PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : STSL 24. Hafta | Gaziantepspor 2-0 TRABZONSPOR | Maç Sonucu

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 [7] 8

TolgaTopçu61
16.03.2015, 21:52
Ersun maç bitsede gitsek ifadesini taşıyor resmen.
Başka nasıl bir ifade tasisin?

ilyskm
Neyse bu sene en azından küme düşmedik, alabileceğimiz 6 puan daha var 46 puanla ilk 10 da bitiririz...

Sent from my iPad using Tapatalk

Yiğit SARI
Çok dedik seneyeki yabancı sınırı kurallarını düşünerek yapın transferi diye. Gene milyonlar çöpe gitmiş öyle duruyor

OrkHun
Evet onlaynız buyur??? Attıkları ıkı golde faul..EVet???EVet*?

Eee? Olacağı en fazla 0-0 tek bir ciddi atağımız yok. Şu futbolu oynayan takımdan 11'de 11 bekleyenlerin masalsı dünyaları çok güzel ama acı gerçekler can sıkıyor böyle çarpınca haliyle..

bahadır2561
hacı, beni araştırdıysan bütün başlıklarda yazdığım mesajlara bak....

Bu yönetim ve teknik adamın karşısındayım...bu kadar net...

Takımın attığı her gole de sevinirim...böyle de garip bir halim var...(Trabzonsporlu olmamdan herhalde) ::cool:

belli belli Napoli macında gülerek egleniyordun

Delikanlı ol gel yendiğimiz mactan sonra da yaz

Sadettin_
Antep gol pozisyonuna giremeden bizi 2-0 yendi :D
Kalemize kaç şutları var acaba

zafercalikoglu
16.03.2015, 21:53
Eger bu m.demir denen iti bir gun trbazonspora alirsaniz y3min ediyorum bu takimi biraktigim giun o gundur.bize adam gibi adamlar lazim.ister trabzonlu olsun ister cibutili.yeterki adam olsun.

Ne yaptı Uşak golmü atdı

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Fatih Çelik
Onu bana değil hocaya diyeceksin kardeşim antepte 2 tane yetenekli adam var ona bakarsan

Erkanı yetenek diye göZümüze sokmaycakto o zaman o hoca

Ben sürekli kazanmaktan bahsediyorum veya sürekli iyi oynamkatan Antep bugün bizi yener haftaya 5 yer biz bi hafta 5 atarız bi hafta ligin en kötü takımına yeniliriz durum bu.

Ayrıca alabileceğimiz en yetenekli adam Erkan'dı devre arasında adam formsuz Yusuf sakat Waris zaten yabancı Allah'a emanet.

Ali Can
Bosingwa haftaya cezalı oldu sanırım

cakalkerem
erkan tac atamıyor yahu

Sefaenes
Erkan o aldigin para bogasinda kalir iyice nefret ettirdin bugun

ccd6167
az biraz mantıklı bişey yaz

Aynen kardeşim o zaman sen yaz da bilelim

Hakem hakem hakem baska laf yok

ilyskm
Bu takıma bu kadar puan bile başarıdır, dua etmeli bence

yavuzbaha
Erkan zenginin kazandığı her kuruş haramdır..Herif resmen yatıyor..Nerden aldık şu belayı

Erkan zenginin aldığı her kuruş ana sütü gibi helaldir...adam fener fener diye ağlarken adamı zorla transfer et sonra kazandığı haram olsun...yok öyle...kendi düşen ağlamaz

Reha Demirbaş
Geçmiş olsun. Bu akşam herhangi bir halısaha maçını izlesek daha keyif alırdık.

yorumsuz6117
16.03.2015, 21:54
Sahanın en çok çalışanı Salih'i çıkartıp kabızların majestesi Atik oyunda kaldığında maç bitmişti..

Courage
geçmiş olsun...

Kadir Yeter
Fıstık, canlı midye çıktı!... açamadık.

kadiryeter

kudu_61
antep pozisyona girmeden 2-0 kazandı ya
pozisyona bile giremeden 2-0 kaybettik ya
HEPİNİZE YAZIKLAR OLSUN HİÇBİRİNİZİN BUNA HAKKI YOK HARAM OLSUN

İlkhan
İstatistiklere bakın lan ahahahaha

MS | Gaziantepspor 2-0 Trabzonspor

Topla oynama: %40 - %60
Pas yüzdesi: %58 - %74
Toplam şut: 3 - 13
İsabetli şut: 2 - 4

Oğuzhan Fidan
skor normal.. hiçbizaman potaya girmememiz gerekiyo üsttekiler puan kaybetti bizim yenmemiz abes olur. 2 şutu kaleyi isabet edip 2side gol olan antepi yürekten kutluyorum.. tebrik ediyorum sonuçta futbollarını oynadılar.. mesnetsiz takımada yazıklar olsun.

umitçebi
16.03.2015, 21:55
Eee? Olacağı en fazla 0-0 tek bir ciddi atağımız yok. Şu futbolu oynayan takımdan 11'de 11 bekleyenlerin masalsı dünyaları çok güzel ama acı gerçekler can sıkıyor böyle çarpınca haliyle..

Bıldıgın şeylerı doğru duzgun ıfade edebılırısn..Ama bu takımın ıstanbulun 3 takımından hıçbır farkı yok..şU MAÇTA hakem adam gıbı yonetse en kotu berabere kalırdık...

Gerçekmış..Ne gerçeğı?? yEDIGIMIZ GOLLER OYNANAN OYUN VE HAKEM ORTADA..nE GERÇEĞİNDEN BAHSEDIYORSUN??

Ergenler,Hayalsı dunyalar..Çokbılıyorsunuz ya hakkaten herşeyı çok bılıyorsunuz..

emre81
Sİnir hastası olmak istiyosan trabzonsporlu ol. Başkanı hocası topçusu hepsi sana çalışıyor. Lanet olsun böyle takıma...

dağlıca61
Herşeyi hakemden beklememek lazım, hakemin etkisi var ama futbolcularımız bu sonuçtan 1.derecede sorumludur.

DeAgLeMaNyAq
Eh pes yanı...Gerçekten pes..Yok sıfırın altında seksenlere duştu dordunculuk..

Yorumlarınızı begenıyordum ama bu gerçekten gerçeklıkle alakası olmayan bır yorum..

Fikstürümüz zor hocam deplasman tablomuz ortada. Konya, Gençlerbirliği, Eskişehir ve Sivas deplasmanları yanı sıra içeride GS, BJK ve Bursa ile oynuyoruz.. Bursa ve İBFKB büyük kayıplar yaşamazsa onları geçmek pek kolay olmayacak...

Uğur Ö.
İstatistiklere bakın lan ahahahaha

MS | Gaziantepspor 2-0 Trabzonspor

Topla oynama: %40 - %60
Pas yüzdesi: %58 - %74
Toplam şut: 3 - 13
İsabetli şut: 2 - 4
Bir tane pozisyonumuz yok hepsi alakasız şutlar

Mert Acar
2 antep maçı
balkes
eskişehir
ve kasımpaşa maçları..

valla gülmek bize haram,çıldırmamak elde değil...bu takım adamı kanser eder,kafada saç bırakmaz.yeter ulan çektiğimiz.

Uğur Demircioğlu
Özer'in bonservisini alırlarsa açık bu takıma ihanet ederler.

biltrabzon
Geçen hafta senin için kötü bir haftaydı bu hafta tekrar formundasın :D

He canim gecen hafta Real Madrid i yendik,cok kötüydüm.Kafaya bak ,adam bilmem kac sene sonra deplasmanda cebelitarik i yendi havasini atiyor.Git puan durumuna bak önce.

Emrah Akcagöz
Demek ki neymiş aldığımız ilk farklı galibiyet sonrası haftaya 5 atarız dememek gerekiyormuş.

Ayhan2661
Erkan zenginin aldığı her kuruş ana sütü gibi helaldir...adam fener fener diye ağlarken adamı zorla transfer et sonra kazandığı haram olsun...yok öyle...kendi düşen ağlamaz

Onu bunu bilmem..Kazandığı her kuruş haramdır..Bi de 2 milyon para verdik sanki dünya yıldızı aldık yahu ..sırf feneri güya transferde yendik diye..Koşmaya hali yok..eskişehirde şov yapıyordu bu adam ..

ilyskm
16.03.2015, 21:56
Olur böyle şeyler sıkmayın canınızı, başlangıcı bir hatırlayın değil galibiyet gol atamıyorduk, 40 puan çok büyük başarıdır bu takım için, 50 puan toplarsak daha büyük başarı olur...

S.Seymen
hocam hakemler bizi tutasa bile şu oyun oyun mu sizce. bu oyun güzel bir oyun mu

ya yazımı tam okumadın galiba bir önceki msg artı bu msg da duran top dışında bir şey yapmıyoruz ayaklar yere bassın dedik zaten.

ama bu...bu ligdeki şerefsizlikleri örtmez, örtmemeli...

Tayfun Aydın
Kalende net pozisyon vermeden nasıl maç kaybedersin rakibin böyle o.c bir hakemse kaybedersin. Bu o.c maçın sonucunu belirledi gerisi hikaye

ccd6167
Ben sürekli kazanmaktan bahsediyorum veya sürekli iyi oynamkatan Antep bugün bizi yener haftaya 5 yer biz bi hafta 5 atarız bi hafta ligin en kötü takımına yeniliriz durum bu.

Ayrıca alabileceğimiz en yetenekli adam Erkan'dı devre arasında adam formsuz Yusuf sakat Waris zaten yabancı Allah'a emanet.

Erkanın yeteneği bu kadar değil işte. Bu taktik ancak günü kurtarır diyoruz bu topçularda ancak günü kurtarır. Adamlarda chibuike ile muhammetten baska yetenkli adam yok

Takımın en son pozisyona girdiği pozisyonu maçı hatırlayan var mı

jairzinho
duran toptan yenen bir gol bütün planları alt üst etti.

Fatih Çelik
Malesef duran top bir yere kadar. Görünen köy kılavuz istemez. Bir yerde patlayacaktık. Antep'e kısmetmiş.

Beypba
kaç haftadan beri mehmet ekici nin sihirli ayakları defolarımızı kapatıyordu..
erkan ın oynadığı topu constant kulağına döker..

waris neden oynatılmıyor...

beklerimizin oyuna katkısı sıfır..

ekici haricinde takıma ofans katkısı olan ortasaha oyuncumuz yok..

beklerimiz futbol katili ama boss defansta oynuyor.
.
kafam da deli gibi sorularrrr..

bahadır2561
16.03.2015, 21:57
Aynen kardeşim o zaman sen yaz da bilelim

Hakem hakem hakem baska laf yok

Yediğimiz ilk golü izledin mi?

İkinci golden önce faul var mı yok mu?

nakzo
Bu maçla beraber bu takımın bu sene derbiler dahil hicbir maçını takip etmeyeceğim.Bu utanmaz arlanmaxlar için 2 saatin.harm oldu moralin sıfır oldu bu takım için kurduğumuz hayeller çektiğimiz sıkıntılar burnunuzdan gelsin burnunuzdan Burnunuzdan Yüce Allah getirtir İnşallah..

emre6117
Biz kotuyduk bugun ama goku yiyene kadar fena degildik aslinda.ama hakem denn it daha 1.dk dan itibaren niyetini belli etti.belki duran toptan atip 1.0 filan kazanabilecegimiz maci hakem her zamnki gibi katletmistir.ve bmndeki bazi trabzon dusmanlarina bir hafta konusmak icin gun dogurmustur.hakeme tesekkur etsinler.onlara gyzel bir hafta cikartti simdiden.

Oğuzhan Fidan
taraftarın iyi niyetini neden sürekli puan kaybında yüzüne vurmaya çalışıyosunuz ? geçen hafta 5 tane atan takımın bu maç pozisyona giremeyen takımdan 2 gol yiyeceğini kim düşünebilirdiki ? takıma sallayacağınıza hiçbi suçu olmayan taraftara sallıyosunuz amacınız nedir arkadaşlar ayıp ya valla ayıp yani !

Ufuk
her ama her puan kaybında hakemi suçlayan taraftarlardan nefret ediyorum.ulan takımda hayat mı gördün kü hakemi suçluyorsun...kardeşim bu takım 2 ileri 1 geri gider,bu takımı ben hiçbir maçta 90 dakika ne yaptığını bilen organize halde görmedim...bırakın hakemi makemi..rezil yönetimin oluk oluk para akıtarak yaptığı yada yapamadığı rezil transferler...yenersin yenilirsin ama bu ne ya,bu nasıl bir takım kurmaktır böyle...ekicinin frikiklerini çıksan 10 ncuyuz

İyide niye çıkıyorsun şimdi ekicinin frikikleri. Sanki havadan geldi o puanlar. Takım top oynamıyor, eleştirelim eyvallah da sadece iyi oynayan kazanır diye de bi durum yok. Bizde sıkıntı burada zaten. Daha doğru düzgün kendi aramızda bile tepki gösteremiyoruz hakeme. Hakemle kaybetsek bile hemen takım top mu oynadı, Sefanın ne işi var, Musa ne ayak, Fatihi aldırana, Ersun alemlerde, Ersun gitmeli mi, Vahid olsa vs vs.

