PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İbrahim Hacıosmanoğlu'na Yakalama Kararı

Fatih Kuloğlu
05.03.2015, 15:50
http://www.bordomavi.net/index.php?page=ayrinti&hid=4533

Armağan Dere
05.03.2015, 15:51
Yok Artık..!!!!

winner
05.03.2015, 15:53
İfade vermeye gitmediği için normal prosedür.

İfadesini verince yakalama kararı kalkar.

Tartışacak bir şey yok.

Ertan 51
05.03.2015, 16:36
İst.un satılmış basınının nasıl da hoşuna gidiyor :)
Hacıosmanoğlu'na yakalama kararı diye başlık atıyor,
tıklayıp haberin içine giriyorsun ki adam ifadeye gitmemiş :D
(aynı durumu ben 1-2 sefer yaşadım,gine gitmedim ifadeye hala daha tutuklayacaklar)

bazılarının ise kafası basmıyor zürriyet gibi,
guya bizim Hacı'ya çakıyım derken Hacı'nın söylediklerini tekrarlayıp,
yalaması oldukları aizize yi tekrar tekrar rezil kepaze ediyorlar,
aşağıdaki gibi :dansmuz:

Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım’a yönelik olarak söylediği,

“Artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacak.
Hırsızlara, hırsızların işbirlikçilerine, ahlaksızlara, Türk futbolunu kendi çıkarları için kullananlara öncelikle tabi ki hukuk çerçevesi içerisinde ama gerekirse her türlü platformda hesap soracağız”, “Asker ocağı peygamber ocağıdır. Biz böyle büyütüldük. Ama asker kaçağı, çürük raporlu insanlar Türk futboluna ahlak dersi veriyor. O zatın ve kulübünün yapacağı savunmayı merakla bekliyoruz. Savunma haktır ama haklıysanız yaparsınız. Artık bizim olduğumuz hiçbir masada ahlaksızlar oturmayacak. Biz bedel ödemeye geldik.

Söylediklerimizin peşinden gitmeye, Trabzonlu gibi Trabzonspor Başkanlığı yapmaya sonuna kadar devam edeceğiz” ve “3 gün Kemer’de tatil yaptılar. 58. maddeyi değiştirdiler. UEFA’ya gittiler. İsviçre’ye gittiler. Herhalde onu değiştirememişlerdir.

signal
05.03.2015, 18:10
Hırsızlık yapan Aziz dışarda serbest dolaşıyor, herkesi tehdit ediyor ama ona laf söyleyenlere yakalama kararı çıkıyor. Ne hale geldi bu ülke..

halil ibo
05.03.2015, 19:42
Hırsızlık yapan Aziz dışarda serbest dolaşıyor, herkesi tehdit ediyor ama ona laf söyleyenlere yakalama kararı çıkıyor. Ne hale geldi bu ülke..

Daha önce söylemiştim mevcut durumu güzel atasözümüzle: ''Taşları bağlayıp köpekleri salıyorlar'' güzel ülkemde...

Erdal DİLEK
05.03.2015, 20:03
Mahkemeye zorla getirme karari...

dağlıca61
05.03.2015, 20:34
ifadesinin alınarak serbest bırakılması şeklinde biten bir karardır ifadesini verir dosya kapanır, yandaş medya başka bir şok haber (!) başlığı atmak için çalışmalara başlar.

Sefaenes
06.03.2015, 02:03
Bu haberden sonra Aziz özel ucağinla Trabzona inmesi tesadüf mu yoksa benim istediğim olur diye meydan okumami

HOPA'LI TS'Lİ
06.03.2015, 08:52
vicdansız şikeci yargıtay kararına rağmen hala kabadayılık yapıyor, etrafta dolaşıyor.
Hakkını arayan bizim başkana yakalama isteniyor.

Pes.

piskopatrizeli
06.03.2015, 10:31
Bu haberden sonra Aziz özel ucağinla Trabzona inmesi tesadüf mu yoksa benim istediğim olur diye meydan okumami

öyle birşey mi oldu.

