PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : STSL 23. Hafta | Mersin İY 1 - 5 TRABZONSPOR | Maç Sonucu

Sayfa : 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9

Faik Yılmaz
09.03.2015, 08:43
Doğru konuşmak ve objektif olmakta yarar var....

Yaptığımız onca transfere rağmen ilk 3 e oynamayacağımız hatta yakınından bile geçmeyeceğimiz uzun zaman önce belli oldu...

Alabileceğimiz en iyi derece 4. lük....

Bu neden Bursanın , Başakşehirin berabere kaldığı hafta bir diğer rakibimiz Mersini yenersek ilk 4 için güzel bir avantaj sağlamış ve yakalamış oluruz...

S.ÖZKAN
09.03.2015, 08:43
Onur ve fenevbahçe

yan yana duramayacak 2 kelime

karakter ve fenevbahçe

zaten k'si yok ki bu camiada

fibiklerin %90 ı ya akıldan ya ahlaktan yoksundur yada her ikisinde de

HOPA'LI TS'Lİ
09.03.2015, 08:50
Doğru konuşmak ve objektif olmakta yarar var....

Yaptığımız onca transfere rağmen ilk 3 e oynamayacağımız hatta yakınından bile geçmeyeceğimiz uzun zaman önce belli oldu...

Alabileceğimiz en iyi derece 4. lük....

Bu neden Bursanın , Başakşehirin berabere kaldığı hafta bir diğer rakibimiz Mersini yenersek ilk 4 için güzel bir avantaj sağlamış ve yakalamış oluruz...

MİY'nu yenmek demek adeta İBFK ve Bursa ile başbaşa kalmak demek

Altımızdakiler bayağı uzaklaşmış olacak

Bari bu kez bu fırsatı tepmeyelim

Kasımpaşa maçının şoku aklımdan gitmiyor.

HOPA'LI TS'Lİ
09.03.2015, 08:51
fibiklerin %90 ı ya akıldan ya ahlaktan yoksundur yada her ikisinde de

vicdansızlıklarını da ekleyelim bunlara

atomantcum
09.03.2015, 08:53
Koskoca Trabzonspor efsanesi
Henüz 2014 sonunda lige havlu atıyor
4.lüğe sevinecek duruma getiriliyor
Kahroluyorum

Sanki her sene şampiyonluğa oynuyormuşuz gibi bir algı yaratmanın ne anlamı var? Siz her sene takımın şampiyonluğa oynamasını bekleyebilirsiniz ama gerçek böyle değil. Beklentilerimizi makul seviyelerde tutarsak takıma da zarar vermemiş oluruz.

O koskoca efsanenin son 30 yılda ligdeki ortalama sırası 4.lük.

cakalkerem
09.03.2015, 08:54
günaydın bordomavi net ailesi...
Umarım akşamada bu kadar neşeli ve güleryüzlü oluruz....
Hadi Trabzonum....

Ufuk
09.03.2015, 09:10
Galibiyet alırsak sıralamada avantaj yakalıyorsak, alamayız :S

TSarıalioğlu
09.03.2015, 09:31
Yenersek 4.yüz sezonu tekrardan hayırlı olsun

Yiğit SARI
09.03.2015, 09:34
106 gündür deplasmanda galip gelemiyoruz(o da gs rezil durumdayken) Ne hallere gelmişiz ya

nbay
09.03.2015, 09:50
1995-1996 sezonunda kaçan şampiyonluğu hatırlatan Mandıralı, “O sezondaki kadro benim için Trabzonspor tarihinde en önemli kadrosudur. O kadro şampiyon olmalıydı. Biz rakiplerimizi 6-0 yeniyorduk. Bize neden 7-0 olmadı diye ağza alınmayacak küfürler ediyorlardı. 1 gol attığın zaman da 3 puan alıyorsun. 7 gol de attığın 3 puan alıyorsun. Biz şampiyonluğu Vanspor maçında kaybettik. 20 bin sefer de oynasak yenemezdi. Ama geldi bir tane gol attı şampiyonluğumuzdan etti bizi. Fenerbahçe bizi yenebilir büyük takımdır. Biz o maçta yılın en iyi maçını oynadık. 1-0 öndeyiz. Beraberlik şampiyon yapıyor bizi. Ama bağlandık. Atamadık, olmadı. Bizim tesislere gidişimizi hatırlıyorum. Otobüsün üzerinde bir tane cam yoktu. Belki de başka şeyler olacaktı. Kendi taraftarımız tarafından otobüsümüz paramparça yapıldı. Trabzonspor hiçbir zaman büyük kulüp olmadı, büyük takım oldu. Küçük şehir her zaman İstanbul egemonyasına baş kaldırmıştır. Biz Tabzonspor’u her zaman adam gibi savunduk” diye konuştu.

KENARIMIN EFSANESİ HAMİ NİN LAFLARI.

BU ADAMI OLDUM OLASI SEVMEDİM.BURNU KAFDAGINDA.

ŞEHRİ AŞŞAGILIYOR..CİNCON İSTESE KOŞA KOŞA GİDERDİ.BİR PROGRAMDA KENDİ AGZIYLA GİTMEYİ COK İSTEDİM AMA BENİ ALAMADILAR

DEDİ.

TRABZONLU OYUNCU GEYİGİNİ ARTIK BİR KENARA BIRAKALIM.BU BİZE YILLARDIR YUTTURULAN BİR MASAL.

O EFSANE KADRODAKİLE HARİC.ONLAR AMATÖR RUHLA OYNAYAN OYUNCULARDI.O ZAMANLAR FUTBOLDA PARADAN ÖNEMLİ ŞEYLER VARDI.

BUNDAN SONRA YAPILACAK İYİ OYUNCULAR BULUP SPORTİF BASARI SAGLAMAK,YAPILACAK AKILLI SOZLESMELERLE OYUNCULARDAN PARA KAZANMAK.

TRABZONLU VE TRABZONSPORLU FUTBOLCU DİYE BİRSEY YOK VE BİRDAHA ASLA OLMAYACAK..
oldun olası sevmediğin için yorumuna katılmaman da normal .
harfi harfine doğru tespitler yapmış hoca.

katre-i.matem
09.03.2015, 09:58
edit

Faik Yılmaz
09.03.2015, 10:02
Hami'nin şehri eleştiren laflarına maalesef katılıyorum....

Dost acı söyler....

Hami'nin zamanında bir çok maç izledim...

Anlattığı olayları bir çok kez şahit oldum.....

Adamlar 3-0 yendiğimiz ve 3 golüde Hami'nin attığı maçta 4.golü kaçırdı diye ana-avrat düz gidiyordu Hami'ye.....

Böylesine aşağılık insanlar var.... Hemde 3-5 kişi değil bayağı fazla sayıları.....

Uğur Kalyoncu
09.03.2015, 10:03
Mersin iyi top oynuyor nasil kazanacagiz bilmiyorum..

Waris ve Deniz in hücuma katacagi hiz belli edecek sonucu..

cem1990
09.03.2015, 10:05
İlk devreyi Mersin önde kapatsın
Forum şenlensin Ersun istifa başlıkları açılsın
Bana da malzeme çıksın
Son dakikalarda yenelim birilerinin yorulan çenesi yine boynu bükük ayrılsın.

Ercan DEMİRCİ
09.03.2015, 10:30
http://www.fanatik.com.tr/video-galeri/trabzonspor/trabzonsporun-eski-yildizi-sov-yapiyor-68979

Ne yaptın henri :)

Cihad Varlı
09.03.2015, 10:33
-------------------- Hakan-------------------

---Boss------ Aykut----------Medjani --- İshak

--------------------Salih-----------------------

------------Özer -------------- Ekici--------------

---Deniz--------------------------------Waris---

--------------------Cardozo----------------------

Yasin T.
09.03.2015, 10:46
Karabük maçındaki gibi silik oynarsak işimiz zor. fb maçında Mersin takımı önde pres yapıp rakibe hataya zorlayan bir anlayışla sahaya çıkmışlardı. En büyük kozumuz gene duran toplar olacaktır diye düşünüyorum.

Courage
09.03.2015, 10:50
http://www.fanatik.com.tr/video-galeri/trabzonspor/trabzonsporun-eski-yildizi-sov-yapiyor-68979

Ne yaptın henri :)

bu sene Waristen daha çok katkı yapacağı kesindi bana göre.

odyseuys
09.03.2015, 10:51
http://this11.com/play/abIE3wjala.png

Tunç Tosun
09.03.2015, 10:55
-------------------- Hakan-------------------

---Boss------ Aykut----------Medjani --- İshak

--------------------Salih-----------------------

------------Özer -------------- Ekici--------------

---Deniz--------------------------------Waris---

--------------------Cardozo----------------------

Budur. Umarım keyifli maç izleriz

ffırtına
09.03.2015, 10:58
En az 2 gol yeriz 3 atarsak da kazanırız tahminim 2-2 biter bu maç .. Haftalardır dökülen bir takım var sahada, bu hafta özellikle Aytaç'ın olmaması orta sahayı yine rakibe devretmemiz anlamına geliyor .. Bir haftada oyun şeklimizin değişeceğini sanmıyorum yine Karabük ve Kasımpaşa maçlarındaki gibi silik bir futbol ortaya koyacağız malesef ..

nbay
09.03.2015, 11:00

Dost acı söyler....

Adamlar 3-0 yendiğimiz ve 3 golüde Hami'nin attığı maçta 4.golü kaçırdı diye ana-avrat düz gidiyordu Hami'ye.....

Böylesine aşağılık insanlar var.... Hemde 3-5 kişi değil bayağı fazla sayıları.....

bende benzer bir olaya bende avni akerde tanık olmuştum ,zamanında erhan namlıyı büyük beklentiler ve paralar ödeyerek almıştık. onun attığı bir şutla top metrelerce farkla dışarı gitmişti,alkışlanmıştı.. haminin çektiği bir şutta az farkla dışarı çıkmıştı yemediği küfür kalmamıştı bu pozisyonda . bu anı unutamıyorum gerçekten .

nakzo
09.03.2015, 11:13
Sanki her sene şampiyonluğa oynuyormuşuz gibi bir algı yaratmanın ne anlamı var? Siz her sene takımın şampiyonluğa oynamasını bekleyebilirsiniz ama gerçek böyle değil. Beklentilerimizi makul seviyelerde tutarsak takıma da zarar vermemiş oluruz.

O koskoca efsanenin son 30 yılda ligdeki ortalama sırası 4.lük.

Hemserim100 milyon harcadın ve 4. dahi olabilme ihtimalini zayıf bahaneletr ardına sığınmak çok çok komik Trabzonspor son 20 yılda 5 kez ligi 2. sırada bitirmiştir yani şampiyon olabilseydi 4 yılda bir şampiyon olmuş olacaktı Trabzonspor başarılıdır son 20 yıl...

oflubektas
09.03.2015, 11:16
Maalesef Mersin maçın favorisidir. Oyunu sahamızda kabul edip etmemekten ziyade, rakip çıkarken orta sahamızın rakibe, "hemşerim nereye" demesi şart. Aslında rakibin defansı ağır, Deniz'i aralara sokarsak çok can yakabilir.

Faik Yılmaz
09.03.2015, 11:17
Hemserim100 milyon harcadın ve 4. dahi olabilme ihtimalini zayıf bahaneletr ardına sığınmak çok çok komik Trabzonspor son 20 yılda 5 kez ligi 2. sırada bitirmiştir yani şampiyon olabilseydi 4 yılda bir şampiyon olmuş olacaktı Trabzonspor başarılıdır son 20 yıl...

transferlerimizin bonservis bedelleri ile 1 yıllık ücret maliyetleri 100
milyon tlnin çok üzerindedir.....

Adem Akyüz'
09.03.2015, 11:19
Yine beyaz forma giyecekmişiz. Galibiyeti unutun :)

uemit
09.03.2015, 11:23

benim anlamadim rakipde bizim renklere benzer renk yok niye yasakmi her macta cubuklu giymek??

oflubektas
09.03.2015, 11:30
benim anlamadim rakipde bizim renklere benzer renk yok niye yasakmi her macta cubuklu giymek??

