PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : STSL 23. Hafta | Mersin İY 1 - 5 TRABZONSPOR | Maç Sonucu

Sayfa : 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9

Mustafa YILMAZ
07.03.2015, 14:38
benim anladığım olay şu kulübün sağlık ekibi profesyonel falan değil işin ehli adamlar olsa şu halde olmazdı sakatlıklar kaldı ki belkalem'in açıklamalarıda var ortada. amatörce yönetiliyoruz olay bu.

mersin tehlikeli takım ama ben bütün olumsuzluklara rağmen yeneceğimizi düşünüyorum son maç bi ateşleyici olmuştur belkide oyunculara

TUNCAY HİÇYILMAZ
07.03.2015, 14:40
http://www.fanatik.com.tr/2015/03/07/3-yildiz-mersine-karsi-da-yok-416737

la nasıl bir tedavi yapılıyor bu adamlara, sakat yerlerine balyozla mı giriyorlar düzenli olarak?
bu nasıl iş arkadaş..

İnanmayın şu haberlere , açın resmi siteyi antreman fotoğraflarına bakın.

trbzonsporlu
07.03.2015, 14:48
Rakiplerimiz puan kaybettikçe basit hatalarla kaybettigimiz puanlara gelde yanma. iki Kasımpaşa maçı. Antep. Eskisehir ve Balıkesir maclari kazanilmaliydi.

umitçebi
07.03.2015, 14:50
Yatabare Constant Medjani Waris tahmin edildiği gibi satilacak. Hocaya güveniyorum Colmanin ilk geldiği yil gibi hedefi olan 3 yabanci futbolcu alirsa takima katki sağlayacak Onur Ekici Yusuf Erkan Deniz Yılmaz Ishak Aytaç Aykut Ozer gibi yerli isimlerimiz var Bosingwa ve Cardozo gibi takimi hedefe taşıyacak topcularimiz var. Uğur stoper kullanilirsa Musa gibi sağlam yedeklerimiz var Ersun hoca bu kadrodan mükemmel bir hamur yoguracak ve takim olacağız sabir ve hocaya seneye sans istiyorum sadece. Satilan yabancilarin parasiyla gerekli hamleler yapilir hocaya guvenim sonsuz. Seneye şampiyon TRABZONSPOR olacak Allahin izniyle.

Az da olsa bu şekılde mantıklı ve yapıcı yorumlar gormek mutlu edıyor beni..

Elinize sağlık..

Hala ıstanbul basınından beter yayın yapan ve onların agzı ıle konuşan sözde! taraftarlarada duyrulur..

Dikkat et abi biber gazı yeme :p :D

Gel beraber yıelım.. :DD

Daha once fb deplasmanında yemıştık hatırlarsan..Sene 2007 IDI..Bunye çeker arada bı biber gazı :D

Uçak bileti ve maç bileti tamam...

Mersinde deplasmanda yerimizi alacağız..Umarızz takımımızda bızım gosterdıgımız fedakarlıga yaklaşırda bıraz mersini yener evimize mutlu donerız...

kyodou
07.03.2015, 15:07
Şu Cevat Kol malı başımıza bela oldu. Ülke genelinde "Saygın Trabzonlu gazeteci" imajı var lanet olsun. Bu adamın kan emici bir hain olduğuna hala ayıkamayanlar var çok yazık. Tüpçü bizim kupayı bile bile nasıl vermiyorsa, Cevat Kol da bile bile Trabzon düşmanlığı yapıyor. Şu kan emici sülüklerden kurtulmalı artık bu camia.

Yaptığı son Ersun Yanal haberi doğru olsa bile (ihtimal vermiyorum) bu adam bunu kasten yapıyor. Yıllardır Trabzonspor menfaatine tek olumlu haber yaptığına şahit olmadım. Bir ara da Onur'u pazarlamaya çalışıyordu.

Reha Demirbaş
07.03.2015, 15:13
Ekici iyi olursa galip olamazsa mağlup. Koca Trabzonspor'un özeti.

Küçük Uğur
07.03.2015, 15:21
Az da olsa bu şekılde mantıklı ve yapıcı yorumlar gormek mutlu edıyor beni..

Elinize sağlık..

Hala ıstanbul basınından beter yayın yapan ve onların agzı ıle konuşan sözde! taraftarlarada duyrulur..
Teşekkür ederim iyi dilekleriniz icin.
Ama gorunen köy kilavuz istemez.
Yerli kadromuz şampiyonluk için gayet yeterli.
Yabancilarimiz da büyük hataya düştük maalesef.
Tek iyi yani tum yabancilarimizin piyasasi var ve zarar etmeden satacagiz.
3 avrupali yabancı ozellikle Ukrayna Cek Cumhuriyeti gibi ulkelerden faydali transfer ve Bursali Şener ile seneye Allahin izniyle şampiyon olacağız.

Yaşar
07.03.2015, 15:46
Yerli oyunculardan Onur ve Mehmet Ekici ve Yusuf disindakiler ile önümüzdeki sene yola cikamazsin. Hepsi iyi birer yedek olurlar. Kalan 8 mevkiye yabancı oyuncu bulmak zorundayız. Bosingwa, Belkalem , Medjani ve Cardozo kalması gereken adamlar. Geriye 4 isim kalıyor. Sol bek , 2 orta saha ve 1 sağ açık. Essien ve Van Der Vaart haberleri doğruysa kalıyor 2 isim. Bunlar cuk diye oturacak adamlar olmalı. Ve bu 4 oyuncu dışında başka ds transfer yapılmamalı.

HOPA'LI TS'Lİ
07.03.2015, 15:50
Yahu G.antep maçımız da p.tesi

3 haftadır p.tesi

Hafta sonu maç keyfini özletti tff

Futbolun katili
Tüpçü ve hakemleri

Teşekkür ederim iyi dilekleriniz icin.
Ama gorunen köy kilavuz istemez.
Yerli kadromuz şampiyonluk için gayet yeterli.
Yabancilarimiz da büyük hataya düştük maalesef.
Tek iyi yani tum yabancilarimizin piyasasi var ve zarar etmeden satacagiz.
3 avrupali yabancı ozellikle Ukrayna Cek Cumhuriyeti gibi ulkelerden faydali transfer ve Bursali Şener ile seneye Allahin izniyle şampiyon olacağız.

Waris-Yatabere yollanmalı
Şener kesin alınmalı ama alınabilirse Ozan Tufan da alınmalı
Yavru, Yumlu, Musa Nizam, Akbaş, Soner yollanmalı
Sağ bek, orta saha, yırtıcı golcü ve sol bek alınmalı

Şu Cevat Kol malı başımıza bela oldu. Ülke genelinde "Saygın Trabzonlu gazeteci" imajı var lanet olsun. Bu adamın kan emici bir hain olduğuna hala ayıkamayanlar var çok yazık. Tüpçü bizim kupayı bile bile nasıl vermiyorsa, Cevat Kol da bile bile Trabzon düşmanlığı yapıyor. Şu kan emici sülüklerden kurtulmalı artık bu camia.

Yaptığı son Ersun Yanal haberi doğru olsa bile (ihtimal vermiyorum) bu adam bunu kasten yapıyor. Yıllardır Trabzonspor menfaatine tek olumlu haber yaptığına şahit olmadım. Bir ara da Onur'u pazarlamaya çalışıyordu.

Biri sustursun şu Cevat KOL'u TS aşkına yahu

Trabzon'da muhalif bir yönetim kanatı var ve onlar Trabzonspor'un başarısızlığından nemalanan kesim

MİY maçını kaybetsek diye beklerler

Ayrıca açıkça şunu da belirtmeliyimki, yerel medya BİZANS MEDYASINDAN DAHA ÇOK ZARAR VERİYOR TAKIMA

trbzonsporlu
07.03.2015, 15:59
Maçta ekici, aykut ve atik ceza sınırında özellikle ekicinin çok dikkat etmesi gerekiyor.

Berke6198
07.03.2015, 16:03
Mesajlarımızı gönderirken alt alta bir sürü mesaj göndermemeye dikkat edelim lütfen..

Yazacaklarımızı tek bir mesaj kutusunun içine sığdırmaya çalışırsak iyi olur. Diğer türlü alt alta 3-4 mesaj gönderince görüntü kirliliğini engelleyemiyoruz maalesef.

61ronin61
07.03.2015, 16:08
keşke tüm maçlarımızı pazartesi günü oynasak rakiplerimizin aldığı sonuçları bilerek oynuyoruz mesela bursa başakşehir kazandıysa artı motivasyon oluyor takıma yada kaybettiyse dahda artı motivasyon oluyor kazanmamız için bazı arkadaşlar hep pazartesi oynuyoruz diye isyanda bana çok garip geliyor bu isyanları ne kadar güzel işte gardını alabiliyorsun rakiplerin oynamış sonuçlar belli o yüzden pazartesiye devam en iyisi pazartesi

sasort
07.03.2015, 16:12
arkadaşlar bizim sakatların durumu hakkında bilgisi olan var mı yoksa bir tek ben mi bilgi sahibi değilim

yusuf kemik ödemi var dendi nerde bu adam ne ödemmiş ama sanki çatlat var

özer 10 gün dinlenmesi gerek demiştiler idmanlara çıkıyor

asıl derdim waris bu adam nerde ne sakatlığı var ve nezaman en azından yedek külübesinde oturacak

belkalem yanlış tedavi kurbanı oldu

61ronin61
07.03.2015, 16:15
arkadaşlar bizim sakatların durumu hakkında bilgisi olan var mı yoksa bir tek ben mi bilgi sahibi değilim

yusuf kemik ödemi var dendi nerde bu adam ne ödemmiş ama sanki çatlat var

özer 10 gün dinlenmesi gerek demiştiler idmanlara çıkıyor

asıl derdim waris bu adam nerde ne sakatlığı var ve nezaman en azından yedek külübesinde oturacak

belkalem yanlış tedavi kurbanı oldu

dostum çok öncedende yazdım bizim sağlık heyetinde sıkıntı var komple değişmeli diye giden adam geri dönmüyor geçende sağlık heyetinden bir kişinin işine son verildi bence alayının işne son verilmeli bu sağlık heyetinde iş yok

yattarinho61
07.03.2015, 16:17
Maçta ekici, aykut ve atik ceza sınırında özellikle ekicinin çok dikkat etmesi gerekiyor.
Bu macta ekici görse sıkıntı yok, Antepi ekicisizde yenecek güçteyiz..

ibrahim
07.03.2015, 16:20

Kıçında bittiği aday seçilmeyince, Hacıosmanoğlu başkan olduktan sonra şike meselemiz ile resmen dalga geçti. He he alırsınız kupayı, eskiden olan eskide kaldı gibi türlü türlü tweetler atmıştı bu şahıs.

ibrahim
07.03.2015, 16:22
Bu macta ekici görse sıkıntı yok, Antepi ekicisizde yenecek güçteyiz..
Muhammet Demiri durduracak güçte değiliz ama. Trabzonlu rakip futbolculara karşı bir panzehir bulamadık malesef.

sasort
07.03.2015, 16:34
en iyisini ersun hoca bilir ama

kadro kurarken oyuncu tercihlerinde katılmadığım şeyler var

mesela bosigwayı sağ bek yerine defansta kullanması

uğura aykutun yanında şans tanımaması

garibime gidiyor

bence ersun hoca şöyle bir kadro ile çıkar

http://www.oynadikoyna.com/fotograf.php?kadro=RR37WB9USR

sefanın yerine deniz olabilir

sasort
07.03.2015, 16:37
en iyisini ersun hoca bilir ama

kadro kurarken oyuncu tercihlerinde katılmadığım şeyler var

mesela bosigwayı sağ bek yerine defansta kullanması

uğura aykutun yanında şans tanımaması

garibime gidiyor

bence ersun hoca şöyle bir kadro ile çıkar

http://www.oynadikoyna.com/fotograf.php?kadro=RR37WB9USR

sefanın yerine deniz olabilir

sefa ile erkanı ters yazmışım

F. Yıldırım
07.03.2015, 16:38
haberde Yatabare yerine Waris yazılmış

Waris bu maç kadroda olacaktır da Constant'ın durumu ne?

hocanın alakasız cezası yüzünden bir maç daha kaçıracak

Edit: Özer de büyük ihtimal götürülmeyecek Mersin'e:)

sasort
07.03.2015, 16:41
biz bu gençlerden landeli alalım adam essien vari oynuyor

bu adamın yaşı kaç birde nerden geldi

Numan Yerlikaya
07.03.2015, 17:06
Waris,Yusuf nerde ne zaman dönüyor ? Bıktım Atik'ten Salih'ten

UgurAk61
07.03.2015, 17:36
Salih mutlaka oynamali

Yavuz Bektaş
07.03.2015, 17:47
Bence doktorlarin maasi yatirmadilar adamlarda bilerek yanlis tedavi uyguladilar yoksa kendi hallerine birakilsa oyuncular daha hizli iyilesirlerdi

Öznur61
07.03.2015, 17:58
Waristen umudum yokta Yusuf dönseydi iyiydi...

