PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : STSL 25. Hafta | TRABZONSPOR 2 - 0 Akhisar B. | Maç Sonucu

Sayfa : [1] 2 3 4 5

F. Yıldırım
16.03.2015, 21:49
http://tapatalk.imageshack.com/v2/15/03/21/c82f66e3463cae3af99ae4f6fbdd2e08.jpg

Cezalı oyuncumuz: Jose Bosingwa

Sarı kart sınırındaki oyuncularımız: Aykut Demir, Essaid Belkalem, Mehmet Ekici, Fatih Atik

Rakibin en etkili ismi: Teofanis Gekas 12 gol / 2 asist
Rakibin cezalı oyuncusu: Oğuz Dağlaroğlu (tedbirli PFDK)

Hüseyin Başoğlu
16.03.2015, 21:51
millet çözdü bizi...

orta sahada mehmete faul yapıyorlar, duran toplarada güzel çalışıyorlar elimiz kilitleniyor.

Zor bu maçı kazanmamız.

İlkhan
16.03.2015, 21:53
İyi bir şey söylemeyin de totem yapalım. Malum şom ağızlıyız. Ne zaman yeneceğiz desek yeniliyoruz...

Mehmet Fatih Silik
16.03.2015, 21:58
Erkan, Sefa, F.Atik, M.Akbas gibi oyuncular lütfen artik ilk 18'den uzak dursunlar...

DeAgLeMaNyAq
16.03.2015, 22:03
Kanatlarda Erkan yerine Waris, Sefa yerine Deniz olmalı. Ayrıca Fatih ve Medjani ikilisinden de bir an önce vazgeçmeliyiz...

Hakan
16.03.2015, 22:04
5-2

Punisher-61
16.03.2015, 22:12
Gollü mac olur ama kim alir bilemem

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

ffırtına
16.03.2015, 22:35
4.lük aşkına bu maçı kazanmalıyız, başka yolu yordamı yok..

Ogün'
16.03.2015, 22:38
Kalan maçlar arasında bu ve balıkesir maçı fikstürde ki en kolay maçlar.Kazanmak zorundayız

Trabzonsporking
16.03.2015, 22:40
Akhisar kolay takım değil,zor maç.

yattarinho61
16.03.2015, 22:43
Tarihi fark bekliyorum 8:0

uemit
16.03.2015, 23:18
Hakan
Salih aykut medjani constant
Aytac ekici özer
Warris cardoso deniz

sasort
16.03.2015, 23:31
bosigwa yok sonunda Allah yardımcımız olsun

ne olur korkak kadro ile çıkmayalım warisi artık kullanmalıyız sefaya yeter artık

deniz konusunda ben farklı düşünüyorum bence

sonradan oyuna girmeli dinamo etkisi yapar maçın koparılmasın etkin olarak kullanılabilir

sasort
16.03.2015, 23:36
http://www.oynadikoyna.com/fotograf.php?kadro=UTT86SVT7D

böyle oynayalım yenilirsekte yenilelim

sasort
17.03.2015, 00:22
hftaya bosigwa yok valla işimiz zor bence

Fatih Kuloğlu
17.03.2015, 00:42
Sefa ve erkan kesilmeli . Mehmet dinlendirilmeli. Constant ve waris kadroya dönmeli

Sent from my iPhone using Tapatalk

Fatih Öztürk
17.03.2015, 02:04
Hakan,Salih,Medjani,Aykut,Yusuf,Aytaç,Constant,Eki ci,Waris,Deniz,Cardozo.

Waris ve Deniz kenarlardan sürekli baskı yapıp topun bizde kalmasını sağlamalı.Constant artık dönmeli.

Sefaenes
17.03.2015, 03:00
bu macta Fatih,erkan,sefa oynamasada soneri kadroda görmek istemiyorum ya sunlarin oynatigini oguzcan da oynar mertcanda oynar hatta daha iyi oynar erkan resmen ihanet ediyor. Mertcan tac atisini yanlis atti dige elestirildi la erkan ondan bile beter lanet olsun

Oruç
17.03.2015, 07:12
İyi bir şey söylemeyin de totem yapalım. Malum şom ağızlıyız. Ne zaman yeneceğiz desek yeniliyoruz...

O zaman 1-2.

Sibel
17.03.2015, 07:44
Sefa oynasın Deniz kenarda dursun.
Yusuf iyileşmesin Erkan sahada yürüsün.
Bosingwa stoper oynasın sağ kanat felç olsun zaten yok bunu geçelim.
Kesin alırız bu şekilde.
Ha aksi olursa yenilme şansımız var tabi.

Faik Yılmaz
17.03.2015, 07:50
Bu kafa ile lig sonuncusu dahil hiç bir takımı rahatça yeneriz diyemiyoruz.....

HOPA'LI TS'Lİ
17.03.2015, 08:20
G.Antep yenilgisi moralimi ve ümitlerimi kırdı ama artık kafamızı kaldırıp önümüze bakmalıyız.

Çünkü bu hafta Bursa ve İBFK'dan biri veya ikisi yine puan kaybedecek

Mesut
17.03.2015, 09:45
Bundan sonra maçların kazansan ne kaybetsen nee
Hiçbir anlamı yok.
Lig benim için bitmiştir.

halil ibo
17.03.2015, 09:51
Bundan sonra maçların kazansan ne kaybetsen nee
Hiçbir anlamı yok.
Lig benim için bitmiştir.

Evet genç kardeşim,durum aynen tarif ettiğin gibi.
Ne anlamı var ki ! Gerçekten ne ifade eder kazansan ? Tüm heyecanımızı alıp Antep'in çimlerine gömdünüz...

Tayfun
17.03.2015, 09:54
Artık illallah geldi oynadığımız karın ağrısı futboldan .

Faik Yılmaz
17.03.2015, 10:08
Futbol zevki bırakmadılar adamda.......

Gurpas
17.03.2015, 10:41
Futbolcular kendilerini bir şey sandğığ sürece bu takımdan cacık olmaz...

DİNÇ
17.03.2015, 10:43
Maç bitiyor...Sonra çıkıyorsun dışarı...Bakıyorsun güneş batmak üzere...Bir cigara yakıyorsun ve yıllardır kurduğun cümleyi bilmem kaçıncı kez tekrar kuruyorsun...

"Napalım Kısmet değilmiş"

Fatih Kuloğlu
17.03.2015, 11:39
Tarihi fark bekliyorum 8:0

Akhisar çok formda. 1-0 olsun bizim olsun

Murat'
17.03.2015, 11:53
Çok rahat geçeriz diye düşünüyorum.

HOPA'LI TS'Lİ
17.03.2015, 12:12
şike sürecinden sonra futboldan özellikle de fenevbahçe denilen camiadan nefret eder hale geldim.

Bordo mavi aşkına TS maçı hariç maç izlemiyorum (milli takım dahil)

HOPA'LI TS'Lİ
17.03.2015, 12:13
Bu takım yense de yenilse de her zaman seveceğim ve yolunda yürüyeceğim.

evonon
17.03.2015, 12:33
Evde ligtv var mümkün olduğunca izliyorum maçları. Bu sene futbol oynayan bir takım var o da Bursaspor. Ayaklarına gelen her topun sonu bir atak oluyor, gol pozisyonu oluyor. Sağdan soldan ortadan pire gibi hiç durmuyorlar. Hiç aheste oynamıyorlar. Bunu yapabilen hatta daha da iyisini yapabilen bir takım daha görmüştüm o da şampiyon olduğumuz sene ki takımdı.

Bu kadar yavaş, koşmaktan aciz top oynanmaz, oynarsan ancak senin gibi takımları yenersin. Geçen hafta 5 tane attık, biri bile bir atak sonucu hazırlanmış gol değildi. Takımdaki oyuncuların kalitesi ile ilgili bir sorunum yok ancak mantaliteleri ile ilgili sorunum büyük. hiçbirinin dünya umurunda değil. Karşındaki takım topçusuna ayağına top geldikten sonra oyun kurmak için dünyanın zamanını verirsen. .kendi ayağına top geldiğinde aheste aheste karşı kaleye gitmeye çalışırsan ancak duran toptan gol atar yemezsen kazanırsın. Onadığın topta bi boka benzemez. Geçen hafta 5 tane atınca güzel mi oynamış olduk. Bir tane organize atak yine yoktu zaten o kadar yavaş oynarsan olamaz da. Bi de nedir bu takımın senelerdir tek forvet aşkı anlamıyorum Cardozo gibi adamın da başını yakacaklar. Adamcağız ileride tek başına arkasındaki adamlar en az 20 m mesafede. Daha tek forvet oynasınlar çok ilerler bu takım 4 senedir tek forvetle uzaya çıktık zaten

ffırtına
17.03.2015, 13:01
------------ Hakan ----------------------

-- Salih--- Aykut--- Uğur-- Musa-----

-------------- Aytaç -----------------------

-- Waris------- EKİCİ--------- Constant--

----------- Deniz -------- Cardozo----------

Zaten puan kaybediyoruz bir de böyle bir şey deneyelim, her şeyi denedik olmadı bu olur belki ..

İlkhan
17.03.2015, 14:18
nedense içeride maç izlemek istemiyorum. Taraftarın ve camianın sıradan anadolu kulübü olduğunu, Trabzonspor isminin ve tarihinin büyük olduğunu düşünen bir tek ben miyim diye sormadan da edemiyorum.

Ha birde işin diğer boyutu; Futbol kenti, futbol ile yatıp kalkan 1 milyona yakın nüfuslu Trabzon'un passolig satışı 5)Trabzonspor 52.797" :)

Faik Yılmaz
17.03.2015, 14:46
nedense içeride maç izlemek istemiyorum. Taraftarın ve camianın sıradan anadolu kulübü olduğunu, Trabzonspor isminin ve tarihinin büyük olduğunu düşünen bir tek ben miyim diye sormadan da edemiyorum.

Ha birde işin diğer boyutu; Futbol kenti, futbol ile yatıp kalkan 1 milyona yakın nüfuslu Trabzon'un passolig satışı 5)Trabzonspor 52.797" :)

iyiymiş valla....

ben bu kadar olduğunuda zannetmiyordum....

