PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : BMN Radyo | Serdar ŞENEL ve İbrahim ERTÜRK YAYINDAYDI

Serdær
28.02.2015, 22:38
Saat 21:30'da Serdar ŞENEL ve ibrahim ERTÜRK Şike Soruşturması,Şike'nin Avrupada ki yankıları,yapılan ve yapılacak eylemler ve daha fazlasını konuşacak.

Yayında cevaplanmasını istediğiniz soruları buradan sorabilirsiniz.

Dinlemek için=>

www.bmnradyo.com

https://pbs.twimg.com/media/B-85UZzVIAAuH4y.jpg:large

Cyzio
28.02.2015, 23:34
Yayın başladı mı?

.

Cyzio
28.02.2015, 23:45
Beyler, bu yayın bugün mü?

Ve koskoca BMN camiasından bir tek ben mi takip ediyorum :(?

.

U.Sadıkoğlu
28.02.2015, 23:50
Beyler, bu yayın bugün mü?

Ve koskoca BMN camiasından bir tek ben mi takip ediyorum :(?

.

Sunucudan kaynaklanan bir problemden dolayı biraz gecikmeli olarak başlayacak.

Cyzio
28.02.2015, 23:52
Sunucudan kaynaklanan bir problemden dolayı biraz gecikmeli olarak başlayacak.

Teşekkür ederim :). Ben de tam "Acaba duvara mı konuşuyorum?" diye düşünmeye başlamıştım :D.

.

Serdær
28.02.2015, 23:56
Yayındayız !

Www.BMNRadyo.Com

U.Sadıkoğlu
28.02.2015, 23:56
Teşekkür ederim :). Ben de tam "Acaba duvara mı konuşuyorum?" diye düşünmeye başlamıştım :D.

.

Foruma yeni girdim bende Twitter'daki duyuruyu görünce bir bakayım dedim abi.

Takım kötü durumda olunca malesef içimizdeki ve dışımızdaki tüm enerji doğaya karışıyor :)

Berat Akçay
28.02.2015, 23:59
Ses biraz daha yükseltilirse iyi olacak :)

Cyzio
28.02.2015, 23:59
İyi yayınlar :).

.

Berat Akçay
01.03.2015, 00:00
Tamamdır :D

Cyzio
01.03.2015, 00:00
İbrahim Bey'le sizin ses arasında çok fark var.

İbrahim Bey'inki daha yüksek.

Şimdi ayarlandı.

.

Serdær
01.03.2015, 00:13
Soru ve görüşlerinizi bekliyoruz.

U.Sadıkoğlu
01.03.2015, 00:14
Ben ilk soru ve görüşlerimle hızlıca başlayayım.

Şike süreciyle ilgili olarak bende zamanında çok sıkı araştırmalar yapan, yazılar yazan geceleri uyumayan sürekli oradan oraya giden birilerinden birşeyler kapmaya çalışan bir insandım fakat bunların hepsini boşuna yaptığım hissine kapıldım bu hisse kapılmamdaki en önemli etken Trabzon şehrinin duruşudur.. Artık zerre umrumda değil hiç birşey kılımı dahi kıpırdatacağımı zannetmiyorum zira bu konuya harcayacak ne enerjim kaldı ne de hevesim..

Ama...

İbrahim Ertürk abinin azmine ve hırsına hayran olan bir insan olarak kendisine öncelikle bir Trabzonspor taraftarı daha sonrada çok değer verdiğim abim olarak teşekkür ediyorum. Şike sürecinde çoğu yöneticimiz demiyeyim yeni ve eski tüm yönetimden daha etkin eylemler yapan kişidir İbrahim Ertürk.

Benim bu konuda 2 kola ayrılan görüşüm var biraz uzun olacak ama Serdar abi sen özetlersin veya okursun :)

Trabzonspor şike sürecini hem iyi yönetemedi hemde yönetimsel bazda iyi kullanamadı. Bu konuda zaten hemfikirizdir. Bugünki yönetim 2010-11 kupası vaadiyle göreve geldi fakat 2010-11 kupasını almamak için herşey yapıldı Sadri Şener yönetimide, Hacıosmanoğlu yönetimide bu konuda sınıfta kaldı.