Ayhan2661
Transfer rekoruyla kurulan takım haftalardır gol pozisyonuna giremiyor..Mazallah mehmet ekici falan sakatlansa kendimizi küme düşme hattında bulacağız..O 13.sandığın Allah bin belasını versin..Bu adamı başımıza musallat edenlerin de ..

F. Yıldırım
Kalende net pozisyon vermeden nasıl maç kaybedersin rakibin böyle o.c bir hakemse kaybedersin. Bu o.c maçın sonucunu belirledi gerisi hikaye

kesinlikle öyle ve bu hakem her maçta aynı, talimatı al, maç esnasında inceden kararlar ver, rakibin sert oyununa müsaade et, sonra arkana yaslanıp paranı alıp.. hepsi oç ama hakikisinden

Ercan DEMİRCİ
16.03.2015, 21:58
Takım çok iyi harika müthiş haftaya fb de yenildimi kesin şampiyonuz..

arifberkay
Utanın sefiller

outoftime
tipik bir trabzonspor rehavet maçı izledik
erkan zengin ersun yanalın manevi çocuğu diyebilirim
özer hurmacı,sefa ve erkan takımın en formsuuz oyuncuları
cardozo savunmaya gelmesin mümkünse yediğimiz gollerde yapamadığı müdahaleler göze çarpıyora
antep bizi yendiyse diyecek bir şey yok 1 puan bekliyordum ama nafile onu da çok gördüler
geniş kadro diyoruz adam bulamıyoruz bu arada YUSUF ERDOĞAN ı özledim

yavuzbaha
puan kaybından sonra hakemin suçlanmadığı hiçbir maç hatırlamıyorum...

Fatih Kuloğlu
Sİnir hastası olmak istiyosan trabzonsporlu ol. Başkanı hocası topçusu hepsi sana çalışıyor. Lanet olsun böyle takıma...

Babam doğduğumda trabzonsporlu olmassa reddederim demeyeydi bizde sünir hastası olmazdık bu yaşta bide bu öğrenci halimle lig tv bağlattım delirecem ya

Sent from my iPhone using Tapatalk

Reha Demirbaş
2 şuta 2 gol yorumlarını anlamıyorum.

3 duran toptan 3 gol attık geçen hafta unutmayın :)

Bu takımın galibiyeti Mehmet EKİCİ'ye bağlı. Çaresini ben bulmayacağım hoca bulacak hoca!

İlkhan
1 Hafta önce matematik uzmanı taraftarlarımız hesaplamalar yapıyordu, şimdi yönetim kurulu taraftarlarımız istifa olsun mu olmasın mı hesaplarında.. Şaka gibi değil miyiz ya :)

umutberna
Ben bu mactan sonra roportaj vermeye utanirdim.
Hakemde rezildi antepte ama kabul edelim bizde rezil bir futbol oynadik.
yonetim istifa etmeli basarisiz oldu . Gelecek yila umut veren bir takimda kuramadi.
takimda solbek yok onlibero tac cizgisine havadan top atan fatih.
4m€luk sefada benim umudum yok.
2015 yilinin en flas ekibi 2015 yilinin en kotu takimina yenildi.

yattarinho61
Sampiyonculari görelim..

Hakan Yeşilyurt
16.03.2015, 21:59
He canim gecen hafta Real Madrid i yendik,cok kötüydüm.Kafaya bak ,adam bilmem kac sene sonra deplasmanda cebelitarik i yendi havasini atiyor.Git puan durumuna bak önce.

SAna gelisi guzel sovmek istiyorum.ama forum yoneticileri bekliyor ceza vermek icin..ama sunu bil...sen adam fillan degilsin..s.git

OrkHun
Bıldıgın şeylerı doğru duzgun ıfade edebılırısn..Ama bu takımın ıstanbulun 3 takımından hıçbır farkı yok..şU MAÇTA hakem adam gıbı yonetse en kotu berabere kalırdık...

Gerçekmış..Ne gerçeğı?? yEDIGIMIZ GOLLER OYNANAN OYUN VE HAKEM ORTADA..nE GERÇEĞİNDEN BAHSEDIYORSUN??

Ergenler,Hayalsı dunyalar..Çokbılıyorsunuz ya hakkaten herşeyı çok bılıyorsunuz..

Abartmaya da bayılıyorsunuz ha, ilk golde çok bariz bir şey yok.
Oynadığımız oyun rezil ötesi. Bu maçı alsak bile kalan 10 maçta maks 5-6 galibiyet alır bu takım. En fazla da 4. Olurdu. Bu ihtimal hala var. 3.lük falan imkansız. Fantezinin alemi yok, matematik var göz var izan var...

umitçebi
Bize Istanbul medyası,Istanbul aşıkları ne gerek ıçımızde boyle kotugunsever taraftar oldukça...

Yahu şu maçta attıkları ılk gol barız faul...Onun ustune değışmek zorunda kalan sıstem....Atıkları ıkıncı golde faul falan değil..Bunun dışında da kalemıze gelemedıler zaten..

Delı gıbı aul yaptılar sarılar ortada yok bırkaçtane dışında..Yanı eleştırıler olabılır ama sız eleştırmıyor hançer saplıyorusnuz resmen.

Fatih Kuloğlu
Senin takımın ne oynadıda hakeme suç buluyosun

fanatikdevri
Ya arkadaş biz para verip adam oynatamayız,bize yüreği ve aklı bizle olan adam lazım.Şu kadronun oynadığı futbol kalitesizlikten ise bu kadar para nereye gitti,yok ruhsuzluktan ise bu yaşa gelmiş adamları nasıl değiştireceksin.
Antep gibi ligde ne amaçla yer aldığı belli olmayan 10 haftadır galip gelemeyen takımına,5 haftadır gol atamayan takımına yeniliyoruz,ortada pozisyon diyeceğimiz bir şey yok.

nakzo
Şuan da ligin en leş takımı Antep.

Bence sistemsizlik vurdumduymazlık ve yetenesizlik anlamında gs bjk fb ve bursa arasında en leş takım açık ara Trabzonspor dur 100 miyonlul rezillik Trabzonspor..

Erkan YILMAZ
ulan bi daha burda muhammet demirin ismi geçerse var ya senin gibi trabzon lunun tövbe tövbe

trabzona gol attıktan sonra kıçını yırtarsın gs a rövaşata gol atar ağlarsın çapsız herif

hakeminde Allah belasını versin yeter lannnn

F. Yıldırım
Erkan oynuyor hemde her maç 90 dakika, Constant kadro dışı! Why???

hayaTSensin
bizi ya bu hakemler yüzünden mağlup olmuşuzdur yada hekemler yüzünden :/

Zurawski
Bir seneye de planlı programlı girelim. Artık yeter. Her sene yaptığımız hatalardan ders alalım bir kere de. Nasıl bi beddua aldık biz anlamıyorum ki.

artvints
16.03.2015, 22:00
mağlubiyet hakeme bağlanmaz da bu tolga gerizekalısından nefret ediyorum.hiçbir standart yok.neye faul çalıcak neye çalmayacak belli değil.herkesin gözü önünde olan faule sırtını dönüyor, hiçkimsenin görmediği, anlamadığı yerden faul çıkarıyor.

hayaTSensin
maçı satan olarak erkan ve sefa olarak görüyorum...

emre6117
Peki Özer bu takıma gelende nerdeydiniz?

Ben ozerin trabzona gol atip deli danalar gibi kostugunu hatirlamiyorum hic.bir hatirlat istersen varsa biz de bilelim.

asilhamsi
bu saatten sonra kaybedecek birsey yok.

Bana kalırsa Avrupa kupası da cok önemli degil.

Önümüzdeki senenin iskeletini kuralım.

deniz,waris,aytac bundan sonraki tüm maclarda banko oynamalı.

özer,erkan,musa sonraki maclarda banko oynamamalı.

constantın ölüsü bu takımda oynar.

-------------------------hakan---------------

boss----------aykut----------------medjani--------------ishak

---------ekici----------aytac---------constant---------------

deniz------------------cardozo-----------------waris

ısrar etmeliyiz.

brnclhn
bu takımın, yenik duruma düştüğü her maç baskısız,bodoslama ataklı ve yenilgiyi kabulenen futbol oynadığı müddetçe, lig hedefi her daim 4.lüktür...

Fatih Kuloğlu
Bize Istanbul medyası,Istanbul aşıkları ne gerek ıçımızde boyle kotugunsever taraftar oldukça...

Yahu şu maçta attıkları ılk gol barız faul...Onun ustune değışmek zorunda kalan sıstem....Atıkları ıkıncı golde faul falan değil..Bunun dışında da kalemıze gelemedıler zaten..

Delı gıbı aul yaptılar sarılar ortada yok bırkaçtane dışında..Yanı eleştırıler olabılır ama sız eleştırmıyor hançer saplıyorusnuz resmen.

Asıl sizin gibi poliyanacılar yüzünden bu haldeyiz .

Antebin bizim kalemize gelememesi kadar normal bişey var mı ?

Senin takımın ne yaptı bana ondan haber ver

cakalkerem
kine sayacağız şimdi

Uğur Demircioğlu
antepin kalecisi gerçekten iyi kaleci özellikle yan toplarda zamanlaması harika.

ffırtına
O Muhammed Demir olacak adam Trabzonlu dimi sevince bak şerefsiz, haysiyetsiz ... Trabzonspor'da inşallah hiç bir zaman görmeyiz bu karaktersizi.. Gol atarsınız sevinirsin anlarız da bu yırtınmandaki amacı anlayamadık..

F. Yıldırım
ulan bi daha burda muhammet demirin ismi geçerse var ya senin gibi trabzon lunun tövbe tövbe

trabzona gol attıktan sonra kıçını yırtarsın gs a rövaşata gol atar ağlarsın çapsız herif

hakeminde Allah belasını versin yeter lannnn

aynen öyle, geçen haftada sarı kart cezalısıydı, kesin bilerek gördü ki bizim maçta sahada yerini alsın, ne de olsa bizim maçlarda yıldızlaşıyor

L.Burrows
16.03.2015, 22:01
Geçen sezonki vurdumduymaz oyun hala devam ediyor. Tek farkimiz duran toplardi ruhsuzluk yeteneksizlik ayni.

BAHADIR33
top oynamadan maç kazanıyorsan,pozisyon vermeden maç kaybedebilirsin.
4 haftadır gol atamayan antepin taraftarına da üç-üç tezahüratı yaptırırsın.hazmetmek lazım

Ayhan2661
Erkan zenginin suratını bile görmek istemiyorum ..Yusufu ozler oldum adam en azından çırpınıyordu sahada.. Şaka gibi bir kadro,şaka gibi bir planlama(!) ..40 milyon euroya kurulan kadroda ekici ve boss dışında topçu yok..Belki biraz cardozo o da belki..

bilgehan83
Erkan ve fatih rezil

sechquin
Yahu nedir şu sefa ısrarı bu kadar ne yaptığını bilmeden sahada dolaşmak şubat ayında ligi bitirdik

ccd6167
16.03.2015, 22:02
Yediğimiz ilk golü izledin mi?

İkinci golden önce faul var mı yok mu?

Faul olması olmaması sonucu değiştirmiyor ona göre savunmanı yapcaksın kardeşim ben sahadaki futbola bakarım

Gol yemediğin maç yok

Pozisyona girdiğin maç yok

Attığın goller duran top ki o da olmayınca böyle kalıyorsun

Geçiniz kardeşim bu işleri oynayayn futbol ortada memnunsanız sizin tercihiniz

Oğuzhan Fidan
Bu tarz yorum yazan arkadaş çok...

İnsanlar bahsedebilir fbyi yakalamaktan...

Ne var ki bunda?

Garip olan nedir yani bunda?
garip olan bişey yok amaçları sadece ben bilirim bu takım beş para etmez demeye getiriyolar.. haz duyuyolar bu durumdan böyle taraftarlık ne kazandırır bu kulübe önce kendin herşeyi dzgün yapacaksınki görevini yapacaksınki sonra sağa sola sallayacaksın.

Reha Demirbaş
Adam gol atıp sevinmeyecekte! Takılacak başka önemli şeyler varken teferruatlar da galibiyet mi arıyorsunuz?