HOPA'LI TS'Lİ
07.03.2015, 18:25
Yanal'ın, Mersin maçında Bosingwa'yı yeniden sağ beke çekeceği ve savunmanın ortasında ise Aykut ile birlikte cezası dolan Medjani veya Uğur'a forma verecegi ifade edildi. Salih'i ön liberoya çekecek olan Yanal, Sefa ve Fatih'i dinlendirecek.

Uğur oynamayacaksa neden alındı?

Sefa hala beklentilerimin altında. Daha fazlasını yapabilir.

kyodou
07.03.2015, 18:33
Uğur oynamayacaksa neden alındı?
Gs istediği için. :)

HOPA'LI TS'Lİ
07.03.2015, 18:35
Gs istediği için. :)

:)

kyodou
07.03.2015, 19:00
biz bu gençlerden landeli alalım adam essien vari oynuyor

bu adamın yaşı kaç birde nerden geldi
Orduspordan geldiya, 24 yaşında.

Aytaç'ın yokluğu Ekici'yi de etkileyecek bence. Daha defansif oynamak zorunda kalacak.

61ronin61
07.03.2015, 19:42
kimse kusura bakmasında bu uğur niye alındı arkadaş ya ben onu akhisardada izliyordum tek hamlelik yavaş bir oyuncu adamı kaçırdımı direk kırmızı tehlikesi var bence çok gereksiz transferdi

U.Sadıkoğlu
07.03.2015, 19:55
kimse kusura bakmasında bu uğur niye alındı arkadaş ya ben onu akhisardada izliyordum tek hamlelik yavaş bir oyuncu adamı kaçırdımı direk kırmızı tehlikesi var bence çok gereksiz transferdi

Buna benzer bir yorumu Burak Yılmaz Trabzonspor'a imza attığında okumuştum. Anılarım depreşti aklıma geldi vallahi :)

EcM812
07.03.2015, 20:03
Yenilgiye kesin gözüyle bakıyorum. Takım haftalardır futbol nanıma hiçbir şey göstermiyor sahada. Mersin teknik direktör faktörüyle bu maçı rahat alır.

Tayfun
07.03.2015, 20:29
Orta sahada Aytaç'ın kaptığı toplar ( başakşehir maçı 19 top, kasımpaşa maçı 16 top, karabük maçı 22 top ) ile eskiye nazaran biraz daha dirençli bir görüntü sergiliyoruz bu alanda. Bu maç olmayacak olmayışı dezavantaj.
Ek olarak Bosingwa'nın artık sağ beke geçme zamanı geldi, Uğur stopere çekilmeli.
Artı bir de Deniz'e forma şansı verilmeli.

HOPA'LI TS'Lİ
07.03.2015, 20:36
Dayan Eskişehir
Bu hafta görelim artık4.sırayı
Başakşehir-Konya maçı da berabere biter ya da konya alır

HOPA'LI TS'Lİ
07.03.2015, 20:37
MİY maçını alırsak G.antebi de geçeriz.

Bu2 hafta çok önemli

HOPA'LI TS'Lİ
07.03.2015, 20:38
G.antep maçı da pazartesi, ne iş bu ya

Antep kupa maçı da oynamıyor, tff bizle dalga mı geçiyor?

C.tesi akşamları maç izlemeyi özledim vallahi

fadigaTS
07.03.2015, 20:56
Bu maçı da kazanıp seri başlatmamız lazım

HOPA'LI TS'Lİ
07.03.2015, 20:59
Eskişehir 90+3 de M.Yumlu'nun getirdiği topa Serdar Özkan'ın vuramaması yüzünden 3 puandan oldu.

Yine de Bursa 2 puan kaybetti, iyidir.

Sıra Konya'da yarın.

F. Yıldırım
07.03.2015, 21:07
Bursa'nın puan kaybetmesiyle maç daha önemli bir hal aldı. Bu maçı alıp hem Bursa'yı geçebiliriz hemde başakşehir ve Bursa hariç en yakın rakibimize 8 puan fark atmış oluruz.

artvints
07.03.2015, 21:09
Eskişehir 90+3 de M.Yumlu'nun getirdiği topa Serdar Özkan'ın vuramaması yüzünden 3 puandan oldu.

Yine de Bursa 2 puan kaybetti, iyidir.

Sıra Konya'da yarın.

yok yaw, topu şişirdi sadece sonra kaleci elinden kaçırdı.

61ronin61
07.03.2015, 21:12
bu şenol hoca bursayı çok korkunç takım yaptı.hatta bazı forumlarda anadolunun kralı biz olucaz filan diyor bu cins bursalılar .neyse konuya dönecek oursak şenol hocaya sabretmeliyidik çünkü kişilik olarak entellüellik genel kültür birikimi ve futbol bilgisi aklı anlayışı olarak şenol haco türkiyenin açık ara en iyisi malesef makus kaderi onu gs-şikebahçe-kolpataş gibi hakemlerle desdeklenen takımlara hoca yapmadı hoca demeye bin şahit isteyecek insanlar bile şampiyonluk gördü örnekmi şişirme kasıntı italyada rezil olmuş ikiyüzlü fatih terim vb çok hoca var işte yani akıl birikim insanlık vasıf olarak şenol hocanın onda biri etmeyecek insanlar şampiyon oldu adam yerine kondu şimdi geriye dönüp bir bakıyorumda 96 da şampiyonluğu kaçırdığımızda barcelona gibi oynuyorduk 2010 da mükemmel oynuyorduk tak tak paslar pres değişik atak organizasyonları yani çok zevk alıyorduk şenol hoca varken takımın oynadığı oyundan ve malesef şimdi bursa bizim 96 ve 1010 da oynadığımız gibi oynuyor ve mükemmel birde stad yaptılar ben açıkçası seneye ne bu şikebahçeden ne kolpataştan nede galatasaraydan çekiniyorum bu bursa beni çok tedirgin ediyor malesef gelecek onların başkanları çok akıllı ve kurnazca bir hamle ile şenol hocayı getirdi ve şimdide 10 yıl artı ömür boyu kontrat teklif ediyor şenol hocaya seneye olmasa bile bu şenol hoca kaldıkça bursanın 10 yıl içinde en az 5 kere şampiyon olacağını tahmin ediyorum oynadıkları futbol ve yapılan stad bana bunu dedirtiyor şenol hocayı kaybetmiyecektik

F. Yıldırım
07.03.2015, 21:15
yok yaw, topu şişirdi sadece sonra kaleci elinden kaçırdı.

şişirdi zaten, bizde de her maç 3-4 tane böyle uzun pas deniyordu ayda 1 tane geçiyordu yada geçmiyordu

cakalkerem
07.03.2015, 21:17
almamaız gerekn bir maç 2 hafta deplasman sıkıntı yaşamayalım da

artvints
07.03.2015, 21:22
şişirdi zaten, bizde de her maç 3-4 tane böyle uzun pas deniyordu ayda 1 tane geçiyordu yada geçmiyordu

henrique zıplama özürlüydü çünkü, cardozo ya şişirse farklı olurdu :)

F. Yıldırım
07.03.2015, 21:27
henrique zıplama özürlüydü çünkü, cardozo ya şişirse farklı olurdu :)

öyle olsun diyeceğim de yine de düşünemiyorum:) ki Cardozo da uzun topları indirme konusunda o kadar iyi değil

Küçük Uğur
07.03.2015, 21:48
Edit

Küçük Uğur
07.03.2015, 21:53
Hakan
Bosingwa Aykut Medjani Ishak
Salih
Ekici Constant (Soner)
Deniz Erkan
Cardozo
Constant oynamaz ve Soner reisle yine ızdırap bir mac bizi bekliyor.
Maalesef cikacak kadro bu olur.
Medjani onlibero olmaz inşallah hocamiz öyle bir fantezi yapmaz.
Salih burada anlatıldığı kadar kazma değil ayaklarina gayet hakim cok rahat onlibero oynar su kart meselesini halletse.
Soner yerine Fatih Atik oynar inşallah.

cakalkerem
07.03.2015, 22:00
sefa-özer belki yedek te tutulabilir....

kevine bir şans verilebilir..(Oynamak isterse beyefendi...)

soner yumuşak karınımız olur oynamamalı...
salih-ekici-erkan--
deniz--cardozo

defasna aynı olabilir..

aykut mejdani-ishak-bossi....

umitçebi
07.03.2015, 22:08
Arkadaşlar özer mersıne gıden kafılede mı yok? Neden kımse Özer den bahsetmıyor anlamadım..

Bu takımda Ozer oyanayabılecek durumda ıse sakat değilse Özer ılk 11 de oynar her zaman..

carantinas
07.03.2015, 22:19
aytaç yok özer de olmazsa
özerl olursa atik çıkar özer girer..
soner tercih edilir mi ben zannetmiyorum.

http://www.oynadikoyna.com/fotograf.php?kadro=BXUYOFCDGF

devran
07.03.2015, 22:25
http://www.oynadikoyna.com/fotograf.php?kadro=CEWOJ3BNL1

Maç içinde denizle waris yer değiştirebilir zaman zaman.

Berke6198
07.03.2015, 22:38
Arkadaşlar özer mersıne gıden kafılede mı yok? Neden kımse Özer den bahsetmıyor anlamadım..

Bu takımda Ozer oyanayabılecek durumda ıse sakat değilse Özer ılk 11 de oynar her zaman..

Takıma verdiği zararlar yetti de arttı bile.

Özer bu takımın ancak formunu aşağı çeker, el freni olur. Başka da bir işe yaramaz.

Bunları ligin başından beri söylüyorum Özer'le ilgili. Hiçbir maçta yanılmadım.

hyasin61
07.03.2015, 22:38
EfsaneSpor ‏@Efsanespors 12 sn.12 saniye önce
Kemal Özdeş, Balıkesirspor'dan istifa ederse; Trabzonspor'da Ersun Yanal'ın yardımcılığına getirilebilir.Hatırlanacağı gibi; Ersun Yanal ve Kemal Özdeş, 2007-2009 sezonları arasında Trabzonspor’da birlikte görev yapmıştı.

Fatih Öztürk
07.03.2015, 22:44

Özer bu takımın ancak formunu aşağı çeker, el freni olur. Başka da bir işe yaramaz.

Çok çabuk kararlar veriyoruz.Özer geçen sene takımın en iyisiydi bu sene aynı stilde M.Ekici ve Erkan transferleri olunca takım haliyle bu durumu kaldıramıyor.Üstelik Özer bu sezon başı uzunca bir sakatlık dönemi geçirdi.

hyasin61
07.03.2015, 22:56
31 yaşındaki deneyimli golcü Cardozo, Süper Lig'de geride kalan 22 haftada pozisyon/gol istatistiğinde Süper Lig'in en iyi golcüsü oldu.

Berke6198
07.03.2015, 23:24
Çok çabuk kararlar veriyoruz.Özer geçen sene takımın en iyisiydi bu sene aynı stilde M.Ekici ve Erkan transferleri olunca takım haliyle bu durumu kaldıramıyor.Üstelik Özer bu sezon başı uzunca bir sakatlık dönemi geçirdi.

Yahu bahsettiğimiz futbolcu 28 yaşında, 29 olacak tez zamanda.

Takıma 10 maçı geçkindir hiçbir katkı sağlamıyor boş koşmak dışında. Pas hatalarında çığır açıyor, top kayıplarıyla ve gereksiz müdahaleleriyle takımı zor duruma düşürüyor.

