PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Mehmet Ekici

Tolga Kurt
26.03.2015, 19:58
Merhaba değerli BMN ailesi bu benim ilk video denemem oldu. İlk kez burada BMN ile paylaşıyorum. Eleştirileriniz benim için çok önemli bundan sonraki videolarım da bana ışık tutacak. İlk videom olduğu için acemiliklerim oldu zamanla aşacağıma inanıyorum. Desteklerinizi esirgemeyin renktaşlar..

Bir Ganzilistv olmak kolay değil olamam da :)

Forum yönetiminden ricam konunun birkaç gün bu başlıkta kalması daha sonra video bölümüne alınırsa çok sevinirim. Teşekkürler herkese iyi seyirler..

Edit.. BMN sunar :)

cKWjKsn94CA

F. Yıldırım
26.03.2015, 20:45
Ellerine sağlık, ilk video için gayet güzel olmuş. Yalnız yanlış anlamaz isen bir iki öneride bulunacağım.

1-İhtilal yazısını logo üstünde değildi, beyaz renkte estetik bir font ile yazarsan daha iyi olur.
2-Bazı efektler ise güzel görüntü vermemiş, iki üç tanesini elersek göze daha hoş gelir.

Devamını bekliyorum

bordoylamavi
26.03.2015, 20:50
güzel olmuş. önce şutlar sonra asistler sonra da goller. sadece müziği sevmedim biraz daha tempolu bişi olsa daha iyi. bi de müzikle birlikte arkada spikerin gol sesleri ve seyirci sesleri de olsa çok daha heyecanlı olacak. tebrikler

İ. SARAL
26.03.2015, 21:00
Eline sağlık güzel olmuş.

Kasım BEKTAŞ
26.03.2015, 21:03
güzel video olmuş tebrikler Tolga

Fatih Özkan
26.03.2015, 21:19
Emeğine sağlık.

selcuk
26.03.2015, 21:28
eline saglik

Tolga Kurt
26.03.2015, 21:55
Ellerine sağlık, ilk video için gayet güzel olmuş. Yalnız yanlış anlamaz isen bir iki öneride bulunacağım.

1-İhtilal yazısını logo üstünde değildi, beyaz renkte estetik bir font ile yazarsan daha iyi olur.
2-Bazı efektler ise güzel görüntü vermemiş, iki üç tanesini elersek göze daha hoş gelir.

Devamını bekliyorum
Estağfurullah söylediklerinizi hafızama kazıdım Cardozo videosunu yaparken uygulayacağım teşekkür ederim yorumunuz için :)

Heisenberg
26.03.2015, 22:06
Güzel olmuş. Ellerine sağlık. :)

selcuk
26.03.2015, 22:21
Estağfurullah söylediklerinizi hafızama kazıdım Cardozo videosunu yaparken uygulayacağım teşekkür ederim yorumunuz için :)

sana müzik öneriym cardozo icin
aIXyKmElvv8

adam gercekten hazirmisin degilmisini bakmadan cakiyor
ondan uyacagini düsünüyorum
ayni supernatural jaja videosuna cuk diye oturmasi gibi
ayrica müzik yeni mission impossible nda bas yapitlarindan olacagindan popülaritesine videonun ekstra etki edebilir

Tolga Kurt
26.03.2015, 22:35
güzel video olmuş tebrikler Tolga
Teşekkürler Kasım abi

Hüseyin Başoğlu
27.03.2015, 00:25
Emeğine sağlık çok güzel olmuş :)
Cardozo ve Onur içinde bekliyorum. :)
Cardozo için Skillet- Hero şarkısıyla yaparsan hayalimdeki videomu gerçekleştirmiş olursun. :)

Öznur61
27.03.2015, 08:54
Güzel olmuş video, emeğinize sağlık..

Adem Akyüz'
27.03.2015, 09:11
Emeğinize sağlık, güzel olmuş.

U.Sadıkoğlu
27.03.2015, 09:59
Çok güzel olmuş yeni başlayan birisi için bir çırpıda izledim :) Emeğine sağlık.

Ozan Yılmaz
27.03.2015, 11:30
Merhaba değerli BMN ailesi bu benim ilk video denemem oldu. İlk kez burada BMN ile paylaşıyorum. Eleştirileriniz benim için çok önemli bundan sonraki videolarım da bana ışık tutacak. İlk videom olduğu için acemiliklerim oldu zamanla aşacağıma inanıyorum. Desteklerinizi esirgemeyin renktaşlar..

