PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kasımpaşa 1 - 1 Trabzonspor | Maç Sonucu...

Sayfa : 1 2 3 4 5 [6] 7 8

Fatih Çelik
22.02.2015, 20:16
nasıl yani bu adamın işi adam eksiltmek, takımı böyle maçlarda hızlı hücuma taşımak değil mi ? erkan'ı oyunu rakip alana yığdığımız maçlar için aldıysak hiç gerek yoktu.kaç kez rakibi eksik yakalamak üzere iken onun ağır hareketleri yüzünden top kaybettik veya kontrayı biz yedik...

Erkan Zegin sol ön oyuncusu rakip takım ceza alanında çoğaldığında yapacağı birebir ile veya içeriye kat ettiğinde çıkaracağı topla gol şansı yarartıyor. Malesef dediğin şeyler onu tarif etmiyor.

Dediğin şey Ekici için ve Constant için de geçerli orta saha oyuncusu olmalarına rağmen tek de oynamıyor hiç biri. Ekici çok fazla faul aldığı için göze çok batmıyor ama topu düzeltmesi yüzünden bir çok kontra atağımız kesiliyor. O yönden çok eksik görüyorum Ekici'yi. Forvetimiz de dahil oyuncularımızın hiç biri kontra atak oyuncu değil zaten biz de kaç yıldır bu anlayıştan bıktığımız için bunca transferi hoca değişikliğini yapmadık mı?

nchls
bi de şu 4-2-3-1 taktiğini icat edenin ben ... bok varmış gibi herkeste böyle oynatıyo. Kanatların olur bale ronaldo ha oynat tamam

mete61bordomavi
Bugun bize kopek gibi oynatan sota gs fb bjk den toplam 10 gol yemezse ben de bir sey demiyorum tamam biz iyi oynamadik ama bu adam neyi varsa bize oynatip bu 3 takima eğilip is goruyo resmen bizim dusmanimiz kendimiz
Ayrica bi allahin kulu da adamin onunu kapatim demiyo anasini satim ben mi kapaticam biriniz kapatin lan

Suç Şota'nın değil! Sen kendin oynayıp kendin kazanacaksın. Şota sana maç mı verecekti? Zihniyet değişikliği talep ediyorum.

Ali Can
Ersunhoca değişikliklerde hata yaptı bana göre ama asıl şaşırdığım linç etmek isteyenlerin hazırda bekleyenlerin azalmadığını beklemek.

hyasin61
22.02.2015, 20:17
Olcay Cakır : Yapılacak tek sey Ersun Yanal ıle devam edılmelı , ıstedıgı oyuncu grubu alınmalı ve gelecek sezonun planlaması yapılmalı

arifberkay
Sivas maçı bu maç ve daha niceleri sen Ts sun çıkacaksın dk da 3 tane atacaksın hakem dahil kimseye de fırsat vermeyeceksin ama nerde o ruh o heyecean ne sahada var ne kenarda yazıklar olsun aldığınız paralara

gurur6134
Begenmediginiz hami trabzonspor ruhunu geri getirmisti boyle siradan takimlara deplasmanda 4 5 3 atiyorduk hem 1461 kadrosuyla kisitli imkanlarla neden cunku trabzonsporun gecmisde icerde disarda hangi mantaliteyle oynadigini sahaya 3 puan icin ciktigini biliyordu o donemi bilen biri olarak..ne vahid ne ersun hepsi trabzonsporu normal siradan bir takimmis gibi horuyor cunku dis kapinin dis mandallari golu atip ezikce geri cekilip gol yemeyi bekliyoruz her mac ayni hikaye sonucda koca ligde deplasmanda sadece 1 galibiyet..begenilmeyen trabzonsporun oz evlatlari disardan gelen hocalara gore nerdeyse bedavaya kisitli imkanlarla trabzonsporu icerde disarda ezdirmiyordu en azindan top oynatiyordu bu kafayla 100 degil 200milyonluk transfer yapsan nafile ..hoca kenarda maci yasamiyor sahada da futbolcu nezaman gol yiycez diye bekleyip duruyoruz

Fatih Çelik
böyle bir diziliş yok aga.fotoda 9 oyuncu var.çizgi defans yok.normalde 2 blok halinde dizilir.4 defans çizgi halinde olur önlerindeki 4 lü ise rakibi karşılar.

İşte onu Chelsea'de Barça'ya karşı Di Matteo yapar biz de izleriz.

BySeHzAdE
hakikaten yazıktır günahtır harcanan paralara. şu takımda sadece mehmet ekici var aldığı paranın hakkını veren gerisi yalan. Cardozo bile aldığı parayı hakketmiyor. Bu taraftar bunu asla hakketmiyor insanı futboldan soğuttular yeminle.

serdaracıl
İho istifa etmeli ve yerine her kesimden geniş katılımlı bir yönetim oluşturulmalı. Kulüp proforyonellerce yönetilmeli. Yönetim tranferden elini çekmeli.

İlkhan
bi de şu 4-2-3-1 taktiğini icat edenin ben ... bok varmış gibi herkeste böyle oynatıyo. Kanatların olur bale ronaldo ha oynat tamam

zamanında 4-4-2 de böyleydi ya.. Türkiyede teknik direktörlük bu. zamanın en kullanışlı sistemini kurup herkes öyle oynar. la oğlum başka sistemler deneyin..

memozcan
Evet maçtan maça çıkıyor kendisi sözleşmesi o şekilde...

nasıl yani? ciddi mi bu?

yorumsuz6117
22.02.2015, 20:18
Constant - Uğur değişikliğiyle golü yedik bu kadar net..

HOPA'LI TS'Lİ
Yaktın ciğerimi yine Trabzon'um.

3 puanın keyfini sürüp çayımı demleyeyim derken ne şans arkadaş yahu

Adamın poposuna çarpıp gol oluyor.

Ne zaman defans yapmayı öğreneceğiz?

Bursa'nın 2 puan kaybettiği haftayı değerlendiremedik.

4.olup UEFA'ya gitmeliyiz. Yoksa harcanan onca paraya yazık olacak.

Koskoca bir sezon hedefsiz geçecek.

2015-2016 Mali açıdan zor geçecek.

Ali Can
Hakem asmaca oynamayı seven taraftar profili değişmediği sürece bi bok olmaz.

Basın sözcüsü olan kişide dahil buna.

jairzinho
denizin çıkması akıl alır gibi değil.1-0 öndesin ve açık alanda deniz cardozo ikilisi daha çok pozisyona girecekler.2 yi bulacaksın.

HOPA'LI TS'Lİ
22.02.2015, 20:19
Deplasmanlarda 1 galibiyet çok kötü bir gösterge TS gibi bir takım için

mehmet83
Medjani adamla guresiyo ulan birak cik ileri adam ofsaytta zaten.

zx61
Şu konu bir aydınlansa ersun hoca gerçekten Trabzonda yaşamıyor mu? Yani eğer öyleyse kim ki böyle bir imkan sunulmuş önüne?

mete61bordomavi
Bu kadro 4-4-2 oynar. Yeteneksiz topçularla riskli formasyonlar oynanmaz.
Düz mantık oynar bu kadro sadece. Kanata dibe inip orta keseceksin ve içeri 5-6 kişi dalacak başka türlü oynamaz bu kadro! Bunu yapan hoca Trabzon'da efsane olur.Futbolu çok bilmesine de gerek yok. Bir de bunu dene Ersun!

yattarahayranı
nasıl yani? ciddi mi bu?
Fenerdeyken öyleydi ama şimdi bilmiyorum

BySeHzAdE
bide bu warisin falan ayağımı koptu acaba. Bu kadar zaman ayağı kopan adam iyileşir gerçi.

Trabzonsporking
22.02.2015, 20:20
bide bu warisin falan ayağımı koptu acaba. Bu kadar zaman ayağı kopan adam iyileşir gerçi.

Kulüpteki doktorlar kötü.

mete61bordomavi
böyle bir diziliş yok aga.fotoda 9 oyuncu var.çizgi defans yok.normalde 2 blok halinde dizilir.4 defans çizgi halinde olur önlerindeki 4 lü ise rakibi karşılar.
Bizm de bas bas anlatamaya çalıştığımız şey tam da bu! Bravo tespitin için.

Trabzon defans yapmıyor! SADECE GERİDE KALABALIK YAPIYOR HEPSİ BU!
Defansta topaklaşma sorunu var!

carolo
uzulmeye gerek yok bu futbolla yensen ne olur yenmesen ne olur çikar bakim Ekici'yi bak kaçincisin ligde

memozcan
kimse ersum gitsin demiyor ama o dakikaya kadar (bence) çok iyi oynayan deniz çıkarılıp da pimi çekilmiş el bombası f. atik almasının da bir mantığı yok..

nchls
Feneri iyi oynatan aziz yıldırımmış ben bunu öğrendim.

ersun şikebahçenin başındayken takımı iyi oynatıyordu.
aykut şbnin başındeyken takımı iyi oynatıyordu
şimdi arap ismail de takımı (eh) iyi oynatıyor. muhtemelen gidince başka bi takıma o da fos çıkar..

aziz yıldırımı mı t.dliğe alsak :D :D

aziz yıldırımla alakası yok. oyuncular baştan aşağı kaliteli. Selçuk şahin hariç.

TSemih61
22.02.2015, 20:21
Erkan ve Cardozo takımın direncini azaltıyor, bu iki oyuncunun yerine ekstra mücadele eden biri yoksa takım fiziken eziliyor.

Onur
22.02.2015, 20:21
Şu maç parası muhabbeti de yeni moda herhalde. Oyuncunun ilk 18de olması maç başı ücretini alması için yeterli. Bilmeden milletin günahına girmeyin.

Yanlış değilsem kaleci için geçerli dediğin.

Kimsenin günahını filan da aldığım yok. O benim günahımı alıyor.

Ömer_
22.02.2015, 20:22
Rakibe 3 kırmızı kart verilmedi bir kaç kişi yönetime sallayayımda bir bok bilmiş gibi.

Oğuz B.
Dk. 89 'da göbek bu kadar boş bırakılmaz. Gitti 2 puan daha pisi pisine.

DeAgLeMaNyAq
Ciddimi?

nasıl yani? ciddi mi bu?

Yok yahu Cevat Kol'un ortaya attığı iddialardan biri. Antrenmanların hepsi basına kapalı ya Hoca idmana çıkmıyor İstanbul'da geziyor diyip duruyor. Resmi sitedeki antrenman fotoğraflarına da hocayı photoshopla ekliyorlar zaten...

Ali Can
Şenol hıcaya giydiren tayfadan şota içinde bir şeyler bekliyorum.

devran
22.02.2015, 20:23
özer boş koşmuyormuş onu anladım biraz da

UNiVeRSeLoRD
22.02.2015, 20:23

adam öldü antrenmana da ona benzeyen bi saatçiyi falan çıkartıyorlar sanırım

Yavuz Bektaş
22.02.2015, 20:25
Şenol hıcaya giydiren tayfadan şota içinde bir şeyler bekliyorum.
Istanbul takımlarından 3-5 yemek icin elinden geleni yapip bize karşı otobus ceken bir pust

DeAgLeMaNyAq

Waris ayaktan değil kasıktan sakatlandı. Bu sezon faydalı olması zor...

mete61bordomavi
Feneri iyi oynatan aziz yıldırımmış ben bunu öğrendim.

ersun şikebahçenin başındayken takımı iyi oynatıyordu.
aykut şbnin başındeyken takımı iyi oynatıyordu
şimdi arap ismail de takımı (eh) iyi oynatıyor. muhtemelen gidince başka bi takıma o da fos çıkar..

aziz yıldırımı mı t.dliğe alsak :D :D
Burası da çok önemli! Çünkü beğenmediğimiz Aziz Yıldırım harcadığı paranın girdiği risklerin hesabını hem futbolculardan hem de teknik direktörden soruyor.
Gerekirse yaptırım uyguluyor. Fenere gidip de yatan topçu gördünüz mü?

Anında hesabını biletini keserler! Çünkü bu Futbolcu ve yeni dönem Teknik Direktör camiası biraz böyle iş ahlakından yoksundur! Aldığı paraya bindiği ferrariye, atladığı ...........'a bakar. Sen onları sıkıştıracaksın ki oynasınlar. Yoksa 7 sülalesini kurtaracak bir parayı PEŞİN PEŞİN alan adam ne diye yırtınsın?

jairzinho
şenol hoca nın ahı olabilir bu takıma.çok haksızlık edildi çoook.

jetair
AAAAAAAAAAAAAA niye öyle diyorsun çok büyük fedekarlıklarla kurdu bu kadroyu kesin şampiyonuz seneye REXİL KEPAZE HERİFLER .

Bravo kardeş...

yattarahayranı
Yok yahu Cevat Kol'un ortaya attığı iddialardan biri. Antrenmanların hepsi basına kapalı ya Hoca idmana çıkmıyor İstanbul'da geziyor diyip duruyor. Resmi sitedeki antrenman fotoğraflarına da hocayı photoshopla ekliyorlar zaten...
Ama fenerde öyleydi galibiyet başına filan para aliyodu http://m.haberturk.com/futbol/haber/862779-sozlesmesindeki-en-onemli-detay

serkanholep
22.02.2015, 20:26
bizim taraftar bu sene kurulan takımın fırtına estirmesini bekliyor

city yıllar önce bırakın 30 milyon euroları milyar euro harcayıp nasıl oynadığını biliyoruz

bu iş parayla hemen olmuyor

sabır gerek

Mehmet Fatih Silik
Bursa seneye Avrupa'ya gidemiyor dimi? Yani 5.'de olsak Bursan'nin arkasinda UEFA kupasina katilacagiz...

Yeter ki Basaksehir ve geriden süratle gelen Mersin araya kaynamasin

Küçük Uğur
Şenol hOCAYA GİYDİREN TAYFADAN ŞOTA İÇİNDE BİR ŞEYLER BEKLİYORUM
Sota parasini alip oynamis ezik bir kisiliktir sozde laf sokuyor mac sonu isiklar yaninca aksam oynayinca takimi canlanmis sağlam torpili var Turkiyede yoksa is bulamaz. Yazik 96 da bunu bulup bu ulkeye getirip bizim takimda oynatana. Gurcistanda bile is bulamaz ama pasanin o kadroyu heba ediyor sadece bize oymayip ligi bitiriyor devam Sota . Sotayi efsane gorenler siz de devam edin.

Julen Guerrero
Artık bir hocayı da uzun süre görelim takımın başında.
Bir beraberlikle hemen hocayı lınç edenler var.
Boyle olduğu sürece trabzonspor hiç bir zaman başaralı olamaz,
Taraftara kalsa her 4 maçta bir hoca değiştiricez

İleli
Cüneyt çakıra çok küfür edesim var vermedi adi kırmızı kartı, birde kardeşim o dakikada göbek okadar boş bırakılırmı gözünüzü seveyim biraz defans yapmayı öğrenin be off be!!!

serdaracıl
Bize yöneticiden ziyade yeni bir yönetim anlayışı lazım.

yavuzbaha
Cardozo nun topa vuruşlarını iyi bakın,eklemlerinden bir problem olduğu pek aşikar...Trabzonspor çok transfer yaptı Ekici dışında tutan yok

TSemih61
Kasımpaşa'ya bakıyorum adamlar köpek gibi yırtınıyor takımı için, dün GS maçına bakıyorum bir tane tembellik yapan oyuncu yok. Bize gelen oyunculara ne oluyorsa artık kendilerini yıldız zannediyorlar.

Uğur Gündüz
Kötü oynayarak kazanma bizim fıtratımızda yok.
Zaten kötü oynayarak kazanma diye de bir şey yok. Üç sülüklerin hakemle aldıkları maçların örtüsüdür o Söylem.
Attıkları gol ofsayt.

mete61bordomavi
22.02.2015, 20:27
Olcay Cakır : Yapılacak tek sey Ersun Yanal ıle devam edılmelı , ıstedıgı oyuncu grubu alınmalı ve gelecek sezonun planlaması yapılmalı

Açık söyleyeyim hiç eğip bükmeyeceğim.
Ersun Yanal kovulmalı, yerine Ertuğrul Sağlam getirilmeli.