Allah aşkına bu kadar da müsamaha göstermenin anlamı nedir yahu ?

Bu adam yetenekli değil işte. Net değil mi ? Bize bu takıma ait olmadığını göstermesi için daha ne tür hatalara imza atmalı mesela ?

Zorlamanın alemi yok. Şampiyon olacaksak, büyük takım topu oynayacaksak, iyi ataklar görmek istiyorsak Özer bu takımdan kesik yemek zorundadır. Dilerseniz size yaptığı hatalardan uzunca bir analiz sunabilirim.

Küçük Uğur
07.03.2015, 23:25
EfsaneSpor ‏@Efsanespors 12 sn.12 saniye önce
Kemal Özdeş, Balıkesirspor'dan istifa ederse; Trabzonspor'da Ersun Yanal'ın yardımcılığına getirilebilir.Hatırlanacağı gibi; Ersun Yanal ve Kemal Özdeş, 2007-2009 sezonları arasında Trabzonspor’da birlikte görev yapmıştı.
Su hamle iyi olur gerçekten adam akıllı bir yardımcı hoca sart bize. Bu isim de Kemal Özdeş olabilir gayet.

Sefa
07.03.2015, 23:44
Kemal Özdeş tekrar yardımcı hocalık yapmaz..

tanjugunduz
07.03.2015, 23:54
Bu maci alirmiyiz renktaslar

U.Sadıkoğlu
07.03.2015, 23:57
Kesinlikle kazanacağımızı düşünüyorum.

Bülent AKBULUT61
08.03.2015, 00:26
Kesinlikle bu maçı alacağız sonuna kadar güveniyorum

Mehmet BAŞ
08.03.2015, 00:44
Geçen hafta Salih ve Deniz'in oyuna girdikten sonra takıma hareket kazandırmasını hocamız da görmüştür.
Bu nedenle iki oyuncu da ilk 11'de başlayacaktır.
Salih bu maçta önlibero oynayacaktır. Deniz ise sağ açık/sağk forvet oynayacaktır.
İnş.bu maçı alırız. Kritik bir maç!

kncyalcin
08.03.2015, 01:10
Tahmini kadrom:
Boss....Aykut....Medj....İshak
..........Salih......Fatih..............
Deniz........Memo...........Erkan
.................Cardozo..................

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

matalar
08.03.2015, 01:15
Sefa iyi kazık oldu bize rizedeki sercan 10 tane sefa eder

ibrahim
08.03.2015, 01:19

sasort
08.03.2015, 01:41

dur bakalım vizburağı adam etmiş takımız oda geldiğnde sağ açık oynuyordu

umitçebi
08.03.2015, 01:59

Şu takımda Özer ın hırsı ıle oynayan ve Özerden yeteneklı kaç tane adam var..Hata yapabılır..Hatasız kul olmaz..Orta sahanda ondan daha yeteneklı ve hırslısı varsa oynat..Veli atiba gokhan yada mehmet topal meireles var kenarda da ben Özer ı mı oynatın dedim?

Çoğu maçtada bu takımın en ıyılerınden dı haksızlık yapmanın luzumu yok..

Şu sakatlar ve oturmayan kadro ıçerısınde Özer,eldeki sakat olmayan ve oynayabılecek durumda olan futbolcular ıçerısınde her zaman ılk 11 olur..Açık ve net..

Armağan Dere
08.03.2015, 02:46
Göster kendini Waris

Sakatlığı nedeniyle uzun süredir forma giyemeyen Majeed Waris, takımla çalışmalara katılmaya başladı. Hücumda sorun yaşayan Trabzonspor'da teknik direktör Ersun Yanal, Ganalı futbolcuya Mersin maçında forma vermesi bekleniyor.

http://www.fanatik.com.tr/2015/03/08/goster-kendini-waris-416902

Şu an için kötü performansı olan Erkan'ın yedeğe çekip
Bunca zamandır oynamamış ve son fırsatı ya da fırsatlarından biri olacak Waris'i deneyebilir hoca...

Sercan Keleş
08.03.2015, 05:40
Bazı arkadaşlar Fatih Atik ve Salih ortasahası ile başlıyorlar ama deplasmanda oynuyoruz.

**** Medjani
Fatih Atik * Salih

trbzonsporlu
08.03.2015, 11:03
Aslında pazartesi maçları avantajli olabilir. rakiplerin kayıplarını gördükten sonra takım daha iyi motive edilir maça. Ayrıca antep maçı pazar günü gündüz oynanacakti haftasonu gündüz oynamaktansa pazartesi gece oynamak daha iyidir.

Armağan Dere
08.03.2015, 11:37
Antep maçı da haftaya pazartesi hemi şimdi..
Hep Pazartesi oynuyoz hayırdır
Evet öleymiş

16.03.2015 20:00 GAZİANTEPSPOR - TRABZONSPOR A.Ş.

http://www.tff.org/Default.aspx?pageID=198&hafta=24#grp

Furkan Tütüncü
08.03.2015, 12:00
waris oynayacaksa forvette cardozonun yanında oynamalı. adamları mevkisi dışında oynatıyoruz sonra performanslarından şikayetçi oluyoruz.

HOPA'LI TS'Lİ
08.03.2015, 12:02
Takımımzda Waris sevinci yaşanıyor... Ligde en son 12 Aralık’ta Avni Aker’de kaybedilen 4-1’lik Eskişehirspor karşılaşmasında forma giyen Ganalı futbolcu, sakatlığını tamamen atlatmış durumda. İdmanlarda artık takım arkadaşlarını yalnız bırakmayan 24 yaşındaki futbolcunun dönüşü en çok teknik direktör Ersun Yanal’ı sevindirdi. Hücumda sorun yaşayan Bordo-Mavili takımımızda Waris’in yarınki Mersin İdman Yurdu karşılaşmasında forma giymesi bekleniyor. Öte yandan Karadeniz ekibi Mersin İdman Yurdu maçı hazırlıklarını sürdürdü. Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri’nde Ersun Yanal yönetiminde yapılan çalışmaya sakatlıkları bulunan Yatabare, Belkalem ve Yusuf katılmadı. Kaleci Onur ve Özer Hurmacı ise takımdan ayrı koşu yaptı. Antrenman öncesi Yanal, futbolcularıyla bir araya gelerek durum değerlendirmesi yaptı.

Yatabare, Mersin’e yetişmiyor

Mustapha Yatabare daha tam olarak iyileşmedi. Çalışmalarını özel program dahilinde sürdüren Mali’li futbolcunun yarınki Mersin İdman Yurdu karşılaşmasını kaçıracağı belirtildi. Ersun Yanal’ın da tedbir amaçlı kafileye dahil etmeyeceği deneyimli futbolcunun yerine yedek kulübesinde Deniz Yılmaz yer alacağı öğrenildi.

HOPA'LI TS'Lİ
08.03.2015, 12:03
Antep maçı da haftaya pazartesi hemi şimdi..
Hep Pazartesi oynuyoz hayırdır
Evet öleymiş

16.03.2015 20:00 GAZİANTEPSPOR - TRABZONSPOR A.Ş.

http://www.tff.org/Default.aspx?pageID=198&hafta=24#grp

tffenerasyonu bize gıcık olduğundan yapıyor
neden peki?
hala 2010-2011 şampiyıonluk kupamızın peşini bırakmadığımızdan
yılmak yok, pes etmek yok, o kupa gelecek

HOPA'LI TS'Lİ
08.03.2015, 12:04
Geçen hafta Salih ve Deniz'in oyuna girdikten sonra takıma hareket kazandırmasını hocamız da görmüştür.
Bu nedenle iki oyuncu da ilk 11'de başlayacaktır.
Salih bu maçta önlibero oynayacaktır. Deniz ise sağ açık/sağk forvet oynayacaktır.
İnş.bu maçı alırız. Kritik bir maç!

Deniz'den çok katkı bekliyorum, çok zeki ve yetenekli, basit oynuyor aynı zamanda

Şu Waris de patlama yapsın artık

HOPA'LI TS'Lİ
08.03.2015, 12:05
31 yaşındaki deneyimli golcü Cardozo, Süper Lig'de geride kalan 22 haftada pozisyon/gol istatistiğinde Süper Lig'in en iyi golcüsü oldu.

yeter ki iyi beslensin, 2 katını atar sezon sonunda

Ertan 51
08.03.2015, 12:38
yeter ki iyi beslensin, 2 katını atar sezon sonunda
Kangren olan orta saha,bekleneni veremeyen sağ ön işleseydi sezon sonuna 25 golü bulurdu kral,ama buna da şükür,20 yi bulacaktır.
Bu hafta deplasman fobisini de yenip 2 tane atarsa sürpriz olmaz :)

Emre İskender
08.03.2015, 12:54
Kangren olan orta saha,bekleneni veremeyen sağ ön işleseydi sezon sonuna 25 golü bulurdu kral,ama buna da şükür,20 yi bulacaktır.
Bu hafta deplasman fobisini de yenip 2 tane atarsa sürpriz olmaz :)

Ertan abi... Sağ ön işlemediği gibi sağ bek i de stopere kitledik sağdan orta gelmez oldu...

duran toptan gelen orta olursa Kral ın vurmasını bekliycez...
Ersun hoca İyi adam hoş adam ama inat adam inat :)

umitçebi
08.03.2015, 13:22
Ertan abi... Sağ ön işlemediği gibi sağ bek i de stopere kitledik sağdan orta gelmez oldu...

duran toptan gelen orta olursa Kral ın vurmasını bekliycez...
Ersun hoca İyi adam hoş adam ama inat adam inat :)

Sakat oyuncular ve o gobekte oyanaycak adamların hazır olmamsından dolayı bosıyı stopere çektı..

Aykut,Medjanı ve Ugur var şuan orda oyanayabılecek benım bıldıklerım..

Uğur tam mac temposuna kavuşmadıgı medjanı de cezalı oldgu ıçın bosıyı stopere koydu hoca.

Bu maçta aykut ve medjanı hazır ıse bosıyı tekrardan sağ beke cekecektır.

Ersun Hoca çok ıyı bır hoca ona çok guvenıyorum.Bu arada mersin de de canlı canlı ızlıycem bakalım :D

ucurum
08.03.2015, 13:30
Ey gidi rahmetli 4-4-2

http://www.oynadikoyna.com/fotograf.php?kadro=E4FGC41UF4

Hazar_
08.03.2015, 13:52
Yine çile dolu dakikalar. Bu kadroyla da bundan fazlası olmaz zaten. Favori Mersin.

antagonist
08.03.2015, 14:09
http://www.oynadikoyna.com/fotograf.php?kadro=JDZOMWE1BO

asilhamsi
08.03.2015, 14:14
aytac cezalı bu macta oynamayacak diye biliyorum.

---------------------hakan-------------------

boss-----------aykut---------medjani-----------ishak

-----------ekici----------salih-------fatih--------------

deniz------------------cardozo---------------------waris

asilhamsi
08.03.2015, 14:17
erkan,sefa,özer cok formsuz.Yedek klubesinde baslamalılar.

F. Yıldırım
08.03.2015, 14:39
Yusuf, Belkalem, Yatabare, Onur, Aytaç ve Constant Mersin'e götürülmemiş.

Özer'den yine kurtulamadık.

http://tapatalk.imageshack.com/v2/15/03/08/bede81510fce739d04d20f42a4bb29ec.jpg

http://tapatalk.imageshack.com/v2/15/03/08/ca6d1300c4830af3b03683f88d355025.jpg

yattarahayranı
08.03.2015, 14:49
Yine çile dolu dakikalar. Bu kadroyla da bundan fazlası olmaz zaten. Favori Mersin.
Ha ha favori mersin kesin mersin mersin bizi yener bitirir bi kere muhalefet olma

Oruç
08.03.2015, 14:50
Waris.

:D

Hazar_
08.03.2015, 14:53
Ha ha favori mersin kesin mersin mersin bizi yener bitirir bi kere muhalefet olma

Sene başından beri deplasmanda 1 galibiyeti olan bir takımın taraftarı için iddialı sözler bunlar :) (O da Prandelli'nin Galatasaray'ı. İlk yarım saat 3-0'dan kurtulmuştuk.) Muhaliflikle ne alakası var. Ortada olan şeyler var.