Rakibin renkleri kırmızı mavi :)

selcuk
09.03.2015, 11:32
hami trabzonun yetistirdigi en büyük yetenekdir
ne olursa olsun bu takima herzaman emek vermisdir, yüzüstüde birakmadi hicbirzaman

gencler bilmez birisinin frikik atarken 20 metre gerildimi topa yetisdigi zamana kadar yasadigimiz gerilimi

iyi hatirliyorum bir gayse maciydi, kalede hayrettin
35 metreden gibi bi uzak mesafeden frikik aldik
9,15 e 4 kisilik baraj kurdurdu kisa köseyi koruyan ve 10 metre daha geriye bir 3-4 kisilik daha baraj kurdurmusdu uzak köseyi koruyan hayrettin

hami baraj isleri hal olana kadar yari sahaya kadar gerilemisdi abdullahlan sohbet ediyor hakemi bekliyordu

hakem topu serbest birakinca hami topa dogru önce su 4-5 marka kisa adimlarini atarak hizlandi
topa bir vurdu birde pat diye ses duyduk, top auta kadar cikmis hayrettine carpip
aksama evde tv önünde hayrettin o topu nasil tuttu, hami nasil 2 barajin arasindan kaleyi buldu bekliyoruz

sonra iste gördükki sag ayaginin disinla!!! topa vurdu kisa köseyi koruyan barajin ic tarfindan topu cevirdi disa dogru, hayrettinde topu kalenin icinden cikartmis,bariz gol, ama topu kimse görmediginden hakeme kizamiyordun, hayrettin kalenin icinde beklemesine ragmen, icerden topu anca disari celecek kadar görmüsdü

ne zamanlardi

96 nin tek eksigi bir kaleciydi
bi adam gibi kaleci o takima alinmamisdi ya

oflubektas
09.03.2015, 11:36
ne zamanlardi

96 nin tek eksigi bir kaleciydi
bi adam gibi kaleci o takima alinmamisdi ya

fenerin kalecisi Rüştü, stoper ikilisi Uche-Högh iken, bizim kalecimiz Metin Mert veya Nihat, stoper ikilimiz de Osman-Cengiz'di.

Cafer Bulur
09.03.2015, 11:40
23 maçta 40 puan hic de kotu sayılmaz ama kazanmak zorundayız.mac önce beraberlik sonra mersin galibiyeti gibi duruyor ama iştahlı bir takim ile kazanmamiz sürpriz de olmaz.

selcuk
09.03.2015, 11:48
fenerin kalecisi Rüştü, stoper ikilisi Uche-Högh iken, bizim kalecimiz Metin Mert veya Nihat, stoper ikilimiz de Osman-Cengiz'di.

ozaman daha cok cengiz- ogün oynardi diye hatirliyorum
babamda der pfaffdan onura kadar kalecimiz olmadi
apodan sonrada sol bekimiz bugüne kadar olmadi, lee biraz haletsede

Courage
09.03.2015, 11:58
İyi kadro kurduğumuzda her zaman bir mevkiimiz eksik olmuştur ve bu eksiklik yüzünden bütün emeklerimiz de heba!

(saha içindeki hakem faktörünü ayrı tutarak konuşursak elbette)

İlkhan
09.03.2015, 12:35
2006-07 ilk 23. hafta: 33 puan
2007-08 ilk 23. hafta: 32 puan
2008-09 ilk 23. hafta: 45 puan (2)
2009-10 ilk 23. hafta: 39 puan (3)
2010-11 ilk 23. hafta: 51 puan (1)
2011-12 ilk 23. hafta: 39 puan (3)
2012-13 ilk 23. hafta: 30 puan
2013-14 ilk 23. hafta: 34 puan
2014-15 ilk 23. hafta: 37 puan (4)

Şampiyonluktan sonra 23. haftalarda puan kaybı olmuş. 2013-14 sezonundan itibaren hafif bi yükseliş var. Hayırlı olsun :)

Harun-61
09.03.2015, 12:38

bende bunu yazmak icin girdim basliga :cool:

Takımımız, Mersin İdmanyurdu ile oynayacağı müsabakada beyaz forma, beyaz şort ve beyaz çorapla mücadele edecek. Kalecimiz ise mor forma, mor şort ve mor çorap giyecek.

Ugursuz Forma!

selcuk
09.03.2015, 12:41
İyi kadro kurduğumuzda her zaman bir mevkiimiz eksik olmuştur ve bu eksiklik yüzünden bütün emeklerimiz de heba!

(saha içindeki hakem faktörünü ayrı tutarak konuşursak elbette)

+masabasi faktörü ;)

evonon
09.03.2015, 12:54
2006-07 ilk 23. hafta: 33 puan
2007-08 ilk 23. hafta: 32 puan
2008-09 ilk 23. hafta: 45 puan (2)
2009-10 ilk 23. hafta: 39 puan (3)
2010-11 ilk 23. hafta: 51 puan (1)
2011-12 ilk 23. hafta: 39 puan (3)
2012-13 ilk 23. hafta: 30 puan
2013-14 ilk 23. hafta: 34 puan
2014-15 ilk 23. hafta: 37 puan (4)

Şampiyonluktan sonra 23. haftalarda puan kaybı olmuş. 2013-14 sezonundan itibaren hafif bi yükseliş var. Hayırlı olsun :)

23. hafta maçını bu akşam oynuyoruz ve 37 40 olacak umarım

Mollasalihoğlu
09.03.2015, 12:58
Aytaç olsa iyiydi.

Cafer Bulur
09.03.2015, 13:04
bende bunu yazmak icin girdim basliga :cool:

Ugursuz Forma!

uğursuzluk formada değil halen daha takim olamayisimizda.buna oyuncuların kazanma azminin düşüklüğü de eklenince beraberliklere abone olduk.

carolo
09.03.2015, 13:08
http://www.oynadikoyna.com/fotograf.php?kadro=E6XGYYX8SE

Courage
09.03.2015, 13:09
Cardozo ile değil Denizle başlasak bence daha iyi.

Ortasahayı kalabalık tutalım hemen çullanmayalım karşı tarafa.İlave olarak Bosingwa artık yerine geçmeli hoca inadı bıraksın.

yüregimts
09.03.2015, 13:12
Hoca bugün Ugur'la başlamalı ... Bizim taraftarın baskısı da yokken

Yiğit Gayretli
09.03.2015, 13:15

Dost acı söyler....

O takım da öyle başarılı oluyormuş demek ki Faik abi.

Küfür tasvip edilemez tabi; ama o baskı futbolcuyu tedirgin ve diri tutuyordu...

Mağlup olunca sokağa çıkmaya korkan futbolcudan, yenilse de görülünce fotoğraf çektirilen futbolcuya evrildi Trabzonspor futbolcusu. Sıkıntı burada.

Sefa
09.03.2015, 13:16
Büyük ihtimalle yenileceğiz izlemeye gerek yok..

Oğuzhan Fidan
09.03.2015, 13:19
Büyük ihtimalle yenileceğiz izlemeye gerek yok..

zor kaybeder bu takım artık net söylüyorum..

Sibel
09.03.2015, 13:21
Yiğit son 2 cümlen müthiş.

Harun CAN
09.03.2015, 13:23
Biz o kadar paraları harcayıp- 25 tane adam alıp- haala gelip burda acaba Mersin'i yenermiyiz diye laf ediyorsak dükkanı kapatalım.!

Mersinli futbolcuların tedirgin olması lazım Trabzonspor'a karşı oynuyoruz diye, ama tabi Soner'i Fatih Atik'i görünce onlara da bi rahatlama geliyodur..

ersn.alparslan
09.03.2015, 13:24
http://www.oynadikoyna.com/fotograf.php?kadro=C7HHZ7XJ7X

İ. SARAL
09.03.2015, 13:27
Berabere biter gibi. Sert orta saha kurmamız lazım. Salih-Atik önlerinde Mehmet. Sağda Deniz, solda Yusuf.

UĞUR DURTAŞ
09.03.2015, 13:30
*trabzonsporumuz
*bugun yenerse lider olacak demeyi ne kadar çok isterdim.
*bizim düşündüklerimizi,duygularımızı,futbolcular anlamasını çok isterdim,
ama anlamaları imkansız.
*aylardır yazıyor,çiziyorum,
*bizim oyuncular kişiliklerini ortayağa koyarak oynamıyorlar.

*akşam oynuyacağımız oyunu görebiliyorum.
*merak edenler için,
*baskıyı yeriz,defansta top çevirmeye başlarız,ilk yarı boşa geçen bir yarı olur,ikinci yarı yalandan takım toparlanmış gibi oynamaya başlar ama iş işten geçmiş olur.
*benim için çok karamsar olduğumu düşünenler olur ama akşam trabzonsporumuzu ne kadar iyi tanıdığıma hak vereceklerdir.
bugun hocanın;
*bosiwgayı gerçek yerinde,
*özer ve cardodoyu yedek,
*denizi ilk 11'de
*oynatması gerektiğini düşünüyorum.

Kamil Çakmak
09.03.2015, 13:31
Şu deplasman fobisi yok mu?
Bu maç gerçekten de 4. lük için bi fırsat oldu.
Hakem ortada maç yönetirse şans yanımızda olursa 3 puan alırız.

Faik Yılmaz
09.03.2015, 13:34
O takım da öyle başarılı oluyormuş demek ki Faik abi.

Küfür tasvip edilemez tabi; ama o baskı futbolcuyu tedirgin ve diri tutuyordu...

Mağlup olunca sokağa çıkmaya korkan futbolcudan, yenilse de görülünce fotoğraf çektirilen futbolcuya evrildi Trabzonspor futbolcusu. Sıkıntı burada.

Bence o taraftara rağmen başarı kazanılıyordu....

O taraftar bozuntuları takıma destek olsaydı takım çok daha fazla başarılı olurdu...

Kimse en kutsal varlıklarına küfür edilmesinden motive olmaz.... Rakip takım oyuncusu değilse tabi...

Avni Aker rakipler için cehennem olmalıydı.... takımı adına profesyonel anlamda 300 küsür gol atan Hami Mandıralı için değil....

oflubektas
09.03.2015, 13:35
ozaman daha cok cengiz- ogün oynardi diye hatirliyorum

O zaman 3-5-2 oynuyorduk, Osman-Cengiz stoper, Ogün sarkık libero :) Hatta Osman (Özköylü) o sezon Milli Takım'a kadar yükseldi, Euro-96'ya kalmamızda önemli katkılar yaptı.

Aslında maç içinde zaman zaman ön liberoyu geriye çekip 3-5-2 de denenmeli. Bugünkü kadromuz da buna uygun.

Sefa
09.03.2015, 13:37
Yiğit son 2 cümlen müthiş.

Benim yazdığım? Katılmıyor musun ? :(

cem1990
09.03.2015, 13:38
Kimi sene deplasman takımı oluruz kimi sene tam tersi
Bu isin ortasını bulsak kafaya oynayacağız aslında

Faik Yılmaz
09.03.2015, 13:40
O değilde hafta için şikebahçe ile kupa maçı oynayan bunun yorgunluğuyla sahaya çıkan Mersin'i bile rahat yeneriz diyemiyoruz...

O hani çok güzel bir kadro kurmuştuk.....

Kimi rahatça yenebilmek için harcadık biz bu onmilyonlarca lirayı....

Küçük Uğur
09.03.2015, 13:43
O değilde hafta için şikebahçe ile kupa maçı oynayan bunun yorgunluğuyla sahaya çıkan Mersin'i bile rahat yeneriz diyemiyoruz...

O hani çok güzel bir kadro kurmuştuk.....

Kimi rahatça yenebilmek için harcadık biz bu onmilyonlarca lirayı....
Haklısınız yabancilarimiz cop bence de fakat bu takim bu kadar sakatlik yasamasaydi tam takim calissaydi su an en kötü 45 puanimiz vardi. Bunu da inkar etmeyelim lütfen. Bizim legia varsovaya 1-0 yenildigimiz mac oynadığımız futbolu da gördü bu gozler.