Ahmet Ulusoy
06.03.2015, 10:48
Helal sana başkan. Herşeye rağmen hakkımızı korumaya çalıştığın için. Somut bazı adımları atmamana rağmen ben inanıyorum sana.

gurur6134
06.03.2015, 13:21

O da nerden cikti..turkiyede kimsenin bilmedigi seyler alamanyada mi biliniyor..

gurur6134
06.03.2015, 13:24
Iho ya acimiyorum artik ekdigini biciyor..secimlerde parti otobuslerinin ustunde milleti selamlamaya devam etsin o..trabzonspor zerre umrundami saniyorsunuz..sikeyi gormezden gelenlerin maşasi kendisi projenin parcalarindan biri.. siyasi kariyer rant pesinde istedigini aldiginda arkasina bile bakmayacak..

Aydın Danış
06.03.2015, 14:02
ifadesinin alınarak serbest bırakılması şeklinde biten bir karardır ifadesini verir dosya kapanır, yandaş medya başka bir şok haber (!) başlığı atmak için çalışmalara başlar.

Bizimkilerin de bu işe çanak tutması da cabası ! :mad:

Sefaenes
06.03.2015, 17:28
O da nerden cikti..turkiyede kimsenin bilmedigi seyler alamanyada mi biliniyor..

yok uzayda biliniyor medyatrabzon haberinde yaziyordu yazak diye onun linkini koymadim bir yerimden uydurmadim ok mi anlastik mi biraz tarsina dikkat et Almanyada olmam suc mu arastir medya takip et ozaman
http://www.karadenizgazete.com.tr/spor/-aziz-yildirim-trabzon-da/50749

piskopatrizeli
06.03.2015, 18:19
arkasında cumbaba var hiçbişi olmaz.

Armağan Dere
06.03.2015, 19:26
Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, dün özel bir uçakla Trabzon hava limanına indi. Edinilen bilgiye göre; Yıldırım’ın uçağının Trabzon’a inme nedeni akaryakıt ikmali olduğu öğrenildi.

http://www.haber61.net/aziz-yildirima-trabzonda-dev-koruma-210550h.htm

Courage
07.03.2015, 21:29
adaletini bilmem ne ettiğimin ülkesi!

Yargıtay kararı onanmış bir ''hırsız'' elini kolunu sallayarak ortada gezsin ama 2 kıytırık davaya çıkmadı yada avukatını göndermedi diye Trabzonspor başkanına yakalama kararı çıksın , ne güzel İstanbul!

Kim yer mahkemeye gitmediğinden dolayı böyle bir durumun yaşandığını? Düpedüz gözdağıdır , faaliyetlerini sonlandır (faaliyetten kastım Şike davasında halihazırda güvendiğimiz kulüp avukatlarıyla ilişkiyi sonlandırmak ve beyanat seviyesinde dahi olsa konunun üzerine gitmemek) yoksa işini bitiririzdir başka bir ihtimal yok.

...

Şikecilerin stad otoparkında bir kişiye (başkana) 45-50 köpek saldırırken maalesef burada bazı arkadaşlarımız oh olsun ,koyamadılar mı gözüne diye tweetler atmakla meşguldüler ,yazık. Burada saldırıya uğrayanda ,hakkında yakalama kararı çıkarılanda ,tehdit edilende Trabzonspordur .

Rıza ÇOLAK
07.03.2015, 22:55
Tamam bu normal prosedürde, hadi kendini düşünmüyorsun temsil ettiğin makama saygın olsun, altı üstü bi ifade vereceksin

Sercan Keleş
08.03.2015, 06:07
Şu yakalama kararı ne abes bir ifadedir ya. Yakalamışlar mı bari.

ekwebtasarim
09.03.2015, 01:00
Yazıklar Olsun İstanbul Yandaşı Medya

bkandil
09.03.2015, 08:16
adaletini bilmem ne ettiğimin ülkesi!

Yargıtay kararı onanmış bir ''hırsız'' elini kolunu sallayarak ortada gezsin ama 2 kıytırık davaya çıkmadı yada avukatını göndermedi diye Trabzonspor başkanına yakalama kararı çıksın , ne güzel İstanbul!
.
Müvekkilin gitmemesini anlarım da, avukat nasıl katılmaz davaya? Niye avukatlığını yapıyor o zaman?