PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TSL 22. Hafta | Trabzonspor 3 - 2 K.D.Ç. Karabükspor | MAÇ SONUCU

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9

Sefer A.
03.03.2015, 01:21
Arkadaslar bise diyonuz mu.ben cikiyorum isim var :D

Yok artik yani gerçekten yok artik :D :alkış:

ibrahim
03.03.2015, 01:21
"Yönetimi sevmiyorum, takım kötü oynadı, kazandığımız için mutluyum." diyemeyen aşırı fanatik tipler var aramızda. Sesleri solukları kesildi yav. Neredeler?

emre6117
03.03.2015, 01:23
Ne olmus mac bitimi.alt yazi geciyor.

memozcan
03.03.2015, 01:23
özer bildiğin iki asist yapmış..

Küçük Uğur
03.03.2015, 01:24
Murat Akça ve Akpala yata yata maci bitiremediler. Ahmet Ilhan sana oynadığın futbola efendiligine takimin icin aglamana helal olsun. Sen ve Yilmaz Vural hoca icin inşallah böyle oynayip ligde kalirsiniz. 2011 de sikebahceye yatmayan sike teşviğe girmeyen 2-3 takimdan birisidir Karabükspor. Bu yüzden inşallah hep böyle oynayip ligde kalirsiniz.

Oğuz B.
Tebrikler Trabzonspor. Hakem müsvettesine rağmen kazanmak güzeldi.

kyodou
Özer sakatlanmış, 10 gün yok. Oh be !

biltrabzon
Erkan Zengin;Ersun Yanal a tekmeligini firlatmis devre arasinda.

emre6117
Erkan tekmelik atmis diyorlar.o bilgi nereden geldi oyle.ozer de sakatlanmis.ee adam 80 dk.nasil oyunda kaldi.bir de bu bilgiyi kim verdi.kimicerideki adam.

U.Sadıkoğlu
03.03.2015, 01:25
www.bmnradyo.com

Yayındayız!

carantinas
özer sakatlanmış 10 gün yokmuş

tabi 10 günün bizdeki karşılığı yaklaşık 100 gün :D

sevineyim mi üzüleyim mi bilemedim

Trabzonsporking
Abooooooooooo

fanatikdevri
Sahada hiç bir şey organize görünmüyor ve gün geçtikçe de iyi olmamız gerekirken daha da kötüye gidiyoruz.
Takımda inanılmaz disiplinsizlik var,her manada oyun disiplini ve takım içi disiplin yok.

Kazım Bostan
"Yönetimi sevmiyorum, takım kötü oynadı, kazandığımız için mutluyum." diyemeyen aşırı fanatik tipler var aramızda. Sesleri solukları kesildi yav. Neredeler?

şuanda dizlerini karınlarına çekmiş şekilde karanlık odalarında yüzlerine vuran monitor ışığı eşliğinde foruma bakınıyorlar :\ gozlerinde son dakika golü yemiş kaleci bakışı..

Sibel
03.03.2015, 01:26

Yönetimi sevmiyorum.
Takım kötü oynadı.
3 puan için mutluyum.
:)

yattarinho61
Constantin problemi alkol, idmana alkollü geldigi bile olmuş (kesin bilgi)

hyasin61
Ms 1 ve Kral gol atar tuttu..Tesekkurler Trabzonspor :)

memozcan
geyik spor programlarını izleyip de sinirimi zıplatamam.. gider turabiyi izlerim daha iyi..:)

Kazım Bostan
03.03.2015, 01:27
Erkan haberinin kaynağı aziz yıldırım olabilir mi ;) son bikaç gndur hrryt mllyt hareketlendi Ersun hoca aleyhinde.

Yıldıray Emanet
Aytaç çok tok kaybediyo. Özeride 2 3 hafta kesmek lazım kendisine gelmesi için heralde. Ayrıca bosingwa artık stoper oynamasın eğer illa oynayacaksa sağ bek salih oynamalı hiç değilse defans yönü idare eder Fatih te ne hücum var ne defans ne işi var sağ bek te. İshak çok bozuk koşmaktan aciz. Sefa nefretim. Waris iyileşsin şans verilsin. Ekici frikik atsın o bile yeter bize. Cardozo çok yanlız kalıyo hareketli oyuna uygun olmadığı için 2 stoperin arasında kayboluyo. Deniz ile Cardozo partner olsalar daha rahat oynar daha çok topla buluşur. Kaleci iyi. Aykut idare ediyo eskisine göre daha iyi. Erkan çok etkisiz 3 4 maçtır

Sibel
Erkan saha içinde Cardozo ile de tartıştı. Üzerine yürüdü bile denilir.

hyasin61
03.03.2015, 01:28
Ersin Düzen: "Devre arasında Ersun Yanal ile Erkan Zengin tartışma çıkmış. Erkan tekmeliğini atmış."

Tahir61
03.03.2015, 01:28
Murat Akça'nın ayagı koptu zannettim adam 90dk oynadı

karaktersiz köpek ayıp

bağırdı çağırdı yırındı tam üzlüyodum ayağa kalktı domuz gibi pat diye oyuna girdi it gibi koşmaya başladı

umnarım en yakın zamanda sakatlanır sezonu kapatır

biltrabzon
03.03.2015, 01:29
Adrian i yollayip Constant i alan zihniyete bir selam cakiyorum.

Hakan
Ersin Düzen: "Devre arasında Ersun Yanal ile Erkan Zengin tartışma çıkmış. Erkan tekmeliğini atmış."
Kaynak:Zeki Yavru
Falan :)

Fatih Özkan
O kadar çok küfür ettim ki hakeme...
O kadar ağır cümleler kurdum ki...
Maçın ardından "Dinden çıkmış olabilirim!" düşüncesi ile Kelime-i Şehadet getirdim...

Nazim Can
03.03.2015, 01:30
Aytaca bu kadar yüklenilmesine gerek yok, Aytac tam olarak o bölgenin adami zaten degil, yaninda birak De Jongu, Zokora bile olmus olsa cok daha iyi oynardi, press aninda zaten pas cikaramiyor,
Hani su futbolda meshur bir cümle vardir, x ile y yan yana oynamaz diye, iste biz x,y,z yi yan yana oynatip verim almaya calisiyoruz, Erkan da Özer de Ekici de top bana gelsin oyunu ben yönlendiryim diyor, zaten topsuz oyunda hicibiri yok, belki biraz Ekici, Özer ve Ekici yan yana olmuyor, bence macin kilit ani, Özerin cikmasiydi, Ekici o zaman kendine geldi, bence bu maci Ekici degil, Ersun hoca aldi, Özer ve Ekiciyi ayni anda oynatmakdan vazgecmeli, Sefa yerine Deniz, Özer yerine de Constant oyamali, hatta Erkani bir süre yedek klübesine cekip, Yusufu tekrar oynatmaliyiz,

-----------------------------Hakan-------------------------

Bosingwa-------------Aykut---------------Medjani----------Fatih Atik

---------------------------Salih-------------Aytac----------------------

-----------------------------------Ekici----------------------------------

Deniz---------------------------------------------------------------Yusuf

--------------------------------Cardozo-----------------------------------

baktiginiz zaman bugünki kadrodan Sefa, Erkan ve Özeri cikarttim, onlarin yerine en azindan daha sert daha mücedeleci, presi becerebilen, beklerine yardime debilecek adamlar koydum, Fatihi Solbek olarak koydum evet ama en azindan mücadele eder, sene basindan beri sol tarafimizdan yedigimizin golleri haddi hesabi yok, bugünde İshak efendi zor pozisyondaki özere pas atmaya calisip golü resme yedirmisdir.

Alper Beyazay
03.03.2015, 01:31
Erkan zaten berbat oynuyor, bu artistlikleri kime? Neye? Hayırdır?

Küçük Uğur
03.03.2015, 01:31
Orada hakeme golden sonra faul diye isyan etti Cardozo. Erkan da yaninda diye ona bağırıyor gözüktü. Hoca Erkani 2. Yari sahaya sürdüyse bir sıkıntı olmaz. Yenilgiyi kabullenememis çıldırmış. Kötü oynuyor ama iyi bir Erkan bize lazım.

Nazim Can
03.03.2015, 01:32
Erkanin bu kadar agresiv olmasi normal, :) su acidan bakmaliyiz olaya, kimse Erkana dogru düzgün pas atmiyor, oyun kurdurtmuyor, dogru mu bence dogru, Ekici, Özer ve Erkan ayni anda olmuyor, acilen Yusufu oraya yerlestirmeliyiz tekrar, Erkan da hamle oyuncusu olarak Klübede kalmali.

matalar
03.03.2015, 01:32
Ilk pozisyona 90 dk girdik. Deniz ile.
Rezil top oynuyoruz.
Iyiki ekici var yoksa halimiz duman

Mert Oğuzlu61
03.03.2015, 01:33

aykut ta fatih atik e hareket çekti. herkes gergindi, hoca toplayıp bunları rehabilite etmeli.

yalnız şu erkan olayı doğruysa yandık.

ibrahim
03.03.2015, 01:33
şuanda dizlerini karınlarına çekmiş şekilde karanlık odalarında yüzlerine vuran monitor ışığı eşliğinde foruma bakınıyorlar :\ gozlerinde son dakika golü yemiş kaleci bakışı..
Ben onları da kazanmamız taraftarıyım. Gelsinler da. :)

Yönetimi sevmiyorum.
Takım kötü oynadı.
3 puan için mutluyum.
Sibeeel adamsın :D

B.AKDEMİR
03.03.2015, 01:34
Her şeye rağmen kazanmak çok güzel bir duygu. Hele ki Ekici ve Cardozo birlikte gol attıklarında sevincim ikiye katlanıyor. Top bu adamlara yakışıyor. Gs maçına kadar Mersin, Antep, Akhisar ve Konya maçlarını kazanmalıyız. Kazanırsak ilk 4 deki yerimizi garantileriz.

Oğuz B.
03.03.2015, 01:34
Ersun Yanal ile Trabzonspor şampiyonluk mücadelesi verecektir. Kudursun şerefsizler. Başladılar işkembeden sallamaya.

Küçük Uğur
03.03.2015, 01:35
Biltrabzonu tanimam etmem stili eleştiri üzerine ama takimin iyiliği için konuşuyor tespitlerine sonuna kadar katılıyorum. Ustune gidip kalp kirmayalim arkadaşlar. Kötü oyun kotu yonetilme ama 3 puan bu akşam bizi lige döndürdü. Bundan sonra iyi oyun oynayacagimizi düşünüyorum.

Sibel
03.03.2015, 01:36
Orada hakeme golden sonra faul diye isyan etti Cardozo. Erkan da yaninda diye ona bağırıyor gözüktü. Hoca Erkani 2. Yari sahaya sürdüyse bir sıkıntı olmaz. Yenilgiyi kabullenememis çıldırmış. Kötü oynuyor ama iyi bir Erkan bize lazım.

Ben hiç öyle görmedim. Çünkü yanına geldi iter gibi oldu. Orta hakem arkada yan hakem diğer tarafdaydı ben mi yanlış hatırlıyorum? Hatta sonra ikisinin arasına girdi hakem.
Bilmiyorum. Tribünden öyle gördüm.

Fatih Özkan
03.03.2015, 01:37
Mehmet ve Cardozo topun başına geçtiğinde anlamıştım gol olacağını...
Bu güzel anı videoya çektiğim için çok mutluyum! Ömürlük, güzel bir hatıra...
Gol ile beraber tribünlerin sevincini de çekince tam oldu.

Yaşar
Biltrabzonu tanimam etmem stili eleştiri üzerine ama takimin iyiliği için konuşuyor tespitlerine sonuna kadar katılıyorum. Ustune gidip kalp kirmayalim arkadaşlar. Kötü oyun kotu yonetilme ama 3 puan bu akşam bizi lige döndürdü. Bundan sonra iyi oyun oynayacagimizi düşünüyorum.
Yok, sen devre arası görmedin burayı. Bir tanesi( kim olduğunu hatırlamıyorum) tek fark yetmez, daha fazla yemeyiz lazım, bunların gitmesi için diye bir şey yazdı. Buna ayar oldu millet.

Alper Beyazay
Deniz ---- Erkan ---- Yusuf
-------Cardozo----------

Şeklinde olamaz mı? Erkan'ın pas alışverişleri iyi bence, serbest oyuncu olarak oynayabilir forvet arkasında..

Nazim Can
Su andaki en büyük sorunumuz, herkes topu ayagina istiyor, kimse mücadele etmek istemiyor, bu sekilde ilk 11 icin bir kisinin hakki olur o hakkida sonuna kadar Ekiciye verirsin, Özer, Sefa ve Erkan kesinliklelig sonuna kadar ilk 11 cikmamali, kimsenin begenmedigi Waris bile sol beke yardim etmekden ileri cikamiyordu, ne Erkan, nede Sefa bu sekilde oynamiyor, Özerin bosnervisi kesinlikle alinmamali yilin hatasi yapilmis olur, gurbetci futbolcularla arasi iyi diye Özere tolerans gösterilmemeli.

matalar
03.03.2015, 01:38
Uğur demiroku biz niye aldık acaba.
bosingwa kesinlikle sağ bek oynamalı.
bosigwa stoperde vasat bence.sırıtmıyor o kadar.yoksa sağbekten daha faydalı değil.
bence uğur stopere bosi sağbeke.
oyuncuların yer değiştirme modasına ersun da uydu.

zx61
Erkan bugün agresifti herhalde herkesle tartışmış ama bunda taraftarın etkisi var bence ıslıklamak filan çok yanlış..bu arada trtdekileri biraz izledim sinirlerim tavan yaptı yok Trabzon zor şehirmiş , şehrin şartlarını bilerek geliyorlarmış..aslında doğruları söylüyorlar ama sonuçta memleket bu adiler laf söyleyince sinirleniyor insan..

emre6117
Erkan meselesi bnce abartildi.ama bu bilgiyi kim abartarak servis ediyor.kim bu hain.erkan hocaya tekmleik atsa hoca onu ikinci yariya cikarir mi.olayda ciddi bir abartma var.

