PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kulübün Sağlık Ekibi?

Punisher-61
16.03.2015, 22:00
Bu konuyu burda uzun zamandir masaya yatirmak istedim... Ve az önce biten antep maci sonra beni yine en cok bu konu mesgul etti..

Bu sagilik ekibi yüzünden aylardir fatih atik musa nizam sefa gibi adamlara kaldik.. Oyuna girecek oyuncu yok

Deniz yilmaz ligin basinda sakatlandi daha yeni yeni oynamay basliyor onur uzun zamandir sakat yatabare belkalem waris sakat dogru düzgün iyilesen yok..

Trabzonsporda sakatlanan olursa o sezon ondan daha bu kulübe hayir gelmez

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

ibrahim
16.03.2015, 22:08
Bunları yatıracaksın ameliyat masasına, tüm damarlarını tek tek sökeceksin. Narkozsuz. Sonrada diplomalarını yakacaksın. Başka bi muameleyi hak etmediler.

fanatikdevri
16.03.2015, 22:10
Onlar da takım gibi ortama uymuşlar,salla başı al maaşı.Temiz iş.

Yasin T.
16.03.2015, 22:55
Cidden üzerine tartışılacak bir konu. Sağlık meslek lisesinden mezun olup da direk kulüpte torpille çalıştırılan bir ekip var sanki.

Tomarca para ödediğimiz adamlardan neredeyse hiç verim alamadık. Yatabare, Waris, Belkalem. Haftalardır iyileşmeyen Yusuf. İnşallah başka sakatlık olmaz takımda. Tırnağı kanayan adam en 2 ay yok.

Bülent AKBULUT61
16.03.2015, 23:35
bunların sağlıkcı olduğuna inanmıyorum gerçekten yazıyorum

Bülent AKBULUT61
16.03.2015, 23:36
adamın tırnağı kopsa 2 ay yok ortalıkta enteresan bir durum

kudu_61
16.03.2015, 23:54
Bu gece sövmek istediğim tek ekip bu ne sefa ne erkan nede fatih......
Yav yavşaklar yusufa magnumla mı ateş ettiler
nerde yatabare nerde belkalem giden gelmiyor pratisyenmisiniz ne moksunuz staj mı yapaysunuz takımda

Sefaenes
17.03.2015, 03:14
bu konuyu actigin icin tsk ederim aylardir konu olmamasini sasiyordum. Hersene bu saglik ekibi yüzünden 1 haftalik oyuncular aylarca sahada yok elin oyunculari 1 ay sakat deniyor ama adamlar 2-3 haftada iyilesiyor bizde ise 3 hafta takimda denecek oyuncular aylarca sahada yok bunlarin sakatligi tam oldugunu bilmiyoruz. Bizim saglik ekibi kasap mi yoksa dr mu belli degil. Profesyonel saglik ekip getirilsin gerekirse yapanci da olsun ama saglam olsun. Milyonlar verdigimiz oyunculari 2 amator saglik ekibin eline birakilmamali onlarin yaptigini n ev doktoruda yapar hatta bunlardan daha iyi calisirlar

HOPA'LI TS'Lİ
17.03.2015, 07:38
Kasaba döndük, rezillik
Bu kadar sakatlık dolu bir sezon hatırlamıyorum.

Oruç
17.03.2015, 07:41
Yusuf'un bacağı kopsa şimdiye yenisi çıkmıştı.

Punisher-61
18.03.2015, 13:04
Sagilik ekibimiz kac kisiden ve kimlerden olusuyor bilen var mi??
Buna kesin el atilmasi lazim.. Yattaraya hep oynayabilir dediler millet elestirdi adam oynamiyor diye sonra ayaginda kirik tespit edilmis...

Mehmet BAL
18.03.2015, 13:07
üzerinde durulması gereken ciddi konulardan bir tanesi daha
sakat olan oyuncularımız sezonu kapatıyor maşallahları var

Sefaenes
18.03.2015, 13:16
aslinda baslik saglik ekibi değil sağlikci kasablar olmali. Bizde sakatlananlar iyilesemez ama rakip takin hepsi iyileşir.

Travelair
18.03.2015, 13:16
Türkiye'nin zirve kulübü dediğimiz Trabzonspor'un en üst düzeyi olarak görülen başkanlık mevkisinde başkanımızın yöneticilik kariyerini ve tecrübesini gözönüne alırsak sağlık ekibinin tecrübesi de sorgulanabilir. Umarım iyi bir ekip vardır

Yiğit Gayretli
18.03.2015, 13:18
Trabzonspor'da sakatlanmak, yarı ölmek demek...

gabriel omar
18.03.2015, 13:25
Beni yanlış anlamayın cidden bilmediğimden soruyorum.Bu şikebahçede niye bu kadar az sakatlık oluyor ve nasıl sakatlanan oyuncuları bu kadar kısa sürede takıma geri dönebiliyor ?Bizde en hafif sakatlananın tertemiz 1 2 ayı var en azından.Cidden nedir bu işin sebebi sağlık ekibinin kalitesizliği mi yoksa ekipmanlarla alakalı bir şey mi ?

Ha keza, bir şikecilerin futbolcularına bakıyorum tabiri caizse domuz gibiler ne tempo kaybediyorlar ne ikili mücadelede yıkılıyorlar.Bizim futbolcuların vitaminsizliği ise daha ilk dakikadan belli oluyor.Bunca hoca geldi geçti , hepsi kendi ekibini getirdi , şikeciler ayarında fizik gücüne sahip bir takım olamadık bir türlü.Topa koşacak hali yok takımın ya gördükçe sinirlerim bozuluyor.

Travelair
18.03.2015, 14:04
Bildiğim kadarıyla hem teknolojik ekipmanlara sahipler hem de anlaşıldığı kadarıyla sağlık ekipleri iyi. Gerçi doping bile yapsalar sanıyor musunuz şikeyi örtenler bunu ortaya çıkaracak? Ama biraz futbolcuda da olacak. Arda İspanya'da maçlar arasında yorgunluğu atmak için kaslardaki laktik asitini düşürmek adına buz banyosu yapıyor. Kısacası bu bir kültür: Yöneticisi de sağlık ekibi de futbolcusu da bunun bilincinde olmalı

gabriel omar
18.03.2015, 15:08
Bildiğim kadarıyla hem teknolojik ekipmanlara sahipler hem de anlaşıldığı kadarıyla sağlık ekipleri iyi. Gerçi doping bile yapsalar sanıyor musunuz şikeyi örtenler bunu ortaya çıkaracak? Ama biraz futbolcuda da olacak. Arda İspanya'da maçlar arasında yorgunluğu atmak için kaslardaki laktik asitini düşürmek adına buz banyosu yapıyor. Kısacası bu bir kültür: Yöneticisi de sağlık ekibi de futbolcusu da bunun bilincinde olmalı

Hiç kuşkusuz haklısınız,lig içinde her türlü pisliği beklerim ve her türlü pisliğin üstünün örtüleceğinden de adım gibi eminim.

Ancak , fizik kondisyon olarak ligdeki çoğu takımdan ilerde oldukları da bir gerçek,Avrupa maçlarına baktığımızda da şikecilerin fizik olarak ezilmediklerini görebiliyoruz bizim aksimize.

Ben artık sahada çelimsiz,temposuz,en ufak pres karşısında bocalayan,vur ensesine al lokmasını cinsinden futbolcular görmekten bıktım.Diri ve ezilmeyen bir Trabzonspor görmek istiyorum.

Punisher-61
19.03.2015, 21:07
Mustafa akbas ayak bileginden sakatlanmis bakalim ne zaman takima döner