PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kevin Constant'ın Çarşamba(Yarın) Savunması Alınacak

katre-i.matem
02.03.2015, 16:33
Twitter da Constant ın kadro dışı bırakıldığı haberleri var. Kulüpten henüz bir resmi açıklama yok. Sebeplerini yakında öğreniriz.

Berke6198
02.03.2015, 16:39
Resmî bir açıklama gelene kadar konu kilitli kalacak hocam...

Berke6198
03.03.2015, 19:35
Evet, dünkü maçta kadro dışı kaldığını gördük ve yarın Constant'ın savunması alınacak...

Konuya buradan devam edebiliriz.

selcuk
03.03.2015, 23:15
p5xhshEjoJk

adamsa cikar bütün takimdan, herkesden özür diler
adam gibi futboluna bakar bundan sonra

signal
03.03.2015, 23:23
Devre arası elden çıkarılması gerekirdi. Burda çok defa yazdık. Afrikalı oyuncularda mental sorunlar varsa bunu değiştirmek çok zor. Ne kadar uğraşırsan uğraş onlar değişime kapalıdır. Constant da bu tip bir oyuncu.
Devre arası iyi bir fiyata satılabilirdi. Şimdi kadro dışı bırakıp eline de para tutuşturarak sözleşme fesih bedelini de öder göndeririz. Nasıl olsa iho'da kaynak çok.

HOPA'LI TS'Lİ
04.03.2015, 10:28
Özür dile Konstant, işi uzatma
Kalan maçlarda bizi yalnız bırakma

hamdi_61
04.03.2015, 10:45
kuralım dar ağacını, vuralım tekmeyi..

alone_6161
04.03.2015, 10:49
Vurdum duymazın teki. Savunmada koşmaz, arkadaşlarına yardım etmez, top ayağına geldiğinde laubali hareketlerle topu kaptırır, kaptırdığı topu bile takip etmez. Bu kötü yöler Jaja'da da mevcuttu da adam en azından her maç gol atıyordu, asist yapıyorsu, maçın kazandırıyordu, bunda böyle işler de yok. Bence sezon sonu Araplara satılmalı.....

cakalkerem
04.03.2015, 11:31
savunmaya gerek yok

Öznur61
04.03.2015, 11:50
Savunmasını cidden merak ediyorum.
Nasıl bir açıklama yapacak abaca.

Necmettin ALTUNTAŞ
04.03.2015, 12:10
Biz problem çözmenin yolunu bulmuşuz arkadaş.Gönder gitsin.Ne yol ama.

special one
04.03.2015, 12:18
İyi oyuncu fakat ersun yanal ın takımında başarılı olması imkansız.

Yiğit SARI
04.03.2015, 15:43
Ne yapmış?

Adem Erdoğan
04.03.2015, 15:52
Ne yapmış?

Batum'a gitmiş diyolla.

carantinas
04.03.2015, 16:07
günümüz futbolunda artık iyi takımlar hep her mevkide 2 yönlü oyuncularla kuruluyor. constant o tarz bir oyuncu değil tek yönlü tamamen gereksiz bir adam ve bunun gibi oyuncu da bizde malesef çok. bu oyunculardan kurtulmamız lazım.

uemit
04.03.2015, 16:11
bu Adam tek yönlüyse nasil milli takimda yada baska takimlarda on numara sol acik oyantilip milanda sol bek oynadi????

batuhanTs
04.03.2015, 16:18
adam eğlenmeye batum a gidiyor yok mu Trabzon da bir eğlence mekanı arkadaş bu adamlar alkol alabilirler ne var yani bunda

Furkan S.
04.03.2015, 16:21
Güler misin ağlar mısın ?

http://i.hizliresim.com/N5GVdY.jpg

Harun-61
04.03.2015, 16:41
Eglensin ne yaparsa yapsin bos vaktinde AMA evli, coluk cocuk sahibi her oyuncu özel hayatina dikkat etmeli!

DNA-TS
04.03.2015, 16:43
Bence gazetedeki dialoglar tamamen hayal ürünü.
aklıma takılan bir konu var.
Diyelim ki Adam izinli ve izin gününde batuma gitti içti alem yaptı falan sabah ki antremana falan zamanında geldi sorun ne? gece uyumadı kendine bakmadı falansa kendi kariyerine zararı var öteki türlüyse zaten oynatmıyorsun.

İlker Yazıcıoğlu
04.03.2015, 16:44
Sahada adam gibi oynadığı sürece özel hayatı bizi ilgilendirmez ama sahada varlığı hissedilmediği için üzerine gidilmeli...

uemit
04.03.2015, 17:02
bizde de sans yok... eskiden öyle olaylar oluyordu da bizim haberimzi mi olmuyordu? son 10 yilda, yuhlandi diye kacan taciz etti diye kovulan , futbolu birakan, sehiri begenmiyip kacan, alkol kulanio diye kovulan, yillardir büyük takimda oynayip bizde yatan, hocaya küfür eden her sey cikti eskiden de transsferde öylesine yapiliyordu ama böyle birseyler olmuyordu.. simdi yabanci türk farketmiyor her yil 2-3 Topcu karaktersiz cikiyor

F. Yıldırım
04.03.2015, 18:12
Constant nerden bakarsan bak haklı. Haksız olduğu hiçbir nokta görmüyorum. Gören varsa söylesin.

