PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : STSL 26. Hafta | Konyaspor 1-0 TRABZONSPOR | MAÇ SONUCU

Sayfa : 1 2 3 4 [5] 6

Erman Aydın
05.04.2015, 21:14
Ben her zaman hocada ve hatta yonetimde de istikrardan yanayim. Ama bu kisiliksizler istisna. Bu yonetime boyle hoca yakisir zaten.

Punisher-61
Topcu kötü ise kaliteli degilse ersun yanal ne yapsin

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

Fatih K.
Maçı Ersun Yanal eliyle verdi başka açıklaması yok. İkinci yarıda ortada takım diye birşey yok, 70te gol yiyorsun ama 85te oyuncu değiştiriyorsun. O dakikadan sonra değişmesen ne olacak? Hala şu Erkanı oyuna niye aldığını anlamıyorum. Aykut kenardayken şu Uğur kazmasını hangi akılla oynattığını anlamıyorum. Mustafa Akbaş neden beceremediği sol bekte oynattığını anlamıyorum. Suç kesinlikle sadece hocada değil ama %80 hata onun.

Muhammed Ayaz
yazıklar olsun bee ersun yanal geldiğinden beri takıma neler kattı, hangi oyuncuyu parlattı,nasıl bir oyun sistemi geliştirdi ?

kocaman biir hiiiiiiiiiiiiççççççççç

Fatih Öztürk
Atamayana atarlar arkadaş.Maçın özeti bu.

yattarahayranı
Bursaspor'un cezası kaldırılmadı mı ??
Bu sene kesin gidemicek eğer odemeseydi seneyede gidemicekti o kaldirildi

tslionur
Bosi'yi sağbek oynatmak, özer yerine waris yatabare veya sefayı oynatmak bu kadar mı zor olmuyor işte hocam olmuyor

Ufuk
05.04.2015, 21:15
Geçmiş olsun. Iyi oynamadık diyene saygı duyarım ama Pozisyonumuz yok ajitasyonu yapmayın. 3 tane net kaçan pozisyonumuz var.

Courage
ulan 40 yılda bir başlık açalım dedik ,uğurlu gelir dedik .....

:(

biltrabzon
Seneye sampiyon olacakmisiz,iho ve ahalisi öyle diyor.Tarihin en iyi kadrosunu kurdu,bagis topladi kulübe,2011 in kupasini alacak az kaldi.Biraz sabredelim.

ALDENİRO
05.04.2015, 21:16
Konya oyyncu kalitesi bizden daha mı iyi?!! Üç top yapamıyorsan bu td nin suçudur.futbolcu gol kaçırır. Ama td takımı kötü oynatamaaz.

özgür6161
05.04.2015, 21:16
Takıma destek olmak ile sorunları görmezden gelmek arasındaki ince çizgiyi fark edemeyip takıma destek olayım diye onlarca sorunu görmezden gelen, eleştiri yapan kişileri hain, bölücü, Özakçı, düşman ilan eden çok bilmişler şu maçı iyi izleyin. Hatta bu maçı değil, istediğiniz herhangi bir maçı izleyin. Hepsi aynı.

Rezil oluyoruz. Her maç rezil oluyoruz.. Ama olsun. Biz bunu da sindiririz. Yeter ki İHO başkana laf gelmesin.

Ne olmuş yani 4. Olamıyorsak? Amma da abartıyorsunuz ha.. Takmayın bunları.

(!)

İnce çizgi mevzusu birçok sorunun temel sebebi...
Teşekkürler yorum için...
Bakınız ayrıca insanlar yorumunu dilediğince yapsın...
Eleştirmek olumsuz bir eylem değildir.Haksız olan insanlar eleştirilmekten korkar.Kimse kimseden fazla Trabzonsporlu değil.Kimse bu kulubün sahibi de değil.
Son aylarına girmeden bir önceki başkan için de kalsa iyi şeyler yapacağından eminim ama bu ortamda kulüpteki enerjiyi almak için bırakması şart dedim.
En iyisini ben yaparım.Bu mantık ile yolda kalınır.

F. Yıldırım
05.04.2015, 21:17
Ersun yanal mi kacirdi golleri ...sacmalamayin

Ersun Yanal golleri kaçırmadı ama acı bir gerçek var ki en etkili ortanı Medjani kesmiş, 3 etkili pozisyonun var 3'ünde de Medjani varsa ben hocaya bakarım. Ha Medjani'nin tek hatası 2. pozisyonda dışarı vurması ki kaliteli forvetler bile kaçırabiliyor bu tür pozisyonları.

Geri kalan maça bakarsak sıfır, kaleyi bulan şut sayımız bir, Cardozo olsam hocayı ciddi ciddi eleştirirdim.

ffırtına
4. olabilmemiz artık çok çok zor. Zorlu deplasman maçlarımız var eğer Bursa'yı kendi evimizde yenemessek seneye Avrupa ligi felan hayal bize.. Bu oynadığımız oyunla 6.lığı bile haketmiyoruz tabi orası ayrı mesele.. Ersun hocaya güveniyorum ancak haftalardır oynanan bu kötü futbol beni büyük bir karamsarlığa sürüklüyor...

uzungöllü
Bu kadar yatırımın karşılığında transfer yasağı olan mersinle aramızda 8 puan var... Yuh be yuh...

batuhanTs
deniz filan hikaye arkadaşlar özer salih soner bırakın ilk 11 i yedekte bile tutmayacaksın bu adamları maçın en iyi adamı fatih atik gerisini siz düşünün anlamadığım olay şu neden pozisyonlara girmemesi gerek adam giriyorda cardozo ya 1 tane pozisyon çıkmıyor hakikaten şaşırılacak bir olay

Manava61
Yapılacaklar çok açık net.Ersunla yaz transfer dönemi geçirilmeli.İyi bir kadro kursun sora da devre arasında gönderilir.Çünkü her takımın belli bir oyun sitemi olur.O sistem üzerine oynarsın kanatları kullan kısa oas hızlı kontra atak vs....Bizde öle bi şey yok ki Allah ne verdiyse...Nese gelecek sezon devre arası ersun gider yabanncı bir teknik direktör getirilmeli disiplinli ve belli bir oyun sistemi olan(savunma hariç)

arifberkay
Dk 88 sefayı oyuna aliyor ve ona taktik veriyor bu nedir ne demektir?

Reha Demirbaş
05.04.2015, 21:18
Cardozo zaten maçta 2-3 topla buluşuyordu. Ekici olmayınca o 2-3 toplada buluşamıyor.

Bu arada otobüsün frenine eliyle basmış biri Tümer sıkıştırdı araya :D

Oğuzhan Fidan
çok güzel yorum yazmıştım hepsi database bilmemne yüzünden uçtu gitti düzeltin şu siteyi arkadaş her yoğunlukta gümlüyor ! bize geçmiş olsun Avrupa hayali felan mucizelere kaldı artık. çok yazık bu camiaya bu kadro bu oyuncu kadrosu bize yakışmıyor.

Hakan
Sen defol git burdan!
Adam tapıcı taraftar. Git isimlere tap sen!
Isimlere tapmıyorum tapacaksam da Rihanna'ya taparım neden bir erkeğe tapayım

Sefaenes
bu orta saha dünyanin en iyi golcusunu getirsen gol atamaz ya bu orta sahala siradan bir takimda ayni anda oynasin küme oynar. Gecensen Onur sayesinde yukaridaydik busene de mehmet.Allahini sever önümüzdeki sezzon kadrosunda soner,fatih,akbas gibi oyunculari görmek istemiyorum. Isterse hepsi yapanci olsun su ruhsuzlardan iyidir. Erkana verilen paraya yazik adam bence bilerek istemiyerek oynamiyor. Su takimda tek acidigim oyuncu cardozo baska takimda olsa yilin transferi olurdu

ffırtına
Bir de şu var geride olan takım tüm riskleri derhal almalı ancak Ersun hoca 85ten sonra 2 oyuncu değiştirdi mantığını çözemedim..

sbay
Mustafa akbaş ısrarını anlamıyorum.1461 de oynayamayacak adama altın tepside Trabzonspor sunuluyor...O da bahçecik de halı saha yaptırmaya devam etsin..Nasılsa para geliyor..Ah Trabzonspor'umuzun paraları ah...

uzungöllü
05.04.2015, 21:19
Dk 88 sefayı oyuna aliyor ve ona taktik veriyor bu nedir ne demektir?

sı.tım şimdi sıvıyorum

nakzo
05.04.2015, 21:19
Bir takim bu kadar para harcayıp 26 haftada da deplasmanda sadece 2 galibiyet alabiliyorsa orda o yönetimin hala oturması komedidir komedir komedi bir takım100 milyon € harcayıp hala akbaslarla,atiklerle,medejanilerle oynuyorsa ısrarla ve inatla bosi gibi adamıstoper oynatıyorsa bi büyük takım kanatsız 90 dakikayı bitiriyorsa Utac vesilesidir bu iho Trabzonspor aleni bitirme projesidir ve son sahnede oynanıyor tarihteki en büyük fiyasko ihonun 100 milyon € luk Trabzon sporudur biri bizi kurtatsınn lütfen İMDATTTTT

RoyalEvil61
05.04.2015, 21:20
fatih, mustafa akbas ve salih'in yerine altyapidan oyuncular oynasa ne kaybederiz?

Manava61
05.04.2015, 21:21
İhoyu destekleyen biriydim ama olmuyor.İyi niyetli oldugunu düşünüyorum ihonun ama.Verilen sözlerin hiç biri tutulmadı.Şike süreci ne alemde belli değil.Zirveye oynamassak bırakırız dediler olmadı.ARtık camianın taze kane ihtiyacı var bütünleşmeye ihtiyacı var

Oğuzhan Fidan
05.04.2015, 21:22
Konya oyyncu kalitesi bizden daha mı iyi?!! Üç top yapamıyorsan bu td nin suçudur.futbolcu gol kaçırır. Ama td takımı kötü oynatamaaz.
3 top yapamıyosan bu teknik direktörün suçudurmu :/ bu maç ersun yanal iyi taktik verememiş sistem zaten yokta . bu 3 pası ersun yanalmı yapcak sahada :) güldürmeyin insanı :D kadro bu malzeme bu varmı elinde sow gibi ortasahadan çalımlayarak gidip gol atacak adamın :D hala daha hoca göndermekle başarı geleceğini zannedenler var :)) gülüyorum sadece

truva28
Ersun takımı sabote ediyor resmen.Ne kadro kurmayı biliyor,ne de oyunu okumayı..Fatih Ve Medjani'nin ortasahada oynadığı,Salih ve Akbaş'ın bek olduğu takım zaten ancak şansa maç kazanır.Adam Erkan'ı oyuna aldı ama Özer solda oynamaya devam etti!Yahu Erkan'ın solda iyi oynadığını sen bu zamana kadar anlayamadın mı?Bu takıma kurtarıcı diye bu adamı aldırması zaten ayrı fiyasko.

Reha Demirbaş
Adam doğru diyor pozisyon var net gol yok diyor. Yalan mı?

Sefa Murat Dokuz

Konyaspor'un sahaya çıkan ilk 11'i bizim ilk 11'imizden bir tık daha üstün bir kadroya sahipti.

Konyaspor daha dengeli takım. Bizim gibi golcüsü Cardozo değil ama orta sahası da Medjani, Atik değil. beki Akbaş stoperi Demirok değil. Sahada 4 net kazması yok. Birde Soner'i ekle bir de bayan futbolcusu yok. Konya'nın ilk 11'i her türlü bizden iyiydi gayette.

kudu_61
05.04.2015, 21:23
kardeşim şu takımda en son hatta ersun hocadan dan bile sonra eleştirilecek kişidir hakan.hakan maç içerisinde iyiydi ama golde hatası vardı bunu kabul edememekte problem nerde onu anlamadım seneye de gitmeli onur ve ibo bu takımı götürür
evet haklısın en son laf söylenecek isimdir bence de
soner varken
akbaş varken
ve hatta özer fatih sefa varken
başımızda ersun varken en son kızılması gereken hakan ama GOLDE HATALI KARDEŞİM

serdaracıl
Seneye sampiyon olacakmisiz,iho ve ahalisi öyle diyor.Tarihin en iyi kadrosunu kurdu,bagis topladi kulübe,2011 in kupasini alacak az kaldi.Biraz sabredelim.

Aman başkan koltuğundan olmasın. Takım hiç önemli deği

arifberkay
İhoyu destekleyen biriydim ama olmuyor.İyi niyetli oldugunu düşünüyorum ihonun ama.Verilen sözlerin hiç biri tutulmadı.Şike süreci ne alemde belli değil.Zirveye oynamassak bırakırız dediler olmadı.ARtık camianın taze kane ihtiyacı var bütünleşmeye ihtiyacı var

Bu camianın bütünleşmesi 2010-2011 kupasını geri almaktan daha zor..

maxim
Hakkaten yani nedir Bosingwa sağda oynasa, solda da İshak oynasa ne kaybederiz de stoper kalmamış gibi herkes garip düzende oynuyor.

Fena sinir oldum bu maçı nasıl kaybederiz, hele golden sonra 1 dk. oyun oynanmadı bu nasıl bir futboldur bu nasıl bir ligdir....