F. Yıldırım
08.03.2015, 14:55
başakşehir de berabere kaldı artık 4. sıraya oturmalıyız

DeAgLeMaNyAq
08.03.2015, 14:56
Sözde koskoca Fanatik Gazetesi'nin Trabzon'da yaşayan muhabiri bile yok dolayısıyla Trabzonspor sayfalarını nasıl baştan sağma hazırladıkları ortada. Gerçi takımı takip etmek için Trabzon'da yaşamak da şart değil. Önceki gün Waris'in sakatlığında hiçbir gelişme yok yazdılar bugün de Constant'ın yerine Aytaç'ın oynayacağını iddia etmişler...

Bu arada her şey bir yana GS maçı öncesindeki milli ara ve Sivas maçı öncesindeki devre arası dışında ilk defa takım günlerdir bu maça hazırlanıyor. Aylardır bir kupa bir Avrupa derken genelde bir rejenerasyon, bir normal ve bir de taktik idmanla maçlara hazırlanılıyordu. Bu maça ise toplamda 6 idmanla hazırlandılar. Ersun Yanal da sürekli çalışmaya vaktimiz olmuyor diye şikayet ediyordu. Bu fırsatı yakaladı bakalım nasıl değerlendirecek...

İlkhan
08.03.2015, 14:58
İBFK 39
Bursa 38
TS 37

galibiyet şart.

Hazar_
08.03.2015, 15:05
100 milyon harcayıp Vahid gibi bir ruh hastasına takım kurdurduk şimdi IBB ve Bursa'yı geçip 4. olmak için bir tarafımızı yırtıyoruz. Trabzonspor vay be.

F. Yıldırım
08.03.2015, 15:10
100 milyon harcayıp Vahid gibi bir ruh hastasına takım kurdurduk şimdi IBB ve Bursa'yı geçip 4. olmak için bir tarafımızı yırtıyoruz. Trabzonspor vay be.

bir tarafımızı yırttığımız yok, ayrıca ne kadar kötü de oynasak, lig adaletli olsa şuan şampiyonluk için oynuyor olurduk ki yeni kurulmuş bir takımız, diğer tarafta ise 2-3 yıldır iskelet kadrosuyla oynayan, hakemlerle korunan 3 istanbul takımı var

HOPA'LI TS'Lİ
08.03.2015, 15:11
MİY'nu yen
4.ol Trabzon'um
Bu kez fırsatı tepme
Sevindir bizi yarın gece

Hazar_
08.03.2015, 15:13
bir tarafımızı yırttığımız yok, ayrıca ne kadar kötü de oynasak, lig adaletli olsa şuan şampiyonluk için oynuyor olurduk ki yeni kurulmuş bir takımız, diğer tarafta ise 2-3 yıldır iskelet kadrosuyla oynayan, hakemlerle korunan 3 istanbul takımı var

Şu kadronun şampiyonluğa oynayacağına inanıyorsun yani :) İyi bari yaza transfer yapmayız. Borç daha fazla yükselmez.

F. Yıldırım
08.03.2015, 15:15
Şu kadronun şampiyonluğa oynayacağına inanıyorsun yani :) İyi bari yaza transfer yapmayız. Borç daha fazla yükselmez.

İnanıyorum ve bu kadronun sadece 2 bilemedin 3 kilit transfere ihtiyacı var, gerisi hocaya kalmış.

Yaşar
08.03.2015, 15:16
Yönetim gitsin diye Trabzonspor gol yiyince sevinçten bir tarafını yırtmaktan daha iyidir.

Hazar_
08.03.2015, 15:16
Devre arası aldılar ya kilit adam. Erkan Zengin haha :) Göbek kilidi

Hazar_
08.03.2015, 15:17
Yönetim gitsin diye Trabzonspor gol yiyince sevinçten bir tarafını yırtmaktan daha iyidir.

Kim onlar. Trabzonspor gol yeyince sevinen biri olduğunu sanmıyorum.

Yaşar
08.03.2015, 15:19
Karabük maç başlığında dolu. Bizzat gözümle gördüm, okudum.

yorumsuz6117
08.03.2015, 15:22
Başakşehir Barcelona'dan az gol yemiş..

Hazar_
08.03.2015, 15:22
Onlar o anki sinir ve hayal kırıklığıyla yazılan şeylerdir muhtemelen.

ucurum
08.03.2015, 15:28
İHO'nun resmini görünce midem bulanıyor ama her golde Trabzonum için yerimden fırlıyorum sevinçten...

Biri dese bile ki, ben istemiyorum Trabzon'un başarısını, içinden seviniyordur TS gol atınca...

F. Yıldırım
08.03.2015, 15:29
Devre arası aldılar ya kilit adam. Erkan Zengin haha :) Göbek kilidi

Erkan kilittir değildir bilmiyorum fakat bir iki şey daha eklemek istiyorum.

Takım savunmasını kötü yapıyoruz ki defansın göbeğindeki ikilimizi bir türlü bulamadık ve bunun sonucu olarak yılların sağbeki Bosingwa'yı zaman zaman stoper oynatmak zorunda kaldık. Artı ilk devrenin büyük bölümünü yeteneksiz bir kaleci yüzünden boş kale oynayıp, en çok gol yiyen 3. takım olmamıza rağmen baş haramiler şikebahçe ve gs ile en az yenilen takımız kaldı ki onları kollayacak hakemleri var. Üstüne üstlük birçok sakatlık sorunuyla da karşı karşıya kaldık ki bunlardan en önemlisi Onur Kıvrak, zira kaleciden çok kaptansız kaldık. Evet bu takım zaman zaman rezil oynasada iyi bir teknik direktör ve ekibiyle çok sağlam işler çıkarabilir.

Hazar_
08.03.2015, 15:33
Şampiyonluk ya da şampiyonluk yarışı önce camiayla başlar. Takım 2. sırada gelir. Sen camiada herkesi birbirine düşürürsen, düşman edersen, takımın hali ortadayken, yöneticilerin milletvekilliğine sen de onların reklamına oynarsan başarı falan gelmez.

Trabzonspor'da şu an sağlıklı ortam yok. Borç da çok yüksek. Önümüzdeki sezon kredi ödemeleri geldiğinde belki de futbolculara ödemeleri geç yapılacak. Bu ortamdan başarı çıkmaz.

Mert Oğuzlu61
08.03.2015, 15:34
____bosig____aykut____medjani____ishak

______________ekici___salih

________deniz______özer_____erkan

__________________cardo

salih in yanında fatih atik, medjani felan oynarsa cinnet geçiririz. bence çıkarılacak en iyi orta saha budur. maç içinde özer sağ tarafa geçer, deniz forveti ikiler felan...

erkan kilit oyuncu. gününde olursa mersin i dağıtırız.

sasort
08.03.2015, 15:39
artık şu 4. gelelim ya kaçıncı fırsat bu sene inş alırız

bu maçı

Yaşar
08.03.2015, 15:40
Bence Bosingwa yine stoper oynar, Medjani orta sahada kullanılır. Salih sağ bek oynar.

Oruç
08.03.2015, 15:43
Şampiyonluk ya da şampiyonluk yarışı önce camiayla başlar. Takım 2. sırada gelir. Sen camiada herkesi birbirine düşürürsen, düşman edersen, takımın hali ortadayken, yöneticilerin milletvekilliğine sen de onların reklamına oynarsan başarı falan gelmez.

Trabzonspor'da şu an sağlıklı ortam yok. Borç da çok yüksek. Önümüzdeki sezon kredi ödemeleri geldiğinde belki de futbolculara ödemeleri geç yapılacak. Bu ortamdan başarı çıkmaz.

Daha önceki yönetimleri bilmesek, Trabzon'un iç dinamiklerini bilmesek camianin 'tek yürek' olabileceği palavrasına inanırdık belki.

Bu kısımdan ekmek çıkmaz Başkan'ı vurmak için.

sasort
08.03.2015, 15:43
şimdi özer oynayacak waris hazır anladığım kadarıyla

belkalem yusuf yatabare sakat

aytaç cezalı

mersindede wederson cezalı

birde servet oynamasa sper olur bu adamdan tırsıyorum bize karşı iyi oynuyor

sasort
08.03.2015, 15:46
kadrom

.....................hakan....................
bosigwa......aykut.......medjani..ishak

.................mehmet..salih..............
deniz(waris)........özer...........erkan
.....................cardozo................

özeri sağa koyup denizi warisi forvet oynatabilir

pascalli
08.03.2015, 15:46
İHO'nun resmini görünce midem bulanıyor ama her golde Trabzonum için yerimden fırlıyorum sevinçten...

Biri dese bile ki, ben istemiyorum Trabzon'un başarısını, içinden seviniyordur TS gol atınca...

Bu nasıl taraftarlıktır anlamıyorum..adamlar dünyanın heryerinde hırsız ve şikeci olarak bilinen adamlarını yere göğe sığdıramıyor siz tipine göre başkan arıyorsunuz...ne zaman kişiler etrafında değilde kulüp için birlik olmayı başaracaksınız bilmiyorum.

Hazar_
08.03.2015, 15:47
Daha önceki yönetimleri bilmesek, Trabzon'un iç dinamiklerini bilmesek camianin 'tek yürek' olabileceği palavrasına inanırdık belki.

Bu kısımdan ekmek çıkmaz Başkan'ı vurmak için.

Camia tek yürek olmasa da ses kesersin. Sadri Şener, MAY ve Faruk Özak'ı en başında Zigana'ya çıkardı yemek yedirdi ses kesti.

Çıkıp da kürsüden sen benim en büyük düşmanımsın artık diye bağırırsan, o camiada hep ses çıkar huzur olmaz.

sasort
08.03.2015, 15:48
şu bjk maç kazanacak arkadaş ya acayip kötü oynuyorlar

Oruç
08.03.2015, 15:49
Camia tek yürek olmasa da ses kesersin. Sadri Şener, MAY ve Faruk Özak'ı en başında Zigana'ya çıkardı yemek yedirdi ses kesti.

Çıkıp da kürsüden sen benim en büyük düşmanımsın artık diye bağırırsan, o camiada hep ses çıkar huzur olmaz.

E sonra diktatör diye eleştirmeyeceğiniz ne malum ?

Oruç
08.03.2015, 15:54
şu bjk maç kazanacak arkadaş ya acayip kötü oynuyorlar

Bizim yeni kurulmuş takım böyle oynayınca yerin dibine sokanlara izletmek lazım. İkinci yarı orta çizgiyi geçemediler neredeyse. Bal faktörüyle maç alıyorlar.

ucurum
Bu nasıl taraftarlıktır anlamıyorum..adamlar dünyanın heryerinde hırsız ve şikeci olarak bilinen adamlarını yere göğe sığdıramıyor siz tipine göre başkan arıyorsunuz...ne zaman kişiler etrafında değilde kulüp için birlik olmayı başaracaksınız bilmiyorum.

Benim değil başkanın, hiç kimsenin tipiyle ilgili sıkıntım olmadı. Birlik beraberliğin taa ilk günden beri KARŞISINda olduğundan, AYRIMCILIĞI ilk günden kendisi yaptığından dolayı tiksiniyorum...

Sen benimle fikir ayrılığına sahip olabilirsin, ama senin görüşlerini paylaşmıyorum diye ben ÖTEKİ olur muyum? Olmam, sen de olamazsın... Biz birbirimizi yeriz, sahada el ele oluruz...

Ama bu şahsiyet ilk günden ayırdı... Siyaset ile ayırdı, astığım astık kestiğim kestik diyerek ayırdı. Milleti hiçe sayarak yönetimden kovarak ayırdı, verdiği sözlerle insanları kandırarak ayırdı...

Cardozoyu aldı, Bosingwayı aldı, ben de formalarını aldım, abazım çıktığınca bağırdım stadda...
Demedim ki bunu benim gibileri sevmeyen adam aldı...

Birilerinin yaptıklarını görmezden gelen vatan hainidir dedi... Ben alınmadım, burada tiksiniyorum lafını kullanınca millet alınıyor, 3 defa ceza yedik... Muhtemelen şimdi de yeriz...

