PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Oscar Cardozo |#7 TACUARA

Tolga Kurt
01.04.2015, 00:59
İkinci video ile karşınızdayım. Acemiliğimi bu videoda biraz atlattım ama yine de bazı hatalarım olmuş olabilir affınıza sığınıyorum :) Eleştirilerinizi çekinmeden yazın ilk video da olduğu gibi iyi seyirler

mKFR9GTRjyg

selcuk
01.04.2015, 01:25
eline saglik

kusura bakma ama süper bir müzikle giris yapiyorsun sonra siradan keyboard eseri
videoya hic yakismadi

sonra o asirtma golünde hazirlanis hikayesi uzun oldugundan topla kosulari hizlandirip pas anlari normal hiza dönebilirsin, hem efekt hemde harektlilik olur videoda , en son golündeki sevinc pozlarinada bu sekilde eksik olan dinamigi katmis olurdun
fanatik Ts li olarak rostov golünü aradim
benim icin ilk cardozo golünün yeri baska bilmiyorum katilirmisiniz

yeni eserlerini bekliyorum ve basarilar dilerim

Tolga Kurt
01.04.2015, 01:30
eline saglik

kusura bakma ama süper bir müzikle giris yapiyorsun sonra siradan keyboard eseri
videoya hic yakismadi

sonra o asirtma golünde hazirlanis hikayesi uzun oldugundan topla kosulari hizlandirip pas anlari normal hiza dönebilirsin, hem efekt hemde harektlilik olur videoda , en son golündeki sevinc pozlarinada bu sekilde eksik olan dinamigi katmis olurdun
fanatik Ts li olarak rostov golünü aradim
benim icin ilk cardozo golünün yeri baska bilmiyorum katilirmisiniz

yeni eserlerini bekliyorum ve basarilar dilerim

Müzik ve videoyu senkronize etmek o kadar zor ki gerçekten ben kolay sanıyordum tabi bunları tecrübe edinerek kazanacağım. Şimdilik idare edelim :)

Hakan Yeşilyurt
01.04.2015, 01:34
emeğine ve eline sağlık..

ibrahim
01.04.2015, 02:14
O ilk başta Cardozodan kesitler gösterdiğin bölümdeki geçişler ani şekilde oluyor. Oraları makyajlarsan tamamdır. :)

only ts
01.04.2015, 04:13
bmn video sunar diyor, bmn videoyu yayinliyor, kardesim kendin yaptigin videoyu niye kendin yayinlamiyorsun ? reklam geliri ne oluyor ?

Tolga Kurt
01.04.2015, 04:28
bmn video sunar diyor, bmn videoyu yayinliyor, kardesim kendin yaptigin videoyu niye kendin yayinlamiyorsun ? reklam geliri ne oluyor ?

Çünkü BMN MEDYA ekibi adına yayınlıyorum. Gerekli izinler alınmadan kendi başımıza iş yapacak değiliz merak etmeyin :)

only ts
01.04.2015, 04:33
Çünkü BMN MEDYA ekibi adına yayınlıyorum. Gerekli izinler alınmadan kendi başımıza iş yapacak değiliz merak etmeyin :)

bende video yapmak istesem bmn den izinmi alacam, video yapabilirmiyim diye ?

Tolga Kurt
01.04.2015, 04:37

hayır yapabilirsin videonu ama BMN adına değil, ne sorduğunuzu anlayamadım tam?

only ts
01.04.2015, 04:40
hayır yapabilirsin videonu ama BMN adına değil, ne sorduğunuzu anlayamadım tam?

ben cevabimi aldim, peki neden bmn medya adina yapiyorsun videolarini ? ve izini ne icin aliyorsun ? videona bmn medya yazmasi icinmi izin aliyorsun ?

Tolga Kurt
01.04.2015, 05:12
ben cevabimi aldim, peki neden bmn medya adina yapiyorsun videolarini ? ve izini ne icin aliyorsun ? videona bmn medya yazmasi icinmi izin aliyorsun ?

Bordomavi.net'in Facebook ve Twitter hesapları aktifken Youtube kanalı kullanılmıyordu bende bunu üstlendim.