Mehmet Fatih Silik
Haala merak ediyorum su serefsiz hakemin bile bile Djalma'nin elle kestigi topa neden sari kart vermedigini...

Yavsakligin bu kadari...

kudu_61
Bide bu sezon nerdeyse ilk defa 30.000 gördü bizimkiler belki heyecan yapmışlardır gördün mü trabzon seyirciyi

Manava61
05.04.2015, 21:24
3 top yapamıyosan bu teknik direktörün suçudurmu :/ bu maç ersun yanal iyi taktik verememiş sistem zaten yokta . bu 3 pası ersun yanalmı yapcak sahada :) güldürmeyin insanı :D kadro bu malzeme bu varmı elinde sow gibi ortasahadan çalımlayarak gidip gol atacak adamın :D hala daha hoca göndermekle başarı geleceğini zannedenler var :)) gülüyorum sadece
^pas yapmak demek belli bir oyun sistemi demektir.Verdiğin örnekte sow bireysel yeteneklerini konuşturuyor.Bireysel yenteneklerle maçlar bir yere kadar gider.Önemli olan sistemdir.Teknik direktörlerin de takımlara bunu kazandırması gerekir

Oğuzhan Fidan
Bir takim bu kadar para harcayıp 26 haftada da deplasmanda sadece 2 galibiyet alabiliyorsa orda o yönetimin hala oturması komedidir komedir komedi bir takım100 milyon € harcayıp hala akbaslarla,atiklerle,medejanilerle oynuyorsa ısrarla ve inatla bosi gibi adamıstoper oynatıyorsa bi büyük takım kanatsız 90 dakikayı bitiriyorsa Utac vesilesidir bu iho Trabzonspor aleni bitirme projesidir ve son sahnede oynanıyor tarihteki en büyük fiyasko ihonun 100 milyon € luk Trabzon sporudur biri bizi kurtatsınn lütfen İMDATTTTT
buna katılırım işte suç tabiki bu transferleri gerçekleştirenlerindir. kime göre neye göre hangi sisteme göre alındı bu oyuncular ? bana göre üst düzey kaliteli oyuncumuz yok ( onur ve ekici ) dışında

arifberkay
Kadroyu gördüm iddaa oynayan arkadaşlara konyaya verin dedim kupon konyadan yatarsa paraniz benden dedim o kadar emindim..

kudu_61
05.04.2015, 21:25
haala merak ediyorum su serefsiz hakemin bile bile djalma'nin elle kestigi topa neden sari kart vermedigini...

Yavsakligin bu kadari...
bende anlamadım ve hatta salihe yapılan sarı kartlık faule sen nasıl taç verirsin

Oğuzhan Fidan
^pas yapmak demek belli bir oyun sistemi demektir.Verdiğin örnekte sow bireysel yeteneklerini konuşturuyor.Bireysel yenteneklerle maçlar bir yere kadar gider.Önemli olan sistemdir.Teknik direktörlerin de takımlara bunu kazandırması gerekir
barcelonanın oyununa teknik direktörün etkisi nedir ? bana bunun cevabını ver sabaha kadar susarım saygı duyarım.. dinliyorum başla .

Adem Akyüz'
Sahada yürüyen Erkan'a, her maç fantaziler yapan Ersun'a, takımı siyasetin köpeği yapan İHO'ya laf söyletmemek takıma destek olmak değildir. Takıma destek olmak ile hataları sıkıntıları görmezden gelmek arasındaki ince çizgiyi kaçırmayın..

Manava61
Bu camianın bütünleşmesi 2010-2011 kupasını geri almaktan daha zor..
Haklısın abi ama nolcak bu böyle sonsuza dek sürmeyecek ya bir şekilde bunun gerçekleştirilmesi lazım.Bu da sportif başarıyla olur bence.Tek yol bu

nakzo
bursa avrupaya gidemiyor,başakşehir şikede ismi geçen kulüplerden o da gidemeyecek gibi. Dolayısıyla 6. bile olsak Avrupa yolu açık. Oyuncular bunun farkıda. Umurlarında değil kazanmak. Onlar profesyonel,alır parayı koyar cebine. Olan gene bize olur. Bunu bize reva gören yönetimin ...

Nedemek 6. cılık böyle avrupya gidecek nalet gelsin avrupasına. Hemserim bu sezon biz feda sezonu yapmadık ki 350 milyon Türk lirası para harcadık biz tüm barutumuz hatta gelecegimizdi bizim bu para bu kadat para harcayıp 6. olmayı hicbir Trabzonsporlu sindiremez kimseyede sindirtmez...

serdaracıl
05.04.2015, 21:26
Trabzonsporun sorunu hoca değil. Öğle olsa bu güne kadar takımı yöneten 24343454356 hocadan biri başarılı olurdu.

Oğuzhan Fidan
05.04.2015, 21:27
Kadroyu gördüm iddaa oynayan arkadaşlara konyaya verin dedim kupon konyadan yatarsa paraniz benden dedim o kadar emindim..
zaten banko evsahibi oynuyolar trabzona deplasmanlarda. içerdede banko Trabzon alır diyolar gözümle gördüm kaç kere..bir maçtada yanıltmadılar. bu sezonki kaderimiz buymuş.

Manava61
05.04.2015, 21:28
barcelonanın oyununa teknik direktörün etkisi nedir ? bana bunun cevabını ver sabaha kadar susarım saygı duyarım.. dinliyorum başla .
Barcelonanın sistemi yıllardır aynı çünkü o yüzden teknik direktörlerin etkisi pek göze çarpmıyor.Bir de liverpoola bakalım oyuncular kaliteli mi evet ama sistem yok.İşte teknik direktör etkisi burda başlıyor.2009 2010 da ersun yanal vardı kaçıncı bitirdik futbol nasıldı??2010 2011 de aynı kadro şenol güneş geldi oyun nasıldı ???

kudu_61
Gitmeyelim avrupaya seneye daha diri olalım ve şampiyon olalım artık ben avrupa da boş yorgunluk istemiyorum bu sezon bitti stres yapmayalım gidecekler gitsin
soneri
medjanisi
belkalemi
isakı
fatih (ben beğeniyorum)
aytacı
uğuru

ve şampiyon olacak takım kuralım bıktım artık

İ. SARAL
Maçtan önce kesinlikle kazanamayacağımız belliydi. Önce hakemi sonra kadroyu görünce ümidim 0'a yaklaştı. Ama ilk yarı iyi oynadık bence. 3 tane %100'lük pozisyonu kaçırırsan adam gelir atar. Her maç aynı terane. Gol atana kadar canımız çıkıyor, adamların her atağı gol oluyor. Hoca ile devam edilmeli ama Soner nedir ya? Bu adamdan daha ne bekleniyor? Waris bu maçta oynamayacak da hangi maçta oynayacak? Dakika 82 oldu anca oyuncu sokuyor oyuna. 2-3 nokta atışı transfer yapıp eldeki gereksizleri yollarsak seneye bir şeyler olur.

Oğuzhan Fidan
Trabzonsporun sorunu hoca deüil. Öğle olsa bu güne kadar takımı yöneten 24343454356 hocadan biri başarılı olurdu.
şampiyon olduğumuz yıllarda zaten Ahmet suat özyacının üstün zekası sayesinde şampiyon olmuştuk biz. :) ulan adamlar bizim kadroyu halen daha ezbere sayıyolar. hocayla alakalı değildir başarı.. fenerin teknik direktörü kim yaw kim !! malzemeci adam malzemeci !

nakzo
05.04.2015, 21:29
Sahada yürüyen Erkan'a, her maç fantaziler yapan Ersun'a, takımı siyasetin köpeği yapan İHO'ya laf söyletmemek takıma destek olmak değildir. Takıma destek olmak ile hataları sıkıntıları görmezden gelmek arasındaki ince çizgiyi kaçırmayın..

İşte budur.Şu ekonomik ,sportif,temsil alanındaki KEPAZELİĞİ savunabilmek için aleni bir ruh hsatası olmak gerekir ama Ruh hastasında bile azıcıkta olsa bir utanma duygusu vardır.

Fatih Öztürk
Malum mağlubiyetle beslenen kişiler sahne almış yine :)

Reha Demirbaş
aynı hoca fb de şampiyon oldu. demekki burda sorun kadro kalitesi ne kadar salladınız adama :)

Ziyalar Sametler size müstehak.

Arda'
05.04.2015, 21:30
Fb ile sidik yarışı icin transfer yaparsan böyle olur. Erkan transferi tamamen fiyasko boş transfer. Ekici olmayinca ligin en kötü takimiyiz. Son olarak Sergen Yalçın gelmeli nokta.

Oruç
Hüseyin Göçek hakem falan değil. Bu adam bir daha bizim maça verilirse izlemeyeceğim maçı. İğrenç bir tarzı var. Nefret ettim bir daha.

Oğuzhan Fidan
Maçtan önce kesinlikle kazanamayacağımız belliydi. Önce hakemi sonra kadroyu görünce ümidim 0'a yaklaştı. Ama ilk yarı iyi oynadık bence. 3 tane %100'lük pozisyonu kaçırırsan adam gelir atar. Her maç aynı terane. Gol atana kadar canımız çıkıyor, adamların her atağı gol oluyor. Hoca ile devam edilmeli ama Soner nedir ya? Bu adamdan daha ne bekleniyor? Waris bu maçta oynamayacak da hangi maçta oynayacak? Dakika 82 oldu anca oyuncu sokuyor oyuna. 2-3 nokta atışı transfer yapıp eldeki gereksizleri yollarsak seneye bir şeyler olur.
2-3 atıştan fazlasına ihtiyaç var. üst düzey oyuncular alınmıyor maalesef her sezon aynı çöp dolduruyolar takımı. sene sonuda aynı senaryo 10 tane adam alırlar 1 tane adam çıkmaz.

hyasin61
05.04.2015, 21:31
Hem baskan hem hoca onumuzdekı sezonun uzerınde durması halıyle bu sezona havlu attıgımızın gostergesı.

serdaracıl
05.04.2015, 21:31
Her cuma takım için dua ediyordum. Totem olmuştu son haftalarda. Sırf bunun için cumaya gidiyordum:) malesef bu hafta olmadı.

Oğuzhan Fidan
05.04.2015, 21:32
aynı hoca fb de şampiyon oldu. demekki burda sorun kadro kalitesi ne kadar salladınız adama :)

Ziyalar Sametler size müstehak.şikebahçenin
başına kim geçerse geçsin bu kadyla her sezon şampiyonluğa oynarlar .. ancak aragones gibi bi bunak gelirse taş koyabilir :D :D

Sefaenes
Halilodsic en cok elestirdigimiz konulardan oyunculari gercek yerinde oynamiyor diye bosi sagbek de daha iyi oynarken neden orada oynamiyor. Takimda oyniyanlarin cogu pas atmasini bilmiyor bizimkilerin yaptigi pas hatalari amatorde yapilmiyor cocuk liglerinde bulursun. kactane hoca geldi su lanet sonerden ne bulduklarini anlatmalarini istiyorum kitap yazsinlar Soner nasil bir futbolcu oldugunuda artik elestirmiyelim Kiz takiminda bile oynatmam

cem1990
Sağlık olsun

Reha Demirbaş
DENİZLİ: Medjani direğe vurduğu ayakla vursa topa gol :D

kudu_61
Hadi baskete gidelim koyuyoruz gay seye haftaya da futbolda koyacağız sıkıntı yok
yusufumun maçı olur haftaya bu haftayı unutalım
lütfen üzülmeyin

Rıza ÇOLAK
İHO seçildiği gün bizim için sonun başlangıcı demiştim. Israr ediyorum

Oruç
Ersun takımı sabote ediyor resmen.Ne kadro kurmayı biliyor,ne de oyunu okumayı..Fatih Ve Medjani'nin ortasahada oynadığı,Salih ve Akbaş'ın bek olduğu takım zaten ancak şansa maç kazanır.Adam Erkan'ı oyuna aldı ama Özer solda oynamaya devam etti!Yahu Erkan'ın solda iyi oynadığını sen bu zamana kadar anlayamadın mı?Bu takıma kurtarıcı diye bu adamı aldırması zaten ayrı fiyasko.

Entry-nick uyumu diye buna derler.

Ekşicilere selam.

Sefa Murat Dokuz
05.04.2015, 21:33
Sorun hocada, hoca gidip altyapıdan izlese 2 tane oyuncu çıkarsa A takıma. başarısız olsa suçlu kendi olacak. Akbaş mevcut takımın oyuncusu, onu oynatırsa kendi suçlu olmaz kadro kötü ben napıyım olur. Ersun Hoca cesur felan değil, oda sadece işini profesyonelce yapan sıradan bir antrönör.