Bir Ganzilistv olmak kolay değil olamam da :)

Forum yönetiminden ricam konunun birkaç gün bu başlıkta kalması daha sonra video bölümüne alınırsa çok sevinirim. Teşekkürler herkese iyi seyirler..

R9YGm1rkLpI

:alkış:
Eline, emeğine sağlık renktaş, Cardozo için de istiyoruz bir video :)

Yiğit SARI
27.03.2015, 12:12
Ellerine sağlık tavsiyede bulunabilir miyim? Ölçekli bir arma kullanabilir ve yazı yazacaksan yerini ve rengini iyi belirleyebilirsin. Görüntüler de HD bulunabilir çünkü efektlerle beraber bazı yerlerde baya bi bozulma olmuş.

only ts
27.03.2015, 12:46
sana müzik öneriym cardozo icin
aIXyKmElvv8

adam gercekten hazirmisin degilmisini bakmadan cakiyor
ondan uyacagini düsünüyorum
ayni supernatural jaja videosuna cuk diye oturmasi gibi
ayrica müzik yeni mission impossible nda bas yapitlarindan olacagindan popülaritesine videonun ekstra etki edebilir

ben biraz daha hareketli olacagini dusundugum su videodaki muzigi oneririm

Wiz Khalifa - go hard or go home ( hemde bir mesaj iceriyor :) )

dBUXLbtPNnY

sarkinin sozleride uyuyor bize;
I said it once, I'll do it again
I'm playin' the game, I do it to win
With you and your friend, that's thick and thin
That's me and my team, you know we gon' win

daha once soyledigim gibi tekrar yapacagim
oyunumu kazanmak icin oynuyorum
sen ve arkadaslarin zayif kaliyorsunuz
benim takimim bu, biliyorsun kazanacagiz !!

Tolga Kurt
27.03.2015, 12:55
Ellerine sağlık tavsiyede bulunabilir miyim? Ölçekli bir arma kullanabilir ve yazı yazacaksan yerini ve rengini iyi belirleyebilirsin. Görüntüler de HD bulunabilir çünkü efektlerle beraber bazı yerlerde baya bi bozulma olmuş.

Görüntüleri HD bulamadım maalesef varsa hd bulunabilecek bir yer çok iyi olur :)

Tolga Kurt
27.03.2015, 12:56

dBUXLbtPNnY

Cardozo için müzik seçimi çok zor olacak gibi :)

selcuk
27.03.2015, 12:59

dBUXLbtPNnY

buda harika
zaten persembeye klipdeki filmin biletinide almisim bekliyorum

selcuk
27.03.2015, 13:01
Görüntüleri HD bulamadım maalesef varsa hd bulunabilecek bir yer çok iyi olur :)
bu konuda eminim sosyal medyadan ganzilise tanisabilirsin
yardimci olur

Yiğit Gayretli
27.03.2015, 13:19
Eline sağlık Tolga. Umarım devamı gelir :)

Berke6198
27.03.2015, 13:38
Eline sağlık. Devamını bekliyoruz.

Hiç kimse muhakkak Ganzilis seviyesinde düzenleme yaparak başlayamaz, başlamamıştır :)

Her şey zamanla :)

İlker Yazıcıoğlu
27.03.2015, 13:42
Emeklerine sağlık.

Ufak bir eleştiri:

Daha iyi müzikler seçebilirsin.

Yukarıda bahsedildiği gibi....

U.Sadıkoğlu
27.03.2015, 14:18
Cardozo için bende sana birkaç müzik önerisi yapayım kardeşim ama bunlar için ama başka videolar için değerlendirirsin :)

xIDHYqE0Jg4

_YCGtT_FRYg

Furkan Özdem
27.03.2015, 14:22
Eline sağlık devamını bekliyoruz :)

artvints
27.03.2015, 14:55
gol, asist, şut dışında maç içinden görüntüler olsa daha da güzel olur. ne biliyim top kontrol edişi, sürüşü falan. böylece daha özel bir video olur.en azından ben böyle şeyler beklerim. emeğine sağlık.

