PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İbrahim Hacıosmanoğlu Basın Toplantısı

Oğuz B.
17.02.2015, 16:16
Hakem hataları ile ilgili video eşiliğinde bir toplantı oluyor.

http://www.61saat.com/futbol/haciosmanoglu-basin-toplantisi-duzeniyor-canli-h177733.html

**

Yunus Emre Sel
‏@Başkan İbrahim Hacıosmanoğlu'nun toplantısı Aspor'dan canlı yayınlanacak.

Küçük Uğur
17.02.2015, 16:23
Toplanti baslamadi mi ?

Onur Keskin
17.02.2015, 16:24
61 saat tv canlı veriyor

LG-D855 cihazımdan gönderildi

Oğuz B.
17.02.2015, 16:25
http://www.dailymotion.com/embed/video/x11ju0g?autoplay=1&hidePopoutButton=1

Yayın oldukça kötü.

**

A Spor'da yayın başladı.

http://www.aspor.com.tr/webtv/canli-yayin

Celal Demir
17.02.2015, 16:32
başladı...

Celal Demir
17.02.2015, 16:33
a spor canlı yayın.

batuhanTs
17.02.2015, 16:35
ulan amma hataya kurban gitmiş TRABZONSPOR um

AntiŞike
17.02.2015, 16:37
Hafta hafta hakem hatalarını anlatıyor..

AntiŞike
17.02.2015, 16:38
şunları görüntülerle anlatsana başkan, sok adamların gözüne!!

Sadettin_
17.02.2015, 16:38
aziz yıldıVım ın benzeri bir basın toplantısı yapıyor baskan
kaybettiğimiz maçları ,puanları ve hakem hatalarını tek tek acıklıyor .
Ben bu mevzuya sonuna kadar karsıyım . Ama diğer baskanlar yapınca hakemler bi anda kendıne cekı duzen verıyorsa .. yani bu pis oyunun kuralı bu ise sistem boyle işliyorsa bizim başkanında boyle yapmasına sonuna kadar hak verıyorum .

Sadettin_
17.02.2015, 16:40
hakem hatalarından kaybettiğimiz 13 puan var dıyor

Celal Demir
17.02.2015, 16:42
başkanı yeni bir ceza bekliyor muhtemelen ama olsun helal olsun...

Celal Demir
17.02.2015, 16:58
İbrahim Hacıosmanoğlu: Bizden kurtulamazsınız.

Celal Demir
17.02.2015, 16:59
İbrahim HACIOSMANOĞLU: küme de düşürseniz biz davamızdan vazgeçmeyeceğiz.

yattarahayranı
17.02.2015, 17:01
Başkana helal olsun çok güzel konuşuyor

Celal Demir
17.02.2015, 17:05
İbrahim HACIOSMANOĞLU: taraftarlarımızdan ricam herkes hukuki süreci beklesin.

Celal Demir
17.02.2015, 17:05
İbrahim HACIOSMANOĞLU: UEFA gerekçeli kararı geldikten sonra CAS a başvuru yapacağız.

Sadettin_
17.02.2015, 17:06
Özeri alıcaz dedi.

Hakan arıkan futbolu trabzonda bitirmek ıstıyorum demiş . Onuda nasip olursa almayı dusunuyoruz dedi

hyasin61
17.02.2015, 17:12
Helal olsun baskan yıne guzel konustun .Gereklı adreslere gonderdın cevapları

Celal Demir
17.02.2015, 17:13
İbrahim HACIOSMANOĞLU: adamlar şike yapan başkanlarına sahip çıkıyorlar bizim eski başkanlarımız bize köstek oluyorlar dedi.

Celal Demir
17.02.2015, 17:16
başkan golü attı

İbrahim HACIOSMANOĞLU: madem hakem konusunda uefanın dediklerini yaptın şike konusunda neden uefa nın kararlarının tersini uyguladın.

İlker Yazıcıoğlu
17.02.2015, 17:16
Başkan iyi söylüyor ,adamlar şike yapan başkanlarını bile savunurken bize köstek oluyorlar diye de adama demezler mi,millet şike yapan başkanına sahip çıkarken,sen,seni şampiyon yapan başkanı niye mahkemeye verdin hırsız diye.....

Celal Demir
17.02.2015, 17:18
Başkan iyi söylüyor ,adamlar şike yapan başkanlarını bile savunurken bize köstek oluyorlar diye de adama demezler mi,millet şike yapan başkanına sahip çıkarken,sen,seni şampiyon yapan başkanı niye mahkemeye verdin hırsız diye.....

ikisi farklı şeyler bence, aynı durum değil.

Sibel
17.02.2015, 17:21
Genel olarak güzel konuştu. Tebrik ederim.
Bu toplantı ne işe yarar? Pfdk'dan yeni ceza almaya.
Başka hiç.

devran
17.02.2015, 17:27
Başka hiç.

Haklısın ama bence susmasından iyidir.

Sibel
17.02.2015, 17:33
Haklısın ama bence susmasından iyidir.

Tabii ki.

duyurukcu
17.02.2015, 17:36
Başka hiç.

alsın ne olur ki ha evinde seyretmiş maçı ha stad da

Hüseyin Başoğlu
17.02.2015, 17:38

:) Di mi yani ? :)

Millet şike yapan başkanına sahip çıkıyor sen eski başkanını onura kızdı fb ile berabere kalınca diyip şike töhmeti altında bırakıyorsun.

Bir dakika bu da aynı şey değildir kesin !

1000 düşünüp bir konuşmak diye güzel bir lafımız vardır. Hacıosmanoğluna atfediyorum.

Ama toplantı yapması iyi oldu.Güzel de konuştu.

Sibel
17.02.2015, 17:40
Protesto işini de unutalım.

hodlu
17.02.2015, 17:41
Başkan'ın söylediği her cümle'nin altına imza atarım. Atmam diyen Trabzonspor'lunun da olacağını zannetmiyorum. Kongre üyesi hasta bir taraftar olarak, hakkımızın alenen yendiği bu rezalet futbol camiasında hiç değilse haklarımız için savaşan başkanımız var. Allah İ. HACIOSMANOĞLU'ndan razı olsun. Allah yürüdüğü yolda utandırmasın. Buradan namus sözü veriyorum her işimi bırakıp, param yoksa borç bulup kongrede oyumu Hacıosmanoğlu'na vermek için Trabzon'a gideceğim...

ogeday6106
17.02.2015, 17:43
şerefsiz basın hiç yer vermedi...

DeAgLeMaNyAq
17.02.2015, 17:43
3 ay önce Aziz Yıldırım da hakem hatalarını oynatarak bir basın toplantısı yapmıştı. O zaman kanallar yayın talimatıymış cezaymış umursamadan maç görüntülerini ekrana vermişlerdi. Bizim basın toplantısında ise bu görüntüleri verirsek suç işlemiş oluruz diye yayınlamaktan kaçındılar...

Küçük Uğur
17.02.2015, 17:45
Bizim yanimizda durmayan TRABZONSPOR eski baskanlari yediginiz yetmedi mi artık bu klupten bogaziniza giren 1 kurus bile varsa haram zikkim olsun.

Kazım Bostan
17.02.2015, 17:45
tabi ki de ikisi farklı şeyler. herkes işine geldiği gibi yorumluyor. başkan demek ne demek? en kısa tanımıyla, kulübü aktif olarak temsil eden en yetkili kişi. yanlış mı?

sadri şener aktif mi, kulübü temsil mi ediyor, yetkili mi? sadri şener başkan mıdır? laf cambazlığına gerek yok. bazıları bu lafını eleştirirken bile başkanı haklı çıkarıyor bu söylediğinde tam paradoks.

iho biçok lafını yemek zorunda kaldı doğrudur, ama başkanın açığını arayan zihniyet çok ayıp ediyor.

uemit
17.02.2015, 17:46
hep ayni sey degilmi bana dokunmiyan yilan bin yasasin.. herkes görevdeyken baskasina pohpoyluyar ayrilinca odan kötüsüyü yok...

Ertan1982
17.02.2015, 17:48
konus dur.Ati alan üsküdari gecti.Hay anasini sattim gerekceli karar kac sene oldu cikmadi daha.O is yas artik.

Hüseyin Başoğlu
17.02.2015, 17:48
tabi ki de ikisi farklı şeyler. herkes işine geldiği gibi yorumluyor. başkan demek ne demek? en kısa tanımıyla, kulübü aktif olarak temsil eden en yetkili kişi. yanlış mı?

sadri şener aktif mi, kulübü temsil mi ediyor, yetkili mi? sadri şener başkan mıdır? laf cambazlığına gerek yok. bazıları bu lafını eleştirirken bile başkanı haklı çıkarıyor bu söylediğinde tam paradoks.

iho biçok lafını yemek zorunda kaldı doğrudur, ama başkanın açığını arayan zihniyet çok ayıp ediyor.

Nasıl farklı şeyler kazım açıklarmısın ?

millet şike yapan başkanına sahip çıkıyor diyip (sanki iyi bir şeymiş gibi lans ediliyor bu bide ama ayrı tartışma konusu.) daha birkaç ay önce sadri şener Onur'a fb maçında sana mı kaldı diyip azarladı diyen hacıosmanoğlu değil midir ? Bu lafla eski başkanını maç satmakla şike töhmeti altında bırakmış olmuyor mu ???

Geldiği ilk günden beri aziz ve sadriye çakıp prim yapmaktan başka bir iş yapmayan hacıosmanoğlunun bu kişiler tarafından sahip çıkılmayı beklemesi zavallılık ve komik.

ayriyetten şike hırsızlık değil mi ? nasıl ayrı oluyor ?

hodlu
17.02.2015, 17:49
Bu ülkede Bizans entrikaları 1453 yılında son buldu ama 1996 yılından itibaren tekrar devreye girdi. Onlar için Trabzon sınırların dışında kalıyor. Trabzon halkı vergi vermiyor, askeri şehit olmuyor, Atalarımız ise Çanakkale'de savaşıp şehit olmadı. Yuh olsun Trabzon insanı'na düşman gözü ile bakan zavallıların hepsine...

Celal Demir
17.02.2015, 17:49
Başkan'ın söylediği her cümle'nin altına imza atarım. Atmam diyen Trabzonspor'lunun da olacağını zannetmiyorum. Kongre üyesi hasta bir taraftar olarak, hakkımızın alenen yendiği bu rezalet futbol camiasında hiç değilse haklarımız için savaşan başkanımız var. Allah İ. HACIOSMANOĞLU'ndan razı olsun. Allah yürüdüğü yolda utandırmasın. Buradan namus sözü veriyorum her işimi bırakıp, param yoksa borç bulup kongrede oyumu Hacıosmanoğlu'na vermek için Trabzon'a gideceğim...

etma abi şimdi linç kampanyası başlar sana karşı :D

emre6117
17.02.2015, 17:51
Baskan sikebahce maci oncesinden itibaren cok dogru hamleler yapiyor.bunu gormek istemeyen artniyetlidir.trabzonspir baskani biyle olmali.hakkini aramali.susmamali.biz siradan bir takim degiliz.ve asla sirdn olmayacagiz.

Celal Demir
17.02.2015, 17:51
Yanındayız başkan ALLAH yar ve yardımcın olsun...

61ronin61
17.02.2015, 17:53
helal başkanım mükemmel konuştun

Mehmet Sarigül
17.02.2015, 17:55
Temiz futbol istiyoruz!...Susmak yok!...
Bu davada Bursa gibi camialari yanimiza almaliyiz.
Omuz omuza durmaliyiz...Onlarin cani yandiginda yanlarinda olmaliyiz.
Rüzgarin yönüne göre hareket edenlerde zamanla buna karsi duramayacaklar...

Biz bunu her platformda yapmaliyiz!

Bunu yönetimimiz, yerel basinimiz ve taraftarimiz yapmali...Yani hepimiz.

Kolpacı
17.02.2015, 17:59
Çok şey yazmak istiyorum ,

herkese hak veriyorum ama entellektüel damarlarınının gazıyla İHO gibi bi adamı desteklemeyi kendilerine yakıştıramayanlara

ve ortaya konan her yanlış tutuma bi kılıf uyduranlara dayanamıyorum ,

nakzo
17.02.2015, 18:01

Kandırılmaya devam. iki kuru lafa tav olan taraftar .Bana iho Trabzonspor un başına geldiğinden beri gerek sportif gerekse şike davasında tek olumlu kazanımımızı söyle bende gidip ona oy vereceğim. Laf çok icraat yok. Dünyanın parasını harca ortada tek bir basarı yok borç rekorlar üstü kupayı alacam diyordu 2 sene geçti kupa için tek bir umut kırıntısı yok ve onun baskanlığında kume dusecek dedigi fb nin 2. üst üste şampiyonluğunu izlememize 14 hafta kaldı devam iho salla babam salla nasıl olsa hepimiz yiyoruz afiyetle..

Kazım Bostan
17.02.2015, 18:03
Nasıl farklı şeyler kazım açıklarmısın ?

millet şike yapan başkanına sahip çıkıyor diyip (sanki iyi bir şeymiş gibi lans ediliyor bu bide ama ayrı tartışma konusu.) daha birkaç ay önce sadri şener Onur'a fb maçında sana mı kaldı diyip azarladı diyen hacıosmanoğlu değil midir ? Bu lafla eski başkanını maç satmakla şike töhmeti altında bırakmış olmuyor mu ???

Geldiği ilk günden beri aziz ve sadriye çakıp prim yapmaktan başka bir iş yapmayan hacıosmanoğlunun bu kişiler tarafından sahip çıkılmayı beklemesi zavallılık ve komik.

ayriyetten şike hırsızlık değil mi ? nasıl ayrı oluyor ?

bence farklı şeylerden bahsediyoruz. burada yazılanlara göre iho: millet şike yapan başkanına -BİLE- sahip çıkıyor, demiş. ben bunun üzerinden konuşuyorum. burada şikeyi doğrulayan hiçbir şey yok.

bunun dışında önemli olan başkanın aktif olması değil mi? an itibariyle mevcut başkanlar üzerinden konuşuyor iho. yani sadri şener başkan değil şuanda benim bildiğim. kulübün ESKİ bir yöneticisi dışında herhangi bir vasfı yok. yani başkanın bu sözü ile kendi icraatı arasında bir çelişki göremiyorum ben.

Kamil Çakmak
17.02.2015, 18:06
Basın Toplantısını baştan sona ızleyeceğimiz bir link varmıdır arkadaşlar?.

hodlu
17.02.2015, 18:07
Beni kimin kandırdığını iyi biliyorum. İki lafa tav olacak adam da değilim. Ben hayatımı Trabzonspor'a adamış üniversite harçlıklarını biriktirip Kongre üyesi olmuş taraftarım. Bugüne kadar ne başkanlar gördüm ben. Şimdi çıkıp sırf İHO'yu eleştirmek adına inanmadığınız, gerçek olmayan sözleri yazmayın. Adam yıllardır hiçbir başkanın yapmadığını yaptı bugün. Hafta hafta hakemlerin yaptıklarını kamuoyuna sundu. Daha bu taraftar ne istiyor anlamadım ki...
Başkanı Sportif başarısızlıkla eleştirenler azıcık Allahtan korkun. Bizans takımlarının her hafta nasıl maç aldıklarını görmüyor musunuz. 1996-2004-2005-2011 başarıları birden bire olmadı azıcık sabredin...