Sergen Yalçın Trabzonspor'un başına gelse 2.gün Mustafa Akbaş'ı kadro dışı bırakır. Ersun işine yaramayacak adamı sırf kadrom kötü elimdeki malzeme bu adına oynatıyor. Bu takımı sabote etmektir. Bosingwa'yı koy sol beke daha iyi. Bu mağlubiyeti kabul etmiyorum. Erkan'ın 1 sn görev almasını kabul etmiyorum. Daha topu 40 cm havaya kaldıramıyor Erkan ne oynaması. Sefa oynasın en azından koşar. Ne hallere düştük ya. Rezillerin rezillerini topladılar transferde. Aldığımız yabancıların yarısı bidon yarısı oynamıyor ya artis, ya sakat, ya keyfi yok. Yönetim takımın içine sıçtı. Beğenmediğimiz Zokora,Adrian, Henrique bunlardan çok daha iyiydi.

gurur6134
Bildigim butun kufurleri erkan denen futbolcu musvettesine ve onu alip getiren basimiza bela eden iho ya saydim..bunu basimiza o bela etti gitti aldi geldi sov yapti aklinca bi kaziga daha oturttu bizi tez zamanda defol git iho yaninda aldigin copleri bu camiaya attigin kaziklarida getir..olmaz dedik erkan bu takima dinletemedik kendi bildigini okudu..bugun o oyuna girdikden sonra butun toplari ezdi duran toplar dahil saat gibi isleyen takim biranda coktu ortasahada ilkyarida pozisyonlari yok adamlarin..gonulsuz iliskiden olan cocuk ne olur herkes bilir iho bunu bilemedi iste cunku capsiz vizyonsuz erkan geldiginden beri bir mac oynadi 10 mac yatti zerre katkisi yok takima biran once kadro disi kalmali takimi resmen sabote ediyor yeter artik..

zx61
Bide bu sezon nerdeyse ilk defa 30.000 gördü bizimkiler belki heyecan yapmışlardır gördün mü trabzon seyirciyi

Doğru diyorsun renktaş bjk maçından sonra itiraf etmişlerdi zaten heyecan yaptık diye.garipler trabzonda üc bine oynadıkları için otuzbinde afalladılar

Veysel
Top oynamıyoruz valla ne iş anlamadım

U.Sadıkoğlu
Atamassan yenilirsin bu kadar basit 4 tane pozisyonumuz vardı ( 2 Medjani, 2 Deniz ) hiçbirisi girmedi. Konyaspor'un tehlikeli olan tek atağı gol pozisyonuydu bizim diğer 4 pozisyonumuz kadar net değildi ve yedik. Bu demek değilki takım iyi oynadı hayır oynamadı. Ama kaybetmeyide haketmedik.

Manava61
05.04.2015, 21:34
İnşallah düzeliriz ne diyim.Eleştir eleştir her hafta aynı şey değişen bir şey yok.Bireysel yetenekler ön plana çıkmadıkça maç kazanamıyoruz

Doğan Keskin
Ersun hocam hiç kusura bakma bu maçı kaybetmemizin tek sebebi senin çıkardığın yanlış ilk 11. 3 puanı hediye ettin rakibe tamamen yanlış ilk 11. Allah aşkına salih sağbek bosi stoper akbaş sol bek olur mu? soner facia. hocam allah aşkına doğru kadro yap.

biltrabzon
Takim saha ici ve saha disinda rezil kepaze olmus,adam cikmis elestiri yapanlari vay maglubiyette ciktilar yine diyebiliyor.Bu kafadan bende istiyorum arkadas.Siz nasil sampiyonluga giden takimi elestirirsiniz,haddinizi bilin:)

maxim
bu sezon bu kadar sinir bozucu maç hatırlamıyorum, medjani'nin kaçırdıkları, denizin direkten dönen topu, yediğimiz golün dandikliği ve sonrasındaki 15 dk.nın neredeyse oynanmadan geçmesi

finali de erkanın frikiği yaptı, acaba ordan direkt şutla gol yapabileceğine ümitlenen var mıydı aramızda...

bilgehan83
Uğur demirok un bu kadar kötü bir stoper olduğunu görmüş olduk kesinlikle bu takımda yeri yok bu adamım yumlu da aynı şekilde Eskişehir'de dökülüyor Aykut ve medjani yedek stoper olur ama bizim sağlam iki stoper bulmamız şartoğlu şart belkalem falan da hikaye bizim maçta tek hatamız 80 metrede top oynamak bu şekilde forvetine pas atamazsın oyunu kısa mesafede oynamamız şart

Oğuzhan Fidan
05.04.2015, 21:35
Barcelonanın sistemi yıllardır aynı çünkü o yüzden teknik direktörlerin etkisi pek göze çarpmıyor.Bir de liverpoola bakalım oyuncular kaliteli mi evet ama sistem yok.İşte teknik direktör etkisi burda başlıyor.2009 2010 da ersun yanal vardı kaçıncı bitirdik futbol nasıldı??2010 2011 de aynı kadro şenol güneş geldi oyun nasıldı ???
iddia ederim liverpoolun kadrosu bu sene kaliteli felan değildir. sana bunu çok açık yüreklilikle söylerim.. bizimle karşılaştıkları sezonki Liverpool kadrosuyla bu kadro arasında dağlar kadar fark var. şuan forvet yok liverpoolda.. bjk nasıl eleyebilirdi Liverpool çok kötü bu sene. çok iyi transferlere ihtiyaçları var yapacaklardırda zaten.

serdaracıl
05.04.2015, 21:35
İHO seçildiği gün bizim için sonun başlangıcı demiştim. Israr ediyorum

Öyle deme ihosporlular üzülüyor sonra

Sefa Murat Dokuz
05.04.2015, 21:36
Şu maçta yedek klübesinde Zokora,Adrian,Henrique mi olsa?

Constant, Yatabare, Waris mi ? olunca daha çok heyecanlanırdın diye sorsalar. 1 sn düşünmeden Zokora,Adrian,Henrique'yi seçerim.

Reha Demirbaş
Bursa gibi bir kadromuz yok hocaları kim olursa olsun adamların bireysel özellikli maç çevirecek adamı var. Bizde bir tek Ekici.

gurur6134
İşte budur.Şu ekonomik ,sportif,temsil alanındaki KEPAZELİĞİ savunabilmek için aleni bir ruh hsatası olmak gerekir ama Ruh hastasında bile azıcıkta olsa bir utanma duygusu vardır.

Ruh hastasi olmak gerek yada iho gibi ayni tasdan zifleniyor olmak gerekir yani siyaset yalakasi katiliyorum sana

Mustafa YILMAZ
o orta saha ile ancak o kadar olur bişey de diyemiyorum artık bunaldım harbiden

Fatih Öztürk
05.04.2015, 21:37
Galibiyette gıkın çıkmıyor süt dökmüş kedi misali günlerce uğramıyorsun buraya gelmiş Mağlubiyette caka satıyorsun.sen ve senin gibilerini görenler var canın sıkılmasın:)

Manava61
05.04.2015, 21:37
iddia ederim liverpoolun kadrosu bu sene kaliteli felan değildir. sana bunu çok açık yüreklilikle söylerim.. bizimle karşılaştıkları sezonki Liverpool kadrosuyla bu kadro arasında dağlar kadar fark var. şuan forvet yok liverpoolda.. bjk nasıl eleyebilirdi Liverpool çok kötü bu sene. çok iyi transferlere ihtiyaçları var yapacaklardırda zaten.
Liverpoolun kadrosu kalitelidir.He rekabet ettiği takımlara göre daha az kalitelidir kabul ama oynattırılırsa gayet iyi takım olurlar.Bursasporla bizi karşılaştıralım bizim kadromuz onlardan kaliteli ama oyun olarak onlar kat kat iyiler..He sistem olmalı diyorum bu demek degil ki kalitesiz oyuncular olsa da olur.Her şeyde önce kaliteli kadro sonra iyi bir sistem lazım.İkisi ayrı ayrı hiç bir işe yaramaz.Benzinle araba gibiler yani...

biltrabzon
05.04.2015, 21:38
:alkış::alkış::alkış:

kudu_61
Cinconu 80-93 yendik oh oh sefam olsun hadi biraz gülelim mutlu olun stres yok maçımız haftaya

Sefa Murat Dokuz
Atamassan yenilirsin bu kadar basit 4 tane pozisyonumuz vardı ( 2 Medjani, 2 Deniz ) hiçbirisi girmedi. Konyaspor'un tehlikeli olan tek atağı gol pozisyonuydu bizim diğer 4 pozisyonumuz kadar net değildi ve yedik. Bu demek değilki takım iyi oynadı hayır oynamadı. Ama kaybetmeyide haketmedik.

Yapmayın ya, pozisyon bulduk ama Konyaspor resmen ezdi seni 2.yarı orta sahayı geçemedin topu ileri dikmek dışında. Bırakın ileri dikmeyi, topu ileri bile dikemediğimiz anlar var. Akbaş topla birlikte taca çıktı dikmek isterken, Uğur Demirok taca atabileceği topu kornere attı az kalsın gol yiyorduk kornerden. Pozisyon bulduk Özer sayesinde onlarda. Maçı Konyaspor haketti , kaybetmeyi %100 hakettik.

Berkan
2 pozisyonu harcamasaydı bugün farklı şeyleri konuşuyor olacaktık.

serdaracıl
İho pişmanlıktır

Doğukan Uçan
05.04.2015, 21:39
baskette koyduk gs ye haha boşverin beyler

biltrabzon
05.04.2015, 21:41
arkadaslar takim sampiyonluga oynuyor,maglup olunca bizde cikiyoruz piyasaya.Hep galip geldiginden bize pek firsat gelmiyor burda elestirmeye,idare edin bizleri;bu maglubiyetlerde.Cok mu komik oldu acaba:))

hyasin61
Ersun Yanal: Constant takımla antrenmana çıkacak ama takımla çalışmayacak. sezon sonuna kadar da kadroya giremeyecek.

Oğuzhan Fidan
haydi selametle.. iyi akşamlar herkeze.

Manava61
05.04.2015, 21:42
haydi selametle.. iyi akşamlar herkeze.
İyi akşamlar :)

Reha Demirbaş
05.04.2015, 21:42
Yediğimiz golde Hakan'a sallayanlar vardı. :D

gurur6134
05.04.2015, 21:43
Hala daha iho ya yalakalik yapanlar=yakup aslan...

Ali YİĞİT
Bnm mesajı kim siliyor olm. Hayırdır?

Doğukan Uçan
torku konya ne demek ?

suat altın inşaat ne ?

kasımpaşa, gaziantepspor ?

şu yenildigimiz takımlara gelen geçen 5 atıyor bizden sonra yazık

nakzo
Vay Fatih sende nerede kaldın be hep gece 12 de gelirsin bugün erkencisin. Ha şu reziller ordusu seneye şampiyon olacak demi,,deplasmanda 2 mac kazanabilmiş Büyük Trabzonsporumuz seneye desatanlar yazacak degilmi, bu Sene alışma senesi degil.miiiii ,2 pas yapamayan ,kanatsız oynayan ,hermac solbeki ön liberosu ve stoperi değişen bu Aslanlar ordusu seneye kasıp kavuracak demi fatih. Hani çok denedim ama 40 derece ateşli olduğum su hasta halimle bile hhalisinasyonlarr görürken bile senin şu dediklerine inanamıyorum.Ha bu haftadan sonra şu rezil ve kepaze aynı zamanda utanmaz oyuncu topluluğunun benim kutsal bordomavi renklerimi aleni kirletmelerini izlememeye karar verdim o yüzden son 8 hafta maç izlemeyeceğim.için maç forum alanına yorum yazmıyacağım yorumda benden kurtuldun diyebilirim .

Fatih Öztürk
05.04.2015, 21:44
Yahu senin ve sen gibi bir elin parmaklarını geçmeyen komikazelerin ne komik duruma düştüklerinizi herkes görüyor. Dert takım değil dert İHO.ne kadar samimiyetsiz olduğunuzu kime kabul ettirmeye çalışıyorsunuz sizi takan yokki :)

U.Sadıkoğlu
Yapmayın ya, pozisyon bulduk ama Konyaspor resmen ezdi seni 2.yarı orta sahayı geçemedin topu ileri dikmek dışında. Bırakın ileri dikmeyi, topu ileri bile dikemediğimiz anlar var. Akbaş topla birlikte taca çıktı dikmek isterken, Uğur Demirok taca atabileceği topu kornere attı az kalsın gol yiyorduk kornerden. Pozisyon bulduk Özer sayesinde onlarda. Maçı Konyaspor haketti , kaybetmeyi %100 hakettik.

Ezdimi nasıl ezdi hangi maçta ezdik. Siz farklı bir futbol seyrettiniz zannedersem. Maç gayet ortadaydı adamlar bir kere geldiler ve oda gol oldu.

Topla oynama yüzdeleri %43'e %57

Paslar 189-276

Kaleye atılan şutlar 8/10

İstatistiki bazdada ezilmediğimiz ortada iyi futbol oynamadık ama kaybetmeyi haketmedik. Bireysel performanslarla ezilmişlik veya iyi oynamışlık tespiti yapılamaz.

Courage
Ersun hoca kendisi bizzat kurduğu ve şekillendirdiği hiç bir takımda başarısız olmamış. Şikecilerde zaten hazır ve kendi oyun şablonuna uyacak bir kadro buldu ondada başarılı oldu.

Kelle avcılığı için buyrun 2016 sezonuna!