İlkhan
Burası da çok önemli! Çünkü beğenmediğimiz Aziz Yıldırım harcadığı paranın girdiği risklerin hesabını hem futbolculardan hem de teknik direktörden soruyor.
Gerekirse yaptırım uyguluyor. Fenere gidip de yatan topçu gördünüz mü?

Anında hesabını biletini keserler! Çünkü bu Futbolcu ve yeni dönem Teknik Direktör camiası biraz böyle iş ahlakından yoksundur! Aldığı paraya bindiği ferrariye, atladığı ...........'a bakar. Sen onları sıkıştıracaksın ki oynasınlar. Yoksa 7 sülalesini kurtaracak bir parayı PEŞİN PEŞİN alan adam ne diye yırtınsın?

Aynen öyle..

benim de analizim:
Bize gelen adam iki yoldan geçiyor. 1) iyi oynayıp seviye atlayıp iyi bir takıma gidiyor. (ğs çoğunluk)

2) kötü oynuyor, elimizde kalıyor tıpış tıpış 1.3 1.5 m tl gibi meblalar ödeniyor.

jairzinho
ulan burda bas bas bağırıyoruz costant tan cm olmaz diye.orta sahayı rakibe teslim ediyorsun tek ön libero ile.beşiktaşta veli atiba var.takımın belkemiği.costant yumuşan bir oyuncu aga.dinletemedik.

zx61
Hacı başkanın iyiniyetinde hemfikiriz ancak çok amatör..kulübü yönetim tarzı mahalle takımını yönetir gibi..herşeyi açık açık anlatması hoşumuza gitti ama tolgaya 15milyon euro verilecegini söylemesi yönetimin amatörlügünün göstergesidir..istifa etsin diyemem bir borca soktu artık yardım ettigini kabul etmeyen ali agaoglundan mı alır nereden alırsa borclardan kurtarsın öyle istifa etsin.

nchls
22.02.2015, 20:28
zamanında 4-4-2 de böyleydi ya.. Türkiyede teknik direktörlük bu. zamanın en kullanışlı sistemini kurup herkes öyle oynar. la oğlum başka sistemler deneyin..

tiksindim valla tek forvet sahada görmekten. Forvet orjinli olupta kanatta oynatılan oyuncudan da.bknz waris. koy oynat 4-3-1-2 ya.

sbay
son 4 sezondur olduğu gibi şubatın sonrasını göremedik...

yorumsuz6117
Yabancıların hepsi satılabilir..

Hüseyin Başoğlu
http://i.hizliresim.com/EVy2XD.jpg

Gol nizami arkadaşlar malesef.

Medjani iste :) klasik.
Belkalemden kurtulduk bundanda kurtuluruz inşallah

mete61bordomavi
Begenmediginiz hami trabzonspor ruhunu geri getirmisti boyle siradan takimlara deplasmanda 4 5 3 atiyorduk hem 1461 kadrosuyla kisitli imkanlarla neden cunku trabzonsporun gecmisde icerde disarda hangi mantaliteyle oynadigini sahaya 3 puan icin ciktigini biliyordu o donemi bilen biri olarak..ne vahid ne ersun hepsi trabzonsporu normal siradan bir takimmis gibi horuyor cunku dis kapinin dis mandallari golu atip ezikce geri cekilip gol yemeyi bekliyoruz her mac ayni hikaye sonucda koca ligde deplasmanda sadece 1 galibiyet..begenilmeyen trabzonsporun oz evlatlari disardan gelen hocalara gore nerdeyse bedavaya kisitli imkanlarla trabzonsporu icerde disarda ezdirmiyordu en azindan top oynatiyordu bu kafayla 100 degil 200milyonluk transfer yapsan nafile ..hoca kenarda maci yasamiyor sahada da futbolcu nezaman gol yiycez diye bekleyip duruyoruz

Hami Mandıralı'yı biz neden kovduk?
Çünkü ruhunu maça takıma vermeyen topçuları oynatmıyordu!
Biz hakediyoruz şimdi bu rezilliği! Hami'nin suçu neydi?

memozcan
bu sene 4. oluruz.. gerisi boş.. artık EŞŞEK değillerse o kadarını da yapsınlar...

DeAgLeMaNyAq
22.02.2015, 20:29
Ama fenerde öyleydi galibiyet başına filan para aliyodu http://m.haberturk.com/futbol/haber/862779-sozlesmesindeki-en-onemli-detay

İyi de bunun antrenmana çıkmamakla ne ilgisi var?

carolo
bu ligde hangi takimdan iyiyiz biz?

Ucuza kurulan kadro ve bizim kadro ne farki var ayni futbol

İlkhan
bu sene 4. oluruz.. gerisi boş.. artık EŞŞEK değillerse o kadarını da yapsınlar...

Benim 4.lükten bile şüphem var.

mehmet83
Su an ligin en kotu 3 takimindan biriyiz malesef. Balkes, kasimpasa ve biz. Ne dogru duzgun atak yapabiliyoruz ne de savunma ama bu takimin basinda seneye Ersun hoca olmali. Bi kendi kadrosunu kursun bakalim. Bi sene daha harcariz en fazla. Sanki yapmadigimiz biseymi

Giallorossi
Bursa seneye Avrupa'ya gidemiyor dimi? Yani 5.'de olsak Bursan'nin arkasinda UEFA kupasina katilacagiz...

Yeter ki Basaksehir ve geriden süratle gelen Mersin araya kaynamasin

Basaksehir sike davasi yüzünden gidemiyecek bildigim kadariyla. Yani 6. olmamiz yeterli gibi duruyor

F. Yıldırım
Kasımpaşa'ya bakıyorum adamlar köpek gibi yırtınıyor takımı için, dün GS maçına bakıyorum bir tane tembellik yapan oyuncu yok. Bize gelen oyunculara ne oluyorsa artık kendilerini yıldız zannediyorlar.

bir iki futbolcu bitik olsa anlayacağım da takım komple yürüyorsa sorun hocadadır, artık Ersun hoca birşeyleri değiştirmeli, disiplin zaten yok takımda, futbolcular utanmasa oturacak yerinde

HOPA'LI TS'Lİ
Açık söyleyeyim hiç eğip bükmeyeceğim.
Ersun Yanal kovulmalı, yerine Ertuğrul Sağlam getirilmeli.

Ersun da güvenimi boşa çıkarmaya başladı.

Ertuğrul SAĞLAM
Osman ÖZKÖYLÜ
Hikmet KARAMAN

sezon sonu 4.olamazsak bunlardan biri getirilmeli

sasort
şansız bir gol yedik ama takımda çok kötü oynadı ersuna sallıyoruzda ersun ne yapsın sahada ki topçular eldekilerin en iyisi

ersun gitsin ertuğrul gelsin biz onuda 6 ayda şutlarız başarı belli bir süreç ister ama bizde malesef sabır yok ersun hocada ben kabhat bulmuyorum

uğuru aldı ne yapsın adamlar yükleniyor senin constantın ayakta duramıyor medjaniyi ortaya aldı çift libero oynadı

bunun anlamıskorun üstüne yattı
3 haftadır tuttu bu hafta tutmadı

ama şu bir gerçek çok kötü yerde puan kaybettik
bu maçı almamız şarttı

bursa gidemeyecek ama ibb geçemedik bir türlü

oynadığı topta ortada biz nasıl bu kadar ruhsuz oynuyoruz anlamıyorum

Enes Başkaya60
22.02.2015, 20:30
Çok kötü bir oyun ama alabilirdik maçı şanssız bir gol yedik... Ama bir takım bu kadar kötü olmamalı...

Trabzonsporking
Forum yöneticilerini tebrik ediyorum.üye olmayan foruma giremiyor.

nbay

hoca geldiğinden beri çıkmadığı bir kaç idman oldu ,daha geçen hafta zaten görüntülerle sabit bir durumdu bu.
asıl konuşulması gereken konu cevat kol gibilere böyle malzeme veriyor olması . eğer takım sahada iyi şeyler yapıyor olsa kimse hocanın gezmesini tozmasını sorgulamaz. bana kalırsa da hoca öncelikle işini yapmalı , takım kötü durumda, önce layıkıyla çalıştır,kafanı taktik teknik işleriyle yor, takım iyi yerlere gelsin zaten kimse sana neden geziyosun sen hoca demez.

HOPA'LI TS'Lİ
22.02.2015, 20:31
Basaksehir sike davasi yüzünden gidemiyecek bildigim kadariyla. Yani 6. olmamiz yeterli gibi duruyor

6.lık başarı değildir.

4.olalım da itibarı kurtaralım :(

memozcan
Hami Mandıralı'yı biz neden kovduk?
Çünkü ruhunu maça takıma vermeyen topçuları oynatmıyordu!
Biz hakediyoruz şimdi bu rezilliği! Hami'nin suçu neydi?

kardeşim yapmayın allah aşkına .. hami önce ptt ligindeki en iyi 2. kadroya sahip olan antalyada rüştünü ispatlasın da ondan sonra gelsin..

Küçük Uğur
Kasimpasa Sotayi kovmazsa 4-5 hafta sonra kumeye dogru gider. Bugun karsimizda dunku sivas bile olsa 3-4 tane atardi bu takima. Berbat bir futbolla az daha 3 puan aliyorduk.

jairzinho
bugün mersini izledim.taş gibi takım yaratmışlar.pres organizasyon herşey var.

yorumsuz6117
Yabancıların hepsinin piyasası var hepsi gönderilmeli.. Cardozo'yu sezon sonu satmazsak bi daha zor satarız..

HOPA'LI TS'Lİ
22.02.2015, 20:32
Forum yöneticilerini tebrik ediyorum.üye olmayan foruma giremiyor.

Zamanında çok söyledik, demek ki geç de olsa yapıldı.

İlkhan
Ben de sabredelim diyenlerdenim bu forumda. Hocaya sabredelim diye de ancak hoca bedenen burada, ruhen ...lerde. Anladınız siz.

Yaptığı 1 değil 2 değil 3 değil. Artık sabır sabır da bi yere kadar.

Travelair
Futbolcu düzeni olduğu sürece ilerleyemeyiz. Sahada oynayan futbolcu. Son raddeye kadar canını dişine takıp takım için mücadelesini etmiyorsa orda futbolcu düzeni vardır. Bugün kendi çıkarı için Ersun'u yer, yarın başka birini. Biz de izleriz takım uyuşacak düzelecek yok zaman yok bilmem ne

Nihat Günay
Bir Simeone bulamadik su takima.
Lanet olsun

jairzinho
22.02.2015, 20:33
ertuğrul sağlam olmaz.küçük takım futbolunu oynatır genelde.cl de 3 pası yapamadı bursa.1 gol attıklarında sevindiler gruplarda.

murat3861
Son dakika oyuncunun önünü böyle açarsan golü yersin.pozisyon ofsayt mıydı?

BlackPanther

Yani kulübü kapatmak.

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

HOPA'LI TS'Lİ
Hadi yine iyisin Şota

İstanbul'dan kovulmaktan sayemizde yırttın

Yine imdadına biz yetiştik :(

mete61bordomavi
22.02.2015, 20:34
Artık bir hocayı da uzun süre görelim takımın başında.
Bir beraberlikle hemen hocayı lınç edenler var.
Boyle olduğu sürece trabzonspor hiç bir zaman başaralı olamaz,
Taraftara kalsa her 4 maçta bir hoca değiştiricez

Değiştirme hocayı. Her maç böyle bir takımı izle o zaman sen de!

Küçük Uğur
Futbolcu düzeni olduğu sürece ilerleyemeyiz. Sahada oynayan futbolcu. Son raddeye kadar canını dişine takıp takım için mücadelesini etmiyorsa orda futbolcu düzeni vardır. Bugün kendi çıkarı için Ersun'u yer, yarın başka birini. Biz de izleriz takım uyuşacak düzelecek yok zaman yok bilmem ne
Ersun hoca kafasini Trabzonspora verirse kalsin yoksa durmasinin hic bir anlami yok.

Giallorossi
6.lık başarı değildir.

4.olalım da itibarı kurtaralım :(

Hocam benim gözümde 6.lik ve 4.lük arasinda fark yok. Ilk ikiye giremedikten sonra fark etmez. Tek hedef artik seneye Avrupa Ligine katilmak koskoca sezon simdiden bitti zaten

Yavuz Bektaş
Ulan bizim takim niye kazanmak icin 2 gol atmak zorunda
Yemeyin ulan yemeyin cok mu zor

DeAgLeMaNyAq
hoca geldiğinden beri çıkmadığı bir kaç idman oldu ,daha geçen hafta zaten görüntülerle sabit bir durumdu bu.
asıl konuşulması gereken konu cevat kol gibilere böyle malzeme veriyor olması . eğer takım sahada iyi şeyler yapıyor olsa kimse hocanın gezmesini tozmasını sorgulamaz. bana kalırsa da hoca öncelikle işini yapmalı , takım kötü durumda, önce layıkıyla çalıştır,kafanı taktik teknik işleriyle yor, takım iyi yerlere gelsin zaten kimse sana neden geziyosun sen hoca demez.

Erkan ve Tolgay transferlerine gittiğinde idmana çıkmamıştı ama dediğiniz gibi bu malzemeyi İstanbul'daki gece hayatı haberleriyle harmanlayıp güzel servis yaptı...

melih61
Nedir bu bizim hoca gonderme sevdamiz ben anlamiyorum ne ertugrulu neden bahsediyorsunuz takim yorgun belli bu maci pazara alan zihniyete yaziklar olsun ben takimin genel halinden memnun degilim fakat boyle yeni bir kadro ve ikinci bir teknik adamla yola devam edilmesi takimin dengesini bozdu yoksa abarttiginiz kadar kotu degiliz sadece biraz zaman

E. Okan Bülbül
22.02.2015, 20:35
10 maçta bir hoca değiştirelim. aynen

TSemih61
bir iki futbolcu bitik olsa anlayacağım da takım komple yürüyorsa sorun hocadadır, artık Ersun hoca birşeyleri değiştirmeli, disiplin zaten yok takımda, futbolcular utanmasa oturacak yerinde
Katılıyorum hoca ağırlığını koymuyor. Oyuncular arasında da hiç rekabet yok. Yedek oyuncular yedek kalmayı sorun etmiyor. Buna çözüm şart.

güneyli
Takım bu haliyle hayal kurdurmaz.Helva gibi bir orta saha..K.Paşada defansı bir tane siyahi futbolcu toparlıyor.Atak kesiyor.Bizim defansta 5 kişi var yine şut çekiliyor yine tehlike oluyor.Skaryone diye bir oyuncu girmeden bu adamın bize her maçta golü var.Yanımdakilere de söyledim girer atar diye.Attı da.Galip gelseydik sadece bir maç kazanacaktık.Şu maçlar bize eksiğin yumşak orta saha olduğunu ve ileride top tutamadığımızı gösteriyor.Gelecek senenin planlamasında her halde bunları düşünürler.Bizim ölümüz bile 4.olur.

nakzo
22.02.2015, 20:36
maçı ersun yanal vermiştir
son dkda defans hattı bozulurmu arkadaş
hoca topçular yönetim hedefsiz kalınca oluyor bunlar
önümüzdeki sene önemli bu sene gazozuna oynuyoruz işte

Bu oyuncu yapısı ve zihniyetiyle seneye de ilk10 hafta içinde kesinlikle yarıştan kopulacaktır. Bir takım bir yönüyle gelecek iiçin umut verir ışık verir, iste ulan buradan yürür gider takım dersin .Fizik kondisyon kısmına bakalım, bırak 90 dakikayı 20 dakika bile rakiple başa bas bir oyun oynayamıyorsun. Sürekli sakat veriyorsun.Bir taktiğin olur onunla mac alırsın ;pres ile top kaparsın, rakibi eksik yakalarsın gol atarsın bizde var mı yok.Set oyunu oynarsın takımı geriye ceker iki hızlı kanat adamına uzun isabetli top atar oradan gider ya gol atarsın ya penaltı ya firikik kazanırsın bizde var mı yok.Göbekteki adamın yeteneklidir araya sergen,jaja, eski yusuf veya selcuk tarzı ince oynar gol atarsın bizde var mı yok bursaspor gibi cok seri pas yapar rakibi şaşkına cevirir ikili oyunlarla gol atarsın bizde var mı yok. Peki bu takım nasıl.mac kazanacak sadece ölü top ile onuda koruyamadıgına gore bu takım ne seneye ne ondan sonraki seneye hicbir zaman zirve ortağı olamaz bak şampiyon olamaz demiyorum, zirve ortağı dahi olmaz bize o heyecanı 3 hafta bile yasatamaz .Polyannanaları ve körü körüne kulubu batırmak adına dahi olsa baskan yaltakcilarını bir kenara bırakırsak ; yapılacak is belli yerlilerden yusuf,Ekici,onur,salih hariç hepsini en az zararla göndereceksin .Yabancılardan belkalem hariç istisnasıztamamını göndereceksin .Yabancı yapılanman d.avrupa ve aArjantinağırlıklı profesyonel ve bbaşarıya aç makul fiyatlı adamlar olacak yerlilerden ise ilk alacağın adam şener olacak basaka hicbir şekildebu konunun tarışılacak yanı yoktur...

