PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : STSL 27. Hafta | TRABZONSPOR 2-1 Galatasaray | MAÇ SONUCU

Sayfa : 1 [2] 3 4 5 6 7 8

kyodou
16.04.2015, 21:44
Fenerbahçe başka Şikebahçe başkadır.

Fenerbahçe: başında azize, ekşioğlu, mahmut uslu; kadrosunda volkan ve emre olmayan takımdır.

Şikebahçe: başında azize, ekşioğlu, mahmut uslu; kadrosunda volkan ve emre olan takımdır.

Galatasaray yerine Fenerbahçe' nin şampiyon olmasını tercih ederim. Şikebahçe yerine Galatasaray' ın şampiyon olmasını tercih ederim. Galatasaray yerine Beşiktaş' ın şampiyon olmasını tercih ederim.

Biraz karışık oldu ama anlayan anladı.

Rust Cohle
16.04.2015, 21:45
...hacı...tolgay arslan,yunus mallı,tolga ciğerci,junuzovic,jong v.s...gibi futbolcuları ersun istiyor bildiğim kadarıyla....bende diyorum ki bu mu yani havuzumuz...şu forumdan 4 tane psikopatı yolla dünyaya...bak ne cevherler bulup çıkartıyorlar...:cool:

61ronin61
16.04.2015, 22:13
Cardozo top alamıyor Ekici olmadı mı ileride top tutamadığımızdan hiç top alamıyor.

Şu kesinlikle yazmanız da garibime gitti, herhal Ekici'nin akrabası olmanız gerekiyor ki Ekici'nin Cardozo'ya garezi olduğunu biliyorsunuz(!)

Ayrıca bir çok futbolcumuz bencil oynuyor tek bir futbolcuya indirgenmemeli, Akhisar maçında Ekici hariç bir çok pozisyonda da bencillik yaşandı, sorunu hocanın çözmesi gerekiyor.

Ama yok illa problemi çağırmak istiyorsanız buyrun devam.

ikimizinn farklı maç izleme ve değerlendirmeleri var daha doğrusu futbol bilgisi diyim ekiciyi dikkatli izle anlarsın dediğimi ok iyi futbolcu serbest vuruştanda gol atıyor bunada ok ama cardozoya no pas veriyor problem çağırdığım filan yok ne alaka futbolcu analizi yapıyoruz burda

F. Yıldırım
16.04.2015, 22:35
ikimizinn farklı maç izleme ve değerlendirmeleri var daha doğrusu futbol bilgisi diyim ekiciyi dikkatli izle anlarsın dediğimi ok iyi futbolcu serbest vuruştanda gol atıyor bunada ok ama cardozoya no pas veriyor problem çağırdığım filan yok ne alaka futbolcu analizi yapıyoruz burda

Ekici 9 asistinin 4'ünü Cardozo'ya yapmış, ama bencillik yapıyor mu yapıyor ve bunu Cardozo hariç bütün futbolcularımız yapıyor, anlatmak istediğim bu. Deniz Yılmaz da Akhisar maçında Cardozo bomboşken vermedi, ya da Sefa. Bunları giderecek hocadır, ha Ekici'nin biraz daha ön plana çıkmak istediği için gol atmayı hedefliyor ve bu yüzden göze batıyor Cardozo'ya pas atmak istememesinden değil.

Analiz demişsiniz fakat Ekici bilerek Cardozo'ya pas atmıyor demek art niyetli bir yaklaşımdır ve problem oluşturur. Bu varsayım arkadaşlık ortamının olmadığının göstergesi olur ki öyle bir görüntü yok Ekici-Cardozo arasında. Geri kalan bütün söylemler tahminden öteye geçemez.

http://images.tapatalk-cdn.com/15/04/16/270f480b3dd39208e04199bbecb72a28.jpg

61ronin61
16.04.2015, 22:42
Ekici 9 asistinin 4'ünü Cardozo'ya yapmış, ama bencillik yapıyor mu yapıyor ve bunu Cardozo hariç bütün futbolcularımız yapıyor, anlatmak istediğim bu. Deniz Yılmaz da Akhisar maçında Cardozo bomboşken vermedi, ya da Sefa. Bunları giderecek hocadır, ha Ekici'nin biraz daha ön plana çıkmak istediği için gol atmayı hedefliyor ve bu yüzden göze batıyor Cardozo'ya pas atmak istememesinden değil.

Analiz demişsiniz fakat Ekici bilerek Cardozo'ya pas atmıyor demek art niyetli bir yaklaşımdır ve problem oluşturur. Bu varsayım arkadaşlık ortamının olmadığının göstergesi olur ki öyle bir görüntü yok Ekici-Cardozo arasında. Geri kalan bütün söylemler tahminden öteye geçemez.

http://images.tapatalk-cdn.com/15/04/16/270f480b3dd39208e04199bbecb72a28.jpg
kusura bakmada ekici beyin görevinde oynuyor tüm toplar onda toplanıyor lig bitmek üzere cardozoya sadece 4 asist yapış zaten tek forvet cardozo oynuyor ben kasıtlı atmıyor demedim atmıyor adam işte gözlerimle görüyorum net pozüsyonlarda vermiyor verse cardozo yazıcak ama o kaleye vuruyor bunu hocanın çözmesi lazım bir ego savaşı olabilir

F. Yıldırım
16.04.2015, 22:56
kusura bakmada ekici beyin görevinde oynuyor tüm toplar onda toplanıyor lig bitmek üzere cardozoya sadece 4 asist yapış zaten tek forvet cardozo oynuyor ben kasıtlı atmıyor demedim atmıyor adam işte gözlerimle görüyorum net pozüsyonlarda vermiyor verse cardozo yazıcak ama o kaleye vuruyor bunu hocanın çözmesi lazım bir ego savaşı olabilir

Aynı şeyleri yazıp duruyoruz, kaldı ki dediğim düşünce de bu takımda genel bir sorun var sadece Ekici-Cardozo arasında değil.

Ilk mesajınızda Ekici Cardozo'ya pas atmıyor yerine, ki bu bilerek atmıyor anlamına getirmek oluyor, Ekici bencil oynuyor yazsaydınız katılırdım.

4 asist az gibi gözüküyor fakat ileride çoğalamayan ve bekleri hücumda etkisiz olan bir takımda (Bosi'nin stopere geçişiyle çöktük zaten) 10 numara pozisyonunda asist yapmak çok zordur, kaldı ki Ekici sırf 2 tane de nefis paslarıyla Cardozo'nun gollerinin ön asistini yapmıştı (Erciyes, Gençlerbirliği...).

batugol
16.04.2015, 23:33
sevmiyorum bu gevsekleri de
yenelim
sevinelim

U.Sadıkoğlu
17.04.2015, 00:05
Fenerbahçe'nin şampiyon olmasını istemediği için Galatasaray'a yenilelim diyen zihniyetin şikeci zihniyetten ne farkı var?

Trabzonspor her maçını kazanmak için oynar Pazar günüde öyle olacak inşallah kedilere darbeyi en derininden vuracağız.

sasort
17.04.2015, 00:47
ikinci yarı 6 galibiyet 2 beraberlik 2 yenilgi almışız

gaziantepte konyada bizi yıkamazdı ama orta saha yok takımda

Hasan Habip Özbay
17.04.2015, 02:08
Benim için çok çnemli maç 1-0 alırız bizanslılar kudurur anlayan anladı bana ne kimin şampiyon olacağından istanbul takımı hepsi aynı her zaman anti-ist

Tolga
17.04.2015, 03:39
Şikeciler şampiyon olsun diye yenelim :)

kyodou
17.04.2015, 07:26
======== Hakan ==========
Bosingwa Aykut Belkalem Akbaş
======== Medjani =========
Waris == Ekici = Erkan == Yusuf
======== Cardozo =========

alone_6161
17.04.2015, 08:09
İnşallah 3 puanı alırız. Biz şampiyon olamıyorsak kim olursa olsun. Şimdiden yazayım ben bu maçta yine hakem hatası!!!!! bekliyorum....Hakem hatası deyince anlamışsınızdır, hani lehimize hiç olmayan, hep aleyhimize olanlardan....

evonon
17.04.2015, 08:57
-------------- Hakan ----------------------

-- Bosingwa-- Belkalem--Aykut--Yusuf--

---------------- Medjani ----------------------

-- Deniz ---- Özer--Ekici-------------- Waris--

-------------- Cardozo ------------------------

3 puanın yolu bu kadrodan geçer ...

3 puanı isteyerek oynarlarsa alırlar, gerçekten çok iyi kadro bence ama olur mu olmaz

Rust Cohle
17.04.2015, 09:37
....Sinoplu hacile teyzemize Allah'dan rahmet diliyorum...mekanı cennet olsun....şarkısı dilimize marş oldu...:cool:

https://www.youtube.com/watch?v=d33TWaEDSpI

selcuk
17.04.2015, 09:46
https://pbs.twimg.com/media/CCxkrPiXIAAv21E.jpg

Turgay Atalay
17.04.2015, 10:16
-----------------Hakan--------------------
Bosingwa-----Aykut------Belkalem-----Mustafa

--------------------Medjani----------------
----------Özer------------------Mehmet-----
--Deniz-----------------------------------Erkan--
------------------Cardozo---------------------

Umarım Uğur ile başlamak gibi bir hataya düşmez Hoca, tabi Belkalem hazırsa. İkinci yarı da Salih, Yusuf ve Waris(Sefa) değişiklikleri olur, büyük ihtimal.

Doğan BULAT
17.04.2015, 10:17
Fenerbahçe neyse gözümde, Galatasarayın da ondan farkı yoktur Hatta fazlası vardır.. Nedense G.S bana daha antipatik geliyor. Özellikle futbolcularımızı ayartma konusunda kalleşler.

Fener düşman en azından belli ediyorlar .. Ama GS yüzüne gülüp arkandan iş çevireni.. Daha beter

Kim şampiyon olursa olsun umrumda değil..

Umrumda olan tek şey Trabzonum bunları Avni Akere gömmesi..

Adem Akyüz'
17.04.2015, 11:48
Avni Aker'de maç izlemeyi özledim artık.
Neredeyse 1 ay olacak Avni Aker'de maç oynanmayalı.
Pazar günü gelse de maça gitsek..

selcuk
17.04.2015, 12:42
kevin constant üzerinden kazan kaynatmaya calisiyor gaysaray muhabirleri

Cengiz Çubukcu
17.04.2015, 13:02
Uğur Meleke her şeyi çok güzel özetlemiş....

http://www.milliyet.com.tr/Skorer-Tv/video-izle/Ugur-Meleke-ile-Derbi-Ozel---BOLUM-III-w2EVeAWDrNfz.html

Tayfun
17.04.2015, 13:17
Ligde şampiyonluk yarışında geride kalmış, Türkiye kupasından elenmiş, Avrupa'da yoluna veda etmiş, elinde sadece Avrupa ligi hedefi olan bir Trabzonspor ile şampiyonluk yarışında iddalı bir rakip ile oynayacağız.