Ahmet T.
01.04.2015, 08:47
Azıcık kalan internet paketimi Cardozo için harcıyorum. Buda bir nevi aşk :)

only ts
01.04.2015, 08:58
Bordomavi.net'in Facebook ve Twitter hesapları aktifken Youtube kanalı kullanılmıyordu bende bunu üstlendim.

tesekkurler,

videoyla ilgili ufak bir elestirim var, muzik konusunda biraz daha dikkat etmelisin. Yani baslangici iyiydi ama sonraki kres muzigi ne ola ki ? yani yanlis anlama beni o muzik olmasa cok daha iyiydi..

eline yuregine saglik.

İlker Yazıcıoğlu
01.04.2015, 10:26
Eline sağlık Tolga.

Ekici videosundan daha iyiydi bence.
başlangıçtaki müzik ahengi,sonra kayboldu gibi sanki.

İlk videodaki eleştirim de müzikti,şimdiki de öyle.

Ama giriş süper,emin ol...

Daha da iyi olacaksın,zamanla...

Sakın bırakma bu işin peşini...

Kolay gelsin...

atomantcum
01.04.2015, 10:36
Madem yorum istemişsin, o zaman günah benden gitti :)

Videolar youtube'daki herhangi bir videodan farksız. Arkadaki tekno müzikler çok kötü, çok sıradan. Videonun akışı, yani senaryosu için fazla özen gösterilmemiş gibi duruyor. Hele şu "önce şutlar, sonra paslar, sonra asistler, sonra goller" tarzı (Ekici videosunda barizdi bu) çok kötü duruyor. İstatistik verir gibi oluyor. Yakın plan görüntülerin daha çok olması gerekli. Gereksiz abidik gubidik efektler yerine kaliteli slow motionlar çok daha güzel gözükür.

Emeğine sağlık ama ben beğenmedim iki videoyu da. Ganzilis'i daha çok izle bence. Bir de gerçekten güzel bir şey yapmak istiyorsan çok daha fazla zaman harcaman gerekir, o öyle yapıyordu.

Gurpas
01.04.2015, 10:44
Eline sağlık güzel olmuş

Tolga Kurt
01.04.2015, 12:30
Madem yorum istemişsin, o zaman günah benden gitti :)

Videolar youtube'daki herhangi bir videodan farksız. Arkadaki tekno müzikler çok kötü, çok sıradan. Videonun akışı, yani senaryosu için fazla özen gösterilmemiş gibi duruyor. Hele şu "önce şutlar, sonra paslar, sonra asistler, sonra goller" tarzı (Ekici videosunda barizdi bu) çok kötü duruyor. İstatistik verir gibi oluyor. Yakın plan görüntülerin daha çok olması gerekli. Gereksiz abidik gubidik efektler yerine kaliteli slow motionlar çok daha güzel gözükür.

Emeğine sağlık ama ben beğenmedim iki videoyu da. Ganzilis'i daha çok izle bence. Bir de gerçekten güzel bir şey yapmak istiyorsan çok daha fazla zaman harcaman gerekir, o öyle yapıyordu.
Yazdım bunu :)

Mollasalihoğlu
01.04.2015, 12:51

Tam olarak sorun nedir, anlayamadım ben?

Fatih Çelik
01.04.2015, 13:02
Spiker replikleri olsun röportajdan sözler olsun ne bileyim açılıştaki anons taraftarin bagirisi olsun daha fazla olması lazım bence . Hani gollerden çok oyuncuyu ön plana çıkaran çalışmalar. Bu manada Ganzilis' in Onur ile ilgili olan videosu çok güzel bi örnek. Bir de müzik kalitesi ve türü ile ilgili biraz sıkıntı var galiba :) Cardozo merkez bi santrafor sonuçta fazla ritimli gibi geldi müzik :) Ama emek güzel başarılar. Video içeriği biraz daha kompleks karışık olsa iyi olur unutmadan :D

Tolga Kurt
01.04.2015, 13:37
Arkadaşlar gol ve asistlerin fazla olması performanslarıyla alakalı ne yapayım adam 15 gol atmış :)) Şimdi Bosingwayı yapmayı düşünüyorum buradaki yorumları da dikkate alarak güzel bir şey ortaya koymaya çalışacağım. Müzik konusuna gelince eşleşen veriyor müziklere ve youtube engelliyor o yüzden free müzik kullandım fakat bu sorunu da çözdüm müzikleri hafiften mixleyip atacağım :)

İlker Yazıcıoğlu
01.04.2015, 13:41

AslındA Tolga yanlış ifade etti.