Doğan Keskin
22.02.2015, 20:36
haftaya mersini yener 4.oluruz ne olmuş yani buysa derdiniz

Giallorossi
22.02.2015, 20:37
Gelecek sezon planlamasi yaza dogru degil simdiden yapilmali. Hoca simdiden istedigi teknip ekibi olusturmali, istedigi futbolculari simdiden yönetime vermeli. Her transfer dönemi oyuncular kampa yetismiyor bu sene bari kampa yeni futbolcularla birlikte gidelim

serdaracıl
Değiştirme hocayı. Her maç böyle bir takımı izle o zaman sen de!

Hocam bu takımı ersun kurmadı

beratika
Aaaa yine mi hoca gidiyor

Burak TOSUN
Hoca falan değiştirmelik bir durum yok bu hoca değil miydi geçen yıl feneri ilk geldiğinde Trabzonu gümbür gümbür top oynatan. Bu kadroyu kim kurduysa ona gidip sövmeli bu kadar kötü bir kadro mühendisliği olamaz. Ersun Hocaya önümüzde ki sezonun devre arasına kadar kesinlikle şans verilmeli öyle 3 maç 5 maçta olacak iş değil bu. Kaldı ki kadroyu o kurmadı.

Nihat Günay
22.02.2015, 20:38
10 maçta bir hoca değiştirelim. aynen
Gerekirse degistirelim.
Olmayacak isi zorlamanin anlami ne?

mete61bordomavi
22.02.2015, 20:38
Ersun da güvenimi boşa çıkarmaya başladı.

Ertuğrul SAĞLAM
Osman ÖZKÖYLÜ
Hikmet KARAMAN

sezon sonu 4.olamazsak bunlardan biri getirilmeli

Hedefi amacı hırsı olan adamı teknik direktör yapacaksın!
Ersun'unun sor bakalım seni şampiyon yapmak gibi bir hırsı azmi var mı?

Kendini ispat etmek isteyen ya da işini ahlaklı ilkeli yapan birini getirmek bu kadar mı zor?
Ben anlamam. Ersun Yanal'ın bu takıma vereceği bir şeyleri olduğunu düşünenler yanılıyor.

kaptans
22.02.2015, 20:39
Hakemleri geçtim verilen yanlış kararlar ayan beyan ortada yalnız abi bizim takım ne yapıyor Allah aşkına ben mi yanlış görüyorum. Takımın çoğunun kafası oyunda değil gibi beni sinirlendiren bu vurdumduymazlık.buna teknik ekip dahil .kandırılıyoruz gibi geliyor işte bu bana.yoksa hakem iyiydi kötüydü şota bize böylr diğerlerine şöyle oynatıyor hepsi farklı konu...Allah yardımcımız olsun şu takımın başına liyakatli kişileri nasip eder futbolcularda yeteneklerinin yanında sahiplenen kişilikli oyunculardan oluşur...o zaman beraberliği bırak yenilsekte aklımızla dalga geçilmeyeceğinden puan kayıpları sıkıntı olmayacaktır...inşallah seneye böyle bi takım oluştururuz

Küçük Uğur
Mac içinde Ekici ve Constant bir pozisyonda carpisti Ekici pas vermedi diye Constant Ekiciye soylendi dikkat ettiniz mi takimda saha icinde özellikle bekledigimizden daha büyük bir sorun var. Hoca ne ise yarar bunlara cozum bulmazsa yemin ederim ki suradan bir ekip kursak cok daha iyi oynatiriz takimi. Ersun Yanal Trabzonspor hocasi hocamiz ama kafasi ruhu Istanbulda ya kulagi cekilmeli ya da yol yakinken gonderilmeli olay bu.

memozcan
kardeşim bşahsen ben ersun yanaldan ersun yanal gibi davranmasını bekliyorum.. başka da bir şey değil.. uğurun oyuna girmesine ne gerek vardı allah aşkına.. bu değişikliği başka hocalar yapar ama ersun yapmazdı normalde.. son değişiklik ise soner !! daha da ilginç.. belik de oyuna bile giremedi. yani TS son dakikada vakit geçirmek için oyuncu değişikliği yapacak bi takım haline gelmemeli.. eğer vakit geçireceksen oyunu rakip köşe gönderine yığacaksın orada rakibi oyalayacaksın.. son dakika değişikliği nedir allah aşkına?

Hüseyin Başoğlu
22.02.2015, 20:40
Kasımpaşa Şotayı 6 Yediği maçtan sonra göndermemiş bu maçı 1 0 kazansak mı gönderecekti.

Komik olmayın Allah Aşkına :)

Sefer A.
Sota parasini alip oynamis ezik bir kisiliktir sozde laf sokuyor mac sonu isiklar yaninca aksam oynayinca takimi canlanmis sağlam torpili var Turkiyede yoksa is bulamaz. Yazik 96 da bunu bulup bu ulkeye getirip bizim takimda oynatana. Gurcistanda bile is bulamaz ama pasanin o kadroyu heba ediyor sadece bize oymayip ligi bitiriyor devam Sota . Sotayi efsane gorenler siz de devam edin.

Bu mudur ?
Budur

Sota'ya 10-11 senesinde laflari siralamistik, ne oldugunu yazmistik, kimse anlamadi, ama gerçekler acidir ve yavas yavas ortaya çikiyor çikmaya da devam edecek
o 3-3 Kayseri maçi sonrasi burada Dursun Vural adli renkdasimiz çok uzun ama çok ta begendigim bir yazi yazmisti, Sota'ya da iyi sallamisti, hâlen daha verilerimde kayitlidir...

Sota efsane degil kestanedir, baska da bir sey degildir
fener sikecisine maç vermeye devam etsin, yalandan yere laf atiyor onlara bazen ama sahada sus pus, bize gelince havalanmalar uçusmalar itirazlar bagirmalar çagirmalar bilmem neler, 5 haftada yedigi 61 golde o kadar çildirmamistir hiyar....

jairzinho
es es li lawal bile şu orta sahaya ilaç gibi gelirdi.

mete61bordomavi
22.02.2015, 20:41
şansız bir gol yedik ama takımda çok kötü oynadı ersuna sallıyoruzda ersun ne yapsın sahada ki topçular eldekilerin en iyisi

ersun gitsin ertuğrul gelsin biz onuda 6 ayda şutlarız başarı belli bir süreç ister ama bizde malesef sabır yok ersun hocada ben kabhat bulmuyorum

uğuru aldı ne yapsın adamlar yükleniyor senin constantın ayakta duramıyor medjaniyi ortaya aldı çift libero oynadı

bunun anlamıskorun üstüne yattı
3 haftadır tuttu bu hafta tutmadı

ama şu bir gerçek çok kötü yerde puan kaybettik
bu maçı almamız şarttı

bursa gidemeyecek ama ibb geçemedik bir türlü

oynadığı topta ortada biz nasıl bu kadar ruhsuz oynuyoruz anlamıyorum

Bak çok açık konuşacağım renktaş.
Ersun tam da senin yazdıkların için kovulmalıdır!
Trabzonspor Kasımpaşa gibi bir takıma 1-0'a yatmaya çalışıyorsa kovulmalıdır!
Hedefsiz geçen bir sezonda skor kaygısı taşımadan her maç üstüne koyacak yerde üstünden alıyorsan kovulmalıdır!

zx61
Td den önce yönetim zihniyeti değişmeli..seçimden sonra 1 ay içinde kupa geliyordu hani? Tolga zengini kimse alamaz diyordu şimdi nerede? Şike soruşturmasının sanıği mecnuna kefilim demesi? Sadri şeneri sürekli değerinden yuksege futbolcu aldı diye elestirip tolgay gibi birine 15 milyon euroyu gözden çıkartmak..
Başkanın yönetimin o kadar hatası var ki bu sistemsizlik takıma da yansıyor..o kadar para harcayıp fatih atigi izlemek en büyük göstergesi zaten

MaEsTrO
Takimda topcu yok, degil Ersun feristahi gelse nafile.

nbay
22.02.2015, 20:42
Erkan ve Tolgay transferlerine gittiğinde idmana çıkmamıştı ama dediğiniz gibi bu malzemeyi İstanbul'daki gece hayatı haberleriyle harmanlayıp güzel servis yaptı...

alınacak her kötü sonuçtan sonra ilk olarak bunların hesabı sorulur hocadan . sorulmalıdır da .

ben sahada motive edilmiş ve iyi hazırlanmış bir oyuncu grubu göremiyorum . bu durumu düzeltecek olanda hocadan başkası değil,futbolculardan kendinin çalışması lazım apaçık ortada

TSemih61
Mac içinde Ekici ve Constant bir pozisyonda carpisti Ekici pas vermedi diye Constant Ekiciye soylendi dikkat ettiniz mi takimda saha icinde özellikle bekledigimizden daha büyük bir sorun var. Hoca ne ise yarar bunlara cozum bulmazsa yemin ederim ki suradan bir ekip kursak cok daha iyi oynatiriz takimi. Ersun Yanal Trabzonspor hocasi hocamiz ama kafasi ruhu Istanbulda ya kulagi cekilmeli ya da yol yakinken gonderilmeli olay bu.
Takım karakteri aynı oyunculardan kurulu. Hepsi ben lider olayım, daha fazla topla oynayıp öne çıkayım derdinde. Constant, Mehmet, Özer, Constant vs vs. Bu oyuncuların hepsini bir arada oynatmak olmaz.

hyasin61
Yıne hoca getırıp gondermeler baslamıs..

mete61bordomavi
22.02.2015, 20:43

İyi de adam buraya zaten yatmaya gelmiş. Özel uçakla teknik direktör, ve futbolcu getiriyorsun. Ben olsam ben de yatarım vallahi.
Ne güzel ekmek yemek bu ya!

DeAgLeMaNyAq
Yönetim bazında eleştirirsek transferlerde başarı oranı pek parlak değil. Ama zaten 9 ay sonra kongre var. Mevcut yönetim bugün istifa etse ve olağanüstü kongre kararı alsa Aralık'ta yeniden kongre olacak. Ha Hacıosmanoğlu'nun seçildiği gibi tüzüğe madde ekletilip bu süre uzatılır mı bilemiyorum. Bir önceki kongre bu maddenin oylanmasındaki sıkıntıdan dolayı mahkemelik oldu. Bir de 2010'dan beri olağan kongre yapılamıyor üstüste olağanüstü genel kurula gidilmesi de sıkıntı. Diğer taraftan Hoca'nın da takıma katkısını ne yazık ki henüz göremedik. Yalnız sakatlıklar da onun elini kolunu bağladı. Kaç maçtır hücuma yönelik oyuncu değişikliği yapamıyor. Kulübede stoper orjinli 3 defansif orta saha özellikli de 2 oyuncu vardı. Yatabare, Waris, Özer, Yusuf ve Sefa kulübede olsa bu maç böyle bitmezdi. Ama şans kısmet faktörünü de yabana atamayız. Ligde açık ara en çok berabere kalan takımız. Beraberliği kurtardığımız maç sayısı 3-4 genelde galipken veya üstünken maçları berabere bitiriyoruz. Bu beraberliklerin yarısında galip gelsek 44 puanla tepelerde olurduk...

nakzo
bizim taraftar bu sene kurulan takımın fırtına estirmesini bekliyor

city yıllar önce bırakın 30 milyon euroları milyar euro harcayıp nasıl oynadığını biliyoruz

bu iş parayla hemen olmuyor

sabır gerek

City yıllar önce değil hemen 2. sezon şampiyon oldu gs hemen ilk sezon rahat rahat sampiyon oldu sen bıraktım sampiyon olmayı hicbir hedefte yoksun berbat cirkin igrenc bir futbol oynuyorsun deplasmanda koskoca 22 hafta gecti gs harci başka galibiyet aldın mı??????????Gol yemeden bitirdigin mac var mı tv basından Dua ettirmeden rahat maç seyrettirdigin seyircin var mı?????????Bu 100 milyon tllik reziiligi örtmeye kimsenin ggücü yetmez burada kimse cahil değil salak veya öküz değil .

Muhammed Ayaz
22.02.2015, 20:44
sıktı şu bu hoca gelsin,şu hoca gitsin muhabbeti yaa

artvints
22.02.2015, 20:44
Bu mudur ?
Budur

Sota'ya 10-11 senesinde laflari siralamistik, ne oldugunu yazmistik, kimse anlamadi, ama gerçekler acidir ve yavas yavas ortaya çikiyor çikmaya da devam edecek
o 3-3 Kayseri maçi sonrasi burada Dursun Vural adli renkdasimiz çok uzun ama çok ta begendigim bir yazi yazmisti, Sota'ya da iyi sallamisti, hâlen daha verilerimde kayitlidir...

Sota efsane degil kestanedir, baska da bir sey degildir
fener sikecisine maç vermeye devam etsin, yalandan yere laf atiyor onlara bazen ama sahada sus pus, bize gelince havalanmalar uçusmalar itirazlar bagirmalar çagirmalar bilmem neler, 5 haftada yedigi 61 golde o kadar çildirmamistir hiyar....

yav bari sen yapma. burdan anlaşılıyor ki trabzonspor taraftarının bir kısmı şikeden falan rahatsız değil. kendine kıyak geçilmesini bekliyor.

hyasin61
22.02.2015, 20:45
Mourınho bıle gelse bu kadro onun karıyerını yerle bır eder o kadar net soyluyorum.Bır takım 3-5 pas yapamıyor ,kontraya cıkamıyorsa hocadan cok oyuncu kapasıtesı ıle alakalı bu durum.

Nihat Günay
Gonulsuz yapilan evlilikler yu-ru-mez...
Bkz.
Vahid Halilhodzic
Ersun Yanal

F. Yıldırım
Hoca falan değiştirmelik bir durum yok bu hoca değil miydi geçen yıl feneri ilk geldiğinde Trabzonu gümbür gümbür top oynatan. Bu kadroyu kim kurduysa ona gidip sövmeli bu kadar kötü bir kadro mühendisliği olamaz. Ersun Hocaya önümüzde ki sezonun devre arasına kadar kesinlikle şans verilmeli öyle 3 maç 5 maçta olacak iş değil bu. Kaldı ki kadroyu o kurmadı.

forumun Vahid Hoca'yı yerin dibine sokma sevdası bitmedi, yalnız artık bu Ersun'un kadrosu değildi bahanesi de sıkmaya başladı

tamam herşeyi geçtim kadro berbat, kadroyu kuran Vahid'in aldığı paralar haram olsun da Ersun hoca değil miydi ilk geldiği 3 maçta gümbür gümbür futbol oynatan, Ersun hoca değil miydi gs maçından sonra bu kadroyu öven, Ersun hoca değil miydi devre arasında 3-4 takviye yapan,

Vahid hoca transferde ne kadar başarısız olmuşsa Ersun hoca da ilk transfer döneminde o kadar başarısız olmuştur

Tolgay, en son lazım olacak adam bize yutturulacaktı, Uğur gerekisizin gereksizi, Erkan öncelik değildi, Aytaç son gün değerinden fazlasına maal oldu, ve asıl ön libero transferi yapılmadı

Ersun hocaya sabrederiz fakat o da bir adım atsın bir zahmet

mete61bordomavi
22.02.2015, 20:46

Bekle bekle, yonca biter de yersin diye bizim orda güzel bir laf vardır.
Aynen öyle! 30 seneden beri yonca bitecek diye bekliyoruz ama....
Dediğin gibi futbolculara bu hesabı birileri sormalı!

carolo
http://www.canlihaber.com/d/other/tolunay-kafkas-istifa-etti.jpg

Steril61
Takimda topcu yok, degil Ersun feristahi gelse nafile.

