PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kasımpaşa 1 - 1 Trabzonspor | Maç Sonucu...

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 [7] 8

Courage
22.02.2015, 22:13
Eskişehirli Lawal'ın 5 dk önce attığı deparı bir kere ortasahamızdan göremedik yazıklar olsun.

Ortasaha risk alıp topu ileri taşımazsa ne Cardozo ne Ronaldo fayda etmez.

Travelair
22.02.2015, 22:15
Bütün hafta boyu aday adaylarıyla vakit harcayacağına biraz takımla vakit harcasaydın ya

ESER
22.02.2015, 22:15
neyse bişey demiyorum. shota yı dışlamak sorunu çözecekse devam edin. etrafta bir tane işe yarar adam kalmayana dek insanları uzaklaştırın.en ufak hata yapan adama nefret kusun.bir tane değerli adam kalması klüpte. belki bir yere varırız.nereye olur allah bilir.

Bu kadar sevgiye mashar olmus birisinden gerektigi yerde adam gibi bir durus beklemek hakkimiz olsa gerek.

Bunun hakkini verememis bir adam cevremizde yakinimizda olmasada olur. ziyani yok.

nakzo
22.02.2015, 22:16
Bu kadar boş bir yorum yok forumda.neymiş kadro rezaletmiş git işine

Sen ne konusuyosun be futbol denen oyundan zerre ama zerre anladgın yok bak diyorum ki zerre ne oynuyor be su kadro harbi anlat da bir billelim hadi anlat bak dinliyorum ne oynuyor bu kadro hangi adam ekici haric geldiginden beri zerre katkı vermis set oyunumu oynuyor, kanat bindirmesi yapabiliyor mu.kontraya cıkabiliyor mu ikili oyinla mı rakibi cozuyor seri pa yaparak rakibi mi şaşırtıyo,presle top kapıp gol mu atıyorr hadi anlat hemşerim..ANLATTTTTT

Oğuz B.
22.02.2015, 22:16
Bakın, Gs -11,71 milyon € Bjk -13,2 milyon € harcamış gelirler giderlerden düşünce.

Bizse -21,9

Bir önceki sezon ise; Gs -40,4 milyon € fb -25,1 milyon € Bjk -12 milyon €

Bizde durum : + 4, 7 milyon €

Öncesine gitmeye gerek yok yani son 2 sezonda

Gs 51 milyon € Bjk 25 milyon € biz de 16 milyon € harcamışız.

Ortada abartılacak bir şey yok. Eğer olayı gelirleri fazla harcarlar boyutuna taşıyacaksak; Yarışmayacaksın.

Bu sezon sadece Onur sakatlanmasa 7-8 puan yukarıdaydık. Hakem hataları, yeni takım olma sıkıntıları vb.. gibi etkenlerde ortada.

Yönetim başarısızdır. Bahaneler taraftarlar içindir.

Ancak Sezar'ın hakkı Sezar'a.

Mesela ne olmalıdır 100 milyon TL bir daha yazyım 100 milyon tl 1000 milyon TL ne olmalıdıydı pardon ya bu kadar para deplasmanda Tek galibiyet ha tek bir galibiyet ve ligde 6. cılık aynen devam .

Ömer_
22.02.2015, 22:17
Herif erkana gerek varmıydı diyor.Son napoli maçında adam varını yoğunu sahaya koydu gelir gelmez bir kaç asistle gol attı bir kötü maça göre futbolcu yargılıyor futboldan anladığını iddia ediyor.

nakzo
22.02.2015, 22:18
takım olgunlaşmadan sallamak bedava nakzo kardeş.hoca yeni takım yeni bi du bakalım kovalayan mı var bu sene olmaz seneye olur

Hocaya laf söyleyen yok diyorum ki bu iho kulübü batıracak bu başarısızlık yüzünden seneye bu takım futbolcu maaşı ödeyemeyecek hemserimmm.

ibrahim
22.02.2015, 22:19
Bakın, Gs -11,71 milyon € Bjk -13,2 milyon € harcamış gelirler giderlerden düşünce.

Bizse -21,9

Ortada abartılacak bir şey yok. Eğer olayı gelirleri fazla harcarlar boyutuna taşıyacaksak; Yarışmayacaksın.

Bu sezon sadece Onur sakatlanmasa 7-8 puan yukarıdaydık. Hakem hataları, yeni takım olma sıkıntıları vb.. gibi etkenlerde ortada.

Herif erkana gerek varmıydı diyor.Son napoli maçında adam varını yoğunu sahaya koydu gelir gelmez bir kaç asistle gol attı bir kötü maça göre futbolcu yargılıyor futboldan anladığını iddia ediyor.
Bu iki mesajdan sonra konuşacak başka şeyler bulun. Zira konular kapandı. :)

hodlu
22.02.2015, 22:19
Bu takımın maçı gol yemeden tamamlaması mucize olur dedim daha 15 saniye sonra gol'ü yedik. Bu takım bu oyun anlayışı Ersun Yanal takımı olamaz. Bir yerlerde hata yapıyoruz ama nerede benim devreler yandı artık. Her gelen oyuncu mu kötü, her gelen hoca mı kötü. Ama gerçek olan şu ki son 5-6 resmi maçımız tek kelime ile rezalet...

David_LuiZ4
22.02.2015, 22:20
Bir takımın forveti yani Cardozosu sürekli el sallayarak hadi gelin bası der mi? Her maç yapıyor bunu niye çünkü bugüne kadar oynadığı bütün takımlar oyuna hükmeden rakip sahada oynayan takımlar..Ersun ne yaparsa yapsın Ekici haricinde topu rakip sahaya taşıyan 1 tane adamımız olmadığı için takım Vahidsel versiyona dönüyor..Bu kadro çok hoca yer..

ccd6167

Bizse -21,9

boyle bi mantik olamaz..adamlarin atimlik kursunu var bizim oyle bi secenegimiz yok. gayse bi arazisini satsa suada falan adamlar zaten duzelir

peki biz ??

tranzonspor gayse besiktas ornek alacaksa biz bu kulubu kapatip gidelim kardesim..

bize rehber olacak takimlar dortmund a.madrid psv ajax anderlecht basel gibileridir..

oyle para harcayarak transferi herkes yapar..

nakzo

Bizse -21,9

Doğru soyluyon napoliye elenmesek Uefayı alırdık bahane cokkk.Ligin kendi siketimizdeki takımlar arsında en kotu futbolunu oynuyoruz ve bu hicbir hafta degismiyor tek bir ilerleme yok oyunumuzda zrre ilerleme yok.

Ömer_
Sen ne konusuyosun be futbol denen oyundan zerre ama zerre anladgın yok bak diyorum ki zerre ne oynuyor be su kadro harbi anlat da bir billelim hadi anlat bak dinliyorum ne oynuyor bu kadro hangi adam ekici haric geldiginden beri zerre katkı vermis set oyunumu oynuyor, kanat bindirmesi yapabiliyor mu.kontraya cıkabiliyor mu ikili oyinla mı rakibi cozuyor seri pa yaparak rakibi mi şaşırtıyo,presle top kapıp gol mu atıyorr hadi anlat hemşerim..ANLATTTTTT

boş konuşuyorsun ligin ikinci yarısı 5 maç ikisi deplasman 11 puan topladık.8 tane as eksik mücadele ediyoruz ne anlatıyorsun hemşerim kim top oynuyor ligde biz ligin en yeni takımımıyız takım oturacak eleştirmekten başka bir bildiğin yok

serdaracıl
Hocaya laf söyleyen yok diyorum ki bu iho kulübü batıracak bu başarısızlık yüzünden seneye bu takım futbolcu maaşı ödeyemeyecek hemserimmm.

Başka türlüde gitmez.

F. Yıldırım
22.02.2015, 22:21
4.madde güzel..Evet engellememeli..Hele takımında tomarla kanat adamı varsa ısrarla kanatlara taşıyarak sağlı sollu organize ataklar yapabilirsin..Peki Sefa Yusuf Ishak Atik Waris Constant gibi adamlar bindirme nedir bilmiyorsa içe katederken pas tercihlerini sürekli yanlış yapıyorlarsa adam geçerken fiziksizlikten rakip beklere yeniliyorsa en önemlisi Bosingwa kadar orta yapmayı bilmiyorsa kanatlardan nasıl organize olacaksın rakibi bunaltacaksın..Bu adamların alayı ayağındaki topu rakibe verme ustası hepsi düz topçu..Biraz perezli gaitanlı salviolu Benfica'nın kanatları nasıl kullanıp Cardozo'yu gol makinesine çevirdiğini hatırla..Yani temel mesele biz bu adamlarla ligi ilk 5 de bitiririz sefa yusuf constant iki maç rakibine göre iyi oynayabilir sen de ben de mutlu olabiliriz ama bu takım bunlarla kupa falan kaldıramaz..Yusuf Sefa atik waris özer constant soner medjani ishak gibi düz adamlardan daha iyisini Brezilya Hollanda Arjantin gibi ülkelerde 500 600 bin liraya rahatlıkla bulursun izlersen..

İstanbul takımlarıyla karşılaştıralım bu takımı..

Şikebahçede gökhan caner alper kuyt gibi kanat oyuncularından hem mücadeleci hem teknik kaç tane adam var..Göbekte Meireles topal emre gibi kaç tane adamın var..

Bjk da sence Bilic umarsız Constant ve Sefayı oynatır mı..Var mı olcayın tören velin Atiban..

Yok böyle adamlar bizde..Bu adamlar hem fiziken iyi mücadele ediyorlar hem de top teknikleri iyi..Üstüne uzun süre bi arada oynama tecrübeleri var..Sonuç bjk maçında şikebahçe maçında kaleye şutun yok ve normal maçlarda da bir iki rakip hatasından kaynaklanan pozisyonların var..Takımın tek artısı duran top becerisi..Bunu da içerdeki maçlarda sık faul aldığın için kullanabiliyorsun..

İstanbul takımlarının futbolcularını saymışsın da, şikebahçe hariç futbolu oynatan hocalardır

gs'nin son haftalarda çıkışı var, ilk devredeki gs iki pas yapamıyordu, şimdi de aman aman oynamıyorlar fakat organize çıkabiliyorlar,

teknik dediğin Veli, Atiba ve Olcay kazmanın önde gidenleridir, ama hocaları takımdan en iyisini çıkarıyor, bugün Atiba'yı bizim takıma koy diğerlerine uyup küfür manyağı olmazsa hiçbir şey bilmiyorum
takımda kimse top oynamadığı için futbolcular yeteneksiz görünüyor oysa Waris de Constant da Erkan da çok etkili isimler

Ömer_
22.02.2015, 22:23

Niye batsın kulüp hemşerim kadroya sabır gösterelim bi bu acele niye. hoca gitsin başkan gitsin nolacak değişen ne olacak ben bugüne kadar oyuncu maaşlarını tıkır tıkır ödeyen başka bi başkan görmedim iho bu işi iyi yapıyor.

serdaracıl
22.02.2015, 22:24

Bizse -21,9

Hocam bir de mersin ve bursa ile karşılştırır mısınız. Zira rakibimiz onlar

ffırtına
22.02.2015, 22:25
Ne zamanki koşarak top oynarsak o zaman takım olabiliriz yürüyerek top ancak bu kadar oynanır.. Bu maçta bir tane depar adam oyuncu gördünüz mü? Gerçi tüm sezon boyunca desek daha doğru olur bir Bosingwa iki-üç maçta bir yapar gerisi yat aşağı al maaşı ..

Travelair
22.02.2015, 22:26
Taraftar tepkisi var mı?

hodlu
22.02.2015, 22:28
Kimle oynarsak oynayalım takım sahada hiç bir şey yapmıyor. Orta saha oyuncularımız topa basamıyor, pres yapamıyor, top çalamıyor. Bugün biraz Costant yaptı bu işleri ama o da yalnız kaldı...

Ömer_
22.02.2015, 22:28
boyle bi mantik olamaz..adamlarin atimlik kursunu var bizim oyle bi secenegimiz yok. gayse bi arazisini satsa suada falan adamlar zaten duzelir

peki biz ??

tranzonspor gayse besiktas ornek alacaksa biz bu kulubu kapatip gidelim kardesim..

bize rehber olacak takimlar dortmund a.madrid psv ajax anderlecht basel gibileridir..

oyle para harcayarak transferi herkes yapar..

gsnin götünde donu yok ne arazisi.kimden duyuyorsınuz bu asparagasları en az borcu olan bjk 800 trilyonu devirdi.fb ve gs 1 katrilyonun üzerinde.

kaan aydın
22.02.2015, 22:29
Bizde böyle bir başkan olduktan sonra stadı mız da adam gibi yapılmaz, 2011 şampiyonluk kupasıda gelmez başarıda gelmez.Bu boşluktan yararlanan Bursa stadı ile t. direktörü ile bizden daha başarılı olacaktır.Trabzonsporu çok seven biri olarak üzülüyorum ama bunları görmek lazım.Ne olursa olsun TS nin siyasete alet edilmemesi gerekirdi böyle olunca bu başarısız sonuçlar kaçınılmaz Oluyor.

nakzo
22.02.2015, 22:30
boş konuşuyorsun ligin ikinci yarısı 5 maç ikisi deplasman 11 puan topladık.8 tane as eksik mücadele ediyoruz ne anlatıyorsun hemşerim kim top oynuyor ligde biz ligin en yeni takımımıyız takım oturacak eleştirmekten başka bir bildiğin yok

8 tane as eksiği say bakalım warisle yataberi sayma ersun hoca oynat mıyor onları zaten yusuf ve belkalem hariç eksigin yok Bir tarafınızıda yırtsanız bu 100 milyon tl ilk reziiligi ortemrzsiniz. Mızrak çuvala sıgmaz bütün basın bizim rezi iliğimizi konusuyor kafamızı kuma ggomelimde havada soğuk kıcımız açıkta çök usuyecek onu ne yapacagız

Oğuz B.
Trabzonspor'un rakipleri bellidir. Eğer Bursa ve Mersin 3 sezon üst üste ilk 4'e oynasın. O zaman karşılaştırırsınız.

Olay çok açık, para harcamadan başarılı olabilecek alt yapımız da yok sabrımız da.

A. MAdrid demiş bir arkadaş, onlar da para harcıyor. Ama hocalarının arkasındalar. Bir akıl dairesinde gelişiyor olayları.

Ben İ. Hacıosmanoğlunu savunmuyorum ancak, yapabileceği başka bir şey yoktu. Gerçekçi olmak lazım.

1461 patentli gençlere ve hocalarına 5 ay sabredebildik mi? E daha ne?

Hocam bir de mersin ve bursa ile karşılştırır mısınız. Zira rakibimiz onlar

David_LuiZ4
İstanbul takımlarının futbolcularını saymışsın da, şikebahçe hariç futbolu oynatan hocalardır

gs'nin son haftalarda çıkışı var, ilk devredeki gs iki pas yapamıyordu, şimdi de aman aman oynamıyorlar fakat organize çıkabiliyorlar,

teknik dediğin Veli, Atiba ve Olcay kazmanın önde gidenleridir, ama hocaları takımdan en iyisini çıkarıyor, bugün Atiba'yı bizim takıma koy diğerlerine uyup küfür manyağı olmazsa hiçbir şey bilmiyorum
takımda kimse top oynamadığı için futbolcular yeteneksiz görünüyor oysa Waris de Constant da Erkan da çok etkili isimler

İyi ya işte Bilic veli atiba olcay yerine sefayı constantı soneri oynatır mı diye soruyorum sana..Mesela Kerimin yerine Soneri Velinin yerine Constantı Atibanın yerine Medjaniyi Olcayın yerine Warisi Yusufu falan ???

Onlar kazma bizdekiler 10 numara ama şampiyonluğa oynayan onlar Liverpoolu Arsenali Tottenhamı zorlayan onlar..

Erkanlık bişey yazmadım zaten..

B.Yiğit
22.02.2015, 22:31
Şota,
Hakemin futbolcumuzu ofsayttasin diye uyarisini anlamamış. Öyle demiş.

Verilmeyen kırmızıyı anlamış mi diye sormak lazım di üzerine.

nakzo
22.02.2015, 22:32
Kimle oynarsak oynayalım takım sahada hiç bir şey yapmıyor. Orta saha oyuncularımız topa basamıyor, pres yapamıyor, top çalamıyor. Bugün biraz Costant yaptı bu işleri ama o da yalnız kaldı...

Abi niye sürekli bahane uretiyoruz niye? Ayağa kalmanın ilk yolu başarısız olduğunu kkabullenmek tir basarisız hem de cçok büyük basarısısız.

Turan AKYILDIZ
22.02.2015, 22:33
Yılmaz Vurala laf ediyorduk ya bu topçulara anca öyle adam lazım döve döve oynatacak...kıçlarını kaldırıp koşacak halleri yok yahu bu nasıl iştir...paşa bastırıyor çok güzel topu kapıyoz ana o da ne kontraya çıkacağımıza oyunu soğutmaya gidiyor topçular...ulan hepiniz değil üç kişi adam gibi koşu yapsa ilerde 4 e bir ya da 3 e 1 yakalayacaz defansı ama nerde kıçlarını kaldırıp koşacak halleri yok beyefendilerin...verecen bunları yılmaz hocanın eline döve döve adam edecek....bu nasıl iştir yahu o kadar iyi adam alındı hiç biri oynamıyor..yeminle messi ronalda gelsin onlarda topa vurmayı unuturlar bizim takımda ne gudubetlik varsa üzerimizde...