Sibel
09.03.2015, 13:46
Benim yazdığım? Katılmıyor musun ? :(

Yani çok gördük burda
"şu takıma da yenileceğimizi düşünen taraftar olamaz"
"nasıl Trabzonsporlusunuz siz gelip yenileceğiz diyorsunuz?"
"takıma güvenmeyen gölge etmesin"
vesaire yazanlar.
Gerek yok:)

Faik Yılmaz
09.03.2015, 13:52
Haklısınız yabancilarimiz cop bence de fakat bu takim bu kadar sakatlik yasamasaydi tam takim calissaydi su an en kötü 45 puanimiz vardi. Bunu da inkar etmeyelim lütfen. Bizim legia varsovaya 1-0 yenildigimiz mac oynadığımız futbolu da gördü bu gozler.

bir kaç maçta saman alevi gibi parlayan futbol gördük koskoca sezon boyunca.......

22 lig , 10 avrupa ,7 de kupa maçı oynadık bugüne kadar....

3 ya da 4 maç oynadık Trabzonspor gibi....

%10 bile değil....

evet şansızlıklarımızda vardı ama ben futbol kalitesi olarak söylüyorum....

yatara
09.03.2015, 13:54
haydi be trabzonum yen ve yukariya tirman

Küçük Uğur
09.03.2015, 14:02
bir kaç maçta saman alevi gibi parlayan futbol gördük koskoca sezon boyunca.......

22 lig , 10 avrupa ,7 de kupa maçı oynadık bugüne kadar....

3 ya da 4 maç oynadık Trabzonspor gibi....

%10 bile değil....

evet şansızlıklarımızda vardı ama ben futbol kalitesi olarak söylüyorum....
Haklısınız cok doğru size katılıyorum.
Benim tek isteğim taraftarimizdan Ersun hoca sozlesmesini bitirsin su takimda.
Ben Allahin izniyle seneye şampiyonluğa oynayacak bir TRABZONSPOR olacağını düşünüyorum.
Yerli olarak takviye istemiyorum Şener hariç.
Yabancilarimizdan da Cardozo ve Bosingwa haric hepsi gitmeli ve gidecek gibi duruyor.
Bu takim 4-5 faydali transfer ile şampiyonluğa oynar seneye.
Bugun yenilsek de yine kötü oynasak da hoca gitmemeli.
Eğer ki biri gidecekse bugüne kadar yaptığı söylediği sözler ile davranislari hic uyusmayan baskan gitmeli. Onun yeri de kongre. Orada basarisizliklarinin hesabini verir.
Tek isteğim hoca sozlesmesini bitirmeli bizim takimda.
Bugunku mac cok zor ve maalesef diyorum Mersin galibiyete daha yakin taraf.

Gurpas
09.03.2015, 14:12
Arkadaşlar kazanacağız Allahın izniyle...

artvints
09.03.2015, 14:13
....................hakan...........
..............aykut...medjani.....
..bosingwa.........................ishak
.................ekici....salih
.......özer......................erkan
...............waris...deniz

Faik Yılmaz
09.03.2015, 14:15
Haklısınız cok doğru size katılıyorum.
Benim tek isteğim taraftarimizdan Ersun hoca sozlesmesini bitirsin su takimda.
Ben Allahin izniyle seneye şampiyonluğa oynayacak bir TRABZONSPOR olacağını düşünüyorum.
Yerli olarak takviye istemiyorum Şener hariç.
Yabancilarimizdan da Cardozo ve Bosingwa haric hepsi gitmeli ve gidecek gibi duruyor.
Bu takim 4-5 faydali transfer ile şampiyonluğa oynar seneye.
Bugun yenilsek de yine kötü oynasak da hoca gitmemeli.
Eğer ki biri gidecekse bugüne kadar yaptığı söylediği sözler ile davranislari hic uyusmayan baskan gitmeli. Onun yeri de kongre. Orada basarisizliklarinin hesabini verir.
Tek isteğim hoca sozlesmesini bitirmeli bizim takimda.
Bugunku mac cok zor ve maalesef diyorum Mersin galibiyete daha yakin taraf.

Hoca konusunda kesinlikle hemfikiriz........

Başkan gitmeli ya da en azından kongre olmalı ama hoca kesinlikle gitmemeli....

Ersun Hoca ülkemiz şartlarındaki en iyi hocadır bana göre...

Şahinoğlu
09.03.2015, 14:15
Orta sahada özellikle deplasmanda Salih Dursun ve Aytaç'ın yokluğunda Fatih Atik oynamalı, bu maçı aldıracak adamda yerin dibine soktuğumuz Erkan Zengin'dir yuhlamalara cevap verecektir kendisi :) bugün inşallah.

nbay
09.03.2015, 14:18
her maç öncesi bir umuttur ts taraftarı için . ama maç anında ve sonrasında bu sezon yüzde 80 aynı şeyleri konuşuyoruz ne yazıkki. bu oranın azalmasını görmek gerekirken yükseliyor bu da ayrı bir konu.

TSarıalioğlu
09.03.2015, 14:31
gerek face gerek twitter üzerinden mersin taraftarı dostluk mesajları paylaşıyor.
umarım maçta bu durumu zedeleyecek bi saçmalık olmaz

batuhanTs
09.03.2015, 14:34
ligin ilk başlarında az gol atıp az gol yemiştik şimdi ise akla kara gibi ters çok gol atıp çok gol yedik yok mudur bu işin bir ortası arkadaş deplasmanda ki basit puan kayıpları ve hakem hataları olmasa beğenmediğiniz bu takım belkide çok farklı yerlerde olurdu

zafer6161
09.03.2015, 14:35
maç 2*2 biter....
yenilmeyiz,kazanamayız...banko 0

Mustafa YILMAZ
09.03.2015, 14:39
o değilde whoscored'e ayar oldum maç ön izlemesinde her hafta forvete yatabare'yi koyuyorlar ulan bu takımın forveti cardozo ingilizcemde yok ki adamlara ayarı çekeyim :D şu kadar ingilizceyle olmuyor (http://3.bp.blogspot.com/-NHSuTKE80XQ/T4cziuojHwI/AAAAAAAAJmE/bLLYxDr2MWM/s1600/turiste-yol-tarifi-burdan-direkt-go-go-go.jpg)

mersin atıyor yiyor bizde atıyoruz yiyoruz bu maçtada fazla atan kazanır futbol basit bir oyundur. inşallah kazanan biz oluruz

carantinas
09.03.2015, 14:44
takım havasını bulamadı maalesef. ama bu maçı alıp o havayı yakalar Antep maçını da alabilirsek Galatasaray maçına kadar kayıpsız gidebiliriz. ama bu maçta puan kaybedersek sezon sonuna kadar bu istikrarsızlık devam eder.

cakalkerem
09.03.2015, 14:44
kazanmamız için;
ekicinin her zaman ki gibi oynaması,
Cardozoya daha çok top gelmesi;
defansın her zamankinden daha dikkatli olması,
Orta sahada Salih'in olması;
Erkan'ın artık Trabzon'da oynadığını hatırlaması;
Fatih Soner özer'in yedek kulübesinde dahi olmaması gerekir

BmOaRvDiO
09.03.2015, 14:46
İşin özü şu takım bu oyunu beceremiyor oyüzdende bugün yeneriz parçalarız gibi teorilere gerek yok bırakın dağınık kalsın ayrıca bir takımın üstündeki takımlar nezaman puan kaybetse 80/100 o takımda puan kaybeder.

Oğuzhan
09.03.2015, 14:46
Takım şu haliyle bile hakem hatalarıyla yada saçma oyuncu değişiklikleriyle, talihsizliklerle, son dakikada yenilen gollerle yaklaşık 12-13 puan kaybetti. Biraz futbol şansı yanımızda olsaydı şuan takımın ölüsü bile potada olacaktı.

Dün Beşiktaş - Sivasspor maçını izledim, Beşiktaş yerine biz olsaydık 4 tane gol yerdik ama adamlarda futbol şansı da var. Berbat oynadıkları maçlardan bile 3 puanla ayrılıyorlar.

İlkhan
09.03.2015, 14:47
Biz o kadar paraları harcayıp- 25 tane adam alıp- haala gelip burda acaba Mersin'i yenermiyiz diye laf ediyorsak dükkanı kapatalım.!

Mersinli futbolcuların tedirgin olması lazım Trabzonspor'a karşı oynuyoruz diye, ama tabi Soner'i Fatih Atik'i görünce onlara da bi rahatlama geliyodur..

Sakatlar çok, ideal kadro yok, formsuzluk bol. ne diyelim?

Faik Yılmaz
09.03.2015, 14:53
Herkes şansızlıklar ve haksızlıklarla kaybettiğimiz puanları söylüyor ama kazandıklarımızı kümse söylemiyor...

mesela fener maçında 1 puanı hak mı ettik.....

kötü oynadığımız puan kaandığımız bunun gibi maçları nedense kimse konuşmuyor...

i

TSarıalioğlu
09.03.2015, 14:54
deplasman fobisini gebertelim bence
mersinde ağırlıklı olarak beraberlikle bitiyor

atomantcum
09.03.2015, 14:54
ligin ilk başlarında az gol atıp az gol yemiştik şimdi ise akla kara gibi ters çok gol atıp çok gol yedik yok mudur bu işin bir ortası arkadaş deplasmanda ki basit puan kayıpları ve hakem hataları olmasa beğenmediğiniz bu takım belkide çok farklı yerlerde olurdu

Karabük'e 3-0 yenilen, Antep'le 4-4 beraberliği zor kurtaran takımdan mı bahsediyoruz?

umitçebi
09.03.2015, 14:56
Mersine geldim..

Tantunı ve Atom tamam..Enerjiyi depoladık.

Ama hava aşırı sıcak...Rahat 35 derece var..

600 kişilik deplasman trubunun 13 30 da 250 kışısı satılmıştı bakalım ne kadar kışı olucaz maç saatıne kadar..

O kadar geldık barı galıbıyetle mutlu donelım...

Ömer SEVİNÇ
09.03.2015, 15:00
Bu takımın Constant'a ihtiyacı var. İnşallah o sorun bir an önce çözülür de constant takıma geri döner.

batuhanTs
09.03.2015, 15:01
Karabük'e 3-0 yenilen, Antep'le 4-4 beraberliği zor kurtaran takımdan mı bahsediyoruz?
hala antep maçını mı söylüyorsunuz bana kalırsa ilk haftalarda izlediğim TRABZONSPOR un zor gol atıp zor gol yiyeceğini düşünmüştüm özellikle evimizdeki şikecilerle maçımızda 0 pozisyon vermiştik zaten sıkıntı deplasmanda içerde 27 puan toplamışız içeride deplasmanda kaybedilen puanların yarısıı toplasak belkide bugün 4ncülük için değilde farklı bir pozisyon için konuşabilirdik

asilhamsi
09.03.2015, 15:04
oldun olası sevmediğin için yorumuna katılmaman da normal .
harfi harfine doğru tespitler yapmış hoca.

keşke bir sonraki yorumumdan alsaydın alıntıyı.Neden oyle soylediğimi daha net anlardın.

Ben bu sehri,bu taraftarı kucuk goren futbolculardan hosanmıyorum.

Bu bahsettiği olayların cok daha siddetlisi oluyor İstanbul takımlarında.

Ama ben cıkıp bir futbolcunun bunları anlattıgını hatırlamıyorum.

Rustuyu kendi arabasının icinde dovduler adam ne dedi fevri bir olay buyuk Fenerbahce taraftarına mal edemem dedi.

Beki bu sehrin cocugu hami ne diyor.Takım buyuk ama klup kucuk diyor.

Kucuk sehrin İstanbulla mucadelesi diyor.

Hami izledigim zamanlarda aklımda kalan etkili frikikleri ve bencil oyunu.

Birde futbolu bıraktıktan sonra cincona gitmeyi cok istedim ama beni almayı beceremediler demesi.

Ben sunu anlatmaya calıstım aslında.

Trabzonlu ve Trabzonsporlu futbolcu diye birsey yok artık.

Futbolcular profesyonel bizde oyle olalım.

Peki Hami Paşa kendine gosterilen sevgiden neden hic bahsetmiyor?Surekli gösterilen tepkileri anlatıyor.