Küçük Uğur
03.03.2015, 01:39
Ben hiç öyle görmedim. Çünkü yanına geldi iter gibi oldu. Orta hakem arkada yan hakem diğer tarafdaydı ben mi yanlış hatırlıyorum? Hatta sonra ikisinin arasına girdi hakem.
Bilmiyorum. Tribünden öyle gördüm.
Hakemle diyaloğa girme diye Erkan veya Cardozo birbirini itmis olabilir ama spiker öyle aktardı olayi ki 2. Yediğimiz goldu Cardozo faul istedi yükseldiği hava topunda faul yoktu ama itirazi hakeme.

gurur6134
03.03.2015, 01:39
Erkanda aytacda iho kazigi tipki waris sefa constant gibi..

Sibel
03.03.2015, 01:40
aykut ta fatih atik e hareket çekti. herkes gergindi, hoca toplayıp bunları rehabilite etmeli.

yalnız şu erkan olayı doğruysa yandık.

Erkan bu akşam gerçekten oynamadı. Oyundan alındığında da bir sıkıntı görmedim kenarda ama.
Ne Erkan 'ı severim ne Ersun'u ama bu olay gerçekse iyi bir ceza verilmeli.
Ortam germe haberi de olabilir tabi.

U.Sadıkoğlu
03.03.2015, 01:40
bmnradyo.com 'da Trabzonspor konuşulmaya devam ediyor...

Nazim Can
03.03.2015, 01:41
Bu arada Ertugrul Sagglam gelsincilere, bence Ersun Hoca her bakimdan Ertugrul saglamdan cok daha kaliteli bir hoca.

iyattara
zeki kadroya girmeye başladı, yine soyunma odasından haberler gelmeye başladı..

sasort
Aytaca bu kadar yüklenilmesine gerek yok, Aytac tam olarak o bölgenin adami zaten degil, yaninda birak De Jongu, Zokora bile olmus olsa cok daha iyi oynardi, press aninda zaten pas cikaramiyor,
Hani su futbolda meshur bir cümle vardir, x ile y yan yana oynamaz diye, iste biz x,y,z yi yan yana oynatip verim almaya calisiyoruz, Erkan da Özer de Ekici de top bana gelsin oyunu ben yönlendiryim diyor, zaten topsuz oyunda hicibiri yok, belki biraz Ekici, Özer ve Ekici yan yana olmuyor, bence macin kilit ani, Özerin cikmasiydi, Ekici o zaman kendine geldi, bence bu maci Ekici degil, Ersun hoca aldi, Özer ve Ekiciyi ayni anda oynatmakdan vazgecmeli, Sefa yerine Deniz, Özer yerine de Constant oyamali, hatta Erkani bir süre yedek klübesine cekip, Yusufu tekrar oynatmaliyiz,

-----------------------------Hakan-------------------------

Bosingwa-------------Aykut---------------Medjani----------Fatih Atik

---------------------------Salih-------------Aytac----------------------

-----------------------------------Ekici----------------------------------

Deniz---------------------------------------------------------------Yusuf

--------------------------------Cardozo-----------------------------------

baktiginiz zaman bugünki kadrodan Sefa, Erkan ve Özeri cikarttim, onlarin yerine en azindan daha sert daha mücedeleci, presi becerebilen, beklerine yardime debilecek adamlar koydum, Fatihi Solbek olarak koydum evet ama en azindan mücadele eder, sene basindan beri sol tarafimizdan yedigimizin golleri haddi hesabi yok, bugünde İshak efendi zor pozisyondaki özere pas atmaya calisip golü resme yedirmisdir.

özer ve ekici yorumun çok doğru

Dip.Ing.Mag.
03.03.2015, 01:42
Hakan
Bosingwa---belkalem--medjani- Yusuf
--------Aytaç-----------Ekici------constant------erkan
------deniz------cardozo-------

Bundan sonra bu kadro ile çıkalım

Gesendet von meinem iPhone mit Tapatalk

Kazım Bostan
Erkan ilk yarının en çok koşanıydı. Sahanın.

Kazım Bostan
Cidden öyle :\

jeepeers
sonuç bizi sevindirdi ama sonuç harici pek de olumlu bir şey yok malesef
organize atağımız yok denecek kadar az
rakip müsade etmediği müddetçe topu bir türlü ayağımızda tutamıyoruz
hocanın ısrarlı bir şekilde bosingva yı stoper oynatma ve fatih i bırakın oynatmayı kadroya alma ısrarı çok saçma
bu adam yıllarca fransa da nasıl oynamış merak ediyorum
erkan her geçen gün kötüye gidiyor
sefa hakkında yorum dahi yapmaya gerek yok
özerin bonservisinin alınmasını çok makul bir sözleşme yapılmadığı müddetçe istemiyorum artık
sevindik mi sevindik ama umut ışığı yok takımda bana göre

Tayfun Aydın
03.03.2015, 01:43
O bu değilde işmdi 2 hafta üst üste deplasmandayız dimi. Hani şu sadece 1 galibiyet alabildiğimiz deplasman. Kötü oynarkende kazanabilmek önemli ama özetlerde pozisyonumuz yok.

sasort
bu waris yusuf yatabare ne zaman kadroda olacak

2 haftada iyileşecek oyuncular nerde ise 1 aydır yok

belkalemi hiç bahsetmiyorum kesin sezonu kapattı

Alper Beyazay

Zaten ne diye affedildiyse!

F. Yıldırım
03.03.2015, 01:44
Kaya aklınca dalga geçiyordu rezil herif, buna haddini bildirmek lazım

biltrabzon
03.03.2015, 01:45
Tekrar söylüyorum cok kötü transferler yaptik.Aldigimiz Erkan ve Constant i topla bir Adrian etmezler.Erkan futbolu kafasinda eskisehir deyken bitirmis,cok yanlis bir transfer.Elimizde patlayan cok adam var maalesef.

Turan AKYILDIZ
03.03.2015, 01:46
Siz Kaya Clingiroglunu elestirecegine,söylediklerini anlamaya calisin.Eger söylediklerini anlayabildiginiz zaman,Trabzonspor IHO gibi adamlarin rahat baskan olabilecegi bir camia olmayacaktir.Unutmayin ki bu mac sans eseri dönmüstür,eger dönmeseydi herkes baskana ve ersuna sallayacakti.Bu futbolla deplasmanda mac kazanamazsin.

kazanmayalım varsın yenilelim varsın küme düşelim ama nedir bu kadar acımasızca eleştirileriniz...şikebahçe ve sekiztaş maçlarını izledim hafta sonu onlar ne oynadılar ki..her hafta sekiztaş demba ba ve töre özellikle töre sayesinde maç kazanıyor biz ekici ya da cardozo sayesinde kazandık mı bu böyle gitmez türü laflar..az keyif alın ya şu takımdan...hep negatif elektrikle nereye kadar...yensekte yenilsekte ölümüne trabzonsporluyuz biz...onu bunu yensin şuna buna fark atsın diye tutmadık biz bu takımı...

zahido
03.03.2015, 01:48
DevrE arasında bourceanu gelseydi rahat rahat izleyecektik takımı.

Önceki sezon takıma direnç katan oydu. Hata yaptık geri çağırmayarak.

Onur
03.03.2015, 01:50
Maç sonu koşu değerlerini verdiler mi?

emre6117
03.03.2015, 01:52
Yanliz kotu oynuyoruz ama ilk yari 5 macta 4 puan almistik.simdi ayni takimlardan 5 macta 11 aldik.bir de iyi oynarsak neler yapacagiz acaba.

Mert Oğuzlu61
03.03.2015, 01:53
Erkan bugün agresifti herhalde herkesle tartışmış ama bunda taraftarın etkisi var bence ıslıklamak filan çok yanlış..bu arada trtdekileri biraz izledim sinirlerim tavan yaptı yok Trabzon zor şehirmiş , şehrin şartlarını bilerek geliyorlarmış..aslında doğruları söylüyorlar ama sonuçta memleket bu adiler laf söyleyince sinirleniyor insan..

ntvspor ergeni diye tabir ettiğim bir kesim var, buna trt nin spor programlarına çıkan adamlar başta olmak üzere diğer programlara da çıkan beyinsizleri ekleyebiliriz. genel olarak istanbul basını işte. bizim hakkımızda en bilindik ahmak yorumları da budur, ''Trabzon zor şehir'' miş miş... bide kendilerinden emin söylüyorlar ya, ezber yorumlar felan artık izlemiyorum bu programları, baydı gerçekten. hepsi istanbul moronu.

tunç elibol benim hocam, spor gazeteciliği dersimize giriyor daha bir tane dersine girmedim araya tatil girdi felan.. bu adamı fazla tanımıyorum, var mıdır TS ile bir vukuatı, ona göre tedbir alalım. çarşamba eğer keyfim isterse dersine gireceğim, tanışırız bakalım neymiş... ntvspor ergeni tanımıma uyuyorsa işimiz var...

Adem Köse
03.03.2015, 01:54
Su andaki en büyük sorunumuz, herkes topu ayagina istiyor, kimse mücadele etmek istemiyor, bu sekilde ilk 11 icin bir kisinin hakki olur o hakkida sonuna kadar Ekiciye verirsin, Özer, Sefa ve Erkan kesinliklelig sonuna kadar ilk 11 cikmamali, kimsenin begenmedigi Waris bile sol beke yardim etmekden ileri cikamiyordu, ne Erkan, nede Sefa bu sekilde oynamiyor, Özerin bosnervisi kesinlikle alinmamali yilin hatasi yapilmis olur, gurbetci futbolcularla arasi iyi diye Özere tolerans gösterilmemeli.

Kesinlikle katılıyorum. Bizim ileri uçtaki kanat oyuncularımız takım savunmasına yardım etmiyor. Bu futbolculara birde Özer ve Ekici eklenince takım savunmamız çöküyor. İkinci yarı Aytaç ve Fatih ikilisi ve Denizin takım savunmasına katkısı ile toparlandık. Ama yine üretkenlikte kötüydük. Bu ikili ile çok normal bir durum. Şimdi bu durumu çözmeliyiz.

Alper Beyazay
DevrE arasında bourceanu gelseydi rahat rahat izleyecektik takımı.

Önceki sezon takıma direnç katan oydu. Hata yaptık geri çağırmayarak.

Aaa hiç öyle denir mi.. Atarlanıp sana gider yapanlar olabilir şimdi, futbol alimlerinin tepkisini çekebilirsin böyle diyerek..

Hakan
Maç sonu koşu değerlerini verdiler mi?
http://tapatalk.imageshack.com/v2/15/03/02/9a286826a136a9ff5cba35338862cfe5.jpg
http://tapatalk.imageshack.com/v2/15/03/02/2c0ce6f74b65b8ce5b03fc4422a9e6de.jpg

yorumsuz6117
Mehmet ve Cardozo topun başına geçtiğinde anlamıştım gol olacağını...
Bu güzel anı videoya çektiğim için çok mutluyum! Ömürlük, güzel bir hatıra...
Gol ile beraber tribünlerin sevincini de çekince tam oldu.

Paylaşta izliyek hacı.. :)

Fatih Özkan
03.03.2015, 01:55

Numaranı özel mesajdan gönderirsen WhatsApp üzerinden videoyu atabilirim.
Bir kaç arkadaşa o şekilde ulaştırdım. :o

Kasım BEKTAŞ
03.03.2015, 01:57
bu soyunda odasından haberler nasıl dışarı sızıyor?

Alper Beyazay
03.03.2015, 01:57

Ne zaman yorumunu görsem BB geliyor aklıma. :D

Hakan
03.03.2015, 01:59
Aaa hiç öyle denir mi.. Atarlanıp sana gider yapanlar olabilir şimdi, futbol alimlerinin tepkisini çekebilirsin böyle diyerek..
Ben sana basit bir şaka yaptım, algılayamadın.
Sürekli ergen falan diyip laf sokmaya çalışma,verdiğin cevabı da unutmadım.

Onur
03.03.2015, 02:00
@Hakan teşekkürler.

Karabük yatmaktan koşamamış...

Oğuz B.
03.03.2015, 02:01
Yatabare- Serdar G.- Waris- Medjani- Yavru- Akbaş- Fatih Ö.-Belkalem

İlk maçta 11'de bulunan isimlerdi. Bugün hiçbiri yoktu. Bu kadar dalgalanma dünya üzerinde kaç takımda olmuştur bilemiyorum.

Allah yardımcımız olsun. Umarım geri kalan tüm maçları kazanırız. Kazanamasak da canları sağolsun.

memmedaga
03.03.2015, 02:01
Mehmet Ekici gerçekten tarihimizin en faydalı transferi olabilir özelikle maliyetine bakılırsa.

Daha önce Constantın vurdumduymazlığını pek çok kişi vurgulamıştı dikkatli izleyince bende onun colmanvari bir hal aldığını yazmıştım birkaç pasına aldana arkadaşlar sürekli kadrolarına yazıyorlardı.

Bence bu adamın kafası karışık özellikle oynama istediği mevki ile alakalı, forvet arkasında 10 numara gibi bir pozisyonda oynamak istiyor ona serbestlik ve insiyatif verilmesini istiyor ama sorun şu ki öyle bir olaya ne kapasite yeter nede Ersun Yanal tarzında var bu. kendisi farkında değil bizden gittikten sonra zannetmiyorum ki tekrar Milan gibi bir klüpte oynayabilsin...

Turan AKYILDIZ
03.03.2015, 02:02
Yanliz kotu oynuyoruz ama ilk yari 5 macta 4 puan almistik.simdi ayni takimlardan 5 macta 11 aldik.bir de iyi oynarsak neler yapacagiz acaba.

aaynen öyle geçen haftaki o son dakika adamın kıçıyla attığı golü yemeseydik 2. yarının en iyi takımıydık şuan...