Lig başladığından bu yana geçen zaman zarfında doğru düzgün futbol oynadığımız maç sayısı bir elin parmaklarını geçmedi, Mehmet Ekici sağolsun attığı frikikler ile puan kazandırdı çoğu kez. Bu maçta da etkisiz bir futbol, içi geçmiş bir takım oyunu göreceğimizden (büyük ihtimal) umudum da yok maça dair, sistemi olmayan bu takım alırsa puanı yine duran toptan alır.

selcuk
17.04.2015, 13:23
cv-YCPNKR2Q&feature

Colakoglu
17.04.2015, 14:04
Su 3-0 dagittigimiz macin özet linkini koyabilirmi birisi

İlker Yazıcıoğlu
17.04.2015, 14:40
Su 3-0 dagittigimiz macin özet linkini koyabilirmi birisi

http://www.ligtv.com.tr/lig/spor-toto-super-lig/ozet/2014-2015/10/galatasaray-0-3-trabzonspor-mac-ozeti

Faik Yılmaz
17.04.2015, 15:12
https://pbs.twimg.com/media/CCxkrPiXIAAv21E.jpg

dergini de önümüzdeki yıl ocak ayında almaya başlarsın inşallah :cool:

Faruk BERBER
17.04.2015, 15:20
Kimin şampiyon olduğunun bizim için bir önemi yok.

Vurup geçelim.

Kamil Çakmak
17.04.2015, 15:28
İstanbul'un 3 takımı ile aynı mesafedeyiz. Hiç birirsi bizim dostumuz kardeşimiz olamaz.
Zayıf anımızı görduklerinde bir kaşık suda boğmak için hiç cekinmeyecek camialar.

Bu yüzden kimin ne yapacağı yada hedefi umurumuzda olamaz.

Çıkarız aslanlar gibi oynarız yeneriz o kadar.

Berke6198
17.04.2015, 15:35
İstatistik olarak şansımız çok düşük ama baskı altında olan taraf Galatasaray. Maç evimizde ve ilk maçtan da galibiyetle ayrılmıştık.

Bu avantajları kullanıp 1 veya 2 farklı skorla yenmeliyiz Gs'yi. Ekici'nin bu maçtaki rolü çok önemli.

Hücum hattını tamamen yönetip topu kanatlara taşımalı, orta sahada pas örgüsünü kurmalı. Şu anda Ekici'den çok şey istiyoruz çünkü mevcut kadroda onun yapması gerekenleri, yapabileceklerini ondan başkası hayata geçiremez.

Şu da bir gerçek ki Ekici bir maçta psikolojik olarak geriye düştüğü zaman tamamen kayboluyor.

Birkaç maçta bunu gözlemlemiştik. 1-2 hatalı pas, isabetsiz şut ve top kaybından sonra mental olarak hasarını giderebilen bir futbolcu değil.

Duran toplar hayati önem taşıyor çünkü Galatasaray stoperleri belki de ligde en rahat kafa vuruşu yaptıran stoperlerden. Keza bekleri de etkisiz hava toplarında.

Umarım rakibi iyi tartmışsındır Ersun hoca, galibiyet mümkün.

piskopatrizeli
17.04.2015, 15:42
içimde bi sıkıntı var. bu şerefsizler bizi yenecek gibi görünüyor. allah bilir golüde snider denen hollanda ineği atacak.

Anıl C
17.04.2015, 16:00
içimde bi sıkıntı var. bu şerefsizler bizi yenecek gibi görünüyor. allah bilir golüde snider denen hollanda ineği atacak.

Sen onu bunu birakta reklamlar ne alemde Rizeli :P Var mi bi yamuk :)

piskopatrizeli
17.04.2015, 16:14
Sen onu bunu birakta reklamlar ne alemde Rizeli :P Var mi bi yamuk :)

Sorun yok hocam , şimdide bol bol tatil reklamları çıkıyor.

selcuk
17.04.2015, 16:49
mehmette antrenmanda 90a boru dösüyormus

Enes Coşkun
17.04.2015, 16:58
Manisaspor maçına bakarsak rahat pozisyonlar bulmuş iki tarafta manisa değerlendirememiş NORMAL oynarsak bu maç bizim.

signal
17.04.2015, 17:23
İstanbul takımlarına karşı son yıllarda alabildiğimiz galibiyet sayıları çok düşük. Bu açıdan da önemli bir maç. Bu dengeyi biraz lehimize değiştirmemiz gerekiyor.

Oğuzhan Fidan
17.04.2015, 17:35
taraftarın bu maçta kenetlenmesi gerek .. şu stadı doldurun arkadaş ya hava güzel olcak bitiyo zaten yeni stada geçince bol bol keyif yapcaksınız orda. 2 tane düzenbaz oyuncu aldılar bizden diye bi tarafları kalktı bunların

Hakan
17.04.2015, 20:12
29 yaşında hala küfürle besleniyor :o

SametKumbasar
17.04.2015, 21:39
İnşallah bu maçı kazanacağız.

ffırtına
17.04.2015, 22:10
Türkiye'deki en uyuz takımla oynayacağız bu maçı .. Bunları yenelim geri kalan tüm maçlarını kazansınlar ve şampiyon olamasınlar ne de güzel olurdu.. Geçmiş senelere bakınca görülür bunların ikiyüzlülüğü, yüzüne karşı aslan kardeş takım, sizi çok seviyoruz derler ancak arkadan kuyumuzu kazarlar. Şikebahçe hiç yoktan yüzümüze karşı da aynı tavrı takınıyor ikiyüzlülük yapmıyor..

61ronin61
17.04.2015, 22:27
şu pislik üç istanbul takımına bakınca şikebahçeyi direk çeçiyorum zaten kolpataşa gelince bu takım içten pazarlıklı asla güvenilmeyecek bizim büyük takım olmamızı içine sindiremeyen bir takımdır asla güvenilmez. salatasaraya gelince arkadaş ta demiş yüzüne gülüp arkandan hançerleyen bir takım futbolcularımızı ayartıp çalıp geleceğimize şekil vereceğimiz yılları çaldılar ayrıca senesini hatırlamıyorum biz şampiyonluğa giderken bu salatasarayın hiç iddası yokken bizi 4-0 avni akerde yenmişlerdi şimdi ligdeki durumumuza bakıyorum uefa bence garanti bursa cezadan dolayı gidemiyecek biz hiçbir zaman maç satmadık bu üç istanbul takımı defalarca yapmıştır ama biz yapmadık .önceki sayfalarda yazmıştım gs ye yenilirsek fazla üzülmem diye köpek şikebahçenin şampiyon olmasını istemem en tehlikeli hain kolpataşında hayatta istemem aslında gs nin de istemem ama bu üçünden biri olucak kesin neyse yenelim gitsin ne halleri varsa görsünler .

Rust Cohle
17.04.2015, 23:53
...şenol hoca kupa maçında ilk 11 dahil tam 5 genç futbolcuyu sahaya sürdü...şöyle alıcı gözle baktım...çocuklar 2-3 sene içinde bursayı uçuracak yetenekte...eğer şenol hoca bizde yaptığı gibi oyunu iyi okuyamama ve zamanında hamle yapmama gibi sorunları aşarsa önlerinde kimse duramaz...yakın gelecekte çok güçlü bir takım çıkaracaktır eminim...ayrıca küfrettiğim volkan şenol hocanın hamlesiyle nerelerden nerelere geldi...onun sayesinde takımı a milli takıma tam 5 tane oyuncu verdi...genç ve ümit millilere verdiğini saymıyorum bile...

...şenol hocanın kafası rahat demek ki...bizim başımızda olsaydı şimdiye ne öğretmenliği kalmıştı ne de teknik direktörlüğü...ben dahil boynuna ipi geçirmiştik...hocam bizi utandırmaya devam et...sen başarılı ol ki rezilliğimiz ikiyüzlülüğümüz vefasızlığımız tabelacı zihniyetimiz bir kez daha tescillensin...:cool:

Not:...oku geç...boş yere atar yapma...:cool:

Colakoglu
18.04.2015, 01:00
...şenol hoca kupa maçında ilk 11 dahil tam 5 genç futbolcuyu sahaya sürdü...şöyle alıcı gözle baktım...çocuklar 2-3 sene içinde bursayı uçuracak yetenekte...eğer şenol hoca bizde yaptığı gibi oyunu iyi okuyamama ve zamanında hamle yapmama gibi sorunları aşarsa önlerinde kimse duramaz...yakın gelecekte çok güçlü bir takım çıkaracaktır eminim...ayrıca küfrettiğim volkan şenol hocanın hamlesiyle nerelerden nerelere geldi...onun sayesinde takımı a milli takıma tam 5 tane oyuncu verdi...genç ve ümit millilere verdiğini saymıyorum bile...

...şenol hocanın kafası rahat demek ki...bizim başımızda olsaydı şimdiye ne öğretmenliği kalmıştı ne de teknik direktörlüğü...ben dahil boynuna ipi geçirmiştik...hocam bizi utandırmaya devam et...sen başarılı ol ki rezilliğimiz ikiyüzlülüğümüz vefasızlığımız tabelacı zihniyetimiz bir kez daha tescillensin...:cool:

Not:...oku geç...boş yere atar yapma...:cool:

Bursa iyi takim, türk futboluna iyi futbolcular kazandirip yukarilari zorlayip 50 senede bir kez daha sampiyon olabilecek potansiyeli var, taraftarlarinida takdir ediyorum, ama hicbirzaman büyük kulüb olamayacak.

Kolpacı
18.04.2015, 01:25
Büyük takım olma işleri istanbul takımlarına daha çok yakışıyor , hayatın temel kuralı gibi birşey büyük olan kollanan , abartılan , çevresi tarafından menfaat kaynağı olarak görülen ve bu algıyı işine gelecek şekilde kullanan , beceremediği ya da hata yaptığı zaman da büyüklüğüne sığınarak paçasını kurtarmaya çalışandır.

Futbolun tek tatmin kaynağı yeşil sahada üstünlüğü ele geçirmektir .

Fatih Birinci
18.04.2015, 01:38
3:1 koyarız

Colakoglu
18.04.2015, 02:05
Büyük takım olma işleri istanbul takımlarına daha çok yakışıyor , hayatın temel kuralı gibi birşey büyük olan kollanan , abartılan , çevresi tarafından menfaat kaynağı olarak görülen ve bu algıyı işine gelecek şekilde kullanan , beceremediği ya da hata yaptığı zaman da büyüklüğüne sığınarak paçasını kurtarmaya çalışandır.

Futbolun tek tatmin kaynağı yeşil sahada üstünlüğü ele geçirmektir .

Evet türkiyede bu var, büyüklük kelimesi senin yukarida tarif ettigin sekilde algilaniyor malesef, o yüzden olaya "türk gözlükleri" ni cikarip baktigimizda memlekette 1 tane büyük Kulüp var! dicem ve yine mesajim anlasilmayacak. Ben en iyisimi yatayim. Iyi geceler.