Trabzon la alakası olmayan Ünal ın agzından dün gibi hatırlıyorum kucucuk bir cocugun bizi bırakma demesinden dolayı takımda kaldıgını.

Kısaca öncelikle ne demek istedigimi anlayın ve daha sonra eleştirin.

Kimse kufur iyi birsey demiyor.Futbolcular uzerlerinde baskı hissetmesi neden hep olumsuz dusunuluyor.

Taraftarın bu kadar eleştirildiği bir ortamda neden Trabzonspor iç sahada bu kadar rahat mac alırken deplasmanda takılıyor.

Bence bu konularada biraz kafa yorun.

Bu taraftar bazen dengesiz tepkiler versede bu takım icin herseyini ortaya koyuyor.

Cocugunun rıskından keesip maclara gidiyor.

Takım yenilince futbolculardan cok uzuluyor hemde hicbir cıkarı olmamasına ragmen.

Futbolcuya tepki gösterilmesi demek onu sahiplendigi anlamına gelir.

Yoksa umurlarında olmazdı hami gol atmısmı kacırmıs mı diye.

Haminin karın agrısı Teknik direktörlüge devam etmemesi.

Eger sonraki sezon devam etseydi bu acıklamaların hicbirini yapmazdı.

Hami önce PTT liginde basarılı olsun sonra gelsin taraftarlar hakkında konussun.

asilhamsi
09.03.2015, 15:14
Herkes şansızlıklar ve haksızlıklarla kaybettiğimiz puanları söylüyor ama kazandıklarımızı kümse söylemiyor...

kötü oynadığımız puan kaandığımız bunun gibi maçları nedense kimse konuşmuyor...

i

sizin kadar negatif dusunen adam az bulunur.

Yemişim iyi kotu oynamasını.

Benim hakkımı gaspetmişler puanları ondan kaybetmişim benim derdim o.

İstanbul medyasının agzından konusmayı bir kenara bırakın.

Turan AKYILDIZ
09.03.2015, 15:16
keşke bir sonraki yorumumdan alsaydın alıntıyı.Neden oyle soylediğimi daha net anlardın.

Ben bu sehri,bu taraftarı kucuk goren futbolculardan hosanmıyorum.

Bu bahsettiği olayların cok daha siddetlisi oluyor İstanbul takımlarında.

Ama ben cıkıp bir futbolcunun bunları anlattıgını hatırlamıyorum.

Rustuyu kendi arabasının icinde dovduler adam ne dedi fevri bir olay buyuk Fenerbahce taraftarına mal edemem dedi.

Beki bu sehrin cocugu hami ne diyor.Takım buyuk ama klup kucuk diyor.

Kucuk sehrin İstanbulla mucadelesi diyor.

Hami izledigim zamanlarda aklımda kalan etkili frikikleri ve bencil oyunu.

Birde futbolu bıraktıktan sonra cincona gitmeyi cok istedim ama beni almayı beceremediler demesi.

Ben sunu anlatmaya calıstım aslında.

Trabzonlu ve Trabzonsporlu futbolcu diye birsey yok artık.

Futbolcular profesyonel bizde oyle olalım.

Peki Hami Paşa kendine gosterilen sevgiden neden hic bahsetmiyor?Surekli gösterilen tepkileri anlatıyor.

Trabzon la alakası olmayan Ünal ın agzından dün gibi hatırlıyorum kucucuk bir cocugun bizi bırakma demesinden dolayı takımda kaldıgını.

Kısaca öncelikle ne demek istedigimi anlayın ve daha sonra eleştirin.

Kimse kufur iyi birsey demiyor.Futbolcular uzerlerinde baskı hissetmesi neden hep olumsuz dusunuluyor.

Taraftarın bu kadar eleştirildiği bir ortamda neden Trabzonspor iç sahada bu kadar rahat mac alırken deplasmanda takılıyor.

Bence bu konularada biraz kafa yorun.

Bu taraftar bazen dengesiz tepkiler versede bu takım icin herseyini ortaya koyuyor.

Cocugunun rıskından keesip maclara gidiyor.

Takım yenilince futbolculardan cok uzuluyor hemde hicbir cıkarı olmamasına ragmen.

Futbolcuya tepki gösterilmesi demek onu sahiplendigi anlamına gelir.

Yoksa umurlarında olmazdı hami gol atmısmı kacırmıs mı diye.

Haminin karın agrısı Teknik direktörlüge devam etmemesi.

Eger sonraki sezon devam etseydi bu acıklamaların hicbirini yapmazdı.

Hami önce PTT liginde basarılı olsun sonra gelsin taraftarlar hakkında konussun.

ağzınıza sağlık bende az önce okudum haminin açıklamalarını şok oldum...ayıptır günahtır ya ne istiyorsunuz Trabzon şehrinden...utanmadan konuşuyor bide...neyse yazacak o kadar şey var ki ama boşver çoğunu siz belirtmişsiniz zaten..tek diyeceğim neden bu takımı koşulsuz hiç bir mazerete sığınmadan sevemiyor eski topçularımız ve yönetenlerimiz biz taraftar gibi...eski yönetici eski topçu eski doktoru gidince hep laf atıyorlar..yok öyle yok böyle...kardeşim anlayın işte iyisiyle kötüsüyle biz bu takımı candan seviyoruz...yenildiğimiz zaman yemin ederim evde bir hafta terör havası estiriyorum o kadar etkileniyorum ama bakıyoruz topçular şen şakrak...eee ne yapsın seyirci tepki göstermesin mi...sizinde dediğiniz gibi neden her sene bu takım sahasında daha çok puan topluyor madem o kadar seyirci baskısı var gidinde deplasmanlarda kazanın bakalım o puanları...anca şehri ve taraftarı küçümseyin...ya bi gidin işinize...bu takım küme de düşse lav da olsa bizimdir bizim kalacaktır...

Faruk BERBER
09.03.2015, 15:18
Cardozo-Waris ikilisi bence çok farklı olabilir.

Bu maç için yazmıyorum ama sezon zaten bitti bizim adımıza, özellikle iç saha maçlarında göze hoş gelebilir diye düşünüyorum.

Kaybedecek bir şeyimiz de yokken Cardozo'yu daha doğru kullanır, Waris'i de etkin hale getiririz.

Ne hızından ne araya koşularından hiçbir şeyinden faydalanamadık Waris'in, Cardozo'yu da ilerde yalnız bırakmamıza rağmen 13 golü var.

Sürekli arkadaşına ileri çıkın pres yapıyorum geri yaslanmayın dercesine ellerini açmasından da kurtuluruz böylece.

Uzun, bitirici, hava toplarında iyi net bir golcü ile aralara kaçan ortalığı karıştıran pırpır bir bücür.

Coming soon . . .

Ömer SEVİNÇ
09.03.2015, 15:26

Bu maç için yazmıyorum ama sezon zaten bitti bizim adımıza, özellikle iç saha maçlarında göze hoş gelebilir diye düşünüyorum.

Kaybedecek bir şeyimiz de yokken Cardozo'yu daha doğru kullanır, Waris'i de etkin hale getiririz.

Ne hızından ne araya koşularından hiçbir şeyinden faydalanamadık Waris'in, Cardozo'yu da ilerde yalnız bırakmamıza rağmen 13 golü var.

Sürekli arkadaşına ileri çıkın pres yapıyorum geri yaslanmayın dercesine ellerini açmasından da kurtuluruz böylece.

Uzun, bitirici, hava toplarında iyi net bir golcü ile aralara kaçan ortalığı karıştıran pırpır bir bücür.

Coming soon . . .

Bunun için ya Waris'in ortasahaya yakın oynayıp takımı yönlendirebilmesi gerekiyor ya da kanat forvet oynayıp içeri kat edebilmesi. Malesef Waris ikisini de yapamıyor. Göbek oynadığı zaman kalabalıkta kayboluyor, kanat oynadığı zaman içeri değil dışarı kayıyor. Mevkisiz bir oyuncu Waris. Nereye koysan bir şeyler eksik kalıyor. Ama takımın hızlı oyuncuya ihtiyacı var. Oynayacak performansa ulaştıysa sağ kanatta cardozo'ya yakın ilk 11 başlatırdım ben.

Gundo
09.03.2015, 15:36
Herşeye rağmen gelecek sene için umutlu olabiliriz. Sadece puan taplosuna değilde biraz daha detayları görmemiz lazım. Çünkü düzeltmemiz gerek şeyler hiç zor değil. Bu konuda Ersun hocaya güvenim tam. Gelecej sezona umutla bakmam zaten ondan dolayı.

Evinde en çok puan toplayan ikinci takımız. En çok gol atan ikindi takımız. Deplasmanda performansımız biraz daha iyi olsa (3, 4 ekstra) şuanda yarışın içindeydik.

Yarıştan kopmamızın en büyük nedeni ise ilk 8 haftadır. Sadece 1 galibiyet alabildik. Ayni fikstürde ikinci yari 5 maçta 3 galibiyetimiz var. Yine o haftalaeda 3, 4 puan fazla almış olsak çok başka konuşurduk.

Yani imkansız birşey değildi bu sene ilk 2. Biz (Vahid) imkansız olduğuna inanarak başladık maalesef.

Hepsini geçtim iki Kasimpasa maçında son dakikada 4 puan kaybettik. O puanlar bile yeterdi ve çok şanssız kayıplardı.

Aydın Danış
09.03.2015, 15:39

Coming soon . . .

Tamamen katılıyorum sana bugün denenmeli bu ikili

Cengizhan Okur
09.03.2015, 15:39
hakan
bosingwa aykut uğur ishak
medjani özer
deniz-ekici-waris
cardozo

hakan
medjani salih
ekici
waris cardozo deniz

hakan
medjani
deniz ekici erkan
waris cardozo

halil ibo
09.03.2015, 15:40
Hami önce şuna cevap versin.Yabancı t.d.gönderilmesi sonrası Ünal Karaman görevde iken basına yaptığı ''Trabzonspor'un T.D.'e değil Şenol Güneş'e ihtiyacı var'' türünde bir açıklama yapabilir mi ? MRA görevde ,oynayacağımız takımdan gitmiş bir oyuncunun rakibin önemli oyuncusu olduğunu söylerken kendisi rakiple ve bu oyuncuyla ilgili ne gibi bilgilere sahipti ?Hami'nin T.D.olabilmesi için daha çok fırın emek yemesi lazım...
Maça gelince yine sürpriz bir sonuç bizi bekliyor.Hiç fikir yürütemiyorum.

mkmoglu
09.03.2015, 15:53
şenol kötü hami daha kötü tolunay daha daha kötü bir tek siz iyisiniz mübarek konuşan trabzonspor için olumlu olumsuz herkes fikrini söylemeli..eski değerlerimiz konuşacakki doğru yolu bulalım..kibirlilik aldı başını gidiyor......

Courage
09.03.2015, 15:58
maç 2*2 biter....
yenilmeyiz,kazanamayız...banko 0

aha! :)

valla geçen maçta geriden gelip maç alabileceğimizi yazan tek kişi sizdiniz. Hatta bunu birkaç kere tekrarladığınızı da hatırlıyorum. Dedikleriniz çıkıyor maşallah.

Ama şu sihirli kürenize söylesenizde gene 3-2'lik bir galibiyet gösterse size ... olmazmı ??? :p

61ronin61
09.03.2015, 16:01
şu beyaz formamızı oldum olası sevmedim ve uğursuzda geliyor bu beyaz formayla ne zaman oynasak ya yeniliyoruz yada son dakikada gol yiyerek berabere kalıyoruz gene mersin maçında beyaz formayı giyicez

Cengizhan Okur
09.03.2015, 16:04
beyaz forma ile maç kazanabildik mi ben hatırlamıyorum :) bari şortu bordo filan giyseydik

F. Yıldırım
09.03.2015, 16:04
3-1
Cardozo (2), Medjani

Berke6198
09.03.2015, 16:11
Ekici (1) Medjani(1) Cardozo(1)

Mustafa OK
09.03.2015, 16:11
bu 2 deplasman maçı çok önemli 4.lük için... yenersek başakşehir haftaya cinconla oynuyor takılması muhtemel... farkı 4 puana kadar çıkarma şansımız var umarım 2 deplasmndanda galip ayrılırız...

umitçebi
09.03.2015, 16:12

i

Yahu kotu oynayip kazandigimiz dedigin fb macindan baska kac mac var..Yani nasil bir yorum mu..Gercekci olalim diye gercekleri gormezden mi gelelim
.Her sey ortada net 10 puani gasbedildi bu takimin..Ve futbol olarakda ilk 3 den eksigi yok..Nasil mi??? Bjk den gokhan atiba veli sosayi cikari bi on bir kurun bakalim kac mac kazaniolar?Yada fb veya gs den en etkili 5 adamin olmadigini ve hakemlerin onlara ekledogi en az 8 puan...Yani bu kadar sansizligi gormeyjp bu takimi ve emegi kucumsemek en basitinden HAKSIZLIK...