Ömer_
22.02.2015, 22:35
8 tane as eksiği say bakalım warisle yataberi sayma ersun hoca oynat mıyor onları zaten yusuf ve belkalem hariç eksigin yok Bir tarafınızıda yırtsanız bu 100 milyon tl ilk reziiligi ortemrzsiniz. Mızrak çuvala sıgmaz bütün basın bizim rezi iliğimizi konusuyor kafamızı kuma ggomelimde havada soğuk kıcımız açıkta çök usuyecek onu ne yapacagız

napoli maçında belkalem, Yusuf,constant, ekici,Yatabare,Waris, deniz,Onur kadrolarda yoktu.eksik işte ne anlatıyorsun hemşerim. Onu sayma bunu sayma sana göre eksik ne o zaman.sen bana trabzonsporun bu başkan ve hocayla başarılı olmasını istemiyorum deyiver konuyu kapatalım.ben yorumlarından bunu çıkarıyorum.

gurur6134
22.02.2015, 22:36
Iho akp milletvekili adaylarini agirlamakla mesgul klupde..hele secim gecsin yine azize 1 2 giydirir tavan yaptirir reytingini

kaan aydın
22.02.2015, 22:36
Bizde böyle bir başkan olduktan sonra stadı mız da adam gibi yapılmaz, 2011 şampiyonluk kupasıda gelmez başarıda gelmez.Bu boşluktan yararlanan Bursa stadı ile t. direktörü ile bizden daha başarılı olacaktır.Trabzonsporu çok seven biri olarak üzülüyorum ama bunları görmek lazım.Ne olursa olsun TS nin siyasete alet edilmemesi gerekirdi böyle olunca bu başarısız sonuçlar kaçınılmaz Oluyor.

Ilave olarak bize kaos yaramaz.Gerginlik üzerinden başarı bekliyorsak sonu hep husrandir.Ayrıca ben söyle yaparım böyle ucarim kacarimla olmaz başarılar cezayı oturur kalırsın.Bize gerektiğinde konuşacak konuştuğunda da yapacak bir yönetim lazım.

Travelair
22.02.2015, 22:37
"Ölmüş eşek" diye bir tabir vardır. Biz futbolcu olarak canavar tabirinde futbolcular almalıydık. Ölmüş eşek değil. Mülayim ve gevşek tiplerle bu iş yürümez. Takımda kalite değil ama iş ahlakı yönünden sorun var, zeka yönünden sorun var. Bir de bu dediğim kaliteli ama sert futbolcu eksikliği

hyasin61
22.02.2015, 22:37
Hakkaten su Lawal gıbı bır adamımız yok su kadroda :)

ccd6167
22.02.2015, 22:38
gsnin götünde donu yok ne arazisi.kimden duyuyorsınuz bu asparagasları en az borcu olan bjk 800 trilyonu devirdi.fb ve gs 1 katrilyonun üzerinde.

riva arazisi 1,175,000 metrekare tapulu mal
florya metin oktay tesisleri 22,627 metrekare tapulu mal
kuruçeşme adası 2,520 metrekare tapulu mal

kardesim bos konusmakta ustunuze yok al bak adamkarin tapulu mallari..bu araziler allah bilir dogu karadenizdeki butun arazilerden daha fazla para eder..

besiktasin durumu kotu zaten de iskemden sallamayin..

bide o takimlar o borcu nasil yapti ne zaman oldu istersen sureci bi aklina getir

aitonlar keitalar krasicler daha nice tonla giden paralar

DeAgLeMaNyAq
22.02.2015, 22:40
Şota,
Hakemin futbolcumuzu ofsayttasin diye uyarisini anlamamış. Öyle demiş.

Verilmeyen kırmızıyı anlamış mi diye sormak lazım di üzerine.

Şota 70 metreden nasıl duymuş acaba. Belki orada bir ikili mücadele vardı onun için uyardı Cardozo'yu. Maksat basına malzeme vermek...

gurur6134
2011 den sonraki en coskulu futbolumuzu bu takima hami oynatmisti..yanalin ilk 3 macinda ayni cosku vardi sonra yine ayni terane..at bitane duran topdan yat ustune gol yemeyi bekle forvet cikarip defns alip..siradan anadolu takimi taktigi..

kaan aydın
Maalesef Trabzonspor sevdalısı diye başımıza gelenler siyaset üretmekle meşgul bu durum teknik heyeti ve futbolcularida olumsuz etkiler ki tablo ortada aslında çokta kötü olmayan bir takımla ligin belkide en kötü futbolunu oynuyoruz..

F. Yıldırım
22.02.2015, 22:41
İyi ya işte Bilic veli atiba olcay yerine sefayı constantı soneri oynatır mı diye soruyorum sana..Mesela Kerimin yerine Soneri Velinin yerine Constantı Atibanın yerine Medjaniyi Olcayın yerine Warisi Yusufu falan ???

Onlar kazma bizdekiler 10 numara ama şampiyonluğa oynayan onlar Liverpoolu Arsenali Tottenhamı zorlayan onlar..

Erkanlık bişey yazmadım zaten..

Erkanlık bir şey yazmadın ama kadroda var demeye çalışıyorum

hep kötü performanslı isimleri yazmışsın neden iyi isimleri yazmıyorsun

ayrıca Medjani Olcay'ın yerinde oynamaz ama bjk'nin her iki stoperinden de iyi, aynı şekilde Belkalem ve Aykut da öyle

Bosingwa bjk'nin sağ bekini yer, kim olduğunu da bilmiyorum
Cardozo her takımda 11 oynar
Ekici aynı şekilde
Constant denilen kadar kötü değil hatta kadroda ki en yetenekli isim, ama kullanmayı bilmiyor Ersun hoca

serdaracıl
22.02.2015, 22:42
Trabzonspor'un rakipleri bellidir. Eğer Bursa ve Mersin 3 sezon üst üste ilk 4'e oynasın. O zaman karşılaştırırsınız.

Olay çok açık, para harcamadan başarılı olabilecek alt yapımız da yok sabrımız da.

A. MAdrid demiş bir arkadaş, onlar da para harcıyor. Ama hocalarının arkasındalar. Bir akıl dairesinde gelişiyor olayları.

Ben İ. Hacıosmanoğlunu savunmuyorum ancak, yapabileceği başka bir şey yoktu. Gerçekçi olmak lazım.

1461 patentli gençlere ve hocalarına 5 ay sabredebildik mi? E daha ne?

Önemli olan parayı nereye harcadığın. Menajerlere verilen parayı da bi yaz buraya bence. Kimler zengin edilmiş

umutberna
22.02.2015, 22:46
Turkiyede artik gelenek oldu.
basarisizlik diye bir kavram kalmadi.
iho sen hakemide ara ana bir zahmet
once sahada 30 mactir hucum etmeyi beceremeyen
oyuncularinla bir gorus sonrada hakemleri ara tabiki

sasort
22.02.2015, 22:46
Bizde şans da yok,tamam berbat oynadık da bir kere de bedavadan biz kazanalım.

ikinci yarı hep bedava kazandık ya

1-0 oldu baktı ersun bunlarda hal kalmadı skoru karumaya çalıştı

onuda beceremedi takım beceremedi derken çarptı gol oldu

orta sahada hala savaşçı bir oyun yapısı yok,,

bal yapmayan arı özeri aradım orta sahada

nakzo
22.02.2015, 22:47
Yensen 4. Olacaksin ve Bursanin onune gececeksin. Haftaiçi NaNapoli'den kendi evinde 4 yemişsin. Oynanan futbola bak. Allah belanizi versin yeter cidden yeter.

Sonuna kadar katılıyorum ulan insanda azcık öz veri olur azcık ayidiyet duygusu olur ulan saat 6 'dan beri hayatım yine zehir oldu. Bedava bu takımı tutuyorum söylenmez ama iho gidinceye kadar zerre para harcanayacam dedim takıma yine hanımın memleketi rize para giidik ekim ayında guni birlik Trabzons gezmeye giitik arabayla Trabzon forumdaki ts cluba yine giitim 525 lira para harcadım yine Trabzonspor icin vakıf bankın boktan kredi kartını kullanıyorum benzini bile lukoilden alıyorum haram ,zıkkım,Kan olsun Kan. Taraftar maça gitmiyormus ulan ne yapsın sizi taraftar ne halta yararsız bunları ilk mac türbine çağırıp 20 bin kişi suraına tukurecen bunlar ancak bundan anlar.

Travelair
22.02.2015, 22:47
Valla benim gençliğimde tamam şiddet oluyordu o iyi değil ama taraftar da tepkisini gösteriyordu. Şimdi herkes kendi aleminde, "Moderen" olduk. Trabzonspor eskiden yaşam biçimiydi şimdi hobi oldu

Ömer_
22.02.2015, 22:48
riva arazisi 1,175,000 metrekare tapulu mal
florya metin oktay tesisleri 22,627 metrekare tapulu mal
kuruçeşme adası 2,520 metrekare tapulu mal

kardesim bos konusmakta ustunuze yok al bak adamkarin tapulu mallari..bu araziler allah bilir dogu karadenizdeki butun arazilerden daha fazla para eder..

besiktasin durumu kotu zaten de iskemden sallamayin..

bide o takimlar o borcu nasil yapti ne zaman oldu istersen sureci bi aklina getir

aitonlar keitalar krasicler daha nice tonla giden paralar

para etse üzerlerinden en kötü kredi çekerler.herkes malına kafasına göre fiyat biçiyor sende kalkmış boş şeyler anlatıyorsun.
hani niye beş parasız oyuncu maaşlarını bile altı ayda bir ödüyorlar her söylenen yalana inanma.biz çoğu genç oyuncuları kadroya kattık elbet aralarında kötüleri var ama satıp para kazanabileceğimiz oyuncularda çok.

gurur6134
22.02.2015, 22:52
Trabzonspor’un, bu maçla birlikte deplasman karnesi incelendiğinde ise büyük bir hayal kırıklığı hakim. Bugüne kadar deplasmanda 10 maç oynayan Trabzonspor lig sonuncuları Karabükspor ve Balıkesirspor gibi tek galibiyeti var.

Spor Toto Süper Ligde Trabzonspor, Balıkesirspor ve Karabük haricinde deplasmanda tek galibiyeti bulunan takımlar arasında Kasımpaşa ve Torku Konyaspor bulunuyor.

Trabzonspor’un deplasmanda ki galibiyet şansızlığına rağmen 7 maçta berabere 2 maçta ise mağlup oldu.

Bordo-Mavililerin deplasmanda 10 puan toplayabildi.

Sadece deplasman karnesi baz alınırsa Trabzonspor 10 puan ile averaj ile 11. Sırada yer alırken küme düşme tehlikesi ile karşı karşıya kalacaktı.

gurur6134
22.02.2015, 22:54
Trabzonspor Kasımpaşa’ya kendi elleriyle 1 puanı resmen verdi.

Yine geri çekilme vakası..

Sivas’da Fener’de Napoli’de olduğu gibi ..

Daha önceki maçları yazmıyorum..

Yakın tarihte herşey apaçık ortada..

100 Milyon yatırılan bir takımın defansa kapanması bir yerlerde eksiklik olduğunu gösterir..

Her mağlubiyet veya puan kaybından sonra “o yoktu, bu yoktu, şurdan gidemedik, kadersiz”gibi bahaneler üretmekten bir an önce vazgeçilmeli.

Bu takım defansa yatma takımı değildir.

80’e kadar kafa kafaya giderken acayip değişiklikler ile defansa yatma mantığı çok garip..

Takımın neredeyse bugün eniyi performans sergileyen isimlerinden Constant ve Deniz’i oyundan alma mantığı..

Tamam, bir Teknik Direktör değiliz ama 100 kişiden 99’una sorsak, Deniz’i çıkarıp yerine Fatih’i , Constant’ı çıkarıp yerine Uğur’u almaz..

Gününde olmayan ve hiçbir etkinliği olmayan Erkan dururken..

Davetiye çıkarırsan yüklenen her takım golü bulur,geçtiğimiz maçlarda gibi, biraz ders alınmalı..

Hoca oyuna etki etsin diyorduk ama bunu kastedmiyorduk..

Trabzonspor’a ismine yakışmayan hareketler..

Maçın bir diğer kırılma anı ise Kasımpaşa’lı oyuncunun Deniz’in ayağına basmasını görmeyen Cüneyt Çakır kararıydı..

Kalın Sağlıcakla…

mete61bordomavi
22.02.2015, 22:57
İki yorumunu okudum sen yüksek ihtimal provokatörsün.ihtimalide geçtim öylesin.

Bana uazayda yaşıyorsun diyorsun. Bu arkadaşa provakatör diyorsun.
Senin bu DİL ve ÜSLUP anlayışın siyaseten birine o kadar çok benziyor ki!

Burda herkes görüşünü ifade ediyor kardeşim. Ama yanlış ama doğru!
Ama direk şahısları hedef almayı bıraksan artık diyorum.
Varsa bildiğin söyle! Yoksa kimseyi rencide etmeye hakkın yok. Konunun dışında şahısları suçlayıcı ifadeleri bir daha kullanmazsan memnun olurum.

cakalkerem
22.02.2015, 22:57
Onu bunu bilmiyorum bu geri çekilmek nedir arkadaş...

45 dakika baskı yiyoruz elbet bir şekilde gol geliyor....

Cardozo takıma hiçbirşey vermiyor....çok beğendiğim biri ama zararı yararından çok daha fazla oluyor....

Courage
22.02.2015, 22:58
eskişehir ne kadar koştu tek pozisyonu yok bjk 'nin... helal olsun!

bjk balonu böylece sönmüş oldu bu saatten sonra baş aşağı düşüş başlar. Sığır tezeği gibi de düştükleri yerde dağılırlar artık :)

O tol-gay denilen hamamoğlanının bir halt olmadığını da her maç defalarca görmek ayrı zevk doğrusu.

Turan AKYILDIZ
22.02.2015, 22:58
kargalarıdı vurdular bu hafta...

nakzo
22.02.2015, 23:00
Valla benim gençliğimde tamam şiddet oluyordu o iyi değil ama taraftar da tepkisini gösteriyordu. Şimdi herkes kendi aleminde, "Moderen" olduk. Trabzonspor eskiden yaşam biçimiydi şimdi hobi olduRenktaş yeni nesil boyle gördüğü için hep boyleydik zaanediyor. 90 lı yıllarda bir maça giitim ama takımı hatırlamıyorum bakırköyspordu hherhalde. ilk yarı 4-0 galibiz ikinci yarı takım maçı sallamadı mac 4-0 biiti aman Allahım mac sonunda taraftar nasıl sovuyor futbolculara biliyormusun ıslık kıyamet macı niye 2. yarı bıraktınız diye sanırsın 4 taneyi biz yedik işte oradan bu taraftar ve kent yapısına .Trabzonspor taraftarının başarısızlık algısı aşılanarak benliği değiştirildi ne yaparsan yap şampiyon olamazsın inancıyla aidiyet duygusu elinden alındı bunu bizzat bizi yönetenler yaptıTrabzonspor baskan ve yöneticileri yaptı. Yeni nesil genç tarafarımıza 4. Büyük olmak ligde 4. olmaktır diye inandırıldı sonuç ortada.

CEMEFKER
22.02.2015, 23:01
Bjk bin yenilgisi bugünün tek zevki benim için...

Çebi ve Orman' ı düşünüyorum gözlerim kapalı....

yüreğimin yağları eriyor....

ccd6167
22.02.2015, 23:02
para etse üzerlerinden en kötü kredi çekerler.herkes malına kafasına göre fiyat biçiyor sende kalkmış boş şeyler anlatıyorsun.
hani niye beş parasız oyuncu maaşlarını bile altı ayda bir ödüyorlar her söylenen yalana inanma.biz çoğu genç oyuncuları kadroya kattık elbet aralarında kötüleri var ama satıp para kazanabileceğimiz oyuncularda çok.

ya kardesim ya ben anlatamiyorum ya sen anlamiyosun..kredi cekmek baska olay satmak baska ki bu araziler gibi nice arazileri var adamlarin..

allahtan maas vermiyorlar adamlar liderler su anda..neyse anlamak istedigini anladigin icin ne anlatsam bos..

Courage
22.02.2015, 23:03
Tol-gay oğlanının transferi sonrası aklınca bizi küçümseme yazısı yazan Aziz'in paralı tetikçisi , yayık ayranı suratlı Meriçe gelsin.

Sıfatına ve cibiliyetine selamlar!

Erkin
Dansöz Tolgay da sahada dolandı durdu :)

vendercan
Bugün maçtaydım...
Eve yeni geldim..
Ersun defolsun...Kesin ve net kararım...
Ersun asla 1. adam değil,strateji,oyun okuma yok...
Ersun antrenör,oyuncu bulur o kadar...
Metodlarıda demode artık baksanıza herkes sakat...
Maçın analizi ise;
Stoperler ve Aytaç hariç hepsi yumuşak oyuncu,
Tek kontra yapamadı takım,yapabilecek tek adam Deniz'di onuda çıkardı Ersun...
Son 5 dakika da defans ile oynadı ve golü de tedirtti(Mejdani'yi öne alıp,Uğur'u sokarak defansın bu maç özelinde oturmuş düzenini bozarak...)
Bu hoca ile mutlu günler zor görürüz...

serdaracıl
22.02.2015, 23:04
Neden başarısız oluyoruz? Bi başlık açıp bunu enine boyuna tartışmak lazım

nakzo
22.02.2015, 23:04
Söylediğim gibi ihonin küme düşecek aziz defolup gidecek dediği fb nin,iho bakanlıgındaki 2. üst üste şampiyonluğunu izlememize 13 hafta kaldı sağol ihocugum.

gurur6134
22.02.2015, 23:06
Renktaş yeni nesil boyle gördüğü için hep boyleydik zaanediyor. 90 lı yıllarda bir maça giitim ama takımı hatırlamıyorum bakırköyspordu hherhalde. ilk yarı 4-0 galibiz ikinci yarı takım maçı sallamadı mac 4-0 biiti aman Allahım mac sonunda taraftar nasıl sovuyor futbolculara biliyormusun ıslık kıyamet macı niye 2. yarı bıraktınız diye sanırsın 4 taneyi biz yedik işte oradan bu taraftar ve kent yapısına .Trabzonspor taraftarının başarısızlık algısı aşılanarak benliği değiştirildi ne yaparsan yap şampiyon olamazsın inancıyla aidiyet duygusu elinden alındı bunu bizzat bizi yönetenler yaptıTrabzonspor baskan ve yöneticileri yaptı. Yeni nesil genç tarafarımıza 4. Büyük olmak ligde 4. olmaktır diye inandırıldı sonuç ortada.

