PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yakup Aslan Adlı Şahıs Bir An Önce İstifa Etmelidir!

Anıl C
05.04.2015, 01:29
Sen nasıl olur da şikecilerden medet umabilirsin?
Geçmiş olsun demek yetmiyor mu?
Senin hakkını çalanlara, gasp edenlere, tecavüz edenlere nasıl arka çıkabilirsin?
Başkan denilen zat hırsızları kollayanları meydanlarda destekledi!
Bir diğeri emeğini çalanları kollayanlardan aday oldu!
Sirk'in son perdesindeki ise utanılmasa karnımızı doyurdular diyecek noktaya getirtti.
Yazıklar olsun size!

AhmetG.
05.04.2015, 01:53
O yüz kalmışsa bize şükürler olsun demek düşer.

outlaws61
05.04.2015, 02:04
Katılıyorum.

Tuğrul
05.04.2015, 02:21
Hiç alakası yokken yayın havuzundan Aziz sayesinde palazlandığımızı, borçlu olduğumuzu söylemesi.

Üstüne yaşanmış onca hadiseden sonra kırgınların ve küslüğün giderilmesi gerektiğini ifade etmesi.

Bardağı taşıran son damla olmuştur.

Eğer bu kişi istifa ettirilmez ise İHO'nun ikiyüzlü, sahtekar biri olduğunu düşüneceğim.

Mehmet Fatih Silik
05.04.2015, 02:41
Bende bu konuyu acmak icin girmistim...eline saglik Anil aynen katiliyorum

Hekimoğlu
05.04.2015, 02:42
Eder mi tabi ki etmez mahkeme kararı sonrası gidebildiğimiz kadar gideceğiz diyen adamlardan bunu beklemek saflık olur.

halil ibo
05.04.2015, 02:44
Vasıfsız çapsız yönetici tipine en güzel örnek.
Ağır konuşsak olmayacak.Resmisiteden açıklamayı yapmışsın.Sana tarihinin en büyük kazıklarını atan şikeden sabıkalı AY'ye sahipçıkmak neyin kafası ?

ts_tuncay_ts
05.04.2015, 02:46
Başkanı desteklerim çoğu zaman ama Yakup Aslan istifa etmelidir...

ibrahim
05.04.2015, 02:47
Etmez.

Başlık KİLİT.

ersn.alparslan
05.04.2015, 02:52
yakup aslan denen haysıyetsiz kime uşaklık ettiği belli olmayan adam yarın istifa ettirilmezse bütün trabzona yazıklar olsun. bu onursuz şahıs amatör takıma bile yönetici olamaz.

Yaşar
05.04.2015, 03:05
Bizzat olay yerinde ve televizyonlarda söyledikleri ile saldırıyı resmen sahiplenmiş ve Trabzonspor kulübünün üzerine yapışmıstır. Sonradan söyledikleri ise haltı yüzüne gözüne bulaştırma evresidir. Yazıklar olsun, bu kulüp böyle adamların eline kalmamaliydi.

aaahmet61
05.04.2015, 07:00
şike sürecinde kandırıldık.yüzümüze karşı şikeyle mücadele ediyoruz deniniyordu.demek ki arka planda fenerle kol kolaymışlar.bu kadar feneri yağlama yıkamayı hiçbir yerde görmedim.

B.Yiğit
05.04.2015, 08:26
Bu adam hala gorevde kaç saat geçti

Ertan 51
05.04.2015, 08:40
Can lar ne dedi bu adam da bu kadar kızdınız,kısaca özetlermisiniz,
ben sadece geçmiş olsun deyip uğurladığını zannediyordum.

aaahmet61
05.04.2015, 09:11
Trabzonspor yöneticisi Yakup Aslan'dan olay sözler

Trabzonspor Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Yakup Aslan, saldırının ardından Fenerbahçe Asbaşkanı Mahmut Uslu ile bir görüşme yaptı ve daha sonra Beyaz TV'ye telefonla bağlanıp, olayla ilgili görüşlerini anlattı.

İşte Yakup Aslan'ın açıklamaları:

"KATLİAM OLURDU!"
"Şoförün Allah korusun yoldan çıkması durumunda bir katliam olurdu. Fenerbahçe'ye ve Türk futboluna geçmiş olsun. Cinayet gibi bir şey olurdu. Şehrimizin adı lekelenecekti. Trabzon ve Trabzonspor bunu hak etmiyor.

"BUNUN TARİFİ MÜMKÜN DEĞİL"
Biz kendi sahamızda oynadığımızda, bırakın taşı küfür dahi istemedik. Tepkisel olmayın dedik. Burada bizim maçımız da yok. Ondan sonra, son zamanlarda ileri geri konuşma durumu da yok. Bu nereden, nasıl çıktı, anlamış değilim.

Bunun tarifi mümkün değil. Biz kulüp olarak bu işin peşini bırakmayacağız. Bu kişi veya kişileri bulup, adalete teslim edilmeleri için elimizden ne geliyorsa yapacağız. Spor mudur, terör müdür, neyse, sporculara yapılan bir hakaret. Bunun tarifi mümkün değil."

"BU ŞEHRİMİZ ADINA BİR UTANÇ"
"Bu şehrimiz adına bir utanç! Olay Fenerbahçe, Trabzon kavgası değil. Mahmut Bey'e onu dedim. Kızıp, bağırabiliriz ama birçoğumuz arkadaşız. Taraftarların bunu bilmesi lazım. Bizim Fenerbahçe ile bir münakaşamız bile yok. Bir kupa meselesi var, hukukçular onu yürütüyor.

Buradaki maç da güzel geçmişti. Bunu yapan taraftar olamaz. Bize bunun mal edilmesi olamaz. Trabzonsporlu birinin "Bunu yaptım" demesi beni yok eder. Biz daha önce de söyledik. Biz barışın, dostluğun sağlanması için her şeye hazırız. Bazı pürüzler var, onların kaldırıp kucaklaşmak lazım."

"TRABZON'A EN ÇOK FAYDASI DOKUNAN AZİZ BEY'DİR"
"Biz kimseyle düşman değiliz. Fenerbahçe, Türkiye'nin büyük bir kulübü ve bir Anadolu kulübü aynı zamanda. Trabzonspor'a geçmişte en çok faydası dokunan kulüp Fenerbahçe'dir. 3-5 sene önceki, Digitürk pastasından hisse almak konusunda Trabzonspor'u savunan Aziz Bey'di.

"BU SÜREÇ, SALDIRI GEREKTİRMEZ"
Taraftar bunu bilsin. Bir süreç var ama bu kavga, saldırı gerektirmez. Cinnet geçirmeyi gerektirmez. Mücadelemiz devam edecek ama bu çok farklı bir şey. En kısa zamanda bunu yapan kişi bulunur. En şiddetli cezaya çarptırılır. Toplum vicdanı inşallah böyle devam eder. Allah korudu, Allah korudu."

gurur6134
05.04.2015, 09:14
Yaninda iho yuda alsin capsiz adamlar toplulugu..

gurur6134
05.04.2015, 09:16
Mail kampanyasi baslatalim klube ben attim herkesuzerine gecen gotevi yapsin..defolsun cok faydasi olan ts ye aziz beyinin yanina gitsin yalaka..

My
05.04.2015, 09:23
Trabzonspor yöneticisinin daha ne idüğü belirsiz adli bir vakada koşa koşa olay mahalline gidip durduk yere neden olaydan kulüp adına pay çıkarttırır bir de yetmezmiş gibi her fırsatta Trabzonspor'u aşağılayan yöneticise türlü türlü yalakalık ve şaklabanlıklar yapar arkadaş. Ben böyle gerizekalı bir adam daha da görmedim. İstifa diycem ama nafile, biliyorum. Koskoca camia bu vasıfsız, çapsız adamların eline kalmış ya vah ki vah.

Murat'
05.04.2015, 09:25
Yaptığı hareket çok doğruydu aslında, böyle bir eyleme maruz kalan takıma tabi ki geçmiş olsun diyecekti anında. Beyaz Tv'deki konuşmasına da güzel başladı buraya kadar bir şey yok, ancak her nedense birdenbire Aziz Yıldırım güzellemesi yapmaya başladı, olmadı, gerçekten olmadı. Geçmiş oslun diyip geçecektin sayın yönetici.

aaahmet61
05.04.2015, 09:33
Yaptığı hareket çok doğruydu aslında, böyle bir eyleme maruz kalan takıma tabi ki geçmiş olsun diyecekti anında. Beyaz Tv'deki konuşmasına da güzel başladı buraya kadar bir şey yok, ancak her nedense birdenbire Aziz Yıldırım güzellemesi yapmaya başladı, olmadı, gerçekten olmadı. Geçmiş oslun diyip geçecektin sayın yönetici.

havaalanına gitmek demek direk suçlamayı kabul etmektir.daha olayın failleri belli değilken.mahut uslu şovunu yapıyor.bizim yöneteci ezildikçe eziliyor.yetmiyor olacak ki aziz güzellemeleri yapıyor.istanbulda böyle bir olay olsaydı adamların umrunda olmazdı.ben ezikliği kaldıramıyorum.

Murat'
05.04.2015, 09:35
havaalanına gitmek demek direk suçlamayı kabul etmektir.daha olayın failleri belli değilken.mahut uslu şovunu yapıyor.bizim yöneteci ezildikçe eziliyor.yetmiyor olacak ki aziz güzellemeleri yapıyor.istanbulda böyle bir olay olsaydı adamların umrunda olmazdı.ben ezikliği kaldıramıyorum.

Canlı yayın işin içine etti zaten, devletin valisi bile adamların karşısında hazırol da bekledi.

Fatih Özkan
05.04.2015, 09:38
Bunlarda ar, edep yok.
İstifa etmesini çok istiyorum.
Ama o koltuktan vazgeçeceğine zerre ihtimal vermiyorum.
Yüzsüzler!
İki kelimeyi bir araya getirip cümle kuramayan adamlar yönetime doluşmuş.

Adem Akyüz'
05.04.2015, 09:51
istifa etmeyecek, kovulacak. Hem de kıçına tekmeyi vurup kovacaksın bu adamı.. Sabah akşam Aziz'e sallayan, Aziz'den nefret eden İHO bakalım şimdi ne yapacak. Bu adamın kulüpte kaldığı her saniyeden utanıyorum..

nakzo
05.04.2015, 10:10
Canlı yayın işin içine etti zaten, devletin valisi bile adamların karşısında hazırol da bekledi.

Polis arabalarını yakıp benzin istasyonlarını yağmalayan at hırsızları için fb kimseden özür diledi mi bu isi yapan kimse cezasını çeker bize ne sanki bizim stadda oldu bu olay yakup denen kılıksızın açiklamaları affedeilecek gibi degil bu onun kacıncı rezil açıklamaları laflara bak siz bu külübe nasıl yönetici oldunuz ya utanıyorum bu şahıstanda başkan olan şahıstanda...

ilyskm
05.04.2015, 10:17
Bu Yakup Aslan hangi kafayı yaşıyor böyle? Ülkeyi bir birine katmak isteyen bu kadar şerefsiz varken suçu TS taraftarı ile dillendirmesi çok yanlış olmuş. Şikeciler gibi konuşmuş...

Sent from my iPhone using Tapatalk

zx61
05.04.2015, 10:19
Bu adam kovulmalı hatta resmi sitede şöyle güzel bir açıklama yayınlanıp kovulmalı.
sen Trabzonsporu temsil ediyorsun "taraftarımız azıttı" ne demek.azizeyi övmesini hiç saymıyorum

Mert Oğuzlu61
05.04.2015, 10:20
mail yağdırsak, iho ya baskı yapsak yada yok mu twitter i olan yöneticilerimiz, onlara sövsek derdimizi anlatsak ? gerçi benim twitter yok ama yazarız yani bir şeyler yapsak olmaz mı ?

bu adamın dün akşam söylediklerini duygun hanım söylemedi, içimizde fenerli mi besliyoruz ne olduğu belli değil beyaz güvercini oynamaya çalıştı ama ortalığı resmen batırdı. fener yöneticisi çıkıp lehimize öyle açıklamalar yapsa aziz kafasına sıkardı, bizim başkanın samimiyetini dün akşam test etmiş olduk. demek ki bu adamın derdi aziz, fener vs.. değil, koltuk sevdasıyla göreve tutunduğunu umarım destekçileri dün akşamdan sonra anlamıştır.

ilyskm
05.04.2015, 10:21
IHO' ya oy verenler gitsin Mahmut Uslu ile Aziz' in bir tarafını yalasınlar şimdi...

İlkhan
05.04.2015, 10:21
Kovulmalı!