Uğur Gündüz
03.03.2015, 02:03
Mehmetspor : 3 Karabük : 2. Bu kadar ezik oynayıp, maçın hiç bir anında rakibe Üstünlük kuramadığımız bir oyunu onun sayesinde aldık. Eğer Cezalı ya da sakat olsaydı bu maçı almamız imkansızdı. Bu arada HG denen Tetikçi net penaltıyı gördü ve vermedi. Sanırım haftaya maçı garantiledi.

Gerek TRT gerekse lig tv Kazandığımız maçlardan sonra bağlanmasınlar ve mümkünse yorum yapmasınlar, hele o sütü bozuk Kaya Çilingirlioğlu denen serzevat babasını mezarında bir kere daha kahretmiştir. Aslında onların o bozuk suratlarını izlemek de ayrı bir zevk...

Bera B.
03.03.2015, 02:04
Maçın özetinin son anları bile heyecan veriyor yalnız. Maç bitmek bilmemiş resmen.

asilhamsi
03.03.2015, 02:05
Siz Kaya Clingiroglunu elestirecegine,söylediklerini anlamaya calisin.Eger söylediklerini anlayabildiginiz zaman,Trabzonspor IHO gibi adamlarin rahat baskan olabilecegi bir camia olmayacaktir.Unutmayin ki bu mac sans eseri dönmüstür,eger dönmeseydi herkes baskana ve ersuna sallayacakti.Bu futbolla deplasmanda mac kazanamazsin.

--------------------------------------------------------------------------------------------

hocam sen gercekten bu forumu cok fazla geriyorsun.Bak kardesim siyasette tartıslır,efendime soyliyeyim ekonomi tartısılır ama futbol boyle birsey degildir.

Futbolda bir takıma gonulden,sartsız destek verirsin.

Kaya dedigin mahluku az once izledim yoneticilerimizin 15 puanımız calındı soylemiyle kucucuk beyniyle dalga geciyor.Sende buraya gelmis bunu anlamaya calısın diyorsun.Bu hanzonun nesini anlamaya calısalım?

Sana tek tek mac sayayım puanlarımızın gaspedildigi.Kotu oynuyorsun diye hakem hatalarıyla puanlarının calınması ayrı konular.Ne yani kötü oynuyorsun diye puanını mı calsınlar.

Futbol taraftarlıgı gonul isidir.Akıl,mantık bilmem ne işi değildir.

Yol yakınken seni daha mutlu edecek bir takımın taraftarı olmanı tavsiye ediyorum.

Ben bu takımı gonulden destekledigine kensinlikle inanmıyorum.

Seni okuyunca kendimi antu forumuna yazı yazan biri gibi hissediyorum.

Burası taraftar forumu istedigini yaabilirsin ama takımı,futbolcuyu,yonetimi,hocagı assagılayamazsın.

Tekrar ediyorum burası taraftar forumu.

BURADA TEK DOGRU VAR.

O DA BUYUK TRABZONSPOR...

Turan AKYILDIZ
03.03.2015, 02:06
Mehmetspor : 3 Karabük : 2. Bu kadar ezik oynayıp, maçın hiç bir anında rakibe Üstünlük kuramadığımız bir oyunu onun sayesinde aldık. Eğer Cezalı ya da sakat olsaydı bu maçı almamız imkansızdı. Bu arada HG denen Tetikçi net penaltıyı gördü ve vermedi. Sanırım haftaya maçı garantiledi.

Gerek TRT gerekse lig tv Kazandığımız maçlardan sonra bağlanmasınlar ve mümkünse yorum yapmasınlar, hele o sütü bozuk Kaya Çilingirlioğlu denen serzevat babasını mezarında bir kere daha kahretmiştir. Aslında onların o bozuk suratlarını izlemek de ayrı bir zevk...

size bişey diyeyim mi şu kadro az kıpırdasın o sekiztaşı ya da fb yi geçmezsek bende Turan değilim..adamların asıl korkusu o...çoğu maçları hiç bişey oynamadan sadece hırs yaparak kazandı bjk bunu biliyorlar o yüzden deliriyorlar...

Alper Beyazay
03.03.2015, 02:08
Ben sana basit bir şaka yaptım, algılayamadın.
Sürekli ergen falan diyip laf sokmaya çalışma,verdiğin cevabı da unutmadım.

Şakayı insan yerine göre duruma göre yapar, öncesini bilmiyorsun madem yorum yapma. Kastettiğim kişiler arasında yoktun boşu boşuna üzerine alınma.

Yaşar
03.03.2015, 02:10
3. Gol öncesi frikikte eşimle aramda geçen diyalog:
Kucagimda oğlum var. Eşime " çocuğu kucagimdan al gol olacak" dedim. O da "ordan gol olmaz, çocuğu bana satmaya çalışma dedi" . Sonra gol olunca çocuğu kucağından almak için attığı départ gormliydiniz.

Sefer A.
03.03.2015, 02:10
bence de, hele Alemdar reis uzaklaştırılmamalıydı:D

adam profesyonel eleştiriyordu, başlık başlık yazısını yazıyordu, küme düşmeyi yazmasa güzel de yazıyordu aslında:)

Onun yazilari okunurdu yaa, katilirsin katilmazsin ama keyifle okursun yani, uzaklastirilmasinin sebebi agir elestiriler ve alt kümeye düseriz demesi mi ? Öyleyse kötü olmus yazik olmus bence ama tabi bilmiyorum isin içinde baska seyler de olabilir

Alper Beyazay
03.03.2015, 02:11
3. Gol öncesi frikikte eşimle aramda geçen diyalog:
Kucagimda oğlum var. Eşime " çocuğu kucagimdan al gol olacak" dedim. O da "ordan gol olmaz, çocuğu bana satmaya çalışma dedi" . Sonra gol olunca çocuğu kucağından almak için attığı départ gormliydiniz.

Son cümleye nedense iyi güldüm. Gözümde canlandı bi an. :D:D

memmedaga
03.03.2015, 02:12
Onun yazilari okunurdu yaa, katilirsin katilmazsin ama keyifle okursun yani, uzaklastirilmasinin sebebi agir elestiriler ve alt kümeye düseriz demesi mi ? Öyleyse kötü olmus yazik olmus bence ama tabi bilmiyorum isin içinde baska seyler de olabilir

uzaklaştırılmasının sebebi bunlar değil yalnızca

Turan AKYILDIZ
03.03.2015, 02:13
kaya efendi bjk aleyhine santimlik ofsaytları gösterirken hiç bjk nin kötü oyunundan bahsetmezsin dimi ama...sanane benim kötü oyunumdan sanane benim 100 milyon harcamamdan...o sahadaki kara gömlekli satılmış düdükler adil maç yönetmek zorundalar...bu Trabzon kötü oynuyor 100 milyon mu ne harcamış şunları bide ben doğrayayım deme hakları mı var be şerefsiz kanı bozuk adam...şu an lider olan takıma bi bak bakayım bir kaç hafta evvel o takım hakkında neler yazılıyordu basında..neler söylüyordunuz siz dönekler ekranlarda...bakın o takım kötüde oynadı parada harcadı ama maçlarını kazandı ve liderliğe yükseldi...sıkıştığı maçlarda o satılmış kara gömlekliler yetişti..bak sonuç ne oldu kötüde oynasa adamlar liderler ...hem de senin o çok övdüğün şikebahçe ve sekiztaşına puan farkı yaparak...sen hala daha konuş çilingir efendi...nasıl olsa derler ya ağzı olan konuşuyo..suç sizin gibilerde değil benim vergilerimle ayakta duran devletin televizyonuna sizleri çıkaranda...yazıklar olsun onlara verdiğim vergiler haram zıkkım olsun...

F. Yıldırım

bende bilmiyorum, farklı sebepler de olabilir

Sefer A.
Constantin problemi alkol, idmana alkollü geldigi bile olmuş (kesin bilgi)

Bilgi nereden ? :)
Ah be constant bir rahat dur daa
Sene sonu yollanir, yollansin da zaten, yapacak pek bir sey yok sorunlu topçu herhalde

Hakan
03.03.2015, 02:15
http://tapatalk.imageshack.com/v2/15/03/02/b48dcafce02d99129731367c511511ab.jpg

Gecenin fotoğrafı

sasort
03.03.2015, 02:15
constant konusunda bende olması taraftarıydım ama içki muhabbetini ilk kez duydum

bir jaja daHA istemiyoruz arkadaş disiplinli kariyer peşinde topçu lazım bize

kyodou
03.03.2015, 02:16
======== Hakan ========
Salih Aykut Bosingw İshak
======== Aytaç =========
Deniz = Ekici Erkan = Yusuf
======= Cardozo ========

Küçük Uğur
03.03.2015, 02:17
constant konusunda bende olması taraftarıydım ama içki muhabbetini ilk kez duydum

bir jaja daHA istemiyoruz arkadaş disiplinli kariyer peşinde topçu lazım bize
Sadece alkolden değildir o olay. Ama Constant da sıkıntı büyük saha icindeki oyunundan anlaşılıyor.

Mustafa OK
03.03.2015, 02:18
bosingwa sağ beke geçmeli acilen...

stoperde o olsada olmasada gol yiyoruz zaten... hiç değilse kanttan bir kaç orta atarda gol atarız...

birde deniz ilk 11 de olmalı artık...

ersun hocanın bunları yapması gerek...

Kazım Bostan
03.03.2015, 02:19
Constant gidiyo diye milanlılar halay çekiyorlardı sebebi anlaşıldı şimdi :(

biltrabzon
Evet hakem cok kötü idi,isterse attigimiz ofsayt golüde iptal edebilirdi ne yapacaksin asacakmisin kesecekmisin.Önce bir top oynayalim,takim olalim,kazanmaya baslayalim sampiyonluk yarisinda olalim,o zaman o hakemlerde bu kadar rahat düdük calamaz.Hakemleri bahane edersek rezil yönetilmeyi ve yapilan yanlis transferleri göremeyiz ve koca sene bir karabük galibiyetiyle mutlu olmaya devam ederiz.Hadi ben futbolu bilmiyorum futboldan anlamiyorum,neden Trabzonspor un oynadigi rakiplere bahis siteleri düsük oran veriyor.Trabzonun deplasmanda oynadigi her macta ev sahibini favori gösteriliyor koskoca Trabzonspor a yakisiyor mu,bunlarda mi bu isi bilmiyor?

sasort
arkadaşlar bu uğur ne zaman oynayacak

ben haftaya aykut uğur olsun diyorum defans

bu arada sakatlardan iyileşen yok mu waris yusuf ona göre kadro yazacam

sasort
03.03.2015, 02:24
Sadece alkolden değildir o olay. Ama Constant da sıkıntı büyük saha icindeki oyunundan anlaşılıyor.

ne kadar para alıyor Allah bilir

kardeş bize kariyerini düşünen topçu lazım içki içen adamda gelecek beklemek bence hayal

haklısın gerçekten sahada belli ediyor bir bakıyorsun sper oynuyor bir bakıyorsun yeller esiyor

bence sileceklerini zannetmem ama constant la oturup konuşulması lazım

sen ne istiyorsun zevk sefa ise burası zevk sefa değil kardeşim

yok kariyer ise hayatına önem ver işine odaklan

trbzonsporlu
03.03.2015, 02:24
Maalesef haftaya da Aytaç cezalı büyük ihtimalle hoca oraya cezasi biten medjaniyi koyacak bosingwa yine stoper oynayacak Özerde sakat haftaya yine değişik 11. bizim en büyük problemimiz kadro istikrarimiz yok. Böyle giderse de olacagi yok bir sakatlanan geri dönmüyor aykutla ekicide bu aksamki mactan sonra kart sınırına geldiler

Bana göre Bosingwa mutlaka sağ bek oynamali yusuf iyilesirse sol kanatta yusuf, ozerin yerinde erkan, sefanin yerine de deniz oynamali.

Bu arada oynadigimiz oyun berbat fakat vahid hocanın sadece 4 puan çıkardığı ilk 5 haftadaki rakiplerden ersun hoca ile 11 puan çıkardık. gs maçına kadar 4 mactanda galip ayrilmaliyiz. Eğer önümüzdeki sıralamada altimizda olan takimlarla oynayacagimiz bu 4 maci alirsak zirve ile puan farkı bayagi azalacaktir.

Bu arada son golden sonra ekici ilk kez böyle çılgınca sevindi hatta formasını cikariyordu aklına sarı karti olduğu geldi vazgeçti. Bundan sonra lehimize yay civarında frikik kararı veren hakeme penalti vermiş gibi itiraz olacaktir. Allah sakatlıktan korusun ekiciyi ve diger oyuncularimizi.

Ne kadar kötü oynarsa oynasinlar oyuncularin ozellikle ekicinin bize yasattigi sevinç paha bicilemez. Bu akşamki spor programlarını izlerken yarın ki gazeteleri okurken aldığımız alacagimiz zevk mutluluk için binlerce Teşekkürler Trabzonsporum.

kyodou
03.03.2015, 02:28
Bir hakem direkt skora etki etmese bile, hatta maçı 5-0 kaybetsek bile, psikolojik üstünlüğü rakibe vererek maçın kaderini değiştirmiş olabilir. Bu maçta da öyle oldu zaten. Çilingirin Trabzona gıcığı yok, cahil bir insan. Futbolu bilmiyor. Aklına ne gelirse onu söylüyor. Zaten kafası kıyak. Yarın da Şikecilerin aleyhinde atıp tutar. Şuç çilingirde değil. Böyle mal adamları bu programlara duayen diye koyanlarda.

Küçük Uğur
03.03.2015, 02:30
Constant gidiyo diye milanlılar halay çekiyorlardı sebebi anlaşıldı şimdi :(
Bizdeki en büyük sorun yildiz olduğunu sanan ama mücadele etmeden bir hic olan oyuncular topluluğu var. Ekici Özer Erkan Constant gibi. Ekici mücadele etmeden de skora katki yapıyor ama ya siz diğerleri kosmayinca bir taraftarin en sevmediği oyuncu tipleri oluyorsunuz. Erkan da adam olur ama Özer ve Constant sezon sonu gitmeli.

kardeş bize kariyerini düşünen topçu lazım içki içen adamda gelecek beklemek bence hayal

haklısın gerçekten sahada belli ediyor bir bakıyorsun sper oynuyor bir bakıyorsun yeller esiyor

sasort
03.03.2015, 02:31
beyler bilgisi olan var mı sakarlarda durum nedir

özer de katılmış sakatlar kafilesine

yatabare
belkalem
waris
yusuf

Nazim Can
03.03.2015, 02:32
Bu arada hakem buz gibi penaltimizi, ve rakibe kirmizi karti vermedi.