O biseymi bolusporla icerde 0 0 berabere kaldik diye yer yerinden oynamisti belediye hopörlerlerinden milleti sukunete davet eden anonslar yapiliyordu hey gidi gunler..

Ömer_
22.02.2015, 23:06
Bana uazayda yaşıyorsun diyorsun. Bu arkadaşa provakatör diyorsun.
Senin bu DİL ve ÜSLUP anlayışın siyaseten birine o kadar çok benziyor ki!

Burda herkes görüşünü ifade ediyor kardeşim. Ama yanlış ama doğru!
Ama direk şahısları hedef almayı bıraksan artık diyorum.
Varsa bildiğin söyle! Yoksa kimseyi rencide etmeye hakkın yok. Konunun dışında şahısları suçlayıcı ifadeleri bir daha kullanmazsan memnun olurum.

İma etme bana açık konuş RTE ve avanelerinden.nefret ederim bu bir.trabzonsporum.puan kaybetmesine adeta göbek atanlara daha ağır konuşulur aslında ama terbiyem müsaade etmiyor buda iki.
Gel gelelim yapıcı eleleştirilere.takım kötü oynuyor mu oynuyor buna katılmamak mümkün değil. bunun nedenlerini tartışacak yerde bel altından hoca ve başkana sallamak neyin kafasıdır.işte burda dert trabzonspor değil başkan defolsunda nasıl olursa olsun.

DeAgLeMaNyAq
22.02.2015, 23:07
Barış Yurduseven aklı sıra Ersun Yanal'a çakıp Şota'yı büyük hoca diye lanse etmiş...

David_LuiZ4
Erkanlık bir şey yazmadın ama kadroda var demeye çalışıyorum

hep kötü performanslı isimleri yazmışsın neden iyi isimleri yazmıyorsun

ayrıca Medjani Olcay'ın yerinde oynamaz ama bjk'nin her iki stoperinden de iyi, aynı şekilde Belkalem ve Aykut da öyle

Bosingwa bjk'nin sağ bekini yer, kim olduğunu da bilmiyorum
Cardozo her takımda 11 oynar
Ekici aynı şekilde
Constant denilen kadar kötü değil hatta kadroda ki en yetenekli isim, ama kullanmayı bilmiyor Ersun hoca

Hep kötü performanslı oyuncuları yazmıyorum yazdığım adamlar kötü performansdan ziyade üst düzey oyun zekası olmayan adamlardır diyorum..Bu adamlarla takım şampiyonluğa oynayamaz..Evet ekici onur bosingwa cardozo erkan gibi adamların futbol zekasında oyuncular olmalı..Futbol basit bir oyun değildir zeka ister beceri ister..Neyse yaz döneminde hocanın kimleri gönderip kimleri aldıracağını gördükten sonra şu an oynadığımız futbolun sebebinin hoca olmadığını anlayacaksın yoksa hocanında bazı maçlarda tercih yanlışları olduğunu bilmiyor değiliz..Daha 3 gün önce Napoli maçında eleştirdim fakat eldeki yanlış planlanmış topçuların kapasitesizliğini de görmemezlikten gelemeyiz..

ffırtına
Taraftara önceden kızıyordum neden maçlara gitmiyor diye gerek Napoli maçındaki müthiş ortam gerek bugünkü maçtaki ortam çok güzeldi ne yazık ki takım bu taraftarı hak etmiyor.. Yönetim 1 lira ya bilet yapıyordu yapar tabi bunları izlemeye kim gider bu saatten sonra destekten anlamadı bu oyuncular bir kez de protesto etmek lazım belki o zaman az biraz utanırlar da top oynamaya başlarlar ..

mete61bordomavi
Bu seneden bir umut kalmaması bir anlamda da pozitif algılanabilir.
Gs ve fb kadroları yaşlandı, önümüzdeki yıl her iki takımda yeni yapılanmaya gidecektir,biz o uapılanmayı bu yıl kısmen tamamlayabiliriz.
Avrupa kupalarına katılma işi CL haricinde hikaye.
Tamam bazı artıları var ama olmazsa olmazımız değil.
Seneye takımın iskeletini kurmak daha öncelikli olmalı.
Herkes herşeyi çok bilir Trabzonspor taraftarları arasında bu nedenle genelde hemen hemen hiçbir konuda mutabakat sağlanamaz.
Ama bu kadar çok bilmiş bile ortasahanın kırılganlığı konusunda fikirbirliğine yakın.
Daha sert ve savaşan bir ortasaha olmadan günümüz futbolunda başarı tesadüfi olacaktır.
Aytaç üzerinde ısrar edilmesi gereken bir isim.
Seneye ozan tarzında oyunu çift yönlü oynayabilen bir oyuncuya daha ihtiyacımız var. Ben defansif sertliği kadar hatta daha fazla dinanimizne ihtiyacımız olduğunu düşünüyorum.
Bugün bir çok kontra fırsatı yakaladı takım ama ne forvetlerimiz ne de ortasaha oyuncularımızda o hız ve dinanizm yoktu.
Erkan'ın gelişi bir yandan da elimizi zayıflattı.
Zaten kırılgan olan ortasahamız erkan'la daha da yumuşadı.
Bu tarz bir kadromuz olacaksa oyun tamamen bizim kontrolümüzde ve rakip alanda oynanamalı. Ozamanda ön libero ve stoperlerimizin kpntralara karşı hızlı ve dirençli isimler olması lazım.
Sonuç olarak çok oyuncu aldık ama dengeli bir kadro ve takım olamadık.
Bundan sonraki konsantrasyonumuz bu eksikliklerimizin giderilmesi yönünde olmalı.
Şimdiden önümüzdeki senenin transferleri ile görüşmelere başlanmalı. Hatta sözleşmesi bitecek olanlar varsa imzalar attırılmalı.
Seneye gs ve fb'nin nasıl olacağını bilemiyorum ama bjk ve bırsa zımba gibi genç, dinamik çok hazı, yeni statların müthiş seyirci desteği olacak iki takım olacak.
Bu kadro yapısı ve oyun tarzı ile 5. Lik mücadelesi veririz ancak.
Bu bilinçle planlama yapılmalı.

Bak benim kardeşim ne güzel yazmış. Üşenmeden okuyun derim.
Bizim de istediğimiz aynen bu! Transfer yapmakla sağa sola adam doldurmakla olmuyor! İki hatta üç yanlıştan BİR DOĞRU çıkmıyor!

Şapkamızı önümüze koyup düşünecek yönetim.
Biz kimiz? Trabzonspor! Hedefimiz nedir? Her sezon en az bir adet Kupa! Ve de her sezon son anlara dek şampiyonluğu kovalamak ya da şampiyon olmak! Avrupa'da kalbur üstü başarıları kazanmak!

Bunun için kadronu yapılandırıp buna göre dizayn edeceksin! O takımın malzemecisinden masöründen tut başkana kadar herkes hedefe kilitllenmiş olacak! Takımın oynayacağı veya oynayabileceği çeşitli ama BELİRLİ taktikler olacak. Sahada topu almak için kıvranan bir takım olmayacak! Trabzonspor'dan top alabilmek için kıvranan rakipler olacak! Misyon ve vizyon olacak!
Bunun için de SADECE KENDİ İŞİNE BAKACAKSIN!
Popülist,medyatik söylemlerden kaçınacaksın. Kısacası her anlamda profesyonel olacak işini ciddiye alacaksın. Hedef amaç ve vizyonuna uygun misyonuna inanmış adamlarla ve futbolcularla çalışacaksın.
Başarı tesadüf eseri gelmez!
Gelseydi tesadüfen 30 senede bir kere şampiyon olmamız gerekirdi!

DEMEK Kİ ZİHNİYETİN KOMPLE DEĞİŞMESİ GEREKİYOR!

fanatikdevri
Bugün maçtaydım...
Eve yeni geldim..
Ersun defolsun...Kesin ve net kararım...
Ersun asla 1. adam değil,strateji,oyun okuma yok...
Ersun antrenör,oyuncu bulur o kadar...
Metodlarıda demode artık baksanıza herkes sakat...
Maçın analizi ise;
Stoperler ve Aytaç hariç hepsi yumuşak oyuncu,
Tek kontra yapamadı takım,yapabilecek tek adam Deniz'di onuda çıkardı mal Ersun...
Son 5 dakika da defans ile oynadı ve golü de tedirtti(Mejdani'yi öne alıp,Uğur'u sokarak defansın bu maç özelinde oturmuş düzenini bozarak...)
Bu hoca ile mutlu günler zor görürüz...
Ersun defol...

Kaç maçtır yazıyorum sanki kasten yapıyor,Sivas maçı ve bu maçta patladı,yahu ısınmış ve birbirine alışmış stoperlerden biri öne çekilip,soğuk adam stoper olarak sokulur mu?
Burda dünya futbolunu çok iyi takip eden arkadaşlar var,bir tane örnek var mı böyle rezilce bir değişiklik,maçın en riskli anlarında stoper almak,ortada sakatlık ve kırmızı kart yokken.
Dalga geçiliyormuş hissine kapılıyorum.

ccd6167
eger ki bi takim kotuye gidiyorsa ki surekli geriye gidiyor en azindan soyle bi olay bile gerceklesse cok kesim biraz olsun tatmin olur

alin bakin

https://www.youtube.com/watch?v=_aAeVlACFzg

acaba bizde ne oluyor merak ediyorum..ne hesap sorma ne bi tepki..yalakalik rezillik bizimkiler..

vendercan
22.02.2015, 23:08
Unutmadan Cordoza kalite kokuyor...
Ama ona uygun bir takım değiliz malesef...
Şikefener'de olsa 30 gol atar...

yorumsuz6117
22.02.2015, 23:09
Shota adam değilsin..

vendercan
22.02.2015, 23:11
Kaç maçtır yazıyorum sanki kasten yapıyor,Sivas maçı ve bu maçta patladı,yahu ısınmış ve birbirine alışmış stoperlerden biri öne çekilip,soğuk adam stoper olarak sokulur mu?
Burda dünya futbolunu çok iyi takip eden arkadaşlar var,bir tane örnek var mı böyle rezilce bir değişiklik,maçın en riskli anlarında stoper almak,ortada sakatlık ve kırmızı kart yokken.
Dalga geçiliyormuş hissine kapılıyorum.
Aynen renktaş...
Hiç unutmam Anartozis maçının son 10 dakikasın da Şenol Hoca Elder'i çıkarıp Tayfun'u aldı...Maç 1-1'den 3-1 mağlup duruma düştük....
Ve o mükemmel takım bu maçla beraber dağıldı gitti...

signal
22.02.2015, 23:11
Maç kadrosunu görünce beğendim sonra yedeklere baktım endişelendim. Oyuncu değişikliklerinin takıma negatif yansıyacağı yedeklerden anlamak güç değildi. Nitekim buna Ersun Hocanın da hatalı oyuncu değişiklikleri ve onların yer seçimleri eklenince maçtan ancak bir puan alabildik.

Tüm bunlara rağmen galip de geliyorduk. Son dakika gölünün şansızlık olduğunu söylemeden geçmek olmaz.

hodlu
22.02.2015, 23:13
Ligin en kötü top oynayan 3-4 takımından biriyiz. Nasıl bu hale geldik inanılır gibi değil. Ne oluyor takım neden sahada sürünüyor anlamış değilim...

Full HD
22.02.2015, 23:14
Barış Yurduseven aklı sıra Ersun Yanal'a çakıp Şota'yı büyük hoca diye lanse etmiş...

Baris fazla konusmasada biraz kilo verse daha iyi olacak.

61ronin61
ah hemşerularum be niye kendinize sıkıntı yapıyorsunuz f.f.f. sayesinde ligden kopartıldık bu sene zaten gitti bence takımın kadrosu çok iyi yaz transfer sezonunda ersun hocanın istediği agresif teknik 5 adam alınsın bizi kimse tutamaz ersun hoca kampta onlara öyel bir kondüsyon vericek ki ağzınız açık kalıcak bu sen 4-5 oluruz eufa ancak olur streese gerek yok zaten başka hocada yok en iyisini getirdik işte şampiyon hocayı getirdik morinhoyu getircektik maçı izledim çok kaliteli ayaklarımız var iyi top yapıyorduk sadece takım bu seneyi kafada bitirmiş ruhunu kaybetmiş bu takım kaliteleriyle oynuyorlar işte 90 dk da elektirikler gitti on dakika sonra geldi korkarak açtım baktım 1-1 bitmiş hay ben böyle bahta şansa dedim golde komedi adam çarpmış neyse ben artık üzülmüyorum bu seneden beklentim yok ama seneyede benden daha sert eleştirende bulamassınız işler kötü giderse

Ömer_
ya kardesim ya ben anlatamiyorum ya sen anlamiyosun..kredi cekmek baska olay satmak baska ki bu araziler gibi nice arazileri var adamlarin..

allahtan maas vermiyorlar adamlar liderler su anda..neyse anlamak istedigini anladigin icin ne anlatsam bos..

Bende sana bunu diyorum arazi var ama para etmiyor.etse çoktan satarlardı. bunların nasıl lider olduklarıda ortada.komedi devam ediyor sende bunu kabullenmek istemiyorsun.

Travelair
22.02.2015, 23:16
Renktaş yeni nesil boyle gördüğü için hep boyleydik zaanediyor. 90 lı yıllarda bir maça giitim ama takımı hatırlamıyorum bakırköyspordu hherhalde. ilk yarı 4-0 galibiz ikinci yarı takım maçı sallamadı mac 4-0 biiti aman Allahım mac sonunda taraftar nasıl sovuyor futbolculara biliyormusun ıslık kıyamet macı niye 2. yarı bıraktınız diye sanırsın 4 taneyi biz yedik işte oradan bu taraftar ve kent yapısına .Trabzonspor taraftarının başarısızlık algısı aşılanarak benliği değiştirildi ne yaparsan yap şampiyon olamazsın inancıyla aidiyet duygusu elinden alındı bunu bizzat bizi yönetenler yaptıTrabzonspor baskan ve yöneticileri yaptı. Yeni nesil genç tarafarımıza 4. Büyük olmak ligde 4. olmaktır diye inandırıldı sonuç ortada.

Öyle haklısın ne yazık ki, belki o 2. yarısı tepkisi de yanlıştı (Küfür elbette yanlış) ama şimdi daha bir tuhaf olduk kaldık. Rezil yönetimlerin getirdiği nokta. Aklını kullanır üretirsen Allah da yanında olur, aklını kullanmazsansa pisliği azabı üzerinde bulursun. Şimdikiler akıl kullanmayı şark kurnazlığı sanıyor

arifberkay
22.02.2015, 23:16
Bu kadro değil ersunu bielsa yı bile yer...

İ. SARAL
22.02.2015, 23:17
5 ayda bir dejavu yaşamak zorunda mıyız ? Yine istifacılar başlamış :) İstikrar sağlanmadan başarı imkansız. 5 ayda bir hoca değiştirmekle hiçbir şey olacağı yok. Bu kafayla işimiz zor.

nakzo
22.02.2015, 23:17
Taraftara önceden kızıyordum neden maçlara gitmiyor diye gerek Napoli maçındaki müthiş ortam gerek bugünkü maçtaki ortam çok güzeldi ne yazık ki takım bu taraftarı hak etmiyor.. Yönetim 1 lira ya bilet yapıyordu yapar tabi bunları izlemeye kim gider bu saatten sonra destekten anlamadı bu oyuncular bir kez de protesto etmek lazım belki o zaman az biraz utanırlar da top oynamaya başlarlar ..

Maça gidecen , stadı dolduracan, hic sövmeye gerek yok. ilk dudukle beraber bütün stad sahaya arkasını donup bir dakika o pozisyonda bekleyip sessizce stadı terkederek giderken de büyük bir pankart açılacak :GERÇEKTEN BÜYÜK BİR TAKIM GİBİ OYMAYA BAŞLAMADIĞINIZ SÜRECE MÂÇLARA GELMİYORUZ.

Kaya
22.02.2015, 23:18
Çok ayrıntılı futbol yorumu yapamayacağım.
Ancak kazanırken bile kaybediyor Trabzonspor.
Puanlar giderken aynı zamanda değerlerimizi de kaybediyoruz.
Büyüklüğümüzü sağlayan tüm kaleler birbir parçalanıyor.
O yüzdendir ki Trabzonspor sahada bilmem hangi dizilişle oynamış, bilmem hangi oyuncu şurada oynamış hiçbir önemi yok...

61ronin61
Shota adam değilsin..

katılıyorum bize herzaman darbeyi bu gürcü vuruyor yok bizden biriymişte falanda filan sanki bedavaya oynadı bizde profösyönel futbol oynadı cebi doldurdu gitti o dönemler artık bitti şimdi bize çelme takmakla meşhur oldu amma bizdenmiş haa

biltrabzon
ligde balikesir,kasimpasa ve trabzonspor cok kötü takimlar.Mücadele yok hirs yok.Bu takimlar gercekten ligin mücadele anlaminda en vasat takimlari.Su lawal i alsaydik ya erkan yerine,hem tam ihtiyacimiz olan bölgeye.

nakzo
22.02.2015, 23:19

İse büyüklük yapıp bu yüz milyon TL ilk rezaletin sorumlusu benim deyip istifa ederek İho önden başlamalıdır......İSTİFA ŞEREFLİ BİR MÜESESEDİR.

hodlu
22.02.2015, 23:19
3-0 kazandığımız cincon maçında TT Arenadaydım. O maçta 25 dakika baskı yedik ama o baskıyı kırıp eze eze maçı aldık. O maçta takım olarak savunma yaparken hücumda da etkili oynadık. Ligin devre arasına kadar da iyi maçlar çıkardık. Ancak ligin ikinci devresinden sonra her maç daha kötü oynuyoruz. Her maçta daha teslim oluyoruz... Ersun hoca çıkıp biraz daha aydınlatıcı konuşmalı...Sorun nedir bilelim...

nakzo
22.02.2015, 23:20

ligde balikesir,kasimpasa ve trabzonspor cok kötü takimlar.Mücadele yok hirs yok.Bu takimlar gercekten ligin mücadele anlaminda en vasat takimlari.Su lawal i alsaydik ya erkan yerine,hem tam ihtiyacimiz olan bölgeye.