Ya bırakın bu işleri... Bu takım çalışmamış, maça doğru düzgün hazırlanmamış, motive edilmemiş vs. vs. Sahada Trabzonsporun başarısını değil eğlenceyi ve tatili düşünen futbolcular var. Hepsinin aklı başka yerlerde. Bu takım istekli ve arzulu değil. Bir hedefe veya amaca kilitlenmemiş ne yaptığını bilmeyen oyuncular topluluğu. Şu anki durum büyük oranda teknik ekip başarısızlığıdır. Eksikler, sakatlar her neyse bugünkü futbolun bahanesi asla olamaz.

nakzo
Yönetim bazında eleştirirsek transferlerde başarı oranı pek parlak değil. Ama zaten 9 ay sonra kongre var. Mevcut yönetim bugün istifa etse ve olağanüstü kongre kararı alsa Aralık'ta yeniden kongre olacak. Ha Hacıosmanoğlu'nun seçildiği gibi tüzüğe madde ekletilip bu süre uzatılır mı bilemiyorum. Bir önceki kongre bu maddenin oylanmasındaki sıkıntıdan dolayı mahkemelik oldu. Bir de 2010'dan beri olağan kongre yapılamıyor üstüste olağanüstü genel kurula gidilmesi de sıkıntı. Diğer taraftan Hoca'nın da takıma katkısını ne yazık ki henüz göremedik. Yalnız sakatlıklar da onun elini kolunu bağladı. Kaç maçtır hücuma yönelik oyuncu değişikliği yapamıyor. Kulübede stoper orjinli 3 defansif orta saha özellikli de 2 oyuncu vardı. Yatabare, Waris, Özer, Yusuf ve Sefa kulübede olsa bu maç böyle bitmezdi. Ama şans kısmet faktörünü de yabana atamayız. Ligde açık ara en çok berabere kalan takımız. Beraberliği kurtardığımız maç sayısı 3-4 genelde galipken veya üstünken maçları berabere bitiriyoruz. Bu beraberliklerin yarısında galip gelsek 44 puanla tepelerde olurduk...

Bu takımın bir 9 ayı yok başarı olmadığı için borcu çevirecek gücü yok sene futbolcu maaşlarını bile karşılayamaz..

yattarahayranı
22.02.2015, 20:47
Gonulsuz yapilan evlilikler yu-ru-mez...
Bkz.
Vahid Halilhodzic
Ersun Yanal
Aynen bence ikiside takıma kafasını vermedi yoksa ikisinde çok iyi

S.Seymen
Ersun hoca gitse bile yerine istikrar adına Vahit hoca gelmeli :)

o nedenle hocaya sabretmek lazım

sözleşme sonuna kadar başarılı olursa yenilersin olmaz sa gönderirsin

artık taktik antrenman yapacak zamanı bulur Napoli'ye gençler gitsin nasılsa çok koşarlarsa 4 ten çok yemezler İtalyan da uğraşmaz zaten ligine bakar vs.

Cardozo, Ekici, Erkan, Soner, vs vs gibi kırılgan oyunclardan sıkıldım, hadi Ekici tek yönlü oluşunun karşılığını veriyor ama her takımda bu tür en fazla 1 bilemedin 2 oyuncu olmalı.

daha fazlasını saha kaldırmıyor.

ne etsinler etsinler ben sahada takım oyununa yatkın 11 tane apaçi istiyorum planlanlarını bu yönlü yapsınlar genç diri savaşan ikili mücadelede saklanmayan takıma oynayan adamlar.. gerisi lafı güzaf....

yattarahayranı
Bu adamın Ziraat finalinde bize oynattığı top harikaydı ama bence daha olmaz

Courage
Saha içinde ve kulübedeki adamın oyun performansını ve aklını düşüren başka etkenler var demekki. Ben halihazırda ki kadronun ve teknik ekibin bu kadar kötülenecek derecede olduklarını düşünmüyorum.

mete61bordomavi
Ulan bizim takim niye kazanmak icin 2 gol atmak zorunda
Yemeyin ulan yemeyin cok mu zor

Antep maçında 4 tane gol atıp da 1 puan almak herkese nasip olmaz!
Yumlu hayatının maçını oynamıştı o maç :D

İlkhan
22.02.2015, 20:49
Bir maçta da gol yemeyin dişimi kırıcam dedim yine yedik. LA YEMEYİN ARTIK YEMEYİN!

Doğukan Uçan
futbol fakirleri bu yorumu okusun.
Ersun yanal göreve geldiğinde ilk 3 te olan takımlarla 10 puan yoktu herhalde.

Balıkesir eskisehir bursayi yenemezsin, kasımpaşa ligin en çok gol yiyen takımı gelen geçen 5 atıyor 2 mactada 90.dakika da gol yersin. Türkiye kupasında yedek sivasa yenilirsin.Napoli maçında saçma sistemle 20 dakika da turu kaybedersin.

Ersun başarısız ve klube para girmiyor kasaya.borç aldi başını gidiyor.

Yazık trabzon da 11 kişi bulsak yine 4.olur bu takim zaten.

TSemih61
Ben bu adamın oynattığı futbolu beğeniyordum, her ne kadar sonuçlara yansımasa da. Özellikle derbilere çok hızlı ve etkili başlatıyordu takımı. Oyuncuları motive etmesini biliyordu.

nbay
22.02.2015, 20:50
Mourınho bıle gelse bu kadro onun karıyerını yerle bır eder o kadar net soyluyorum.Bır takım 3-5 pas yapamıyor ,kontraya cıkamıyorsa hocadan cok oyuncu kapasıtesı ıle alakalı bu durum.

bu oyuncular 3-5 pas yapamayacak kadar kötü oyuncular mı ? oyuncu kapasittesinden farklı bir durum bu . ben motivasyon eksikliğine ve iyi çalıştırılmamalarına bağlıyorum.
bakın mersine ,belkide ligdeki en sorunlu takım,paralarını alamıyorlar,dün idmana çıkmadılar. devre arası transfer yapamadılar. ama adamlar çatır çatır top oynuyolar.

mete61bordomavi
22.02.2015, 20:50
Nedir bu bizim hoca gonderme sevdamiz ben anlamiyorum ne ertugrulu neden bahsediyorsunuz takim yorgun belli bu maci pazara alan zihniyete yaziklar olsun ben takimin genel halinden memnun degilim fakat boyle yeni bir kadro ve ikinci bir teknik adamla yola devam edilmesi takimin dengesini bozdu yoksa abarttiginiz kadar kotu degiliz sadece biraz zaman

Takım yorgun mu? Yapmaz valla gözünü seveyim. Napoli karşısında sanki çok yoruldun da :D
Bunlar mazeret değil olmamalı da.
Abarttığımız kadar kötüyüz renktaş! Belki az bile abartıyoruz! Bana göre futbol oynamıyoruz. Yediğimiz golde sadece futbolcuların duruşlarına ve pozisyonu nasıl karşıladıklarına bir bak.

Küçük Uğur
22.02.2015, 20:51
2. Yari Constant hariç top isteyen alan adam yok beyler herkes saklaniyor Aykut ile Medjani bir 10 dk kendi arasında top ceviriyor ileri giden top ayni sekilde ayni futbolcuyla geri geliyor. Hoca ne ise yarar hoca. Valla bu takimdan akli olan varsa bu sistemde bu yonetim bu teknik direktör bu futbolcu grubu oynarken umidini kessin. Cunku hesap soran yok herkes salla basini al maasini durumunda. Benim bugun tamamen umidim bitti.

İlkhan
İş taktik vermekle de bitmiyor. Motive etmek lazım.

David_LuiZ4
Maçtan önce burada herkesin yazdığı 11 ile hocanın 11 i aynıydı şimdi ne oldu da Ersun'u eleştirmeye başlan..İşte istenilen 11 istenilen kadro..Sene başından beri çift yönlü oynayabilen Melo-Topal tarzı iki adam lazım dedik durduk..1 tane bile alınmadı..Medjaniden Atikten Sonerden Özerden merkez orta saha görevi bekledik..Alınan adamların çoğu kenar orjinli..Özer sefa atik constant erkan yusuf waris hepsi kenara kaçan adamlar..Erkan hariç hiçbirinin oyun zekası yok..Ekicinin asistleri ve duran toplarıyla skor üretebiliyor sadece takım..İki tane çift yönlü merkez orta saha ile takım düzelebilir..Aytaç bu işi yapacak adam değil..Dışarda böyle savrula savrula birer puanla dönersin içerde de duran top ekici hırsıyla 3 puani alırsın sezonu ilk 5 de kapatırsın işte başka bişey beklemeyin..

Özer sefa waris soner atik constant bunların hepsi düz topçular ve takıma dinamizm getiremezler..Bu adamların top taşımasıyla da oyunu rakip sahaya yıkıp Cardozo ve Erkan'dan iş bekleyemezsin..

Her hafta hakemden bahsedenler bu hafta Cardozo ve Erkan'a sallamaya başladı bakıyorum..

mete61bordomavi
22.02.2015, 20:53
Bu oyuncu yapısı ve zihniyetiyle seneye de ilk10 hafta içinde kesinlikle yarıştan kopulacaktır. Bir takım bir yönüyle gelecek iiçin umut verir ışık verir, iste ulan buradan yürür gider takım dersin .Fizik kondisyon kısmına bakalım, bırak 90 dakikayı 20 dakika bile rakiple başa bas bir oyun oynayamıyorsun. Sürekli sakat veriyorsun.Bir taktiğin olur onunla mac alırsın ;pres ile top kaparsın, rakibi eksik yakalarsın gol atarsın bizde var mı yok.Set oyunu oynarsın takımı geriye ceker iki hızlı kanat adamına uzun isabetli top atar oradan gider ya gol atarsın ya penaltı ya firikik kazanırsın bizde var mı yok.Göbekteki adamın yeteneklidir araya sergen,jaja, eski yusuf veya selcuk tarzı ince oynar gol atarsın bizde var mı yok bursaspor gibi cok seri pas yapar rakibi şaşkına cevirir ikili oyunlarla gol atarsın bizde var mı yok. Peki bu takım nasıl.mac kazanacak sadece ölü top ile onuda koruyamadıgına gore bu takım ne seneye ne ondan sonraki seneye hicbir zaman zirve ortağı olamaz bak şampiyon olamaz demiyorum, zirve ortağı dahi olmaz bize o heyecanı 3 hafta bile yasatamaz .Polyannanaları ve körü körüne kulubu batırmak adına dahi olsa baskan yaltakcilarını bir kenara bırakırsak ; yapılacak is belli yerlilerden yusuf,Ekici,onur,salih hariç hepsini en az zararla göndereceksin .Yabancılardan belkalem hariç istisnasıztamamını göndereceksin .Yabancı yapılanman d.avrupa ve aArjantinağırlıklı profesyonel ve bbaşarıya aç makul fiyatlı adamlar olacak yerlilerden ise ilk alacağın adam şener olacak basaka hicbir şekildebu konunun tarışılacak yanı yoktur...

Bu dediklerini kimse anlamıyor renktaş.
Futbol onlara göre hakemlerle konuşarak oynanıyor!
Az gözünüzü açın da bakın. BU TAKIM FUTBOL oynamıyor. Sahada kimin ne yaptığı belli değil!
Daha orta kesemiyor takım. Fatih Atik neden oyuna alındı hangi taktiksel amaç güdüldü?

F. Yıldırım
22.02.2015, 20:54

asıl tam tersi

Sivas düne kadar top oynamıyordu şimdi toparlandılar hem kaldı ki bu takımın futbolcuları bu kadar kalitesiz değil, hatta bjk ve gsnin kadrosu ile aynı kalitede, sadece bir ön libero eksiğimiz var onlardan, ama gel görki 2 organize atak yapamıyoruz

Antonio
22.02.2015, 20:54
hoca takıma pas yaptıramıyor takım amatör gibi oynuyor ya takım çok kötü ya da hoca. bence 2. cisi.

carolo
22.02.2015, 20:55
Bu saatten sonra hoca lazim degil bize Tolunay gibi biri lazim okadar

Antonio
22.02.2015, 20:56
rıza hoca toplama takımla neler yapıyor. en azından rıza hoca gelseydi bundan daha iyi top oynardık.

mete61bordomavi
22.02.2015, 20:57

Diyoruz ya sabahtan beridir. Bu takımda futbolcuların saha içindeki görevleri misyonu ve takımın taktiği yok!
Karadüzen oynanıyor! Ersun sırf bu maçı oynamaz zorunda olduğu için kulübedeydi hepsi o kadar!
Siz daha hala şans verelim diyorsunuz!
Bu zamana kadar şans verdikleriniz ne yaptı?
Yahu Ersun Yanal'ın bu takıma birşeyler vermek gibi bir amacı yok.
Uyanın artık renktaşlar. Birbirimizi kandırıp durmayalım. Tereciye tere satmayalım.

jairzinho
şimdiden yeni teknik adamla anlaşılmalı.gelecek sezon için planlar yapılmalı.maçları izlemeli.yanal yalan oldu maalesef.

nbay

constant ,ekici,deniz ve aytaç napoli maçında yoktu. kabul edilebilir bir mazeret değil .

nakzo
22.02.2015, 20:58
Sevgili Olcay cakıra birşey sormak istiyorum bu 100 milyon TL ilk karakter ve yetenek yoksunu gamsız takımın asıl yaratıcısı İho efendiyi niye eleştirmiyosunuz.Ayrıca kulub bütün varını yoğunu harcayıp boyle rezalet bir kadro kurdu ersun yanal denemeye hangi Fışkı ile yeniden bir kadro kurucak?

F. Yıldırım
22.02.2015, 20:58
Maçtan önce burada herkesin yazdığı 11 ile hocanın 11 i aynıydı şimdi ne oldu da Ersun'u eleştirmeye başlan..İşte istenilen 11 istenilen kadro..Sene başından beri çift yönlü oynayabilen Melo-Topal tarzı iki adam lazım dedik durduk..1 tane bile alınmadı..Medjaniden Atikten Sonerden Özerden merkez orta saha görevi bekledik..Alınan adamların çoğu kenar orjinli..Özer sefa atik constant erkan yusuf waris hepsi kenara kaçan adamlar..Erkan hariç hiçbirinin oyun zekası yok..Ekicinin asistleri ve duran toplarıyla skor üretebiliyor sadece takım..İki tane çift yönlü merkez orta saha ile takım düzelebilir..Aytaç bu işi yapacak adam değil..Dışarda böyle savrula savrula birer puanla dönersin içerde de duran top ekici hırsıyla 3 puani alırsın sezonu ilk 5 de kapatırsın işte başka bişey beklemeyin..

Özer sefa waris soner atik constant bunların hepsi düz topçular ve takıma dinamizm getiremezler..Bu adamların top taşımasıyla da oyunu rakip sahaya yıkıp Cardozo ve Erkan'dan iş bekleyemezsin..

Her hafta hakemden bahsedenler bu hafta Cardozo ve Erkan'a sallamaya başladı bakıyorum..

