PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : STSL 24. Hafta | Gaziantepspor 2-0 TRABZONSPOR | Maç Sonucu

Sayfa : 1 2 [3] 4 5 6 7 8

Tunç Tosun
16.03.2015, 02:18
geçen hafta dizilimiyle çıkacak hoca kannımca

http://www.oynadikoyna.com/fotograf.php?kadro=MYSD2U407Y

10 numara kadro işte..

Yaşar
16.03.2015, 02:26
Duran topu iyi kullanan ve iyi kafaya çıkan adamları mız var , üstüne biraz çalışınca çok iyi duran top organizasyonu yapan bir takım haline geldik. Her türlüsünü attık duran top gollerinin. Her hoca takımına duran top çalıştırır, eğer takımında bu topları etkili kullanacak adamın yoksa sabaha kadar çalış bir işe yaramaz.

selcuk
16.03.2015, 02:53
İki kale direğine adam yerleştirmezseler iyi. :)

ins yaparlar
bir kale 17,8608 m2
2 kisi ve bir kalecinin kapatacagi max. alan 8m2
ama cezaalani icinde 2 rakip daha az var son vurusumuzu önleyecek
medjani ve cardozo gibi adamlarimizi taktik eksikleri yüzünden ve korkularindan en az 2 kisi takip ettigini düsünürsek, ceza alani icinde dogacak tek vurus imkanlari orani nekadar yükselecegini düsünebilirsin

burda daha ekici gibi o duran toplari tehlikeli noktalara servis edecek kisiyi hesaba katmadim

modern futbolda max. bir kisi direkde olur oda kaleci uzak cikislari göze alan stildeyse, iyi olarak tanimladiginiz td lerin takimlarinda bilincli takip edin bi göreceksiniz

only ts
16.03.2015, 03:39
futbolcusunu azarlayan, medya onunde elestiren ( yapici degil kirici bir sekilde ), surekli sikayet eden, memnun olmayan, elindekini kullanmayi bilmene bir adamdan ne ulkeye basbakan olur nede bir futbol takimina antrenor.. bir sorun varsa onu kendi icinde halledersin, koskoca Trabzonspor kulubunun marka degerini dusurmeye Vahid hocanin hakki yoktu.. isterse dunyanin en iyi teknik adami olsun degisen birsey olmaz. en mukemmel kadroyu kusura bakmayin benide getirseler bende yonetirim.. Vahid hocanin tek bir iyiligi varsa, o da takimdan gereksiz futbolcularin gonderilmesine on ayak olmasidir. bu kadar daha fazla degil

Oruç
16.03.2015, 05:37
herkes ah vahit ahh demiş ama vahit hoca birkaç maç almış olsa şuan ersun hoca olmazdı....

vahit hocayı bende begenmiyorum ama o beraberliklerden 2 sini alsa şuan ersun olmaz biz yine vahlanırdık...

burada pişmanlık duyup ahlanmamız gereken kaleci fatih yüzünden kaybettiğimiz puanlar olmalı...

Ömrümüzü yedi bu adam. Kalede görmeye bile dayanamıyordum. Sağolsun her gelen topu alıyordu içeri. Sylva'dan sonra böyle rezalet bir performans görmedik. Kaç puanımız gitti sayesinde.

HOPA'LI TS'Lİ
16.03.2015, 06:46
şikebahçe ile farkı 7'ye indirme şansını kaçırmayız umarım.

Haftaya derbi var.

BJK çakarsa 4'e bile indirebiliriz.

Her ne kadar şikebahçenin bjk maçından sonra kağıt üzerinde zor maçı kalmıyor gözükse de

İstanbul takımları çözülmeye başladı

11 maçı da alırsak 8.şampiyonluk bile gelebilir.

HOPA'LI TS'Lİ
16.03.2015, 06:51
Yanlız Ali PLABIYIK a nazar değimiş sanırım..

Bursa Blıkesir maçında,Balıkesırspor u doğramış...Yazık olmuş Balıkesir e

aynen öyle oldu, ben de şaşırdım

bu arada biz ligin en az yenilen takımıyız

Vahid ve kalecilerden özellikle Fatih bizi bu duruma getirdi, şimdi biz de potadaydık

Neyse seneye bu takım çok can yakacak

B.Yiğit
16.03.2015, 07:14
Mersin maçında gördük ki özerle ortasaha yol geçen hani oluyormuş.

Deplasmanda 2 on libero Aytaç - Salih

Evimizde Sadece Aytaç.

Özer seneye bu kadroda olmamali.

Külünkoğlu
16.03.2015, 07:20
Yenersek 4. olacağız, yenersek *fnrb*hçe ile aramızdaki puan farkı 7 olacak, yenersek bu maçtan sonra iki tane 6 puanlık maçlar oynacağız.
Tehlikenin farkında mıyız ?

* internette isimleri bir eksik geçsin diye bilerek yazılmıştır.

İskender Çakmak
16.03.2015, 07:34
Ligin geldiği duruma bak. Ve biz her geçen hafta pisi pisi kaçan puanlara pişman oluyoruz.
3 maç ya 3 maç. İstediğimiz gibi bitse şu an neler konuşuyor olacaktık.

Suha
16.03.2015, 07:34
hoca maçtan önce bugün puan farkını futbolculara anlatıp cesaretlendirecektir. 7 puan farkı kapanır

anth
16.03.2015, 07:39
Üç oyuncumuz farklı mevkide neden oynar anlayamadım? Bosi sağbek, Salih ön libero, Medjani stoper oynasaya...

Sent from my iPhone using Tapatalk

Cengiz Çubukcu
16.03.2015, 07:40
ben bugün ersun hocadan bosingwa'yı sağ bek oynatma süpriz'i bekliyorum :)

selcuk
16.03.2015, 07:51
vallahi ben hocaya suc bulmuyorum
ben aykut, ugur vs olsam
sagbek bosingwa stoperde oynatildiginda üstümü basimi yirtardim
her antrenmanda %100 le calisirdim
deli gibi
bundan büyük rezillik olabilirmi
sen trabzonspora kadar yükselmis stoper bir sag bekin yedegi olarak kulübede bekliyorsun, yada tribünde
bunu nasil kendilerine yediriyorlar

HOPA'LI TS'Lİ
16.03.2015, 08:47
Nedense bu maç öncesi içimde sıkıntı var.

Oysa MİY maçı öncesi çok rahattım ve öyle oldu.

Şu şikebahçeye yaklaşma korkusunu salmak için mutlaka kazanmalıyız.

Derbiden 1 saat öncesi Akhisar'ı da yenip 50-46 yaptık mı, o panikle BJK'a da kaybedebilirler.....

3.olup şikebahçeyi altımıza almak ne tatlı olur

Ben hala 11/33 inancımı koruyorum.

Ahmet T.
16.03.2015, 08:59
ben bugün ersun hocadan bosingwa'yı sağ bek oynatma süpriz'i bekliyorum :)

Bunu sürpriz olarak karşılıyoruz artık :D

Cengiz Çubukcu
16.03.2015, 09:02
Bunu sürpriz olarak karşılıyoruz artık :D

düşünün artık düştüğümüz durumu :)

legorakiss
16.03.2015, 09:11
bugünkü maçtan beklediklerim
takım olarak rezil bir oyun
cardozodan gol
ekiciden freekick golü
kalemizde en az 1 gol
2-2 ya da 1-2 skor

geçen hafta 3 bilmiştim. bakalım bu hafta kaç olcak:)

legorakiss
16.03.2015, 09:14

ishak oynamadı geçen hafta m. akbaş vardı.
medjani yerine atik oynasın. en azından koşuyor...

S.ÖZKAN
16.03.2015, 09:15
İnşallah kazasız belasız atlatacağız.

faik celikoflu
16.03.2015, 09:22
Kazanmamız zor gözüküyor. İnşallah zoru başarabiliriz.

HOPA'LI TS'Lİ
16.03.2015, 09:26
Kazanmamız gereken bir maç, çok anlam ifade ediyor.

HOPA'LI TS'Lİ
16.03.2015, 09:29
bugünkü maçtan beklediklerim
takım olarak rezil bir oyun
cardozodan gol
ekiciden freekick golü
kalemizde en az 1 gol
2-2 ya da 1-2 skor

geçen hafta 3 bilmiştim. bakalım bu hafta kaç olcak:)

Çok kötümsersiniz Legorakiss kardeşim
Tamam gol yiyebiliriz ama takımı bu kadar kötüye yorma
2.yarının lideriyiz, 2 beraberlik 5 galibiyet
en az yenilgi alan takım, en çok gol atan 2.takım
Ben o kadar olumsuz bakmıyorum

Furkan Dündar
16.03.2015, 09:31
bu haftada alınan 3 puan altın değerinde olur bunu umarım saçma sapan oyun ile yok etmezler kesin yenmemiz lazım 1-0 olsun bizim olsun hatta bize de bi penaltı calsınlar artık

legorakiss
16.03.2015, 09:32
Çok kötümsersiniz Legorakiss kardeşim
Tamam gol yiyebiliriz ama takımı bu kadar kötüye yorma
2.yarının lideriyiz, 2 beraberlik 5 galibiyet
en az yenilgi alan takım, en çok gol atan 2.takım
Ben o kadar olumsuz bakmıyorum

yapım böyle çok pesimist bir insanım:)
buna rağmen skor olarakta 2-2 yada 1-2 dedim

HOPA'LI TS'Lİ
16.03.2015, 09:32
penaltıya tamam ama frikik daha avantajlı oluyor :)
tabi ki şaka bir yana çok nadir penaltı çalıyorlar bize
bu akşam kazanırsak bundan sonraki maçlarda Avni Aker full dolmalı
Trabzonspor aşkına destek olunmalı, seneye şampiyonluk bekliyorum

HOPA'LI TS'Lİ
16.03.2015, 09:33
yapım böyle çok pesimist bir insanım:)

:)

ysngmz
16.03.2015, 09:36

Erkan yerine yusuf olur sakat olmasa

gölgesiz
16.03.2015, 09:42
...forumda bu sene şampiyonluktan(!!!) bahseden hayalperest arkadaşlar var...gerçi onlara da hak veriyorum...hayal etmeden yaşamanın anlamı yok....ama hayallerinizi realist yaklaşımlarla harmanlamanız gerekir....yoksa her sene olduğu gibi üzülürsünüz...