Koray Böyük
09.03.2015, 16:13
Yenmemiz gereken maç hatta en önemli maç. Hoca işi bitirme adına herşeyi yapacaktır ama önemli olan oyuncular.

Fatih Kuloğlu
09.03.2015, 16:14

i

Kötü futbolla kazanılan puan haksız puan mı oluyor yani ?

Onlar çok iyi atak yaptı bizde çok iyi savunma yaptık ben böyle bakıyorum olaya.

samet aslan
09.03.2015, 16:29
sakatlardan haber var mı ? Medjani Waris Yusuf oynayabilecek mi ?

samet aslan
09.03.2015, 16:30

i

kötü oynayıp kazandığımız puanlarla hakem hatalarıyla kaybettiğimiz puanları aynı kefeyemi koyuyosun yani ?

S.ÖZKAN
09.03.2015, 16:33
Şansızlık ve hakem hataları ile kaybettiğimiz puanlar şansa kazandığımız puanlardan 3 katı fazla.

Tabi birde 'hakem hataları' nedense hep aleyhimize oluyor.

Heisenberg
09.03.2015, 16:34

i

Defans yaptık, 1 puan kazandık. Neresi haksız? Hakem bizi kolladı da biz mi görmedik?

61ronin61
09.03.2015, 16:35
hakem hatası diye bişey olmadı hakemler kasıtlı talimatla bilerek bizi engellediler hala hakem hatası diyorsunuz yaa pes yani

Sadettin_
09.03.2015, 16:38
arkadaşlar haftayada pazartesi oynuyormuşuz şaka mı bu

Faik Yılmaz
09.03.2015, 16:41
kötü oynayıp kazandığımız puanlarla hakem hatalarıyla kaybettiğimiz puanları aynı kefeyemi koyuyosun yani ?

Defans yaptık, 1 puan kazandık. Neresi haksız? Hakem bizi kolladı da biz mi görmedik?

Haksız demiyorum....

Kasımpaşa maçında son dakikada gol yedik 2 puan kaybettik...... 3 puana yakın taraf bizdik.....

Fener maçında rakibimiz 3 puana yakın taraftı ama 1 puan alabildi..bizde 1 puan kopardık oradan....

yani kaybettiğimzi puanlar gibi iyi oynamadan da kazandık.....

onu diyorum...

Burçak
09.03.2015, 16:41
@Sadettin_
ben iyi tarafından bakıyorum artık. pazartesi sendromunu unutturuyor en azından... :p

hakem hatası diye bişey olmadı hakemler kasıtlı talimatla bilerek bizi engellediler hala hakem hatası diyorsunuz yaa pes yani

Birisi Ronin 'in şifresini kırmış galiba.

PortoDeGalinhas
09.03.2015, 16:56
Onur
Bosingwa--medjani--aykut--musa.
-----fatih----salih----
Ozer----ekici-----erkan
-------cardozo-----

İkinci yarı Ozer in yerine Deniz, Erkanin yerine Waris, Musa nin yerine de İshak girsin..

Ben herseye rağmen bu sezon çokta başarısız olduğumuzu düşünmüyorum. Herşeye rağmen derken şunu kast ediyorum yoğun maç programı, sakatliklardan dolayi bir türlü ideal kadro ile sahaya cikilamamasi, yapılan çok bariz hakem hataları, sans faktörünün hiç yanımızda olmaması.
Yeni kurulmuş bir kadronun bu şartlar altında şampiyon olmasını beklemek gerçekten biraz hayalperestlik olur. Ama işte bizim insanimiz (ki bende oyleyim) çok sabırsız maalesef. İyi bir iskeletimiz var, yapılacak bir kaç takviye ile seneye çok daha iyi oluruz..

evonon
09.03.2015, 17:00
Onur
Bosingwa--medjani--aykut--musa.
-----fatih----salih----
Ozer----ekici-----erkan
-------cardozo-----

İkinci yarı Ozer in yerine Deniz, Erkanin yerine Waris, Musa nin yerine de İshak girsin..

Ben herseye rağmen bu sezon çokta başarısız olduğumuzu düşünmüyorum. Herşeye rağmen derken şunu kast ediyorum yoğun maç programı, sakatliklardan dolayi bir türlü ideal kadro ile sahaya cikilamamasi, yapılan çok bariz hakem hataları, sans faktörünün hiç yanımızda olmaması.
Yeni kurulmuş bir kadronun bu şartlar altında şampiyon olmasını beklemek gerçekten biraz hayalperestlik olur. Ama işte bizim insanimiz (ki bende oyleyim) çok sabırsız maalesef. İyi bir iskeletimiz var, yapılacak bir kaç takviye ile seneye çok daha iyi oluruz..

İshak girip ne yapacak Musa'nın saçmaladığı için kaçırdığı adamları, koşamadığı değil koşmadığı için mi kaçıracak daha kaç gol yememiz gerekiyor bu adam yüzünden

Heisenberg
09.03.2015, 17:03
Haksız demiyorum....

Kasımpaşa maçında son dakikada gol yedik 2 puan kaybettik...... 3 puana yakın taraf bizdik.....

Fener maçında rakibimiz 3 puana yakın taraftı ama 1 puan alabildi..bizde 1 puan kopardık oradan....

yani kaybettiğimzi puanlar gibi iyi oynamadan da kazandık.....

onu diyorum...

"mesela fener maçında 1 puanı hak mı ettik....." böyle demenizden hak etmediğimizi düşündüğünüzü anladım. Kusura bakmayın.
Millet çalınan puanlarımızdan dert yanıyor. Kasımpaşa gibi bizim hatamızdan giden puanları saymasak bile daha yukarıda olmamız lazımdı. Şikeciler bize becerip gol atamadı, o onların sorunudur. Bizim puanlarımız çalınıyor, millet kadroda çok fazla futbolcu var dediği halde yedekleri bile zar zor doldurur duruma geldik sakatlar yüzünden. Deniz sezon başından beri yoktu, geri geldiği gibi yine ayağını kırıyorlardı neredeyse. Ama ne hikmetse görülmüyor hakemler tarafından. Kötü oynayıp puan almakla bunlar kıyaslanamaz. Kaldı ki hangi takım çok iyi futbol oynuyor ligimizde? Hakemlerin itelemesiyle ilerliyorlar. Yani demem o ki kötü oynayıp puan almakla, hakemler tarafından ikram edilmesi çok farklı şeyler. İkisini kıyaslamak bence doğru değil. Milletin giden puanlardan dert yanıp da, kötü oynayıp kazandığımız puanları göz önünde bulundurmaması gayet normal.

evonon
09.03.2015, 17:04
Maçın ilk on dakikasında belli olur ne olacağı. Yine koşmaları gereken yere hep geç kalan 5 m ötesine kaplumbağa hızında pas verip kaptıran, yavaş olduğu için değil İSHAK gibi koşmaya tenezzül etmediği için adam kaçıran bir takım görürsek en fazla berabere kalırız o da duran toptan. Bu kadar yavaş ve plansız oynayan bir takımda Cardozo gibi adamlar ancak delirir. Gol pozisyonu hazırlayan var mı yok ama Cardozo gol atsın ne güzel memleket

hyasin61
09.03.2015, 17:04
Bugun ıcın bu maca bahıslerım Ts kaxanır (2.60 ) Cardozo (2.00) Ekıcı (2.50) gol atar.Hayde Trabzonum

artvints
09.03.2015, 17:05
@Sadettin_
ben iyi tarafından bakıyorum artık. pazartesi sendromunu unutturuyor en azından... :p

monday night football diye birsey var :) bu sendroma yonelik bir uygulama heralde diye dusunmusumdur hep. :)

61ronin61
09.03.2015, 17:06
ne ishak ne musa sol defansta uğur demirok oynamalı

Cengizhan Okur
09.03.2015, 17:06
şu beyaz forma, beyaz şort ve beyaz çorabı hiç sevmiyorum bari şort bordo olsaydı bi havası olurdu :)

61ronin61
09.03.2015, 17:09
beyler bu maçı ya mersin 3-2 yenicek yada 4-2 biz yenicez

Furkan Dündar
09.03.2015, 17:09
pazartesi oynamamızın sakıncası nedir ki ?
her galibiyette pazartesi akşamları daha mutlu oluruz bizden önce oynanan maçları görerek daha mantıklı maça çıkarız vb

maça gelince gram hedefi kalmayan bu takım ve oyuncularının artık taraftarı için oynayıp önüne gelen herkesi yenmesi gerekir ligi de 4. bitirsinler bir zahmet çekiştiğimiz takımları görünce insan üzülüyor bu kadar mı uzaklaşılır ilk 3 den ayıp ya

Küçük Uğur
09.03.2015, 17:13
Baris Yurdusevenin verdiği 11 maca nasil sahaya cikmadan kisir bir skorla kaybedilir kadrosu !

Kadro su sekilde :

Hakan
Fatih Aykut Bosingwa Ishak
Medjani Soner
Deniz Ekici Erkan
Cardozo

Mersinin kadrosu :

Nihat
Serkan Balci Halil Efe Servet Mitrovic
Sadiku Murat Ceylan
Güven Varol Tita Nakuolma
Wellington

Kadrolara bakinca Allah göstermesin ama onlar hücum eder biz savunuruz.

Özel yetenekli Ekici ve Cardozo ve bu mac Erkan devreye girmezse izdirap bir mac bizi bekliyor.

İnşallah kazaniriz.

Tahmin değil gonlumden geçen skor 2-1 galibiyetimiz.

Bülent AKBULUT61
09.03.2015, 17:14
arkadaşlar haftayada pazartesi oynuyormuşuz şaka mı bu

Sadettin hep pazartesi oynayalım hiç değilse pazartesi sendromu çekmeyiz.günün nasıl geçtiğini anlamadım Seviyorum pazartesi günleri maçlarımızı

HOPA'LI TS'Lİ
09.03.2015, 17:18
Trabzonspor
Hakan
Fatih
Aykut
Bosingwa
İshak
Medjani
Sefa
Özer
Mehmet
Erkan
Cardozo

3 oyuncu kart sınırında

HOPA'LI TS'Lİ
09.03.2015, 17:19
Alalım bu maçı kardeşlerim
Bugün işte çok yoruldum
Şimdi duşumu alır, namazımı kılar, çayımı demler, açarım 204 No.lu TS taraftar kanalımı
İzlerim Bossinin fulelerini, Ekicinin frikiklerini, Oscar'ın şimsek gibi kafalarını, ARIKAN'ın soğukkanlılığının verdiği hazzzı

HOPA'LI TS'Lİ
09.03.2015, 17:21
Ah ulan ah
Bu kadar beraberlik yerine biraz daha galibiyetimiz olsaydı
8.şampiyonluk hayal değildi

PortoDeGalinhas
09.03.2015, 17:29
İshak girip ne yapacak Musa'nın saçmaladığı için kaçırdığı adamları, koşamadığı değil koşmadığı için mi kaçıracak daha kaç gol yememiz gerekiyor bu adam yüzünden

Zaten 2 si de kötü olduğu ve alternatifleri olmadığı için değişmeli oynamaları gerektiğini düşündüm. İshak'ı hiç sevmem, zaten daha önce yazdığım mesajlarda bunu sıkca belirttim. Ama bu sene İshak'ı beğendiğim bir maç varsa o da sonradan girdiği bursa maçıdır. Yusuf ile beraber yol yapmışlardı sol kanadı. O yüzden maçın başlarında defansif anlamda İshak'dan bir tık daha iyi olan Musa ile başlayıp rakibin yavaş yavaş yorulmaya başladığı dakikalarda İshak ile sol kanadı domine edebiliriz.