Yaşar
05.04.2015, 21:45
Kalan 8 maçta deplasmanda maç kazanamayiz. Içerideki maçlardan alacağımız puanlar yerimizi belirler.

umut22
05.04.2015, 21:46
Milli takım haftasını çok iyi değerlendireceğiz takımın performansını yükselteceğiz diyorlardı.

Fatih Öztürk
Eksik olma Nakzo :)
Sen ve saz arkadaşların olmasa halimiz nice olurdu.Devam edin eğlenceli oluyor eğleniyoruz :)

serdaracıl
Galibiyette de mağlubiyette de her zaman her yerde iho istifaaaa

Manava61
Seneye avrupaya gitmeyelim sadece lige odaklanalım.5 sene olcak seneye şampiyon olmalayalı.Artık şampiyon olmanın zamanı geldi.

yorumsuz6117
05.04.2015, 21:47
Constant kadro dışıysa Erkan'ın Trabzon dışı kalması lazım..

Hakan
Daha takım oturmadı sabır :)

Doğan Keskin
Bursa avrupaya gidiyor mu gidemiyor mu bu sene ? Rıdvan gidemiyor dedi de emin değilim.

U.Sadıkoğlu
05.04.2015, 21:48
Bursa avrupaya gidiyor mu gidemiyor mu bu sene ? Rıdvan gidemiyor dedi de emin değilim.

Gidemiyor. Kesin bilgi :)

Fatih Öztürk
05.04.2015, 21:48
Bik Bik Bik Bik istifa.

Yaşar
05.04.2015, 21:49
Maçta 5 tane pozisyon var. 5 I de bizim. 3 Deniz , 2 Medjani kaçırdı. Konyaspor un golü tamamen kismetsizlik. Bu maç önceki deplasmanlara oranla daha iyi oynadigimız bir maçtı.

Mehmet BAŞ
05.04.2015, 21:49
Takım yenilince bıdı bıdı konuş...

Ulan bu takımdan ne bekliyorsunuz anlamıyorum?

Takımda tempolu futbol oynayabilecek bir ortasaha yok!

Bugün hoca ne yapacaktı?

3 tane %100 gol poziyonun var. Bir tanesini artık gol yap.
Onu da Ersun Yanal gol yapacak değil ya...

Bugün kötü oynamadık! Beceriksizdik!

Şu gol pozisyonlarının 1 tanesini Cardozo yakalasa maç 2-3-4 olacaktı belki...

Olmadı...

Bu ortasaha ile bu kadar futbol!!!

Mustafa Akbaş'a sallayan arkadaşım, Musa mı daha iyi yok İshak mı?

Kusura bakmayın ama biraz objektif olun. Şu saydığım 3 adamın en iyisi Mustafa... (Şimdilik)

Sefa Murat Dokuz
05.04.2015, 21:50
Ezdimi nasıl ezdi hangi maçta ezdik. Siz farklı bir futbol seyrettiniz zannedersem. Maç gayet ortadaydı adamlar bir kere geldiler ve oda gol oldu.

Topla oynama yüzdeleri %43'e %57

Paslar 189-276

Kaleye atılan şutlar 8/10

İstatistiki bazdada ezilmediğimiz ortada iyi futbol oynamadık ama kaybetmeyi haketmedik. Bireysel performanslarla ezilmişlik veya iyi oynamışlık tespiti yapılamaz.

2.yarı Konyaspor tek kale oynadı. Orta saha mücadelesi gibi geçsede, golü yiyeceğimiz özellikle 60.dk lardan sonra çok bariz belliydi. İlk yarıda Özer sayesinde üstün gözüktük o kadar.

İstatislikler hiçbirşey anlatmaz arkadaşım, sahada 2.yarı olan biteni gördük. Torje denen arkadaş 9 kez Akbaş'ı maymum etti. adamların sağ beki bile Akbaş'ı maymum etti. Yaptıkları ortalar gerçek ortaydı. Yarı penaltıya yakın pozisyonları bile var golden önce sen o kadar tehlikeli olabildin mi. Bir iki uzun top sekti düştü birde özer bir çalım attı kesti bu pozisyonların. 2.yarı ezildik ilk yarı üstündük eyvallah ama 2.yarı Konya sahasına gol yiyene kadar 1 kere ya girdik ya girmedik. Maçın tekrarını izleyebilirsin. Bende 90 dk izledim maçı, sizin kadar görüyoruz. Sadece benim saydığım Defans oyuncularımızın topu taca yana kornere ve rastegele vuruşları 10+ idi 2. yarı. Üst üste 3 pasın yok. 2.pas bile nadiren yapılıyor o da pası sana atana geri atmak olarak.

Hakan
05.04.2015, 21:50
Anlık sinirle yazılan şeylere ceza vermeyin arkadaş ya 1 hafta az da değil
Son topta Erkan'a sövmeyen tek kişi var mı?

nakzo
05.04.2015, 21:51
arkadaslar takim sampiyonluga oynuyor,maglup olunca bizde cikiyoruz piyasaya.Hep galip geldiginden bize pek firsat gelmiyor burda elestirmeye,idare edin bizleri;bu maglubiyetlerde.Cok mu komik oldu acaba:))

Ya ayıp sana sen 26 haftada deplasman sadece 2 galibiyet alabilmiş bir takımı nasıl elestirsin nasıl yakup arslan gibi bir belagat ustasıyla maytap gecersin hic yakısıyormu sen bilmiyorsun ki senin ligdeki rakiplerin celsea,m.city,arsena,Liverpool olduğu için 100 milyon € harcayıp ancak 6. olabilrsin premier lig oğlum burası iho büyük başkan aaaaaa ..

kyodou
05.04.2015, 21:51
En az 6-7 tane ara paslık net gol pozisyonu anı yakaladım 90 dakika boyunca. Bir tanesinde bile o ara pası atılmadı. Bunu yapacak oyun zekası yüksek oyuncu yoktu. Ulan 90 dakika boyunca ya uzun top yada kanatlardan "karambole düşerse atarız" mantığıyla atak yapmaya çalıştık. 1 tane organize atağımız yok. Üst üste hiç 8 pas yapamadık. Hala Sorunu defansta yada forvette (Cardozoda) arayanlar var. Bu takımda tek ortasaha var; Ekici. Başka yok. Harbiden yok. Ekici de bildiğin net 8 numara. 10 numarada kesinlikle oynayamaz. Şu takıma stoper falan lazım değil. Belkalem, Aykut, Medjani, Uğur hatta Akbaş, hatta zorlasan Musa bile iş yapar. Bize 6 numara, 10 numara ve 2 tane yerinde durmayan bireysel yetenekli, yoktan pozisyon vareden, rakip bekleri çıldırtacak kanat oyuncusu lazım. Bir de solbek. Gerisi hikaye. 15 gündür dinlenen takım bugün resmen sahada yürüdü. Bitsede gidip evde pes oynasak havasındalardı.

Veysel
05.04.2015, 21:52
Bir Adrian'ımız yok be Ah be Adrian ne adamdın ya ne yapıyorsun acaba uganda liginde :)

Sefa Murat Dokuz

Bugün hoca ne yapacaktı?

Olmadı...

Kusura bakmayın ama biraz objektif olun. Şu saydığım 3 adamın en iyisi Mustafa... (Şimdilik)

Son yazdığın cümleden önce Atom fiziğinin şifresini bile çözmüş olsan bir önemi yok. Mustafa Akbaş'ın mevcut bir Bank Asya topçusundan iyi olma ihtimali yokken Musa Nizam'dan felan iyi olma ihtimali hiç yok.

Yavuz Hasan
konya standartları oyunu belli olan bir takım

son 8maçta 6 gol atmış maçları ağırlıklı olarak 2-3 gol bitiyor

sezon başından beri 5/6 maçta iki gol alabilmiş bunların ikisini -bursa/trabzonspor- 3-2 kaybetmiş

içerde /dışarda, yenme/yenilme / yenilmemek gibi bir istatistiği yok

demem o ki hücum zenginligi olan, oyuna aman aman damga vuran bir rakip değil

defansın ayık olsun orta alanda topa sahip ol en kötü berabere kalırsın

ilk yarı nispeten bunu yaptık konya etkili üretken olmadığı için pozisyon da vermekdik. ilk yarının sonunda özellikle carl ın kaçırıları talihsizligimizdi
ikinci yarı orta alan tamamen konya ya geçti geldiler gittiler akbaş denen oyuncumuzun bireysel başarısı konyaya 3 puanı verdi

Reha Demirbaş
Şu özerin bonservisi alcakmıyız acaba çok merak ediyorum.

yorumsuz6117
05.04.2015, 21:53
Bu maçı Ersun kaybetmedi ama Ersun'un yanlışları Bosingwa stoper değil sağ bek oynar , Akbaş yedek bile olmaz , Medjani orta saha oynamaz bunlarda ısrar etmesi saçma..

nakzo
05.04.2015, 21:54

Bugün hoca ne yapacaktı?

Olmadı...

Sevgili kardeşim 100 milyon harcan takımdan ne bekliyoruz Ha? Sence ne beklemeliyiz herseyimizi harcadıgımız bu para karşılığında ne beklemeliyiz ????????

U.Sadıkoğlu
05.04.2015, 21:54
2.yarı Konyaspor tek kale oynadı. Orta saha mücadelesi gibi geçsede, golü yiyeceğimiz özellikle 60.dk lardan sonra çok bariz belliydi. İlk yarıda Özer sayesinde üstün gözüktük o kadar.

İstatislikler hiçbirşey anlatmaz arkadaşım, sahada 2.yarı olan biteni gördük. Torje denen arkadaş 9 kez Akbaş'ı maymum etti. adamların sağ beki bile Akbaş'ı maymum etti. Yaptıkları ortalar gerçek ortaydı. Yarı penaltıya yakın pozisyonları bile var golden önce sen o kadar tehlikeli olabildin mi. Bir iki uzun top sekti düştü birde özer bir çalım attı kesti bu pozisyonların. 2.yarı ezildik ilk yarı üstündük eyvallah ama 2.yarı Konya sahasına gol yiyene kadar 1 kere ya girdik ya girmedik. Maçın tekrarını izleyebilirsin. Bende 90 dk izledim maçı, sizin kadar görüyoruz. Sadece benim saydığım Defans oyuncularımızın topu taca yana kornere ve rastegele vuruşları 10+ idi 2. yarı. Üst üste 3 pasın yok. 2.pas bile nadiren yapılıyor o da pası sana atana geri atmak olarak.

Tek kale oynamak ne demek arkadaşım. Kaleye 8 şut atan takımın tek kaleye oynamasını nasıl izah ediyorsun. Topla oynama yüzdesi %43 olan bir takım nasıl tek kale oynuyor. 189 pas yaparak nasıl tek kale oynanır aklım almıyor. Bu tek kale kavramını farklı yorumluyoruz sanırsam.

Neyse haklısındır kendine göre birşey demiyorum.

serdaracıl
05.04.2015, 21:55
Maçta 5 tane pozisyon var. 5 I de bizim. 3 Deniz , 2 Medjani kaçırdı. Konyaspor un golü tamamen kismetsizlik. Bu maç önceki deplasmanlara oranla daha iyi oynadigimız bir maçtı.

Hocam rakibin konya gözünü seveyim. Adamlara 5 atamayanı dövüyorlar

hyasin61
Mustafa ne Ishak'tan ne de Musa'dan ıyı olabılır.Defansıf cıkacaksan bu Musa olur yok ofansıf cıkacaksan o zaman İshak olur

Yıldıray Emanet
Golde herzaman ki gibi sol bek yerini tutamıyo adamı kaçırıyo nereyi tuttuğu belli değil içeri falan kayıyo enteresan bi futbol bilgisizliği var adamda

kyodou
05.04.2015, 21:57
Alcaz tabi. Salihin rakibi sakatladığı maçta sinirlenip hakkımızı savundu !

Fatih Öztürk
05.04.2015, 21:57
100 milyondan başka bir argümanın yok nakzo.Ekici ile Cardozo'yu bugün satmaya kalksan 70-80 milyon alırsın mutlu ol biraz mali mevzuya bu kadar kafa yorma.

gurur6134
05.04.2015, 21:58
Ihonun simdi neden rte yalakalik yaptigini secim otobuslerinde gezdigini daha iyi anliyorum onun destegi olmasa arkasinda bu capsizlik vizyonsuzluk cahillikle 1 ay duramazdi klubun basinda tek secenek olan yalakaligi secti sozde ts ozde koltuk sevdalisi..

Doğan Keskin
05.04.2015, 21:59
Açık konuşmak gerekirse ishaktan da bir şey olmaz.Defansif olarak çok zayıf mücadele desen etmez fizik desen yok..bize iyi bir sol bek şart. İyi bir orta saha çift yönlü ve yattara tarzı kanat lazım warisin o işi yapacağına inanmıyorum arıza çıkaranlar ve yeteneksizler satılmalı.

Sefa Murat Dokuz
05.04.2015, 22:00
Tek kale oynamak ne demek arkadaşım. Kaleye 8 şut atan takımın tek kaleye oynamasını nasıl izah ediyorsun. Topla oynama yüzdesi %43 olan bir takım nasıl tek kale oynuyor. 189 pas yaparak nasıl tek kale oynanır aklım almıyor. Bu tek kale kavramını farklı yorumluyoruz sanırsam.

