PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Doğan Ertuğrul Ne İş Yapmaktadır?

#10 Fietra
27.10.2006, 22:20
Trabzonspor Klübu hala kurumsallaşamamanın ceremelerini çekmektedir.Nuri Albayrak acaba bu iş üstüne kafa yoruyor mu bilmiyorum ama kurumsal birimler saldım çayıra mevlam kayıra parolasıyla hareket etmekte herhalde.

Bakınız resmi sitemizde Trabzonspor Ticari Ürünler A.Ş. için ne der;

Trabzonspor Ticari Ürünler Ticaret AŞ, Trabzonspor’un lisanslı kulüp ürünlerinin (forma, antrenman malzemeleri, aksesuarlar vb.) üretilmesinden ve resmi kulüp mağazalarının operasyonundan sorumludur.Peki Trabzonspor Ticari Ürünler A.Ş.'nin Genel Müdürü kimdir?

Benim bildiğim kadarıyla transfer edilen Doğan Ertuğrul isimli klüp çalışanıdır.Peki Doğan Ertuğrul kimdir;(Onunla ilgili haberler)

Trabzonspor ticaretin başına, Esem Spor'un genel müdürü getirildi.

Trabzonspor Kulübü'nün kendi markası olan lisanslı ürünlerinin üretiminden ve TS Club mağazalarının operasyonlarından sorumlu Trabzonspor Ticari Ürünler Ticaret A.Ş.'nin Genel Müdürlüğü'ne Doğan Ertuğrul getirildi.(11 Ağustos 2005 Perşembe)

İş hayatına 1969 yılında Cankurtaran Holding'de başlayan Ertuğrul, bu kurumda 36 yıl çeşitli görevlerde bulundu. 1989'da holding bünyesindeki Adidas'ın Genel Müdür Yardımcılığı'na getirildi ve bir sene sonra Genel Müdür oldu. 9 yıl bu görevi sürdüren Ertuğrul, son olarak ESEM Spor Giyim San. ve Tic A.Ş. Genel Müdürü olarak görev yapıyordu.

1995 yılında ESEM Spor'un halka açılmasında da önemli rol oynayan Doğan Ertuğrul , 1997 yılında Nokta Dergisi tarafından 'Yılın Yöneticisi Ödülü'ne aday gösterilmişti.

Yeni görevi ile ilgili konuşan Ertuğrul, 'TS Club markası, Trabzonspor markası altında gelecek vaad ediyor. Yalnız, taraftar ürünü satmak, taraftar sayısı ve satın alma gücüyle yakından ilişkili. Kulüp ve kulüp organları koordineli çalışarak, bu işin altından kalkabilir. Trabzonspor'da bu potansiyel var. Çünkü, Trabzonspor sadece Trabzon kentinin ya da o bölgenin takımı değil, Anadolu uyanışının simgesidir.' dedi.

Ben bu konuyu niye açtım diye sorarsanız elbette hepimizin gözleri önünde olan forma rezaleti için açmış bulunmaktayım.11.haftaya girmiş bulunmaktayız hala ama hala Puma Çubuklu Forma'mız mağazalarda satışa sunulmamış durumdadır.Mağazaki görevliler Ağustos ayından beri bir sonraki aya tarih verip bizleri kandırmaktadır.

Burada suçlu olan kimdir?Yönetim midir,mağazadaki çalışan mıdır yoksa bu organizasyonun tümünden sorumlu olan ve bunun için bizden maaş alan Doğan Ertuğrul mudur?

Yönetime suç bulabilirsiniz ama ben bu forma rezaletinin sorumlusu olarak %99 Doğan Ertuğrul'u görmekteyim.Sizleri de bilgilendireyim istedim.

