasarını giderebilen bir futbolcu değil.

Duran toplar hayati önem taşıyor çünkü Galatasaray stoperleri belki de ligde en rahat kafa vuruşu yaptıran stoperlerden. Keza bekleri de etkisiz hava toplarında.

Umarım rakibi iyi tartmışsındır Ersun hoca, galibiyet mümkün.

Maç öncesi uyardığım konuların çoğunda başarılıydık. Baskıyı iyi yönettik, iyi pres yaptık ve Galatasaray'ın kötü geri 4'lüsünü fazlasıyla zorladık.

Ekici hücumu yönetme görevini sorunsuz denilebilecek derecede iyi üstlendi.

Herkesi tebrik ediyorum bugün, ellerinden gelenin en iyisini ortaya koydular.

yatara
19.04.2015, 23:41
ne koyduk ama :) :) :)

mete61bordomavi
19.04.2015, 23:42
Hayır, golde ofsayt yok.

Erkan'ın ortasına Yatabare temas etse ofsayt olurdu. Ama Lig Tv'den defalarca izledim. En ufak bir temas yok. Gol nizami! Ofsayt yok.

yatmaztara
19.04.2015, 23:42
Şaka maka iyi koyduk.

Hakan Yeşilyurt
19.04.2015, 23:43
ne koyduk ama :) :) :)

çok iyi koyduk :)

Hakan
19.04.2015, 23:44
İçlerinden geçtik.

yatmaztara
19.04.2015, 23:44
Kabul edelimki iyi koyduk.

gustafsson
19.04.2015, 23:45
http://images.tapatalk-cdn.com/15/04/19/48db7d455ee57aca9c9de59dc94c4af2.jpg

http://images.tapatalk-cdn.com/15/04/19/ce13a994a34c2be2bb881cf9fcdd79a0.jpg

çok iyi.

Murat Acar
Bende Burak'ın selçuk egemen gibilerle aynı muameleri görmesini doğru bulmuyorum seyircinin tepkisi fazlaydı burak'ın da tepkisi fazlaydı ama

Bende tam farklı düşünüyorum...Niyemi? Şundan dolayı Selçuk kendisi ben ğsliyim arkadaş oraya gidip oynayacağım diyor adam sözleşmeyi imzalamıyor yanı benim takımım gs okadar net diyor çekiyor gidiyor. egemense bana daha çok para veren her takımda oynarım bu benim karakterim şikeymiş şuymuş buymuş alınterimi çalmışlar banane ben oynar aldığım paraya bakarım deyip bildiğini okuyor..Buraksa!!!!! ben Bu klüpte yeniden doğdum öldürmüşlerdi beni ama burası bana kapı açtı emek verdi beni küllerimden yeniden hayata bağladı Bu ülkede TRABZONSPOR dan başka hiçbir takımda oynamam gideceksem Avrupa gidemiyosamda TRABZONDA OYNARIM deyip ertesi gün istanbulun Avrupa kısmına imza atan çapsızın tekidir burak her HALTI haketmiştir...Gittiği klüp bizden fazla üfür etmiştir şimdi sahip çıkmaya kalkıyolar beter olsun...
NOKTA.

gurur6134
6767

6768
o şerefsizlerden puan aldığında gerçek yüzleri böyle meydana çıkıyor işte.
Istanbulun yosmaları. Ne farkınız var lan şikebahçeden.
Nankörmüşüz. Siz kim oluyorsunuz lan ne sanıyorsunuz kendinizi.
Maç mı verecektik size dost olmak için iyi olmak için. iste gercek yuzleri bu yavsaklarin topu gecmisden gunumuze ayni..menfaatci ibneler

Burçak
yanlız iyi koyduk

mete61bordomavi
19.04.2015, 23:47
Ts yenilseydi cinconlular yalakalığa devam edeceklerdi koyunca böyle oldu inşallah şampiyon olamaz şerefsizler

http://i.hizliresim.com/VV2WdR.jpg
http://i.hizliresim.com/0qbJMD.jpg
http://i.hizliresim.com/j5zbkG.jpg

Kötü söz sahibine aittir!
Bizim forumun insan ve taraftar kalitesi ile resimlerdeki forumun insanlık kalitesi aslında herşeyi ortaya koyuyor.

Edit: İyi güldüm.:D

İlkhan
19.04.2015, 23:47
Yalnız Kanuni mi bilemiyorum da , onun yerine 2. Selimin fotoğrafı hatta temsili resmi kullanılmış

Sibel
19.04.2015, 23:48
Burak ve taraftarın kötü diyaloğu içten içe var olan bir sevgiden doğuyor bence. Karşılıklı intikam alma duygusu. Sevdiğini incitmek isteme psikolojisi.
Yazık oluyor.
Neyse. Herkes gidiyor nihayetinde.
Kalan Trabzonspor

Tufan AYAN
19.04.2015, 23:49
Amma çok Temiz koyduk.

yatara
19.04.2015, 23:49
Allah f. atiki sarı kart cezalısı yapan hakemden razı olsun.. sayesinde büyük maç kazandık..

biz fatih atiki en cok tribündeyken sevdik be

DEEP BLUE
19.04.2015, 23:50
Vay anasını sayın seyirciler...Maç 1-1 olunca Ersun hocanın ne hainliği kalmış, ne karakteri... Futboldan zaten anlamıyormuş... Komiksiniz futbol cahilleri... Maçı sattık diyenler ise komik bile değil...

Burak, Egemen, Selçuk gibi eski oyuncularımıza küfreden de anguttur. Neymiş Umut karakterliymiş bu arada... Ulan bu iki yüzlü, geri zekalı algı yönetiminin gözü kör olsun. Bayıldığınız Umut'la bayıldığınız Şenol hocanın Liverpool maçı öncesi maceralarını bi araştırın bakalım. Şenol hoca "kal diye yalvardım ama gideceğim diye tutturdu" demişti. Omega 3 eksiği olmayanlar iyi hatırlar. Karı döven içten pazarlıklı Umut karakter abidesi olmuş, delikanlı gibi top oynayıp ikibuçuk sezonda 70 gol atan ve giden Burak ise karaktersiz. Egemen konusuna hiç girmeyin, mahcup olursunuz. Kaç defa yazdık burda gidiş hikayesini... İkisi de 90 dakikada bukelamun gibi evrilen burdaki bazı tiplerden daha delikanlıdır...

mete61bordomavi
19.04.2015, 23:50

Gs'ye tepki olarak doğmuş futbolcu: Carl!!! Medjani!!!

Şaka maka adam Gs'ye iki maçta hat-trick yaptı.:D

Selim Turan
19.04.2015, 23:51
Bu gece 10 numaraydı. Yavuz'un ve Kanuni'nin resimleri yanlış olsalar da önemli değil. :)

piskopatrizeli
beyoğlu yosmaları internette intikam naraları atıyorlar. arenayı cehenneme çevireceklermiş bize.

https://pbs.twimg.com/profile_images/534087935994638336/4YDYswKT_normal.jpeg Ali Sami Yen Sokak @ASYSokak (https://twitter.com/ASYSokak) · 2 sa. 2 saat önce (https://twitter.com/ASYSokak/status/589856450643496960)

Skor zerre umrumuzda değil çünkü önüne geçen olaylar oldu. Trabzonspor'un yaptığı çirkefliklere göz yumamayız. "Unutmamalıyız."

gustafsson
ya birader koskoca kulübüz. yok burak ayıp etmiş egemen öyleymiş de selçuk bilmem ne. abi zaten paralarını veriyoruz di mi? bir de ekstra değer vermeye gerek yok. kimse de gittiğinde aa bize ayıp etti deyip arkasından ağlamamalıyız. alıcaksın yerine daha iyisini yoluna devam edeceksin. ben taraftarın şu huyuna uyuz oluyorum. ortada bir sadakatsizlik yok. giden gider, bu her zaman böyle olmuştur. yerine daha iyisini koyamazsak da koyana kadar uğraşırız, trabzonspor sağolsun. yemişim burağı da selçuğu da egemeni de.

yatara
Bu arada Ekici'nin yaptığı doğru bir şey değilmiş. Özellikle 2. hareketi gerçekten yakışmamış. Ben oyuncularımızın böyle yapmasını istemiyorum.Ayrıca şu çakamak atma falan. Şu olaylar galibiyetin önüne geçti böylece. Futboldan soğutuyorlar adamı.

ben cok begendim valla herzaman rakipler yapiyor bize böyle hareketleri birkerede biz yapalim birsey olmay. o sayede oyun sogudu hem

Yiğit SARI
biz fatih atiki en cok tribündeyken sevdik be

3-0'lık maçtaki ilk golün asistini Fatih yapmıştı ayık olun fatih'i yedirmeyiz

esra61
19.04.2015, 23:52
Her platformda adaleti savunan bizler yine adaletsiz bir hakem kararıyla maça başladık.
Zafere inanan ve başarıyı getiren tüm oyuncularımızı tebrik diyorum.
Helal size uşaklar.
Dipnot:Ekicinin pozisyonunda muslera ekiciyi kaldırmaya çalışmasının ardından tüm oyuncularımızın musleraya tepki vermesi,takım ruhunun oluşmaya başladığınım göstergesi.