Öznur61
17.03.2015, 15:30
Hayal kırıklığına uğramayıp maç sonu küfür etmemek için beklenti eksinin altında diyelim.

Hazar_
17.03.2015, 15:46
Duran topla gol atarsak atarız yoksa tarihin en iyi kadrosu yine yenilir.

Hazar_
17.03.2015, 15:48
iyiymiş valla....

ben bu kadar olduğunuda zannetmiyordum....

O sayının da kim bilir ne kadarı dış şehirlerdedir. Deplasmana giden, farklı şehirlerde yaşayan taraftarların aldığı kartlar da bunun içinde.

Trabzon'da sayı çok daha azdır.

yattarinho61
17.03.2015, 18:54
Duran topla gol atarsak atarız yoksa tarihin en iyi kadrosu yine yenilir.
Tarihin en iyi kadrosu? Fatih atik? Sefa? Akbaş? Bu mu en iyi kadro?

sasort
17.03.2015, 19:23
rotasyon haberleri çıkıyor yine

bence sefa artık doldurdu

mustafa akbaş bu adamdan sol bek olmayacağını 3 teknik adam denedi ya arkadaş hiç mi araştırmıyorlar topçuların geçmişini

sol bek ishak oynayacak olmadı musa

fatih atik bu takımda ancak sonradan yedekten girer ancak 11 de olmamalı

yedekten bence aytaç deniz waris oynatılmalı çok mu farkeder tartışılır ancak mücadele ederler

kadrom şöyle
http://www.oynadikoyna.com/fotograf.php?kadro=WZ9UF3W7L4

memozcan
17.03.2015, 19:26
tırsık ve mıymıy futbol oynamayalım da puan kaybedeceksek gene kaybedelim..

bir de yalvarıyorum artık f. atiki izlemek zorunda kalmayalım..

Tufan AYAN
17.03.2015, 22:51
Kazanacağız insallah.

sasort
17.03.2015, 23:08
çok üzülmüuoorum

bakın geçen dönem tam 5 puan kalmmıştı aramızda zirve ile

bir düşüş yaşadık bjk maçı ile

bu sene böyle gidecez demek ki

akhisardada kayıp olabilir normal

asıl sorum şu sakatlar ne zaman dönecek

HOPA'LI TS'Lİ
17.03.2015, 23:17
Halilhodzic'in eleştirildiği konuların başında gelen Medjani'nin önlibero olarak oynatılmasına, devre arasına kadar ses çıkarmayan taraftarlar, devre arasında Aytaç Kara'nın transfer edilmiş olmasına rağmen Gaziantepspor maçında bu mevkide yine Medjani'ye görev verilmesi, İshak ve Musa varken solbekte Mustafa Akbaş'ın tercih edilmesi ve özellikle dünyanın sayılı beklerinden ve takımın hücumlarının baş aktörlerinden Bosingwa'nın stoperde oynatılması hususlarını sık sık dile getirmeye başladılar.

Bu hususların yanında Erkan Zengin'deki bariz form düşüklüğüne rağmen devamlı sahada tutulmasını da eleştiren taraftarların genel görüşü ise Ersun Yanal'a en azından bir kamp ve transfer dönemi daha verilerek öyle bir değerlendirme yapılması yönünde.

HOPA'LI TS'Lİ
17.03.2015, 23:20
Yaktın ciğerimizi Trabzonspor.

Şu takıma şansıyor tutumuyordu deplasmanda ama bu kadar da kötü bir takıma yenilmek ağrına gidiyor insanın

HOPA'LI TS'Lİ
17.03.2015, 23:20
Yaktın ciğerimizi Trabzonspor.

Şu takıma şansıyor tutumuyordu deplasmanda ama bu kadar da kötü bir takıma yenilmek ağrına gidiyor insanın

HOPA'LI TS'Lİ
17.03.2015, 23:22
Bugün iş yerinde malzeme oldum bu ruhsuz oyuncular yüzünden

M.akbaş ile niye başlar bu adam
Denizi niye koymaz bu adam
F.atik, sefa, formsuz erkanda ne bulur?

Turan AKYILDIZ
17.03.2015, 23:22
Evde ligtv var mümkün olduğunca izliyorum maçları. Bu sene futbol oynayan bir takım var o da Bursaspor. Ayaklarına gelen her topun sonu bir atak oluyor, gol pozisyonu oluyor. Sağdan soldan ortadan pire gibi hiç durmuyorlar. Hiç aheste oynamıyorlar. Bunu yapabilen hatta daha da iyisini yapabilen bir takım daha görmüştüm o da şampiyon olduğumuz sene ki takımdı.

Bu kadar yavaş, koşmaktan aciz top oynanmaz, oynarsan ancak senin gibi takımları yenersin. Geçen hafta 5 tane attık, biri bile bir atak sonucu hazırlanmış gol değildi. Takımdaki oyuncuların kalitesi ile ilgili bir sorunum yok ancak mantaliteleri ile ilgili sorunum büyük. hiçbirinin dünya umurunda değil. Karşındaki takım topçusuna ayağına top geldikten sonra oyun kurmak için dünyanın zamanını verirsen. .kendi ayağına top geldiğinde aheste aheste karşı kaleye gitmeye çalışırsan ancak duran toptan gol atar yemezsen kazanırsın. Onadığın topta bi boka benzemez. Geçen hafta 5 tane atınca güzel mi oynamış olduk. Bir tane organize atak yine yoktu zaten o kadar yavaş oynarsan olamaz da. Bi de nedir bu takımın senelerdir tek forvet aşkı anlamıyorum Cardozo gibi adamın da başını yakacaklar. Adamcağız ileride tek başına arkasındaki adamlar en az 20 m mesafede. Daha tek forvet oynasınlar çok ilerler bu takım 4 senedir tek forvetle uzaya çıktık zaten

ağzınıza sağlık ne güzel özetlemişsiniz bizim takımı...

HOPA'LI TS'Lİ
17.03.2015, 23:24
aytaç'ı aldık niye koymaz bu adam
bu gidişle ersun da bizi hayal kırıklığına uğratacak
takım mağlupken yedek bankosunda öyle bekliyor
trabzonspor camiası başarı bekliyor, o da bizim gibi biçare seyrediyor

en büyük taraftar
futbolcular sahtekar

m.akbaştan sol bek olmaz
m.nizam kağnı arabası kadar yavaş ve korkak
sol bek alınana kadar en iyisi ishak
bosi stoper değil, sağ bek oynamalı
medjani orta sahada oynamalı, stoperde değil
Deniz-Cardozo beraber oynamalı
bunları hoca görmüyor mu yahu

2011 yılından beri kayda değer başarımız yok
heyecanı, sevinmeyi, 8.şampiyonluğu özledik
yeter artık bitsin bu çile artık
başkan takımı düzeltsin, dayanamıyoruz artık

4.lük Trabzonspor efsanesi için başarı değildir.

Trabzonspor şampiyon olmalıdır.
UEFA'da en az çeyrek finalleri görmelidir
Şampiyonlar liginde oynamalıdır.
Yenilse de heyecan vermeli, alkışlanmalıdır.

Benim Trabzonspor'um budur.

cakalkerem
18.03.2015, 01:27
yeneriz herhalde..

pazartesinden sıkıldık yahu..
nedir bu pazartesi sendromu..

3 haftadır p.tesi öldürüryor beni...

HOPA'LI TS'Lİ
18.03.2015, 08:14
bu hafta pazar günü 16.00'da oynuyoruz

G.antep yenilgisinden sonra zaten hiç sevmediğim pazartesi gününden iyice nefret ettim.

Trabzonspor efsanesinin zirve yarışında olmadığı bir sezonun her haftası benim için işkenceden farksız geçiyor.

reisoğlu61
18.03.2015, 10:05
vaz te,lualua,gekas,bruno ya karsi defansimizda ugur,salih,akbas,musa vs.
gerisini siz düsünün. bu macta yine ol gol ve gol pozisyonu görebiliriz kalemizde

odyseuys
18.03.2015, 10:54
bu maçta waris ve deniz'in takıma katılmaları gerekiyor artık. varlık içinde yokluk çekmenin manası yok. sefa formsuz, erkan beklenenin altında performans sergiliyor. ortasahanın da aytaç-özer-mehmet şeklinde en azından ayağında top tutabilecek, ön alana topu taşıyabilecek oyuncular ile kurulması gerekiyor. medjani-fatih ikilisinin ofansif oyuna katkısı çok kısıtlı.
---------hakan
salih-aykut-medjani-musa
--------aytaç
-----ekici--özer
deniz---cardozo---waris

Sibel
18.03.2015, 11:52
Ben ligi bırakalı tam 1 yıl oldu.
Geçen yıl martta yarıda kalan fener maçıyla bıraktım ben.
Bir ara verdim o günden sonra. Maçlara da gitmedim zaten cezalıydık. Sadece bayanlar izliyordu.
Oturdum evimde.
Bir dinlendim bir kabullendim.
Zaten 4 yıldır futbol adına hiçbir şey izleyemedik.
Boş hayallerin de manası yoktu.
Yenilince zehire dönen bir hafta vardı. Avni Aker'de stresten sıkıntıdan deliye dönmek.
Bu sezona bunların çoğunu silerek başladım.
Sadece maç anında strese giriyorum artık. Maç haftamı ve ruh halimi etkilemiyor.
Yenildikten sonra biri bana espri yapsa oracıkta onu boğacak potansiyeldeyken şimdi umurumda değil.
10 yesek gülbiliyorum. Vallahi büyük nimet bu benim için. Tabi deplasman maçlarında.
Avni Aker'de gülmeyi henüz başaramadım.
Kendimizi olmayan bir lig için parçalamaya gerek yok. En azından güzel futbol oynayalım istiyorum.
O da yıllardır yok.
Savruk, ruhsuz oyunculardan, rayına oturmayan teknik adamlardan, sahada bir Trabzonspor görememekten o kadar sıkıldım ki.
Ben kahrolurken o ruhsuz adamlar güle oynaya evlerine dönüyor.
Hem de milyonları alarak.
Neyse.
Maçın 4'te olmasına sevindim. Daha az üşürüz belki.
Yeneriz de inşallah.