1 deplasman galibiyetimiz var ve biz BÜYÜK Trabzonspor takımıyız;YERSENNNNN

yorumsuz6117
22.02.2015, 23:21
3-0 kazandığımız cincon maçında TT Arenadaydım. O maçta 25 dakika baskı yedik ama o baskıyı kırıp eze eze maçı aldık. O maçta takım olarak savunma yaparken hücumda da etkili oynadık. Ligin devre arasına kadar da iyi maçlar çıkardık. Ancak ligin ikinci devresinden sonra her maç daha kötü oynuyoruz. Her maça daha teslim oluyoruz... Ersun hoca çıkıp biraz daha aydınlatıcı konuşmalı...Sorun nedir bilelim...

Ersun hocanın çok umrunda olsa konuşur zaten..

61ronin61
22.02.2015, 23:23
boşa strees yapıyorsunuz seneye çok mutlu olucaz ben hocayada başkanada güveniyorum

serdaracıl
22.02.2015, 23:24
Ben artık her şeyden anlayan yönetici görmek istemiyorum. Tek şeyi iyi yapsın yeter

fanatikdevri
22.02.2015, 23:24

Bizim kadromuz kötü ise diğer takımların kadroları nedir?İnanılmaz kadro ve bütçelerin yer aldığı,her maçın taktik savaşlar halinde olduğu bir ligimiz olsa eyvallah.
Bursaspor 14 futbolcu ile oynuyor,19 yaşındaki adamlar var takır takır oynayan.İlk Avrupa maçında acemi mangası gibi olan takım bugün takır takır oynuyor.

Zaten şampiyon olamıyorum bari futbol izleyelim diyorsun,Mehmet Ekici olmasa neden 90 dakika buna katlandım diyeceğim.

nakzo
22.02.2015, 23:25
Hemşerim başkanın zerre umrunda mı Trabzonspor zere üzüntüsü var mı çıkar yine tvye burnundan ve ağır melokloik ses tonuyla aziz önce askerlk yapsının paydaşlar TFF y.demir ören büyük c.başkanımız biiiti futbolcu niye sallasın takımı hedef koyan hesap soran başkan mı var takımda..

mete61bordomavi
22.02.2015, 23:25
Ne futbolcu ne teknik heyet ne yönetim OYNANAN futbolla ilgili değil! Hepsinin aklı sanki başka yerde!
Psikolog lazımsa bence psikolojik yardım almakta bir beis yok.
Bana sanki biraz da psikolojik geliyor bu olanlar. Avantajlı olduğun maçlarda anlamsızca oyundan kpup geriye yaslanlamalar vs.
Sivas maçı Kasımpaşa maçı vs. Takım sanki kendine inancını yitirmiş gibi duruyor.

İ. SARAL
22.02.2015, 23:26
İstikrar sağlanmalı. 20 ay önce Tolunay'a, 15 ay önce MRA'ya, 10 ay önce Hami'ye, 5 ay önce Vahid'e, şimdi de Ersun'a aynı laflar ediliyor. Bizim taraftar iyice hoca ve futbolcu transferi fetişisti oldu çıktı. Her sene 15 futbolcu, 3 hoca değişmezse rahat edemiyorlar.

serdaracıl
22.02.2015, 23:27
Yöneticiyi transfer işine karıştırmayacaksın.

Ömer_
22.02.2015, 23:27
boşa strees yapıyorsunuz seneye çok mutlu olucaz ben hocayada başkanada güveniyorum

Bende.bu takım 1-2 orta saha takviyesi ile çok iyi yerlere gelecek.

61ronin61
22.02.2015, 23:28
Ne futbolcu ne teknik heyet ne yönetim OYNANAN futbolla ilgili değil! Hepsinin aklı sanki başka yerde!
Psikolog lazımsa bence psikolojik yardım almakta bir beis yok.
Bana sanki biraz da psikolojik geliyor bu olanlar. Avantajlı olduğun maçlarda anlamsızca oyundan kpup geriye yaslanlamalar vs.
Sivas maçı Kasımpaşa maçı vs. Takım sanki kendine inancını yitirmiş gibi duruyor.

gibisi fazla takım kafa ve ruh olarak ligden koptu gerçekleri görün artık uefaya hertürlü katılırız bu kadrodaki futbolcular şampiyonluk yarışında olmazlarsa böyle oynarlar işte

Doğan Keskin
22.02.2015, 23:30
Yahu şu kadro kalitesiz muhabbetini geçin allah aşkına.Hami geldi o çöp takıma takır takır top oynattı bunun örnekleri var.Bu kadro şampiyonluğa çok rahat oynar takım olmak mesele o da zaman ister.

İ. SARAL
22.02.2015, 23:31
Yahu şu kadro kalitesiz muhabbetini geçin allah aşkına.Hami geldi o çöp takıma takır takır top oynattı bunun örnekleri var.Bu kadro şampiyonluğa çok rahat oynar takım olmak mesele o da zaman ister.

O da bizde yok :)

arifberkay
22.02.2015, 23:31
Tek çare adam gibi scout ekibi mümkünse BMN den arkadaşlar transfer formunda isimleri saymaya başlamışlar

mete61bordomavi
22.02.2015, 23:32
gibisi fazla takım kafa ve ruh olarak ligden koptu gerçekleri görün artık uefaya hertürlü katılırız bu kadrodaki futbolcular şampiyonluk yarışında olmazlarsa böyle oynarlar işte

Trabzonspor acaba diyorum lige başlarken üstüste 5 galibiyet alsa ilk beş maçta ve şampiyon oluruz güveni gelse acaba yine böyle bir sezon mu olurdu?

Açıkcası sanmıyorum. Şu sezon başlarını biz varya hiç önemsemiyoruz.
Ama ne olursa burda oluyor! Takım kendine inancını YA BAŞTAN KAZANIYOR YA DA BAŞTAN KAYBEDİYOR!

Bence yönetimler bu konuda psikolojik dengeleri sağlayamıyorlar! İlk 5 haftayı kayıpsız atlatırsak bana sanki takım otomatiğe bağlayıp gidecek gibi geliyor!
Ama nedense ilk haftalarda puan kaybetmek sanki zorunluymuş gibi davranılıyor!
O takım kendine olan inancını ve güvenini yitirdikten sonra ilerde toplanırız demek de biraz hayal mahsülü olarak kalıyor!

Antonio
22.02.2015, 23:34
defansa lider özellikli bir oyuncu şart.orta sahada aytaç bence yetersiz. bize mbia gibi adam lazım. ekicinin yanında özer aynı tip oyuncu kaçıyor. bize daha kreatif oyuncu lazım jaja gibi. mesela bromviçte oynayan sesegnon tek başına maç alabiliecek birisi ve cardozoyla pas alışveriş yapabilir...

Hüseyin Başoğlu
22.02.2015, 23:34
Kadro kalitesiz değil ama kesinlikle mühendisliği yanlış yapılmış.
Temelinde sorun var kadronun. Birbiriyle uyuşmayan malzeme dolu.

redbul
22.02.2015, 23:35
ya bırakın şu hami işini büyük hocayı antalyada görüyoruz antalyayı ben çalıştırayım ilk 2 ye sokarım

mete61bordomavi
22.02.2015, 23:36

Renktaş birşey diyeceğim ama sana tuhaf gelebilir.
Kadro kaliteli dedin. Peki ben o zaman neden sahada istemsizce Colman'ı, Alanzinho'yu ve de hatta Serkan Balcı'yı arıyorum...
Hatta ve hatta Hırvoje Cale'yi kimse beğenmiyordu hatta ben bile ama onu bile solbekte arıyorum?

Antonio
3-0 kazandığımız cincon maçında TT Arenadaydım. O maçta 25 dakika baskı yedik ama o baskıyı kırıp eze eze maçı aldık. O maçta takım olarak savunma yaparken hücumda da etkili oynadık. Ligin devre arasına kadar da iyi maçlar çıkardık. Ancak ligin ikinci devresinden sonra her maç daha kötü oynuyoruz. Her maçta daha teslim oluyoruz... Ersun hoca çıkıp biraz daha aydınlatıcı konuşmalı...Sorun nedir bilelim...

vahit hocanın ekibi iyi çalıştırdı takımı gücümüz vardı şimdi pres yapacak gücümüz yok...

MaEsTrO
Tek çare adam gibi scout ekibi mümkünse BMN den arkadaşlar transfer formunda isimleri saymaya başlamışlar

Haklisiniz, Sefa bu forumun efsanesiydi mesela. Izledikce cosuyoruz.

İlkhan
Bize mutlu olmak haram arkadaşlar.

61ronin61
Bende.bu takım 1-2 orta saha takviyesi ile çok iyi yerlere gelecek.

aynen renkdaşım yaa ersun hocanın istediği 4-5 adam alınsın görün sonra bu takımı bu strees bu sinir nedir böyle görende birinciyle aramızda 4-5 puan vardıda kaçan iki puna yanıyoruz sanıcak en fazla 4-5 olucaz ve uefaya gidicez bu sene boşa renkdaşlarım kendilerini üzüyorlar strese bunalıma sokuyorlar seneye terminatör gibi takımı izlemeye herkes hazır olsun bu sene böyle gider beyler bu sene lig bitti bizim için bunu herkes kabullensin ve başkana ve hocaya güvensin

hyasin61
22.02.2015, 23:38

Iho Ersun Yanal'ın bu konuda calısmaları oldugunu hatta scout programları ve analıst uzmanlarının calısmalara basladıgını belırtmıstı.Bu yuzden hocaya sabredılmelı dıyenlerdenım.

mete61bordomavi
22.02.2015, 23:39
Kadro kalitesiz değil ama kesinlikle mühendisliği yanlış yapılmış.
Temelinde sorun var kadronun. Birbiriyle uyuşmayan malzeme dolu.

Değerli kardeşim. Kaliteli kadrodan maksadın,Constant,Ekici,Cardozo,Bosingwa (Onur'u saymıyorum zira sakat şu an) ise bu gibi topçular fena değil. Ama inan bana gerisi Trabzonspor'un amaçlarının futbolcusu değil!

Ha nedir? Yine de iş yapması gerekiyor kağıt üstünde bu kadronun ama iş yapmıyor nedense!
Bunun da cevabını bize Ersun Yanal versin!
Tabii böyle bir KAYGISI varsa!!!

gurur6134
22.02.2015, 23:40
İstikrar sağlanmalı. 20 ay önce Tolunay'a, 15 ay önce MRA'ya, 10 ay önce Hami'ye, 5 ay önce Vahid'e, şimdi de Ersun'a aynı laflar ediliyor. Bizim taraftar iyice hoca ve futbolcu transferi fetişisti oldu çıktı. Her sene 15 futbolcu, 3 hoca değişmezse rahat edemiyorlar.

Tolunayi hamiyi bu taraftarmi gonderdi iho mu..

61ronin61
22.02.2015, 23:40
o çok övülen bjk ne oldu eskişehir karşısında eskişehirin şansı olsaydı 5 lik olmuştu kargalar

cakalkerem
22.02.2015, 23:41
şu kadro hem değer bakımından hem de kalite bakımından kötü değil..

yalnız bazı şeylerde hata var..

Hüseyin Başoğlu
22.02.2015, 23:42
Değerli kardeşim. Kaliteli kadrodan maksadın,Constant,Ekici,Cardozo,Bosingwa (Onur'u saymıyorum zira sakat şu an) ise bu gibi topçular fena değil. Ama inan bana gerisi Trabzonspor'un amaçlarının futbolcusu değil!

Ha nedir? Yine de iş yapması gerekiyor kağıt üstünde bu kadronun ama iş yapmıyor nedense!
Bunun da cevabını bize Ersun Yanal versin!
Tabii böyle bir KAYGISI varsa!!!

Bir takımda 11 as,Yıldız oyuncu olmaz. Barçada Real'de bile yok.
Mesele diğer Oyuncuların yıldızların ile anlaşacak uyumlu oynayacak olması.

artvints
22.02.2015, 23:42
o çok övülen bjk ne oldu eskişehir karşısında eskişehirin şansı olsaydı 5 lik olmuştu kargalar

hani kinci yarı bjk alacaktı, çok açıktı falan filan :)

Doğan Keskin
22.02.2015, 23:43
Renktaş birşey diyeceğim ama sana tuhaf gelebilir.
Kadro kaliteli dedin. Peki ben o zaman neden sahada istemsizce Colman'ı, Alanzinho'yu ve de hatta Serkan Balcı'yı arıyorum...
Hatta ve hatta Hırvoje Cale'yi kimse beğenmiyordu hatta ben bile ama onu bile solbekte arıyorum?

Abicim O zaman ki oyuncular ile şuanki oyuncuları tek tek karşılaştır şuan bireysel olarak çok daha kaliteli kadromuz var.O takım şampiyonluğa kenetlenmişti herkes hırslı ve istekliydi sorunda burada zaten o hırs ve istek şuan yok takımımızda ondan arıyoruz.

61ronin61
22.02.2015, 23:46
sabretmekten başka şansımız yok başka bir yolda yok bu hoca şampiyon yaptımı bir takımı yaptı gençlerbirliğini ilk yarıda zirvede bitirttimi bitirtti oynattığı takımlar makina gibi agresif hiç yorulmayan tam saha presle oynattımı oynattı demek sorun şu bir arkadaşta belirtmiş takım uyumu eksik oda yaz transfer sezonunda ersun hocanın mükemmel scuut ile 5 futbolcu aldırması sonucu görün bakın nasıl olucaz bu hoca giderse yeni hoca gelir yeni hocada yeni futbolcular ister uyum der alışma der onu der bunu der birdahaki sezonda gümler

61ronin61
22.02.2015, 23:46
hani kinci yarı bjk alacaktı, çok açıktı falan filan :)

valla dostum bu f.f.f. ye ve türk futboluna güvenmediğim için bi film döner dedim ama tutmadı

Doğan Keskin
22.02.2015, 23:47
ya bırakın şu hami işini büyük hocayı antalyada görüyoruz antalyayı ben çalıştırayım ilk 2 ye sokarım

Ne var Antalya'nın halinde? adamlar şampiyonluğa oynuyor gayet iyi gidiyorlar.

Full HD
22.02.2015, 23:48
Takim olmayi baska takimlardan ögrenelim.Bi onlarin ileri gelenlerine soralim bakalim yoksa bizim topraklarimiz verimli degil mi? Ha Stuttgart ha Trabzon üstümüzde sihir var sihir en iyisi Wudu yapalim da gecsin. :D

arifberkay
22.02.2015, 23:49
Haklisiniz, Sefa bu forumun efsanesiydi mesela. Izledikce cosuyoruz.

yılllardır forumdayım sefa nın burda efsane olduğunu sizden duydum

nakzo
22.02.2015, 23:51
Takim olmayi baska takimlardan ögrenelim.Bi onlarin ileri gelenlerine soralim bakalim yoksa bizim topraklarimiz verimli degil mi? Ha Stuttgart ha Trabzon üstümüzde sihir var sihir en iyisi Wudu yapalim da gecsin. :D

Stuttgart bizden 10 gomlek üste adamlar hic sans tanınmadığı bir sezon b.Münih ve s.hslke son hafta kaybedince son hafta süpriz bir sekilde şampiyon olmuştu 2000 li yılarda bizim bir örneğimiz daha yook.

F. Yıldırım
22.02.2015, 23:54
Hep kötü performanslı oyuncuları yazmıyorum yazdığım adamlar kötü performansdan ziyade üst düzey oyun zekası olmayan adamlardır diyorum..Bu adamlarla takım şampiyonluğa oynayamaz..Evet ekici onur bosingwa cardozo erkan gibi adamların futbol zekasında oyuncular olmalı..Futbol basit bir oyun değildir zeka ister beceri ister..Neyse yaz döneminde hocanın kimleri gönderip kimleri aldıracağını gördükten sonra şu an oynadığımız futbolun sebebinin hoca olmadığını anlayacaksın yoksa hocanında bazı maçlarda tercih yanlışları olduğunu bilmiyor değiliz..Daha 3 gün önce Napoli maçında eleştirdim fakat eldeki yanlış planlanmış topçuların kapasitesizliğini de görmemezlikten gelemeyiz..

tamam kardeşim kadro berbat, hoca ne yapsın, zaten takımın TEMPOSUZ ve BİTİK oynaması tamamen futbolcuların zekalarıyla alakalı ve hocanın hiçbir suçu yok. Futbolcular sahada yürüyor ama neyse ki bu Ersun hocanın kadrosu değil.

Full HD
22.02.2015, 23:58
Stuttgart bizden 10 gomlek üste adamlar hic sans tanınmadığı bir sezon b.Münih ve s.hslke son hafta kaybedince son hafta süpriz bir sekilde şampiyon olmuştu 2000 li yılarda bizim bir örneğimiz daha yook.

Yahu Almanlar bizden hep önde her konuda öndeler. :)

Bu halde adamlarin stadyumu doluyor NOKTA

cakalkerem
23.02.2015, 00:01
bize de yazık be

ccd6167
23.02.2015, 00:01

2006 li yillardan bahsediyorsan yaniliyorsun o sezon munih yarista da yoktu zaten

nakzo
23.02.2015, 00:02
Size senaryoyu yazıyorum: Ersun hoca bu takımdan bir halt olmayacağını görmüş, bir dost sohbetin bu oyunculardan kaçını transfer ederdin diye sormuşlar bi elinin parmaklarını göstermiş. O yüzden mutsuz ve çaresiz sene sonu tıpkı 2009 daki gibi yeniden kendi kadrosunu kkurmak isteyecek .iho bütün barutu kullandığı için zrre böyle bir imkan yok ersun hoca istifa edecek. iho takımı batırdıgının farkında ama sağlıklı bir akla sahip olmadığı için ve ne pahasına olursa olsun hırslarını engelleyemedigi için koltuğu bırakmamak adına tekrardan öze dönüş pillavını oönümüze koyacak hoca adayıda ya Giray bulak ya Sadi t.kelioglu olacak bu tarihi bir yere not ediniz..

serdaracıl
23.02.2015, 00:03
Oynadıgımız hiçbir macta rakibe üstünlük kuramıyoruz. Maçın sonunu zar zor getiriyoruz. Nasıl oluyorda bu kadar rahat şekilde kadromuz kaliteli diyoruz. Kaliteli kadro kendini belli eder. Cincon maçının bir bölümü dışında Rakibi ezdiğimiz bi maç söyleyin.

nakzo
23.02.2015, 00:04
2006 li yillardan bahsediyorsan yaniliyorsun o sezon munih yarista da yoktu zaten

Herneyse karısyırdım son hafta iki rakibi birden kaybedip şampiyon oldu bizim boyle bir SANS yüzümüze hicbir zaman gülmedi.

