PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Forum'da Yaşadığınız Teknik Sorunları Bildirmenizi Rica Ediyoruz

Mollasalihoğlu
11.02.2015, 20:30
Selamlar arkadaşlar,

Bildiğiniz üzere yaşadığımız sıkıntılar nedeniyle sitemizi ve forumumuzu yeni bir sağlayıcıya taşıdık.

Sağolsun yeni firma bütün sorunlarımıza hızlı ve etkin çözümler üretiyor.

Bu minvalde, bu başlığa CUMA GÜNÜNE KADAR, yaşadığınız teknik sorunları kalem kalem yazarsanız, cuma günü yapılacak son büyük müdahale ile tamamen sağlam hale gelmeyi planlıyoruz.

Teşekkürler şimdiden.

Hakan
11.02.2015, 20:32
Teknik bir sorun mu bilmem ama Tapatalk'da bildirim gelmiyor artık :)

Mert Oğuzlu61
11.02.2015, 20:35
14 şubat ile ilgili reklamların kaldırılmasını talep ediyorum. başka bir teknik vakayla karşılaşmadım. kucağında kalp tutan oyuncak ayılı reklamların lav edilmesini istiyorum. tıklamıyorum, tıklamayacağım, banane. tıklamıyorum işte...

bordomavi1
11.02.2015, 20:37
Tapatalk'da zaman tüneli özelliği bazen kendi kendine iptal oluyor. Listeden Bmn'yi silip tekrar yüklüyorum anca öyle çözülüyor.

Tuğrul
11.02.2015, 20:42
Alıntı yapılmıyor.

Yani alıntı yaptığım kişinin mesajları gözükmüyor.

Travelair
11.02.2015, 22:02
Foruma girerken "Beni hatırla" kutusuna tıklamazsam ya hiç tanımayıp dışarda bırakıyor ya da çok kısa bir süre tanıyıp dışarı atıyor. Eskiden bu şekilde giriş yapıp kalabiliyordum

CEMEFKER
11.02.2015, 23:33
evimden ve mobilden girdiğim zaman sıkıntı yok...... ancak işyerimdeki pc den girdiğimde mesaj gönderebiliyorum, ancak Quote veya Edit yapamıyorum...

farklı IP sorunu büyük ihtimal....

U.Sadıkoğlu
11.02.2015, 23:35
14 şubat ile ilgili reklamların kaldırılmasını talep ediyorum. başka bir teknik vakayla karşılaşmadım. kucağında kalp tutan oyuncak ayılı reklamların lav edilmesini istiyorum. tıklamıyorum, tıklamayacağım, banane. tıklamıyorum işte...

14 Şubat ile ilgili veya farklı şekil reklamları biz seçemiyoruz kardeşim anlaşılan firmanın servis ettiği reklamlar sizlerinde ilgi alanlarına göre sergilenmektedir :)

U.Sadıkoğlu
11.02.2015, 23:36
Tapatalk ve alıntı sorunuyla ilgili arkadaşlar çalışmaya devam ediyor sunucu değişikliği yaşandığından ötürü şu anda bu problemleri halledemedik en kısa zamanda çözüme kavuşturacağız anlayışınıza sığınıyoruz :)

E. Cumur61
11.02.2015, 23:39
Saat bende 2 saat ilerde görünüyor (edit : kendim düzelttim)

PortoDeGalinhas
12.02.2015, 00:01
Genelde Tapatalk üzerinden kullandığım için burada karşıma çıkan sorunlar şu şekilde
1.son zamanlarda bazen mesajlardan alıntı yapamıyorum ya da mesaj gonderemiyorum. Tapatalk i kapatıp açınca problem çözülüyor
2.si bazı bildirimler gelmiyor
3.su belki benim internetim de problem vardır bilemiyorum ama yogun saatlerde Tapatalk üzerinden girmekte cidden zorlaniyorum.
4.su de bazen uzun bir mesaj yazdığım da göndermiyor. İlk başlarda o kadar uzun mesajı bir daha nasıl yazacam diyip kafamı taşlara vuruyordum ama şimdi uzun bir mesajı yazdıktan sonra kopyaliyorum once, gondermezse yapıştırıp tekrar gönderiyorum.
5.si kabul ediyorum çok problemli bir insanım, ugrasamazsiniz benimle😊

akczay
12.02.2015, 00:40
Mobilden ve farklı WiFi bağlantılarını kullandığımda sıkıntı yaşamıyorum, ancak evden girdiğimde 403 forbidden uyarısı alıyorum.

ucurum
12.02.2015, 07:37
Yandex Browser ile Laptop'tan giriyorum sürekli, Forumu her açtığımda şu mesajı veriyor:

http://i.hizliresim.com/ao34k4.jpg

Bu uyarıyı yoksay dediğimde devam ediyorum. Ama her yeni sekmede forumla ilgili her sayfa için aynı şeyi diyor. Forum bir ara kapanıp tekrar açılmıştı 1 hafta falan almadım bu hatayı sonra yine eski dost geri döndü...

DEEP BLUE
12.02.2015, 13:53
Yazilarımı editleyemiyorum. Düzeltme yapıp onay tuşuna bastığımda degisiklikleri kaydetmiyor.

Bir de, her sayfa değisiminde nick name ve şifreyi yeniden istiyor. Hayattan bıktırdı yani.

Berkedogan
12.02.2015, 14:06
bende siteye girişte bilgisayarınızın güvenliğine zarar verebilir uyarısı alıyorum.

Aydın Danış
12.02.2015, 14:10
Bende evdeki aveajet internetimle siteye giriş yapamıyorum 404 page not found uyarısı alıyorum.

zafer6161
12.02.2015, 15:17
park sorunu var..ayrıca pazar günleri trafik çok yoğun :D