Tolga Kurt
27.03.2015, 15:13
gol, asist, şut dışında maç içinden görüntüler olsa daha da güzel olur. ne biliyim top kontrol edişi, sürüşü falan. böylece daha özel bir video olur.en azından ben böyle şeyler beklerim. emeğine sağlık.

Aslında bende videoyu bitirdikten sonra bu kadar kısa olacağını düşünmüyordum. İzlenirken izleyiciyi sıkmayan bir video olsun diye sadece çok çok önemli kesitleri paylaşmak istedim buda bir futbolcunun özel klibi değil de sadece şut gol asist videosuymuş gibi oldu. Cardozo videosunu uzun yapmayı düşünüyorum :)

selcuk
27.03.2015, 15:25
Aslında bende videoyu bitirdikten sonra bu kadar kısa olacağını düşünmüyordum. İzlenirken izleyiciyi sıkmayan bir video olsun diye sadece çok çok önemli kesitleri paylaşmak istedim buda bir futbolcunun özel klibi değil de sadece şut gol asist videosuymuş gibi oldu. Cardozo videosunu uzun yapmayı düşünüyorum :)

bence en büyük eksik metalist macindaki gol sevinci
efsaneydi o an
azimini, hirsini bi insan daha güzel sergileyemez

Oğuzhan Fidan
27.03.2015, 15:35
ganzilisten rica edelim mehmet ekiciyede bi video yapsın haketti.

melihergun
27.03.2015, 17:16
video güzel olmus abicim eline saglık

Mert'
27.03.2015, 17:39
İlk videoya göre gayet iyi olmuş. Ganzilis bıraktıkta sonra videocu kalmadı neredeyse umarım kazanırız seni :)

yatmaztara
27.03.2015, 21:37
İyi müzikler yaratıcılığınızıda geliştirir kanaatindeyim başarılar :)

Oğuz B.
27.03.2015, 21:50
Elinize sağlık.

Cardozo videosunda genel müzik değil de gollerden hemen öncesi için;

https://vine.co/v/OvqaVQv0IK6

" Geliyoo tikkat et.." :)

https://www.youtube.com/watch?v=zfW6y1jDSrU 53. saniye..

Rust Cohle
27.03.2015, 22:24
...Ekici'yi bundesliga'ya veya diğer Avrupa liglerine imkanı yok pahalıya satamayız...Avrupa değeri bana göre 1100-1200 m Euro eder en fazla...ondan fazlasını da kusura bakmayın ama kimse vermez...araplara satalım desek bu seferde ekici gitmez.. alman kültürü almış adama çok para da versen ille de bundesliga der..ve halil gibi az paraya orta sınıf bir bundesliga takımına kapağı atar...sonuç olarak ekici bundesliga diye tutturmazsa elimizde kalır...:cool:

....peki elimizde kalması iyi midir...asla...bu seneki performansı üst düzeydeyken hemen elden çıkarılmalı....değerini bulduğunda kim olursa olsun hemen satılmalıdır...seneye ne bu performansı olur ne de elin oğlu bu kadar frikik attırır...en iyisi aklını çelip hemen araplara şutlamak...:cool:

...tüccar kafası ile düşünmek lazım...bak cavcav'a...kaşla göz arasında karate kid Aykut'la clara Soner'i nasıl itekledi bize...adam çöpü bile satıyor...:cool:

...Ekici'de seneye çöp olmadan diğer ıstakalarla beraber (yaklaşık 17 futbolcu) bu yaz döneminde hemen şutlanmalıdır..:cool:

....sonuç olarak Ekici'nin yerine kim oynarsa oynasın...önemli olan onun etinden sütünden para kazanmak...nasıl olsa amaçsız,ruhsuz,isteksiz,aidiyet duygusu olamayan bir takımımız var...ve değil ekici messi gelse bu durum uzun yüzyıllar değişmeyecek...:cool:

not:...bu camia ali kemal'i,serdar Bali'yi,hami'yi,Abdullah'ı,ogün'ü ve nice adamı sattı...ekici kim hacı...:cool:

Oğuz B.
27.03.2015, 22:58
Ekici bu takımın lideri olacak önümüzdeki sezon. Ancak senin "şutlanman" yakındır. Görür müsün bilemem.