Ehrimen
04.03.2015, 18:16
Eglensin ne yaparsa yapsin bos vaktinde AMA evli, coluk cocuk sahibi her oyuncu özel hayatina dikkat etmeli!

Size mi düştü yargılamak?

Her ne kadar gazetedeki haberin uydurma olduğunu düşünsem de, hadi gerçek varsayalım, adam isterse bütün Batum'un üstünden geçer! Maçlarda düzgün oynadığı sürece ne yaptığı bizi ilgilendirmez. Yapılması gereken Constant'ın performansının sorgulanmasıdır, kimle yatıp kalktığı değil.

Ana okulu değil burası, sizde bu adamın annesi, babası değilsiniz. Ahlak bekçiliği yaparak takım yönetilmez.

carantinas
04.03.2015, 18:23
bu Adam tek yönlüyse nasil milli takimda yada baska takimlarda on numara sol acik oyantilip milanda sol bek oynadi????

Gine de seçenekleri yok zaten ne yapacaklar adamı az tekniği var diye 10 numaraya koyuyorlar ama afrika ulusları izledin mi bilmiyorum ben 2 maçını izledim gine nin 180 dakikada 18 kere bile constant demedi sipiker. neden? çünkü adam topla sadece oynayan adam adam kovalayacak pres yapacak geriye yardıma gelecek vs yapacak adam değil. iki yönlü den kastım bu. mevkiler artık yok herkes her yerde. Ben biizm maçları izlerken zannediyorum ki 10 kişiyiz saha sanki boş. İşte bu tek yönlü oyuncular yüzünden herkes mevkisinde çakılı kalıyor. sol açık solda bekliyor forvet forvette bekliyor.

Bir oyuncu farklı mevkilerde oynayabilir ama oyunun iki yönünü de oynayan anlamına gelmez.

örnek vermek gerekirse
Topal
Selçuk
Emre
Veli
Mehmet EKİCİ
vb.

bu adamlar adama da basar top da kapar gider şutunu da çeker vurur pas verir bir şekilde maçın her anında vardır.

yoksa zeki de sağ bek sol bek defansif orta saha oynadı çok yönlü bir oyuncu mu diyoruz biz zeki ye.

Berke6198
04.03.2015, 18:37
Herhangi futbolcu bir maçta oynamadığını neden sorgulamış olabilir ama bunu sosyal medyadan paylaşması(imâ ederek)doğru değil.

Direkt hocayla iletişime geçip neden beni oynatmadın diyebilirdi...

Onun dışında içeride ne gibi disiplinsiz hareketler olduğunu bilmiyorum net bir disipsizliği olsa medyaya yansırdı diye düşünüyorum. Malûm bilgi kaçıranımız çok kulübün dışına :)

uemit
04.03.2015, 20:17
Gine de seçenekleri yok zaten ne yapacaklar adamı az tekniği var diye 10 numaraya koyuyorlar ama afrika ulusları izledin mi bilmiyorum ben 2 maçını izledim gine nin 180 dakikada 18 kere bile constant demedi sipiker. neden? çünkü adam topla sadece oynayan adam adam kovalayacak pres yapacak geriye yardıma gelecek vs yapacak adam değil. iki yönlü den kastım bu. mevkiler artık yok herkes her yerde. Ben biizm maçları izlerken zannediyorum ki 10 kişiyiz saha sanki boş. İşte bu tek yönlü oyuncular yüzünden herkes mevkisinde çakılı kalıyor. sol açık solda bekliyor forvet forvette bekliyor.

Bir oyuncu farklı mevkilerde oynayabilir ama oyunun iki yönünü de oynayan anlamına gelmez.

örnek vermek gerekirse
Topal
Selçuk
Emre
Veli
Mehmet EKİCİ
vb.

bu adamlar adama da basar top da kapar gider şutunu da çeker vurur pas verir bir şekilde maçın her anında vardır.

yoksa zeki de sağ bek sol bek defansif orta saha oynadı çok yönlü bir oyuncu mu diyoruz biz zeki ye.

hakliisisin ama sonucta Serie a gibi defansa cok önem verilen bi yerde parlayip milana gitti.

Sefaenes
04.03.2015, 20:19
bir futbolcunun sahada nasil oynadigini elestiririm ama saha disinda ne yapiyor okadar umurumda degil. Yönetim bir oyuncuya izin verip digerine vermiyorsa yanlis. Herzaman dedigim gibi Afrika ve brezilya 1 oyuncudan fazla zarar aslinda hic almiyacaksin disiplin yok. Kadro diis birakarak Trabzonspora zarar olur sene sonuna kadar bekle sonra sat

Cengiz Çubukcu
04.03.2015, 21:04
Evli ve çocuklu profosyonel yılda 2,5 milyon Euro alan bir milli futbolcu eğlenmeye 2. Sınıf bir yere gidecek ve üstelik en zararlı şey olan alkol , sigara alacak... Bu topçudan hayır gelmez..kadro dışı bırakmadan tez elden çıkarılmalı

HOPA'LI TS'Lİ
04.03.2015, 21:08
Noldi ula bu savunma işi?

talibim
04.03.2015, 21:29
mactan sonra bodrum'a gitseydi de kadro disi kalir miydi?