Bu pazarda bi gelmedi 😁

Kolpacı
18.04.2015, 02:27
Evet türkiyede bu var, büyüklük kelimesi senin yukarida tarif ettigin sekilde algilaniyor malesef, o yüzden olaya "türk gözlükleri" ni cikarip baktigimizda memlekette 1 tane büyük Kulüp var! dicem ve yine mesajim anlasilmayacak. Ben en iyisimi yatayim. Iyi geceler.

Bu pazarda bi gelmedi 😁

Sahada edebinle kazanırsan büyüksün , bence anlaştık iyi geceler.

İleli
18.04.2015, 03:01
Cardozoyu pozisyona soksunlar gol atarız yeterki topla buluşturalım onu, duran topları söylememe gerek yok zaten..
Beni en çok orta sahadaki top kayıplarımızdan sonra rakibin direk kalemizde bitmesi korkutuyor, bu konuda ligin en kötüsüyüz belkide buna bir çare bulmamız lazım..

taha küçük
18.04.2015, 08:38
Biletler ne durumda acaba?

AhmetG.
18.04.2015, 09:50
Beraberlik olur yüksek ihtimal.

U.Sadıkoğlu
18.04.2015, 10:32
2-0 kazanacağız maçtan sonra görüşürüz :)

AhmetG.
18.04.2015, 10:38
2-0 kazanacağız maçtan sonra görüşürüz :)

:):)

kopeli
18.04.2015, 12:04
gs'nin savunması bizden beter. full hücum oynarsak 5 dahi atarız, hani o potansiyel var ki zaten deplasmanda 3 cakmıstık..

gs'nin dağılma macı olacagından eminim taki adam gibi hücum yaparsak..

nedense bu mac ile ilgili hicbir kuskum yok, cok rahat kazanacagız, baska bir ihtimal doğmuyor icimee..

HOPA'LI TS'Lİ
18.04.2015, 13:08
UEFA bileti için bu maçı almalıyız ve alacağız.

Şikebahçeye yapılan saldırıyı bize mal etmek isteyenlere de tribünde tepkimizi koymalıyız.

HOPA'LI TS'Lİ
18.04.2015, 13:08
2-0 alırız

Ercan DEMİRCİ
18.04.2015, 13:09
Durumumuz iyi değil 2 ler 5 ler havada uçuşuyor..

Oğuz B.
18.04.2015, 16:06
Bu kedigillere karşı 2'ler 5'ler havada uçuşmadığı zaman endişelenme vaktidir.

İnşallah kazanırız.

Tolga
18.04.2015, 16:12
Savunmadan oyun kurma sisteminin degismesi gerektigi bir hafta oldugu kanaatindeyim.

Zira Salih bu hafta yine sag bek Bosi yine stoper olursa on liberoda vasifsiz Medjaniye partner ya Ekici ya da Soner olur. Buda direk maci vermek demek olur.

................Hakan...............
Bosi...????.......Aykut....?????
.........Salih......Medjani........
................Ekici..................
???????....Cardozo......???????

Kafadan 11 bile kuramiyorum :D

artvints
18.04.2015, 16:22
.................hakan..............
...salih....uğur...bosingwa...ishak
.................medjani
....erkan...özer.....ekici.....yusuf
.................cardozo

gibi bir onbirle çıkabilir hoca. bence ilk maçı hatırlamalı ama o mata sahanın eniyilerinde biri constant yok.karışık yani işler.

..................hakan............
..boss....belkalem...aykut...ishak
.............medjani...salih
.....özer..........ekici........yusuf
..................cardozo

batuhanTs
18.04.2015, 16:24
kadrolara tekrar özer yazılmaya başlanmış :(

yatmaztara
18.04.2015, 16:28

Bu hafta içi gs ile oynadığımız İlk maçın özetini tekrar tekrar izlemenin sonucu :)

Hakan
18.04.2015, 16:30
Ishak'a takılmadın da Özer mi ilginç

batuhanTs
18.04.2015, 16:34
Ishak'a takılmadın da Özer mi ilginç
bu gözler sol bekte mustafa akbaş ı gördü ishak onun yanında nasıl tarif edeyim bilemedim

cale den sonra sol taraf dan umudumu kestim ben artık düşünmüyorum bile

Koray Böyük
18.04.2015, 16:38
Kaç bilet satildi acaba

Tolga
18.04.2015, 16:49
gibi bir onbirle çıkabilir hoca. bence ilk maçı hatırlamalı ama o mata sahanın eniyilerinde biri constant yok.karışık yani işler.

..................hakan............
..boss....belkalem...aykut...ishak
.............medjani...salih
.....özer..........ekici........yusuf
..................cardozo

ayni kadroyu dusundum bende. sadece Ozer yerine Deniz vardi bende. Ozeri ikinci yari patlayici guc hesabina sakladim :D

Deniz Cardozonun yakininda dolanir. Bosi ve yer yer Salih kanattan bindirme yapar. Yusuf ve Ishakta sol kanadi hucumda isletirken Ishakin kademelerini medjani aksatmaz dedim.

Ikinci yarida da alternatifimiz bol. Musa,Akbas,Demirok,Soner,Erkan,Sefa,Waris hatta dusunulurse Yatabare ve Constant ...

pablo_escobar
18.04.2015, 16:55
stadda kapalının önündde ip var file gibi bi hazırlık mı var bilen varmı

Bilgehan Tokal
18.04.2015, 17:00
stadda kapalının önündde ip var file gibi bi hazırlık mı var bilen varmı

Allah allah biz öyle ipli mipli koreografi yapmayız ama :D

F. Yıldırım
18.04.2015, 17:44
Gençlerbirliği'nin en formda ismi El Kabir kırmızı gördü, haftaya bizim maçta yok.

kncyalcin
18.04.2015, 17:51
..................Hakan.................
Boss....Aykut....Belkalem...Yusuf
............Fatih.....Medjani........
Deniz.........Ekici...............Erkan
...............Cardozo.................... Aşağı yukarı böyle bir kadro çıkacaktır.. Bir ihtimal Belkalem yerine Uğur. Yalnız ben Ersun Hoca'dan kadro konusunda pek umutlu değilim.
Salih.....Boss.....Uğur....Akbaş
...........Fatih......Medjani.......
Deniz..........Ekici...........Erkan
................Cardozo................ görürseniz şaşırmayın..

samway
18.04.2015, 17:54
Kaç bilet satildi acaba

Kale arkalari bitti gibi bisey maraton yuzde 80 bitmis kapali da oyle sabah bileti alirken sordum full cekebilir

odyseuys
18.04.2015, 17:58
..................Hakan.................
Boss....Aykut....Belkalem...Yusuf
............Fatih.....Medjani........
Deniz.........Ekici...............Erkan
...............Cardozo.................... Aşağı yukarı böyle bir kadro çıkacaktır.. Bir ihtimal Belkalem yerine Uğur. Yalnız ben Ersun Hoca'dan kadro konusunda pek umutlu değilim.
Salih.....Boss.....Uğur....Akbaş
...........Fatih......Medjani.......
Deniz..........Ekici...........Erkan
................Cardozo................ görürseniz şaşırmayın..

Fatih bu maçta cezalı sanırım.

Ege Kum
18.04.2015, 18:50
bu sene Galatasaray bizden çektiğini kimseden çekmedi hem furbol hem basketbolda feci dağıttık onları bu maçtada son darbeyi indirebiliriz İnşallah

Koray Böyük
18.04.2015, 18:51
Kale arkalari bitti gibi bisey maraton yuzde 80 bitmis kapali da oyle sabah bileti alirken sordum full cekebilir

Eyvallah abİ.. İnşallah fulful+ful olır

HOPA'LI TS'Lİ
18.04.2015, 18:58
Şikeciler bugün bana çarşıda gezerken maçı satarsınız dediler ya çıldırdım.

Oğuz B.
18.04.2015, 19:03
Abi neden ciddiye alıyorsun. :)

5B7BtrYFCCo

Satış işlerini onlar iyi bilir.

Şikeciler bugün bana çarşıda gezerken maçı satarsınız dediler ya çıldırdım.

HOPA'LI TS'Lİ
18.04.2015, 19:12
Abi neden ciddiye alıyorsun. :)

5B7BtrYFCCo

Satış işlerini onlar iyi bilir.

Ben de öyle dedim şikebahçelilere, şike teşvik onların işi tabi ki

Yeneceğiz dedim

artvints
18.04.2015, 20:13
ayni kadroyu dusundum bende. sadece Ozer yerine Deniz vardi bende. Ozeri ikinci yari patlayici guc hesabina sakladim :D

Deniz Cardozonun yakininda dolanir. Bosi ve yer yer Salih kanattan bindirme yapar. Yusuf ve Ishakta sol kanadi hucumda isletirken Ishakin kademelerini medjani aksatmaz dedim.

Ikinci yarida da alternatifimiz bol. Musa,Akbas,Demirok,Soner,Erkan,Sefa,Waris hatta dusunulurse Yatabare ve Constant ...

deniz ile cardozo yu bir arada yazamıyorum.kağıt üstünde sıkıntı veriyor bana. iki tane yavaş santrafor iyi bir şey değil. hızlı atak yapamıyorsun.artı iyi pas yapmadığımız için çok baskı yiyebiliyoruz.

Tolga
18.04.2015, 20:26
deniz ile cardozo yu bir arada yazamıyorum.kağıt üstünde sıkıntı veriyor bana. iki tane yavaş santrafor iyi bir şey değil. hızlı atak yapamıyorsun.artı iyi pas yapmadığımız için çok baskı yiyebiliyoruz.

Orası öyle fakat benim amacım topu kontrol etmek. Koşan adamlara top verdiğimiz zaman hemen ayaklarından çıkarmak zorunda kalıyorlar.

Birazda garanti bir kadro olsun istedim. Önemli maçlarda futbolcular kendilerini zorlamak gerektiğini bilir.

Deniz'in bu minvalde oynayacağını düşünüyorum. Özer'de dediğim gibi ikinci yarı kesinlikle girmeli.

Kafamdaki simülasyon diyelim :)

Adem Akyüz'
18.04.2015, 20:34
Şikecilere yapılan saldırıdan dolayı yarın muhtemelen çok fazla güvenlik önlemi alınacak.
Bugün Gs kafilesinin 100 metre yanına kimseyi yaklaştırmamış polis.
Şikebahçe maçında ayakkabılarımızı bile çıkarttırmışlardı.
Yarın da aynısı olursa şaşırmam..