Ozan Yılmaz
18.03.2015, 13:58
iki ileri bir geri tempomuzla bu maçı kazanacağımızı düşünüyorum ya da içime öyle doğuyor öyle bir şey işte.

ysngmz
18.03.2015, 14:00
Sefa yılmaz ile deniz yilmaz in golcü mü? Ersun hoca takımı iyi analiz ediyordu. Bosingwa sağ açıkta salih sagbekte erkan göbekten oynar ersun hoca ne zaman aklın başına gelecek bakalım

Arda'
18.03.2015, 14:05
5-0 biter Erkan hat-trick yapar, Sefa şov olur maçta.

Yiğit Gayretli
18.03.2015, 14:18
otur sıfır rumuzlu arkadaşı ne diye forumdan uzaklaştırdınız hacı. iki tane kayıt mı yapmış. yaparsa yapsın ne olacak ki. adam renktaşlarıyla zaman geçirmek istiyor belli ki...neden engel koyuyorsunuz insanlara...söylemek istediklerini ağzına tıkmanız hoş bir şey değil... aynı şey sizin başınıza gelse kim bilir ne tepki verirdiniz.
otur sıfır rumuzlu arkadaş ne demiş.ne yapmış. ananıza bacınıza mı sövmüş. yüz kızartıcı bir şey mi söylemiş. ikaz edersin hatalıysa özür diler. hareketlerini kontrol eder. ayrıca iki insanın arasında geçen konuşmaya siz neden karışıyorsunuz. size ne. sizi neden ilgilendiriyor. ahlak bekçiliği size mi kaldı.otorite mi oldunuz başımıza. adamı banlıyorsunuz başka bir isimle yine giriyor. önleyemezsiniz kardeşim.
adamlar aylardır ağzına geleni söylüyor gıkınız çıkmıyor. elin garibine gücünüz yetiyor değil mi.çok seviyelisiniz ya. sizce bir sürü insan neden sayfanıza girmiyor da neden sadece girmeden göz gezdiriyor hiç düşündünüz mü. çünkü sizi samimi bulmuyorlar.
ayrıca elin oğlu ile aynı şeyleri düşünmek zorunda değilim. ama kurallar var falan diye bik bik ötmeye başlarsınız şimdi. kibir gözlerinizi kör etmiş . forumdan uzaklaştırsan ne olur hacı. güçlüye ses çıkaramayan sizlerden kim korkar ki....

"Benim ikinci hesabı neden çizdiniz?" diye sorsan da olurdu. Boşuna koca paragraf yazmışsın.

Gordon Freeman
18.03.2015, 16:48
millet çözdü bizi...

orta sahada mehmete faul yapıyorlar, duran toplarada güzel çalışıyorlar elimiz kilitleniyor.

Zor bu maçı kazanmamız.

Aynen.Hakemlerin aleyhimize bol höşgörüsünün de farkındalar.

UĞUR DURTAŞ
18.03.2015, 17:32
yeneriz herhalde..

pazartesinden sıkıldık yahu..
nedir bu pazartesi sendromu..

3 haftadır p.tesi öldürüryor beni...
takıma kızgınlığımdan dolayı kesinlikle demiyorum.
bu sene takıma zerre kadar güvenim kalmadı.

akhisarı yenermiyiz belki yeneriz,takım morallenir,bir kaç oyuncu harikalar yaratır,ama bir sonraki hafta konyada takım tanınmaz halde olur...

bu tutarsızlıktan dolayı takımın ne oynuyacağını kestiremiyorum.

fb maçında tarihte görülmemiş bir oyun oynadık.
arkadaşlar ortasahayı geçemedik.

İlkhan
18.03.2015, 18:05
Futbolun o anki havasıyla sonucunun çıkacağını bilseniz.. O zaman değişecek her şey. 1 hafta önceden sıradaki maçın skorunu bilen sadece bizim vahiy gelmiş taraftarımız var herhalde.

HOPA'LI TS'Lİ
18.03.2015, 18:42
bu keyifsiz sezon bitsin artık

Avni Aker'deki

GC
BJK
BURSA

maçları haricinde heyecan duymayacağım kalan 10 haftada

Yaşar
18.03.2015, 18:52
Kalan Konya, G.birliği, Rize, Eskişehir ve Sivas deplasman lari ndan maksimum 7 puan alabiliriz. Içerideki Akhisar , Bursa, Balıkesir , Galatasaray ve Bjk maçlarından 15 puan alabilirsek 4. Luk garanti olur. Bursa yi yenmek şartıyla 12 puan da büyük ihtimalle bizi 4. Yapar.

Sibel
18.03.2015, 19:19
gs ve bjkyı yensek yeter bana bu sezon.

Tuğrul
18.03.2015, 19:45
____________Hakan______________

Bosi_____Aykut_______Uğur______Constant(İshak)

Erkan_____Aytaç______Salih______M.Ekici

__________Deniz_____Cardozo____________

Biz ne Bayern, ne Real.

Hatta ne de Fener'iz.

Tek forvetli sisteme uygun arkalı, önlü kanatlarımız yok.

Bu yüzden çift forvetli sistemle oynanılmalı.

Constant'ı bir an önce kazanıp, piyasasını düşürmememiz lazım( Sol bekte oynamalı )

Mehmet Ekici tıpkı Sneijder, Hakan Ç. gibi sol içte oynamalı.

Modern futbolda 10 numara'ya dayalı sistem bitmiştir. Cardozo ve Erkan gibi. Mehmet'te öne doğru koşudan ziyade topu ayağına istemesi hücumda problem yaratıyor.

only ts
18.03.2015, 20:19
artik su avni akeri bitirip akyaziya gecsekde yeni bir sayfa acsak..

Öznur61
18.03.2015, 20:28
Allah allah çok ilginç nasıl olurda maç pazartesi olmaz....

İ. SARAL
18.03.2015, 21:16
-----------------------Hakan-----------------------------

Salih------------Aykut---------Medjani/Uğur--------İshak

-----------------Medjani/Fatih-----------Aytaç------------

Deniz-------------------------Ekici-------------------Waris

-------------------------Cardozo------------------------

Şöyle çıkalım maceraya gerek yok.

Fatih Çelik
18.03.2015, 21:30
Acaba ip ban sistemimiz mevcut mu merak ettim :)

Sibel
18.03.2015, 22:13
Pazar hava güzel görünüyor. Ohh

sasort
18.03.2015, 23:25
salatlardan haber var mı

Yaşar
19.03.2015, 01:01
Rakibin Vaz Te, Güray, Lua Lua, Gekas gibi önemli hucumculari var. Kesinlikle gol yeriz, ama atarız da. Sanırım yine 3 veya 4 gol atacagimiz ama rahat geçmeyecek bir maç daha bizi bekliyoruz. 3 gol atabilecegimizi tahmin edip taraftarina maçın rahat gecmeyecegini düşündüren bir takımız.

HOPA'LI TS'Lİ
19.03.2015, 08:34
Ah Trabzonspor ah
G.antep gibi bir takıma yenilmeseydin pazar günü Avni Aker de dolardı, kalan maçlarda daha heyecanlı bir lig yaşayabilirdik
Maalesef benim için lig G.antep'te bitmiştir.
BJK ve GS'yi yenmemizi çok istiyorum da sonunda şikebahçe 4. yıldızı takacaksa kahrolurum o Volkan'ın, Emre'nin, Egemen'in, ismail KARTAL'ın sevinçlerini düşündükçe

Etrafımdan sürekli Ersun Hoca'nın gelecek sezon planlamasına başladığı konuşuluyor
Umarım doğrudur
Yenilse de alkışlanan bir takım görmek istiyorum
Şenol, Turgay, Necati, Güngör'lü kadro gibi

İstanbul hegemonyasına son veren
Bu takım da nereden çıktı dedirten
6 yılda 5 şampiyonluk, bir ikincilik kazanan
Kupalara ambargo koyan
Dev Avrupa takımlarını dize getiren
Maçının heyecanı 1 hafta öncesinden hissedilen
TRABZONSPOR EFSANESİNİ ÇOK ÖZLEDİM

8. şampiyonluk için şimdiden yönetim ve teknik heyet elini çabuk tutmalı
Bu cefakar taraftarın çilesine bir son verilmeli
Kulübe de yazık, onca transfer, onca harcama
Elde var sıfıra sıfır
Akyazı stadıyla yeni başarılara ulaşırız inşallah

samway
19.03.2015, 10:44
o kadar garip bir sezon geçirdik ki 20 küsür transfer hocadan habersiz hoca son dakikaya kadar geldi geliyor kupa maçları bitti bitiyor derken imzayı atar atmaz ben bunları istemem diyip en az bir 10 transfer daha yapıldı

gidenler gelenler derken kimse antreman yemeden lige başladık aşırı defans sistemi ile beraberlik abonesi olurken yabancılarımız çok iyi ama yerlilerimiz eksik dedik durduk

sonra hoca gidince yerine Ersun Hoca geldi ama tranin ucu çoktan kaçmıştı tek tutunacak dal kupa ve UEFA da ilerlemek ...

tabiki ikisinden de çok kısa sürede elenirken bu arada yaşanan sakatlıklar Ersun hocanın yukledıgı agır antrenman ıle acıklanabılırdı bu süreç zarfında da bu sefer yabancılarımızdan neredeyse sıfır katkı aldık

Onur un sakatlığı da zaten herşeyin tuzu biberi oldu

yani bu uğursuz ve beceriksiz 2015 in hemen bitmesini arzuluyorum

ve herkese basketbol maçlarına yönelmesini rica ediyorum heleki maçlar Trabzon da oynanırsa bir koltuğa 2 kişi oturmasını istiyorum

HOPA'LI TS'Lİ
19.03.2015, 11:40
bu sezonki tesellim basket takımının yaşattığı heyecan

HOPA'LI TS'Lİ
19.03.2015, 11:41
en büyük hayal kırıklığım sahamızda Sivas'a elenmemiz

kupaya bel bağlamıştım

pablo_escobar
19.03.2015, 11:59
Pazar hava güzel görünüyor. Ohh
hani nerde guzel yağmurlu görnüyor

Ertan 51
19.03.2015, 12:22
Antep'i yenmiş olsaydık bam başka havada olacaktık,
şimdi gram heyecan yok bu maçla ilgili bende,
hem bülent uygun gibi bir adamı takımlarının başına getirenleri belki kümeye yollayacaktık,
hemde ilk 3 hesapları yapacaktık,
ama olmadı,
o sebeple Akhisar maçı hiç umurum da değil,
yenilirsek üzülürüm tabi ama yensek te bişi değişmez.

