PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Forum'da Kesinti (Çalışma tamamlandı.)

Mollasalihoğlu
13.02.2015, 18:01
İyi akşamlar arkadaşlar,

Hafta başında açtığımız başlıkta size forum ve siteye dair sıkıntılarınızı sormuştuk.

Gerek bunların gerekse teknik ekip tarafından tespit edilen sorunların giderilmesi için forum ve site gece saat 01:00'de itibaren 2 ila 4 saat arası kapalı kalacaktır.

Bilgilerinize sunarız.

Mollasalihoğlu
14.02.2015, 12:49
Anlayışınız için teşekkürler :)

Ekrem D.
14.02.2015, 16:43
Yıl olmuş 2015 asikdjfidsşfgsdia :D

must61
14.02.2015, 17:17
Gece 01:00'da kesinti değil de ''sabah bi süre açık kalacak forum bu süre zarfında erişim sağlayabilirsiniz'' şeklinde bi açıklama daha makul.

Zira forumun ulaşılabilir olduğu zamanlar , ulaşılamaz olduğu zamanlardan daha kısıtlı.

Mollasalihoğlu
14.02.2015, 18:13
Yıl olmuş 2015 asikdjfidsşfgsdia :D

Evet, yıl olmuş 2015 ve hala BMN'yi sitesine saldırarak sindirebileceğini zannedenler var. Neresi komik bunu anlayamadım ama.

Gece 01:00'da kesinti değil de ''sabah bi süre açık kalacak forum bu süre zarfında erişim sağlayabilirsiniz'' şeklinde bi açıklama daha makul.

Zira forumun ulaşılabilir olduğu zamanlar , ulaşılamaz olduğu zamanlardan daha kısıtlı.

Forumu Türkiye'nin en kaliteli sağlayıcılarından birine taşıdık ve onlar gördükleri aksaklıkları parça parça düzeltiyorlar.

Adınızın ne olduğundan daha emin olabilirsiniz ki, site ya da forum kapalı kaldığında sizden çok üzülüyoruz. Ama tek fark var o süreçte biz açılması için çalışırken sizler hiçbir şey yapmıyorsunuz.

Anlayışlı olmak bu kadar zor olmamalı.

Ekrem D.
14.02.2015, 19:00
Evet, yıl olmuş 2015 ve hala BMN'yi sitesine saldırarak sindirebileceğini zannedenler var. Neresi komik bunu anlayamadım ama.

Bu kadar gergin olmayın, biz de durumun farkındayız. Sadece eğleniyoruz. Ne var bunda?

must61
14.02.2015, 19:00

Forumu Türkiye'nin en kaliteli sağlayıcılarından birine taşıdık ve onlar gördükleri aksaklıkları parça parça düzeltiyorlar.

Adınızın ne olduğundan daha emin olabilirsiniz ki, site ya da forum kapalı kaldığında sizden çok üzülüyoruz. Ama tek fark var o süreçte biz açılması için çalışırken sizler hiçbir şey yapmıyorsunuz.

Anlayışlı olmak bu kadar zor olmamalı.

Sıradan bir üye olarak katkı sağlayabileceğimiz nokta site açıkken reklamlara tıklamak, bunu yapmaktan da kayıtlı kullanıcılardan hiçbirinin imtina ettiğini sanmıyorum.

Bunun dışında elbette ne forum yöneticileri ne de üyeler forumun kapanmasından hoşnut değildir ama bu siteye 40 gün boyunca mobil internet veya mobil sağlayıcı yoluyla bilgisayar ile erişim söz konusu değildi.40 gün .
Bu kadar uzun bir süreci amatörlük olarak nitelendirmek anlayışsızlıksa kendi adıma konuşmak gerekirse evet oldukça anlayışsızım.

Sadettin_
14.02.2015, 19:17
arkadaşlar siz tapatalk tan BMN forumu bulabılıyor musunuz ?

PortoDeGalinhas
14.02.2015, 19:28
arkadaşlar siz tapatalk tan BMN forumu bulabılıyor musunuz ?
Evet ben suan ordan bağlanıyorum, hatta son güncellemeden sonra baya iyi gibi gözüküyor

E. Cumur61
14.02.2015, 20:39
Saat düzelmişti yine yerel saatten 2 saat ilerde görünüyor

Mollasalihoğlu
14.02.2015, 22:05
Sıradan bir üye olarak katkı sağlayabileceğimiz nokta site açıkken reklamlara tıklamak, bunu yapmaktan da kayıtlı kullanıcılardan hiçbirinin imtina ettiğini sanmıyorum.

Bunun dışında elbette ne forum yöneticileri ne de üyeler forumun kapanmasından hoşnut değildir ama bu siteye 40 gün boyunca mobil internet veya mobil sağlayıcı yoluyla bilgisayar ile erişim söz konusu değildi.40 gün .
Bu kadar uzun bir süreci amatörlük olarak nitelendirmek anlayışsızlıksa kendi adıma konuşmak gerekirse evet oldukça anlayışsızım.
Amatör olmamız dalga geçip, makara yapmanıza gerekçe oluyor demek ki.