Neyse haklısındır kendine göre birşey demiyorum.

İlk yarı ve 2.yarı istatislikleri ayrı ayrı çıkartırsan , farkı görürsün. %43 ile %57 arasındaki en büyük fark bizde top Akbaş, Hakan Arıkan, Demirok Salih, Bosingwa arasında çok fazla dolaşması. Adamlarda top defans arasında topu hiç dolaştırmadılar bizim aksimize. O fark tamamen bu. Defans oyuncularımızın bireysel pas sayılarını Konya'nın defans oyuncularının bireysel pas sayısından çıkar aradaki fark sana iki takım arasındaki pas farkının %90'ını verecek. Şimdi anlayabildin umarım istatisliklerin nasıl yanıltıcı olduğunu. 2.yarıda 3.bölgede Trabzonspor'un 1 tek isabetli pası yok. Açabildiği en iyi orta Erkan Zengin'in yerden yaklaşık 49 cm yükseklikte rakip defansın Cem Yılmaz kahkahası atarak engellediği bir top. Hala millete laf yetiştirmeye çabalıyorsunuz birde. Adamlar bangır bangır göstere göstere özellikle 60-77 arası seni sahadan sildi. Topu sadece ileri dikebildin. Cardozo ve Deniz'in üstünden geçen kaç top hatırlıyorsun ben sana söyliyim ben en az 4-5 tane hatırlıyorum +10 da taca atılan var. Cardozo'nun 3-4 tanede faulü var dikilen toplarda. Ne pas yapmışız demi. İzlemesek hani...

Yıldıray Emanet
05.04.2015, 22:01
Nerde bi tripkolik topçu var gene toplamışız alayını. Her hafta birisi küsüyo

Yavuz Hasan
05.04.2015, 22:02

abartıya kaçmadan özer i alabiliriz. özer bu takımda renk olur alternatif olur takviye güç olur katkısı da olur ama takımı sırtlayacak üstüne takım yapılacak kişi olamaz

kyodou
05.04.2015, 22:02
Dakka 10. Yanımdaki arkadaşa; bu Konya bize sittin sene gol atamaz, anca bizden birine çarparda gol olursa olur dedim. Ofansta bu kadar beceriksiz bir takımdı Konya. Hatta süper ligin forvetsiz tek takımı. Ordan kaçtı, burdan geçti, hakem vermedi falan hikaye. Ne olursa olsun kazanmalıydık. Trabzonsporsak Konya bize rakip olamazdı.

Berkan
05.04.2015, 22:03
Yahu sıradan vatandaşın atacağı pozisyonu, senede 1milyondan fazla kazanan 'YILDIZ' atamıyor. Geçiniz bu işleri. O parayı alıyorsa o pozisyonu eşek gibi atacak.

serdaracıl
Konyanın yediği gol sayısı kaç acaba ligde?

Sefa Murat Dokuz
Constant takıntısı ne mesela ? Aralarındaki olay ne? sol bekim yok diye Akbaş'ı oynatıyorsan. Milli takım arası vardı. Constant ile oturur konuşurdun sezon sonu sana gitmen için kolaylık sağlarız, gel bu sezonu şurda birlikte 8-9 maç kalmış bitirelim. Hocası değilmisin bu adam şurda 3 maç önce Kasımpaşa maçında sahadaydı. Ondan sonra oldu ne olduysa izin mizin...

Rıza ÇOLAK
05.04.2015, 22:04
100 milyon nedir ki Trabzon için, böyük başkan parmaklarını şıklatsa klübe bağışlar bu parayı. sahi siz bu kafayı neyle yapıyorsunuz
daha öncede yazmıştım kopyalayayım
1-Tolunay
2-MRA
3-Hami
4-Vahid
5-Ersun
Başkan olduktan sonra İHO nun hocaları. Hadi gidişi gelişi kadar yanlış olan Tolunay ı sayma... (arada ismini unuttuğum varmı acaba)
Takımı hoca kurar başkan değil, alırsın hocanı kur takımı dersin, bizimki ne yaptı aldı aldı adamları getirdi Vahid i. Adamda dediki bunlardan bi şey olmaz bana 10 tane daha adam lazım. Adamı tukaka ettiler
bu klübün 30 milyon euro sunu harcadın durumun ortada.
Verdiğin hiç bir sözde durmadın... yola çıktığın yönetici arkadaşların daha yolun başında birer birer yanlışı görüp seni tek başına bıraktılar. Atar yaptın ceza yedin, bireysel olarak aldığın cezalar hiç umrumda değil de para cezaları klübün kasasından çıkıyor ona üzülüyorum. Atar gider yapılarak başkan olunmaz

serdaracıl
05.04.2015, 22:04
Ekici bu takımın herşeyi

erolizmts
05.04.2015, 22:06
100 milyondan başka bir argümanın yok nakzo.Ekici ile Cardozo'yu bugün satmaya kalksan 70-80 milyon alırsın mutlu ol biraz mali mevzuya bu kadar kafa yorma.

Kim veriyor o 70-80 milyonu?

nakzo
05.04.2015, 22:06

Benim yok çünkü tarihimizde böyle bir para harcamadık bir dahada harcayamayacağız iho sayesinde .Sen şampiyonluk parolasıyla lige başlayan bir takımın 26 maçta deplasmanda 2 mac sadece 2 mac kazabilmesini neye bağlıyorsun bir anlattabilelim fatih 350 milyon Türk lirası harcayan bak rakamıda değiştirdim deplasman da 2 mac alabilen ve son 8 mac göz önüne alındığında 4. bile olması mucize olan bu Türk futbolunun en büyük fiyaskosu İhonun Trabzonspor unu bize analiz edermisin...

Sefa Murat Dokuz
05.04.2015, 22:07
Tolgay'ı almakta yapsaydı şu inadı, Erkan yerine en azından orta sahada bir iki top yapcak adam olurdu alternatif.

-------------------------------------------------------------------------------

Ekici + Cardozo'nun ederi ( 8+5,5) max 13-14m €dur şuanda oda 40 milyon TL eder etmez şüpheli.

Adem Akyüz'
70-80 Milyon mu :D Aksam akşam güldürdün abi..

Yaşar
Hocam rakibin konya gözünü seveyim. Adamlara 5 atamayanı dövüyorlar
Konya toparlandı, Aykut un ilk geldiği zamanki taktikleri tamamen değişti. Topu rakibe verip kontralarla gol atmaya çalışan bir takım. 5 yedikleri 2 maç arka arkaya Gs ve gb maçları idi. Bjk a 2-1 yenildiler bjk in kaleye 3 suçundan 2 si gol oldu. Benim beklediğim gibi bir maç oldu açıkçası. Yakaladıklarımızı atamadık sadece.

serdaracıl
05.04.2015, 22:08
Constant takıntısı ne mesela ? Aralarındaki olay ne? sol bekim yok diye Akbaş'ı oynatıyorsan. Milli takım arası vardı. Constant ile oturur konuşurdun sezon sonu sana gitmen için kolaylık sağlarız, gel bu sezonu şurda birlikte 8-9 maç kalmış bitirelim. Hocası değilmisin bu adam şurda 3 maç önce Kasımpaşa maçında sahadaydı. Ondan sonra oldu ne olduysa izin mizin...

Hocam constant şu sözleşmeyi bırakırda gider mi. Pariste buzlu badem eşliğinde şarabını yudumluyor, bizimlede dalga geçiyordur üstelik

Yaşar
05.04.2015, 22:11
Mehmet Ekici ye istenen para 15-20 milyon Euro. Ederi ise 7-8 milyonu geçmez. Cardozo da 7-8 milyona Katar a falan satılabilir. Takımda para edecek diğer adamlar da Waris ve Onur dur. Bu 4 futbolcunun ederi en fazla 25 milyon eurodur.

uzungöllü

Para birimi yazmadın kardeşim. dolar,euro,lira,yuan,dinar ??? Ona göre hesabımızı yapacaz ki eleştirmeyelim yanlış yanlış.

Fatih Öztürk
Kim veriyor o 70-80 milyonu?

Cardozo 12 milyon araplara,pazarlık yapılır 15 milyon bile koparılır,Ekici başta Alman takımlarının ağzını sulandırıyor 24 yaşında ve bu formuyla en kötü 13-15 milyon gideri var.

Satılmalılarmı?tabikide hayır.

redbul
05.04.2015, 22:13
burda bazı arkadaşlarımız skora göre yorum yapıyor medjani kaçırdıkları 100 de 100 net pozisyon bunlardan biri gol olsa maç daha farklı olurdu konyanın yarım pozisyonu var oda gol oldu bu basiretsiz kadroyu kuran ve bize en büyük kazığı atan bir zamanlar benimde çok savunduğum vahid halilhodziç sığırıdır ersun hocanın elindeki malzeme bu ama bugünkü maçta ilk 11 hatası varmı bence var mesela ben olsam sonerle ve m.akbşla maça başlamaz bosingwayı sağbeke çekerdim deniz yılmaza 90 dk sabretmez warisi 45 te oyuna alırdım ersun hocanın bence bu hataları oldu şunu unutmayalımki şuanki kadronun mühendisi ersun yanal değildir.

Fatih Öztürk
05.04.2015, 22:13
Benim yok çünkü tarihimizde böyle bir para harcamadık bir dahada harcayamayacağız iho sayesinde .Sen şampiyonluk parolasıyla lige başlayan bir takımın 26 maçta deplasmanda 2 mac sadece 2 mac kazabilmesini neye bağlıyorsun bir anlattabilelim fatih 350 milyon Türk lirası harcayan bak rakamıda değiştirdim deplasman da 2 mac alabilen ve son 8 mac göz önüne alındığında 4. bile olması mucize olan bu Türk futbolunun en büyük fiyaskosu İhonun Trabzonspor unu bize analiz edermisin...

Çoğu bunak vahidin hatasıydı yapacak bir şey yok.

nakzo
05.04.2015, 22:15
gs bjk bursa rize GB sivas balıkesir bu takımlardan b.kesir hariç hangisini yenebiliriz bakıyorum hiçbirini yeneriz diyemiyorum durumumuz içler acısı ....

Sefa Murat Dokuz
05.04.2015, 22:17
Erkan Zengin'i alarak 2.2 m€ kazık yemedik + verdiğimiz para da girdi. + Fener'i süper bir kazıktan kurtardık. 1 taşla 3 kuş vurduk, tersten.

Fatih Öztürk
05.04.2015, 22:17
70-80 Milyon mu :D Aksam akşam güldürdün abi..

Allah yüzünden gülümsemeyi eksik etmesin.
Cardozoya devre arası 12 milriyon teklif geldi bu rakam sıkı pazarlıkla yukarılara çekilebilir.Mehmetin her türlü 12 üzeri piyasası var Ruslar bayılır Mehmete. matematik ortada.

serdaracıl
05.04.2015, 22:18
gs bjk bursa rize GB sivas balıkesir bu takımlardan b.kesir hariç hangisini yenebiliriz bakıyorum hiçbirini yeneriz diyemiyorum durumumuz içler acısı ....

Gayse maçından çok umutluyum hocam ben. Hırsla kazanacağız o maçı bence. Tabii iho pişmanlıktır o ayrı

U.Sadıkoğlu
05.04.2015, 22:21
Birazdan BMN Radyo'da yayındayız.

http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=48597&page=16

Sefa Murat Dokuz
05.04.2015, 22:23
Savunmayı şöyle kurmak zor mu?

Bosingwa---Medjani---Aykut---Musa(*)
------------------Salih----------------

Bu diziliş niye bozulur ? En işleyen diziliş buydu. (Aytaç,İshak olmadığı varsayılarak)

*Musa sol bek boş kalmasın diye yazılmıştır.

yorumsuz6117
05.04.2015, 22:23
Cardozoya devre arası 12 milriyon teklif geldi bu rakam sıkı pazarlıkla yukarılara çekilebilir.Mehmetin her türlü 12 üzeri piyasası var Ruslar bayılır Mehmete. matematik ortada.

Ya uçmayın Mehmet'in serbest kalma bedeli 10 Milyon zaten..

alierhan
05.04.2015, 22:24
Milliyetin attığı başlıktan bir ben mi rahatsız oldum,

Fırtına kendini vurdu diye başlık atmışlar maçla ilgili...

Fatih Öztürk
05.04.2015, 22:26
Ya uçmayın Mehmet'in serbest kalma bedeli 10 Milyon zaten..

Uçamıyorum ama iyi yüzerim.
Maddedeki rakamı yukarı çekersin yıllık ücretinde artırıma gidersin olur biter. Ne uçtum ama dimi?

Gürkan Asma
05.04.2015, 22:26
Son yazdığın cümleden önce Atom fiziğinin şifresini bile çözmüş olsan bir önemi yok. Mustafa Akbaş'ın mevcut bir Bank Asya topçusundan iyi olma ihtimali yokken Musa Nizam'dan felan iyi olma ihtimali hiç yok.