NOT:...her sene nisan mayıs forumlarında yazılanlara bir göz gezdirin....ne dediğimi anlarsınız....

HOPA'LI TS'Lİ
16.03.2015, 09:52
Spor Toto Süper Lig'de yarın deplasmanda Gaziantepspor ile karşılaşacak Trabzonspor, Gaziantep'e gitti.

Sakatlıkları bulunan Yatabare, Yusuf, Belkalem ve Onur Recep Kıvrak ve teknik direktör Ersun Yanal'ın takıma almadığı belirtilen Constant ile rahatsızlığı olan Aykut Demir'in yer almadığı kafile, dün saat 14.00'de özel uçakla Gaziantep'e hareket etti.

HOPA'LI TS'Lİ
16.03.2015, 09:53
Aykut da ishalden kurtulamadı mı yahu :)
Yatabare çalışmalara başlamış.

kaan aydın
16.03.2015, 09:53
Şampiyonluk puanı 75'i geçmez.Trabzon kenetlensin şampiyonluğa insansın ve kalan son 10 maçını kazansın ipi gogusler.Hayal kurmak güzeldir,herşey bir hayal kurmakla başlar hayal kurmazsan hedefin de kalmaz..

Faik Yılmaz
16.03.2015, 09:57
Bu maçla birlikte önümüzdeki 5 maçtan 15 puan alalım....

Çok farklı şeyleri konuşuyor oluruz...

Geçen hafta Bjk....

Bu hafta Gs ile Fb puan kaybetti....

önümüzdeki hafta bjk ile fbnin.......

3 hafta sonra gs ile maçımız var....

belki şampiyonluk zor ama 2. olabilme ihtimalimiz bile çıkabilir....

ysngmz
16.03.2015, 09:57
Gaziantep maçlari bizim için kolay olmuştur.akhisar maçını düşünelim

Oğuz B.
16.03.2015, 10:01
"Trabzonspor şampiyon olacak, inanıyorum" diyenleri; komik, hayalperest, futboldan anlamıyor vb. ifadelerle karşılamak ne kadar doğru?

Eğer bu takımı matematiksel verilere dayanarak sevseydik devam eder miydi bu çılgınlık sizce? Trabzonspor sahaya çıkabildiği her maçın favorisidir. Rakip, yer, zaman, iklim fark etmez.

İstanbul'un it gibi korktuğu şey bu ruhtur. Toplama, çıkarma ile bu ruhu öldüremezsiniz. İstanbul medyasının goygoyuna gelmemenizi öneriyorum. Reçete bu. Açık, net, kullanışlı.

Trabzonspor şampiyon olacak inanıyorum. Her sene inanıyorum. Başkan kim olursa olsun, oyuncular kim olursa olsun, hoca kim olursa olsun inanıyorum.

Olur olmaz ayrı mevzu. Açıkçası bir sonraki sezona dair inancımı gram etkilemez şampiyon olamaması.

gölgesiz
16.03.2015, 10:01
....bazı futbolcular çok ruhsuz oynuyor....ishak mesela....constantın yerli versiyonu gibi...Karabük iyi paraya kitledi bize....bir de yusuf'un kulağı çekilmeli...performansı bu sene çok düşük...ayrıca özellikle ilk yarıda ve sakat olmadan oynadığı son 2-3 maçtaki tavır ve davranışlarını hiç beğenmemiştim...birisi şu çocuğa tribünlere oynamayı değil rakibe oynaması gerektiğini hatırlatmalı....

....maça gelince....sıkıntı yok...maç bizim....

Onur
16.03.2015, 10:03
Zor maç. Yanlış hatırlamıyorsam Antep'in zemini çok kötüydü. Zemin sıkıntılıysa pas yapamazsın, koşar durursun. Kalite olarak eze eze alabileceğimiz maç değil. O yüzden akıllı oynayıp, duran top silahımızı iyi kullanmamız gerekiyor. Hafta ortasında tüm medyada Ekici resmen hedef gösterildi. Anteplilier de özel önlem aldık dedi. Maçın ilk dakikalarında kaleye uzak bölgelerde Ekici'ye yapılan faullere dikkat etmek lazım. Sakatlamaya oynayacaklar. Pres gücü yüksek Deniz'e şans verilirse iyi işler yapabiliriz.

Umarım kazanırız. En azından 4. lüğü garantilemek lazım. Yapılacak tek şey kaybetmemek. BEraberlik de kötü sonuç olmaz. Sonuç da Antep deplasmanı her zaman zor olmuştur bizim için.

gölgesiz
16.03.2015, 10:03
"Trabzonspor şampiyon olacak, inanıyorum" diyenleri; komik, hayalperest, futboldan anlamıyor vb. ifadelerle karşılamak ne kadar doğru?

Eğer bu takımı matematiksel verilere dayanarak sevseydik devam eder miydi bu çılgınlık sizce? Trabzonspor sahaya çıkabildiği her maçın favorisidir. Rakip, yer, zaman, iklim fark etmez.

İstanbul'un it gibi korktuğu şey bu ruhtur. Toplama, çıkarma ile bu ruhu öldüremezsiniz. İstanbul medyasının goygoyuna gelmemenizi öneriyorum. Reçete bu. Açık, net, kullanışlı.

Trabzonspor şampiyon olacak inanıyorum. Her sene inanıyorum. Başkan kim olursa olsun, oyuncular kim olursa olsun, hoca kim olursa olsun inanıyorum.

Olur olmaz ayrı mevzu. Açıkçası bir sonraki sezona dair inancımı gram etkilemez şampiyon olamaması.

.......ama hayallerinizi realist yaklaşımlarla harmanlamanız gerekir....yoksa her sene olduğu gibi üzülürsünüz...

diye yazmışım...siz neden bahsediyorsunuz....

Oğuz B.
16.03.2015, 10:04
Üzülelim. Umut etmeyerek geçirilecek zamandan daha az üzücü değil kendi adıma. Ayrıca bu yazı size karşı değildi. Emin olun bahsettiğim kitle 1'den çok daha fazla.

.......ama hayallerinizi realist yaklaşımlarla harmanlamanız gerekir....yoksa her sene olduğu gibi üzülürsünüz...

diye yazmışım...siz neden bahsediyorsunuz....

Ertan 51
16.03.2015, 10:16

İyi ki varsınız,senin gibi renktaşlar bizleri şarz ediyor,eksik olmayın.

diye yazmışım...
Gölgesiz renktaşımın uyarısı da mantıklı,insan bazen bu düşüncede de olabiliyor,

Üzülelim. Umut etmeyerek geçirilecek zamandan daha az üzücü değil kendi adıma. Ayrıca bu yazı size karşı değildi. Emin olun bahsettiğim kitle 1'den çok daha fazla.
Ama Baki gibi düşünmek,Baki gibi düşünebilmek benim adıma çok daha sevindirici olurdu.
Öyle olmaya da çalışıyorum.

Antep'i yeneceğiz inşallah,
ligin tadı-tuzu-baharatı biziz diyeceğiz.

selcuk
16.03.2015, 10:21
Aykut da ishalden kurtulamadı mı yahu :)
Yatabare çalışmalara başlamış.

yasadigi hastalikda en ciddi sorun kayibettigin vucut sivilari yüzdesi

erken antrenmana ciktigin an oyuncunun kask sakatligi yasamasi nedeni olabilir
ondan 1 gün gec baslasin ama gercekden saglamken baslasin

only ts
16.03.2015, 10:24
...forumda bu sene şampiyonluktan(!!!) bahseden hayalperest arkadaşlar var...gerçi onlara da hak veriyorum...hayal etmeden yaşamanın anlamı yok....ama hayallerinizi realist yaklaşımlarla harmanlamanız gerekir....yoksa her sene olduğu gibi üzülürsünüz...

NOT:...her sene nisan mayıs forumlarında yazılanlara bir göz gezdirin....ne dediğimi anlarsınız....

ya bir golge etme arkadasim hadi bakayim

cakalkerem
16.03.2015, 10:28
Öncelikle bu maç...
gerisine sonra bakarız...

bossi-ugur--mejdani-salih

aytaç----

erkan-deniz-ekici-waris

cardozo

gölgesiz
16.03.2015, 10:30
ya bir golge etme arkadasim hadi bakayim

...gölge edecek ne demişim hacı...yanlış kullandığım kelime nedir...her sene üzülmüyor muyuz...ben üzülüyorum...seni bilmem...hayaller realist yaklaşımla hayata geçer diyorum...yanlış mı söylüyorum...geçen seneki forumları okuyun diyorum...aynı hatalara tekrar tekrar düşüyoruz diyorum...sen bana gölge etme diyorsun...zaten gölgesizim ben....

Fatih Öztürk
16.03.2015, 10:31
Abi orası öyle de biliyorsun her maç organize gol diye isyan ediyorum. Evet lig için çok önemli çok da kolay gol bulma yollu ama sonra Napoli bizi evimizde güle oynaya dörtleyip gidiyor.
Organize gollerde gelecek,Napoli maçında çok yetersizdik kabul edelim rakibimiz değildi.

Bidon Alanzinho mu? Bidon?? Çok komik ya..Alanzınhoyuda Ersun Hoca getirdi..
Komikse iyi gülmeler.Evet Ersun hoca Yusuf'u Bursadan alıp Antalya'daki devre arası kampına götürürken yönetimde Alanzinho için Norveç kapılarını aşındırıyordu.Ersun hocanın dünya üzerinde Alanzinho gibi bir futbolcunun varlığından bile haberi yoktu.

gölgesiz
16.03.2015, 10:32
...artı...yazdıklarıma cevap vermezsin...olur biter...kimse otorite değil sonuçta....