Buğra Çora
23.02.2015, 00:05
En cok bu takimda sinirime giden sey .. oyuncular pasi atiktan sonra geri kosup destek vermiyorlar.. ya boyle futbol mu oynanir.. bunlarin hic biri futboldan anlamiyor.. yardimlasirsin, destek olursun, takim arkadaslarina yardimci olursun, yani takim oyunu oynarsin.. hepsi birbirinden kopuk..

Ersun yanal Taktik olarak hic takimi calistirmamis.. bu cok beli oluyor.. bu zamansizliktanda kaynaklaniyordur.. bundan sonra iki turnuvadanda elendigimizden, artik onlara takimdasligi benimsemek ve calismak icin daha fazla zamanlari olacaktir.. bu sezon takima fazla baski yapmamamiz gerekiyor.. cünkü Bursa ve Basaksehir ueafaya gitmeyecegine göre en kötü 4. oluruz.. taraftar olarak akili olmamiz lazim, bizim icin ne kadar zorda olsa bunu yapmamiz lazim..!!!

Berke6198
23.02.2015, 00:06
Kötü futbol, yanlış tercihler bir yana..

Bu hafta da cinayete teşebbüs, sırf yapılan taraf biz olduğumuz için faul bile çalınmadan yok edildi...

http://i.hizliresim.com/RJOABo.jpg (http://hizliresim.com/RJOABo)

Kamil Çakmak
23.02.2015, 00:07
Özellikle az yorum yazan taraftarlar Hocanın istifasını istemiş.
Kaybedilen puanda hocanın kesinlikle hiç bir payı yok.
Ersun hoca olmasın bu Klüp kesinlikle Transafer yapamaz. Yapamadıda zaten.
Takımdaki yabancılar maçlara kesinlikle katkı yapamıyorlar. Cardozo kesinlikle yetenekli. ama güçsüz.
Birtek bosingvanın artısı var.
Şu bjk nin yabancılarını transfer eden adamı bizim kulube tranfer edelim diyorum. 2 3 milyon euro lara bir sürü
yabancı aldılar. Bence kaliteli adamlar.

Savunma yapmasını bilmiyoruz. Rakibin baskı kurmasına izin veriyoruz. Yahu bir futbolcu bu kadarmu dökülür son dakikalarda. . Sivas maçı ve bu maç.

efes61
23.02.2015, 00:07
Bu kadar boş bir yorum yok forumda.neymiş kadro rezaletmiş git işine

2.yarı 5 maç 11 puan topladık.ne bekliyordınunuz bu kadar o.çocuğu hakemlerle.

Bir boş yorum daha.paraylamı veriyorlar sizi Trabzonspor düşmanı

Bosingwa,ekici,Cardozo,constant bunlar ne arap sabunumu

acıyorum bunlara.

baştan aşağı kalite kokan yorumlar. tebrik ediyorum

Ercan DEMİRCİ
23.02.2015, 00:09
Belliydi gol yiyeceğimiz. Deniz Fatih değişikliğinden sonra paşa tamamen kontrolü ele aldı , Deniz sakatlandıda mı aldı acaba Hoca ? Bugün iyiydi Deniz 11de oynamalı sezon sonuna kadar...

Tayfun Aydın
23.02.2015, 00:10
Hoca değiştirmekten ne fayda gördük şimdiye kadar. Bugün ki maçı seyretmedim özetlerde gördüğüm kadarıyla Cardozo çok kaçırmış. Cardozo nun gölcülüğünü tartışmak haddime değil ama bizim sistemimize uymuyor ne yazık ki. Bize hızlı mücadeleci ve baskıyı önde başlatan biri lazım. Her sene sil baştan olmaz. Basit hatalar vardı bugün. Yediğimiz gölde defansa adam almakla değiştirmekle alakası yok. O adama basması gereken orta saha oyuncularından biri Özer ceza lıydı diğeri de Bourcenau ki o da Bükreşte. Bugün Özer i bilmem ama Bourcenau saha da olsaydı o topa o kadar rahat vuramazdı.

Bir de şu var dediğim gibi özetleri seyrettim sadece adamın dötüne çarpıp gol oluyor bu kadar da bahtsızlıkta fazla.

hodlu
Takımın halinin Ersun Hocanın umurunda olmadığını düşünmüyorum. Ancak bu gerçeği değiştirmiyor. Takım sos veriyor hem de 10 kasım sabahları her yerde çalan sirenler gibi acı acı bağırıyor. Hoca artık bu takımı toparlamalı...Ya da ben yapamadım deyip bırakmalı...

Yiğit SARI
Ben şahsen sonuca hiç üzülmedim günüm de kötü geçmiyor iyi oluyo hatta böyle gerçekler birilerinin suratına suratına vursun

nakzo
23.02.2015, 00:12
sabretmekten başka şansımız yok başka bir yolda yok bu hoca şampiyon yaptımı bir takımı yaptı gençlerbirliğini ilk yarıda zirvede bitirttimi bitirtti oynattığı takımlar makina gibi agresif hiç yorulmayan tam saha presle oynattımı oynattı demek sorun şu bir arkadaşta belirtmiş takım uyumu eksik oda yaz transfer sezonunda ersun hocanın mükemmel scuut ile 5 futbolcu aldırması sonucu görün bakın nasıl olucaz bu hoca giderse yeni hoca gelir yeni hocada yeni futbolcular ister uyum der alışma der onu der bunu der birdahaki sezonda gümler

Kardeşim niye anlamıyorsunuz bu is hocalık is değil benim adayım ,y. Vural dı ama ersuna sonuna kadar destek veriyorm . Bu kadro iyi bir kadro degil kendini her yönüyle belli ediyor .2009 daki kadroda yeni kurulmustu ama 1 yusuf alsak sampiyonduk takır takır ounuyor tum ulkenin sempatisini kazanıyordu.Ayrıca baskan oldugunu soyleen sahıs takımla zerre ilgili degil kimsedenn hesap sormuyor takıntı yaptıgı tek sey axiz azizde onu her platformda yeniyor oda dahada hırslanıyor takıma bir hedef koy al karsına bir azarla yok yok yok bu zihniyetle 10 sene kalsa ersun hoca 3.dahi olamayız..

Kamil Çakmak
23.02.2015, 00:12

Bu hafta da cinayete teşebbüs, sırf yapılan taraf biz olduğumuz için faul bile çalınmadan yok edildi...

Berke, Bu kadar tepkiye rağmen en sonunda Cüneyt i atadılar o adam bile seyirci kaldı. Kesinlikle kırmızı kartı göremedi. göremediler.

Kasım BEKTAŞ
23.02.2015, 00:13
kötü oynadğımız bir maçta bizden daha kötü oynayan bir rakiple son dakikada yenilen golle beraber kalmak çok üzücü bir durum

şu maçı alsaydık ikinci yarı bir iki beraberlik hariç tüm maçları kazanabileceğimizi düşünüyordum
umarım bu durum moralleri fazla bozmaz zira deplasmanda zor maçımız yok gibi bir şey

Berkan
23.02.2015, 00:14
2. yarı pozisyonumuz var mıydı ben maçta görmedim veya dikkat edemedim. Yazık yani boşu boşuna gitti 3 puan.

Yiğit SARI
23.02.2015, 00:19
2. yarı pozisyonumuz var mıydı ben maçta görmedim veya dikkat edemedim. Yazık yani boşu boşuna gitti 3 puan.

Üst üste 4-5 pas yapabildiğimizi hatırlamıyorum

nakzo
23.02.2015, 00:21
kötü oynadğımız bir maçta bizden daha kötü oynayan bir rakiple son dakikada yenilen golle beraber kalmak çok üzücü bir durum

şu maçı alsaydık ikinci yarı bir iki beraberlik hariç tüm maçları kazanabileceğimizi düşünüyordum
umarım bu durum moralleri fazla bozmaz zira deplasmanda zor maçımız yok gibi bir şey

Şunu anlamıyoruz bizim için yani bu futbolcu toplulugu için her mac zordur bu takım deplasmanda her takıma yenilebilir örnegin sen bu vurdumduymaz topluluğun m.idman yurdunu yenebilecegune inaıyirmusun Allah göstermesin ilk dakilarda bir gol yerlsek fark yer bu reziiler fark ve maç sonunda zerre umurlarında olmaz sonuç.

trbzonsporlu
23.02.2015, 00:22
2 puandan çok fazlasını kaybettik haftaya karabukle oynuyoruz iyi bir seri yapabilirdik. Uzerimizdeki takimlara yavaş yavaş yaklasabilirdik. Sezon başından beri şans yanimizda olmadi rakiplerimiz son dakika golleriyle birçok maç kazanirken biz son dakikalarda puan kaybettik oyunculara çarpan inanilmaz goller yedik. Gs eskisehir ve balikesir maclarindaki hakem hatalari devre arasinda yapilan hakem hatalari konulu spor programlarinin gündemindeydi. fener haric rakiplerimiz cokmu iyi oynuyor. bjk nin bugunki futbolunu dün barcanin evinde tek pozisyon bulduğu malaga maçını izledikten sonra takimimiza biraz fazla haksizlik yapiyoruz sanki. Tamam iyi oynamadik ama cardozo ile 3 tane net pozisyon kacirdik ve rakibi hiç pozisyona sokmadik.zirve ile Bu kadar puan farki varken hedefsizlik için de futbolculardan daha iyi futbol beklenmez zaten. Biz bu yılı sezon başı aldigimiz üst üste beraberliklerle kaybetmistik ersun hocaya yaz transfer donemi ve yaz kampi şansi muhakkak verilmelidir.

donk mükemmel top oynadı havadan yerden top gecirmedi defanstan oyun kurdu eskisehirden de lawal cok iyi maç çıkardı. Boffinde onurla beraber iyi bir kaleci ikilisi olurlardı Seneye.

Mehmet Sarigül
23.02.2015, 00:23
Deniz Yilmaz ligin ilk macinda rakibin darbesi ile sakatlanmisti...tam 6 ay top oynayamadi...bugün ise az daha yine sakatlaniyordu.
Belkide sakatlandi bile...

(Türk hakemliginin gururu!) Cüneyt bey pozisyonu uzaktan izliyor, pozisyona yaklasmayi tenezzül bile etmiyor.
Neden yapsin ki, Sampiyonlar Ligi varken neden bu maci önemsesin ki...

Böyle hakemlerle, bilgisiz yöneticilerle, kendi derdine düsmüs teknik direktörlerle, futbol oynamak yerine oynatmamayi düsünen futbolcularla, sadece skor tabelasina bakan taraftarlarla...biz daha cooooooooooook Türk futbolunun yükselmesi bekleriz.

yüregimts
23.02.2015, 00:25
Arkadaş Cardozo ya laf diyosunuz da adam daha ne yapsın koşuyo Cardozo yahu cardozo koşuyor. Kendini paraladı takımı ileri çıkartmak için yok pası

atıyolar geriden gelen kimse yok... Böyle Futbol oynanmaz arkadaş oynanmaz ne kanata iniyoruz ne göbekten adam gibi gidebiliyoruz... Karambole

oynuyoruz resmen... Bu böyle gitmez... Biz her durumda 4. oluruz ama Ersun hocanın sistemini oturtması lazım ... Seneye de sistemle ugraşırsak vay

halimize

nakzo
23.02.2015, 00:26
Üst üste 4-5 pas yapabildiğimizi hatırlamıyorum

RENKTÂŞ Ve bu takımın seneye şampiyonluk yarışı vereceğine inanan adamlar var .Seneye hazırlık kampımızı yaptığımız otelin beyaz çatısına bir rüzgar eşliğinde Hz.İsa inecek ve bizim futbolcuların suratına kuvvetli bir üflüyecek ondan sonra şampiyon olacağız her halde böyle bir olayı bekliyor bu iho havarileri başka türlü bu kadronun şampiyonluğa oynama ihtimali YOOOK.

Kasım BEKTAŞ
23.02.2015, 00:31
Şunu anlamıyoruz bizim için yani bu futbolcu toplulugu için her mac zordur bu takım deplasmanda her takıma yenilebilir örnegin sen bu vurdumduymaz topluluğun m.idman yurdunu yenebilecegune inaıyirmusun Allah göstermesin ilk dakilarda bir gol yerlsek fark yer bu reziiler fark ve maç sonunda zerre umurlarında olmaz sonuç.

takım bir şekilde gol atıyor
en büyük sorunumuz kolay gol yememiz
bunun da nedeni takım olamayışımız

bunun da nedeni sene başından beri sürekli kadronun değişmesi
sakatlıklar cezalılar teknik direktör değişikliği nedeniyle ideal 11 bir türlü oluşturulamadı

önümüzdeki süreçte sakatlıkların iyileşmesiyle ideal 11 oluşturulsun

senin dahil burada olumsuz düşünen herkesin yorumlarının ne kadar yanlış olduğunu kendiniz göreceksiniz

İlkhan
23.02.2015, 00:35
Seneye değilde 2 sene sonrasını görüyorum..

Şenol güneş gelecek, ztk ve süper kupayı alacak.
Ertesi sene şampiyonluğa oynayacak. Şikeler olabilir orasını göremedim. İyi geceler..

batugol
23.02.2015, 00:38
sıkmayın canınızı
seneye saklayın enerjinizi
bu sene böyle gidecek anlaşılan
yasak savılacak
takım dördüncü bitirecek
ama önümüzdeki sene mazeret kabul etmem
ilgililere duyurulur

Kasım BEKTAŞ
23.02.2015, 00:39
artı olarak
ideal kadrodan 3-4 futbolcusunu oynatmayan bjk ilk maçında mağlup oldu

bugün bile yanlış bilmiyorsam 8 eksik futbolcumuz vardı
karakterini ne kadar beğenmesekte bir tek egemenin takıma dönmesiyle şikebahçe takım oyununu daha iyi oynamaya başladı

bu sezon sonuna kadar ideal 11 oluşturulsun kolay kolay maç kaybedeceğimizi düşünmüyorum
sezon sonunda ön liberoya melo tarzında bir futbolcu eklenirse...

yüregimts
23.02.2015, 00:39
Bugün erkan ne yaptı ya da yaptı da ben mi göremedim... Costant bile daha çok gayret gösterdi , sorumluluk aldı...

nakzo
23.02.2015, 00:41
takım bir şekilde gol atıyor
en büyük sorunumuz kolay gol yememiz
bunun da nedeni takım olamayışımız

bunun da nedeni sene başından beri sürekli kadronun değişmesi
sakatlıklar cezalılar teknik direktör değişikliği nedeniyle ideal 11 bir türlü oluşturulamadı

önümüzdeki süreçte sakatlıkların iyileşmesiyle ideal 11 oluşturulsun

senin dahil burada olumsuz düşünen herkesin yorumlarının ne kadar yanlış olduğunu kendiniz göreceksiniz

Ben futbolu cok iyi bildiğimi iddia eden biriyim mütavazi olamayacağım bu takım 5 sene bile bir arada kalsa bırak şampiyon olmayı 3.dahi olamayacağını düşünüyorum bizim 5 te bir fiyatımıza kurulan bursasporun Trabzonspor un yanında seneye ,şenol güneş engel olmazsa 3 kat fazla şampiyonluk şansı var bursasporu hic Sevmesemde hatta nefret etsemde seyrederken oynanan o futbol beni mutlu ediyor.

hyasin61

Ertesi sene şampiyonluğa oynayacak. Şikeler olabilir orasını göremedim. İyi geceler..

Bu dedıklerınız Ersun Yanal kendı kadrosunu kurup Senol Gunes'ın elıne verırse gerceklesır yoksa hayal kalır.

arifberkay

Şike olur nasılsa artık serbest

MaEsTrO
23.02.2015, 00:45
Önceden olusturulan takimlarimizda cok gol pozisyonuna girer ama kalas forvetlerimiz olmayacak pozisyonlari harcardi.

Simdi forvetin krali var elimizde, adam kokladi mi atiyor ama adami pozisyona sokamiyoruz. Hatta takim olarak pozisyona giremiyoruz.

Olmaz böyle bahtsizlik.

yüregimts
23.02.2015, 00:48
Ne zaman Medjaniyi defanstan çıkartıp orta sahaya sürüyo... Başka defans oyuncusu sokuyo defans gidiyo ... Yapma şunu arkadaş yapma..

MaEsTrO
23.02.2015, 00:49
yılllardır forumdayım sefa nın burda efsane olduğunu sizden duydum

Olur mu yahu, Kayseri'de bir Sefa var, söyle yetenek böyle yetenek, gelecegin yildizi, boy boy videolar...

Ben bile ilk buradan tanidim Sefa'yi. Alininca da fena haza gelmistim yaziklanlari hatirladikca.

Mehmet Sarigül
23.02.2015, 00:49

Buna benzer her hafta her mac en az 2-3 pozisyon oluyor, sirf bize yapilan birsey degil.

Bu pozisyon Türk hakemlerin ne kadar rezil bir yönetim gösterdiklerinin bir kanitidir...

Bugün Mehmet Ekici'ye yapilan sert faullere bakin, sadece Mehmet'i sindirmek, oyundan düsürmek icin bir "taktik"...Utanc verici!

Ve buna Fifa kokartli bir hakem sahada izin veriyor,....NEDEN?...bence, maci ciddiye almamasindan, kendini bu maca vermemesinden.