Mehmet Sarigül
17.02.2015, 18:08
$ike yapildiktan hemen sonra bunun bir an önce örtbas edilmesi icin, kapali kapilar ardindan, yeni TFF'yi olusturmak icin, $ikecilerle bas basa veren hangi baskandi?

Hüseyin Başoğlu
17.02.2015, 18:08
bence farklı şeylerden bahsediyoruz. burada yazılanlara göre iho: millet şike yapan başkanına -BİLE- sahip çıkıyor, demiş. ben bunun üzerinden konuşuyorum. burada şikeyi doğrulayan hiçbir şey yok.

bunun dışında önemli olan başkanın aktif olması değil mi? an itibariyle mevcut başkanlar üzerinden konuşuyor iho. yani sadri şener başkan değil şuanda benim bildiğim. kulübün ESKİ bir yöneticisi dışında herhangi bir vasfı yok. yani başkanın bu sözü ile kendi icraatı arasında bir çelişki göremiyorum ben.

ben sadri şenerin aktif ya da pasif olmasından bahsetmiyorum ki. Ben sadri şenerin herhangi bir eylemini bile baz alarak konuşmuyorum ki şuan zaten ?

iho millet şike yapan başkanına sahip çıkıyor bizimkiler bizi küçümsüyor dedi özkan sümer ve sadri şenerin son konuşmalarına yönelik.

Bende diyorum ki iho değilmiydi sadri şeneri klüpten çaldığı için mahkemeye veren, iho değil miydi sadri onura azar attı sanamı kaldı bursayı şampiyon yapmak diyen, iho değil mi sıkışınca sadri şenere laf çakıp aradan sıyrılmaya çalışan ??

Millet şike bile yapan başkanına sahip çıkıyor diye yakınıyorsan önce sen bir yaptığın eylemlere bakıcaksın. Sen niye sahip çıkmadın derler adama ?

Ha şike yapan başkana sahip çıkılması doğru bir şey mi ? Kesinlikle değil. Orası ayrı bir tartışma konusu. İnsanların hatalarına sahip çıkılması saçmalık.

hodlu
17.02.2015, 18:11
Şike konusunda ise, sen çık R.T. ERDOĞAN'dan o kupayı alacak babayiğit göster ben de sırtımda Trabzon'a kadar taşıyayım o Babayiğit'i...

Fatih Birinci
17.02.2015, 18:13
Yanındayız Büyük Başkan

Celal Demir
17.02.2015, 18:18
benim için TRABZONSPOR önemli dün Sadri Başkan' a destek verdim, Bugün İbrahim başkana destek veriyorum yarın belkide başkasının ismini zikredeceğim.

61ronin61
17.02.2015, 18:24
ibrahim başkanı desdeklesemde sadri şenere takındığı tavır ve yaptığı davranışları doğru bulmuyorum zaten yeterince düşmanımız var neden kendi içimizdede sorunlar yaratıyoruz sayın başkanım hacıosmanoğlu tek onaylamadığım hareketi sadri şenere yaptığı harekettir yoksa transferleri ersun hocayı getirmesi şikebahçeye f.f.f. ye giydirmesi bunları takdir ediyorum helal olsun diyorum

Adem Akyüz'
17.02.2015, 18:25
Trabzonspor başkanı konuşmaz. İcraat yapar / İbrahim Hacıosmanoğlu

Bu tür sinevizyon gösterileriyle medyada belirli bir oranda yer almaya çalışmak önemlidir. Bu açıdan basın toplantısı iyi. Söyledikleri de doğru ve güzel şeylerdi. Ancak ne zaman böyle konuşsa aklıma başkan olduktan sonraki gün söylediği(yukarıda yazdım) söz geliyor. Başkan yine konuştu. Biz icraat bekliyoruz..

He bu arada, yaz ordan 1 ay +15 Bin TL para cezası..

Celal Demir
17.02.2015, 18:27
ibrahim başkanı desdeklesemde sadri şenere takındığı tavır ve yaptığı davranışları doğru bulmuyorum zaten yeterince düşmanımız var neden kendi içimizdede sorunlar yaratıyoruz sayın başkanım hacıosmanoğlu tek onaylamadığım hareketi sadri şenere yaptığı harekettir yoksa transferleri ersun hocayı getirmesi şikebahçeye f.f.f. ye giydirmesi bunları takdir ediyorum helal olsun diyorum

bu konuda yorum yapmak için sürecin sonunu bekleyeceğim, mahkemeden çıkacak karara göre konuşacağım.

yüregimts
17.02.2015, 18:27
Konuşmanın tamamını nerden izleyebilirim?

Celal Demir
17.02.2015, 18:28

Bu tür sinevizyon gösterileriyle medyada belirli bir oranda yer almaya çalışmak önemlidir. Bu açıdan basın toplantısı iyi. Söyledikleri de doğru ve güzel şeylerdi. Ancak ne zaman böyle konuşsa aklıma başkan olduktan sonraki gün söylediği(yukarıda yazdım) söz geliyor. Başkan yine konuştu. Biz icraat bekliyoruz..

başkan alacağı cezaya razı olduğunu söyledi zaten sıkıntı yok.

farozlufatih61
17.02.2015, 18:31
Sevsinler sizin muhalefet anlayışınızı.

Adem Akyüz'
17.02.2015, 18:31
başkan alacağı cezaya razı olduğunu söyledi zaten sıkıntı yok.

Para kulübün kasasından çıkıyor :confused:

special one
17.02.2015, 18:32
Sesimiz ol arkanda ordu olalım.

Helal olsun başkanım

Hüseyin Başoğlu
17.02.2015, 18:32

sıkıntı yok işte :D

61ronin61
17.02.2015, 18:34

bu yoldan dönüş yok kaybedecek birşeyimizde yok artık şampiyonluğumuz çalındı ligden zirveden koparıldık türkiye kupasından elendirildik hakemlerle budandık kaybetcek ne kaldıki dik duruşumuzdan başka sonuna kadar devam başkan ya istiklal ya ölüm

Adem Akyüz'
17.02.2015, 18:36
bu yoldan dönüş yok kaybedecek birşeyimizde yok artık şampiyonluğumuz çalındı ligden zirveden koparıldık türkiye kupasından elendirildik hakemlerle budandık kaybetcek ne kaldıki dik duruşumuzdan başka sonuna kadar devam başkan ya istiklal ya ölüm

Atatürk "Ya İstiklal, Ya ölüm" deyip sonradan geri çekilip oturmamıştı. Başkan da bu kadar konuşup geri çekilmesin. Konuştuklarını icraat haline getirsin, arkasından gidecek ilk kişi ben olurum.

Celal Demir
17.02.2015, 18:37

ama şimdi sussa neden susuyor diyoruz konuşsa tamam iyi ama para kasadan çıkıyor diyoruz. aklıma şu fıkra geldi,

Bir ülkede bir bakan, kendisini gazetecilere hiç sevdirememişti. Ne yapsa makbule geçmiyor, basın hergün kendisiyle uğraşıyordu. Nihayet :
-Öyle bir şey yapayım ki, gazeteciler mat olsun, diye düşündü ve ilan etti :
-Pazar günü saat 10'da bakan denizin üzerinden yürüyerek geçeceğim.
Pazar sabahı saat 10'da tüm basın mensupları toplandılar orada. Bakan geldi ve elinde bastonuyla denizin üzerinde yürümeye başladı. Karşı kıyıya kadar da yürüdü geçti. Herkesin gözleri dehşetle açılmıştı.
Fakat ertesi günü tüm gazetelerde şu başlık okundu :
-Bakan yüzme bilmiyor!

NOT: Adem kardeşim fıkra sana hitaben değil yanlış anlama genelleme yaptım.

farozlufatih61

Senin okumada,yazmada yada yazılanı anlamada bir sorunun var sanırım...
Terbiye konusunda ise çok yol alman lazım ama ben kime anlatıyorum bunları...
Klavye başında ahkam kesmek kolay şimdi bu yazdıklarımada 1yıl ceza yazarsın artık...

61ronin61
sıkıntı yok işte :D

ya onurumuz dik duruşumuz haklı mücadelemiz çalınan kupamız bunları hangi parayla satın alabilirsiniz kulübün kasasından çıkıyormuş bir savaş varsa bunun bir bedelide olucaktır ama çalınan kupamızı aldığımızda hangi para onu satınalabilir

Mehmet Sarigül
17.02.2015, 18:39

Simdiye kadar bizden (TRABZONSPOR'DAN) caldiklarinin yaninda bu paralar ne ki?

61ronin61
17.02.2015, 18:39
Atatürk "Ya İstiklal, Ya ölüm" deyip sonradan geri çekilip oturmamıştı. Başkan da bu kadar konuşup geri çekilmesin. Konuştuklarını icraat haline getirsin, arkasından gidecek ilk kişi ben olurum.

ama adem başkan ne diyor yargı sürecinin sonunu bekleyelim geri çekilme diye birşey yok zaten hep dik oldu hiç geri vites yapmadığı için bi ton cezalar yedi

Hüseyin Başoğlu
17.02.2015, 18:41
ya onurumuz dik duruşumuz haklı mücadelemiz çalınan kupamız bunları hangi parayla satın alabilirsiniz kulübün kasasından çıkıyormuş bir savaş varsa bunun bir bedelide olucaktır ama çalınan kupamızı aldığımızda hangi para onu satınalabilir

hangi onurdan bahsediyon sen ?

her sözünden dönen başkanın onurundan mı ? kupasını çalanı ayakta karşılayan şehirin onurundan mı ?

ne savaşından bahsediyon sen ya ?

Kim veriyor bu savaşı ? Ortada kuru laftan başka bir şey göremiyorum ben. Yeniden yargılamaya karşı ne yapabildin ? aylardır yıllardır eline geçmeyen gerekçeli kararı almak için ne yapabildin ? kime nereye hangi başvuruyu yaptın ?
Kuru söz den başka ne var elinde savaş için ?

Kim dik duruyor ?

Şehir mi ? Başkan mı ? Taraftar mı ? Hangisi dik durduğunu gösterecek ne eylemi yaptı ? Ben söyliyim şehirden siyasilere yüzde 95 oy çıktı, başkan rte nin altından çıktı, taraftarda rakip kaleci kafası kırıp fener maçında küfür etmekten başka bir şey yapmadı. Dik duruş ?

Benim kuru lafa karnım yok. Lafla gaza gelicek kadar da salak değilim. Benim tek derdim Trabzonspor. Ona giren çıkanı sorgulayacağım tabiki

Adem Akyüz'
17.02.2015, 18:42
ama şimdi sussa neden susuyor diyoruz konuşsa tamam iyi ama para kasadan çıkıyor diyoruz. aklıma şu fıkra geldi,

Bir ülkede bir bakan, kendisini gazetecilere hiç sevdirememişti. Ne yapsa makbule geçmiyor, basın hergün kendisiyle uğraşıyordu. Nihayet :
Pazar sabahı saat 10'da tüm basın mensupları toplandılar orada. Bakan geldi ve elinde bastonuyla denizin üzerinde yürümeye başladı. Karşı kıyıya kadar da yürüdü geçti. Herkesin gözleri dehşetle açılmıştı.
-Bakan yüzme bilmiyor!

Şahsen ben hiçbir zaman başkanın susması gerektiğini düşünmedim. Sadece yanlış konuştuğunu düşündüğüm zamanlar keşke konuşmasaydı demişimdir. Hakemi araması konusunda olduğu gibi..

Başkandan istenen tek bir şey, icraat, icraat, icraat..
En basitinden dünyanın konuşacağı bir yürüyüş yapacağız dedi başkan olduktan sonra.. Yıl geçti üzerinden. Bu kadar zor mu bu söylediğini icraate çevirmek?

İlker Yazıcıoğlu
17.02.2015, 18:43
Senin okumada,yazmada yada yazılanı anlamada bir sorunun var sanırım...
Terbiye konusunda ise çok yol alman lazım ama ben kime anlatıyorum bunları...
Klavye başında ahkam kesmek kolay şimdi bu yazdıklarımada 1yıl ceza yazarsın artık...

Ben bildiğimi söylerim.Beni burada bilen bilir.Klavye başında ahkam kesmem.Keşke seninle bir gün karşılaşsak da daha iyi tanısan beni.

Neyse...

Takipteyim seni....

Adem Akyüz'
17.02.2015, 18:44
Simdiye kadar bizden (TRABZONSPOR'DAN) caldiklarinin yaninda bu paralar ne ki?

Valla evime hırsız girse üzülürüm. Sonraki gün aynı hırsız bi daha girse yine üzülürüm. Dün daha çok şey almıştı, bugün insaflı davrandı demem..

Bu da onun gibi bir şey..

Celal Demir
17.02.2015, 18:45
Şahsen ben hiçbir zaman başkanın susması gerektiğini düşünmedim. Sadece yanlış konuştuğunu düşündüğüm zamanlar keşke konuşmasaydı demişimdir. Hakemi araması konusunda olduğu gibi..

Başkandan istenen tek bir şey, icraat, icraat, icraat..
En basitinden dünyanın konuşacağı bir yürüyüş yapacağız dedi başkan olduktan sonra.. Yıl geçti üzerinden. Bu kadar zor mu bu söylediğini icraate çevirmek?

Nisan ayında böyle bir yürüyüş olacak dedi bakalım olacakmı bunu bende çok merak ediyorum gerçekten.

Ertan 51
17.02.2015, 18:47
Hüseyin eğer bu muhabbetin ardından gri olursan iyi demem sana :)
efendi uslu dur,yada az politik ol düşme mapus damlarına,
sonra Ertan abim ayıktırmadı deme.

Küçük Uğur
17.02.2015, 18:48
Cezayi neden aldik bugünkü? Demirören seni ülke futbolunun basina getirenlerin ben.

İlker Yazıcıoğlu
17.02.2015, 18:48

aDAMSIN SEN ADAM.

cANIM ABİM BENİM..

hÜSAM,AKILLI OL SEN DE ADAMIM:)

Adem Akyüz'
17.02.2015, 18:49
ama adem başkan ne diyor yargı sürecinin sonunu bekleyelim geri çekilme diye birşey yok zaten hep dik oldu hiç geri vites yapmadığı için bi ton cezalar yedi

Türkiye Cumhuriyeti Mahkemeleri ve Yargıtay kararını vermiştir ve şikeyi onamıştır. Hatta TFF bile şikebahçe yöneticilerine ceza vererek şikeyi onamıştır.. Şimdi yapılan yeniden yargılama kanunun neresinde yazıyor? Niye bekliyorum ben bu uydurma yargılamayı? Niye bu yargılamaya onay veren kişiye çıkıp 2 laf edemiyorum? Edeceği laflar sonucu değiştirmez belki ama gittiği yol bellidir en azından.

Celal Demir
Cezayi neden aldik bugünkü? Demirören seni ülke futbolunun basina getirenlerin ben.

Etma tüpçüye oy veren Sadri Başkanada gidiyor lafın ucu...

Hüseyin Başoğlu

Abi hakaret etmiyorum kimseye. Ne başkana ne başka birine.

Haksızsam da vursunlar haksızlığımı yüzüme.

special one
17.02.2015, 18:51

Bu başlıkta en azından arkasından gitmen gerekmiyor mu

Benim okuduğum hiç öyle değil ama

Başkan 2 haftadır tff ile hakemler ve mhk ile savaş içerisinde

Çıkıp demedi mi hakem hatalarını açıklayacağım

Daha nasıl bir icraat bekliyorsunuz?