Emrah Akcagöz
Şu Erkan' ın oynadığı yerde Constant da oynar Waris de oynar Yatabare de oynar Yusuf da oynar sakat olsalar bile.

hayaTSensin
antepin kalecisi gerçekten iyi kaleci özellikle yan toplarda zamanlaması harika.
evet katılıyorum kardeş ....

cakalkerem
erkan çok kötü
sefa hiç yok
musa allaha emanet
uğur acemice hatalar yapıyor
cardozo top alamıyor ağır
özer ne yaptığı belli değil...

salih ve bossi dılında birazda ekici

diğerleri formaları terlemedi..ne yazık ki

Uğur Demircioğlu
bu arada geçen hafta hakem ne kadar iyiyse bugünkü tolga denen meymenetsiz de o kadar kötüydü. Ekicinin frikikinde bariz elle kesiyor topu.

F. Yıldırım
Ilk maçta ki oyun nerde bu maçta ki oyun nerde? Neyse Ersun takımı uçuracak.

Oğuz B.
16.03.2015, 22:03
Bu maçı kazanmalıydık. Olmadı. Lig bitti.

Ancak; Aramızda barınan bazı tipler T.Ö. kadar antipatik. En az onun kadar bu takıma zarar veriyorlar.

Sevinin haklı çıktınız. Her şeyi en iyi siz bilirsiniz. Çılgınlar gibi sevinin. Rahat rahat uyursunuz şimdi. Haklı çıktınız.

cakalkerem
Yahu nedir şu sefa ısrarı bu kadar ne yaptığını bilmeden sahada dolaşmak şubat ayında ligi bitirdik

kesinlikle aynı fikirdeyim...
deniz oynamalı

U.Sadıkoğlu
İki maç alınca şampiyon olunmuyor iki maç kaybedincede dünyanın sonu gelmiyor futbolu bilmiyorsanız konuşmayın bu işlere romantizm akımıyla bakarsanız hep üzülen siz olursunuz.

umitçebi
Abartmaya da bayılıyorsunuz ha, ilk golde çok bariz bir şey yok.
Oynadığımız oyun rezil ötesi. Bu maçı alsak bile kalan 10 maçta maks 5-6 galibiyet alır bu takım. En fazla da 4. Olurdu. Bu ihtimal hala var. 3.lük falan imkansız. Fantezinin alemi yok, matematik var göz var izan var...

Evet ılk golde barız bışe yok..Ayagı kırılmalıydı barız olması ıçın..Çok barız olmadııgndan oyundan çıktı sakatlanıp...

Takımın kaçıncı olacağını ızleyıp gorecegız...Eleştırı gucunuzu takıma vurmayın..Hakemlere federasyona masa başında bu maçları oynayıp sonucu belırleyenlere vurun..

Sezon başından berı hakem hatası ıle gıden puanlar ortada..Skatlıklar,şansızlıklar,Onur gıttı ya ..Gs den çıkar muslerayı ellıtane hakem versen en az 10 puan aşağıda zaten..Istanbullulara eklenenlerde ortada..Hala bu takım 4.olur 5. olur yok 3.luk hayal..Nıye hayal,? İşte bu yuzden..Ama takım oturuyor yavaş yavaş..GAun gelecek sızde utanacaksınız.Umarım bu yorumlar yuzunden elıne taşın altına sokanlar bu takımı kuranlar hata yapıp antrenor değışıllıgı falan yapmazlar..

Şahin Yılmaz
Erkan ilk maçında iki asist. Sonra yan gel yat. Bence yetenekli diyen arkadaşların dediği kadarda yetenekli değil.

Yazzıklar olsun. Maç boyunca özellikle Erkan Efendiyi izledim. Tansiyonum 17 ye çıktı.

emre6117
16.03.2015, 22:04
O Muhammed Demir olacak adam Trabzonlu dimi sevince bak şerefsiz, haysiyetsiz ... Trabzonspor'da inşallah hiç bir zaman görmeyiz bu karaktersizi.. Gol atarsınız sevinirsin anlarız da bu yırtınmandaki amacı anlayamadık..

Frikikten gol atti ya ibis.kendince kendisini ekici ile karsilastirmistir.boyle capsiz topcularin isminin bile trabzonsporla anilmasi takima ihanettir.

Reha Demirbaş
16.03.2015, 22:05
Sahada ne yaparsa yapsın her hafta ilk 11 çıkan futbolcuların var Ersun! Diyelim görmüyorsun bilgisayarda analizde mi yapmıyorsun artık?

annttiigs
ben taraftara falan kızmıyorum da arkadaşlar ortada alenen bir ahlaksızlık var. bu son 3 senedir böyle. yukarı yanaştırmıyorlar. aşağı da itmiyorlar. sürekli bu şekilde bizimle uğraşılıyor. aynı kavgayı evde babamla da yaşıyorum. o da buradaki arkadaşlar gibi. deli dolu bas kır yık diyor da. olmuyor arkadaşlar. okan kendi ağzı ile 3 tane faul çaldı orada. olmayan fauller düt dütler. bunu mazeret değil bir realiteyi ortaya koymak olarak alalım. taraftara kızmak falan ne haddimize. aşırı art niyetliler olmadıkça.

umitçebi
Ilk maçta ki oyun nerde bu maçta ki oyun nerde? Neyse Ersun takımı uçuracak.

Arkadaşım,sana en kısa zamanda bı japonya bıletı alıcam,doğru vahıdın yanına takılın ya..Vahıdspor kur japon lıgınde eglenın..

Ne severmışsın vahıdı,Ne yaptı bu ersun hoca sana..

Allah allah yaa

uzungöllü
Galip gelip lige sarılmak varken işimiz olmaz deyip hevesimizi kırdınız ya aldığınız paranın hayrını görmeyin.

Oğuzhan Fidan
16.03.2015, 22:06
ersunluk durum yok takımın kalitesi oturmayışı. ağzımı bozucam olmucak arkadaş yakışmıcak burda. şu erkan ve özeri kadroda görmek istemiyorum yusufla constant bi gelse kurtulsak şu sahtekarlardan. mustafa akbaş oynuyo belkalemle aykut yok mecbur oynuyo lanet olsun

bahadır2561
Faul olması olmaması sonucu değiştirmiyor ona göre savunmanı yapcaksın kardeşim ben sahadaki futbola bakarım

Gol yemediğin maç yok

Pozisyona girdiğin maç yok

Attığın goller duran top ki o da olmayınca böyle kalıyorsun

Geçiniz kardeşim bu işleri oynayayn futbol ortada memnunsanız sizin tercihiniz

Oynanan oyundan memnunum diyen var mı burada?

Hakem denen oç'nu gözardı edemezsiniz ki oyunda 2 gol var ikisinde de hatalı karar verdi ee buna ne diyeceksin?

Zurawski
Şikeciler bu ülkenin tek planlı takımıdı malesef. Ne kadar şans kader kısmet desek de sonuçta futbolun da bilimsel gerçekleri var. Planını programını yapar , istikrarı sağlarsan başarı gelir. Eğer yapmazsan başarı gelir gibi yapar ama kalıcı olmaz.

hyasin61
puan kaybından sonra hakemin suçlanmadığı hiçbir maç hatırlamıyorum...

O zaman macı tekrar ızleyın.Golden once olan faulu vermeyen ,ıkıncı golde olmayan faulu veren,o kadar sertlıge karsı Antep'ın tek kart ıle macı bıtırmesı,ıkılı mucadelelerde takdır hakkını Antep'e kullanan eyyamcı Tolga'yı ızleyın.

Buda benden bonus olsun .Tolga'yı anlatıyor.

https://www.youtube.com/watch?v=c8It78vkahc

Alper Beyazay
Erkan ve Sefa bu takımda ilk 11'de oynamamalı.. Takım ne oynadı da hakeme yükleniyoruz her maç.. Tamam hakem yine kötüydü ama takım daha da kötüydü.. İki pas yapamayan bi takımız malesef.. Duran toptan başka gol için herhangi bir çaremiz yok.. Bundan sonra Waris ve Aytaç oynasın her maç.. Belki bi önliberomuz olur adam akıllı ve de Waris'i iyi paraya satarız..

Necmettin ALTUNTAŞ
Bu Antep'i yenemeyen takıma ne demeli bilmiyorum.Bu kahırı çekmek zorunda mıyız.Bu akşam bu maçın sonunda en iyi tedavisi, zannediyorum Zaradan:
Bugün benim efkarım var zarım var
Değme felek değme değme telime benim dinlemek olacaktır.

piskopatrizeli

Saçmalama git işine. Adam oynadığı takımda gol atmış sevinmeyecekmi. Seninkisi tam bir faşistlik.

Mehmet Fatih Silik
16.03.2015, 22:07
Rakip takim dagitti bizi, süper oynadi, farkli yenebilirdi diyebilecek bir durumda yok ortada...
Adamlar anti-futbol ile 2 golle 3 puani aldilar...

Biz?

Biz yoktuk ki...!

ccd6167
Hakem hatası arayan hafta içi chealse psg maçını izlesin baksın hakem nasıl takım doğruyorda takım 10 kişi rakibi nasıl eliyor

carantinas
eveet acaba yukarıdan bir takımı gecebilir miyizden
4. olabilir miyize geldik :s

dağlıca61
Eger bu m.demir denen iti bir gun trbazonspora alirsaniz y3min ediyorum bu takimi biraktigim giun o gundur.bize adam gibi adamlar lazim.ister trabzonlu olsun ister cibutili.yeterki adam olsun.

Sen biliyormusun o çocuk Trabzon'a gelmek için Bursaspor ile sözleşme yenilemediğinden kadro dışı kalmış o zamanki yönetim kendisi ile ilgilenmeyip oyalayınca Gaziantepspor'a Tolunay Kafkas'ın yanına gitmiştir.Sanırım yönetim bonservis bedelsiz alınacağından rant elde edilemeyeceğinden kendisi ile ilgilenmemiştir o zaman.

umitçebi
Adam gol atıp sevinmeyecekte! Takılacak başka önemli şeyler varken teferruatlar da galibiyet mi arıyorsunuz?

Evet sevınmyecek?? Gol atmasın dıyen mı var..Ama trabzonluysan gerçekten..Sevınmıyceksın..At 5 tane at 10 tane at maçyta yırtın..Aldıgın paranın hakkını ver..Ama gol atıncada oyle sevınme..

yattarahayranı
İki maç alınca şampiyon olunmuyor iki maç kaybedincede dünyanın sonu gelmiyor futbolu bilmiyorsanız konuşmayın bu işlere romantizm akımıyla bakarsanız hep üzülen siz olursunuz.
Abi tamamda karabük maçında frikiklerle kazandık 5 macin 4unu kaybeden kasimpasanin maçında mehmetin frikiginin üzerine yattık ortada oyun yok

gurur6134
16.03.2015, 22:08
Erkan kadar waris oynayamazmiydi bugun zorla guzellik olmaz dedik anlatamadik geldigi ilk hafta oynadi sonra yatis..cordozaya bi top atamiyoruz arkadas bu ne ya..duran topsuz pozisyona giremiyoruz kac haftadir..

Oğuzhan Fidan
16.03.2015, 22:08
alın elinize domatesleri takım otobüsünü kırmızıya boyayın bundan iyi tepki olmaz.. önceden kaybeden takım trabzona bile dönemezdi biz eskiden uzaklaştıkça ruhda bizden uzaklaşıyo. pozisyona giremeden geri dönüyolar resmen komedi

bilgehan83
16.03.2015, 22:09
Bir takımın amacı olur iki rakibin kaybetmiş yensen bir adım daha onlara yaklaşacaksın ama takım ruhsuz hoca formsuz başkan ortalarda yok vereceksin cezayı en ağırından ek antremanlar koyacaksın izinleri falan iptal edeceksin böyle Şerefsizlik olmaz arkadaş karşında ligin en kötü takımı var ve biz oyun kuramıyoruz yazıklar olsun

carantinas
16.03.2015, 22:09
tempolu oyuncumuz yok herkes ağır

yusuf o yüzden önemliydi. yusuf ve deniz o tempoyu yapabilecek oyuncular bence..

akhisar maçında deniz banko, iyileşirse yusuf yoksa waris olamlı bir şeyler denemelei takım yarım pozisyona bile giremiyor çok enteresan

zx61
16.03.2015, 22:10
Bizim futbolcular tam dayaklık! Bu maçın hiçbir bahanesi yok hakem sonuca etkili bir hata da yapmadı.bugün bu ruhsuzlukla penaltı kazansak atamazdık.malesef takımda ilerleme değil gerileme var.geçen haftalar demeyin ekici atıyordu o gazla alıyorduk bir şekilde yoksa takım iyi oynamıyor

Enes Ünal Kaya
Saçmalama git işine. Adam oynadığı takımda gol atmış sevinmeyecekmi. Seninkisi tam bir faşistlik.