Berke6198
27.03.2015, 23:01
...Ekici'yi bundesliga'ya veya diğer Avrupa liglerine imkanı yok pahalıya satamayız...Avrupa değeri bana göre 1100-1200 m Euro eder en fazla...ondan fazlasını da kusura bakmayın ama kimse vermez...araplara satalım desek bu seferde ekici gitmez.. alman kültürü almış adama çok para da versen ille de bundesliga der..ve halil gibi az paraya orta sınıf bir bundesliga takımına kapağı atar...sonuç olarak ekici bundesliga diye tutturmazsa elimizde kalır...:cool:

....peki elimizde kalması iyi midir...asla...bu seneki performansı üst düzeydeyken hemen elden çıkarılmalı....değerini bulduğunda kim olursa olsun hemen satılmalıdır...seneye ne bu performansı olur ne de elin oğlu bu kadar frikik attırır...en iyisi aklını çelip hemen araplara şutlamak...:cool:

...tüccar kafası ile düşünmek lazım...bak cavcav'a...kaşla göz arasında karate kid Aykut'la clara Soner'i nasıl itekledi bize...adam çöpü bile satıyor...:cool:

...Ekici'de seneye çöp olmadan diğer ıstakalarla beraber (yaklaşık 17 futbolcu) bu yaz döneminde hemen şutlanmalıdır..:cool:

....sonuç olarak Ekici'nin yerine kim oynarsa oynasın...önemli olan onun etinden sütünden para kazanmak...nasıl olsa amaçsız,ruhsuz,isteksiz,aidiyet duygusu olamayan bir takımımız var...ve değil ekici messi gelse bu durum uzun yüzyıllar değişmeyecek...:cool:

not:...bu camia ali kemal'i,serdar Bali'yi,hami'yi,Abdullah'ı,ogün'ü ve nice adamı sattı...ekici kim hacı...:cool:

İsterseniz "cool" emojisinin patentini size verebiliriz.

Fatih Öztürk
27.03.2015, 23:17

11 milyon euro iyi parada şampiyonluk hesapları yapan bir takım illa para ediyor diye oyuncu satmaz.karate kid diye dalgaya alınan Aykut'un performansını göremediniz galiba.Bugün satışa koysan aldığın paraya rahatlıkla satarsı.Ruhu isteği olmayan takım 2. yarının en fazla puan toplayan takımı.nasıl bi ruhsuzluksa bu!

Rust Cohle
28.03.2015, 08:44
Ekici bu takımın lideri olacak önümüzdeki sezon. Ancak senin "şutlanman" yakındır. Görür müsün bilemem.

...beğenirsin beğenmezsin...burası özgür bir ortamsa ben düşüncelerimi söylerim arkadaş...senin söylediğine de kötü yorum yapmak bana yakışmaz...çünkü o da senin düşüncen...her şeyi olaylar ve zaman gösterecektir...:cool:

...önemli olan kimin haklı kimin haksız olduğu değil özgürce aklından geçeni söyleyebilmesidir..:cool:

Bilgehan Tokal
28.03.2015, 08:56
...beğenirsin beğenmezsin...burası özgür bir ortamsa ben düşüncelerimi söylerim arkadaş...senin söylediğine de kötü yorum yapmak bana yakışmaz...çünkü o da senin düşüncen...her şeyi olaylar ve zaman gösterecektir...:cool:

...önemli olan kimin haklı kimin haksız olduğu değil özgürce aklından geçeni söyleyebilmesidir..:cool:

Yıldızı artan herkes satılsın, şehrin sembolü olmasın, efsane futbolcumuz olmasın, diğer anadolu klüpleri gibi değerlenen oyuncuyu satalım.

Rust Cohle
28.03.2015, 09:06
[QUOTE=Bilgehan Tokal;1920019062]Yıldızı artan herkes satılsın, şehrin sembolü olmasın, efsane futbolcumuz olmasın, diğer anadolu klüpleri gibi değerlenen oyuncuyu satalım.[/QUO

...yetenekli meziyetli oyuncu tamam...ama selçuk, burak, colman, aurelio gibi örnekler varken dikkatli düşünmek lazım...çünkü seneye bonservisini uzatamazsan elinden kaparlar lokmanı..:cool:

Rust Cohle
28.03.2015, 09:12
11 milyon euro iyi parada şampiyonluk hesapları yapan bir takım illa para ediyor diye oyuncu satmaz.karate kid diye dalgaya alınan Aykut'un performansını göremediniz galiba.Bugün satışa koysan aldığın paraya rahatlıkla satarsı.Ruhu isteği olmayan takım 2. yarının en fazla puan toplayan takımı.nasıl bi ruhsuzluksa bu!