Fatih Özkan
19.04.2015, 23:53
Şimdi biz bunlara koyduk ya...
Hani bunlar kardeş mardeş ayağı yapıp bizi kandıracaklarını zannediyorlardı ya...
Biz bunlara şimdi koyduk ya...
Ya ne fena ağlıyor bunlar arkadaş...
Koyduk ya şimdi biz bunlara...
Yok kardeşlik son bulmuş falan... Ne kardeşi ?
Bunlara şimdi biz koyduk ya...
Medjani ne işin var orda aga ?
:D :D :D :D

odyseuys
19.04.2015, 23:54

gs'ye gittiğinden beri her geldiğinde küfür ediliyor burak'a. şerefsiz yenilgiyi kaldıramadı, yaptığı itliğe kulp bulmaya gerek yok...

Arda'
19.04.2015, 23:55
Bu kedilere bu sezon hem baskette hem futbolda güzel koyduk. Ayrıca 4 taraftarımız trafik kazasında öldüğünde Sami Yendeki maçta bize ettikleri küfürleri unutmadık bu yavşakların beter olun lan.

Tayfun Aydın
Bu adamlar köle mi mecburlar mı Trabzonspor da oynamaya. Adamlar gitmişler. Egemen Bursa dan bize gelirken iyiydi. Profesyonel futbolcu bunlar. Kaldı ki Burak çıkmış 2010-2011 sezonunda şampiyon olduk dedi. Ne diyecek daha ne yapacak. Hiç kimsenin kimsenin annesine küfür etme hakkı yok. Ayıptır. Bugün gayse bizden 5 tane futbolcu forma giydi. Selçuk Burak Olcan Yasin Umut... Hepsine ayrı ayrı küfür mü edecez. Sen 5 milyon Euro ya serbest kalır maddesi koyarsan adamda bastırır parayı alır. Anne ye edilen küfür profesyonellik falan da dinlemez bunlarda insan ayıptır.

Hürgün Aygün
Ne güzel bir galibiyet oldu be. İlaç gibi geldi. :)

Hekimoğlu
19.04.2015, 23:56
Bu yavşaklarla ne ara kardeş olduk da bitiyormuş kardeşlik Bizans takımlarının hiçbirinin bizim için farkı yok Şikecilere olan nefretimizden dolayı bu yavşaklara olan tepkimiz geri planda kalmıştı hepsi bu.

Armağan Dere
Bizim Kareografi yanlış mı arkadaşlar..
2.Selim'in mi fotoğrafı koymuşlar..

İlkhan
Beyler... Arkadaşlar.... Yalnız...

İyi koyduk.

artvints
19.04.2015, 23:57
bosingwa ve yusuf la sol kanatlarını da felç ettik bu arada. yusuf yaylada dolaşır gibiydi, o kadar boştu ki ne yapacağını şaşırdı bazı posiyonlarda. sonra bizi niye yendiniz diye ağlıyorlar.o beklerle şampiyonluk yarışına girmek haramdır zaten.

Rust Cohle
...taraftarın pozisyon yedikçe çıkarttığı uğultu ve hoşnutsuzluğu ben bile 1000 km uzaktan tv den duyarken teknik heyetin gole kadar olan duyarsızlığı bende büyük hayal kırıklığı yarattı...:cool:

...maçı aldık...eyvallah...ama ikinci yarı 20 dakika kendi taraftarımızın önünde hem de kendi mabedimizde yediğimiz baskı ve çaresizlik bizim takıma hiç yakışmadı...:cool:

...ersun hoca takıma daha konsantre olmalı ve oyunu iyi okumalı...:cool:

Gurbetçi_TS
6767

6768 iste gercek yuzleri bu yavsaklarin topu gecmisden gunumuze ayni..menfaatci ibneler

yanliz o ilk resmi, bjk tribünlerini gösteren, onu pek anlayamadim, ne yaziyor alta?

Ercan DEMİRCİ
19.04.2015, 23:58
Ersun hoca ve hakeme ragmen iyi kazandık güzel galibiyet..

U.Sadıkoğlu
19.04.2015, 23:59

Adı batsın...

Armağan Dere
20.04.2015, 00:00
http://kralspor.ensonhaber.com/resimler/kok/2015/04/19/kralspor5537.jpg

http://kralspor.ensonhaber.com/resimler/kok/2015/04/19/kralspor7107.jpg

2.olarak MEB de bize yıllarca yanlış öğretti..
O fotoğraf Yavuz değil Şah İsmail'e aittir..
O da yanlış:)

iyattara
20.04.2015, 00:00
2-3 yıldır Trabzon'da burağa da selçuğa da taraftar yuhalayıp küfür etmiyor muydu? Ee ne değişti de bunlar "Trabzon'a bu yakışmadı" filan falan diye saçmalıyorlar?! Değişen bu sefer 3 puanı alan biz olduk. Maçı gs kazansa kimse zerre kadar burağa küfür etmiş filan falan dile getirmezdi. Puanlar gidince şampiyonluk sıkışınca "yok yuhaladılar küfür ettiler canlarını dişlerine taktılar" olduk. Maçtan önce de yazmıştım. istanbulun 3 kız kardeşi, hepsi aynı bu itlerin.
Sakın ha sakın biri daha iyi/kötü ötekinden diye ayrım yapma gafletinde bulunmayın!

mete61bordomavi
20.04.2015, 00:01
Galatasaraylı bütün dostlarımıza!? :D bu sezon bize yaşattıkları güzel maçlar için teşekkür ediyoruz! :D

Darısı gelecek sezona :D

61ronin61
20.04.2015, 00:02
dünyada bizim gibi bir taraftar varmıdır acaba derbiyi yeniyoruz sevincini yaşayamıyoruz yok burakmış egemenmiş onlar adammı ya gereksiz yere nefes tüketip yoruyoruz kendimizi heee evet iyi koyduk :)

U.Sadıkoğlu
20.04.2015, 00:02
Türk Futbolunda Trabzonspor kadar mağdur edilen ve buna rağmen Trabzonspor kadar düşmanlık beslenen bir futbol kulübü yoktur.

- Karadeniz takımları Trabzonspor'un şampiyon olduğu tüm sezonlarda Fenerbahçe'ye daha fazla puan vermişlerdir ama Fenerbahçe'ye kucak açıp, Trabzonspor'a düşman bilenirler.

- Galatasaray, Trabzonspor'u 2003-2004 sezonunun 33. Haftasında Avni Aker'de yenmiştir, Trabzonspor'un futbolcularını usulsüz yöntemlerle ayartmıştır buna rağmen Trabzonspor'a düşman olur.

- Fenerbahçe şike yaparak aldığı haram kupa yüzünden Avrupa'ya gidememiş Trabzonspor'un kazandığı şampiyonluk yüzünden Trabzonspor'a düşman..

Ne yapalım kardeşim biz. :)

outlaws61
20.04.2015, 00:03
Buralar ne zaman eskisi gibi şenlencek ya.

Bir maç sonu sayfayı yeniledik mi 20-30 mesaj düşerdi foruma şimdi 10 dakikada bir mesaj anca.

Burçak
20.04.2015, 00:04
yarın pazarteşiymiş. erkenden kalkacakmışız. çokta fifi. yavşaksaraylılar düşünsün.

bunu da alın arşive. görün kimin ne mal olduğunu.
ulan dingil. adammı oldunuz. madem beğenmiyorsun 3 yavşak kendi aranızda maç yapın. yazı tura atın şampiyonu belirleyin ozaman.

https://pbs.twimg.com/media/CC-VGGqW0AEgFAa.jpg

artvints
20.04.2015, 00:04

hepsi birbirine benziyor, vesikalık değil sonuçta.bu şovlar falan bizim taraftarın işi değil zaten.moda diye heves etmişler. orjinal işlere desteğim var.zoraki yapınca böyle oluyor.

gurur6134
20.04.2015, 00:05
yanliz o ilk resmi, bjk tribünlerini gösteren, onu pek anlayamadim, ne yaziyor alta?

Bjk fener ve galatasaray trabzonu durdurmak icin tribunde birlesti yaziyor..resim 70lerden 8tas maci istanbulda..gayseylisi sikebahceliside bayragiyla formasiyla 8tas trubununde trabzona karsi..resim kalitesiz ondan fark edemedin..googla yaz bjk gs fb ayni trubunde diye cikiyor gorsellerde ilk fotograf..

Doğan BULAT
20.04.2015, 00:05
Bugün sahada 2010 -2011 şampiyonunu yendik :)

Varlıbaş61
20.04.2015, 00:06
Küfür bence de doğru değil ama geçen sene arena'daki maçta gol attıktan sonra çılgınca, köpekler gibi sevinmek hiç ama hiç doğru değil !!

piskopatrizeli
20.04.2015, 00:06
Bizim Kareografi yanlış mı arkadaşlar..
2.Selim'in mi fotoğrafı koymuşlar..

yahu ne farkeder allahını seversen. hiç bir padişahın gerçek resmi yok hepsi kafadan atma zaten. hele yavuz un resmi diye bilinen aslında yavuz sultan selimin düşmanı şah ismailin resmi.

gurur6134
20.04.2015, 00:07
yarın pazarteşiymiş. erkenden kalkacakmışız. çokta fifi. yavşaksaraylılar düşünsün.

ulan dingil. adammı oldunuz. madem beğenmiyorsun 3 yavşak kendi aranızda maç yapın. yazı tura atın şampiyonu belirleyin ozaman.

Bunlarin ben kes kafasina herkesi kendileri gibi cirkef pislik saniyorlar..

mete61bordomavi
20.04.2015, 00:08
hepsi birbirine benziyor, vesikalık değil sonuçta.bu şovlar falan bizim taraftarın işi değil zaten.moda diye heves etmişler. orjinal işlere desteğim var.zoraki yapınca böyle oluyor.