Küsmedik gene geldik yazıyoruz, tiksiniyorum işte, benim en büyük sevdamı benden almaya çalışmasından dolayı, beni aşkımdan uzaklaştırmaya çalışmasından dolayı, tipinden değil... Biz onun gibi şekilci değiliz...

sasort
bjk kazandı nasıl maç ya bizim geçen hafta karabük maçı gibi hiç oynamadan maç kazandılar

dağlıca61
08.03.2015, 15:55
Artık bu maçı kazanarak olmamız gereken en kötü mevkiye 4.sıraya yükselmeliyiz eğer ki taraftar daki inanç futbolcularda varsa kazanacağız inşallah.

ucurum
08.03.2015, 15:57
Fener ve biz kazanırsak:

GS 51
BJK 51
FB 50
TS 40

İmkansız biliyorum ama gene olmayacak bir şey düşlüyorum ama 33 puan kalacak geriye fark 11

ucurum
08.03.2015, 16:05
2007-2008 sezonu 24. hafta sonunda puan durumu:

BJK 52
GS 51
FB 51
Sivas 51

34. hafta sonunda

GS 79
FB 73
BJK 73
Sivas 73

Şu anki puanımız 37 + 36 bütün maçları kazansak: 73

Vay be, ne kadar da gerideyiz...

sasort
08.03.2015, 16:09
Fener ve biz kazanırsak:

GS 51
BJK 51
FB 50
TS 40

İmkansız biliyorum ama gene olmayacak bir şey düşlüyorum ama 33 puan kalacak geriye fark 11

çok zor be biz bu maçı kazandık diyoruz hafta hal belirsiz

sakatlar dönüp bir de olağan üstü performans sergilerseler

arayı kapatırız anca geçmek imkansız

bjk bile şu maçı aldı nasıl puan kaybedecekler

trbzonsporlu
08.03.2015, 16:11
Fener ve biz kazanırsak:

GS 51
BJK 51
FB 50
TS 40

İmkansız biliyorum ama gene olmayacak bir şey
düşlüyorum ama 33 puan kalacak geriye fark 11

Ligin ilk 5 haftası sadece 4 puan alabilen vahid hocaya Teşekkürler. Bu tablonun bir numarali sorumlusu o dur.

selcuk
08.03.2015, 16:11
sikevas -siketas macinda en cok kosan siketas saglik ekibi oldu

sergenin oyuncularinda 3 metreden toplari kafaylan kalenin üstünden atmasi enteresandi

ersn.alparslan
08.03.2015, 16:14
beşilktaş ve gs kötü oynasa bile akıllı oynayıp istediğini alıyor. Bizim gibi sistemsiz bir şekilde yallah diye atağa çıkıp 3 4 gol yemiyor. Cruyfun dediği gibi futbol basit oyundur. Ersun futbolu santrançla karıştırıyor galiba. Ayrıca özer varsa mağlubiyet yüzde yüz

duman6kelimeler
08.03.2015, 16:20
Fener ve biz kazanırsak:

GS 51
BJK 51
FB 50
TS 40

yine de insanı heyecanlandırıyor değil mi dostum. ben de fark 11 puan olarak değil de 3 maç olarak bakıyorum. 9 puan... 2 puan farkla şampiyon olamayalım nedir yani. önemli olan önümüzdeki yıl, takımın oturması ve kendilerine güvenin gelmesi.
bu oyuncuların hepsi şampiyonluk kovalamış oyuncular. kariyerlerinde çoğunun başarıları var. dolu dolu.
bir hiç için oynamak zorlarına gidiyor, motive edemiyorlar kendilerini.
sorun bu.
önümüzdeki yıl her şey farklı olacak.

nakzo
08.03.2015, 16:24
Kesinlikle kolay mac değil .Akıllıca ve oyunu ssoğutarak ve kilit nokta cifffft ön liberoyla başlamalıyız hurra sistemsiz hücum yaparsak ve orya sahaya özer denen futbol fakirini koyarsak kesinlikle yeniliriz kesinlikle yyapacağımız oyunu oldukça soğutup kornerden veya bir uzak suttan golü atıp üstüneyatmak bu kadro bbaşka turlu deplasman galibiyeti goremezz.

F. Yıldırım
08.03.2015, 16:25
son 2 yılın istatistiklerine bakarsak bu senenin şampiyonu 70-75 puan arasında toplayacaktır

bir Ziya Doğan serisi ile 73 puanla ilk 2'ye girebiliriz:)

hayal ediyoruz işte

nakzo
08.03.2015, 16:32
son 2 yılın istatistiklerine bakarsak bu senenin şampiyonu 70-75 puan arasında toplayacaktır

bir Ziya Doğan serisi ile 73 puanla ilk 2'ye girebiliriz:)

hayal ediyoruz işte

11 mac üst üste kazanan hocayı burada turkiyenin en.kotu hocası yaptılar .10 numara kadromuz vardı be maçları zevkle izliyordum smkoviyak, romasenko,yattara fatih,gokdeniz,emrah,volkan bekiroglu erdinc,tolga, ey gidi gunler simdiki kadroyu sahada gorunce sadece agzımı bozuyorum ve de basım siddetle agırıyor 2014 -2015 Trabzonspor kadrosu 100 milyon tl lik tansiyon hastalığı...

redbul
08.03.2015, 16:36
bu yıl en büyük sorunumuz gol yemek ve büyük ihtimallede mersindende gol yiyeceğiz ama yediğimizden fazla atarmıyız asıl mesele bu.

melihergun
08.03.2015, 16:40
bugun sonuc ne olursa olsun bize yaradıgını düsünüyorum ama yarın ki macı almak zorundayız

F. Yıldırım
08.03.2015, 16:41
11 mac üst üste kazanan hocayı burada turkiyenin en.kotu hocası yaptılar .10 numara kadromuz vardı be maçları zevkle izliyordum smkoviyak, romasenko,yattara fatih,gokdeniz,emrah,volkan bekiroglu erdinc,tolga, ey gidi gunler simdiki kadroyu sahada gorunce sadece agzımı bozuyorum ve de basım siddetle agırıyor 2014 -2015 Trabzonspor kadrosu 100 milyon tl lik tansiyon hastalığı...

bence şimdiki kadroda o kadar kötü değil

uzungöllü
08.03.2015, 16:47
Cardozo'nun maçı olacak ve deplasmandaki gol sıkıntısını bu maçla bitirecek. 3 puan cepte inşallah.

Kolpacı
08.03.2015, 16:49
http://www.oynadikoyna.com/fotograf.php?kadro=ZUR5OFVMU4

Berke6198
08.03.2015, 17:03

Ekici ön libero, Özer orta saha, Cardozo kesik yemiş, Waris ters kanatta.

Bu kadro mevcut kadrodan çıkabilecek en kötü kadro olur. Hem gol atamaz, hem de gol yeriz.

memozcan
08.03.2015, 17:08
kesinlikle deniz yılmazla cardozo sahada olmalı.. özer ve sefa bu maçta dinlensinler bence..

melihergun
08.03.2015, 17:15
özer sakat değilmiydi ya ?

yorumsuz6117
08.03.2015, 17:17
Kazanmamız süpriz olur..

Ertan 51
08.03.2015, 17:24
------------Hakan-----------
Kaptan----Medjani----Aykut----İshak
-------Aytaç----Salih------
---Deniz---Mehmet----Erkan---
-----------Cardozo-------

yada

-----------Hakan----------
Kaptan---Medjani---Aykut---İshak
----------Aytaç------------
Deniz---Özer---Mehmet---Erkan
---------Cardozo-------

kncyalcin
08.03.2015, 17:30
Aytaç cezalıııııı

Murathan
08.03.2015, 17:31
özer hurmacı erkan zengin 2lisi oynarsa bırak puan almayı yarısahayı geçemeyiz.

ffırtına
08.03.2015, 17:33
Bu sezondan tek beklentim ligi 4. bitirmek ve gs ile bjkyi kendi evimizde duman etmek bunları başaralım bari ..

61ronin61
08.03.2015, 17:36
http://www.oynadikoyna.com/fotograf.php?kadro=5ND5SEJ5WU
ishaka güvenmiyorum uğur demiroku koydum sol defansa özer kredisini doldurdu bende sefa çok şaşırttı beni kayseride süperdi o yüzden varise şans verdim

Ertan 51
08.03.2015, 17:40
Aytaç cezalıııııı

Benim kadro mundar oldu öyleyse.
O zaman Medjani'li bir orta saha izlersek şaşırmamak lazım :(

yorumsuz6117
08.03.2015, 17:43
özer hurmacı erkan zengin 2lisi oynarsa bırak puan almayı yarısahayı geçemeyiz.

Katılıyorum ikisi de bu maçta 11'de başlamamalı.. Bizim sıkıntımız formu düşen oyuncuyu yedeğe çekmesini bilmiyoruz.. Ne kadar kötü olursa olsun oynamaya devam ediyor..

Kolpacı
08.03.2015, 17:46
Ekici ön libero, Özer orta saha, Cardozo kesik yemiş, Waris ters kanatta.

Bu kadro mevcut kadrodan çıkabilecek en kötü kadro olur. Hem gol atamaz, hem de gol yeriz.

Ekici önlibero değil salihe yakın adam o kadar ,
Cardozonun deplasman karnesi ortada ,
Denizin hareketli olması erkanı da warisi de oyunun içine sokacaktır,
Erkanla warisi de maç içinde sık sık değiştirebilirsin
İlk yarıyı oynadın baktın gol atamadın sokarsın Cardozoyu bi de öyle denersin

salihi ortala Mehmeti 1.5 cm , erkanla warisi de 2 cm öne getir kafamdaki diziliş aslen bu ama mümkün olmadı sitede öyle düzenlemek , seni de o yanıltmış olabilir

E. Okan Bülbül
08.03.2015, 17:58
Deniz Cardozo kesin oynar

Küçük Uğur
08.03.2015, 18:15
Stoper Bosingwa Sagbek Salih onlibero Medjani ye hazir olun derim. Aytaç mihenk tasi gibiydi ve cok oyuncunun mevkiisini degistirtcek. Karin agritan bir futbol oynariz kesin fakat kazanacağız kazanmak zorundayiz deplasmanda bu kadar kötü bir TRABZONSPOR ben hatırlamıyorum. Bu maç ile deplasmanda mac kazanmaya baslayacagiz inşallah.

melihergun
08.03.2015, 18:27
bosingwa sağ bek oynasın bu mac bizde

Mert'
08.03.2015, 18:37
bjk 2 haftadır inanılmaz bal ile alıyor puanları geçen hafta direkten döndü 1 puanı kurtardılar bu haftada orta sahayı geçmeden bitirdiler maçı son dakika sivasın direkten döndü yine topu

Hakan Yeşilyurt
08.03.2015, 18:41
çok mu iyimserim bilmiyorum ama içimdeki bir his en az 3 farklı alacağımızı söylüyor

Mert'
08.03.2015, 18:42
En iyi berabere biter malesef.

toksoy61
08.03.2015, 18:52
beraberlik iyi skor olur

artvints
08.03.2015, 18:54

ben de buna yakın bir kadronun oynaması gerektiğini düşünüyorum.bu maç olmasa bile sonraki deplasmanlarda görebiliriz bu kadroyu. ilerde mücadeleci hareketli, kontra tehditi yaratabilen oyuncuların oynaması iyidir.

angraf
08.03.2015, 20:01
su maçı yeneriz insallah ya yenmemiz gerek.

Ekrem D.
08.03.2015, 21:12
Yenemezsek o kadar üzülmem ama en az bir beraberlik almalıyız.

Doğan Keskin
08.03.2015, 21:21
Bence saldıralım kaybedecek hiçbir şey yok zaten deplasmanda 10 maçta 1 galibiyet almışız 1 puan bir işe yaramaz.

yattarahayranı
08.03.2015, 21:25
http://www.oynadikoyna.com/fotograf.php?kadro=S8DB4B7T6Z

zafer6161
08.03.2015, 21:29
la nedense yenersek şampiyonluk için birden umutlandım :D

Küçük Uğur
08.03.2015, 21:36
http://www.oynadikoyna.com/fotograf.php?kadro=S8DB4B7T6Z
Maca cikacak şuanki futbolcu form durumlarina gore en iyi 11 bu. Waris yerine Yusuf olsaydi cok daha iyi olurdu. Sakatliktan cikan Warisin ne vereceği meçhul.