Furkan S.
18.04.2015, 20:36
18-19 olur demiştim ama full olur gibi zaten toplam kapasite kaç bin ki? :)

61ronin61
18.04.2015, 20:49
dortmuntun kovulan hocası jurgen klopp ile bizim şenol güneş ne kadar benziyor klopp dortmuntu şampiyon yaptı gitti yönetim en süper iyi admalarını hep bayen munchen vb takımlara sattı yönetim takımı kuşa çevirdi dortmunt başarız oluncada klopp un görevine son verdi(bi bakıma kovdu) bu hoca kime benziyor çenol hocaya onunda en süper admaları burak selçuk egemen olcan vb satıldı takım kötü gidincede hoca ya yol verildi .

ucurum
18.04.2015, 20:58
Evet, maçtan önce hep izlerim forumu, yeneceğiz yenileceğize ağır bastığında hep yenilir, tersi olduğunda da yeneriz. Yani yarın bir başka mağlubiyet daha bizi bekliyor...

Adem Akyüz'
18.04.2015, 21:00
Yarın galibiyet beklemiyorum açıkçası. İçerde Gs'ye şansımız tutmuyor maalesef..

*

Yusuf oynayacak mı acaba?

ucurum
18.04.2015, 21:01
http://www.oynadikoyna.com/fotograf.php?kadro=MDA4IFCVOH

Hakan
18.04.2015, 21:10
"Adam mısın Burak? " diyen olmamış bu sefer :)

Oğuzhan Fidan
18.04.2015, 21:42
Adammısın burakk!! :))

bows over bros
18.04.2015, 21:44
Sen adam mısın yaaaa xd

HOPA'LI TS'Lİ
18.04.2015, 22:01
Atletico madridden sonra duran top istatistiğinde 2. durumdayız.

Yani gol/duran top oranında 2.yiz.

HOPA'LI TS'Lİ
18.04.2015, 22:01
Seyirci doldurmalı tribünleri ve maçı almalı TS aşkına

28TS61
18.04.2015, 22:06
vali catilara keskin nisanci yerlestirmis mi acaba

Uğur Demircioğlu
18.04.2015, 22:11
http://www.oynadikoyna.com/fotograf.php?kadro=MDA4IFCVOH

ortasahada çok eziliriz bu kadroyla.

ffırtına
18.04.2015, 22:11
Son yıllarda ğs ile kendi evimizde oynadığımız maçlarda sanki biz rakip takım onlar ev sahibi gibi oynuyorlar. Bu olumsuzluğu düzeltmek şart. Genelde onlar bize baskı kuruyor biz ise kontra atak falan kovalıyoruz. Kendi evimizde seyircimizin önünde bunları baskı altına almalıyız, baskılı futbolla hücum futbolu ile bunları sahadan silmemiz gerekiyor..

olcay_61
18.04.2015, 22:20
Allahını seven Bosingwayı sağa koysun :)

Uğur Demircioğlu
18.04.2015, 22:25
İçimden bir ses Erkan gol atacak diyor. İnşallah olur.

Ercan DEMİRCİ
18.04.2015, 22:26
Son yıllarda ğs ile kendi evimizde oynadığımız maçlarda sanki biz rakip takım onlar ev sahibi gibi oynuyorlar. Bu olumsuzluğu düzeltmek şart. Genelde onlar bize baskı kuruyor biz ise kontra atak falan kovalıyoruz. Kendi evimizde seyircimizin önünde bunları baskı altına almalıyız, baskılı futbolla hücum futbolu ile bunları sahadan silmemiz gerekiyor..

Aynen öyle evimizde kendi sahamıza hapsoluyoruz. Gerekiyosa yenil ama baskı yeme..

61ronin61
18.04.2015, 22:32
2-3 gün önce bir sitede okudum bosingwa ile 1 yıl artı yardımcı antrönörlük teklif edilicekmiş bu yönetim kafayımı yedi ya bosingwanın ölüsü en az 3 yıl oynar yaşı 33 rahat üç yıl oynar hemde çok rahat yıllar sonra süper bir sağ bekimiz oldu diye seviniyorduk hem karakter olarakta mükemmel zorla kaçırtcaklar adamı yaa

Adem Akyüz'
18.04.2015, 22:44
Artık Bosingwa'yı sağbekte görmek istiyorum..

İlker Yazıcıoğlu
18.04.2015, 22:52
Şu stad dolsun ve şu herifleri rezil edip gönderelim....

Şunlara Avni Aker'de yenilmek gücüme gidiyor ....

Her takıma yenilelim de şu şerefsizlere yenilmeyelim artık....

signal
18.04.2015, 22:55
Maçta gergin olan taraf daha çok gs olacak. Bu bize bir avantaj sağlayacaktır. Bizim kaybedeceğimiz çok bir şey yok. Ama onların var.

61ronin61
18.04.2015, 22:56

renkdaşım güzel bir noktaya temas etmişsin bence bunun en büyük nedeni futbolcuların trabzonlu ruhu taşımaması trabzonsporlu olmaması(tamamen profosyoneller) bu şehre ve kulübe aidiyet duygusu taşımamasından kaynaklanıyor çıkıyor top oynuyorlar sonra bankaya bizim yaşadığımız duyguları yaşamıyorlar takımda en az 4 sağlam trabzonlu olmalıdır onların gazı ve bağırması çağırması ile takımda ateşlenir trabzonlu futbolcu derken öyle yeteneksiz hikayeden trabzonlu futbolcu değil örneğin (fatih tekke hami ogün gökdeniz gibi futbolcuları kastediyorum )şu an bunlara yakın bir kişi var oda özer hurmacı trabzonlu olmasada onuruda sayabilirim ama en az bunlar gibi 3 futbolcu daha olmalı

28TS61
18.04.2015, 22:57
burda forumda bi baslik vardi istanbul takimlari kendi arasinda macta yatiyor diye. acil lazim bulamadim

61ronin61
18.04.2015, 23:02
burda forumda bi baslik vardi istanbul takimlari kendi arasinda macta yatiyor diye. acil lazim bulamadim

valla renkdaşım bulmana gerek yok aziz demedimi şike tapelerinde şampiyonluk istanbul dışına çıkmamalı diye bu söz zaten birbirlerine yattıklarının yada yukarıyı zorlayan takımın önünü kestiklerinin en büyük kanıtı

İlker Yazıcıoğlu
18.04.2015, 23:02
renkdaşım güzel bir noktaya temas etmişsin bence bunun en büyük nedeni futbolcuların trabzonlu ruhu taşımaması trabzonsporlu olmaması(tamamen profosyoneller) bu şehre ve kulübe aidiyet duygusu taşımamasından kaynaklanıyor çıkıyor top oynuyorlar sonra bankaya bizim yaşadığımız duyguları yaşamıyorlar takımda en az 4 sağlam trabzonlu olmalıdır onların gazı ve bağırması çağırması ile takımda ateşlenir trabzonlu futbolcu derken öyle yeteneksiz hikayeden trabzonlu futbolcu değil örneğin (fatih tekke hami ogün gökdeniz gibi futbolcuları kastediyorum )şu an bunlara yakın bir kişi var oda özer hurmacı trabzonlu olmasada onuruda sayabilirim ama en az bunlar gibi 3 futbolcu daha olmalı

bjk'ye transfer olduğunda ,Türkiye'nin en büyük taraftarının önüne çıkacağım için çok mutluyum diyen Fatih mi,bir zamanlar fenerin uşağı olan Ogün mü, zamanında gs'ye transfer olmak için bir yerlerini yırtan Hami mi yoksa kendi takımı aleyhine iddia oynayıp ceza yiyen Gökdeniz mi daha çok Trabzonspor'lu?

İlker Yazıcıoğlu
18.04.2015, 23:04
Koskoca Trabzonspor orada dururken hala kişilere bağlı kalmak çok acı.
Devir para devri para.
Herkese ismini Trabzonspor vermiştir...

Herkesin Trabzonspor'a borcu vardır....

Yüceltilmesi gereken kişiler değil, Trabzonspor'un ta kendisidir...

Tolga
18.04.2015, 23:07
bjk'ye transfer olduğunda ,Türkiye'nin en büyük taraftarının önüne çıkacağım için çok mutluyum diyen Fatih mi,bir zamanlar fenerin uşağı olan Ogün mü, zamanında gs'ye transfer olmak için bir yerlerini yırtan Hami mi yoksa kendi takımı aleyhine iddia oynayıp ceza yiyen Gökdeniz mi daha çok Trabzonspor'lu?

Ogün'ü pek tanımam. Tekke has agadır da ben Hami ve Gökdeniz'in Trabzonsporlu olduklarına bir türlü inanmıyorum. Hatta ikisinden de aşırı derecede nefret ediyorum ...

61ronin61
18.04.2015, 23:11

ama ilker fatih trabzona gelmek istedi alınmamıştı zaten bjk de 6 ay mı ne oynadı tamamen para için gitti oraya ait hissetmedi kendinio kulübe o sözü dedimi bilmiyorum ogün ise 33-34 yaşına gelmişti zaten futbolu bırakacaktı mehmet ali yılmaz fenere giydirmişti 7 milyon dolara hami ise shlakeye gitti gs ye gitmek için kendini yırttımı bilmiyorum ama sonuçta gitmedi gökdeniz ise tüm futbolcular bahis oynuyor amatöründen profuna kadar onun olay onun yakalanması kusura bakma ama ben hami ogün gökdeniz fatih tekkenin safkan trabzonsporlu olduğuna inanıyorum ve onların bizde oynarken canını dişine takarak kalpten oynadıklarına inanıyorum

İlker Yazıcıoğlu
18.04.2015, 23:12
Ogün'ü pek tanımam. Tekke has agadır da ben Hami ve Gökdeniz'in Trabzonsporlu olduklarına bir türlü inanmıyorum. Hatta ikisinden de aşırı derecede nefret ediyorum ...

Özel bir nefretim yok onlara.

Futbol kabiliyeti olarak da laf etmem,ettirmem bu dördüne...

Ama bu kadar...

Kişiler geçicidir,her zaman bunu söylerim....

Bedava oynamadılar,para kazandılar,isim kazandılar,karşılığında puan kazandırdılar,hizmet ettiler,bu kadar.....

Daha fazla duygusal anlamlar yüklemeye gerek yok....

Yükleyenlere de saygım yok açıkçası...

Saçmalığın önde gideni...

Çünkü bu saygı ve anlamı yükleyen adamlar,bu futbolcular başka takımlara gittiğinde bu sefer ,sen bizim adamımızdın,nasıl başka takıma gidersin diye bu sefer adamın arkasından sövme şerefsizliğini yapıyorlar...

Burak,Selçuk örnekleri var önümüzde yakın zamanda....

Şimdi aynısı Onur'a yapılıyor,gerek yok.....

Görevi ,vadesi dolan gider...

Bu kadar basit ....