Herkes tarafından istenilen kadro rezil oynuyorsa, bu futbolcuların değil teknik direktörün suçudur. Tersi olsa zaten Barcelona yoldan geçen birine asgari maaş verir ve her maç ideal 11'i çıkarır. Ya da Mourinho o kadar göklere çıkarılmaz zira oynattığı takımlar hep klas futbolcularla dolu.

Öyle değil işte teknik direktör dediğin takımın beynidir ve takıma bir şeyler katmalı.

jairzinho
22.02.2015, 20:59
rıza hoca nın mersini mükemmele yakın bir takım.rıza çalımbay da düşünülebilir.

hyasin61
22.02.2015, 21:00
Trabzonspor'da basarının saglanması ıcın neden her kosulda hoca degısıklıgı ılk tercıh olur anlamıs degılım.

carolo
22.02.2015, 21:01
Southampton 0 - 1 Liverpool izliyorum maçi kiran kirana bir maç

futbolcular fizik olarak bile bizim oyunculardan onde hepsi çok fit duruyor

Sefer A.
22.02.2015, 21:03

Yani evet bu da var, hakemlerin çaldigi puanlar da var, o kadar kötü olmamiza ragmen su an öyle ya da böyle 1. bile olabilirdik, yalan yok...

yav bari sen yapma. burdan anlaşılıyor ki trabzonspor taraftarının bir kısmı şikeden falan rahatsız değil. kendine kıyak geçilmesini bekliyor.

Ben de aynisini yaziyorum, bari sen yapma :) ben kiyak miyak istemiyorum bize karsi asildigi gibi digerlerine de asilsin diyorum, en çok sevindikleri en çok uçtuklari anlar bize attiklari gollerden sonra olmasin diyorum, Senol hoca olsun sota olsun baskasi olsun hepsi için geçerli bu yazdiklarim...
Yoksa Hikmet hocanin ya da yillardir sifo mehmet'in hareketlerine niye kiziyoruz ? kiyak geçmiyorlar diye mi tepki gösteriyoruz yoook...
yarin öbür gün angut kocaman fener'e gol attiginda o kadar sevinir mi, haydi onun ruhunda yok deli gibi sevinmek, peki alex bir takm çalistirip fener'e gol atsa, her gol sonrasi yaptigi gibi deli gibi siritip sevinir mi ? yok, e peki bizim "efsaneler" su kadarcik adam olamiyorlar mi ?

Ben bunlara çok takarim, Trabzonlu/Trabzonsporlu olup ta çocuklarinin bjk fb gs gibi takimlarda oynamasina müsâde eden babalara da gicigimdir, ister gurbetçi olsun ister yerlinin yerlisi...
Tek biz isteyince Arsenal'de oynamak devam etmek daha iyi deyip te 1 sene sonra bjk isin içine girince Türkye'ye gelen Oguzhan 10 yasindayken Trabzonspor formasiyla olan resimlerini ortaya koysa da + odasinda Trabzonspor bayraklari dolu olsa da ne senden ne de benden daha fazla Trabzonsporlu olamaz, buna kmse beni inandiramaz....

Sota da siivesiyle Türkçe'siyle insanlari güldüren sempatik görünen birisidir, gol kralimiz olmustur parasini almistir ve gitmek isteyince gitmistir fazlasi degildir, fuzuli yere abartmaya gerek yok bazi seyleri....
Taban gösterip oyuncumuzu sakatlayabilecek sekilde hareket yapan topçusuna faul çalindi diye kafayi yiyen sota bizden degildir, mesele budur

Antonio
22.02.2015, 21:03
thomas doll u getirsinler. Adam almanyadan iyi futbolcular bulur adam gibi top oynarız hiç olmasın şampiyon belki yapamaz ama runner uplık bir performans beklenebilir.

Kuz3y
22.02.2015, 21:04
Bu kadar olmaz ya skora mecbur yatıcaksın Cardozoyu çıkarttığında forvetsiz oynıyamaz o yüzden yarıda bir forvet gerekiyordu ama almadık nasıl iştir anlamadım.

Antonio
22.02.2015, 21:05
Southampton 0 - 1 Liverpool izliyorum maçi kiran kirana bir maç

futbolcular fizik olarak bile bizim oyunculardan onde hepsi çok fit duruyor

jimnastii övdüler ben anlamadım o maçı bende izledim hiç bir ikili mücadeleyi kazanamadı jimnastik. demek ki ingilterde farklı bir çalışma sistemi var.

mete61bordomavi
22.02.2015, 21:07
ÇOK ACİL OLARAK: Teknik direktör Ersun Yanal ile karşılıklı anlaşma feshedilmelidir! Yeni br teknik direktörle bu sezon götürülmelidir.
Bu süre zarfı içerisinde, yeni teknik direktör takımdaki aksaklıkları ve eksik yönleri görme ve giderme süresine sahip olmalıdır!
Tedbir şimdiden alınırsa önümüzdeki seneyi kurtarabiliriz!
Yoksa Ersun'u sezon sonunda kovacağımız şimdiden belliyken boşuna önümüzdeki zamanı da heba etmeyelim.
Herşeyin başında modern futbolu bilen ilkeli azimli ve hırslı bir teknik adam getirilmelidir!

Şaka değil, son derece ciddiyim. Teknik direktör derhal kovulmalıdır! Kaybedilecek vakit yoktur. Şu an kaybedilen vakitten gelecek sezonun kredisinden yiyoruz demektir.
Hesap açıktır, sonuç ortadadır! Bu takım, büyük, küçük, güçlü, zayıf ayırtetmeden her takıma karşı geriye yatıyorsa 4 gol atıp 4 gol yiyorsa, Sivas gibi bir takım kendi sahanda seni eziyorsa!!! Sabretmekle olmaz bu iş!

Erkin
22.02.2015, 21:08
Yönetim gitmeden kulüpte hiçbir şeyin düzeleceği yok. Genel bunalım ve isteksizlik hali hocasından topçusuna herkese yansımış durumda. Ne yapsak kıçımızı doğrultamıyoruz ve bu gidişle de doğultamayacağız.

Mert'
22.02.2015, 21:08
Şimdi sonuca baktım 1-1 bitmiş yine berabere kalmışız ve yine deplasman. İlk mesajdada yazmıştım puan kaybı kesindi.
Bu takım son 2-3 yıldır deplasmanda galip gelemiyor 10 tane falan maç kazandıkmı deplasmanda merak ediyorum 2011-2012 sezonundan sonra.

Yinede canınızı sıkmayın bence hedef yok ligde zaten 4.oluruz nasıl olsa.

hyasin61
22.02.2015, 21:09
ÇOK ACİL OLARAK: Teknik direktör Ersun Yanal ile karşılıklı anlaşma feshedilmelidir! Yeni br teknik direktörle bu sezon götürülmelidir.
Bu süre zarfı içerisinde, yeni teknik direktör takımdaki aksaklıkları ve eksik yönleri görme ve giderme süresine sahip olmalıdır!
Yoksa Ersun'u sezon sonunda kovacağımız şimdiden belliyken boşuna önümüzdeki zamanı da heba etmeyelim.
Herşeyin başında modern futbolu bilen ilkeli azimli ve hırslı bir teknik adam getirilmelidir!

Şaka değil, son derece ciddiyim. Teknik direktör derhal kovulmalıdır! Kaybedilecek vakit yoktur. Şu an kaybedilen vakitten gelecek sezonun kredisinden yiyoruz demektir.
Hesap açıktır, sonuç ortadadır! Bu takım, büyük, küçük, güçlü, zayıf ayırtetmeden her takıma karşı geriye yatıyorsa 4 gol atıp 4 gol yiyorsa, Sivas gibi bir takım kendi sahanda seni eziyorsa!!! Sabretmekle olmaz bu iş!

Adaylar kım ?

Sefer A.
forumun Vahid Hoca'yı yerin dibine sokma sevdası bitmedi, yalnız artık bu Ersun'un kadrosu değildi bahanesi de sıkmaya başladı

tamam herşeyi geçtim kadro berbat, kadroyu kuran Vahid'in aldığı paralar haram olsun da Ersun hoca değil miydi ilk geldiği 3 maçta gümbür gümbür futbol oynatan, Ersun hoca değil miydi gs maçından sonra bu kadroyu öven, Ersun hoca değil miydi devre arasında 3-4 takviye yapan,

Vahid hoca transferde ne kadar başarısız olmuşsa Ersun hoca da ilk transfer döneminde o kadar başarısız olmuştur

Tolgay, en son lazım olacak adam bize yutturulacaktı, Uğur gerekisizin gereksizi, Erkan öncelik değildi, Aytaç son gün değerinden fazlasına maal oldu, ve asıl ön libero transferi yapılmadı

Ersun hocaya sabrederiz fakat o da bir adım atsın bir zahmet

Erkan iyi ki geldi
Aytaç ta iyi ki geldi, katkisi var takima, bugün de bayagi iyiydi, takm top oynamak isteyince o bile sov yapti, aldi verdi çalim atti ve hiç topu kaptirmadi
Ugur Demirok fuzulinin fuzulisi, çoktan gs'ye giderdi ama niye gitmedi bilmem...

gurur6134
Yanalin 2009 daki heyecanindan zerre eser yok motivadyonu 0 maclarda bu cok belli oluyor isteksizligi takimada yansiyor..

Antonio
22.02.2015, 21:10
thomas doll derim bizi uçurur...

Mert Oğuzlu61

senin gibiler e.sağlam yada artık kimi istiyorsa, o adam gelipte 2 maç ard arda kaybedince istifa istifa diye şu başlıklarda dolanmazsa fenerli olayım.

Varlıbaş61
Ligde 4. Veya 5. Olmak umrumda değil .. Takımın puan kaybetmesi beni deli ediyor .. Kazanacaksın arkadaş Ka-za-na-cak-sın !!!!

Rıza ÇOLAK
İHO başarılı olmazsak (Şampiyonluk potası dedi ama biz hafifletelim) Aralıkta yokum derken herhaldre kongrenin olacağı Aralık ayını kastetti de biz anlamadık. Günahını almışız adamın pardon

kncyalcin
22.02.2015, 21:11
Takım bize bir kez daha ne kadar ruhsuz kazanma azminden uzak bir topluluk olduğu gösterdi. Oyuncuları anlamakta zorlanmıyorum. Yaşanan hakem olayları, tff nin tutumu vb. bir sürü etken oyuncuların motivasyonunu ne kadar etkilediği ortadadır. Bunun üzerine oyuncu grubundaki genel bir rahatlık bu sonucu ortaya çıkarmıştır. Takımdaki kazanma azmi en yüksek olan 2 isimde bugün malesef sahada değildi. Özer ve Yusuf takım içindeki kazanma arzusu en yüksek iki oyuncu. Yine de rahat kazanabilme şansımız vardı. Bala bir golle maçı berabere bitirdiler.
Ayrıca Ekici den 10 numara özellikleri beklemek yanlış olur. Bugün Cardozo, Erkan, Bosingwa'da kötüydü. Hal böyle olunca sonuç can sıkıcı da olsa ortaya konan oyun adına yine ümitsiziz.
Bize kemik gibi isimler lazım. Savunma hala yerleşme ve kademe hatası yapıyor. Çok gereksiz pozisyon veriyoruz. Aytaç kilo sorununu ve çabukluk sorununu üzerinden atarsa seneye banko isim olacaktır..

Ömer_
22.02.2015, 21:11
Sevgili Olcay cakıra birşey sormak istiyorum bu 100 milyon TL ilk karakter ve yetenek yoksunu gamsız takımın asıl yaratıcısı İho efendiyi niye eleştirmiyosunuz.Ayrıca kulub bütün varını yoğunu harcayıp boyle rezalet bir kadro kurdu ersun yanal denemeye hangi Fışkı ile yeniden bir kadro kurucak?

Bu kadar boş bir yorum yok forumda.neymiş kadro rezaletmiş git işine

TSemih61
22.02.2015, 21:12
Bu arada Es Es - BJK maçı sop linki var twitter'da canı sıkılan arkadaşlar için söyleyeyim dedim.

Hüseyin Başoğlu
22.02.2015, 21:13
Ersun hocanın hataları var elbet ama;
bu takıma ofsayta bırakmayı bilmeyen Cezayirlileri getiren Ersun hoca değil,
kamera önünde transfer diye ağlayıp yapılan 20 transfer içinden orta sahaya gereken Önemi göstermeyen Ersun hoca değil,
sefayı aldıran ersun hoca değil .

mete61bordomavi
Yönetim gitmeden kulüpte hiçbir şeyin düzeleceği yok. Genel bunalım ve isteksizlik hali hocasından topçusuna herkese yansımış durumda. Ne yapsak kıçımızı doğrultamıyoruz ve bu gidişle de doğultamayacağız.

Yönetim aslında iyi niyetli, transfer yapıyor, müdahele ediyor ama profesyonel değiller!
Yönetmek aslında bir sanattır ve profesyonellik gerektirir.
Mesela beğenmesek de Aziz Yıldırım iyi yönetiyor.
Örnek: Bursa'nın şampiyon olduğu sene Fenerin başına gelen bizim başımıza gelse biz ne halde olurduk? Örneğin 1996!

Şike sürecinde başkan hapse atılmışken ordan bile takımı bir arada tutabilmesi vs.
İster kabul edelim ister etmeyelim. Yönetmek bir sanattır. Ve gönül vermekle ve profesyonel olmakla ilgilidir.

İHO bence profesyonellerle çalışmalıdır. Yoksa zaten her türlü başarısız olacağı ve sonucunda biletin kendisine kesileceği açıktır. Umarım başkan profesyonellerle çalışır.

gurur6134
Ah iho ah hamiye 100milyon butceyle su takimda tutsan catir catir top oynuyorduk simdi icerde disarda..zeki yavruyu akbasi bile adam etmisti..deplasman skorlarina bakin hami geldikden sonra erciyese 5 sivasa 4 antalyaya 2 bunlar aklimda kalanlar sadece..11 gol atip 0 yemistik ..catur cutur oynuyor basmadik yer birakmiyorduk sahada..

emre6117
ersun yanal bu sezonu bitirmeli.transferler yapılmalı.ama seneye devre arasına kadar takım hala kör topal ilerliyorsa ancak o zamn ersundan vazgeçilir.daha şimdiden değil.burada ismi geçen hocalar ertuğrul sağlam(eskişehiri düşme potasında bıraktı),tolunay kafkas(karabük çok sıkıntılı bu sene,her an kovulablir),şota (kasımpasa bu kadroya göre çok başarısız,asla büyük hoca olamaz),şenol güneş(hiçbirzaman sonunu getiremiyor,defalarca tekerrür etti bizde),yabancı herhangi bir hoca mourinho dahil(trabzon gibi eleştirinin bol olduğu yerde en iyisi gelse 6 ay dayanamaz).sonuç ersun hoca olmazsa başka adam yok elimizde.bn sadece hami hocanın ileride başarılı olabileceğini düşünüyorum ama biraz daha zamanı var.veya sergen ivme kazandırır ama sorunlu bir tip,asla trabzonu kabullenmez en küçük başarıda istanbula kaçar.

F. Yıldırım
22.02.2015, 21:14
Erkan iyi ki geldi

Aytaç ta iyi ki geldi, katkisi var takima, bugün de bayagi iyiydi, takm top oynamak isteyince o bile sov yapti, aldi verdi çalim atti ve hiç topu kaptirmadi

Ugur Demirok fuzulinin fuzulisi, çoktan gs'ye giderdi ama niye gitmedi bilmem...

renktaş Aytaç'ı bende beğeniyorum fakat değerinden fazlası verildi, Erkan öncelik olmamalıydı, ön libero'yu alıp sonra Erkan'ın düşünecekken herhalde ki hocanın fantezisi Erkan için transfer dönemi'nin yarısı geçti

Uğur Kalyoncu
22.02.2015, 21:15
Ersun Yanalın gitmesini isteyenler ya fırsat verildiğinde yapacaklarının farkında değiller bilinçsiz bir şekilde bu durumu dile getiriyorlar ya da kasıtlı olarak Trabzonspora düşmanlık yapıyorlar...Ersunu göndereceksin de kim gelecek...Nokta 3 4 transferle seneye kafaya oynatır sabırlı olmak lazım.