Kolpacı
08.03.2015, 21:42
ben de buna yakın bir kadronun oynaması gerektiğini düşünüyorum.bu maç olmasa bile sonraki deplasmanlarda görebiliriz bu kadroyu. ilerde mücadeleci hareketli, kontra tehditi yaratabilen oyuncuların oynaması iyidir.

cezali olmasa aytaci da ozerin yerine yazardım

Oğuz B.
08.03.2015, 21:44
Haydi fırtına. :)

Kazanmamız şart. Allah yardımcımız olsun.

melihergun
08.03.2015, 21:48
özer sakat değilmiydi beyler ?

Fatih Kuloğlu
08.03.2015, 21:54
http://www.oynadikoyna.com/fotograf.php?kadro=V3GW9CDDQW

Oruç
08.03.2015, 21:54
çok mu iyimserim bilmiyorum ama içimdeki bir his en az 3 farklı alacağımızı söylüyor

Tamam, puan durumuna bir beraberlik daha yazabiliriz.

Mert Acar
08.03.2015, 22:02
Kayip vermememiz lazim.Zor deplasman.Karnemiz de kötü.Ğsnin çöküşe gececegini dusunuyorum.Her maci onemsemeliyiz.

iyattara
08.03.2015, 22:06
Oynadığımız oyunu beğenmyorum ama;
Bursa'dan sonra en çok gol atan takımız (1 maçımız eksik)
fenerden sonra sahasında en fazla puan alan takımız.
Yarın yenersek 2. devre en çok puan toplayan takım olacağız.

Deplasmanda çok değil 2-3 maçı kazanabilseydik başka şeyler konuşuyor olurduk.
Aşırı gol yememiz (bunda Onur'un erken sakatlanması büyük fark yarattı) ve deplasmanlarda maç kazanamamamız bizi yarıştan uzak tutuyor.

Her şeye rağmen gs maçına kadar 4'te 4 le gidersek yukarısı ile puan farkı 4-5 e düşebilir.

He gerçek dünyaya dönersek 4'te 4 yapabilir miyiz? Bu futbol, defens hattı, deplasman performansı ile çok ama çok zor görünüyor.
Umarım haftada tek maça inmek olumlu yansır ve artık çok daha tempolu ve iyi oynayan maçları koparabilen bir Trabzonspor izleriz. En azından ligin geri kalanında heyecan yaşayabilmemiz için bu şart. Yoksa sıfır hedefli bir takım olarak gün geçtikçe daha az konsantre ve daha kötü maçlar çıkartacağız.

zafer6161
08.03.2015, 22:12
ya arkadaşlar onu bunu bırakında ,yılın derbisi nefes kesti,iki takımıda TEBRİK etmek gerekir.bize böyle bir futbol izlettirdikleri için iki takımada teşekkürler.şampiyonluk yolunda ev sahibine başarılar dileriz...tekrardan tebrikler adanademirspor

artvints
08.03.2015, 22:15
cardozo oynar mı sizce?

carolo
08.03.2015, 22:17
Mersini mumkun oldugunda hep izlerim, oyunlarini baya ezberledim arkada sikca 3lu defans ileride muthis pres yapan bir takim
savunmadan çikmakda zorlanacagimiz bir maç olacak
Ayrica konu disi ama Lyon geride Barrios atti..

memozcan
08.03.2015, 22:17
MİY kafilesi belli mi acaba?

nbay
08.03.2015, 22:33
Ligin en çok gol atan 2. Takım olmamızı sadece duran toplara ve ekiciye bağlıyorum , üretken bir takım olduğumuz kesinlikle söylenemez, kanatları çalışmayan orta sahası oyun kuramayan bir takımın Deplasmanda da kazanabilmesi son derece zor.

Hakan Yeşilyurt
08.03.2015, 22:33
Tamam, puan durumuna bir beraberlik daha yazabiliriz.

bu sefer iddaa da mersine verecem..ben ne oynadıysam kazanamadım Trabzonspordan..bu seferde ters oynayacam..hatta handikap filan girip totem yapacam :)

Full HD
08.03.2015, 22:34
Cok zor bir mac! Halimize bak hahaha aslinda cak mersine dört bes dene :D

F. Yıldırım
08.03.2015, 22:38
MİY kafilesi belli mi acaba?

Yusuf, Onur, Belkalem, Aytaç, Yatabare ve Constant Mersin'e götürülmemiş.

Waris ve sözde sakat Özer kafilede yer almış.

yorumsuz6117
08.03.2015, 22:39
Edit......

dağlıca61
08.03.2015, 22:40
Bizim taraftarımız hep iyi gün dostu, maç öncesi umutsuz yorumlar, maç saatinde forum sayfasında 300-400 kişi ve nabza göre şerbet, galibiyet halinde kahramanlık türküleri, savaş naaraları, mağlubiyet halinde ağıtlar, yerin dibine sokacak yorumlar, hiç bir zaman iyi günde-kötü günde taraftar olamayacağız, başarı süresince destekler, başarısızlık halinde tüm güzellikleri yok sayma bizim taraftarın politikası olmamalı. Ben her zaman takımımın maç sonucunu soranlara galip geleceğiz derim maç öncesi başka bir sonuç düşünemem bunun dışında bir yorumda da bulunamam.

memozcan
08.03.2015, 22:44
Yusuf, Onur, Belkalem, Aytaç, Yatabare ve Constant Mersin'e götürülmemiş.

Waris ve sözde sakat Özer kafilede yer almış.

waris mutlaka şans bulmalı bu maçta en azından 2. yarı..

trbzonsporlu
08.03.2015, 22:44
sezonun ilk maçında oynadıkları bjk maçı hariç ligde sahalarinda hiç yenilmediler. Eksik kadroyla oynadıkları kupadaki fener maçına müthiş bir hücum presiyle başladılar. Muhtemelen bizim maça da öyle başlayacaklar. Kadromuzda maalesef istikrar hic yok. Her hafta degisen kadromuz var. Bu macta Sağ bekte kim oynayacak belli değil ikinci stoper kim oynayacak belli değil ön libero kim oynayacak belli değil hatta kanatlarda bile oyuncularin yarin icin yeri garanti değil.
rakiplerimize bakiyorsun hep aynı kadrolarla oynuyorlar. İnşallah şansta yanımızda olurda üç puan alırız. Bu maçı alırsak antep ve Akhisar maclari nispeten daha kolay maçlar iyi bir seri yapabiliriz.

beratika
08.03.2015, 22:45
İnşallah yeneriz.Altın tepside fırsat sunuldu bize.Ama geçen Karabük maçı gibi oynarlarsa bilemiyorum Ekici bizi kurtarır mı yine.

cakalkerem
08.03.2015, 22:48
her maçı ekici den beklemek hata olur..
bu çocugunda bir dayanma gücü var..
şimdiye kadar öyle böyle götürdü...
prese karşı top yapacak adamlar olmalı..
erkan-ekici-salih-deniz..bu orta saha ile çıkmalıyız bence..

cakalkerem
08.03.2015, 22:49
yusuf hala nasıl oldu da iyileşmedi anlaşılır gibi değil...

Adem Akyüz'
08.03.2015, 22:50
http://www.oynadikoyna.com/fotograf.php?kadro=I0KAXIUQP8

Yarın Ersun Yanal'ın böyle bir 11'le çıkacağını düşünüyorum. Aytaç'ın cezalı olması orta sahada eksiklik yaratıyor.
Muhtemelen bu eksiği Medjani ile kapatacaktır. Yanında Özer oynar ama geçen haftadan sonra belki Fatih de oynayabilir.
Sağlık durumu nedir bilmiyorum ama umarım Yusuf oynar. Erkan'ın biraz dinlendirilmesi lazım..

*
Açıkçası yarın galibiyet beklemiyorum. Muhtemelen berabere kalır, yine dördüncülük fırsatını kullanamayız.
Bundan önce genellikle böyle oluyordu. Yarın da öyle olacağını düşünüyorum.
Uzun süredir deplasmanda oynadığımız maçlarda kesin kazanırız diyemiyoruz.
Deplasman performansımızı yukarı çekmemiz gerekiyor..

Yaşar
08.03.2015, 22:51
Ilk defa malum oldu bana. Içimden bir ses sezonun en rahat galibiyeti olacak diyor.

cakalkerem
08.03.2015, 22:54
http://www.oynadikoyna.com/fotograf.php?kadro=I0KAXIUQP8

Yarın Ersun Yanal'ın böyle bir 11'le çıkacağını düşünüyorum. Aytaç'ın cezalı olması orta sahada eksiklik yaratıyor.
Muhtemelen bu eksiği Medjani ile kapatacaktır. Yanında Özer oynar ama geçen haftadan sonra belki Fatih de oynayabilir.
Sağlık durumu nedir bilmiyorum ama umarım Yusuf oynar. Erkan'ın biraz dinlendirilmesi lazım..

*
Açıkçası yarın galibiyet beklemiyorum. Muhtemelen berabere kalır, yine dördüncülük fırsatını kullanamayız.
Bundan önce genellikle böyle oluyordu. Yarın da öyle olacağını düşünüyorum.
Uzun süredir deplasmanda oynadığımız maçlarda kesin kazanırız diyemiyoruz.
Deplasman performansımızı yukarı çekmemiz gerekiyor..

özer-salih

yusuf yerine erkan
fatih yerine salih daha iyi olur

Fatih Birinci
08.03.2015, 22:57
1:3

umitçebi
08.03.2015, 22:59
Gerçekten çok kritik..Kağıt ustunde favorı oldugumuz ama şansızlıklar,sakatlıklar yuzunden bır turlu oturtamadıgımız kadromuz yuzudnen emın de olmamadıgımız 3 maça gırıyoruz.

Mersin deplasman Antep deplasman ve akhısar içerde...Aslında 3 puan hıçde zor deıl bu 3 maç ıçın..Ne yaptı 9..46 puan yaparız Akhısarı da yendıgımızde..Akhısar maçı haftasınde fb bjk ve gs başakşehır maçı var..BU hafta sonunda tepe tahmınım lıder 54-55 bandında kalırsa gerçekten çok krıtık olucak ne den mı? Öünkü...GS BJK ve BURSA Trabzona geliyor..Ve bu 3 hafta sonunda da sakatlarında takıma gelıp artık tamamen lıge odaklanmış ve Ersun Hocanın artık rahatca taktık ve teknık olarak çalışacagınıda duşunnursek..

NEDEN OLMASIN...

reisoğlu61
08.03.2015, 23:00
Bosingwa sagbek oynarsa cardozo icin iyi olur...

cakalkerem
08.03.2015, 23:03
bosssi yerinde oynar..

ersun artık riske girmez

dağlıca61
08.03.2015, 23:05
Trabzonspor'da iki yıldan bu yana nasıl bir sağlık ekibi var, nasıl bir tedavi yöntemi uygulanıyorsa sakatlanan futbolcu aylarca oynamıyor, kulübün sağlık ekibi Doktor unvanlı olsada konusunda uzman kişilerden oluşturulmamış sanki,bu konuda en mağdur kulüp biz görünüyoruz sanırım.

Fatih Birinci
08.03.2015, 23:08
arkadaşlar maci alirsak gs ve bjk ye 11 puan fark kaliyor...ikisinden biri düşüşw gecerse ki ikisiyle avni akerede oynayacagiz...3.luk veya 2.lik olabilir ama yarin kazanmak şart...şikeciler 1.olur tff bunu saglayacak

cakalkerem
08.03.2015, 23:09
Karadeniz ekibi kadrosunda, kart cezalısı Aytaç ile sakatlıkları süren Yusuf, Yatabere, Onur, Berkalem ve Constant yer almadı.

asilhamsi
08.03.2015, 23:10
1995-1996 sezonunda kaçan şampiyonluğu hatırlatan Mandıralı, “O sezondaki kadro benim için Trabzonspor tarihinde en önemli kadrosudur. O kadro şampiyon olmalıydı. Biz rakiplerimizi 6-0 yeniyorduk. Bize neden 7-0 olmadı diye ağza alınmayacak küfürler ediyorlardı. 1 gol attığın zaman da 3 puan alıyorsun. 7 gol de attığın 3 puan alıyorsun. Biz şampiyonluğu Vanspor maçında kaybettik. 20 bin sefer de oynasak yenemezdi. Ama geldi bir tane gol attı şampiyonluğumuzdan etti bizi. Fenerbahçe bizi yenebilir büyük takımdır. Biz o maçta yılın en iyi maçını oynadık. 1-0 öndeyiz. Beraberlik şampiyon yapıyor bizi. Ama bağlandık. Atamadık, olmadı. Bizim tesislere gidişimizi hatırlıyorum. Otobüsün üzerinde bir tane cam yoktu. Belki de başka şeyler olacaktı. Kendi taraftarımız tarafından otobüsümüz paramparça yapıldı. Trabzonspor hiçbir zaman büyük kulüp olmadı, büyük takım oldu. Küçük şehir her zaman İstanbul egemonyasına baş kaldırmıştır. Biz Tabzonspor’u her zaman adam gibi savunduk” diye konuştu.