Yunus Emre SEYHAN
16.03.2015, 10:32
Kalan tüm maçlarımızı alırsak (ki bu çok zor. Gs,Bjk ve Bursa ile oynayacağız) ilk 2 ye gireriz.

Ancak bir gerçek var;

Duran toplarla götürüyoruz işi. Top mop oynadığımız çok nadir

UğuR
16.03.2015, 10:33
Eğer oynarsa ki büyük ihtimal oynatacaktır Erkan Zengin gol atacak...

cakalkerem
16.03.2015, 10:46
Trabzonun frikikleri irdelenmeli.....

only ts
16.03.2015, 11:01
...gölge edecek ne demişim hacı...yanlış kullandığım kelime nedir...her sene üzülmüyor muyuz...ben üzülüyorum...seni bilmem...hayaller realist yaklaşımla hayata geçer diyorum...yanlış mı söylüyorum...geçen seneki forumları okuyun diyorum...aynı hatalara tekrar tekrar düşüyoruz diyorum...sen bana gölge etme diyorsun...zaten gölgesizim ben....

yani biz sampiyonluktan bahsettigimizde hayalperest mi oluyoruz, realist davranmakmi lazim nasil davranalim realist ? hayal adi ustunde hayal dir.. hayatta herseye hayal le baslarsin, bir yerinden tutabilirsen, hayallerine bir adim daha yaklasirsin... hayatimda kendime felsefe edindigim bir soz var ama ingilizce; work hard to reach the stars, even if you can not reach, you will at least among the stars. ;)

farozlufatih61
16.03.2015, 11:04
Bugün günlerden TRABZONSPOR

farozlufatih61
16.03.2015, 11:06
5 hafta sonra zirve ile puan farkı çok cüzi bir rakama düşecek demedi demeyin.....

toksoy61
16.03.2015, 11:08
çift ön libero oynarız herhalde. oyun sistemimiz yok. duran toplardan maç kazanıyoruz. kolay pozisyon veriyoruz.

bosi- uğur- medjani- ishak

aytaç-salih

sefa - ekici- erkan

cardozo

ilk 11'i ile çıkarız gibime geliyor. belki sefa yerine waris oynayabilir ilerleyen dakikalarda çift forvete çıkabiliriz. ama öncelikle gol yemeyelim nasıl olsa duran toptan bir tane atarız

farozlufatih61
16.03.2015, 11:17
Bir duran top ve 1-0 olsun bizim olsun duran top futbol oyun sahası ve oyun kuralının bir parçasıdır....

cakalkerem
16.03.2015, 11:18
çift ön libero oynarız herhalde. oyun sistemimiz yok. duran toplardan maç kazanıyoruz. kolay pozisyon veriyoruz.

bosi- uğur- medjani- ishak

aytaç-salih

sefa - ekici- erkan

cardozo

ilk 11'i ile çıkarız gibime geliyor. belki sefa yerine waris oynayabilir ilerleyen dakikalarda çift forvete çıkabiliriz. ama öncelikle gol yemeyelim nasıl olsa duran toptan bir tane atarız

deniz de oynayabilir

samway
16.03.2015, 11:22
artık bize frikik de çalmazlar !!!

demir
16.03.2015, 11:25
yani biz sampiyonluktan bahsettigimizde hayalperest mi oluyoruz, realist davranmakmi lazim nasil davranalim realist ? hayal adi ustunde hayal dir.. hayatta herseye hayal le baslarsin, bir yerinden tutabilirsen, hayallerine bir adim daha yaklasirsin... hayatimda kendime felsefe edindigim bir soz var ama ingilizce; work hard to reach the stars, even if you can not reach, you will at least among the stars. ;)

yani dıyorkı kırmızı yedi anlamsız bır tastır ama sen onun okey oldugunu hayal et hayallerıne sınır koyma baktınkı okey oldu ozamanda o okeyı atmayı hayal et :)

Kolpacı
16.03.2015, 11:34
Helal olsun , nası oluyo da her fırsatta tartışmayı beceriyosunuz

ffırtına
16.03.2015, 11:40
Haftalardır durgun olan Erkan sanki bu maçı alan oyuncu olacak gibi geliyor ...

only ts
16.03.2015, 11:42
Helal olsun , nası oluyo da her fırsatta tartışmayı beceriyosunuz

bir ronin kadar degiliz en azindan :)

Sibel
16.03.2015, 11:44
Rahat alırız.

iyattara
16.03.2015, 11:50
Faul yapmayalım frikik pozisyonu olmasın derken belki daha kolay ceza sahasına girip gol pozisyonları yakalayabiliriz. Her türlü rakiplerin dengesini bozuyor bu duran top aktivitelerimiz.

HOPA'LI TS'Lİ
16.03.2015, 11:53
Bir Trabzonspor'lu abim bana 3 hafta önce,

Bak gör İstanbul takımları çorap söküğü gibi puan kaybedecek demişti.

O hafta K.paşa ile oynuyorduk. GS maçına kadar kazanalım, şampiyon bile oluruz demişti yürekten.

K.paşa hariç 3 puanla gidiyoruz.

İlk 2 neden olmasın*

HOPA'LI TS'Lİ
16.03.2015, 11:54
Bu maçta Erkan döktürecek, Waris yazacak gibi hissediyorum.

Tek korkum Ekici'yi sakatlamaları

HOPA'LI TS'Lİ
16.03.2015, 11:56
Trabzonspor bir efsanedir ve her zaman şampiyon olabilir.

Ha kalan maçlarda bunu başarabilir, 2.3.4. olabilir o ayrı ama hedefi daima budur.

Hayalcilikle bizi suçlayanları üzülerek takip ediyorum.

Faruk Türk
16.03.2015, 11:58
Bugünkü maç belki de en kritik maçimiz olabilir.. Deplasmanda antepi yenip, degisik bir havaya gireriz.. haftaya sakat oyuncularimiz da geri dönebilir... Yedek'te 1-2 dogru dürüst oyuncumuz olur..

Galatasaray maçina kadar 3 maçimizi da kazanirsak, mükemmel olur.. antep, Akhisar ve Konya'yi yenebiliriz!

Önce antep ve akhisari yenip, sonra o 2 hafta arada iyi calisip, konya ve GS maçina hazirlik yapmaliyiz..
Umarim oyuncularimiz motive olmustur artik böyle bi galibiyet serisi iyi gelir

farozlufatih61
16.03.2015, 11:59
Takımına,t.direktörüne,oyuncusuna,başkanına,taraft arına saydıran ve birde bu maçı alamayızcılar hatta gol yediğimizde ben söylemiştimciler mümkünse TRABZONSPOR'dan uzak bir yerde olun hayatınızı orada idame ettirin varlığınız bu takıma faydadan çok zarar veriyor....

UĞUR DURTAŞ
16.03.2015, 12:11
Bu maçla birlikte önümüzdeki 5 maçtan 15 puan alalım....

Çok farklı şeyleri konuşuyor oluruz...

Geçen hafta Bjk....

Bu hafta Gs ile Fb puan kaybetti....

önümüzdeki hafta bjk ile fbnin.......

3 hafta sonra gs ile maçımız var....

belki şampiyonluk zor ama 2. olabilme ihtimalimiz bile çıkabilir....
Faik kardeş,

fb nin yenilmesinden sonra aynı şeyleri ciddi ciddi düşündüm.

camiamızın,futbolculardan sezon öncesi beklentilerini göz önünde bulundurmalarını aynı zamanda da puan cetvelindeki yerimizi düşünerek,bu akşam ve sonraki maçları kazandıklarında nerelere kadar çıkacağımızı akıllarına sokmalılar ve ona göre kişiliklerini ortaya koyarak mücadele etmeleri gerekiyor.

halil ibo
16.03.2015, 12:17
Eğer 3 puanı hanemize yazdırabilirsek bu akşam,çok şey değiştirebiliriz şike engeli ile karşılaşmazsak tabii ki !
Şampiyonlar Ligi ihtimali artık hiçte uzak değil diyebiliriz.
Serbest vuruştan kazanılan gollerden aldığımız puanları yok sayanlara verilecek engüzel cevap:
O adam orada tekmeyle düşürülmezse neticeye nasıl tesir edecek ? Hiç mi düşünmedun sen !

Kolpacı
16.03.2015, 12:34
bir ronin kadar degiliz en azindan :)

Haşa , istisnai bi durum o ama biri çıkar 11 puan gerideki takım için kesin şampiyonuz der diğeri gelir hayal kuramasınız der , şunları görünce ronini harcadılar diyorum :)

katip143920
16.03.2015, 12:48
Sol tarafta Erkan ile İshak aynı anda oynamazsa,
Özer Hurmacı oynamazsa,
Orta sahada Medjani ve Aytaç aynı anda oynamazsa,
Oyun esnasında stoperler değişmezse,
Maçı çok rahat kazanırız !!!

f.akyuz
16.03.2015, 13:02
Başkanımızın ailesine yenir bir üye katılmış ELA HACISOMANOĞLU na bu akşam galibiyetle HOŞGELDİN diyelim

Faik Yılmaz
16.03.2015, 13:04
Faik kardeş,

fb nin yenilmesinden sonra aynı şeyleri ciddi ciddi düşündüm.

camiamızın,futbolculardan sezon öncesi beklentilerini göz önünde bulundurmalarını aynı zamanda da puan cetvelindeki yerimizi düşünerek,bu akşam ve sonraki maçları kazandıklarında nerelere kadar çıkacağımızı akıllarına sokmalılar ve ona göre kişiliklerini ortaya koyarak mücadele etmeleri gerekiyor.