Bu başlık altında tutumunuzu doğru bulmuyorum

Yönetime yönelik eleştiriler başlığında istediğiniz şekilde fikrinizi paylaşabilirsiniz

Celal Demir
Abi hakaret etmiyorum kimseye. Ne başkana ne başka birine.

Haksızsam da vursunlar haksızlığımı yüzüme.

takipteyim seni gardaş :D

Furkan Dündar
rekor cezalar yemeye devam ediyoruz

farozlufatih61
Ben bildiğimi söylerim.Beni burada bilen bilir.Klavye başında ahkam kesmem.Keşke seninle bir gün karşılaşsak da daha iyi tanısan beni.

Neyse...

Takipteyim seni....

Çok istekliysen benim ile karşılaşmak konusunda adresim belli TUZLA TRABZONSPOR LOKALİNEDE gelebilirsin bu hafta KASIMPAŞA Maçındayım oradada görüşebiliriz...
Ama tanışmak yada tanımak orada dur...
Takip iyidir belki birşeyler kapabilirsin...
Ha bu arada o gün hakaretlerine cevap veremediğim gurur3461 için bir işlem yaptın mı? Yapmadın mı? Merak ettimde....

Hüseyin Başoğlu
Kuru laf bunlar diyince tepki görüyoruz.

neden sivas maçında takımı sahadan çekmedi ? Mete kalkavan'ın tetikçi olduğu artniyetli olduğu her hareketinden belli değil miydi ?
Hani tff'nin verdiği haksız kararlara uymayacaktı ? Öyle demedimi tv de ? hakem aramak talimatlarda suç değil demedimi iho ? Sözünde dursun girsin bakıyım stada ?

Kuru laf abicim bunlar. Siz hüloğğ lamaya devam edin.

Adem Akyüz'
Nisan ayında böyle bir yürüyüş olacak dedi bakalım olacakmı bunu bende çok merak ediyorum gerçekten.

Geçti o iş abi.. Taraftar bu kadar bölünmüşken, yeniden yargılamaya onay verilmişken, takım bu kadar hedefsizken o iş biraz zor.. Başkan olduğu ilk zamanlar müthiş bir destek vardı arkasında. O zaman yapacaktı bu yürüyüşü..

Adem Erdoğan
17.02.2015, 18:52
60 gün hak mahrumiyeti + 1 maç seyircisiz cezası bu konuşma için mi ?

Furkan Dündar
17.02.2015, 18:52
SON DAKİKA: PFDK, kulübümüze Sivasspor maçında yaşanan olaylar sebebiyle 1 maç seyircisiz oynama ve 15.500 TL para cezası verdi.

SON DAKİKA: PFDK, resmî internet sitemizden yapılan açıklamayı sportmenliğe aykırı bularak kulübümüze 150.000 TL para cezası verdi.

SON DAKİKA: PFDK, açıklamaları sebebiyle İbrahim Hacıosmanoğlu'na 60 gün hak mahrumiyeti ve 190.000 TL para cezası verdi.

SON DAKİKA: PFDK, açıklamaları sebebiyle Ali Uzunay'a 73 gün hak mahrumiyeti ve 64.000 TL para cezası verdi.

İlker Yazıcıoğlu
17.02.2015, 18:53
Çok istekliysen benim ile karşılaşmak konusunda adresim belli TUZLA TRABZONSPOR LOKALİNEDE gelebilirsin bu hafta KASIMPAŞA Maçındayım oradada görüşebiliriz...
Ama tanışmak yada tanımak orada dur...
Takip iyidir belki birşeyler kapabilirsin...
Ha bu arada o gün hakaretlerine cevap veremediğim gurur3461 için bir işlem yaptın mı? Yapmadın mı? Merak ettimde....

Keşke İstanbul'da yaşasaydım.Tanışırdık,iyi olurdu!!!

Hayır yapmadım....

Ertan 51
aDAMSIN SEN ADAM.

cANIM ABİM BENİM..

hÜSAM,AKILLI OL SEN DE ADAMIM:)
Sağol İlkerim sağol,gönlüne kurban.

Hüseyin Başoğlu
Sıkıntı yok başkan kabullendi bütün cezayı :D

ysngmz
İlk defa Trabzonspor değer veren ilkelerini savunan bir başkana sahibiz.ama klüp profesyonel yonetilmiyor istifa eden istifaya zorlanan insanlar

61ronin61
17.02.2015, 18:55
hangi onurdan bahsediyon sen ?

her sözünden dönen başkanın onurundan mı ? kupasını çalanı ayakta karşılayan şehirin onurundan mı ?

ne savaşından bahsediyon sen ya ?

Kim veriyor bu savaşı ? Ortada kuru laftan başka bir şey göremiyorum ben. Yeniden yargılamaya karşı ne yapabildin ? aylardır yıllardır eline geçmeyen gerekçeli kararı almak için ne yapabildin ? kime nereye hangi başvuruyu yaptın ?
Kuru söz den başka ne var elinde savaş için ?

Kim dik duruyor ?

Şehir mi ? Başkan mı ? Taraftar mı ? Hangisi dik durduğunu gösterecek ne eylemi yaptı ? Ben söyliyim şehirden siyasilere yüzde 95 oy çıktı, başkan rte nin altından çıktı, taraftarda rakip kaleci kafası kırıp fener maçında küfür etmekten başka bir şey yapmadı. Dik duruş ?

Benim kuru lafa karnım yok. Lafla gaza gelicek kadar da salak değilim. Benim tek derdim Trabzonspor. Ona giren çıkanı sorgulayacağım tabiki
başkana karşı önyargılısın o yüzden cevap vermeye değer bulmadım bu yazdıklarını:cool:

Adem Akyüz'
17.02.2015, 18:56
Bu başlıkta en azından arkasından gitmen gerekmiyor mu

Benim okuduğum hiç öyle değil ama

Başkan 2 haftadır tff ile hakemler ve mhk ile savaş içerisinde

Çıkıp demedi mi hakem hatalarını açıklayacağım

Daha nasıl bir icraat bekliyorsunuz?

Bu başlık altında tutumunuzu doğru bulmuyorum

Yönetime yönelik eleştiriler başlığında istediğiniz şekilde fikrinizi paylaşabilirsiniz

Bu başlıktaki ilk mesajıma bakarsanız başkanın bugünkü basın toplantısını ve o toplantıda söylediklerini güzel ve doğru bulduğumu belirttim. Sonradan yazdıklarım diğer arkadaşlarımızın o yazıma verdiği cevaplar üzerine yazıldı..

Hakemler hakkında basın toplantısı yapacağım dedi ve yaptı. Normal olanı da bu zaten. Trabzonspor başkanından her sözünde bu tavrı beklemek taraftar olarak en büyük hakkımızdır diye düşünüyorum.

Küçük Uğur
17.02.2015, 18:56
Bu 1 mac seyircisiz oynama ve baskana 60 gun daha hak mahrumiyeti bugunku aciklamalardan mi? Carsi kurtuldu bu tup kafadan olan bize oldu ama Allaha dualar ediyorum bu baskan oldugu zaman icinde ulke futboluna oyle bir tokmak gelsin ki bunu oraya getirenler hesabini versin.

fanatikdevri
17.02.2015, 18:59
Beyler elinizi vicdanına koyun Volkan Demirel denen hayvan,orman kaçkını kulübümün başkanına içinde muhterem validesini içeren haysiyetsizce küfrediyor ve biz Başkan'ın konuşmasından medet umuyoruz,aynı hayvan M.Ali Yılmaz'a yapabilir miydi veya Nuri Albayrak'a?
Hacıosmanoğlu eğer söylediği gibi konuşmak yerine icraat yapıyor olsa bu sonradan görme dünkü veled değil ona küfretmek ,böyle bir şeyi hayal bile edemezdi.Çünkü icraatlar sözlerden daha etkilidir ve daha çabuk yayılır.
Bir de işin TFF kısmı var,bilerek kasten bu olayı yaptılar ki Hacıosmanoğlu'nun kamuoyunda aciz duruma düşürmek için.Nornalde ne olaylar kapatılıyor ne raporlar yırtılıyor o TFF yollarında.
Biliyorlar ki Hacıosmanoğlu bir şey yapamaz ve yine 4 maç ceza vererek de işte bak senin gücünü yetmeyecek adama biz böyle yapıştırırz cezayı.
A
Kimlerle uğraşıyor farkın çda değil.
Arada 13 puan fark olmuş toplantı yapsan ne yapmasan ne bu saatten sonra?

61ronin61
17.02.2015, 18:59
Türkiye Cumhuriyeti Mahkemeleri ve Yargıtay kararını vermiştir ve şikeyi onamıştır. Hatta TFF bile şikebahçe yöneticilerine ceza vererek şikeyi onamıştır.. Şimdi yapılan yeniden yargılama kanunun neresinde yazıyor? Niye bekliyorum ben bu uydurma yargılamayı? Niye bu yargılamaya onay veren kişiye çıkıp 2 laf edemiyorum? Edeceği laflar sonucu değiştirmez belki ama gittiği yol bellidir en azından.

ben fifadan bahsediyorum uefa cas vb heryerde zaten suçlu bulundu fifa o kadar aptal değil uefa yı cası karşısına almaz bi türkiye için bence golü fifa atıcak benim derdim kupa burdaki yeniden yargılama filan sadece komedi fifada gülüyordur hazirandada biz gülücez

farozlufatih61
17.02.2015, 19:00
Keşke İstanbul'da yaşasaydım.Tanışırdık,iyi olurdu!!!

Hayır yapmadım....

İnşallah ALLAH sağlık sihhat verirde genclerbirliği maçına çıkabilirsek ANKARA 'dada oluruz....
Yapmadın bu kadar mı? Bu kadar basit mi? O zaman adil yöneticiyim diye ortalarda dolaşma benden sana çok önemli bir nasihat...

Hüseyin Başoğlu
17.02.2015, 19:03
başkana karşı önyargılısın o yüzden cevap vermeye değer bulmadım bu yazdıklarını:cool:

Haklısın bende aynısını yapıp başkanın sempatizanına cevap vermemeliydim.

Bu 1 mac seyircisiz oynama ve baskana 60 gun daha hak mahrumiyeti bugunku aciklamalardan mi? Carsi kurtuldu bu tup kafadan olan bize oldu ama Allaha dualar ediyorum bu baskan oldugu zaman icinde ulke futboluna oyle bir tokmak gelsin ki bunu oraya getirenler hesabini versin.

1 maç seyircisiz kafa yarma yüzündendir. Diğerleride 6 aylık hak mahrumiyetine verilen cevaptan ötürü.

farozlufatih61
17.02.2015, 19:03
Başkan konuştumu ülkenin heryerinden gıçırtılar geliyor....

61ronin61
17.02.2015, 19:04

amin fifadan 5 yıl tüm ülke futboluna avrupadan men cezasına çok sevinirim

İlker Yazıcıoğlu
17.02.2015, 19:04
İnşallah ALLAH sağlık sihhat verirde genclerbirliği maçına çıkabilirsek ANKARA 'dada oluruz....
Yapmadın bu kadar mı? Bu kadar basit mi? O zaman adil yöneticiyim diye ortalarda dolaşma benden sana çok önemli bir nasihat...

Amin.Hiç bir zaman adil bir yöneticiyim demedim zaten.
BMN,bu şike sürecinde çok önemli adımlar attı,herkes buna şahit.
BMN'ye laf atan kimseye tahammülüm yok.
Benim bu tutumumu da şikayet edebilirsin.Forum yöneticilerinin üstünde yönetim kurulu var.Biz de ceza alabiliyoruz yani....

Bilgin olsun....

Dediğim gibi burada herkesle hemfikir olmak sorunda değilim,değiliz.Sırf benimle aynı şeyi düşünmüyor diye de elimdeki yöneticilik yetkisini kulanacak kadar alçalmam çok şükür ama söz konusu olan BMN ise asla tarafsız olamam.

DeAgLeMaNyAq
17.02.2015, 19:05
Cezaların bugünkü toplantıyla âlakası yok. Türkiye'de böyle hızlı bir karar mekanizması zaten yok...

Courage
17.02.2015, 19:08
Cezaların bugünkü toplantıyla âlakası yok. Türkiye'de böyle hızlı bir karar mekanizması zaten yok...

aynen ben diyecektim şimdi.

Doğrudur .. o ceza kurullarında el kaldıran bütün üyeler kukladır ve üstten gelen talimata göre karar verirler ama şeklen bile olsa yıldırım hızıyla ceza gelemez.

Mehmet Sarigül
17.02.2015, 19:09
Valla evime hırsız girse üzülürüm. Sonraki gün aynı hırsız bi daha girse yine üzülürüm. Dün daha çok şey almıştı, bugün insaflı davrandı demem..

Bu da onun gibi bir şey..

Bunu mu anladin simdi?...

Renkdasim, TFF ve yandaslari her hafta gözümüzün icine baka baka yesil sahada puanlarimizi (paralarimizi) caliyorlar...

Daha dün Sampiyonlugumuzu caldilar!...

2010/11 'de "sadece" kupamiz calinmadi, hayir...o kadronun üst üste alacagi Sampiyonluklarimizi caldilar!
O kadromuzun cekirdek futbolculari ile Gs kac kez Sampiyon oldu?

Avrupa'da (Sampiyonlar Ligi) alabilecegimiz basarilar, reklam gelirleri, sponsorlar vs...

En önemlisi bunlar maddi konular, birde manevi yani var bunun...

Bu hirsizlar bizim hayallerimizi caldilar!

Uğur Demircioğlu
17.02.2015, 19:10
Göz açtırmamaya yemin etmişler bu kadar kısa sürede nasıl karara bağlayıp ceza kesebiliyorlar asıl üzerinde durulması gereken konu bu olsa gerek.

Mert Oğuzlu61
17.02.2015, 19:11
SON DAKİKA: PFDK, kulübümüze Sivasspor maçında yaşanan olaylar sebebiyle 1 maç seyircisiz oynama ve 15.500 TL para cezası verdi.

SON DAKİKA: PFDK, resmî internet sitemizden yapılan açıklamayı sportmenliğe aykırı bularak kulübümüze 150.000 TL para cezası verdi.

SON DAKİKA: PFDK, açıklamaları sebebiyle İbrahim Hacıosmanoğlu'na 60 gün hak mahrumiyeti ve 190.000 TL para cezası verdi.

SON DAKİKA: PFDK, açıklamaları sebebiyle Ali Uzunay'a 73 gün hak mahrumiyeti ve 64.000 TL para cezası verdi.

seyircisiz oynamaya bir şey diyemem, beyin yoksunu biri fb maçlarında volkan a yapılmayanı gidip gariban ertuğrul a yaptı. kan akmasa ceza olmazdı ama kanı görünce ceza olacağını zaten anlamıştık.

yalnız şu paraları neye göre yapıştırıyorlar ? aziz yıldırım a 100 bin TL ve üzeri ceza kesildiğini ben hiç görmedim, en ağır açıklamalarından sonra bile herhangi bir yaptırım uygulanmadı bu adama. bize kafalarına göre ceza kesiyorlar, ödemezsek ne olur kulüp puan cezası mı yer ? eğer kulübe zararı yoksa ödemesin başkan, tanımıyorum bu tff yi desin.