KENARIMIN EFSANESİ HAMİ NİN LAFLARI.

BU ADAMI OLDUM OLASI SEVMEDİM.BURNU KAFDAGINDA.

ŞEHRİ AŞŞAGILIYOR..CİNCON İSTESE KOŞA KOŞA GİDERDİ.BİR PROGRAMDA KENDİ AGZIYLA GİTMEYİ COK İSTEDİM AMA BENİ ALAMADILAR

DEDİ.

TRABZONLU OYUNCU GEYİGİNİ ARTIK BİR KENARA BIRAKALIM.BU BİZE YILLARDIR YUTTURULAN BİR MASAL.

O EFSANE KADRODAKİLE HARİC.ONLAR AMATÖR RUHLA OYNAYAN OYUNCULARDI.O ZAMANLAR FUTBOLDA PARADAN ÖNEMLİ ŞEYLER VARDI.

BUNDAN SONRA YAPILACAK İYİ OYUNCULAR BULUP SPORTİF BASARI SAGLAMAK,YAPILACAK AKILLI SOZLESMELERLE OYUNCULARDAN PARA KAZANMAK.

TRABZONLU VE TRABZONSPORLU FUTBOLCU DİYE BİRSEY YOK VE BİRDAHA ASLA OLMAYACAK..

ersn.alparslan
08.03.2015, 23:13
1995-1996 sezonunda kaçan şampiyonluğu hatırlatan Mandıralı, “O sezondaki kadro benim için Trabzonspor tarihinde en önemli kadrosudur. O kadro şampiyon olmalıydı. Biz rakiplerimizi 6-0 yeniyorduk. Bize neden 7-0 olmadı diye ağza alınmayacak küfürler ediyorlardı. 1 gol attığın zaman da 3 puan alıyorsun. 7 gol de attığın 3 puan alıyorsun. Biz şampiyonluğu Vanspor maçında kaybettik. 20 bin sefer de oynasak yenemezdi. Ama geldi bir tane gol attı şampiyonluğumuzdan etti bizi. Fenerbahçe bizi yenebilir büyük takımdır. Biz o maçta yılın en iyi maçını oynadık. 1-0 öndeyiz. Beraberlik şampiyon yapıyor bizi. Ama bağlandık. Atamadık, olmadı. Bizim tesislere gidişimizi hatırlıyorum. Otobüsün üzerinde bir tane cam yoktu. Belki de başka şeyler olacaktı. Kendi taraftarımız tarafından otobüsümüz paramparça yapıldı. Trabzonspor hiçbir zaman büyük kulüp olmadı, büyük takım oldu. Küçük şehir her zaman İstanbul egemonyasına baş kaldırmıştır. Biz Tabzonspor’u her zaman adam gibi savunduk” diye konuştu.

KENARIMIN EFSANESİ HAMİ NİN LAFLARI.

BU ADAMI OLDUM OLASI SEVMEDİM.BURNU KAFDAGINDA.

ŞEHRİ AŞŞAGILIYOR..CİNCON İSTESE KOŞA KOŞA GİDERDİ.BİR PROGRAMDA KENDİ AGZIYLA GİTMEYİ COK İSTEDİM AMA BENİ ALAMADILAR

DEDİ.

TRABZONLU OYUNCU GEYİGİNİ ARTIK BİR KENARA BIRAKALIM.BU BİZE YILLARDIR YUTTURULAN BİR MASAL.

O EFSANE KADRODAKİLE HARİC.ONLAR AMATÖR RUHLA OYNAYAN OYUNCULARDI.O ZAMANLAR FUTBOLDA PARADAN ÖNEMLİ ŞEYLER VARDI.

BUNDAN SONRA YAPILACAK İYİ OYUNCULAR BULUP SPORTİF BASARI SAGLAMAK,YAPILACAK AKILLI SOZLESMELERLE OYUNCULARDAN PARA KAZANMAK.

TRABZONLU VE TRABZONSPORLU FUTBOLCU DİYE BİRSEY YOK VE BİRDAHA ASLA OLMAYACAK..

adam doğruları söylemiş ne var bunda

cakalkerem
08.03.2015, 23:16
Hami mi....ufff

Hazar_
08.03.2015, 23:21
Hami'yi sevmem ama söylediklerinin hangisi yanlış. Hangisine takıldınız.

melihergun
08.03.2015, 23:24
Yarin bosingwa sag bek oynar ve hoca cok acayip bir sekilde ugurla baslarsa orta sahada salih oynasin saga denizi alsin solda erkan ortada ekici salih bide ozer tamam bu takim yarin alir maci

sasort
08.03.2015, 23:29
arkadaşlar ceza sınırında kaç topçu var

aykutu biliyorum başka fatih miydi

sasort
08.03.2015, 23:31
yarın ne yapacak bilmem ama bana salihi yine sağ bek kullanacak gibi geliyor

adamların press gücü yüksek orta sahada salih çok ağır kalır

ama benim istediğimde ortada salih mehmet oynasın

Fatih Öztürk
08.03.2015, 23:34
Yusuf'un yokluğu kötü oldu.Waris oynayacak duruma geldiyse mutlaka sahaya sürülmeli.kontra yapacak tek oyuncumuz şuanlık Waris.

sasort
http://www.oynadikoyna.com/fotograf.php?kadro=F4OBMCGGXH

sasort
Yusuf'un yokluğu kötü oldu.Waris oynayacak duruma geldiyse mutlaka sahaya sürülmeli.kontra yapacak tek oyuncumuz şuanlık Waris.
bencede
oynamayacaksa deniz oynamalı bence fena oynamıyor

Fatih Öztürk
08.03.2015, 23:37
bencede
oynamayacaksa deniz oynamalı bence fena oynamıyor

Aynen kardeşim.

Hüdai Pervaneli
08.03.2015, 23:39
Özer Niye hala Takimda tutuluyor Anlamyiorum Oguzhan Acar oynasin Bence daha cok faydali Olur

umitçebi
08.03.2015, 23:40
Özer Niye hala Takimda tutuluyor Anlamyiorum Oguzhan Acar oynasin Bence daha cok faydali Olur

El insaf! sadece El insaf!

sasort
08.03.2015, 23:42

özeri neden bu kadar erken asıp kesiyoruz şurda iki haftadır vasat,,

onun sebebide

bence söz verildi alınmadı bonservisi ondan kaynaklanıyor

yorumsuz6117
08.03.2015, 23:42
Hoca şu Bosingwa'yı yerinde oynat başka bişey istemiyoz senden ya..

umitçebi
08.03.2015, 23:46
Yarın için forumdan, Mersin e maça gidecek Tsubasa,Fatih Özkan ve Ben den başka kimse var mı?Stadda görüşürdük..

İnşallah kazanırız ve kritik 4 lunun ılk maçı olan bu maçı alırız ve Mersin i 4.luk yarışından koparıp,4.luge oturur ve ondekı 3 maçıda kazanarak sonrakı gs maçında artık 3.luk veya 2.lıg ıçın goz kırpar duruma gelriz.

11 im.Tabiki SAKATLIK VE FORM DURUMUNU ERSUN HOCAM BENDEN DAHA IYI BILIR..AHKAM KESMEYECEGIM BAZI ARKADAŞLAR GIBI..

*********Hakan*******

Bosngva Aykut Medjani Ishak

*******salih****atik*******

Deniz****Ekıcı******Erkan*

*******Cardozo***********

Gidişata gore atık çıkıp Ozer,Deniz çıkıp Varis girebılır..İlk iki golu mutlaka bız atmalıyız

Ogün YAZICI
08.03.2015, 23:48
özer'i yerden yere vuran taraftarlarımızı gördükçe çıldırıyorum.yahu bu takımda mehmet ekici dışında orta saha rotasyonunda kim var kim ? formsuz haftalar geçirdi ama bu formayla verdiği katkıları, kumaşını biliyoruz.

umitçebi
08.03.2015, 23:48
özeri neden bu kadar erken asıp kesiyoruz şurda iki haftadır vasat,,

onun sebebide

bence söz verildi alınmadı bonservisi ondan kaynaklanıyor

Ya kenarda modric,kroos formda bir de jong hatta hırslı bır ıneasta var bızımkı tutturmuş ÖZER! Haklılar tabı duşununce :S

Fatih Öztürk
08.03.2015, 23:52
Bir taraftar olarak bildiğim bir şey var bu takım Erkan,Ekici,Özer üçlüsünü aynı anda kaldıramaz ve ne pahasına olursa olsun Bosingwa varken sağ tarafta Bosingwa oynar.

sasort
08.03.2015, 23:54
Ya kenarda modric,kroos formda bir de jong hatta hırslı bır ıneasta var bızımkı tutturmuş ÖZER! Haklılar tabı duşununce :S

özerin eleştirilerin odağı olmasının nedeni mehmet ile aynı tip oyuncular

mehmet bireysel olarak kendini kurtarıyor ama özer göze batıyor

birde formsuzluğu eknenince taraftarı hedef alıyorlar

bence

salih...ekici
.....özer...

dizilişi daha iyi olur bence

Ahmet T.
08.03.2015, 23:57
Warisi görmek istiyorum. İçimde müthiş bir ümit var.

İleli
09.03.2015, 00:01
Sahaya kim çıkarsa çıksın şu 3 puanı alalım 4.sıraya çıkalım yeter be..

Fatih Özkan
09.03.2015, 00:01
Kalktık 3 gün öncesinden deplasmana geldik...
Alalım şu maçı da yazık olmasın emeklerimize... ��

Colakoglu
09.03.2015, 00:03
Alalım ÅŸu maçı da yazık olmasın emeklerimize... í½í¸Š

Helal olsun, emeginize saglik.

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

Fatih Öztürk
09.03.2015, 00:03
Alalım şu maçı da yazık olmasın emeklerimize... ��

İnşallah galip gelirizde sevinmiş dönersiniz adaş :)

F. Yıldırım
09.03.2015, 00:07
Özer sadece 2 haftadır mı formsuz yoksa 10 maça yakın mı?

Kaldı ki Özer şampiyonluğa oynayacak bir takımın kadrosunda bulunamaz. Seneye bonservisi alınmamalı.

ffırtına
09.03.2015, 00:09
-------------- Hakan-------------------------

-- Bosingwa---- Aykut-- Medjani-- İshak(Musa)

---------------- Salih --------------------------

Deniz ------- Ekici--------Erkan-------- Waris--

------------------ Cardozo --------------------

3 puanın şifresi ..

sasort
09.03.2015, 00:13
biz bu warise 6 me vereceği ordusporlu şimdi genlerde oynayan landeli alsaydık ya 1 me verirlerdi

İskender YILMAZ
09.03.2015, 00:19
Hakan
Bosi - Aykut - Uğur - İshak
Medjani - Atik
Waris - Ekici - Erkan
Deniz

İbrahim, Salih, Musa, Soner, Özer, Sefa, Cardozo

3 puana çok yakın kadro olur, Ekici'nin arkasına mutlaka 2 hamal yerleştirmeli Ersun Hoca. Stoperi Aykut - Medjani yapıp, orta sahada Salih'i de tercih edebilir fakat bence en ideal 11 bu olur.