Ömer_
22.02.2015, 21:15
2.yarı 5 maç 11 puan topladık.ne bekliyordınunuz bu kadar o.çocuğu hakemlerle.

ESER
22.02.2015, 21:16
yav bari sen yapma. burdan anlaþýlýyor ki trabzonspor taraftarýnýn bir kýsmý þikeden falan rahatsýz deðil. kendine kýyak geçilmesini bekliyor.

Takimi fenere yatarken seyretmis bir adam benim efsanem olamaz.fener macinda o kaleci musfettesi adinin yedigi kepaze golleri hala unutmadim.fener macinda gol girisiminde bulunmasini gectim orta sahayi bile gecmeyen o kepaze kayserinin nasil olup Trabzonda harikalar yarattigini anlatsin bize o pek sayinn efsanemiz..efsanemizse ciksin fener macinda yedigi komedi gollerden sonra kefil oldugu ve savundugu volkan babacanin sezon bile bitmeden takimdan apar topar neden gonderildigini aciklasin.fenere yatacaksin,gelip bana makati parcalarcasina kasacaksin,sonrada benim efsanem olacaksin..iyiymis.. Gitsin yaltaklandigi kisilerin efsanesi olsun .. mr.arveladze fener kayseri macinda derini kanitlamistir.

biltrabzon
22.02.2015, 21:17
50 milyon euroluk fiyasko ve utanmadan hala koltugu birakmama derdinde.Yazik cok yazik.Koskoca Trabzonspor un baskani ilkokul mezunu bir adam olamaz.Bu rezil Kasimpasa ya bile mahkum oynuyorsun,Ersun Yanal mi sampiyon yapti bizi diyen adam sonuna kadar hakli.

mete61bordomavi
senin gibiler e.sağlam yada artık kimi istiyorsa, o adam gelipte 2 maç ard arda kaybedince istifa istifa diye şu başlıklarda dolanmazsa fenerli olayım.

Benim gibi adamlar bu klübü yönetse, senin gibi adamlar her maç kanser olmazdı renktaş.
Önerdiğim biri isim yok ama futbol oynatan veya oynatabilecek bir adam getirilmelidir.
Yıllardır aynı isimleri takımdan kovduk geri getirdik!
Değişen ne oldu soruyoruz size!!!
Şenol Güneş'in kaç kere gönderilip getirildiğini ben unuttum. Vahid hoca öyle Ersun hoca öyle!
Eğer bir adamla bir kere olmuyorsa ONU DAHA GETİRMEYECEKSİN!

Courage
Yönetim aslında iyi niyetli, transfer yapıyor, müdahele ediyor ama profesyonel değiller!
Yönetmek aslında bir sanattır ve profesyonellik gerektirir.
Mesela beğenmesek de Aziz Yıldırım iyi yönetiyor.
Örnek: Bursa'nın şampiyon olduğu sene Fenerin başına gelen bizim başımıza gelse biz ne halde olurduk? Örneğin 1996!

Şike sürecinde başkan hapse atılmışken ordan bile takımı bir arada tutabilmesi vs.
İster kabul edelim ister etmeyelim. Yönetmek bir sanattır. Ve gönül vermekle ve profesyonel olmakla ilgilidir.

İHO bence profesyonellerle çalışmalıdır. Yoksa zaten her türlü başarısız olacağı ve sonucunda biletin kendisine kesileceği açıktır. Umarım başkan profesyonellerle çalışır.

yahu Aziz'in neyini iyi yöneten olarak örnekleyebiliyorsunuz? Adam yıllardır kulübün başında aldığı ''başarılar'' ile geçirdiği süre ve harcadığı para bir mi?

İHO bence uymayacak bir örnek olacak ama Aziz'in ilk 4-5 yılındaki haline benziyor. Çuvalla para harcanan transfeler ve fiyasko!

Ha arada camia farkları var elbette. İHO'nun kötü gidişi masa başında pislik üreterek ,medyayı devreye sokarak ,operasyon yaptırarak değiştrime şansı yok.

Aziz bunların hepsini elinde tutuyor ve sonuna kadar kullanıyor. Yekune bunları da katarak başarılı yada başarısız tanımlaması yapabiliriz.

gurur6134
2.yarı 5 maç 11 puan topladık.ne bekliyordınunuz bu kadar o.çocuğu hakemlerle.

Futbol bekliyoruz cokmu zor..rakibe ezilmemek rahat mac oynamak yada..

hyasin61
22.02.2015, 21:18
Vahıd'ın aldırdıgı onca adamdan 2-3 tanesı katkı saglıyorsa gececeksınız Ersun hoca'ya sallamayı.Onca adamın ıcınde dogru durust sol bek ,on lıbero ,kanat yoksa gececeksınız arkadas.

Hakan
22.02.2015, 21:19
Taraftarın müthişti, hepinizin ayaklarına sağlık.
Bu da paylasamadığım video (tabii başarabildiysem)

https://vimeo.com/120296102

artvints
Takimi fenere yatarken seyretmis bir adam benim efsanem olamaz.fener macinda o kaleci musfettesi adinin yedigi kepaze golleri hala unutmadim.fener macinda gol girisiminde bulunmasini gectim orta sahayi bile gecmeyen o kepaze kayserinin nasil olup Trabzonda harikalar yarattigini anlatsin bize o pek sayinn efsanemiz..efsanemizse ciksin fener macinda yedigi komedi gollerden sonra kefil oldugu ve savundugu volkan babacanin sezon bile bitmeden takimdan apar topar neden gonderildigini aciklasin.fenere yatacaksin,gelip bana makati parcalarcasina kasacaksin,sonrada benim efsanem olacaksin..iyiymis.. Gitsin yaltaklandigi kisilerin efsanesi olsun .. mr.arveladze kayseri fener macinda derini kanitlamistir.

millet de bayılıyor zaten sizin efsaneniz olmaya.tamam efsane değil. eee sonuç? neyimize yaradı şimdi bu? anca goygoy işte.

hyasin61
Eskısehır attı

Antonio
22.02.2015, 21:20
sergen ve rıza hocanın takımları nasıl top oynuyor. toplama resmen idmanyurdu. helal olsun rıza hocaya...

emre6117
22.02.2015, 21:20
bu arada bu maçla ilişkili olarak türkiyenin en iyi hakemi olarak lanse edilen hakem bile yüzde yüz kırmızıyı vermedi.hatta faul bile vermedi o
pozisyona.ve o sancak 2-3 kez daha sarılık faul yaptı ve maçı sarı bile görmeden tamamladı.teşekkürler hakeme.ve şota karaktersizine de bir sözüm var.frikikten attığımız gole bile laf ediyor karaktersiz.neymil hakem cardozoyu uyarmış pozisyon ofsayt olacakmış.bir adam bu kadar karaktersiz mi olur be arkadaş.kırmızıyı konuşssana sen asıl.tüm maç 1-0 geride olmasına rağmen arka dörtlüyü hiç çıkarmadı.diğer maçlarda ist.takımlarına karşı bile böyle savunma yapmıyordu farkı yeyip oturuyordu.bu adam kesinlikle ts beni alsın diye yırtınıyor.kesinlikle hoca tercihinde ismi gündeme bile gelmemeli

TSemih61
22.02.2015, 21:21
Cenk fena yumurtladı :)))

mehmet83
22.02.2015, 21:21
Ersun hocanin sonuna kadar arkasindayim. Cok begenirim kendisini ama sanki takimi kucumsuyormus havasi seziyorum onda. Takima kendisini veremiyor gibi. Belki hic bir hedefimizin olmamasindan kaynaklanan bir durum olabilir. Insallah seneye kendi takimiyla daha motive heyecanli olabilir.

David_LuiZ4
22.02.2015, 21:23
Herkes tarafından istenilen kadro rezil oynuyorsa, bu futbolcuların değil teknik direktörün suçudur. Tersi olsa zaten Barcelona yoldan geçen birine asgari maaş verir ve her maç ideal 11'i çıkarır. Ya da Mourinho o kadar göklere çıkarılmaz zira oynattığı takımlar hep klas futbolcularla dolu.

Öyle değil işte teknik direktör dediğin takımın beynidir ve takıma bir şeyler katmalı.

Arkadaşım iki tane hoca denedi yıl içinde bu takım ikisinin oynattığı düzende de oyun kuramadık kollektif hücum yapamadık rakipleri hiç bir maçta orta sahada ezemedik..Sebebi yapılan transferlerin sürekli kanat orjinli olması..Bir Josue bir sosa bir tipi adamın yok..Bir atiba veli bir melo bir topal emre tarzı sert oynayan fizik güçlü adamların yok..Kadronun yapısı hocanın müdahale etmesini zorlaştırıyor..Samimi söylüyorum bu akşam göbekte Colman-Borcueanu olsa takım direnci daha üstün olurdu rakipden..Ha bu adamlar üst düzey mi değil ama ligde kupada bize yeterdi..Ersun'un yaz dönemindeki transferlerini görelim o zaman Ersun hakkında fikir sahibi olacağız..

F. Yıldırım
22.02.2015, 21:24
Vahıd'ın aldırdıgı onca adamdan 2-3 tanesı katkı saglıyorsa gececeksınız Ersun hoca'ya sallamayı.Onca adamın ıcınde dogru durust sol bek ,on lıbero ,kanat yoksa gececeksınız arkadas.

sorun hala anlaşılmıyor
kadro onun değil evet, yalnız burda unutulan 2-3 nokta var

Ersun hoca imzayı atarken kadroyu biliyordu, aynı takımla da ilk 3 maçında inanılmaz futbol oynattı, gs maçından sonra kadroyu öve öve bitiremedi, kadroyu kendisine yakıştırdı ve en önemlisi kendine yakıştırdığı kadroya takviye de yaptı, fakat hala Vahid hocanın aldırdığı adamlardan sadece 2-3 tanesi katkı sağlıyor demek Ersun hocanın kadro üzerinde hiçbir etkisinin olmadığının göstergesidir

ben Vahid hocanın futbolunu da eleştirdim, fakat Ersun hocanın bu futbolu da tartışılır, bahanesi de yukarıdaki saydıklarımdan sonra Vahid hocanın kadrosu olmamalı

kncyalcin
Biz Trabzonsporuz ve Trabzonsporluyuz. Hiçbir takımdan ya da oyuncudan bize karşı gevşek oynamasını, şike veya teşvik uslubuna yakın bir oyun anlayışını kabullenmemeliyiz. Ancak kimseye de gereğinden fazla değer vermemeliyiz. Bu takımın gerçek sahipleri de gerçek taraftarı da bizleriz. Bu takımdan para kazanarak hayatını sürdüren hiçkimse gerçek anlamda Trabzonsporlu değildir. Takım tutabilir ama ne senin gibidir ne de benim gibi. Beklentisiz sevmek gerçek sevgidir. Bakınız kendi efsanalerimize ya da milletin efsanelerine karşılıksız ne oynayan oyuncu ne de çalışan Hoca var. Hatta gönderildiğinde bile tazminat isteyenler var. Sonuç profesyonel yaşam. Para karşılığı yapılan her iş profesyoneldir. Amatör ruh yoktur. Benim nazarımda ne Shota, ne de Şenol Güneş ne Tolunay ne de bir başka isim, amatör değildir, en azından şimdi değildir.
O yüzden isimler ile kafa yormak yerine parasını ödediklerimizin sahada ve işlerinde üzerine düşenleri layıkıyla yaptırmaya bakalım. Kimsenin iltimasına ihtiyacımız yok. Bu böyle olmalıdır ve Trabzonspoır taraftarına da bu yakışır..

Courage
Sene sonuna kadar sıralama için değil kelleyi korumak için puan toplamak zorunda artık Ersun Hoca.

İş belli oldu.

kyodou
Barcelona'dan rica edelimde orta saha oyuncularımızı sene sonu yaz kampına alsınlar. Belki pas yapmayı öğrenirler.

hyasin61
Arkadaşım iki tane hoca denedi yıl içinde bu takım ikisinin oynattığı düzende de oyun kuramadık kollektif hücum yapamadık rakipleri hiç bir maçta orta sahada ezemedik..Sebebi yapılan transferlerin sürekli kanat orjinli olması..Bir Josue bir sosa bir tipi adamın yok..Bir atiba veli bir melo bir topal emre tarzı sert oynayan fizik güçlü adamların yok..Kadronun yapısı hocanın müdahale etmesini zorlaştırıyor..Samimi söylüyorum bu akşam göbekte Colman-Borcueanu olsa takım direnci daha üstün olurdu rakipden..Ha bu adamlar üst düzey mi değil ama ligde kupada bize yeterdi..Ersun'un yaz dönemindeki transferlerini görelim o zaman Ersun hakkında fikir sahibi olacağız..

:alkış:

mete61bordomavi
yahu Aziz'in neyini iyi yöneten olarak örnekleyebiliyorsunuz? Adam yıllardır kulübün başında aldığı ''başarılar'' ile geçirdiği süre ve harcadığı para bir mi?

İHO bence uymayacak bir örnek olacak ama Aziz'in ilk 4-5 yılındaki haline benziyor. Çuvalla para harcanan transfeler ve fiyasko!

Ha arada camia farkları var elbette. İHO'nun kötü gidişi masa başında pislik üreterek ,medyayı devreye sokarak ,operasyon yaptırarak değiştrime şansı yok.

Aziz bunların hepsini elinde tutuyor ve sonuna kadar kullanıyor. Yekune bunları da katarak başarılı yada başarısız tanımlaması yapabiliriz.

Aziz'i günahım kadar sevmem. Bence Türk futbolunu bu hale getiren baş aktörlerden biridir. Lakin hakkını da yemem. Adam her krizde takımı iyi toparladı. Şayet Fener az bir rahata kaçıp oynamasa direk soyunma odasını basıp veriyor ayarı.
Bu işler böyle renktaş. Futbolcu güruhunu başıboş bırakırsan oynamaz.
İho bu işleri bilmiyor. Kendisi sadece başkan olsun ama klübün yönetimini transferi güvenilir ve profesyonel kişilere versin. Bu kafidir.
Futbol artık milyarların döndüğü devasa bir sektör.
Şirket gibi düşün. Profesyonel yönetmezsen başarısızlık kaçınılmazdır!

Ömer_
22.02.2015, 21:25
50 milyon euroluk fiyasko ve utanmadan hala koltugu birakmama derdinde.Yazik cok yazik.Koskoca Trabzonspor un baskani ilkokul mezunu bir adam olamaz.Bu rezil Kasimpasa ya bile mahkum oynuyorsun,Ersun Yanal mi sampiyon yapti bizi diyen adam sonuna kadar hakli.
Bir boş yorum daha.paraylamı veriyorlar sizi Trabzonspor düşmanı

Sefer A.
22.02.2015, 21:25
renktaş Aytaç'ı bende beğeniyorum fakat değerinden fazlası verildi, Erkan öncelik olmamalıydı, ön libero'yu alıp sonra Erkan'ın düşünecekken herhalde ki hocanın fantezisi Erkan için transfer dönemi'nin yarısı geçti

Ayrintilarda hep taha yapiyoruz zaten, o kesin, ama Ugur'a verilecek olan yillik hepsinden beter hata...
Degerinden fazla vermenin tarifi Sefa Yilmaz'dir, en çok ona uygun bence, en azindan su an öyle duruyor, bir de waris :)

Ömer_
22.02.2015, 21:26
Futbol bekliyoruz cokmu zor..rakibe ezilmemek rahat mac oynamak yada..