Artık bu konuda pek fazla debelenmememiz gerektiğini düşünüyorum zira süreç uzadıkça takımımız daha fazla yara almaktadır. Taraftarımız artık şikeye sığınarak başarısızlığa kılıf hazırlayan bir imaja bürünmüştür. Örneğin Beşiktaş, Liverpool'a karşı bir maç kazandığında Trabzonsporlu taraftarlar Twitter'da 'şike şike' diye çıldırıyor. Bu bana çok saçma ve ezikçe geliyor çatır çatır top oynayıp sahada kazanan bir ekip sırf ego ve çekememezlik yüzünden eleştiriliyor bu adamlar Konya'da seni yendiğindede şike mi yaptı?! Veya biz 2010-2011 sezonundan sonra Fenerbahçe'yi ne içeride nede dışarıda yenemedik bunun sebebi şike mi?

Geçelim artık bu işleri...

Trabzonspor bu davadan artık zarar görmektedir olayı yönetmek sahaya birşeyler fırlatarak değil en başından itibaren ele alırsak şöyle olmalıydı;

İlk olarak ligden çekilecektik... Yapmadık devam ettik...

Benim iki kola ayrılan görüşümün keskin noktalarıda burada ortaya çıkıyor, bugün şike öyle şike böyle diye 2014-2015 sezonunda saha içinde oynanan futbola atıfta bulunan arkadaşların Trabzonspor'un mevcut durumunu konuşmaları çok saçmadır zira Trabzonspor'da onlara göre şikecilerin liginde oynamaktadır onlar mücadelelerini Trabzonspor'un mücadelesi olarak değil mümkünse sadece şike ve şikecilerle mücadele olarak sürdürsünler o mantığa böyle bir düşünce sistematiği çıkar ortaya.

Trabzonspor takımını kuracak artık önüne bakacak bunu unutalım demiyorum fakat kullanacağımız ve konuşacağımız yeri bilelim her başarısızlıkta oyuncağı elinden alınan çocuklar gibi şikeee şikeee diye ağlamak bana büyük bir eziklik olarak geliyor... Şikeyi sen her fırsatta Fenerbahçe'ye karşı baskı unsuru olarak kullanabilirsin, siyasete yönelik olarak bile kullanabilirsin, Fenerbahçe maçlarından önce ortamı demeçlerinle öyle bir gerersinki o hakem sahada hatanın h' sini dahi yapamaz...

Sözün özü şikeyi gündemde tutalım unutturmayalım ama takımın önüne geçip takımı uyutmasına, bir bataklıkta devamlı debelenmeye devam etmeyelim diyorum..

Teşekkürler.

Cyzio
01.03.2015, 00:30
Aha konu bana geldi :D.

.

Cyzio
01.03.2015, 00:38
Yukarıdaki mesajda Şenol Güneş'ten bahsetmiştim.

.

Cyzio
01.03.2015, 00:44
Başından beri büyük bir keyifle dinliyorum.

Sayın Serdar Şenel ve İbrahim Ertürk, her ikinize de aynı soruyu soracağım. Lütfen kıvırmadan, aklınızdan ne geçiyorsa, doğruyu ve yalnızca doğruyu söyleyin.

Yönetimlerin şimdiye kadar yap(ma)dıkları acizlik midir (daha doğru bir kelimeyle "şapşallık" mıdır?), yoksa bile bile lades midir (bunu da başka bir kelimeyle yazardım ama, üçümüzün de başı belaya girer :D)?

.

U.Sadıkoğlu
01.03.2015, 00:50
Yayın çok keyifli gidiyor bence dinle(ye)meyenler çok şey kaçırıyor..

Bir kaç sorum daha olacak..

- Seçimlerde Trabzon'dan Bağımsız Milletvekili adayı çıkartma durumu var mı? Böyle bir çalışma var mı? Adaylar var mı?

Biraz konu dışına çıkalım çok hafif...

- İbrahim Ertürk abi ileride Trabzonspor yönetiminde yer almayı düşünüyormu? Kendisine daha önce bir başkan adayından yönetimine girmesi için teklif geldimi?