Mustafa akbaş ın normal mevkiisi stoper, buna rağmen musa dan iyidir bekte..

nakzo
05.04.2015, 22:27
Ben ersun yanaldan çok umutluydum hatta gelişine çokta destek verdim ama artık isin çividini çıkarttı ben bu adamın bu kadar sacmaladığı bir sezon hatırlamıyorum .Hemşerim sen bu takıma mac kazandırmak için gedin maç kazanma alıskanlıgın olsun ki seneye takıma oz güven gelsin sen ne yapıyon ersun efendi hermac fantazi hermac başka bir saçmalık akbaş kimdir ya soner kimdir hemşerim bosiyi ısrarla stoperde oynatma hastalığı nedir kanatsız maça çıkmak nefir biz fantazi arasaydık vahidi gondermezdik yazık ettin bir çuval inciri berbat ettin takım sünepe gibi güvensiz karakterdir bir hal aldı sayende bu seneden seneyide kaybettin...

Sefa Murat Dokuz

Cardozo'ya 12m€ teklif geldiğinde Cardozo satılmadıysa vay bizim akıllılarımıza. Fernandao'nun eline Ocak ayında 500 bin€ sıkıştır ön protokol yap olsun seneye Cardozo'n. 11.5m€ da cebine kalsın. Cardozo ve Fernandao arasında 11.5m€ dan daha fazla şeyler mi var ? İsimler oynamıyor futbolu. Cardozo hiçbir zaman Katar'a satılamaz çünkü kendi gitmek istemez, oyuncuyu zorla mı kovacan? ancak 35 de felan o zamanda zaten 1m€ bile etmez. Cardozo'yu şuan 12 m€ felan satamazsın. Öyle bir ihtimal olsa zaten 1sn durmaz satarlardı.

U.Sadıkoğlu
BMN Radyo CANLI YAYINDA!

Dinlemek için: bmnradyo.com

Travelair
05.04.2015, 22:29
Mehmet'e kimse o parayı vermez, Cardozo'ya da sanmıyorum. Ayrıca nedir yönetim hatalarını takımı boşaltarak mı karşılayacağız?

anth
05.04.2015, 22:29
Bosiyi göbekte oynatma sevdası hem savunmamızı hem de hücumu çok etkiliyor.

Bu kadar oyuncu yerleriyle oynarsan onlar da senle oynar

Sent from my iPhone using Tapatalk

memozcan
05.04.2015, 22:30
maçtan önce çok şey yazdık.. maalesef haklı çıktık.. keşke haksız çıksaydık da maçı kazansaydık.. bu hocanın içine ziya doğan kaçmış maalesef.. bu kadar defansif kadroyla çıkacağına ofansif kadroyla çık ne olur.. en kötü maçı gene kaybedersin ..

Sefa Murat Dokuz
05.04.2015, 22:30

Mustafa Akbaş'ın futbolda bir mevkisi felan yok arkadaşım. Stoper'de oynadığı maçlarda sezon başında 3.3 gol yeme ortalamamız vardı. Harika bir performans izledik kendisinden. Dünyanın en ama en alık stoperidir oynadığında. Sırtı dönük oyuncuyu 0 çevre kontrolü ile takip eder ve boş koşu yaptığının bile farkına varmaz harika alan açar diğer oyuncularına.

Bekte ise topa vurana kadar topla birlikte taca çıkar. Bugün bunu başardı. Daha önce bunu başardığı bir pozisyonda gol yemiştik daha bundan 3-4 hafta önce hemde. Topa vurmadı vurmadı topla birlikte taca çıktı o top boş yere rakibe geçti ve hemen golü yedik. O kadar amatör hatalar yapıyor ki ben futbolcu değilim, salonda 1 yıl vücut kasmışım biraz kaslıyım boyumda uzun işte sahada koşturuyorum öyle diye bağırıyor adam. Burda kendisini alternatif olan daha da kötüsü alternatif bek olarak görenler var.

nakzo
05.04.2015, 22:31
Gayse maçından çok umutluyum hocam ben. Hırsla kazanacağız o maçı bence. Tabii iho pişmanlıktır o ayrı

Çok zor hocam takımda güven felan kalmadı sünepe bir hal kazanma alışkanlığı yok.Hedef yol mağlubiyete üzülme yok...

Fatih Öztürk
05.04.2015, 22:34
Cardozo'ya 12m€ teklif geldiğinde Cardozo satılmadıysa vay bizim akıllılarımıza. Fernandao'nun eline Ocak ayında 500 bin€ sıkıştır ön protokol yap olsun seneye Cardozo'n. 11.5m€ da cebine kalsın. Cardozo ve Fernandao arasında 11.5m€ dan daha fazla şeyler mi var ? İsimler oynamıyor futbolu. Cardozo hiçbir zaman Katar'a satılamaz çünkü kendi gitmek istemez, oyuncuyu zorla mı kovacan? ancak 35 de felan o zamanda zaten 1m€ bile etmez. Cardozo'yu şuan 12 m€ felan satamazsın. Öyle bir ihtimal olsa zaten 1sn durmaz satarlardı.

Cardozo ile Fernandao arasında tabiki fark var lakin biz Cardozoya göre oyun oynamadığımız için sıkıntı oluyor istediğimiz pozisyona sokamadığımız halde 15 gol attı. Devre arasında Cardozo için arap kulüplerinden 12 milyon teklif gelmişti başkanda doğrulamıştı.ama Cardozo gitmek istemediğini söylemiş. Sonuçta bu piyasa varmı var buna bakılır.

memozcan
05.04.2015, 22:35
maçtan önce de yazdım.. rakip kapandığında nasıl açacaksınız? beklerimizin hücuma katkısı 0.. ortasahamız maalesef bu gün görüldü adam boş kaleye gol atamıyor (emin olun kafasına gelse atardı..) bu durumda kapanan rakibi sadece 4 oyuncuyla açmaya çalışıyorsunuz ve bunların biri de soner!!

bu gün cardozoya hiç top indiremedik.. neden acaba? çünkü ilerde çoğalamıyoruz arkadaşlar.. bunu görmek için cruyf olmaya gerek yok.. az buçuk futbol topu görmüş ve andaval olmayan herkes bunları görür..

Travelair
05.04.2015, 22:35
Başımıza böyle uğursuz işler geldiğinde, yöneticiler saçmaladıklarında ve zeka seviyelerini gösterdiklerinde ya da başa oynama şansı yakaladığımızda takım mutlaka puan kaybediyor. Aklınızda bulunsun iddddddddaaada çok para kazanırsınız

Fatih Öztürk
05.04.2015, 22:38
Mehmet'e kimse o parayı vermez, Cardozo'ya da sanmıyorum. Ayrıca nedir yönetim hatalarını takımı boşaltarak mı karşılayacağız?

Felaket tellalığını bırakın arkadaş hiçmi gündemi takip etmiyorsunuz adama teklif gelmiş işte.Mehmeti bu formuyla istediğin paraya satarsın.

memozcan
05.04.2015, 22:41
bu takımda bosingwa stoper oynayamaz.. hayır oynayamadığı için değil yerine sağ bekte oynayacak oyuncumuz olmadığı için!!

bu takımda m. akbaş sol bek oynayamaz..

bir takımda eğer bekleriniz ileri çıkamıyorsa orta sahanız çıkacak.. yok orta sahanız bu günkü gibi çıkamıyorsa bekleriniz çıkacak..

aksi taktirde 11 kişiye karşı 4 kişiyle gol ararsınız ki arar arar bulamazsınız!!!!

Travelair
05.04.2015, 22:42
Felaket tellalığını bırakın arkadaş hiçmi gündemi takip etmiyorsunuz adama teklif gelmiş işte.Mehmeti bu formuyla istediğin paraya satarsın.

Tabi gelmiştir gelmez mi? Gelse ne olacak 3 yanlış 1 doğru mu götürecek? İlk önce yönetmesini bilecekler. Para meselesi değil yönetmek. Ama yönetemezsen para meselesi oluyor

Sibel
05.04.2015, 22:42
Aykut bu kadar iyi oynuyorken adamı kesip ısrarla Bosingwa'yı stoper oynatan Ersun Yanal'ı tebrik ediyorum.
Hem sağ kanadı öldürüyor hem de defansı.
Bu takımı bi Bosingwa atağa çıkarıyor onu da yerin dibine soktun!
Sol kanat zaten yok. Kanadı kırık takım nasıl uçacak Allah bilir!
Artık bu takımda Soner görmekten bıktım usandım. Yemin ederim bıktım.
Hele o 10 maçta 1 maç oynayan yaşlanmış ve ölmek üzere olan Erkan için bu kulübün yaptıkları...
Hiçbir ışık vermeyen hiçbir gelecek vaad etmeyen Uğur Demirok transferi.
Bir asır sonra son dk oyuna giren yine yerlerde sürünen Waris.
Basket topu potaya sıkışmış ve çevreden hiç insan geçmiyormuşçasına yalnız ve çaresiz Cardozo.

carantinas
05.04.2015, 22:43
malzeme bu takımımdan bugün beklentim yoktu ve gereğini de yaptı! arkadaşla maçı izlerken bala mala golu atarsak alırız maçı ama bunun haricinde ortada gider maç demiştim. pozisyonları bulduk ama kaçırdık malesef yapacak bir şey yok sezonu böyle bir ileri iki geri bitirecez.

Fatih Öztürk
05.04.2015, 22:45
Tabi gelmiştir gelmez mi? Gelse ne olacak 3 yanlış 1 doğru mu götürecek? İlk önce yönetmesini bilecekler. Para meselesi değil yönetmek. Ama yönetemezsen para meselesi oluyor

Tabii canım oturduğumuz yerden eleştirmek daha kolay. Nede olsa taraftar her şeyi bilir yönetim neyi?

Antonio
05.04.2015, 22:46
her mağlubiyet sonra bir üşüme sanki zatürre nöbeti geçiriyorum. Bu nedir neden böyle oluyorum uşaklar. Neden bizi bu duruma düşürüyorlar. hep kazanılmaz ama bu kadar ruhsuzca kaybedilmez...

memozcan
05.04.2015, 22:46

kardeşim yapma gözünü seveyim.. bu gün bir tane bindirmesini gördünüz mü?

memozcan
05.04.2015, 22:48
sonerden beklediğimiz patlama bu maçta da gelmedi:)

Travelair
05.04.2015, 22:49
Tabii canım oturduğumuz yerden eleştirmek daha kolay. Nede olsa taraftar her şeyi bilir yönetim neyi?

Bu yönetimin ne bilip neyi bilmediği ortada 40 defa yazıldı

Antonio
05.04.2015, 22:51
sonerden beklediğimiz patlama bu maçta da gelmedi:)

aslında soner bu maçta iyiydi. topu az buçuk tutuyorduk. soner yerine erkan girince ikinci topları konya aldı ve maç gitti..

61ronin61
yaptığım analizler doğru çıktı çok moralsizim ne demiştim bize konyada puan yok gs maçına bileyecek bizi fenerasyon bjk li kolpları şampiyon yapmak için ne yazıkki herzamanki gibi haklı çıktım

Anıl C
3-5 futbolcumuz dısında hepsinden nefret etmeye basladım. Bir kulup üyesi olarak kum tanesi kadar hakkım varsa umarım geri kalan hepsinin bir şekilde burnundan gelir!!
Ulan sen Trabzonspor forması giyiyosun!
Nasıl böyle bitik, ölmüş bi futbol oynayabilirsin?!
Bunları toplucaksın bi odaya. Üstüste koyup sabaha kadar kazandıkları paraların her bir kuruşunu burunlarından getireceksin!!
Çünkü bunlar bu başı boş yönetim anlayışından böyle cesaret alıyolar. Giydiği formanın, yerine getirmek zorunda oldugu sorumlulugun farkında bile bile degiller.
Ah Trabzon'da olupta o hayatı o kazandıgınız paralarla size zehir etmek vardı!