İlker Yazıcıoğlu
18.04.2015, 23:17
ama ilker fatih trabzona gelmek istedi alınmamıştı zaten bjk de 6 ay mı ne oynadı tamamen para için gitti oraya ait hissetmedi kendinio kulübe o sözü dedimi bilmiyorum ogün ise 33-34 yaşına gelmişti zaten futbolu bırakacaktı mehmet ali yılmaz fenere giydirmişti 7 milyon dolara hami ise shlakeye gitti gs ye gitmek için kendini yırttımı bilmiyorum ama sonuçta gitmedi gökdeniz ise tüm futbolcular bahis oynuyor amatöründen profuna kadar onun olay onun yakalanması kusura bakma ama ben hami ogün gökdeniz fatih tekkenin safkan trabzonsporlu olduğuna inanıyorum ve onların bizde oynarken canını dişine takarak kalpten oynadıklarına inanıyorum

Senin için halis muhlis Trabzonsporlu Tekke,para için en önemli rakiplerinden birine gidebiliyor,peki cebinde beş kuruş para olmadan İstanbul takımlarına gitmeyi reddeden ve o meşhur sözünü söyleyerek tarihe geçen Dozer'imizi nereye koymak lazım o zaman?

Başlığı amacından saptırmak istemiyorum ama en nefret ettiğim şeydir kişilerin ön plana çıkarılması hem de asıl bunu hak eden kişiler unutulmuşken...

Neyse iyi forumlar...

E. Okan Bülbül
18.04.2015, 23:19
https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpa1/v/t1.0-9/11150167_1155167647842290_8570264224640654072_n.jp g?oh=61ceead38ca994d9b41e8a64b6e1818a&oe=559AC79C&__gda__=1437339126_bc9e57ab2ea095c4add8dad2bf39d02 8

Tolga
18.04.2015, 23:20
Özel bir nefretim yok onlara.

Futbol kabiliyeti olarak da laf etmem,ettirmem bu dördüne...

Ama bu kadar...

Kişiler geçicidir,her zaman bunu söylerim....

Bedava oynamadılar,para kazandılar,isim kazandılar,karşılığında puan kazandırdılar,hizmet ettiler,bu kadar.....

Daha fazla duygusal anlamlar yüklemeye gerek yok....

Yükleyenlere de saygım yok açıkçası...

Saçmalığın önde gideni...

Çünkü bu saygı ve anlamı yükleyen adamlar,bu futbolcular başka takımlara gittiğinde bu sefer ,sen bizim adamımızdın,nasıl başka takıma gidersin diye bu sefer adamın arkasından sövme şerefsizliğini yapıyorlar...

Burak,Selçuk örnekleri var önümüzde yakın zamanda....

Görevi ,vadesi dolan gider...

Bu kadar basit ....

Benim anlatmak istediğim şeyler biraz farklıydı abi. Her futbolcuya anlam yüklenmemeli. Bende buna kesinlikle katılıyorum. Fakat Onur'a nasıl yüklemeyeceksin.

Kaptanlığı aldı, saha içinde dışında açık açık herşeyiyle savundu seni. Fanatizm bu işin içinde var, futbolun, tribünün kültüründe bu var. Ateşli kitleler her zaman bu tarz oyuncuların yaptıklarına önem verir.

Dünyanın her yerinde böyledir bu. Fakat gerek Gökdeniz gerek Hami yaptıkları birçok hareketle bunu hak etmediklerini gösterdiler. Hami'nin Ğs forması aşkı, Gökdeniz'in de bütün önemli maçlardaki saçma salak performansları gözümün önüne geldikçe deliriyorum. Keza bilinmeyen olaylar, imzalar, bahis falan da eklenince Burak'a sempati duyuyor insan :)

Her oyuncuya anlam yüklenmemeli evet, fakat Onur buna dahil değil abi :)

61ronin61
18.04.2015, 23:21
takımlar taraftarları sayesinde vardır ama takımları oluşturanda futbolculardır .ve büyük kulüpleri sembol futbolcular büyük yapmıştır ogün fatih tekke gökdeniz vb denince türkiyede herkesin aklına trabzonspor gelir elin oğlu yok leftermiş yok şifo mehmetmiş bunları sembol yapıyor biz kendi kanımızdan olan sembol futbolculara yanlış değer biçiyoruz bence gökdenizin o süper çalımları ve hızını haminin füzelerini fatih tekkenin totti vari gollerini ve hırsını kim inkar edebilirki evet para aldılar karşılığında ama kim bedava oynuyor ki ve bizde hiçbişey oynamadan ne para götürenler oldu bunlar sembol olarak son nesillerdi artık çıkmıyorda zaten bizden böyle futbolcular

Anıl C
18.04.2015, 23:22
Ben Cardozo'nun etkili olabilecegine inanmiyorum. Cunku degil oyunu rakip sahaya yikabilmeyi, 3 top üst üste paslasamiyoruz bile. Ekranda Cardozo'nun bezgin bakislarini, boş rakip preslerini, defans arasinda kaybolusunu izleyip durcaz.

İlker Yazıcıoğlu
18.04.2015, 23:26
Benim anlatmak istediğim şeyler biraz farklıydı abi. Her futbolcuya anlam yüklenmemeli. Bende buna kesinlikle katılıyorum. Fakat Onur'a nasıl yüklemeyeceksin.

Kaptanlığı aldı, saha içinde dışında açık açık herşeyiyle savundu seni. Fanatizm bu işin içinde var, futbolun, tribünün kültüründe bu var. Ateşli kitleler her zaman bu tarz oyuncuların yaptıklarına önem verir.

Dünyanın her yerinde böyledir bu. Fakat gerek Gökdeniz gerek Hami yaptıkları birçok hareketle bunu hak etmediklerini gösterdiler. Hami'nin Ğs forması aşkı, Gökdeniz'in de bütün önemli maçlardaki saçma salak performansları gözümün önüne geldikçe deliriyorum. Keza bilinmeyen olaylar, imzalar, bahis falan da eklenince Burak'a sempati duyuyor insan :)

Her oyuncuya anlam yüklenmemeli evet, fakat Onur buna dahil değil abi :)

Kendi adıma,taraftar olarak,değil Onur,herhangi bir futbolcuya bir anlam yükleyeceksem,faal olarak futbola devam ettiği zaman bunu yapmam.

Çünkü devir,eski devir değil..Artık her şey para...

Evet,Onur bizi şu ana kadar hassas olduğumuz konularda üzmedi ama sonrasını bilmiyoruz....

Tolga için de bu deniliyordu hatırla.Buralarda,şampiyon olduğumuz son sezonda ne anlamlar yüklendi Tolga'ya,sonra ne oldu???

Burak için ne övgüler vardı buralarda.

Burnunu kanadığı bjk maçı,yaptığı açıklamalar,bizim için ölmesi vesaire...

Yaşa Burak,Büyüksün Burak,adamsın Burak......

Sonra adama son gelişinde sen adam mısın Burak dendi....

Anlatmaya çalıştığım,eleştirdiğim bu tavır işte....

Ben,birisinin adamlığını!!!! futbol hayatı bittikten sonra dilime dolarım açıkçası...

Zaman kimin ne olduğunu gösterecek...

Oğuz B.
18.04.2015, 23:26
İlker abi bu iki çakalla Onur'u aynı cümlede kullanman bile yanlış. :) Genel olarak aynı fikirdeyim orası ayrı..

Brk,*çuk örnekleri var önümüzde yakın zamanda....

Anıl C
18.04.2015, 23:28
Sayet Bosingwa'yi stoperde, Salih'i sag bekte görürsem arkadaslar ertesi aksami haberleri takip edin. Almanya'da kendini yakmaya calisan biri haberi görürseniz bilin ki benim

61ronin61
18.04.2015, 23:30
Kendi adıma,taraftar olarak,değil Onur,herhangi bir futbolcuya bir anlam yükleyeceksem,faal olarak futbola devam ettiği zaman bunu yapmam.

Çünkü devir,eski devir değil..Artık her şey para...

Evet,Onur bizi şu ana kadar hassas olduğumuz konularda üzmedi ama sonrasını bilmiyoruz....

Tolga için de bu deniliyordu hatırla.Buralarda,şampiyon olduğumuz son sezonda ne anlamlar yüklendi Tolga'ya,sonra ne oldu???

Burak için ne övgüler vardı buralarda.

Burnunu kanadığı bjk maçı,yaptığı açıklamalar,bizim için ölmesi vesaire...

Yaşa Burak,Büyüksün Burak,adamsın Burak......

Sonra adama son gelişinde sen adam mısın Burak dendi....

Anlatmaya çalıştığım,eleştirdiğim bu tavır işte....

Ben,birisinin adamlığını!!!! futbol hayatı bittikten sonra dilime dolarım açıkçası...

Zaman kimin ne olduğunu gösterecek...
anne baba hariç dünyadaki herkesin birbirinden beklentisi ve menfaati vardır kanki dost arkadaş eş bunlar aslında sadece işi boş kelimelerdir menfaat ve beklentiler bittimi hepsi buhar gibi uçar gider

Fatih Öztürk
18.04.2015, 23:34
Aykut Demir oynatılmazsa art niyet ararım.

Hakan,Bosingwa,Belkalem,Aykut,Yusuf,Medjani,Özer,M .Ekici,Sefa,Deniz,Cardozo.

Adem Akyüz'
18.04.2015, 23:36
Çıkmasını istediğim kadro bu şekilde.
http://www.oynadikoyna.com/fotograf.php?kadro=016ZC4Z6MT

Olur da Bosingwa stoperde oynarsa küfür etmemek için kendimi nasıl tutarım bilmiyorum.

Anıl C
18.04.2015, 23:37
Yusuf ve Belkalem'i ilk 11'de katiyen beklemiyorum. Belki Çıtkırıldım Yusuf ilk 18'de yer bulur.

Anıl C
18.04.2015, 23:37
anne baba hariç dünyadaki herkesin birbirinden beklentisi ve menfaati vardır kanki dost arkadaş eş bunlar aslında sadece işi boş kelimelerdir menfaat ve beklentiler bittimi hepsi buhar gibi uçar gider
Aynen öyle...

İlker Yazıcıoğlu
18.04.2015, 23:42

E tamam o zaman,bu yazdığına göre benle hem fikir olmaz lazım o zaman:)

Anıl C
18.04.2015, 23:43
Sol bek yüksek ihtimal Akbaş olur

61ronin61
19.04.2015, 00:01
E tamam o zaman,bu yazdığına göre benle hem fikir olmaz lazım o zaman:)

senle hem fikirim zaten ilker.ama vefa denen bişeyde var nasıl dozer cemiller gözümde efsaneyse hami fatih tekke gökdenizlerde benim gözümde trabzonsporun efsanelerindendir onları yok sayamam yerin dibine geçiremem .olaya çok ince boyuttan bakarsak olay öyle noktaya gelirki trabzonsporda efsane yada sembol futbolcu yoktura kadar gider deminyazdığım cümle çok derin bir cümledir. Futbol hayatımızda çok sevdiğimiz bir olgu böyle ünvanları futbolculara vermek zorundayız yoksa futbolun anlamı kalmaz .herkesin değerlendirmesi farkılı bana göre fatih tekke hami gökdeniz trabzonsporun sembol futbolcularındandır sana yada başkasına göre değildir .bu benim düşüncem .