Yani beklentiyi çok yüksek tutmayalım tabide mümkün mertebe yaklaşma fırsatımız doğdu...

Ah Kasımpaşa maçından da son dakikada 2 puan bırakmayacaktıkki.....

6Şafak Aydın1
16.03.2015, 13:09
eeee?

hyasin61
16.03.2015, 13:13
Kazanan kuponu oynamaya devam :) Trabzonspor kazanır (2.50 ) ve Cardozo gol atar (1.90).Gaziantep'in futbol oynadıgı yok ancak oynatmamaya calısıyorlar bundan dolayı bastan sona bızım ustunlugumuzun olacagı ve kazanacagı bır karsılasma olacak.

HOPA'LI TS'Lİ
16.03.2015, 13:23
Eğer 3 puanı hanemize yazdırabilirsek bu akşam,çok şey değiştirebiliriz şike engeli ile karşılaşmazsak tabii ki !
Şampiyonlar Ligi ihtimali artık hiçte uzak değil diyebiliriz.
Serbest vuruştan kazanılan gollerden aldığımız puanları yok sayanlara verilecek engüzel cevap:
O adam orada tekmeyle düşürülmezse neticeye nasıl tesir edecek ? Hiç mi düşünmedun sen !

İnce zekanıza hayran kaldum
Son cümlenize bayuldum
Helal olsun gardaşum
Ne doğri yazmişsun daa

yattarinho61
16.03.2015, 13:31
Antep cok pozisyon veriyor, hertürlü gol atariz, ilk 10dk gol bulursak tarihi fark diyorum.. 0:7

gölgesiz
16.03.2015, 13:45
....pek sayın forum yöneticileri....ikaz edilecek bir sürü adam var...belki ben bile...ama yazdıklarımızı ISRARLA anlamayan veya anlamak istemeyen bir güruh var burada...devamlı sataşmalar,laf atmalar,en iyi ben bilirim muhabbetleri v.s...oku geç..tekrar oku tekrar geç...tatava yapma....tansiyonu neden yükseltiyorsunuz durduk yere....
....yazdıklarınızı bizde okuyoruz....belki iyi belki kötü....sana göre doğru bana göre yanlış...veya tam tersi...yanınıza iki tane daha forumdan adamı alınca başımıza futbol uleması kesiliyorsunuz...2-3 tane adamla aynı şeyleri düşünmeniz sizin haklı olduğunuz anlamına gelmez...
....sonuç olarak ne düşünüp ne yazacağımızı size soracak değiliz...forumun yöneticilerine de 'atın ya bunları 'diye baskı altına almaya çalışmayın....sen kimsin ki benim trabzonsporluluğumu tartışıyorsun...senin haddine mi düştü...;)

F. Yıldırım
16.03.2015, 13:48
Antep kendi sahasında oynadığı 7 maçın 6'sını kaybetmiş, ve son 3 maçta 1 gol atmış. Hazır geçen hafta şeytanın bacağını kırmışken bu deplasmandan da farkla dönersek oyunculara aşırı motivasyon olur.

Antep 1-4 TS

Cardozo (3), Medjani

HOPA'LI TS'Lİ
16.03.2015, 13:51
Ekici biçer
Oscar çizer :)

Courage
16.03.2015, 13:55
kontrollü oynamalıyız, paldır küldür saldırırsak geriye düşmemiz halinde işler hiç ummadığımız hale dönebilir.

Öne geçersek farka bile gidebileceğimizi düşünüyorum. Geçen bir arkadaşımız Cardozo gol atmadığında fark atsakta zevk alamıyorum minvalinde birşey yazmıştı. Hakikaten aynı hisleri paylaşıyorum. Kral hep gol atsın ,gol atmak ve sevinmek çok yakışıyor ona.

...

Haydi bismillah!

Yıldıray Emanet
16.03.2015, 14:03
Bi aksilik çıkar gene hakemdi direklerdi defans hatasıydı. Çok bahtsız takımız tam vitesi 5'e takıcaz sıkıntı çıkıyo

B.Yiğit
16.03.2015, 14:11
Bu maçı kazanırsak 2. 3te 3 umuz olacak.

selcuk
16.03.2015, 14:21
....pek sayın forum yöneticileri....ikaz edilecek bir sürü adam var...belki ben bile...ama yazdıklarımızı ISRARLA anlamayan veya anlamak istemeyen bir güruh var burada...devamlı sataşmalar,laf atmalar,en iyi ben bilirim muhabbetleri v.s...oku geç..tekrar oku tekrar geç...tatava yapma....tansiyonu neden yükseltiyorsunuz durduk yere....
....yazdıklarınızı bizde okuyoruz....belki iyi belki kötü....sana göre doğru bana göre yanlış...veya tam tersi...yanınıza iki tane daha forumdan adamı alınca başımıza futbol uleması kesiliyorsunuz...2-3 tane adamla aynı şeyleri düşünmeniz sizin haklı olduğunuz anlamına gelmez...
....sonuç olarak ne düşünüp ne yazacağımızı size soracak değiliz...forumun yöneticilerine de 'atın ya bunları 'diye baskı altına almaya çalışmayın....sen kimsin ki benim trabzonsporluluğumu tartışıyorsun...senin haddine mi düştü...;)

dostum sen nasilsin
bana biyerden tanidik geldin
daha dogrusu yazin yazdigin

emre6117
16.03.2015, 14:23
maça çıkacağımız ilk onbir.
----hakan---

salih---uğur---bosi----m.akbaş

--medjani----aytaç--

sefa---------ekici----------erkan

---cardo---

ama keşke
----hakan---

bosi----uğur---medjani----m.akbaş

-- aytaç----salih---

deniz-------ekici------erkan--

----cardo----
11'ile çıksak.sakatlar iyileşince de akbaşın yerine yusuf,uğurun yerine belkalem oynasa çok iyi olur.ama bu takım tüm maçlara çift ön libero çıkmalı.ve bosi ile yusuf kanatlardan bindirmeli.hem çok gol atar hem de savunmada aşırı açıklar vermeyiz.yedekte de duruma göre özer,sefa,yatabare,waris,aykut,uğur,f.atik hamlesi gelebilir tabi kalede onurumuz olacak.

6Şafak Aydın1
16.03.2015, 14:32
4 cü olursak iyidir. basarili sayiliriz.
asil mevzu seneye. seneyi planlaamamiz gerek ki gelecek sene ayni tarihte baska seyleri konusabilelim..

Ogün YAZICI
16.03.2015, 14:35
mehmet ekici frikikleri sağ üst köşeye vurur bu akşam...

Tatar Kemal
16.03.2015, 14:37
Rahat kazanacağımızı düşünen hata eder. Antep sadece Mehmet Ekici'yi kilitlese yetecek. Ve büyük bir ihtimalle sert futbolla Ekici'yi oynatmayacaklar. Pozisyon üretmekte zorlanırız. Ekici'den başka takımı ateşleyecek futbolcumuz da maalesef yok. Çok kolay pozisyon veriyoruz o sebeple Hakan Arıkan'ın performansı bugün çok önemli. Anladığımız kadarıyla Bosingwa yine stoper oynayacak ki bu büyük bir handikap. Sefa'nın yerine Deniz'le başlamak daha akıllıca olur diye düşünüyorum. Zor maç.

Oğuz B.
16.03.2015, 14:37
Yapmadığı şey değil icabında :)

NgZDTJ-xgL4

mehmet ekici frikikleri sağ üst köşeye vurur bu akşam...

selcuk
16.03.2015, 14:40

NgZDTJ-xgL4

bu frikiki hangi macda attigini yazarmisiniz
videoyu yayin haklari yüzünden buradan izleyemiyorum

demir
16.03.2015, 14:41
yanlıs hatırlamıyorsam ilk yarıdaı macımızda 4-4 bitmisti bence cok ucmaya gerek yok fark atarsak tabıkı tuzu bıberı olur ama farkdan once ıyı oyun oynamalıyız daha onemlısı 4-5 mactır mehmet sayesınde ıyı gıdıyoruz ama ya mehmet olmasa ne yapacaz ?? macta bır tane duvarpoası bır organızasyınumuz yok bunlara daha cok zaman ayırmalıyız ayrıca mac kazandıkca guven geldıkce sıralamamız zaten degısecektır ama bız gercekten kazanmamız gereken maclrda hep kotu oynadık ınsallah yıne aynı seyı yasamayız

Mustafa Calik
16.03.2015, 14:43
http://fs2.directupload.net/images/150316/evhaopwe.jpg (http://www.directupload.net)

Mavi forma giyeceğiz

Maç öncesi gerçekleştirilen eşgüdüm toplantısında alınan karara göre takımımız, Gaziantepspor ile oynayacağı maçta mavi forma, mavi şort ve mavi çorapla mücadele edecek. Kalecimiz ise yeşil forma, yeşil şort ve yeşil çorap giyecek.

U.Sadıkoğlu
16.03.2015, 14:44
Hakan - Salih - Bosi - Uğur - İshak - Aytaç - Medjani - Erkan - Ekici - Sefa(Yusuf) - Cardozo

Oğuz B.
16.03.2015, 14:45
Videodan anladığım kadarıyla Stuttgart'a atıyor. Şubat 2013'de yüklenmiş, o sezon 4-1 kazandıkları maçta Mehmet 2 gol atmış. Biri serbest vuruştan. %99.9 o maça ait.