Adem Akyüz'
17.02.2015, 19:13
seyircisiz oynamaya bir şey diyemem, beyin yoksunu biri fb maçlarında volkan a yapılmayanı gidip gariban ertuğrul a yaptı. kan akmasa ceza olmazdı ama kanı görünce ceza olacağını zaten anlamıştık.

yalnız şu paraları neye göre yapıştırıyorlar ? aziz yıldırım a 100 bin TL ve üzeri ceza kesildiğini ben hiç görmedim, en ağır açıklamalarından sonra bile herhangi bir yaptırım uygulanmadı bu adama. bize kafalarına göre ceza kesiyorlar, ödemezsek ne olur kulüp puan cezası mı yer ? eğer kulübe zararı yoksa ödemesin başkan, tanımıyorum bu tff yi desin.

Genellike TFF kestiği para cezalarını kulüplere ödeyeceği maç primi vs.'lerden kesiyor. Yani para kasana girmeden TFF bu cezayı senden tahsil ediyor..

Celal Demir
17.02.2015, 19:13

başkanın söyledikleri nekadar zorlarına gidiyor burdan anlayabiliriz işte...

Uğur Demircioğlu
17.02.2015, 19:15
Bu gidişte sene sonunda kasaya lig sıralamasından pek bir şey giremeyecek.

erolizmts
17.02.2015, 19:20
+ başkan konuşmuş..
- valla mı ne demiş?
+ Tff bitmiş!
- ....?!!??
+ deli dehşet şeyler
- vayy anlat anlatt nasıl dehşet?
+ öyle böyle değil, bildiğin gibi deeel
- ne dedi?
+ fb bitmiş
- beter olsunlar, başka??
+ hain tff
- oy oy oyy aslanımaa
+ hain Fener
- Vay vay vayy...
+ ya ne sandın
- sonuç..??
+ kasa bitmiş
- .....!!??
+ işte 100 bin.... TL... ceza..
- aslanım başgannnnn...

farozlufatih61
17.02.2015, 19:21
Amin.Hiç bir zaman adil bir yöneticiyim demedim zaten.
BMN,bu şike sürecinde çok önemli adımlar attı,herkes buna şahit.
BMN'ye laf atan kimseye tahammülüm yok.
Benim bu tutumumu da şikayet edebilirsin.Forum yöneticilerinin üstünde yönetim kurulu var.Biz de ceza alabiliyoruz yani....

Bilgin olsun....

Dediğim gibi burada herkesle hemfikir olmak sorunda değilim,değiliz.Sırf benimle aynı şeyi düşünmüyor diye de elimdeki yöneticilik yetkisini kulanacak kadar alçalmam çok şükür ama söz konusu olan BMN ise asla tarafsız olamam.

Adil olmadığını biliyordum..
Madem itiraf ettin o zaman sana yakışanı yapıp yöneticilikten istifa et kimsenin seni kovmasını bekleme....
BMN ile ilgili yazdığım hangi söz yada sözler hakaret sınıfına giriyordu o gün...
O ismini yazdığım şahıs bize hakaret etti hiç bir yaptırım görmedi ama benim yazdıklarım neyse yaaa aman
Birde şikayet demişsin güldürme kimi kime şikayet.....
Burası TÜRKİYE adaletin olmadığı vahşi doğa kanunlarının güçlünün mevkii sahibinin cirit attığı 3.sınıf bir ülke....

emre6117
17.02.2015, 19:23
Bu ceza kipa macindan dolayi verildi herhalde fff taraffindan.onu bile becerip aciklamamislar.kupadaki crzayi kupada cekmeyecekmiyiz seneye bir de.hangi mac olacagini da aciklamamislar.fff gerckten komedi.tupcu hicbirseyi beceremeyeck kadar yeteneksiz bnce.

Emrah Akcagöz
17.02.2015, 19:23

-Bakan yüzme bilmiyor!

Harbiden öyle.

61ronin61
17.02.2015, 19:25
Bu gidişte sene sonunda kasaya lig sıralamasından pek bir şey giremeyecek.

yok be renkdaş 3 puana eski parayla 1 trilyon para alıyorsun kasımpaşayı yeneriz başkanın aldığı tüm cezalara yeter hatta bayağı bi parada kulübe kalır anlıcan sıkıntı yok :)

İlker Yazıcıoğlu
17.02.2015, 19:25
Adil olmadığını biliyordum..
Madem itiraf ettin o zaman sana yakışanı yapıp yöneticilikten istifa et kimsenin seni kovmasını bekleme....
BMN ile ilgili yazdığım hangi söz yada sözler hakaret sınıfına giriyordu o gün...
O ismini yazdığım şahıs bize hakaret etti hiç bir yaptırım görmedi ama benim yazdıklarım neyse yaaa aman
Birde şikayet demişsin güldürme kimi kime şikayet.....
Burası TÜRKİYE adaletin olmadığı vahşi doğa kanunlarının güçlünün mevkii sahibinin cirit attığı 3.sınıf bir ülke....

Ben adil değilim sen de tarafsız değilsin.
İnsanoğluyuz işte....

DeAgLeMaNyAq
17.02.2015, 19:27
Ceza infazlarında 90 günün üzerinde alınan cezalarda ligin oynanmadığı 3 aylık yaz tatili de dahil ediliyor. Ancak Hacıosmanoğlu'na verilen cezalar 4x60= 240 gün şeklinde parça parça. TFF bu maddeyi nasıl işletecek merak ediyorum. Eğer toplu olarak kabul ederse Hacıosmanoğlu'nun cezası Ekim ayında biter. Yok hinlik yapıp size 90 gün ve üzerinde tek bir ceza verilmedi derlerse 2015'i kapattı diyebiliriz...

Bu ceza kipa macindan dolayi verildi herhalde fff taraffindan.onu bile becerip aciklamamislar.kupadaki crzayi kupada cekmeyecekmiyiz seneye bir de.hangi mac olacagini da aciklamamislar.fff gerckten komedi.tupcu hicbirseyi beceremeyeck kadar yeteneksiz bnce.

Eski talimatta kupa ve lig aynı kategorideydi yeni talimatta bunu ayırdılar. Dolayısıyla cezanın seneye kupada çekilmesi gerekiyor...

61ronin61
17.02.2015, 19:27
yok abi artık deniz bitti inadına inadına damarımıza basıyorlar bu tüpçünün harbi bacakları kaşınıyor heralde kötü bişeyler olacak gibi bir his var içimde

talsuv61
17.02.2015, 19:29
Kandırılmaya devam. iki kuru lafa tav olan taraftar .Bana iho Trabzonspor un başına geldiğinden beri gerek sportif gerekse şike davasında tek olumlu kazanımımızı söyle bende gidip ona oy vereceğim. Laf çok icraat yok. Dünyanın parasını harca ortada tek bir basarı yok borç rekorlar üstü kupayı alacam diyordu 2 sene geçti kupa için tek bir umut kırıntısı yok ve onun baskanlığında kume dusecek dedigi fb nin 2. üst üste şampiyonluğunu izlememize 14 hafta kaldı devam iho salla babam salla nasıl olsa hepimiz yiyoruz afiyetle..

Anlama özürlüsün heralde . hakemler 13 puanımızı çalmışken gasbetmişken, olumlu kazanım nasıl olacak anlatır mısın ?

Mehmet Sarigül
17.02.2015, 19:30
erolizmts, sence cözüm ne?

$ike sürecinde sen bizim yanimizda duran bir $ikebahceli gördün mü?....Oysa 3 Temmuz'dan bu yana ben $ikecilerin yanida duran cok sözde"Trabzonsporlu" gördüm...

emre6117
17.02.2015, 19:31
ya arkadaslar forum yonetucilerini neden engelleme yok.bn mecburmuyum surekli muhalefet yapan insanlarin yorumlarini okumaya.burasi trabzonspor forumu degil mi.bu kadar acimasiz yonetim ve takim elestirisi okumak istemiyorum bn.var mi bu konuda cozumu olan.bnce istenilen her uyenin engellenmesi gerek.bu ayricalik neden.hem adeletsizliktn bahset sistemi elestir.sonra gel forumda aynisini sen yap.malesef hayatin her alaninda turk8yede bu sorun var.biz toplum olarak adaletsiziz.

halil ibo
17.02.2015, 19:33
Eleştirilecek tek yanı toplantının bu kadar geç olması.Hala o adaletsizlerin,hakem hataları olmayacak şöyle olacak böyle olacak yalanlarına kanmışsın başkan.Yememen gerekirdi ve daha önce tepkimizi göstermiş olurduk.Her neyse.
Bu açıklamalardan sonra adalet sağlanır mı ? Zannetmiyorum ! Ama artık bundan sonra her türlü cezaya rağmen ''kral çıplak'' diye bağıracağımızı düşünüyorum ve görüyorum.Hukukçulardan fikir alınarak-eğer mümkünse- bize karşı yapılan art niyetli hataların görüntülü ve açıklamalı bilgileri ile birlikte UEFA'yı da rahatsız etmeliyiz diye düşünüyorum.

Ertan 51
17.02.2015, 19:40

Abi bu ney aman diyim :eek:
210 bin tl den öncekinden vardı,
bugünkü basın toplantısından da gelir bi 200-250
nerdeyse 1 milyon tl yi bulacak,
yok mu bunun bir yolu,
tüp kafalı ayı o koltuktan edilmeli,
amma öyle amma böyle bir an önce indirilmeli yoksa işin sonu kötüye varacak.

talsuv61
17.02.2015, 19:41
Adamsınnnn

Derin Trabzon
17.02.2015, 19:42
Bu mu lan YENİ TÜRKİYE,

Eskisine Kurban Olsun Tüm Yeni TÜRKİYECİLER.

Alpayer
17.02.2015, 19:43
ben sadri şenerin aktif ya da pasif olmasından bahsetmiyorum ki. Ben sadri şenerin herhangi bir eylemini bile baz alarak konuşmuyorum ki şuan zaten ?

iho millet şike yapan başkanına sahip çıkıyor bizimkiler bizi küçümsüyor dedi özkan sümer ve sadri şenerin son konuşmalarına yönelik.

Bende diyorum ki iho değilmiydi sadri şeneri klüpten çaldığı için mahkemeye veren, iho değil miydi sadri onura azar attı sanamı kaldı bursayı şampiyon yapmak diyen, iho değil mi sıkışınca sadri şenere laf çakıp aradan sıyrılmaya çalışan ??

Millet şike bile yapan başkanına sahip çıkıyor diye yakınıyorsan önce sen bir yaptığın eylemlere bakıcaksın. Sen niye sahip çıkmadın derler adama ?

Ha şike yapan başkana sahip çıkılması doğru bir şey mi ? Kesinlikle değil. Orası ayrı bir tartışma konusu. İnsanların hatalarına sahip çıkılması saçmalık.
Hacıosmanoğlu da şike yapanı savunun demiyor zaten BİLE diyor BİLE.. "Even"
Sadri Şener o atfedilen suçları işlediyse bize örtbas etmek mi düşer? Yaptıysa ve biz de saklayacaksak Fenerbahçe'den ne farkımız kalır?
Maksat Hacıosmanoğlu'nu eleştirmek. Gerekçe ne olursa olsun..
Sakın ha takdir etmeyin, takdir hakkınız biter...

Berke6198
17.02.2015, 19:46
ya arkadaslar forum yonetucilerini neden engelleme yok.bn mecburmuyum surekli muhalefet yapan insanlarin yorumlarini okumaya.burasi trabzonspor forumu degil mi.bu kadar acimasiz yonetim ve takim elestirisi okumak istemiyorum bn.var mi bu konuda cozumu olan.bnce istenilen her uyenin engellenmesi gerek.bu ayricalik neden.hem adeletsizliktn bahset sistemi elestir.sonra gel forumda aynisini sen yap.malesef hayatin her alaninda turk8yede bu sorun var.biz toplum olarak adaletsiziz.

Yahu yazmayayım yazmayayım diyorum da dayanmıyorum.

O kadar acımasız yönetim eleştirisi okumak istemiyorsanız, mesajları raporlarsınız, diğer forum yöneticileri tarafından veya Yönetim Kurulu tarafından bunlar değerlendirilir.

Ancak "istediğimi engelleyemiyorum, ne kadar adaletsizsiniz" gibi yorumlar artık çok komik gelmeye başladı bana.

BMN'ye bir yerden vurmak için maalesef yer arar oldu üyelerimiz. Şu anda söylediklerimi şahsi algılamayın ancak BMN'nin bu kadar gaddarca, diktatör rejimine göre yönetildiğini iddia edenler inatla her dakikalarını burada harcıyorlar.

Yahu, madem şikayetçisiniz yönetimden veya yöneticilerden şikayet edin.
Bildirin. Yönetim Kurulu bu forumun en üst kademesi. Değerlendirilir şikâyetleriniz emin olun.

Her demde forumun adaletsiz olduğunu düşünenler, forum yöneticlerinin adaletsiz olduğunu ve taraflı olduğunu düşünenler, alsınlar ellerine somut örnekleri etsinler şikâyetlerini Yönetim Kurulu'na konu orada değerlendirilsin.

Ne somut delil sunuyorsunuz -ki- size karşı haksızlık veya adaletsizlik yapıldıysa kişi açıklamasını yapsın o durumun, ne de şikâyet ediyorsunuz. Olmaz...

Ama sabahtan akşama kadar "adalet, adalet" diye dolaşırsanız bir zaman sonra samimiyetinizi kaybetme konumuna bile gelebilirsiniz benim gözümde.

Eğer sert eleştirilere katlanamıyorsanız, kimse sizin sinir kat seviyenizi diğer bilgisayarın başından ölçemez maalesef.

Ama eğer diyorsanız ki;"Yok, bu 1 değil, 2 değil, 3 değil. Artık dayanamıyorum. Eleştirinin de bir sınırı var."

O zaman dediğim gibi şikâyetinizi bizim de üstümüz olan Yönetim Kurulu'na iletin.

Sabaha kadar adalet diye bas bas bağıran bir sürü insan var forumumuzda ancak bas bas bağırmaktan başka hiçbir resmî işlem gerçekleştirdiklerini göremiyoruz maalesef. Derdinizi anlatın dediğimizde ise;"Kime anlatayım yahu, sizi size mi şikâyet edeyim ?" diye cevaplar alıyoruz.

Öncelikle bunu düşünenler kendi adlarına adaletin gelmesi için çabalasınlar, sonrasında şikayetçi oldukları iş de düzene girer elbet.

Adem Erdoğan
17.02.2015, 19:46
Abi bu ney aman diyim :eek:
210 bin tl den öncekinden vardı,
bugünkü basın toplantısından da gelir bi 200-250
nerdeyse 1 milyon tl yi bulacak,
yok mu bunun bir yolu,
tüp kafalı ayı o koltuktan edilmeli,
amma öyle amma böyle bir an önce indirilmeli yoksa işin sonu kötüye varacak.

Abi tüp kafalı gitse pek birşey değişmez diye düşünüyorum, gelecek olan tüp olmasa da bidon kafalı biri olur. Azis hükümeti parmağında oynatıyor ki federasyonlar onun için çocuk oyuncağı.

hodlu
17.02.2015, 19:49
Yahu burası hukuk devleti,(yani 3 Temmuz öncesi öyleydi) başkan ne yapsın. Ben TFF başkanı oldum her şeyi değiştiriyorum mu desin. Adam sınırlar ölçüsünde yapılması gerekenleri yapıyor. Yazık şu sitede öyle komikçe eleştiriler okuyorum ki pes vallahi...