Küçük Uğur
03.03.2015, 02:32

yatabare
belkalem
waris
yusuf
Waris ile Yusuf takimla calismalara basladi. Belkalem doktor kurbani 3-4 hafta daha yok Yatabare 1-2 haftaya döner.

biltrabzon
03.03.2015, 02:35
Constant in 4 yillik maliyeti 12,5 milyon euro,bu transfere imza atan zihniyet Adrian i tartisip,simdi susuyor.Adrian in karakteri herhalde bu adamdan daha pahalidir.

Ercan DEMİRCİ
03.03.2015, 02:36
Sinirden kafayı yediğimiz bir maçı daha geride bıraktık bu yeteneksizler ordusunu çıplak gözle seyretmek ayrı bir ızdırap bunlar adamı katil eder...

U.Sadıkoğlu
03.03.2015, 02:37
İkili tartışmalara ceza vereceğim lütfen üslubunuza dikkat edin ve Forum Kuralları çerçevesinde yorumlar yapın.

İlk ve son uyarıdır.

Uğur Ö.
03.03.2015, 02:37
Constant in 4 yillik maliyeti 12,5 milyon euro,bu transfere imza atan zihniyet Adrian i tartisip,simdi susuyor.Adrian in karakteri herhalde bu adamdan daha pahalidir.
Karakter çok önemli.O paralara Demba Ba getirilirdi.Hemde adamda karakter dibine kadar var.

kyodou
03.03.2015, 02:38
Hiç sorma arkadaş. Birden aklıma İho'nun "Yaptığımız transferler bir Zokoranın maliyeti değil" demişti. Ondan sonra gelecek başkan da; "Yaptığımız transferler bir Constant maliyeti değil" der. Batar gideriz. :(

murat3861
03.03.2015, 02:39
Maçta müthiş gerildim. Ekici inanılmaz frikik atıyor.berbat oynadık. Cordozoyu maalesef besleyemiyoruz.

Turan AKYILDIZ
Evet hakem cok kötü idi,isterse attigimiz ofsayt golüde iptal edebilirdi ne yapacaksin asacakmisin kesecekmisin.Önce bir top oynayalim,takim olalim,kazanmaya baslayalim sampiyonluk yarisinda olalim,o zaman o hakemlerde bu kadar rahat düdük calamaz.Hakemleri bahane edersek rezil yönetilmeyi ve yapilan yanlis transferleri göremeyiz ve koca sene bir karabük galibiyetiyle mutlu olmaya devam ederiz.Hadi ben futbolu bilmiyorum futboldan anlamiyorum,neden Trabzonspor un oynadigi rakiplere bahis siteleri düsük oran veriyor.Trabzonun deplasmanda oynadigi her macta ev sahibini favori gösteriliyor koskoca Trabzonspor a yakisiyor mu,bunlarda mi bu isi bilmiyor?

ya ne diyorsunuz Allah aşkına bu takım ikinci yarı daha maç kaybetmedi...geçen haftaki son dakika golü olmasa ikinci yarının en çok puan toplayan takımı konumunda olacaktık...onca sakat adam var...her hafta değişik kadroyla sahaya çıkıyoz...herhalde normaldir bu kopuk kopuk oyun...

Laz_61
öldük öldük dirildik ya ama cok heycanliydi.

MaEsTrO
Takim berbat, oyun berbat, resmen cildirdim.

Son dakikada lig sonuncusundan baski yiyoruz, topu cikaramiyoruz. Hele hele hakem son düdügü calinca futbolcularimizin kupa almis gibi sükür secdesi yapmasi beni utancimdan yerin dibine soktu.

Kisa ve öz; Ekici,Bosingwa,Onur,Cardozo disindakileri at gitsin. Gerisinden birkac tane yedek cikar o kadar. Aci ama ortada takim makim yok.

sasort
03.03.2015, 02:40

aga adrianın oyunu hafızandan silindi herhalde

ne yaptın spor haberlerinde asist yaptı bir tane ona istinaden mi yazıyorsun

adrian press yapmaz adam kovalamaz top ayağına gelince koşan topçu

resmen takım bir kişi eksik oynuyordu o zaman

constant daha iyi bence ama oyuna bakıldığında

ama fayda noktasında farkları yok bence

ibrahim
03.03.2015, 02:41

yatabare
belkalem
waris
yusuf
Zeki çok sakar mesela. Bu ismi Uğur Demirok takip ediyor. Maç içinde sakarlaşan başka futbolcularımız da mevcut. Konsentrasyon eksikliğinden kaynaklanıyor olabilir. :P

Küçük Uğur
03.03.2015, 02:41
Cardozo gibi Bosingwa gibi Medjani Belkalem gibi yeteneği ölçüsünde takima birseyler veren karakterli futbolcular lazim bize. Constanti ilk gun adi geçtiğinde de istememistim Vahid hocanın bize attığı en büyük kaziktir bu adam. Duzelmez bu sezon sonu 2.5 milyon euro bonservisi de gectim gerekirse sozlesmesi feshedilmeli.

Sefer A.
03.03.2015, 02:45
uzaklaştırılmasının sebebi bunlar değil yalnızca

Neydi peki abi bilgin var mi ? hakaret falan mi, yoksa uzaklastirilan eski bir üyenin farklli hesapla tekrar üye olmasinin fark edilmesi falan mi, oluyor böyle seyler bazen :)

bende bilmiyorum, farklı sebepler de olabilir

biltrabzon
03.03.2015, 02:45
Sefa,ishak,waris,Erkan ve constant in toplam maliyeti 30-35 milyon euro yillik ücretleri ile beraber.Aslinda bu tablo her seyi anlatiyor.Bu gamsiz, isyan etmeyen,sahada isirmayan adamlarla mi sampiyonluga oynayacagiz,yok oynamayacaksak bunlari kim neden transfer etti.

Oğuz B.
03.03.2015, 02:46
Yalnız adam birinci tercihim değildi dedi, net bir şekilde.

Cardozo gibi Bosingwa gibi Medjani Belkalem gibi yeteneği ölçüsünde takima birseyler veren karakterli futbolcular lazim bize. Constanti ilk gun adi geçtiğinde de istememistim Vahid hocanın bize attığı en büyük kaziktir bu adam. Duzelmez bu sezon sonu 2.5 milyon euro bonservisi de gectim gerekirse sozlesmesi feshedilmeli.

Ercan DEMİRCİ
03.03.2015, 02:47
Takım berbat hatta takım diyebileceğimiz bir grup yok sahada 4.lük inanılmaz bir başarı olur. Ekici de bir yere kadar.

Küçük Uğur
03.03.2015, 02:49
Gec oldu ama giderken gördü Constantda ki gamsizligi ve söyledi. Ki onun zamaninda bu kadar da lakayt değildi bu Constant.

sasort
03.03.2015, 02:50
her maç kadro kurmada sıkıntı çektiğimiz mevkiler orta saha ve defans

bakalım mersin maçında orta sahada kimi kullanacak

constant affedilirse oynar ama antremanlara da katılmadı nasıl olacak allah bilir

Sefer A.
03.03.2015, 02:56

1. tercik kimdi bilmiyorum ama, Vahid hoca ve yardimcilari Constant'in kisiligini falan pek artastirmadan aldiklarini ve bu konuda hata yaptiklarini kabul etmislerdi ilerleyen haftalarda, yalniz hizli hizli çabucak transfer yapma isteklerinden dolayi bazi seyleri es geçtiler atladilar, kampa mampa yetissin daha fazla idman yapip hazir olsunlar diye aceleye getirdiler isi...

Ufak ayrinti :
Golcü konusunda 1. tercih Mitroglou idi, Slimani ise 2 ya da 3. tercihti yanilmiyorsam, hatta Slimani'ye "seni alacagim, sporting'le bagini kopar" diyen de Vahid hocaydi, Slimani de zam falan yaygara kopardi, ardindan Slimani'nin alinmamasi sonrasi Slimani Vahid hocaya bayagi sinirlendi kirildi, ve bu sefer takima geri dönmek için ugrasti (paf takimina yollandi), dönüp te porto'ya karsi önemli müsabakada gol atinca hem taraftarin gözünde hem de takim içinde takima oturmasi daha çabuk oldu...

Şanlı SanMarino
03.03.2015, 02:59
1. tercik kimdi bilmiyorum ama, Vahid hoca ve yardimcilari Constant'in kisiligini falan pek artastirmadan aldiklarini ve bu konuda hata yaptiklarini kabul etmislerdi ilerleyen haftalarda, yalniz hizli hizli çabucak transfer yapma isteklerinden dolayi bazi seyleri es geçtiler atladilar, kampa mampa yetissin daha fazla idman yapip hazir olsunlar diye aceleye getirdiler isi...

Ufak ayrinti :
Golcü konusunda 1. tercih Mitroglou idi, Slimani ise 2 ya da 3. tercihti yanilmiyorsam, hatta Slimani'ye "seni alacagim, sporting'le bagini kopar" diyen de Vahid hocaydi, Slimani de zam falan yaygara kopardi, ardindan Slimani'nin alinmamasi sonrasi Slimani Vahid hocaya bayagi sinirlendi kirildi, ve bu sefer takima geri dönmek için ugrasti (paf takimina yollandi), dönüp te porto'ya karsi önemli müsabakada gol atinca hem taraftarin gözünde hem de takim içinde takima oturmasi daha çabuk oldu...

O zaman golcü olarak Cardozo kaçıncı tercihti?
Bir de orta sahada Bibras hiç tercih konusu oldu mu?
Merak konusu.

Armağan Dere
03.03.2015, 02:59
Aytaç,Özer,Sefa,İshak kesin kes boş adamlar..
Boşuna para verildi bu oyunculara..
Atik ve Salih Dursun,Deniz Yılmaz yedek olarak kalsınlar..
Bu takımın iskeleti;
Constant,Ekici,Cardozo,Bosingwa,Hakan(Onur),Aykut, Belkalem..
Kalan 4 kişi de bulunmalı artık..
Ortasaha ve bekler olarak çok kötü oynuyoruz..
Waris,Yatabare konusuna hiç girmiyorum zaten..

Armağan Dere
03.03.2015, 03:01

Trbzonspor'un açıklaması aşağıdaki gibidir;

AC Milan'dan transfer edilen profesyonel futbolcu Kevin Constant ile 4 (Dört) yıllık anlaşma sağlanmıştır.

Yapılan anlaşmaya göre oyuncuya;

2014-15 futbol sezonu için 2.400.000.-EUR garanti ücret,
2015-16 futbol sezonu için 2.250.000.-EUR garanti ücret,
2016-17 futbol sezonu için 2.250.000.-EUR garanti ücret,
2017-18 futbol sezonu için 2.100.000.-EUR garanti ücret ödenecektir.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

Armağan Dere
03.03.2015, 03:05
Ha bu arada Ekici'nin son pozisyonu faul değildi..
Sanırım bu hafta hakem bizi kayırdı

Doğan BULAT
03.03.2015, 03:07
Çok mu zor Sefa'nın yerine Deniz'i oynatmak?

Taş gibi bir sağ bek olan Bosingwa yı stopere kaydırıp Salihi sağ beke koymak ne saçmalıktır?

Koyacaksan Salih'i kesici olarak görev karşılasın rakibi rahatsız etsin oyunu bozsun

Bu takım da Yusuf'a bile kızılıyor ama Yusufun ölüsü şu an ki Erkan'dan daha çok iş yapar.

Cardozonun partneri Deniz olmalı bence..

Berke6198
Yılmaz Vural'ın takımlarından hiçbir zaman hayır gelmez...

2 Cardozo, 1 Ekici diyorum.

Golleri ters çeviyoruz... :)

jairzinho
şu costant a verilen paraya benim hala aklım almıyor aga.avrupada ismi şöhreti çok değil.kariyeri belli.istatistkleri belli.

şu verilen yıllık ücretle çok kariyerli oyuncu getirirsin aga.

costant küçülmekte olan milana gitmiş sıradan bir oyuncu.kötü değil belli bir yeteneği var ama şu yaşına kadar elde ettiği kariyer vasat verilen para inanılmaz yüksek.

bosi nin cardozo nun hatta moulada nın büyük kariyerleri var aga.costant bu sınıfta değil ki.neye göre şu para verildi enteresan.

Küçük Uğur
Maci izlememissiniz dun kargalara çalınan penalti bugün bize calinmadi dk 66 da.

POYRAZ
Tebrikler Trabzonsporum.

jairzinho
03.03.2015, 03:08
30 transfer içinde en büyük kazık costant tır kesinlikle.750 bine oynayacak oyuncaya 2.4 milyon avro vermek enayiliktir.net

kyodou
03.03.2015, 03:08
Şunu gördükki; az para alanlar daha çok mücadele ediyor. Bakın karabüke, topladı ucuz zencileri, usain bolt gibi koşuyorlar. Bizim Constant da parayı içkiye yatırıp sahada sarhoş geziyor. Mustafa Yumlu bile geçen yılki iyi performansından sonra maaşına iyileştirme alınca sapıttı. Constant sene sonu kesinlikle gönderilmeli. 3 M € ya okutsak iyidir. 7.5 M € maaşından da kurtulmuş oluruz.

Oğuz B.
03.03.2015, 03:10
Maçı izlemeden yorum yapmayın. Bugün de sahada doğrandı Trabzonspor.

İskender YILMAZ
03.03.2015, 03:11
Seneye ilk 11 için Onur, Bosingwa ve Ekici olmak üzere üç banko 11 oyuncumuz var.