Futbol bekliyoruz haklısın kadro oturunca oda olacak

Sefer A.
22.02.2015, 21:26
Takimi fenere yatarken seyretmis bir adam benim efsanem olamaz.fener macinda o kaleci musfettesi adinin yedigi kepaze golleri hala unutmadim.fener macinda gol girisiminde bulunmasini gectim orta sahayi bile gecmeyen o kepaze kayserinin nasil olup Trabzonda harikalar yarattigini anlatsin bize o pek sayinn efsanemiz..efsanemizse ciksin fener macinda yedigi komedi gollerden sonra kefil oldugu ve savundugu volkan babacanin sezon bile bitmeden takimdan apar topar neden gonderildigini aciklasin.fenere yatacaksin,gelip bana makati parcalarcasina kasacaksin,sonrada benim efsanem olacaksin..iyiymis.. Gitsin yaltaklandigi kisilerin efsanesi olsun .. mr.arveladze fener kayseri macinda derini kanitlamistir.

:alkış:

mete61bordomavi
22.02.2015, 21:28
Biz Trabzonsporuz ve Trabzonsporluyuz. Hiçbir takımdan ya da oyuncudan bize karşı gevşek oynamasını, şike veya teşvik uslubuna yakın bir oyun anlayışını kabullenmemeliyiz. Ancak kimseye de gereğinden fazla değer vermemeliyiz. Bu takımın gerçek sahipleri de gerçek taraftarı da bizleriz. Bu takımdan para kazanarak hayatını sürdüren hiçkimse gerçek anlamda Trabzonsporlu değildir. Takım tutabilir ama ne senin gibidir ne de benim gibi. Beklentisiz sevmek gerçek sevgidir. Bakınız kendi efsanalerimize ya da milletin efsanelerine karşılıksız ne oynayan oyuncu ne de çalışan Hoca var. Hatta gönderildiğinde bile tazminat isteyenler var. Sonuç profesyonel yaşam. Para karşılığı yapılan her iş profesyoneldir. Amatör ruh yoktur. Benim nazarımda ne Shota, ne de Şenol Güneş ne Tolunay ne de bir başka isim, amatör değildir, en azından şimdi değildir.
O yüzden isimler ile kafa yormak yerine parasını ödediklerimizin sahada ve işlerinde üzerine düşenleri layıkıyla yaptırmaya bakalım. Kimsenin iltimasına ihtiyacımız yok. Bu böyle olmalıdır ve Trabzonspoır taraftarına da bu yakışır..

Çok doğru bir yaklaşım. Forma için oynayan oyuncular devrinin kapandığını, maçların neticelerini namus gibi gören antrenör devrinin bittiğini artık görmeliyiz!
Kimseden medet ummayıp futbolculardan, antrenörden,yönetimden hesabını sormamız iktiza ederse de sormalıyız!
Kimse sonuçta taraftara göre torpilli değildir.

CEMEFKER
22.02.2015, 21:28
ruh sağlığınız için bir süreliğine ts ile ilgili birçok alandan uzaklaşın....

yabancı bir takımın, bir ligin kaliteli bir maçını izleyin ( netten, tv'den, paket tv'lerden)

mesela şu an oynanan es-es bjk maçını izleyin, futbol adına zevk alın kafa dağıtın derim.

ESER
22.02.2015, 21:29
millet de bayılıyor zaten sizin efsaneniz olmaya.tamam efsane değil. eee sonuç? neyimize yaradı şimdi bu? anca goygoy işte.

Bizimki goygoy seninki akademik doktora tezi.

Millete bari sen yapma diye yazdigin o muthis
Edebi basyapit cozumun aga babasiydi pardon..

Courage
22.02.2015, 21:30
Aziz'i günahım kadar sevmem. Bence Türk futbolunu bu hale getiren baş aktörlerden biridir. Lakin hakkını da yemem. Adam her krizde takımı iyi toparladı. Şayet Fener az bir rahata kaçıp oynamasa direk soyunma odasını basıp veriyor ayarı.
Bu işler böyle renktaş. Futbolcu güruhunu başıboş bırakırsan oynamaz.
İho bu işleri bilmiyor. Kendisi sadece başkan olsun ama klübün yönetimini transferi güvenilir ve profesyonel kişilere versin. Bu kafidir.
Futbol artık milyarların döndüğü devasa bir sektör.
Şirket gibi düşün. Profesyonel yönetmezsen başarısızlık kaçınılmazdır!

Aziz profesyonel mi yönetiyor yani kulübü????

Yapma sayın abim. Mikro bütçeli bir şirketi bile bu kafayla yönetemezsin. İşçin kazan kaldırır ,yöneticin gırtlağına sarılır.

Yönetiminin altındaki ''başarının'' dinamiklerini yazdım. Bunlar Aziz'in bütüüüün çapsızlıklarını örtüyor.

mete61bordomavi
22.02.2015, 21:31
Futbol bekliyoruz haklısın kadro oturunca oda olacak

Ne kadroymuş bu arkadaş. 96'dan bu yana bir türlü oturmadı.
Aklımda kalanlar ise, Gökdeniz,Syzmek,Fatih Yattara kadrosu.
Selçuk,Burak,Onur,Egemen kadrosu....

Başka kadro yok o seneden beridir.

Mert Oğuzlu61
şota efsane felan değil, en azından benim gözümde değersiz bir kişilik. bülent uygun gözümde neyse şota da o işte, farkları yok.

emre6117
Bir boş yorum daha.paraylamı veriyorlar sizi Trabzonspor düşmanı
tebrikler doğru tespit.ne saçma bir düşünce koskoca trabzon başkanı ilkokul mezunu olamazmış.ya bu kadar gereksiz bir düşünce sistemi olabilirmi.ne mezunu olmalı.harward mı oxfordmu.kaç yabancı dil bilmelibaşkan olması için mesela.5 yeterli mi sizin için.ya böyle tepeden bakan taraftarlarımız varki görsen kendilerini prof.filan zannederler.acıyyorum böyle insanlara.

F. Yıldırım

katıldığım ve katılmadığım noktalar var

1-herkesin de dediği gibi orta sahada zaafımız var
2-orta sahadaki zaafı giderme şansı devre arasında verildi, fakat öncelik olmayan adamlar için haddinden fazla zaman harcandı (Erkan, Tolgay) ve göz göre göre eksik olan bölge giderilmedi
3-hadi eksiği gideremedin, eksiğini kapatacak şekilde çıkarsın maçlara, ama gördüğümüz kadarıyla Ersun hoca Napoli'ye karşı bile rakibi izlememiş gibi intihar denecek taktik anlayışıyla çıktı
4-orta sahadaki zaaf 2-3 organize atak yapmamızı engellememeli
5-Borce'yi bende tercih ederdim, fakat Colman bu takımda tribünde bile oturmamalı

fanatikdevri
22.02.2015, 21:32
Bizde şans da yok,tamam berbat oynadık da bir kere de bedavadan biz kazanalım.

hyasin61
22.02.2015, 21:32
Hocadan cok sahada hocanın ıstedıklerını yapan-yapamayan -yapmak ısteyen-ıstemeyen oyuncular belırler oyunun ve skorun kaderını.Tekrar soyluyorum eger Trabzon'da herkes futbolu bılır tabırı dogru ıse bu futboldan anlayan herkese sorsak kımlerı oynatırsınız ınanın kı 5 kısıyı gecmez o banko oynatacakları adamlar.

O kadar para alıp sahada mucadele etmeyen paranın hakkını vermeyen veremeyen adamlara ne yapsın hoca.

Gunde saatlerce calısan asgarı ucretle calısan mılyonlar o mucadeleyı verırken ,mılyon eurolar kazanan oyuncuların 1,5 saat mucadele etmemesıne ,elınden gelenı yapmamasına hoca ne yapsın.

mete61bordomavi
22.02.2015, 21:34
ruh sağlığınız için bir süreliğine ts ile ilgili birçok alandan uzaklaşın....

yabancı bir takımın, bir ligin kaliteli bir maçını izleyin ( netten, tv'den, paket tv'lerden)

mesela şu an oynanan es-es bjk maçını izleyin, futbol adına zevk alın kafa dağıtın derim.

Valla çok haklısın. Akıllı adamı tımarhanelik yapar bu takım.
Ama adama koyuyor be renktaşım çok koyuyor.
Hadi yenilirsin anlarım da, bir sağdan bir soldan bir ortadan sürekli ısıran isteyen ARZULAYAN BİR TRABZONSPOR yapmak zor mu ulan zor mu?

Yediniz bitirdiniz bizi be!
Renktaş haklı, şu andan itibaren yazmıyorum!!!!

redbul
22.02.2015, 21:34
ersun yanal benim babamın oğlu değil tabiki eleştirilecek ama unutmayalımki bu kadroyu ersun yanal kurmadı buünkü maçta hataları olabilir ama şuan için eldeki malzeme bu seneye yabancı kuralınında serbest olacağını düşünürsek eldeki bütün yabancılar ederleri neyse elden çukarılmalıdır buna bosingwa ve cardozoda dahil bu kadroya morinhoyuda getirsen bişey yapamaz.

Ömer_
22.02.2015, 21:35
Ne kadroymuş bu arkadaş. 96'dan bu yana bir türlü oturmadı.
Aklımda kalanlar ise, Gökdeniz,Syzmek,Fatih Yattara kadrosu.
Selçuk,Burak,Onur,Egemen kadrosu....

Başka kadro yok o seneden beridir.

Bosingwa,ekici,Cardozo,constant bunlar ne arap sabunumu

Ömer_
22.02.2015, 21:36
tebrikler doğru tespit.ne saçma bir düşünce koskoca trabzon başkanı ilkokul mezunu olamazmış.ya bu kadar gereksiz bir düşünce sistemi olabilirmi.ne mezunu olmalı.harward mı oxfordmu.kaç yabancı dil bilmelibaşkan olması için mesela.5 yeterli mi sizin için.ya böyle tepeden bakan taraftarlarımız varki görsen kendilerini prof.filan zannederler.acıyyorum böyle insanlara.

acıyorum bunlara.

Tufan AYAN
22.02.2015, 21:38
Son iki maçtaki skor umrumda bile değil, oyunculardaki amatörluk, dertsizlik beni kahrediyor. Bu sezonki 40. Maç olmasina rağmen hala birbirini ilk defa gören insanlar kadar ahenksizker, zaten maçları izlerken her rakip atağında güvensizliği sizlerde benim kadar hissediyorsunuzdur. Çok güvensiz bir takımız. Bu maçta da 1 puanı bile haketmedik. Son 60 dakikada inanamadım, nasil bir gevşeklik, nasıl bir ruhsuzluk, sonunda beklenen adamdan, beklenen şekilde beklenen dakikada gelen gol... İşte bu yüzden takım değiliz. İyi oyuncular, iyi hoca iyi başkan, ama takim ve organize bir ekio değiliz, bunu sorgulamak bu nedenlerle yoğunlaşmak lazim. Hakem, ofsayt, şanssızlık falan kök neden değil kök neden yukarıda anlattıklarım... Hala son 60 dakikalık oyundaki uyumsuzluğu, isteksizliği anlamış değilim, 2. Lig ekibi gibiydik...

Oğuz B.
22.02.2015, 21:38
Yalnız şu para muhabbeti harbi komik. Transferler gerekliydi. Tutar tutmaz ayrı konu.

30 milyonluk takım.. Bir de Türk lirasına çevirenler var 100 trilyonluk takım !!111!

Gerekliydi yapıldı. Buna rağmen 3 rakibinden daha geride kağıt üzerinde takım.

Not: İ. Hacıosmanoğlu'nu desteklemiyorum.

mete61bordomavi
22.02.2015, 21:40
Bosingwa,ekici,Cardozo,constant bunlar ne arap sabunumu

Güldürdün beni renktaş :D Allah razı olsun. Yazmayacağım dedim ama.
Bulaşık sabunu olmasın?! :D Şaka tabii. Bu saydıkların zaten bu kadroda iş yapan değeri olan oyuncular. Bunlara zaten birşey denmiyor.
Ama sana soruyorum.
Trabzonspor'da çıkan oyuncu: Deniz, giren oyuncu Fatih Atik!
Sen buna kadro diyorsan, Trabzonspor2u küçük takım olarak görüyorsun demektir.
Trabzonspor2da sahadan bir yıldız çıktımı giren oyuncu başka bir yıldız olmalıdır!
Hele Napoli maçında skor 4-0 iken oyuncu değişikliklerimize bir bak.
Rafael Benitez bile kenarda düşünmüştür bu değişiklikleri neden yapıyorlar diye!? :D

Courage
22.02.2015, 21:41
Uyumsuzluk sorunu benim için geçerli değil. En kötü kadro ve sistemli takım bile belli zaman sonra uyum yakalar.

İsteksizlik ve tükenmişlik görüyorum ben sahada. Altında ne varsa ona odaklanıp çözmeye çalışmamız lazım.

POYRAZ
22.02.2015, 21:42
Son dakika golüyle 2 puan birakmak insanin zoruna gidiyor ya.

Ömer_
22.02.2015, 21:46
Güldürdün beni renktaş :D Allah razı olsun. Yazmayacağım dedim ama.
Bulaşık sabunu olmasın?! :D Şaka tabii. Bu saydıkların zaten bu kadroda iş yapan değeri olan oyuncular. Bunlara zaten birşey denmiyor.
Ama sana soruyorum.
Trabzonspor'da çıkan oyuncu: Deniz, giren oyuncu Fatih Atik!
Sen buna kadro diyorsan, Trabzonspor2u küçük takım olarak görüyorsun demektir.
Trabzonspor2da sahadan bir yıldız çıktımı giren oyuncu başka bir yıldız olmalıdır!
Hele Napoli maçında skor 4-0 iken oyuncu değişikliklerimize bir bak.
Rafael Benitez bile kenarda düşünmüştür bu değişiklikleri neden yapıyorlar diye!? :D

sen uzayda yaşıyorsun galiba.8 eksikle napoli'ye karşı ne yapabilirsin.yusuf Yatabare Waris gibi yedekte olsa iyi oyuncular sakat.özer sefa gibi çok iyi olmasada önemli oyuncular cezalıydı.yok sen kesin uzayda yaşıyorsun

Tayfun
22.02.2015, 21:47
Ligde 4. olabilmek için karın ağrısı çekiyoruz, kıvranıyoruz :)

Adem Akyüz'
22.02.2015, 21:49
Şota'ya kızanlara da pek anlam veremiyorum açıkçası.. Neyi bekliyoruz acaba Şota'dan? Bizim maçlarda takımı bilerek kötü oynatmasını mı?

Ersun Yanal gelirken dillere pelesenk olmuştu profesyonellik kelimesi.. Şota da profesyonel işte.

Hakan
22.02.2015, 21:49
Shota her maç aynı şekilde hırslı olur.Bize karşı asla farklı bir şey yapmıyor, emin olun.

Oruç
22.02.2015, 21:51
herkesin görmek istediği kadro...
Buna da itiraz edecek arkadaşlar var mı aramızda ? :)

maçtan sonra buna rağmen hocaya sövecekler vardır. Emin ol.

:)

15:18.

:)

ffırtına
22.02.2015, 21:53
Şu bir gerçek ki ; bu takım beraber 10 sene de oynasa bu takımdan ne yol olur ne kasaba.. biltrabzon diye biri vardı takımı yerden yere vuruyordu ligin en kötü futbolunu oynuyoruz diye artık o arkadaşa hak vermeye başlıyorum bazı şeyleri önceden görmüş.. Bu takımdan seneye falan bir şey bekleyen varsa uyansın da balığa gidelim , boşuna dememişler görünen köy kılavuz istemez diye .. Yürüyerek top oynayan bizden başka takım yoktur adamları sanki silah zoruyla oynatıyorlar, yaptıkları tek şey yana pas geriye pas yana pas geriye pas ..

Fatih Kuloğlu
En son gittiğim 2010-11 sezonunda ki Bucaspor maçından beri en az 10 deplasmana gittim hiç birini kazanamadık sorun bende sanırım bidaha maça gitmiycem

Sent from my iPhone using Tapatalk

artvints
Bizimki goygoy seninki akademik doktora tezi.