Sonuç olarak; Werder-Stuttgart maçı 4-1'lik. http://www.transfermarkt.com.tr/spielbericht/index/spielbericht/2231547

bu frikiki hangi macda attigini yazarmisiniz
videoyu yayin haklari yüzünden buradan izleyemiyorum

HOPA'LI TS'Lİ
16.03.2015, 14:53
TRABZONSPOR

Hakan Arıkan
Salih Dursun
Jose Bosingwa
Uğur Demirok
İshak
Aytaç Kara
Carl Medjani
Sefa Yılmaz
Mehmet Ekici
Erkan Zengin
Oscar Cardozo

HOPA'LI TS'Lİ
16.03.2015, 14:55

NgZDTJ-xgL4

bu kez doksana çakmış

gölgesiz
16.03.2015, 14:57
....gardaşım ishakın soyadını unutmuşsun...ama soyadı olarak gamsız desende olabilir yani...:cool:

Yiğit Gayretli
16.03.2015, 15:01
Akşam için çok rahatım nedense...

selcuk
16.03.2015, 15:01
Videodan anladığım kadarıyla Stuttgart'a atıyor. Şubat 2013'de yüklenmiş, o sezon 4-1 kazandıkları maçta Mehmet 2 gol atmış. Biri serbest vuruştan. %99.9 o maça ait.

Sonuç olarak; Werder-Stuttgart maçı 4-1'lik. http://www.transfermarkt.com.tr/spielbericht/index/spielbericht/2231547

tsk ettim yinede bulamadim bu golü bir türlü

Oğuz B.
16.03.2015, 15:03
http://www.sporxtv.com/futbol/almanya/mehmet-ekiciden-muhtesem-frikik-goluSXTVQ42858SXQ

http://www.milliyet.com.tr/Skorer-Tv/video-izle/Mehmet-Ekici-den-super-frikik-o4PABrM27c8y.html

Bir de şuraya bakın.

tsk ettim yinede bulamadim bu golü bir türlü

yatmaztara
16.03.2015, 15:05
En az 4 farklı galibiyet bekliyorum. Aksi taktirde şampiyonluk yolunda ağır bir yara almış oluruz. Gövde gösterisi şart!

torulli
16.03.2015, 15:07
İkinci yarının en iyi takımı, son haftaların güzel form tutmus takımı, Anadolunun kralı, frikiklerin efendisi, Cardoların cardosu... Trabzonspor'umuz maçın net favorisidir. Rakip futboldan uzak sert bir tutum sergilemez ise farkla alırız aksi olursa tek farkla alırız :D

zafer6161
16.03.2015, 15:08
Gaziantepspor - Trabzonspor : Mehmet Ekici gol atar mı?
Bahislerin geçerli olması için oyuncunun maça ilk 11 içinde başlaması gerekmektedir.
+52
Evet
4.00
Hayır
1.14

bi 100 evete atalım :D

Sefa
16.03.2015, 15:11
4-2 alırız..

Kamil Çakmak
16.03.2015, 15:15
Mersin maçı özgüveni baya bir yukarıya çekti.
O yüzden çok rahatım, yeneriz diyorum.

Mustafa Calik
16.03.2015, 15:18
Bu hafta gol yemeyiz insallah :D

HOPA'LI TS'Lİ
16.03.2015, 15:23
gol yemeden galibiyet bekliyorum

erken gol fark getirir

Ekicinden frikik
Sefa'dan kafa golü
Erkan'dan dömivole ya da plase golü
Medjani'den kornerden kafa golü

bekliyorum.

Kamil Çakmak
16.03.2015, 15:24
Cardozo 2 gol biri penaltı. Ekici 1 frikik. biri uzaktan 2 gol. 1-4. çok birşey istemedim aslında.:)

artvints
16.03.2015, 15:26
Cardozo 2 gol biri penaltı. Ekici 1 frikik. biri uzaktan 2 gol. 1-4. çok birşey istemedim aslında.:)

son 8 haftaya bakarsak çok normal bir istek.sürekli atıyorlar zaten.

Çağdaş DENİZ
16.03.2015, 15:28
Puan kaybetmeyelim de kim atarsa atsın

İleli
16.03.2015, 15:29
Bu ne özgüven yahu 4ler 5ler havada uçuşuyor millet yapmayın olası bir puan kaybında toparlaması zor oluyor :)..

0-1 olsun bizim olsun

Kamil Çakmak
16.03.2015, 15:34
Bu ne özgüven yahu 4ler 5ler havada uçuşuyor millet yapmayın olası bir puan kaybında toparlaması zor oluyor :)..

0-1 olsun bizim olsun

Doğru 3 puan gelsinde nasıl gelirse gelsin.
Antep Mersinden iyi bir takım değil. Beklenti bundan dolayı.
Çok çektik 3 yıldır. Geriye yaslanıp keyifle izlediğimiz maç sayısı çok az.
O yüzden keyifli bir maç beklentisi:)

S.Seymen
16.03.2015, 15:34
mERSİN MAÇINDAKİ TAKIM DOĞRU TAKIMDI SAHADA ISIRAN KIRILGAN OLMAYAN BİR TAKIM VARDI. BU NEDENLE ÇOK POZİSYON VERMEDİK AMA.

çok pozisyonumuz da yoktu duran toplar haricinde, üstelik de rakip erken golle açılmak zorunda kalmışken.

her zaman işler böyle gitmez erken gol ve her duran topun gol olması gibi Cardozonun golü dışında o da uzaktan şut idi gollerin hepsi duran toptan dı.

böyle havalanıp 4 atarız
14 sıkarız
24 mahfederizci günler genellikle hüsranla bitiyor

rakibi küçümsemek te fayda var....

Ahmet T.
16.03.2015, 15:48
Erkan patlayacak , patlar , patlamalı..

Faik Yılmaz
16.03.2015, 15:48
Erkan patlayacak , patlar , patlamalı..

elimizde patlamasın da :)

Emrah Akcagöz
16.03.2015, 15:57
Balıkesir maçı gibi bir maç bekliyorum. Maçın başında fazla rehavet veya bariz hakem hatasıyla geri düşme ve sonrasında zor da olsa 2-2' lik beraberlik. Çok fazla, çok çabuk ve çok kolay gaza geliyoruz. Biraz ayaklarımız yere bassa iyi olacak, tam manasıyla bir denge tutturamadık. 1-0 olsun bizim olsun 3-4 atmasak da olur.

HOPA'LI TS'Lİ
16.03.2015, 16:00
Cardozonun gol kralı olmasını çok istiyorum
tüm temennilerinize katılıyorum
ama oynamadan hiçbir maç kazanılmıyor
10-9 olsun da bizim olsun, biraz espri kattım olaya :)

HOPA'LI TS'Lİ
16.03.2015, 16:01
Hayattan bordoyla maviyi alın
Geri neyi kalır ki

HOPA'LI TS'Lİ
16.03.2015, 16:03
Bu akşam iş çıkışı,

Demleyeceğim çayımı
Geçeceğim taraftar paketi 204.kanala
İzleyeceğim Hakan'ı, Ekiciyi, Oscar'ı, Erkan'ı
Yine 3 puan olur da basacağım kolbastıyı evde

HOPA'LI TS'Lİ
16.03.2015, 16:05
Bu akşam şikebahçeye 50-43 yaparak inşallah

Haftaya derbiden 1 saat önce de 50-46 yaaprsak

Şikebahçe iyice panik ve telaşla ligten de kopup, 3.lüğü de tehlikeye sokabilir.

İnşallah öngörülerim çıkar.

Seyreyleyin o zaman son 9 haftayı

Kazım Bostan
16.03.2015, 16:06
güzel bir futbolla yenebiliriz bugün öyle bi his var içimde. golleri ise defansımız atar

1 gol de krala yazalım

batugol
16.03.2015, 16:09
cardozo gol atmazsa galibiyet olmasin

şaka şaka

ama bu adama sevgim başka
tam bir profesyonel
egosu alinmis beyfendi

TORULLI nin dedigi cardolarin cardosu☺

bahadır2561
16.03.2015, 16:15
------------Hakan-----------------

Bosi-----Uğur-----Aykut-----İshak

----------Medjani-----Aytaç--------

-----------------Ekici----------------

-----Deniz-----Cardozo------Erkan--

HOPA'LI TS'Lİ
16.03.2015, 16:18
------------Hakan-----------------

Bosi-----Uğur-----Aykut-----İshak

----------Medjani-----Aytaç--------

-----------------Ekici----------------

-----Deniz-----Cardozo------Erkan--

Aykut iyileşti mi?
Kardoda var mı, kendisini özledik ya, rambom benim
Şu Denizi de çok seviyorum
Bosi'nin seriye bağla gibi adam geçmelerini
Oscar'ın mütevazilik ve sakinliğini
Ekici'nin penaltıdan çok sevindiğim frikiklerini

Bu takımı çok seviyorum.

bahadır2561
16.03.2015, 16:20
Aykut iyileşti mi?
Kardoda var mı, kendisini özledik ya, rambom benim
Şu Denizi de çok seviyorum
Bosi'nin seriye bağla gibi adam geçmelerini
Oscar'ın mütevazilik ve sakinliğini
Ekici'nin penaltıdan çok sevindiğim frikiklerini

Bu takımı çok seviyorum.

Valla bilmiyorum abi bu hafta pek takip edemedim

Kadroda yoksa Bosi defansa, Salih'te sağ bekte başlar o zaman

Ersun Hoca böyle çıkartır bence ki ben olsam Medjani'yi orta sahada oynatmam

Arda'
16.03.2015, 16:25
Yine 5'ler 7'ler havada uçuşuyor yenilmeyelim de.

trbzonsporlu
16.03.2015, 16:30
antep ve akhisar maclarindan sonra milli maç arası var. Bu aradan sonra özellikle yusuf ve belkalem takıma tam hazır olarak döner umarım. Bu arada antep ve akhisari yenersek milli arada zaman geçmez bizim için

Koray Böyük
16.03.2015, 16:36
Kazanmamiz gereken bir mac.. Hoca mutlak galibiyet için çıkacaktır.. Yenersek aradaki fark 7 düşecek. Takim bunn bilincinde ve o hirsla saldıracaktır. Saldırırken en büyük zafimiz olan defansif ortasahalarimiz biraz daha temkinli olacaktır.
İlk 11

Hakan

Salih-ugur-boss-isak

----medjani-aytac

-----------ekici-----

Sefa-----------erkan

----cardozoooo

Hoca bossu stoperden çekmez. Defanstan iyi toplar cikariyo ayağa pas ve dikine iynuyabiliyo. Egemeni de onun icin almıştı buradan zaten.. Bu aksam ilk yari beraberlik bekliyorum. En büyük sıkıntımız bence antep kalecisi olacaktır.
Yine de 1-0 olsun bizim olsun..