Yaşar
09.03.2015, 00:33
Takımın en önemli sorunsalı Bosingwa'nın stoper oynaması veya Medjani 'nin orta saha oynaması değil renktaşlarım. Bosingwa sağ bek de oynasa, Medjani stoper de oynasa takımda çok büyük bir değişim olmayacak. Takımın sorunu orta sahanın kırılgan yapısı. Bu durumu Medjani veya Aytaç ile çözemedik ve mevcut kafayla da çözülmeyecek. Takımın öne geçtiği maçlarda skoru tutamama nedeni de bu aslında. Yapılması gereken orta sahanın önünde 2 tane mücadele gücü yüksek ve topla ilişkisi iyi oyuncular ile oynamak. Mevcut kadroda en uygun ikili Aytaç- Fatik Atik veya Salih gibi görünüyor. Ama önümüzdeki senenin takımında bu 2 oyuncunun yerine çok daha iyilerini bulmak zorumdayız. Melo-Selçuk , M.Topal-Emre, Veli-Atiba gibi ikili oluşturabilirsek sıkıntının büyük kısmını çözeriz. O zaman Belkalem ile Medjani bu ligin en iyi stoper ikilisi olur. Takım her maç zaten gol atıyor. Ama 1-0 ı tutabilen bir takım yapmak zorundayız.

carantinas
09.03.2015, 00:43
özer belki bal yapmayan arı olaiblir ama hırısnı ve mücadelesini beğeniyorum sağlıklıysa ben kadroya yazarım.

sasort
09.03.2015, 00:46
mersinde kimler eksik

bilgehan83
09.03.2015, 00:56
Hakan
Bosi Aykut uğur ishak
Medjani Salih
Sefa(Özer) Mehmet erkan
Cardozo

En ideal kadro bu görünüyor

Fatih Kuloğlu
09.03.2015, 00:56
Aytaş cezalı mı ? Yoksa ön liberoya Fatih Atiği kanser etmek için mi yazıyosunuz

Sent from my iPhone using Tapatalk

Fatih Öztürk
09.03.2015, 01:02
İlelioğlu adlı arkadaş vardı baya aktifti,6 aydır foruma girmiyor tanıyan varmı kendisini.

Yaşar
09.03.2015, 01:03
Waris ten yeni bacağı ile bir patlama bekliyorum.

sasort
09.03.2015, 01:03
arkadaşlar çok zor bir maç olacak inş kazanırız cezalı herhalde vederson

servet sakatmış

bursa maçını izledim ileri uç adamları hem fazla hemde etkililer

ama defanstada bir okadar etkisizler

Enes Ünal Kaya
09.03.2015, 01:19
Kazanırsak Puan Farkı 11.

Hayal falan değil sezon bitene kdr üst sıralardan 9 10 puan kayıp olacak.. harika bir takımımız olsa ilk 2 3ü zorlayabilirdi.

Zirvede kimsenin futbolunu begenmiyorum ama malesef bizde iyi oynamıyoruz

ibrahim
09.03.2015, 01:26
İlelioğlu adlı arkadaş vardı baya aktifti,6 aydır foruma girmiyor tanıyan varmı kendisini.
Onu ben de merak ettim, arada bir yorum atıyor foruma ama.

Küçük Uğur
09.03.2015, 01:32
Türk futbolu sikebahcedende görüldüğü gibi gazlamayla gidiyor. Teknik taktikten bile daha önemli bu gazlama işi pohpohlama işi hadi koçum işi. Burda beğenebilir begenilmez fakat eski topcularimizin Haminin Fatih Tekkenin futbolu birakinca Gökdeniz Karadeniz'in Hüseyin Cimsirin ekip olarak kesinlikle klupte olmasina cok önem veriyorum. Klupte TRABZONSPORLU insanlar illa teknik direktör olarak değil her türlü klubun içinde olmali. Futbolcularla yakindan ilgilenmeli. Bu çok önemli bir hadise.

İleli
09.03.2015, 01:38
Biz ne kaybettiysek vahidli 8 haftada kaybettik 6b 1g 1m, ersun hocayla o 7 maçın en az 3 tanesini alır şuan 43 puanda olurduk 1 maç eksikle en az..

yüregimts
09.03.2015, 02:44
Türk futbolu sikebahcedende görüldüğü gibi gazlamayla gidiyor. Teknik taktikten bile daha önemli bu gazlama işi pohpohlama işi hadi koçum işi. Burda beğenebilir begenilmez fakat eski topcularimizin Haminin Fatih Tekkenin futbolu birakinca Gökdeniz Karadeniz'in Hüseyin Cimsirin ekip olarak kesinlikle klupte olmasina cok önem veriyorum. Klupte TRABZONSPORLU insanlar illa teknik direktör olarak değil her türlü klubun içinde olmali. Futbolcularla yakindan ilgilenmeli. Bu çok önemli bir hadise.

Bizde pohpohlama mı yoksa birbirlerinin altını oyma gayretinde mi olurlar bilmiyorum... Gerçekten garibiz.

Gökhan Baymak
09.03.2015, 03:07
http://www.oynadikoyna.com/fotograf.php?kadro=DO74ZASI2I

yüregimts
09.03.2015, 03:24
http://www.oynadikoyna.com/fotograf.php?kadro=DO74ZASI2I

Mehmetin yeri orası değil...Oraya salihi koymak daha mantıklı

selcuk
09.03.2015, 06:25

fatih olanmi
bu ileliden bol bisey yok trabzonda

HOPA'LI TS'Lİ
09.03.2015, 06:51
Bu akşam 4.lük sevincini yaşayalım artık

kyodou
09.03.2015, 07:08
İsmail Kartal: "Bugünkü ortaya koydukları futbolla, bu KARAKTERLİ, ONURLU oyuncularımı tebrik ediyorum".

Hahaha :D Karakterli, onurlu dedi yahu. :D

Fatih Öztürk
09.03.2015, 07:40
Onu ben de merak ettim, arada bir yorum atıyor foruma ama.
Yok İbo en son 6 ay önce yorum atmış,uzun zaman girmeyince insan merak ediyor.

fatih olanmi
bu ileliden bol bisey yok trabzonda

Evet Fatih olan.

selcuk
09.03.2015, 08:02
Yok İbo en son 6 ay önce yorum atmış,uzun zaman girmeyince insan merak ediyor.

Evet Fatih olan.

yukardaki arkadas sanirim belcikadaki ileliyi diyor
o bayaga hiperaktivdi
rte stadyumu olayina son esip gürlemisdi, cok kizmisdi

bir ara okulu bitirdigini felanda yazmisdi, belki yeni ise girmistir
bendede aktiv olmam calisdigim yerlerlen cok fark ediyor, ara sira insan zaman ayiramiyor baska biseye, birde is dünyasinda taze olunca dahada agirdir bence

kizmis olsada döner
kim dönmediki, benimde bir kere 7-8 aya yakin yazmamisligim olmusdu, ama dayanamayip hep okurdum

HOPA'LI TS'Lİ
09.03.2015, 08:09
Yenersek G.antep deplasmanı öncesi moral ve özgüven tavan yapar ve deplasman fobimizi bitirmiş oluruz.

Ayrıca zirveyle 11 puana düşecek.

Bu maç çok şey demek ama bizim takımı izlerken hiç rahat olamıyorum nedense?

asilhamsi
09.03.2015, 08:12
Hami'yi sevmem ama söylediklerinin hangisi yanlış. Hangisine takıldınız.

Kendi taraftarımız tarafından otobüsümüz paramparça yapıldı. Trabzonspor hiçbir zaman büyük kulüp olmadı, büyük takım oldu. Küçük şehir her zaman İstanbul egemonyasına baş kaldırmıştır demiş.

Bu gibi fevri olaylar her zaman istanbul takımlarındada oldu.ama ben hicbir oyuncunun cıkıp bunları soyledigini hatırlamıyorum.

Kaldı ki sen bu sehirde dogmus,bu sehirde futbolcu olmus adamsın.Kol kırılır yen icinde yen icinde kalır demis atalarımız.

büyük klup olmadı,küçük şehir.

bu söylemler beni rahatsız ediyor.Bu resmen kestane ve kabugu arasındaki konusmaya benziyor.

Hami benimle neden devam etmediler diye küskün muhtemelen.Trabzonspor u calıstırmak bu kadar kolaymı?Ne yapmıs Antalyanın basında?

Bu meslege saygı duymayıp basit bir lisansı dahi almamış adamdan bahsediyoruz.

Dedigim gibi bu saatten sonra Trabzonlu oyuncu,antranör olayı tamamen geyik muhabbetidir.

Bize ekici gibi onur gibi karakterli ve yetenekli oyuncular lazım.Gerisi teferruat.

Sercan Keleş
09.03.2015, 08:14
Yenersek G.antep deplasmanı öncesi moral ve özgüven tavan yapar ve deplasman fobimizi bitirmiş oluruz.

Ayrıca zirveyle 11 puana düşecek.

Bu maç çok şey demek ama bizim takımı izlerken hiç rahat olamıyorum nedense?

Bence zirve takıntısından acilen vazgeçmeliyiz. Hedefimiz Gelecek sene ve diğer seneler olmalı. Bunun için futbolculara baskı yapmamalıyız. Kafaları rahat bir şekilde mücadele etmeliler. Yenilgiden korkmamalılar. Yenildiklerinde de desteklemeliyiz. Çünkü geleceğe yatırım yapılmadan başarı gelmeyecektir.

legorakiss
09.03.2015, 08:33
bugünkü maçtan beklediklerim
takım olarak rezil bir oyun
cardozodan gol
ekiciden freekick golü
kalemizde en az 1 gol
2-2 ya da 1-2 skor

HOPA'LI TS'Lİ
09.03.2015, 08:34
Bence zirve takıntısından acilen vazgeçmeliyiz. Hedefimiz Gelecek sene ve diğer seneler olmalı. Bunun için futbolculara baskı yapmamalıyız. Kafaları rahat bir şekilde mücadele etmeliler. Yenilgiden korkmamalılar. Yenildiklerinde de desteklemeliyiz. Çünkü geleceğe yatırım yapılmadan başarı gelmeyecektir.

katılıyorum.

Geçen hafta ben de söyledim.

3-4 nokta atışı transfer yapacaksın, çöpleri şutlayacaksın (Akbaş, Yumlu, Yavru, M. Nizam, Konstant, Yatabare, Waris vs..) faydalı oyuncularla (Hakan ARIKAN, Cardozo, Ekici, Aytaç, Aykut, Belkalem, Salih, Atik, İshak vs.) kaynaştıracaksın, ligin tozunu atacaksın.

HOPA'LI TS'Lİ
09.03.2015, 08:36
Koskoca Trabzonspor efsanesi
Henüz 2014 sonunda lige havlu atıyor
4.lüğe sevinecek duruma getiriliyor
Kahroluyorum

Sercan Keleş
09.03.2015, 08:38
katılıyorum.

Geçen hafta ben de söyledim.

3-4 nokta atışı transfer yapacaksın, çöpleri şutlayacaksın (Akbaş, Yumlu, Yavru, M. Nizam, Konstant, Yatabare, Waris vs..) faydalı oyuncularla (Hakan ARIKAN, Cardozo, Ekici, Aytaç, Aykut, Belkalem, Salih, Atik, İshak vs.) kaynaştıracaksın, ligin tozunu atacaksın.

Aynen hocam. Bu futbolcuların başarılı olması üzerindeki baskının azalmasıyla mümkündür. Yeni gelecek nokta atışı transferlerinde başarılı olması bununla alakalı.

Suarez misal. Barcelona'ya geldiğinde cezalıydı sonraları açılamadı. Suskunluk evresi geçirdi. Taraftar her maç onu destekledi şuan ligin tozunu atıyor takip ediyorsanız. Her şey yetenek değildir. Futbolcu baskıyı kaldıramaz.

HOPA'LI TS'Lİ
09.03.2015, 08:39
İsmail Kartal: "Bugünkü ortaya koydukları futbolla, bu KARAKTERLİ, ONURLU oyuncularımı tebrik ediyorum".

Hahaha :D Karakterli, onurlu dedi yahu. :D

Onur ve fenevbahçe

yan yana duramayacak 2 kelime

karakter ve fenevbahçe

zaten k'si yok ki bu camiada

S.ÖZKAN
09.03.2015, 08:42
Allah yardımcımız olsun İnşallah kazanacağız.

Bu sene için hep söylüyorum geçiş ve hazırlık senesi gelecek yıl bomba gibi olacağız