Millete bari sen yapma diye yazdigin o muthis
Edebi basyapit cozumun aga babasiydi pardon..

neyse bişey demiyorum. shota yı dışlamak sorunu çözecekse devam edin. etrafta bir tane işe yarar adam kalmayana dek insanları uzaklaştırın.en ufak hata yapan adama nefret kusun.bir tane değerli adam kalması klüpte. belki bir yere varırız.nereye olur allah bilir.

SinanDanli
22.02.2015, 21:54

%100 haklısın

biltrabzon
Aralikta sampiyonluk yarisinda yoksak birakirim diyen bir adami savunmak icin bayagi genis olmak lazim.Delikanli adam sözünde durur ve baskanligi birakir.Eger birakmaya niyetin yoksa ,o harcadigin 50 milyon euro yu cebinden ödeyeceksin.Taraftarin hassas oldugu §ikeyi kullanip o koltuga oturdun,her lafinda Allah kelimesini agzindan düsürmüyorsun,madem bu kadar dindarsin,taraftara sizi aldattim ve basarisiz oldum deyip cekil.Müslüman insanada yakisan budur.

Mert Oğuzlu61
şans olayına inanan biriyim. şans olacak birazda. bjk maçını izliyorum ilk yarının son atağı, duran top kullanıyor eses.

adam içeri ortaladı funes mori miydi kimdi anlayamadım, biranda adamın önüne düştü top. kaleye yuvarlasa gol ama eli ayağına dolaştı adamın, müthiş karambol oldu. biz olsak o pozisyon döner dolaşır bir şekilde kalemize girerdi.

şu atak gol olmadı ya, bjk maçı 2. yarı kesin çevirecek. klasik yani.

Tufan AYAN
22.02.2015, 21:56
şans olayına inanan biriyim. şans olacak birazda. bjk maçını izliyorum ilk yarının son atağı, duran top kullanıyor eses.

adam içeri ortaladı funes mori miydi kimdi anlayamadım, biranda adamın önüne düştü top. kaleye yuvarlasa gol ama eli ayağına dolaştı adamın, müthiş karambol oldu. biz olsak o pozisyon döner dolaşır bir şekilde kalemize girerdi.

şu atak gol olmadı ya, bjk maçı 2. yarı kesin çevirecek. klasik yani.
Aynen öyle.. Hakem yardımı, şans yardımı maci rahat alacaklar...

Hakan
22.02.2015, 21:57
Bu arada Soner denen adam yardımcı hocasını dinleyip biraz daha çabuk hazırlansa belki de zamanı geçirip gol yemeyecektik.Bir kere de işe yara!

Travelair
22.02.2015, 21:57
Ben yıllardır gazete sayfalarında Trabzonspor hakkında doğru dürüst olumlu haber çıktığını görmedim. Televizyonlara bakıyorsun aynı. Ya haber vermiyorlar ya da olumsuz şekilde. Bu da tüm camiaya yansıyor. Bütün herkes zaten şikeden yaka silkmiş, bir de bu haberlerle iyice yılıyor ve camia dağılma sürecine giriyor. Üstüne bir de ne söylediği ne yaptığı belli olmayan bir başkan var. Bütün bunlar futbolcuya da tesir ediyor. Futbolcu da olumsuz etkileniyor ve bu boş ortamı görünce de o da ona ayak uyduruyor. Teknik direktör dahil bundan etkilenmeyen yoktur. Fakat ne olursa olsun herkes elinden geleninin en iyisini yapmak zorunda ve Trabzonspor zirve kulübüyüm diyorsa futbolcusu da teknik direktörü de yöneticisi de başkanı da taraftarı da en iyisi ve en düzgünü olmak zorunda

cubido
22.02.2015, 21:58
Bu seneden bir umut kalmaması bir anlamda da pozitif algılanabilir.
Gs ve fb kadroları yaşlandı, önümüzdeki yıl her iki takımda yeni yapılanmaya gidecektir,biz o uapılanmayı bu yıl kısmen tamamlayabiliriz.
Avrupa kupalarına katılma işi CL haricinde hikaye.
Tamam bazı artıları var ama olmazsa olmazımız değil.
Seneye takımın iskeletini kurmak daha öncelikli olmalı.
Herkes herşeyi çok bilir Trabzonspor taraftarları arasında bu nedenle genelde hemen hemen hiçbir konuda mutabakat sağlanamaz.
Ama bu kadar çok bilmiş bile ortasahanın kırılganlığı konusunda fikirbirliğine yakın.
Daha sert ve savaşan bir ortasaha olmadan günümüz futbolunda başarı tesadüfi olacaktır.
Aytaç üzerinde ısrar edilmesi gereken bir isim.
Seneye ozan tarzında oyunu çift yönlü oynayabilen bir oyuncuya daha ihtiyacımız var. Ben defansif sertliği kadar hatta daha fazla dinanimizne ihtiyacımız olduğunu düşünüyorum.
Bugün bir çok kontra fırsatı yakaladı takım ama ne forvetlerimiz ne de ortasaha oyuncularımızda o hız ve dinanizm yoktu.
Erkan'ın gelişi bir yandan da elimizi zayıflattı.
Zaten kırılgan olan ortasahamız erkan'la daha da yumuşadı.
Bu tarz bir kadromuz olacaksa oyun tamamen bizim kontrolümüzde ve rakip alanda oynanamalı. Ozamanda ön libero ve stoperlerimizin kpntralara karşı hızlı ve dirençli isimler olması lazım.
Sonuç olarak çok oyuncu aldık ama dengeli bir kadro ve takım olamadık.
Bundan sonraki konsantrasyonumuz bu eksikliklerimizin giderilmesi yönünde olmalı.
Şimdiden önümüzdeki senenin transferleri ile görüşmelere başlanmalı. Hatta sözleşmesi bitecek olanlar varsa imzalar attırılmalı.
Seneye gs ve fb'nin nasıl olacağını bilemiyorum ama bjk ve bırsa zımba gibi genç, dinamik çok hazı, yeni statların müthiş seyirci desteği olacak iki takım olacak.
Bu kadro yapısı ve oyun tarzı ile 5. Lik mücadelesi veririz ancak.
Bu bilinçle planlama yapılmalı.

Ömer_
22.02.2015, 22:01
Aralikta sampiyonluk yarisinda yoksak birakirim diyen bir adami savunmak icin bayagi genis olmak lazim.Delikanli adam sözünde durur ve baskanligi birakir.Eger birakmaya niyetin yoksa ,o harcadigin 50 milyon euro yu cebinden ödeyeceksin.Taraftarin hassas oldugu §ikeyi kullanip o koltuga oturdun,her lafinda Allah kelimesini agzindan düsürmüyorsun,madem bu kadar dindarsin,taraftara sizi aldattim ve basarisiz oldum deyip cekil.Müslüman insanada yakisan budur.

İki yorumunu okudum sen yüksek ihtimal provokatörsün.ihtimalide geçtim öylesin.

cubido
Kurtarıcımız olması beklenen hami antalya gibi süperligin en güçlü adaylarından birinde çuvalladı ve kovulmak üzere.
Çok vizyoner taraftarımız var.

nakzo
Yalnız şu para muhabbeti harbi komik. Transferler gerekliydi. Tutar tutmaz ayrı konu.

30 milyonluk takım.. Bir de Türk lirasına çevirenler var 100 trilyonluk takım !!111!

Gerekliydi yapıldı. Buna rağmen 3 rakibinden daha geride kağıt üzerinde takım.

Not: İ. Hacıosmanoğlu'nu desteklemiyorum.

Mesela ne olmalıdır 100 milyon TL bir daha yazyım 100 milyon tl 1000 milyon TL ne olmalıdıydı pardon ya bu kadar para deplasmanda Tek galibiyet ha tek bir galibiyet ve ligde 6. cılık aynen devam .

61ronin61
22.02.2015, 22:03
bjk maçı anlaşmalı maç beyler 1 den 2 herhalinden belli bu eskişehirle bjk kasayı iyi doldurucak ayrıca eskişehirede f.f.f. yenil bjk ye ligde kalman garanti diye sözde vermiştir bizim maça gelirsek tam aferin be kalye gitmiyoruz ama iyi top yapıyoruz dedim dakika doksanda elektirkler gitti 10 dk sonra geldi korkarak açtım maç sonucuna baktım 1-1 çok bahtsız takımız ya hertürlü şansızlık bizi buluyor adam adam vurmuş gene kasımpaşalıya çarpmış gol olmuş yazık bize ya yazık böyle kadere

ccd6167
22.02.2015, 22:04
tonla para harca daha subat bitmeden hedefsiz kal yada 4. luk diye bize hedef yutturun..

adamda bi kere heyecan yok ...

bize derhal kloop gibi simeone gibi bi hocalar lazim..boyle heyecansiz umursamaz takim uzerinde hicbi etkisi olmayan keyfi takilan bi hoca ersun hoca su anda..

hic pozitif degil..

Ömer_
22.02.2015, 22:04
Cebindeki paranın hesabını yap sanane harcanan paradan.sanki kombinenin pahalısını çuval çuval lisanslı ürününü satın alıyorsun.konuşmak bedava.

David_LuiZ4
22.02.2015, 22:05
katıldığım ve katılmadığım noktalar var

1-herkesin de dediği gibi orta sahada zaafımız var
2-orta sahadaki zaafı giderme şansı devre arasında verildi, fakat öncelik olmayan adamlar için haddinden fazla zaman harcandı (Erkan, Tolgay) ve göz göre göre eksik olan bölge giderilmedi
3-hadi eksiği gideremedin, eksiğini kapatacak şekilde çıkarsın maçlara, ama gördüğümüz kadarıyla Ersun hoca Napoli'ye karşı bile rakibi izlememiş gibi intihar denecek taktik anlayışıyla çıktı
4-orta sahadaki zaaf 2-3 organize atak yapmamızı engellememeli
5-Borce'yi bende tercih ederdim, fakat Colman bu takımda tribünde bile oturmamalı

4.madde güzel..Evet engellememeli..Hele takımında tomarla kanat adamı varsa ısrarla kanatlara taşıyarak sağlı sollu organize ataklar yapabilirsin..Peki Sefa Yusuf Ishak Atik Waris Constant gibi adamlar bindirme nedir bilmiyorsa içe katederken pas tercihlerini sürekli yanlış yapıyorlarsa adam geçerken fiziksizlikten rakip beklere yeniliyorsa en önemlisi Bosingwa kadar orta yapmayı bilmiyorsa kanatlardan nasıl organize olacaksın rakibi bunaltacaksın..Bu adamların alayı ayağındaki topu rakibe verme ustası hepsi düz topçu..Biraz perezli gaitanlı salviolu Benfica'nın kanatları nasıl kullanıp Cardozo'yu gol makinesine çevirdiğini hatırla..Yani temel mesele biz bu adamlarla ligi ilk 5 de bitiririz sefa yusuf constant iki maç rakibine göre iyi oynayabilir sen de ben de mutlu olabiliriz ama bu takım bunlarla kupa falan kaldıramaz..Yusuf Sefa atik waris özer constant soner medjani ishak gibi düz adamlardan daha iyisini Brezilya Hollanda Arjantin gibi ülkelerde 500 600 bin liraya rahatlıkla bulursun izlersen..

İstanbul takımlarıyla karşılaştıralım bu takımı..

Şikebahçede gökhan caner alper kuyt gibi kanat oyuncularından hem mücadeleci hem teknik kaç tane adam var..Göbekte Meireles topal emre gibi kaç tane adamın var..

Bjk da sence Bilic umarsız Constant ve Sefayı oynatır mı..Var mı olcayın tören velin Atiban..

Yok böyle adamlar bizde..Bu adamlar hem fiziken iyi mücadele ediyorlar hem de top teknikleri iyi..Üstüne uzun süre bi arada oynama tecrübeleri var..Sonuç bjk maçında şikebahçe maçında kaleye şutun yok ve normal maçlarda da bir iki rakip hatasından kaynaklanan pozisyonların var..Takımın tek artısı duran top becerisi..Bunu da içerdeki maçlarda sık faul aldığın için kullanabiliyorsun..

nakzo
22.02.2015, 22:06
Ömer kardeş yine gelmiş tamam ömer kardeş çok çok basarılıyiz bütün basın bizim bu göz kamastırıcı basarımızı konusuyor en büyük iho tarihimizdeki en büyük basarımız olan lig 6. cılıgına 100 milyon TL ilk cüzzi bir rakam ile bizi ulaştırdığı icin sonsuz teşekkürler ona TFF ,aziz, askerlik ,kupa ,şike, uefa,şansızlık ,takım oturmadı oldu mu????

61ronin61
22.02.2015, 22:07
bu ersun hoca çok ruhsuzlaşmış ya adamda hiç heyecan yok ok bu sene gitti bursa zaten gidemiyor uefayada bu kadar rahatlıkta nedir böyle veee maçtan sonra bir açıklaması var dondum kaldım deplasmanda bu oyun tarzımızı değiştermemiz çok zor diye

halil ibo
''Yazıklar olsun.'' Başka yoruma ne hacet.İster yanlış transferler yapılsın,ister hoca yanlış taktik ve yanlış oyuncu tercihlerinde bulunsun.
Sen bu Kasımpaşa'yı yenmelisinarman TS,renkelrin bordo-mavi ise ezip geçmelisin.Arzu,coşku yok,olmazsa-olmaz !

Mert Oğuzlu61
Cebindeki paranın hesabını yap sanane harcanan paradan.sanki kombinenin pahalısını çuval çuval lisanslı ürününü satın alıyorsun.konuşmak bedava.

yalnız aynı yorumları bjk taraftarı da simao, q7, guti li dönemde tüpçüyü eleştirenler için yapıyordu. belirtmek isterim... şimdi demba nın yediği yemeği kap a bildiriyorlar. öyle bir sistem var adamlarda.

biltrabzon
Biliyorsunuz tatli yemenin sonu malumdur.Transferler yapilirken alkis tutuluyordu buralarda.Biz bu transferlerin takima hicbir katkisi olmayacagini söyledik.Transfer öyle 20-30 adam almakla olmaz.Tarihe bakin bunu yapanlarin,istisna haric sonu hüsran olmus,hatta bazi klüplerin kapilarina kilit vurulmustur.En büyük örnek tüpcünün bjk si idi.Elestirenlere hain dediniz,adamin yemedigi halt kalmadi savundunuz.En son örnek,Allah icin söyleyin Erkan a gerek varmiydi hem 30 yasinda.

Ömer_
22.02.2015, 22:09
takım olgunlaşmadan sallamak bedava nakzo kardeş.hoca yeni takım yeni bi du bakalım kovalayan mı var bu sene olmaz seneye olur

ccd6167
22.02.2015, 22:10
dunyadaki hicbir hoca takim ondeyken stoper alip da arka 4 luyu bozmaz mecbur kalmadikca..bu olay amatorde de profunda da asyasinda da amerikasinda da aynidir..

adam once sivas sonra pasa macinda stoperlerin yerleriyle oynadi saka gibi ben ugur girerken zaten sok oldum..amaci neydi anlayamadim zatende..yazik valla..yazik..

serdaracıl
22.02.2015, 22:11
Aman iho'nun tadı kaçmasın. Kulüp falan önemli değil

Ozan Yılmaz
22.02.2015, 22:11
Maçtan önce fark bekleyen arkadaşları arıyor gözler.
O değil de sezonun ilk yarısında oynanan maçtan hiç mi ders çıkarılmaz, aynı senaryoyu yaşamıştık. Bunu ben daha dün gibi hatırlarken bu futbolcular ve hoca ne iş yapar? Anlamak imkansız!

Ömer_
22.02.2015, 22:12
yalnız aynı yorumları bjk taraftarı da simao, q7, guti li dönemde tüpçüyü eleştirenler için yapıyordu. belirtmek isterim... şimdi demba nın yediği yemeği kap a bildiriyorlar. öyle bir sistem var adamlarda.

Biz işi bitmiş adamları almadık mert kardeş.çok çabuk sonuç istiyoruz böyle bir dünya yok.adam bir kaç aylık yeni hocanın istifasını istiyor bu taraflarlık değil.