Aykut Demir -bu performansını devam ettirdiği takdirde-, Belkalem, Aytaç Kara, Yusuf, Erkan, Deniz, Cardozo maça ve duruma göre kullanılabilecek, takımda kalması gereken isimlerdir.

Hakan Arıkan, İshak Doğan, Constant, Waris sezonun kalan kısmında gösterecekleri performansa ve transfer tekliflerine göre değerlendirilebilir.

Mustafa Akbaş, Zeki Yavru, Musa Nizam, Soner Aydoğdu, Sefa Yılmaz kovulmalı; Fatih Öztürk, Medjani, Ferhat Yazgan, Yatabare ile yollar ayrılmalıdır.

Özer bonservisi maximum 250 bin euro seviyesine çekilirse alınmalıdır, kötü yedek değil. Fatih Atik'in 19. adam olarak tutulması taraftarıyım, iş ahlakı ve mücadelesi üst düzeyde, birkaç mevkide de belirli standartta maçlar çıkartabiliyor.

İbrahim Demir, Uğurcan Çakır, Mertcan Çam, Oğuzhan Acar kiralanmalıdır.

Salih Dursun ve Uğur Demirok da 27-28 kişilik kadroda yer alabilir, problem değil.

Sefer A.
03.03.2015, 03:13
O zaman golcü olarak Cardozo kaçıncı tercihti?
Bir de orta sahada Bibras hiç tercih konusu oldu mu?
Merak konusu.

Cardozo sanirim 2. tercihti, Slimani 3.
Aslinda net bir siralama yoktu, Mitro da alinsa bahane bulabilirdi ilk tercihim bu degil diyebilirdi Vahid hoca ama Mitroglou en çok istedigi golcüydü o kesin
Cardozo degil de Slimani olsaydi farkli sistem kurardi, ama Cardozo da Slimani de olmazsa olmaz degildi Vahid hoca için, 90% eminim
Mitroglou alinsaydi çok daha mutlu olurdu o 100%
Ama alinmamasinda yönetim pek suçlu degil bence, son günlerde olympiakos kiralik olarak aldi adami, sonuçta eski takimi ve ülkesi, oraya gitmemesi için bizim belki de 2,5-3m€ vermemiz gerekirdi yillik
Ama ben o zaman bile söylüyordum, waris'e 6m€ verecegine 8m€ Mitro'ya ver, yilligi fazla olsa da önemli degil, olsun elinde Mitro Cardo ikilisi, +7 puan yaz, Onur sakatlanmasa +10 yaz, haydi +7 olsun o da, etti sana +14 :)

Mitro alinsaydi Papadopoulos alinmazdi, hatta bu konuda hiç bilgim yok bilsem yazarim ama bence olympiakos sözlesmeli oyuncusunu bize beles verdiyse isin içinde Mitro meselesi vardir, Mitro için sartlari zorlamayinca onlar da Papadopoulos'u beles verdiler, bana öyle geliyor... bizim de 1yillik sözlesme imzalamamiz da bir garip yani, hiç 2 3 4'ten asagi imzalatmayiz kimseye genelde :)
Bir de sunu merak ediyorum Papadopoulos kaç yilligina imza atti çin'e, eger aek tekrar Yunan süper ligine çikarsa oraya gidecektir büyük ihtimal

Armağan Dere
03.03.2015, 03:17
Maci izlememissiniz dun kargalara çalınan penalti bugün bize calinmadi dk 66 da.

yakın mesafe değil miydi bizim pozisyon..
Bjk ninki sanki biraz daha farklı..
Adamın kayarken eli havada ve uzak mesafe
Bursa'nın ki de penaltı değil bizim ki de bence..

Sefer A.
03.03.2015, 03:17

Hafif te olsa vardi
Mehmet Ekici orada firtina gibi geliyor, azcik ucundan dokunsan yeter adamin dengesi bozulur düser
Orada faul yapan aptal iste, mâdem dokunmayacaksin yaklasma, bizim topçu öyle hareket yapsa ve hiç dokunmasa dahi, uzaktan baktiginda faul gibi duruyorsa ben bizim topçuya kizarim hakeme çok çok kizmam
Bir sey yapacaksan tam yapacaksin, Salih'i bu yüzden begeniyorum mesela, topa hamle mi yapacak bam diye giriyor topa, bazen tehlikeli giriyor ama istegi arzusu niyeti topa müdahale edip tehlikeyi uzaklastirmaksa sorun yok, Ishak'a bakiyorsun müdahaleleri hep yumusak, çok kibarca, bu aksam mesela bir geri pas verdi kaleciye, etrafta rakip oyuncu da var, biraz daha uyanik olsalar isteseler o topu alip gol atabilirlerdi, deli oldum izlerken yahu...

jairzinho
03.03.2015, 03:18
hala colman ayarında bir cm ve dejong ayarında bir dm yok .haliyle gelecek sezon büyük hedefler peşinde koşulacaksa buralara transfer şart.

zaten sezon başından beri en büyük eksiklik cm ve dm mevkileri idi.devşirme oyuncularla oynandığından takım defansı arızalar yaşadı yaşıyor.

bu bölgeye yapılacak 2 kaliteli transferle takım kimyası çok değişir gelecek sezon.fazla transfere gerek yok.

Armağan Dere
03.03.2015, 03:20
Maçı bu arada 90 dk izledim..
nerde doğrandık onu göremedim bu sefer..
Karabüklüler kendilerini yere çok bıraktılar
Profosyonellik ayağına doğru
ama maç da uzadı hakeza..
Ben hakemin yönetimini beğendim
bariz bir hata yaptığını sanmıyorum

Berke6198
03.03.2015, 03:21

O hızda topa doğru koşan bir futbolcunun arkasında kalır, arkasında kaldıktan sonra topla tamamen alakasız şekilde sırtına dirseğinizi koyar, belini belinizle iterseniz o faul olur.

O hızda topa doğru koşarak gelen futbolcuya en ufak bir müdahale bile onun dengesini bozup düşürmeye yeter.

He, derseniz ki Ekici'ye yapılan faulün düşüşü o kadar değildi, anlarım. Ama faul yoktu demek ayıp olur.

Ekici kafasına koymuştu frikik almayı, o pozisyona da o amaçla girdi. Rakip faullük hareket yaptı, dengesiz girdi ve Ekici de bu teklifi geri çevirmedi pozisyonu aldı resmen.

Eee, bunu senelerce en iyi Alex yaptı. Zaten o pozisyonlarda gelen darbeyi büyüterek yansıtmak biraz da Ekici gibi futbolcarın işi.

Sefer A.
03.03.2015, 03:24
alex yillarca öyle faul aldi, daha da faulle alakasi olmayanini aldi, onlarin sayesinde gol atip spikerlerin kiçlarini yirtarcasina aleeexxxx aleeexxxxx aleeexxxx diya bagirmalarina sebep oldu...

Armağan Dere
03.03.2015, 03:29
O faulu her yerde her maçta vermezler onu da demek lazım..
Faul gibi bir faul değil..

jairzinho
03.03.2015, 03:30
costant a verilen parayla dejong alınırdı aga.tam bi dm.süper lig için biçilmiş kaftandı.50 tane adam alacağına 5 tane sağlam oyuncu almak mantıklı olan.

Jedi
03.03.2015, 03:30

ulan bu site yüzünde bi gün boğazıma yemek takılacak ölecem vallahi,

koptum yine yoruma, resmen masaya fışkırttım yediklerimi :D:D:D:D

Jedi
03.03.2015, 03:32
O kadar çok küfür ettim ki hakeme...
O kadar ağır cümleler kurdum ki...
Maçın ardından "Dinden çıkmış olabilirim!" düşüncesi ile Kelime-i Şehadet getirdim...

al bir tane daha, bunları kitap yapacam bu gidişle.

her maçtan sonra efsaneleşen komik yorumlar :D:D:D

Oğuz B.
03.03.2015, 03:37
Karabük'ün 2. golünden önce Cardozo'ya net faul var. Adam elini dayayıp yükseliyor. Bariz penaltı verilmedi. 30 küsür faule prim tanıdı vs vs..

Hakem müthiş maç yönetti haklısınız.

Armağan Dere
03.03.2015, 03:46
Bordo mavili kulübün KAP'a yaptığı bildirim şu şekilde; "Bundesliga'da mücadele eden Werder Bremen takımından transfer edilen profesyonel futbolcu Mehmet Ekici ile 3 (Üç) yıllık anlaşma sağlanmıştır. Yapılan anlaşmaya göre oyuncuya;
2014-15 futbol sezonu için 4.046.000.-TL garanti ücret,
2015-16 futbol sezonu için 29.08.2015 tarihindeki T.C. Merkez Bankası Döviz Satış Kuruna göre sabitlenmek üzere 1.400.000.-EUR garanti ücret,
2016-17 futbol sezonu için 29.08.2016 tarihindeki T.C. Merkez Bankası Döviz Satış Kuruna göre sabitlenmek üzere 1.400.000.-EUR garanti ücret ödenecektir.

Yalnız Mehmet'in ücreti en yakın zamanda artırılmalı yoksa sezon sonu kaçabilir Trabzondan..

Hakan
03.03.2015, 03:49
Ahahahahaha :D :D

http://tapatalk.imageshack.com/v2/15/03/02/461c8102e48d9b6c2be0dc03ab80123a.jpg

keyifli gündü herkese iyi geceler :)

Hamdi Karamahmutoğlu
03.03.2015, 04:13
Güzel bi galibiyet oldu. (=

yüregimts
03.03.2015, 04:16
Hala faul degildi bilmem ne değildi diyenleriniz var.Bizim de penaltı verilmedi bilmem farkında mısınız ?

Her maç bizi 1-0 önde başlatsalar bile bizim çaldıkları alın terimizin karşılığı olamaz ...

Bırakın Allah aşkına ne zaman kupamız verilir adalet yerini bulur... O zaman haksızmış bize verilen faul dersiniz...

hyasin61
03.03.2015, 04:23
Hakem ınceden ınceye dogramaya calıstı ama onuda yendık cok sukur.

Sefaenes
03.03.2015, 04:33
kötü futbol karsi 3 puan super Allah dan ekicimiz var Hakemlere birsey demiyorum cünkü dünyada hangi dilde küfür varsa hak etiyorlar hatta uzayda canlilar varsa onlarin dilinde ne kadar küfür varsa hepsini hak ediyorlar. Adam gibi bir mac yöneltsinler, gözünün önündeki eli görmemek bu küfürü yemeyi seven hakem olmak lazim

kyodou
03.03.2015, 04:54
Her zaman hakemden önce "hakeme rağmen maçı kazanması gereken Teabzonspor'u" eleştiren biri olarak söylüyorum. Bu gece hakeme rağmen kazandık. Verilmeyen penaltı ve onların ilk golünden önce Cardozoya yapılan faul olmasa bile hakem ince ince psikolojik üstünlüğü rakibe verdi ve bizi resmen katletti. Maç 2-1 olunca 1-2 ucuz etkisiz faul verdi bize. Sonra baktı bastırıyoruz, 2 yi atmamamız için elinden geleni yaptı. Ona rağmen kazandık. Bu hakem bu gece tüpçü babasından büyük fırça yiyecek bence.

Mustafa Çakar
03.03.2015, 05:09
İyi geceler renktaşlar konuyla alakasız olacak ama ;
Odama asabileceğim dev bir 8 - MEHMET EKİCİ Posteri almak istiyorum Trabzonspor formasıyla tabiki ve mümkünse o güzel gollerinden birini attıktan sonra tek elini havaya kaldırarak tribünlere baktığı o poz :) baya arandım ancak bulamadım, nereden edinebilir, sipariş edebilirim acaba fikri olan var mı ?

Erman Aydın
03.03.2015, 05:19
Odama asabileceğim dev bir 8 - MEHMET EKİCİ Posteri almak istiyorum Trabzonspor formasıyla tabiki ve mümkünse o güzel gollerinden birini attıktan sonra tek elini havaya kaldırarak tribünlere baktığı o poz :) baya arandım ancak bulamadım, nereden edinebilir, sipariş edebilirim acaba fikri olan var mı ?

Bulursaniz beni de haberdar eder misiniz ? =)

Tatar Kemal
03.03.2015, 05:48
Karabük'ün ilk golü açık ve net ofsayt. Fatih Atik'in ortası yüzde yüz penaltı. Bu takım daha nasıl maç kazansın. Yine iyi kazanabilmişiz maçı.

Sefer A.
03.03.2015, 05:53
Hala faul degildi bilmem ne değildi diyenleriniz var.Bizim de penaltı verilmedi bilmem farkında mısınız ?

Her maç bizi 1-0 önde başlatsalar bile bizim çaldıkları alın terimizin karşılığı olamaz ...

Bırakın Allah aşkına ne zaman kupamız verilir adalet yerini bulur... O zaman haksızmış bizi verilen faul dersiniz...

Tebrik ediyorum
Kutluyorum
Gerçekten çok iyi bir yorum, içim acidi ayni zamanda...
:alkış:

Hakan
03.03.2015, 06:16
Trabzonspor dergisiyle birlikte verilen poster var ama arkada Fatih Atik manzarası var :)

Mert Zaman
03.03.2015, 08:18
Mehmet EKİCİ...

HOPA'LI TS'Lİ
03.03.2015, 08:51
Karabük oyuncuları adeta Avni Aker'e yatmaya gelmiş. Düşen kalkmadı.
Bi de maç sonunda ağlıyorlar. Hak ettiniz işte.

ccd6167
03.03.2015, 09:41
Berbat bi oyun 3 puan iyi

Takımda sistem bazında bişiler değişmeli

Pozisyona giremediğimiz bi maçta 3 gol atmak her baba yiğidin harcı değil

Hoca cok formsuz ve heyecansız acaba seneye mi saklıyor enerjisini

Her maç gol yemekten gına geldi valla en azından bu sene hoca defansı oturtmak için çabalasın

taha küçük
03.03.2015, 09:42
Bosingwa sağ beke geçmeli stoperde oynayınca hücum organizasyonlarimiz düşüyor.

annttiigs
03.03.2015, 09:43
Bordo mavili kulübün KAP'a yaptığı bildirim şu şekilde; "Bundesliga'da mücadele eden Werder Bremen takımından transfer edilen profesyonel futbolcu Mehmet Ekici ile 3 (Üç) yıllık anlaşma sağlanmıştır. Yapılan anlaşmaya göre oyuncuya;
2014-15 futbol sezonu için 4.046.000.-TL garanti ücret,
2015-16 futbol sezonu için 29.08.2015 tarihindeki T.C. Merkez Bankası Döviz Satış Kuruna göre sabitlenmek üzere 1.400.000.-EUR garanti ücret,
2016-17 futbol sezonu için 29.08.2016 tarihindeki T.C. Merkez Bankası Döviz Satış Kuruna göre sabitlenmek üzere 1.400.000.-EUR garanti ücret ödenecektir.