Ozan Yılmaz
05.04.2015, 10:27
valinin, m.uslu karşısındaki halini gördünüz mü?
bu nasıl bir ezikliktir, sen devletin o ildeki en üst adamısın, temsilcisisin,
karşındaki yöneticiye el pençe divan rapor veriyorsun, gittikçe küçülüyorsun, adeta yalvarıyorsun, efendim çekiyorsun,
bu nasıl bir resimdir? bir türlü akşam canlı yayını izlerken anlayamadım.
keskin nişancıları binalara yerleştiren de aynı kişi değil miydi? ülkenin özeti gibi bir şeydi akşam izlediklerim.

ilyskm
05.04.2015, 10:32
Suç kesinlikle sende değil Yakup IHO' ya oy verip seni o koltuğa oturtanlarda, yazıklar olsun. Ortada fol yok yumurta yokken suçu TS Taraftarları ile dillendirmek. Tamamen patavatsızca bir açıklama yapmış. Emniyet müdürü, Vali açıklama yapmamışken sen neyin kafasını yaşıyorsun böyle...

batuhanTs
05.04.2015, 10:48
bu herif benim tuttuğum takımda yönetici olarak kalıcaksa kalsın biz tutmayalım bu takımı

faysal
05.04.2015, 10:52
istifa etmeli

Travelair
05.04.2015, 10:54
Adli bir olayın üstüne böylesine atlamak ve Trabzonspor adına konuştuğunu unutup Trabzonspor adını olaya bulaştırıp gaflet içinde özrünü kabul ettirmek için yapmadığı kalmayan bir anlayışta olmak. Daha Trabzonspor kimliğini özümsemeden yönetici olursan işte böyle olur. Bu anlayıştan en iyimser olasılıkla mandacılık anlayışı çıkar. Yönetimi körü körüne destekleyenler size davul zurna da yetmez, bu örnek de

İlker Yazıcıoğlu
05.04.2015, 11:06
Başkanı ne ki yöneticisi ne olsun???

gurur6134
05.04.2015, 11:31
http://www.61saat.com/m/siyaset/huseyin-kiran-fenerbahce-otobusune-yapilan-saldiri-ile-ilgili-konustu-h189026.html

gurur6134
05.04.2015, 11:32
Bu serefsiz hala gorevinin basindami yuklenin maillere klube..tez zamanda baskaninida alip defolsun yalakalar icimizdeki hainler..

biltrabzon
05.04.2015, 11:35
Ciddiye almadim secildiklerinden beri,ne yöneticisi nede baskani umrunda degil,hicde yadirgamiyorum bu capsizlari.

brnclhn
05.04.2015, 11:51
O valinin de yakup denen herifin de su medyanin da Allah gani gani cezasini versin

Courage
05.04.2015, 11:56
Sefalet .... bu açıklamalar yaşananlardan daha kepaze. Bizi ,aramızdaki böyle beyinsizler mahvetti zaten MAHVETTİ!

İstifa etmek onur sahibi insanların işi. Onur sahibi olabilmekte öyle herkese nasip olmuyor onun için KOVULMALI!

HOPA'LI TS'Lİ
05.04.2015, 11:58
Sadece Yakup ASLAN'ın,

TS kulübüne geçmişte en çok yararı dokunan kulüp fenerbahçedir ile başlayan düşüncesizce sözleri çok kızdığım ve üzüldüğüm konu oldu dün akşam.

Kardeşim sıcağı sıcağına sana mikrofon uzatıyorlar, sanki kendi taraftarların olayı yapmış gibi bu suçlama dolu cümleleri niye söylüyorsun

Olayın bizimle bir alakası olmaz de, geç karşıya be adam

HOPA'LI TS'Lİ
05.04.2015, 12:00
Bu Vali de şehrimizi temsil edemez

O ne acizlikti yahu medya karşısında

HOPA'LI TS'Lİ
05.04.2015, 12:02
Yakup ASLAN istifa!

Enes Ünal Kaya
05.04.2015, 12:07
Teknik Direktörlerin hesabını anında kesebilen İHO yandaşının hesabını kesebilir mi ?

yada bu konuya açıklık getirebilir mi..

Yakup ASLAN İstifaa

B.Yiğit
05.04.2015, 12:09
İstifa için mail atalım.

61trabzonomer
05.04.2015, 12:17
İstifa için mail atalım.

kulübe mail atma iyi fikir aslında daha çok mail atılmalı.

Tahir61
05.04.2015, 12:23
bi kurşun da şuna sıksalar

her dönem böyle bir mal yönetimde olmak zorunda mı

İlker Yazıcıoğlu
05.04.2015, 12:27
Basiretsiz başkanın yöneticileri işte....

Ulan resmi siteden neden konuyla ilgili açıklama yapıyorsunuz ?

Ne alakası var?

N,ye bütün medyayı,insanları Trabzonspor'a yönlendiriyorsunuz,buna çanak tutuyorsunuz?

İşbilmez herifler....

gurur6134
05.04.2015, 12:27
Boyle mal yoneticler oldugu surece klubun dusmana ihtiyaci yok..

F. Yıldırım
05.04.2015, 12:34
BMN şöyle güzel bir metin hazırlasa kulübü mail'e boğsak iyi olur. Bu adam derhal görevden uzaklaştırılmalı ki sonra ki yöneticiler ayağını denk alsın.

zwartezee
05.04.2015, 12:39
Yakup denen o kişinin benim gözümde Aziz'den farkı yok.

garziya
05.04.2015, 12:41
Aziz Yıldırım bizim yönetime bile adam sokmuş, haberimiz yok! Karaktersizce yapılmış bir açıklama!!!

yatmaztara
05.04.2015, 12:42
İmzamı atıyorum ve attıım.

B.Yiğit
05.04.2015, 12:51
Sindiremiyorum o sözlerini

Alper Beyazay
05.04.2015, 12:55
''Türkiye'nin büyük bir kulübü ve bir Anadolu kulübü aynı zamanda. Trabzonspor'a geçmişte en çok faydası dokunan kulüp Fenerbahçe'dir. 3-5 sene önceki, Digitürk pastasından hisse almak konusunda Trabzonspor'u savunan Aziz Bey'di.''
Bunu söyledi yani..Sabır.. İstifa eder umarım en kısa zamanda..

Hüseyin Başoğlu
05.04.2015, 12:57
Sazan mode on:

valla arkadaşlar onu bunu bilmem bu yönetim istifa ederse en çok azize sevinir.

sizin bu tepkileriniz şikecileri çok sevindiriyor.

Sazan mode off:

Şaşılacak bir şey yok. Bu yönetimin ve onunla çalışan hiç bir kurulun şike davasını yürütme amacı gütmediğini defalarca söyledik.

OFLU
05.04.2015, 13:04
İstifa et!

Sefaenes
05.04.2015, 13:08
Yakup aslan gitsin Azizin ayagani öpsun ama bizden defolup gitsin banane fb den

ts_ozkan
05.04.2015, 13:31
dengesiz, terbiyesiz, vasıfsız varlık = yaakup tırt

61ronin61
05.04.2015, 13:37
bu yakup aslan beyin özürlümü hemen istifamı ediyor kovuluyormu ne yapılıyorsa yapılsın bu külüpten defolsun gitsin arıza herif

My
05.04.2015, 13:43
İlk saçmalaması değil bu adamın. Ağır gerizekalı bu adam. Yani öyle böyle değil. Trabzonspor'la, Trabzonsporlu'lukla hiç ilgisi yok. Ama ne yazık ki bu çapsız adam Trabzonspor'un yöneticisi ve temsilcisi olarak bizlerin başında kalmaya devam edicek.

Kolpacı
05.04.2015, 13:47
Bu adam kovulmazsa İHOnun hiçbi samimiyeti kalmaz

sasone
05.04.2015, 13:56
Bu adamın acilen istifa etmesi gerekiyor haddini aştığını bildirilmeli.

61ronin61
05.04.2015, 14:09
iho bu yakaup aslan denen beyin devrelerini yakmış bunağı eğer bu kulüpten uzaklaştırmassan sende adam değilsin .

Mert Acar
05.04.2015, 14:11
''Türkiye'nin büyük bir kulübü ve bir Anadolu kulübü aynı zamanda. Trabzonspor'a geçmişte en çok faydası dokunan kulüp Fenerbahçe'dir. 3-5 sene önceki, Digitürk pastasından hisse almak konusunda Trabzonspor'u savunan Aziz Bey'di.''
Bunu söyledi yani..Sabır.. İstifa eder umarım en kısa zamanda..

bize o kadar çok faydası dokunmuştur ki..2011 kadromuzun dağılmasına sebep olmuştur.gelecek yılların tüm gelirlerini,şampiyonluklarını engellemiştir.
bu adam neyden bahsediyor ya ? birisi desen milletvekili adayı...
bu yönetimle bu iş yürümez.İstifa Yakup Aslan!

Öznur61
05.04.2015, 14:11
Sadece geçmiş olsun demek neyine yetmiyor ? Lüzumsuz boş boş açıklamalar yapıyosun.
Bu adamın başından beri zaten bu klüpte olması hataydı zaten.
İstifa et kurtulalım artık.

emre6117
05.04.2015, 14:13
Ihoyu severim.ykup aslan orya gidip sahip cikarak iyi yapmistir.ama orada olayi birakmaliydi.aciklamalari skandal.hakliyken haksiz duruma dusmemek gerek.boyle vasifsiz insanlarin yonetucu olmamasi lazim.daha akilli.kendini ezdirmeyen.

ibrahim
05.04.2015, 14:15
Azmettirici diye içeri alınması yakındır. :)

Herif Kurtlar Vadisindeki cenaze namazlarına ilk atlayan tipler gibi davranıyor. :D

Uğur Gündüz
05.04.2015, 14:18
Defol git ulan...

mustafaction
05.04.2015, 14:19
Sadece Yakup Aslan değil, Valinin bugünkü açıklamasına da dikkat çekelim. " Saldırının pompalı tüfekle gerçekleşmesi sebebiyle yerel olma ihtimali yüksek" diyor. Hizmet ettiğin şehre daha nasıl zarar verebilirsiniz ki?

Dereli
05.04.2015, 14:26
IHO neki yöneticisi ne olsun.

Hakan Yeşilyurt
05.04.2015, 14:50
küfür etsem ne kadar ceza yerim..

B.Yiğit
05.04.2015, 14:53
İstifaaaaaaaaa istifaaaa orda durdugu her saniye bize eziyet. İho ne bekliyor hala..

Erhan Atalay
05.04.2015, 14:55
Tüm şehirin ruhunu yansıtan bir adam, ne diye kızdınız anlamadım.

Tüm trabzon bunun gibilerle dolu.

Bize az bile

ibrahim
05.04.2015, 14:57
Salak yemin ederin gerizekalı bu çocuk.

Öznur61
05.04.2015, 15:01
Konuşmasın bu şahıs artık yeter.
Yeterince küçülttü bizi zaten.

Bud Spencer
05.04.2015, 15:06
Mustafa yumlu hain ilan edilebiliyorsa
bende bu beyinsizi hain ilan ediyorum HAIN!!!
Hainlikle sucluyorum!!!

fanatikdevri
05.04.2015, 15:10
Hacısının sözcüsü,Trabzon gibi kaliteli adam kıtlığı olmayan bir yerde böylesi biri.

DEEP BLUE
05.04.2015, 15:13
Görev adamı Yakup... Üst akıl senaryosunun Trabzon'lu iyi çocuğu... Kızıyorum filan ama, kızmaktan çok acıyorum bu zavallıya... Zekasına laf etmek gereksiz... Olmayan şeye nasıl laf edeyim... İçgüdüleri ve dış güdüleriyle hareket ediyor belli... Bunun mezun olduğu tıp fakültesi acilen kapatılıp tavuk çiftliği yapılmalıdır. Buradan toplanacak tavuk bokları da, kınayı yakarken ateşleyici olarak kendisine hediye edilmelidir.

Ha, şu an evinde meşhur olmanın neşesiyle ona buna telefon açıp "bakın izleyin, okuyun, benden bahsediyorlar" dediğinden, ağzının kulaklarına geçtiğinden eminim. Tipe bak, hizaya gel...

Oğuzhan Fidan
05.04.2015, 15:18
hala o koltukta oturuyosa eğer başkanda dahil kimse kalmasın defolsun gitsinler.. tepkimizi en ağır şekilde ifade etmemiz lazım. yalakalıkla adam olunmaz yakup efendi ! adam olamamışın

İlkhan
05.04.2015, 15:27
Görev adamı Yakup... Üst akıl senaryosunun Trabzon'lu iyi çocuğu... Kızıyorum filan ama, kızmaktan çok acıyorum bu zavallıya... Zekasına laf etmek gereksiz... Olmayan şeye nasıl laf edeyim... İçgüdüleri ve dış güdüleriyle hareket ediyor belli... Bunun mezun olduğu tıp fakültesi acilen kapatılıp tavuk çiftliği yapılmalıdır. Buradan toplanacak tavuk bokları da, kınayı yakarken ateşleyici olarak kendisine hediye edilmelidir.