Bence gayet güzeldi. Trabzon'u son haftalarda sözde bir takım aydın insanlar, lümpen, ırkçı, hatta ve hatta terörist diye yaftalamaya çalışıyorlardı.

ÇOK DERİNLERE ÇOK DERİN bir mesaj gönderilmiştir! Anlayana!

Edit: Yahu kardeşim, bilmem kaç yüzyıl önce yaşamış padişahlara vesikalık fotoğraf çekecek halimiz yoktu ya!:D

cihayan
20.04.2015, 00:08
Hayret ediyorum valla ne kadar geseli tanidigim varsa sokta. Sanki maci onlara vercekmiysiz, vermemiz lazimmis gibi skora inanamiyorlar. Sanki bunu bize nasil yaparsinizmodundalar. Peki bunlar ne zannediyordu? Gercekten onlara yatacagimizi mi? O zaman bizim sikecilerden ne farkimiz olurdu.. Iki macta da hakemlerin bariz korumalarina karsin geseyi hakederek yendik. Bu kadar bagirip, cagirip, aglayip emek harcayacaklarina sahada harcasalardi o emegi, hakemin de yardimiyla kazansalardi. Bize ne kimin sampiyon olacagindan? Biz Trabzonspor'uz, sahaya ciktik mi yenmeye cikariz.

61ronin61
20.04.2015, 00:09
Türk Futbolunda Trabzonspor kadar mağdur edilen ve buna rağmen Trabzonspor kadar düşmanlık beslenen bir futbol kulübü yoktur.

- Karadeniz takımları Trabzonspor'un şampiyon olduğu tüm sezonlarda Fenerbahçe'ye daha fazla puan vermişlerdir ama Fenerbahçe'ye kucak açıp, Trabzonspor'a düşman bilenirler.

- Galatasaray, Trabzonspor'u 2003-2004 sezonunun 33. Haftasında Avni Aker'de yenmiştir, Trabzonspor'un futbolcularını usulsüz yöntemlerle ayartmıştır buna rağmen Trabzonspor'a düşman olur.

- Fenerbahçe şike yaparak aldığı haram kupa yüzünden Avrupa'ya gidememiş Trabzonspor'un kazandığı şampiyonluk yüzünden Trabzonspor'a düşman..

Ne yapalım kardeşim biz. :)

işte bunu yapıcaz alayını yenicez bu üç istanbul kulübünün bizim dostumuz sadece biziz başka yok.onların bir kere kalbi çürük bize karşı ve bizden çok korkuyorlar o yüzden bu üç istanbul kulübü zaten bize karşı birleşiyor .

TSercaN
Arkadaslar lutfen biriniz aciklayabilir mi bu soruyu?

Burak ile yasanan olay tam olarak nedir? Ikinci yariya bakamadim malesef

PortoDeGalinhas
Uzun zaman sonra ilk defa taraftar ile maç aldığımız bir maça şahit oldum, yeni stadimizda işler çok farklı olacak.

Fatih Öztürk

Hahahah tam manşetlik :)

Oğuz B.
20.04.2015, 00:10
Dünyanın her yerinde büyük konuşup da direk rakibine giden oyuncu ıslıklanır, tepki görür. Hele bize gol attıktan sonra totosunun üzerinde 5 kere seken bir oyuncuysan. Sen kalkar seyirciye el kol hareketi yaparsan daha çok küfür yersin. Bu cinconsporlular şimdi de Ekici'ye küfür ediyorlar. Hırslarını alacak yer arıyorlar. Trabzonspor kazanacak gücü olduğu her maçı kazanır. Ergen istanbulsporlular bilmiyor olabilirler, öğrenirler. Neyse güzel bir geceydi emeği geçen herkese teşekkürler.

Courage
20.04.2015, 00:11

ya monşerim oynamasa da sizin ve lacivert olanınızın hevesini kursağında bırakıyormuş ama değil mi?

...

Normalde ekşi sözlük denilen yere hiç bir maksatla bakmam (başka nedenlerden dolayı çoook uzun zaman evvel karalistemdedir) fakat maç ile alakalı başlıkta şikecisi ,gslisi ,bjklisi hatta tarafsızım diye yazanların kusmuklarını okuyunca ne kadar doğru karar verdiğimi görmüş oldum.

Bu arada o ALİSAMİYENSOKAK twitter hesabı şayet Şike mail organizasyonları ve diğer eylemlere katılan arkadaşımızınsa yazıklar olsun. Gerçi geriye doğru taradım benim hatrımda şike ile ilgili daha fazla yazışma (özellikle bizim BMN'den bazı arkadaşlarla) ve haber paylaşımı var diye kalmış. Bu hesapta ise göstermelik 12 numara embesillerine çakan tweetten başka birşey bulamadım.

Fırsat bu fırsat ortalığı bulandırmak isteyen birinin işi olabilir.

piskopatrizeli
20.04.2015, 00:12
bir kere daha Trabzonspor lu olmakla gurur duydum. İtin köpeğin sahte kardeşliğinede ihtiyacımız yok , bunuda herkese gösterdik.

Hakan
20.04.2015, 00:13
Abdülhey'in sese bak, bütün karizması bitti gözümde :)

61ronin61

isimler doğru önemli olanda o zaten:)

F. Yıldırım
Kendi kendilerine gelin güvey olmuşlar, kardeşlikmiş, sizden anca kalleş olur diğer iki şikeci takım gibi.

http://images.tapatalk-cdn.com/15/04/19/ac0e41ef6ade7e7e050bf7bea0864b02.jpg

Bu da arkada kalmasın, ayrıca küfür konusuna gelince kesinlikle doğru değil fakat Burak'a küfür edenler zaten bizzat kendileri, az karakter olsa bunları düşünüp yorum yazarlar.

memozcan
20.04.2015, 00:14
ulan bu cincon ne nankör camiaymış böyle ben bu kadarını da tahmin etmezdim.. bizim ısrarlı takibimiz sonucunda fb avrupadan iki sene men yedi ve bunlar fbnin yerine CLye gidip parayı cukka etmediler mi?

zx61
20.04.2015, 00:17
2010-2011 sezonu unutulmaz bu yüzden burak yılmaza nefretim o sezondan dolayı oluşan sevgiden kaynaklanıyor.burak'a küfretmek yanlış onun yaptığı hareket çok daha yanlış.burak'ı takmamak en doğrusu idi bu onda artık Trabzonspor için bir hiçim algısı oluşturacaktı ama taraftarımız onu bir şekilde unutamadığını yine göstermiş oldu.
bugün Trabzonsporun büyüklüğüne bir kez daha şahit olduğumuz için çok mutluyum hani bir algı vardı ya Trabzonda gs sevilir diye bugün en az şb maçındaki kadar öfkeli taraftar vardı.
ancak şb ile yapılacak ilk maçta tribünde kendimizi şirin göstermek adına tavrımızı değistirmeyiz inşallah.sahaya cisim atmayalım ama tepkimizi yine koyalım ülkeye şirin görünmek adına davamızı satmayalım

Hakan Yeşilyurt
20.04.2015, 00:17
Beyler şimdiden yazıyorum Bjk ile oynayacağımız hafta..Gslilerin muhabbeti hadi kardeş Trabzon bize nasıl koyduysan öyle koy..

koyduktan sonra

2010-2011 Şampiyonu Trabzonspor.

Fatih Öztürk
20.04.2015, 00:18
Şimdi biz bunlara koyduk ya...
Hani bunlar kardeş mardeş ayağı yapıp bizi kandıracaklarını zannediyorlardı ya...
Biz bunlara şimdi koyduk ya...
Ya ne fena ağlıyor bunlar arkadaş...
Koyduk ya şimdi biz bunlara...
Yok kardeşlik son bulmuş falan... Ne kardeşi ?
Bunlara şimdi biz koyduk ya...
Medjani ne işin var orda aga ?
:D :D :D :D

Sonuçta koyduk ya :D

yatmaztara
20.04.2015, 00:18
Bugün sahada 2010 -2011 şampiyonunu yendik :)

Maçtan önce 2011 şampiyonu Trabzonspor'du
Maç sonu 2011 şampiyonu Bursa demeye başladılar.
Ben çıktıktan 5 dakika sonra 2011 şampiyonu Şikebahçe olmuştu.
Şu sıralar 2011 şampiyonun gs olduğu konuşuluyor.
Muhtemelen yarın uefa'ya mail organizasyonu düzenleyecekler.

Doğan BULAT
20.04.2015, 00:22
Bu galibiyet lazımdı bize.. Artık Avni Akere gelirken ayaklarını denk alarak gelirler bundan sonra.. Dost ayağına yenseler sarılıp giderler yalandan.. Yenilince çirkeflikleri çıktı meydana..

Acımıcaksın bunları yeneceksin sahada kafalarını ezeceksin.. Kim şampiyon olursa olsun bize ne?

Darısı beşiktaşın başına inşallah :)

TSercaN
20.04.2015, 00:22
Burak ile yasanan olay nedir arkadaslar?

61ronin61
20.04.2015, 00:23
Arkadaslar lutfen biriniz aciklayabilir mi bu soruyu?

Burak ile yasanan olay tam olarak nedir? Ikinci yariya bakamadim malesef

burak oyundan çıkmıştı yedek kulübesinde oturuyordu o sırada travestisaray gol attı oda kulübeden çıkarak taraftara kol hareketi yaptı olay bu.

TSercaN
20.04.2015, 00:24
burak oyundan çıkmıştı yedek kulübesinde oturuyordu o sırada travestisaray gol attı oda kulübeden çıkarak taraftara kol hareketi yaptı olay bu.