Haydi buyrun.
Saygılar

macka61
27.10.2006, 23:21
bence en büyük suç yönetimde bu işi yapamayacakları başa getirmekle

#10 Fietra
27.10.2006, 23:26
bence en büyük suç yönetimde bu işi yapamayacakları başa getirmekle
Benim bildiğim Doğan Ertuğrul Atay Aktuğ döneminde işe alınmıştır.

sweetrose
27.10.2006, 23:32
Kurumsallaşmaya erken girilmiştir diyebilirim ve şunuda eklemekte yarar var; temeli atılmamış bir şeyin üst katını yapınca böle çöker işte..

macka61
27.10.2006, 23:39
kimin aldığı önmeli değil hem nuri albayrakta gönderebilir

#10 Fietra
27.10.2006, 23:42
kimin aldığı önmeli değil hem nuri albayrakta gönderebilir
Evet bu olaydan sonra gönderebilir:)

Gürkan
28.10.2006, 08:50
Peki sorumlu bu kişi diyelim.Sayın Nuri Albayrak çağırıp demıypmu nerde formalar hallet şu işi diye.bağımsız mı bu adam yönetimden,bu cubuklu forma işi iyice sıktı.artık çıksa nolur lig bitti nerdeyse. inşallah seneye yetişir. bu sene nede heves etmiştim forma alayım diye ulen puma kursağımda bıraktın.ayrıca sucu tamamen bır kısıye yıkmak dogru olmaz.

puma da
yonetımde
doğan ertuğrulda (yetkılıs ıse)

aynı olcude sucludur.

yonetım uzerıne dusmemıs olsa bıle ıs ahlakı yok mudur puma baskı yapılmasa hıc cubuklu yapmayacak mı.her halde anlaşma şöyle değildir.siz formaları kafanıza gore yapın bızım ıcın farketmez ne olursa gıyerız denmemıstır.zamanda onemlı degıl.

Travelair
28.10.2006, 09:15
Belki de eldeki stokları bitirmeye çalışıyorlar

kuzey_lee
28.10.2006, 11:31
Kurumsallaşmaya erken girilmiştir diyebilirim ve şunuda eklemekte yarar var; temeli atılmamış bir şeyin üst katını yapınca böle çöker işte..
kurumsallaşmanın geçi erkeni olmaz..olsa olsa başlanan bi olaya devam etmeme olur..ki bu olayda onu görüyoruz.sayın nuri albayrak veekibi işleri eski usullere göre yapmayı,profesyonelce değil de amatorce yapmayı yeğlemiştir.

doğan ertuğrul ne yapmaktadır sorusu güzel bir soru..

a)diğer takımların store'larından ürünler alıp kopyasını yapmaya çalışmaktadır
b)bilgisayarda soliter oynamaktadır (rivayete göre peşpeşe 4 kez falı çıkmıştır)
c)hiç bişey yapmamaktadır
d)aslında doğan ertuğrul diye biri yoktur.u osmanın hüsnü kuruntusudur

Gürkan
28.10.2006, 11:45
a şıkkı kesın degıldır öyle olsa Tsclublarda çeşit olurdu.

Egemen Yılmaz
28.10.2006, 12:59
tek sorumlu yönetimdir.

Atalay
28.10.2006, 13:38
dogan ertugrul ne iş yapmaktadır?? soru bu sanırım cevap:yatar maaşını alır...

Burçak
28.10.2006, 14:13
b)bilgisayarda soliter oynamaktadır (rivayete göre peşpeşe 4 kez falı çıkmıştır)

b şıkkıda olamaz. 4 defa soliter oynamaya vakti yoktur :)

Kobalas61
28.10.2006, 15:13
vala adamın adını ilk defa şimdi duydum.ne yapar ne eder bilmiom

altancakular
29.10.2006, 19:57
bir bilen olarak ben yanıt verbilirim

doğan ertuğrul beyefendi konusunda son derece yetenekli bi kişidir
ancak
PUMA ile yapılan forma anaşması işine ASLA karıştırılmamıştır. bu forma işini eskiden UKİ giyimde pazarlama müdürlüğü de yapan lşu anda da albayrak şirketler gurubunda çalışan ALİ RIZA DURMUŞ adlı kişi yürütmüştür. ama herkesin bildiği gibi de bu forma işini yüzüne gözüne bulaştırmıştır.

bu danışman beyefendinin kulüple hiç bir alakası da yokur. anlaşma işinde iş sarpa sarınca yani formalar üretilemeyince başkan bu aksaklığın sorumlusunu sormaktadır. bu nedenle danışman sıkışmıştır ve suçu bu işe hiç karıştırılmayan doğan ertuğrul un üzerine yıkmaya çalışmatadır

bu başlığı açan arkadaş ta bilerek veya bilmeyerek (benim kanım bilerek) danışman beyefendinin bu suçuna ortak olmakta hem ona haksızlık etmekte hem de günaha girmektedir.

değerli arkadaşlar doğan ertuğrul bu ve benzeri anlaşmaların yapımasından sorumlu kişi olması gerekiken Puma olayında bilerek işin dışında tutuulmuştur yani kendisine danışılmamıştır. dolaısı ile anlaşmada hiçbir müdahalesi olmamıştır. bu anlaşma ALİ RIZA DURMUŞ adlı danışmanın eseridir.

gerçeği bilelim
kimsenin günahını almayalım. yalan trabznluya, müslümana, adam olana yakışmaz.