Ha, şu an evinde meşhur olmanın neşesiyle ona buna telefon açıp "bakın izleyin, okuyun, benden bahsediyorlar" dediğinden, ağzının kulaklarına geçtiğinden eminim. Tipe bak, hizaya gel...

Hahahaha :D süpersin... :)

KazazogLu
05.04.2015, 15:50

Abicim Cerrahpaşa mezunu. Ayrıca literatürde kendi ismiyle anılan Aslan sendromunu da bulduğu söyleniyor biz öğrencileri arasında lakin kimden arakladığını bulamadık şuana kadar.

sümela61
05.04.2015, 16:19
Kendi şehrinde olan bir olay için kalkıp havaalanına gitmek, bir büyüklük göstergesidir bence...

Geçmiş olsun dileklerinde de bir sıkıntı yok, olması gereken bir davranış...

İnsanları sağduyuya çağırmak da lazım bir yönetici olarak, buna da tamam...

Ancak olayların baş müsebbibi konumundaki $ikeci Aziz'i allayıp pullamak Trabzonspor ve Türk Futbolu'na bir ihanettir...

Sanki "hazır elimize bir fırsat geçmiş, bu arada Aziz'i de sempatik gösterelim; kupayı da kaynatalım" amacı güder gibi bir açıklama olmuş...

aksamvakti
05.04.2015, 16:20
Klübe üye olmamanın cezası bu tip adamlar tarafından yönetilmektir

Furkan S.
05.04.2015, 16:22
Utanç kaynağı

gurur6134
05.04.2015, 17:08
Defolup gitmedimi hala gerzek..

erolizmts
05.04.2015, 17:27
Niye bu kadar şaşırılıyor anlamıyorum. Ya arkadaşım şu koca kulübü yöneten adam İHO. Buna şaşırmıyorsun da bu adamın yönetici yaptığı kişinin açıklamalarına mı şaşırıyorsun.

Terzioğlu
05.04.2015, 17:32
Bu hiyari zaten hicbir zaman gözüm tutmamisti. Defolsun gitsin.

Yunus Emre SEYHAN
05.04.2015, 17:33
Bu adam nasıl doktor olmuş ? anlamak namümkün

Mustafa YILMAZ
05.04.2015, 17:33
hala görevinde mi bu şahıs ?

dün daha olay yeni olmuşken sorumlular bulunmamışken suçu üstüne aldı ya yapanları biliyor yada tezgahlayanları yoksa izahı yok bunun.

bir an önce defolup gitmeli eğer azizi çok yalamak istiyorsa bunu başka kimlik ve başka yerde yapsın. yeter lan artık dışardakiler yetmez miş gibi içerdeki hainlerlemi uğraşacağız habire bi bitmediniz bi tükenmediniz.............

Enes Coşkun
05.04.2015, 17:37
ilk önce kendi adamlarımızı düzenlesek sonra düşmana karşı çıkarız.

Ali Can
05.04.2015, 17:38
Balık baştan kokar.

Yakup Aslan'ın demeç verme hastalığını birçok kişi farketmiştir.

Bu zamana kalmadan kovulmaması büyük HATA!

Ertan 51
05.04.2015, 17:42
İçlerine girmeyince,iç yüzlerini bu tür söylemlere kadar bilemeyince,
nereden bileceksin,adam zannediyorsun,
TS nin yöneticisi aklı başında,TS li olmak ne demek onun bilincinde,
aynı ben zihniyette bir adamdır diyorsun,
ama bakıyorsun ki adam bile değilmiş ki,TS liliğin gerektirdiği gibi davransın,
yazıklar olsun sana ne diyim,
en az şikeciler kadar nefret ediyoruz sizlerden.

alone_6161
05.04.2015, 17:50
Bu Yakup çatıya keskin nişancı yerleştiren valiye teşekkürlerini ilketen Yakup değil mi? Hiç şaşırmadım vallahi. Böyle bir çapsızlık, böyle bir yetersizlik, böyle bir yalakalık da ancak sana ve İHO yönetimine yakışırdı Yakup efendi.

Kupayı alacağız diyenler meğer içimize aziz aşıklarını yerleştirmiş haberimiz yok. Bu adama istifa etme şansı verilmemeli, acilen kovulmalı, hatta ve hatta klüp sitesinden hakaret edilerek kovulmalı. Hayallarimizi, mutluluğumuzu, şampiyonluğumuzu çalanlara methiyeler düzen, Stockholm sendromu hastası bu adam derhal kıçına teneke bağlanarak kovulmalı......

Yarın klübe telefon edeceğim, lütfen sizler de telefon edin.

28TS61
05.04.2015, 18:44
gerekeni sizler söylemissiniz renktaslar. bu sahsin ve yönetimin asla ve asla sike davasina sahip ciktigina inanmiyorum. dünki dediklerinden sonra yakup aslanin sikebahcenin düsmesini istemedigine kesin karar verdim

Veysel
05.04.2015, 21:28
Benim takımımı böyle çapsız heriflerin yönetmesine katlanamıyorum

Enisc
05.04.2015, 21:37
Balık baştan kokar.

Yakup Aslan'ın demeç verme hastalığını birçok kişi farketmiştir.

Bu zamana kalmadan kovulmaması büyük HATA!

Aynen öyle. Ne zaman bir yerlere çıksa umarım saçmalamaz diye endişeyle beklerim.

Necmettin ALTUNTAŞ
05.04.2015, 22:35
At sahibine göre kişner.

Yavuz KÜÇÜK
06.04.2015, 01:20
Ailene sevgilerimi(!) ilet sayın muhteşem zeka Yakup aslan.

jairzinho
06.04.2015, 07:50
açıklamaları facia.kendini suçlu zannediyor.çok enteresan.

Külünkoğlu
06.04.2015, 08:39
Daha önceki olaylardan biliyoruz çapını. Sürekli aşağılık psikolojisi hareket eden bir utanç kaynağı olmaktan öteye geçemeyen bir zavallı.
Durduğu her saniye zarar.

toksoy61
06.04.2015, 09:18
koskoca TS camiasını yöneten insanların kültür ve zeka seviyesi bu mu olmalı? başkan zaten ayrı bir konu. ama sen önüne geleni kulübe üye yaparsan o adamların seçtiği kişilerde ancak bu kadar olur.

Faik Yılmaz
06.04.2015, 09:21
Trabzonspor'da yönetim yokki....

Yönetim kurulu üyesi olsun.....

halil ibo
06.04.2015, 10:09
Trabzonspor'da yönetim yokki....

Yönetim kurulu üyesi olsun.....

Öyle deme ama bak başkanı sahip çıkmış ona;

"Yakup Bey'in, 'geçmiş olsun' dileğinde bir sıkıntısı yok, konuşmasının içerisinde bazı yanlış cümleler kullandı."

Be çapsız adamlar,ulusal medyanın senin şehrine,takımına ve taraftarına bakış açısı belli iken;
ne halt yemeye olayı sahipleniyorsunuz ! Adamın tribününde adam öldürüyorlar,müsabakası öncesi stadyumu yakınında döner bıçakları ile adam kovalıyorlar,şampiyonluğu kaybettikten sonra polis otolarını ters çevirip yakıyor...
O taraftarlar ve olaylar kulüpleri tarafından görmezden geliniyor.
Ne idüğü belirsiz bir adli vakıa için ortalıkta boy gösterisi yapıp bir de şehrinin ve takımının geleceğini çalmış,şikeden sabıkalı çukurun birini yüceltiyorsun.Tuuuu desem suratına yağmur yağdı zannedersin.Defol !...

Travelair
06.04.2015, 10:21
Zamanında bir işadamı da ettiği küfürü sözlük açıp açıklamaya çalışıyordu

aaahmet61
06.04.2015, 10:57
TRABZONSPOR’U DÜŞÜRDÜĞÜNÜZ DURUMA BAKIN!

Sürmene’de yaşanan olayı biliyorsunuz.

Bu olay tüm Trabzon’u olduğu gibi ülkeyi de salladı.

Fenerbahçe kafilesinin otobüsüne yapılan saldırı sonrası Trabzonspor başkan ve yöneticisinin birbirlerine olan çelişmesi de ekranlara yansıdı.

Koca kulübü ne hallere düşürdüler!

Yönetici Yakup Arslan havalimanına koşuyor, sanki Trabzonspor camiası suçluymuş gibi, tepkiler gelince Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu düzeltmeye uğraşıyor, “Gitmesi sorun değildi ama yanlış sözler konuştu” diyor.

Yahu bu kadar kolay mı?

Yani siz ne yapıyorsunuz?

Beyler kulüp yönetiyorsunuz kulüp!

Hemde koca Trabzonspor’u…

Kendinize gelin.

Eğer yanlış konuştuysa demekki sizin birbirinizden haberiniz yok.

Birbirinizle bağlantınız yok!

Ne yapmaya çalışıyorsunuz…

fanatikdevri
06.04.2015, 11:02
Halen anlamadım bu adam neden durumdan vazife çıkarıp havaalanına gitti ve Hacıosmanoğlu da gitmesinde sorun yok dedi.
Onaylamadığımız bir olay yaşandı,sen de çok üzülmüş olabilirsin de neden durumdan vazife çıkarıp oraya gitti?
Medya maymunu mudur nedir?
Hacıosmanoğlu'na hiç katılmıyorum oraya gitmesine gerek olacak ne var?
Çıksın desin ki Şikeciler Havaalanında tepkiden korktukları için bana ulaştılar ve gittim o zaman eyvallah derim ama sebepsiz git ve o kadar aptalca laflar et!

HOPA'LI TS'Lİ
06.04.2015, 11:24
Yakup ASLAN,

04.04.2015 akşamı camiamızı çok gülünç ve zor duruma düşürmüştür.

Ekranda görünce utandım.

Bu ne hadsizliktir yahu?

HOPA'LI TS'Lİ
06.04.2015, 11:25
Madem YA bu kadar çapsızdı, niye İHO sen sus ben çıkarım demedi veya daha düzgün birine konuş demedi?

gurur6134
06.04.2015, 11:28
Duruyormu hala yaziklar olsun bu camiaya..

Travelair
06.04.2015, 12:17
Ne oldu? Onlarca taraftar grubu var, biri tesislerin önüne gidip basın açıklamasıyla bu olayı protesto etti mi? Niye varlar sahi?

signal
06.04.2015, 12:56
İHO da bir zamanlar Sivas başkanı Mecnuna kefilim demişti. Yakup da Azize hakkını teslim etti. Biz onu hakkımızı çalan hırsız olarak bilirken Yakup onu Trabzonsporun hakkını savunmuş biri olarak tanımladı. Pek yakında el sıkışılır barış imzalanıp basına pozlar verilir. Tüm bunlar mevcut yönetimin şike davasına nasıl baktığını gösteriyor.

HOPA'LI TS'Lİ
06.04.2015, 13:04
Yakup Aslan
istifa

alone_6161
06.04.2015, 14:35
Klübe konuyla mail atmıştım az önce de telefon açıp halkla iliskilere tepkimi ilettim. Konuyla ilgili sizlerin de katkı vermesini rica ediyorum.

28TS61
06.04.2015, 14:53
Klübe konuyla mail atmıştım az önce de telefon açıp halkla iliskilere tepkimi ilettim. Konuyla ilgili sizlerin de katkı vermesini rica ediyorum.

merak ettim. ne dedil telefondaki sahis

temel_yilmaz
06.04.2015, 14:59

Ne diyecek
''Kendisi Drabzonzporumuzun kuzide bir yönedicisi ve çok saykıdeğer bir çalışanıdır,baydaşımızdır başganımız onu cok sever biz yine ileteceğiz''

Biraz daha üstelerseniz aman tutmayın kardeşim bu takımı diyerek suratınıza kapanabilir telefon...

Fatih Kuloğlu
06.04.2015, 15:00
Yakup Aslan istifa !!