Gürkan Asma
19.03.2015, 12:30
Mehmet'in sarı kart görmesi lazım..

HOPA'LI TS'Lİ
19.03.2015, 12:31
hem bülent uygun gibi bir adamı takımlarının başına getirenleri belki kümeye yollayacaktık,
ama olmadı,

aynı moddayım seninle
ağzına, düşüncene sağlık
benim sezonum bitti
heyecanın h'si kalmadı

HOPA'LI TS'Lİ
19.03.2015, 12:33
TS çok kötü olduğu sezonlarda bile maçlarını izledim
Trabzonspor'lu olmak karşılıksız sevmektir.
Ancak gelinen noktayı hazmedemiyorum
Pazar günü o renklerin aşkına yine ekranda olacağım

ysngmz
19.03.2015, 13:46
Maçın 16:00 olması iyi yayın donmadan seyrederiz oynanan futbol işkence olsa da

Adem Akyüz'
19.03.2015, 14:00
Bu maçla ilgili içimde tek bir kıpırtı bile yok. Antep maçı her şeyi bozdu.

ffırtına
19.03.2015, 14:13
Erkan'ı ilk 11 yazın İbrahimoviç'i Trabzonspor'a çağırmış :))

Mustafa Calik
19.03.2015, 14:46
Akhisar Belediyespor maci hazirliklari devam ediyor.

J2npKD4byBo

Mustafa Calik
19.03.2015, 15:07
Sakat oyuncularımızla ilgili bilgilendirme

Jose Bosingwa

Gaziantepspor maçında sağ kalçasına darbe alan Jose Bosingwa’ya ön tanı olarak yumuşak doku kontüzyonu (ezilme, kanama) teşhisi konulmuş olup bugün yapılacak MRI neticesinde planlanan tedavi programına devam edilecektir.

Yusuf Erdoğan

Tedavisi ve özel çalışma programı devam eden Yusuf Erdoğan’a ayak analizi yapılmış olup tabanlıkla antrenmanlara devam etmesi planlanmaktadır.

Belkalem ve Yatabare

Savunma oyuncumuz Belkalem’in planlanan tedavi ve antrenman programı devam etmekte olup, diğer bir oyuncumuz Yatabare’nin ise bugün kontrol MR’ı çekilecektir.

Waris

Gastroenterit teşhisi konulan oyuncumuzun tedavisine başlanmıştır.

Sibel
19.03.2015, 15:30
hani nerde guzel yağmurlu görnüyor

Dün güneşli görünüyordu.
İki dk sevinemedik.

datoluyuz
19.03.2015, 16:18
Maçın hakemi İlker Meral manisa akhisar doğumluymuş galiba. nasıl bu maça veriliyor hayret doğrusu. !!

Süleyman50
19.03.2015, 16:34
ama olmadı,

aynen bende öyleyim ertan abi, ne spor haberleri ne gazete bakmıyorum birşeye...

Ozan Yılmaz
19.03.2015, 16:40
Maçın Hakemine bakın:
İlker Meral (d. 12 Kasım 1971, Akhisar, Manisa), Türk futbol hakemi.
Akhisar'lı hakemi Trabzonspor - Akhisar maçına vermişler :eek: ,
Ne denir buna?

Etem Güner
19.03.2015, 16:40
Maçın hakemi İlker Meral manisa akhisar doğumluymuş galiba. nasıl bu maça veriliyor hayret doğrusu. !!

iLKER MERAL BALIKESİRLİDİR VE ÇOK KOYU FENERBAHÇELİDİR

Faik Yılmaz
19.03.2015, 16:43
Yapılan transferlere harcanan paralara nazaran oldukça kötü giden sezonda Antep maçının alınması takıma bir hava verebilecekti.....

Ancak bunu başaramadık....

Gazozuna maç diyorlar öylesine bir maç oynayacağız.....

İlkhan
19.03.2015, 16:44
Kupa maçında da Akhisar ile oynarken bu verilmişti. Skor: 0-2 yenmiştik.

Bu arada Facebook'daki taraftar yorumlarına bakıyorum da çok kültürsüz, gerzek taraftar profiline sahibiz.

halil ibo
19.03.2015, 16:54
Yapılan transferlere harcanan paralara nazaran oldukça kötü giden sezonda Antep maçının alınması takıma bir hava verebilecekti.....

Ancak bunu başaramadık....

Gazozuna maç diyorlar öylesine bir maç oynayacağız.....

Yıl 1978 mahallemizdeki gazozuna maçlar ne kadar heyecanlı olurdu ! Ankara gazozu birde Elvan vardı.
Yeni nesil onlardaki lezzeti bilmezsiniz.:)
İnan ki o heyecanı bile duymuyorum 20.03.2015 16.00- Pazar günkü maç için.

Faik Yılmaz
19.03.2015, 16:59
Yıl 1978 mahallemizdeki gazozuna maçlar ne kadar heyecanlı olurdu ! Ankara gazozu birde Elvan vardı.

Vallahi ne yalan söyliyeyim Mersin İdman Yurdunun maçları bile daha heyecanlı geçiyor bizden.....

birde Rizenin maçları......

Bursanınkilerde fena değil....

ama ne zaman ki bizim maç oluyor alıyor bana dertlerim....

izlesem bi türlü izlemesem bi türlü....

iki türlüde pişman oluyorum.....

Sefer A.
19.03.2015, 17:54
Kupa maçında da Akhisar ile oynarken bu verilmişti. Skor: 0-2 yenmiştik.

Bu arada Facebook'daki taraftar yorumlarına bakıyorum da çok kültürsüz, gerzek taraftar profiline sahibiz.

Manisa'ya karsiydi o sanirim

HOPA'LI TS'Lİ
19.03.2015, 20:11

Ne şanslıyım ki ben de o yıllardaki o güzellikleri yaşadım.

Bu çağda hala o günleri özlüyorum.

SEKSENLER dizisiyle özlem gideriyorum.

Fatih Çelik
19.03.2015, 20:46

Jose Bosingwa

Gaziantepspor maçında sağ kalçasına darbe alan Jose Bosingwa’ya ön tanı olarak yumuşak doku kontüzyonu (ezilme, kanama) teşhisi konulmuş olup bugün yapılacak MRI neticesinde planlanan tedavi programına devam edilecektir.

Yusuf Erdoğan

Tedavisi ve özel çalışma programı devam eden Yusuf Erdoğan’a ayak analizi yapılmış olup tabanlıkla antrenmanlara devam etmesi planlanmaktadır.

Belkalem ve Yatabare

Savunma oyuncumuz Belkalem’in planlanan tedavi ve antrenman programı devam etmekte olup, diğer bir oyuncumuz Yatabare’nin ise bugün kontrol MR’ı çekilecektir.

Waris

Gastroenterit teşhisi konulan oyuncumuzun tedavisine başlanmıştır.

Denizden sonra Aykut şimdi de Waris ya kulüp içi salgın var. Ya da yiyecek içeceklerde hijyen sorunu var. Bu adamlar hasta ise iç içe mi duruyorlar.

Oruç
19.03.2015, 20:52

Yusuf Erdoğan

Tedavisi ve özel çalışma programı devam eden Yusuf Erdoğan’ın yeni bacağındaki damarların içinden kan geçmeye başlamıştır. Artan mitoz bölünme sayesinde yaklaşık 3 ay sonra bacak eski boyuna ulaşacaktır.

Vaziyet bu.

Tahir61
19.03.2015, 21:28
Maçın Hakemine bakın:
İlker Meral (d. 12 Kasım 1971, Akhisar, Manisa), Türk futbol hakemi.
Akhisar'lı hakemi Trabzonspor - Akhisar maçına vermişler :eek: ,
Ne denir buna?

balıkesir bölgesi diyo ama doğum manisa akhisar pes

bi de şu var

bunu muhabbet konusu yapmam doğru mu bimiyorum

geçen haftalarda ilker meralin annesi vefat etmiş

o gün çıkıp maç yönetiyodu

bu ne saçma bir davranıştır

görev aşkı diycem de futbol lan bu oyun

git anana iki dua et

her maçımızda sövdürtüyosun o masum kadına git bir hayrın dokunsun

Tayfun Aydın
19.03.2015, 22:14
İlker Meral febeşlidir eczacıdır dürüst adamdır iyi sayılabilecek bir hakemdir. Görüğünü çalar kişisel görüşlerim bunlardır.

bilgehan83
19.03.2015, 23:33
Tolga zengin ve Mustafa pektemek Allah'tan bizim takımda değiller çok mutluyum bir de sene sonunda gereksiz çöplerden kurtulursak ne mutlu

Colakoglu
19.03.2015, 23:51
Yeri degil ama tolgayi bjk taraftari cok fena yuhaliyo.

batuhan249
20.03.2015, 00:00
Ne olmuş Tolga ya küçük şikecilere yaranamamış herhalde fena yuhalıyorlar

Colakoglu
20.03.2015, 00:01
Türkiyenin en iyi kalecisi musleradanda biraz egitim alsaydi bari !

Colakoglu
20.03.2015, 00:02
Ne olmuş Tolga ya küçük şikecilere yaranamamış herhalde fena yuhalıyorlar

Cok hata yapti maci resmen verdi tek basina salak, oysaki gönlündeki takima gitmisti simdi yuhalaniyo yazik.