Yalnız Mehmet'in ücreti en yakın zamanda artırılmalı yoksa sezon sonu kaçabilir Trabzondan..

o kacma isini kansizlar yapar. bir de sozlesmesi bitmis kansizlar :)

serkanholep
03.03.2015, 10:03
yahu sanki lehimize penaltı verildi

ama lehimize penaltı verilmeyen pozisyon oldu

hangisinin gol olma yüzdesi fazla (ekici yi düşünmeyin ama)

doğrusu bana göre net faul

kötü futbol iyi sonuç

ersun hoca bizden giderken de takım buna yakın oynuyordu ama yerli kalitemiz daha iyiydi

o takım 2-3 takviyeyle şampiyon oldu

bu takımın 3-4 takviyeye ihtiyacı var ama takviyeler net olmalı

alıp 11 e koyacağın oyuncu gelecek

4 oyuncuya vereceksin 20 milyon euro

10 oyuncuya verirsen olmaz bu parayı

Tayfun
03.03.2015, 10:08
Akşamki maçta Ersun Yanal ve takım Mehmet Ekici'ye dua etsin ...

Külünkoğlu
03.03.2015, 10:17
Kıyamam...
http://icube.milliyet.com.tr/GaleriHaber/2015/03/02/trabzonspor-kardemir-karabukspor-3-2-5363352.Jpeg

Külünkoğlu
03.03.2015, 10:19
Bu arada pozisyon fauldü veya değildi

Yorumum şu,

Trabzonspor olarak hakem hataları ile kazanalım istiyorum. Özellikle büyük maçları. Alışkanlık olsun hakemlerde sürekli ama sürekli haksız maçlar kazanalım istiyorum.

Allah'ın kulu Trabzonspor'un hesabı kesilmeden adalet edebiyatı yapmasın.

serkanholep
03.03.2015, 10:20
dün akşam yorumculardan biri bjk nin çok yolculuk yaptığını söyledi ve puan kaybını buna bağladı

3 ist. pisliği ellerinde imkan olsa trabzon,antep,sivas gibi uzak takımları ligden düşürür

ulan bizim yaptığımız yolculuklara bak. onları dile getir

sadece evimizde oynadığımız maçlarda trabzondayız

5 maç istanbula diğer maçlarda hep uzak yerlere gidiyoruz. avrupa maçları varsa değme keyfimize

Keleşoğlu
03.03.2015, 10:30
Ekici'nin faul pozisyonunda benim dikkatimi çeken faulun olduğu yer ile kullanıldığı yer. Maçı izlemedim hakem mi topu oraya çekti yoksa ekici mi bilinçli olarak topu geri aldı?

Ahmet Ulusoy
03.03.2015, 10:33
Takımda Türkiye'nin görüp görebileceği en iyi frikik ustası var ve her maç frikikten gol atıyor. Bu maçta 2 gol 1 asist yapmış... Son 2 sayfa yorumları okudum. Adamını öven yorum çok az. Adam resmen efsane arkadaşlar etmeyin.

Turgay Atalay
03.03.2015, 10:40
Bosingwa, Mehmet ve Hakanı çıkar, ilk yarıda oynayan şuursuz grup maç sonu evin dönüş yolunu bulamazlar. Takımda parıldayan tek şey Mehmet.

Burçak
03.03.2015, 10:40
akşam hakemede gömdük. yılmaz vuralada gömdük. haddini aşan karabok a da gömdük.
karadeniz takımıymış. yemişim öyle takımı. lige çıktığında seviniyorduk birde.
feneri gördüklerinde altına yatan Trabzon kümeye diye bağıran takıma koymak başka keyifliydi..
uzun zamandır böyle sevinmemiştim.
sırf bu çakalları sevindirmediğimiz için. sırf kümeye düşmemek için çırpınırken bir tekmede biz vurduğumuz için..

Gurpas
03.03.2015, 10:42
Özer bu futbol anlayışıyla amatör liglerde top oynar.

Faik Yılmaz
03.03.2015, 10:44
Karabüklü futbolculara gelsin :

Baktın hiç olmuyor bakmayacaksın.....

Her pozisyonda kendini yere atmayacaksın....

Atarsan atarlar, gidersen gider...

Büyüksen Ekici'ye cevap ver......

İskender Çakmak
03.03.2015, 10:48
Bireysel performansla maçı aldık. Ersun Hocanın kadro hatası bariz gözüktü. Bosingwa'yı stoperde denemeyi antremanlarda yapmalı ve hazırlık maçlarında...
90 dakika boyunca hiçbirşey yapmayan bir Trabzonspor var. Savunma yapamıyoruz hucüm da yapamıyoruz.
Aytac'a da hırsından dolayı teşekkür ederim. Ama kırmızı görmediyse taraftar sayesinde. Maçın o gerginliğinde Avni Aker'de Trabzonlu bir futbolcuya kırmızı kart zor çıkar.
Mehmet Ekici ve Cardozo... Bu adamlara teşekkür ediyorum. Hakkını veriyorlar. Formaya saygı bu... Takıma sevgi bu...

serkanholep
03.03.2015, 11:04
akşam hakemede gömdük. yılmaz vuralada gömdük. haddini aşan karabok a da gömdük.
feneri gördüklerinde altına yatan Trabzon kümeye diye bağıran takıma koymak başka keyifliydi..
sırf bu çakalları sevindirmediğimiz için. sırf kümeye düşmemek için çırpınırken bir tekmede biz vurduğumuz için..

asıl düşmesi gerekenler ibb,kasımpaşa,akhisar

ne taraftarı ne de camiası var

gerek yok bunlara

bunların yerine altay,karşıyaka,göztepe,samsunspor,orduspor,antaly a gibi şehir,tarih ve camiası olan takımlar olmalı süper ligde

tabi akhisarı bi nebze ayırabiliriz

UĞUR DURTAŞ
03.03.2015, 11:26
*dünkü oyuna bakarak kazanılmış maç olarak görmüyorum.

*sadece 3 puan

*değişen hiç bir şey,takım her hafta geriye gidiyor.

*geçen hafta yazmıştım..

*hakan aykuta,aykut ishaka,ishak bosiwgaya,bosiwga fatihe,fatif aytaça
aytaç hakana,hakanda taça.

*2015 yılında basit anadolu takımının bizi avni akerde presle boğarak,kendi sahamıza hapsetmemizi görecekmişiz.

*zamanında rakip bizim sahada ,orta sahayı zor geçerdi,şimdi rakipten baskı yiyoruz,orta sahayı 3 pas yaparak geçemiyoruz.

*burada tek suçlu

*ne yönetim

*nede teknik heyet

*tek suçlu

*futbolcular.

*dünkü maçın en iyisi ekici diyorlar.

*bence değil.

*iki gol süper

*bir asist oda süper

*ya onun dışında?

*ekici iyi kumaş,klas bir oyuncu

*ama çok çamuk çalım yiyor,çalıma fazla giriyor,ara paslarını vermiyor veya veremiyor.

*ekici teneğindeki bir oyuncu cardozoyu rakip kaleciyle 2 veya 3 defa karşı karşıya getirebilir kanısındayım.

*bosiwga yanlış yerde oynuyor.
*özerin bonservisi alımı konusunda iyi düşünülmeli.
*sefa belli bir süre değil 11''de
*18'e alınmamalı.
*geldiği günden bügüne kadar nasıl bu kadar şans buluyor anlamakta güçlük çekiyorum.adamda biraz kişilik olur kardeşim.sıfır katkıyla oynuyor.
*deniz sakatlıktan çıktı,sefa ya 10 basar.
*erkan zengin katkısız,
*fatih sadece koşuyor,
*aytaç sade oynamayı tercih etmiyor.
*kendine çok güveniyor,gereksiz çalım atıyor ve top kaybediyor.
Her hafta olduğu gibi bu haftada ciddi hakem hatası oldu
göçek 2 metre önündeki penaltıyı vermedi.

havalar ısınıyor hafta içi maçlarımız kalmadı.
ersun hocanın yerinde olsam ,haftaya mersin daha sonraki hafta antep ile oynuyoruz.
takımı 15 günlüğüne antalyada kampa sokarım.
faydalı olur diye düşünüyorum.
syg.

Adem Erdoğan
03.03.2015, 11:28

Bir de ersun'a gömeydik iyiydi. :)

ffırtına
03.03.2015, 11:37
Acaba bir sezonda en fazla frikik golü atan kim ? Ekici rekor kırabilir belki de ..

barisb
03.03.2015, 11:49
Bu arada pozisyon fauldü veya değildi

Yorumum şu,

Trabzonspor olarak hakem hataları ile kazanalım istiyorum. Özellikle büyük maçları. Alışkanlık olsun hakemlerde sürekli ama sürekli haksız maçlar kazanalım istiyorum.

Allah'ın kulu Trabzonspor'un hesabı kesilmeden adalet edebiyatı yapmasın.

Kafamdaki senaryo hep budur. O maçlarda kötü oynayıp son dakikalardaki haksız bir penaltı veya ofsayt golü ile gelen galibiyet sonrasında salyalarının akışını izlemek...

arifberkay
03.03.2015, 11:55
Bu Erkan ın tribi kime ? Tipini sevdiğiminin olcan ı da böyle başlamıştı...

Oruç
03.03.2015, 12:13
Yatarsan kaldırırlar işte böyle.

Hakemi de yenin diyordunuz ya onu da yaptık. Hem de bu haldeyken.

Seneye Onur-Bosi-Ekici-Cardozo dörtlüsüne eş değer kalitede 4 adam daha 11e monte etmeliyiz.

Ekici harika. Adam Bundesliga'da sakatlıklarla boğuşmasa Mesut gibi Avrupa devlerinde rahatlıkla oynayabilirdi.

emre6117
03.03.2015, 12:15
yalnız ekic hamiden bile daha iyi duran top kullanıyor.inşallah uzun yıllar formayı giyer yeni bir onurumuz daha olur.hırs,yetenek,azim adamda herşey var.resmen isyan ediyor maçlarda.özerde aynısını yapıyor ama özerdeki biraz kontrolsüz güç.bu arada arkadaşalar ekicinin performansında ve bu kadr kolay adapte olmasında bnce özerin payı büyük.özeri bu kadar kolay harcamayalım.bn yumluya dahi üzüldüm.belli bir yeteneği olan trabzonlu oyncuları takımda tutmalıyız.ama zekiyi değil tabiki de.kalan maçlara
hakan
bosi....aykut(uğur)....belkalem(medjani)....yusuf

deniz(waris)...aytaç....salih(f.atik,özer).....erk an
...ekici....
... cardozo (yatabare)
takım kesinlikle çift ön libero oynamalı.savunma çok açık veriyor.yusuf ve bosi kanatta oynayıp ataklara destek vermeli.ve tüm maçlara deniz veya waristen biri ve cardozo ile başlanmalı çünkü cardo çok yalnız kalıyor.özellikle deplasmanlarda faydasız kalıyor.ekici on numara pozisyonunda oynamalı.savunmadan çok top almaya geliyor,buda etkisini azaltabiliyor.

Faik Yılmaz
03.03.2015, 12:26
yalnız ekic hamiden bile daha iyi duran top kullanıyor.inşallah uzun yıllar formayı giyer yeni bir onurumuz daha olur.hırs,yetenek,azim adamda herşey var.resmen isyan ediyor maçlarda.özerde aynısını yapıyor ama özerdeki biraz kontrolsüz güç.bu arada arkadaşalar ekicinin performansında ve bu kadr kolay adapte olmasında bnce özerin payı büyük.özeri bu kadar kolay harcamayalım.bn yumluya dahi üzüldüm.belli bir yeteneği olan trabzonlu oyncuları takımda tutmalıyız.ama zekiyi değil tabiki de.kalan maçlara
hakan
bosi....aykut(uğur)....belkalem(medjani)....yusuf

deniz(waris)...aytaç....salih(f.atik,özer).....erk an
...ekici....
... cardozo (yatabare)
takım kesinlikle çift ön libero oynamalı.savunma çok açık veriyor.yusuf ve bosi kanatta oynayıp ataklara destek vermeli.ve tüm maçlara deniz veya waristen biri ve cardozo ile başlanmalı çünkü cardo çok yalnız kalıyor.özellikle deplasmanlarda faydasız kalıyor.ekici on numara pozisyonunda oynamalı.savunmadan çok top almaya geliyor,buda etkisini azaltabiliyor.

Abi Hami frikik kullanırken kale arkasındaki taraftarlar bile tedirgin oluyordu...... top bize gelirmi diye :)

Murat KARAKURT
03.03.2015, 12:30
Ben gerçekten bazı arkadaşları anlamıyorum. Neymiş Mehmet'e yapılan faul çalınmayabilirmiş. Beyler o faulü çalan şeref yoksunu adam ceza sahası etrafındaki faullerimizi o dakikaya kadar çalmadı Mehmet'ten dolayı. Neyi konuşuyoruz biz. Adam gözünün önündeki elle oynamayı çalmıyor. Her hafta olduğu gibi rakibin sert faullerine kart çıkmazken bizim futbolcuların her hareketine kart anında çıkıyor. Bu kadar doğrucu olmayın yahu. Ohhhh iyi ki çalmış faulü de golümüzü atmışız...