28TS61
06.04.2015, 15:04
Ne diyecek
''Kendisi Drabzonzporumuzun kuzide bir yönedicisi ve çok saykıdeğer bir çalışanıdır,baydaşımızdır başganımız onu cok sever biz yine ileteceğiz''

Biraz daha üstelerseniz aman tutmayın kardeşim bu takımı diyerek suratınıza kapanabilir telefon...

eminim öyle derler. bakarsin sasirtirlar diye ümit ediyorum :)

artvints
06.04.2015, 15:18
olay trabzonda olmuş ise sorumluluğu alıp olayla ilgilenirsin, bunda bir sorun yok.öyle bir tepki vermesek daha çok linç edilirdik basında.ne kadar umrumda değil söledikleri derseniz deyin. bal gibi de öyle. o refleksi göstermek zorundaydı klüp. bunlardan bağımsız olarak yakup aslan 3 cümleden falasını kurduğunda saçmalamaya başlıyor.çünkü futbolla alakası yok. bir an önce kovulmalı.

alone_6161
06.04.2015, 15:27

Telefonda görüştüğüm hanımefendi, tepki mailimi gerekli yerlere ilettiğini, bu telefon görüşmemi de ileteceğini belirtti. Yakup denen zatla ilgili kullandığım bir kaç sıfatı kullanmamamı tavsiye etti. Ben de bu görüşmeyi kaydedin, kendisine dinletin, bu laflarımdan ötürü bana dava açsın, kendisi ile mahkemede seve seve hesaplaşmaya hazırım dedim. İyi günler dileyip, telefonu kapattım.

61ronin61
06.04.2015, 15:30
bu yakup aslan bence 2 gün içinde kovulur ts den tabi onurlu bir insan gibi kendinin istifa etmesi lazım ama sanmıyorum istifa ediceğini başkan ipini çekicek onun artık onunla yapamaz hacıosmanoğlu

28TS61
06.04.2015, 15:33
acil olarak basin aciklamasi yapip bu alttakileri ve sikecilerin polis otolarini yakarken görüntülerini yayinlayip o zaman neden sustunuz diye sormasi gerkir kulübün.

eger gercekten büyük kulüp isek bu hemen yapilmalidir

http://www.on5yirmi5.com/haber/spor/...nayetleri.html

http://youtu.be/-wAd3eeS-dg

28TS61
06.04.2015, 15:34
Telefonda görüştüğüm hanımefendi, tepki mailimi gerekli yerlere ilettiğini, bu telefon görüşmemi de ileteceğini belirtti. Yakup denen zatla ilgili kullandığım bir kaç sıfatı kullanmamamı tavsiye etti. Ben de bu görüşmeyi kaydedin, kendisine dinletin, bu laflarımdan ötürü bana dava açsın, kendisi ile mahkemede seve seve hesaplaşmaya hazırım dedim. İyi günler dileyip, telefonu kapattım.

bos bos konusmuslar yani

61ronin61
06.04.2015, 15:37
düşünsenize başkanımız azizden nefret ediyor başkan yardımcımız azizi övüyor şimdi aynı çatı altında bulunabilirlermi bence imkansız zaten mantıksızda olur aslan hacıosmanoğlu seni yiyecek bence kendin istifa et rezil olmadan gerçi yeterince rezil oldun zaten

AhmetG.
07.04.2015, 04:35
"Bizde üzgünüz şbye geçmiş olsun dileklerimizi sunar elimizden geldiği kadar destek olmaya hazır olduğumuzu belirtmek isteriz.
Her kim yapmış ise yakalanıp adalete! teslim edilmesini umuyoruz ve emniyet birimlerimize bu konuda güveniyoruz.

Olayın Trabzonda yaşanmış olmasından ötürü ayrıca müteessir olduğumuzu başkanımız ve kulübümüz adına belirtmek isterim. Bu olayın sadece şb kulübüne değil tüm spor kamuoyuna yapıldığını ve sporun ruhuyla bağdaşmadığını söylemek isterim.

Tekrar geçmiş olsun dileklerimi sunar hepinize iyi akşamlar dilerim."

Aha diyeceklerin bunlardı. Bi daha medyayla konuşurken bi 2 dakika düşün ne diyeceğini. Saçmalamaktan daha iyidir. Hoş bir daha basına konusmaman gerekir ya neyse.
Ne var o koltuklarda anlamadım gitti. Hata yapan bırakıp gitsin arkadaş.

HOPA'LI TS'Lİ
07.04.2015, 06:50
Yakup Bey derhal istifa etsin.

şenol.08.borçkalı
07.04.2015, 07:32
Bencede istifa etmeli

HOPA'LI TS'Lİ
07.04.2015, 07:51
Bizans medyası ağzından laf alıp diye bakıyor,

Yakup Bey onlara yaranacağım diye AY'ı öven açıklamalar yapıyor.

Yemişim havuzdan gelen parayı, bizim sevinçlerimiz ve umutlarımız çalınmış, hala da çalınmaya devam ediyor Yakup efendi.

İnsan azıcık konuştuklarını tartar, koskoca bir camiayı temsil ediyorsun. Taraftar şikebahçe ve AY hakkında zaten hassas, çıkmış dan dun açıklama yapıyorsun.

Gurpas
07.04.2015, 08:26
Yakup istifa etmeli. Zaten orayada yakışmıyordu

Faik Yılmaz
07.04.2015, 08:30
düşünsenize başkanımız azizden nefret ediyor başkan yardımcımız azizi övüyor şimdi aynı çatı altında bulunabilirlermi bence imkansız zaten mantıksızda olur aslan hacıosmanoğlu seni yiyecek bence kendin istifa et rezil olmadan gerçi yeterince rezil oldun zaten

ben başkanın şikecilerden nefret ettiğini düşünmüyorum...

sadece öyle görünüyor.....

DEEP BLUE
07.04.2015, 09:47
Adını "Yeakoop" koyduğumuz sırtımızdaki hançeri çekip çıkarmayalım... Orada kalsın... İhanetin nişanesi olarak... Asla unutmamak için... Alçaklığın en alçağı nasıl oluyormuş anlayabilmek, anlatabilmek için... Seviyoruz seni Yeakoop... Kötüleri iyilerden ayıran turnusol kağıdı olduğun için... Turnusol kağıdı kaç paradır bilir misin Yeakoop... İşte o kadarsın... Hiç unutmıycaz Tom'dan ürken Jerry ifadeli gözlerini... İnsanlığa koşmuş gibi yaparken, insanlıktan nasıl kaçtığını... Turnusol kağıdı kaç paradır Yeakoop?.. Ya haysiyet... Kaç paradır... Satılır mı bir yerlerde... Bir turnusol kağıdı kaç haysiyet satın alır vicdan piyasasında... Sen kimsin Yeakoop?... Ucuz bir kağıt parçası olmaktan başka...

gurur6134
07.04.2015, 10:00
Hala duruyir orda yaziklar olsun trabzon camiasina tez zamanda defolup gitsinler ekip olarak insallah..

gurur6134
07.04.2015, 10:03
ben başkanın şikecilerden nefret ettiğini düşünmüyorum...

sadece öyle görünüyor.....

Bende aynisini dunuyorum akp hdp olayi gibi danisikli dovus ekran onunde baska arkasinda baska..bu ihoyu hukumet soktu icimize simdide parmaginda oynatiyor..secimden onceki vaatleri nin tam tersini yaptigi uygulamalarin baska bir aciklamasi olamaz..icimizdeki irlandalilar bu yonetim bunu goren herkesde ayrildi yonetimden..yonetim tamamen parti yonetimi haline geldi..

Courage
07.04.2015, 10:09
Adını "Yeakoop" koyduğumuz sırtımızdaki hançeri çekip çıkarmayalım... Orada kalsın... İhanetin nişanesi olarak... Asla unutmamak için... Alçaklığın en alçağı nasıl oluyormuş anlayabilmek, anlatabilmek için... Seviyoruz seni Yeakoop... Kötüleri iyilerden ayıran turnusol kağıdı olduğun için... Turnusol kağıdı kaç paradır bilir misin Yeakoop... İşte o kadarsın... Hiç unutmıycaz Tom'dan ürken Jerry ifadeli gözlerini... İnsanlığa koşmuş gibi yaparken, insanlıktan nasıl kaçtığını... Turnusol kağıdı kaç paradır Yeakoop?.. Ya haysiyet... Kaç paradır... Satılır mı bir yerlerde... Bir turnusol kağıdı kaç haysiyet satın alır vicdan piyasasında... Sen kimsin Yeakoop?... Ucuz bir kağıt parçası olmaktan başka...

Ağzınıza sağlık...

BMN yönetimini ve buradaki fedakar arkadaşları bu şahsın kulüpten ivedilikle uzaklaştırılması için bir mail veya telefon kampanyası yapmaya davet ediyorum.

Bireysel değil ,toplu halde rahatsızlığımızı belirtelim.

aaahmet61
07.04.2015, 10:11
şike mücadelesinde fenerbahçeyi haklı bulan yazar Trabzon a mektup yazdı.
http://www.haber61.net/nihat-gencten-trabzona-mektup-213598h.htm

Trabzon’a mektup

Fenerbahçe otobüsüne yapılan saldırı ‘futbola çok fazla siyaset karıştırdığımızın’ en açık delili.

Taraftarlık ‘delilik’ ‘katillik’ boyutlarını aşmış.

Sorun: ‘insanlarımızın heyecanlarını’ yönetemiyoruz!

Futbolu yönetemedik.

Futbolu sonunda ‘iç savaş’a taşıyacak malzeme haline getirdik.

Çok çok ‘ağır’ ‘telafisi özrü imkansız’ bu saldırı inşallah bir milad olur, aklımızı başımıza alırız.

İlk suçlu: hukuk sistemidir.

Şike hadisesini çözüp yargısını verememiştir.

İkinci suçlu: Trabzonspor’a hakim olmuş yönetimdir, Türkiye’de siyaseten en iyi başarılan şey ‘mağdurluğu kullanmak’, mağdurluğunu dahi kullanmayı becerememiş yüzüne gözüne bulaştırmıştır…Hukuk’a ya da Futbol Federasyonu’na odaklanacaklardı, olmadı, hukuk’la sınırlı mücadelede yetersiz kaldılar ve tam tersinin oluşmasının kapısını açtılar: Fenerbahçe ve Trabzonspor taraftarlarını karşı karşıya getirdiler, ki felaket burada başladı.

Üçüncü suçlu: kitlelerin futbol sevgisinden ‘siyasi rant’ çıkartmaya çalışan ‘siyasilerdir’.Dördüncü suçlu: Ateşli ve delirmiş taraftarlık karşısında tırsıp daha cesur ve eğitici ve yumuşatıcı devreye giremeyen biz yazar ve futbol programlarıdır.

Kardeşlerim, cemaat’in yargıyı ele geçirip memleketi adaleti altına üstüne getirmesinin sonuçlarını yaşıyoruz!

Cemaat zaten çok şüpheli bir hayalet gibi dönüp dolaşan ‘şike hadisesini’ açıklayacak delilleriyle ortaya koyup insanları rahatlatacağı yerde aksine ateşe benzinle gitti ve sadece ‘şaibeleri’ ‘hayali düşmanları’ büyüttü.

Trabzon’da ‘şike’ hadisesi tek tek herkesin kalbine beynine giden ‘damarları’ tıkamıştır.Bu tıkanmış damarları hukuk açacaktı siyaset açacaktı yöneticiler açacaktı.

Aksine geniş kitleler ikna edilemedi yatıştırılamadı ortada bırakıldı, bu hain mermiler o tıkanmış damarları çok iyi hesaplamış görünüyor.

Devleti ve hukuk’u ‘cemaat’e ve onun kumpaslarına teslim edenlerin yakasına yapışmaya korkan taraftarlar birbirlerine ve bizlere savaş ilan ediyor!

3 Temmuz hadisesinde memleketimin yöneticileri Trabzon’a Mehmet Baransu’yu bir kahraman gibi getirtip konuşturdu.

Mehmet Baransu Trabzonlu taraftarlara Trabzon’da: ‘Trabzon’dan Avrupa’nın merkezindeki UEFA’ya kadar yürüyüş yapacaksınız, on binlerce taraftarın yürüyerek Kapıkule’ye dayandığını görenler, sizden korkup kupanızı verecektir.’

İstisnasız bütün muhalifleri, yetmedi hava deniz kara komutanları genelkurmay başkanına kadar delilsizce ve haince içeri attıkları yetmemiş gibi, bir de Trabzonspor taraftarlarını gazlayan fişekleyen yazılar konuşmalar gırla gitti.

Öyle karışık günler yaşadık ki o şehrin kitapları en çok satan en şöhretli yazarı Nihat Genç, ‘Trabzonspor’un kupasına sahip çıkmayan hain yazar oldu’, Mehmet Baransular ise oldu: ‘Trabzonspor kahramanı’!

Buna can dayanır mı, toprağının havasını suyunu milyonlara döne döne okutmuş Nihat Genç’in kalbi dayanır mı?