Ogün YAZICI
19.04.2015, 00:06
yarın akşam kazanırsak futbol ve basketbolda 4/4 yapmış olacağız gs'ye karşı.son yıllardaki şımarıkça yorumlarına tokat niteliğinde olacak...

sasort
19.04.2015, 00:27
http://www.oynadikoyna.com/fotograf.php?kadro=CDWNWO0RIU

Ercan DEMİRCİ
19.04.2015, 01:03
Aykut'u bitirdin hoca oynat artık şu adamı..

Fatih Özkan
19.04.2015, 01:32
Rabbim utandırma...
Şunları yenebilmemizi nasip et...

F. Yıldırım
19.04.2015, 01:36
yarın akşam kazanırsak futbol ve basketbolda 4/4 yapmış olacağız gs'ye karşı.son yıllardaki şımarıkça yorumlarına tokat niteliğinde olacak...

aynen öyle, uzun süre de konuşamazlar

Colakoglu
19.04.2015, 01:41
Sagbekte hayatinin futbolunu oynayan bir adami stopere hapsetmek !!

tsukru61
19.04.2015, 01:53
En kötü beraberlik olur.

Tiyatroya devam...

Numan Yerlikaya
19.04.2015, 03:06
Şunları yenelim Başka bişey istemiyorum şikebahçe şampiyon olsun umrumda olmaz

61ronin61
19.04.2015, 03:23
mantık mı? kalp mi? mantığım şu ik şikeci takımın (şikebahçe ve kolptaşın)) önünü açmamamız gerektiğini söylüyor kalbim gs yi yenmemizi istiyor . aşkta mantık yoktur derler trabzonspor bir aşk olduğuna göre kalbimin sesini dinliyorum .

Gurbetçi_TS
19.04.2015, 03:25
İ.ne gayseliler bu maçı garanti olarak görüyorlar ya, en çok ona uyuz oluyorum. Keşke yenebilsek şu bilmem ne çocuklarını, ama hiç ümidim yok.

Öznur61
19.04.2015, 09:20
Güzel bi galibiyetle keyfimiz yerine gelsin.
Ama ne olursa olsun bu maçı alalım...

artvints
19.04.2015, 09:32
baya uzun bir ara oldu, formayı görmek bile yeterli benim için. üstüne derbi galibiyeti çok iyi gider tabi.hele de cardozo ve ekici(frikik) gol atarsa aşırı doz mutluluk olur.

F. Yıldırım
19.04.2015, 09:34
Şaka maka hiç heyecan yok, ama kazanıp kendi sahamızdaki üstünlüğümüzü sürdürelim.

Ayrıca İstanbul takımlarına karşı bu sezon iyi bir grafik çıkarabiliriz, gs ve bjk'yi yenersek;

şiketaş-1 galibiyet 1 mağlubiyet-3 puan
şikebahçe-2 beraberlik-2 puan
galatasaray-2 galibiyet-6 puan

Toplam: 11/18 puan

Hamdi Karamahmutoğlu
19.04.2015, 09:37
Sol bekte Akbaş'ı, stoperde Bosi'yi görürsek yeniliriz.
Rabbim utantırmaz inşallah.

Gulzar
19.04.2015, 09:42
Haydi Insallah! Bu sezon son 3 istegim artik)) Yenelim!
genelde yorum yapmadan forumu gezerim ve dikkatimi cekti...
61ronin61 enteresan bir arkadas gibi))

F. Yıldırım
19.04.2015, 09:44
Belkalem yine antrenman resimlerinde yoktu, hayır adam bir antrenman var bir antrenman yok. Bence Ersun hoca Belkalem'in bonservisini aldırtmamak için şans vermiyor.

Ayrıca Aykut Demir'i ki pek beğenmem ama bizde yakaladığı en yüksek formuna rağmen kesik yiyip Uğur Demirok'un oynatılması inanılmaz derecede aptallık. Ersun hoca kendi futbolcularına şans verecek diye takıma kilit vuruyor.

Enes Başkaya60
19.04.2015, 09:46
Yeneriz inş yenecegimizi düşünüyorum Gs nin buralara gelmesi bir mucize biz daha iyi bir takımız...

HOPA'LI TS'Lİ
19.04.2015, 09:54
GS defansı zayıf
Sjneider'e şut şansı vermezsek maçı alırız.

Oğuzhan Fidan
19.04.2015, 10:57
şınayderi tutmamız lazım kolpa burak selçuk ikilisi bu maçta ölümüne oynayacaklar bunu futbolculara aktarmıştır ersun hoca. şınaydere kesinlikle şut şansı vermeyelim pas akış trafiğinide kesebilirsek maçı alırız. geriye yaslanıp oyun oynamalarına izin vermememiz lazım. şu erkan zengin katkı sağlasa eskişehirdeki gibi çok farklı olcaktıda neyse artık nasip.

U.Sadıkoğlu
19.04.2015, 10:57
Gel pisi pisi pisi

Oruç
19.04.2015, 11:10
Şunları ve şu adi bejekeyi yenelim bu sezon yeter benim için. Herhangi bir beklentim yok çünkü.

sakaryalı54
19.04.2015, 11:13
alacağımız galibiyet ahlakdışı konuşanları susturacağı gibi ileri için ışık verecektir

Muhammed Ayaz
19.04.2015, 11:15
.................................................. .hakan............................................ ...............
..........bosingwa...............aykut............ ......uğur....................yusuf............... ..............
.............................................mdjan i................................................. ............
..............deniz...................özer........ .....mehmet.......................erkan........... ................
..................................oscar cardooooozoooo.................................... ........................

ideal 11

ffırtına
19.04.2015, 11:19
Biletler ne durumda ?

sakaryalı54
19.04.2015, 11:23
mantık mı? kalp mi? mantığım şu ik şikeci takımın (şikebahçe ve kolptaşın)) önünü açmamamız gerektiğini söylüyor kalbim gs yi yenmemizi istiyor . aşkta mantık yoktur derler trabzonspor bir aşk olduğuna göre kalbimin sesini dinliyorum .

şikebahçe,8taş,Gayse bizi ilgilendirmez hepsinin....

ve unuttun galiba 2003-2004 sezonu 33.hafta fenerden 2 puan gerideydik
ve gsaray bizi sahamızda 4-2 yenerek şampiyonluktan etmişti

şimdi intikam zamanı

Furkan S.
19.04.2015, 11:24
Kapalıda ki kareografi nasıl bir şey acaba? :)

https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpa1/v/t1.0-9/11149322_862463257125772_8285330717240912792_n.jpg ?oh=2983865586de76f4eea2cd13e24b798a&oe=55DF5817&__gda__=1436937135_ae581b7354478f76a8c1dea03860397 9

U.Sadıkoğlu
19.04.2015, 11:26
Fenerbahçe'nin şampiyon olmasını istemediği için Galatasaray'a yenilelim diyen zihniyetin şikeci zihniyetten ne farkı var?

Trabzonspor her maçını kazanmak için oynar Pazar günüde öyle olacak inşallah kedilere darbeyi en derininden vuracağız.

Necmettin ALTUNTAŞ
19.04.2015, 11:28
Biz bunları yenelim de onlar birbirlerini yesinler.

Mert Oğuzlu61
19.04.2015, 11:28
____bosig____belkale____medjani____yusuf

_______________ekici___salih

________waris______özer______erkan

__________________cardo

belkalem in durumuna göre aykut oynayabilir ama eli ayağı düzgünse, ağrısı sızısı yoksa belkalem bu maçta oynar...

eğer uğur ve bosigwa yı stoperde görürsem, sol bekte de akbaş ile sahaya çıkarsak maçın başlama düdüğüyle birlikte sinir krizleri geçirebilirim.

ayrıca hayalet sefa yerine çıksın waris oynasın, belki hırs yapmıştır çıkar gs ye patlar. 45 dk sefa yüzünden erimesin, maçı kazanan ilk yarı belli olacak zaten... deniz de oynamasın, cardozo nun yanına daha pırpır bir eleman lazım buda waris olmalı.

tekrar yazıyorum, şu kadro dışında sahaya çıkacak herhangi bir 11 ile gs ye karşı hiçbir şansımız olamaz yeniliriz.

edit: yusuf ta iyileştiyse, koşabiliyorsa en azından, tam olarak düzeldiyse yani ! onu sol beke koyarım...

ffırtına
19.04.2015, 11:33
Kapalıda ki kareografi nasıl bir şey acaba? :)

https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpa1/v/t1.0-9/11149322_862463257125772_8285330717240912792_n.jpg ?oh=2983865586de76f4eea2cd13e24b798a&oe=55DF5817&__gda__=1436937135_ae581b7354478f76a8c1dea03860397 9

Kapalıda kareografi yapanda ilk takım oluruz heralde. Tvden izleyenler nasıl görecek bakalım bunu .. ( Şu da var tabi maratonda ve kale arkalarında bir çatı olmadığı için böyle bir kareografi yapmak mümkün değil )

bahadır2561
19.04.2015, 11:44
Olmasi gereken

Bosi, Aykut, Belkalem, Yusuf

Ekici, Medjani,Ozer

Waris, Cardozo, Erkan

Belkalem oynayacak durumda degilse Medjani geriye, ortaya da Salih

İlkhan
19.04.2015, 11:45
Yav bu kareografi değildir. Pankart açılır. şb-gs maçındaki düz pankart gibi. Kareografi olacağını sanmam :)

Rust Cohle
19.04.2015, 11:54
...selçuk'a adım attırma...3 puanı al...bu kadar basit...:cool:

Fatih Çelik
19.04.2015, 11:57
...selçuk'a adım attırma...3 puanı al...bu kadar basit...:cool:

:D :D Selçuk daha çok topla oynasın banko alırız. Selçuk nedir ya :D

Muhammed Ayaz
19.04.2015, 11:57
kapalıda kareografi nasıl olacak merak ediyorum, özellikle takım elbiseli amcalar bu duruma nasıl ayak uydurur buda merak konusu :)

Fatih Çelik
19.04.2015, 11:59
kapalıda kareografi nasıl olacak merak ediyorum, özellikle takım elbiseli amcalar bu duruma nasıl ayak uydurur buda merak konusu :)

Vip e para verdik karton tutusturuyorlar ya... :D İhsan tut şu çekirdeği :D :D

Courage
19.04.2015, 12:02
Bir sürü spekülasyonla geçirilen hafta sonunda çıkıp 2 tane gömdüğümüz (Szymek ve Gökdeniz) maçtaki ciddiyet ve onurla çıkıp aynı neticeyi almak dileğiyle....

Haydi Fırtınam!!!

taha küçük
19.04.2015, 12:08
Hakan
Boss belkalem aykut ıshak
Medjani özer
Deniz ekici yusuf
Cardozo
Bu onbirle kazanma şansımız olabilir.bazılarının begenmedigi fatih olsa iyi olurdu bu maçta.

Armağan Dere
19.04.2015, 12:09
Stoperde Uğur Oynarsa çekeceğiz var..
Aykut-Belkalem oynamalı..
Bosingwa yerine..