Nazim Can
20.03.2015, 00:19
Cardozo ya laf atanlar, Demba Bayi bugün begendi mi acaba?!

memozcan
20.03.2015, 00:24
arkadaşlar tolga kulübümüze hizmet etmiş kulübümüzün menfaati gereği satılmış ve giderken de para kazandırmış bir eski oyuncumuzdur.. şu anda rakibimizin oyuncusu olan biri hakkında bu tarz değerlendirmeler yapmak büyük camiaya yakışmaz..

emre6117
20.03.2015, 00:24
Ah be tolga zengin.yuhlanirsin boyle.gonlunun takimiydi hani.hatanda yuhlanirsin boyle.sen fszlasiyla hakettin bunu.yaranamadin sikecilere.

memozcan
20.03.2015, 00:27
İlker Meral febeşlidir eczacıdır dürüst adamdır iyi sayılabilecek bir hakemdir. Görüğünü çalar kişisel görüşlerim bunlardır.

iki sene önce bursa maçında gözünün önünde attığımız son dakika golünü göremedi o zaman.. sayesinde tarihimizde evimizdeki tek yenilgimizi almıştık bursadan..

memozcan
20.03.2015, 00:30
bu maça bu hakemi atayan mhk ve onun hamisi federaasyonun bizi hiç sallamadığının resmidir.. ne zaman bizim maçımıza barış şimşeki atarlar o zaman yaptıklarının art niyetli olmadığına inanırım.. diğr atamalar da rezalet!! İHOnun yusuf namoğlunu da acilen araması lazım.. başka türlü olmayacak yoksa!!

TolgaTopçu61
20.03.2015, 00:48
Rakip ters geliyor bize..
Maalesef farka gider..

Fatih Çelik
20.03.2015, 00:53
İlker Meral gürbüzdür sarışındır kızarır. Hata yapmaya meyillidir.Her mac minimum bir faiş hatası olur. Bizi iyi keser bicer. Mete Kalkavan ve Suleyman Abay ile at başı gider listemde.

TS maçlarında görünce sonucu iki kere düşündüğüm hakemler:

Mete Kalkavan
Halis Ozkahya
Süleyman Abay
İlker Meral
Yunus Yıldırım
Tolga Özkalfa
Bülent Yıldırım
Cüneyt Çakır (Derbiler)

ffırtına
20.03.2015, 01:02
Bizdeyken el üstünde tutulan oyuncular İstanbul takımlarına gitmek için can attılar. Tolga da İstanbul'a giderek Trabzonlu kimliğini bir kenara attı nasıl mı senelerdir kardeşim dediği Onur'u hep en iyi kaleci gösterirken ne hikmetse Bjk'ye gidince en iyi kaleci Muslera oldu neyse kendi düşen ağlamazmış.. Bir de Club Bruggdeki Sutter harbi müthiş forvet hem boy var hem koşu var hem hava topu kontrolü hem teknik dört dörtlük forvet valla ..

ffırtına
20.03.2015, 01:05
Cardozo ya laf atanlar, Demba Bayi bugün begendi mi acaba?!

Sutter=Cardozo+Demba ba :D biraz iddaalı oldu ama olsun çok sağlam forvet..

gabriel omar
20.03.2015, 01:08
Akhisarın hücum gücü Antepten çok daha iyi ama Antep kadar da iyi kapanamıyorlar.Yani gol yemesine yeriz belki ama inanın atmakta da zorlanmayız.

Bir önceki dönüm noktası niteliğindeki maç kötü bir şekilde kaybedilmiş,taraftar enseyi karartmış...Bu ikisi bir araya geldi mi hiç şüphe etmeyin hangi maç olsa kazanırız.Adetimiz bu.

Mehmet BAŞ
20.03.2015, 02:07
Gidenin ardından sallamak...

Herkes kendine yakıştığı gibi konuşurmuş!

Devam edin...

selcuk
20.03.2015, 03:50
ilker meral zaten cok kötü hakemdir
elestirilere hic girmeyecemde

istanbul takimlarina karsi verilen istanbul dogumlu hakemler sorun teskil hic etmemisken, akhisarli neden eder onu anlamadim

HOPA'LI TS'Lİ
20.03.2015, 06:44
Tolga ZENGİN Brugge'e tek başına maçı telim etti ve yuhalandı.
Çok fahiş hatalarla 65.000 kişi tarafından yuhalandı.
Degaj yapamadı, kendine gelen geri pasları uzaklaştıramadı.
İnsani açıdan trajik bir durum yaşadı, üzücü bir sahneydi.

HOPA'LI TS'Lİ
20.03.2015, 06:45
Akhisar'ı geçeriz.

HOPA'LI TS'Lİ
20.03.2015, 07:30
arkadaşlar tolga kulübümüze hizmet etmiş kulübümüzün menfaati gereği satılmış ve giderken de para kazandırmış bir eski oyuncumuzdur.. şu anda rakibimizin oyuncusu olan biri hakkında bu tarz değerlendirmeler yapmak büyük camiaya yakışmaz..

Katılıyorum.

kulübümüze hizmet etmiş eski bir oyuncumuzun mutsuzluğu ile mutlu olmak bize yakışmaz.

melih61
20.03.2015, 08:10
İlker meral sike nin hakem resmidir bitti

HOPA'LI TS'Lİ
20.03.2015, 08:19
İlker MERAL, hiç beğenmediğim bir hakemdir.

Ama Avni Aker'de bu maçı ne olursa olsun alacağız.

selcuk
20.03.2015, 08:44
Tolga ZENGİN Brugge'e tek başına maçı teslim etti ve yuhalandı.
Çok fahiş hatalarla 65.000 kişi tarafından yuhalandı.
Degaj yapamadı, kendine gelen geri pasları uzaklaştıramadı.
İnsani açıdan trajik bir durum yaşadı, üzücü bir sahneydi.

mental hazir olmasi ne önemli degilmi

adamlarin liverpool özürlüsü kalecisini biz kurtarici yaparken

adamlar milano fatihini ne duruma düsürdüler

futbol bu noktada basliyor, bu noktada bitiyor

HOPA'LI TS'Lİ
20.03.2015, 09:23
mental hazir olmasi ne önemli degilmi

adamlarin liverpool özürlüsü kalecisini biz kurtarici yaparken

adamlar milano fatihini ne duruma düsürdüler

futbol bu noktada basliyor, bu noktada bitiyor

aynen öyle
Tolga dünkü maça hazır olmadığını gösterdi, ürkek ve gergindi.

Faik Yılmaz
20.03.2015, 09:27
geçen hafta "fırsat var mutlaka yenmelisinizi dedik" yenildiler...

Bu hafta diyoruzki "yensenizde farketmez yenilsenizde takılın kafanıza göre...."

HOPA'LI TS'Lİ
20.03.2015, 09:43
heyecan, heves, coşku ve beklentinin kalmadığı haftalara girdik.

cakalkerem
20.03.2015, 12:16
yeneriz HERHALDE:)

artık insanlarda güven bırakmadılar ki...

bu takımın ne zaman ne yapacağı belli olmuyor..
Al işte Antep çok iyi bulmuş taktiği..

ekiciyi yaka paça indir aşağı..
nede olsa başka hucum organizasyonumuz olmuyor

Doğan BULAT
20.03.2015, 15:08
Tek korkum hakem ... İlk yanlış düdüğünde inip aşağı kafayı gömeceksin aslında :D Bidakine karar verirken 10 kere düşünücek:)

selcuk
20.03.2015, 15:33
Tek korkum hakem ... İlk yanlış düdüğünde inip aşağı kafayı gömeceksin aslında :D Bidakine karar verirken 10 kere düşünücek:)

böyle bisey yapacak yigit olsaydi 4 yildir aziz yildirimda neyi bekliyordun sorardim, maci katledecek adama gir, yillarini calana eyvallah de

bunlar bos is

İ. SARAL
20.03.2015, 16:31
Geçen hafta yenememişsin bu hafta yensen ne olur.

gustafsson
20.03.2015, 17:35
İnşallah taraftardaki bu ''antep maçı gitti, sezon bitti'' havası oyuncularda da yoktur.

gurur6134
20.03.2015, 18:45
Yok boss var sikinti..

Yaşar
20.03.2015, 19:01
Geçen hafta Antep i yensen ne degisecekti yahu? Yine 4. Luk mücadelesi verecektik. Şampiyon olacak halimiz yoktu ya.

Adem Akyüz'
20.03.2015, 19:24
Bu hafta kazansan ne olur, geçen hafta hevesimizi kırdın bir kere.. :rolleyes:

Fatih Öztürk
20.03.2015, 19:43
Orta saha statik oyunculardan kurulmamalı.Özer'in formu tartışılıyor ama sürekli arayış içinde olan tek orta saha oyuncumuz.yine Mehmetle ikili olsalar daha fazla verim alırız.

Kazım Bostan
20.03.2015, 19:45
Bu hafta kazansan ne olur, geçen hafta hevesimizi kırdın bir kere.. :rolleyes:

aynen öyle............ geçen haftaki maç belki de sezonun en önemli maçıydı. geçmiş olsun artık....

İlkhan
20.03.2015, 19:51
Aynen böyle devam. Yensek bile kötümser olun. Çünkü siz sevinince, havaya girince yeniliyoruz arkadaş :)

gustafsson
20.03.2015, 21:11
4-2 skor beyler. Rahat olun. Ekici cardo waris erkan.

sasort
20.03.2015, 22:13
waris kadroda olmazki 4-2 diyorsunda

melihergun
20.03.2015, 22:14
Aynen böyle devam. Yensek bile kötümser olun. Çünkü siz sevinince, havaya girince yeniliyoruz arkadaş :)

ben gecen hafta sampiyon oluruz diyodum. yazık oldu yav

gustafsson
20.03.2015, 23:13
waris kadroda olmazki 4-2 diyorsunda

Niye olmasın? İyileşmedi mi?

Kamil Çakmak
20.03.2015, 23:19
Yenersek, ah keşke geçen haftaki maçı alsaydık dedirtecek maç. sıradan önemsiz, sevksiz. Yensek bile,.

sasort
20.03.2015, 23:32
Niye olmasın? İyileşmedi mi?

iyileştide ersun form durumuna bakar oynatmaz

bence yine erkan olur kadroda

sasort
20.03.2015, 23:42
yumlu eses te marifetlerini sergiliyor

Sibel
20.03.2015, 23:50
Gel artık maç. İki haftalık ara uzun geldi.
Biraz huzur lazım.
Verirsin inşallah Trabzonspor.