Sanki herhangibir birinin bir video yapması için BMN'den izin alması gerekir algısı oluştu sanırım only ts'de...

İlker Yazıcıoğlu
01.04.2015, 13:43
Müzik çalış müzik:)

Kullanılan video seçimi önemli tabi ama çok kötü bir videoyu çok iyi bir müzik seçimiyle bile kusursuz gösterebilirsin....

Bence seçtiğin müziklere daha bir ağırlık ver.

Müzik yelpazesi çok önemli.

He,ben de sanki bu işin ustasıymış gibi konuşuyorum ama bir izleyici olarak gözlemim,en azından benim beklediğim bu...

artvints
01.04.2015, 13:48
Arkadaşlar gol ve asistlerin fazla olması performanslarıyla alakalı ne yapayım adam 15 gol atmış :)) Şimdi Bosingwayı yapmayı düşünüyorum buradaki yorumları da dikkate alarak güzel bir şey ortaya koymaya çalışacağım. Müzik konusuna gelince eşleşen veriyor müziklere ve youtube engelliyor o yüzden free müzik kullandım fakat bu sorunu da çözdüm müzikleri hafiften mixleyip atacağım :)

bosingwa nın bu seneki en iyi maçlarından biri metalist maçıydı mesela. o maçtan görüntüler koyarsan iyi olur.

pablo_escobar
01.04.2015, 13:51
dünyada gol attığında ismi en guzel yakısan oyuncu bence... şut ve gol cardozooooooo

bahadır2561
01.04.2015, 16:48
Jaja-Supernatural videosunu düstur edin

Haftada en az 3-4 kez kesin izliyorum, yok boyle bi video

Adem Akyüz'
01.04.2015, 17:05
Eline, emeğine sağlık..

Video şu anki haliyle sanki maçın sesini kısmış, maçı izlerken diğer taraftan müzik dinliyormuşuz gibi duruyor.
Spikerin sesini (Özellikle çoşkulu olanları) müzikle beraber kullanmak daha iyi olur..
Ayrıca geçişler çok ani oluyor. Bu geçişler daha farklı şekilde olabilir..

Şu videodaki 1:06 ile 1:10 arasındaki gibi sesler kullanırsan daha güzel şeyler ortaya çıkabilir.
Sadece o değil tabi ki. Ona benzer başka şeyler de :)
https://www.youtube.com/watch?v=c2xoK1Iq4D4

OĞUZHAN061
01.04.2015, 17:40
Dostum ilk videona göre iyi olmuş diyebilirim.Benim hoşuma gitti eline sağlık,bir işe başladın umarım sonradan sıkılıp bırakmazsın ganzilis bu videoları çok iyi yapıyordu o da artık yapmıyor.
Eleştiriler ve Öneriler
Video yapmada acele etmemelisin,mesela bu video üzerinde daha çok çalışabilirdin daha kaliteli görüntüler olabilirdi.
Sahne geçişlerinde çıt çıt diye ses geliyor o rahatsız etti gerçekten ona da dikkat etmelisin.Gol anında spikerin sesini açarsan videoya daha güzellik katabilir.Videoyu belli bir senaryo şeklinde kurgulayabilirsin.Diyeceğim o ki youtubedeki ünlü videoları sürekli izle hedefin onlar olsun..

Furkan Özdem
01.04.2015, 18:35
Eline sağlık :)

Bu tarz videolardaki en önemli şeylerden biri de müzikle video uyumu. Uyum derken sadece müzik seçiminden bahsetmiyorum. Videodaki önemli anların (şut, kurtarış her neyse) müzikle uyumlu olması müthiş zevkli geliyor insana.

Mesela Ganzilis bunu gerçekten çok iyi yapıyordu.

Örneğin Onur videosunda : https://www.youtube.com/watch?v=c2xoK1Iq4D4 01:05 - 01:55 arası gibi.

Bir de görüntüleri maçı izlediğimiz şekliyle değil de genelde tekrarındaki gibi yakın çekimlerden tercih edersen daha etkili sonuç alırsın bence :)

only ts
01.04.2015, 20:10

anlasilmayacak birsey yok, videonun basinda sonunda heryerinde bmn medya yaziyor, neden yazdigini sordum, sonucta bu arkadas forumda yonetici degil. Niye kullandim dedi, verdigi cevabi bende anlamadim, sosyal medya yi ustlendim falan dedi..

neyse ya hayirli olsun banane

Kaya
01.04.2015, 21:01
Ellerine sağlık Tolga. Keyifle izledim ve izledik...