özçelik61
16.03.2015, 16:37
Cardozonun gol kralı olmasını çok istiyorum
tüm temennilerinize katılıyorum
ama oynamadan hiçbir maç kazanılmıyor
10-9 olsun da bizim olsun, biraz espri kattım olaya :)

Cardozonun gol kralı olmasını ben de çok istiyorum ama sezon sonu iyi bir fiyata araplara okutulabilmesi için:)

TolgaTopçu61
16.03.2015, 16:40
Takım top oynamiyor..
Ekici'nin ayağına bakacaz..
Gol, asist yaparsa yeneriz..

ysngmz
16.03.2015, 16:42
İlk devre beni strese sokacak ikinci yari Coşacagiz

özçelik61
16.03.2015, 16:44
------------------hakan-----------------
atik/salih----bosingwa----uğur-----ishak---
--------aytaç-----medjani-------------

sefa/deniz-----------ekici------------erkan
----------cardozo------------------

herkes 4,5 diyor ama ben ortada bir maç diyorum kendi evlerinde bize karşı dişliler..duran toplardan erken veya onlardan önce gol bulursak alırız yoksa zor ...organize olarak deplasmanda top oynayamıyoruz maalesef

Küçük Uğur
16.03.2015, 16:48
Kazanan kadro bozulmaz diyorum ve Ersun hocayi az biraz taniyorsam fatih atik -aytac değişikliği haric ayni kadro cikar büyük ihtimalle.

U.Sadıkoğlu
16.03.2015, 16:50
Yine 5'ler 7'ler havada uçuşuyor yenilmeyelim de.

Teknik Direktörümüz Ziya Doğan değil Ersun Yanal olduğundan dolayı son derece realist skorlar bence :D Ziya Doğan olsaydı tabelada 0 ve 1 dışında bir rakamı biraz zor görürdük :D

Fatih Birinci
16.03.2015, 16:53
en az 3 tane atariz atamazsik ne oliyim siz karar verin

Fatih Birinci
16.03.2015, 16:56
Takım top oynamiyor..
Ekici'nin ayağına bakacaz..
Gol, asist yaparsa yeneriz..
tamam

Furkan Dündar
16.03.2015, 16:59
duran toptan erken bir gol bulursak maçı çok rahat alırız yoksa zorlanırız ..

ayrıca yahu bi nefes alalım hemen ne şampiyonluğu tek hedefimiz sürekli kazanmak olsun nerde olduğumuza en son bakarız

Uğur Demircioğlu
16.03.2015, 17:01
ne zaman maç zor geçecek yorumları okusam alıyoruz maçı, ne zaman fark atarız alırız yorumları olsa puan kaybediyoruz. Rakibi küçümsemeyin kim olursa olsun sahada oynayan maçı alıyor. İnşallah biz alırız.

TolgaTopçu61
16.03.2015, 17:06
tamam
Yok çok rahat 3 tane atariz !!
Mersin galibiyetine fazla aldanmayın derim ben..

Oğuzhan Fidan
maç çok sıkıntılı başlıcak hakem şerefsizlik yapcak ilk yarıda mehmet ekici ye faul vermicekler... görünen o ki uzaktan şutlarla galip gelcez.. hakemden korkuyorum bu maç sıkıntılı

U.Sadıkoğlu
Kasımpaşa maçının rekorunu kırarsak şaşırmayın :)

Oğuzhan Fidan
16.03.2015, 17:07
duran toptan erken bir gol bulursak maçı çok rahat alırız yoksa zorlanırız ..

ayrıca yahu bi nefes alalım hemen ne şampiyonluğu tek hedefimiz sürekli kazanmak olsun nerde olduğumuza en son bakarız

faul yapmıcaklar olan faulleride hakem vermicek üzerimize oynucaklar son haftalarda.. o yüzden yinede galip geliriz ümidiyle izlicez

Arda'
16.03.2015, 17:08
Teknik Direktörümüz Ziya Doğan değil Ersun Yanal olduğundan dolayı son derece realist skorlar bence :D Ziya Doğan olsaydı tabelada 0 ve 1 dışında bir rakamı biraz zor görürdük :D

Umarım dediğin gibi olur yanılırım şef :)

Mustafa Calik
16.03.2015, 17:08
Cardozonun gol kralı olmasını ben de çok istiyorum ama sezon sonu iyi bir fiyata araplara okutulabilmesi için:)

Cardozo'nun yerine kimi düsünüyorsun Sahin Aygünes'i mi ?

cubido
16.03.2015, 17:17
bu kadromuzun nasıl sonuç alacağını kaç atacağımızdan çok kaç yiyecegimiz belirler.
bu kadro ligde her takıma birden fazla gol atabilecek her takımdan da birden fazla yiyebilecek potansiyelde.
antep'e en az 2 atarız buna eminim ama kac yeriz onu kestiremiyorum.

cubido
16.03.2015, 17:21
önümüzde 3 takımla bu kadar puan farkı ve bitişe bu kadar kısa mesafe varken şampiyonluk beklentisi olan taraftarlarımızın saflık derecesindeki iyi niyet ve iyimserliğine şapka çıkartıyorum :)

Paksoy
16.03.2015, 17:22
beş haftadır ümitliydim , en azından 2.lik için , mutlaka kazanmalıyız mutlaka

Trabzonsporking
16.03.2015, 17:23
Haydi geç bütün rakipleri
Havalandır fileleriii
Süslüyor bütün hayalleri
CARDOZO'NUN O GOLLERİ

Fatih Birinci
16.03.2015, 17:25
Yok çok rahat 3 tane atariz !!
Mersin galibiyetine fazla aldanmayın derim ben..
zaten en az 3 atacagiz ben cok rahatim

HOPA'LI TS'Lİ
16.03.2015, 17:37
Saldır Trabzon'uM oleeeeyyyy

Trabzonsporking
16.03.2015, 17:40
Bordooooo

selcuk
16.03.2015, 17:43
u21 1-0 yenildi antepe

Trabzonsporking
16.03.2015, 17:45
u21 1-0 yenildi antepe

Kadro nasıl,kimler oynamış?

Tunç Tosun
16.03.2015, 17:49
Bordooooo

Maviiiiiii

Ahmet T.
16.03.2015, 17:53
Bizim için gol yememek biraz ütopik olsa da 3-0 alacağız inşallah :)

Alper Beyazay
16.03.2015, 17:54
Bi öğrenemediniz temkinli olmayı, ne zaman yazsanız böyle sayfalarca 3,5 atacağız diye, puan kaybediyoruz.. Bende çok rahat fark bekliyorum ama yazmıyorum. :D

Furkan Dündar
16.03.2015, 17:55
faul yapmıcaklar olan faulleride hakem vermicek üzerimize oynucaklar son haftalarda.. o yüzden yinede galip geliriz ümidiyle izlicez

ceza sahası dısında cok zor faul çalacaklar .. katılıyorum

selcuk
Kadro nasıl,kimler oynamış?

bilmiyorum

Faruk BERBER
Çok rahat mı olur, 5 mi olur bilmiyorum. Lakin kazanacağız ;)

Furkan Dündar
16.03.2015, 17:56
bu arada constant'ın bileti kesildi sanırım adamdan ne haber var ne birşey .
yatabare falan desen aynı

sezon sonu yine birçok yabancı gider

ve en önemlisi Bugün ÖZER oynarsa orta saha düşer kolayca gol yeriz mehmet ve çift ön libero ile oynamak şart

bahadır2561
16.03.2015, 18:00
Galiba yenemeyeceğiz :(

Courage
16.03.2015, 18:01
Kaleci Fatihden sonra Constanttan da haber alınamıyor .

Gaiplik kararı çıkarırız yakında! :)

Trabzonsporking
16.03.2015, 18:03
Maviiiiiii

Şampiyooooooonnnnnnn

Tunç Tosun
16.03.2015, 18:04
Hakan-salih-bosi-ugur-akbas-medjani-aytac-sefa-ekici-erkan-cardozo

Lig tv tahmini kadro.

Tunç Tosun
16.03.2015, 18:05
şampiyooooooonnnnnnn

Trabzonn!!

İlkhan
16.03.2015, 18:06
Eğer bu maç yenilirsek taraftar uğursuzluk getiriyor sözünde diğerleriyle hemfikir olacağım. Geçen maç berbat olacak dediler, 5-1 yendik. Bu maç ümitli ümitli konuşuyosunuz. Eğer yenilirsek her maç öncesi totem yapalım topluca :D

selcuk
16.03.2015, 18:09
medjaninin kafa golü var

farozlufatih61
16.03.2015, 18:10
Cardozo'yu neden iyi bir paraya okutalımki yada okutmak isteyen kim...
Cardozo gibi oyunculara bu formayı giydirmişiz daha ne istiyorsunuz anlamadım gitti...
Djokaj,Brozek,Jun,Janko gibilerse özlem çekilen oyuncular geride kalan sezonlara takılın bu sezonki kadro sizleri aşar...
Cardozonun daha ne yapması gerekiyor amuda kalkıp golmü atmalı yada kaleden topu alıp 10-12 kişiyi bir sağa bir sola yatırıp asrın golünemi imza atmalı....

Courage
16.03.2015, 18:15
Cardozo seneye eksiklerin giderilip (yani inşallah) oluşturulacak takımın mihenk taşı olacak. Ne satması , ne arabı şarabı?