Mustafa OK
03.03.2015, 12:46
Maçı bu arada 90 dk izledim..
nerde doğrandık onu göremedim bu sefer..
Karabüklüler kendilerini yere çok bıraktılar
Profosyonellik ayağına doğru
ama maç da uzadı hakeza..
Ben hakemin yönetimini beğendim
bariz bir hata yaptığını sanmıyorum

bariz bir hata daha nasıl olabilir... adam 2 metre önündeki eli görmüyor bariz penaltıyı vermiyor...

ama doğru bu hata değil art niyet...

PortoDeGalinhas
03.03.2015, 13:14
Acaba bir sezonda en fazla frikik golü atan kim ? Ekici rekor kırabilir belki de ..
son 12 yilda 1 sezonda en fazla 5 tane frikik golu atan oyuncular(selçuk, hoojdonk,wederson,hagi) Ekici nin suan 4 tane var, 2 tane daha atarsa geçiyor.

Yaşar
03.03.2015, 13:15
Karabük lü futbolcular maç boyunca yevlerde yatıp zamandan çaldılar. Maçın sonunda ise zaman onlara lazım oldu. Bu gibi durumlarda ilave zaman eklemeyeceksin aslında. Bakalım daha yerde yatiyor mu böyle takımlar?

B.Yiğit
03.03.2015, 13:18
hakem tarafından katle uğradık. daha ne yapabilirdi kazanmamızı engellemek için. karabüğün 2. golü net faul üstüne çok net olan penaltıyı es geçti.. yani skora -2 yönde etki etti..

geçen hafta net kırmızıyı es geçmişlerdi hep rakiplerimizin lehine hata yapılıyor.

ekicinin kazandığı fauldu adamın topla ilgisi yok önünü kesiyor.
onuda nasıl verdi anlamadım zaten çok göze batmamak için heralde.

reisoğlu61
03.03.2015, 13:24
bosingwa kesinlikle sagbeke yine gecmeli, defansa aykutun yanina ugur monte edilmeli.
yusuf ta iyilesince erkan in yerine oynamali. özerde yedege cekilmeli

serkanholep
03.03.2015, 13:37
yahu hakemin vermediği penaltı var verdiği faul çalınmayabilir ama verdi

nasıl adil oluyor bu hakem

hadi haybeye penaltı verse faulu çalmasa anlarım da bu nedir

faul ve penaltının gol olma yüzdelerini bir karşılaştırın

ekiciyi düşünmeden

Uğur Demircioğlu
03.03.2015, 13:42
Ekiciye yapılan müdahale kesinlikle faul. Kaldı ki o faule kadar verilmeyen 20 tane faul var lehimize.

Gurpas
03.03.2015, 13:47
Dün akşam çok keyiflendim....

Hakan
03.03.2015, 13:49
http://tapatalk.imageshack.com/v2/15/03/03/b813d7728762527f3c53f47d6911d6e3.jpg

Romaschenko adamdır :)

Ertan 51
03.03.2015, 13:53
Galibiyet güzel,3 puan güzel :)
daha da iyi olacağız inşallah.
TEŞEKKÜRLER FIRTINAM

Harun-61
03.03.2015, 13:56
Takim neden bu kadar ruhsuz merak ediyorum.
Herkes parasini catir catir aliyor, istenilen futbolcular alindi ?
Problem nedir ?
Heyecanin olmamasi nedendir ?

.

Sibel
03.03.2015, 13:56
3.golde yaşanan sevinci unutamıyorum.
Unutamam da sanırım.
Hele kapalıyı.

Ertan 51
03.03.2015, 13:59
http://tapatalk.imageshack.com/v2/15/03/03/b813d7728762527f3c53f47d6911d6e3.jpg

Romaschenko adamdır :)
8 in kralı en kötü 2 tane daha atar ve son 10 yılın en çok frikik atanı olur çıkar.

Yaşar
03.03.2015, 14:05
Problem nedir ?

.
Takım dün ruhsuz falan değildi. Hatta gördüğün en istekli takımdı. 2. Yarı resmen rakipler kavga ettiler, kazanma hırsını yüzlerinde gördüm. Sorun fiziksel yorgunluk.

yüregimts
03.03.2015, 14:37
https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpf1/v/t1.0-9/11025705_10153025720391839_7289439466434020479_n.j pg?oh=dc26b790245e8d5ea03a1e4f60130b3b&oe=558A4206&__gda__=1434558329_aa58fe9a1db1015a5e7535f4a7ec558 a

Adem Köse
03.03.2015, 14:41
Problem nedir ?

.

Bu yoruma genel olarak bakarsam. Birinci nedeni ;

şampiyonluk hedefinden erken kopmamıza bağlıyorum. Onlara kazandıkları paralar çok normal geldiği için para ile hırslandıramazsın. Hedeflerinin olması gerek, neyin hırsını gösterecekler ya da neyin mücadelesini verecekler. Şampiyonlar ligine zaten kalamayız diye düşünüyorlar, UEFA ya katılmak ise çok bu takıma çok hafif geliyor.

İkinci nedeni olarak da haftada iki maç yapmaya alışkın olmadıklarından bazı maçlarda motivasyon sorunu yaşadıklarını düşünüyorum. Bunda daimi bir 11 olmaması da etkili, futbolcu kafa olarak bir sonraki maça hazırlanmıyor çünkü ilk 11 oynayacağını bilmiyor. Bir sonraki maçta İlk 11 oynayacağını bilenler zaten döktürüyor.

selcuk
03.03.2015, 14:55
o son pozisyonda memoya havaya cikarken arkadan sarz var, bu poziysona faul demiyen kusura bakmayin ama art niyetlidir

kurallari okursaniz faule tesebbüsün faul olarak degerlendirilir yaziyor, o adamin memoya girisi her türlü fauldü dokunma olmasa bilen

adam son adimda izlerseniz topu birakip sag ayagini memonun bölgesine dikiyor, o an faul zaten, sonrada arkadan yaptigi sarz sari karttir

only ts
03.03.2015, 14:57
haber basligina bak Mehmetcik..bunlar ne iciyor bunlari yazarken ?

halil ibo
03.03.2015, 15:04
Karabük,Yılmaz Vural'ın gazıyla bayağı bir puan toplar.Ama dün sertlikleri nizami olanı-olmayanı ile agresif oyunları yetmedi.
Biz dönem dönem gösterebildiğimiz agresiflik ile Ekici'nin üstün yeteneği ile sonuca gidebildik.

Hakan Yeşilyurt
03.03.2015, 15:06
Son bir kac sayfaya bakmadim ama..Mehmetin pozisyonuna faul degildi diyen bence forumu terk etmelidir..bu kadar da olmaz.rkip takim taraftari bile faul degildi demiyor arkadas.

Harun-61
03.03.2015, 15:10
3.golde yaşanan sevinci unutamıyorum.
Unutamam da sanırım.
Hele kapalıyı.

Gökhan Ünal'in Avni Aker'de Bursa'ya attigi gol geldi aklima :)

Hakan Yeşilyurt
03.03.2015, 15:11
Hafta sonu zor pozisyonlarda burs ve bjkye calinan penaltilari gorunce..Bize calinmayan penaltilarda art niyet ariyorum..Mac izlerken dayimin dedigi gibi hakem mac yonetmeye gelmedi..nasil Trabzonsporu durdururum derdindeydi.

Sibel
03.03.2015, 15:49

2011'den sonra ilk kez böyle sevinç gördüm.:)
CL maçlarında bile, Lille attığımız gol de bile görmedim bu yüz ifadelerini, uçarak sevinmeyi.
Ben sevinmeyi bırakıp taraftarın sevincini izledim.
7'den 70'e çıldırmış Trabzonsporlular.
Ne bileyim çok güzeldi:) Kapalıdakiler bir başka.
Düşünsenize binlerce siyah giymiş adam çılgınlar gibi zıplıyor yahu.

Faik Yılmaz
03.03.2015, 16:02

Evet arkadaşlar Gökhan Ünala giydirirken ( ben severdim kendisini :) ) müthiş bir vuruşla gol atmıştı.... formasını çıkarıp bir sonraki haftada cezalı olmuştu...

hey gidi günler...

Ertan 51
03.03.2015, 16:06
2011'den sonra ilk kez böyle sevinç gördüm.:)
CL maçlarında bile, Lille attığımız gol de bile görmedim bu yüz ifadelerini, uçarak sevinmeyi.
Ben sevinmeyi bırakıp taraftarın sevincini izledim.
7'den 70'e çıldırmış Trabzonsporlular.
Ne bileyim çok güzeldi:) Kapalıdakiler bir başka.
Düşünsenize binlerce siyah giymiş adam çılgınlar gibi zıplıyor yahu.
Ne güzel valla şu anlattıkların,
sizlerin bu denli sevinmesine ben de çok sevindim :)
seneye 2011 ortamını yeniden yaşar,bol bol o sevinçleri yaşarız inşallah.

arifberkay
03.03.2015, 16:42
Akşam biraz izledim de şansal le denizli Ekici için ''keşke benim olsaaaaa'' gibi bakıp konuşuyorlardı.Allah nazardan saklasın...

PortoDeGalinhas
03.03.2015, 16:52
Puan durumuna baktım da geçen hafta son dakika da gol yemeseydik şikeciler ile aramızda 8 puan kalacaktı. Bu hafta gs ile oynayacakları düşünülürse yukarıya ciddi ciddi yaklaşabilirdik

Çağatay_
03.03.2015, 16:55
2. yarıdaki hırsı her maç göstersek kimse önümüzde duramaz. Bizim problemimiz coşkulu oyun.

Coşkulu ve istekli oyunu oynadıktan sonra oyun planı da oturtulur, defansif sorunlar da çözülür.

Adem Akyüz'
03.03.2015, 17:14
Galibiyet ve 3 puan çok güzel. 3 puanı getiren golün son dakikalarda olması sevinci daha da arttırdı.
Sevinirken unutmamamız gereken şeyler de var tabi. Dün 75 dakika boyunca çok kötü oynadık.
İlk yarı ne hırs, ne de taktik adına hiçbir şey yoktu. İkinci yarı Deniz ve Salih'le hırs eklendi ama taktik yine sıfır.
Cardozo'nun golünden sonra biraz pozisyon bulmaya başladık.
Bunda da baş rol oyuncusu Mehmet Ekici. Allah onu takıma kazandıranlardan razı olsun.

*
Takım olarak düzeltmemiz gereken çok şey var.
Başta hocanın fantezi denemeleri.
Özellikle 2 haftadır iyi oynayan Deniz yerine Sefa'nın tercih edilmesi büyük bir hataydı.
Bunun dışında Bosingwa'dan stoper yaratma çabasının da tutmayacağı belli.
Bu şekilde hem stoper, hem sağ bek sekteye uğruyor.
Uğur neden oynamıyor çok merak ediyorum. Yetersiz ise neden transfer edildi?
Ayrıca sağ bekte Bosingwa dışında biri oynayacaksa bunun Salih olduğunu herkes görmüştür herhalde.
Ersun hoca ile devam edilmesi taraftarıyım ancak hocanın bu yanlışlarını düzeltmesi gerekiyor.
Tutmayacağı belli fantezi denemeleri takıma zarar veriyor.

*
Son olarak da ben uzun zamandır Avni Aker'de böyle bir sevinç hatırlamıyorum.
3. golden sonra bütün tribünler çıldırdı desem yanlış olmaz sanırım.
Böyle bir sevinci en son şampiyon olduğumuz sezon 1-0'lık Bursa maçında görmüştüm.
Ne günlerdi be..

Courage
03.03.2015, 17:39
Bundan sonra ortasahada Aytaç -Salih ikilisi mutlaka oynamalı. Aytaç öyle yada böyle Salihten daha fazla ofansif deneme yapıyor şutları falan var. Salihte kesici olarak hem de dinamizm anlamında takımı ayakta tutar.

Önlerindeki 3 lü yada 2 li oyuncuların form durumlarına göre değişebilir. Ben Yusuf -Erkan ilerinin hemen önünde Mehmet ve en uçta Cardozo ile başlanması gerektiğini düşünüyorum.

Deniz ,Özer ve Constant (bilhassa son 2 si) kalemizden mümkün olduğunca ileride oynatılmalı.

....

Takımımızı ve özellikle tek başına maçı koparan Mehmeti galibiyet için tebrik ederim.

uemit
03.03.2015, 17:57
Galibiyet ve 3 puan çok güzel. 3 puanı getiren golün son dakikalarda olması sevinci daha da arttırdı.
Sevinirken unutmamamız gereken şeyler de var tabi. Dün 75 dakika boyunca çok kötü oynadık.
İlk yarı ne hırs, ne de taktik adına hiçbir şey yoktu. İkinci yarı Deniz ve Salih'le hırs eklendi ama taktik yine sıfır.
Cardozo'nun golünden sonra biraz pozisyon bulmaya başladık.
Bunda da baş rol oyuncusu Mehmet Ekici. Allah onu takıma kazandıranlardan razı olsun.

*
Takım olarak düzeltmemiz gereken çok şey var.
Başta hocanın fantezi denemeleri.
Özellikle 2 haftadır iyi oynayan Deniz yerine Sefa'nın tercih edilmesi büyük bir hataydı.
Bunun dışında Bosingwa'dan stoper yaratma çabasının da tutmayacağı belli.
Bu şekilde hem stoper, hem sağ bek sekteye uğruyor.
Uğur neden oynamıyor çok merak ediyorum. Yetersiz ise neden transfer edildi?
Ayrıca sağ bekte Bosingwa dışında biri oynayacaksa bunun Salih olduğunu herkes görmüştür herhalde.
Ersun hoca ile devam edilmesi taraftarıyım ancak hocanın bu yanlışlarını düzeltmesi gerekiyor.
Tutmayacağı belli fantezi denemeleri takıma zarar veriyor.