Kesin "bakin kolumu munasip yerimden cikarabildim" demek istemistir.

asilhamsi
20.04.2015, 00:26
Hah işte, bir saatten beri bunu söylüyorum, bordo-mavi forma giyen oyuncunun çirkeflik yapması içime sinmiyor arkadaş. Ekici'ye hiç yakıştıramadım.

önce olayı adam akıllı izleyin sonra konusun ne yapmıs ekici.

Chedju once itti adamı sarı kartla gecistirildi.

Sonra hem ayagına basıyor hemde itiyor en az kırmızı kart.

Sizde gelmiş burda kendi oyuncunuzu haksız eleştiriyorsunuz.

Ekici cirkeflik falan yapmadı.

Aciz hakem chedju ve muslera yı atamadı.

Yemedi.

61ronin61
20.04.2015, 00:26
Kesin "bakin kolumu munasip yerimden cikarabildim" demek istemistir.

:D aynen

memozcan
20.04.2015, 00:29
hahaha.. duygun yarsuvat "yediğim kalkan çok güzeldi ayıptır söylemesi" diyor:)

Fatih Özkan
20.04.2015, 00:31
Duygun Yarsuvat: "Trabzon yemekleri güzeldi. Ayıptır söylemesi yediğim kalkan çok güzeldi."

asilhamsi
20.04.2015, 00:32
herketen ozur diliyerek bu espriyi yapmak istiyorum

ooo saatte epey gec olmus.

Biz bir koyup kalkalım:)

bahadır2561
20.04.2015, 00:37
#kalkanbaligiyedikcoklezzetliydi

Şunu bi tt yapin arkadaslar benim twitterim yok :)

Courage
20.04.2015, 00:37
iyiyle kötünün ,mert ile namerdin artık geri dönülmez şekilde gün yüzüne çıktığı tam bir furkan akşamıydı...

Herkese iyi geceler.

Sefaenes
20.04.2015, 00:38
Su Bülent yavuza zamaminda Trabzonda birsey yaptilar yüzde yüz pen pen demiyor ya hangi gözle bakiyor acaba

signal
20.04.2015, 00:38
Burağa edilen bu küfürler , bu tepkiler nedendir bir türlü anlam veremiyorum. Trabzonspora şampiyonluğunda büyük emek vermiş bir oyuncuya bu yapılan vefasızlıktır, nankörlüktür ve de terbiyesizliktir. Ne çabuk unuttunuz kafası yarıkken attığı golleri. Her röportajında Trabzonspor hakkında olumlu şeyler söyler ve gs ile kazandıkları şampiyonluk sonrası bu kupayı Trabzonspor için de kaldırıyorum diyerek jest yapmış bir oyuncuya edilen bu küfürler insanlık dışıdır.

bahadır2561
20.04.2015, 00:40
Burak her turlu hakediyor ha keza Selcuk da oyle

61ronin61
20.04.2015, 00:40
dikkat ettinizmi duygun yersuvat minübüse binerken bir taraftarımız ne diyor duygun başkanı biz trabzonulara nasıl davranırsanız öyle karşılık bulursunuz .ne kadar anlamlı bir cümle.

Punisher-61
20.04.2015, 00:44
Burağa edilen bu küfürler , bu tepkiler nedendir bir türlü anlam veremiyorum. Trabzonspora şampiyonluğunda büyük emek vermiş bir oyuncuya bu yapılan vefasızlıktır, nankörlüktür ve de terbiyesizliktir. Ne çabuk unuttunuz kafası yarıkken attığı golleri. Her röportajında Trabzonspor hakkında olumlu şeyler söyler ve gs ile kazandıkları şampiyonluk sonrası bu kupayı Trabzonspor için de kaldırıyorum diyerek jest yapmış bir oyuncuya edilen bu küfürler insanlık dışıdır.

Delikanli gibi gitseydi kimse bisey demezdi..
Adam gibi trabzonda misyonumu tamamladigimi düsünüyorum o yüzden ayrilmak istiyorum deseydi kimse bisey demezdi ama gizlice oyunlar cevirip moskovaya gider gibi yapip gsye imza atarsa olacagi budur.

Tataftarin küfürleri tabiki dogru degil ama burakta deli numarasi yapmasin.. Böyle olacagi belliydi..

Besiktasliyim Trabzon icin ölürüm geseye giderim iste burak yilmaz bu

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

zx61
20.04.2015, 00:45
dikkat ettinizmi duygun yersuvat minübüse binerken bir taraftarımız ne diyor duygun başkanı biz trabzonulara nasıl davranırsanız öyle karşılık bulursunuz .ne kadar anlamlı bir cümle.

Ben de çok beğendim ilk başta duygunu yağlayacak diye çok sinirlendim ama daha sonra bastıra bastıra 'özellikle biz Trabzonlulara nasıl davranırsanız öyle karşılık bulursunuz' demesi çok iyiydi

memozcan
20.04.2015, 00:45
#KalkanYersuvat hahaha:)

Isko6161
20.04.2015, 00:46

Haklisinda, Trabzonspor icin ölürum diyipte 2 ay sonra gayseye imza atmak cok yanlis be abi. Hele imzadan once moskova oyunlari felan...

TSercaN
20.04.2015, 00:47
Ne ekersen onu bicersin bu dunyada. Bu lafi bosuna dememisler.

Furkan Özdem
20.04.2015, 00:47
burak o hareketi yaptıktan sonra tv başında sinir krizi geçirdim resmen :D neyseki medjani imdada yetişti :)

Fatih Öztürk
20.04.2015, 00:49
Su Bülent yavuza zamaminda Trabzonda birsey yaptilar yüzde yüz pen pen demiyor ya hangi gözle bakiyor acaba

Habertürk azılı Trabzonspor düşmanıdır.

beratika
20.04.2015, 00:53
Sneider Avni Akerde malzeme dolabını tekmelemiş ve kırmış yerel basına göre fotoğrafı da var.

Gurbetçi_TS
20.04.2015, 00:53
Bjk fener ve galatasaray trabzonu durdurmak icin tribunde birlesti yaziyor..resim 70lerden 8tas maci istanbulda..gayseylisi sikebahceliside bayragiyla formasiyla 8tas trubununde trabzona karsi..resim kalitesiz ondan fark edemedin..googla yaz bjk gs fb ayni trubunde diye cikiyor gorsellerde ilk fotograf..

yok artik... bosuna demiyoruz hicbirinin birbirinden farki yok.

Oğuzhan Fidan
20.04.2015, 00:55
Son dakkalarda gol gelmeden önce ağlamaklı oldum vallahi yerimde duramadım ayakta izledim 2011de böyle bişey yaşamıştım bu takım seneye uçurur bizi.. Son dakkalarda çıldırdık valla çok mutluyum :) teşekkürler tüm futbolcularımıza

E. Okan Bülbül
20.04.2015, 00:57
Brezilya Trabzon maçını izlemek isteyenler için http://www.ustream.tv/channel/rmas123

signal
20.04.2015, 00:57
Haklisinda, Trabzonspor icin ölürum diyipte 2 ay sonra gayseye imza atmak cok yanlis be abi. Hele imzadan once moskova oyunlari felan...

Bütün bunlar bu kadar tepkiyi , ana avrat küfrü yemeyi haketmesi için yeterli sebep olabilir mi?

Ben resmin büyük kısmına bakıyorum. Bu oyuncu Trabzonspor forması altında canını dişine takarak oynamış ve formasının hakkını, terinin son damlasına kadar vermemiş midir? Üstelik giderken sıfır bonservis bedeli ile de gitmemiş , giderken de kulübe para kazandırmıştır.

Bu oyuncu bir seçim yapmış öyle ya da böyle takımdan ayrılılmak istemiş bu onun özgür iradesidir. Türlü bahaneler ileri sürmüş olabilir.

Hangimiz çok doğruyuz ve hayatı çok düzgün yaşıyoruz? Hangimiz verdiğimiz her sözü tutuyoruz, ve hep dürüst yaşıyoruz?

Oğuzhan Fidan
20.04.2015, 00:58
Gsliler için onlara yatıcaz topçu vercez feneri şampiyonluktan etcez vs.. Biz tam geri dönüşü yapınca sizin 3ünüz yine birleşcek o günleri görcez inşallah :)

ersn.alparslan
20.04.2015, 01:03
bugün şikeciler şeftalileri yenerse yüzde 99 şampiyon olacaklar bizim sayemizde

kncyalcin
20.04.2015, 01:03
3 İstanbul takımının nasıl da birbirinden farkının olmadığını gösteren önemli bir maç oldu. Sahada nasıl çirkinleştiklerini bir kez daha görmenin dışında taraftarının da nasıl takımlarına layık kitleler olduğunun göstergesi oldu. Kendi takımım dışında hiçbir takıma karşı sempati duymam. Sizlerde duymayın ey Trabzonspor taraftarı. Bu nedenle öyle bir kadro kursunlar ki seneye hepsini eze eze yenelim. Hem de o satılmış hakemlerini de. Satılmış kurumlarını da . Satılmış karakterlerini de haysiyetlerini de.

Ibrahim Gaygusuz
20.04.2015, 01:08
3 puan alsalar kardeslik devam edecekti, neyseki yendikte kardeslik bozuldu.