...Aykut'a 3.5 milyon Euro verdik...pardon cavcav'a...kendisine verileni daha telaffuz etmedim...:cool:

..bugün satışa koysam aldığım paraya rahatlıkla satarım demişsin...tamam satışa koyduğunda tekrar görüşelim..:cool:

Emre İskender
28.03.2015, 09:37
Ellerine sağlık... Kurgu da çok güzel müzik de bence...

Önce direkler sonra asistler sonra goller çok beğendim....

İlk denemen olduğunu okuyunca sasırdım... Devamlarını bekliyoruz..

Nacizane önerim Kanala abone olmayı unutmayın ibaresine gerek yok ;)

Fatih Öztürk
28.03.2015, 10:58
...Aykut'a 3.5 milyon Euro verdik...pardon cavcav'a...kendisine verileni daha telaffuz etmedim...:cool:

..bugün satışa koysam aldığım paraya rahatlıkla satarım demişsin...tamam satışa koyduğunda tekrar görüşelim..:cool:

Hayır 2.9 milyon verildi,çok yüksek ihtimal verende Ağaoğlu.Aykut'un ederine gelince son aylardaki yükselen formunu görmemek için art niyet taşımak lazım. şuan ligin en formda stoperi ve değeride en az alındığı para kadardır.Önümüzdeki senede başta Ekici ile birlikte takımı taşıyacak önemli oyuncuların başında gelecek.

Yiğit SARI
28.03.2015, 11:06
Cardozo için bende sana birkaç müzik önerisi yapayım kardeşim ama bunlar için ama başka videolar için değerlendirirsin :)

xIDHYqE0Jg4

_YCGtT_FRYg

İlk müzik sahiden çok iyi

GltXYP4qTsQ

Ne günlerdi beee... Hatırlarsanız kötü skorlar almaya başlamıştık ve bu video stadta yayınlanmıştı. Ganzilis de bu parçayı kullanmıştı videoda

Onur Muhcu
28.03.2015, 11:16
Belli ki videonun güzel bir hale gelebilmesi için çok emek harcamışsın. O yüzden öncelikle EMEKLERİNE SAĞLIK demeliyim. Bu videonun çok daha iyisini hazırlayabileceğinden hiç kuşkum yok çünkü heyecanını yazılarından görebiliyorum.

Video ya gelince,

Görüntü de farklılıklar yapmak, tek bir standartta gitmek yerine daha farklı renkler kullanmak istemişsin. Bunlar da başarılı olmuşsun lakin içlerinde 3 - 5 tanesi videonun gidişatını bozdu diyebilirim. Bunlardan bir tanesi Mehmet Ekici'nin forma rengi.

Müzik anlamında ise başta çok iyi geliyordu ancak ilerledikçe kulağa hoş gelmemeye başladı. Seviye genel de aynı oranda kaldı ..

Bunları sana aktarırken video dahisi olduğumu düşünme, hatta hiç anlamam.

Sadece düzeltebilmen açısından sana yardımcı olmak istedim.

Tekrar emeklerine sağlık.

Devamını bekliyoruz ;)

Berke6198
28.03.2015, 11:16
Müzik tercihine geçecek olursak, artık videolarda savaş müzikleri değil de dubstep tarzı müzikler kullanıyorlar...

Hem izlerken sıkmıyor hem de oyuncunun gollerine, asistlerine veya hareketlerine dinamizm katıyor...

Mesela;

3Q9rewnLFYw

Oğuz B.
28.03.2015, 16:17
Bak aşırı özgürlükçü insan;

Başlığı okuma zahmetine girdin mi? İçerikten haberin var mı? Genç bir arkadaşımız emek harcamış bir video hazırlamış. Sen bir "eline sağlık" bile demeden oyuncuyu takımdan nasıl uzaklaştırırız onun hesabını yapmışsın. Üstelik "şutlamak" gibi argo bir tabirle yapıyorsun bunu. Daha nasıl bir özgürlük bekliyorsun? BMN'de senin bile düşüncelerini ifade edebileceğin fazlasıyla demokratik bir ortam var. Ayrıca burası taraftar sitesi. Taraf olmak zorundasın. Tuttuğun takımı bilmediğimden belirteyim; Trabzonspor'dan yana.