M.demirin attıgı diğer gol sevinçleri irdelensin

ccd6167
Oynanan oyundan memnunum diyen var mı burada?

Hakem denen oç'nu gözardı edemezsiniz ki oyunda 2 gol var ikisinde de hatalı karar verdi ee buna ne diyeceksin?

Bende diyorum ki hafta içi chelsea psg maçında ki hakem hatalrını görünce bunlar devede kulak anlatabildim mi

Hakem hatası olur ama antep gibi takımlara karşı seni etkileyemez bunu anlatamıypruz karşında büyük takım olur anlarım ama yok amtep bu

talsuv61
Hemen her maç gol yemenin hiç bir bahanesi olamaz. Bu takım adamı gerçekten sinir etmeye başladı kazanmamız gereken haftada maç kaybediyoruz. Ertuğrul sağlam hala boştayken bir de onu mu denesek.

ffırtına

Bununki sevinmek değil yırtınmak, kendi memleketinin takımına gol atarsın usulünce sevinirsin bir taraflarını yırtmazsın..

nakzo
16.03.2015, 22:11

Ya hemşerim herşeye bir baheneniz var su maçın bahenesi yok 11 tane uyumsuz adamı bir araya topla ve oyna de oynuyorlar iste utanç verci bir oyun dikkat et tek bir hafta önlerine bir hedef kondu tek bir hafta tek bir hedef kondu hallerini gördüz degıl mi halleri rezil bu takım fb bjk gs yarısta hic olmasın akhisarla yarısa vallahide tillahide akhisara sampiyonluk verir ...

gurur6134
16.03.2015, 22:11
Bir takımın amacı olur iki rakibin kaybetmiş yensen bir adım daha onlara yaklaşacaksın ama takım ruhsuz hoca formsuz başkan ortalarda yok vereceksin cezayı en ağırından ek antremanlar koyacaksın izinleri falan iptal edeceksin böyle Şerefsizlik olmaz arkadaş karşında ligin en kötü takımı var ve biz oyun kuramıyoruz yazıklar olsun

Rakiplerde ibb bursa:) ulan iho ne gunleri koydun koca trabzonsporu..nuri albayrakdan sonra bidaha bunun gibi vizyonsuz cpsiz basksn gormez demistim bu klup buyuk konusmusum..

devran
16.03.2015, 22:12
Bu sene 2 ileri 1 geri arkadaşlar, bunu hazmedin artık.

65 ve 75. dk lar arasında 10dk oynadığımız futbolu özellikle böyle vasat takımlar karşısında 70-75 dk oynamalıyız. Bu seneki amacımız bu olmalı, takıma bu mentalite oturmalı.

Okadar transfer yaptık hala oyuncu mu alacağız demeyin, özellikle ersun hocanın aldıracağı oyunculara çok ihtiyacımız var bence.

Erkan Zengin çabalıyor gibi fakat formu bir türlü oturmadı. Nerde eski erkan demeden edemiyor insan. Kafası başka biyerde gibi oynuyor. Gerekirse özel olarak konuşulmalı belki bir derdi vardır, yoksa bu adam bu kadar kötü değil gerçekten.

Boss artık özlediğimiz pozisyonuna geri dönsün, adam yerini arıyor çok belli.

Ve son olarak bu maçı hemen unutup, futbol oynamaya odaklanmalıyız. Pas yapmalıyız, üretkenliği artırmalıyız, oyun sıkıştı mı açabilmeliyiz.

Sabır arkadaşlar sabır.. Bu sene zaten gitti. Avrupa Ligi diyorsanız da, kupaya direk oynayacak bir takımınız olmadıktan sonra gayet gereksiz bir kupa bence.

emre6117
Sen biliyormusun o çocuk Trabzon'a gelmek için Bursaspor ile sözleşme yenilemediğinden kadro dışı kalmış o zamanki yönetim kendisi ile ilgilenmeyip oyalayınca Gaziantepspor'a Tolunay Kafkas'ın yanına gitmiştir.Sanırım yönetim bonservis bedelsiz alınacağından rant elde edilemeyeceğinden kendisi ile ilgilenmemiştir o zaman.
Him anladim.ondan gol atinca ondan yirtinir gibi seviniyor.dusmanina atiyor yada samp.ligi finalinden gol attigini zannediyor.dusman catlatiyor yani.boyle capsiz topcu olmaz olsun.bir digeri baris memis.bizm macta aslan kesilmisti ondan sonra ismi bile gecmiyor maclarda.iste bu tiplerden trabzonspor uzak tutulmali.

hyasin61
Hakem hatası arayan hafta içi chealse psg maçını izlesin baksın hakem nasıl takım doğruyorda takım 10 kişi rakibi nasıl eliyor

Bazı hakemler oyuna etkı eder bazıları skora

Şahin Yılmaz
Futbolda yenmek de var yenilmekte.

Ama doksan dakika tek pozisyon yok. Organize sıfır. Kadro tercihleri berbat. Gereksiz futbolculara haddinden fazla sabır.

Şimdi bunun sorumlusu ben miyim Ersun Hoca mı? Ersun Ersun dedik ama yeter da.

talsuv61
Evet sevınmyecek?? Gol atmasın dıyen mı var..Ama trabzonluysan gerçekten..Sevınmıyceksın..At 5 tane at 10 tane at maçyta yırtın..Aldıgın paranın hakkını ver..Ama gol atıncada oyle sevınme..

Niye sevinmeyecekmiş bu adamı işe yaramaz diye göndermedik mi adam gurur yapar tabiki ve onun sevinmesinden çok daha önemli problemlerimiz var yenilmek gibi

Mustafa YILMAZ
şu olmasaydı bu olmasaydı şimdi liderlik gibi cümleler çocukça geliyor bana kimse kusura bakmasın daha dün hakemleri asıyorduk hatalarından dolayı o eksikliklerimiz olmasaydı o zaman farklı mı olacaktı hakemler ? ..

mesajı kısalttım biraz buyrun şimdide yapın şampiyonluk hesapları şike sürecini hiç yaşamamış renktaşlarım. kötü oyun eyvallah ama bugün iyi olsaydın da o hakemi geçemezdin en fazla beraberlik alırdın. buyrun şike davası (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=31224) konusunu iyice okuyun.

kötü oynadık hatta çok kötü ama o kadar ince çalıştı ki hakem artık profesyonel olmuşlar bu konuda şike davasını kazanmadan hiç bir halt olmaz istersen ronaldo'yu messi'yi getir.

adem73
ben taraftara falan kızmıyorum da arkadaşlar ortada alenen bir ahlaksızlık var. bu son 3 senedir böyle. yukarı yanaştırmıyorlar. aşağı da itmiyorlar. sürekli bu şekilde bizimle uğraşılıyor. aynı kavgayı evde babamla da yaşıyorum. o da buradaki arkadaşlar gibi. deli dolu bas kır yık diyor da. olmuyor arkadaşlar. okan kendi ağzı ile 3 tane faul çaldı orada. olmayan fauller düt dütler. bunu mazeret değil bir realiteyi ortaya koymak olarak alalım. taraftara kızmak falan ne haddimize. aşırı art niyetliler olmadıkça.

kesinlikle Dogru yukari yanasmamiza izin vermiyorlar.ilk gol milyon kere ve kabak gibi faul.2.gol de faul yapilan medjani.medjani de bu nasil is diyordur,bosuna takima kizmayin.

ibrahim
Bununki sevinmek değil yırtınmak, kendi memleketinin takımına gol atarsın usulünce sevinirsin bir taraflarını yırtmazsın..
gsye rövataşa attı, yerden kalktı gitti kendi yarı sahasına. Yarın öbür gün gezer Trabzon sokaklarında kasıla kasıla.

İlkhan
16.03.2015, 22:13
Sıradaki maça bakalım artık. Bitti gitti...

Rust Cohle
......şenol'un,el yasa'nın,muhammed'in gözünden ateş fışkırıyordu...adamlar maçı maçtan önce oynamışlar ve kafalarında kazanmışlar...bize de tebrik etmek düşer...hadlerini bilerek oynadılar ve istediklerini aldılar...muhammed sakatlıklarla boğuşuyordu ve onun böyle bir patlamaya ihtiyacı vardı...çocuğa küfretmeyin....sakatlığın ve gol atamamasının sıkıntısıdır o gol sevinci...çocuğu tanımadan etmeden karakterini bilmeden anasına bacısına küfretmeyin...küçülüyorsunuz çünkü...:rolleyes:

F. Yıldırım
Arkadaşım,sana en kısa zamanda bı japonya bıletı alıcam,doğru vahıdın yanına takılın ya..Vahıdspor kur japon lıgınde eglenın..

Ne severmışsın vahıdı,Ne yaptı bu ersun hoca sana..

Allah allah yaa

Kişiler Trabzonspor üstünde değildir benim için, ayrıca sen git Ersunspor'u tut. Herşey ortada takım gol pozisyonuna giremiyor, 2 organize atak yapamıyoruz. Ne yaptı sana Ersun hoca? O kadar parayı alıyor takıma bir şeyler katsın, Vahid hocanın duran topları ile ilerliyoruz. Fizik ve kondisyon Ersun hocadan sonra çöktü. Ne yaptı bu Ersun hoca?

kudu_61
Hakemlik bir durum yok ortada
tamamen ruhsuzluk ve yeteneksizlik gibi bir durum var ortada
sene başından beri sağ açık olarak oynattığımız sefa sefilleri oynuyor zerre kadar kanat organizasyonu yok
erkan çok ama çok kötü
bu maça ki geçen hafta kaleye şut çekememiş antebe çift ön libero hem biri fatih diğer medjani ile çıkmak denizi ısrarla oynatmamak warisi oynatmamak ve akaşı sol bek yapmak tamamen hoca hatasıdır kötü de olsa sol bek ya isa olur ya musa
bence hoca intahar etti
yazıklar olsun bu gece ilk defa utandım üzülmedim utandım ruhsuzluk

The Ciks
ıkı akan bekın olmadıgında sol ve sag on futbolcularında tıkanır....

sag beke sener ...

hadı bulamadın seneye sol beke bosıyı koy...

on taraf akar akmazsa....

on taraftada sular kesık demektır...

-------------

dejong ekıcı aytac....

uclusunun zayıf halkası aytac yerıne ıyı bır ortasaha orta sahayı kemık yapar...

4 rutus lazım seneye....

---------

hakemde ınce ınce dogradı...

hıc bısey oynamayınca ...

ınce goruyor...lar malum...

Oğuzhan Fidan
ersun yanallık durum yok eldeki malzemeden bu çıkıyo kebap beklemeyin. takım pozisyona giremedi ya pozisyon yok hoca napsın ! nerde vasıfsız orta sıra oyuncuları varsa bizde. saysam çok oyuncuyu kadroya bile almam bu takımda.

yatara
almanlarin bir lafi vardir, "mund abwischen und weiter gehts"

fanatikdevri
16.03.2015, 22:14
Hakem de hakem,ya bu adamlar hep aynı hiç değişmedi ki,sen niye ipe un seriyorsun?Antep gibi takıma pozisyon bulamıyorsun,tempo yapamıyorsun,haftalardır tek bir adamın frikiklerine kalmışsın.
Futbol zekası vasatın altında olan tonla futbolcun var,tarihin rekor transfer bütçesinin en pahalı adamı yaşıyor mu belli değil.Nerden tutsan elinde kalıyor takımın her tarafı dökülüyor.

bahadır2561
Bende diyorum ki hafta içi chelsea psg maçında ki hakem hatalrını görünce bunlar devede kulak anlatabildim mi

Hakem hatası olur ama antep gibi takımlara karşı seni etkileyemez bunu anlatamıypruz karşında büyük takım olur anlarım ama yok amtep bu

Seninle anlaşmamız imkansız

Ersun hocaya olan nefretin yuzunden dogru duzgun düşünemiyorsun

Eskiden yazılarını begeniyle okurdum ama iyice bozdun

Saçma sapan yazılar, sacma sapan örnekler

Peki td kim olmalıydı sence?

Bielsa filan deme makul birini söyle de bakalım ne düşünüyorsun

Veysel
Bugün gerçekten kötüydük. Sağlık olsun. Hakemi de es geçmeyeceğim formundaydı!

ffırtına
gsye rövataşa attı, yerden kalktı gitti kendi yarı sahasına. Yarın öbür gün gezer Trabzon sokaklarında kasıla kasıla.