*
Son olarak da ben uzun zamandır Avni Aker'de böyle bir sevinç hatırlamıyorum.
3. golden sonra bütün tribünler çıldırdı desem yanlış olmaz sanırım.
Böyle bir sevinci en son şampiyon olduğumuz sezon 1-0'lık Bursa maçında görmüştüm.
Ne günlerdi be..

bu sevinme olayi da ben trabzonspor tahriinde cok maclar hatirlamiyorum mesela son dakika golleri bununda etkisi var sanki :)

Adem Akyüz'
03.03.2015, 18:06
bu sevinme olayi da ben trabzonspor tahriinde cok maclar hatirlamiyorum mesela son dakika golleri bununda etkisi var sanki :)

Dünkü sadece son dakika golünden değildi. Maç içinde de hakemin tutumu olsun, rakip oyuncuların sürekli yatması olsun baya gerildi taraftar. Üstüne bir de 2-1'den geri gelip son dakika golüyle maçı kazanmak olunca çok büyük bir sevinç çıktı ortaya :)

DEEP BLUE
03.03.2015, 20:23
İyi oynamışız kötü oynamışız filan umurumda değil... Trabzon kümeye diye bağıran tüm takımlar kümeye gitsin.. Tribündeydim... Hayatımın en acaip son 10 dakikasını geçirdim.. Stat yıkıldı... Orada olmak müthiş bir şeydi..

Son golümüzden sonraki fotoları yükleyebilecek biri var mı gençler... Özellikle oyuncularızın üstüste olduğu foto lazım...

Erkan YILMAZ
03.03.2015, 20:57
çok kötü oynamamıza rağmen mucize bi şekilde yendik 2.yarı yerden kalkmayan bu kadar çirkefleşen bi takım

görmedim inşallah küme düşen takımlar arasında başta gelir kasımpaşada düşerse süper olur

seneye fenere yatan bize gelince kabaran 2 takımdan kurtulmuş oluruz

Mustafa Calik
03.03.2015, 21:03
İyi oynamışız kötü oynamışız filan umurumda değil... Trabzon kümeye diye bağıran tüm takımlar kümeye gitsin.. Tribündeydim... Hayatımın en acaip son 10 dakikasını geçirdim.. Stat yıkıldı... Orada olmak müthiş bir şeydi..

Son golümüzden sonraki fotoları yükleyebilecek biri var mı gençler... Özellikle oyuncularızın üstüste olduğu foto lazım...

http://fs1.directupload.net/images/150303/69qbhqtp.jpg (http://www.directupload.net)

http://fs1.directupload.net/images/150303/h7g6tqgq.jpg (http://www.directupload.net)

http://fs1.directupload.net/images/150303/6felxbir.jpg (http://www.directupload.net)

http://fs1.directupload.net/images/150303/hd3cnojs.jpg (http://www.directupload.net)

http://fs1.directupload.net/images/150303/f5vjhhks.jpg (http://www.directupload.net)

http://fs2.directupload.net/images/150303/sv8tdanh.jpg (http://www.directupload.net)

Erdal DİLEK
03.03.2015, 21:12
Mac sonradi bmn'de gol dakikalarini okumak. O da ayri bir zevk...

Fatih Öztürk
03.03.2015, 21:16
Güvenlikçiler bile futbolcularla sarmaş dolaş :)

Berat Akçay
03.03.2015, 21:24
Fotoğraflar müthiş. Teşekkürler Mustafa Calik.

Dün futbolcuların golden sonraki hareketleri çok güzeldi. Oyun olarak çok kötüydük dün ama Karabüklü futbolcuların yerden kalkmaması, hakemin buna ayak durması çileden çıkardı beni evde. Bu maç alınmalıydı, zor da olsa aldık. Olan benim koltuğa oldu :D

Murat Akça hala yerde bağırıyormuş. Kaynak sağlam...

ALDENİRO
03.03.2015, 21:43
Oynamamız gereken çift forvetti.tek forvet oynadığımız her maç bizim için sakat maç olacaktır.

artvints
03.03.2015, 21:53
o pozisyonda fatih atik adamın bileğinin üstüne düşmüş. çok haksızlık etmeyelim.canı acımıştır mutlaka. ayrıca karşı takım da zor durumda yatacaklar tabi, biz öne geçtikten sonra bizim kalecimiz de yattı.ama bu genel ülke sorunu. zihniyetle alakalı.hakemler de bir yere kadar. futbolu bu kadar kirli, pislik içinde az ülke vardır.

selcuk
03.03.2015, 22:50

yaridakiler okumak daha bir baska ....
birde düsününce orada nekadar silindigini

mehmet83
03.03.2015, 23:03
Golden ssonra sanirim salihti ersun hocaya kosarken hocanin korkmasi cok komikti. Aklima geldikce hala guluyorum:)

Sefer A.
04.03.2015, 02:17
Bundan sonra ortasahada Aytaç -Salih ikilisi mutlaka oynamalı. Aytaç öyle yada böyle Salihten daha fazla ofansif deneme yapıyor şutları falan var. Salihte kesici olarak hem de dinamizm anlamında takımı ayakta tutar.

Önlerindeki 3 lü yada 2 li oyuncuların form durumlarına göre değişebilir. Ben Yusuf -Erkan ilerinin hemen önünde Mehmet ve en uçta Cardozo ile başlanması gerektiğini düşünüyorum.

Deniz ,Özer ve Constant (bilhassa son 2 si) kalemizden mümkün olduğunca ileride oynatılmalı.

....

Takımımızı ve özellikle tek başına maçı koparan Mehmeti galibiyet için tebrik ederim.

Aynisini düsünüyorum
Yazilan dizilislerde hiç görmedim ve sasirdim açikçasi, ama benim de fikrim bu yönde :

...............Aytaç..........Salih
......................Mehmet
....................................Erkan/Yusuf
........Deniz
......................Cardozo

artvints
04.03.2015, 02:24
Aynisini düsünüyorum
Yazilan dizilislerde hiç görmedim ve sasirdim açikçasi, ama benim de fikrim bu yönde :

...............Aytaç..........Salih
......................Mehmet
....................................Erkan/Yusuf
........Deniz
......................Cardozo

geçen sene de bourceanu zeki den sonra çıkışa geçtik. iyi olabilir bu. öndeki oyuncuları rahatlatır.zaten çok kolay gol atıyoruz.takımın direncini atırmak en önemli nokta şu an. ama ersun hoca salihi ortasahada hiç düşünmüyor. ayrıca oyuncular da geri dönecek. bakalım ne olacak? şu kesin ki salih ve özer in dinlenmeye ihtiyacı var.

Oğuz B.
04.03.2015, 02:33
Haftada bir maç oynayacağız artık. Sakatlar düzelecek yorgunluklar geçecektir. Maç maç bakacağız. Bütün maçları kazanacak gücümüzün olduğunu düşünüyorum.

Mucizenin adıdır Trabzonspor.

Allah utandırmasın.

Bahadır Şimşek
04.03.2015, 12:45
Benim taraftar adına gıcık olduğum şeylerden biri de, gerideyken, kötü bile oynuyor olsak son dakikalara girerken taraftarın rakip takım lehine "3 3 3 3" diye bağırması. Bunu çok yapıyor bizim taraftar. Malesef takıma hiç bir zaman kayıtsız şartsız destek olamıyor. Senin taraftarlığın burada lazımken sen 3 3 3 diye bağırıyosun. Ancak bir Kahraman çıkıp maçı çevirdiğinde de utanmadan seviniyorsun.

Buna benzer hiçbir örneği şikecilerin taraftarından göremezsin. Adamları ne kadar sevmesek de harika bir taraftarları var, saha dışında kulübe, saha içinde takıma inanılmaz destek oluyorlar.

Çok uç bir örnek olacak ama Dortmund kulübünden azıcık örnek alsak kim bilir neleri başaracağız. Adamlarrın takımı son sıradaydı ve artık 2. lig hesapları yapıyorlardı ancak stad yine full oluyordu ve takımı hep inanılmaz desteklediler. Sonucunda da seri geldi ve orta sıralara çıktılar tekrar.

Daha da söyleyecek sözüm yok. Bu takım bizim ve başka Trabzonspor yok. Akıl da verin, ancak verdiğiniz akıl değerlendirilmedi, kullanılmadı diye desteği kesmeyin. Eleştirin ama desteği yine kesmeyin...

Badaloğlu
04.03.2015, 14:02

Bunu kaçırmıştım, misafirim vardı, maçı izlememiştim. Tv ekranına 1-2 yazınca iyice sinirim bozulmuştu.

Hatırlattığın iyi oldu, şimdi bende okumak için geriye sarıyorum :)

Fatih Öztürk
04.03.2015, 15:15
Şöyle bir maç saatindeki yorumlara göz gezdireyim dedim bir kaç kendini süper eleştirmen gören sözde Trabzonspor'luların yorumlarını okurken gülmekten gözümden yaş geldi.
Tabi maç bitince bu bir elin parmaklarını geçmeyengillerin alayı topuk oldu burası daha komiğime gitti.

artvints
04.03.2015, 17:30
Şöyle bir maç saatindeki yorumlara göz gezdireyim dedim bir kaç kendini süper eleştirmen gören sözde Trabzonspor'luların yorumlarını okurken gülmekten gözümden yaş geldi.
Tabi maç bitince bu bir elin parmaklarını geçmeyengillerin alayı topuk oldu burası daha komiğime gitti.

ben maçı 70. dakikadan itibaren izlemeye başladım.o dakikaya kadar da ne oldu bilmiyordum. sonra maç başlığını okuyayım dedim ama okumaz olaydım.bu kadar gerginliğe değmez.

Fatih Öztürk
04.03.2015, 17:44
ben maçı 70. dakikadan itibaren izlemeye başladım.o dakikaya kadar da ne oldu bilmiyordum. sonra maç başlığını okuyayım dedim ama okumaz olaydım.bu kadar gerginliğe değmez.

Takım kötüyken onlarca iho gitsin yorumları,iyiyken yaşa Trabzon,varol falancı futbolcu.

Biz genel anlamda taraftar falan değiliz.gerçek bir futbolsever takımını anlık reaksiyonlara göre desteklemez.

signal
05.03.2015, 00:08

http://www.dailymotion.com/video/x23hdn0_trabzonspor-10-bursaspor-gokhan-unal-90-5-muhtesem-bir-gol_sport

Bera B.
05.03.2015, 02:00
Bu kaleci Waterman'ın topu yumruklamak isterken Cardozo'nun üzerine bindiği pozisyonda devam kararı doğru muydu?

Fatih Öztürk
05.03.2015, 02:15
Bu kaleci Waterman'ın topu yumruklamak isterken Cardozo'nun üzerine bindiği pozisyonda devam kararı doğru muydu?

Altıpas içinde kalecinin dokunulmazlığı var lakin penaltı verilsede kimse bir şey diyemez çünkü kaleci topa müdahale ederken Cardozo'ya adeta çullanıyor.

selcuk
05.03.2015, 02:43

oraya cardozo girmemeli
kalecinin düsündügü tek sey top
ayak diz vs olmasi gerektigi gibi

Yaşar
05.03.2015, 02:45
Üşenmedim, maç sırasında benim sinirlerimi bozan, takımın yenilmesini isteyen , tahrik edici ve sinir bozucu mesajları bulup raporladım. Adam resmen 2-2 den sonra kayboldu, ortada yok. Hatta Karabük ün gollerine de sevindi.

kyodou
05.03.2015, 02:50
Orda bence Cardozo kambura yatarak faul yaptı. En azından penaltı değil, o kesin.

artvints
05.03.2015, 02:58
Orda bence Cardozo kambura yatarak faul yaptı. En azından penaltı değil, o kesin.

Ondan once cardozo onundeki adami itti zaten.orda faul var alehimize.

ibrahim
05.03.2015, 03:21
Üşenmedim, maç sırasında benim sinirlerimi bozan, takımın yenilmesini isteyen , tahrik edici ve sinir bozucu mesajları bulup raporladım. Adam resmen 2-2 den sonra kayboldu, ortada yok. Hatta Karabük ün gollerine de sevindi.
O kadar yazdım gelin bi sevindiğinizi belirtin, takımı tebrik edin, Trabzonspor muhteşem bir geri dönüşle galibiyet aldı sonuçta dedim. Ama pek ilgilenmediler...

Sefer A.
05.03.2015, 04:02
geçen sene de bourceanu zeki den sonra çıkışa geçtik. iyi olabilir bu. öndeki oyuncuları rahatlatır.zaten çok kolay gol atıyoruz.takımın direncini atırmak en önemli nokta şu an. ama ersun hoca salihi ortasahada hiç düşünmüyor. ayrıca oyuncular da geri dönecek. bakalım ne olacak? şu kesin ki salih ve özer in dinlenmeye ihtiyacı var.

Salih'in mi dinlenmeye ihtiyaci var, yanlis olmasin o ? :)
Yalniz Ersun hoca malesef Salih'i biraktim orta sahayi, sahanin pek bir yerinde düsünmüyor herhalde, saha kenari hariç :)

yattarinho61
05.03.2015, 05:50
Bence uzaktan yakından alakası yok penaltiyla, penalti cok cok ağır bi karar olurdu

selcuk
05.03.2015, 06:03
Yalniz Ersun hoca malesef Salih'i biraktim orta sahayi, sahanin pek bir yerinde düsünmüyor herhalde, saha kenari hariç :)

bence gelistirmeye calisiyor
salihi su andaki takimin icine gelistirmek icin plansiz kullanirsan, trabzondan zihinsel saglikli cikmasi imkansiza yakin
ama bir gercek varki ersun hoca geleli salihin denedigi driblingler, paslar vs. halil hoca zamanina göre hem daha riskli ve daha zor derece hareketler
hocadan güven pompalanmayan biri bunlara cesaret edemez

hocaninda usagi tribünden korudugu benim icin acik

Badaloğlu
05.03.2015, 12:48

O pozisyonda kaleci değil ama Cardozo, rakip defans oyuncusuna foul yaptı.

Penaltı doğru olmazdı, Cardozo'ya da yakışmazdı!

artvints
05.03.2015, 12:52

yanlış olmuş evet.sefa ve özer.