Alpayer
17.02.2015, 19:53
Abi tüp kafalı gitse pek birşey değişmez diye düşünüyorum, gelecek olan tüp olmasa da bidon kafalı biri olur. Azis hükümeti parmağında oynatıyor ki federasyonlar onun için çocuk oyuncağı.

Tıpkı Fenerbahçe maçındaki Bülent Yıldırım mevzusundaki gibi, hakemin değişmesi bir şeyi çözmeyecekti. Başkanın araması kısmen düzeltti.
Federasyon başkanının da değişmesi tam anlamıyla çözüm değil.
Kirli ve adaletsiz sistemin değişmesi gerek. Bunun da devlet eliyle yapılması lazım ve sonra da devletten bağımsız işlemesi sağlanmalı yine devlet tarafından.

hodlu
17.02.2015, 19:54
Özkan Sümer, Sadri Şener gibi başkanlar İHO'yu eleştiremez. Onlar başkanken ne adilikler yapıldı bu takıma. Özkan Sümer başkanlıktan ne için istifa etti? Sadri Şener şike süreci sonrasında TV'lere çıkıp milleti rahatlatacağı yerde kendince espiriler yapmakla uğraştı. Hadi hadi beyler herkesin ne kadar Trabzonsporlu olduğunu gördük...

fanatikdevri
17.02.2015, 19:55

Sadri Şener o atfedilen suçları işlediyse bize örtbas etmek mi düşer? Yaptıysa ve biz de saklayacaksak Fenerbahçe'den ne farkımız kalır?

Bunun bize ne gibi faydası var?Trabzonspor'a yani.Sadri Şener yalanladı olayı gerçi de,kulubün mahremini uluorta ve şike sürecine sekte vurması için mi söyledi?Yoksa aklınca düşman beklediği ve utanmadan onun zamanında alınan kupanin peşinde olmanın kompleksi mi?
Adam gölgesi ile kavgalı.Bunun yaptığı gider kapıyı dönemez.kaldı ki TFF'ye ulaşsın.

Ertan 51
17.02.2015, 19:59
Adem baba ne yapacağız ya bana bi söyle,
eline silahı al sokağa çık mı diyorlar acaba bize,
amaçları o mu iyi den iyiye düşünmeye başladım ben,
gerçekten acayip bir sarmalın içine girdik,
sussan olmuyor,susmasan olmaz derken bi bela yaklaşıyor dur bakalım.

Alpayer
17.02.2015, 20:05
Bunun bize ne gibi faydası var?Trabzonspor'a yani.Sadri Şener yalanladı olayı gerçi de,kulubün mahremini uluorta ve şike sürecine sekte vurması için mi söyledi?Yoksa aklınca düşman beklediği ve utanmadan onun zamanında alınan kupanin peşinde olmanın kompleksi mi?
Adam gölgesi ile kavgalı.Bunun yaptığı gider kapıyı dönemez.kaldı ki TFF'ye ulaşsın.

Yanlış yapan kardeşimizse de cezasını çekmeli. Bunun da uluorta olmayan yolu var mı? Mehkemeye intikal ettikten sonra gizlenmesi gibi bi durum mümkün değil zaten.

Bu hengamedeki kilit noktalardan biri de şu; bizi en çok rahatlatacak olan şey içimizdeki düşmanlardan kurtulmamız. Sırf mensubu olduğu gruptan değil diye bi yönetimin başarısızlığını isteyen menfaatçilerden kurtulmamız. Ama benim bu konuda umudum yok.

Hüseyin Başoğlu
17.02.2015, 20:06

son cümleyi bir daha oku ondan sonra örtbas konusunda ne düşündüğümü anlarsın.

fanatikdevri
17.02.2015, 20:08
Özkan Sümer, Sadri Şener gibi başkanlar İHO'yu eleştiremez. Onlar başkanken ne adilikler yapıldı bu takıma. Özkan Sümer başkanlıktan ne için istifa etti? Sadri Şener şike süreci sonrasında TV'lere çıkıp milleti rahatlatacağı yerde kendince espiriler yapmakla uğraştı. Hadi hadi beyler herkesin ne kadar Trabzonsporlu olduğunu gördük...

He gördük dünkü hacı bugün oldu baştacı?Trabzonspor'a yaptığı en büyük icraatı da kulübe naylon üye yapması sanırım.
Bu adamın üfürmelerine halen doymadı bazıları.
Özkan Sümer gibi iki şampiyonluk kupası olan birisi ve Sadri Şener gibi tarihin en pislik liginde temiz kalmış 3 kupası olan bitinden daha fazla Trabzonspor'lu.
Meşhur replik geldi aklıma 'Ağam bizimlen eğleniyir'.

Courage
17.02.2015, 20:15
Kulübün başında olan / olmuş her kimsenin Trabzonsporluluğunu sorgulamaktan çok ,karşısına çıkan problemleri ne gibi yollarla çözmeye çalıştığını analiz edip ihtiyaç varsa eleştirmek hepimizi daha fazla ortak noktada buluşturacaktır.

Aksi olunca eleştircinin iyi niyeti olsa dahi karşıt tarafı olması gerektiğinden daha çok sertleştirerek kutuplaşma oluyor. Bakın ,Şikebahçelilerini durumu en güzel örnek. Ben bu Aziz'in gittiği her yerde dalaştığı hatta küfürleştiği gfb'lilerin yazışmalarında dahi bunu seziyorum. Kulüblerinin başındaki adamla kanlı bıçaklı dahi olsalar asgari müşterekte birleşebiliyorlar.

Bizde bu yok sanırım hiçte olmayacak.

fanatikdevri
17.02.2015, 20:16
Yanlış yapan kardeşimizse de cezasını çekmeli. Bunun da uluorta olmayan yolu var mı? Mehkemeye intikal ettikten sonra gizlenmesi gibi bi durum mümkün değil zaten.

Bu hengamedeki kilit noktalardan biri de şu; bizi en çok rahatlatacak olan şey içimizdeki düşmanlardan kurtulmamız. Sırf mensubu olduğu gruptan değil diye bi yönetimin başarısızlığını isteyen menfaatçilerden kurtulmamız. Ama benim bu konuda umudum yok.

Niye artislik yapıyor o zaman o kadar dürüste olayı ilk duyduğu anda giderdi TFF'ye mal bulmuş mağribi gibi.Tutaydı Onur'un kolundan götüreydi ve Şikeci damgası vurduraydu bu şerefsiz Tüpçü ve Şikeci tayfasına.
Ne diye olayla alakası olmayan ve tüm basına adeta şike davasını baltalamak için koz verdi.?
Bu bayat numaraları yiyor millet sanırım.

Oruç
17.02.2015, 20:18
Ligtv.com.tr kafasını kuma gömmüş.

Celal Demir
17.02.2015, 20:22
Ligtv.com.tr kafasını kuma gömmüş.

sadece onlarmı?

Celal Demir
17.02.2015, 20:23
Sadri başkan tüpçüye destek verdiğinde (alenen taraftara hakaret ederek) bile bu kadar eleştirilmemişti forum tarafından.

hodlu
17.02.2015, 20:26
Özkan Sümer başkanlıktan neden istifa etti?
Sadri Şener'in şike sürecinde yaptığı ölümcül hatalar neler?. Hal böyle iken savunmasız bıraktıkları kulübün bugünkü başkanına eleştiri yapmak onların yapacağı son icraat olmalıdır. Hacı ezber bozmuştur. Bu yolda onun en büyük destekçisi bizler olmalıyız...

hodlu
17.02.2015, 20:33
Biiiiiirrrrrrr: Sadri Şener M.Ali Atalay adayken gitti tescilli şikeci M.A.Aydınlar'a destek verdi.
İkiiiiiiiiiiiiiii: Aradan iki yıl geçmeden, şike olayları yaşanmışken Sadri bey gitti bu sefer de Tüp kafaya destek verdi. Bursa ve Gs destek vermezken biz hangi akılla gittik tüp kafaya destek verdik.
Sonra sen gel İHO'ya kupayı alamadı diye eleştiri yap. Adam diyor FİFA devreye girince göreceksiniz. FİFA'da yapmazsa kusura bakmayın sadece İHO değil tüm Trabzon suçlu olacaktır...

fanatikdevri
17.02.2015, 20:34
Sadri başkan tüpçüye destek verdiğinde (alenen taraftara hakaret ederek) bile bu kadar eleştirilmemişti forum tarafından.

Sadri Şener kendi kazandığı kupa ile ilgili tasarrufuna bulundu ve Tüpçü de ona yargılama sonunda eğer hakkınızsa alırsınız sözünü verdiğini söyledi , Tüpçü şerefsizi de bunu yalanlamadı.
Kandırıldı veya yönetimin içine adam sokarak içerden bilgi almaya çalıştı falan filan.
En sonunda da hata yapmışım,pişmanım özür dilerim dedi.
Hadi Sadri Şener'in bir kurtarır tarafı var.
Peki destek istediğismnoğlu bunca Okan biten kahbeliğe rağmen Tüpçü'nün başkanlığını beğendiğini ve başarılı bulduğunu açıkladı.
Buna ne diyorsun

hodlu
17.02.2015, 20:40
Sadri Şener hiçbir kupayı kendisi kazanmamıştır. Sadri Şener kendi koltuğunu kurtarmak için Şenol Güneş'i istemeye istemeye o kadronun başına getirmiştir. O başarılar da önce kadroyu kuran Ersun hocaya sonra da Şenol hocaya aittir. Kadroyu gs'ye hibe etmek te Sadri beye kalmıştır...

fanatikdevri
17.02.2015, 20:41
Sadri Şener hiçbir kupayı kendisi kazanmamıştır. Sadri Şener kendi koltuğunu kurtarmak için Şenol Güneş'i istemeye istemeye o kadronun başına getirmiştir. O başarılar da önce kadroyu kuran Ersun hocaya sonra da Şenol hocaya aittir. Kadroyu gs'ye hibe etmek te Sadri beye kalmıştır...

Ya varya alem insanlarınız Hacı o kupayı alırsa Hacının olacak ama değil mi?

Celal Demir
17.02.2015, 20:46
muhabbetimize doyum olmaz herkese iyi akşamlar, yarın sabah görüşmek üzere.

Sercan Keleş
17.02.2015, 20:47
İbrahim başkanı destekleyenler bana Kulübün geleceğinin garanti altında olduğunu kanıtlasınlar. Bu kulüp batarsa hepinize hesap soracağım , hepinize.

Fatih Öztürk
17.02.2015, 20:48
Ahmet Suat hocanın 4 şampiyonluğu var bir gün çıkıp yönetim şöyle yönetim böyle dediğine şahit olmadım.Özkan hoca artık susmalı.ben yoksam eleştiririm mantığı sıktı artık.

Hüseyin Başoğlu
17.02.2015, 20:50
Sadri Şener'in hataları hacıosmanoğlunu aklarmı ?
Sadri yaptığı hatalar Yüzünden gitti hacı onu eleştirerek geldi.
Artık hacı Başkan'sa onun icraatlerini ( Varlığı tartışılır) tartışıcaz.
Peki hacı sadriye yaptığı Eleştirilerin doğrularını yapabildi mi ?
Demirören gidecekti aziz kalmayacaktı orada vsvsvs

Sercan Keleş
17.02.2015, 20:51
Şu Sadri şenern nesini savunduklarınıda daha çözemedim. İho ile karşılaştırıp Bir yönetici övmekte nedir ya. Sadri Şener Trabzonspor Tarihinin en rezil dönemlerinin temellerini atmıştır. Benim gördüğüm en rezil dönemlerinin temellerini. Kadro peşkeş çekildi , şampiyonlar liginden gelen paraların nereye gittiği meçhul. Saçma sapan transferler. Şampiyonluğun çalınmasından sonra amatörlük , kupayı eliyle teslim edip sonra suçu başbakana cumhurbaşkanına atmak.

Kardeşim kupan mı çalındı adaletsiz mi lig. Kendinden emin misin ? o zaman Ben bu ligden çekiliyorum dersin.

hodlu
17.02.2015, 20:54
Şikecilere karşı, Bizans medyasına karşı eski-yeni başkanlar ve tüm camia bir arada olmalıyız. Birlik içinde mücadele etmemiz gerekirken başkanın mücadelesini eleştirmek yanlış. Uzun lafın kısası...

hodlu
17.02.2015, 20:55
Şu Sadri şenern nesini savunduklarınıda daha çözemedim. İho ile karşılaştırıp Bir yönetici övmekte nedir ya. Sadri Şener Trabzonspor Tarihinin en rezil dönemlerinin temellerini atmıştır. Benim gördüğüm en rezil dönemlerinin temellerini. Kadro peşkeş çekildi , şampiyonlar liginden gelen paraların nereye gittiği meçhul. Saçma sapan transferler. Şampiyonluğun çalınmasından sonra amatörlük , kupayı eliyle teslim edip sonra suçu başbakana cumhurbaşkanına atmak.

Kardeşim kupan mı çalındı adaletsiz mi lig. Kendinden emin misin ? o zaman Ben bu ligden çekiliyorum dersin.

İşte olayın özeti. Başından sonuna katılıyorum...

Fatih Öztürk
17.02.2015, 21:02
La adam hacı değil,ikide bir hacı deyip günaha girmeyin.

Hüseyin Başoğlu
17.02.2015, 21:04
La adam hacı değil,ikide bir hacı deyip günaha girmeyin.

:D harbi dikkat etmek lazım :)

Fatih Öztürk
17.02.2015, 21:08
:D harbi dikkat etmek lazım :)

Sen varya :D

bkandil
17.02.2015, 21:11
Bu saatten sonra geri adım atmak olmaz...

Bülent AKBULUT61
17.02.2015, 21:21
Sonuna kadar İHO yanındayız Başkan

fanatikdevri
17.02.2015, 21:39

Sen de haklısın tabii,23 yaşında olduğun için 'ŞU' Sadri Şener öncesinde her sezon üç kupa müzede garanti,olursa ŞL olmazsa EL kupası da bonustu.

'ŞU' Sadri Şener'in eleştirilecek tonlarca icraatı da vardır,mesela Fatih Tekke'ye yaptıkları.
Ama kitabın ortasından konuşmak lazım,adam borsa işini düzeltti mi?Bu sayede kulubün en 250 milyon dolarını kurtardı mı?
Bordo mavi enerji şirketi ile HES projesini kulube kazandırdı mı?

Olabilecek en makul bütçe ile şampiyonluk kadrosunu kurup bu sayede de bize 3 sezonda 3 kupa artı +Şampiyonlar Ligi'ne katılımı sağladı mı?

Evet,iki tane ergen sahtekar azmış müptezel futbolcunun sözüne kanmamalıydı ama daha öncede olduğu ve sonrasında da yaşandığı gibi futbolcu tayfası parayı kıracak yer arıyor,orası da İstanbul bak şimdiki başkan nerdeyse 1 milyon fazla verdi ama getiremedi istanbul'u isteyen züppeyi.Bu zurnanın zırt dediği yer bile değil.Ne yapalım bu Türk futbolcusu böyle karı manyağı.