Muhammed Ayaz
19.04.2015, 12:11
Vip e para verdik karton tutusturuyorlar ya... :D İhsan tut şu çekirdeği :D :D

:alkış::alkış::alkış:

Mert Acar
19.04.2015, 12:11
____bosig____belkale____medjani____yusuf

_______________ekici___salih

________waris______özer______erkan

__________________cardo

belkalem in durumuna göre aykut oynayabilir ama eli ayağı düzgünse, ağrısı sızısı yoksa belkalem bu maçta oynar...

eğer uğur ve bosigwa yı stoperde görürsem, sol bekte de akbaş ile sahaya çıkarsak maçın başlama düdüğüyle birlikte sinir krizleri geçirebilirim.

ayrıca hayalet sefa yerine çıksın waris oynasın, belki hırs yapmıştır çıkar gs ye patlar. 45 dk sefa yüzünden erimesin, maçı kazanan ilk yarı belli olacak zaten... deniz de oynamasın, cardozo nun yanına daha pırpır bir eleman lazım buda waris olmalı.

tekrar yazıyorum, şu kadro dışında sahaya çıkacak herhangi bir 11 ile gs ye karşı hiçbir şansımız olamaz yeniliriz.

edit: yusuf ta iyileştiyse, koşabiliyorsa en azından, tam olarak düzeldiyse yani ! onu sol beke koyarım...

:alkış: güzel kadro,waris hariç katılıyorum.denizle başlamak daha iyi,waris hamle oyuncusu olarak sonradan girebilir.

SametKumbasar
19.04.2015, 12:23
ALLAH'ın izniyle bu maç bizim.

Yiğit Gayretli
19.04.2015, 12:25
Karışık duygular içerisindeyim.

Taraftarda da bir boşvermişlik var. Bir galibiyet küçük bir kıpırdanmaya sebep olur, yukarıları da karıştırır. Hoş olur.

ccd6167
19.04.2015, 12:27
Güzel maç olacak maçı alırız biz ama 2 seye dikkat

Biz hucuma cıktıgımızda kaptırdığımız toplar ile gayse cok hızlı ileri çıkıyor fakat ersun hoca da bunu en iyi durduran hoca.

AhmetG.
19.04.2015, 12:34
Trabzonda hava çok güzel. Keşke şu maç 4 te oynansa.

28TS61
19.04.2015, 12:38
burda forumda bi baslik vardi ,,su yatis meseleri" adli, istanbul takimlari kendi arasinda macta yatiyor diye. acil lazim bulamadim

Mert'
19.04.2015, 12:41
Şehirde kimsede ruh kalmamış.. Eskiden herkes maç havasına girerdi.

batugol
19.04.2015, 12:47
erdogdu lisesinin maci beni daha cok heyecanlandiriyor

Courage
19.04.2015, 12:59
burda forumda bi baslik vardi ,,su yatis meseleri" adli, istanbul takimlari kendi arasinda macta yatiyor diye. acil lazim bulamadim

Başlığa gerek yok hocam.

Şike davasında ,2 camianın (bir kısım taraftarını ayırıyorum onlar gerçekten temiz futbol için uğraştılar ve bize destek oldular) şikebahçeye olan tutumundan büyük ''yatış'' örneği bulamazsınız.

Maçlarda; kaleci elinden topu kaçırdı / bilerek kırmızı gördü / kendi kalesine attı ... falan filanlara bir sürü savunma gelebilir. Ama bunda ''komplo kuruldu'' demekten başka hiç bir şey söyleyemezler.

Öznur61
19.04.2015, 13:01
Tek aşırı heyecan yaşayan benim sanırım. Herkes bitik durumda. :) :o

Cihan Ince
19.04.2015, 13:07
Esenyurt cumhuriyet meydaninda vs mac bakabilecegim bir yer var mi? Lütfen yardim arkadaslar

Alper Calik
19.04.2015, 13:07
Oynanan lig tiyatrosundaki figüran Trabzonspor un maç sonucu beni heyecanlandırmıyor, ilgilendirmiyor.

Hakan
19.04.2015, 13:09
:D :D Selçuk daha çok topla oynasın banko alırız. Selçuk nedir ya :D
Bayadır izlemiyosun sanırım

Oruç
19.04.2015, 13:52
Evinizde dönen muhabbetlerinizi taşıyacağınız yer değil burası.

Bazı mesajlar silinmiştir. Bilginize.

piskopatrizeli
19.04.2015, 13:54
Ersin yine mala bağlamış....

Ersin Gökalioğlu @ersingokalioglu · 13 sa. 13 saat önce
4- Galatasaray ile tarihimiz boyunca hep barış,Kardeşlik ve dostluk üzerineyiz,öylede kalacağız.

Enes Coşkun
19.04.2015, 14:01
Bu tür maçarın 15-20 dakikasında yol yememeliyiz mümkünse ilk yarım saat gol yemediysek bu maç bizimdir.

Derbeder-53
19.04.2015, 14:07
Ersin yine mala bağlamış....

Ersin Gökalioğlu @ersingokalioglu · 13 sa. 13 saat önce
4- Galatasaray ile tarihimiz boyunca hep barış,Kardeşlik ve dostluk üzerineyiz,öylede kalacağız.
bu ersin gizli galatasaraylı bence. bu yüzden böyle yazmışta olabilir.

Anıl C
19.04.2015, 14:09
Bizim futbolcular adam olsaydi antep macini alirlardi. Niyetleri laylaylom.
0-2 hatta 0-3 gibi bi skor bekliyorum.

Anıl C
19.04.2015, 14:11
Keske Sefa ile Erkan'dan verim alabiliyo olsak. Özer ile Ekici'ye kaldi bu is.

Fatih Kuloğlu
19.04.2015, 14:24

Harbiden komiksiniz ya.Laflara bak evimizde dönen muhabbetlermiş.

Sent from my iPhone using Tapatalk

umitçebi
19.04.2015, 14:24
Maç başlığına bakılırsa taraftarda pek bı heyecan yok...

Hakem ın barız bır hatası olmazsa,taraftarda adam gıbı destekler ıse en kotu berabere kalırız dıye duşunuyorum...

Kadrom şoyle olurdu..
*******HAKAN
bosı belkalem medjanı yusuf

*****Salih Ozer*****

**Deniz***Ekici*****Erkan

*****Cardozo********

Kolpacı
19.04.2015, 14:27
Koreografiyle ilgili ciddi şüphelerim akabinde büyük bi korkum var.

umitçebi
19.04.2015, 14:33
Şimdi Passo comdan baktım şuan bılelerın yuzde doksanı bıtmış gıbı gorunuyor

Kale arkası bıtmek uzere 10 15 tane kalmış

Maraton yıne bı 300 400 vardır

Kapalıda 300 400 tane vardır

Vıp ler ve kapalı bı kaç bolum bıtmış..

Alacak olan ve hala almayanlara duyurulur...

Colakoglu
19.04.2015, 14:35

Ne alaka ? harbi bazen sacmaliyosunuz ya...

ssarı
19.04.2015, 14:37
Napoli maçı ucakta kalldık gecen hafta maç ertelendi sonunda trabzona vardık artık dönüş uçagında galibiyetin muhabbetiylede bu paZarı bitiricez inşallah

ALDENİRO
19.04.2015, 14:44
Mutlaka çift forvet oynamalıyız. Cardozo deniz veya waris.

Armağan Dere
19.04.2015, 14:53
Aziz Yıldırım boşuna demiyor ''Trabzon bizi şampiyon yapacak diye''...

bekirguner
19.04.2015, 15:12
maça gitmek isteyen özelden tc kimlik numaraı versin kombineyi yükletim

emre duman
19.04.2015, 15:40
İns alicaz bu maci askerdeyim sabirsizlikla maci bekliyorum :)

İlker Yazıcıoğlu
19.04.2015, 15:45
Kapalı'da kareografi muhabbeti nedir?
Gerçekse şaka olmalı?

bordomavi1
19.04.2015, 15:48
Heyecanımı alıp götüren şey Ersun Yanal'ın yetersizliği. Bu kadroyla bu kadar ümitsiz olmak çok kötü bir şey. Handikap yeriz.

İlker Yazıcıoğlu
19.04.2015, 15:49
Abdülhey ,kulübü ziyaret etmiş.....

http://www.haber61.net/unlu-oyuncu-trabzonsporda-214853h.htm

beratika
19.04.2015, 15:54
Şu an maça gidiyorum çok heyecanlıyım inşallah yeneriz ;)

ersn.alparslan
19.04.2015, 16:03
rüyamda ilk yarım saat 2 tane yiyoduk 2 1 bitiyodu maç. ayrıca mehmet ve cardozodan bu maç bişey beklemeyin isimlerini bile duymayacaksınız.

Hakan
19.04.2015, 16:04
0/1 oynadık hadi bakalım

artvints
19.04.2015, 16:08
rüyamda ilk yarım saat 2 tane yiyoduk 2 1 bitiyodu maç. ayrıca mehmet ve cardozodan bu maç bişey beklemeyin isimlerini bile duymayacaksınız.

bayılıyorum böyle kehanetlere. niye duymayacağız onu da söyle bari.

Uğur Gündüz
19.04.2015, 16:08
Heyecanımı alıp götüren şey Ersun Yanal'ın yetersizliği. Bu kadroyla bu kadar ümitsiz olmak çok kötü bir şey. Handikap yeriz.

Imza ve nokta.

Courage
19.04.2015, 16:11

heyyt koçum benim be. :)

o Nevzat bear'ına da forma pek yakışmamış ama olsun :)

yüregimts
19.04.2015, 16:12
Bu maçı ya Ersun hoca kazandıracak ya da kaybettirecek... Buraya yazıyorum.

selcuk
19.04.2015, 16:14
https://pbs.twimg.com/media/CC8So4WVIAAZK7f.png

Ibrahim Gaygusuz
19.04.2015, 16:25
koreografi muhabetti vardi hafta ici yerel basinda, asli varmidir ?

beratika
19.04.2015, 16:40
koreografi muhabetti vardi hafta ici yerel basinda, asli varmidir ?

Var,ip asmışlar kapalıya da nasıl olacak bilmiyoruz :)

Ercan DEMİRCİ
19.04.2015, 16:57
Yavaştan geçelim yerimizi alalım..:)

Kazanalım da bi yüzümüz gülsün çok mu şey istiyorum .

Muhammed Ayaz
19.04.2015, 16:58
sadece defans bloğu ile ilgili kafamda soru işaretleri var bunun dışında mehmet-deniz-cardozo-erkan-özer gibi oyuncularımızla birden fazla gol bulacağımızı düşünüyorum skor tahminim ;

2-2
3-2

kaybetmeyiz .

SametKumbasar
19.04.2015, 16:59
Şu maç bizim olsun bee...

asilhamsi
19.04.2015, 17:01
------------hakan-----------

boss----belkalem---aykut---yusuf

----------medjani----salih--------

deniz----------ekici-------------waris

-------------cardozo------------------

gönlümde boyle bir kadro var ama hic sanmıyorum.

mesele tamamen oyuncuların macı ne kadar istiyecekleriyle alakalı.