Yoksa senin bu gösterdigin pozisyona o kadar uzak kalmasinin baska ne sebebi olabilir ki?

Yaziklar olsun bu konuda ses cikarmayan teknik direktörlere, futbol yöneticilerine ve futbol medyasina!

Sefa Murat Dokuz
23.02.2015, 00:52
Eksikler dönünce Erkan'ın yedeğe geçmesi lazım. Hiçbir katkısı yok ne defansif ne ofansif. Bekle paslaşmaktan başka yaptığı bişey yok.

İlkhan
23.02.2015, 00:53
Bireysel olarak takım iyi de genele vurunca çok dengesiziz arkadaş.

Ofans-Defans bakımından

Fatih Öztürk
23.02.2015, 00:53
Constant ve Deniz'in neden kenara alındığını anlamadım,bence ikiside gayet iyi götürüyordu maçı.Sakatlıkları filanmı vardı.

MaEsTrO
23.02.2015, 00:55
Constant cok vurdum duymaz, yetenegi var ama oynamiyor. Takimi frenliyor resmen, kendini dahi idare edemiyor. Milan'in neden gönderdigi belli oldu.

yüregimts
23.02.2015, 00:56
Denizin ayagını kıracaklardı... Takımdakiler hep beraber olup hakemi yemeleri lazım baskı altına almaları lazım beceremiyoruz arkadaş... İstanbul eziklerinin bu özelliklerine imreniyorum... Türkiye de iyi niyet olmaz... Bunlara böylesi yarıyo

Kasım BEKTAŞ
23.02.2015, 00:56
Ben futbolu cok iyi bildiğimi iddia eden biriyim mütavazi olamayacağım bu takım 5 sene bile bir arada kalsa bırak şampiyon olmayı 3.dahi olamayacağını düşünüyorum bizim 5 te bir fiyatımıza kurulan bursasporun Trabzonspor un yanında seneye ,şenol güneş engel olmazsa 3 kat fazla şampiyonluk şansı var bursasporu hic Sevmesemde hatta nefret etsemde seyrederken oynanan o futbol beni mutlu ediyor.

katılmıyorum

takımın defansif yönü sağlamlaştırıldığı zaman önü açıktır.

Fatih Öztürk
23.02.2015, 00:59
Benim gördüğüm kopuk kopuk iyi oynadık,Erkan hariç sahada kötü kimse yoktu adeta 10 kişi oynadık önemli değil canı sağolsun.Sancak sanırım 5-6 kez faul yaptı sarısı varken neden kırmızı görmedi,birde kafası jöleli çocuk belkide 10 kez faul yapmıştır ince ince doğrandık.

Fatih Öztürk
23.02.2015, 01:03
Constant cok vurdum duymaz, yetenegi var ama oynamiyor. Takimi frenliyor resmen, kendini dahi idare edemiyor. Milan'in neden gönderdigi belli oldu.

Tribünde çoğu kişiyle hemfikir olduğum Constant'ın sahanın en iyisi olduğu yönündeydi.1-2 top kaybı var ama çok top kazandı,atakları olgunlaştırdı, dar alandan topu defalarca çıkardı oyunu rahatlattı.yanlış Constant'mı izledim acaba.

Karasoy
23.02.2015, 01:03
Ziraat Türkiye Kupası, UEFA ve Süper Lige havlu atan bu takımı artık bu saatten sonra izlemenin, yorumda bulunmanın bir anlamı yok. 2011'ten sonra davasını,milliyetçiliğini, özbenliğini kaybeden Trabzon halkı başkanının AKP'li olması nedeniyle ses çıkaracağı da yok.Demedi demeyin yıl sonunda yine birçok futbolcu takımdan ayrılacak,seneye yine saçma sapan yıldız diye tabir edilen ancak içi boş oyuncular alınacak.Bizim şakşakçılar yine takımı pohpohlayacak, başarı gelmeyince ''Canım daha yeni takım kuruldu,zamana ihtiyacı var'' denilecek.

Fatih Öztürk
23.02.2015, 01:06
Cardozo inanılmaz Gayretli oynuyor lakin orta sahamız anlamsızca top rakipteyken geri yaslanınca oyunu önde tutamıyoruz.daha agresif ve sert olmamız lazım.

MaEsTrO
23.02.2015, 01:08
Tribünde çoğu kişiyle hemfikir olduğum Constant'ın sahanın en iyisi olduğu yönündeydi.1-2 top kaybı var ama çok top kazandı,atakları olgunlaştırdı, dar alandan topu defalarca çıkardı oyunu rahatlattı.yanlış Constant'mı izledim acaba.

Vallahi ben de ekranda begenmedim. Cok top kaptirdi, istegi yoktu resmen. Katilan olur mu bilemiyorum.

umut22
23.02.2015, 01:10
Vallahi ben de ekranda begenmedim. Cok top kaptirdi, istegi yoktu resmen. Katilan olur mu bilemiyorum.

+1

yüregimts
23.02.2015, 01:10
Bugün kimse sorumluluk almadı ne ekici ne de erkan ... Costant daha gayretliydi bu konuda ... Bugün takımın en iyisiydi bana göre

Sefa Murat Dokuz
23.02.2015, 01:12
Mehmet Ekici 46-65 arasında gayet iyiydi.
Constant 15-45 arası gayet iyiydi.
Erkan hiçbir dk iyi değildi.

Fatih Öztürk
23.02.2015, 01:12

Ben kaptırdığı topu 2 tane hatırlıyorum.kazandıkları bence çok fazla.lakin baya gayret gösterdi.kumaşı iyi dahada iyi olacaktır.

Yavuz Bektaş
23.02.2015, 01:20
Mehmet'in oyundan düşme sebebi hala sakatlığı tam atlatamamasi
Oscar ilerde cok yalnız duvar olarak kullanamıyoruz
Bugün kontra olacak çoğu pozisyonda sprinter (yusuf-sefa-Waris-belki ozer) olmadığı için pozisyonlar kaçtı
Hoca gereği yokken stoperi 3ledi aytac yalniz kaldi golu bosluktan yedik millet uğur a laf ediyor da gol de herhangi bir hatası yok hatta 2.golü önledi
Genel degerlendirme yapacak olursak yedeklerin hepsi defansif oyunculardi dolayisiyla kontra icin adam alamadik ve ileride top tutamadik bu adamlar persembe gunu mac oynadilar bunu unutmamak lazim
Oyle ya da boyle gol atıyoruz bu takimin gol yememek icin calismasi lazım
Ve son olarak herkes fark etti ki hoca aidiyetlik duygusunu hala kazanmamis tam profesyonel davranıyor bu oyunculari da etkiler bunu bir an once halletmemiz lazım

cakalkerem
23.02.2015, 01:20
neden durarak oynadığımızı bir türlü anlayamıyorum

Fatih Öztürk
23.02.2015, 01:21
Mehmet'in oyundan düşme sebebi hala sakatlığı tam atlatamamasi
Oscar ilerde cok yalnız duvar olarak kullanamıyoruz
Bugün kontra olacak çoğu pozisyonda sprinter (yusuf-sefa-Waris-belki ozer) olmadığı için pozisyonlar kaçtı
Hoca gereği yokken stoperi 3ledi aytac yalniz kaldi golu bosluktan yedik millet uğur a laf ediyor da gol de herhangi bir hatası yok hatta 2.golü önledi
Genel degerlendirme yapacak olursak yedeklerin hepsi defansif oyunculardi dolayisiyla kontra icin adam alamadik ve ileride top tutamadik bu adamlar persembe gunu mac oynadilar bunu unutmamak lazim
Oyle ya da boyle gol atıyoruz bu takimin gol yememek icin calismasi lazım
Ve son olarak herkes fark etti ki hoca aidiyetlik duygusunu hala kazanmamis tam profesyonel davranıyor bu oyunculari da etkiler bunu bir an once halletmemiz lazım

Güzel bir değerlendirme.

arifberkay
23.02.2015, 01:21
neden durarak oynadığımızı bir türlü anlayamıyorum

oynadığımız şey futbol olmadığı için...

Mehmet Sarigül
23.02.2015, 01:23
Mehmet Ekici daha ne yapsin?...Yedigi tekmeleri ben saymakta yoruldum, skora direkt katkisi oldu..daha ne ne bekliyorsunuz?

Mehmet Ekici gibi bir futbolcumuzun olmasina sevinmeliyiz...Bence.

MaEsTrO
23.02.2015, 01:28
https://pbs.twimg.com/media/B-en28EIcAAcRoA.jpg

Gel de transfer yap simdi.

OFLU
23.02.2015, 01:28
Staddaydım canlı izledim, Cardozoya acıdım resmen.

Fatih Öztürk
23.02.2015, 01:30
oynadığımız şey futbol olmadığı için...

Arif abi o kadarda karamsar olma.kabul edelim orta sahamız yumuşak kalıyor lakin zaman zamanda olsa oyunu forse edebiliyoruz.klasik olacak lakin kadronun tam anlamıyla oturmasını beklememiz gerek.kısacası sabır.

MaEsTrO
23.02.2015, 01:35
Bir an umutlaniyorum ama mali tablo umutlarimi kiriyor, Ersun Y. fena liste hazirlayacak bence ama kulüp o maliyetin altindan kalkamaz. Belki gecen seneki gibi cok iyi bir satis performansi olur ancak öyle ama o bile büyük yükü biraz hafifletir.

Fatih Öztürk
Demin eskişehir bjk maçına baktım eses sağlam 6-7 net pozisyon kaçırmış adeta ezmişler bjk'yi.bi demba ba olmayınca kevgire dönmüşler resmen.

İlkhan
bizde hızlı adam yok. Topu kapıyoruz orta sahayı biraz geçince hooop topa bas bekle.

Alper Beyazay
Yahu şu Deniz'e yapılan hareketi tekrar izledim.. Şu harekete kırmızı kart vermeyen hakem olabilir mi yahu? Bu adama gidip avrupada maç verecekler mi gidip?

Fatih Öztürk
23.02.2015, 01:36
Bir an umutlaniyorum ama mali tablo umutlarimi kiriyor, Ersun Y. fena liste hazirlayacak bence ama kulüp o maliyetin altindan kalkamaz. Belki gecen seneki gibi cok iyi bir satis performansi olur ancak öyle ama o bile büyük yükü biraz hafifletir.

Hocam bence hoca çok oyuncu istemez.bu sayı 3-4 civarı olur onlarda yabancı olur kanaatindeyim.

yatara
23.02.2015, 01:37
bizde hızlı adam yok. Topu kapıyoruz orta sahayı biraz geçince hooop topa bas bekle.

Mehmet Ekici topu aliyor bakiyor kimse aralara kosmuyorki, bir burak yilmaz gibi aralara sizan forvet lazim bize.

uzungöllü
23.02.2015, 01:39
Staddaydım canlı izledim, Cardozoya acıdım resmen.

Mücadele ediyor,basıyor,koşuyor eyvallah ama bugün asist yaparak maçı koparacakken bencilliği yüzünden 2 puandan olduk.

yüregimts
23.02.2015, 01:40
Cardozo ' ya bir maçta 6-7 tane gol pası verilsin eger atamazsa bu adamı o zaman eleştirin .. Yazıktır !!!

yatara
23.02.2015, 01:41
Mehmet Ekici 46-65 arasında gayet iyiydi.
Constant 15-45 arası gayet iyiydi.
Erkan hiçbir dk iyi değildi.

Erkan bir tane yüzde yüzlük gol pasi verdi cardozoya diye hatirliyorum ama cardozo cok yumusak vurdu ona.

Küçük Uğur
23.02.2015, 01:43
Erkan bir tane yüzde yüzlük gol pasi verdi cardozoya diye hatirliyorum ama cardozo cok yumusak vurdu ona.
Constant verdi.

Sefa Murat Dokuz
23.02.2015, 01:44
Rakip stoper Donk'un 50 metre top sürüp sonra bizim 2 stoperin üstünden topu atıp geçme denemesi hatta ikisinden 2 kat daha hızlı olması bile bizim stoperlerin ne kadar yetersiz olduğunu gösteriyor özellikle Medjani. Son dk da yediğimiz golde adamla boğuşcağına savunma çizgisini korusa ofsayt olacak.

yüregimts
23.02.2015, 01:44
Erdogan arıkan trt den kovuldu mu böyle bi bilginiz var mı ?

Sefa Murat Dokuz
23.02.2015, 01:45

Onu Constant verdi, Erkan 10 kişi oynattı resmen.

Küçük Uğur
23.02.2015, 01:47
Bu hafta sol stoper Uğur sağ stoper Aykut oynayacak. Sag ve sol ayakli 2 stoper olacak ve Medjani kart cezalisi. Ben elimizdeki en iyi tandemin bu iki yürekli çocuk olduğuna inanıyorum.

Mehmet Sarigül
23.02.2015, 01:49

Rekdasim, bize hizli adamdan cok "topsuz oyunda" hizli olan adamlar lazim.

Topsuz kosu yapan adam sayisi cok az bizde, herkes top ayagina geldiginde hareketleniyor. Bizde topu ayagina alan, ayni anda yandi...cünkü topu atacak fazla bir opsiyonu olmuyor.

Bu tam bir kisir döngü, cünkü topu alan (oyunumuzun hizlanmasi icin) hizli bir sekilde topu aktarmasi gerek ama bu (cogu zaman) diger futbolcularin hareketsizliginden mümkün degil.

altinkaya08
23.02.2015, 01:49

aynı dertten bende yanıyorum. bize Gökdeniz, burak gibi defansın arkasına sarkacak hızlı adam lazım. takımda buna uygun sadece yusuf var.oda bu maçta yoktu.ozellikle 1 - 0 dan sonra bu tarz oyuncu arandı resmen.bunu ne Cardozo nede erkan yapabildi.

İlkhan
23.02.2015, 01:52
2010 11 sezonu şampiyon sezondaki maçları seyrettim de burak, umut ve diğerleri defans arkasına koşarak pozisyon alıyordu. Bu sezon kaç kez yapabildik?

61ronin61
23.02.2015, 01:52
dikkat ettimde uğur demirokun sonradan girdiği 2 maçtada puan kaybettik birinde yenildik bu adamda uğursuzlukmu var acaba

Fatih Öztürk
23.02.2015, 01:55
2 hızlı adamımız var ikiside sakat.Waris sezon sonu satılacak çok yüksek ihtimal kadroya bir daha alınmaz. bu şartlarda Yusuf'u bir an önce takıma kazandırmak gerek.

Küçük Uğur
23.02.2015, 01:55
dikkat ettimde uğur demirokun sonradan girdiği 2 maçtada puan kaybettik birinde yenildik bu adamda uğursuzlukmu var acaba
Yok renktas adami harcamayin bizim gözümüzü boyayan Belkalem sayesinde Medjaninin attigi duran top golleri oldu. Bugun kesin emin oldum ki ne onliberoda ne de defansta Medjani olmaz. Kesinlikle gonderilmeli sezon sonu.

Nazim Can
23.02.2015, 01:57
Ekici, Constant, Özer pas atip yerinde bekleyen oyuncular, pas atip ileriye dogru hamle yapmiyorlar, o zamanda ne gerektigi gibi ileride cogabiliyoruz nede hizli oynayailip rakibi dengesiz yakalayabiliyoruz, Gecen seneki Adrian bu macda oynasaydi net bir sekilde simdi galibiyeti kutluyorduk.

Küçük Uğur
23.02.2015, 01:59
Son dakikada Donkun pozisyonunu engelleyen Ugur Demirok. Belki de 2-1 yeniliyorduk.

biltrabzon
23.02.2015, 02:02
TRT de Kaya cok güzel söyledi koca Trabzonspor u siradan takima cevirdiler.25 tane adam almislar sokakta görsem Cardozo,Bosingwa ve Mehmet haric hicbirini tanimam.Bu Erkan i bugün özellikle izledim fb dua etsin,30 yasindaki bu adami alamadigina.Mehmet ve Cardozo haricinde performansi vasati asan yok.Bu transferleri kim yapmis,nasil planlamislar merak ediyorum.

Mehmet Sarigül
23.02.2015, 02:05

Biz bugün Kasimpasa'ya gol atmasi icin "yalvardik" resmen...
Takimin daha iyi defans yapmasi icin Ugur'un girmesi gerek yoktu.

artvints
23.02.2015, 02:08
bu maçta defans arkasına koşacak adamımız yoktu. bir sıfır da öne geçince futbolcular maçı öyle bitirmeye kalktılar.yapılan pasların sonunda ileri doğru topsuz koşu yapan bir oyuncu olmadığı için oyun çok sıkıştı..topu kaybetmek üzere pas yapmak takımı çok düşürdü. aslında ilk golü biz yesek takım halinde hücum yapmaya kalkıp maçı çevirmeye çalışsak daha iyi oynayabilirdik.bu kadro ona uygundu. ama her şeye rağmen medjani saçma sapan şekilde adamla boğuşmayıp, ofsaytı bozmasa kazanabilrdik.

takımın genel hali kötü.hedefsizlik yıldız oyuncuları etkiliyor.bugün en güvendiğimiz adamlar çok kötü oynadı malesef. ayrıca yıldız dediğimiz oyuncular erkan, bosingwai cardozo,ekici gibi oyuncuların fiziksel olarak zayıf olması tartışılmalı.ona göre bir kadro planlanlaması gerekiyor.

İlkhan
23.02.2015, 02:10
Ne zaman defans arkasına koşan adamımız olur, ataklar şekillenirse daha çok puan alırız

Fatih Öztürk
23.02.2015, 02:14
TRT de Kaya cok güzel söyledi koca Trabzonspor u siradan takima cevirdiler.25 tane adam almislar sokakta görsem Cardozo,Bosingwa ve Mehmet haric hicbirini tanimam.Bu Erkan i bugün özellikle izledim fb dua etsin,30 yasindaki bu adami alamadigina.Mehmet ve Cardozo haricinde performansi vasati asan yok.Bu transferleri kim yapmis,nasil planlamislar merak ediyorum.