Gün geçtikçe çok daha iyi olacaktır ki hele de takım daha iyi olur süper malzemeler çıkacaktır... :)

Tolga Kurt
01.04.2015, 21:01
Ellerine sağlık Tolga. Keyifle izledim ve izledik...

Gün geçtikçe çok daha iyi olacaktır ki hele de takım daha iyi olur süper malzemeler çıkacaktır... :)

Teşekkür ederim abi :)

Kaya
01.04.2015, 21:03
anlasilmayacak birsey yok, videonun basinda sonunda heryerinde bmn medya yaziyor, neden yazdigini sordum, sonucta bu arkadas forumda yonetici degil. Niye kullandim dedi, verdigi cevabi bende anlamadim, sosyal medya yi ustlendim falan dedi..

Merhaba,

Bizler BMN'de görev yapanlar olarak zaman kısıtından dolayı youtube sayfası ile bu zamana kadar hiç ilgilenmedik, ilgilenemedik...

Tolga'da bu işi bizim için üstlendi...

Durum bundan ibaret... ;)

Berat Akçay
01.04.2015, 21:37
Tolga kardeşim ellerine sağlık. Çok güzel olmuş ama ben de müzik seçiminde titiz davranman gerektiğini söyleyeceğim. Zamanla daha da iyi videolar yapacaksındır. Emeğine sağlık

Fatih Özkan
01.04.2015, 22:22
Çalışma içim teşekkürler.

Muhammet YILMAZ
01.04.2015, 22:43
Emeğine sağlık:) Benim yorumumda şöyle olacak:

"Bana kalırsa alta çalan seslerde hala sıkıntı var bi ahenk oturmamış daha ve videonun yapılma biçimi biraz özensiz gibi. Yani gollerini,asistlerini,vuruşlarını sıraya dizip efekt vermenden bahsediyorum. Videoyu yaparken hemen olsun bitsine değilde biraz daha zaman harcayarak yaparsan bence mükemmel videolar ortaya çıkarabilirsin :)"

Öznur61
01.04.2015, 22:53
Güzel emeğinize sağlık.
Devamını takip ediyor olucaz

Bülent AKBULUT61
01.04.2015, 23:15
Valla ben ben beğendim TEŞEKKÜRLER TOLGA
CARDOZO videosu olsunda önemli değil 50 defa seyrederim

Gürkan Asma
02.04.2015, 00:20
Geçiş efektleri olsun, müzik geçişi olsun çok amatörce olmuş, kendin söylediğin gibi yeni başlamışsın... Bu işe ilgin varsa gelişirsin hiç şüphem yok..

Geçiş efektlerini müziğin yükseldiği yerlerde yapmalısın, seçtiğin ilk müzik çok iyi fakat sonraki felaket, ilk müzikle tam yükselmiştik ki bi anda ne olduğumuza uğradık.. :)

Geçiş efektleri diyip durdum geçişlere de efekt koymalısın :)

Boş vaktim olursa bende deneyeceğim bi iki bişey :), Tabi HD görüntü yok en büyük sorun bu..

Muhteva
02.04.2015, 01:34
Eline sağlık ilk videolar için gayet iyi gidiyorsun zamanla çok daha iyi videolar yapacağına inanıyorum :)

piskopatrizeli
08.04.2015, 08:42
dünyada gol attığında ismi en guzel yakısan oyuncu bence... şut ve gol cardozooooooo

Ulan abartmayın sonradan görmeler gibi , ilk defa mı büyük futbolcu görüyorsunuz. 8JK lıların her gelen yabancıya beste yapmaları gibi kendinizi küçük düşürmeyin. Bugün över besteler yaparsınız , gideceği zamanda küfredersiniz.

Külünkoğlu
08.04.2015, 08:48

İnsanların BMN adını kullanması için bir görevi olması gerekmiyor. Sevgi ve aidiyet duygusu ile de yapabilirler.

Yazdıklarını okudum acaba ? dedim ama bu ifadenden dolayı BMN'nin adının geçtiği için bu rahatsızlığın oluşmuş olduğu net. Ne diyelim sana Allah sabırlar versin, işin zor.