Ama insan CAS kararında da ifade edildiği gibi tarihin en organize ve büyük şike tezgahının döndüğü ortamda,Federasyon başkanından tut,tüm siyasilerine kadar birlik olunan olayda takımını yani senin,benim çocuklarıma miras kalacak Trabzonspor'u tertemiz lekesiz çıkardı.
Şu olayın hatrına bari 'ŞU' Sadri Şener demeseydin.Yani bak benim çoluğuma çocuğuma böyle bırakacağım bir mirasım olsun isterdim.Böyle bir olayın kahramanı olmayı hem de ne kadar çok,ama kader onu seçti.

Adamın suçu sanırım üfürmemesi.

yorumsuz6117
17.02.2015, 21:53
Seyircisiz oynama cezasını seneye kupada mı çekicez yoksa Karabük maçında mı ?

61ronin61
17.02.2015, 21:57
Seyircisiz oynama cezasını seneye kupada mı çekicez yoksa Karabük maçında mı ?

seneye kupada

Fatih Öztürk
17.02.2015, 21:59
Hani kısım tribün kapatma cezası vardı.komple tribün cezasımı çekecez.

61ronin61
17.02.2015, 22:01
Sen de haklısın tabii,23 yaşında olduğun için 'ŞU' Sadri Şener öncesinde her sezon üç kupa müzede garanti,olursa ŞL olmazsa EL kupası da bonustu.

'ŞU' Sadri Şener'in eleştirilecek tonlarca icraatı da vardır,mesela Fatih Tekke'ye yaptıkları.
Ama kitabın ortasından konuşmak lazım,adam borsa işini düzeltti mi?Bu sayede kulubün en 250 milyon dolarını kurtardı mı?

Olabilecek en makul bütçe ile şampiyonluk kadrosunu kurup bu sayede de bize 3 sezonda 3 kupa artı +Şampiyonlar Ligi'ne katılımı sağladı mı?

Evet,iki tane ergen sahtekar azmış müptezel futbolcunun sözüne kanmamalıydı ama daha öncede olduğu ve sonrasında da yaşandığı gibi futbolcu tayfası parayı kıracak yer arıyor,orası da İstanbul bak şimdiki başkan nerdeyse 1 milyon fazla verdi ama getiremedi istanbul'u isteyen züppeyi.Bu zurnanın zırt dediği yer bile değil.Ne yapalım bu Türk futbolcusu böyle karı manyağı.

Ama insan CAS kararında da ifade edildiği gibi tarihin en organize ve büyük şike tezgahının döndüğü ortamda,Federasyon başkanından tut,tüm siyasilerine kadar birlik olunan olayda takımını yani senin benim çauklarıma miras kalacak Trabzonspor'u tertemiz lekesiz çıkardı.
Şu olayın hatrına bari 'ŞU' Sadri Şener demeseydin.Yani bak benim çoluğuma çocuğuma böyle bırakacağım bir mirasım olsun isterdim.Böyle bir olayın kahramanı olmayı hem de ne kadar çok,ama kader onu seçti.

iyi yazmışsın fanatikdevri de bu yazdıkların doğru da ama kulübü bıraktığında 180 milyonda borç bıraktı tüm gelirlerde temlikliydi bunu nasıl başardı sence bu kadar başarılardan sonra

61ronin61
17.02.2015, 22:04

boşver zaten tüm cezalar bize maximum en üst seviyeden hacıosmanoğlu yolda yürürken yan baksa tüpçüye 6 aydan başlıyor hee ceza önemli değil seneye kupa maçında çekilicek ceza

fanatikdevri
17.02.2015, 22:10
iyi yazmışsın fanatikdevri de bu yazdıkların doğru da ama kulübü bıraktığında 180 milyonda borç bıraktı tüm gelirlerde temlikliydi bunu nasıl başardı sence bu kadar başarılardan sonra

Yedik biz onları,İstanbul akşamlarına aktık Sadri Başkan'la.Sonra murakıplara da diskoların faturalarını verdik,onlarda borsada işlem gören tarafsız denetçiler ve kongreye sundular.
İyi yemişsiniz köftehorlar dediler bize.
Sonra yiğit,mert hırsızların tırstığı Hacı Başkan geldi ve Sadri Reis'i mahkemeye verdi,ben aradan nasıl yırttım bilmiyorum.Acımış olabilir.

Famusta
17.02.2015, 22:13

Ama insan CAS kararında da ifade edildiği gibi tarihin en organize ve büyük şike tezgahının döndüğü ortamda,Federasyon başkanından tut,tüm siyasilerine kadar birlik olunan olayda takımını yani senin,benim çocuklarıma miras kalacak Trabzonspor'u tertemiz lekesiz çıkardı.

:alkış::alkış::alkış: işin özünü çok iyi anlatmışşın.. bunu görmek zor olmasa gerek.. yıllar sonra gelen şampiyonluk.. şikeden takıma leke gelmemiş.. daha ne istiyorsunuz..

61ronin61
17.02.2015, 22:15
Yedik biz onları,İstanbul akşamlarına aktık Sadri Başkan'la.Sonra murakıplara da diskoların faturalarını verdik,onlarda borsada işlem gören tarafsız denetçiler ve kongreye sundular.
İyi yemişsiniz köftehorlar dediler bize.
Sonra yiğit,mert hırsızların tırstığı Hacı Başkan geldi ve Sadri Reis'i mahkemeye verdi,ben aradan nasıl yırttım bilmiyorum.Acımış olabilir.

yendiği kesin zaten bende şüpheleniyordum sende itiraf ettiğine göre artık tescillendi yendiği aradan uzadın ha sadri ile yerken iyi hacı başkan hesap sorunca sadriyi satış yakıştıramadım sana

İlker Yazıcıoğlu
17.02.2015, 22:18
:)

Hüseyin Başoğlu
17.02.2015, 22:19
Başlık amacından fena saptı :D

61ronin61
17.02.2015, 22:20
:)

valla ilker benim klasik fanatikdevriyle paslaşmalar :D birazdan coşabilir tabi fanatik devri bakalım ne zaman sinirlenmeye başlıcak :D

Fatih Öztürk
17.02.2015, 22:22
boşver zaten tüm cezalar bize maximum en üst seviyeden hacıosmanoğlu yolda yürürken yan baksa tüpçüye 6 aydan başlıyor hee ceza önemli değil seneye kupa maçında çekilicek ceza
Kupada çekeceksek iyi o zaman toprağım sesimizi çıkarmayalım uyanır köftehorlarda sonra lige çevirirler cezayı.

Veysel
17.02.2015, 22:22
Taraftar göreve! Trabzonspor başkanına sahip çıkmak tüm Trabzonspor taraftarının görevidir. Sorgulama,muhalefet zamanı değil, her şeye rağmen tüm hatalarını bir kenera bırakarak bu şerefsizlere karşı dik durmasını sürdürmek görevimdir.

İlker Yazıcıoğlu
17.02.2015, 22:24
valla ilker benim klasik fanatikdevriyle paslaşmalar :D birazdan coşabilir tabi fanatik devri bakalım ne zaman sinirlenmeye başlıcak :D

Biliyorum ikinizi:)
İyi atışmalar.....

61ronin61
17.02.2015, 22:28
Kupada çekeceksek iyi o zaman toprağım sesimizi çıkarmayalım uyanır köftehorlarda sonra lige çevirirler cezayı.

:D harbi bu f.f.f. bizi paranoyak yapıcak sonunda ha toprağım:D

61ronin61
17.02.2015, 22:29
Biliyorum ikinizi:)
İyi atışmalar.....

hem burda hem akyazı stadında devam:D

Fatih Öztürk
17.02.2015, 22:48
:D harbi bu f.f.f. bizi paranoyak yapıcak sonunda ha toprağım:D
Bunlarun ağzina ekmek koyayim.inşallah lahana çorbasinının acisini fazla kaçursunlarda cicil çıksun kötlerinden :D

61ronin61
17.02.2015, 22:50
bunlarun ağzina ekmek koyayim.inşallah lahana çorbasinının acisini fazla kaçursunlarda cicil çıksun kötlerinden :d

:d:d:d

DeAgLeMaNyAq
17.02.2015, 22:56

Tribün kapatma küfürden dolayı veriliyor saha olaylarında öyle bir şey yok...

ersn.alparslan
17.02.2015, 23:03
dikkat een oldu mu bilmiyorum milliyet denen şikeci yalakası şerefsiz gazetenin internet sitesinde hacıosmanoğlunun hiç bir açıklaması yer almazken trabzonspor aleyhine olan bütün haberler aziz köpeğinin talimatıyla manşetten veriliyor. bu adilerin bu alçakların gazetesini almayın sitesine girmeyin ve twitteri olanlar bunu gündeme taşısın.

Fatih Öztürk
17.02.2015, 23:06
Tribün kapatma küfürden dolayı veriliyor saha olaylarında öyle bir şey yok...

Ulan sanki bu cezaları vererek memleketi kurtaracak pezevenkler.

anth
17.02.2015, 23:20
dikkat een oldu mu bilmiyorum milliyet denen şikeci yalakası şerefsiz gazetenin internet sitesinde hacıosmanoğlunun hiç bir açıklaması yer almazken trabzonspor aleyhine olan bütün haberler aziz köpeğinin talimatıyla manşetten veriliyor. bu adilerin bu alçakların gazetesini almayın sitesine girmeyin ve twitteri olanlar bunu gündeme taşısın.

Yanlış bilmiyorsam Demirören'in gazetesi zaten...

Sent from my iPhone using Tapatalk

nakzo
17.02.2015, 23:23
Beni kimin kandırdığını iyi biliyorum. İki lafa tav olacak adam da değilim. Ben hayatımı Trabzonspor'a adamış üniversite harçlıklarını biriktirip Kongre üyesi olmuş taraftarım. Bugüne kadar ne başkanlar gördüm ben. Şimdi çıkıp sırf İHO'yu eleştirmek adına inanmadığınız, gerçek olmayan sözleri yazmayın. Adam yıllardır hiçbir başkanın yapmadığını yaptı bugün. Hafta hafta hakemlerin yaptıklarını kamuoyuna sundu. Daha bu taraftar ne istiyor anlamadım ki...
Başkanı Sportif başarısızlıkla eleştirenler azıcık Allahtan korkun. Bizans takımlarının her hafta nasıl maç aldıklarını görmüyor musunuz. 1996-2004-2005-2011 başarıları birden bire olmadı azıcık sabredin...

Çok cahilim ya, gördüğümü anlayamıyor;okuduğum ve duyduğumu anlamlandıramıyorum. Y.lisans diplomamı da torpille aldım ya ben işte o yüzden bu hallerim....1.iho demir ören gidecek:d.oren 2 senedir basımızda,2.fb küme düşecek:fb iho geldiğinden beri ligde ve üst üste 2. şampiyonluğa koşuyor.3.Kupa 1 sya gelecek 2 sene totelde 4 sene oldu umut kırıntısı yok.4.Azizi Türk futbolundan sileceğim:aziz fb,nin 2 senedir hala, başkanı hala kral ,hala asıyor ,hals kesiyor, gerekirse hakem odası basıyor.5.Ben basakan olursam kimse Trabzonsporun hakkını yiyemeyecek:Ligde2 sezondur,aleyhine hata yapılan en usteki takım Trabzonspor.6.Rüya takım kuracağız en büyük şampiyonluk adayı biziz aralıkta yarışın içinde olmazsak bırakacağım:Şubat ayı Trabzonsporumuz lig lideri açlıktan nefesi kokan kargasporun tam 14 puan gerisinde kupada daha ç.finalde kıçı kırık sivasa elenmiş...Bütün bunların ışığında bana olumlu bir noktayı göster ihoyu bende destekleyeceğim.

bitirim
17.02.2015, 23:38
İho yu istemeyenlerden biride benim ancak sırf iho gitsin diye de Trabzonspor'un altına dinamit döşeyecek kadar da dangalak değilim. Adamcağız elinden geldiğince bir şeyler yapmaya çalışıyor kos koca camiada başka kim elini taşın altına koyuyor hani nerede söz de Trabzon'un ileri gelenleri, neden hiç birinin sesi çıkmıyor. Ha elbet onların da konuşacağı zaman gelir ne zaman ki Trabzonspor güzel bir şeyler başarır o zaman o arkadaşlarda çıkar gelir sahiplenmeye çalışır.
Her şeyden önce başkan sayesin de Cardozo gibi Malauda gibi veya Bosigwa gibi adamların yabancı dil eğitimi veren okullar olmasa da gelebileceğini önceki başkanların yalanlarını yüzlerine vurarak gösterdi. İHO yu Trabzonspor'a yakıştıramıyorum ancak ölümüne muhalif te değilim. Vaktiyle Sadri Şener'i çok savunmuş biri olarak bu gün Sadri Şener aday olsa tercihim başka aday yoksa İho olur. En azından henriqe gibi adamlara verilen milyonlarca dolarlara gider Bosigwa gibi adamları getirir

61ronin61
17.02.2015, 23:58
Bugün hacıosmanoğlunun basın toblantısını izledim çok moralsiz bezgin yorulmuş çaresiz gibi gördüm onu çok üzüldüm o haline ya bu nasıl dünya tüm basın medya zengin holdingler siyasiler tv deki yorumcular vb herkes bizim başkanın karşısında adam tek başına savaşıyor ya ayrıca derin trabzonda alehine çalışıyor haşa ama hz musanın firavunla mücadelesi gibi tek başına savaşıyor direniyor biz neden böyleyiz ya zaten dostumuz yok bizim bizden başka ya hacıosmanoğlu trabzonlu değilmi kardeşim toprağımız kanımız değilmi biz neyi paylaşamıyoruz neden yalnız bırakıyoruz yeterince yanında olmuyoruz başkanımızın arkadaş ya kendi içimizdeki düşmanlara diyorum yani menfaat siyasi görüş vb şeyler trabzonsporluluğumuzdan dahamı üstün şike olayı fifada başkan hayalini kuramıyacağımız cardozoyu getirmiş şampiyon hocayı getirmiş şikecilerle bi ton karınca sürüsü gibi düşmanlarla tek başına savaşıyor ya biz nasıl insanız arkadaş ya haklı mücadelemizde aslan gibi savaşan başkanımızın yanında bile değiliz şunu unutmayın hacıosmanoğlu kaybederse hepimiz kaybedicez sonra demişti dersiniz

erolizmts
18.02.2015, 02:01
Özkan Sümer laf çakanlar "Özkan Sümer başkanlıktan niçin istifa etti" demişler.

Şundan;
2003 Trabzonspor-Fenerbahçe maçı.

1- Fenerbahçe taraftarları tribünlerde olay çıkarır ortalık karışır.
(Yaşı tutanlar hafızalarını zorlarsa, fb taraftarları tarafından atılan cisimlerle kafası yarılan 5-6 yaşlarındaki ts'li kız çocuğunu hatırlar.)

http://4.bp.blogspot.com/-Vawk_tLwF50/Ux8cL1Tzl3I/AAAAAAAATNg/0cpteb0EIJ8/s1600/10-15+A%C4%9Fustos+2003-Trabzonspor-Fenerbah%C3%A7e+ma%C3%A7%C4%B1+olaylar.jpg

2- PFDK deplasmanda taraftarlarının çıkardığı olaylar üzerine Fenerbahçe'ye "saha kapatma" cezası verir.

3- Peki bu cezaya en sert tepkiyi kim gösterir? Tabiki bu kişi başbakan, son padişah, dünya lideri, sultan I. Recep Tayyip Erdoğan başkası olamazdı.