Burak'a haksizlik yapildi deniyor, Burak hakli cikartiliyor. Ozaman Emre B Gs taraftarina ne yapsa azdir

Colakoglu
20.04.2015, 01:09
bugün şikeciler şeftalileri yenerse yüzde 99 şampiyon olacaklar bizim sayemizde

Eeeee, kusura bakma ama fenerin sampiyon olmasini trabzonspora gs yalalasi ve yatakcilik yakistirmasina tercih ederim ve söylede bir durum var, eger fener hakederek sike yapmadan alin teriyle sampiyon olursa, 4.yildiz icin ilk ben alkislarim.

Colakoglu
20.04.2015, 01:11
3 puan alsalar kardeslik devam edecekti, neyseki yendikte kardeslik bozuldu.

Burak'a haksizlik yapildi deniyor, Burak hakli cikartiliyor. Ozaman Emre B Gs taraftarina ne yapsa azdir

Aynen kardesim Allahtan kazandikta su seref yoksunlariyla sürekli yapilan kardeslik muhabbetleri bi son bulur insallah.

Onur Akyüz
20.04.2015, 01:12
Her şeyden önce kendi içimizdeki bazı sorunları konuşmamız gerekiyor bence.

Maç oynanırken burada açık açık 'maçı sattığımızı' iddia eden bazı kişiler, şimdi hiçbi şey olmamış gibi şirinlik yapabiliyor burada.

İnsanda biraz utanma biraz arlanma olur. O kişiler kendilerini çok iyi biliyor, ağır konuşmak da istemiyorum sadece yazıklar olsun diyebiliyorum.

Burak'ın hareketleriymiş, küfürmüş kareografiymiş, gs'lilerin kudurmasıymış bence sonraki işler bunlar.

Bud Spencer
20.04.2015, 01:34
Savastik
kavga ettik
olaylar oldu
takim ruhu böyle büyür

serdaracıl
20.04.2015, 01:35
Allahım şükür.

61ronin61
Eeeee, kusura bakma ama fenerin sampiyon olmasini trabzonspora gs yalalasi ve yatakcilik yakistirmasina tercih ederim ve söylede bir durum var, eger fener hakederek sike yapmadan alin teriyle sampiyon olursa, 4.yildiz icin ilk ben alkislarim.

:eek: öleceğimi bilsem şikebahçeyi ne alkışlarım ne tebrik ederim

Ibrahim Gaygusuz
Bugun Erkan isinirken anladim degisik birseylerin olacagini. Adam cok hirsliydi, gol istiyordu

umitçebi
20.04.2015, 01:55
Tüm aksılıkler halılhodzıçın saçma kadro seçımlerı hakem hataları sakatlıklar hepsıne tamam

Kasıpaşada yedıgımız son dakıka golu ve kıytırık anetp ve konya depasmanlarını alsak şuan lıder bjk ıle fark 4 ve bjk trabzon a gelıyor:SS

Gelde yanma geçen zamana..Son dakka golunu yemesek fark 10 bjk yı trabzonda yensek olurdur 7 ve son 5 hafta ateşlı bır takıp...

Şu sezona gerçekten ama gerçekten çok yazık oldu..Haksızlık kımse etmesın..Sakatlık ve hakem hataları olmasa bu kadro şuan şampıyondu...

mete61bordomavi
20.04.2015, 02:01
Tüm aksılıkler halılhodzıçın saçma kadro seçımlerı hakem hataları sakatlıklar hepsıne tamam

Kasıpaşada yedıgımız son dakıka golu ve kıytırık anetp ve konya depasmanlarını alsak şuan lıder bjk ıle fark 4 ve bjk trabzon a gelıyor:SS

Gelde yanma geçen zamana..Son dakka golunu yemesek fark 10 bjk yı trabzonda yensek olurdur 7 ve son 5 hafta ateşlı bır takıp...

Şu sezona gerçekten ama gerçekten çok yazık oldu..Haksızlık kımse etmesın..Sakatlık ve hakem hataları olmasa bu kadro şuan şampıyondu...

Her zaman söylüyorum. Ama pek bilindiğini sanmıyorum.
Lige iyi başlamak çok ama çok önemli. Ligin ilk haftalarında şöyle 2. veya 3. ya da bilemedin çok farkla olmamak üzere 4. olmaya çalışacaksın.
Sonra istikrar tutturdun mu gerisi geliyor.
Bizim en büyük hatamız: Sanki rakipler her maçını kazanacak gibi ilk haftalarda yaşadığımız puan kayıplarıyla demoralize olup dağılmamız!

Seneye iyi bir başlangıç yapıp, sabırla ve güvenle götürmemiz lazım!

Rust Cohle
20.04.2015, 02:02
Bütün bunlar bu kadar tepkiyi , ana avrat küfrü yemeyi haketmesi için yeterli sebep olabilir mi?

Ben resmin büyük kısmına bakıyorum. Bu oyuncu Trabzonspor forması altında canını dişine takarak oynamış ve formasının hakkını, terinin son damlasına kadar vermemiş midir? Üstelik giderken sıfır bonservis bedeli ile de gitmemiş , giderken de kulübe para kazandırmıştır.

Bu oyuncu bir seçim yapmış öyle ya da böyle takımdan ayrılılmak istemiş bu onun özgür iradesidir. Türlü bahaneler ileri sürmüş olabilir.

Hangimiz çok doğruyuz ve hayatı çok düzgün yaşıyoruz? Hangimiz verdiğimiz her sözü tutuyoruz, ve hep dürüst yaşıyoruz?

...duvara konuşuyorsun hacı...biz birbirimizi biliriz...zamanında ogün'ü döven,gökdenize silah sıkan,tekkenin kafaya silah dayayıp kelime-i şehadet getir diyenlere benzer garip bir topluluk var karşında....kime ne anlatıyorsun...:cool:

senin demek istediğini kimse anlamaz...anlamak istemez...lafı öyle bir çevirirler ki bir anda Trabzonspor düşmanı ilan edilirsin...aman dikkat...boş ver laf anlatmayı...yaz geç...kimseye de cevap verme bence...millet manyak olmuş burada...:cool:

...ha burak da ak kaşık değil...protesto edilir normal...ama annesine sövmek acizliktir...bu da hala karakteri oturmamış insanların işidir...:cool:

Hami_41
20.04.2015, 02:04

Peki trabzona karşı attığı ilk golde belini kiracak gibi sevinmesine ne diyeceksiniz ?

Hami_41
20.04.2015, 02:05
Allah aşkına burada buragi savunmayin yaptığı hareketle gördüğü tepkiye layık olduğunu kanıtlamıştır.

ağasarlı
20.04.2015, 03:04
bulunduğum ortamda Gs'li dostlar vardı.ve ben gs'li topçulara baya hakaret ettim ama kalp kırdım farkındayım.
Gs' li futbolculara özellikle son dk'lardaki gerginlikte yaptığım hakaretker her ne kadar yanlış ise ,statta burağa yapılan küfürker bir o kadar yanlış.yahu bu adam bizdeyken 33 gol atmş, ve lig sonu 5 milyona gitmiş.bu neyin kini yahu?

Gümüshane
20.04.2015, 03:13
icimin yaglari eridi..insallah cinconlada kötü oluruz artik..oyuncu moyuncu gidemez

Arif Timurcioğlu
20.04.2015, 03:18
...duvara konuşuyorsun hacı...biz birbirimizi biliriz...zamanında ogün'ü döven,gökdenize silah sıkan,tekkenin kafaya silah dayayıp kelime-i şehadet getir diyenlere benzer garip bir topluluk var karşında....kime ne anlatıyorsun...:cool:

senin demek istediğini kimse anlamaz...anlamak istemez...lafı öyle bir çevirirler ki bir anda Trabzonspor düşmanı ilan edilirsin...aman dikkat...boş ver laf anlatmayı...yaz geç...kimseye de cevap verme bence...millet manyak olmuş burada...:cool:

...ha burak da ak kaşık değil...protesto edilir normal...ama annesine sövmek acizliktir...bu da hala karakteri oturmamış insanların işidir...:cool: Öyle örnekler verdinki alakaya maydanoz yani, sanki küfür eden bir tek trabzonspor taraftarı şu türkiyede bütün takım taraftarları cennetlik bir tek biz cehennemde yanacağız.

Küfür etmek hoş değil tabi ama Burak Yılmazı futbolcu yaban Trabzonspor camiasıdır o yaptığı kol hareketini bir tarafına monte ederler adamın. Kime ne anlatıyosunuz burada.

İleli
20.04.2015, 03:19
92.dakikadaki olaylarda takımdaki bütünlüğü arkadaşlığı birbirlerini korumalarını gördümya içim gitti işte bu be kardeşim işte bu!!

Anıl C
20.04.2015, 03:20
https://pbs.twimg.com/media/CC-rlVRUsAEXoPM.jpg:large

Yaşar
20.04.2015, 03:20
Bizi başkalarıyla karıştırdılar herhalde. Biz kimin şampiyon olacağını düşünmeden , her yerde ve ortamda koyar geçeriz. Gs lilerin tepki vermesi çok da umrumda değil. Bizim maçı kaybetmimizi bekleyen adam salaktır.