S.ÖZKAN
09.03.2015, 17:30
Arkadaşlar maç sırasında ve maçtan önce link istemek ve ima etmek kesinlikle yasaktır.

Ayrıca sonuç ne olursa olsun lütfen yorumlarımız forum kurallarına uygun olsun.

HOPA'LI TS'Lİ
09.03.2015, 17:30
Bu sefer şeytanın bacağını kırıp 3 puan bekliyorum.

Deplasmanda sadece cinconu yenebildik ve neredeyse gol yemediğimiz maç yok.

HOPA'LI TS'Lİ
09.03.2015, 17:31
Deniz denen adamı ilk 11 veya en azından 45 dak. izlemek isterim.

Fatih Kuloğlu
09.03.2015, 17:36
Bosingwa bu maçtada sağ bek oynamazsa Ersun hocadan umudumu kesmeye başlarım.

Öznur61
09.03.2015, 17:45
Deniz denen adamı ilk 11 veya en azından 45 dak. izlemek isterim.
Waris felan değil de Denizi bende izlemek isterdim...

zafer6161
09.03.2015, 17:56
FLAŞ! Tayfa Haberin İddasına göre Ersun Yanal yönetime, kadroda Cardozo'yu istemediğini söyledi!

böyle bir haber geçiyor :D

artvints
09.03.2015, 18:15
kamera açısı kötü statlardan biri mersin inki.bunlar yeni stada geçmemişler miydi? deniz kadrodan çıkarılmış bu arada.

Ahmet T.
09.03.2015, 18:19
Allah'ın izniyle kazanacağız. Erkan..

Furkan S.
09.03.2015, 18:21
Deniz ishal olduğundan dolayı kadrodan çıkarıldı.

memozcan
09.03.2015, 18:25
toros dağlarına keçi yemeye gitmiş olmasınlar..

Harun-61
09.03.2015, 18:26
Deniz ishal olduğundan dolayı kadrodan çıkarıldı.

kötü oldu bu :o

uemit
09.03.2015, 18:27
hakan
bos ugur aykut ishak
salih medjani
ekici erkan özer
cardoso

warris i yedekten sokardim özer yerine

Burçak
09.03.2015, 18:28
Arkadaşlar maç sırasında ve maçtan önce link istemek ve ima etmek kesinlikle yasaktır.

Ayrıca sonuç ne olursa olsun lütfen yorumlarımız forum kurallarına uygun olsun.
Ya bosverenize millet nerelerde neler yapiyor bukadar kasmaya gerek yok. Ben hap isterim varsa alirim parol. Lig tv yalamalarina ne. O serefsizler once adam olsunlar.

memozcan
09.03.2015, 18:35
bizim takım kadar gereksiz kayıp yaşayan başka takım var mıdır dünya üzerinde? bu ne arkadaş? halı sahada sakatlanan mı ararsın, evde merdivenden düşüp bağlarını koparan mı, ziganada keçiden zehirlenen mi? nasıl bir profesyonel yapımız var allah aşkına..

Alpayer
09.03.2015, 18:36
Ben eczacıyım :)

Yaşar
09.03.2015, 18:37
Simdiden uyarayim. Maç başladıktan sonra bu başlıkta Trabzonspor un yediği gole sevinen veya yenilmesini bekleyen görürsem çok kötü olur sonu. Her şeyin yazılacağı bir başlık var. Yönetimi istemiyorsan uygun başlık var zaten, gider oraya yazarsın.

Cihad Varlı
09.03.2015, 18:42
Ulan ishal olan adam kadrodan mı çıkarılır ya?

HOPA'LI TS'Lİ
09.03.2015, 18:42
Alalım bu maçı
Kolbastiyi oynayalım

HOPA'LI TS'Lİ
09.03.2015, 18:43
Bu kez olsun TRABZONSPOR'um

Üzme bu akşam bizi

melihergun
09.03.2015, 18:43
Bu macı alıcaz ...

İlkhan
09.03.2015, 18:44
altına bez bağlayın oynasın ula..

batuhanTs
09.03.2015, 18:45
Cok onemli bit dersi ekip eve maci izlemeye gidiyorum insallah pisman olmam

Bud Spencer
09.03.2015, 18:46
Arkadaşlar beni af edin ama donum pohhhhkkk dolsun yinede ugruna ölürüm bu forma altinda maça çikmaya....ishaldan dolayi cikarilirmi ya

F. Yıldırım
09.03.2015, 18:46
şaka herhalde, böyle rezillik olmaz

neyse Waris oynar Deniz'in yerine

Kazım Bostan
09.03.2015, 18:48
Arkadaşlar beni af edin ama donum pohhhhkkk dolsun yinede ugruna ölürüm bu forma altinda maça çikmaya....ishaldan dolayi cikarilirmi ya

aynı zamanda kusuyormuş.. midende bi şey olmasa bile sürekli kusma hissiyle oynadığını düşünsene :/ + vucut hasta sonuç olarak olağanüstü hal var bedende :)

DeAgLeMaNyAq
09.03.2015, 18:48
Olayı salt ishalle bağdaştırmak doğru değil. Halsizlik ve su kaybı da önemli faktör...

odyseuys
09.03.2015, 18:50
hiç ishal olmamış gibi yorum yapmayın arkadaşlar hepimiz olduk oluyoruz :)) inanılmaz bitkin düşürür hele ilk günlerinde, su ve mineral kaybı ayakta duramayacak kadar etkiler insanı. oynayabilecek durumu olsa zaten en azından 18'de olmak isterdi adam. geçmiş olsun.

Oğuz B.
09.03.2015, 18:50
Adam ciddi bir rahatsızlık geçirmiş ki kadrodan çıkarılmış. Doktor değilim ancak; "gastroenterit" tanısını biraz araştırınca sadece "ishal" olmadığı ve birkaç gün insanı ciddi biçimde etkilediğini görmek 15 saniye sürüyor.

Hakan Yeşilyurt
09.03.2015, 18:51
Hafta boyunca başlığa uğramayan adamlar yenik durumda düşersek sakın uğramasınlar buralara..maç sonunda gülen taraf biz olacağımız için zaten isteseniz de gelmezsiniz.

Muhammet Gündoğan
09.03.2015, 18:51
Diyelim ki bugün dahil kalan tüm maçları kazandık , 11 puanın kapanacağına inan var mı aramız da ? GS ve BjK ile içerde oynuyoruz.

Cengizhan Okur
09.03.2015, 18:54
su kaybı önemli, kadroya alınmaması isabet olmuş

Tunç Tosun
09.03.2015, 18:55
Hakan - Bosingwa - Uğur - Medjani - Akbaş - Salih - Fatih - Sefa- Ekici - Erkan - Cardozo

LİG TV - son dakika

Küçük Uğur
09.03.2015, 18:57
Aykut kesik yemis diğerleri hepimizin ortak görüşü bir kadro. Hoca Ishaktan umidini kesmis.

Bera B.
Sonunda Bosi sağ kanatta. Ama bu sefer de Akbaş oynuyor.

oflubektas
Uşaklar Allah kimseye vermesin ama ishalin sadece "cırcır" boyutu yok, ateş de yapar, ağır halsizlik de. O haldeki adamdan 10 km. koşmasını beklemek zulüm olur.

Ulan "futbolcuların her bokunu takip ediyorsunuz" lafı mecazdan gerçeğe döndü iyi mi :)

Ahmet T.
09.03.2015, 18:58
Aykut neden kesik yedi acaba

Koray Böyük
09.03.2015, 18:59
isak cırcır mı oldu :D

Cihad Varlı
Hahaha. Akbaş, Sefa, Atik..

Kazım Bostan
aykut niye yok yau? aykut'un gönderilmesi gerektiğini düşünenlerdenim ama şuanda formda, kesmek saçma geldi. neyse hocaya güvenimiz tam bagalım

Küçük Uğur
Hakan

Bosingwa
Medjani
Uğur
Mustafa Akbas

Salih
Fatih

Sefa
Ekici
Erkan

Cardozo

Cihad Varlı
09.03.2015, 19:00
İyi de Aykut'un kesik yemesi saçma değil mi?

Tayfun
Hakan - Bosingwa - Uğur - Medjani - Akbaş - Salih - Fatih - Sefa- Ekici - Erkan - Cardozo

LİG TV - son dakika

Ersun Yanal Akbaş'ı oynatarak faydalı yaptığı bir işi (Bosingwa'yı sağ beke çekmek), faydasız yaptığı bir iş ile nötrlemiş oldu. İkinci yarı dışarı alacağı ilk isim olacak not düşelim ...

Şaşırmadım

ozzy!
Takımın Ekici ile en formda adamı Aykut, şaka mı bu? Belki ufak sakatlığı falan vardır.

Koray Böyük
sefa ile başlamasaydı keşke yaa

Cihad Varlı
Orta sahaya bak anasını satayım.

ersn.alparslan
transfere en çok para harcayan takımız ama türkiyenin en kötü kadrosu bizde. Mustafa medjani salih ve fatihin aynı anda bi kadroda olması futbola ihanettir.

Uğur Kalyoncu
09.03.2015, 19:01
Kadro bize ancak sabir cektirir..Mac bitsin diye dua edecegiz gibi duruyor.

Tayfun
Bu maç çekilmez ...

İlkhan
Renkdaşlar gelin sanal okeye.. Bu maç çekilmez :)

şaka bir yana gol yersek sevinen olursa bmn yönetimi umarım yasaklar bu kişileri. böyle taraftarlık olmaz!

Cengizhan Okur
Kadromuz ;

http://i.hizliresim.com/oAqy17.jpg (http://hizliresim.com/oAqy17)

Oğuz B.
Salih bek Medjani önde olur mu acaba?

Küçük Uğur
09.03.2015, 19:02
Akbaş elimizdeki en iyi solbek bence. Ishak ve Musadan iyidir. Aykut bir rahatsızlığı yoksa eğer form durumuyla ilk 11 i hakediyordu.

uzungöllü
Rakip bizi zorlayacağına biz kendimizi zorluyoruz. Bu ne arkadaş Aykut nerde,İshak veya Musa nerde. Galibiyete inanıyordum ama bu kadro ile çok zor maalesef.

Hüseyin Başoğlu

Aynen öyle olucak

Kazım Bostan
musa nizam kayboldu. en azından biraz defans yapabiliyordu.

ersn.alparslan
ersun da halilhodziçin taktiğini uyguluyor belli ki gitmek için elinden geleni yapıyor.

Yavuz Bektaş
ooo akbaş alırım bir dal
akbaşın sebeb olacağı gol sayısı minimum 1 hatta golü şimdiden anlatım yine defanstakilere bakmadan pique gibi ofsayt denicek rakip başbaşada atacak
zaten biz de banko 1 gol yiyoruz en az 3 gol garanti

Koray Böyük
09.03.2015, 19:03

bende ilk önce oyke düşündüm.. anca maç başlayınca ögreniriz

DeAgLeMaNyAq
09.03.2015, 19:03
Yedekler: İbrahim, Aykut, Musa, İshak, Soner, Özer, Waris

Salih ve Fatih orta sahasıyla fazla defansif gibi gözüküyoruz. İkiside top kullanma becerileri kısıtlı oyuncular ancak Özer yerine Salih daha verimli olabilir. Aykut'un kesik yemesi ise ilginç olmuş. Hafif sakatlığı olmuş olabilir...

Tayfun
09.03.2015, 19:04
ersun da halilhodziçin taktiğini uyguluyor belli ki gitmek için elinden geleni yapıyor.

Tribüne çıkması lazım bir iki maç, gitme işini garantiye almak istiyorsa Zeki'yi de oynatsın ..