#10 Fietra
29.10.2006, 20:00
Yani Doğan Ertuğrul yönetime ne yapıyorsun diyememiştir?Kısacası bu mu?

Salih61
29.10.2006, 20:03
Yani Doğan Ertuğrul yönetime ne yapıyorsun diyememiştir?Kısacası bu mu?
Sen olsan iş verenine hesap sorabilirmisin?

altancakular
29.10.2006, 20:04
fietre doğrudur

doğan ertuğrul şu anda bilgisinden faydalanılmayacak bir noktada pasif olarak tutulmaktadır. yüksek ihtimalle istifa etmesi beklenmektedir.

#10 Fietra
29.10.2006, 20:05
Doğan Ertuğrul eğer yönetim tarafından pasifize ediliyorsa ondan istifa etme erdemini beklemekteyim.

Salih61
29.10.2006, 20:07
Arkadaslar adam tipik memur ne derseler onu yapıyor

altancakular
29.10.2006, 20:10
10 fietra yazmış
Doğan Ertuğrul eğer yönetim tarafından pasifize ediliyorsa ondan istifa etme erdemini beklemekteyim

bu konuda haklısınız. ama bu bir başka tartışma konusudur. önce hiç bir suçu olmadığı halde danışmanın suçunun faturası neden doğan beye ödettirilmeye çalışılıyor. onu irdelemek gerek. albayrak ın adamı olmadığı için olabilir mi?

#10 Fietra
29.10.2006, 20:11
bu konuda haklısınız. ama bu bir başka tartışma konusudur. önce hiç bir suçu olmadığı halde danışmanın suçunun faturası neden doğan beye ödettirilmeye çalışılıyor. onu irdelemek gerek. albayrak ın adamı olmadığı için olabilir mi?
Kendi adıma konuşayım.Albayrak'ın adamı olmamasıyla hiç bir alakası yok.

altancakular
29.10.2006, 20:14
sormamda mahsur yoktur umarım
sizin kendi görüşünüze göre neyle alakası vardır?

Salih61
29.10.2006, 20:16
beyler sabahdan beri yazıyorum herhalde tartışma damarlarınız kalktı gene yani daha büyük sorunlar var siz hala dogan ertugrul ne iş yapar diye soruyorsunuz ilk önce kendimize bir bakalım Allah Allah ya

champions
29.10.2006, 20:18
yamukluklar almış başını gidiyo

Salih61
29.10.2006, 20:20
yamukluklar almış başını gidiyoBende onu diyorum yamuk çok daha büyükleri ile ugraşalım

#10 Fietra
29.10.2006, 20:25
sormamda mahsur yoktur umarım
sizin kendi görüşünüze göre neyle alakası vardır?
Kurumsallaşma ile alakası var.

Gamze
29.10.2006, 20:25
beyler sabahdan beri yazıyorum herhalde tartışma damarlarınız kalktı gene yani daha büyük sorunlar var siz hala dogan ertugrul ne iş yapar diye soruyorsunuz ilk önce kendimize bir bakalım Allah Allah ya

forum bilgi paylaşma ve tartışma platformudur arkadaşım..şu anda yapılan tartışma da gayet normal..bunda bi terslik göremiyorum..bırakalım herkes fikrini saygı çerçevesi içerisinde belirtebilsin..

ayrıca daha büyük sorun dediklerimiz nelerdir?saha sonuçlarıysa eğer bunların üzerinde zaten yeterince tartışma yapılmakta..kısır döngü halinde..kulübümüzün var olan idare yapısı konusunda önemli bir nokta bu tartışılan..es geçilmemeli..aksine üzerine gidilmeli..yönetimin bu mevkiye getirdiği kişi,kişinin yetkileri,yetkilerini kullanmasındaki sınırlamalar bilinmelidir..tartışılmalıdır..