Uğur Gündüz
21.03.2015, 07:22
Rakipten çok Ersun'un Saçma tercihleri yoruyor bizi. Erkan, Fatih, Sefa ısrarı yiyip bitirecek bizi.
Akhisar çok moralli ve iyi bir hava yakaladı, bizimkilerin hangi havada olacaklarını maç günü göreceğiz!

bilgehan83
21.03.2015, 10:13
Hakan
Bosi uğur medjani Musa
Aytaç Salih
Sefa(Özer) Ekici Erkan (waris)
Cardozo

Haluk DAĞ
21.03.2015, 10:14
Yeneriz. Sefa yerine de Waris oynasın artık yeter.

Hasan Habip Özbay
21.03.2015, 10:22
kralın maçı olur çok zor ama gollü maç olur çok atan oluruz ve alırız maçı

ertuuu
21.03.2015, 10:25
sefa 30 undan sonra futbolu öğrenecek belli.
özerin bonservisini almak(aynı komando aykut gibi) Trabzonspor'a ihanet olur. özeri oynatmak el freni çekik araba sürmek gibi.

angry river
21.03.2015, 10:32
bilal-gekas irtibatı kesilmeli. kontrataklara dikkat edilmeli. ekici harici hücum oyuncuları ekstra performans göstermeli. ersun'da oyunu iyi okumalı.

AdemS
21.03.2015, 10:40
Rüyamda gördüm Cardozo gol atıyordu, golden sonra da çılgınlar gibi seviniyordu :)

Darısı bu maça inşAllah...

Oruç
21.03.2015, 12:08
Coştunuz yine.

1-3.

HOPA'LI TS'Lİ
21.03.2015, 12:11
Hakan
Bosi uğur medjani Musa
Aytaç Salih
Sefa(Özer) Ekici Erkan (waris)
Cardozo

Musa ve Akbaş'tan sol bek olmaz
İshak oynamalı
Deniz mutlaka oynamalı, her girdiğinde oyun hareketleniyor, rakip defansı karıştırıyor.

HOPA'LI TS'Lİ
21.03.2015, 12:12
WARİS niye hala oynatılmıyor?

HOPA'LI TS'Lİ
21.03.2015, 12:13
Konstant'ın affedilmesi iyi olmuş.

Tatar Kemal
21.03.2015, 12:57
Lige havlu atacağımız maç olabilir. Akhisar galibiyete daha yakın görünüyor. En azından maçları ciddiye alıyorlar. Bizim takım mâlum iki ileri bir geri. Akhisar'In taktiği kolay ekici ve carodozo'yu kesmeleri yeter. Bizim tTakımda maçı yönlendirip çevirecek başka futbolcu yok. Defans zaten hak getire.

Hazar_
21.03.2015, 12:59
Berabere biter

Bülent AKBULUT61
21.03.2015, 13:04
Özer akhisar maçında yeni bir başlangıç yapcaz demiş senin yapacağın başlangıcın ben ruhsuz herifler birde dalga geçerek konuşuyorlar

Fatih Öztürk
21.03.2015, 13:31
8 haftanın ardından 1 mağlubiyet aldık oyuncular ruhsuz ilan edildi.

İlkhan
21.03.2015, 14:20
8 haftanın ardından 1 mağlubiyet aldık oyuncular ruhsuz ilan edildi.

İşte küçük kulüp olmanın şartlarından biri bu. Yenildin mi yuuh, istifa, berbaat, yönetim dışarı, ruhsuzlar... Diyorum ki bizim taraftarımıza bakıcak olursak Sıradan anadolu kulübüyle eşdeğeriz. Ama takım başarıları ve ismiyle 4 büyüklerdeyiz.

yatmaztara
21.03.2015, 14:23
Waris'ten hat trick bekliyorum

Fatih Öztürk
21.03.2015, 14:26
İşte küçük kulüp olmanın şartlarından biri bu. Yenildin mi yuuh, istifa, berbaat, yönetim dışarı, ruhsuzlar... Diyorum ki bizim taraftarımıza bakıcak olursak Sıradan anadolu kulübüyle eşdeğeriz. Ama takım başarıları ve ismiyle 4 büyüklerdeyiz.
Aynen.
Böylelerine bu takım çok fazla.

Hazar_
21.03.2015, 14:39

Naptın sen ya :)

oğuzhan can
21.03.2015, 15:11
warisi 90 dakika tek forvet izlemek istiyorum artık. adam forvetti şimdi neredeyse defansif ortasaha oynatılacak. sakat mı bilmiyorum.

ffırtına
21.03.2015, 16:49
Bu maçı alıp tekrar 4.lüğe yükselmemiz şart sezon sonuna kadar da 4.lüğü muhafaza etmemiz gerekiyor..

hos_cocuk61
21.03.2015, 18:09
Bence Cardozo ve Waris'in yan yana oynaması lazım. Birbirini tamamlayacak yapıdalar.

Ozan Yılmaz
21.03.2015, 18:27

Yani oynayacağını kesinleştirdin bir de hat-trick bekliyorsun heh :yattara2:

F. Yıldırım
21.03.2015, 19:09
http://tapatalk.imageshack.com/v2/15/03/21/339a03d5db48bf3623c6aaa9e22af30c.jpg

http://tapatalk.imageshack.com/v2/15/03/21/ab2d77d0270a6436fc726607a5105bed.jpg

http://tapatalk.imageshack.com/v2/15/03/21/655bcdaa138f5210acf3457de2b79162.jpg

Kaptan takımla birlikte koşmaya başlamış

Yavuz Bektaş
21.03.2015, 19:20
Tahminen gs maciyla birlikte kaptan ilk 18 e girer

Mert Acar
21.03.2015, 19:48
Antepi yenemediniz ya ne yaparsaniz yapin ruhsuzlar.3.olma şansimızı hiç ettiniz.4.lük bile zor sizle ya hadi neyse.

F. Yıldırım
21.03.2015, 19:50
Antepi yenemediniz ya ne yaparsaniz yapin ruhsuzlar.3.olma şansimızı hiç ettiniz.4.lük bile zor sizle ya hadi neyse.

bu takımın ölüsü 4. olur da geçen hafta yenilmemiz herşeyi mahvetti, hiç olmasa son haftaları heyecanla izlerdik

memozcan
21.03.2015, 20:00
bu kadar boş beleş ligde şampiyon olmak işten bile değil.. iki hafta önce düşmemeye oynayan antep takımı şimdi dibimize gelmiş.. 3-4 maçlık seri her şeyi değiştririyor bu ligde..

ama sen gidip antepi yenemedikten sonra 3. olsan ne olur 4. olsan ne olur..

Manava61
21.03.2015, 20:01
Geçen hafta elimize gelen fırsatı tepmeseydik şu an 3.lüğü konuşuyor olurduk.Hatta 2.lik

memozcan
21.03.2015, 20:03
bilali ortada yıldırıp gekasın pas bağlantılarını kestiğimiz zaman akhisar gol atamaz.. ama biz ne yaparız atikle matikle orası muamma..

Semih AYDIN
21.03.2015, 20:07
Nasıl yenemeyiz biz Antepi deli olacam ömrümü yedin Trabzon :(

Fatih Öztürk
21.03.2015, 20:07

Herşeyi anladıkta neden ruhsuzlar?sanki 5 maçtır üst üste mağlup oluyoruzda 1 maça ruhsuz oldular.

uzungöllü
21.03.2015, 20:37
Antep maçı bu sezonun kilit noktasıydı,açamadık ve maalesef kapıda kaldık. Bari has oynayıp adam gibi 4. olsak.

Ergin Demirci
21.03.2015, 20:50
3-1 Alırız goller cardozo,deniz(2)

Doğan Keskin
21.03.2015, 20:52
3.olsak ne değişecek ki.. sonuçta 4.de olsak uefa avrupa ligine gideceğiz takmayın bu kadar zaten antepi yensekte 3.olamazdık.

Mert Oğuzlu61
21.03.2015, 21:01
3.olsak ne değişecek ki.. sonuçta 4.de olsak uefa avrupa ligine gideceğiz takmayın bu kadar zaten antepi yensekte 3.olamazdık.

aldığın para daha fazla olacak ? ayrıca 3. olan uefa da sadece play off oynayacak diye biliyorum, tek eleme yani.

U.Sadıkoğlu
21.03.2015, 21:13
Yarın günlerden Pazar.. Futbol kenti(!) Trabzon'da, Trabzonspor - Akhisar müsabakasını izlemeye gidecek 10.000 kişi bulurmuyuz sizce?

Arda'
21.03.2015, 21:15
Mümkünse Erkan oynamasın. Yusufun bacak nakli tamamlandıysa o oynasın.

memozcan
21.03.2015, 21:17
solda waris sağda deniz oynasın yenileceksek gene yenilelim.. ama haftalardır formsuz olan adamları bi zahmet takımdan keselim..

İlkhan
21.03.2015, 21:22
Yarın günlerden Pazar.. Futbol kenti(!) Trabzon'da, Trabzonspor - Akhisar müsabakasını izlemeye gidecek 10.000 kişi bulurmuyuz sizce?

12bin olur. Ne de olsa futbol kentiyiz. şşş! :)

U.Sadıkoğlu
21.03.2015, 21:28
12bin olur. Ne de olsa futbol kentiyiz. şşş! :)

Olur mu yahu o kadar.. Bence büyük çoğunluk operaya gitmeyi tercih eder.. Geriye kalanlar ise bale ve tiyatroya yoğunlaşabilirler diye düşünüyorum... Böyle olunca maksimum 10.000 oluyor :rolleyes:

bilgehan83
21.03.2015, 21:33
Tolga Özkalfa ve Mete Kalkavan irdelenmeli özellikle bizim ve Bursanın maçlarında adamlar rakip takım oyuncusu gibi yazıklar olsun..boşuna oynuyoruz lig ayarlı zaten...