Mert'
Sefa mı yine :confused:

odyseuys
yani inşallah ben yanılırım ama bu kadro çok yanlış... rakibin sağ tarafında messi mi oynuyor, akbaş neyin nesi??? göbekte de iki tane çapa ile bu takım ileri nasıl çıkacak hayalini dahi kuramıyorum. aykut son haftalarda takımın ayakta kalan, kalabilen ender isimlerinden biri, sakatlık- hastalık bir sebebi olmalı kesilmesinin. son haftalarda yenilen saçma sapan gollerin faturasını aykuta çıkarıldıysa gelişim kaydettiğini düşündüğümüz anda bir değeri daha kaybettik demektir.

hocanın bir bildiği vardır, umarım...

Küçük Uğur
Yok Ali Sami yen renktas :)
O da olursa mac izlemek yerine başka güzel seyler yapabiliriz

Uğur Kalyoncu
Sol bekte isha var o olmazsa musa var akbas oynuyor..Garip.

ffırtına
09.03.2015, 19:05
Sefa yerine Waris olsaydı iyi olurdu Salih ve Atik orta sahada direnç gösterirler , Ekici rahatça ilerde topla oynayabilir ..

Yiğit SARI
09.03.2015, 19:05
Waris sonunda görüldü he. Şu Sefa'yı görünce bana bi şey oluyor

Mert Oğuzlu61
09.03.2015, 19:06
- sol bekte akbaş varken en büyük darbeyi erkan yedi.
- aykut un kesik yemesine çok şaşırdım.
- atik-salih ikisi yan yana ve sağ kanat sefa... takım tamamen ekici ve erkan ın ayağına bakıyor.
- sol kanat kilit.
- sağ kanat bosig e kalmış, sefa dan bir beklentim yok. maçtan sonra selfie çekilir saf saf güler poz verir, başkada bir iş beceremez.

özet: yaw biz ne zaman as kadroyla maça çıkacağız, bu nedir abi orta sahada atik yerine zeki oynasa daha iyiydi.

gol yersek maalesef çıkaramayız. öyle bir oyuncu grubu yok, erkan ve ekici oynamazsa bu maçı kazanma ihtimalimiz yok.

F. Yıldırım
Sefa'da ne görüyor hoca, çok merak ediyorum.

Akbaş da facia.

Cihad Varlı
Aykut'un sakatlığı yoksa olmaması saçmalığın daniskası. Orta saha fazla defansif. Sefa kaç haftadır inanılmaz formsuz ama hala kadroda. İki tane sol bel kenarda, Akbaş oynuyor. Bu arada Boss stoper, Medjani ön libero, Salih sağ bek başlarsa şaşırmayın.

Tayfun
Sol bekte isha var o olmazsa musa var akbas oynuyor..Garip.

Amerika'yı yeniden keşfe çıkıyor hoca, doğru düzgün oynamamış Akbaş'ı pat diye oynatıyor deplasmanda. İkinci yarının 60. dakikasında alır dışarı sokar İshak'ı tutmaz o macera .

odyseuys
09.03.2015, 19:07
yani bu tuhaf kadronun dizilişi de bosingwa stoper, salih bek, medjani ortasaha şeklinde olacaksa cidden hoca hakkında hayal kırıklığı yaşarım...

Oğuz B.
09.03.2015, 19:07
Bu sezon deplasmanda 1 (bir) maç kazandığımızı unutmayalım. Adam bir şey denemiş bakarız sonuca. Hoca gitmek istiyormuşmuş, nasıl anlıyorsunuz bunu?

tristram
09.03.2015, 19:08
sefanin hala 11de olmasina kimse sasirmiyor da salih ve atik'in orta sahada olmasina mi sasiriyor..o bolgede eli seyinde gezmeyen tek adam salih..koca trabzonspor'un orta sahasinda salih'in o bolgede alternatifsiz olmasi,sag acikta sefanin oynamasi buyuk rezillik(uc gol bes asist yapsada fikrim degismez)..ben hocanin yerinde olsam medjaniyi atik'in yerine alip aykut'u oynatirdim..sefa'nin yerine de sag aciga 3.5 metrelik teleskopik direkt koyardim..

İlkhan
Trabzonspor Teknik Direktörlerimiz
Dönem İsim Görev Süre
1966/67 Hayri Gür Antrenör
1967/68 Halil Özyazıcı Antrenör (İlk devre)
1967/68 Harun Kılman Antrenör (İkinci devre)
1968/69 Erdoğan Gürhan Antrenör
1969/70 Ahmet Karlıklı Antrenör (İlk devre)
1969/70 Altan Santepe Teknik Direktör (İkinci devre)
1970/71 Altan Santepe Teknik Direktör
1971/72 Kamuran Soykıray Antrenör
1972/73 Mustafa Ertan Antrenör (21 maç)
1972/73 Ahmet Suat Özyazıcı Antrenör
1973/74 Ahmet Suat Özyazıcı Antrenör
1974/75 Ahmet Suat Özyazıcı Antrenör
1975/76 Şükrü Ersoy Teknik Direktör (13 maç)
1975/76 Ahmet Suat Özyazıcı Antrenör (17 maç)
1976/77 Ahmet Suat Özyazıcı Antrenör
1977/78 Ahmet Suat Özyazıcı Teknik Direktör
1978/79 Özkan Sümer Teknik Direktör
1979/80 Ahmet Suat Özyazıcı Teknik Direktör
1980/81 Özkan Sümer Teknik Direktör
1981/82 Ahmet Suat Özyazıcı Teknik Direktör
1982/83 Ahmet Suat Özyazıcı Teknik Direktör
1983/84 Ahmet Suat Özyazıcı Teknik Direktör
1984/85 Özkan Sümer Teknik Direktör (24 maç)
1984/85 İlyas Akçay Teknik Direktör (10 maç)
1985/86 Jürgen Sundermann Teknik Direktör (26 maç)
1985/86 Ahmet Suat Özyazıcı Teknik Direktör (8 maç)
1986/87 Ahmet Suat Özyazıcı Teknik Direktör
1987/88 Metin Türel Teknik Direktör (19 maç)
1987/88 Ahmet Suat Özyazıcı Teknik Direktör (19 maç)
1988/89 Werner Biskup Teknik Direktör (4 maç)
1988/89 Şenol Güneş Teknik Direktör (32 maç)
1989/90 Şenol Güneş Teknik Direktör (Lig başlamadan istifa etti)
1989/90 Urbain Braems Teknik Direktör
1990/91 Özkan Sümer Teknik Direktör
1991/92 Urbain Braems Teknik Direktör
1992/93 George Leekens Teknik Direktör
1993/94 George Leekens Teknik Direktör (4 maç)
1993/94 Şenol Güneş Teknik Direktör (26 maç)
1994/95 Şenol Güneş Teknik Direktör
1995/96 Şenol Güneş Teknik Direktör
1996/97 Şenol Güneş Teknik Direktör (20 maç)
1996/97 Yılmaz Vural Teknik Direktör (14 maç)
1997/98 Yılmaz Vural Teknik Direktör (9 maç)
1997/98 Yılmaz Vural Teknik Direktör (9 maç)
1997/98 Özkan Sümer Teknik Direktör (15 maç)
1997/98 Ali Kemal Denizci Teknik Direktör (10 maç)
1998/99 Gordon Milne Teknik Direktör
1999/00 Ahmet Suat Özyazıcı Teknik Direktör (14 maç)
1999/00 Giray Bulak Teknik Direktör (20 maç)
2000/01 Giray Bulak Teknik Direktör (18 maç)
2000/01 Sadi Tekelioğlu Teknik Direktör (16 maç)
2001/02 Sadi Tekelioğlu Teknik Direktör (İlk devre)
2001/02 Hans-Peter Briegel Teknik Direktör (İkinci devre)
2002/03 Samet Aybaba Teknik Direktör
2003/04 Samet Aybaba Teknik Direktör (14 maç)
2003/04 Turgay Semercioğlu Teknik Direktör (5 maç)
2003/04 Ziya Doğan Teknik Direktör (15 maç)
2004/05 Ziya Doğan Teknik Direktör (14 maç)
2004/05 İhsan Derelioğlu Teknik Direktör (3 maç)
2004/05 Şenol Güneş Teknik Direktör (17 maç)
2005/06 Şenol Güneş Teknik Direktör (7 maç)
2005/06 Orhan Çıkırıkçı Teknik Sorumlu (1 maç)
2005/06 Vahid Halilhodžić Teknik Direktör (26 maç)
2006/07 Sebastião Lazaroni Teknik Direktör (4 maç)
2006/07 Ziya Doğan Teknik Direktör
2007/08 Ziya Doğan Teknik Direktör (9 hafta)
2007/08 Ahmet Özen Teknik Sorumlu (1 Maç)
2007/08 Ersun Yanal Teknik Direktör
2008/09 Ersun Yanal Teknik Direktör (29 Maç)
2008/09 Ahmet Özen Teknik Direktör (5 Maç)
2009/10 Hugo Henry Broos Teknik Direktör (13 Maç)
2009/10 Şenol Güneş Teknik Direktör (20 Maç)
2010/11 Şenol Güneş Teknik Direktör
2011/12 Şenol Güneş Teknik Direktör
2012/13 Şenol Güneş Teknik Direktör (19 Maç)
2012/13 Tolunay Kafkas Teknik Direktör (15 Maç)
2013/14 Mustafa Reşit Akçay Teknik Direktör (33 Maç - 20 Lig, 1 Türkiye Kupası, 12 UEFA)

10 maç 15 maç 20 maç çorap değiştirir gibi teknik direktör değiştirmişiz. bu bir kapalı mesajdır.

Koray Böyük
bu maçta da yine ileriye fazla top cıkaramayız mustafa hata yapar banko..

mersin kendi evinde iyi tamam ama bu kadarda defansıf cıkması şaşırttı beni..
en azından sagda sefa değil deniz oynamalıydı.. ama takımda ne olduğunu bilmiyoruz belkide deniz kendisi oynamak istememiştir..

cardozo yine yanlızları oynar bu maç. tam akisar macını hatırlattı bana..

Kazım Bostan
09.03.2015, 19:09

la havle vela kuvvete illa billahil aleyyil azim.....

atomantcum
09.03.2015, 19:09
-Deniz neden yok? Hatta hoca geçen maç kendisi övmüştü şimdi kadroda bile değil. Bir sakatlığı olmalı.
-Aykut yok burası da çok ilginç, adam kaç maçtır takımın en iyilerinden, Uğur ise geçen hafta stoper yokluğunda bile oynamamıştı. Sakat olsa yedekte de olmazdı?
-Sol bekte kaç maçtır iyi kötü idare eden bir İshak vardı, şimdi Akbaş ise bir muamma. Tamam hızlı oyuncu ama defansif bilgisi çok kötü, nedir hikmeti?

-Orta sahada Fatih tercihini anlayabiliyorum, takımda adam yok. Ama Sefa,Uğur ve Akbaş tercihleri gerçekten çok ilginç. Umarım iyi sonuç alırız.

Tayfun
09.03.2015, 19:10
Defans hattında Bosingwa'dan sonra en formda isim olan Aykut'un kesik yemesi de ayrı bir vaka .

carolo
09.03.2015, 19:10
valla son maçlarin adami Aykut neden yok?
ayrica bu Yusuf'un bi tarafina biseymi oldu?

Küçük Uğur
09.03.2015, 19:11
Hoca 1 haftadir sabah akşam antreman yaptiriyor takima o formayi Akbasa verdiren Musa ve Ishak ile o formayi Sefadan alamayan adamlar da diyor ki biz TRABZONSPOR DA oynayamayiz biz de o kabiliyet yok.

Geçen haftadan iyi futbol izleyecegimize adim gibi eminim.

Kazaniriz kaybederiz bilemem ama takim iyi oynayacak.

Oğuz B.
09.03.2015, 19:11
Nihat, Güven, Mitroviç, Servet, Serol, Sadiku, Oktay, Khalili, Nakoulma, Tita, Welliton

Rakibin 11'i.

Kazım Bostan
09.03.2015, 19:12
nihat'ın kalecilik içgüdüleri çoşagelir bugün büyük ihtimlal

Adem Akyüz'
09.03.2015, 19:14
Kadroya bakılınca Ersun Yanal fantezi seviyesini arttırmış..