Not: ":cool:" bu ifadeyi her cümlenin sonuna ekleyince çok özgürlükçü ve "biliyor" anlamında algılanmıyor. Komik oluyor sadece.

Tolga Kurt
28.03.2015, 16:24
Belli ki videonun güzel bir hale gelebilmesi için çok emek harcamışsın. O yüzden öncelikle EMEKLERİNE SAĞLIK demeliyim. Bu videonun çok daha iyisini hazırlayabileceğinden hiç kuşkum yok çünkü heyecanını yazılarından görebiliyorum.

Video ya gelince,

Görüntü de farklılıklar yapmak, tek bir standartta gitmek yerine daha farklı renkler kullanmak istemişsin. Bunlar da başarılı olmuşsun lakin içlerinde 3 - 5 tanesi videonun gidişatını bozdu diyebilirim. Bunlardan bir tanesi Mehmet Ekici'nin forma rengi.

Müzik anlamında ise başta çok iyi geliyordu ancak ilerledikçe kulağa hoş gelmemeye başladı. Seviye genel de aynı oranda kaldı ..

Bunları sana aktarırken video dahisi olduğumu düşünme, hatta hiç anlamam.

Sadece düzeltebilmen açısından sana yardımcı olmak istedim.

Tekrar emeklerine sağlık.

Devamını bekliyoruz ;)

Estağfurullah düzeltmem gereken yönlerimi siz söyledikçe ben geliştireceğim kendimi. Evet müzik gerçekten 3 dk olmasına rağmen sıktı ama Cardozo için bulduğum müziğin sıkmayacağını düşünüyorum :)

Herkese yorumları için teşekkür ederim. Bu arada videoyu BMN adı altında paylaştım yönetimden uğur abiyle görüştüm büyük ihtimal videoları BMN introsu ile gireceğim ve BMN'nin youtube'deki kolu olacağım bu benim için gurur verici :)

Mert'
28.03.2015, 16:47

aynn bro :cool: :cool:

Rust Cohle
28.03.2015, 18:24
aynn bro :cool: :cool:

...senin de demek ki içinde cavcav ruhu var:D..aynı benim gibi...(şimdi bu lafı da terse çekerler)..:cool:

...aman dikkat et...beni ettikleri gibi seni de aforoz etmesinler...:cool:

Hakan
28.03.2015, 19:33
Sütlü köpüklü kafası dedikleri bu olsa gerek :cool:

bordomavi1
29.03.2015, 18:15
Ellerinize sağlık :)

jairzinho
29.03.2015, 21:44
tecrübeler şunu gösteriyorki bir oyuncuyu ne kadar çok yükseltirseniz o kadar çabuk tüketilecek demektir.demba ba aşkı 6 ay anca sürdü beşiktaşta.şimdi göndelirmi muhabbetleri dönüyor.

Rust Cohle
29.03.2015, 23:02
Sütlü köpüklü kafası dedikleri bu olsa gerek :cool:

...ekiciye bakınca dolar ve Euro topa vuruyor gibi görüyorum...ne içtiysem artık...epeyce köpürmüş demek ki...:cool:

ts_tuncay_ts
29.03.2015, 23:16
Şu adamı ne zaman görsem Mehmet Ekici geliyor aklıma :D Benziyorlarda biraz...

https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpf1/v/t1.0-9/11009164_1035297996486413_5004296483471062544_n.jp g?oh=c2ef2bc37c611c4735af7192c4e1296b&oe=55AE125D&__gda__=1437091170_69901b7ea511a9efea9b4dbfc8aafdc 2

61ronin61
29.03.2015, 23:41
ekici sadece kendine oynuyor ve cardozoya kesinlikle pas atmıyor gözlerim iyi görür .

bthnbyrktr
30.03.2015, 09:07
...ekiciye bakınca dolar ve Euro topa vuruyor gibi görüyorum...ne içtiysem artık...epeyce köpürmüş demek ki...:cool:

Eğer yeri doldurulacaksa Mehmet Ekici'nin yurt dışına tranferi caizdir. :cool:

Kaya
30.03.2015, 09:39
Eline sağlık Tolga... İlk çalışma için gayet iyi. Devamını bekiyoruz... :)

amasya0561
30.03.2015, 10:28
EKİCİ BİZİ ŞAMPİYON YAPAMAZ
Evet Ekici iyi bir futbolcu dur. ama benim bildigim bir takımı orta sahası şampiyon yapar. Ekici 9 gol 9 asist yaptı önemli bir katkı. goller tamam süper ama asist olayını ben farklı düşünüyorum. ekicinin yaptıgı asistlerin tamamı sanırım duran toplardan en son akhisar maçındada oscara pas atmadı şut çekti top oscara gitti ekiciye asist yazıldı. asist deyince ben alda at dercesine pas yapan araya kaçırıp kaleciyle başbaşa bırakan pozisyonlar beklerim. gs deki hagi şikecilerdeki alex gibi orta sahalar hayalim. sonuç olarak ekici bence bu takımın lideri olamaz yanına mutlaka süper bir 10 numara şart. çok iyi bir ücretle satılırsada çokta üzülmem. yukarıda bir arkadaşımda cardozoya pas atmıyor demiş dogru bir tespit. bana gol sonrası cardozoya sarıldıgı bir görüntüde bulamazsınız benimde çok dikkatimi çekti. hatta videoda da var cardozo Mehmete sarılıyo ama o oralıklı bile olmuyor.

Ufuk
30.03.2015, 10:50
EKİCİ BİZİ ŞAMPİYON YAPAMAZ
Evet Ekici iyi bir futbolcu dur. ama benim bildigim bir takımı orta sahası şampiyon yapar. Ekici 9 gol 9 asist yaptı önemli bir katkı. goller tamam süper ama asist olayını ben farklı düşünüyorum. ekicinin yaptıgı asistlerin tamamı sanırım duran toplardan en son akhisar maçındada oscara pas atmadı şut çekti top oscara gitti ekiciye asist yazıldı. asist deyince ben alda at dercesine pas yapan araya kaçırıp kaleciyle başbaşa bırakan pozisyonlar beklerim. gs deki hagi şikecilerdeki alex gibi orta sahalar hayalim. sonuç olarak ekici bence bu takımın lideri olamaz yanına mutlaka süper bir 10 numara şart. çok iyi bir ücretle satılırsada çokta üzülmem. yukarıda bir arkadaşımda cardozoya pas atmıyor demiş dogru bir tespit. bana gol sonrası cardozoya sarıldıgı bir görüntüde bulamazsınız benimde çok dikkatimi çekti. hatta videoda da var cardozo Mehmete sarılıyo ama o oralıklı bile olmuyor.

Duran toplar asist olarak değersiz midir? Takımı şampiyon yapacak oyuncunun kafamdaki özelliklerini yazıyorum..

Oyun sıkıştığında kilidi açacak, maç gitti derken geri getirecek adam Şampiyon olacak kadroda olmazsa olmaz.

Adam geçip araya oynayan adam durdurulabilir. Hürriyet gibi birini görünce geri teper. Hadi efsane oyuncu buldun iki adam koyarsın yanına futboldan soğur. Ama frikik atan adamı kimse durduramaz en fazla baraja iki kişi fazla koyarsın :)

Adamın takımın iddiası olmadığı zaman bile verdiği katkı ortada. Ölü top denen kornerlere hayat verdi. Frikiklerde dışarı vurunca homurdanan insanlar var. Bir dönem hatırlıyorum fener lucianonun kornerleriyle şampiyon oldu desem yeridir.

Mollasalihoğlu
30.03.2015, 11:38
Eline sağlık. Yapıcı eleştiriler de uygulanırsa çok daha güzel olabilir. :)

Ulan şu videonun altında Ekici'yi satmışsınız ya vallahi pes.

melihergun
30.03.2015, 21:33
bosingwanın hala videosu yok ? :D

İlkhan
03.04.2015, 21:38
aynen. ekiciyle cardozo kavgalı. hemen tüm taraftarlar birlik çağrısı yapmalı. lan zaten biz birbirimizle düşmanız onlar dost olmasa nolcak. manyak mısınız, paranoyak mısınız nesiniz anlamadım.

eline sağlık, güzel olmuş. bi ganzilis olmasa da hoş :)

DoctorDesign61
12.09.2015, 19:22
Colmandante'den sonra ortasahaya en çok yakıştırdığım adam ME8

OzcanHan61
06.02.2018, 13:07
:D