Şunu söyler;
"Fenerbahçe’nin futbolu tam oturmadı. Elazığspor maçı farklı bitti o maç 7 değil 15 de olurdu. Tarihi rekor kırılıp rekorlar kitabına geçerdi. Ama savunmamız iyi değil. Ancak şunu da belirteyim Trabzonspor maçında Fenerbahçe'ye verilen cezayı da adil bulmuyorum. Orada yanlış bir şey var. Ondan dolayı Fenerbahçe sahasının kapatılmasını doğru bulmuyorum. Orada misafir Fenerbahçe taraftarı sıkıntıya düşmüştür!"

Sonuç: Bu açıklamadan sonra PFDK Fenerbahçe'nin saha kapatma cezasını kaldırır.

Özkan Sümer 'Tahkim değil, Tayyip Kurulu" der istifa eder.

Sadri Şener şike süresinde milleti rahatlatacağı yerde espiriler yapmışmış.. Valla beni rahatlattı. Şike sürecinde temiz çıkmamız yeterince rahatlatıcı değil miydi?

Ne yapacaktı ki başka? Bak ne demişti Sadri Şener: "Bana şike olaylarını fazla karıştırma dediler, karşımızda büyük bir siyasi güç var..."
Sanki birileri alenen tehdit etmiş gibi, ne dersiniz? Karşımızda büyük bir siyasi güç var diyerek, ey Trabzon'lu 'kupa başbakanda' demek istemiş olabilir. Anladın mı Trabzon'lu demek istemiş olabilir. Sonra şehir şikenin hesabını soramıyorsa ben neden hükümetle didişip iş hayatımı riske atayım demiş olabilir. Sadri Şener mi kötüydü yoksa Sadri Şener'in arkasında duramayan Trabzon şehrimi kütüydü tartışılır.

Bir de "Sadri Şener hiçbir kupayı kendisi kazanmamıştır" denmiş ki süper tespit. Doğrudur, çıkıp sahada oynamamıştır, kulübede hocalık da yapmamıştır.

KazazogLu
18.02.2015, 02:08
Yanlış düşünüp doğruları söyleyenleri yüceltirken, doğru düşünüp yanlış yapanları lanetliyoruz...

KazazogLu
18.02.2015, 02:08

Şundan;

(Yaşı tutanlar hafızalarını zorlarsa, fb taraftarları tarafından atılan cisimlerle kafası yarılan 5-6 yaşlarındaki ts'li kız çocuğunu hatırlar.)

http://4.bp.blogspot.com/-Vawk_tLwF50/Ux8cL1Tzl3I/AAAAAAAATNg/0cpteb0EIJ8/s1600/10-15+A%C4%9Fustos+2003-Trabzonspor-Fenerbah%C3%A7e+ma%C3%A7%C4%B1+olaylar.jpg

2- PFDK deplasmanda taraftarlarının çıkardığı olaylar üzerine Fenerbahçe'ye "saha kapatma" cezası verir.

3- Peki bu cezaya en sert tepkiyi kim gösterir? Tabiki bu kişi başbakan, son padişah, dünya lideri, sultan I. Recep Tayyip Erdoğan başkası olamazdı.

Şunu söyler;
"Fenerbahçe’nin futbolu tam oturmadı. Elazığspor maçı farklı bitti o maç 7 değil 15 de olurdu. Tarihi rekor kırılıp rekorlar kitabına geçerdi. Ama savunmamız iyi değil. Ancak şunu da belirteyim Trabzonspor maçında Fenerbahçe'ye verilen cezayı da adil bulmuyorum. Orada yanlış bir şey var. Ondan dolayı Fenerbahçe sahasının kapatılmasını doğru bulmuyorum. Orada misafir Fenerbahçe taraftarı sıkıntıya düşmüştür!"

Yeni neslin tabiriyle "qapak!"

61ronin61
18.02.2015, 02:11

Şundan;

Şunu söyler;

Sadri Şener şike süresinde milleti rahatlatacağı yerde espiriler yapmışmış.. Valla beni rahatlattı. Şike sürecinde temiz çıkmamız yeterince rahatlatıcı değil miydi?

Ne yapacaktı ki başka? Bak ne demişti Sadri Şener: "Bana şike olaylarını fazla karıştırma dediler, karşımızda büyük bir siyasi güç var..."
Sanki birileri alenen tehdit etmiş gibi, ne dersiniz? Karşımızda büyük bir siyasi güç var diyerek te, ey Trabzon'lu 'kupa başbakanda' demek istemiş olabilir. Sadri Şener mi kötüydü yoksa Sadri Şener'in arkasında duramayan Trabzon şehrimi tartışılır.
mükemmel helal olsun sana :alkış:

Fatih Öztürk
18.02.2015, 02:39
Kupa başbakanda diyecek kadar yüreği olan adam başbakanın talimatıyla Sercan ve Eren'i Rize'ye vermezdi.Sümer'e gelince,yeter artık kendi görevdeyken maaş alırken yapılan yanlışlara zerre kadar tepki vermiyordu nolduda sahalara indi kimse aptal değil.

Tayfun Aydın
18.02.2015, 02:43
https://www.youtube.com/watch?v=PkVLt2mjNcg

Bu video 1986-87 sezonun da ki jimnastik maçı 3-0 kaybediyoruz maçı. Bu maçın benim için çok özel bir anlamı var. Bu maçta Şenol Güneş sakatlanıp daha doğrusu biçilip oyun dışında kalmıştı. 8 yaşındaydım ve nasıl ki oğlumun kahramanı Onur abisiyse benim Şenol du. Gözümden akan yaşları hala hatırlarım.

Ama bu video lütfen baştan sona seyredin Türk futbolunda neler değişmiş ve neler değişmemiş görün. Ne hale gelmişiz anlayın.

Tribünler nerdeyse yarı yarıya değil olay küfür yok.
Hocamızın maç sonu gurur veren açıklamaları.
Futbolcularımın saygınlığı
ve sonlara doğru konuşan tuhaf bıyıklı bir adam. O adam sinan engin onu çok dikkatli dinleyin ve futbolu kimlerin bu hale getirdiğini anlayın. Nefret tohumlarının nasıl ekildiğini görün.

En son değişmeyen ne mi var 7.50. dakika ne değşmemiş genç arkadaşlarım görsün. Trabzon şimdi değil benim seyrettiğim her dönem ezildi biçildi ama hep mağrur ve gururluydu.

kalavara
18.02.2015, 09:25

Şundan;

Şunu söyler;

Sanki birileri alenen tehdit etmiş gibi, ne dersiniz? Karşımızda büyük bir siyasi güç var diyerek, ey Trabzon'lu 'kupa başbakanda' demek istemiş olabilir. Anladın mı Trabzon'lu demek istemiş olabilir. Sonra şehir şikenin hesabını soramıyorsa ben neden hükümetle didişip iş hayatımı riske atayım demiş olabilir. Sadri Şener mi kötüydü yoksa Sadri Şener'in arkasında duramayan Trabzon şehrimi kütüydü tartışılır.

Bir de "Sadri Şener hiçbir kupayı kendisi kazanmamıştır" denmiş ki süper tespit. Doğrudur, çıkıp sahada oynamamıştır, kulübede hocalık da yapmamıştır.

yüksek zeka (ve biraz da hür vicdan) gerektiren bir paylaşımın bu forumda çok kişi tarafından anlaşılamayacağını bilmek nasıl bir acıdır ki çeken bilir :)
ellerine sağlık...

ucurum
18.02.2015, 09:43
Sadri Şener'i sev sevme, Özkan Sümer'i sev sevme, vs vs vs sev sevme, hepsini anlıyorum da bu İHO'nun arkasında duranlar ne akla hikmettir, Allah akıl fikir versin.

Celal Demir
18.02.2015, 10:03
Şikecilere karşı, Bizans medyasına karşı eski-yeni başkanlar ve tüm camia bir arada olmalıyız. Birlik içinde mücadele etmemiz gerekirken başkanın mücadelesini eleştirmek yanlış. Uzun lafın kısası...

en başından beri yapılması gereken buydu ama bence çok zor...

Sefaenes
18.02.2015, 13:42
Tff Trabzonspora geldimi en ağir hatta olmiyan ceza yeni kanun cikartarak veriyor. Hangi 3 seytanin basin aciklamasina bu kadar ceza verdi. Bu ülkede cittiye almalari icin 1000 lerce taraftar sahaya mi girsin polis arabasimi yaksin bunu mu istiyorlar bunu soylesinler gerci Trabzonspordaki macta sniperi eklemekle bize nasil baktiklari belli bir Teröristen bile bu ülke değerimiz yok.

Muhalif
18.02.2015, 13:49
Geçmiş yönetimler hakkında konuşacak değilim, hepsinin büyük yanlışları oldu. Ha en büyük yanlış bana sorarsanız Sadri Şener döneminde yapılmıştır. Şike işi sonuca bağlanana kadar ligden çekiliyoruz demeliydik. En azından Fb maçlarına çıkmamalıydık, 2 maça çıkmayınca otomatikmen küme düşme kuralı varsa sadece İstanbuldaki maça çıkmasak da olurdu. Trabzon'daki maçlar zaten olaylarla bir şekilde geçip gidiyordu.

Gelelim Hacıosmanoğlu'na. Kongreye gidebilsem Hakan Kulaçoğlu'nun vaadleri bana en gerçekçi geldiği için ona oy verecektim. Gidemedim ama çekişen 2 adaydan şikeye karşı en net konuşan aday olduğu için Hacıosmanoğlu'nun kazandığına sevindim. Sonra ilk basın toplantısında lüzumsuz bir şekilde 'Ts başkanına böyle soru soramazsınız' tribiyle, paldır küldür Tolunay'ı kovmasıyla, sportif direktör Tekke'yi daha gelmeden kovmasıyla (ki Tekke'yi pek seven biri değilim) ne kadar dengesiz biri olduğunu anladım. O zamandan bu zamana kadar onlarca hatası sayılabilir. Oturup tek tek sayacak değilim. Bana göre en büyük hatası ise iktidar partisinin mitingine katılmasıydı. Zira tarihte hiçbir kulüp başkanı böyle bir saçmalık yapmamıştı. Hayır herkes başbakanı falan ziyaret ediyor ama mitinge katılmayı alenen saçmalık olarak nitelendiriyorum. Tüm bunlar bir yana Hacıosmanoğlu'nu yaptıklarından ziyade yapmadıklarıyla, daha doğrusu zamanında yapmadıklarıyla eleştiriyorum ben. Kendisine izin verilen kadar, izin verilen durumlarda hareket edebiliyor. Bu kongrede kulüp avukatının açıklamalarında da görüldü. Cas davasına müdahil olma durumuydu sanırım, o kadar telkinime rağmen anlamsız bir şekilde bu işe soğuk durdu başkan demişti Nusret Bey. Çok sonradan hukuk kurulunu göreve getirmesi bir + puan olsa da bunda bile geç kaldığını düşünüyorum.

Şimdi son zamanlardaki Tff'ye atarlı davranışları da bu çerçevede değerlendirmek lazım. Bu sene ligin Fb-Bjk arasında geçeceği baştan belliydi. Bunu Hacıosmanoğlu da biliyordu kanımca. Zira durup durup iş işten geçtikten sonra üstteki takımlarla puan farkı 12-14 puana çıktıktan sonra bağırmaya başlamasını başka türlü izah edemiyorum. Oysa hakemler ilk haftadan itibaren bizi doğramaya başlamıştı, Vahid Halilhodzic en ufak itirazında tribüne yollandı kaç kere. Dün sinevizyonda gösterilen hakem hatalarının tamamı ilk yarı ve ligin ilk haftalarındaki maçlar neredeyse. O zamanlar neden çıkıp tek kelam etmiyordu? Çünkü buna ruhsatı yoktu, izni yoktu. Ha şimdi iş işten geçti, o kadar transfere rağmen apaçık başarısızlık ortada, neredeyse Avrupa'ya gidemeyecek durumlara düşmeye başladık başladı feryat etmeye. Bu işe girmeden önce bile bazı makamlardan onay aldığını düşünüyorum. 'Efendim taraftar çok doldu müsadenizle ortalığın gazını alayım, nasılsa lig kurgulanan şekilde gidiyor bir zararı da olmaz'.. Bu şekilde konuşma olmamış da olmuş da olabilir ama genel anlamda yaşanılanlar bana bunu düşündürüyor. Yani böyle bir şey yoksa neden şu an liderle aramızda olan puan farkı kadar puanımız gaspedildikten sonra başladı bu işler? Üstelik Fb'den bir puan aldık diye peşinden kupadan da ettiler bizi malum güçler.

Hani tüm gücümüzle başkanın arkasında duralım diyorsunuz ya... Tamam duralım ama bize bu güveni sağlamadı başkan. İlk günden bu yana olan tutarsız davranışları ve konuşmalarıyla asla bu güveni vermedi. Dün bile basın toplantısında 2011 yılında şampiyonluğun elimizden kaydığı maçta bu iş için görevlendirilmiş (ki sonrasında fb-karabük maçında da görevliydi) hakem Bülent Yıldırım için karakterlidir dedi yahu! 2011 yılında olanları bile bile Bülent Yıldırım'a karakterli düzgün çocuk diyen başkanın nasıl arkasında durayım ben. Dün öyle bugün böyle konuşuyor ve bu yönetime geldiği günden beri böyle. Trabzonspor üzerinden geçinenlere çektiği rest gibi siyasi baskılara rest çekmiyor, bugün arkasında dursak yarın yine bir siyasi mitingde el sallamayacağına emin değiliz ki... vesaire vesaire...

Adamın mumla arandığı ortamda Köroğlu muamelesi yapmak istiyoruz Hacıosmanoğlu'na ama Bolu Beyi'nin izin verdiği ölçüde Köroğlu olunmuyor maalesef... Ancak Körün Oğlu olunuyor...

61ronin61
18.02.2015, 14:38
Geçmiş yönetimler hakkında konuşacak değilim, hepsinin büyük yanlışları oldu. Ha en büyük yanlış bana sorarsanız Sadri Şener döneminde yapılmıştır. Şike işi sonuca bağlanana kadar ligden çekiliyoruz demeliydik. En azından Fb maçlarına çıkmamalıydık, 2 maça çıkmayınca otomatikmen küme düşme kuralı varsa sadece İstanbuldaki maça çıkmasak da olurdu. Trabzon'daki maçlar zaten olaylarla bir şekilde geçip gidiyordu.