Anıl C
20.04.2015, 03:23
https://pbs.twimg.com/media/CC-OcAVWIAABXuh.jpg

Murathan
20.04.2015, 03:26
burak ile ilgili mesele zaten başlı başına saçmalık ama taraftarı da anlamak lazım.
bu gün Erdal abi yayında güzel bir şey dedi, Burak'ı başka yere koyduğumuzu o gittikten sonra taraftarın hazmedemediğini söyledi.
şahsen bende öyle. burak yılmaza bu gün küfür ettim ama burakı da çok severim :)
selçuk için aynı durum söz konusu değil tabii ki.
mesela umutun alkışlanması bana göre dünya saçmalığı ama neyse..
ayrıca bu gslilerin bu küfür olayını kesinlikle kazanamadıkları için bahane ediyorlar.
evvelki senelerde de bugünkü maçtan çok ama çok daha küfür edildi ama kazandıkları için sesleri çıkmadı.
sadece biz değil geçen sene 2-1 hakem fiyaskosuyla kaybettiğimiz maçta gslilerin ettikleri küfür de dahil.
colmana yapılanlar, olcana yapılanları da biz unutmadık. keza fatih tekkeye zamanında yapılanlar gibi.
şampiyonlukları hediye edildikten sonra susanlarla dost mu olunur Allah aşkına :)
ne bizim onların dostluklarına ne de onların bizim dostluğumuza ihtiyaçları var.
trabzonspor taraftarı gsyi hiçbir zaman dost olarak görmedi ama gslilerin hani dosttunuz diye ağlamaları ilginç :)
tabii samimi gsliler de var abim gibi, ama samimiyetsizler onlara oranla çok daha fazla.
tıpkı trabzonsporlular gibi :)
30 senedir şampiyon olamıyoruz diyen ersun yanal taraftarın büyük bir oranı için baş tacı, 2-3 yıl evvel 2011 şampiyonu trabzonspordur diyen ve bunu gsde diyen burak yılmaz sövülesi..
neyse son yaptığım yorum büyük ölçüde bazı yöneticileri kızdıracak ve beni banlayacaklar ama olsun. :)

Fatih Öztürk
20.04.2015, 03:28
Almancı geçen sene stadınızda Drogba önderliğinde şeref yoksunu Burak ve oyuncularınızın bizim takım oyuncularını nasıl tahrik ettiğini aklına getir bakalım.iğne çuvaldız hesabı yani.

Rust Cohle
20.04.2015, 03:29
...şöyle yapalım....bizim yerimize de sen düşün...bizim yerimize cevabı da sen ver...nasıl...güzel değil mi...bence de güzel oldu...:cool:

Murathan
20.04.2015, 03:30
Almancı geçen sene stadınızda Drogba önderliğinde şeref yoksunu Burak ve oyuncularınızın bizim takım oyuncularını nasıl tahrik ettiğini aklına getir bakalım.iğne çuvaldız hesabı yani.

:alkış:

2011 şampiyonu Trabzonspor pankartı aç maç zora girince Trabzonun ...leri dönsün şaşkına..
dışarda pilot şakası yap sanalda dostuz biz yeaağ çek.

Fatih Öztürk
20.04.2015, 03:34
Riera iti Colmana 2 kere tokat atıyor,Drogba Aykuta gel gel kavga yapalım diyor,Melo oyuncumuza Allah ne verdiyse dalıyor köpek hakem yüzünden galip geldiniz geçen sene.Masal anlatma.

Fatih Öztürk
20.04.2015, 03:36
:alkış:

2011 şampiyonu Trabzonspor pankartı aç maç zora girince Trabzonun ...leri dönsün şaşkına..
dışarda pilot şakası yap sanalda dostuz biz yeaağ çek.
Şikeciler bunlardan daha adamdır.Kaypak ve kahpe bir camiadır bu gs.

Murathan
20.04.2015, 03:42
Şikeciler bunlardan daha adamdır.Kaypak ve kahpe bir camiadır bu gs.
babam hep derdi de inanmazdım
bu gün yaşananlardan sonra görmüş olduk bunu :)

Rust Cohle
20.04.2015, 04:55
...galatasaraylılara ancak şu sözle karşılık verilebilir...:cool:

...dinime söven bari müslüman olsa...:cool:

...keser döner sap döner gün olur devran döner...çok canımızı acıttınız çok...:cool:

...çuvaldızı önce bir kendinize batırın...sonra bize laf söyleyin...:cool:

61_Lazzzo_11
20.04.2015, 05:02
lan yürü git be iyiki bi koyduk size. mac 1-1 bitse veya kazansaydiniz da konusacakmiydin? o zaman 90 dakka küfür etsek bile gelip bize kardes derdiniz. sanki cok büyük olaylar oldu olani sizin itler yapti. burak 5-10 kisi küfür etti diye gelmis tüm stada kol hareketi yapiyor sende ona küfür ettik diye zirliyorsun. muslera ve chedjou mehmet ekici ye saldirdi bizim futbolcular da onu korumaya calisti ne var bunda simdi? muslera kalesinde kalsa da köpet gibi saldirmasa hic bise olmiyacakti orda.

Veysel
20.04.2015, 05:16
Şu sirtlan geselilere laf anlatacaksiniz diye imaniniz gevreyecek. Birakin bu lanet heriflere cevap vermeyi tarihte gordugumuz en adi camiaya sahip kitle bu serefsizler muhatap olmayin artik

61_Lazzzo_11
20.04.2015, 05:28
fener ile 2 kere berabere kaldik bu sezon hatirlayamiyorsan. hem bize ne kim sampiyon olacaksa 3 ünüz de aynisiniz bizim icin fark etmez biz avrupa ya gitmek istiyoruz onun icin de galip gelmek lazim. sampiyon olmak istiyorsan git rakipleri yen arkadas sizin icin mac mi satalim simdi? fener ne zaman trabzona gelseler olaylar cikiyor zaten hic seyretmedin o maclari anlasilan. dün mac sonu olaylari dedigim gibi muslera baslatti. kalesinde kalsa bise olmicak.

Ibrahim Gaygusuz
20.04.2015, 05:42
http://images.tapatalk-cdn.com/15/04/19/e439b553ffec4f77dec2602a8b34a371.jpg

Azdi bunlar iyice

bthnbyrktr
20.04.2015, 05:50
Her yerde pilot takım muhabbeti ediyodunuz, her istediğimi alırım Trabzonspor'dan parasını dahi ödememe gerek yok tarzında hareket ediyodunuz geldik burada biz sizi alkışladık diyorsunuz. Adama demezler mi bizden alıp parasını hala ödemediğiniz futbolcularla iki kere şampiyon oldunuz.

Bir de bir tek biz sizi destekledik şike sürecinde diyorlar. Sırf Fenerbahçe'ye düşmanlıktan yaptınız bunu. açın bakalım bizleri hangi takımlar destekledi. Taraftar sayınız çok diye kendinizi tek görüyorsunuz.

aynı bokun sarı kırmızısınız işte.

Oruç
20.04.2015, 05:55
Bu maç turnusol olmuştur. Sinsi gesenin gerçek yüzünü ortaya çıkarmıştır. Yıllarca bizim topçuları ayartıp puanlar alınca kardeş olmuşuz, şimdi kardeşlik bozulmuş. Onlar başkanlarının "şike var mı yok mu bilemem" sözünün peşinden gidip "2011 şampiyonu şbdir" diyerek dün gece gerçek yüzlerini göstermiştir.

Maçtan önce bilimum sitelerde bizi "yatmak"la itham eden şikeci tayfa için ise söyleyecek sözümüz yok. Utansınlar diyeceğiz ama şike yapıp utanmayan hatta üste çıkan bunlar. Nasıl olacak ki ?

Hem Arena'da hem de burada hakemler penaltılarımızı vermedi ama her iki maçta hakemi yendik. Bu da unutulmasın.

selcuk
20.04.2015, 06:10
oh ne güzel
yattim, simdide kalktim
sözde dostumuzu yendik, dünya liseler sampiyonu olduk
bu sabahin tadi bambaska

only ts
20.04.2015, 06:21
galibiyetten cok suna sevindim, galatasaray ile dostuz kardesiz ayaklari yapanlarin son bulmasi adina, harika bir mac oldu.. yillardir gs nin fb den farki olmadigini ayni bokun renk degistirmis, ustune bide surekli kazik yedigimiz takim oldugunu soylemistim, hatta demistimki, fb gs den daha namusludur en azindan dusmanligini belli ediyor, ama gs kardesiz ayagina ..kp ....kp geciyor demistim... hakliymisim degil mi ?

gs ile tekrar dusman oldugumuza cok sevindim, bundan sonra eminim ver su topcuyu hadi basgan ayaklari daha donmez.. gs mis sisirilmis bebe takimi sizi hadi yaylanin insallah sampiyonda olamazsiniz

61ronin61
20.04.2015, 06:25
gs liye ne güzel lafları koymuştum benim yorumlarıda silmişsin admin

AhmetG.
20.04.2015, 07:10
Eminim Trabzon insanı uzun bi aradan sonra rahat bir uyku çekti.

Murathan
20.04.2015, 07:11
Eminim Trabzon insanı uzun bi aradan sonra rahat bir uyku çekti.

dur daha uyumadık abi :D

ccd6167
20.04.2015, 07:18
Olcanın parasınıda göndersinler

Oruç
20.04.2015, 07:19
Geseye sempati duyan içimizdekiler de umarım bunların gerçek yüzünü görmüştür.

Şike sürecinin balını da kaymağını da bu sinsi gese yedi. Yediler yediler doymadılar.

AhmetG.
20.04.2015, 07:27
dur daha uyumadık abi :D

Demek ki ben uykucu çıktım :):)

AhmetG.
20.04.2015, 07:29
Geseye sempati duyan içimizdekiler de umarım bunların gerçek yüzünü görmüştür.

Şike sürecinin balını da kaymağını da bu sinsi gese yedi. Yediler yediler doymadılar.