Sen hâlâ ordamısın patron,ayıp oluyor ama Erkan sadece bu maç kötüydü geldiğinden beri takımın en iyisiydi.sana kalsa kadro çöp.taraftarların geneli bir kaç oyuncu dışında kadrodan memnun.bu konuda kendini sorgulamayı denedinmi hiç.

Mehmet Sarigül
23.02.2015, 02:20
bu maçta defans arkasına koşacak adamımız yoktu. bir sıfır da öne geçince futbolcular maçı öyle bitirmeye kalktılar.yapılan pasların sonunda ileri doğru topsuz koşu yapan bir oyuncu olmadığı için oyun çok sıkıştı..topu kaybetmek üzere pas yapmak takımı çok düşürdü. aslında ilk golü biz yesek takım halinde hücum yapmaya kalkıp maçı çevirmeye çalışsak daha iyi oynayabilirdik.bu kadro ona uygundu. ama her şeye rağmen medjani saçma sapan şekilde adamla boğuşmayıp, ofsaytı bozmasa kazanabilrdik.

takımın genel hali kötü.hedefsizlik yıldız oyuncuları etkiliyor.bugün en güvendiğimiz adamlar çok kötü oynadı malesef. ayrıca yıldız dediğimiz oyuncular erkan, bosingwai cardozo,ekici gibi oyuncuların fiziksel olarak zayıf olması tartışılmalı.ona göre bir kadro planlanlaması gerekiyor.

Medjani'yi bende begenmiyorum...top teknigi zayif, oyunu okuyamiyor, yönlendiremiyor. Bizim icin vasat bir stoper, kötü bir ön libero olabilir.

Ama golü sadece ona yüklemeyelim, cünkü bir daha izlerseniz...göreceksiniz, takim halinde yanlis pozisyon almisiz. Sagbekte gereksiz iki futbolcumuz var, Erkan iceri dogru gelmesi gerek ve sut ceken futbolcuya basabilir, Ishak sut ceken futbolcuya basabilir...ve tabi ki, bu gibi pozisyonlarda defans hatti (Medjani, Aykut) geriye dogru gitmez.
Tam tersine öne cikar.

Adem Köse
23.02.2015, 02:21
1_ Mehmet Ekici, Erkan, Constant, Cardozo ( temposu düşük hareketsiz set oyununda oyun görüşü yüksek oyuncular, araya koşmazlar, pasını verip boşa kaçmazlar, hızlı hücum ve tempolu oyun imkansız) enfazla 2 si oynar. Kendi evimizde olsak bile en fazla 3ü oynar.

2_ Özer, Sefa, Yusuf, Deniz, Waris ( Temposu yüksek, genel itibariyle oyun görüşü düşük seviyede koşucu ve dripling özellikleri fazla olan oyuncu topluluğumuz. ) En az 2 si sahada olmali, deplasmanda bu sayı 3 olmalı...

Şimdi saydığım bu 9 futbolcudan çok iyi bir beşli çıkarmalı hoca... Aynı özellikte oyuncuları biraraya getirirsen bugun olduğu gibi sıkışır açamazsın( bugun herkes kafasını kaldırıyor boşa kaçan koşan yok)... 2. grup futbolcularla sahaya çıkarsan bu seferde kimse kafasını kaldırmaz, ayağında top tutan oyuncu olmaz kontra atak gibi oynarsın.

biltrabzon
23.02.2015, 02:28
Sen hâlâ ordamısın patron,ayıp oluyor ama Erkan sadece bu maç kötüydü geldiğinden beri takımın en iyisiydi.sana kalsa kadro çöp.taraftarların geneli bir kaç oyuncu dışında kadrodan memnun.bu konuda kendini sorgulamayı denedinmi hiç.

Bu kadroda Ekici,Cardozo ve Bosingwa harici hicbiri sampiyonluga oynayacak on birde olamaz.Bosingwa da bugünki gibi oynayacaksa sezon sonu güle güle gitsin.Kadro iyi diyorsun 2 tane üst düzey stoperin yok,sol bek hic yok,2 tane saglam iki yönlü orta sahan yok,hala sag acikta adamin yok.100 trilyon para harca ve en az 5-6 kisiye ihtiyacin olsun,buna mi iyi kadro diyorsun.

Adem Köse
23.02.2015, 02:28

Bence birazda piyasa kötü, yerli oyuncu olarak alabileceğin başka kim var ki... Bence takım bütünlüğü oluşturmada sorun yaşıyoruz. Şuan takımda bulunan oyuncularda daha iyi oyuncu alamayız. Mevcut kadrodaki oyuncuların seviyesini yukarılara çıkarmalıyız. Başka çıkışımız yok. Bence bunu tartışalım. Sefayı Yusufu Aytaçı Waris i vs... nasıl şampiyon kadro seviyesine çıkarabiliriz.

Mehmet Sarigül
23.02.2015, 02:39
Yanci Istanbul medyasi ve cikarci yerel medyanin bize inandirmak istedigi kadar kötü bir kadromuz yok!

Tam tersine, cok iyi futbolcularimiz var!...Kadromuz hic olmadigi kadar genis. Türkiye'nin en iyi teknik direktörlerinden birine sahibiz.

Ama bu kadroyu tamamlayacak eksik parcalar (belli özelikleri olan futbolcular) eksik...Bu ancak zamanla olur.

Bu zamana kadar bocalamamizin bir kac sebebi var;

- MHK'nin bizi sahada hakemlere hedef göstermesi gibi...

Bize cikan kartlara, bize yapilan ve calinmayan sert faulere, hakemlerin bizim futbolculara sahadaki davranisina bakin.

- Futbolcularimizin yasadiklari ciddi sakatliklar gibi...

Onur, Deniz, Özer, Bosi....

- Takimin 4-5 futbolcu disininda tamaminin yeni futbolculardan olusmasi gibi...

- Bu sezon iki farkli teknik direktörle calismamiz gibi...

Sefa Murat Dokuz
23.02.2015, 02:53
Kadormuz iyi felan değil boşversenize arkadaş, bizim bugün en çok lazım olan oyuncu modeli kim ? WARİS

Eee bugün Waris oynasaydı ve oynadığı maçlardaki performansı gibi saçma sapan oynasaydı ne diyecektiniz ?
Bir oyuncu vasat üstüyse ve belli bir istikrar yakalayıp biraz istatislik yaptıysa bu o oyuncunun iyi oyuncu olduğunu göstermez. MESELA SEFA

Bu kadroda bizim seviyemizin çok altında 6 oyuncu var.
Soner Aydoğdu, Musa Nizam, Zeki Yavru, Mustafa Akbaş, Ferhat Yazgan, Fatih Öztürk

2 tane Şampiyonluğa oynayacak takımın as oyuncusu olmayacak oyuncusu var.
Carl Medjani, Sefa Yılmaz

3 tane ne üdüğü belli olmayan! Ne oynadığı belli olmayan ÖZER'i, WARİS'i ve CONSTANT'ı var. 3'ünü toplasan 1 tane Gökhan Töre katkısı yapmadığı net. Hatta 3'ü toplam 1 Sosa katkısı yapmadı bile kesin.

Elde topu topu,
Onur, Hakan(kiralık), İbrahim (3.kaleci)
Uğur Demirok(Ne olduğuna emin değiliz) , Belkalem(derli toplu bir stoper sakat sürekli sakat), Aykut Demir
İshak Doğan (Yedek bek olabilecek kapasite)
Jose Bosingwa(son demleri burda abartıldığı gibi bir perfromansı yok çok kötü oynadığı maç sayısı hiçde az değil)
Salih Dursun (iyi niyetli bir arkadaş jokerdir eyvallah)
Aytaç Kara ,
Erkan Zengin (1 ay Eskişehir'de maça çıkmadı, 1 ayda transfer döneminde İsveç'deydi fizik olarak bitik, zaten hızlı da bir adam da değil
seneye devre arası kovulsun denilirse hakkında şaşırmam.)
Mehmet Ekici, Yusuf Erdoğan, Oscar Cardozo, Deniz Yılmaz
Yatabare (et mi balık mı bilmiyorum ama Henrique'yi Yatabare'ye tercih ederim net.)

Bu kadro mu kaliteli ? Tabi. ;)

ibrahim
23.02.2015, 02:55
Yanci Istanbul medyasi ve cikarci yerel medyanin bize inandirmak istedigi kadar kötü bir kadromuz yok!

Tam tersine, cok iyi futbolcularimiz var!...Kadromuz hic olmadigi kadar genis. Türkiye'nin en iyi teknik direktörlerinden birine sahibiz.

Ama bu kadroyu tamamlayacak eksik parcalar (belli özelikleri olan futbolcular) eksik...Bu ancak zamanla olur.

Bu zamana kadar bocalamamizin bir kac sebebi var;

- MHK'nin bizi sahada hakemlere hedef göstermesi gibi...

Bize cikan kartlara, bize yapilan ve calinmayan sert faulere, hakemlerin bizim futbolculara sahadaki davranisina bakin.

- Futbolcularimizin yasadiklari ciddi sakatliklar gibi...

Onur, Deniz, Özer, Bosi....

- Takimin 4-5 futbolcu disininda tamaminin yeni futbolculardan olusmasi gibi...

- Bu sezon iki farkli teknik direktörle calismamiz gibi...
Aynen katılıyorum. Muhalif kanat biraz erken davrandı. O eksik parçaları tamamlarsak seneye tepedeyiz.

bkandil
23.02.2015, 03:00
Ben Ersun Yanal'ın sezon sonunu getireceğine inanmıyorum...

Yeni sezon, yeni hoca, yeni transferler, yeni borçlar...

Her şey sil baştan, sadece borç artar...

Adem Köse
23.02.2015, 03:11
Kadormuz iyi felan değil boşversenize arkadaş, bizim bugün en çok lazım olan oyuncu modeli kim ? WARİS

Eee bugün Waris oynasaydı ve oynadığı maçlardaki performansı gibi saçma sapan oynasaydı ne diyecektiniz ?
Bir oyuncu vasat üstüyse ve belli bir istikrar yakalayıp biraz istatislik yaptıysa bu o oyuncunun iyi oyuncu olduğunu göstermez. MESELA SEFA

Bu kadroda bizim seviyemizin çok altında 6 oyuncu var.
Soner Aydoğdu, Musa Nizam, Zeki Yavru, Mustafa Akbaş, Ferhat Yazgan, Fatih Öztürk

2 tane Şampiyonluğa oynayacak takımın as oyuncusu olmayacak oyuncusu var.
Carl Medjani, Sefa Yılmaz

3 tane ne üdüğü belli olmayan! Ne oynadığı belli olmayan ÖZER'i, WARİS'i ve CONSTANT'ı var. 3'ünü toplasan 1 tane Gökhan Töre katkısı yapmadığı net. Hatta 3'ü toplam 1 Sosa katkısı yapmadı bile kesin.

Elde topu topu,
Onur, Hakan(kiralık), İbrahim (3.kaleci)
Uğur Demirok(Ne olduğuna emin değiliz) , Belkalem(derli toplu bir stoper sakat sürekli sakat), Aykut Demir
İshak Doğan (Yedek bek olabilecek kapasite)
Jose Bosingwa(son demleri burda abartıldığı gibi bir perfromansı yok çok kötü oynadığı maç sayısı hiçde az değil)
Salih Dursun (iyi niyetli bir arkadaş jokerdir eyvallah)
Aytaç Kara ,
Erkan Zengin (1 ay Eskişehir'de maça çıkmadı, 1 ayda transfer döneminde İsveç'deydi fizik olarak bitik, zaten hızlı da bir adam da değil
seneye devre arası kovulsun denilirse hakkında şaşırmam.)
Mehmet Ekici, Yusuf Erdoğan, Oscar Cardozo, Deniz Yılmaz
Yatabare (et mi balık mı bilmiyorum ama Henrique'yi Yatabare'ye tercih ederim net.)

Bu kadro mu kaliteli ? Tabi. ;)

Kaliteli kadromuz yok ama kaliteli olabilecek bir kadromuz var. Futbolcu harcamak çok kolay ama kazanmak çok zor. Siz kolay yolu tercih ediyorsunuz olabilir. Ama kolay yolun sonu iyi görünmüyor.
Bu saatten sonra kimi alıcaz bu takıma daha... Şimdi aklıma gelenlerden Burak olsun Selçuk olsun Gökhan Töre olsun Caner olsun bu futbolcular bu seviyeye hemen çıkmadı. Bizim futbolcularımızda neden çıkmasın, Sefa nın Burak Yılmazdan daha iyi bir oyuncu olma potansiyeline sahip. Maalesef Takım olmadan da futbolcuların seviyesi yukarı çıkmıyor. Bi takım olalım sonra konuşalım biraz daha sabredelim.

DNA-TS
23.02.2015, 03:19
lig 4.lüğü bizim hedefimiz olmamalıydı, mra nın bile o kadroyla yapabildiğini 3o küsür milyonla anca yapıyorsan bariz başarısızlık var.tabi en büyük pay yönetimin.

Sefa Murat Dokuz
23.02.2015, 03:32
Futboldan biraz anlıyorsan, Sefa Yılmaz'ın 40 sene top oynasa Burak Yılmaz olamayacağını görür bence. He kendini geliştirir böyle kütük olarak kalmaz ama olabileceği en fazla Henrique olur. Burak Yılmaz ilk geldiğinde disiplinsiz oynuyordu saha içinde agresiflik manada değil taktiksel olarak disiplinsizdi ama yetenekliydi, tekniksel olarak zaafları olsada müthiş zorluyordu. Hep iyi bir ayak içi vardı Burak'ın ilk Beşiktaş'ta oynadığı zamandan beri, İnönüde 3-2 yendiğimiz maçta bize attığı gol döneminden beri iyi bir ayak içi vardı. Bizde savunma arkasına koşuyu öğrendi hızı zaten vardı, ayak içi de vardı oldu sana santrafor. Burak Yılmaz son döneminde müthiş bir dominant oyuncu olmuştu.

Burak bize geldiğinde
Hız 7/10
Hızlanma 8/10
Teknik 4/10
Top sürme 5/10
Şut 5/10
Ayak içi 6/10
Yaş 25

Sefa'da ne var?
Hız 6/10
Hızlanma 6/10
Teknik 4/10
Top sürme 5/10
Şut 5/10
Ayak içi 3/10
Yaş 25

Biz Burak Yılmaz'ı BEDAVA'ya aldık. Sefa'yı 4m€'ya aldık.

sasort
23.02.2015, 03:41
bu sene sakatlar bizi mahfetti

ondan öncede hakemler vahid halletti

arkadaşlar çok doğru analiz etmiş

orta sahada 3 adam var maçı izledim biri anyada biri konyada pas alıp verme becerileri yok

şu constant ben anlamadım bu adamı çok iyi adam kovalıyor

sıkışık durumda çok iyi top çıkarıyor ama defans bölgesinde öyle toplar kaybediyor ki

özeri beğenmiyoruz ama bugün özer arandı

bence en iyi orta saha özer constant ekici

aytaç ta çok iyi ama sakatlıktan çıkmış kaldıramadı bu maçı

sasort
23.02.2015, 03:44
Futboldan biraz anlıyorsan, Sefa Yılmaz'ın 40 sene top oynasa Burak Yılmaz olamayacağını görür bence. He kendini geliştirir böyle kütük olarak kalmaz ama olabileceği en fazla Henrique olur. Burak Yılmaz ilk geldiğinde disiplinsiz oynuyordu saha içinde agresiflik manada değil taktiksel olarak disiplinsizdi ama yetenekliydi, tekniksel olarak zaafları olsada müthiş zorluyordu. Hep iyi bir ayak içi vardı Burak'ın ilk Beşiktaş'ta oynadığı zamandan beri, İnönüde 3-2 yendiğimiz maçta bize attığı gol döneminden beri iyi bir ayak içi vardı. Bizde savunma arkasına koşuyu öğrendi hızı zaten vardı, ayak içi de vardı oldu sana santrafor. Burak Yılmaz son döneminde müthiş bir dominant oyuncu olmuştu.

Burak bize geldiğinde
Hız 7/10
Hızlanma 8/10
Teknik 4/10
Top sürme 5/10
Şut 5/10
Ayak içi 6/10
Yaş 25

Sefa'da ne var?
Hız 6/10
Hızlanma 6/10
Teknik 4/10
Top sürme 5/10
Şut 5/10
Ayak içi 3/10
Yaş 25

burağında defans arkasına koşularından başka bir meziyeti yok tekniği halen bence vasat ona o pasları verecek takımda adam olmadıkça selçuk gibi takımda sönük kalır bence

gelelim sefaya yetenek vaar ama beyin de iki katı yok
takım oyununda ersunun istediği topçu değil

sasort
23.02.2015, 03:46
ersun hocayada kızılıyor da

bu maçta oyuncu değiştimrsen sonuç daha kötü olurdu

şansızlık eseri bir gol yedik ama

değiştimezsen bir yere kadar gelir takım bir çözülür 2 gol yersin birden

bugün adamlar shota bizi ezberlemiş scaryoneyi iki maçtada sonradan oyuna aldı

geçen dönemdeki maçtada son golü o attı

61ronin61
23.02.2015, 03:49
bu kadar harcanan paradan sonra bu kadar kaliteli futbolcuların bu halde olması bu sırada olmamız akıl alır gibi değil bu bir kabus olmalı

sasort
23.02.2015, 03:53
ya arkadaşlar bizim sakatların durumu nedir bilen var mı

waris yusuf özellikle ne zaman dönecekler eskiden şu kadar hafta derdi şimdi o da yok

belkaleme 4-6 hafta dediler onu anladık

yatabareye ne oldu bilen var mı

61ronin61
23.02.2015, 03:54
1_ Mehmet Ekici, Erkan, Constant, Cardozo ( temposu düşük hareketsiz set oyununda oyun görüşü yüksek oyuncular, araya koşmazlar, pasını verip boşa kaçmazlar, hızlı hücum ve tempolu oyun imkansız) enfazla 2 si oynar. Kendi evimizde olsak bile en fazla 3ü oynar.

2_ Özer, Sefa, Yusuf, Deniz, Waris ( Temposu yüksek, genel itibariyle oyun görüşü düşük seviyede koşucu ve dripling özellikleri fazla olan oyuncu topluluğumuz. ) En az 2 si sahada olmali, deplasmanda bu sayı 3 olmalı...