Trabzon’da kaç tane kitap fuarı oldu Ankara’da kaç tane Trabzon günleri, cemaate karşı yazdığımız yazılardan sonra bizi çağıran bize telefon eden tek yönetici kalmadı, tırstılar korktular güçleri yetmedi.Şaibenin ve tezgahın altına girmedik diye linç kampanyası düzenlenen Nihat Genç şimdi alnı açık yazılarını yazmayı sürdürüyor, ama o sevgili Mehmet Baransunuz şimdi nerde? ‘Devletin en gizli belgelerini’ kaçırmakla ‘casusluk ve vatan hainliği’ iddialarıyla içerde yatıyor.

Bu gözü dönmüş tröllere şöyle cevap verdim: Genelkurmay başkanımız içeri alınmış sesiniz çıkmaz. Ordunuzun en üst subayları içeri alınmış TV’lere polis baskınları yapılmış muhalifler yaka paça içeri tıkılıyor sesiniz çıkmaz. Hatta Balyoz davasında tutuklananların sayı olarak üçte biri Trabzon doğumlu, hiç dıngılınızda değil.

Türkiye hukuku emniyeti ordusu muhalifleriyle susturuluyor tık yok, ama varsa yoksa Kupa…Genelkurmay başkanı ordusuyla içeri alınırken susmuş sessiz kalmış bu taraftarların ‘delikanlılığını’ yiyim.

Bir yazar üstelik siyasi bir yazar önce Genelkurmay başkanının içeri alınmasını dert eder!Ve genelkurmay başkanını içeri atan hain güçler Aziz Yıldırım’ı da içeri atıyorsa, burada bir yazar öncelikle ne diyecek?

bir nihat ımız eksikti.

alone_6161
07.04.2015, 10:14
İstifa edeceğini sanmam, bunun için de acilen klüpten kovulması lazım. İstifa edecek olgunluğa sahip biri, o lafları etmezdi.....

İHO da üzülür o istifa ederse, ne de olsa adamı basın sözcüsü ve başkan yardımcısı yapmış......

Bu şike davası, peşinden gelişen olaylar ve düştüğümüz durumlarla ilgili güzel bir kitap yazılmalı ve bu kitap Trabzonspor'un her zor durumunda başvuracağı bir başucu kitabı olmalı.....

alone_6161
07.04.2015, 10:22

Trabzon’a mektup

Fenerbahçe otobüsüne yapılan saldırı ‘futbola çok fazla siyaset karıştırdığımızın’ en açık delili.

Futbolu yönetemedik.

Çok çok ‘ağır’ ‘telafisi özrü imkansız’ bu saldırı inşallah bir milad olur, aklımızı başımıza alırız.

İkinci suçlu: Trabzonspor’a hakim olmuş yönetimdir, Türkiye’de siyaseten en iyi başarılan şey ‘mağdurluğu kullanmak’, mağdurluğunu dahi kullanmayı becerememiş yüzüne gözüne bulaştırmıştır…Hukuk’a ya da Futbol Federasyonu’na odaklanacaklardı, olmadı, hukuk’la sınırlı mücadelede yetersiz kaldılar ve tam tersinin oluşmasının kapısını açtılar: Fenerbahçe ve Trabzonspor taraftarlarını karşı karşıya getirdiler, ki felaket burada başladı.

Üçüncü suçlu: kitlelerin futbol sevgisinden ‘siyasi rant’ çıkartmaya çalışan ‘siyasilerdir’.Dördüncü suçlu: Ateşli ve delirmiş taraftarlık karşısında tırsıp daha cesur ve eğitici ve yumuşatıcı devreye giremeyen biz yazar ve futbol programlarıdır.

Kardeşlerim, cemaat’in yargıyı ele geçirip memleketi adaleti altına üstüne getirmesinin sonuçlarını yaşıyoruz!

Cemaat zaten çok şüpheli bir hayalet gibi dönüp dolaşan ‘şike hadisesini’ açıklayacak delilleriyle ortaya koyup insanları rahatlatacağı yerde aksine ateşe benzinle gitti ve sadece ‘şaibeleri’ ‘hayali düşmanları’ büyüttü.

Trabzon’da ‘şike’ hadisesi tek tek herkesin kalbine beynine giden ‘damarları’ tıkamıştır.Bu tıkanmış damarları hukuk açacaktı siyaset açacaktı yöneticiler açacaktı.

Aksine geniş kitleler ikna edilemedi yatıştırılamadı ortada bırakıldı, bu hain mermiler o tıkanmış damarları çok iyi hesaplamış görünüyor.

Devleti ve hukuk’u ‘cemaat’e ve onun kumpaslarına teslim edenlerin yakasına yapışmaya korkan taraftarlar birbirlerine ve bizlere savaş ilan ediyor!

3 Temmuz hadisesinde memleketimin yöneticileri Trabzon’a Mehmet Baransu’yu bir kahraman gibi getirtip konuşturdu.

Mehmet Baransu Trabzonlu taraftarlara Trabzon’da: ‘Trabzon’dan Avrupa’nın merkezindeki UEFA’ya kadar yürüyüş yapacaksınız, on binlerce taraftarın yürüyerek Kapıkule’ye dayandığını görenler, sizden korkup kupanızı verecektir.’

İstisnasız bütün muhalifleri, yetmedi hava deniz kara komutanları genelkurmay başkanına kadar delilsizce ve haince içeri attıkları yetmemiş gibi, bir de Trabzonspor taraftarlarını gazlayan fişekleyen yazılar konuşmalar gırla gitti.

Öyle karışık günler yaşadık ki o şehrin kitapları en çok satan en şöhretli yazarı Nihat Genç, ‘Trabzonspor’un kupasına sahip çıkmayan hain yazar oldu’, Mehmet Baransular ise oldu: ‘Trabzonspor kahramanı’!

Buna can dayanır mı, toprağının havasını suyunu milyonlara döne döne okutmuş Nihat Genç’in kalbi dayanır mı?

Trabzon’da kaç tane kitap fuarı oldu Ankara’da kaç tane Trabzon günleri, cemaate karşı yazdığımız yazılardan sonra bizi çağıran bize telefon eden tek yönetici kalmadı, tırstılar korktular güçleri yetmedi.Şaibenin ve tezgahın altına girmedik diye linç kampanyası düzenlenen Nihat Genç şimdi alnı açık yazılarını yazmayı sürdürüyor, ama o sevgili Mehmet Baransunuz şimdi nerde? ‘Devletin en gizli belgelerini’ kaçırmakla ‘casusluk ve vatan hainliği’ iddialarıyla içerde yatıyor.

Bu gözü dönmüş tröllere şöyle cevap verdim: Genelkurmay başkanımız içeri alınmış sesiniz çıkmaz. Ordunuzun en üst subayları içeri alınmış TV’lere polis baskınları yapılmış muhalifler yaka paça içeri tıkılıyor sesiniz çıkmaz. Hatta Balyoz davasında tutuklananların sayı olarak üçte biri Trabzon doğumlu, hiç dıngılınızda değil.

Türkiye hukuku emniyeti ordusu muhalifleriyle susturuluyor tık yok, ama varsa yoksa Kupa…Genelkurmay başkanı ordusuyla içeri alınırken susmuş sessiz kalmış bu taraftarların ‘delikanlılığını’ yiyim.

Bir yazar üstelik siyasi bir yazar önce Genelkurmay başkanının içeri alınmasını dert eder!Ve genelkurmay başkanını içeri atan hain güçler Aziz Yıldırım’ı da içeri atıyorsa, burada bir yazar öncelikle ne diyecek?

bir nihat ımız eksikti.

Şimdi bu yazıyı yazana ben bir s..tir git desem ayıp mı etmiş olurum?

Buna be gerizekalı, şike davasında sanıkların itiraz ettiği tek bir delil, tape var mı, mahkemede kendilerini savunurken düştükleri rezil, kepaze durumlardan haberin yok mu, o savunduğun azizin tarla savunmasını okudun mu, o savunduğun azizin sırf kendini kurtarmak için Cumhuriyet'i, Atatürk'ü, Ali İsmail Korkmaz'ı kullanmaya çalıştığından haberin yok mu, aynı adamın başı sıkıştığında Başbakan'dan hukuka aykırı olarak yeniden yargılanma sözü aldığından haberin yok mu, madem cemaat kumpas kurdu UEFA, CAS da mı cemaatçi diye sorsam ayıp mı etmiş olurum?

Kalbimize, beynimize giden damarlar tıkanmış!!! Bu yazıdan bunun banka hesaplarına giden eft'lerin bayağı arttığını tahmin edebiliyorum.....

Nedense aklıma kendisinin bir kitabının adı geldi.

Köpekleşmenin Tarihi..........

Courage
07.04.2015, 10:30
Nihat Genç senin Nihat Doğan kadar çapın var. Onunda karakteri yok seninde .

...

Balyozda içeri atılanların 3'te 1'i Trabzonluymuş. Lafa bak çay demle. Bunlara yazar -bilirkişi diye itimat edip fikir danışanın beyninde hücre yoksunluğu var demektir.

....

3 Temmuzun onlarca yargılama sonrası kesin olarak verdiği tek mesaj ; organize bir suç örgütünün Türkiyede maçları manipüle edip , kendi lehlerine (hem kulüpleri hem bireysel) kazanç sağladıklarıdır. Şimdi bu Nihat Genç adlı cehaletin iddiası yeniden yargılama safsatasıyla haklarında yeni bir hukuki süreç başlamış olanların yargılama bitmeden suçlu sayılamayacağı!

Peki bırakın yargılamasını daha failleri bile bulunamayan bir olayın koca bir şehrin üzerine yıkılmasına taşeronluk etmek ve şike suçu 5 mahkeme tarafında sabitleşmiş kulüp yöneticilerinden özür dilemek ne demektir? Bu neyin çelişkisi ve aptallığıdır?

DEEP BLUE
07.04.2015, 11:09
Nihat Genç... Tuncay Özkan'ın Kanaltürk'ü Akın İpek'e satıldığında, SKYtv canlı yayınında Serdar Akinan'a işsiz kaldım Serdar işsiz kaldım diye yana yana ağlayan, canlı yayında iş arayan, kendisini pazarlayan mert erkek... Lan oğlum, senin gibi yanar döner tatlı su balıkları yüzünden soldan o kadar nefret ettim ki, trafikte bile sağdan solluyorum... Anadolu insanının mertliğini, anlatırken "memleketim Trabzon" diye başlayan ağlak hikayelerden, anadolu hisarının namertliğinde , "şimdi Fenerli olmak vardı anasını satayım" repliğine dönen destanlar yazan sahtekarları tanıyoruz Nihat... Ama sen bizi tanımıyorsun... Tanışırız yavaş yavaş...

halil ibo
07.04.2015, 11:15
Zavallı Nihat Genç,''kalemini satmak'' ne demektir ? En iyi senin bilmen lazım !
Trabzonluluktan da,Trabzonsporluluktan da istifa et.Aynı tarafta olamayız !

brnclhn
07.04.2015, 11:21

Su yaziyi o adam(!)a mesaj olarak atmak lazim

HOPA'LI TS'Lİ
07.04.2015, 11:46
Nihat Genç, sende mi birader

halil ibo
07.04.2015, 11:48
Bizim Yakup öyle saçmalarken ;Mahmut Uslu hakkında düşmanımın mert cenahından gelen bir açıklama:

''Türkiye'de futbolun bitmesinde, düşmanlığın ve fanatizmin körüklenmesinde en büyük katkıyı yapıp bugün barış elçisi olan kişidir. kendisinin bugün kü konuşmasında söylediklerine inanmayı o kadar çok isterim ki ancak biliyorum bir hafta bile geçmeden özüne dönecek.

imza: kadıköy doğumlu Fenerbahçeli ''

Adem Erdoğan
07.04.2015, 11:53
Nihat Genç, sende mi birader

"Sen de mi" derken ? :)

Abi Nihat Genç'in 2011 Temmuz'un da yazdığı yazı var,okumanı tavsiye ederim:

http://www.nihat-genc.com/nihatgenc/yazlar/242-sen-cok-yasa-fenerbahce

Harun-61
07.04.2015, 11:53
vay anam vaay !

oflubektas
07.04.2015, 12:27
Tıpkı şike meselesinde olduğu gibi, bu olay sonrasında da TS yöneticisi sıfatını haiz şahıs, neyi yapmamak ve söylememek gerekiyorsa hepsini bizzat uygulamıştır. Aziz Trabzonspor yönetimine kendi adamını soksa (gerçi bu da olmuştu) bu kadarını beceremezdi.