Fatih Öztürk
Bu yönetimin ne bilip neyi bilmediği ortada 40 defa yazıldı

Tamam.

yattarinho61
05.04.2015, 22:54
Akbaş, fatih, soner mümkünse bu formayi giymesinler bidaha

61ronin61
05.04.2015, 22:56
yaa beyler olay soner moner o bu değil ya olaya biraz geniş bakın durum bjk yi şampiyon yapmak boşbir oyun işte bu lig biz ise figuranız ilk üçkopartıldı tehdit edebileceklirin önü kesildi yaa biraz kafayı çalıştırın lig ayarlı zaten biz haftaya gs ile oynayacağız önceki mesajlarda yazdım konyada bize puan yok diye takım hırslanması lazımgs maçı için diye ve dediklerim bire bir oldu şimdi haftaya gs yi yeneriz kolpa bjk yi şampiyon yaparız böylelikle mk böyle Allahsız fenerasyon ve ligin ve adaletin

memozcan
05.04.2015, 22:56
aslında soner bu maçta iyiydi. topu az buçuk tutuyorduk. soner yerine erkan girince ikinci topları konya aldı ve maç gitti..

aynı maçı mı izledik acaba? kaç kere topla çıkarken topu kaptırdı, fizik olarak ayakta duramamasından bahsetmiyorum bile.. ( cidden ben sonerden patlama bekliyordum)

Travelair
05.04.2015, 22:57
Benim kulübümün internet sitesi üzerinden her gün bir siyasi partinin aday adayları tanıtılıyor. Bir de saçma sapan demeçlerini icraatlarını görüyorum. Üstüne takım da sahipsiz kalmış kırılıp dökülüyor. Yetmiyor çamur atan atana. Yok yönetim masum taraftar çok fena

sasort
özetle ben kimseye kızmıyorum ersunda başarılıydı

çok tepki gören akbaş bile başarılıydı

tek kadroda sırıtan sonerdi onuda çıkardı

kimseye kızmıyorum hata vahid ve ihonundur bu kadroyu kuran onlar çünkü

birazda şans olacak

bu maçta en ihtiyaç duyduğumuz orta saha gerçek bir bek

o olsaydı mesela aytaçta vasat bir bek olsada
maçı rahat alırdık

çünkü konya defansı çok kötüydü bugün
ama uzun pas atacak adam yokto orta sahada

defansı artık güvenecek adam şart ersun bosigwayı oynatmakla 100 kere haklı defanstan oyunu kurarsın

ama defansta top çıkaracak bosiwadan başka adam yok

ben bu seneden umudu kestim olmayacak şans yok en başta cezalar sakatlıklar onlarda ne talihsizliktir. en ihtiyaç duyduğumuz mevkilerde oluyor

başka adam yok tek adam orta saha aytaç sakatlandı mehmet cezalı

artık ne yapacan şu konyayı yenemezsen gs mı yenecen

yarın ibş bjk yener bizde ağzımız açık bakarız

ben arkadaşlar kusura bakmayın bu sene takibi bıraktım

hedef olmadan takip etmenin manası yok ligden düşermiyiz yok

en kötü avrupaya gideriz bence oda olmayacak

cakalkerem
şimdiye kadar savunduğum ersun yanalı şimdi yermek zorunda kalacağğım..
bu nasıl kadro seçimidir..
bir kadroyla bu kadar mı oynanır...

yusuf-kevin- aykut nerede?
salih ten sağ bek bossi den stoper olmaz..

bu soner-fatih neyin nesi..
alma kadroya yeter artık.....

sefa-waris değişikliği için 88 dakıka ne bekledın...
merek adıyorum açıkcası..

he bu arada konya takım filan değilmiş..

sen okadar golu kaçır buna ragmen

Anıl C
05.04.2015, 22:58
Türkiye'yi 1938 ve halen devam eden günümüz aralığında böyle rantın, yolsuzluğun, hukuksuzluğun, cıkarın yuvası olmus olmasının en büyük sebeplerinden biri de gözü kapalı öyle ya da böyle zevki veya menfaati uğruna adam kayırmak olmuştur. Şu an Trabzonspor'da yasananlar bundan farksızdır.

Antonio
05.04.2015, 23:00
aynı maçı mı izledik acaba? kaç kere topla çıkarken topu kaptırdı, fizik olarak ayakta duramamasından bahsetmiyorum bile.. ( cidden ben sonerden patlama bekliyordum)

soner berbat bir oyuncu ama orta alanda bir fazlaydık. dönen topları orada olarak topluyordu. yani iyi oyuncu olduğundan değil. Bende orada olsam toplardım. erkan girince orta alanda adamımız eksilmiş oldu. yoksa diğer dediklerinde haklısın.

61ronin61
05.04.2015, 23:01
kardeşlerim renkdaşarım olay o bu o oyuncu bu oyuncu değil ne zaman anlayacaksınız acaba

sasort
05.04.2015, 23:01

birazda şans olacak

maçı rahat alırdık

defansı artık güvenecek adam şart ersun bosigwayı oynatmakla 100 kere haklı defanstan oyunu kurarsın

ben bu seneden umudu kestim olmayacak şans yok en başta cezalar sakatlıklar onlarda ne talihsizliktir. en ihtiyaç duyduğumuz mevkilerde oluyor

yazarken pardon aytaç için ön libero yazacağı bek yazmışım düzeltiyorum

hayal kırıklığının bende oluşturduğu çöküntü

gurur6134
05.04.2015, 23:02
Su forumda malum 1 2 sahsin yorumunu gordukceki sizde eminim goruyorsunuz kayitsiz sartsiz kendilerini sabitlemisler , yakup aslana kizmiyorum artik boyle nabza boyle serbet...

memozcan
05.04.2015, 23:02

birazda şans olacak

maçı rahat alırdık

karsdeşim kusura bakma ama kendinle çelişmişsin.. madem herkes başarılıydı da biz neden yenildik?

bir takımın bekleri hücuma çıkamaz ve orta sahası da hücuma katılamazsa elde kalan ileri üçlüyle 11 kişilik rakibi nasıl yenmeyi beklersin?

Uğur Gündüz
05.04.2015, 23:05
Hay Vonstant kadar taş düşsün başına emi.

61ronin61
05.04.2015, 23:05
bu sitede beşbin kere yazdım şampiyon lig başlarken belllii padon ilk üç belli düşecekler belli önü kesilmesi gerekenler belli hala o oyuncu yok bu oyuncu yok hakem hatası(bu arada hakemahatası diye bişey yok bilerek verilmeyen kararlar var önü kesilmesii çin takımların)Allahınızı severseniz saf olmayın ya bi tek benmi görüyorum bu durumları

Berkan
05.04.2015, 23:06
Maçı katleden Medjani değil mi ? %500lük 2 pozisyon harcadı. Tabi cezayirli değilde arsinli olsaydı çok daha farklı yorum yapacaklardı bazıları.

Fatih Öztürk
05.04.2015, 23:07
Tosun paşa kıvırma direk hedef göster isim ver isim.

memozcan
05.04.2015, 23:08
ersun hoca bütün geçmişini ve kariyerini inkar eder pozisyonda maalesef.. bu günkü maçta cardozoyu 3 kere topla buluşturamadık.. bundan öte ayıp var mıdır? bir takım taktik olarak daha ne kadar hatalı oynasın? değişiklikler ve dakikalarından hiç bahsetmiyorum bile!!

sasort
05.04.2015, 23:10
karsdeşim kusura bakma ama kendinle çelişmişsin.. madem herkes başarılıydı da biz neden yenildik?

bir takımın bekleri hücuma çıkamaz ve orta sahası da hücuma katılamazsa elde kalan ileri üçlüyle 11 kişilik rakibi nasıl yenmeyi beklersin?

şansızlık diyorum ya

bizde en önemlisi 2. bölge ve 3. bölgede cezalar sakatlıklar ayrıca oyuncu yapısı nedeniyle doğru kombinasyonu sağlayamıyoruz

orta saha neden diyorum ön libero

konya defansta o kadar boş alan bıraktı ki

kaç kere salih kanadından çıktı ama o topu yetşeceği gibi önüne atamadık sebep orta saha

medjani kötü mü değil ama orta saha değil

bosigwa defans değil

kanatta sıkınıtımız var

2 tane bek transfer ediyorsun halen mustafa akbaş oynuyor bence

onlardan bariz iyi oynuyor

sözün özü vahid le başlamak hataydı ama şansızlıkta bırakmadı peşimizi

memozcan
05.04.2015, 23:10
Maçı katleden Medjani değil mi ? %500lük 2 pozisyon harcadı. Tabi cezayirli değilde arsinli olsaydı çok daha farklı yorum yapacaklardı bazıları.

arsinli kim var mesela? lütfen bu mikro milliyetçiliği bırakın.. medjani takımda futbolu en iyi bilen adam.. yakaladığı pozisyonlar onun futbol bilgisini gösteriyor ama yeteneği kıt.. bunu da vurgulamak lazım.. medjani belki de sahip olacağımız en iyi stoper ama adamı önliberoda heba ediyoruz..

61ronin61
05.04.2015, 23:12
eeeee demiştim cardozo gs şikebahçe kolpataşta oynasaydı 35-40 gol atardı diye bizmalesef top oynamıyoruz fransa golkralı ikiyıl yılın futbolcusu seçilmiş yatabareyi bile harcadı bu top oynamayan takım cardozoda ikipozüsyon yakaladımıbirini atıyor işte böyle büyük futbolcu bir de şu takım hermaç 10 pozüsyona girse cardozo dünya gol kralı olurdu

memozcan
05.04.2015, 23:13
şansızlık diyorum ya

bizde en önemlisi 2. bölge ve 3. bölgede cezalar sakatlıklar ayrıca oyuncu yapısı nedeniyle doğru kombinasyonu sağlayamıyoruz

orta saha neden diyorum ön libero

konya defansta o kadar boş alan bıraktı ki

kaç kere salih kanadından çıktı ama o topu yetşeceği gibi önüne atamadık sebep orta saha

medjani kötü mü değil ama orta saha değil

bosigwa defans değil

kanatta sıkınıtımız var

2 tane bek transfer ediyorsun halen mustafa akbaş oynuyor bence

onlardan bariz iyi oynuyor

sözün özü vahid le başlamak hataydı ama şansızlıkta bırakmadı peşimizi

bütün bu yazdıklarınıza karşın ersun hatasız oluyor ama.. ilginç..

ffırtına
05.04.2015, 23:13
İnsanda şans olacak arkadaş; şu forumda Soner'den daha iyi futbolcu olacak en az 100 futbolcu çıkar. Adam futbolcuyum diye geçinip dünyasının parasını kazanıyor, bizler ise hayatımızı belli bir seviyede sürdürebilmenin mücadelesini veriyoruz ve böyle futbolcuları izleyip sinir krizleri geçiriyoruz.. Demem odur ki Trabzonspor bundan böyle vasıfsız futbolcuların oynadığı sıradan bir kulüpten çıkıp, futbolun hakkını veren oyuncuların durak yeri olmasıdır.. ( Soner'in yanına birçok oyuncuyu daha ekleyebilirsiniz )

61ronin61
05.04.2015, 23:14
neyse buda son yorumum olsun olaylara çok yüzeysel bakıyorsunuz renkdaşlarım yüzbin kere dedim olay medjani erkan fatih atik olayı değil diye neyse siz yazmaya devam edin

Kamil Çakmak
05.04.2015, 23:14
İsim isim söymemiyeyim. 6-7 tane çapsız ve beyinsiz futbol oynayan. hatta futbol en zor nasıl oynanır tercihlerini benimsemiş ve pas atmasını bilmeyen topcun varsa, fazla beklenti içinde olmak hayelcilik.
Bu sezon böle Bursa , başakşehir takımlarıyla yarışmayla geçecek ne yazıkki.

Travelair
05.04.2015, 23:15
http://www.trabzonspor.org.tr/default.asp?Sayfa=HaberDetay&IND=17230
http://www.trabzonspor.org.tr/default.asp?Sayfa=HaberDetay&IND=17168
http://www.trabzonspor.org.tr/default.asp?Sayfa=HaberDetay&IND=17160
http://www.trabzonspor.org.tr/default.asp?Sayfa=HaberDetay&IND=17158
http://www.trabzonspor.org.tr/default.asp?Sayfa=HaberDetay&IND=17150
http://www.trabzonspor.org.tr/default.asp?Sayfa=HaberDetay&IND=17366
http://www.trabzonspor.org.tr/default.asp?Sayfa=HaberDetay&IND=17367

Yönetimin neden anladığı ortada. Bir tane de yönetim içinden aday adayı olan var

cakalkerem
05.04.2015, 23:18
bu arada göçek yine eyyamda rekor kırdı

DNA-TS
05.04.2015, 23:19
bulduğun pozisyonları atamazsan rakipler öyle yada böyle atıyor işte. iyi oynamadık daha doğrusu top oynamadık topun peşinde koşan adamları izledik.
çabucak bitse şu ligde kurtulsak eziyete dönmeye başladı.

Fatih Öztürk
05.04.2015, 23:21
Mantaliteye gel.kulübün kapısına geleni kovsunlarmı.

cakalkerem
05.04.2015, 23:21
ir takım nasıl olurda 2 pas yapamaz..

fatih denen futbol uleması aldığı her toğu geriye pas vermekten,
soner ayağında ki topu rakibe atmaktan baska ne yaptı sahada..

bu adamlar nasıl bu takımda dunyanın paralarına oynuyor..
birisi bunun hesabını vermeli

U.Sadıkoğlu
05.04.2015, 23:24
Trabzonspor'un taraflıca konuşulduğu tek radyo.