Cyzio
01.03.2015, 00:57
İbrahim Bey'e teknik bir sorum olacak:

Şikebahçe bu sene Avrupa kupası maçlarına katılabilmek için

-"Son 5 sene içinde şike yapmadım."

beyanatını verebilecek midir? Veremezse, itiraf olur mu? Verirse bir ceza daha yer mi?

.

Cyzio
01.03.2015, 01:02
İbrahim Bey'in adını hatırlayamadığı kişi: Aziz Nesin.

.

DEEP BLUE
01.03.2015, 01:07
BMN radyoyu ilk kez dinliyorum. Ses kalitesi filan bayağı iyi... Yalnız konular biraz daha iyi seçilebilir görüşündeyim. Kolay gelsin, saygılar...

selcuk
01.03.2015, 01:09
BMN radyoyu ilk kez dinliyorum. Ses kalitesi filan bayağı iyi... Yalnız konular biraz daha iyi seçilebilir görüşündeyim. Kolay gelsin, saygılar...

ümit abi seni trabzondan bagimsiz mv adayi yapalim

Serdær
01.03.2015, 01:09

Teşekkürler,

Önerilerinizi beklerim.

U.Sadıkoğlu
01.03.2015, 01:10

Bir akşam yayında konuğum ol abi konu belirleme hakkıda senindir :)

selcuk
01.03.2015, 01:14
ibrahim bey avrupada yapacagi eylemleri daha erken bildirirse katilabiliriz.
izin, seyahat konularini ayarlamamiz ve organize etmemiz mümkün olur

Cyzio
01.03.2015, 01:17
Her ikinize de çok teşekkür ederim. Allah'a emanet olun :).

.

DEEP BLUE
01.03.2015, 01:34
Bir akşam yayında konuğum ol abi konu belirleme hakkıda senindir :)

Memnuniyetle kardeşim... Yalnız Türkiye buna hazır mı acaba?..:)

Serdær
01.03.2015, 01:35
Yayınımızı dinleyen herkese teşekkürler.

Ulaş Özdemir'le yapacağım yayında görüşmek üzere

DEEP BLUE
01.03.2015, 01:39
ümit abi seni trabzondan bagimsiz mv adayi yapalim

Ben varım.. Ülkede gündem nasıl belirlenir göstereyim. Eger Malezya televizyonlarında bile ayda bir haber olmazsak, birşey bilmiyorum...

selcuk
01.03.2015, 01:49
Ben varım.. Ülkede gündem nasıl belirlenir göstereyim. Eger Malezya televizyonlarında bile ayda bir haber olmazsak, birşey bilmiyorum...

abi iste bmn bunu organize etmeli
sen aday ol bende viyanadan gelip sana oy verecem

senin gibi konusabilen baka adaymi bulunur

gayette ciddiyim

DEEP BLUE
01.03.2015, 02:14
abi iste bmn bunu organize etmeli
sen aday ol bende viyanadan gelip sana oy verecem

senin gibi konusabilen baka adaymi bulunur

gayette ciddiyim

Sonsuz teşekkürler Selçuk kardeşim... Buna sadece ben karar veremem. Ancak, bir dahaki dönem için siyasete atılma fikrim var zaten. Hayırlısı...

CamilloVillegas
02.03.2015, 14:41
Yayınızı guerilla taktiği ile verdiyorsunuz ama ya.:eek:
Aniden, ansızın, vur kaç.
Önceden haberim olsaydı önlerdim...pardon dinlerdim yayınızı.

Artık özel bir istihbarat kurumu kurmam lazım, yayınlarınız kaçırmamak için.

Serdær
02.03.2015, 15:48
Yayınızı guerilla taktiği ile verdiyorsunuz ama ya.:eek:
Aniden, ansızın, vur kaç.
Önceden haberim olsaydı önlerdim...pardon dinlerdim yayınızı.

Artık özel bir istihbarat kurumu kurmam lazım, yayınlarınız kaçırmamak için.

Bir daha ki yayınımıza bekleriz.

Onun haberini paylaştık.