Dün akşam kalkan yemişler başkanları söylemiş. Lezzetli olduğunu da eklemiş.
Zaten kendileri de şikecilerin savunucularındandır.
Ne diyelim afiyet olsun:)

Courage
20.04.2015, 07:48
gerizekalı fanatiğin ,şikeci meftunu yayın yönetmeni klavuzluğunda attığı manşete bakın. Yusuf ,2.golden sonra niye silah işareti yapmış ... ne ima ediyorsunuz lan embesil angutlar?

İskender Çakmak
20.04.2015, 08:02
Harika bir gece... Teşekkürler Trabzon'um.

Fatih Kuloğlu
20.04.2015, 08:13
Bu maç turnusol olmuştur. Sinsi gesenin gerçek yüzünü ortaya çıkarmıştır. Yıllarca bizim topçuları ayartıp puanlar alınca kardeş olmuşuz, şimdi kardeşlik bozulmuş. Onlar başkanlarının "şike var mı yok mu bilemem" sözünün peşinden gidip "2011 şampiyonu şbdir" diyerek dün gece gerçek yüzlerini göstermiştir.

Maçtan önce bilimum sitelerde bizi "yatmak"la itham eden şikeci tayfa için ise söyleyecek sözümüz yok. Utansınlar diyeceğiz ama şike yapıp utanmayan hatta üste çıkan bunlar. Nasıl olacak ki ?

Hem Arena'da hem de burada hakemler penaltılarımızı vermedi ama her iki maçta hakemi yendik. Bu da unutulmasın.

ğs nin sinsiliğini ve samimiyetsizliğini bu maçta yeni mi anladınız 😦

Sent from my iPhone using Tapatalk

Fatih Kuloğlu
20.04.2015, 08:14
Olcanın parasınıda göndersin pezevenkler

ahuhahahıhahahaagdagjdsa istemsizce güldüm 😁😁

Courage
20.04.2015, 08:28
Olcanın parasınıda göndersin pezevenkler

61ronin61
20.04.2015, 08:29
gerizekalı fanatiğin ,şikeci meftunu yayın yönetmeni klavuzluğunda attığı manşete bakın. Yusuf ,2.golden sonra niye silah işareti yapmış ... ne ima ediyorsunuz lan embesil angutlar?

renkdaş bilmiyormusun fanatik gassaraylıların fotomaç şikebahçelilerin gazetesi

Oruç
20.04.2015, 08:35
ğs nin sinsiliğini ve samimiyetsizliğini bu maçta yeni mi anladınız 😦

Anlamak istemeyenlere özet geçtim. 10 yıldır bunu söyleyen biriyim.

artvints
20.04.2015, 08:37
hakem iyi maç yönetmiş, haksızlık yapmışım.penaltı pozisyonu da zormuş biraz.emin olmadığında devam ettireceksin.kartlar konusunda da haklıydı.çok faul yaptık zaten. selçuk un kendini atmalarına hiç prim vermedi.hele ki birkaç pozisyonda yattılar, düdük beklediler.bütün hakemler çalıyor o pozisyonlarda düdüğü.ama ali palabıyık ısrarla çalmadı, oyunu devam ettirdi.ilk yarı sert oynadık birkaç pozisyonu yanlış değerlendirmiş olabilir.penaltı pozisyonu üstüne kartlar gelince aleyhimize maç yönetmiş gibi gözükse de, kötü niyetli bir adam olsa çakmak olayında daha farklı davranabilirdi.iyi niyetli bir hakem gördüm.

Çağdaş DENİZ
20.04.2015, 08:42
hakem iyi maç yönetmiş, haksızlık yapmışım.penaltı pozisyonu da zormuş biraz.emin olmadığında devam ettireceksin.kartlar konusunda da haklıydı.çok faul yaptık zaten. selçuk un kendini atmalarına hiç prim vermedi.hele ki birkaç pozisyonda yattılar, düdük beklediler.bütün hakemler çalıyor o pozisyonlarda düdüğü.ama ali palabıyık ısrarla çalmadı, oyunu devam ettirdi.ilk yarı sert oynadık birkaç pozisyonu yanlış değerlendirmiş olabilir.penaltı pozisyonu üstüne kartlar gelince aleyhimize maç yönetmiş gibi gözükse de, kötü niyetli bir adam olsa çakmak olayında daha farklı davranabilirdi.iyi niyetli bir hakem gördüm.

Bugün ben pek begenmedim hakemi ama bence iyi bir hakem

cem1990
20.04.2015, 08:44
Maç 1-1 iken keşke foruma girmese idim de içimizdeki İrlandalıları görmese idim
Bu galibiyet onlara da gelsin.Maçın satıldığını düşünen sevgili İrlandalılara!

HOPA'LI TS'Lİ
20.04.2015, 08:45
Ali PALABIYIK bu ligin en dürüst ve tarafsız hakemlerinden biridir.

İyi yönetti.

uzun süre sonra derbi kazanmak ve 2 maçta da cinconu yenmek süper

piskopatrizeli
20.04.2015, 08:45
musleradan öyle nefret ettim ki yolda görsem ağız burun girerim. tipine kouduğumun yavşağı kaç yaşına gelmiş hala çocuk suratlı ergen kılıklı. keşke o kavgada burnu kırılsaydı.

HOPA'LI TS'Lİ
20.04.2015, 08:47
Avni Aker'de 14 maç

10 galibiyet
3 beraberlik
1 yenilgi (Eskişehir ama 1. dakikada Oscar'ın nizami kafa golü dışardan geldi diye verilmemişti)

Bursa'dan sonra en iyi iç saha performansı bizde

Deplasman karnemiz iyi olsa şampiyon bile olabilirdik.

61ronin61
20.04.2015, 08:50
hakem verilen talimatı uyguladı onu bile tam uygulayamadı penaltıları vermeyerek ayrıca jeyjuyuu atmadı ben hakemi beyenmedim .hakeme gelen çakmaktan sonra kafasını kontrol etti kafası kanasaydı bu hakem maçı tatil ederdi .çakmağı alıp hemen koşa koşa yan hakeme vermesi dikkat çekiciydi.

Faik Yılmaz
Gsmi şampiyon olucak...

şikebahmemi ....

yoksa beşiktaşmı....

Bize ne biz işimize bakarız ve bakalım....

legorakiss
constantinapole takımlarına koyunca ayrı bir keyifleniyorum...
üzerine bir de erdoğdu lisesinin dünya şampiyonluğu duble keyif yaptırdı.
bir de üzerine gs taraftarlarının ne kadar travesti, gs takımının da ne kadar y..şak takım olduğunu bir kısım taraftarımız da gördü. bu da trible keyif yaptırdı.
emeği geçen herkesten Allah razı olsun...

61ronin61
20.04.2015, 08:51
yalnız başakşehirin fikstürü çok kolay 2 zor maçları var biri bursayla biri şikebahçeyle diğerlerini kazanırlar biz tüm maçlarımızı kazanmalıyız takılırsak dördüncü olamayız.

Faik Yılmaz
20.04.2015, 08:55
Dün bir kez daha gördük ki ;

Domuzdan post İstanbul takımından dost olmaz....

Hangisi olursa olsun...

cakalkerem
20.04.2015, 08:57
biz horozus..işimizi yapar gerisine karışmayız....
Gs 'liler her sene alışmış..
gel yen dön..
Sanırım dün şikebahçeliside bjk lisi de bizi tuttu....

Kalabalık bir taraftar grubumuz oldu 2 saatliğine:)

ccd6167
20.04.2015, 08:58
Oktay sinanoğlu vefat etti

Allah rahmet öylesin

Ne sevinç kaldı ne de heyecan

cakalkerem
20.04.2015, 09:01
yalnız dün gece ersun yanal'ı anlamak mümkün değildi....

Oscar'ı almak için ne bekledi 85 dakika....

kesinlikle hocalık zaafiyeti gösterdi..
Kimse bana 85 dakika neden oyunda kaldığını açıklayamaz

asilhamsi
20.04.2015, 09:03
Yedigi kaba afedersiniz pisleyen adamın adıdır Burak.

Sırf taraftara yaranmak icin ben takım icin ölürüm diyen 2 ay sonra gizliden pazarlıklar yapan sonra yalandan Rusya ya gidip sonra cincona imza atan.

İstanbul takımları tarafından sittir edilmiş,işe yaramaz,kariyeri sona ermiş bir adamken sahip cıkılan,bir camia tarafından adeta kahraman ilan edilen ama tüm bunlara ragmen vefa borcunu ödemek yerine işine bakan kenarımın profesyonelinin adıdır Burak.

Önceki takımına ilk golunu attıktan sonra sevinmeyerek mütevazilik yapacak belkide taraftarın kırılan gönlünü onaracak derken sanki hayatının ilk golunu atmıs gibi cılgınlar gibi sevinen adamın adıdır Burak.

Kısaca Burak tam olarak yakıştıgı camia ya gitmiştir.

Kendi taraftarı her mac ana avrat söverken sesini cıkarmayan basının Trabzonda yedigi kufurler nedeniyle bu denli gundem olusturmasıda ayrı bir konudur.

Burak ın neticesine teneke baglayarak kapının önüne koydukları günler pek yakındır.İşte o zaman kendisinin yaptıgı vefasızlıgın neden cok kötü oldugunu anlayacaktır.

Ertan 51
20.04.2015, 09:19
http://images.tapatalk-cdn.com/15/04/19/e439b553ffec4f77dec2602a8b34a371.jpg

Azdi bunlar iyice
Yoo,hiç ne gerek vardı falan demedik,amma güzel etmiş,çok güzel olmuş :)
adi,şerefsiz pislikler siziii,deşeleyin bakalım bişiler çıkarabilirmisiniz.