Şanlı Trabzonspor formasını giyinmesin de bize yeter ..

Full HD
Bir arkadas dogruyu konustu! Takimda Ruh yok biz önce kendimize ceki düzen vermemiz lazim.Ne olursa olsun stad full cekmeli,inlemeli!

Biz hastayiz ve iyilesmemiz lazim.Hem futbolcular hemde taraftar bilincli olmali.

İlkhan
16.03.2015, 22:15
Bir arkadas dogruyu konustu! Takimda Ruh yok biz önce kendimize ceki düzen vermemiz lazim.Ne olursa olsun stad full cekmeli,inlemeli!

Biz hastayiz ve iyilesmemiz lazim.Hem futbolcular hemde taraftar bilincli olmali.

İnanmıyorsun dediklerini dimi :)

carolo
16.03.2015, 22:15
boyle maçlarda adam eksiltebilmen lazim ancak bu maçda tek adam bile eksiltemedik çalim atamadik
nerde bu Waris oynamasi lazimdi ayrica boyle ancak pas yapmaya çalisarak biryere varamayiz

emre6117
16.03.2015, 22:16
Hakemlik bir durum yok ortada
tamamen ruhsuzluk ve yeteneksizlik gibi bir durum var ortada
sene başından beri sağ açık olarak oynattığımız sefa sefilleri oynuyor zerre kadar kanat organizasyonu yok
erkan çok ama çok kötü
bu maça ki geçen hafta kaleye şut çekememiş antebe çift ön libero hem biri fatih diğer medjani ile çıkmak denizi ısrarla oynatmamak warisi oynatmamak ve akaşı sol bek yapmak tamamen hoca hatasıdır kötü de olsa sol bek ya isa olur ya musa
bence hoca intahar etti
yazıklar olsun bu gece ilk defa utandım üzülmedim utandım ruhsuzluk
bu macta hakmlik durum yok diyen ya futboldan zerre anlamiyordur yada art niyetlidir.

Yıldıray Emanet
Antepte oynasın yıllık 200 bin dolarlara. Yabancı kuralından sonra zaten transfer olma ihtimali kalmadı antepten belki gençlerbirliğine falan gider en fazla atlayabilceği level

kudu_61
Muhammedi yıllardır trabzonspor a kazandıramayıp bu maç attığı gole sevinmesine kızan basit insan topluluğu muhanmed trabznludur ve sevinecektir bu gayet normal becerip alamayanlara sorun bunu

Heisenberg
Zaten uzun süre galibiyet alamayan bir takıma yenilmesek şaşardım. Artık bu tür maçlardan daha çok korkar oldum. Ne zaman spiker şu kadar maçtır bu takım Trabzonspor'u yenemiyor dese yeniliyoruz. Veya nerede kötü giden takım, gol atamayan veya Trabzonlu futbolcu varsa gelip bize patlıyor.

Arda'
16.03.2015, 22:17
Sadece Ekicinin ayağına bakan ve duran top dışında gol atamayan rezil bi takımız biz beyler. 2 maç kazandık diye kendi kendimizi şampiyonluk yarışına soktuk maçtan önce 5 atarız dedik yine elimizde patladı.

Mert Acar
16.03.2015, 22:17
ulan vizeler başlıyo ben ders çalışmadım,geldim Trabzonsporun maçını izledim.yine kahır,yine acı.
bunada eyvallah Trabzonum,canın sağolsun.

kudu_61
16.03.2015, 22:18
bu macta hakmlik durum yok diyen ya futboldan zerre anlamiyordur yada art niyetlidir.yok emre futboldan da ablarım sen ne yaptın maçta bunu konuş bana kaç tane kaleyi bulan şutun veya adam gibi rganizasyonun var ne hakemi ya

fadigaTS
Birebirde adam geçebilecek kanat oyuncularına ihtiyacımız var.Çok net belli

Full HD
Gercekten merak ediyorum stad herzaman full cekip deli gibi inlese bu takima yarari olur mu?

Rust Cohle
16.03.2015, 22:19
.......bize gelecek olursak....ersun çaresiz kaldı...oyunu okuyamadı...gerçi antep geri dörtlüsü ve önliberoları çok iyi oyun çıkardı...cardozo denilen balona top bile göstermediler...5 milyon kasadan çıksın....cebine bonuslarla birlikte 3 milyon girsin...kapına son model araba iste....ondan sonra el yasa karşısında ezil....güzel iş....:cool:

Öznur61
Maç sonu nasıl değerlendirme yapıldı acaba forumda diye başlığa girdim, yorumdan çok küfür okudum.
Teşekkürler çok sevgili taraftarımız.

uzungöllü
Birebirde adam geçebilecek kanat oyuncularına ihtiyacımız var.Çok net belli

Aldık ya dünya yıldızı Erkan. Üstelik evinden aldık adamı.

Küçük Uğur
16.03.2015, 22:20
Herkes buradayken acembirligi stanbul maltepe ikmal maliye okulu asci cavus olarak 12 ay vatan borcumu odemeye gidiyorum. İnşallah döndüğümde takim sampiyonluk yarisinda bizlere keyif veren bir hal alir. Kalin sağlıcakla.

DURAS
Bu kadar statik oyuncu yapılanmasının olduğu kadrodan başarı beklemek hayaldi... Ersun hoca bu maç için kötüydü. Mağlubiyetin tek sorumlusu kendisidir

F. Yıldırım
ersun yanallık durum yok eldeki malzemeden bu çıkıyo kebap beklemeyin. takım pozisyona giremedi ya pozisyon yok hoca napsın ! nerde vasıfsız orta sıra oyuncuları varsa bizde. saysam çok oyuncuyu kadroya bile almam bu takımda.

Bir pozisyona giremiyorsak hem de bu Antep'e sorumlu hocadır. Bu kadro o kadar kalitesiz değil, ama sistemsiz çıktığı için hiç bir maç top oynamıyoruz.

Veysel
Gercekten merak ediyorum stad herzaman full cekip deli gibi inlese bu takima yarari olur mu?

Sence de olmaz mı ? Bizim takım ancak bizim baskımızla top oynuyor

chener
16.03.2015, 22:21
Bu maçtan umutluydum.hele mac başlayınca antep orta sahayı gecemeyince tamam dedim ama biz vites artiramadik.balikesire yenilsek koymazdi.en azından top oynayan takıma yenildik derdim.rezalet.

ccd6167
Seninle anlaşmamız imkansız

Ersun hocaya olan nefretin yuzunden dogru duzgun düşünemiyorsun

Eskiden yazılarını begeniyle okurdum ama iyice bozdun

Saçma sapan yazılar, sacma sapan örnekler

Peki td kim olmalıydı sence?

Bielsa filan deme makul birini söyle de bakalım ne düşünüyorsun

Ben ersun hocayı övdüğüm zamanlarda oldı

Ersun hocanın bu seninin bitmesini 4 gözle beklediğinide biliyorum

Ama ersun hocaya nefretim falan yok

Sadece bu takımın haftalardır pozisyona girememesini haflardır sadece ama sadece duran toplardan gol bulmamızı anlamıyorum

En son organize atağımızı hatırlamıyorım ki ersun hocaya biz hücum futbolı hocası deriz

Hatta haftalardır dengeli futbolunu övdük hücum oynamaktansa ama

Allahını seversen dünya futbolunda sırf hırsı var diye musa mustafa akbas salih gibi adamlara yer var mı hocam . Biz ersun hocayı bişileri değiştirsin diye getirdik ama kusura bakmayın artık bu takım bu sistemi ve bu oyuncıları haketmiyor

İskender YILMAZ
No frikik no party..

emre6117
yok emre futboldan da ablarım sen ne yaptın maçta bunu konuş bana kaç tane kaleyi bulan şutun veya adam gibi rganizasyonun var ne hakemi ya

Mesela bizm ne yaptigimiz degil.hakem bu mac skora etki etti mi etmedi mi onu konusuyoruz.sen 2 golde de hataliysan hakem olarak hangi macin yorumunu yapacaksin.hakemi yenmek gibi bir zorunluluk mu olusti artik.karsi takim 12 kisi mi olaca hep.biz psg kadr.barca kadr kaliteli degiluz hakemi de yenemiyiruz.2012 yilindan oldugu gibi.gucumuz sinirli.adalet olmadigi yerde bizm basarili olma sansimiz yok.

F. Yıldırım
16.03.2015, 22:23
Herkes buradayken acembirligi stanbul maltepe ikmal maliye okulu asci cavus olarak 12 ay vatan borcumu odemeye gidiyorum. İnşallah döndüğümde takim sampiyonluk yarisinda bizlere keyif veren bir hal alir. Kalin sağlıcakla.

Hayırlı teskereler hocam.

sasort
arkadaşlar ben şuna ayar oluyorum

ersuna bakıyorum geçen hafta varlık gösterdimi kesin kadroda

şu aytacı neden oynatmadı özeri anladım waris deniz neden oynamaz

en büyük hatası aytacı yedek bırakması oldu

Şahin Yılmaz

Hayırlı tezkereler. Allah'a emanet ol.

Küçük Uğur
16.03.2015, 22:24
Hayırlı teskereler hocam.
Allah razi olsun herkesten.

Hayırlı tezkereler. Allah'a emanet ol.

uzungöllü
16.03.2015, 22:24
Bugün kaybedilen 3 puanın acısı ilerleyen haftalarda çok daha ağır olacak.

ibrahim
16.03.2015, 22:25
Muhammedi yıllardır trabzonspor a kazandıramayıp bu maç attığı gole sevinmesine kızan basit insan topluluğu muhanmed trabznludur ve sevinecektir bu gayet normal becerip alamayanlara sorun bunu
gsye rövataşta atıp hiç bir şey olmamış gibi kendi yarı sahasına giden adam, bize attığı için tepiniyorsa deli danalar gibi has ettilerde almadılar o karaktersiz bücürü. Fatih Terim yalaması bacaksız.

ccd6167

Allaha emanet ol kardeş

Reha Demirbaş
Kalitesizlik!
Kalitesizlik!
Kalitesizlik!

Fatih Birinci
Hafta sonu şikeyi kaşıdık yine biraz etkisi olabilir mi?
kesinlikle

farozlufatih61
Yenilsende yensende herzaman senle TRABZONSPOR'um...
Seni Şampiyonluk için sevmedim amatöre dahi gitsen herzaman bu kalp senindir...

bahadır2561
16.03.2015, 22:26
Bir pozisyona giremiyorsak hem de bu Antep'e sorumlu hocadır. Bu kadro o kadar kalitesiz değil, ama sistemsiz çıktığı için hiç bir maç top oynamıyoruz.

Bilmesem Vahid'in sistemli oynattıgını düşünecektim bi an

Kadro kalitesiz değil mi?

ccd6167
16.03.2015, 22:27
gsye rövataşta atıp hiç bir şey olmamış gibi kendi yarı sahasına giden adam, bize attığı için tepiniyorsa deli danalar gibi has ettilerde almadılar o karaktersiz bücürü. Fatih Terim yalaması bacaksız.

Bence asıl böyle olacaksın bende trabzonspora karşı oynasam bende sevnirim gol atınca bakın david luiz bile sevinmicem dedi

Muhammetin golune takılın bence ne kadar kaleci hatası olsada yetenekli adam biraz gelişimini geç tamamlayacak ama iyi ve yetenkli adam

sasort
16.03.2015, 22:27
takımda bakın ayağına top alınca kaybetmez dediğimiz oyuncu geçen rakip eksilten oyuncu sayısı o kadar azki

nakzo
16.03.2015, 22:28

Dostum sen İhonun havarlerine hicbir sey anlayamazsın 100 milyonluk tak 2 deplasman galibiyeti alabildi bu takım. Daha eskisehirle,g.birligiyle,sivasla ,rizeyle deplasmanda bjk gs ve bursayla icerde oynayaca 6. cı sıradan bir basamak yukarı çıkamaz 100 milyonluk reziilik kepazelik.

ibrahim
Bence asıl böyle olacaksın bende trabzonspora karşı oynasam bende sevnirim gol atınca bakın david luiz bile sevinmicem dedi

Muhammetin golune takılın bence ne kadar kaleci hatası olsada yetenekli adam biraz gelişimini geç tamamlayacak ama iyi ve yetenkli adam
Allaha yakın bize uzak olsun.