saygılar..

altancakular
29.10.2006, 20:28
yani konunun uzmanı bir çalışanın varken onu adam yerine koymayıp hiç bir resmi ünvanı olmayan bir kişiye (danışman) fiyasko bir sözleşme hazırlatıyorsun.

sen de buna KURUMSALLAŞMA diyorsun

pes vallahi

#10 Fietra
29.10.2006, 20:31
yani konunun uzmanı bir çalışanın varken onu adam yerine koymayıp hiç bir resmi ünvanı olmayan bir kişiye (danışman) fiyasko bir sözleşme hazırlatıyorsun.

pes vallahi
Hayır öyle bir şey demiyorum.Yanlış anlaşılmak çok kötü bir şey.
Ben Nuri Albayrak'ın yönetimle alakası olmayan bir kişiyi Doğan Ertuğrul'un görevine salça etmesini tasvip etmiyorum.Benim anlatmak istediğim madem yönetim sana böyle bir yamuk yaptı sen niye bir şey demiyorsun.

altancakular
29.10.2006, 20:33
bunu doğan beye bir mail atarak sormalı
neden istifa etmiyorsunuz? diye

#10 Fietra
29.10.2006, 20:37
bunu doğan beye bir mail atarak sormalı
neden istifa etmiyorsunuz? diye
Bilmem ona atılan e-postaları kaale alır mı:)

kuzey_lee
30.10.2006, 15:38

pes vallahi

amerikayı yeniden keşfetmenin alemi yok..puma anlaşmasının başkanın özel danışmanı tarafından yaptırıldığını daha anlaşma imzalanmadan söylemişlerdi zaten..yani kimsenin yanlış bilgiye sahip olduğu yok..

kaldı ki doğan ertuğrulla ilgili eleştiriler sadece nuri albayrak dönemiyle alakalı değil.işinin ehli bir profesyonel olarak adlandırılan doğan ertuğrul fenerium-gs store-bjk storedan aldığı ürünlerin kopyasını yapmaktan başka ne işe yaramıştır..(kanıt istiyorsanız bkz kaplan motifli tek taraflı atkı ve fenerbahçenin bizi kopya çapka yüzünden mahkemeye vermesi olayları)...

bunların yanında forma olayını geçtim,ts club'un ürettiği hiç ama hiçbir malın tasarım ve kalite açısından ortalamanın üzerine geçemeyeceğini de bir çoğumuz bilmekteyiz..

hal böyleyken gelip de bize doğan ertuğrulu savunmanın mantığını göremiyorum..

ha bu arada,burası trabzonspor camiası,herkes herkes kadar işlerin içindedir.ben işin içindeyim demek yanlış oluyor bilesiniz

Naim
01.12.2006, 23:31
Doğan Ertuğrul ve Sportif A.ş İstanbul Subesinin tüm çalışanları Sabah Görevlerinden alınmıştır
sadece başkanın tele kulağı olduğu iddia edilen bir kişi hariç
Yawrum nuri
Takımda kadro kuramadın A.ş de kadro kuruyorsun
Yazıklar olsun

macka61
02.12.2006, 00:24
bide şu albayrağı kulüpten alsalar

Naim
02.12.2006, 01:32
Bununla Beraber Yakın bir zamanda Cevahirde Bulunan TS Club mağzasıda kapatılacaktır.

Gürkan
02.12.2006, 01:39
:mad: ts clublar gereksız zaten.hepsı kapatılsın.taraftar kendı formasını kendı dıksın.

Egemen
02.12.2006, 01:42
:mad: ts clublar gereksız zaten.hepsı kapatılsın.taraftar kendı formasını kendı dıksın.

tasarımını daha güzel yapacagımdan emin olabilirsin..

AYYILDIZ
02.12.2006, 01:42
Bununla Beraber Yakın bir zamanda Cevahirde Bulunan TS Club mağzasıda kapatılacaktır.

Niye kapatılacak ya.Eğer kar edilmiyo derlerse kendi hataları mal yokki satılsın çubuklu formalar bile 12.hafta çıktı

#10 Fietra
03.12.2006, 12:59
Valla resmi sitede hala ismi durmakta gittiyse neden kaldırmadılar.Resmi site istifa:)