Mustafa YILMAZ
07.04.2015, 12:30
hala ordaysa bu şahıs artık yönetim biz şike davası için mücadele ediyoruz demesin korkaklar ve yalakalarla işimiz yok

Harun-61
07.04.2015, 12:34
3 Temmuz akabinde Lig'den çekilmeyerek en büyük hatayı yaptık.
Birileri ya iyi kazık attı veya bizim yöneticiler basiret göstermedi...!

.

HOPA'LI TS'Lİ
07.04.2015, 13:10
"Sen de mi" derken ? :)

Abi Nihat Genç'in 2011 Temmuz'un da yazdığı yazı var,okumanı tavsiye ederim:

http://www.nihat-genc.com/nihatgenc/yazlar/242-sen-cok-yasa-fenerbahce

şikebahçeyi koruyan bir yazı değil mi?

bu Trabzon'lu sanatçılar şike sürecinde ne yaptılar kupa ve adalet için söyler misin?

Colakoglu
07.04.2015, 13:30
Ağzınıza sağlık...

BMN yönetimini ve buradaki fedakar arkadaşları bu şahsın kulüpten ivedilikle uzaklaştırılması için bir mail veya telefon kampanyası yapmaya davet ediyorum.

Bireysel değil ,toplu halde rahatsızlığımızı belirtelim.

Kesinlikle yapilmali, Telefon kampanyasi icin 1. Adamin numarasi var bende özelden isteyenlere yollayabilirim. Ben mesajimi ilettim bile.

Adem Erdoğan
07.04.2015, 13:30
şikebahçeyi koruyan bir yazı değil mi?

bu Trabzon'lu sanatçılar şike sürecinde ne yaptılar kupa ve adalet için söyler misin?

Apolas Lermi dışında sesi çıkan hatırlamıyorum.

gurur6134
07.04.2015, 14:21

Trabzon’a mektup

Futbolu yönetemedik.

bir nihat ımız eksikti.

Bunun gibi satilmis kopeklerin taaaaa...

Mustafa YILMAZ
07.04.2015, 15:34

aynen öyle benimde bildiğim bir apolas lermi var hakkını vermek lazım.

nihat genç'i ilk zamanlar adam sanırdım ama koca bi fos çıktı gramlık bile değilmiş.

Kubilay ŞAHİN
07.04.2015, 18:36
Nihat Genç e bu kadar takılmamak gerekiyor artık. Kendisi geri planda kaldığı için çırpınıyor.

piskopatrizeli
08.04.2015, 08:34
Bu Nihat genç sağcımı solcumu ne ayak çözemiyorum.

halil ibo
08.04.2015, 12:07

Tıpkı Leman dergisi gibi, tatlı su solcuları deniyor bunlara.
Ama kendi maddi menfaati için hani tabiri caizse satmayacağı kutsal yoktur bunların.

O kapakla daha çok şikebahçeliye ulaşarak belki tarihinin en büyük satışını yakalar ''solcu'' Leman.

N.Genç artık işsizlik korkusu çekmez.Ulusal medyaya sahip patron ve yayın yönetmenleri şikebahçelidir.

N.Genç burada bir örnek ama içimizi acıtan bir örnek yoksa şike sürecinde onun gibi sürü psikolojisinde bir sürü satılık kalem gördük-tanıdık bizler

Fatih Özkan
08.04.2015, 13:07
Leman'la mı ?
Şikeciler ile mi ?
Her fırsatta bizi yerden yere vuran spor programlarıyla mı ?
Yoksa içimizdeki yetersiz yönetici kılıklılar ile mi uğraşalım ?
Kiminle uğraşalım biz Abi ya ?

Emirhan Makul
08.04.2015, 13:18
Fazla lafı uzatmaya gerek yok doktor yakubun bu saçma açıklamasının nedeni rte'nin yada yancılarının onu arayıp kızıp bağırmasıdır, siyasi iktidardan tüm şehir tüm kulüp korkuyor tir tir titriyor. Yakuna üstlen lan saldırıyı deseler 10 dakika sonra teslim olur.

Timur Mikhail
08.04.2015, 13:24
Dik duracaksın, ben yıllardır istanbulda bu istanbul takımlarının taraftarıyla münakaşaya girdiğimde, dik durmaya çalıştım lafımı esirgemedim her girdiğim ortamda istisnasız azınlıktım ama en çok benim sesim çıktı.
Fakat benim klübümün yöneticisi bakın ''yöneticisi'' benim klübümü ezik suçlu kusurlu gösteriyor.
Biz azınlığız, onların karşısında hep azdık ama yüreğimiz var, sevdamız var böyle ucuz olmaya gerek yok.
O silahla ateş eden insanımsıların basitliği gibi, bu acizlikler.

Rahmetli kazım'ın şu lafı geliyor hep aklıma:
Trabzonspor’u tutmak sadece o yörenin çocuğu olmakla açıklanabilecek milliyetçi bir davranış değildir. Benim için Trabzonspor, en güçlülere karşı koyan ve herkesi yenen hayali kahramandı. Öyle bir kahramandı ki statükoyu bile devirmişti.

Tabi beni en çok hayal kırıklığına uğratan yöneticiler siyasiler değildir,taraflı medya falan değildir, Trabzon halkıdır, Trabzonda yaşayan ve ruhunu beşkuruş etmeyen bir siyasi güruha satanlardır.
Lanet olsun size !

S.ÖZKAN
08.04.2015, 15:49

Şikeci

Sefer A.
08.04.2015, 16:47
Fazla lafı uzatmaya gerek yok doktor yakubun bu saçma açıklamasının nedeni rte'nin yada yancılarının onu arayıp kızıp bağırmasıdır, siyasi iktidardan tüm şehir tüm kulüp korkuyor tir tir titriyor. Yakuna üstlen lan saldırıyı deseler 10 dakika sonra teslim olur.

:D

Sefer A.
08.04.2015, 16:52
apolas diyorsunuz da, hdp'nin Trabzon'da bina açmasina evet diyenlerin içinde yer aliyor, imza atti
Mesele hdp falan olmasin, onu geçtim de, duyarli olunmasi gereken onca sey var çitlari çikmaz ama hdp olunca ooooo hemen imza, sonra da taraftarin gönlünü kazanmak için 1 2 cümle kur, hadi lan ordan
Eger içinden "olayi yapan bizdense bari milliyetçi falan çiksa da laf atsak" diye düsünmüyorsa hiç bir sey bilmiyorum ;)
Islerine geldi mi "mâl etmeyin" , islerinde geldi mi "ahan bakin bunlar hep böyle" diyen kisiler bunlar, yemem onlarin numaralarini, yapmacik tavirlarini...

halil ibo
08.04.2015, 17:33
Sistemin adamlarını istemiyoruz Yakooop ! Defol ... Başkanını da al da git.

HOPA'LI TS'Lİ
08.04.2015, 21:39
Yakup ASLAN istifa

İlker Yazıcıoğlu
08.04.2015, 21:41
Bu adam hala alınmadı mı görevden?

Rezillik...

Yakışır başkanıma!!! ....

Dereli
09.04.2015, 09:08
Yakup hala görevinin başında, var gücü ile Trabzospora hizmet etmeye devam ediyor.
Öyle başkana böyle yönetici.

Hamdi Karamahmutoğlu
09.04.2015, 09:49
Yahu kardeşim ne çektik Trabzonlu olup da Has Trabzonsporlu olamayanlardan!

Travelair
09.04.2015, 10:00
Hani nerde istifa? Herkes bildiğini okuyor. Japonya'da utançtan adamlar harakiri yapıyor. Bizde "oraya gitmesi doğru ama sözleri yanlış olmuş" türünden bir laf edilerek geçiştiriliyor. Bu yönetim Trabzonspor'un manevi değerine saygısı olmadığını bir kez daha gösterdi

Sefaenes
09.04.2015, 12:12
Hani nerde istifa? Herkes bildiğini okuyor. Japonya'da utançtan adamlar harakiri yapıyor. Bizde "oraya gitmesi doğru ama sözleri yanlış olmuş" türünden bir laf edilerek geçiştiriliyor. Bu yönetim Trabzonspor'un manevi değerine saygısı olmadığını bir kez daha gösterdi

gecen yeni yapilan köprunun halatlari koptu diye japon mühendis suclu benim diye kururuna yitiremedi kendi canina giydi ama bizdeki satilmis serefsizler bunu yapamiyor bari en azindan istifa et Aziz senin icin cok önemlise git ayaklarini yala ama istifa et

zafercalikoglu
09.04.2015, 16:16
bu adamlar mı aziz yıl.dan kupayı alacaklar,pöhh pööh

Gurpas
09.04.2015, 16:18
bu adamlar mı aziz yıl.dan kupayı alacaklar,pöhh pööh

Bunlar Aziz Yıldırımın ofisinin kapısını bile çalamazlar..

HOPA'LI TS'Lİ
09.04.2015, 16:44
Fenerbahçe kafilesine yapılan saldırıya ilk tepkilerden birini Trabzonspor vermiş, Başkan Yardımcısı Yakup Aslan soluğu havalimanında alıp Sarı-Lacivertli kafileye bizzat ‘geçmiş olsun’ demişti. Bu tavrıyla kamuoyunda takdir toplayan Aslan’ın, sarfettiği, “Trabzonspor’a geçmişte en çok faydası dokunan kulüp Fenerbahçe’dir. Yayın pastasından hisse almak konusunda Trabzonspor’u savunan Aziz (Yıldırım) Bey’di” sözleriyse kendi camiasında tepkiye neden olmuştu.

Hacıosmanoğlu uyardı...

Başkan İbrahim Hacıosmanoğlu’nun bu konuyla ilgili olarak Yakup Aslan ile görüştüğü öğrenildi. Hacıosmanoğlu’nun Aslan’a, “Fenerbahçe kafilesini ziyaretin ve gösterdiğin ilgi çok yerinde. Bu zaten işin insani boyutu. Ancak camiamızın hassasiyetleri var. Aziz Yıldırım övgüsü ve Trabzon’u özellikle desteğe muhtaç gibi anlatman doğru değil. Lütfen daha dikkatli ol” mesajını ilettiği ortaya çıktı.

oğuzhan can
09.04.2015, 16:44
http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=48258

HOPA'LI TS'Lİ
10.04.2015, 08:19
Camiamıza iftira atamazlar.

O masum 2 genç aklandı.

Onları daha yargılanmadan toplum önüne atan Vali ile Azizeyi öven Yakup istifa.

HOPA'LI TS'Lİ
10.04.2015, 08:39

Evet.

Helal olsun bu uşağa

Dereli
10.04.2015, 09:00
Dik duracaksın, ben yıllardır istanbulda bu istanbul takımlarının taraftarıyla münakaşaya girdiğimde, dik durmaya çalıştım lafımı esirgemedim her girdiğim ortamda istisnasız azınlıktım ama en çok benim sesim çıktı.
Fakat benim klübümün yöneticisi bakın ''yöneticisi'' benim klübümü ezik suçlu kusurlu gösteriyor.
Biz azınlığız, onların karşısında hep azdık ama yüreğimiz var, sevdamız var böyle ucuz olmaya gerek yok.

Trabzonspor’u tutmak sadece o yörenin çocuğu olmakla açıklanabilecek milliyetçi bir davranış değildir. Benim için Trabzonspor, en güçlülere karşı koyan ve herkesi yenen hayali kahramandı. Öyle bir kahramandı ki statükoyu bile devirmişti.

Tabi beni en çok hayal kırıklığına uğratan yöneticiler siyasiler değildir,taraflı medya falan değildir, Trabzon halkıdır, Trabzonda yaşayan ve ruhunu beşkuruş etmeyen bir siyasi güruha satanlardır.
Lanet olsun size !

Lanet okuma. Allah akıl fikir versin demek lazım.

Aydın Danış
10.04.2015, 11:55
Şu herif gitdi o mahmut uslu denen şerefsize sarıldı da ondan hiçbir tepki gelmedi ve ağzından "olayın Trabzonspor'la ilgisi yok" hani hadi git başından dercesine bir hareketle Yakup Aslanın yanından biran önce uzaklaşmaya çalıştı ya kendimi TRABZON'LU VE TRABZONSPOR'LU OLARAK yerin dibine girmiş hissettim ulan ağırlığını koru da geçmiş olsun de elini sık adam odun gibi bırakdı seni zoruma gitdi yemin ediyorum yahu.!!

Ceyhan61
10.04.2015, 12:14
yakup aslan'dan ziyade asıl defolup gitmesi gerekenler ankaradakilerdir ama saygıdeğer hemşehrilerimiz bunlara %70 oranında oy vermeye devam ederler.

Ceyhan61
10.04.2015, 12:19

Lanet olsun size !
Doğru söze ne denir ki şimdi gitsinler onlara bir kez daha %70 hatta oda yetmez %90 oy versinler sonra başkanlık sistemi gelsin aziz padişahın yetkisiyle affedilsin oda yetmez devletin kasasından şikebahçeye birde tazminat ödensin bizde burda kupa bekleyelim.