Biz devlet Trabzonspora yamuk yapıyor diye vatandaşlıktan çıkalım, toprağım dediğim herif bana atınca atlasın zıplasın he? Kanıma dokunuyor kanıma!

ts_tuncay_ts

Takım yenilince bela okuyan küfürleri havada uçuşturan taraftarımızda birşey yokta adam takımına gol attırmış sevinmiş çokmu

Rust Cohle
.....kaleci karcemarkas ekicinin ruhunu ezberlemiş...ne yapacağını ne edeceğini kafasına kazımış....keza diğer diğer takım arkadaşları da....
......deniz yılmaz acemi acemi hareketler yaptı...güldürdü kendine...
......şu bizim kaleciye sorsanıza.....neden topları kağnı gibi oyuna sokuyor...neden en az 1 dakika etrafa bakıp degaj yapıyor....3-4 sıfır önde herhalde arkadaş....
......peki...üzüldüm mü....evet...ama o kadar da değil....özveri,istek,heyecan,takım ruhu parayla başarılı olunabileceğini sanan gerizekalılara kapak oldu...ha gerizekalılar içinde bende varım...çuvaldızı da arada kendimize değdirelim değil mi.....:cool:

U.Sadıkoğlu
16.03.2015, 22:29
bmnradyo.com 'da canlı yayındayız konuğumuz DEEP BLUE.

http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=48597&page=12

bahadır2561
Ben ersun hocayı övdüğüm zamanlarda oldı

Ersun hocanın bu seninin bitmesini 4 gözle beklediğinide biliyorum

Ama ersun hocaya nefretim falan yok

Sadece bu takımın haftalardır pozisyona girememesini haflardır sadece ama sadece duran toplardan gol bulmamızı anlamıyorum

En son organize atağımızı hatırlamıyorım ki ersun hocaya biz hücum futbolı hocası deriz

Hatta haftalardır dengeli futbolunu övdük hücum oynamaktansa ama

Allahını seversen dünya futbolunda sırf hırsı var diye musa mustafa akbas salih gibi adamlara yer var mı hocam . Biz ersun hocayı bişileri değiştirsin diye getirdik ama kusura bakmayın artık bu takım bu sistemi ve bu oyuncıları haketmiyor

Valla bu gelişini pek sindirememişsin gibi yazılarından onu anlıyorum..

O konuda eleştirimi bende yaptım Ersun Yanal başlıgında

Atik-Medjani orta sahası nedir?

Bosi neden sağ bek oynamıyor?

Eyvalah bunları eleştir ama hakemlik bişey onu da yeneceksin tarzı şeyler yazarsan komik duruma düşersin

Bülent AKBULUT61
senelerden beri kandırıyorlar bizi çocuklar gibi elimize gofret verip canın sağolsunmuş tamam sağolsunda AMK geberip gidiyoruz neyi canı

Oğuz B.
16.03.2015, 22:30
Biz top oynamadık. Eyvallah. Ancak ince ince doğradılar bu akşam Trabzonspor'u. Açık ve net.

Bülent AKBULUT61
16.03.2015, 22:30
Trabzonspor Başkan Yarımcısı Ali Uzunay'dan futbolculara: "Yazıklar olsun size

ibrahim
16.03.2015, 22:31
Takım yenilince bela okuyan küfürleri havada uçuşturan taraftarımızda birşey yokta adam takımına gol attırmış sevinmiş çokmu
Evet çok. Biz kimlik savaşı veriyoruz bu ligde. İstanbul beyzadelerine yaranmak için memleketinin takımına karşı bu kadar hırslanmış herifi hazmedemem. Ne farkı kaldı Aliağaoğlundan, Nursuz Çebiden vs.?

Ogün'
16.03.2015, 22:31
Önce yönetim gidecek

F. Yıldırım
16.03.2015, 22:32
Bilmesem Vahid'in sistemli oynattıgını düşünecektim bi an

Kadro kalitesiz değil mi?

Bu kadro kalitesiz değil, ama kanatlara bir ağır vasıta bir de yetenek fakiri koyarsan kalitesizleştirirsin.

Vahid hoca'ya sistemini oturtacak zaman verilmediz. Gol sorunumuz yoktu, gol atmayı da çözmeye yaklaşmışken hocayı yolladık. Kaldı ki Vahid hoca da bu takımı 4. yapardı. Ersun hocaya hiç gerek yoktu.

Veysel
16.03.2015, 22:33

Koskaca Trabzonspor kulübünün başkan yardımcısına bakar mısın hey hey! Twitter'dan futbolculara sallıyor..! Vizyon patlaması yaşanıyor sıkı tutunun!

Rust Cohle
16.03.2015, 22:35
.....teknik heyetler arasında da bariz fark vardı....okan maça o kadar konsantreydi ki maçı kazanma hırsından gözlerinden ateş fışkırıyordu...aferin ona...kısıtlı kadroyla paralı askerleri yenmek kolay iş değildi...
....bizim hocamız da donuk donuk sahaya bakıyordu....arkadaş hiç jurgen kloop seyretmezmisiniz...sen sahanın kenarında takımın için kendini yırtacaksın..neden mi...çünkü o paralı askerler saha kenarında senin ne yaptığına o kadar dikkatli bakarlar ki sendeki en ufak umutsuzluğu gördükleri anda onlarda yelkenleri suya indirir...biraz agresiflikten zarar gelmez hocam...:cool:

bahadır2561
16.03.2015, 22:35
Bu kadro kalitesiz değil, ama kanatlara bir ağır vasıta bir de yetenek fakiri koyarsan kalitesizleştirirsin.

Vahid hoca'ya sistemini oturtacak zaman verilmediz. Gol sorunumuz yoktu, gol atmayı da çözmeye yaklaşmışken hocayı yolladık. Kaldı ki Vahid hoca da bu takımı 4. yapardı. Ersun hocaya hiç gerek yoktu.

Yetenek fakiri dediğin adamı kim aldırdı?

Musa'yı kim aldırdı?

Atik'i kim aldırdı?

Yatabare'yi kim aldırdı?

Waris'i kim aldırdı?

Sayayım mı daha?

ccd6167
16.03.2015, 22:38
Valla bu gelişini pek sindirememişsin gibi yazılarından onu anlıyorum..

O konuda eleştirimi bende yaptım Ersun Yanal başlıgında

Atik-Medjani orta sahası nedir?

Bosi neden sağ bek oynamıyor?

Eyvalah bunları eleştir ama hakemlik bişey onu da yeneceksin tarzı şeyler yazarsan komik duruma düşersin

Sen hala sindirememişssin diyosun neyse

Vaziyet ortada ersun hocanın gelişiyle erkanın gelişi aynı zaten hoca bişileri değiştirsin

kudu_61
16.03.2015, 22:38
mesela bizm ne yaptigimiz degil.hakem bu mac skora etki etti mi etmedi mi onu konusuyoruz.sen 2 golde de hataliysan hakem olarak hangi macin yorumunu yapacaksin.hakemi yenmek gibi bir zorunluluk mu olusti artik.karsi takim 12 kisi mi olaca hep.biz psg kadr.barca kadr kaliteli degiluz hakemi de yenemiyiruz.2012 yilindan oldugu gibi.gucumuz sinirli.adalet olmadigi yerde bizm basarili olma sansimiz yok.emre haklı olabilirsin çok gerginim sahada ynayan ruhsuzları görünce hakemi dikkate alamıyorum sen ne kadar hakem dedikçe ben hala niye kanat organizasyonumuz yok diyeceğim çünkü bariz hakem hatalarında bile şimdiye kadar haksız olduk sesimiz çıksada istanbula varmadı yerel merdya da kısıtlı kaldı bu yüzden hakemi düzeltmektense sefayı erkanı fatihi özeri düzeltebilirmiyim dredindeyim

Mesut
16.03.2015, 22:39

Neyin kafasını yaşıyorsun sen be adam
Kendi futbolcularını tweetden mi eleştiriyorsun.
Asıl sana yazıklar olsun
Varsa bir sorun toplantı yapar konuşursunuz futbolcularla adam tweet atiyor şaka gibi

F. Yıldırım
16.03.2015, 22:40
Yetenek fakiri dediğin adamı kim aldırdı?

Musa'yı kim aldırdı?

Atik'i kim aldırdı?

Yatabare'yi kim aldırdı?

Waris'i kim aldırdı?

Sayayım mı daha?

Öncelikle Musa ve Sefa'yı Vahid hocanın isteyerek aldıracağını düşünmüyorum, niye çünkü adam Türk ligini takip etmiyordu, Dünya Kupasından döndüğünde de bu futbolcuları araştıracak yeterli zamanı yoktu, belli ki birilerinin önerileriyle alındı (menajerler, Sefa'nın transferinden net anlaşılıyor). Yatabare onun zamanında etkiliydi kaldı ki ben alınmasını istememiştim ama dediğim gibi şimdi ki gibi sığır değildi. Waris 10 haftadır oynamıyor, yeterince süre verilmedi.

biltrabzon
16.03.2015, 22:40
Burda elestiri yapan bizlere cevap yetistireceginize gidin önce puan durumuna bakin.Sonrada hesap makinesi alin Sefa,ishak,Constant,Erkan ve Waris in maliyetlerini hesaplayin.Buda yetmezse size haci ya trollük yapmaya devam edin.

F. Yıldırım
16.03.2015, 22:41

bakalım twit yüzünden yönetim dışı kalacak mı(!)

Rust Cohle
16.03.2015, 22:43
....bilgisayar önemli tabi...saha kenarında bile bizimkiler bilgisayarla çalışıyorlar...devam edin böyle....eşofman üstü bilgisayar tv den güzel gözüküyor...her ne kadar markası belli olmasa da herhalde bilgisayar iyi bir şeydir...sana maç kazandırır yani....oyuncuların performansını,koşu mesafelerini,laktak testini düzgün tut ki maçı alabilesin....aman o bilgisayarın başına birşey gelmesin...yoksa her türlü felaket başımıza gelebillir...sizin gibi felaketler.....:cool:

cakalkerem
16.03.2015, 22:45
İHO istifa forumu canlanmıştır şimdi

sechquin
16.03.2015, 22:47
Yani kızmadan sakince evde maç seyredelim stres atalım diyoruz , çoluk çocuğun yanında daha çok strese girip napalm bombaları gibi ard arda patlamalar yaşıyoruz , adamlar kalemize 3 defadan fazla gelmediler iki tane gol attılar , futbol adına da ortaya hiç bir şey koymadılar, hocamızında sefa ve fatih ısrarı olayı tamamına erdirdi , ulan üsteki iki takım puan kaybetmiş iyi kötü 2.lik için bir şans doğmuş, kazansak bizde havaya gireceğiz ama gel gör ki sahada hiç keyif vermeyen 90 dakikayı eziyet çektirterek izleten bir takım vardı. Tamam takımımız çok iyi değil , belki çok fazla yetenekli oyuncularımız yok ama bu futbol adına hiçbir halt yapmamanın bahanesi olamaz ki sahasındaki son 7 maçını kazanamayan bir Antepe karşı oynuyorsun ahhh Ersun hoca AHHH hayal kırıklığı yaşattın

cakalkerem
16.03.2015, 22:48
maç eziyetti cidden...

Rust Cohle
16.03.2015, 22:48
......zeki,ishak ve ferhat tribüne çıkmış,ellerinde telefon....mesajlaşıyor hacılar...aynen devam....yakışır koçlarıma....;:cool:

A.T.R
16.03.2015, 22:49
Neymiş stad şöyle berbatmış. Neymiş stad şöyle güzelmiş. Bana ne ya. Ozanın dediği gibi diyorum:

"NEYLEYİM KÖŞKÜ, NEYLEYİM SARAYI İÇİNDE SALINAN YAR OLMAYINCA."

Böyle oynayan takıma değil Akyazı, Yavuz Selim bile fazla.

biltrabzon
16.03.2015, 22:51
Trabzonspor tarihinin en rezil baskan ve yönetimi.Cöpe atilan 100 trilyon,elde bir Mehmet ve 30 yasini coktan asmis Bosingwa ve Cardozo var.Dur birde tebrik edecektik dimi haciyi yaptigi transferlerden ötürü.Tarihin en iyi kadrosu buysa,95-96,2005-2006 ve 2010-2011 kadrosu ne oluyor.

BlackPanther
16.03.2015, 22:52
almanlarin bir lafi vardir, "mund abwischen und weiter gehts"

Ama o zaman adama sorarlar, "Was hattest du im Mund?"

Gökhan Baymak
16.03.2015, 22:53
Tamam yenildik de abartmaya gerek yok. Ilk 4 icinde birirelim bu bize yeter..