Trabzonsporking
16.03.2015, 18:16
Bizde bu maç öncesi cezalı olan oyuncu var mı?

only ts
16.03.2015, 18:21
gooooooooooooooooooooooollllllllllllll ekiciiiiiiiiiii

deneme 1 :D

Mert Acar
16.03.2015, 18:25
Cardozo seneye eksiklerin giderilip (yani inşallah) oluşturulacak takımın mihenk taşı olacak. Ne satması , ne arabı şarabı?

aynen öyle.
kalede onur
defansda bosi reyiz
ortasaha da ekici
forvette cardozo

Badaloğlu
16.03.2015, 18:28
Cardozo'ya gol atmak çok yakışıyor. Ama asıl ona bordo-mavi forma çok yakışıyor... Trabzonspor taraftarı Cardozo'nun keyfini çıkarsın. Çünkü atacak çok daha golü, çok daha güzel golleri olacak inşaallah... Uzun yıllar Trabzonspor formasını giyip başarılı olmasını istiyorum. Shota'dan, Yattara'dan sonra taraftarımızın dilinden düşürmeyeceği isimdir Cardozo. Trabzon'da, yeni stadımızın açılmasıyla birlikte çok güzel goller atacak, taraftarı çıldırtacaktır.

Cardozo, İnşaallah bu akşamda yazacak!

Courage
16.03.2015, 18:29
aynen öyle.
kalede onur
defansda bosi reyiz
ortasaha da ekici
forvette cardozo

Bir oyuncu az parlasın yada bir kere performans düşüklüğü gösterip mimlensin hemen yüksek fiyata Araplara / Ruslara kakalayalım lafları peydah oluyor.Biz nasıl omurga kuracağız?

Ama bu arada arkadaşlarımız iyi niyetli ; İstanbul'a zinhar gitmesin! :D

ffırtına
16.03.2015, 18:31
Bordo ile Mavisi
Fırtınadır simgesi
Yine golleri yazacak
Trabzon'un EKİCİ'si

Bordo-mavi sevda adamı aşka getirir, şiirler yazdırır :)

Oruç
16.03.2015, 18:33
3-1.

:(

Adem Akyüz'
16.03.2015, 18:38
Geçen haftaki oyun ve galibiyet olmasa bu maç için kesin puan kaybederiz derdim.
Ancak şu an 3 ihtimal de olabilir. Kesin bir tahmin yapamıyorum.
Önümüzdeki iki maçı kazanırsak sezon sonunda ilk 3'te yer alabiliriz belki.

Küçük Uğur
16.03.2015, 18:40
Herkeste olan yenilgi korkusu guzel.
Zor mac olacak.
Çünkü artik dusme yukariya tirmanma filan derken herkesin bir hedefi var.
Kazanacağız çünkü takim calisiyor.
Ben takimima güveniyorum.
Bu aksam zor ama guzel bir galibiyet alacağız inşallah.

Harun CAN
16.03.2015, 18:41
********cardozo******

erkan***waris***mehmet

aytac*****salih

şöyle bir hücum kadrosu yapsak ve Cardozonun arkadaki üçlü değişken oynasa çünkü adama adama markajda erkan haric mehmet ve waris cok yıpranırlar

hem direkman cardozo arkasında oynayan bir waris bize mutlaka gol kazandırır veya faul aldırır

Jackdaniels
16.03.2015, 18:42
Ben herkesin aksine yenileceğimizi düşünüyorum bu akşam... Bu takım hala deplasmanda maç kazanacak seviyede değil çünkü umarım yanılırım ama malesef gerçek böyle. Buarada 2. yada 3. lük hesapları yapılıyo lütfen komik olmayın 4.lük bile sıkıntı bence.

Mustafa YILMAZ
16.03.2015, 18:42
istatistik olarak bakarsak bu hafta hiç bir deplasman takımı kazanamadı ve tek beraberlik çıktı hep ev sahipleri kazandı bu bir ligin doğasına aykırı kazanırız ve az gollü olur. bu sene sadece bir hafta deplasman takımları maç kazanamamış oda 6. hafta

ersun hoca nasıl bir dizilimle çıkacak önemli olan bu çift ön libero şart yoksa orta saha çok yumuşak kalıyor muhtemelen özer yine kesik yer olmadı erkan yemeli ama mehmet-özer-erkan üçlüsü ile çıkmamamız lazım. bosi yine stoper oynayacak herhalde defanstan oyunu kurabilecek tek adam o bunu son mersin maçında gördük.

szymek'in ayağının kırıldığı maçtır antep benim için.

yorumsuz6117
16.03.2015, 18:44
Takım bi maç fark attı diye şampiyonluk hayali kuran bile var şaka gibi.. Mehmet Ekici olmasa duran top etkinliğimizinde 0'a ineceğini fark edin bütün golleri duran toptan atıyoruz..

Mustafa DEMİRTAŞ
16.03.2015, 18:44
bu hafta ev sahipleri yenilmemiş. umarım bu istatistiği bozarız.

yatara
16.03.2015, 18:45
haydi trabzonum, vira bismillah!

Oruç
Çift ön libero deplasmanda galip gelmenin en büyük anahtarı.

Mert Oğuzlu61
sezon boyunca revirde yatan müzmin sakat çakma Trabzonlu muhammet demir bakın nasıl yırtacak bir tarafını gol atmak için. sert ve agresif oynayalım, antep in direncini kırdık mı tamamdır. gerisi gelir.

Mustafa Calik
16.03.2015, 18:46
http://fs1.directupload.net/images/150316/9uovcc9v.jpg (http://www.directupload.net)

http://fs2.directupload.net/images/150316/fbdpelx9.jpg (http://www.directupload.net)

http://fs1.directupload.net/images/150316/qgcnih7k.jpg (http://www.directupload.net)

http://fs1.directupload.net/images/150316/elzibf44.jpg (http://www.directupload.net)

Küçük Uğur
16.03.2015, 18:48
Bu aksam Erkan bize maci aldiracak tam ona göre takim Antep. At kenara mac sonu alinti yapariz :)

DeAgLeMaNyAq
16.03.2015, 18:50
İlk 11: Hakan, Salih, Uğur, Bosingwa, Mustafa, Medjani, Fatih, Mehmet, Erkan, Sefa, Cardozo

En son ne zaman 2 maç üstüste aynı 11'le çıktık?

artvints
16.03.2015, 18:51
kadro geçen haftayla aynı.atik oynuyor.

Mert'
16.03.2015, 18:52
Ben nedense umutlu olamıyorum duran toplar olmasa gol atamayacağız. Geçen hafta 5 attık bu hafta puan kaybı muhtemel.

Adem Akyüz'
https://pbs.twimg.com/media/CAO8mZXUMAArljE.jpg

Üst üste 2 hafta aynı 11'le çıkıyoruz. Bu sene ilk defa oluyor sanırım..

Mustafa Calik
http://fs2.directupload.net/images/150316/hpzrakak.jpg (http://www.directupload.net)

DeAgLeMaNyAq
16.03.2015, 18:54
Toplam maliyetleri 25 milyon TL'yi aşan İshak ve Musa varken Mustafa Akbaş oynuyorsa önce bu transferleri yapanlar sonra da bu oyuncular kendilerini sorgulamalı...

Trabzon-Spor-61
Arkadaslar süper lig tarihinin firik rekoru kimde, ve kac gol ?

Hakan
Doğru kadro.Erkan'ın golü var

artvints
16.03.2015, 18:55
medjani atik ortasahasına sıcak bakacağımı da hiç düşünmezdim. bir an önce değişmeli ama sebebi bu maç olmaz inşallah.

Adem Akyüz'
16.03.2015, 18:56
Atik yerine Aytaç olabilirdi belki ama hocanın kazanan kadroyu bozmak istememesi de normal.

Hakan Yeşilyurt
Hoca kazanan takımı bozmadı..

Trabzon-Spor-61
ya ben bu bosingwayi stoper oynatma israrini bi türlü anlayamadim. Adam sag bekde oynadimi, altin degerinde oluyor bizim icin. Stoper Ugur ile Mustafayi oynati, sol bekde Salih/Musa/Ishak'i oynat.

yattarahayranı
Rakiplerimiz kaybetmişse bizde kaybederiz

Bülent AKBULUT61
16.03.2015, 18:58
3 puan hanemize yazılsında kim gol atmış önemli değil isterse zeki atsın

Trabzon-Spor-61
16.03.2015, 18:58
Eger bu maci alirsak, haftaya 2 şikecilerin maci var, ve şikebahce maci kaybederse, fark 4e düşer. Ama tabi bizde 2 maci bakalim alabilecegizmi.

artvints
16.03.2015, 18:59
ya ben bu bosingwayi stoper oynatma israrini bi türlü anlayamadim. Adam sag bekde oynadimi, altin degerinde oluyor bizim icin. Stoper Ugur ile Mustafayi oynati, sol bekde Salih/Musa/Ishak'i oynat.

muhammet ve chibuike varken ortada oynaması daha uygun.

odyseuys
16.03.2015, 19:00
çok zor maç olur bizim için.

memozcan
16.03.2015, 19:00
kazanan takım bozulmaz mitine de hastayım.. her maçın farklı argümanları vardır.. geçen maçın aynısı.. duran toptan gol bulursak kazanırız.. kazara bir gol yersek dövünür dururuz..

only ts
16.03.2015, 19:01
duran toptan gol atmamizi bile sorguluyorlar.. hey allahim.. yeterki yenelim isterse durmayan top olsun benim umrumda degil

nbay
16.03.2015, 19:02
Defans hattı patlayana kadar bu dizilişle devam öyle gözüküyor

memozcan
ligin üçte ikisi bitti hala defans kurgumuz belli değil..

Mert Acar
benim kadrom:

------------------------hakan---------------------------
bosi----------demirok--------medjani------------ishak
------------------salih---------aytaç--------------------
deniz-------------------ekici----------------------erkan
-----------------------cardozo--------------------------

bu şekilde olurdu.fakat hoca kazanan kadroyu bozmamış saygı duyarım,umarım bi aksilik çıkmaz.