Gelelim Hacıosmanoğlu'na. Kongreye gidebilsem Hakan Kulaçoğlu'nun vaadleri bana en gerçekçi geldiği için ona oy verecektim. Gidemedim ama çekişen 2 adaydan şikeye karşı en net konuşan aday olduğu için Hacıosmanoğlu'nun kazandığına sevindim. Sonra ilk basın toplantısında lüzumsuz bir şekilde 'Ts başkanına böyle soru soramazsınız' tribiyle, paldır küldür Tolunay'ı kovmasıyla, sportif direktör Tekke'yi daha gelmeden kovmasıyla (ki Tekke'yi pek seven biri değilim) ne kadar dengesiz biri olduğunu anladım. O zamandan bu zamana kadar onlarca hatası sayılabilir. Oturup tek tek sayacak değilim. Bana göre en büyük hatası ise iktidar partisinin mitingine katılmasıydı. Zira tarihte hiçbir kulüp başkanı böyle bir saçmalık yapmamıştı. Hayır herkes başbakanı falan ziyaret ediyor ama mitinge katılmayı alenen saçmalık olarak nitelendiriyorum. Tüm bunlar bir yana Hacıosmanoğlu'nu yaptıklarından ziyade yapmadıklarıyla, daha doğrusu zamanında yapmadıklarıyla eleştiriyorum ben. Kendisine izin verilen kadar, izin verilen durumlarda hareket edebiliyor. Bu kongrede kulüp avukatının açıklamalarında da görüldü. Cas davasına müdahil olma durumuydu sanırım, o kadar telkinime rağmen anlamsız bir şekilde bu işe soğuk durdu başkan demişti Nusret Bey. Çok sonradan hukuk kurulunu göreve getirmesi bir + puan olsa da bunda bile geç kaldığını düşünüyorum.

Şimdi son zamanlardaki Tff'ye atarlı davranışları da bu çerçevede değerlendirmek lazım. Bu sene ligin Fb-Bjk arasında geçeceği baştan belliydi. Bunu Hacıosmanoğlu da biliyordu kanımca. Zira durup durup iş işten geçtikten sonra üstteki takımlarla puan farkı 12-14 puana çıktıktan sonra bağırmaya başlamasını başka türlü izah edemiyorum. Oysa hakemler ilk haftadan itibaren bizi doğramaya başlamıştı, Vahid Halilhodzic en ufak itirazında tribüne yollandı kaç kere. Dün sinevizyonda gösterilen hakem hatalarının tamamı ilk yarı ve ligin ilk haftalarındaki maçlar neredeyse. O zamanlar neden çıkıp tek kelam etmiyordu? Çünkü buna ruhsatı yoktu, izni yoktu. Ha şimdi iş işten geçti, o kadar transfere rağmen apaçık başarısızlık ortada, neredeyse Avrupa'ya gidemeyecek durumlara düşmeye başladık başladı feryat etmeye. Bu işe girmeden önce bile bazı makamlardan onay aldığını düşünüyorum. 'Efendim taraftar çok doldu müsadenizle ortalığın gazını alayım, nasılsa lig kurgulanan şekilde gidiyor bir zararı da olmaz'.. Bu şekilde konuşma olmamış da olmuş da olabilir ama genel anlamda yaşanılanlar bana bunu düşündürüyor. Yani böyle bir şey yoksa neden şu an liderle aramızda olan puan farkı kadar puanımız gaspedildikten sonra başladı bu işler? Üstelik Fb'den bir puan aldık diye peşinden kupadan da ettiler bizi malum güçler.

Hani tüm gücümüzle başkanın arkasında duralım diyorsunuz ya... Tamam duralım ama bize bu güveni sağlamadı başkan. İlk günden bu yana olan tutarsız davranışları ve konuşmalarıyla asla bu güveni vermedi. Dün bile basın toplantısında 2011 yılında şampiyonluğun elimizden kaydığı maçta bu iş için görevlendirilmiş (ki sonrasında fb-karabük maçında da görevliydi) hakem Bülent Yıldırım için karakterlidir dedi yahu! 2011 yılında olanları bile bile Bülent Yıldırım'a karakterli düzgün çocuk diyen başkanın nasıl arkasında durayım ben. Dün öyle bugün böyle konuşuyor ve bu yönetime geldiği günden beri böyle. Trabzonspor üzerinden geçinenlere çektiği rest gibi siyasi baskılara rest çekmiyor, bugün arkasında dursak yarın yine bir siyasi mitingde el sallamayacağına emin değiliz ki... vesaire vesaire...

Adamın mumla arandığı ortamda Köroğlu muamelesi yapmak istiyoruz Hacıosmanoğlu'na ama Bolu Beyi'nin izin verdiği ölçüde Köroğlu olunmuyor maalesef... Ancak Körün Oğlu olunuyor...
arkadaşım hacıosmanoğlunu çok savundum burada ama çok mantıklı ve güzel açıklamalı bir yazı yazmışsın ama ne yapıcaz ki bize böyle bir başkan lazım susan şakacı pasif başkanla olmuyor bak azize yıllardır esiyor gürlüyor istediğini yaptırıyor ama kardeşim siyasete koskoca şehir rest çekmemiş başkan nasıl çeksin kupanın kimde olduğu belli ve trabzon şehrini kimin yüzde 75 le götürdüğüde belli

Aydın Danış
18.02.2015, 16:23
Hadiiiii İHO'ya saldıralııııııım hurrrrrraaaaa :) Artık neden gözünün üstünde kaş var denecek hale geldik resmen :)

Harun-61
18.02.2015, 16:40
Sanirim Lig'de alinan galibiyetlere 750 Bin TL veriliyor.

IHo ve Yönetimin aldiklari ceza suana kadar nedir acaba bilen varmi ?, tüm gelire temlik koydu TFF :)

EcM812
18.02.2015, 16:52
Hadiiiii İHO'ya saldıralııııııım hurrrrrraaaaa :) Artık neden gözünün üstünde kaş var denecek hale geldik resmen :)

Yalan mı söylüyor yukarıdaki arkadaşlar? İşi şakaya vuracağına çıkıp aksini ispatlasana şakacı çocuk.

Aralık ayına kadar şampiyonluğa oynayamazsak istifa ederim, demedi mi bu adam? Sözünü tutmayan bir adam sence savunulmaya layık mıdır? Bu takımın başına geldiğinden beri yalanlar üstüne yalanlar atıyor. Hiçbir sözünü tutmuyor. Böyle yalancıları desteklemek ve savunmak sizin için çok zor olmalı.

erolizmts
18.02.2015, 18:48
Kupa başbakanda diyecek kadar yüreği olan adam başbakanın talimatıyla Sercan ve Eren'i Rize'ye vermezdi.Sümer'e gelince,yeter artık kendi görevdeyken maaş alırken yapılan yanlışlara zerre kadar tepki vermiyordu nolduda sahalara indi kimse aptal değil.

Valla kardeş, sen kitle olarak "Sercan ve Eren'i Rize'ye vereceksin" diyen adama %70'i vereceksin, sonra çıkıp "başbakana neden direnemedin" diye Sadri Şener'e çemkireceksin. Hiç mantıklı bir yaklaşım değil. Mesela sen şehir olarak Trabzonspor'un hakkını koruyabildin mi ki Sadri Şener'e "direnmedi" yaftasını vuruyorsun? Sen o dönemlerde bu davanın ve başkanının arkasında durabildin mi? Sadece "e işte yürüyüşlere katıldım ben" demek yeterli mi? Başkana direnebilme cesareti verebildin mi kitle olarak?

Misal Sadri Şener "-lan ben şimdi başbakanla laf dalaşına girsem Trabzon şehri benim aksime karşımdaki adamı oylarıyla ihya ediyor. Bu halk kulübünün haklarını korumak, şampiyonluk kupasına el koyandan hesap sormak yerine, aksine şampiyonluk kupama el koyan adamı başının üstünde taşıyor" demiş olamaz mı? Ya Tayyip'le laf savaşına girip kendimi ve iş hayatımı/kariyerimi bitireceğim ya da benden bu kadar deyip görevimi bırakacağım demiş de olabilir. Bu daha mantıklı geliyor bana.

İho da Sadri Şener gibi bu davada karşısındaki gücün RTE ve Akp olduğunu biliyor tabi ki. Lakin kendisi bildiğin şark kurnazlığı yapıyor. Kendisine görev verilmişcesine kupanın TFF yüzünden Trabzon'a verilmediği algısı için çalışıyor. Yani "aman padişahıma laf söylemeyin, zaten söylettirmem de" modunda takılıyor adam. Sadri Şener en azından "düşmanımla savaşamadım o zaman sevişeyim" demedi. İho ise hem savaşmıyor hem de delice sevişiyor. İlginçtir bu adama daha çok değer veriliyor.

Ha tabi sizin için İho'nun her hafta "hain fener, asker kaçağı aziz, yalancı demirören, gaddar tff" demesi büyük bir savaş. Sadri Şener de programlanmış robot gibi her hafta aynı laflarla kulübü bi 2-3 yıl daha yönetebilirim dememiş işte. Çünkü adam gördü ki -yarın birgün bu siyasi güç Trabzonspor'u şikeci, fenerbahçe'yi de mazlum yapar bu millet yine gider kefenleriyle karşılar.

Fatih Öztürk
18.02.2015, 20:50
Valla kardeş, sen kitle olarak "Sercan ve Eren'i Rize'ye vereceksin" diyen adama %70'i vereceksin, sonra çıkıp "başbakana neden direnemedin" diye Sadri Şener'e çemkireceksin. Hiç mantıklı bir yaklaşım değil. Mesela sen şehir olarak Trabzonspor'un hakkını koruyabildin mi ki Sadri Şener'e "direnmedi" yaftasını vuruyorsun? Sen o dönemlerde bu davanın ve başkanının arkasında durabildin mi? Sadece "e işte yürüyüşlere katıldım ben" demek yeterli mi? Başkana direnebilme cesareti verebildin mi kitle olarak?

Misal Sadri Şener "-lan ben şimdi başbakanla laf dalaşına girsem Trabzon şehri benim aksime karşımdaki adamı oylarıyla ihya ediyor. Bu halk kulübünün haklarını korumak, şampiyonluk kupasına el koyandan hesap sormak yerine, aksine şampiyonluk kupama el koyan adamı başının üstünde taşıyor" demiş olamaz mı? Ya Tayyip'le laf savaşına girip kendimi ve iş hayatımı/kariyerimi bitireceğim ya da benden bu kadar deyip görevimi bırakacağım demiş de olabilir. Bu daha mantıklı geliyor bana.

İho da Sadri Şener gibi bu davada karşısındaki gücün RTE ve Akp olduğunu biliyor tabi ki. Lakin kendisi bildiğin şark kurnazlığı yapıyor. Kendisine görev verilmişcesine kupanın TFF yüzünden Trabzon'a verilmediği algısı için çalışıyor. Yani "aman padişahıma laf söylemeyin, zaten söylettirmem de" modunda takılıyor adam. Sadri Şener en azından "düşmanımla savaşamadım o zaman sevişeyim" demedi. İho ise hem savaşmıyor hem de delice sevişiyor. İlginçtir bu adama daha çok değer veriliyor.

Ha tabi sizin için İho'nun her hafta "hain fener, asker kaçağı aziz, yalancı demirören, gaddar tff" demesi büyük bir savaş. Sadri Şener de programlanmış robot gibi her hafta aynı laflarla kulübü bi 2-3 yıl daha yönetebilirim dememiş işte. Çünkü adam gördü ki -yarın birgün bu siyasi güç Trabzonspor'u şikeci, fenerbahçe'yi de mazlum yapar bu millet yine gider kefenleriyle karşılar.
Trabzonspor'u % 70 ilgilendirmez.Trabzonspor siyaset üstüdür.kulübün çıkarları partiyle ilişkilendirelemez. Bu başkan siyasete ne kadar yakınsa önceki başkanda şahsi menfaatleri için siyasetten nemalanmıştır.kimin ne mal olduğunu bana anlatma ben bu işin tam ortasındayım kitabın ortasından konuşmayıda severim.eski başkanada şimdiki başkanada destek vermiş bireyim.eskisinide kulübün başına siyasetin getirdiğini iyi bilmen lazım. .öyle hülooglarla uğraşmam.zahmet ette bak imzamda ne yazıyor.anladık tayyip düşmanısın senden iyi olmayayım bende öyleyim.eskisiyle yenisi arasındaki tek fark,eskisi dolaylı yollardan siyaseti göbeğindeydi şimdiki direk ortadan dalıyor.

Alper Calik
19.02.2015, 22:01
Sadece bu örnek bile herşeyi açıklamaya yeter.

(Ruhunu, vicdanını, haysiteyini satmamış olan Trabzonlulara)

Aklına sağlık.

Şundan;

Şunu söyler;

Ozan Yılmaz
20.02.2015, 02:40
Avrupada sezonun en önemli maçını yapacağımız haftada, sadece napoli maçına odaklanmamiz gerekirken, bu toplantının zamanlaması çok yanlıştı bence.

Faik Yılmaz
20.02.2015, 10:36
her zaman söylemişimdir....

bir insan ne kadar çok konuşursa o kadar az iş yapar....

Murat'
20.02.2015, 11:01
her zaman söylemişimdir....

bir insan ne kadar çok konuşursa o kadar az iş yapar....

Halbuki seçildikten sonra şu lafı etmişti.

"Trabzonspor başkanı konuşmaz icraat yapar."

http://www.61haber.com/k5-spor/h8083-trabzonspor-baskani-konusmaz-icraat-yapar.html

Gerçi İHO da haklı, adam siyasi parti mitingine katılmak gibi çok! büyük bir icraat yaptı.

DİNÇ
20.02.2015, 12:48

Şundan;

Şunu söyler;

Trabzon halkı; şu haberi anlayan (Ya da işine geldiği gibi çıkarcı davranmayan) bir halk olsaydı bırakın kupayı almayı hükümeti yıkardı...

Ancak herkeste bir kabullenişlik var...

Herkesin bir çıkarı var...

Çıkarlarınızı bir kenara bırakıp adaletin peşine düştüğünüzde önünüzde duracak bir güç olamaz...

Kupa padişahta...

Doğrudur...

Peki Trabzon halkı neyin peşinde?

halil ibo
20.02.2015, 16:36

Şundan;

Şunu söyler;

Bunlar Meydan'a ,Üniversite mahallesine,tüm ilçe meydanlarına,köylere,çoğaltılıp afiş halinde asılmalı,yerel medya seçime kadar bu konu üzerinde durmalı.
Bir ilaveyle ama; diğer partilerde hakkın,hukukun,adaletin yanında durmadı ! Ey Trabzonlu oy vereceğin siyasi oluşum yok.Bağımsız Adaylarını çıkart ve onları Meclise gönder ! Bunu yapabilirsen var ya Trabzonspor devrimi idealini gerçekleştirmiş olur...

Mustafa YILMAZ
21.02.2015, 00:55
Trabzon halkı; şu haberi anlayan (Ya da işine geldiği gibi çıkarcı davranmayan) bir halk olsaydı bırakın kupayı almayı hükümeti yıkardı...

Ancak herkeste bir kabullenişlik var...

Herkesin bir çıkarı var...

Çıkarlarınızı bir kenara bırakıp adaletin peşine düştüğünüzde önünüzde duracak bir güç olamaz...

Kupa padişahta...

Doğrudur...

Peki Trabzon halkı neyin peşinde?

o zaman gereken yapılmıştı aslında "Trabzon'da ampul söndü" pankartları açılmıştı ve belediye seçimlerini kaybetmişti tayyip ama sonrasında siyasete boyun eğdi şehir ve şuan ülke padişahlık sistemi ile yönetildiği için tek sorumlu vardır oda tayyiptir.

hep diyorum eskiden Trabzon'da millet kitap kuyruğuna girermiş önce onu çaldılar şimdide Trabzonspor'u çalıyorlar çok kötü bir erozyon yaşıyoruz halk olarak.

iho'nun basın toplantısına bakmadım bile sonrasında haberini dahi okumadım şu hakem olayında ki çıkışı ile belki dedim ama yok iho anca laf başkada bir şey değil.