ğs gibi kalleş,kaypak,iki yüzlü bir takımı sahaya gömdüğümüz için çok mutlu oldum,
maç alma-satma-yatma işlerinin erbabı olan şikebahçe taraftarları da herkesi kendisi gibi zannederken onları da gömdüğümüz için çok mutlu oldum,
trübünde açılan Efsane şehir Trabzon afişi için çok mutlu oldum,
takımını yalnız bırakmayan,10 numara destek veren türbündeki kardeşlerim evine mutlu döndü onun için mutlu oldum :)

sadece Burak çıkarken ona gösterdiğimiz tepkiyi yersiz buldum,
aynı şeyleri selçuk denen mayası bozuk yaşasın isterdim.

Sonuç olarak harika başladık güne,
Trabzon Erdoğdu Lisemiz dünya şampiyonu oldu,
Fırtınam ğs li yavşaklara haddini bildirdi,
daha ne olsun :)
yönetime,teknik ekibe,oyuncularımıza,taraftarımıza,
sonsuz teşekkürler,
VARLIĞINIZI DİLERİM.

unutmuşum ilave ediyim,
Hakan Arıkan gerçekten klas kaleci,
kesinlikle kadroda tutulmalı.

özçelik61
20.04.2015, 09:24

ben açıklayabilirim: taraftar baskısı...

Mustafa Calik
20.04.2015, 09:25
Icimin yaglari eridi :D

http://fs1.directupload.net/images/150420/kmmyowgn.jpg (http://www.directupload.net)

http://fs1.directupload.net/images/150420/rtmkuefr.jpg (http://www.directupload.net)

Burçak
20.04.2015, 09:27
Simdi şikebahce otobusunu kursunlayan diye Yusufu almasinlar:))

Fatih Kuloğlu
20.04.2015, 09:29
Simdi şikebahce otobusunu kursunlayan diye Yusufu almasinlar:))

Tabi canım ciddi deliller var.Sn. valimiz üzerinde çalışıyormuş.

61ronin61
20.04.2015, 09:33

cardozo dünyadaki en iyi 10 golcüden biridir.takım ona pas atmadığı yada atamadığı için kötü oynadı anlamına gelmez. bence takım irdelenmelidir bu adama neden pas atmıyorsunuz yada atamıyorsunuz diye.hoca olsam ilk onbirde ilk yazacağım ve asla maçta çıkarmyacağım adam cardozodur.cardozonun varlığı yeter her an bir pozüsyon gelse yazabilecek bir adamdır.o oynarken hep içimde bir umut vardır gol atıcaz diye bana herzaman güven veriyor.değerini bilin cardozonun kaybedince arkasından çok ağlarsınız birdahada bize cardozo gibi dünya starı golcü çooooook zor gelir.ne kadarda kolay eleştirip silebiliyorsunuz cardozoyu valla helal olsun size bee.

İlker Yazıcıoğlu
20.04.2015, 09:35
O Salih denen ağzından çıkanı kulağı duymayan herife umarım gerekli yaptırımlar yapılır....
Yemişim mücadelesini,adam olsun....

Courage
20.04.2015, 09:37
Akşam maçın kırılma noktası Burağın boş kaleye topu atamamasıydı. Gol olsaydı ,kötü olacaktı.

61ronin61
20.04.2015, 09:39
O Salih denen ağzından çıkanı kulağı duymayan herife umarım gerekli yaptırımlar yapılır....

evet admin haklısın oda galiba bizi kullanıyor burak gibi bizde üst düzey mücadele göstererek asıl amacı gs ye dönüp banko oynamakmış dün açıklamalarıyla kendini açık etti .tam sevmeye başlamıştım bu salihi bizden biri diyordum galiba oda çürük çıktı .

61ronin61
20.04.2015, 09:42
ekici yine beni yanıltmadı cardozoya hiç pas atmadı

S.ÖZKAN
20.04.2015, 09:43

Belli ki aklı istanbulda kalmış postalasınlar sezon sonu

Aydın Danış
20.04.2015, 09:46
http://images.tapatalk-cdn.com/15/04/19/1cef37141f94e181718023805bcbd511.jpg

Etiler Akatlarda bir sitenin bayrak direğine Trabzonspor bayrağı asılmış sabah saatleri itibariyle çekdim gurur verici :)

Hakan Yeşilyurt
20.04.2015, 10:06
Sabah sabah su gsliler ile DALGA gecme zevkini bana yaşattigin icin seviyorum seni Trabzon'um

İlker Yazıcıoğlu
20.04.2015, 10:07
Belli ki aklı istanbulda kalmış postalasınlar sezon sonu

Sene sonu değil,şimdiden kadro dışı kalması lazım.

Haddini bilsin dengesiz...

zafercalikoglu
20.04.2015, 10:12
galibiyet umarım avrupa ligi yolunda katkısı olur,
gelelim maça
ilk defa presli bir Trabzon gördüm ,ilk yarıda müthiş oynadılar az daha akıllı olsalardı zaten macı ilk yarıda kopartırdırdık, ikinci yarı ekici,özer durunca takımda durdu,malaesef geç gelen değişiklikler de olmaz ise maçı bırakın berabere bitirmeyi kaybetmiştik,
Ersun hoca çok geç değişikliğe gitdi,60-70 arası yatabareyi almalıydı oyuna cok gecikti,ayrıca bir sözüm de Yusufa bu takım oyunu senin oyunun değil kardaş azcık Deniz den örnek al onun gibi takım için oyna,yoksa 1-2 maç ta bitersin,

gelelim taraftara takımı desteklemeyi bırakıp Burak a çok küfür etmelerine anlam veremedim,ne olursa olsun ,Trabzon da gol kralı olmuş,şampiyonluk yaşamış adam ,ve bunuda diğerleri gibi sölemekten cekinmeyen biri ,küfürler ağır oldu,tabi onun yaptılarınıda görmezden gelemeyiz,

Gs taraftarı bir maçla bize olan desteğini çekecekse varsın olsun çeksin yıllardır onlara yeniliyoruz Avni akerde ,ne faydaları oldu tartışılır,

Son olarak o çakmağı hakeme atan adam bulunup cezasını çeksin derim,hiç akıllanmayacağız sanırım

İlker Yazıcıoğlu
20.04.2015, 10:15
Yalnız bu Emre Çolak çok iyi topçu arkadaş....

Hami_41
20.04.2015, 10:15
Buraka arenada edilen kufurlerden haberiniz yok galiba 3-0 koyduğumuz macta buzzat şahit oldum. Arenada niye kol göstermedi

zafercalikoglu
20.04.2015, 10:16
hakemi de penaltı dışında beğendim,bir de ekicinin pozisyonunu avantaja bırakabilirdi.

İlker Yazıcıoğlu
20.04.2015, 10:17
O penaltıyı görmesi lazımdı.Adam elini açmış resmen.

İlker Yazıcıoğlu
20.04.2015, 10:18
Kimse dillendirmedi ama,dün hakemin de gözünden kaçmış.Uzatma dakikalarında çıkan kavgada,Muslera Ekici'nin üzerine yürüyünce arkadan Aykut Demir'in Muslera'ya bir çıkışı var çok güldüm:)

Helal olsun Aykut'a.Futbolunu beğenmesem de böyle adamlara her zaman ihtiyacımız var....

61ronin61
20.04.2015, 10:21
galibiyet umarım avrupa ligi yolunda katkısı olur,
gelelim maça
ilk defa presli bir Trabzon gördüm ,ilk yarıda müthiş oynadılar az daha akıllı olsalardı zaten macı ilk yarıda kopartırdırdık, ikinci yarı ekici,özer durunca takımda durdu,malaesef geç gelen değişiklikler de olmaz ise maçı bırakın berabere bitirmeyi kaybetmiştik,
Ersun hoca çok geç değişikliğe gitdi,60-70 arası yatabareyi almalıydı oyuna cok gecikti,ayrıca bir sözüm de Yusufa bu takım oyunu senin oyunun değil kardaş azcık Deniz den örnek al onun gibi takım için oyna,yoksa 1-2 maç ta bitersin,

gelelim taraftara takımı desteklemeyi bırakıp Burak a çok küfür etmelerine anlam veremedim,ne olursa olsun ,Trabzon da gol kralı olmuş,şampiyonluk yaşamış adam ,ve bunuda diğerleri gibi sölemekten cekinmeyen biri ,küfürler ağır oldu,tabi onun yaptılarınıda görmezden gelemeyiz,

Gs taraftarı bir maçla bize olan desteğini çekecekse varsın olsun çeksin yıllardır onlara yeniliyoruz Avni akerde ,ne faydaları oldu tartışılır,

Son olarak o çakmağı hakeme atan adam bulunup cezasını çeksin derim,hiç akıllanmayacağız sanırım
burağa küfür artı ağzının burnunun kırılması lazımdı.renkdaşım sen ne yazıyorsun ya ne desteği yemişim onların desdeğini onlar kim ki bize desdek olucak ayrıca bizim kimsenin desteğine ihtiyacımız yok bizim yakup aslan gibi konuşmuşsun (oda fenerbahçe desteği demişti) çakmağı atan kimse onuda tebrik ederim şerefsiz hakem 2 penaltımızı vermedi jeyjoyu atmadı yenilseydik hep bunları yazıcaktık ama yendiğimiz için kimse fazla takılmıyor bu penaltılara. adiminim bu arkadaşın mesajı silin yaa böyle mesajlar bizi küçültüyor.