Fatih K.
kazanan takım bozulmaz mitine de hastayım.. her maçın farklı argümanları vardır.. geçen maçın aynısı.. duran toptan gol bulursak kazanırız.. kazara bir gol yersek dövünür dururuz..

Ersun Hoca takımı değiştirseydi ve Allah korusun yenilsek burada tefe koyarlar adamı. Yani bizim dövünmememiz için sadece kazanmamız lazım:D

DeAgLeMaNyAq
Yedekler: İbrahim, Musa, Aytaç, Soner, Özer, Waris, Deniz

Tribün: Zeki, İshak

Küçük Uğur
16.03.2015, 19:03
Aytaç ile Fatih Atik cok birbirinden farksiz özellikte oyuncular. Medjani ile Aytaç değişikliği olabilir di fakat bu sefer de taslar yerinden oynayacakti. Bence kadro gayet iyi.

odyseuys
16.03.2015, 19:03
Waris, Deniz, Özer gibi oyuna-skora katkı yapabilecek isimlerin kulübede olması bir avantaj olacak umarım.
Yedekler
13. İBRAHİM DEMİR
35. AYTAÇ KARA
10. ÖZER HURMACI
20. SONER AYDOĞDU
28. WARIS MAJEED
18. DENİZ YILMAZ
77. MUSA NİZAM

Hakan
16.03.2015, 19:04
Ama Ishak çok potansiyelli yeaaaa

only ts
16.03.2015, 19:05
her hafta aynisi oluyor, ozellikle birileri maca 1 saat kala, bence amaclarida bu, konuya gelip, zor mac olcak, iyi olmucak, kadro ayni vsss sinir bozan yorumlari yapip mac bittikten sonra ortadan kayboluyorlar.. ilginc. Ronin i ozledim :(

iyattara

En azından artık yedeklere bakınca oyuna girip bir şeyler yapabilecek 2-3 oyuncu sayabiliyoruz.

Küçük Uğur
Tek su Sefa yerine Deniz oynamaliydi. 2 kafa golu bu mac onu 11 e getirdi yine.

memozcan
16.03.2015, 19:07
m. ekiciye dua etmeye başlıyorum şimdi.. Allahım ne olur sen ceza yayı üzerinden bir frikik ver..biz gerisini hallederiz:)

artvints
16.03.2015, 19:07
özer, waris, aytaç maça girip yüksek katkıyla oynayabilir. rahat kazanmamız gerekiyor.

ffırtına
16.03.2015, 19:08
İshak'ın tribüne gitmesi çok iyi olmuş, kumaşı iyi falan da değil hele hele büyük takım topçusu hiç değil ancak Karabük'te yıldız olur..

Fatih K.
Tek su Sefa yerine Deniz oynamaliydi. 2 kafa golu bu mac onu 11 e getirdi yine.

Bence şu kadroda Erkan varken Sefa ondan sonra çıkar. Adam 0 katkı yahu. Bi tek ilk maç oynadı sonra yatışa geçti resmen.

DeAgLeMaNyAq
Antep 4 haftadır gol atamıyormuş artık siftahı bize yaparlar. Muhammet kolay kolay boş geçmez bizi...

Trabzonsporking
16.03.2015, 19:09
5-1yeniliriz:)
totem

memozcan
16.03.2015, 19:09
her hafta aynisi oluyor, ozellikle birileri maca 1 saat kala, bence amaclarida bu, konuya gelip, zor mac olcak, iyi olmucak, kadro ayni vsss sinir bozan yorumlari yapip mac bittikten sonra ortadan kayboluyorlar.. ilginc. Ronin i ozledim :(

varsa bir emriniz onu yapalım..

Trabzonsporking
16.03.2015, 19:10
Ekici'nin sarı kart görmesi lazım.
unutmayın renktaşlar.

B.Yiğit
16.03.2015, 19:10
Ben tek aytaç değişikligi bekliyorum.

Mustafa Calik
16.03.2015, 19:11
Antep 4 haftadır gol atamıyormuş artık siftahı bize yaparlar. Muhammet kolay kolay boş geçmez bizi...

En azindan bugün gol yemeden maci bitirelim cok iyi olur :)

tamuğ yamtar
16.03.2015, 19:11
Bu muhabbet efsanedir....

Mesela Hakan Şükür haftalarca gol atamaz gelip kesin bize bir tane atardi...

Örnekleri de çok bunun...

Yedigimizden fazlasini atalim da...

ibrahim
16.03.2015, 19:12
Ben gol bekliyorum ondan rakibin kim olduğunu öğrendiğimden beri. :)

Uğur Demircioğlu
16.03.2015, 19:12
Özerin 11de olmaması güzel. Takımın ritmini bozuyor.

Küçük Uğur
16.03.2015, 19:13
Bence şu kadroda Erkan varken Sefa ondan sonra çıkar. Adam 0 katkı yahu. Bi tek ilk maç oynadı sonra yatışa geçti resmen.
Erkan formsuz doğru kötü de oynuyor fakat topu ayağında tutuyor arapasi atıyor ters kanata atağı donduruyor. Kotuyken bile bunlari az biraz yapabiliyor. Sefa desen su yazdiklarimin yarisini yapsa inanin büyük topcu olur. Adam eder miyiz bilmem çünkü kazma Burak Yilmazi bile turk futboluna kazandıran biz bunu da yapariz inşallah. Topcumuz laf etmek de istemiyorum ama Sefa Karabukte ilk 11 oynayamaz biz de oynuyor.

Mustafa Calik
16.03.2015, 19:14
Mehmet Ekici sari kart görürse gol atmis kadar sevinecegiz :D

Paksoy
16.03.2015, 19:20
Mehmet Ekici sari kart görürse gol atmis kadar sevinecegiz :D
Niye ?

U.Sadıkoğlu
16.03.2015, 19:21
Mehmet Ekici sarıyı Akhisar maçında görsün bence Konya deplasmanında daha çok savunma futbolu oynarız diye düşünüyorum Akhisar'ı içeride patates edersek o gazla Ekici'siz Aykut'un Konya'sınıda tokatlarız.

Trabzonsporking
16.03.2015, 19:24
Niye ?

Sarı kart görürse cezalı duruma düşüyor.Akhisar maçında cezalı duruma düşmesi bizim için kayıp olmaz ama bugün sarı kart görmezse konya maçında mutlaka hakemler sarı kart verecektir.Çünkü,ondan sonra gs ile oynuyoruz.dolayısıyla bugün sarı kart görmesi lazım.

DeAgLeMaNyAq
16.03.2015, 19:24
Bosingwa da GS maçında lazım o da Akhisar veya Konya karşısında cezalı olmalı...

gurur6134
16.03.2015, 19:25
Aytac aykut akgunun pahali versiyonu cok agir

artvints
16.03.2015, 19:25
Bosingwa da GS maçında lazım o da Akhisar veya Konya karşısında cezalı olmalı...

bosingwa istesin bütün seneyi kartsız geçirebilir.geçen haftaki kartı çok gereksizdi mesela.

ysngmz
16.03.2015, 19:27
Aytaç iyi topçu medjani ve fatih atike fark atar alışması lazim

RaLi28
16.03.2015, 19:27
Kazanıcağız Allah'ın izniyle.

Öznur61
16.03.2015, 19:29
Moral ve ümitler tavan, Allah utandırmasın bu akşam inşallah.

Mustafa Calik
16.03.2015, 19:29
Sari kart sinirinda olan futbolcular: Aykut Demir, Bosingwa, Belkalem, Fatih Atik ve Mehmet Ekici

yenimakale
16.03.2015, 19:35
Gaziantep çabuk demoralize olan bir takım ve defanslarında inanılmaz hatalar yapıyorlar, özelliklede yüksek toplarda. bizim sezon başından beri en büyük sıkıntımız ön liberoydu bana göre. kişi olarak değil mevki olarak söylüyorum. o mevki her zaman boş bizde, oraya adam geçip topu aldımı kaleciyle karşı karşıya kalıyorlar desen yeridir. çok seçenekli bir bölge olduğundan hep hata yaptık.

Bugün fatih atik ve medjani o bölgede oynayacak sanırım. gol yememenin önemi büyük bu maçta. ersun hoca harbiden işi bilen bir adam. ilk yarıda çok atak bir futbol göreceğimizi de sanmıyorum. daha çok bekleriz, onların açıklarından yararlanmak isteriz.

Maç başında bir gol bulursak farka gidebilecek olan bir maç. adamlar golü bulursa maç sonuna kadar motivasyonları çok yüksek olur.

Bir arkadaşında dediği gibi ligin en kötü futbol oynayan takımlarından biri. ne doğru düzgün defans yapabiliyorlar ne de hücum. her ikiside eksik adamlarda. özellikle hücum yaparken defansları inanılmaz açık veriyor.

Aytaç neden yok, yedeklerde mi, kart cezalısı mı, sakar mı?

TSercaN
16.03.2015, 19:39
Zeki Yavru saha disinda sakiz cigneme kabiliyetini tum sevenlerine gosterdi. Tebrik ediyorum kendisini.

Sakiz cignemesini bile beceremiyosun zeki bey.

Sent from my iPhone using Tapatalk

yenimakale
İlginç bir istatistikte vereyim. Gaziantep kendi evinde son 7 maçı kazanamadı sanırım :) bu hafta oynanan lig maçlarında bütün deplasman takımları yenildi. sadece başakşehir 2-0 dan gelip berabere bitirdi. onun dışında puan alan deplasman takımı yok.

Ufuk Turgut
içimden 2-0 alırız diye geciyor.

ibrahim
16.03.2015, 19:41

Soner midur? :(

Kesin yine girecek oyuna vasıfsız...

Harun
16.03.2015, 19:41
Vurduğunuz gol olsun..