İshak'ın yedek kalmasını anlarım da ikinci yarının en formda ismi Aykut neden yedek kaldı anlamadım. Sakatlığı yoksa çok yanlış bir tercih.
Ayrıca Akbaş'ın göstereceği en üst düzey performansla bile İshak kadar oynar(bence). İstikrar adına İshak oynasaydı keşke.

İnşallah hoca Medjani orta saha, Bosingwa stoper, Salih bek çorbasını yapmamıştır. Zira herkes yerli yerinde oynayınca bile orta sahamızı rakibe bırakacağımız kesin gibi bir şey. Hiç değilse sağ kanat bizim olsun..

Maçtan zaten çok ümidim yoktu. Kadroyu gördükten sonra az olan ümitlerim de iyice azaldı.

Oğuz B.
Dış sahada 10 maçta 11 gol atabilmişiz. Konya ve Başak şehirden sonra en kötü 3. takımız bu alanda.

İç sahada ise 12 maçta 30 gol atmışız. Ligin açık ara en iyisiyiz bu alanda.

Bu dengesizlik hiç normal değil.

Mert Oğuzlu61
rakipte tek korktuğum adam nakoulma, ondanda korkma sebebim akbaş.

levent yıldırım
benmi yanlış görüyorum cardozo yedekmi yoksa

Oruç
Yedekler: İbrahim, Aykut, Musa, İshak, Soner, Özer, Waris

Salih ve Fatih orta sahasıyla fazla defansif gibi gözüküyoruz. İkiside top kullanma becerileri kısıtlı oyuncular ancak Özer yerine Salih daha verimli olabilir. Aykut'un kesik yemesi ise ilginç olmuş. Hafif sakatlığı olmuş olabilir...

Deplasmanda oyunu kendi alanımızda kabul ediyoruz zaten. Bu açıdan defansif isimlerin olması avantaj.

odyseuys
nihat'ın kalecilik içgüdüleri çoşagelir bugün büyük ihtimlal

inşallah nihata o kadar iş düşürecek bir performans sergileriz.

odyseuys
09.03.2015, 19:15
Deplasmanda oyunu kendi alanımızda kabul ediyoruz zaten. Bu açıdan defansif isimlerin olması avantaj.

iyi de bu takım kontraya nasıl çıkacak?

Oruç
09.03.2015, 19:16
Muhtemelen Aykut'un problemi vardır. Yoksa ikinci yarının en istikrarlı oyuncularından birini "fantezi' olsun diye kesmez hoca. Akıl var mantık var.

Yaşar
09.03.2015, 19:17
Ligin iç sahada en çok gol atan takımlarından birine karşı ortasahayı dirençli yapmak gerekiyordu. Doğru bir orta saha kurgusu olduğunu düşünüyorum. Yalnız Sefa nın 11 de baslamasi ve Aykut un oynamaması kararları ilginç.

F. Yıldırım

kısa ve net bu takım kontraya çıkamaz

şansımız olursa duran toplardan götürürüz

Özgür KARADENİZ
Koskoca forumda,
Sefanin fizik gucu ve kosu kapasitesinin yüksek,
Takimda dikine oynayabilen ender oyunculardan oldugunu gören bir tek benmiyim?
Su cocugu binservisine ve aldigi yillik ucrete kiyasla degerlendirmekten vazgecin...
Diyelim sefa oynamadi yedeklere baktiginizda kimi oynatirsiniz yerine..?
Kac haftadir yoklari oynayan özerimi..?
sakatliktan yeni cikmis warisimi.?
Iyi niyetli ama sahada naptigini bilmeyen atigimi..?
Yada sizde hoca gibi fantazi arayislara girip bosi reisi sag ondemi denersiniz..?

Ogün'
Maksimum beraberlik olur.

Oruç
09.03.2015, 19:18

En büyük silahımız duran top. Bir top olsun gol olsun razıyım modundayım. Bu saatten sonra başlarım güzel oyununa, organize ataklara.

Kazım Bostan
Muhtemelen Aykut'un problemi vardır. Yoksa ikinci yarının en istikrarlı oyuncularından birini "fantezi' olsun diye kesmez hoca. Akıl var mantık var.

aynı düşünüyorum. aykut beni verdiği paslarla bile şaşırtıyordu artık yaw. hırs yapmış ismini satılacaklar listesinde görünce.

kulüp binasının koridorlarına "gidiciler ;)" diye bi liste koymak lazım demek.

Tayfun
kısa ve net bu takım kontraya çıkamaz

şansımız olursa duran toplardan götürürüz

Mehmet Ekici'nin eline bakıyor takım, bir duran top olsa da Mehmet vursa 3 puan alsak.

Dejavu .

F. Yıldırım
09.03.2015, 19:19
Mehmet Ekici'nin eline bakıyor takım, bir duran top olsa da Mehmet vursa 3 puan alsak.

Dejavu .

maalesef öyle

OrkHun
bosi stoper oynar. salih'i orta sahaya koymaz hoca.
sağda salih önde medjani oynar. büyük ihtimal böyle olur.

memozcan
geçen yılın en kötü oyuncuları m. akbaş, zeki ve sonerdi.. 22 tane transfer yaptık kadroda gene bu adamlar üstüne yetmedi bir de f. atik ve salih kabzımalı var.. inanılır gibi değil.. bu kadroyla herhangi bir takıma organize bir gol atmamız mucize.. olur da duran toptan bir gol atarsak yemeyiz diye ümit ediyorum..

odyseuys
09.03.2015, 19:20
En büyük silahımız duran top. Bir top olsun gol olsun razıyım modundayım. Bu saatten sonra başlarım güzel oyununa, organize ataklara.

hocam 5 tane stoperle başlıyoruz maça. cidden iyisi kötüsü değil benim derdim, futbol nasıl oynanacak... hayretler içerisindeyim. yani tek umudum hocanın ne yaptığını biliyor olması.

Ogün'
O kadar transfer yaptık.Sol bek Akbaş orta saha salih-atik

Adem Köse
Uğur un ilk 11 de olmasını çok ilginç görmüyorum. Hep demiyor muyuz gelecek senenin kadrosunu kuruyoruz diye, Uğur u da görelim bakalım. Yalnız Salih bek, Bosingwa stoper Medjani ortasaha olacak ya işte bundan korkuyorum.

kursat1313
09.03.2015, 19:21
Ersun hoca gidici galiba bu kadro onu gösteriyor hayırlısı olsun

Oğuz B.
09.03.2015, 19:22
Ersun hoca, yedeği, ası yok herkes zamanı gelince oynayacak dedi.

İlkhan
09.03.2015, 19:23
Don atlet değiştirir gibi Teknik Direktör değiştirmekten şahsen bıktım. Siz bıkmadınız mı allah aşkına?

ffırtına
geçen yılın en kötü oyuncuları m. akbaş, zeki ve sonerdi.. 22 tane transfer yaptık kadroda gene bu adamlar üstüne yetmedi bir de f. atik ve salih kabzımalı var.. inanılır gibi değil.. bu kadroyla herhangi bir takıma organize bir gol atmamız mucize.. olur da duran toptan bir gol atarsak yemeyiz diye ümit ediyorum..

Şu Salih'ten ne istiyorsunuz anlamadım orta sahada onun kadar mücadele adam var da sanki hoca oynatmıyor Salih bu takımda her türlü önliberoda oynar ..

mkmoglu
sonuç 3-1 m.i.y yanal tazminat peşinde...

memozcan
hocam 5 tane stoperle başlıyoruz maça. cidden iyisi kötüsü değil benim derdim, futbol nasıl oynanacak... hayretler içerisindeyim. yani tek umudum hocanın ne yaptığını biliyor olması.

ben o kadar emin değilim şahsen.. bu kadroyla nasıl gol atmayı bekliyor bilemiyorum.. bu kadroyla topu rakip ceza sahasına taşımamız mucize gibi bişey..

belki hoca gene 3-4-3 gibi bişey denemek istiyor olabilir..

İlkhan
09.03.2015, 19:25
Muhtemelen Soner, Özer, Waris ikinci yarı kuvetlendirici değişiklikler olur.

odyseuys
09.03.2015, 19:26
ben o kadar emin değilim şahsen.. bu kadroyla nasıl gol atmayı bekliyor bilemiyorum.. bu kadroyla topu rakip ceza sahasına taşımamız mucize gibi bişey..

belki hoca gene 3-4-3 gibi bişey denemek istiyor olabilir..

valla kafamda 3-5-2, 3-4-3 hepsini deniyorum ama bu 11'e kalıp bulamıyorum. neyse, hoca aklı taraftar aklına üstün gelecek ve kazanacağız inşallah...

Tolga Kurt
Aykut neden yedek ?

memozcan
Şu Salih'ten ne istiyorsunuz anlamadım orta sahada onun kadar mücadele adam var da sanki hoca oynatmıyor Salih bu takımda her türlü önliberoda oynar ..

salihten bişey istemiyorum.. takımdan iyi oyun ve galibiyet istiyorum..

SametKumbasar
Çıldıracağım şimdi !

Hüseyin Başoğlu
09.03.2015, 19:27
wellington yüzünden çift önlibero oynatıyor hoca...

ilk yarı wellingtonu engelleyip işi bitirmeyi planlıyor.

az çok katılırım hocaya. Wellington tek başına bizim stoper hattını parçalar onu oraya getirmicek ön liberolar lazım.

Ha bizdeki 2 önlibero engelleyebilir mi ? :)

İşte orası soru işareti. :)

carolo
09.03.2015, 19:27
su kadrodaki en rezil oyuncu Sefa Yilmaz

Ömer SEVİNÇ
09.03.2015, 19:28
"Elin bucalısı" di mi? Adam ligin ikinci yarısında en çok puan toplayan takımı kurmuş, geldiğinden beri doğru düzgün maç kaybetmedik, yok tazminat istiyor, yok ertuğrul gelsin, yok şenol bursa'da başarılı.

bir rahat bırakın lan adamı. Her maçını kazanmasını mı bekliyorsunuz takımın? Siz adam olmazsınız.

h@msi61
09.03.2015, 19:28
Ozer'i yedekte gormek beni baya mutlu etti. Kadro cok kotu ayri mesele...

Kadroyu gorup hocayi gondermeye calismak da ayri bir basari valla, helal olsun... Birakin adami rahat, sadece bu sezonu degil onumuzdeki sezonu da bitirsin takimin basinda, sonra tartisalim.

İlkhan
09.03.2015, 19:29
Valla eğer olacaksa ben hocadan değişik taktikler denemesini beklerim. Yıllardır futbolda alışılagelmişin dışında bir sistem olmadı. 4-4-2
4-2-3-1 yapan teknik hoca oluyor. farklı sistem olursa kral olur :)

Küçük Uğur
09.03.2015, 19:29
Korner golumuz var bugün. Uğur Demirok atacak.

Berat Akçay
09.03.2015, 19:30
Son zamanda iyi olan Aykut neden kesilir ?

Emrah Akcagöz
09.03.2015, 19:30
Kadromuz ;

http://i.hizliresim.com/oAqy17.jpg (http://hizliresim.com/oAqy17)

Eğer bu şekil çıkacaksak Aykut ve sol bek hariç isabetli kararlar vermiş hoca. İnşallah Salih ve Atik gerekli savunmayı sağlayabilirler.

Mustafa Ulutaş
09.03.2015, 19:32
"Bu maçı nasıl kazanırız?" diye düşündüm düşündüm, bir şey bulamadım. İnşallah en azından top oynarız.

h@msi61
09.03.2015, 19:32
Dizilisi de gormek lazim. Bosi sag bek Fatih-Salih mi onde yoksa Bosi stoper, Fatih sagda ve Medjani onde mi. Al birini vur otekine gerci...

İlkhan
09.03.2015, 19:33
Şöyle bir şey var ki hoca son zamanlardaki eleştirileri dikkate almış olacak ki Özer-Ekici ikilisini oynatmıyor. İkisi oynayınca ofansif + defansif - oluyorduk. Şimdi biri oynuyor ki yedekte de katkı yapacak adamımız var.

chener
09.03.2015, 19:34
İki solbek yedek,akbaş solbek.ilginç bir tercih.bir de sefa niyeyse hep ilk onbirde.umarım bizi her zamanki gibi eksik oynatmaz.