Furkan Özdem
21.03.2015, 21:33
Takım maç içinde kötü olsa da kazanmasını bilecek. 3 istanbul takımı defalarca kötü oynadıkları maçları kazandılar. Biz kötü oynadıkmı puan kaybediyor, iyi oynadıkmı kazanıyoruz. Ekstra galibiyetler şart şampiyonluk mücadelesi için.

angry river
21.03.2015, 21:40
Carlos bu maçı kafasında oynadı ve kafasında kazandı. Carlos bu maçta Ersun'u yer. Ersun'da maçtan sonra her zaman ki gibi sakatlıklardan ve yeni takım olma nedenlerinden bahseder. ondan sonra 3 gün ver elini İstanbul.

İlkhan
21.03.2015, 22:02
bu kadar boş beleş ligde şampiyon olmak işten bile değil.. iki hafta önce düşmemeye oynayan antep takımı şimdi dibimize gelmiş.. 3-4 maçlık seri her şeyi değiştririyor bu ligde..

ama sen gidip antepi yenemedikten sonra 3. olsan ne olur 4. olsan ne olur..

Boş beleş lig demek değil işte. Aynı durum Bundesliga'da da var. Puan durumuna bak. Dortmund 18'nciydi, 3 maçlık bi seriyle 10 oldu.

sasort
21.03.2015, 22:02
arkadaş bu gs nasıl maçı 2-0 çevirir arkadaŞ BUNlar sadece bize mi direniyolar

kannımca maçı sattılar yoksa 2-0 maç mı verilir

heleki kasımpaşa gibi bir takım

işte bizde bu yok maçta geri düşersin iyi oynasanda geri düşersin ama
maçı geri çevirme potansiyelin olacak o patlamayı yapamıyoruz biz

Ercan DEMİRCİ
21.03.2015, 22:17
Arkadaş canı sıkılan boşluğa düşen stadın doluluğundan dem vuruyor. Bu takımı Tvden takip etmeyen adamlar burda taraftara sallıyor.

sasort
21.03.2015, 22:30
bu akhisarada şansımız tutmuyor

geçene hafta ki antep maçı gibi hayal kırıklığa yaşamayacam

acaba nasıl çıkacak ersun bu maçça warisi oynatır mı acep

sasort
21.03.2015, 22:33
arkadaşlar bu constant olayı da ersunun başını yiyecek

ne oluyor kadro dışı mı affedilecek mi

madem affedilecek antep maçında neden oynamadı

gazetelerde

yarın görüşecekler

yok haftasonu

yok akhisar maçından sonra

görüşecekler iyice cıvıttılar işi

yönetimde iş yok gardaaaşa

memozcan
21.03.2015, 22:45
Boş beleş lig demek değil işte. Aynı durum Bundesliga'da da var. Puan durumuna bak. Dortmund 18'nciydi, 3 maçlık bi seriyle 10 oldu.

kardeşim bu sene (bir maç hariç) bursasporun hakkı yenmeseydi şu anda kafadaydılar.. keza bizim en az 9 puanımız çalındı bana göre.. son antep maçını saymıyorum.. buna rağmen hala seri yapsak 3. olabiliriz..

ligde top oynayan takım yok.. geçen hafta 5 attığımız maçta bile duran toplar olmazsa puan hayal olurdu.. cincon yürüyerek şampiyon olacak .. ligin ne kadar boş olduğunu burdan anlayın işte..

bir de her şeye almanyadan dortmundtan falan örnek vermeyin lütfen. oradan herhangi bir takım gelse burda rahatlıkla ilk 3'e girer..

Enes Başkaya60
21.03.2015, 23:18
Veysel sarı maç satmış net bilgi arkadaşlar devre arası abdulrahim Albayrak ile 5 dakika konuşmuş ve ikinci yarı 7 dakika geç başlamış mahkemeye gidecek bu iş diyorlar...

Fatih Öztürk
21.03.2015, 23:28
Yarınki kadroda Waris ve Deniz ikilisi kanatlarda olacakmı acaba.

oğuzhan can
21.03.2015, 23:32

inşallah olmazlar. çift forvette görmek istiyorum ikisinide. bi kere denesekte tutmasa en azından merakım gidecek.

sasort
21.03.2015, 23:42
Veysel sarı maç satmış net bilgi arkadaşlar devre arası abdulrahim Albayrak ile 5 dakika konuşmuş ve ikinci yarı 7 dakika geç başlamış mahkemeye gidecek bu iş diyorlar...

nasıl yani ikinci yarı oyuncuyu mu beklemiş hakemler nasıl yani

İskender YILMAZ
21.03.2015, 23:42
Hakan
Salih - Aykut - Medjani - İshak
Atik - Aytaç
Deniz - Ekici - Waris
Cardozo

İbrahim, Uğur, Musa, Soner, Özer, Sefa, Erkan

sasort
21.03.2015, 23:45

inş olur lar fatih

hani denizden çok umudum yok yapabileceği sınırlı ama çocuk yüreğiyle oynuyor

wariste son sansı bunlar artık

ya bu warisi biz erken sildik ya

alanzinhoyya bu takım taraftar nasıl sabretti

ilk geldi bjk ye gol attı 6 ay varlık gösteremedi

warisede şans tanınmalı bence

sasort
21.03.2015, 23:52
http://www.oynadikoyna.com/fotograf.php?kadro=TC1L4AIIXG

özer ortaya alınıp sola waris erkan alınabiir denizin yerine sefa olur

Cafer Bulur
21.03.2015, 23:56
Takım bütün hevesimi kırdı artık yorum yazmaya elim varmiyor.Yarinki maçta hersey olabilir bizim takım in hiçbir istikrarı yok.

Enes Başkaya60
22.03.2015, 00:04
nasıl yani ikinci yarı oyuncuyu mu beklemiş hakemler nasıl yani

Orasını tam bilmiyorum kardeşim ama beklemisler yani abdulrahim Albayrak ile görüşmesinin resimleri varmış ama yarın basinda yer bulur...

sasort
22.03.2015, 00:09
bizim takım halen oturmuş bir oyun yapısı oluşturamadı bunun etkenleri arasında cezalılar bitmeyen sakatlıklar önemli etken

birde takım ruhu göremiyorum takımda ekici salihin ne bileyim denizin özverisini göremiyorum özellikle yabancılarda paramı alırım işimi yaparım tarzında görüyorum kendilerini

ikinci yarı ersundada bence değişme oldu takımı belli bir oyun sistemine oturtma hedefi vardı şu anda gördüğüm

tek hedefi maçı kazanma üzerine güzel futbolu bu sezonluk rafa kalldırdı

ama başarılı oldu bence kaç maç galip geldik

sasort
22.03.2015, 00:10
Orasını tam bilmiyorum kardeşim ama beklemisler yani abdulrahim Albayrak ile görüşmesinin resimleri varmış ama yarın basinda yer bulur...

kapatırlar ne dava açacaklar alan memnun satan memnun gündeme bile gelmez herkes bizmi

yarı devrede kasımpaşa bir transferin parasını koydu cepe

Fatih Öztürk
22.03.2015, 00:13
inş olur lar fatih

hani denizden çok umudum yok yapabileceği sınırlı ama çocuk yüreğiyle oynuyor

wariste son sansı bunlar artık

ya bu warisi biz erken sildik ya

alanzinhoyya bu takım taraftar nasıl sabretti

ilk geldi bjk ye gol attı 6 ay varlık gösteremedi

warisede şans tanınmalı bence
Olmaları lazım.fiziğiyle önde basacak oyunu tutacak en iyi ikili Deniz ve Waris.hocanın tasarrufu nihayetinde lakin Erkan ve Sefa rakibi rahatsız etmiyor inatla bunlarda ısrar etmez umarım.en azından Deniz oyuna ilk 11'de çıkmalı.

Mustafa YILMAZ
22.03.2015, 00:14
waris iyileştiyse oynasın artık takımda bir tane hızlı adam yok araya kaçacak adam yok bari onu yapar waris.

sasort
22.03.2015, 00:23
Olmaları lazım.fiziğiyle önde basacak oyunu tutacak en iyi ikili Deniz ve Waris.hocanın tasarrufu nihayetinde lakin Erkan ve Sefa rakibi rahatsız etmiyor inatla bunlarda ısrar etmez umarım.en azından Deniz oyuna ilk 11'de çıkmalı.

takımda savaşcı yapıda olan genç oyuncular var değerlendirilmeli bence

aytaç deniz uğur waris yusuf sakat gerçi mehmet

özerde hırslı basan topçu

ama ben bu sefayı anlamadım hiç rahatsız etmiyor press sıfır yapsa bile çocu müdahalesi faul bir hafta cezalı duruma düştüğü pozisyon vardı son dakika adamı tutuyor

ula yaşın kaç onu tutucağı peşinde koşup press yapsana

ALDENİRO
22.03.2015, 00:31
Umarım 5 yeriz ersun istifa

Fatih Öztürk
22.03.2015, 00:39
takımda savaşcı yapıda olan genç oyuncular var değerlendirilmeli bence

aytaç deniz uğur waris yusuf sakat gerçi mehmet

özerde hırslı basan topçu

ama ben bu sefayı anlamadım hiç rahatsız etmiyor press sıfır yapsa bile çocu müdahalesi faul bir hafta cezalı duruma düştüğü pozisyon vardı son dakika adamı tutuyor

ula yaşın kaç onu tutucağı peşinde koşup press yapsana

Sefa'da gol koklamak dışında pek bir artı göremedim.kanattan çok sanki forvet oynasa daha yararlı olacak gibi.