Şimdi saydığım bu 9 futbolcudan çok iyi bir beşli çıkarmalı hoca... Aynı özellikte oyuncuları biraraya getirirsen bugun olduğu gibi sıkışır açamazsın( bugun herkes kafasını kaldırıyor boşa kaçan koşan yok)... 2. grup futbolcularla sahaya çıkarsan bu seferde kimse kafasını kaldırmaz, ayağında top tutan oyuncu olmaz kontra atak gibi oynarsın.

ademe bak benden görmüş profiline dalga resmi koymuş:cool:

sasort
23.02.2015, 03:55
waris yusuf inş haftaya olur diyorum

61ronin61
23.02.2015, 03:56
ya arkadaşlar bizim sakatların durumu nedir bilen var mı

waris yusuf özellikle ne zaman dönecekler eskiden şu kadar hafta derdi şimdi o da yok

belkaleme 4-6 hafta dediler onu anladık

yatabareye ne oldu bilen var mı
renkdaş ne farkederki bu sezon bitti her kulvarda bitti saydığın futbolcular isterse sezonu kapasın zaten 4-5 gibi bi sırada ligi bitiririz uefa ya gideriz

artvints
23.02.2015, 03:58
nasıl bir takımımız varsa artık oynamayan adam iyi oyuncu oluyor. tam tersi olması lazım normalde.

61ronin61
23.02.2015, 03:59
karabükte yaşayan çok trabzonlu var karabükte sever bizi düşman değildir yani rize samsun gibi şimdi karabük düşmek üzere biz karabüğü yenicekmiyiz dostumuzu kardeşimizi bizmi düşüreceğiz

sasort
23.02.2015, 04:01
nasıl bir takımımız varsa artık oynamayan adam iyi oyuncu oluyor. tam tersi olması lazım normalde.

ne yapalım eldekiler vasat olunca saç baş yolduran yusuf waris altın oluyor

Fatih Öztürk
23.02.2015, 04:10
Kadro kötü diyenlerin sezon başındaki yorumları gözümün önünde :)
Hiç akıllanmayacaz dimi.Hepten niye boka sokuyor bazı arkadaşlar kadroyu anlamak mümkün değil.yerden yere vurulan kadro sadece 3 defa mağlup olmuş bir çok beraberliği var ve bu beraberliklerin avrupa kupası dönüşü yorgunluğuyla alakası kuvvetli.bugün satışa çıkarsan aldığın oyuncuların Sefa hariç tümünü aldığın bedellere rahatlıkla satabilirsin.ilk defa yanyana gelmiş oyuncu topluluğu bir çok sıkıntı yaşamış ve sakatlık anlamındada yaşamaya devam ediyor.bu takım asparagas ve fuzuli eleştirileri değil desteği hakediyor.veremeyen beri dursun arkadaş verende mutlu olsun.

sasort
23.02.2015, 04:15
Hiç akıllanmayacaz dimi.Hepten niye boka sokuyor bazı arkadaşlar kadroyu anlamak mümkün değil.yerden yere vurulan kadro sadece 3 defa mağlup olmuş bir çok beraberliği var ve bu beraberliklerin avrupa kupası dönüşü yorgunluğuyla alakası kuvvetli.bugün satışa çıkarsan aldığın oyuncuların Sefa hariç tümünü aldığın bedellere rahatlıkla satabilirsin.ilk defa yanyana gelmiş oyuncu topluluğu bir çok sıkıntı yaşamış ve sakatlık anlamındada yaşamaya devam ediyor.bu takım asparagas ve fuzuli eleştirileri değil desteği hakediyor.veremeyen beri dursun arkadaş verende mutlu olsun.

kardeş haklısın ama bir şeyler eksik topçuların performansı düşük hala

şu constant nerde ise 6 ay oldu hala maçı tamamlıyamıyor

avrupa kupası ne lig kaldı bakacaz şimdi

ya mutlaka bir şeyler ters gidiyor

mesela defansta belkalem dedik tamam oturdu sakatlandı tekrar düzen oluştur

ya sakatlar ya cezalılar hep bir tarafımız eksik mücadele ediyoruz

kardeşim bu waris yusuf haftaya dönecekler mi

Fatih Öztürk
23.02.2015, 04:27
kardeş haklısın ama bir şeyler eksik topçuların performansı düşük hala

şu constant nerde ise 6 ay oldu hala maçı tamamlıyamıyor

avrupa kupası ne lig kaldı bakacaz şimdi

ya mutlaka bir şeyler ters gidiyor

mesela defansta belkalem dedik tamam oturdu sakatlandı tekrar düzen oluştur

ya sakatlar ya cezalılar hep bir tarafımız eksik mücadele ediyoruz

kardeşim bu waris yusuf haftaya dönecekler mi

Aytaç katıldı ama orta göbek hala yumuşak bölgemiz.Ekici ve Erkan'da mutlaka rakibi kovalamalı.Constant'ı 3 hafta önce yerden yere vuruyorlardı bi durun bakalım bu adam kalite hele bi düzenli oynasın kendini bulacak dedim yanılmadım.
Yusuf haftaya dönüyor Waris sezon sonu satılacak oynatılması şuan için pek düşünülmüyor.tabi son karar hocanın.ben sene başından beri lig için şampiyonluk beklentisine girilmemeli diye gençleri uyardım.tek beklentim Ziraat kupasıydı beceremedik.iyi oyun önümüzdeki haftalarda gelecektir.sezon sonu anlaşması yapılan yabancı oyuncu takviyeleriyle önümüzdeki sezonu bekliyorum.

Sefa Murat Dokuz
23.02.2015, 04:29

Fatih Abi hiç kusura bakma, planlama, transferler, alınanlar, 3 kulvarda Şubat ayından havlu atmak, 2 yılda 5 antrenör bunların hepsi FİYASKO'dur.

Waris'e kimse 6m € vermez, kaldıki 6m€ ya satsak bile imza parası menejerlik parası kendi aldığı para her türlü zarardayız biz şuan Waris'e en fazla 4m€ luk bir teklif bulabiliriz. Yaklaşık 3m€ + €uro'nun 2.9 dan 2.7'ye düşmesinden, kur farkından da ayrıca biraz girer. Sağlam bir kazık olur.

Yatabare 2.5 m€ bonservis verecek bir klüp bulabilirmiyiz? Valla Katar felan dışında Yatabare'ye 2.5m€ veren çıkmaz, Bacambu'ların 1.9 m€ ettiği piyasada heleki... 2m€'ya satabilirsek öpüp başımıza koyalım.

Constant 2.5 m€ + kendi aldığı rekor yıllık 3m€ mu ne. Bu adama 3-4 m€ bonservis bulabilcekmiyiz ? Constant'a şuan 2m€ anca teklif gelir.

Sefa'ya girmeye gerek yok, yabancı kuralının kalktığı durumda kendisine 1m€ veren zor bulunur.

Erkan Zengin 2.25 m€ , Seneye bu tempoda kalırsa 1m€ veren bulamayız.

Şu 5 oyuncudan yediğimiz kazık 6+2.5+2.5+4+2.25 imza paraları menejerlik paraları derken 20m€
Biz bu adamları sezon sonu hepsini satsak 10m€ toplayabilirsek bence güzel iş başarmış oluruz.
(Hadi Erkan takımla bir kamp geçirsin seneye görelim temposu ne olacak, Sefa'da bu saatten sonra satılmaz. Şu Waris,Constant ve Yatabare'ye kim talip olur merak ediyorum)

Fatih Öztürk
23.02.2015, 04:50
Fatih Abi hiç kusura bakma, planlama, transferler, alınanlar, 3 kulvarda Şubat ayından havlu atmak, 2 yılda 5 antrenör bunların hepsi FİYASKO'dur.

Waris'e kimse 6m € vermez, kaldıki 6m€ ya satsak bile imza parası menejerlik parası kendi aldığı para her türlü zarardayız biz şuan Waris'e en fazla 4m€ luk bir teklif bulabiliriz. Yaklaşık 3m€ + €uro'nun 2.9 dan 2.7'ye düşmesinden, kur farkından da ayrıca biraz girer. Sağlam bir kazık olur.

Yatabare 2.5 m€ bonservis verecek bir klüp bulabilirmiyiz? Valla Katar felan dışında Yatabare'ye 2.5m€ veren çıkmaz, Bacambu'ların 1.9 m€ ettiği piyasada heleki... 2m€'ya satabilirsek öpüp başımıza koyalım.

Constant 2.5 m€ + kendi aldığı rekor yıllık 3m€ mu ne. Bu adama 3-4 m€ bonservis bulabilcekmiyiz ? Constant'a şuan 2m€ anca teklif gelir.

Sefa'ya girmeye gerek yok, yabancı kuralının kalktığı durumda kendisine 1m€ veren zor bulunur.

Erkan Zengin 2.25 m€ , Seneye bu tempoda kalırsa 1m€ veren bulamayız.

Şu 5 oyuncudan yediğimiz kazık 6+2.5+2.5+4+2.25 imza paraları menejerlik paraları derken 20m€
Biz bu adamları sezon sonu hepsini satsak 10m€ toplayabilirsek bence güzel iş başarmış oluruz.
(Hadi Erkan takımla bir kamp geçirsin seneye görelim temposu ne olacak, Sefa'da bu saatten sonra satılmaz. Şu Waris,Constant ve Yatabare'ye kim talip olur merak ediyorum)

Kardeşim Yatabare ve Warise katardan teklif var satılacaklar zaten.Constant iyi oynadığı müddetçe satılmaz,satılmamalıda.Erkan'ıda uzun vadede kullanacak hoca satma gibi düşüncesi yok.benim görüşüm Sefa konusunda çok sağlam kazık yedik diğerlerini bi şekilde tolere ederiz,yönetim bu konuda oldukça başarılı.Aykut kendini buldu.Aytaç desen cuk oturdu.Ekici,Bosingwa,Costant,Cardozo,Erkan gibi kemik oyuncular var.daha dönecek olan Onur,Belkalem var.kenardan Joker olarak kullanabileceğimiz Deniz,Özer,Yusuf var.vasatta olsalar Medjani İshak var.3 kaliteli yabancı takviyesi yetecektir takıma.bu kadro kötüyse ben daha bi şey bilmiyorum :)

Sefa Murat Dokuz
23.02.2015, 04:53
Abi inşallah başarılı oluruz bizim de yüzümüz güler inşallah :D

Fatih Öztürk
23.02.2015, 04:55
İnşallah kardeşim :)

Fatih Öztürk
23.02.2015, 05:15
Bu kadroda Ekici,Cardozo ve Bosingwa harici hicbiri sampiyonluga oynayacak on birde olamaz.Bosingwa da bugünki gibi oynayacaksa sezon sonu güle güle gitsin.Kadro iyi diyorsun 2 tane üst düzey stoperin yok,sol bek hic yok,2 tane saglam iki yönlü orta sahan yok,hala sag acikta adamin yok.100 trilyon para harca ve en az 5-6 kisiye ihtiyacin olsun,buna mi iyi kadro diyorsun.

Seni tanıdığım için bu yorumunu pek ciddiye almıyorum sebebide oyuncuları maçlık performanslarına göre yorumluyorsun.her zamanda argümanın bu.böyle teşhis yöntemi futbolda yok.haftaya Cardozo gol atmazsa çok eminim onada bir kulp takacaksın tıpkı 1 hafta kötü oynadı diye Bosingwa'ya yaptığın gibi.aylarca helikopterin pervanesine laf attığın Aykut Son 8-9 maçtır iyiye gidiyor kalkıp bir tebriğini görmedim patron.senden yapıcı eleştiriler bekliyorum.

Şanlı SanMarino
23.02.2015, 08:45
35 Milyon Avro harcayıp bu takım Avrupa'ya dahi gidemezse, 6-8 arası bitirirse bunun hesabını kim verecek? Şov yaparak bu paraları harcayanlar, kulübü borçlandıranlar ceplerinden bu paraları geri ödeyecek mi?

Trabzonspor'u futbolcu mezarlığına çevirdiler. Elle tutulur tek bir başarısı olmayan sıradan bir takım.

HOPA'LI TS'Lİ
23.02.2015, 08:51
Kupada 119.dakikada gol ye, elen

Kasımpaşa'da 90.dakikada gol ye, altın değerinde 2 puan var

Gelene gidene 5 yiyen, TS'ye şansı tutan Şota'yı bir türlü yeneme

Of of, biter mi bu çile, geçer mi bu bir hafta

mkmoglu
23.02.2015, 09:23

Burak bize geldiğinde
Hız 7/10
Hızlanma 8/10
Teknik 4/10
Top sürme 5/10
Şut 5/10
Ayak içi 6/10
Yaş 25

Sefa'da ne var?
Hız 6/10
Hızlanma 6/10
Teknik 4/10
Top sürme 5/10
Şut 5/10
Ayak içi 3/10
Yaş 25

o zaman şenol güneş vardı..bi zahmet bunu yazsan iyi olurdu

ozturk
23.02.2015, 09:58
Şota her zaman mı böyle yoksa bize gelince mi hırslanıyor? Hakem hakkında konuşmuş.

F. Yıldırım
23.02.2015, 10:08
Şota her zaman mı böyle yoksa bize gelince mi hırslanıyor? Hakem hakkında konuşmuş.

Bende yapılan eleştirileri haksız buluyordum, zira adam görevini yapıyor,fakat maç sonu açıklamaları tam facia. İlk defa böyle hırslı gördüm ve 5 dakika daha konuşsa sinirden ağlayacaktı. Mersin'den 6 yemesi bu kadar zoruna gitmemiştir.

asilhamsi
23.02.2015, 10:15
ulan takip etmiyim diyorum ama hastalık sarmıs bizi.

ben bourcenau dedigimde herkes dalga geciyor.

Bourceanu bu takımda kilit adam olurdu.Cunku pas verip bosa kacan,tek top oynayan,basit oynayan,sert oynayan bir oyuncu.

bu takımı bourceanu ile izlemeyi cok isterdim.

----------------------hakan------------------

boss----------aykut---------medjani---------ishak

---------bource---------aytac--------------------

erkan------------ekici--------------constant

--------------cardozo-------------------

imkan olsaydı soyle gorseydik takımı.

Bu arada dun hoca taktiksel hatalar yaptı.

mesela deniz yerine cardozo oyundan cıkmalıydı.

deniz forvet oynamalı,defansın arkasına kosular yapmalıydı.

Pas oyununa donmek icin oyuna soner mutlaka girmeliydi.

boyle maclarda bize fayda saglayacak bir adam.

ve son dakika ugurun oyuna girmesi ve medjani nin ortasahaya gecmesi fiyaskoydu.

aykut-medjani ikilisi mükemmele yakın oynuyorlardı.

asilhamsi
23.02.2015, 10:16
peki shota kasımpasaya cıkmayan kırmızı kart icin yorum yaptı mı?

piskopatrizeli
23.02.2015, 10:19
Ben kendimi bildim bileli her sene fener maçından sonra bu düşüşü yaşıyoruz. Bir keresinde feneri yendikten sonra yedi hafta maç kazanamamıştık. Ligi sadece fener maçından ibaret gören başkan diye geçinen siyasetçi sağolsun.

HOPA'LI TS'Lİ
23.02.2015, 10:27
Konstant formunu arttırıyor. Bu kazanç bizim için
Deniz de iyi ama forvet arkası değil de forvet oynamalı
Oscar Cardozo 2 net pozisyonu atamadı. Birini atsa maç kopardı
Yusuf katıldığında daha iyi oynayacağız.
Medjani-Aykut defansta iyi ikili oldu. Aykut her hafta parlayan yıldız. Medjaniyi ortaya çekmek fiyaskodur.
İshak Musa'ya göre sol tarafta daha iyi
Erkan ve Ekici rakibe pres yapmıyor. Konstant gibi daha çok koşmalılar ve basmalılar
Hakan ARIKAN yine kritik kurtarışlar yaptı. Özerle birlikte bonservisi alınmalı
Bu takım seneye daha iyi olur.
2015-2016 şampiyonluğa oynamalıyız.
Harcanan onca paraya rağmen 4.lük hedefinde kalmak hayal kırıklığı oldu

HOPA'LI TS'Lİ
23.02.2015, 10:30
GS maçına kadar lokum gibi fisktürümüz vardı
Çok kötü yerde 2 puan bıraktık.

Hakan
23.02.2015, 10:38
Bende yapılan eleştirileri haksız buluyordum, zira adam görevini yapıyor,fakat maç sonu açıklamaları tam facia. İlk defa böyle hırslı gördüm ve 5 dakika daha konuşsa sinirden ağlayacaktı. Mersin'den 6 yemesi bu kadar zoruna gitmemiştir.
Cüneyt Çakır-Cardozo olayı doğru yalnız. Adam haklı

legorakiss
23.02.2015, 10:51
Kardeşim Yatabare ve Warise katardan teklif var satılacaklar zaten.Constant iyi oynadığı müddetçe satılmaz,satılmamalıda.Erkan'ıda uzun vadede kullanacak hoca satma gibi düşüncesi yok.benim görüşüm Sefa konusunda çok sağlam kazık yedik diğerlerini bi şekilde tolere ederiz,yönetim bu konuda oldukça başarılı.Aykut kendini buldu.Aytaç desen cuk oturdu.Ekici,Bosingwa,Costant,Cardozo,Erkan gibi kemik oyuncular var.daha dönecek olan Onur,Belkalem var.kenardan Joker olarak kullanabileceğimiz Deniz,Özer,Yusuf var.vasatta olsalar Medjani İshak var.3 kaliteli yabancı takviyesi yetecektir takıma.bu kadro kötüyse ben daha bi şey bilmiyorum :)

ligde kalmak için süper bir kadro

Faik Yılmaz
23.02.2015, 10:55
18 ayda borcu 200 milyon tlden fazla artırdıktan sonra ilk3 e değil sonraki 3 e oynayacağımız hatta bunda zorlanacağımız anlaşıldı artık.....

ne güzel iş ya.....