U.Sadıkoğlu
19.04.2015, 17:03
Koreografinin içeriğini merak ediyorum doğrusu kapalıda olması dolayısıyla şikeye atıfta bulunması halinde TV'den kesinlikle görüntülenmeyecektir.

Enes Ünal Kaya
19.04.2015, 17:07
Şikecilerin Twıtterdaki muhabbetini gördükçe bugun bunları sevindirmek gelmiyor içimden fakat kazanıp avrupa kupalarına kalmamız lazım.

Harcanan MilyonDolar lar malum.. Hayırlısı Artık bu akşam bakalım

Harun
19.04.2015, 17:10
Yanal'ın dizilişteki hataları devam ederse kaybederiz.İşin özü bu.
Salihten bek,Bosingwa'dan stoper,Fatih'ten de orta saha oyuncu olmaz.

Fatih Öztürk
19.04.2015, 17:12
1461-Of maçında şeref tribününde Trabzonspor yöneticisi Ali Kemal Başaran'ı darp etmişler burnu kanamış.millet bize,bizde birbirimize...

Anıl C
19.04.2015, 17:18
1461-Of maçında şeref tribününde Trabzonspor yöneticisi Ali Kemal Başaran'ı darp etmişler burnu kanamış.millet bize,bizde birbirimize...
Fatih Of ligten dusecek diye 1461'in mac vermesini bekliyolarsa Şikecilerin yaptigindan ne farkli yanı kalir ki? 90. dkda da atmis olsa da 1461, Of cikip topunu oynacakti.

mkmoglu
19.04.2015, 17:20
bu kadro şenol güneşin elinde olsa kesin kazanırdik ..ersunla yüzde 90 mağlubiyet..yüzde 10 beraberlik..

Anıl C
19.04.2015, 17:20
Şikecilerin Twıtterdaki muhabbetini gördükçe bugun bunları sevindirmek gelmiyor içimden fakat kazanıp avrupa kupalarına kalmamız lazım.

Harcanan MilyonDolar lar malum.. Hayırlısı Artık bu akşam bakalım
Biz en kötü ilk 3 sirada, kafa kafaya gitmedikce, boyle asansör takim oldugumuz sürece bu igrenc muhabbetler -kendi aralarinda bile oluyoken- her zaman olacaktir.

Anıl C
19.04.2015, 17:22
bu kadro şenol güneşin elinde olsa kesin kazanırdik ..ersunla yüzde 90 mağlubiyet..yüzde 10 beraberlik..
Senol Hoca olsa sol beke kimi koyardi peki ya da ön liberoya? Kadroya editörden oyuncu mu eklicekti yoksa?

umitçebi
19.04.2015, 17:23

Ya Şenol Hoca yıda bılmesek..Inanıcaz..

Fatih Öztürk
19.04.2015, 17:23
Fatih Of ligten dusecek diye 1461'in mac vermesini bekliyolarsa Şikecilerin yaptigindan ne farkli yanı kalir ki? 90. dkda da atmis olsa da 1461, Of cikip topunu oynacakti.

Bencede.Zaten Of ligde kalmayı isteseydi son 15 maçta 1 kez galip gelmezdi.herkes hakettiğini bulur.

Anıl C
19.04.2015, 17:25
Bencede.Zaten Of ligde kalmayı isteseydi son 15 maçta 1 kez galip gelmezdi.herkes hakettiğini bulur.
Keske ligte kalsa. Ama takimi bu duruma getirmeye haklari yokken cok ayip etmisler.

Öznur61
19.04.2015, 17:26

Trabzonlu olmayıp Trabzonsporu destekliyenler, can

mkmoglu
19.04.2015, 17:28
Ya Şenol Hoca yıda bılmesek..Inanıcaz..

güneş ne yapmış trabzonspora buraya yanlışlarını yazında bilelim..eminim futbolu çook iyi biliyorsunuz

Bülent AKBULUT61
19.04.2015, 17:28
Gs kafilesi icin alinan guvenligi MAŞALLAH doğuda bile alınmamıştır .ama suç bizde halk olarak o valiyi ordan aldıramadık ya onun için o Vali orda durduğu sürece Tanklarla bile yakında önlem alırlar.

Yavuz Bektaş
19.04.2015, 17:29
Beyler Orta sahanin Iniestasi Kroos u Fatih Atik kart cezalisi cok Üzgünüm su an

yaranozlu
19.04.2015, 17:29
Ersun yanalla, hacıosmanla başarılı olmamız imkansız. Ancak günlük başarılar elde ederiz. Bu maç bizim için kritik, avrupaya falan gidemeyiz de bari yenilmeyelim zira şikesaraydan da nefret ediyorum. Çok kaypak bir camia, hele abdürrahim midir nedir tam bir şarlatan. En kısa sürede yeni yönetim gelmeli, yabancı haklarımızı aklı başında bir ekiple yapmalıyız. Ersun yanal zaten yattabareyi, belkalemi, constantı dışlayarak karakterini belli ediyor. Kim kendine biat ediyorsa onlarla devam edecek, bu stratejisiyle başarılı olamaz.

Şu lanet şikesarayı yenelim de... Cardozo yerine yattabareyi kullanırsa başarılı olabiliriz. Melo, burak ve schneider tehlikeli oyuncuları. Bir de şu şeref yoksunu selçuktan frikik yemeyelim artık

Fatih Öztürk
19.04.2015, 17:30
Keske ligte kalsa. Ama takimi bu duruma getirmeye haklari yokken cok ayip etmisler.

Hakeden kimse o kalsın kardeşim.Ben Ofspor kulübü üyesiyim,haketmeyen kim olursa olsun yerini bulsun.1461 Trabzon bu galibiyetle play off'taki yerini sağlamlaştırdı.İnşallah Ptt ligine yükseleceğiz.

umitçebi
19.04.2015, 17:32
güneş ne yapmış trabzonspora buraya yanlışlarını yazında bilelim..eminim futbolu çook iyi biliyorsunuz

Şenol Hoca ya saygım sonsuz..Ama Ersun Yanalla kıyaslayıp durmayın artık..

İkisi de saygıdeğer hocalar.

Öyle bır yazmışsınız kı sankı Şeol Hoca ıle Istanbul takımlarını hep ezmışız..

Ersun Hoca da en az Şenol Hoca kadar futbolu bılıyordur heralde..

O varken de ben burda Şenol Hocayı savunuyorken herkes gıtsın dıyordu..

hyasin61
19.04.2015, 17:39
Muslera, Sabri, Chedjou, Hakan, Telles, Hamit, Selçuk, Umut, Wesley Sneijder, Yasin, Burak Yılmaz

hyasin61
19.04.2015, 17:39
Bu hamza baya ofansıf cıkmıs bızım ortasahaya bakar galıbıyet

selcuk
19.04.2015, 17:44
ben olsam süpriz yapip cardozosuz cikardim

----------------hakan

boss----belkalem--aykut---yusuf

deniz---medjani----ekici----erkan

------------özer ----waris

Uğur Demircioğlu
19.04.2015, 17:44

------------hakan

---------özer waris

bari denizle özerin yerini değiştirseydin :)

DeAgLeMaNyAq
19.04.2015, 17:45
İlk 11: Hakan, Salih, Bosingwa, Uğur, Mustafa, Medjani, Özer, Mehmet, Erkan, Deniz, Cardozo

Yedekler: İbrahim, Aykut, Soner, Sefa, Yusuf, Waris, Yatabare

Bosingwa'nın stoper işkencesi devam ediyor. Belkalem hazır değilmiş ancak Aykut ve Uğur ikilisi ile başlayabilirdik. En kötü Bosingwa ve Aykut tandemi olmalıydı...

hyasin61
19.04.2015, 17:45
Hakan-Salıh-Bosi-Ugur-M.Akbas-Medjani-Erkan-Ekıcı-Özer-Deniz-Cardozo

Uğur Demircioğlu
19.04.2015, 17:46
Umut Burak ikilisiyle çıkıyor sahaya. Hakan gününde olur inşallah.

hyasin61
Bu kadrolara gore banko ust bu mac

TolgaTopçu61
Bu Uğur napti da Aykutu kesti!!!
Bildiğimiz Yumlu ya..

artvints

------------hakan

---------özer waris

kendimize süpriz yapacağımıza karşı takıma yapsak olmaz mı? :) beklerde yusuf ve boss varken cardozo nun oynamaması ayıp olur.

Ertan Artan
Bu hamza baya ofansıf cıkmıs bızım ortasahaya bakar galıbıyet

Katilyorum.

Orta sahamız dirençli ve hizli oynarsa maci aliriz...

İcimden bir his, ilk yaridaki maca benzeyecek diyor.

Derbeder-53
19.04.2015, 17:47

elindeki futbolcuları gsye sattıran kimdi?

Ehrimen
19.04.2015, 17:47
Mustafa mı? :eek:

selcuk
19.04.2015, 17:48
bari denizle özerin yerini değiştirseydin :)

deniz, özer, erkan aralarinda anlasirdi kim nerde nezaman diye

derken ersun hocamisin klasik devsirme kadrosu aciklandi
yaradandan ümit kesilmezmis
hadi hayirlisi

artvints
19.04.2015, 17:49
kanatlardan çekeceğimiz var. iştahımı kapattı bu kadro.

uemit
19.04.2015, 17:50
bunlarin kadrosuna

bizde söyle baslasak
hakan
bos aykut ugur ishak
medjani

özer ekici

warris cardoso yatabare

yusuf ibrahim demir deniz yilmaz sefa belkalem salih soner aydogdu

Hakan
B*k gibi kadro

Uğur Demircioğlu
deniz, özer, erkan aralarinda anlasirdi kim nerde nezaman diye

derken ersun hocamisin klasik devsirme kadrosu aciklandi
yaradandan ümit kesilmezmis
hadi hayirlisi

şaşırtmadı yine nedense. Uğur inşallah form tutmuştur. Yoksa gs çok ofansif çıkmış farka gider maç.

Yavuz Bektaş
19.04.2015, 17:51
Isterse mourinho olsun oyunculari zorunluluk harici mevki disinda oynatan butun hocalar benim gözümde 0 dır

Bud Spencer
19.04.2015, 17:52
ugur!
mustafa!

bosingwa stoperde yinw (buna neyse)

ugur nedir arkadaslar nedir!!!

Hakan
Medjani stoperdir belki bi umut.
Bu arada Galatasaray : Muslera, Sabri, Chedjou, Hakan, Telles, Hamit, Selçuk, Umut, Sneijder, Yasin, Burak.

Yiğit Gayretli
Kadroya baktım da... Gözlerimi kapadım.

taha küçük
Akbaş bizim göremediğimiz napıyor hadi hücumu kötü e savunmasida kötü ersun resmen beni hayal kırıklığına uğrattı inşallah kazanırız.ama zor.

Mesut
19.04.2015, 17:53
Aykut Demir son dönemlerde demir gibi de oynuyordu.