Fatih Öztürk
22.03.2015, 00:51

5 yiyelimde senin gibi fukaralara gün doğsun.yazık ulan yaşa bak yoruma bak.

sasort
22.03.2015, 01:02
sefa'da gol koklamak dışında pek bir artı göremedim.kanattan çok sanki forvet oynasa daha yararlı olacak gibi.

kardeşim bunda ben aynı burak tarzı gördüm

oda ilk geldiğinde kanattı hatta

daha sonra hızını artırdı

forvet oynamaya başladı

sasort
22.03.2015, 01:03

ERSUN GİTSİNDE KİM GELSİN merak ediyorum sota ertuğrulda bayılırlar zaten

3 aylık td yapmaya

Fatih Öztürk
22.03.2015, 01:08
kardeşim bunda ben aynı burak tarzı gördüm

oda ilk geldiğinde kanattı hatta

daha sonra hızını artırdı

forvet oynamaya başladı

Aynen kardeşim.

sasort
22.03.2015, 01:16
Aynen kardeşim.

bu sefadan bir burak çıkar mı ne dersin

azim çok zayıf

ama biz kimleri topçu yaptık

Fatih Öztürk
22.03.2015, 01:20
bu sefadan bir burak çıkar mı ne dersin

azim çok zayıf

ama biz kimleri topçu yaptık
Ayağı yumuşak F.Tekke tarzında.tekniği bence Burak'tan
daha iyi.süratını ve azmini artırırsa neden olmasın.

ibrahim
22.03.2015, 01:34
Ayağı yumuşak F.Tekke tarzında.tekniği bence Burak'tan
daha iyi.süratını ve azmini artırırsa neden olmasın.
Kafasında kanat futbolcusu olma gibi bir şey yok galiba. 9'u almasından belli. Kesin Tekkecidir o da benim gibi. :)

Fatih Öztürk
22.03.2015, 01:57
Kafasında kanat futbolcusu olma gibi bir şey yok galiba. 9'u almasından belli. Kesin Tekkecidir o da benim gibi. :)

Hey gidi Tekke :)

SALDIRAY
22.03.2015, 03:53
Ters bir takım. 4. lük için artık puan kaybetmememiz gerekiyor.

Semih58
22.03.2015, 07:47
Bu maçı 3-0 alırız.Haydi Trabzonspor

Hamdi Karamahmutoğlu
22.03.2015, 07:55
Aytaç'la Salih'i, Deniz'le Cardozo'yu yanyana izlersek kazanırız.
Aksi halde sıkıntı çekeriz.

muratt
22.03.2015, 08:04
Şu takımda insana güven veren üç kişi var. Ekici, Cardozo ve Ersun Hoca. İyileşince Onur'u da ekleyebiliriz buna.

muratt
22.03.2015, 08:06
4-4-2 klasik düzene mi dönsek acaba ?

Hakan
Boss-Aykut-Uğur-İshak
Özer-Ekici-Aytaç-Waris
Deniz-Cardozo

Ahmet T.
22.03.2015, 08:30
Ekici ve Cardozo dışında şapkadan tavşan çıkaracak biri olmazsa yine sinir küpüne döneriz.

H_S_61
22.03.2015, 09:00
Hakan

Salih Uğur Aykut İshak

Medjani Aytaç

Waris Ekici Erkan

Cardozo

Yedekler: İbrahim,Musa,Atik,Özer,Deniz,Sefa,Constant

Adem Akyüz'
22.03.2015, 10:01
Trabzon'da yağmur var. Gene sırılsıklam bir maç bizi bekliyor.. Tribünde donacagız zaten, bari takım içimizi ısıtır inşallah.

HOPA'LI TS'Lİ
22.03.2015, 10:38
Dünkü özetlere bakıyorum da,

Bal-Kes, Rize, Sivas gibi düşmeme mücadelesi veren takımlar bile şıkır şıkır top oynuyor, hem de tempolu.

TS niye bunu başaramadı, kahroluyorum.

HOPA'LI TS'Lİ
22.03.2015, 10:40
Bursa'nın yenildiği haftayı 3 puanla kapatmalıyız.

Ancak Akhisar'ın KADIKÖY'deki galibiyetini ve iyi futbolunu unutmayalım.

İBFK-G.Birliği maçından da lehimize sonuç bekliyorum.

Başarılar Trabzonspor'um.

Fatih Özkan
22.03.2015, 11:04
Allah biliyor ya geçen haftadan sonra, şu soğuk havada kalkıp, maça gidesim yok.
Git ıslan gel...
Bari bol gollü bir galibiyet alalım da çekeceğimiz soğuğa, yağmura değsin.

Ercan DEMİRCİ
22.03.2015, 11:44
Şu takımda insana güven veren üç kişi var. Ekici, Cardozo ve Ersun Hoca. İyileşince Onur'u da ekleyebiliriz buna.

Bosingwa ??

asilhamsi
22.03.2015, 12:00
Sezon bitmeden bir kez su kadroyu birarada izleyemedik.

Courage
22.03.2015, 12:02
Dünkü özetlere bakıyorum da,

Bal-Kes, Rize, Sivas gibi düşmeme mücadelesi veren takımlar bile şıkır şıkır top oynuyor, hem de tempolu.

TS niye bunu başaramadı, kahroluyorum.

en çok canımı sıkanda bu işte.

En kötü kadrolar ,düşmemeye oynayan takımlar bile asgari düzeyde hücum planına sahipler. Top futbolcuların ayağına geldiğinde öküz gibi sağına soluna bırakıp kaybolmuyor ,sorumluluk alarak topu gol bölgesine hızlıca indiriyorlar. Kanatlar arkalı-önlü (yetenekleri nispetinde) bindirme yapıyor yada en azından deniyor.

Bizde hiç biri yok. Kalmışız 2-3 tane kaliteli ayağın ekstra işlerine. :cool:

H_S_61
22.03.2015, 12:19
Bizim 2010-2011 şampiyonluğundan sonra en büyük eksikliğimiz hırs. Bu hırsın olabilmesi içinde gerekli etkenler:

1) Takım içindeki oyuncuların karakteri,
2) Takımın misyonunu,vizyonunu ve en önemlisi tarihini oyunculara aktarabilecek,onlara aşılayabilecek teknik heyet ve yönetim gereklidir.

Örneğin, bizim için en azından benim için bir sezonda en önemli maç şikecilerle olan maçtır.Peki o malum sezondan sonra şikecileri yenebildik mi? yenmeyi bırak birkaç maç dışında kafa kafaya oynayabildik mi? Ee koskoca Trabzonspor o kadar oynanan maçta bir galibiyet dahi alamaz mıydı? Sahada Onur'dan başka yüreğiyle oynayan,rakibine kafa tutan kim var? Şikecilere bakın,en ufak bir hakem kararında bile 4 5 kişi hakemi sarıyorlar. Bizle oynadıkları maçlarda emre,volkan başta şikeci aziz tüm takıma kin ve hırs aşılıyorlar. Ve sezonda en iyi maçlarını bize karşı oynuyorlar. Bizde bu işi kim yapabiliyo , sadece kaptanımız Onur!! Sadece Onur maçtan sonra evine gidip o gece üzüntüden uyuyamıyor , tıpkı bizim gibi.

Takım olabilmek için bir amaç ve inanca sarılarak,ortak paydada toplanarak olur anca. Bizde 4 sezondur herkes ayrı telden çalıyor. En basit örneği yanılmıyorsam Napoli maçı devre arasında soner,sefa ve öz evladımız? zeki yenik olmamıza ve rezil gibi oynamamıza rağmen ağızda sakız gülerek güya antreman yapıyolardı. Bir faul olur,yanlış karar çıkar kimsenin umrunda değil.

Bu kadar umursamaz olmanın diğer etkenide,oyunculara aşılanamamış hedeflerdir. Sen oyunculara biz bu sene kafaya oynuyacağız değil , biz bu sene şampiyon olacağız demessen. Biz bu şikecileri onurumuz ve haysiyetimiz için yeneceğiz demessen. Sadece çıkın elinizden geleni yapın çocuklar , bizim hedefimiz 4.lük dersen. Şikeceleri kadıköyde yenemesekte olur dersen ve en önemlisi bunu hissettirirsen. Futbolcuda maç sırasında en ufak baskıda sönüp kalır,banane ben paramı alır yazın tatil planlarımı yaparım der.

Diyeceğim o ki , keşke biz taraftarlardaki azmin ve hırsın binde biri futbolcularımızda ve teknik heyetimizde olsaydı..

Şimdi yeni yeni Salih,Aytaç,Ekici,Hakan,Yusuf,Medjani,Aykut ve ne kadar eleştirilsede Özer zaman zaman hırslarını ortaya koyuyorlar. Bu sezon geçti umarım seneye tüm takım kendi için değil takım için savaşır. Yani gene gelecek baharları beklemeye devam..

cakalkerem
22.03.2015, 12:36
şu maçı hayırlısı ile bir geçelimde

Öznur61
22.03.2015, 13:09
Yağmur soğuk dinlemeden maça gidecek olanlar için en azından alalım maçı...

Furkan S.
22.03.2015, 13:19
Bugün çok soğuk maalesef maça gitmiyecem :D

lazzz61
22.03.2015, 13:53
biri bana evımızde eskısehırden nasıl 4 tane yedigimızı acıklayabılır mı ?

lazzz61
22.03.2015, 13:53
1-0 yenecez gol cardozo

U.Sadıkoğlu
22.03.2015, 13:55
Bosingwa cezalı beyler :)

Oruç
22.03.2015, 14:02
Sezon bitmeden bir kez su kadroyu birarada izleyemedik.

Bu kadro 2den aşağı yemez.

ffırtına
22.03.2015, 14:12
En az iki yeriz, eğer iyi top oynarsak 3-2,4-2 kazanırız ..

odyseuys
22.03.2015, 14:25
biri bana evımızde eskısehırden nasıl 4 tane yedigimızı acıklayabılır mı ?

hakem takdiriyle...

Sibel
22.03.2015, 14:26
Yağmur soğuk dinlemeden maça gidecek olanlar için en azından alalım maçı...

3 kişilik giyindim hareket edemiyorum:)

selcuk
22.03.2015, 14:53
ogulcan atmis
1461 pendiki 1-0 yeniyor 58dk

https://pbs.twimg.com/media/CAs_8yxUsAAxyQm.jpg

Armağan Dere
22.03.2015, 14:55
Başakşehir 43
Bursa 41
Trabzon 40

Yenersek 4. oluyoruz sanırım..ama yenersek..

İlkhan
22.03.2015, 14:56
https://pbs.twimg.com/media/CAs_8yxUsAAxyQm.jpg

Armağan Dere
22.03.2015, 14:57
Erkan ile Sefa'nın yedek başlaması güzel oldu..