Antonio
16.03.2015, 22:53
ligdeki futbol berbat bu futbola 5 kuruş verilmez. yine sponsorlar para veriyor. premier ligi bırak fransal igi bile bu lige 10 basar. ligde süreksiz bir top oynanıyor.sanki filim setindeyiz sürekli yönetmen stop diyor tekrar oynanıyor, kesiliyor. her maç böyle. Çok şeyler dğeişmeli hem de çok. Doll gençlerbirliğne geldiğinde. futbolcuları kastederek bunların buraya nasıl geldiğini merak ediyorum demişti. amatörler ordusu. macar ligi futbolcuları bile daha iyidir şunlardan... bugün real madrid anteple oynasa yine maç bu kadar kesilirdi karşıda futbolun kuralarını bilen adamlar karşıdakiler topçu değil bizimkilerde topçu değil hepsi .

Oğuz B.
16.03.2015, 22:54
Şu takımın yenildiğine mi üzülelim. Yoksa ben demiştim diye her maç sonu fallik fallik ortada dolaşanlarla mı uğraşalım?

dağlıca61
16.03.2015, 22:55
Hakem hatasının sonuca etki ettiği doğrudur da bizim futbolcular sonuca etki etti mi ?.Artık bu sorunun cevabını sorgulamalıyız, takım ruhu taşıyorsan hakemi de yenebilirsinde biz maalesef Trabzonspor ruhu kazanamadık, önce Trabzonspor ruhu daha sonra takım ruhunu kazanmalıyız ki bu akşamki işkence, stres ortamı son bulsun.

cakalkerem
16.03.2015, 22:55

7 puan kalacakken hala 4 culuk....

bilgehan83
16.03.2015, 22:57
Hücum kaleciden başlar bİizm kaleci oyuna beş dakikada topu sokuyor degajları atak olarak geri geliyor inanılmaz sinirliyim ruhsuzlara öyle ceza verilmeli ki pişman olsunlar bu kadar kötü oynadıklarına

fanatikdevri
16.03.2015, 22:57

Belki yüz yüze futbolcular bu yöneticiyi ciddiye almıyorsa,twitterdan ciddiye alınırım demiştir.
Nerden tutsan elinde kalıyor kulüp,neyseki küfür falan etmemiş.

fanatikdevri
16.03.2015, 22:59

Ekici dışında modern futbolla uzaktan yakından alakamız yok ve kulübün en pahalı kadrosu bu.
4.lük için bu kadar para harcamaya gerek yok.

Sefer A.
16.03.2015, 22:59
2.golü atan herif, biz tekrar oyunu başlattıktan sonra bile sahanın ortasında seviniyordu...
en koyu fenerlinin bile onun kadar garezi yoktur bize...
"E gol atmasa mıydııı"cılar çıkar ortaya şimdi

Rust Cohle
16.03.2015, 23:02
....skora göre yorum yapmak iyi birşeydir...kaybettiğinde saydırmalı hatta ağza gelen söylenmeli...kazandığında ise köpekler gibi sevinmelisin...gol yediğinde atara atar gidere gider yapmalı...gol attığında pis pis sırtmalı arkadaşın ensesine şaplak atmalısın...taraftarlık budur...
...taraftarlık pis iştir...güzelliği pek yoktur...yanar döner olmalı insan...şartlara hemen uyum göstermeli.....bir dakika önce dediklerini inkar etmelidir...sonra da hiç bir şey olmamış gibi davranmalı hemen üste çıkmalı ve pişkin pişkin ahkam kesmelidir...
....her ortamda bilge gibi davranmalı...satılan ferrari bu ortamlarda ağza bile alınmamalıdır....milletin iyi dediğine kötü demeli.... her türlü kaos ortamında ortaya abuk sabuk fikir atmalı ve insanlar daha çok sinirlendirilmelidir....
.....hertürlü konu hakkında iyi veya kötü bilgin olmalı...derdini anlatmak isteyen ezilmeli...at pisliği muamelesi yapılmalı...ortalığı fena gaza getirip sonra ortadan kaybolmalı.....
.....işte taraftarlık budur hacı....:cool:

bahadır2561
16.03.2015, 23:05
M. Demir kendini dusunmuosu anladik da aileni de mi dusunmuyorsun?

O kadar kufur yedin degdi mi?

Attin golunu eyvallah edeplice sevin haykirmak nedir

Insallah Trabzon'un kiyisindan gecmezsin

ibrahim
16.03.2015, 23:06
2.golü atan herif, biz tekrar oyunu başlattıktan sonra bile sahanın ortasında seviniyordu...
en koyu fenerlinin bile onun kadar garezi yoktur bize...
"E gol atmasa mıydııı"cılar çıkar ortaya şimdi
Sıkıntımızı anlamıyorlar. Derdimiz gol atmasıyla değil. Nursuz Çebi, fb avukatı emre zımbırtısı vs. gibi Trabzonlular gibi Trabzonspora garezi olması. Onlar gibi İstanbul yalamalığı uğruna memleketinin en büyük değerine karşı terbiyesizlik, adilik yapması.

Bazı beyinlere girmiyor sıkıntımız...

Muhammed KOÇ
16.03.2015, 23:07
Yok arkadaş bıktım artık. Yeni kadro, yeni hoca yada yeni başkan veya alışma süreci felan hikaye.

Şu oyuncuların üzerine ligdeki herhangi bir anadolu takımın formasını giydir şuanki aynı puanı toplar üç aşağı beş yukarı.

Ama şu üç istanbul takımının formasını giydir, kesin lider olur diyemem ama, her türlü potada olur.

Burda kastım şike yapmaları yada haksız bir şekilde üstün olmaları değil kesinlikle onun da altını çiziyorum.

Daha açık konuşmak istiyorum aslında ama aşırı milliyetçi arkadaşların gazabıyla uğraşamam şimdi.

Ne demek istediğim anlaşılmıştır heralde olay budur arkadaş malesef.

Fatih Öztürk
16.03.2015, 23:08
Provokatörler sahne sizin hadi yine iyisiniz...

sasort
16.03.2015, 23:11
ben anlamadım arkadaş ya elinde özer aytaç gibi koşan adamlar var medjaniyi fatihi ön libero oynatıyorsun arkadaşlar karşımızda fb olsa yaslan geriye bu kadro ile beraberliğe ouna

gaziantep ne korkuyorsun bence bu hafta o cesaretim ersun gösteremedi

topçular değil

şu kadro ile çıksaydı maçı alırdık kannımca

ersun gibi atak oynamayı seven adam nasıl böyle çıkar bu maça

ya bu salihe niye bu kadar güveniyorlar anlamadım

şöyle bir kadro ile çıksaydık bundan kötü ne olurdu

...........................hakan.................. .......
bos............uğur........mdjani...........musa

.................aytaç.......özer................. ...
waris.................mehmet...............erkan
........................cardozo................... ...

ben olsam böyle çıkardım

şu constantı affedeceklerse affetsinler artık şu fatihten iyidir bence

Fatih Öztürk
16.03.2015, 23:13
Takım yenildimi mal bulmuş mağribi gibi kadro şöyle başkan böyle yorumları yapanlar takım yendiği zaman foruma uğrama bile uğramıyorlar.onun için bu tipleri sallayın gitsin.engelleyin kendi yazdıklarını kendileri okusun.

CEMEFKER
16.03.2015, 23:15
belli belli Napoli macında gülerek egleniyordun

Delikanlı ol gel yendiğimiz mactan sonra da yaz
Delikanlılığı başka yerde yaparım genelde. ..bekleme yapma devam et...o kadar mesaj kayıtlarına bakacak kadar paranoyak bir hal var olsa gerek...

MaEsTrO
16.03.2015, 23:15
Oynamadan 5 gol atar havaya girersin. Sonra Antep'li gelir tokadi atar kendine gelirsin.

bahadır2561
16.03.2015, 23:17
Delikanlılığı başka yerde yaparım genelde. ..bekleme yapma devam et...o kadar mesaj kayıtlarına bakacak kadar paranoyak bir hal var olsa gerek...

Mesaj kayitlarina bakmiyorum delikanli i yazdigin mesaji unutmiycam

Hadi yol al

Sefer A.
16.03.2015, 23:17
Sıkıntımızı anlamıyorlar. Derdimiz gol atmasıyla değil. Nursuz Çebi, fb avukatı emre zımbırtısı vs. gibi Trabzonlular gibi Trabzonspora garezi olması. Onlar gibi İstanbul yalamalığı uğruna memleketinin en büyük değerine karşı terbiyesizlik, adilik yapması.

Bazı beyinlere girmiyor sıkıntımız...

Bunun için ben Mehmet Yılmaz'a adam diyorum, bizdeyken eleştirildi sonra gitti nice takımlarda oynadı, hiç tavrını bozmadı hiç bize karşı çirkeflik yapmadı, oysa eminim ki bize gıcık olmak için bin türlü bahanesi vardı...
Yazık gerçekten bugün bize 2.golü atana, ve onun gibilerine, mesela Oğuzhan gibi, onu da hatırlıyorum bize karşı nasıl oynuyordu hakeme nasıl itiraz edip baskı yapıyordu... 1 sene öncesinde arsenal marsenal daha gencim kalmak daha doğru diyordu ama sene sonu İstanbul takımı isteyince 1 senede tecrübe kazanıp(!) arsenal'i takmayıp para ve şehre bakarak bjk'ye gitti, sorsan büyük Trabzonsporlu he he
Aynıları malesef Özer için de geçerli, kusura bakmasın kimse

fanatikdevri
16.03.2015, 23:18
Takım yenildimi mal bulmuş mağribi gibi kadro şöyle başkan böyle yorumları yapanlar takım yendiği zaman foruma uğrama bile uğramıyorlar.onun için bu tipleri sallayın gitsin.engelleyin kendi yazdıklarını kendileri okusun.

Takım 4 defa yenildi ligde ama çoğu maçta eleştirildi,çünkü ortada harcanan paranın alındığı bir futbol yok.
Ekici'nin frikiklerine bakıyoruz.
Ali Uzunay adlı yönetici twitter futbolcuya gider yaptığı maçtan çıkmışız Fatih,buradaki eleştirileri fırsatçılık olarak görme.
Takım hiç bir önemli virajı alamıyor,Napoli karşısında tüy sıklet kaldık.

sasort
16.03.2015, 23:19
Provokatörler sahne sizin hadi yine iyisiniz...

fatih ben ersun hocaya şaşırdım

neden böyle bir kadro ile çıktı

ya karşında böyle güçsüz takıma karşı koy ağırlığını

ben vahide kızıyordum defans oynatıyor diye ersu hocanında geldiği nokta aynı

bu takımın başına gelene bir şey oluyor

aytaç neden oynamadı orta sahada hayretlik mevzu

orta saha oynattığın adamlar biri defans biri kanat oyuncusu

ben mi biliyorum bu işi senin elinde 12000 km koşan aytaç ve özerin var

sen medjani ve fatihi oynatıyorsun

nakzo
16.03.2015, 23:19
İHO istifa forumu canlanmıştır şimdi

Yok niyeki niye yani 100 milyonluk enkazla bizi 6. yapacak büyük başkan seneye 200 milyon daha harcayıp bizi 4. yapacak dilekolay dostum 4. olacaz biz inşallah bu başarıyı hazmederiz bunun altında ezilmeyizde ileriki senelerde tekrar 6. cılık ve 4. cculuk gibi büyük başarıları tekrardan ya sayabiliriz..

Muhammed KOÇ
16.03.2015, 23:20
Yorumlarımızda herkesi genelleyerek konuşmazsak samimiyetimiz ortaya çıkar. Takım her galibiyet aldığında şampiyonluk umudu başlıklarındaki umutlananların, inananların hepsini genelleyerek sürekli poliannacılık yapmakla suçlamak ne kadar gıcık bir durumsa, alınan mağlubiyetler sonrası yapılan her eleştiriyi provakatörlükle nitelendirmek o kadar sinir bozucu.

Şu duruma isyan etmemek elde değil anlamıyorum bu insanları. Taraftardan başka yönetici oyuncu bazında bu takımı umursayan birileri yok gibi hissediyorum artık.

Turan AKYILDIZ
16.03.2015, 23:21
off yaaa geçmez şimdi bu hafta yıktım evi resmen şu takıma yenildik hala şoktayım adamların tek atağı yok 2 gol attılar ya...haftalardır galip gelemeyen galip gelmeyi bırak gol atamayan takıma yenilmek çok koydu bana...ben topçu olsam şu takımda hırsımdan ağlardım dağıtırdım kendimi şu takıma nasıl yenildik diye...bakıyomda bizim topçularda bi hava maç bitsede gitsek bizim burda ne işimiz var tavırları...

CEMEFKER
16.03.2015, 23:21
bahadır2561 !