Dinlemek için: http://bmnradyo.com

memozcan
05.04.2015, 23:27
http://www.trabzonspor.org.tr/default.asp?Sayfa=HaberDetay&IND=17230
http://www.trabzonspor.org.tr/default.asp?Sayfa=HaberDetay&IND=17168
http://www.trabzonspor.org.tr/default.asp?Sayfa=HaberDetay&IND=17160
http://www.trabzonspor.org.tr/default.asp?Sayfa=HaberDetay&IND=17158
http://www.trabzonspor.org.tr/default.asp?Sayfa=HaberDetay&IND=17150
http://www.trabzonspor.org.tr/default.asp?Sayfa=HaberDetay&IND=17366
http://www.trabzonspor.org.tr/default.asp?Sayfa=HaberDetay&IND=17367

Yönetimin neden anladığı ortada. Bir tane de yönetim içinden aday adayı olan var

bunların hepsi ciddi mi? kulüp yolgeçen hanı olmuş gerçekten.. hiç bu kadar rezil duruma düşmemişti bu kulüp...

sasort
05.04.2015, 23:27
bütün bu yazdıklarınıza karşın ersun hatasız oluyor ama.. ilginç..

ersun ne suçu var allah aşkına

yedeklere bakıyorum

adam gibi

yatabare waris erkan sefa var

erkan ve sefa bize illellah ettirenler

yatabare waris onlarda oynadıkları mevkilerdeki adamlarda sorun yok ki

deniz iiyi oynadı özerde mücadele etti

ersuna kızardım külübede aytaç otursaydıı
constant oyursaydı

ama orta saha yoktu yedek külübesinde

cakalkerem
05.04.2015, 23:29
ersun yanlış düzen kurmakta ısrar ediyor

Travelair
05.04.2015, 23:31
Baştan tavrını koyarsan siyaseti sokmazsın. Spor kulübüyüz, herkese eşit uzaklıktayız, her kesimden taraftarımız var, her kesimi kucaklıyoruz dersin, münasip bir dille anlatırsın. Ama bir partiye yanaşıp bağlandın mı onlar da gelirler sen de kabul edersin tokaşırsın tanıtırsın, bir partinin seçim bürosu gibi çalışırsın. Söylenecek söz kalmayınca da yine eski bir siyasetçimizin sözleri gibi benzin vardı da biz mi içtik gibi savunmalar çıkar ortaya. Yanlışa da artık azcık yanlış deyin kardeşim. Bu yönetim 2 doğru yapıyorsa 8 yanlış yapıyor

U.Sadıkoğlu
05.04.2015, 23:31
www.BMNRadyo.Com 'da CANLI YAYINDAYIZ...

sasort
05.04.2015, 23:33
ersun yanlış düzen kurmakta ısrar ediyor

sen olsan ne yaparsın mesela bı adam yıllardır bu işi yapıyor

vede en öneliisi arkadaşım senin şurda bilgi sahibi olmadığın bir çok mevzu var kadro kurmada

bir oyuncunun en ufak sorunu bile etkiliyor kadroyu o topçunun oynamaması kadro yapısını dizilişi etkiliyor

bakın eleştiri bende yaparım mesela

aykut var fena değil bu sene uğur var fena değil

bosig asıl mevkiinde kullanabilirdi

orta sahada medjani yi oynatmak zorundaydı

ve fatihi başka adam yok çünkü

Fatih Öztürk
05.04.2015, 23:37
Kulüp her partiliye açık.kimseye sen gel sen gelme denmiyor.Trabzon küçük bir şehir siyasi lobi belli kişilerin etrafında dönüyor ve herkes birbirinden haberdar.

memozcan
05.04.2015, 23:41
ersun ne suçu var allah aşkına

yedeklere bakıyorum

adam gibi

yatabare waris erkan sefa var

erkan ve sefa bize illellah ettirenler

yatabare waris onlarda oynadıkları mevkilerdeki adamlarda sorun yok ki

deniz iiyi oynadı özerde mücadele etti

ersuna kızardım külübede aytaç otursaydıı
constant oyursaydı

ama orta saha yoktu yedek külübesinde

kardeşim o kadar yazdım okumadın heralde.. rakip kapanıyor 11 kişi nasıl açarsın?

1- oyunu kanatlara açarsın mesela değil mi? biz onu nasıl yapacağız beklerimiz bek değil ki? bir tane bindirme ve kanat ortası açabildik mi?

2- ortadan saldırıp ara paslarla vs. açmaya çalışırsın.. orta sahamız bu gün 2 kere pozisyona girdi ve boş kaleye topu bırakamadı.. çünkü adam stoper, kaleyi görünce şaşırması doğal..

3- duran toplarla vs. ararsın.. maalesef m. ekici cezalı olunca bu alternatif de ortadan kalkmış oldu!!

ya orjinal bek kullanacaksın ya orjinal orta saha !! başka alternatifimiz yok.

takım 15 gün izin kullanırken gs panatinaikos ile hazırlık maçı yaptı.. biz ise o kadar hazır olmayan adamı hazırlamak için ne yaptık??

SADECETRABZON61
05.04.2015, 23:41
Bizden bir cacık olmaz.

61ronin61
05.04.2015, 23:45
valla şimdi ağır konuşucam yine caza yicem sözüm meclisten dışarı laaaaaa kardeşler neyin futbolunu takitiğini hocasını konuşuyrsunuz bu ligde biraz akılllı olun yaa bu lig sahte herşey tezgah ilk üç bellii düşecekler belli önü kesilmesi gerekenlerbelli siz neyi konuşıyorsunuz

Furkan Özdem
05.04.2015, 23:46
Ekicisiz orta saha, orta saha değil başka bir şey. Tanımlanamayan bölge.

Erkan da koca bir hayal kırıklığı malesef. Eskişehirdeki top ayağına yapışan 2,3 kişi bassa da kolay kolay kaybetmeyen erkan yok artık.

Berkan
05.04.2015, 23:46
Ersun Yanal tartışılcak en son teknik direktör. Bırakalım da 3-5 sene yönetsin, sistemini oluştursun.

Fatih Öztürk
05.04.2015, 23:51
Aykut Demir neden oynatılmıyor en çok garibime giden mevzu bu.

sasort
06.04.2015, 00:06
Aykut Demir neden oynatılmıyor en çok garibime giden mevzu bu.

onu bende anlamadım ben tek

defans kurgusu garibime gitti

defans uğur aykuta emanet edilir di

bos...aykut...uğur ....mustafa

ılabilirdi hani

bek konusunda hocaya kızmıyorum

çünkü şu forumda musayada ishakada çok eleştirildiğini gördüm
hatta birisindede bu ishak musa oynatacağı koy akbaşı yazıyordu

sasort
06.04.2015, 00:09
kardeşim o kadar yazdım okumadın heralde.. rakip kapanıyor 11 kişi nasıl açarsın?

1- oyunu kanatlara açarsın mesela değil mi? biz onu nasıl yapacağız beklerimiz bek değil ki? bir tane bindirme ve kanat ortası açabildik mi?

2- ortadan saldırıp ara paslarla vs. açmaya çalışırsın.. orta sahamız bu gün 2 kere pozisyona girdi ve boş kaleye topu bırakamadı.. çünkü adam stoper, kaleyi görünce şaşırması doğal..

3- duran toplarla vs. ararsın.. maalesef m. ekici cezalı olunca bu alternatif de ortadan kalkmış oldu!!

ya orjinal bek kullanacaksın ya orjinal orta saha !! başka alternatifimiz yok.

takım 15 gün izin kullanırken gs panatinaikos ile hazırlık maçı yaptı.. biz ise o kadar hazır olmayan adamı hazırlamak için ne yaptık??

bekte tamam bosigeayı oynatabilir ama sol bek yok zaten hangisini oynatırsan oynat atnı,

orta saha zaten yok ne fatih ne de medjani orta saha değil

elde orta saha yok

aytaç cezalı

biz asıl hatayı alexi yarıda geri alacaktık

constantı oynatmıyor orta saha yok elde

Fatih Öztürk
06.04.2015, 00:11
onu bende anlamadım ben tek

defans kurgusu garibime gitti

defans uğur aykuta emanet edilir di

bos...aykut...uğur ....mustafa

ılabilirdi hani

bek konusunda hocaya kızmıyorum

çünkü şu forumda musayada ishakada çok eleştirildiğini gördüm
hatta birisindede bu ishak musa oynatacağı koy akbaşı yazıyordu
Akbaşın bugün yediği çalımlar Konya'dan Trabzon'a yol olur.formu düşükte olsa İshak yada Musa sol beke yerleştirilmelidir.Belkalem'de döndüğüne göre 2.yarının en formda ismi Aykut'la beraber tandeme yerleştirilmeli.

yüregimts
06.04.2015, 00:24
Eldekilerle Defans Budur

Bosi.......Uğur......Aykut.......Musa(Yusuf)

Macera aramaya gerek yok...

Fatih Öztürk
06.04.2015, 00:31
Eldekilerle Defans Budur

Bosi.......Uğur......Aykut.......Musa(Yusuf)

Macera aramaya gerek yok...

Yalnız bu Uğur'da pek bir numara göremedim.bugün herhalde defansta en az 5-6 top kaybı yapmıştır.Belkalem Aykut'la sağlam ikili olur kanaatindeyim.

yüregimts
06.04.2015, 00:33
Yalnız bu Uğur'da pek bir numara göremedim.bugün herhalde defansta en az 5-6 top kaybı yapmıştır.Belkalem Aykut'la sağlam ikili olur kanaatindeyim.

Belkalem gelirse tabiki bende Belkalemden yanayım...

yüregimts
06.04.2015, 00:40
Artık Allah aşkına bir sistemimiz olsun... Gol atamayalım 3-4 maç ama şu sistemi oturtalım...

Fatih Öztürk
06.04.2015, 00:40
Belkalem gelirse tabiki bende Belkalemden yanayım...

Bayadır idmanlara çıkıyor.Bu hafta Yusuf'la beraber kadroya alınacaktır.

Fanatik34
06.04.2015, 02:22
Takim top oynamiyor cünkü sistem yok, bir amac yok..Teknik Direktör´ün baska alemlerde, Yöneticilere hic girmiyorum!!!

Ey gidi Trabzonspor..kisilerin araci olmussun, solmus kalmissin

Fatih Öztürk
06.04.2015, 02:27
Para birimi yazmadın kardeşim. dolar,euro,lira,yuan,dinar ??? Ona göre hesabımızı yapacaz ki eleştirmeyelim yanlış yanlış.

Yorumunu şimdi gördüm kardeşim.
Tabiki tl kurundan. :)

HOPA'LI TS'Lİ
06.04.2015, 06:46
Kırılma anı Medjaninin 5 dak. arayla kaçırdığı 2 goldü.

Hele ki 45+1'de kaçırdığı devreye 1-0 bizi sokar ve maçı rahat kazandırırdı.

2 kez atağa kalktığımızda top hakeme çarptı, GÖÇEK çok kötüydü. 2 oyuncumuza taban girildi, birinde kart bile vermedi.

Konya taraftarını anlayamıyorum. Salih kasıtlı kafa vurmuş gbi sürekli onu ıslıkladılar.

Yine Akbaş'ı koridorundan gol yedik. Sol bek şart demiştim.

Benim için sezon bitti.

Heves ve beklentim kalmadı.

mkmoglu
06.04.2015, 08:05
bu yönetim bu teknik td olduğu surece bunlar en iyi günlerimiz.. allah beterinden korusun..

HOPA'LI TS'Lİ
06.04.2015, 08:07
bu yönetim bu teknik td olduğu surece bunlar en iyi günlerimiz.. allah beterinden korusun..

TD lafım yok.

Ama bu başkan ile iyi günler zor

HOPA'LI TS'Lİ
06.04.2015, 08:08
İHO
Yakup ASLAN gibi zihniyetler ile ilerleme kaydetmeyi bırakın, daha da geriliyoruz.

5 yıldır şampiyonluk potasının dışındayız hem de daha ligin 1. yarısında kopuyoruz.

7 kez şampiyon olmuş bir camia için ne kadar zor ve kabul edilemez bir durum bu

Tayfun
06.04.2015, 08:16
Onur - Hakan - Aykut - Bosingwa - M.Ekici - Yusuf - Cardozo

28 futbolcudan işimize yaracak olanlar, diğerleri ile bir yere varamayız. Böyle 5-7 sıralar arasında gider geliriz sadece .

Faik Yılmaz
06.04.2015, 08:27
Önümüzdeki yıl çok iyi olacakmışız..... !!!!!!!!

Rakiplere toz yutturacakmışız...!!!!!!!!!!!

Onun için sorun yok......!!!!!!!!!!

Oruç
06.04.2015, 08:30
Geçen yıl bu zamanlarda şampiyon olmuş hocayı kovmak da ancak bizim taraftardan beklenirdi zaten.

bordomavi1
06.04.2015, 08:43
Geçen yıl bu zamanlarda şampiyon olmuş hocayı kovmak da ancak bizim taraftardan beklenirdi zaten.
Geçen yaz DK'da şampiyonu en çok zorlayan takımı, sıradan bir Afrika takımı iken en iyi Afrika takımı yapan hocayı gönderdik. Geçen yılın erken şampiyon olan hocasını mı gönderemiycez?

onurts61
06.04.2015, 08:46
Sinirim yeni yeni geçmeye başladı , belirtmek istediğim konu Kaleci Hakan nın maç 0-0 ken yavaş hareketleri aut atışlarını aheste kullanması bu dejenere olmuş zihniyetin örneğidir tabi bunu söyleyecek kişi teknik direktör ama Hakan geldiğinden beri bu davranışları yapıyor yoksa biz bilmeden artık deplasmanda beraberlik iyidir mantığı ilemi çıkıyoruz sahaya bu durum beni çok rahatsız ediyor ayrıca bu fatih atik neyse bozmayacağım ağzımı...