Öznur61
10.04.2015, 13:33
Uyarı aldı başkancıktan artık uslu uslu sessiz durur (!)

Tayfun
10.04.2015, 13:42
Karşısında kamera ve mikrofonu görünce saçmalayan, beyni diline hükmedemeyen insanlar çoktur bizim kulüpte; Liste uzar gider

Hayrettin Hacısalihoğlu
Faruk Kanca
Yakup Aslan
Hasan Yener

61ronin61
14.04.2015, 15:57
konu altlara gitmiş gözlerden uzağa kaçmış unutmayalım konuyu soğutmayalım aslan tüm trabzonspor taraftarının onuruyla oynamıştır aslan istifa etmedikçe yada ettirilmedikçe bize rahat yok huylu huyundan vazgeçmez bu adam gene pot kırar ilerde

gurur6134
14.04.2015, 19:32
bi capsizi istifa ettiremedik ya..

alone_6161
15.04.2015, 07:44
Yakup'tan yeni inciler......Başkanından aldığı uyarıdan sonra başkanı lehine demeçler başladı. Kongrenin klübe yarar getirmeyeceğini belirtmiş çok bilgili, tecrübeli, ağzından çıkanı kulağı duyan basın sözcümüz:). Senin başkan yardımcılığın, basın sözcülüğün klübe yarar getiriyor mu Yakup bey? Klüpte çok profesyonel bir yapılanma varmış, 7-8 kişi ile idare edilebilir diye buyurmuşlar bir de. Valla aklı başında, ne dediğini bilen, ağzından çıkanı kulağı duyan, tecrübeli, bilgili 7-8 kişi yeterli olur da senin gibi milyon tane yönetici olsa ne olur......

Trabzonspor'da kongrenin geç yapılması için yönetimin çaba sarfettiği iddiaları Trabzonspor Basın Sözcüsü Yakup Aslan'ın itirafıyla doğru çıktı. Aslan süre kazanmak için uğraştıklarını dile getirdi.

Trabzonspor'un Aralık ayından önce kongreye gitmesinin kulübe zarar vereceğini öne süren Yakup Aslan "Elimizi taşın altına koymuşuz. Gecemizi gündüzümüze katıp çalışıyoruz. Trabzonspor'u daha iyi yerlere taşımak için gayret ediyoruz. Önümüzde 6-7 aylık bir süre var. Bu süreyi kullanacağız. Çünkü olağanüstü bir kongre Trabzonspor'a yarar sağlamaz."dedi.

"Mayıs 2013 tarihinde yapılan kongrede , bir usul hatası yapılmış. Hata sonradan farkedilmiş. Bunda bizim suçumuz ne? Biz 2.5 yıllığına seçildik. Yargıtay'ın verdiği karara karşı hukuki hakkımızı kullanıyoruz. Mayıs veya Haziran ayında seçim olmaması ne gerekiyorsa onu yapıyoruz. Yönetim kurulu olarak Aralık ayından önce seçim istemiyoruz. "

Aslan yönetimin yarısının istifa etmesinin çok da önemli olmadığını belirterek " Yönetim kurulu sayısı zaten fazla , kulüp 7-8 kişi ile idare edilir. Kulüpte profesyonel bir yapılanma var. O nedenle yöneticilerin istafsı sorun yaratmıyor. Yönetim kurulumuz uyum içerisinde çalışıyor. Başkanımızla da hiçbir yöneticinin sorunu yok." diye konuştu.

Aslan "TFF'deki Trabzonlu bir üyeye hakkımızı yiyorlar diyorum. O da top oynamıyorsunuz ki, diyor. Böyle bir şey olabilir mi? Yönetim olarak yanlışımız, hatamız olabilir. Bizi beceriksizlikle de suçlayabilirler. Hatta bana sövüyorlar, ben de iade ediyorum. 2.5 yıllığına seçildik ve bu süreyi tamamlamadan gitmeyeceğiz. Yeni sezon için transfer de yapacağız." ifadelerini kullandı.

cakalkerem
15.04.2015, 08:52
ilginç yorumlar yapmış...

Ercan DEMİRCİ
15.04.2015, 14:49
Defolup gitmedimi bu şahıs..?

İlker Yazıcıoğlu
15.04.2015, 14:50
:)

61ronin61
15.04.2015, 19:24
iho başkan hala daha ne bekliyorsun şu yakup aslanı alsana görevden yaaa şaka gibi bizim en büyük düşmanımız şikebahçe sempatizanı başkan yardımcımız var ya acaba bu kıyamet alametlerinden mi ? yakup aslan şikebahçeye yaptığın övgülerdeki gibi dürüst ol ve onurlu bir davranış yapta defol git istifa et hain.

Enes Ünal Kaya
15.04.2015, 19:58
bi capsizi istifa ettiremedik ya..

taraftarın istediği değil İHO'nun istediği oluyor cünkü

piskopatrizeli
15.04.2015, 23:10
şaka maka adam resmen "trabzona en büyük desteği aziz yıldırım verdi" dediya ben hala şoktayım.

Anıl C
15.04.2015, 23:16
Lafa bak. hatta bana slvüyolar, bende iade ediyorum :)

alone_6161
16.04.2015, 09:35
Lafa bak. hatta bana slvüyolar, bende iade ediyorum :)

Şampiyonluğumuzu, mutluluğumuzu, gururumuzu çalanlara methiyeler düzeceksin, sonra da bana küfür ediyorlar diye demeç vereceksin :). Ne kafası bu vallahi büyük merak içindeyim.

Yakup denen zat için aklıma iki ihtimal geliyor : bu adam ya azizin içimize soktuğu ajan ya da celladına aşık olmuş bir stockholm sendromu hastası. Gerçekten başka ihtimal gelmiyor aklıma.

28TS61
18.04.2015, 17:43
yakup kos sikebahce-siketas voleybol macinda olaylar olmus 2 kisi bicaklandi. kos aciklama yap

61ronin61
18.04.2015, 23:43
go istanbul yakup aslan

Öznur61
19.04.2015, 09:22
Şu adamı takımdan def edemedik ya, cidden yazık bize.

Enisc
04.05.2015, 02:47
Mevcut yönetimin kulübe getirdiği en tehlikeli şeylerden biri yüzsüzlük.

Hâlâ yönetimde.

Dereli
05.05.2015, 09:32
Onur abidesi bu adam var olan hizmet aşkı ve sorumluluk bilinci ile halen görevde sanırım.

Bizler ne şanslı taraftarlarızki böyle bir yönetim ile sereflendik.

Badaloğlu
05.05.2015, 09:45
Koltuk sevdası dedikleri bu olsa gerek!

İnsan hangi işte olursa olsun başarısız olunca zorlamaz.

Zira zararı kendinden çok kitle takımı olan Trabzonsporumuza olmakta...

Kaldı ki, Trabzonspor kimsenin özel şirketi hiç değildir! :(

Yiğit Gayretli
05.05.2015, 09:46
Koltuk sevdası dedikleri bu olsa gerek!

İnsan hangi işte olursa olsun başarısız olunca zorlamaz.

Zira zararı kendinden çok kitle takımı olan Trabzonsporumuza olmakta...

Kaldı ki, Trabzonspor kimsenin özel şirketi hiç değildir! :(

Başkanı çok kızmış, belli.

Bu mevzudan sonra hiç konuşmadı :) :)

Badaloğlu
05.05.2015, 09:55
Başkanı çok kızmış, belli.

Bu mevzudan sonra hiç konuşmadı :) :)

Haaa... Birde o tarafı var bu işin değil mi?

Yani karakter! :)

Değer mi be Yakup, değer mi?

Bir koltuk için, bir sıfat için bunca fırça yemeye değer mi?

cakalkerem
05.05.2015, 10:03
:)

Tayfun Aydın
05.05.2015, 10:19
Yakup hocam yanlış yapmıştır belki ama onun Trabzonspor aşkı her türlü mevkiden ve koltuktan usttedir buna yüzde yüz eminim. Bir hoca öğrencileriyle oturup Trabzonspor nasıl kurtulur diye sohbet ediyorsa o adamın samimiyetinden şüphe duymam. Biz şehir olarak kelle almaya çok meraklıyız malubiyette hocaların kellesi yönetimin kellesi futbolcuların kellesi ama yüzde 70 işte başka birşey söylemeye gerek yok

İlker Yazıcıoğlu
05.05.2015, 10:32
Trabzonspor kulübünün basın sözcüsü veya herhangibir başka yönetim kurulu üyesi,nerede, nasıl konuşulması gerektiğini bilmek zorundadır.

Kulüp olarak,medyada yer aldığımız haberlere bakıldığında ve de içinde bulunduğumuz ve de hala sonuçlanmayan şike süreci göz önünde bulundurulduğunda,pek de iç açıcı bir durumda değiliz.Hal böyleyken,senin şu anda en kavgalı olduğun aziz denen adama methiyeler düzen bir basın sözcüsüne,yöneticisine ,acaba nasıl bir tepki verilmesi gerekiyordu?

Bu rezillikleri yaşamak zorunda mıyız biz?

aaahmet61
05.05.2015, 10:42
Yakup hocam yanlış yapmıştır belki ama onun Trabzonspor aşkı her türlü mevkiden ve koltuktan usttedir buna yüzde yüz eminim. Bir hoca öğrencileriyle oturup Trabzonspor nasıl kurtulur diye sohbet ediyorsa o adamın samimiyetinden şüphe duymam. Biz şehir olarak kelle almaya çok meraklıyız malubiyette hocaların kellesi yönetimin kellesi futbolcuların kellesi ama yüzde 70 işte başka birşey söylemeye gerek yok

Trabzonspor u öğrencisiyle değilde havaalanında azizin yönetimine yağcılık yaparak kurtarmaya çalışıyorsa o vatandaşın kellesi alınır.kelle paça yapılıp azize yollanır.şaka bir yana Trabzonspor aşkını bilememde aziz aşkının olduğuna yüzde yüz eminim.

alone_6161
05.05.2015, 12:14

Kupamızı, mutluluğumuzu, gururumuzu çalan azize methiyeler düzenden kim olursa olsun hesap sorulur, istifası istenir. İster öğrencileriyle Trabzonspor'u konuşsun, isterse cebinden çıkarıp klübün kasasına 10 milyon dolar para koysun....Herkes yerini, haddini, oturduğu koltuğun ağırlığını bilecek...

Kubilay ŞAHİN
05.05.2015, 12:46
Yakup beyi Trabzonsporluğuyla sorgulamam adam benim basın sözcüm. Konuşmayı bilmiyorsa istifa edecek oturacak evinden izleyecek Trabzonsporunu. Bilen adam oturacak o koltuklarda.

Tayfun Aydın
05.05.2015, 21:15
"Biz kimseyle düşman değiliz. Fenerbahçe, Türkiye'nin büyük bir kulübü ve bir Anadolu kulübü aynı zamanda. Trabzonspor'a geçmişte en çok faydası dokunan kulüp Fenerbahçe'dir. 3-5 sene önceki, Digitürk pastasından hisse almak konusunda Trabzonspor'u savunan Aziz Bey'di.

Taraftar bunu bilsin. Bir süreç var ama bu kavga, saldırı gerektirmez. Cinnet geçirmeyi gerektirmez. Mücadelemiz devam edecek ama bu çok farklı bir şey. En kısa zamanda bunu yapan kişi bulunur. En şiddetli cezaya çarptırılır. Toplum vicdanı inşallah böyle devam eder.

demiş hocam. Valla o dönemde bu söylem dikkatimden kaçmış sanırım ama hocam yanlış konuşmuş. Şike sezonundan önce bu söylem doğru olabilirdi. Şu da varki birçok taraftarımız şikecinın Bursaspor asla bir Trabzonspor olamaz demesini alkışlamıştı. Ayrıca gene şikecinin bizim havuzdan fazla pay almamızı sağladığını dillendirdiğini hatırlıyorum. Bu söylemi alkışlamak o zaman da yanlıştı şimdi tekrar gündeme getirmekte yanlış.
Benim esas dediğim şu şu kelle alma huyumuzdan artık vazgeçelim. 30 yılda benim açımdan yarım yamalak sevinci kutlanabilmiş bir şampiyonluk var ve o da 3 senelik bir yatırım sonunda geldi. En azında 3 sene yönetim sabit kalabildi. 3 hoca değiştirildi.
Bozuk saat bile günde 2 defa doğruyu gösterir. Bırakalım da bu adamların da doğru zamanı gelsin.