Senin tarz çok adam tanıdım burada....tartıştım...benim duruşum belli..."delikanlı ol" lafını zıtdı olan " karı gibi yavşama" olarak aldım, cebine koydum...

hyasin61
16.03.2015, 23:23
Ya su takım kotu sonuc aldıgında ortaya cıkan skor odaklı seyırcı tayfası (taraftar dıyemeyecegım ) gıdın baska takım tutsanıza hem ıyı sonuclar alır sevınırsınız hemde gercek taraftar potansıyelımızı gormus oluruz sızlerden sonra .

Fatih Öztürk
Takım 4 defa yenildi ligde ama çoğu maçta eleştirildi,çünkü ortada harcanan paranın alındığı bir futbol yok.
Ekici'nin frikiklerine bakıyoruz.
Ali Uzunay adlı yönetici twitter futbolcuya gider yaptığı maçtan çıkmışız Fatih,buradaki eleştirileri fırsatçılık olarak görme.
Takım hiç bir önemli virajı alamıyor,Napoli karşısında tüy sıklet kaldık.
Olabilir yenilebiliriz çok kötüde oynamış olabiliriz.bu demek değildirki kadro kötü.şuan ligde hiç bir takım futbol namına bir şey oynamıyor ligin 2.yarısı her şeye rağmen toparlandık iyi giden bir şeyler var.sadece yenilgi sonrası cırtlaklık yapanlar belli.Onun haricinde eleştiriyi yapıcı yapanlara kim bir şey diyebilirki?

sasort
Oyuncuların bir çoğunu değiştirmek gerekiyordu

ersun suçlu sensin karşında varlık gösteremeyen bir antep vardı

doğru kozları kullanmadı

haftaya inş elindeki oyuncuları iyi kullanır

nakzo
16.03.2015, 23:25
7 puan kalacakken hala 4 culuk....

Bu takımın 4.felan olacağı yok 6.sıradan tık yukarıda bitirmez ligi eskisehir,g.birliği,küme duelsmeye oynayan sivas ve rizeyle deplasmanda rakibiz bursayla şampiyonluğa oynayan bjk ve gs ile içeridebu takım 50 puanı zor toplar.Dua edindebher hafta sövdügümuz sivas bursayı yensin.

only ts
16.03.2015, 23:25
antep bize iyi calisti, ekiciyi oynatmadi, ceza sahasina sokmaya pek izin vermedi, ve sonuc boyle oldu.. saglik olsun. burdan nefret kusan gerek face booktaki bmn basliginda gerek burda, diycegim tek laf, pislik olmayin !!

Fatih Öztürk
16.03.2015, 23:26
fatih ben ersun hocaya şaşırdım

neden böyle bir kadro ile çıktı

ya karşında böyle güçsüz takıma karşı koy ağırlığını

ben vahide kızıyordum defans oynatıyor diye ersu hocanında geldiği nokta aynı

bu takımın başına gelene bir şey oluyor

aytaç neden oynamadı orta sahada hayretlik mevzu

orta saha oynattığın adamlar biri defans biri kanat oyuncusu

ben mi biliyorum bu işi senin elinde 12000 km koşan aytaç ve özerin var

sen medjani ve fatihi oynatıyorsun

Ersun hoca bencede bugün tonla hata yaptı.Erkana ve Sefa'ya bu kadar sabretmesi inanılır gibi değil.

fanatikdevri
16.03.2015, 23:28
Olabilir yenilebiliriz çok kötüde oynamış olabiliriz.bu demek değildirki kadro kötü.şuan ligde hiç bir takım futbol namına bir şey oynamıyor ligin 2.yarısı her şeye rağmen toparlandık iyi giden bir şeyler var.sadece yenilgi sonrası cırtlaklık yapanlar belli.Onun haricinde eleştiriyi yapıcı yapanlara kim bir şey diyebilirki?

İlerlemiyoruz Fatih,taşıma suyla değirmen döndermeye çalışıyoruz,sanıyoruz ki İstanbul takımları gibi olur,yok işte adamlar buraya gelerek lutfettik sanıyorlar,şark görevi görüyorlar.
Bunun yanına bir de bu başkan ve yönetimin çapsızlığını koy,o kadar para harcanmış ne olduğumuz belli değil.
Bursa'nın sezon başından bugüne aldığı yola bak bir de bize.Lige yeni çıkan İBB'nin bile bir oyun şablonu var ama bizim Ekici dışında bir olayımız yok.

Emrah Akcagöz
16.03.2015, 23:28
Neyse fazla sıkıntı yapmaya gerek yok bu sene ya 4 ya da 6. olacağız. Bu net bir şekilde belli oldu.

bilgehan83
16.03.2015, 23:29
Mustafa çulcu şaka gibi

bilgehan83
16.03.2015, 23:30
Eli açık ama topu göremiyor yuh diyorum çulcu efendi sana

Tufan AYAN
16.03.2015, 23:30
Bu yenilgi kaza. hakeminde, konsantre olamayan oyuncularin da eşlik ettiği tam bir kaza. Umarim bu kazadan ders çıkartırız, taraftariyla, oyuncusuyla, yöneticisiyle... Herşeyiyle... Ardindan 2. Yarıda yükselen ivme akhisar maçıyla devam eder.

sasort
16.03.2015, 23:31

kardeş biz ikinci yarı iyi oynamıyoruz böyle düşünmeyin ne olur

iyi oturmuş olgun oyunumuz olsa bu maçı kesin alırdık

ama ben ersun hocayı bu maç beğenmedim

ama ikinci yarıda yakalanan başarının sahibi ersun hocadır bence

çünkü şu ligi yeni başlamış kabul edelim

ilk yarıda olsak şu an lider veya ikinciydik

ersun hoca iyi oynamasakta maç kazanmayı bildi ikinci yarıda

tek eleştirdiğim mmaç antep maçı oldu

ibrahim
16.03.2015, 23:32
Bunun için ben Mehmet Yılmaz'a adam diyorum, bizdeyken eleştirildi sonra gitti nice takımlarda oynadı, hiç tavrını bozmadı hiç bize karşı çirkeflik yapmadı, oysa eminim ki bize gıcık olmak için bin türlü bahanesi vardı...
Yazık gerçekten bugün bize 2.golü atana, ve onun gibilerine, mesela Oğuzhan gibi, onu da hatırlıyorum bize karşı nasıl oynuyordu hakeme nasıl itiraz edip baskı yapıyordu... 1 sene öncesinde arsenal marsenal daha gencim kalmak daha doğru diyordu ama sene sonu İstanbul takımı isteyince 1 senede tecrübe kazanıp(!) arsenal'i takmayıp para ve şehre bakarak bjk'ye gitti, sorsan büyük Trabzonsporlu he he
Aynıları malesef Özer için de geçerli, kusura bakmasın kimse
Kanıma dokunuyor, beynim uyuşuyor, tepem atıyor. Ulan bu şehir senin canında, kanında, damarında var. Bu kadar mı nefret eder bir insan. Hemde bu şehire, bu takıma, bu insanlara yapılan bunca adilikten, itlikten, şerefsizlikten sonra nasıl yakıştırabikiyorsun bu hareketleri kendine. Anlamıyorumki...

F. Yıldırım
16.03.2015, 23:36
evet çarpışmaymış, ulan bu kadar karaktersizlik olmaz, iki tane adam aynı yönde koşuyor ve arkadaki futbolcu öndekine çarpıyorsa net fauldür, karşı karşıya çarpsalar anlarım da bu pozisyona faul demeyen ciddi art niyetlidir

sasort
16.03.2015, 23:36
bu hafta bu kadro ile çıkmalıydık

salih yerine bosigwa sadece

http://www.oynadikoyna.com/fotograf.php?kadro=UTT86SVT7D

Fatih Öztürk
16.03.2015, 23:37
İlerlemiyoruz Fatih,taşıma suyla değirmen döndermeye çalışıyoruz,sanıyoruz ki İstanbul takımları gibi olur,yok işte adamlar buraya gelerek lutfettik sanıyorlar,şark görevi görüyorlar.
Bunun yanına bir de bu başkan ve yönetimin çapsızlığını koy,o kadar para harcanmış ne olduğumuz belli değil.
Bursa'nın sezon başından bugüne aldığı yola bak bir de bize.Lige yeni çıkan İBB'nin bile bir oyun şablonu var ama bizim Ekici dışında bir olayımız yok.

Yahu 7-8 maç aradan sonra deplasmanda mağlup olduk yani öyle bir konuşuyoruzki sanki her hafta mağlup oluyoruz.para harcamadan iskeletimiz oluşmadan nasıl başarı bekliyoruz bu takımdan inanılır gibi değil.Yahu bu takım değilmi avrupada eleme geçip gruplardan alnının akıyla çıkan.her şeymi başarısız bu kulüpte.Bursa diyorsun kıçı kırık Gürcü takımına gol atamadan elenmiş biz ne kadar başarısızki bizle aynı puanda olan Bursa başarılı oluyor.bir takımda 3 bilemedin 4 yıldız olur.her aldığın oyuncu yıldız olmak zorunda değil.

nakzo
16.03.2015, 23:39

İyi giden hiçbirşey yok 7 mac 2 beraberlik 1 mağlubiyet berbat bir futbol.Oynadıgın 2.yarı maclarının yarısında puan kaybetmisin hangi toparlanma ve daha fb haric guclu takımla oynamadık. Bu takım gecen seki alay edilen takımdan çok daha az puan toplayacak bu takım deplasmanda g.birliği ve eskişehirli yenemez rizeden puan çıkaramaz içeride gs ve bjkyi kesinlikle yenemez bursayıda şenol güneş saçmalarsa yenebilir 24 maçtır bu takı hic kaçırmadan izledim 7 yaşından beri bir fiil Trabzonspor maçlarını takip ediyorum bu takımdan ne bu sene ne bir dahaki sene ne ondan seneki sene hicbir halt olmaz 2009 da Sadri senerin kurduğu bu takımın 1/3 değerindeki kadro bu takıma 100 basardı 100.

gabriel omar
16.03.2015, 23:40
Takım golden sonra baskı kurmayı beceremedi sıkıntı burda.Bakın Karabük maçına,o Karabük bugünkü Antepten fersah fersah ötedeydi ve zibilyon tane pozisyon bulmuştu.Ama biz yine de baskı kurup kazanmayı bilmiştik.

Bu maçta ise herhangi bir reaksiyon gösteremedik.

Antep iyi kapandı , böyle kapanan bir takımı açmak için kanatların iyi işlemesi lazım.Oysa bizim bek oyuncularımız stoper kökenli ve teknik olarak yetersizler.Evet,Salih,Mustafa hırslı adamlar ama yetmiyor işte.Buna bir de Sefa ve Erkanın silikliği eklenince öyle kabız vaziyette kaldık.

Hadi Sefayı biliyoruz zaten ama Erkana çok şaşırdım,o yürüyerek adam geçen Erkan nerede ?Sahada ben olsam beni bile becerip geçemezdi herhalde bugün.Kim ne derse desin ,Yusuf ne kadar eksik olursa olsun temposu ile Sefayı da Erkanı da kahvaltı niyetine yer.Trabzonspor gibi bir takımın kanat oyuncuları bu kadar düz olamaz.

Olan oldu artık önümüze bakacağız.Bu kadronun temeli yanlış atılmış,yeniden yapılanma şart.Sol bek,iki orta saha ve bir sağ açık alınması mecburi,eldekiler orayı idare edemiyor işte daha fazla zorlamaya gerek yok.Trabzonsporun oyuncusu Mehmet gibi,Onur gibi kıskanılacak,her takımda oynayabilecek adamlar olmalı.Öyle tek maçla Medjani orta sahayı götürür,İshak sol beki taşır diye hayaller görürsek yine başarısız oluruz.

Onur,Bosingwa,Cardozo,Mehmet...Bu adamlar iskelettir.Bu adamların yanını yöresini doldurmak için şimdiden çalışmalara başlamamız lazım.

Fatih Öztürk
16.03.2015, 23:40
İyi giden hiçbirşey yok 7 mac 2 beraberlik 1 mağlubiyet berbat bir futbol.Oynadıgın 2.yarı maclarının yarısında puan kaybetmisin hangi toparlanma ve daha fb haric guclu takımla oynamadık. Bu takım gecen seki alay edilen takımdan çok daha az puan toplayacak bu takım deplasmanda g.birliği ve eskişehirli yenemez rizeden puan çıkaramaz içeride gs ve bjkyi kesinlikle yenemez bursayıda şenol güneş saçmalarsa yenebilir 24 maçtır bu takı hic kaçırmadan izledim 7 yaşından beri bir fiil Trabzonspor maçlarını takip ediyorum bu takımdan ne bu sene ne bir dahaki sene ne ondan seneki sene hicbir halt olmaz 2009 da Sadri senerin kurduğu bu takımın 1/3 değerindeki kadro bu takıma 100 basardı 100.
He he tamam...