Sibel
05.05.2015, 23:34
Sayın yönetici taraftarı bırakınız ve kendinize bakınız lütfen.
Yuhlamak yanlışmış.
Bi doğru sizsiniz!

Courage
06.05.2015, 11:04
adam istifa etmek bir yana dursun ,yerini perçinledi.

Vay anasını sayın seyirciler, taraftar kötü sözler söylemiş beyimize! Şuursuzluğun bu kadarı. İnsan elini şakağına koyarda az düşünür ;ben ne yaptım da ......

TSelif
06.05.2015, 16:01
Ben bile en az bunun kadar yöneticillik yaparım o kulüpte :D

Enisc
26.06.2015, 23:13
Bu şahısdan, ihodan iğrendiğimden daha fazla iğreniyorum. Nerde omurgasız var Tabzonspor'a yönetici olmuş.

25 Haziran 2015

"Ben Haluk Ulusoy'u destekliyorum. Kendi irademle kararımı geri çekiyorum. Bu hareket Trabzonlulara ve Trabzonsporlulara ihanettir. Ben Demirören'e destek veremem. Şu anlık istifa etmeyeceğim. Erkenden seçime gitmek istiyoruz. Bunun için girişimlerimizi yapacağız. Olaylar çok taze. Perişan olduk. Biz bu zamana kadar açıklamalarımızla dik bir duruş sergiledik fakat yaptığımız bu hareket bize yakışmadı."

26 Haziran 2015

"Demirören'e destek verelim, işin içinde olalım' diyenlerin kınanmaması gerekir. Göreceksiniz bu şerden hayır doğacaktır. Trabzonspor'u temsilen güçlü isimlerin TFF'de olması bizim kulübümüzün lehine olumlu bir tablodur. TFF yönetimine giren insanlar son derece dirayetli ve tuttuklarını koparan insanlar. Şimdiye kadar Trabzonspor'a karşı yapılan haksızlıkları ve adaletsizlikleri gidermede çok etkili olacaklarına inanıyorum. Yıldırım Demirören'e karşı şike dolayısıyla antipati olmasaydı taraftarlarımız bizim manevramızı olumlu karşılayacaklardı. Biraz empati yapmak lazım. Şimdiye kadar elimizde silah yokken savaştık. Şimdi elimizde güçlü silahlarla savaşacağız. İstifa eden arkadaşlarımızın durumlarını değerlendirecek ve onları kalmaları yönünde ikna etmeye çalışacağız."

61ronin61
26.06.2015, 23:15
Bu şahısdan, ihodan iğrendiğimden daha fazla iğreniyorum. Nerde omurgasız var Tabzonspor'a yönetici olmuş.

25 Haziran 2015

"Ben Haluk Ulusoy'u destekliyorum. Kendi irademle kararımı geri çekiyorum. Bu hareket Trabzonlulara ve Trabzonsporlulara ihanettir. Ben Demirören'e destek veremem. Şu anlık istifa etmeyeceğim. Erkenden seçime gitmek istiyoruz. Bunun için girişimlerimizi yapacağız. Olaylar çok taze. Perişan olduk. Biz bu zamana kadar açıklamalarımızla dik bir duruş sergiledik fakat yaptığımız bu hareket bize yakışmadı."

26 Haziran 2015

"Demirören'e destek verelim, işin içinde olalım' diyenlerin kınanmaması gerekir. Göreceksiniz bu şerden hayır doğacaktır. Trabzonspor'u temsilen güçlü isimlerin TFF'de olması bizim kulübümüzün lehine olumlu bir tablodur. TFF yönetimine giren insanlar son derece dirayetli ve tuttuklarını koparan insanlar. Şimdiye kadar Trabzonspor'a karşı yapılan haksızlıkları ve adaletsizlikleri gidermede çok etkili olacaklarına inanıyorum. Yıldırım Demirören'e karşı şike dolayısıyla antipati olmasaydı taraftarlarımız bizim manevramızı olumlu karşılayacaklardı. Biraz empati yapmak lazım. Şimdiye kadar elimizde silah yokken savaştık. Şimdi elimizde güçlü silahlarla savaşacağız. İstifa eden arkadaşlarımızın durumlarını değerlendirecek ve onları kalmaları yönünde ikna etmeye çalışacağız."

yakup aslan=dürüst olamıyor güce yenik düşüyor.dirayet sıfır.

alone_6161
26.06.2015, 23:19

25 Haziran 2015

26 Haziran 2015

Kendi kararlarını kendisi alamayan, hep birilerinin rüzgarına kapılan karakterde biri. azize düzdüğü methiyeler aklımdan çıkmıyor hala......Şu yönetimde yer alanlardan günü gelecek hesap sorulacak....

Cabri61
26.06.2015, 23:24
Bu çapsızları başımıza nasıl musallat ettik aklım almıyor. Bu adamlar olana kadar sokakta olabilecek birsürü adam var.
Bırakmalarının zamanı çoktan geçti ama demekki bırakılması istenmiyor. Olan bize oluyor

28TS61
27.06.2015, 06:49
böyle insanlar kulüp yönetiyor

Sefaenes
27.06.2015, 13:52
Danzöz görmek isterseniz bu adam 1 nr iho la beraber

toksoy61
27.06.2015, 14:50
size bunlar kongre kararı almaz dedim. aralık ayını bekleyeceklerdir. nasıl döndüğünü görüyoruz

Emre İskender
27.06.2015, 15:12
Başımıza ne geliyorsa Trabzonspor u çok! seven, Trabzonsporluluğu tartısılamayacaklardan geliyor...

Sevmek zorunda değilsiniz valla bak... Doğayı sevin çiçekleri sevin kuşları sevin...

Trabzonsporu az sevin lütfen...

Ali Can
27.06.2015, 17:04
Durduğu kabahat.

Nihat Günay
27.06.2015, 18:24
Bildiğim tek şey var. bu yönetim aralık ayını hayatta göremez

Travelair
27.06.2015, 21:38
Kaç kişi sokuyoruz kurullara? Hangi güçlü silah? Tff kurullarında kararlar oy çokluğu ile alınmıyor mu?

Verdikleri destek için "Şer" tabirini kullanıp ondan hayır doğacağını beklemek, tuttuğunu kopartacağını düşünmek. Allah sana aklını kullan diyor, kullanıyor musun? Ya da ne için kullanıyorsun? Şerden hayır çıkarmak için mi? Ya da ne için?

Travelair
27.06.2015, 21:39
Bildiğim tek şey var. bu yönetim aralık ayını hayatta göremez

Bu pişkinlikle o kadar emin olmayın

Sacit
28.06.2015, 03:18
Tiksiniyorum, iğreniyorum bu şahıstan..
Bunların düşüncesi Trabzonspor değildir, Trabzonspor'un başarısı değildir..

Çapsız vizyonsuz bu insanlar bu kulübe zarar veriyor

ilyskm
28.06.2015, 09:38
Omurgasız...

Sent from my iPad using Tapatalk

ilyskm
28.06.2015, 09:38
Kaypak

ilyskm
28.06.2015, 09:39
Ah o 13. Sandıkta oy verenler yok mu? Aslında Omurgasız, yalama ve kaypak olanlar onlar...

Enisc
01.07.2015, 21:22
24 Haziran 2015

"Bizim planlarımızda hocamızın gitmesiyle ilgili en ufak düşünce yok. Yönetimin herhangi aşamasında konuşulmuş bir konu değil. Böyle bir düşüncemiz olsa sezon sonunda gündeme getirirdik ancak bu konuda hiçbir şey gündeme gelmedi. Bizim aklımızdan dahi böyle bir şey geçmedi. Kim bunları uyduruyor bilmiyorum. Hocayla ilgili söylentiler, bizden çıkan sözler değil."

- Trabzonspor Kulübü başkan yardımcısı ve basın sözcüsü Yakup Aslan

28TS61
01.07.2015, 22:57
dün dündür, bugün bugündür

Enisc
02.07.2015, 01:38
dün dündür, bugün bugündür

Öyle deme saate indirmişler olayı ne günü

<blockquote class="twitter-tweet" lang="tr"><p lang="tr" dir="ltr">Bugün saat 18.30'da yöneticiyi arıyorum, &quot;Hocayı gönderiyormuşsunuz&quot; diyorum. &quot;Yok öyle bir şey&quot; diyor. Yarım saat sonra hoca gidiyor.</p>&mdash; Ulaş Özdemir (@ulas_ugras) <a href="https://twitter.com/ulas_ugras/status/616341590873911296">1 Temmuz 2015</a></blockquote>
<script async src="//platform.twitter.com/widgets.js" charset="utf-8"></script>

Ali Can
31.08.2015, 15:02
Şu başlık aşağılarda kalmasın.

Yakup Aslan: Haram puan istemiyoruz

Trabzonspor Başkan Yardımcısı ve Basın Sözcüsü Prof.Dr. Yakup Aslan, şampiyonluk yarışında haram puan istemediklerini söyledi.

http://fotocdncube.fanatik.com.tr/images/news/658x370/2015/08/31/fft104mm3860524.jpg?d=31.8.2015%2014:24:52 (http://www.fanatik.com.tr/2015/08/31/yakup-aslan-haram-puan-istemiyoruz-618768)

Trabzonspor Başkan Yardımcısı ve Basın Sözcüsü Prof.Dr. Yakup Aslan, Akhisar Belediyespor karşısında kaybedilen iki puana üzüldüklerini ifade etti.

Aslan, şampiyonluk yarışında haram puan istemediklerini belirterek, "Cavanda'nın pozisyonunda bizim lehimize verilen penaltı kararı doğru bir karar değildi. Bursaspor ve Beşiktaş maçlarında verilmeyen penaltılarımız vardı. Geçtiğimiz haftalarda verilmedi, bu hafta haksız verilsin deme şansımız yok. Şampiyon olacaksak biz tertemiz bir şampiyonluk istiyoruz. Şampiyonluk mücadelesinde haram puan istemiyoruz. Onu başkaları isteyebilir ama biz istemeyiz. Biz nasıl ki lehimize yapılan hataları kabul etmiyorsak aleyhimize yapılan hataları da kabul etmiyoruz" dedi.

"Sonuna kadar şampiyonluk yarışı içinde olacağız'

İyi bir takıma sahip olduklarını belirten Aslan, "Eski yıllara göre daha iyi bir takımımız var. Daha saldırgan, daha mücadeleci, teknik bir takıma iyi pas yapan bir takıma sahibiz. Gelecek adına oynadığımız futbol umut verici ama daha işin başındayız. Allah sakatlık vermez ise sonuna kadar şampiyonluk yarışı içinde olacağız" şeklinde konuştu.

"Kurduğumuz takım bizi zirvede tutacak bir takım"

"İlla transfer yapacağız diye kulübü sıkıntıya sokacak bir yaklaşımın içinde olmayacağız" diyen Aslan, "Bizim belirlediğimiz rakamlara gelindiği listemizde olan oyuncuları alırız. Gelmezler ise almayız. Kurduğumuz takım bizi yarışın içinde zirvede tutacak bir takım, gelecek adına umut veriyor. Sabırlı olmak lazım. Hemen havaya girmek yerine takıma destek vermek gerekir. Futbolda bir sürü etkenler var. Bu etkenlere karşı birlik içinde olmalıyız" ifadelerini kullandı.

İHA

Ali Can
31.08.2015, 15:06
İyi niyetli olabilir ama hangi mevkide olduğunun ve ne dediğininden haberi olduğunu zannetmiyorum.

Mikrofon sevdası var bu adamın, her zaman, her yerde aklına estiği bir şekilde röportaj verebilme yeteneğine sahip.

Büyük tehlike, şimdiden uyarıyoruz. Geçen sene şikebahçe ile ilgili yaptığı açıklamalardan önce de uyardık. Olaylardan ders çıkarmalıyız.

gurur6134
31.08.2015, 15:10
Su adamin demec vermesi yasaklansin acilen ya..

alone_6161
31.08.2015, 17:23
Bence bu röportaj uydurma....Hazır aziz hakemleri tokatlayacağını da söylemişken Yakup kendini tutamaz methiyeler düzerdi kendisine.....

Yaşar
01.09.2015, 17:51
Bir yönetici yukaridaki gibi bir beyanat vermemeli. Ben taraftar olarak söyleyebilirim ama yönetici soyleyemez. Hakemler bundan sonra flu pozisyonlarda takdir haklarının rakiplerden yana kullanırlar ise bu tarz beyanatlar yüzünden olur. Gerek yok.

halil ibo
01.09.2015, 18:16
Ezelinden beri bizim yöneticilerimizin fikir beyanı problemi vardır.Bir de bunlar üniversite mezunu,dr vs.olunca insan İHO'ya kızamıyor...